Diskuze k článku

Co se v mládí naučíš...

Příspěvků 118

9.1.2006 1:09

Bohuzel, hezke a mile knizky pro deti...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

...vystridaly ponekud sverazne vyplody vysinutych mozku, pouzitelne tak maximalne jako nejaka zvrhla recese pro starsi, ale zcela jiste nevhodne pro deti.

Ano, nektere deti nejsou uz ve 12-cti zadne nevinatka. Ale musime tak usilovne pracovat na tom, aby se mladez "zvrhla" uz od utleho veku?

Neokradame tim deti o jejich detstvi? [zmaten]

Vsechny studie o vlivu pozorovani nasili shodne uvadeji, ze dite prejima vzorce chovani, jenz vidi kolem sebe. Jestlize se v televizi ukazuje same nasili, deti se stavaji nasilnesimi a do podvedomi se jim nebezpecne zapisuje ze dosahnout sveho nasilim neni nic amoralniho. (60% amiku nahlizi na nasili jako akceptivatelny prostredek pro dosazeni jejich zajmu...!) Oblbovat deti v ideji ze muzou vyhrat tu mluvici panenku, kdyz nasypou do automatu dost zetonu vytvari nebezpecny precedens pro jejich budouci zivot. Navsteva takove herny bude bezpochyby nebezpecnejsi nez vykoureny joint kvalitni travy. Jenze z jointa ma vlada (cti, mocni) prd, pac si ho kazdy muze a take bude pestovat sam, zatimco z profitu kasin jsou poplatky (cti, dane) a tak je bude vhodne podporovat.
Navic - no neni lepsi, kdyz se mladez zabavi takhle a svuj intelekt utupi u automatu, nez aby vznasela vsetecne dotazy jako jestli nebyl velitel zasahu proti CzechTeku clenem STB, coz uz dotycnemu vyneslo trestni stihani (!) - holt dotazy jsou dneska strasne nebezpecne... ze [zahanbení]


PS. osobne pevne doufam a verim v tom, ze "plysove hracky pro nehodne deti" se nikde neprodavaji, ze se jedna jen o nejaky recesisticky vtip... Ovsem po precteni o herne pro deti a "odbornikovi" jenz tvrdi, ze vlastne detem neskodi (vzdyt i hazard - a co jineho takova herna je? - je dosti casto zakonem dospelym zakazan v mnoha statech!) si prestavam byt jisty co je mozne, a co nikoliv. Japonske figurky slecen polite jakoby spermatem stale povazuji za vetsi hnus a ma naivita stale doufa, ze jde o zert a ne o realitu... [zahanbení]

87239

9.1.2006 9:51

RE: Bohuzel, hezke a mile knizky pro deti...

kavol 193.?.?.?

Reakce na 87239

>PS. osobne pevne doufam a verim v tom, ze "plysove hracky pro
>nehodne deti" se nikde neprodavaji, ze se jedna jen o nejaky
>recesisticky vtip...

ano, jde o recesi ... p. Stwora by měl zmírnit své zhnusení a článek aktualizovat, ty "hračky" si vyložil špatně

87297

10.1.2006 16:33

RE: Bohuzel, hezke a mile knizky pro deti...

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 87239

Navsteva takove herny bude bezpochyby nebezpecnejsi nez vykoureny joint kvalitni travy. Jenze z jointa ma vlada (cti, mocni) prd, pac si ho kazdy muze a take bude pestovat sam, zatimco z profitu kasin jsou poplatky (cti, dane) a tak je bude vhodne podporovat.
==========================================================================

Tak to rád slyším, pane Trodas, názorů odborníka na pěstování MJ si vždycky vážím, hlavně pak po stránce daňové. A které odrůdě dáváte při pěstování přednost, je to indica, sativa, ruderalis nebo technické? A pěstujete indoor (to žere hodně elektřiny, používáte HID sodium nebo HPS na květ nebo jenom spořivky ?[mrknutí jedním okem] ), outdoor, či windoor? Chodíte také někdy na Grower? Ždu otvěta kak solověj léta. [chechtot]

87494

9.1.2006 1:45

tak to ano......

yogi82 85.?.?.?

po tom pribehu o olizovani ruk mam aj ja strach ist spat........

87249

9.1.2006 2:46

Pozirani mrtvol

TS 213.?.?.?

Co se pozirani mrtvol tyce, takovehle pribehy jsme si vypraveli jako deticky na pionyrskych taborech. Pokud se pamatuji dobre, zminena kniha byla sepsana svedskym etnologem/folkloristou z Bergen University, a jde o neredigovane pribehy posbirane mezi detmi samotnymi. Jelikoz jde o deti svedske a moje zkusenosti jsou omezene na Ceskoslovensko, asi pujde o fenomen vyskytujici se do znacne miry napric kulturami.

Jeste pamatuji "herny" s pocitacovymi hrami, temi "klasickymi". To prijel tahac a na par dni privezl naves a v nem byly hraci automaty. Druha pulka 80. let. (Asteroids. Par knofliku na panelu, maly nerozbitny joystick, vertikalne orientovana cernobila obrazovka, carova grafika neobvykle ostra a jasna nebot to nemelo displej rastrovy ale vektorovy - takova vec se nezapomina, i kdyz jsem tehdy jeste netusil, ze to bude klasika z nejklasictejsich. Nebo Pac-man. Nebo stari dobri Invaders... S dnesnimi arcade hernami se to neda srovnavat, grafiku sice maji lepsi ale hratelnost nic moc.) Ale nebyly to vyherni (nebo spise proherni) automaty, to je podstatny rozdil. Hazard se i mne zda trochu divny.

Nasi predkove si hrali s cinovymi vojacky a drevenymi meci. Technologie se zlepsila, ale principy zustaly. Myslim ze Capek (tady jsem si hodne nejisty) pred lety napsal povidku o rodicich co detem zabavili pistolky a dali jim "mirumilovnejsi" hracky - a pak poslouchali za dvermi, jenom aby zjistili, ze figurky mestanu jsou popravovany a polevany cervenym inkoustem.

Ale ty figurky jsou roztomile...

87261

9.1.2006 8:38

RE: Pozirani mrtvol

J. H. 62.?.?.?

Reakce na 87261

>Co se pozirani mrtvol tyce, takovehle pribehy jsme si vypraveli
>jako deticky na pionyrskych taborech. Pokud se pamatuji dobre,
>zminena kniha byla sepsana svedskym etnologem/folkloristou z
>Bergen University, a jde o neredigovane pribehy posbirane mezi
>detmi samotnymi.
V tom je právě ten rozdíl mezi kulturou a pakulturou, případně mezi řádem a neřádem. Kdysi mohly děti už z toho, odkud informace pocházely rozlišit jejich kvalitu a význam. Je, nebo měl by být rozdíl mezi tím, co se dozvídají z knih a ve škole a tím, co se povídá někde za rohem či pod duchnou.
Bylo například zvykem, že se děti dozvídaly některé věci tak, že si hrály někde za cihelnou ve křoví "na doktora". Byly to věci, o kterých pak celý život věděly, že pocházejí z křoví za cihelnou. Jestliže se jim stejné věci vykládají ve škole, stanou se z nich znalosti a dovednosti ušlechtilé a chvályhodné.
Podobně je rozdíl, když se některé věci píší na stěny záchodků a když z nich někdo dělá "odborné" knížky, určené ve skutečnosti pro potěchu senilních zvrhlíků - přečtěte si Osudy dobrého vojáka Švejka.
J. H.

87286

9.1.2006 9:11

RE: Pozirani mrtvol

satai 213.?.?.?

Reakce na 87286

Nesmysl.
1) Timur a jeho banda
A v obrácené implikaci třebas:
2) to, ze tridni je vul (a on je) je jiste uzitecna informace a ve skole se ji nedozvite

Historky pod duchnou a dalši kusy "moderní mytologie", nebo jak tomu chceme říkat, bych nehazel do kose jenom proto, ze nejsou oficialni a ze jsou drsne (coz je i velka cast pribehu, ktere dnes povazujeme za klasicke a ktere zname z per bratří Grimmu, Bozky nebo Erbena). A uprimne receno je mi sympatictejsi takovyto nove vznikly horrorovy pribeh nez zkriplovana podoba (a spis nez bojovnici Xenu myslim to, co se uci ve skolach) starych mytu.

Tu knihu neznam, ale asi si ji zitra koupim nebo pujcim. Podle toho, co jsem o ni dosud slysel me plni nadeji - pribehy ziji dal svym zivotem.

87289

9.1.2006 10:37

RE: Pozirani mrtvol

J. H. 62.?.?.?

Reakce na 87289

O tom je ale právě řeč. Kdysi se některé věci vypravovaly v chlívě. Nebylo to proto, že by byly nějak zásadně zavrženíhodné, ale proto, že tam patří. Když jste je vytáhl mimo chlív, byl jste chlívák. Když si je ale přečtete v krásné literatuře, nejste najednou chlívák, ale kulturní člověk. Naopak lidé, kteří by Vás chtěli s těmi věcmi poslat na patřičné místo mohou být prohlašováni za pokrytce.
Ve skutečnosti je to něco podobného jako srát v obyváku. Na tělesných potřebách není nic špatného, když se vykonávají na místech k tomu určených. Jenže vždycky se našli lidé, kteří z nějakých důvodů to chtěli mít jinak. No a vždycky bylo úkolem společnosti poslat je na patřičná místa. Tato funkce společnosti je v poslední době ochromena. Aspoň vidíme, s kým se spojují tvůrci nového světového pořádku
J. H.

87310

9.1.2006 12:36

RE: Pozirani mrtvol

satai 81.?.?.?

Reakce na 87310

Myslim, ze zijete v nejakem idealizovanem paraelnim svete. To co tvrdite neni pravda. Mytologie jiste nepatrila do chliva a podivejte se na ni (a opakuji - ne na procenzurovanou skolni versi). Prectete si neco z antickych autoru. Zamyslete se nad pohadkami. Nebo nahlednete do poznamek stredovekych mnichu...
...ostatne dodnes si pamatuji zdeseni jedne z poslankyn za KSCM kdyz zjistila ze viktoriansky gentleman O. Wilde, autor inteligentnich komedii a pohadek, napsal obskurni spisek, v nem se vyskytovala Lady Fuckinghamova...

Ja netvrdim, ze vas svet neni lepsi. Jen je proste absurdni a nerealizovatelny.

87329

9.1.2006 19:00

RE: Pozirani mrtvol

J. H. 83.?.?.?

Reakce na 87329

Nechápu. Mythus je vzorový příběh, který znázorňuje nějakou všeobecnou pravdu. Tedy příběh, který se doslova vzato asi nikdy nestal, ale v jiném slova smyslu se děje pořád. Jak s tím prosím Vás souvisí holčička, která cumlá oko své mrtvé babičky?
Řekl bych, že ti, kteří Vás obelhali Vám namluvili, že podstatné jsou detaily a na celku nezáleží. Dále Vám zatajili, že může být velký rozdíl mezi tím, jak věci vypadají a tím, co jsou.
J. H.

87374

10.1.2006 9:21

RE: Pozirani mrtvol

satai 213.?.?.?

Reakce na 87374

Podobně se můžeme poptat, jak s mýtem souvisí házení předmětů na Baldura nebo vykuchání Hektora [mrknutí jedním okem] Ten příběh s cumláním oka neznám, ale třebas to, že nelížou jenom psi, je podle mne překrásná dětská fantazie, kde je vyjádřením strachu ze tmy, z neznáma, objeví se tam přesvědčení, že naše jistoty jsou velmi křehké...
...forma ovšem odpovídá dítěti, které to stvořilo.

Budu si muset tu knihu pořídit a mrknout, zda tamní příběhy odpovídají archetypům, jak je obvykle vnímám. To bude imho docela zajímavé téma k zamyšlení.

(A můj předchozí post směřoval k tomu, že ani klasické mýty a další příběhy zdaleka nejsou tak pohodové, jak se nám snažila paní čelka namluvit. Pokud to nebylo dost názorné, tak se omlouvám.)

87450

9.1.2006 10:35

RE: Pozirani mrtvol

kavol 193.?.?.?

Reakce na 87261

>Co se pozirani mrtvol tyce, takovehle pribehy jsme si vypraveli
>jako deticky na pionyrskych taborech.

nemohu si pomoci, ale mám takový pocit, že by bylo lepší, kdyby to tak i zůstalo ... kdyby se tyto příběhy šířily ústním podáním a knížka, která je sebrala, byla určena dospělým a ne dětem do 10 let ...

87308

9.1.2006 10:41

RE: Pozirani mrtvol

kavol 193.?.?.?

Reakce na 87308

p.s. ještě něco - ty příběhy uvedené v článku mi přišly tak nějak cizí; nevybavuji si teď žádný konkrétní strašidelný příběh, co jsem za mlada slyšel, ale o žvýkání oka nebo o vrahu, co vykrví pejska místo holčičky, to určitě nebylo ... takže sdělení o švédském původu tento můj pocit vysvětluje ... no nevím, ale to mi také nepřijde jako dobrý nápad importovat sem cizí folklór (opět - nic proti aby si o něm početli dospělí)

87312

9.1.2006 12:27

RE: Pozirani mrtvol

satai 81.?.?.?

Reakce na 87312

Za našich mladých let kolovaly například variace na klasickou urban legend se sanitkou, co krade děti na orgány...
Samozřejmě náležitě vyšperkované.

87328

10.1.2006 12:21

RE: Pozirani mrtvol

kavol 193.?.?.?

Reakce na 87308

>ne dětem do 10 let ...

jaj, jsem slepej jak patrona, ono tam má být od, pardon ... ale stejně to nic nemění na smyslu toho, co jsem napsal

87463

14.1.2006 15:55

RE: Pozirani mrtvol

Pontifex 217.?.?.?

Reakce na 87261

Ve Švédsku to asi patří k folkloru, já si například pamatuji z dětství, že v Magionu nebo ve studiu Vega či jak se ty pořady pro mladé jmenovaly, dávala ČT pohádku, kde jakási čarodějnice byla potrestaná způsobem, že se mi o tom ještě dneska zdá [smích]. Šlo o to, "kati" vzali 2 koně, levou nohu a ruku přivázali k jednomu koni, pravé končetiny k provazu druhému, na koně nasedli jezdci a oba dva se vydali různým směrem, tělo, když se provazy natáhly, celé roztrhly a na trávu se vyvalili vnitřnosti. To nám pouštěli humanisté po revoluci.

