Diskuze k článku

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

Příspěvků 200

9.11.2005 7:15

Udělala tedy Rosa Parksová chybu nebo ne?

b 83.?.?.?

Udělala tedy Rosa Parksová chybu nebo ne?
Když způsobila ukončení rasového znevýhodňování v USA.

77438

9.11.2005 9:24

RE: Udělala tedy Rosa Parksová chybu nebo ne?

google 84.?.?.?

Reakce na 77438

>Udělala tedy Rosa Parksová chybu nebo ne?
>Když způsobila ukončení rasového znevýhodňování v USA.

ide o to, ze Roza bola obycajnou uzitocnou idiotkov, zneuzitou väcsimi rasistami proti mensim rasistom.
k tomu cierna. eto vsjo!
takmer nikdy neexistuje odpoved aku si vy predstavujete. ano/nie. aj ta najbielsia katedrala vrha cierny tien, len u Rozy sa o tomto aspekte dodnes nesmie rozpravat alebo premyslat. inac vam vynada dalsia shabes girl (nabozenska alternativa pre uzitocneho idiota) E.Bovary do rasistov a antisemitov.

a tak sa mi vidi, ze H.Makow vyplna vsetky kriteria slecny Bovary na nalepku rasista, nacista, antisemita a na dovazok ako zid, si zasluzi aj nalepku selfhater, aby to budilo, aspon aspon u hlupakov, ako-taky dojem logiky.

>Udělala tedy Rosa Parksová chybu nebo ne?

poradim vam, ak nechcete mat v buducnosti problemy, tak take otazky vobec nekladte. kladenie nespravnych otazok, je v dnesnom zapadnom rezime horsim zlocinom ako vrazda.
pamätajte, ze vsetko co urobi vrchnost, je len pre nase dobro.
ze to nedava zmysel, ze sa to zda byt naopak kontraproduktivne a nepasujuce do seba, to je len dosledkom malej kapacity gojskeho rozumu v porovnani s tym, co mozu hodit na vahu bozi vyvolenci. [chechtot]

77444

9.11.2005 18:53

RE: Udělala tedy Rosa Parksová chybu nebo ne?

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77444

>shabes girl (nabozenska alternativa pre uzitocneho idiota) E.Bovary do rasistov a antisemitov. <

Google kritizuje nálepkování ale sám nálepkuje o stošest. Shabes girl je zřejmě ženská obdoba shabez-boy což je osoba nežidovského původu podporující zájmy rasistického státu Israel (př Bush, Cheney, Rumsfeld, Murdoch, Petr Veliky etc) ale to není můj případ. Židovští selfhateři jako Chomsky, Finkelstein nebo Gilad Atzmon jsou mi názorově blízcí ale Mr Makow je podle mne pomatenec věřící pravičáckým konspiračním teoriím o spiknutí bankéřů a mezinárodního komunismu navíc naprosto bezvýznamná figurka
která nemá ani záznam ve Wikipedii a není ani na tom seznamu "židovských zrádců" http://www.masada2000.org/list-M.html tohoto webu fanatických sionistů. Publikováním jeho výplodů klesá i již tak nízká uroven tohoto webu.

77485

9.11.2005 19:50

Teraz kecáš, Google!

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 77444

>shabes girl ... E.Bovary
To nie je pravda. Bovary je kritická k izraelskému rasismu, iba odmieta merať rypák každému oplanovi, či to azda tiež nie je Žid. Teraz si ukázkovo nálepkoval Ty sám, navrch nespravedlivo.

77499

9.11.2005 20:45

RE: Teraz kecáš, Google!

Josef Švejk 213.?.?.?

Reakce na 77499

Každý, kdo věří tomu, že pan/-í Emma Bovary nekoná stejnou funkci na politicky nekorektních stránkách v ČR jako pan Bretschnider v hospodě pana Palivce, je též užitečný idiot. Pana Stworu si zatím neodvedla jen proto, že se zde dobře loví a ty mouchy zase tolik neserou.