88136

15.1.2006 11:00

RE: Pozirani mrtvol

zdenek matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 88136

>Ve Švédsku to asi patří k folkloru, já si například
>pamatuji z dětství, že v Magionu nebo ve studiu Vega či jak
>se ty pořady pro mladé jmenovaly, dávala ČT pohádku, kde
>jakási čarodějnice byla potrestaná způsobem, že se mi o tom
>ještě dneska zdá [smích]. Šlo o to, "kati" vzali 2 koně, levou
>nohu a ruku přivázali k jednomu koni, pravé končetiny k
>provazu druhému, na koně nasedli jezdci a oba dva se vydali
>různým směrem, tělo, když se provazy natáhly, celé
>roztrhly a na trávu se vyvalili vnitřnosti. To nám pouštěli
>humanisté po revoluci.

Nevím, jak moc si toho pamatujete, lépeřečeno, jak dalece si můžete pamatovat, neb je to velkou měrou dáno Vaším věkem.
Tak tuhle scénu si taky pamatuju docela živě ještě dnes. Ale ten film se jmenoval Džingischán, kde byl Omar Sharif v hlavní roli (Džingischána) a právě jeho otce tímto způsobem zprovodili ze světa. Jenže to nebyli dva koně, ale čtyři. Každý na jednu končetinu a ten roz... tržený, vlastně jenom hlava, ještě po té exekuci, stačila vyslovit několik kleteb na své katy. Přičemž ovšem bylo možno shlédnout i řadu podrobností, jako střeva, visící a volně plandající v úprku těch tažných zvířat, Právě proto mi to asi uvízlo v paměti. No nic, dobrou chuť !
Kromě toho so vzpomínám na knihu o Vikinzích, jmenovala se "Röde Orm" (Zrzavý Orm), kde se popisuje období kolem roku 1000, kdy se právě Orm pokoušel pokřesťanštit Vikingy. A co mě zaujalo, mimo jiné, bylo to, že Vikingové nejenže neznali mučení, ale přímo jím opovrhovali. Ano, zabít nepřítele, třeba uříznutím hlavy, to jim nečinilo pražádné potíže, ale někoho, kdo je svázaný a nemůže se bránit, trápit ho a mučit, považovali za těžkou zbabělost a bylo to pro ně velice ponižující. Taky proto se jim do křesťanství moc nechtělo. Jak to potom bylo až se pokřesťanštili, o tom už kniha nemluví. Kromě jiného, Vikingové netrpěli na svých plavbách různými moři kurdějemi, protože sebou vždycky vozili kysané zelí (snad to má být výmysl Slovanů, to k. zelí) a taky pivo. Obojí je dostatečným zdrojem vitamínů. No ale, to už je zase OT, tož já už toho nechám.
[smích]

88309

9.1.2006 3:04

No to je neuveritelne....

zap 65.?.?.?

Tohleto je v Cesku? Takovy garbic? No tak to uz nemusime pri hledani hnusu do ameriky, mame to doma. Fuj!

Jaky stupidni lid to je! [naštvaný]

87266

9.1.2006 23:46

RE: No to je neuveritelne....

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 87266

Co bychom chodily do emeriky? Emerika prisla k nam... [zahanbení]

87396

9.1.2006 23:58

RE: No to je neuveritelne....

krysa 84.?.?.?

Reakce na 87396

>Co bychom chodily do emeriky? Emerika prisla k nam... [zahanbení]

Té radosti! I chcíplej myš by na to znovu chcíp! TOHLE jsme opravdu potřebovali ze všeho nejvíc....
Tím to TADY opravdu vytrhneme.....


87397

9.1.2006 3:17

Nocni mura

Rene Bartosek 69.?.?.?

Predpokladam, ze vzhledem na to, ze neni prvniho dubna je to mysleno vazne. Potom mne zustava rozum stat jenom uplny idiot nebo podplaceny parchant muze jasat na budovanim zavislosti deti na cemkoliv. Divim se, ze rovnou nedaji flasku s chlastem nebo herak. Vzdyt prece kdyz mate na chlast genetickou dispozici a daji vam cuchnout ke spuntu vime, jak to skonci. Pokud se tohlete nezatrhne, tak jako civilizace pujdem do prdele rychlejsim tempem. A to jsem si myslel, ze od stareho Rima jsme uz moznosti dekadence vycerpali, jak vidim hluboce jsem se mylil. [pláč] [naštvaný]

87269

9.1.2006 4:11

Chteli byste byt opet ditetem v teto dobe?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Co ceka dnesni deti,okradene o detstvi,predcasne dospely,stale pronasledovany experty s jejich sluzbami s ucelem dostat se do rizeni deti s vylukou rodiny.
V komunismu ,vzdy na tridnich schuzkach si ucitele vzdy stezovali ,ze v jejich raci je nejvetsi prekazka vliv rodiny,copak ,asi rikaji ti samy ucitele dnes ?
Na deti se vrhla i organisace Spojenych Narodu se svou armadou byrokratickych pravniku v tomto svete bezpravi,kde se vrazda da legalisovat tisici zpusoby a deti ,to vidi denne na nasich TV,kam zamiri ,hned ,jak prijdou ze skoly.Zadne hry s kamardy ,lezeni po stromech,hrat si s kulickami,skola je uci ,co to maji mezi nohama,ackoliv v Australii jsou studenti opoustejici skolu bez znalosti cteni a psani,to neni blaf ,to je zkutecnost.
Deti se stali i cilem homosexualu,kteri se snazi dostat svoji propagandu do knizek pro deti,navstevou ve skolach, v detskych poradech a jine.Doktori ,prochazeji skolou ,tak ,jak v USA a urcuji ,ktere dite je zdrave a ktere potrebuje dostavat dragy,takto chteji v USA zkontrolovat postupne vsechny deti -dragy vyrabejici koncerny a s psychology si tak delaji stat ve state.
Spojene Narody vydali knihu pro dospivajici devcata,jak uniknout nechtenemu tehotenstvi,navod prosty,pouzivejte k sexu zvirat,zkutecne ,inteligentne odusenely navod,Peter Singer se zminil v rozhovoru v radiu ,ovsem nejenom oholocaustu ,ale o myslence ,rovnez ,aby devcata pouyzivala zvirat,je nazyvan ,nasim nejvetsich zijicim filosofem,patolizalskymi prisluhovaci medii.
Takze ,chteli byste byt znova detmi,v rozvedenych ,rozvracenych rodinach s fenimistickou maminkou s plno prechodne prespavajicich znamych,se sourozenci od ruznych tatinku a podobne?
Neni divu ,ze mnozivoli sebevrazdu ,kdyz poznaji svet do nehoz byli vrzeni,Australie ma nejvetsi procento sebevrazd mladych.

87275

10.1.2006 12:56

RE: Chteli byste byt opet ditetem v teto dobe?

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 87275

>Neni divu ,ze mnozivoli sebevrazdu ,kdyz poznaji svet do nehoz byli >vrzeni,Australie ma nejvetsi procento sebevrazd mladych

Ja sem myslel, ze Japonsko [zmaten]

87464

9.1.2006 5:40

Jedinou smulou deti je ,ze si nemohou sami urcit,zda se chteji narodit a nebo ne.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

It's Official: 'Diversity' Includes Sex With Children and Sex With Animals
Sex With Animals
The Ira W. DeCamp professor at Princeton's "Center for Human Values," Peter Singer-( ovsemze-zid , Jew ), is telling the nation that sex with animals is fine as long as it does not hurt the animal.

He says that the only reason we have a taboo against this is because of the "Judeo-Christian tradition." If we can get rid of that nonsense, the taboo would fall, he believes.
Uryvky z dlouheho clanku )-When asked how an animal can consent to sex, she said, "It sounds like [your question] is an attempt to make this so narrow and so unintellectual in its focus. You know, Peter Singer is an intellectual, and he looks at all nuances of an issue, the whole concept of consent with animals is very different."

Singer bases his argument on the fact that bestiality has always existed in the world, and therefore it must be normal.( jestlipak se ridi jeho radami v Israelu ? ) (Alcohol and drugs have always existed. Does that mean we should encourage them also?) He cited six pictures over a 2500-year period to show that this is "normal" behavior. He cites the discredited Alfred Kinsey for the ridiculous statement that over 50% of rural boys in America had sex with animals.
The article by Prof. Singer, which is titled "Heavy Petting," may be found at www.nerve.com.

Man/Boy Sex Is Fine
MassNews was one of the first newspapers in the country to report in 1999 that the American Psychological Association had published a study indicating that pedophilia can have a positive influence on a child.

According to the study, the use of "judgmental terms" such as "child abuse," "molestation" and "victims" must be eliminated. Instead, we should use neutral, value-free terms like "adult-child sex." We should not talk about the "severity of the abuse," but instead refer to "the level of sexual intimacy."

As a result of our efforts and a four-page report we mailed to residents in Newton, the leaders of that city responded with a rally against "hate mail." It was in reality a "hate MassNews" rally with all of the political leaders, teachers and homosexual activists attending. *
Ja ,tomu rikam ,intelektualni dobytek.Nekteri lide ,uz vedi z ktere strany vitr vane.
ALL MUST BAN ANIMAL SEX/GAYS,AND CHILD SEX.
Created by forlatagate , on July 30th, 2005 at 10:19 am AST

Too many people are having sex with their pets and its beyond nasty,there most be a death penalty or something like that for this sort of crime that makes me want to puke.and gays must face the death penalty aswell or be put on a different planet.NO ANAL SEX WITH A WOMEN TOO COS THAT IS THE START OF BEING GAY.
http://jmm.aaa.net.au/articles/813.htm
Ukazka z rozhovoru:Barry O'Grady wrote:
> BTW. What are your thoughts on people who have sex with animals?

The _people_ are of infinite dignity and worth, created in the image of
God.
leader) who taught her male dog to have sex with her as a very troubled
teenager..

Shalom! Rowland Croucher ()http://jmm...Kráceno (Editor)

87280

9.1.2006 6:26

RE: Jedinou smulou deti je ,ze si nemohou sami urcit,zda se chteji narodit a nebo ne.

Kingskid 62.?.?.?

Reakce na 87280

Text je poněkud zmatený, ale zdá se, že okecat se dá skutečně všechno. To, co se dnes jeví jako naprostý nesmysl nebo nepřijatelnost může být zítra povýšeno na ctnost a projev osvícenectví. (Přidal bych smajlíka, který zvrací, ale nevím, jak vypadá.)

87282

9.1.2006 5:57

Kruh uzavřen- zpátky do džungle

Vandal 206.?.?.?

Včera televizní stanice BBC Canada nám dala možnost nahlédnout do nového fenoménu zábavy diváků ČESKÉ TELEVIZE. Jde o rodinku goril v Pražské zoologické zahradě, v jejiž klecích jsou namontované televizní kamery, které vysílají 24/7 záhady soužití mezi pánem domu (klece) Richardem a jeho třemi samicemi. Návrh pojmenovat tento program "Pomalá degenerace" byl zamítnut ve prospěch přitažlivějšího ODHALENÍ. Vidím tu okamžitě jeden prospěch pro české feminacistky a to přiučit se jak se chovat v přítomnosti fyzicky obzvláště vyspělého specimana mužského pohlaví, který si nedělá starosti s migrény jeho harému a kterému mohou tisíce sociálních pracovnic z ženských útulků být ukradeny.
Jestli se tedy Darwin nemýlil, tak pomalu uzavíráma kruh vývoje lidské společnosti, od opic k opicím se vracíme.

87281

10.1.2006 3:44

RE: Kruh uzavřen- zpátky do džungle

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87281

No, me se ten napad nastavit sarkasticke zrcadlo "Vyhulennym a Velebratovi" docela libil, a navic lidi budou aspon neco vedet o zivote goril, lepsi urcite nez o zivote homosexualu, anebo fakt ze ve vile mrda kamen cihlu. [mrknutí jedním okem]

87422

10.1.2006 9:19

RE: Kruh uzavřen- zpátky do džungle

p.i.e.r.e 193.?.?.?

Reakce na 87422

A navíc peníze získané z hlasování jdou na ochranu goril ve volné přírodě. Pro někoho to bude asi nadbytečná informace, ale pokud se chcete podívat na všechno co bylo o gorilách v rámci Odhalení (dodnes nevím, jestli je to TO Odhalení nebo TI Odhalení), pak vše najdete na http://www.rozhlas.cz/odhaleni/portal/ , jsou tam i live kamery a spousta informací o gorilách.

A je to v té dnešní pitomé době neuvěřitelně oddechové a zároveň inteligentní pokoukání.

Za zmínku stojí i návrh na chatu, že by stálo za to zavřít vítěze BigBrothera, Vyvolených a Odhalených do jedné klece a pak by se teprve vidělo ...

87449

11.1.2006 3:22

RE: Kruh uzavřen- zpátky do džungle

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87449

Tu show vitezu bych si rozhodne nenechal ujit, jaky by asi sazkovky vypsali kurz na Vladka nebo na Richarda. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

87581

11.1.2006 16:04

RE: Kruh uzavřen- zpátky do džungle

p.i.e.r.e 193.?.?.?

Reakce na 87581

Jen se bojím, že by Richard utekl. Má k tomu jak fyzické předpoklady, tak vysokou přirozenou inteligenci.

87638

12.1.2006 4:49

RE: Kruh uzavřen- zpátky do džungle

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87638

[cool] [velký smích] [velký smích]

87702

9.1.2006 7:58

Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

Při pohledu na fotku, kterou máte dole na závěr pod všemi pod články, nazvanou Matka a manželka roku, na níž žena a dítě mají černou pásku přes oči jak nějací hledaní zločinci, žena kouří muži péro a dítě přitom saje z láhve se ve mně zvedl pocit hnusu. Říkala jsem si: Tohle má být legrace? Ono nestačí, že na internetovém pornu jsou ženy předváděny jako gumové panny s třemi otvory- teď nastane doba, že se začne znevažovat i mateřství a manželství?

Nebyla jsem si však jista, jestli nejsem náhodou jen zaujatá a nemám pro takovouhle „srandu“ pochopení, a tak jsem dnes ráno přizvala svého muže, ať se na tu fotku podívá a řekne coby chlap svůj názor. A můj muž na to řekl: Je snad na palici nebo co? Nebo pedofil? Za tohle bych ho nakopal do prdele!

Jinak soulož je už u nás v Česku schválena od 14 let- první krok směrem vyhovění nárokům pedofilů byl již tedy učiněn. A tak dnes děti nesmí do 15 let v hospodě popíjet alkohol, ale od 14 let mohou soouložit a být rodiči.

87283

9.1.2006 9:19

Návod jak být dobrou manželkou z roku 1955

zdenek matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 87283

>Při pohledu na fotku, kterou máte dole na závěr pod všemi
>pod články, nazvanou Matka a manželka roku, na níž žena a
>dítě mají černou pásku přes oči jak nějací hledaní
>zločinci, žena kouří muži péro a dítě přitom saje z
>láhve se ve mně zvedl pocit hnusu. Říkala jsem si: Tohle má
>být legrace? Ono nestačí, že na internetovém pornu jsou
>ženy předváděny jako gumové panny s třemi otvory- teď
>nastane doba, že se začne znevažovat i mateřství a
>manželství?

>
>Nebyla jsem si však jista, jestli nejsem náhodou jen zaujatá a
>nemám pro takovouhle „srandu“ pochopení, a tak jsem dnes
>ráno přizvala svého muže, ať se na tu fotku podívá a
>řekne coby chlap svůj názor. A můj muž na to řekl: Je snad
>na palici nebo co? Nebo pedofil? Za tohle bych ho nakopal do
>prdele!

>
>Jinak soulož je už u nás v Česku schválena od 14 let- první
>krok směrem vyhovění nárokům pedofilů byl již tedy
>učiněn. A tak dnes děti nesmí do 15 let v hospodě popíjet
>alkohol, ale od 14 let mohou soouložit a být rodiči.

Paní Jarmilo, jestli umíte anglicky, tak si otevřete tuhle stránku
http://j-walk.com/other/goodwife/ , nebo ji dejte aspoň přečíst manželovi, určitě se pobaví. Vy asi moc ne, ale je vidět ta obrovská změna za těch padesát let, dnes by z toho nějakou feministku mohl i trefit šlak, kdyby se to ocitlo v nějakém ženském časopise. [velký smích]

87290

9.1.2006 9:45

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Old Shatterhand 80.?.?.?

Reakce na 87283

Nejen váš muž. Já taky.

87295

9.1.2006 11:51

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 87295

To jsem ráda pane Shatterhande (už můžu zase s dvěma tt?[mrknutí jedním okem]), že jste stejně staromódní jako já a můj muž. Také jsem šťastná, že jsme měli oba to ohromné štěstí, že jsme prožili nádherné dětství plné her bez televize a počítačů, stejně jako pan Stwora. Náš charakter a životní postoje byly formovány výhradně pohádkami, kde dobro vždy vítězilo nad zlem, a také jsme přečetli stovky dobrodružných knih s černými pruhy na vazbě, kde rovněž vždy charakterní muži vítězili nad darebáky. Navíc jsme oba vyrostli v pruderním prostředí, takže se i dodnes domníváme, že sexualita je velmi soukromá činnost, která před zraky dětí nepatří.

87321

10.1.2006 13:09

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Old Shatterhand 193.?.?.?

Reakce na 87321

Ale třeba se třema. Stejně sem asi přestanu chodit, až na výjimky je to tu neuvěřitelná sbírka fanatiků a pošuků všeho druhu, zlatej NP, tam jsou vyloženě nenormální snad jen Janeček s Juchelkou.

87466

10.1.2006 18:12

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 87466

Jo máte pravdu, tři pruhy ty knížky měly. No, na NP je taky neskutečná sbírka exotů fanatiků a pošuků, to je všude stejné pane Shatterhande. Ale co, třeba jsem já sama ten největší exot a pošuk, ani o tom nevím. [velký smích] Mně teď ale na tom NP vadí nejvíc to, jak tam děsně blbě udělali ty diskuse. Vůbec mě nebaví tam psát příspěvek, když vím, že se za půl hodiny ztratí nenávratně kdesi v řádkování. Je to jako když plivnete do moře- jako když vlastně ani vůbec nic nenapíšete. Jenže já jsem exhibicionista a když už se s něčím píšu, tak chci, aby si ty mé názory pár lidí skutečně přečetlo. Psaní na internetu mi totiž nahrazuje dřívější psaní do MFD. Dneska si na prodejné pány novináře ani nevzpomenu- skončila jsem s nimi definitivně, s internetem si naprosto vystačím (než nám to ovšem zatrhnou[naštvaný] ). Ale skoro bych byla i ráda, kdyby mě pan Stwora odsud vyrazil jako pana Lva, alespoň bych konečně měla čas na své věci. [oči v sloup]

87511

12.1.2006 14:11

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Old Shatterhand 193.?.?.?

Reakce na 87511

Aha, tak závislačka. No, zkuste o Stwořiteli napsat něco hodně ošklivého, a třeba Vás vyslyší.

87762

10.1.2006 18:25

Just curious:

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 87466

V čem konkrétně považujete Juchelku za nenormálního? A v čem Janečka? - kromě toho, že se kromě pastování anglických textů málokdy zmůže na vlastní projev; pořád ale to má úroveň ve srovnání s např. p. Nohejlem.

87514

10.1.2006 18:34

RE: Just curious:

Aja 24.?.?.?

Reakce na 87514

Pripojuji se k dotazu, na Psa jsem chodila cist, kdyz tam diskutovaval pan Juchelka (tusim, ze uz nediskutuje). Jeho slusnost, argumentace a hlavne trpelivost, to bylo neco neuveritelneho.
Take by me zajimalo, je-li pan Juchelka nenormalni, jak tedy vypada "clovek normalni".

87516

12.1.2006 14:12

RE: Just curious:

Old Shatterhand 193.?.?.?

Reakce na 87514

No, v tom to bude, samá pasta a žádný rozum.

87763

9.1.2006 10:27

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

kavol 193.?.?.?

Reakce na 87283

Matka a manželka roku - paní Jarmilo, ano, je to vtip

Váš pan manžel je, jak bych to řekl, poněkud úzkoprsý a zbytečně militantní ... nebo možná chtěl mít klid a řekl, co jste chtěla slyšet [velký smích]

netvrdím, že se Vám ten vtip musí líbit, že Vám musí připadat vtipný - že ale zrovna Vám nesedne není důvodem k tomu, abyste jej odsoudila a potažmo každého, kdo jej zveřejní ... prosil bych trošku tolerance, víte, takových vtipů je spousta, které se mohou někoho dotknout - vtipy na menšiny, na většiny, na profese, na národy, na náboženství (ošemetné jsou speciálně na papeže) ... kdybychom měli na všechny brát ohled, aby se jich to nedotklo, tak už se nezasmějeme, byla by to nezdravá situace; a naopak, ten, komu to vtipné nepřipadá, by se přes to měl "zdravě" přenést a ne reagovat takto zapškle

co Vás na tomto vtipu může pobuřovat ... proti rubrice Muž týdne tuším nebrojíte, takže odhalené přirození to nebude ... tak tedy zřejmě role ženy ... co dělá vtip vtipem? - neobvyklá pointa, absurdní situace; kdyby to bylo normální, běžné, tak se tomu nikdo nezasměje ... ergo kladívko, jestliže to p. Stworovi připadá jako dobrý vtip, pak takovou situaci za normální nepovažuje - za to ho chcete "kopat do prdele"? [oči v sloup]

87305

9.1.2006 11:54

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 87305

to jsem taky pochopila pane Kavole, že je to vtip- ale zároveň je to porno, to nepopřete. Je tam znázorněn orální sex a je znázorněn veřejně na stránkách, které jsou běžně dostupné všem lidem, a které si běžně mohou číst desetileté děti. Tohle je první vlaštovka- ale pokud by se takovéhle „legrácky“ běžně rozšířily na tisíce serverů, pak by tedy sex byl veřejně dostupný všem dětem, co brouzdají po internetu, sotva by uměly od mateřské školky zacházet s počítačem.

A pokud by tyhle „vtípky“ běžně dětem ukazovaly, že je naprosto normální, že rodiče běžně šukají před svými dětmi- pak by se to stalo i běžnou skutečností. A od toho už není daleko zapojit do sexuálních hrátek i samotné děti, vždyť přece o nic nejde, když by to dělaly dobrovolně a rády- to už tvrdil i soudruh Weiss v TV, že ve střední Indii je to normální, že desetiletá děvčátka si hrají s dospělými muži. A ta asociace- podívejte se děti, vždyť nasávání mlíčka z láhve je totéž co nasávání „jiného mlíčka.“ Akorát mi není jasné, proč mají matka i dítě překryté oči páskou, když o nic nejde.

PS: můj muž má svou hlavu a kde může, tam se mnou nesouhlasí. Nikdy by se nesnížil k tomu, aby mi dal za pravdu jen tak, aby měl ode mne pokoj.

87323

9.1.2006 11:59

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

djb 83.?.?.?

Reakce na 87323

Tim soudruhem Weissem mate na mysli naseho vyznameneho sexuologa? Tusim, Petra Weisse? Ze byste my dva meli nejaky stejny nazor? Tedy, ze Weiss je vul? [smích]

87324

9.1.2006 12:07

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 87324

ano djb, to je on. A není ani tak vůl (vždyť je to profesor[zmaten]), jako spíš velmi rafinovaný manipulátor davů. Pomáhá vymývat mozky- pozoruji jeho činnost již od "revoluce".

teď musím letět zařizovat, ale až budu mít čas, napíšu něco o technologii moci č.3- jakým způsobem média zpracovávají masy.

87326

9.1.2006 12:15

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

djb 83.?.?.?

Reakce na 87326

Napiste, to jsem zvedav, ja sice Weisse nesleduji vubec, ale cetl jsem od nej nejake pojednani, kde zduvodnuje spravnost "mnohopartnerstvi" pres priklady na simpanzich, nebo nejakych jinych milych opech. No celkove to na me pusobilo, ze Weiss bude promiskuitni a dela co muze aby si to zduvodnil a ze cely to je uplna blbost. Tudiz jsem skoncil u "je to vul" a dal o nem nic nevim.
Je fakt, ze vsichni ostatni mu to strasne "zrali". I kdyz to muze byt psychologicky trik, nebot tahle teorie se zamlouva mnoha lidem, kteri nemaji pro sebe jine vymluvy, takze mu to kazdej rad odkyva.

87327

10.1.2006 18:27

Technologie moci č.3 - média

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 87327

Tak tedy mají ten systém od dob Goebbelse velmi dobře vymakaný:
1. do novin jsou dosazeni poslušní šéfredaktoři, kteří vedou tu linii, jaká je vrchností žádaná (mnozí z nich jsou patrně i přímo v tajných službách)
2. poslušní novináři jsou vždy ponecháni, neposlušní vyhozeni
3. psát články připustí jen lidi, kteří jedou v žádané linii, ostatní k psaní nepřipustí
4. občas připustí i autentické přispěvatele, ale také jen ty, kteří se jim zrovna hodí do krámu, všechny ostatní odmítají (to taky vysvětluje že v oficiálních médiích jsou pouze představitelé jen parlamentních stran, nikdo z malých stran není nikdy připuštěn
5. existují stálí manipulátoři davů, kteří zpracovávají jejich myšlení tím směrem, kde ho chtějí mít. Lze si to představit tak, že stačí dva zasvěcení ovčáčtí psi a ti na pokyn ovčáka zaženou stádo přesně tam, kde ho chce ovčák zahnat. Většina stáda má skutečně vymyté mozky a nikdy nepřemýšlí nad tím, proč byli zahnáni zrovna tam a ne jinam. A mezi takové manipulátory patří právě Weiss, který vždycky velmi zálibně medituje nad tím, jak se rodiny rozpadají a jak se v budoucnu budou rozpadat ještě víc. proč mají mocní zájem na tom, aby se společnost zcela zatomizovala, to už jsem tu psala.

87515

10.1.2006 18:44

RE: Technologie moci č.3 - média

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 87515

To je, myslím, zcela přesné. Bravo!

87519

11.1.2006 0:33

RE: Technologie moci č.3 - média

djb 83.?.?.?

Reakce na 87515

smutne ale je to tak.

Jeste jsem si vsiml jednoho bodu, upresneni k prispevkum opozice.

Vzdy kdyz v novinach nechaji vyjadrit nekoho s jinym nez oficialnim nazorem, tak k tomu pusti bude nejkeho fanatickeho aktivistu, ktery uz jen svym projevem ten nazor zcela odtrhne verejnosti, nebo nekoho, kdo se da hned nejak pomluvit (jako napr.: vidite, ale on je nacista, takze takove nazory maji naciste...)

87559

10.1.2006 13:10

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 87323

Al dete pani Jarmilo, ukazte mi jedine desetilete dite, ktere cte Zvedavce. [chechtot] Mimochodem kazdy maly kluk se radsi podiva na slecnu tydne. Ale abych neutikal. Zadejte si do vyhledavace v seznamu slova jako sex,porno,oral,anal a ja nevim co jeste. Vypadnou Vam hodne dlouhe seznamy s mnohem zajimavejsim obsahem. Dnesni deti nevyrustaji v pocitacove negramotnosti jako Vy. S internetem se nauci zachazet velmi rychle a nejakej rozmazanej obrazek na Zvedavci je rozhodne nevytrhne...

87467

11.1.2006 3:26

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87467

Samozrejme na otazku Jste starsi 18 let se odpovi ano. Pokud jsou deti mene gramotne nedokazou vycistit PC od ruznych sracek tak to praskne, ale na podruhe uz to zmaknou bez problemu, vzdycky mezi kamarady existuje maly pocitacovy genius.

87582

10.1.2006 17:58

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

kavol 193.?.?.?

Reakce na 87323

>to jsem taky pochopila pane Kavole, že je to vtip- ale zároveň
>je to porno, to nepopřete.

no ... je to rozostřené ... takže cenzurované porno ... kde je hranice přípustnosti?

je to nepřijatelnější nežli fotka či detailní kresba v učebnici?

- ano, je to porno, ale to, že je to porno z toho nedělá a priori špatnou věc, záleží na obsahu a na kontextu (stejně tak jako třeba dechovka není a priori špatná hudba)

>Je tam znázorněn orální sex a je znázorněn veřejně na stránkách,
>které jsou běžně dostupné všem lidem, a které si běžně mohou číst
>desetileté děti.

hm ... a proto zakážeme pornočasopisy, protože 95% tatínků je ukládá do šuplíků, které nezamykají, a tudíž si je mohou běžně číst desetileté děti, když rodiče nejsou doma [oči v sloup]

pominu-li, že na Internetu jsou volně dostupné i horší věci, pak stejně, toto je sice server pro dospělé, ale provozovatel nemá možnost na dálku zjistit věk náhodného čtenáře - a neuveřejnit nic pohoršujícího jen proto, že by sem náhodou mohl zabrousit někdo mladší, hm, to mi přijde hloupé ... televize také po desáte hodině večer může vysílat sprosťárny, stejně veřejně jako slušné věci kdykoliv - což nemá být argument pro to, že když něco dělá někdo, můžu já to dělat také, ale pro to, že za to, nač dítě kouká, je zodpovědný rodič a ne naprosto cizí člověk na druhém konci zeměkoule ...

>A pokud by tyhle „vtípky“ běžně dětem ukazovaly, že je
>naprosto normální, že rodiče běžně šukají před svými
>dětmi- pak by se to stalo i běžnou skutečností.

zdá se mi, že máte příliš bujnou fantasii ... nikdo přeci neřekl, že je to naprosto normální

87505

9.1.2006 11:17

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 87283

>Jinak soulož je už u nás v Česku schválena od 14 let- první
>krok směrem vyhovění nárokům pedofilů byl již tedy
>učiněn. A tak dnes děti nesmí do 15 let v hospodě popíjet
>alkohol, ale od 14 let mohou soouložit a být rodiči.

Kde jste na to přišla? Pohlavní styk s osobou mladší 15 let je stále trestný, ona novela trestního zákona neprošla ještě veškerým byrokratickým procesem. To, že se říká "bylo v parlamentu schváleno" ještě neznamená, že to platí. Nebo se mýlím? Mám v tom zmatek, od 1.1.2006 vešlo v platnost zhruba 170 novel, nemohu všechno sledovat. Ale budiž, je to vcelku jedno.
Rozhodně se ale mýlíte, když říkáte, že pití alkoholu je povoleno od 15 let. Stále platí ona neměnná hranice 18 let.
A mimochodem v 15 (potažmo 14) dítě už není moc dítětem, sice ještě není dospělým... ale na slovo pedofilie bych byl trochu opatrnější. Nebo nazvete pedofilem 16 letého, jenž se vyspí se svou o dva roky mladší přítelkyní? Či ještě lépe obráceně?

87316

9.1.2006 12:02

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 87316

však říkám pane Koubku- že to vše je pouhý začátek, pouhé nakousnutí. Je možné, že to nakonec nebude ani schváleno, jisté však je, že třeba Slováci,na rozdíl od Čechů řekli své okamžité ne. Když to schváleno bude, několik let bude pokoj. A pak to začne nanovo: řekne se, že děcka jsou vyspělá a že stejně už šukají od dvanácti, tak proč nesnížit hranici na 13.

Jinak to jsem ani nevěděla, že se může v hospodě nalévat alkohol až od osmnácti, já myslela, že od patnácti. Tak v tom případě je to tedy tuplem směšné: zničit si život nějakým průserem v sexu můžeš již ve 14 letech, ale dát si v hsopodě pivo v 17 letech nesmíš.

87325

9.1.2006 15:28

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 87325

Jak se říká, kdo chce, vždycky si cestu najde. Neb jak někdo rád říká, na zákonech je nelepší možnost ho porušit a samotý zákon nemůže zabránit tomu, aby nezletilci chodili do hospody, kde jim nalejou (takový společensky tolerovaný přestupek), stejně jako ne,ůže zabránit mírně náctiletým, aby si hráli na trochu dospělejší doktory. [oči v sloup]
Každopádně, dle mého soudu je debata o vyspělosti/nevyspělosti více komplikovanější, než aby si zasluhovala odpověď rezolutní ano/ne. V dnešní spoelčnosti dospívají dívky i chlapci (fyzicky) mnohem dříve než v minulosti; je to dáno, že lidské tělo není vystavěno pro takový blahobyt a reaguje přinejmenším zmateně (menses v devíti letech je dle mého zmatená reakce těla), otázkou je, jestli psychický vývoj jde též ruku v ruce s fyzickým a do jaké míry si je osoba schopna uvědomit odpovědnost za své činy, tedy neexistuje univerzání hranice.

87346

9.1.2006 18:34

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Vandal 206.?.?.?

Reakce na 87283

Je velmi dobré, že se tohoto diskusního fora účastní ženy, jako paní Jarmila (doufám, že si její pohlaví nenechala změnit na operačním stole, jak je to dneska v modě), aby nám demonstrovala jejími příspěvky výsledky skryté agendy jisté skupiny lidí, která se šíří světem rychleji než středověký černý mor.
Je třeba si všimnout několika věcí:
Za prvé, nikde na té hnusné (a doufám, že stále mluvím za většinu) fotce nevidím pistoli mířící na hlavu pilné matky, nutící ji k její činnosti pod hrozbou smrti.
Za druhé, paní Jarmila využila JEJÍHO MUŽE, aby ten jako mentálně "emancipovaný" moderní muž (jak by si nás ta samá skupina lidí všechny představovala)odsoudil jen toho kance na obrázku. Všiměte si, žena použije muže jako hlásnou troubu k vyslovení jejího rozhořčení, a ten potom odsoudí celé mužské pokolení za jeho morální úpadek. Ani slovo o tom, že bez dobrovolného učinkování žen na tomto morálním úpadku společnosti by k němu nikdy nemohlo dojít. Ženy byly vždycky morálním lepidlem lidské společnosti a zároven nejslabším článkem tohoto svazku, schopné se nechat ovlivnit pseudofilosofy, kteří/které z jejich poslání ve společnosti v očích žen udělali úděl,jho, které patriarchální společnost na ženy navršila.
Muslimský svět je dnes jediný, který vidí největší nebezpečí pro jejich společnost právě v úpadku morálního života západní (křestanské?) ženy.
Většina muslimských žen si je vědoma tohoto nebezpečí a změny do kterých jsou americkým sionizmem nuceny odmítají.
Absolutně nechci omlouvat muže za dnešní morální úpadek. Ti na začátku feministického hnutí, vědomi si některých prokazatelných nepráv muži dominovaná společnost udělila ženám, ve snaze je napravit jak se říká vylili dítě s vodou, jen aby nebyli nazváni šovinistickými prasaty.
Najít východisko z dnešní situace bude hodna úsilí celého batalionu Sysifů a v dnešním chaotickém světě si nedovedu představit, že by k tomu došlo za mého života.

87367

10.1.2006 0:03

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 87367

To jste napsal ale VELICE dobre a nesmirne trefne.

Ano, zeny casto halasne slysime odsuzovat muze - ale malo-kdy jednani vlastniho pohlavi a uz vubec ne sve jednani... [zahanbení] [oči v sloup]

87398

10.1.2006 13:47

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

djb 83.?.?.?

Reakce na 87367

no mozna jsem vsimavejsi a mam vetsi fantazii, ale jste ponekud bulvarni

ad 1.: nebyl by problem to nafotit s pistoli mimo zaber (kdyz uz jste tuto naprosto irelevantni poznamku nakous)

ad 2.: muz pani Jarmily neodsoudil cele pokoleni, ale pouze jednoho cloveka, pise ze by "ho" nakopal do prdele, jestli jde o muze na obrazku(a tedy by skutecne vynechal osobu matky) nebo o vydavatele za uverejneni to nevime, mozna mate pravdu, ale na spekulaci jste dost sebevedomy

ad x.: zeny nebyly moralnim lepidlem spolecnosti, leda byste mel na mysli, ze moralne spolecnost ztmelily dohromady
- jiste, zeny vyuzivaji slabosti muzu ve svuj prospech, existuje prostituce, vedou se valky atd..
- nezapominejte ale, ze prave a jen diky zenam(ne jako autorek, ale jako motivacim) take bylo napsano nescetne dnes klasickych, basni, romanu, hudebnich del....verim ze i vedeckych teorii
- kvuli zenam mame vytvorenu nejmene jednu polovinu pravidel slusnosti a ohleduplnosti pro druhe
- diky zenam je hodne lidi vychovano prave tak dobre jak je
- atd.

- ze muslimsky svet vidi upadek predevsi v upadku zenske casti zapadniho sveta, to je Vase vskutku originalni konstrukce, muslimsky svet samozrejme vidi jen upadek cele zapadni spolecnosti a nezacina to ani tka u zeny, jako spis u hamburgeru[smích]

- muslimske zeny neodmitaji zmeny z duvodu nebezpeci, ale z duvodu nabozenskeho presvedceni

- jo, trochu trefa, feministicke hnuti nam trochu prerusta pres hlavu, ale to je na dlouhe vypraveni....

87475

10.1.2006 3:48

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87283

Mam otazku osobniho charakteru? Cekala by jste, ze po te co jste si zavolala manzela, aby z to hodnotil, ze uslysite odpoved v jinem duchu? [oči v sloup] Jinak ja se nad tim obrazkem taky nevalel smichy, ale nikoho bych nekopal do prdele a uz vubec neobvinoval z pedofilie. [mrknutí jedním okem]

87423

10.1.2006 7:40

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 87423

tak asi takhle pane Bartošku. Viděl jste někde někdy v pornu přítomnost dítěte, byť jen v pozadí? Já nikoliv. Domnívám se, že je to dodnes trestné- proto ta žena a to dítě mají černou pásku přes oči, aby nebylo poznat o koho jde.

Jinak panu vandalovi, který jako první zhnojil mou reformu voleb nemíním vůbec odpovídat, jenom chci poznamenat, že co se týče porna, tam není problémem to, že jsou ženy také schopny těch nejhorších prasáren, tam je problémem to, KDO ty prasárny zveřejňuje- a to jsou výhradně muži. I na tu největší špinavost totiž seženete lidi, když jim dobře zaplatíte, nebo když jsou drogově závislí a tak podobně- čili tihle lidi vinni nejsou, to jsou jenom tupé nástroje. Stejně jako jsou nástroje lidi, kteří si zřizují herny- vinni jsou ti nahoře, kdo jim je povolí, ti kteří svými rozhodnutími řídí morálku společnosti. Proto na internetu klidně můžete shlédnout, jak ženská kouří péro koňovi, nebo jak černoch střídavě a bez přerušení a bez umytí ho strká ženské do zadku a vzápětí do úst- protože to není trestné, nebyly na to stanovené žádné zákony. Takže nepochybuji o tom, že by se našly i ženské, které by své dítě propůjčily pedofilům k natáčení a kdyby to nebylo trestné, tak bychom mohli shlédnout dvouleté dítě ne jak dudlá z láhve, ale jak kouří dospělého chlapa. A o to tady kráčí- že tu fotku zveřejnil pan Stwora, nikoliv nějaká ženská.

87443

10.1.2006 9:01

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 87443

pani jarmilo docela nechutne se do toho vzivate.

87445

10.1.2006 9:09

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 87445

a dítě přítomné v pornu je chutné, pane včeličko? Proč myslíte, že se ve mně zvedl hnus, když jsem tu fotku viděla? Protože mám v sobě na rozdíl od pana Stwory ochranitelské mateřské pudy. A teď si představte, kdyby takovéhle malé dítě měli vychovávat dva teplouši. Myslíte si, že by se nějak v soukromí žinýrovali? Že by dodržovali nějaká tabu, když je nedodržuje ani na veřejném webu pan Stwora? Když má někdo hubu plnou morálky, musí vždy začít především u sebe, toť vše.

87448

10.1.2006 14:51

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 87445

4 pan Včelička
Na tu fotografii je třeba dívat se trochu z pozitivní strany.

První myšlenka, která mne napadá je, že se jedná o ženu nesmírně pracovitou, pilnou, která se dokáže věnovat nejenom kouření ptactva (činnost, která je dnes, vzhledem k výskytu ptačí chřipky v Turecku, velice nebezpečná), ale přitom nezapomíná ani na svoji úlohu či roli matky-živitelky. Jako správná žena to pochopitelně nedělá zadarmo a očekává od svéh partnera reciprositu, a to už to malé dítě bude nakrmeno.

Ta fotografie by se dala ještě zlepšit například tím, že by se této ženě dala mezi palcem u nohy a prstem ještě vařečka a tou by mohla míchat třeba šodó na buchtičky. To se, jak možná vítě, musí neustále míchat, aby se nepřipálilo.

Pak by mi připomněla jistou sovětskou údernici soudružku Korabijelníkovou, která dokázala obsluhovat sedm tkalcovských strojů a tak dokázal plnit plán na 200% a zaslouženě získala titul Hrdina socialistické práce. To, že ji později soudruzi z kontroly kvality řekli, aby se na to s odpuštěním "vysrala", neboť nadělala hodně zmetků (když se např. přetrhla nit a ona to nestihla napravit), o tom se pak ovšem v Rudém právu nepsalo.

Kde vidím menší rozpor je v tom, že pan Stwora na jedné straně uveřejní takovou fotografii (je to jeho web)a na druhé straně prudí, kdy čas od času použiji, po provokacích, jistých slov, která se ve slušné společnosti nepoužívají. Ale již Římané říkávali "Quod licet Iovi (Stworovi), non licet bovi" čili "Duo cum faciunt idem, non est idem".
Nicméně chtěl bych připomenout, že "A bove (Stwory)maiori discit arare minor".

87485

10.1.2006 13:33

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 87443

Ale hovno pani Jarmilo, jste nechutna(co kdyz si to precte desetilete dite) a navic vedle. Za vsechno uvedu, ze nemala cast pornoherecek odchazi do predcasneho pornoduchodu a zaklada si vlastni pornoagentury a distribucni site...

-Jen tak pro zajimavost sem ten obrazek poslal kamaradce, vek 29, deti miluje, vysledek:

ona: Tvůj ideál? [smích]))))

ja: muj rozhodne ne. delam pruzkum, pisu na jeden webzin, kde se nad tim jedna pani strasne pohorsovala, tak sem chtel reakci od nejake jine zeny ona je trochu feministka....

ona: Podle me je to dobra recese, v zadnem pripade me to nepohorsuje [smích]

87472

10.1.2006 13:43

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 87472

Druha reakce od stejne stare zeny: Ja vim to uz mi prislo, verim, ze by se to mnohal panum asi libilo [smích]........s kombinovat a sladit to bylo urcite hodne tezke......

87473

10.1.2006 14:23

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

djb 83.?.?.?

Reakce na 87443

pani Jarmilo, zde jste nemene bulvarni, jako Vandal[smích]

není problémem to, že jsou ženy také schopny těch nejhorších prasáren, tam je problémem to, KDO ty prasárny zveřejňuje- a to jsou výhradně muži. I

to je moc pekne, kdyz natocim porno, kde bude dvacet holek znasilnovat petilete decko, tak ony, chuderky, za nic nemuzou, ale za vsechno muze chlap....a je vymalovano.
Tak s takovym pristupem se pravdy nikdy nedoberete....

je problemem, kdyz muzi toci pornofilmy(za predpokladu ze porno je problem, to je na jinou diskuzi - sam nevim), jiste, ale je UPLNE stejny a mozna jeste vetsi problem, kdyz se herci toho zucastnuji (koneckoncu, "herec" z toho ma podstatne mene penez nez "reziser", takze "moralku" prodal za min)

neni pravda, ze ty zeny v pornu jsou fetacky ap. Jsou to prevazne zdrave zeny, casto vysokoskolacky (ktere by si na studium v pohode vydelaly i po vecerech jako servirky, ale holt, tohle je rychlejsi a snadnejsi), nebo normalni zeny, ktere se tim zivi.
Fetacka (ted spekuluju) ve fazi, kdy uz ma silne abstaky by asi v pornu mela potize, jednak kvuli vzhledu a take kvuli nemocem zloutenka/hiv, by s ni sotva nekdo tocil

Jak Vam napsal Cert-Nemec, i zeny mohou byt producentky(tak to sice nesleduji, ale verim tomu)


napsat problémem to, KDO ty prasárny zveřejňuje- a to jsou výhradně muži.
je rasismus nejtezsiho stupne, protoze, i kdybyste mela pravdu(a to nemate), jake to je procento muzu? Myslite ze to je muzsky problem? ze to dela kazdy, ja, Nohejl, kdokoliv?

A o to tady kráčí- že tu fotku zveřejnil pan Stwora, nikoliv nějaká ženská

Ne o to tady rozhodne nekraci, Stwora zverejnil fotku, ktera uz davno verejna byla, ale ten kdo ji zverejnil prvni a ten kdo ji nafotil! to je ten problem
(a to vsichni, jak ta zena, chlap, i ten fotograf, pokud se nefotili sami) protoze, uvedomte si prosim rozdil, pro ty lidi na fotce, je to jejich zivotni zkusenost, pro ne je zive dite, pro ostatni uz jen par pixelu, pribeh, a nikdo se do toho uz tak nemuze vcitit(jiste, Vy ano, je par takovych, ale vseobecne ot funguje tak, ze malby, povidky, fotky, filmy, lide vnimaji jako neco mene skutecneho a uz podvedome neresi nasledky na aktery a jestli opravdu jsou a co nasleduje)
A to je i rozdil mezi Stworou a temi na fotce. Pro ne je to skutecnost a oni to delaji.

ps.: i kdyz musim priznat, ze v pripade teto fotky, s ohledem usporadani lidi na obrazku, si dovedu dost dobre predstavit, ze to byla jen poza na fotku a to dite z toho nevidelo vubec nic a po vyfoceni toh ozase nechali

87480

10.1.2006 14:31

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

djb 83.?.?.?

Reakce na 87443

jo, trochu jsem obesel Vas puvodni argument, zverejneni na Internetu.
byt to vsude, je to uz skutecne vazna vec, ale zvedavec.org nejsou novinky.cz

(zde by to bylo pripadne, ale nemam rad argumenty, ze na webu jsou mohem horsi veci, existence neceho horsiho nedela z niceho mene horsiho neco lepsiho[smích] jestli mi rozumite)

tady podle me bohate staci fakt, ze zvedavec urcite neni urcen pro mladsi 15ti-16ti let, nemyslim, ze desetilete dite zajima presprilis izraelsko palestinsky konflikt a na rozdil od jinych webu, ktere take nejsou urceny maldsim 18ti let a ktere maji pri vstupu pet kliknuti na ANO jsem starsi nez...., tak zvedavce ti mladsi skutecne nectou

87482

10.1.2006 18:45

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 87482

jde o to djb, že obecný prostor, který patří všem lidem byl měl zůstat slušný a neutrální. Jak to tady kdosi velmi vtipně napsal, že dnes vítězí živly, které prosazují, že srát uprostřed obýváku je zcela normální a přirozené. Taky se mi nelíbí, když teď jdu po pražských ulicích,a to staré chlípné hovado Saudek se zviditelňuje tím, že si uzurpuje obecný prostor jen pro sebe tím, že všude vystaví ty své holé prdele a domnívá se, že jsou všichni občané povinni to konzumovat jenom proto, že on má prachy a oni ne. Mě prostě nebylo milé, že mě tu zaskočilo divné porno, kde bych ho nejméně čekala.Až se budu chtít podívat na porno, tak si ho vyhledám sama, ale nepotřebuji se na něho dívat když nechci a když se chci zabývat jinými věcmi. Já nevím, ale třeba by taky panu Stworovi nebylo milé, kdyby se v obecném prostoru setkával s vtípky typu: že chlap šuká fenku a nad tím by byl vtipný nápis: Nejlepší milovník zvířat.

87520

10.1.2006 20:26

nejméně čekala ?????????????

Konrad 152.?.?.?

Reakce na 87520

jak to myslite? Je tu pravidelna rubrika porna a fetisismu (vy jste nevidela ta devcata co si navzajem mocila na nohy a do vany? nebo tu s kolem?)

A Vodnikovy komentare? Ty jsou cista pornografie, ofensivnejsi nez ta straslivost, co ted na Zvedavci rajcuje pedofily.

87531

10.1.2006 23:08

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

TS 213.?.?.?

Reakce na 87520

>jde o to djb, že obecný prostor, který patří všem lidem byl
>měl zůstat slušný a neutrální.

Kdo rozhodne o tom co je slusne a neutralni? Tem kdo jsou neutralni a nemaji nejakou vlastni agendu je to obvykle prilis jedno na to aby se s tim zabyvali.

>Taky se mi nelíbí, když teď jdu po pražských ulicích,a to
>staré chlípné hovado Saudek se zviditelňuje tím, že si
>uzurpuje obecný prostor jen pro sebe tím, že všude vystaví
>ty své holé prdele a domnívá se, že jsou všichni občané
>povinni to konzumovat jenom proto, že on má prachy a oni ne.

Saudkovy fotky jsou nahodou docela hezke.

>Mě prostě nebylo milé, že mě tu zaskočilo divné porno, kde
>bych ho nejméně čekala.Až se budu chtít podívat na porno,
>tak si ho vyhledám sama, ale nepotřebuji se na něho dívat
>když nechci a když se chci zabývat jinými věcmi.

Pridejte si "http://www.zvedavec.org/images/temp/*" do Adblock extenze v Mozille a problem je vyresen.

87549

11.1.2006 10:35

Mně se Saudkova tvorba taky líbila

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 87549

- ale jen do chvíle než začal obtěžovat mou mysl tou přemírou holých prdelí rozmístěných po celé Praze. Pak jsem začala přemýšlet dál: každá ta zasklená cedule stojí balík peněz, nevím sice kolik, ale 1000 Kč měsíčně minimálně. Jen na jednom autobusovém nádraží jich je rozmístěno 7 kusů, po celé Praze jich bude tutově nejméně 1000 kusů. Tisíc krát tisíc rovná se milion. Naskýtá se otázka: Vrátí se mu ten investovaný milion, když zve jen na jakousi bezvýznamnou výstavu? A hned se vtírají další otázky: Co když je vše ve skutečnosti jinak? Ta fotka je vysloveně erotická, řekla bych až téměř pornografická. Vždyť na jihu Moravy se lidé vzbouřili, takže museli ty bilboardy sundat.Co když je hlavní účel ten, že pomáhá sexbyznysu nahánět nadržené anglické mladíky poflakující se po Praze ještě víc do pražských bordelů? Takhle totiž působí rafinovaná propaganda na ovce, které si neuvědomují, kdo s nimi manipuluje a domnívají se, že pro návštěvu nesčetných heren či bordelů se rozhodli zcela svobodně.

Ona mi totiž přestala být již dávno sympatická i ta Sára Saudková. To proto, že si v médiích s oblibou pochvaluje, jak je hezký vztah, když si životní partneři bydlí každý sám odděleně a navštěvují se jen tehdy, když mají na sebe náladu. Já takové vztahy neuznávám, ani jejich skrytou propagaci, a nevím, jestli si takový typ soužití pochvalují i její dvě děti, vyrůstající bez tatínka Samuela.

Je mi taky záhadou, proč zrovna tito lidé mají tolik prostoru v médiích. Proč ne třeba herec Abrhám se svou manželkou, kteří jsou u národa velmi oblíbeni a dostali vloni jako nejoblíbenější i cenu diváků. Že by to bylo kvůli tomu, že jsou příliš charakterní, nikam se necpou, a také by se nikdy nepropůjčili k jakékoliv reklamě, byť sebelépe placené?

87608

16.1.2006 18:52

RE: Mně se Saudkova tvorba taky líbila

TS 213.?.?.?

Reakce na 87608

>- ale jen do chvíle než začal obtěžovat mou mysl tou
>přemírou holých prdelí rozmístěných po celé Praze.

Vetsina Cechu ma taky holy zadek. Kde je problem?

>A hned se vtírají další otázky: Co když je vše ve skutečnosti jinak?
>Ta fotka je vysloveně erotická, řekla bych až téměř pornografická.

Pokud je to ta co si myslim, tak je docela pekna.

88588

11.1.2006 0:30

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

djb 83.?.?.?

Reakce na 87520

jde o to djb, že obecný prostor, který patří všem lidem byl měl zůstat slušný a neutrální.

No tohle ma neco do sebe, ale je to problem resit, lze to jeste na ulici, taky by bylo vhodnejsi, kdyby se pornografie v trafikach nevalela vedle casopisu pro deti atd....(tedy ne ze by se deti nedostali k tomu na co jsou zvedavi, ale vytvaret urcita omezeni a prekazky je myslim zdrave k lepsimu intuitivnimu pochopeni, nevim jak to rict, zavaznosti? nevsednosti tematu? no proste ze to porno neni totez jako vtipy v Pravu od Rencina)

Na Internetu je to trochu problem, spolehat na uvazlivost tvurcu stranek nelze a zavadet cenzuru je osidne, brzy by se rozlezla do sirsich okruhu, ta svoboda tady je dobra.
Osobne spis nez cenzure publikovanych stranek fandim cenzure na urovni prohlizecu, casem jiste napise nekdo neco propracovanejsiho nez nepustit na stranky s napisem "sex", ale treba i analyzu obrazku atd....
Kazdy pak muze sobe i detem nastavit co je vhodne a co ne

87558

11.1.2006 3:31

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87443

OK. Souhlas. Pokud jde o porno vetsina je americke produkce, i kdyz to neni tak zcela presne. Zrejme se zapadu zda, ze rodina je prilis stabilni a rodi se nam moc deti. [pláč] Neodpovedela jste na otazku, ale to neni zas tak podstatne. [mrknutí jedním okem]

87584

11.1.2006 10:29

Tak dobře, odpovím Vám na otázku, i když není podstatná :o)

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 87584

několik dní jsem to dusila v sobě, říkala jsem si, že je moudré radši se k tomu nevyjadřovat, protože jsem již na Zvědavci dostala jistou nálepku na čelo, tak nač zbytečně provokovat. Ale když se tu objevil tenhle článek, tak jsem stejně neodolala.[smích] A tak jsem dostala ten nápad a zavolala jsem muže, přestože jsem neměla sebemenší tušení, jak zareaguje- protože zrovna odcházel do práce a mohl mi taky nakvašeně říct: Tvoje starosti bych chtěl mít, já nevím kam dřív skočit a ty se tu zabýváš takovými pitomostmi.

Ale že spojovat malé děti jakkoliv s pornem není žádná pitomost nasvědčuje dnešní drobná zprávička z Novinek:
19:44 - K doživotnímu žaláři odsoudil londýnský tribunál čtyřicetiletého ošetřovatele dětí, který znásilnil tříměsíční mimino a své zvrhlé chování fotil s pomocí mladé přítelkyně.

Ono totiž nejen homosexuálové, ale i pedofilové mají svou celosvětovou síť a že je to i silná lobby, o tom svědčí i události v Belgii, kde ten skandál s Detroixem, nebo jak se jmenoval, jak zavraždil těch několik dětí, sahal až do nejvyšších politických míst.

87606

12.1.2006 4:55

RE: Tak dobře, odpovím Vám na otázku, i když není podstatná :o)

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87606

Ja jsem to pouzil v jedne reakci, je to i s mym nazorem na pedofilii. Chapu, ze jsem tim nepotesil ani krestany, ani soudce. Ale v tomto pripade me Stary zakon se svym oko za oko pripada mekky. Jinak to dite na ty fotce bylo krmeno z lahve a nikdo mu neublizoval, pochybuju ze by si bylo schopno uvedomit co provadi v tu chvili jeho matka, rekl bych ze melo par mesicu. Uz tam je krizovatka, zcela jiste vkusnejsi fotka. [smích]

87703

12.1.2006 4:40

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

TS 213.?.?.?

Reakce na 87584

>Zrejme se zapadu zda, ze rodina je prilis stabilni a rodi se nam moc deti.

Anebo je Zapad proste lepsi v monetarizaci vseho co mu prijde pod ruce. Vcetne, ale zdaleka nikoliv jedine, audiovizualniho zobrazeni sexualnich aktivit.

Neexistuje nic z ceho by se nedal udelat byznys.

87699

11.1.2006 4:11

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Vandal 206.?.?.?

Reakce na 87443

" Návrh na Reformu voleb byl zaslán", paní Jarmilo" do OSN, kde ji výkvět africké inteligence pan Koffi Annan projedná na Valné hromadě a po schválení předá jednotlivým členským státům, aby ji pak tytéž uplatnily v jejich příštích volbách. Očekává se, že autorka Reformy bude nominovaná na Nobelovou cenu." Tolik zpráva z Bobkových listů.
Ted něco vážnějšího: Věřte mi paní Jarmilo, v mnoha názorech na dnešní upadající morálku Západního světa jsme oba na stejné straně barikády. Nejsem a nikdky jsem nebyl misogynem a důkazem je fakt, že už 45let žiji v manželském svazku s ženou kterou miluji a vážím si celé její bytosti do posledního vlákna jejího těla a chromosomu. Moje manželka nikdy nepodlehla zpěvu sirén feminizmu, takže přede mnou nikdy nemusela obhajovat všechny ty neobhajitelné nesmysly, jako absolutní rovnost obou pohlaví ve všech aspektech života. Nemá cenu, abych se na těchto stránkách pokoušel konkurovat ŽENÁM, jako Phylis Schlafly (doufám, že je to správně) vše neohrabaně vysvětlit,nechám to raději jí, která jako menšina amerických žen se statečně postavila proti feministickým bludům. Něco si od ní přečtěte a pak si můžeme pokecat u hrnku kafe (i s manželem). Zatím se pokuste podívat na úlohu žen v tomto marastu trochu kritičtějším pohledem. Věřím, že Vás to přiblíží k mému náhledu. Možná, že najdete oběti v obou pohlavích.
A pana Stworu, když souhlasíte, za to uveřejnění porno fotky necháme vykoupat v koši ve Vltavě jak to dělávali ve středověku.

87589

11.1.2006 10:45

Rozumná řeč pane Vandale

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 87589

tahle Vaše moudrá slova se mi líbí. Ale teď již bohužel nemám čas diskutovat, neb musím letět pracovat, ale určitě se k nakousnutému téma ženy a rovnoprávnost ještě vrátíme, zatím Vám sem hodím citát od Kissingera, přemýšlejte nad ním:
Ten, kdo ovládá přísun potravin, ovládá lidi. Kdo ovládá energii, může ovládat celý kontinent. A kdo má pod kontrolou finance, ovládá celý svět.
Henry Kissinger

Ptám se: kdo ovládá celý svět? Feministky? Nikoliv. Je jedno, kteří lokajové plní rozkazy seshora mocných finančních oligarchií- zda lokajové v kalhotech, či lokajové v sukních. To je moje nejnovější zjištění.

87609

11.1.2006 13:05

RE: Rozumná řeč pane Vandale

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 87609

>Ptám se: kdo ovládá celý svět? Feministky? Nikoliv.
Buh da nebude, aby feministky prznili tento svet z pozic nejvyssich... [vyplazený jazyk]

>Je jedno, kteří lokajové plní rozkazy seshora mocných
>finančních oligarchií- zda lokajové v kalhotech, či
>lokajové v sukních. To je moje nejnovější zjištění.

Samozrejme, to ste na to prisla ale brzo, doufam ze uz nas prestanete bombardovat temi Vasemi bludy... (nic proti, mam rad nektere Vase prispevky a proti "lehum" Vas budu branit do posledni kapky krve [mrknutí jedním okem] )

87621

11.1.2006 22:48

RE: Rozumná řeč pane Vandale

Vandal 206.?.?.?

Reakce na 87609

Tedy k válečnému kriminálníkovi (Chile/Pinochet) bych si pro rozumy nechodil, i když jako člen kmene obřezaných by měl o financích vědět víc než my, prostí goimové. Ted něco k té nesmrtelné otázce: QUI BONO?
Jak jsem již nazačil v posledním příspěvku, měla byste studovat literární tvorbu "OSVÍCENÝCH" žen, chlapa jako jsem já je vždycky snadné napadnout ze šovinizmu, třeba i v podvědomí. Pochopitelně lidé, kteří dnes a i v minulosti měli největší zisk z pornografie a prostituce byli muži a velká část z nich slavila ve svých třinácti letech BAR MITZVAH. Nezapomenme ale, že ty dobré staré bordely bývaly provozované MADAMS,( ženského rodu)a tato tradice se mnohdy uchovala do dneška (případ Heidi Fleiss v kalifornii). Aby se tyhle všechny bordely a porno studia naplnila muži vyžadovaným zbožím, dobytkové, kteří je financovali a organizovali stáli před dilemem: Bud si všechny ty kurvy budeme muset uplácat z hlíny, jako ten pražskej rabín Loew Golema, a nebo si prostě dáme inzerát do novin. V případě, že ctnostné panny toho kterého národa by odmítly v unisonu prodat svou čest za pár babek a sáček kokainu, byla byste svědkyní velkého schodku ve stavebnictví, protože rabíni by spotřebovali tuny hlíny na ty krásky a nezbyl by materiál na cihly. Ale jak vidět k tomu nedošlo a dnes jsme dokonce svědky filmových výtvorů jako jeden dokumentární film, který jsem nedávno viděl, v které dokumentovali kariéru čínanky ze Singaporu, ze které se stala porno hvězda v Holywoodu, tím, že si vyšukala rekord (už překonaný), kdy jí ošukalo STOPADESÁT chlapů během deseti hodin.
Po své smrti by měla věnovat svůj pohlavní orgán do Smithsonium Institutu (muzea). Mohl bych pokračovat AT NAUSEUM, ale raději dnes končím.

87671

12.1.2006 1:55

RE: Rozumná řeč pane Vandale

zdenek matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 87671

>Tedy k válečnému kriminálníkovi (Chile/Pinochet) bych si pro
>rozumy nechodil,

Ten, kdo ovládá přísun potravin, ovládá lidi. Kdo ovládá energii, může ovládat celý kontinent. A kdo má pod kontrolou finance, ovládá celý svět.
Henry Kissinger

Pane Vandal, nějak mně neštymuje ten Kissinger s tím Pinochetem, nebo snad taky Pinocchiem, jak už tady byl jednou nazván.

Ale jak vidět k tomu nedošlo a dnes jsme dokonce svědky
>filmových výtvorů jako jeden dokumentární film, který jsem
>nedávno viděl, v které dokumentovali kariéru čínanky ze
>Singaporu, ze které se stala porno hvězda v Holywoodu, tím,
>že si vyšukala rekord (už překonaný), kdy jí ošukalo
>STOPADESÁT chlapů během deseti hodin.

Tak mi to nějak připadá, že Vás hrozně mrzí (SERE), že jste mezi těmi 150i ojížděči nebyl Vy taky.

>Po své smrti by měla věnovat svůj pohlavní orgán do
>Smithsonium Institutu (muzea). Mohl bych pokračovat AT NAUSEUM,
>ale raději dnes končím.

Nebuďte tak nerudný a nepřející, víte kolik by se takových "rozhoďnožek" našlo ? Vždyť je to pro ně více příjemné, než pro chlapy, přestože jsou to většinou chlapi, kdo loudí sex. A kdo "u toho řve", je většinou ženská. To už v řecké antice je zmínka o sporu, který měl Zeus se svojí ženou Hérou o tom, kdo má větší požitek z "lásky" (sexu). Rozhodl to Teireisiás, kterého Zeus proměnil na sedm let v ženu a ten potom řekl, že větší požitek má žena, proto ho nasraná Héra potrestala slepotou. Zeus aby mu to zmírnil, obdařil ho věšteckou schopností a ještě se mu tak vylepšil sluch, že rozuměl i řeči ptáků. Dneska by těch věštkyň bylo požehnaně, tedy aspoň těch, které rozumí řeči těch "ptáků". Tak jim to přejte ! Vždyť ten svět je stejně jeden velkej "mrdník". Omlouvám se těm dámám a gentlemanům, které moje invektiva popudila.

[velký smích]

87684

12.1.2006 5:02

RE: Rozumná řeč pane Vandale

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87684

Copak vam nestymuje, myslite si ze Jindra by si nerozumel s Pinochetem? No, nevim jestli kdyz general Pinochio otviral svou masnu s jatkama Santiago de Chile s.r.o. byl Jindrich jeste spionem a nebo uz delal karieru na ministerstvu zahranici, ale dovolim si silne zapochybovat, ze by nevedel co ceka Aliendeho. [mrknutí jedním okem]

87705

12.1.2006 8:41

RE: Rozumná řeč pane Vandale

zdenek matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 87705

>Copak vam nestymuje, myslite si ze Jindra by si nerozumel s
>Pinochetem? No, nevim jestli kdyz general Pinochio otviral svou
>masnu s jatkama Santiago de Chile s.r.o. byl Jindrich jeste
>spionem a nebo uz delal karieru na ministerstvu zahranici, ale
>dovolim si silne zapochybovat, ze by nevedel co ceka Aliendeho.
>[mrknutí jedním okem]

Pleju len, pleju len...

Ono je to vlastně jedno, že jo ? Jestli nějakej Kissinger, nebo Pišinger, či Pinocchio. Hlavně že víme kam se máme orientovat. A jestli věděl, nebo nevěděl, co potká nějakýho komunistickýho předáka, to je úplně šumafuk.

87727

14.1.2006 3:07

RE: Rozumná řeč pane Vandale

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 87727

Seznam cilu se vzdycky rozsiruje, to vite na zacatku jsou to ti, co nevyhovuji vetsine, kdyz uz jsou na seznamu vsichni, tak zacina bestie pozirat sama sebe.

88050

11.1.2006 4:11

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

jozin z bazin 128.?.?.?

Reakce na 87443

Pani Jarmilo vy zcela pomijite tu moznost ze toceni porna (i te dane fotografie) se lide ucastni protoze jim to dela dobre. Dela jim dobre mj. dukladne pozurazet vas jemnocit. Muzum i zenam. Co jsem mel tu prilezitost o porno zavadit, ti ucastnici a ucastnice vubec tupe nastroje nebyli(y). Podivejte momentalni nejvetsi uspech v sadomasochisticke pornografii rekrutuje dobrovolnice po celem svete, ty holky se muzou strhnout, ze by z toho mely nejake podstatne penize se rict neda, a zabrat dostanou, to si piste. Proste z toho maji radost.

Proc vam tak ukrutne vadi ti muzi? Proc chcete lidi za sex zavirat do vezeni? Co tohle ve vas zenskych tak casto je?

87590

9.1.2006 8:14

Požíračka...

TT 62.?.?.?

S článkem souhlasím.. Naše písčité(!) fotbalové hřiště před domem, na kterém se za mého dětství neustále něco hrálo, je dnes zarostlé trávou.... Když jsem šel ven věděl jsem, že tam najdu pár kamarádů. Dneska tam neni ani noha.. Haranti dřepí u počítačů, neví nic o světě, neví co je knížka (snad s výjimkou Harryho Pottera) a neumí udělat ani kotrmelec. Jen tloustnou... až se bojím do týhle sračky přivést dítě.

Co se té požíračky týče, tak mám pocit, že je to sbírka povídek, které si mezi sebou děti vyprávějí.. Tahle knížka mi zrovna nevadí vůbec, v deseti letech sme si i my mezi sebou vyprávěli věci, které byli daleko hnusnější...

87284

9.1.2006 8:35

RE: Požíračka...

Satai 213.?.?.?

Reakce na 87284

Asi začínám na stará kolena propadat optimismu, ale tak černě bych to neviděl. Nevím, proč by se surfování na netu mělo hodnotit jako něco méně hodnotného než poflakování s merunou. Jediný důvod, proč to tak vidíte je asi jen konzervatismus. A obdobně: v čem je Mayovka hodnotnější než solidní film na DVD?

Určitě je velká skupina děcek, co nic nedělají. No a? Nakonec se jim to vymstí. Ale viděl jsem skupinky dětí trénující aikido (uzpůsobené jejich věku, ovšem), diskutující nad knihami, píšící povídky, natáčejíci v jednom pražském DDM "televizní zpravodajství", trénující společenský tanec nebo prožívající dobrodružství ve fantastických světech LARPů a RPG... Takže jistě existuje možnost. A je jen na dětech a jejich rodičích, zda ji využijí.

87285

10.1.2006 0:05

RE: Požíračka...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 87285

> Nevím, proč by se surfování na netu mělo hodnotit jako něco méně hodnotného než poflakování s merunou. Jediný důvod, proč to tak vidíte je asi jen konzervatismus.

Ten duvod je pohyb a pobyt na cerstvem vzduchu [mrknutí jedním okem]

A mimochodem, co se da odhalit pri trose surfovani na hristi s merunou neobjevite at se budete snazit jakkoliv a neni to vzdy jen to dobre... [pláč]

87399

9.1.2006 9:00

matejska pout

Vcelicka 24.?.?.?

Naucil sem se na Matejske pouti ze hlaven pusky je ohnuta, z toho plyne ponauceni do zivota, jake to snad nemusim psat. Nevim tedy kdo je lepe pripraven do zivota. Jestli ten, ktery strili na matejske pouti do ruzi, nebo ten, ktery kazdorocne sleduje Mrazika. Deti chodivali tatikovi do dzbanu pro pivo, dnes mu v hospode nesmi nalit ani kdyz tatik napise povoleni hostinskemu. Branme nase deti, dejme klukum mito pistole varecku a holkam misto pannek skolu jak pracovala soustruznice k lepsim zitrkum.
Kdyz detatku spadne svacina na zem, donutme ho, at ji hodi do kose. Vzdyt z takoveho ditete, ktere sni svacinu ze zeme by mohlo vyrust prase.

87287

9.1.2006 10:08

no

suunto 84.?.?.?

v takej herne som bol predminule leto, bolo to v niagara falls, kedze turistov cele mraky tak sme si sli z bratom len tak ze skusime a uvidime, za nieco vyse hodinu sme nakupili zetony za 70 dolarov a domov sme si odniesli oranzoveho plysoveho dinosaura [oči v sloup] proste dobra investicia [cool]

87299

9.1.2006 10:31

dilema příliš "rozvážného"

kavol 193.?.?.?

jak se tak stále více setkávám s vymoženostmi moderní doby, mám stále větší nechuť do tohoto světa vůbec nějaké děti přivádět ... [pláč]

87306

9.1.2006 10:53

Duše dítěte je jako čistý nepopsaný list

V. Sodek 84.?.?.?

>Co tam napíšeme, to s sebou ponese celý život. Jo, je to fráze. Ale nic lepšího mě nenapadlo. A je >mi z toho hodně těžko. Nechtěl bych tady být, až dnešní děti dospějí.
Semtam jsem se pri svych uvahach pozastavoval a premyslel nad tim, kdo vlastne jsou ti neprizpusoblivi spoluobcane tmavsi pleti, hrajici na automatech, "nastreleni" pervitinem,vytahujici penezenky z kapes cestujicich v tramvajich (v šalinách-aby brnaci rozumněli...mně je spravne,dle vyjimky v ceskem pravopisu, mrkam jednim okem).
Pokud duse ditete je cisty nepopsany list, tak vlastne muzeme i rici, ze kdyz teda bolsevik potreboval absolventy "zvlastnich" skol a systematicky si je vychovaval, tak jen se mu to trochu vymklo z rukou, takze namisto jako "levna pracovni sila" v uranovych dolech se tyto byvale detske ciste duse vali ve spine drog, kradezi a hracich automatu.
Takze tyto deti dospely a my za to doplacime nucenym podporovanim chabeho soc.systemu a vylivanim si zlosti na tyto byvale detske ciste duse.
Ale koho to zajima,....kabat-kosile syndrom.

87315

9.1.2006 11:20

Ono se to stane.

Gdosy 195.?.?.?

Možná je to trochu jiný příběh. Přesto se stal a já vím jak moc je skutečný.
Když se díváte z okna, nebo si jen tak sedíte u počítače a píšete své myšlenky, je to samo o sobě velké štěstí, protože příroda umí být k lidské nevědomosti shovívavá. Můžete rozhodnout o čem v té či oné chvíli vaše myšlenky jsou. Ne každý má to štěstí a ne všechno je takové jak si myslíme. Byl to kluk jako každý jiný, nebo spíš chtěl být takový jaké vídal kolem sebe. Šťastné a nevědomé. Přesto se jeho myšlenky nedali ovládat. Ukazovali mu obrazy událostí a okamžiků, v nichž svět ztrácel svoji vnější tvář, zabalenou do pozlátka a odkrýval věci ukryté pod povrchem. Viděl smrt, zvrácenost a nekonečnou lhostejnost. Viděl pocity lidí jenž, se přetvařují aby ukázali svoji jedinečnost. Strach umírajících v okamžicích kdy ztratí svoji nadutost a pochopí pravdu. Neviděl rozdíl mezi tím co se stalo a tím co nastane. Vše byl jen jeden nekonečný obraz sahající od uvědomování k vědění.
Pamatuji si událost na lyžařském výletě, kdy se děti bavili vyprávěním strašidelných příběhů. Jen tak nějaký čas ležel a poslouchal a pak jim řekl, že už to nechce poslouchat. Když se ptali proč, odpověděl že mu právě teď zemřel děda a nemá chuť poslouchat blbosti. Co to vyvolalo….
Když navštívil psychiatra(byl to rozumný muž), řekl mu že jsou jen dvě možnosti. Buď na všechno zapomenou a každý půjde svojí cestou. Nebo se mu pokusí pomoct. Bohužel to znamenalo, že obrazy zůstanou, jenom mu to tak nějak bude jedno. Chlapec pochopil a šel svojí cestou.
A tak když přišel domů, vzal si tužku, prázdný sešit a jako první myšlenku v něm napsal: všechno je lež!!!
Popsal mnoho sešitů a nekonečně dlouhou dobu bojoval s bludy a lží ukrytou v lidské pravdě. Přečetl mnoho knih a nalezl jiný svět. Kupodivu bylo ze všeho nejhorší čtení Bible. Bylo to jako by skrz stránky této knihy prosakovala krev. Jako cosi co pohlcuje lidskou mysl a strhává ji do temnoty.
Nakonec pochopil že jeho nemoc byla mysl lapená lží a nevědomostí z níž existovala jediná cesta, přestat věřit lidem že svět v němž žijí je normální. Kupodivu to dokázal a dnes je celkem spokojený. Myšlenky jej poslouchají a ač neukazují co by chtěl vidět, ukazují co vidět skutečně je.

87317

10.1.2006 3:24

RE: Ono se to stane.

oji 194.?.?.?

Reakce na 87317

Tomu říkám horor.

Doufám, že jste to neprožil (neprožíváte).

Ale máte pravdu, schopnost "vidět" je bolestná.

oji

87419

10.1.2006 3:52

RE: Ono se to stane.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87317

Mnozi stastni a vesely nechapou, ze jejich mysl zije ve sladke lzi a nevedomosti, takze kdo je vlastne stastnejsi?

87424

9.1.2006 11:50

a co "O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu"

djb 83.?.?.?

http://www.scientia.cz/katalog.asp?nav=&id=1410

(pedagogicke nakladatelstvi) [smích]

jinak ty herny jsou asi nejvetsi humus, poziracka jsou porad detske pribehy, i kdyz to ze si to par deti postupne vypravi v celem Svedsku nebo kde, neznamena, ze si to museji cist vsechny a vsechno najednou, to je podle me velky rozdil (jednak kvalita kniha - autorita, pro deti symbol normalnosti a kvantita - vse najednou a ne postupne)

Me se Poziracka taky nelibila, ale jestli tam nejsou vulgarismy....pohadky nikdy nebyly med(Erben, Grimmove, Anderson), priznam, ze pres jakekoliv predchozi moje vyhrady, kdyz ted ctu o Poziracce v kontextu s hernami pro deti, tak se mi ta knizka jevi, jako bezvyznamny problem

jak rikal Jara Cimrmann, pohadky typu O Smolickovi jsou vychovne nebezpecnejsi nez alkohol ci zapalky, nebot zatimco si na cloveku smlsne kdejaka havet jeleni se klidne pasou....

87320

9.1.2006 12:35

Drahí veriaci

felix10 147.?.?.?

Ať žije "kultúra" MADE IN USA !!!!!!!!!

87330

9.1.2006 12:48

RE: Drahí veriaci

satai 81.?.?.?

Reakce na 87330

Úvozovky nejsou na místě. Minimálně pokud použijete wikipedistickou definici: The word culture, from the Latin colere, with its root meaning "to cultivate", generally refers to patterns of human activity and the symbolic structures that give such activity significance. Different definitions of "culture" reflect different theoretical bases for understanding, or criteria for evaluating, human activity. Anthropologists most commonly use the term "culture" to refer to the universal human capacity to classify, codify and communicate their experiences symbolically. This capacity is taken as a defining feature of the genus Homo, though Jane Goodall (The Chimpanzees of Gombe: Patterns of Behavior, 1986) identified aspects of culture among our closest relatives.
(poznamenal bych, ze to omezeni na rod Homo neni imho zrovna koser, ale to je jinci otazka)

A despekt? Proc? Copak jste nevidel v posledni dobe nejaky dobry americky film/knihu/komiks?

87331

9.1.2006 13:15

Souhlas s článkem

Adapa 82.?.?.?

Souhlasím s článkem pana Stwory. Tak nějak si říkám, že jsem rád, že nejsem dítě v tomto období.
Já si své dětství užil v osmdesátých letech v malém severočeském městě. Hrával jsem si na pískovišti, prolejzal prolejzačky, stavěl u řeky bunkry a vodní hráze. Každou chvíli jsem měl nějakou bouli, jako malý kluk jsem si zlomil nos, takže do dneška mám skobu a vůbec mi to nevadí.
Teď na Vánoční svátky jsem zavítal z Brna k rodičům do onoho severočeského městečka. Procházel jsem se krajinou svého dětství. Devět z deseti pískovišť dávno zavřených, byly nehygienické a byl tam nekvalitní písek. Prolejzačky, kde si kdysi moje sestra vyrazila mléčný zub a nenese si z toho žádný mindrák, byly asi před pěti lety odsraněny, protože jsou příliš nebezpečné...
Asi dvoumetrová klouzačka byla také odstraněna a místo ní je tam něco tak pro tříleté děti... My na té velké pořádali bitky ještě třeba ve dvanácti.
Vyrůstal jsem v panelákovém sídlišti, řádil jsem na klepadlech, která jsou již dávno odstraněná, protože jsou nebezpečná právě pro děti.
Procházel jsem se o vánočních svátcích a divil se, kde jsou všechny děti. Pak jsem ve výtahu potkal dvojici klučinů asi tak desetiletých, kteří drželi přepálená cédéčka a nadšeně se rozplývali nad jakousi hrou. Jeden druhému říkal, že celé svátky nedělá vlastně nic jiného než že paří, aby to dohrál než bude muset zase vstávat do školy...
Za nějakých pět let, bych chtěl mít vlastní děti. Tak nějak se bojím, aby na tom nebyly ještě hůře než ty současné děti [pláč]

87333

9.1.2006 13:34

RE: Souhlas s článkem

zap 65.?.?.?

Reakce na 87333

Za nějakých pět let, bych chtěl mít vlastní děti. Tak nějak se bojím, aby na tom nebyly ještě hůře než ty současné děti
-------------------------------------------------------------------------

Uprimna rada, nemejte je.
Je lepe si pujcovat cizi.....a byt 'stryckem'.

87335

9.1.2006 14:45

RE: Souhlas s článkem

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 87335

Zdravím, Zape.
Děkuji za upřímnou radu, ale já si je tak někdy půjčuju už teď a rád bych přeci jen předal své geny dále [mrknutí jedním okem]

87341

9.1.2006 18:05

RE: Souhlas s článkem

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 87335

> Je lepe si pujcovat cizi.....a byt 'stryckem'.

Jan tak dlouho, nez vas nekdo narkne ze jste podofil.
Ono se to strasne snadno rekne a strasne tezko vyvraci... [zahanbení] [oči v sloup]

87363

9.1.2006 13:42

RE: Souhlas s článkem

djb 83.?.?.?

Reakce na 87333

na druhou stranu


Ja jsem take prozil detstvi nekdy jako Vy, trochu pozdeji, ale take prolejzacky, klouzacky, piskoviste, no a tak.

Ted by mohla prijit starsi generace a tvrdit, ze zadne prolejzacky ani piskoviste nemeli, ale ze si hrali s vlastnorucne vyrobenymi hrackami a misto krvavaych pocitacovych her tyrali sousedovic kocku

Anebo jeste starsi generace, ze nemela ani to a tak behala po trzistich sem tam neco ukradla, prala se na ulici, honila s cetniky, tyrala kde co se hejbalo

A jeste mnohem starsi, no ty uz nevychovaval treba nikdo nijak, ti rovnou pracovali od rana do vecera a sikanovali sebe navzajem.

atd. proste deti.

A kazda ta generace ma svoje Shakespeary, Newtony, Einsteiny, O. Wildey....

A treba zrovna ta dnesni generace se na zivot pripravi lepe u toho pocitace nez na te prolejzacce. Kdo vi.
Je typicky syndrom, ze kazdy si mysli, ze to jak vyrustal on je nejlepsi a protoze on je zdravy ostatni musi take tak, protoze to je jistota. Jenze svet okolo se meni, treba i tak jak se vyrusta dnes, to jde stejne dobre jako s micem na hristi. Kdo vi.

87336

9.1.2006 14:48

RE: Souhlas s článkem

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 87336

Zdravím, Djb.
Samozřejmě že máte pravdu, že by se mohla ozvat ta starší generace, že neměli ani ty prolejzačky. Ale dokázali lézt po stromech, blbnuli ve velkém a nějaké to odřené koleno jim nevadilo.
Myslím, že dnešní generace možná bude v něčem lepší, ale na druhou stranu bude příliš odříznutá od reality. Mnohé děti mají už svůj vlastní svět. A ne nějaký vysněný, kdy musejí namáhat své mozkové závity. Už mají svůj vlastní svět nalajnovaný od tvůrdců počítačových her, režisérů novodobých pohádek atd. atd.
Bohužel jsem tak trochu v této věci skeptik...

87342

9.1.2006 15:09

RE: Souhlas s článkem

satai 81.?.?.?

Reakce na 87342

A dnešek je také zlatým věkem deskovych her (Carcasone...), knih, komiksu, RPG, kde hráči používají svou fantazii, lidé ochotničí...
...záleží na dítěti a rodičích. Mají možnost, ale nikdo je k tomu nenutí.

87343

9.1.2006 15:13

RE: Souhlas s článkem

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 87343

Zdravím, pane Satai.
Samozřejmě, že máte pravdu. Ale kolik dětí si hraje deskové hry a kolik počítačové?
Opravdu hodně záleží na rodičích, průšvih je, když rodiče chtějí mít čas hlavně pro sebe a své děti nestíhají [pláč] A takových rodičů se mi zdá bohužel, že je většina...

87344

9.1.2006 15:31

RE: Souhlas s článkem

satai 81.?.?.?

Reakce na 87344

Ten poměr je smutný, ale důležité je, že je tu alternativa. A docela silná - podívejte se na prodeje deskovek, popularitu kartiček...
...a na stovky lidí, co si prostě jen tak hrají na upíry nebo detektivy.

Alternativa tu je a je snadno dostupná. A kdo ji nechce? Jeho smůla. Rodičům se to jednou vymstí...

87347

10.1.2006 3:54

RE: Souhlas s článkem

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87333

Neni co dodat me toto seznameni s realitou teprve ceka, zatim si to pouze predstavuje nez se vratim zpatky domu, ale dotyk skutecnosti je dotyk skutecnosti.

87425

9.1.2006 14:08

co se v mládí naučíš...

gibb 85.?.?.?

Můžeme moralizovat, můžeme se odvolávat na etiku, výchovné dopady a bůhví na co ještě, ovšem je třeba si uvědomit, že věci kolem nás se dělí na dvě skupiny. Jestli jsou zpeněžitelné či nikoli. A protože komunisti už tady nejsou, aby nám řekli, co je dobré a co špatné, je to především odpovědnost rodičů, aby se o to pečlivěji starali o to, co jejich ratolesti čtou, co dělají, jak se baví, atd. Vydavateli je úplně jedno, co kdo o něm řekne nebo napíše. Podstatné je, že vydělá. [naštvaný]

87338

9.1.2006 17:42

Pane Stwora

Pavel 212.?.?.?

Nabídl jste tento materiál někam do médií? Mimo net?
Docela by mne zajímalo, jak by se na to tvářili. [zmaten]

87360

9.1.2006 20:10

???

hostující 85.?.?.?

Duše dítěte je jako čistý nepopsaný list. Co tam napíšeme, to s sebou ponese celý život. Jo, je to fráze. Ale nic lepšího mě nenapadlo. A je mi z toho hodně těžko. Nechtěl bych tady být, až dnešní děti dospějí.


No,pane Stworo ,ale pravděpodobně tu budete.I já.Možná.Jenomže ve věku,kdy se budem chystat z tohoto světa odejít.A tyto děti (tato takto vychovaná generace) se budou o nás starat,budou nás živit,krmit,opatrovat...
Neběhá Vám mráz po zádech?

87378

9.1.2006 20:16

Podle odborníků

Jan Šimůnek 84.?.?.?

Ta knížka "Požíračka mrtvol" je sbírka historek, které kolují mezi dětmi tohoto věku, takže ta je spíše následek než příčina.
A podobné morbidní hračky, byť ne tak vyfešákované, mívaly děti na hraní i v 19. století. Ch. Dickens ve svém životopise vzpomíná na panáčka, představujícího oběšence, u kterého se taháním za provázek dalo dosáhnout škubání rukama a nohama, jaké děti mohly v té době vidět u opravdových veřejných poprav oběšením.
Ta herna je ovšem opravdu na odstřelení toho, kdo ten nápad dostal, i toho, kdo to schválil.

A gratuluji k té paralele s Bradburym, to sedlo! [chechtot]

87380

9.1.2006 20:36

RE: Podle odborníků

hostující 85.?.?.?

Reakce na 87380

V naši firmě jsou zaměstnány dvě maminky,které mají každá dítě ve druhé třídě.Nedávno dětem skončila škola o něco dříve,tak se stavily .
Aby byl klid,dal jsem jim tužky a papír ,ať něco nakreslí,že dostanou oplatku.
Kačenka nakreslila usměvavou princezničku.
A Franta ?
Oběšenýho chlapa! [zmaten]

Docela trapas.

87383

10.1.2006 3:56

RE: Podle odborníků

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87380

To je sice hezky, ale vetsina z nich nemela sanci vytvorit si psychickou zavislost na automatech nebo PC. [pláč]

87426

9.1.2006 21:34

Dětský svět

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Problém je v tom, že dnes něco takového, jako dětský svět, prostě neexistuje. Je to svět dospělých se vším všudy. Děti je třeba co nejdříve zapojit do businessu, do kolotoče vydělávání a utrácení peněz, v tomto případě samozřejmě spíše to utrácení. Limity lákadel nejsou omezeny, takže s chutí do toho. Třeba i pomocí tohoto krvavého hnusu, který nastínil trodas. [naštvaný]

87391

9.1.2006 21:37

Nedavno jsem nalezl ve schrance

Kevin 87.?.?.?

Nedavno jsem nalezl ve schrance docela skvely text, a neda mi ho neprebrat. Myslim, ze vystihuje vse o cem je tato diskuze:

Podle dnešních pravidel a zákazů bysme my, jako děti narozené v 60-tých, 70-tých a 80-tých letech, vůbec neměly šanci přežít.

Naše postýlky byly malované barvou, která obsahovala olovo.

Neměli jsme žádné - pro děti bezpečné - flaštičky na medicínu.

Žádné pojistky na dveře a okna a když jsme jeli na kole/koloběžce neměli jsme helmy.

Pili jsme obyčejnou vodu z hadice a ne z lahví.

Jedli jsme chleba a máslo, pili limonády s cukrem a nebyli jsme obézní, protože jsme si vždy hráli venku.

Klidně jsme se rozdělili o jednu flašku a pili s druhejma aniž by z toho někdo zemřel.

Několik hodin jsme se mořili a stavěli trakaře ze starých nepotřebných věcí, jezdili jsme z kopce, jen aby jsme pak přišli na to že jsme zapomněli na brzdu.

Teprve po několika zakončení v pangejtu jsme ji domontovali.

Brzo ráno jsme si šli hrát ven, a přišli jsme domů až se venku rozsvítily
lampy-a nikdo se nas nedovolával- žádnej mobil pri ruce!

Neměli jsme žádné Playstation, Nintendo, PC, X-box- vlastně ani
televizní hry, žádných 99 televizních kanálů, žádný surround-sound, mobilní telefony, počitače, chatrooms a internet. Měli jsme kamarády, byli jsme venku a vyhledali jsme si je!

Spadli jsme ze stromu, řízli se, zlomili si ruku či nohu, vyrazili si zuby ale nikdo nebyl žalován po těchto úrazech.

Byly to úrazy a nikdo nebyl vinen - jen my!!Prali jsme se, měli jsme modřiny, ale naučili jsme se to překousnout.

Našli jsme si hry s tenisákama, klackama a jedli jsme i trávu (hlavně šťovík)

I kdyz nas druzí varovali, nikdy jsme si nevypíchli oko.

Jezdili jsme na kolech, chodili jsme domu k druhým kamarádům, tloukli
jsme na dvere, vlezli jsme do vnitř a pletli se do řeči.

Někdo kdo nebyl ve škole tak chytrý, musel opakovat ročník.

Tato nynější generace vychovává chráněné děti, nejlepší chytráky a děti pro investici.

Tato poslední 90-tá léta byla explozivní na nové nápady. My jsme měli volnost, fiasko, suxesy a odpovědnost - a naučili jsme se chovat se ke všemu a poradit si.

87392

10.1.2006 3:59

RE: Nedavno jsem nalezl ve schrance

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87392

Ten kdo to posila by si zaslouzil metal, nebo aspon dekuju!!! [cool] [cool]

87427

Příspěvků: 118

09.01. 01:09 trodas  Bohuzel, hezke a mile knizky pro deti...
09.01. 09:51 kavol  RE: Bohuzel, hezke a mile knizky pro deti...
10.01. 16:33 Arkan  RE: Bohuzel, hezke a mile knizky pro deti...
09.01. 01:45 yogi82  tak to ano......
09.01. 02:46 TS  Pozirani mrtvol
09.01. 08:38 J. H.  RE: Pozirani mrtvol
09.01. 09:11 satai  RE: Pozirani mrtvol
09.01. 10:37 J. H.  RE: Pozirani mrtvol
09.01. 12:36 satai  RE: Pozirani mrtvol
09.01. 19:00 J. H.  RE: Pozirani mrtvol
10.01. 09:21 satai  RE: Pozirani mrtvol
09.01. 10:35 kavol  RE: Pozirani mrtvol
09.01. 10:41 kavol  RE: Pozirani mrtvol
09.01. 12:27 satai  RE: Pozirani mrtvol
10.01. 12:21 kavol  RE: Pozirani mrtvol
14.01. 15:55 Pontifex  RE: Pozirani mrtvol
15.01. 11:00 zdenek matoušek  RE: Pozirani mrtvol
09.01. 03:04 zap  No to je neuveritelne....
09.01. 23:46 trodas  RE: No to je neuveritelne....
09.01. 23:58 krysa  RE: No to je neuveritelne....
09.01. 03:17 Rene Bartosek  Nocni mura
09.01. 04:11 Robert Nohejl  Chteli byste byt opet ditetem v teto dobe?
10.01. 12:56 Pavel -Čert- Němec  RE: Chteli byste byt opet ditetem v teto dobe?
09.01. 05:40 Robert Nohejl  Jedinou smulou deti je ,ze si nemohou sami urcit,zda se chteji narodit a nebo ne.
09.01. 06:26 Kingskid  RE: Jedinou smulou deti je ,ze si nemohou sami urcit,zda se chteji narodit a nebo ne.
09.01. 05:57 Vandal  Kruh uzavřen- zpátky do džungle
10.01. 03:44 Rene Bartosek  RE: Kruh uzavřen- zpátky do džungle
10.01. 09:19 p.i.e.r.e  RE: Kruh uzavřen- zpátky do džungle
11.01. 03:22 Rene Bartosek  RE: Kruh uzavřen- zpátky do džungle
11.01. 16:04 p.i.e.r.e  RE: Kruh uzavřen- zpátky do džungle
12.01. 04:49 Rene Bartosek  RE: Kruh uzavřen- zpátky do džungle
09.01. 07:58 Jarmila  Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
09.01. 09:19 zdenek matoušek  Návod jak být dobrou manželkou z roku 1955
09.01. 09:45 Old Shatterhand  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
09.01. 11:51 Jarmila  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 13:09 Old Shatterhand  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 18:12 Jarmila  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
12.01. 14:11 Old Shatterhand  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 18:25 Vodník  Just curious:
10.01. 18:34 Aja  RE: Just curious:
12.01. 14:12 Old Shatterhand  RE: Just curious:
09.01. 10:27 kavol  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
09.01. 11:54 Jarmila  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
09.01. 11:59 djb  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
09.01. 12:07 Jarmila  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
09.01. 12:15 djb  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 18:27 Jarmila  Technologie moci č.3 - média
10.01. 18:44 Vodník  RE: Technologie moci č.3 - média
11.01. 00:33 djb  RE: Technologie moci č.3 - média
10.01. 13:10 Pavel -Čert- Němec  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
11.01. 03:26 Rene Bartosek  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 17:58 kavol  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
09.01. 11:17 Jiří Koubek  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
09.01. 12:02 Jarmila  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
09.01. 15:28 Jiří Koubek  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
09.01. 18:34 Vandal  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 00:03 trodas  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 13:47 djb  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 03:48 Rene Bartosek  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 07:40 Jarmila  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 09:01 Vcelicka  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 09:09 Jarmila  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 14:51 Arkan  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 13:33 Pavel -Čert- Němec  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 13:43 Pavel -Čert- Němec  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 14:23 djb  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 14:31 djb  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 18:45 Jarmila  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
10.01. 20:26 Konrad  nejméně čekala ?????????????
10.01. 23:08 TS  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
11.01. 10:35 Jarmila  Mně se Saudkova tvorba taky líbila
16.01. 18:52 TS  RE: Mně se Saudkova tvorba taky líbila
11.01. 00:30 djb  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
11.01. 03:31 Rene Bartosek  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
11.01. 10:29 Jarmila  Tak dobře, odpovím Vám na otázku, i když není podstatná :o)
12.01. 04:55 Rene Bartosek  RE: Tak dobře, odpovím Vám na otázku, i když není podstatná :o)
12.01. 04:40 TS  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
11.01. 04:11 Vandal  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
11.01. 10:45 Jarmila  Rozumná řeč pane Vandale
11.01. 13:05 Pavel -Čert- Němec  RE: Rozumná řeč pane Vandale
11.01. 22:48 Vandal  RE: Rozumná řeč pane Vandale
12.01. 01:55 zdenek matoušek  RE: Rozumná řeč pane Vandale
12.01. 05:02 Rene Bartosek  RE: Rozumná řeč pane Vandale
12.01. 08:41 zdenek matoušek  RE: Rozumná řeč pane Vandale
14.01. 03:07 Rene Bartosek  RE: Rozumná řeč pane Vandale
11.01. 04:11 jozin z bazin  RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo
09.01. 08:14 TT  Požíračka...
09.01. 08:35 Satai  RE: Požíračka...
10.01. 00:05 trodas  RE: Požíračka...
09.01. 09:00 Vcelicka  matejska pout
09.01. 10:08 suunto  no
09.01. 10:31 kavol  dilema příliš "rozvážného"
09.01. 10:53 V. Sodek  Duše dítěte je jako čistý nepopsaný list
09.01. 11:20 Gdosy  Ono se to stane.
10.01. 03:24 oji  RE: Ono se to stane.
10.01. 03:52 Rene Bartosek  RE: Ono se to stane.
09.01. 11:50 djb  a co "O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu"
09.01. 12:35 felix10  Drahí veriaci
09.01. 12:48 satai  RE: Drahí veriaci
09.01. 13:15 Adapa  Souhlas s článkem
09.01. 13:34 zap  RE: Souhlas s článkem
09.01. 14:45 Adapa  RE: Souhlas s článkem
09.01. 18:05 trodas  RE: Souhlas s článkem
09.01. 13:42 djb  RE: Souhlas s článkem
09.01. 14:48 Adapa  RE: Souhlas s článkem
09.01. 15:09 satai  RE: Souhlas s článkem
09.01. 15:13 Adapa  RE: Souhlas s článkem
09.01. 15:31 satai  RE: Souhlas s článkem
10.01. 03:54 Rene Bartosek  RE: Souhlas s článkem
09.01. 14:08 gibb  co se v mládí naučíš...
09.01. 17:42 Pavel  Pane Stwora
09.01. 20:10 hostující  ???
09.01. 20:16 Jan Šimůnek  Podle odborníků
09.01. 20:36 hostující  RE: Podle odborníků
10.01. 03:56 Rene Bartosek  RE: Podle odborníků
09.01. 21:34 Pavel Bočan  Dětský svět
09.01. 21:37 Kevin  Nedavno jsem nalezl ve schrance
10.01. 03:59 Rene Bartosek  RE: Nedavno jsem nalezl ve schrance

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 0

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 2

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,53 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 227 353,39 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 394