Jo, život lidskej je někdy tak složitej, že vobyčejnej život člověka, je proti tomu ouplnej hadr.

77515

9.11.2005 23:33

RE: Teraz kecáš, Google!

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 77515

Jako velký znalec díla J. Haška byste mohl, Josefe Švejku, vědět jak se alespoň správně píše jméno toho k.und k. detektiva, který vás na začátku I. světové války zatknul.

77529

10.11.2005 8:46

RE: Teraz kecáš, Google!

Josef Švejk 213.?.?.?

Reakce na 77529

Jména nejsou zasejc až tak moc důležitá. Jména se mění, bonzáci a provokatéři zůstávají.
Je to taková zdravotní policie. My, politicky nekorektní (i když si na to pan Stwora spíše úsměvně hraje) jsme takoví napadení živočichové, napadení cizopasnými myšlenkami, tasemnicí zdravého rozumu a co je nejhorší, přežily v nás zbytky instinktů po předcích, instinkty,které nám říkají, že svět kolem nás je postavený na hlavu, že král je nahý ...
Takové napadené živočichy je nutno nejdříve vystopovat, po té označit, pak zmapovat možnost nákazy dalších živočichů a po vyhodnocení obzvláště nebezpečné kusy eliminovat (Zundel by mohl mluvit - ostatně jenom proto, že ho nezajelo auto, nebo neodpráskl pošuk v obchoďáku).
Eliminací závadných živočichů se zbytku stáda bude žít lépe, budou si moci dále konzumovat označenou prázdnou slámu a spokojeně si přežvykovat a nechávat se dojit, stříhat, odsávat nadbytečný tuk a až přijde doba, tak se stádo porazí a zužitkuje včetně kopyt a šlach. Mylsíte si, že to stádu vadí ???
Nikoli. [cool]
Ve jménu spokojeného přežvykování stáda určeného na porážku, buďme vděční zdravotní policii, ani ona to nemá v životě lehké [chechtot]

77562

10.11.2005 13:55

RE: Teraz kecáš, Google!

google 84.?.?.?

Reakce na 77499

>To nie je pravda. Bovary je kritická k izraelskému rasismu, iba
>odmieta merať rypák každému oplanovi, či to azda tiež nie
>je Žid. Teraz si ukázkovo nálepkoval Ty sám, navrch
>nespravedlivo.
nespravodlivo [mrknutí jedním okem]

takze nespravodlivo?

pozri sa na Emminu listinu antisemitov v rubrike "ve zkratce". mam v nej cestne miesto.

ak jej nakopim argumenty/indicie o ktore sa opieraju moje predpoklady o nemoralnej a nenormalnej premoci bozich vyvolencov na tejto planete:

-cez 80% zidov medzi ludovymi kommisarmi v CCCP, priamo zodpovedni za masaker na 60 milionoch krestanov
-kommunisti/zidia: J.Primakov(byvaly sef KGB), M.Wolf(byvali sef rozviedky DDR STASI) a dalsi piati generali, zidia kommunisti z KGB, priamo zodpovedni tiez za nejeden zlocin, su dnes spolupracovnikmi Homeland Securita Agency v usa! veli im Certoff, dalsi zid.
mimochodom sa v Homeland Security Agency sa zbiehaju vsetky informacie vsetkych tajnych sluzieb v usa, takze jej vyznam je nesmierny!
-9 z 10 sovietskych miliardarov("zarobili" svoje miliardy v priebehu 5-10 rokov![zmaten] kam sa hrabe Gates?) su zidia.
-na postoch World Bank, FRB vzdy zidia. dokonca sefuju zdruzeniu cernochov v usa a europskemu zdruzeniu romov(Claude Cohn)
-v polskej donedavnej vlade 35% zidov, napriek tomu, ze netvoria ani 1 percento obyvatelov
-v slovenskych vladnych funkciach po 1989 mali okolo 15 zastupcov, napriek tomu, ze netvoria ani promile obyvatelov. ciste statisticky by sa tam mal ukazat 1 za 15 000 rokov;?
atd.,atd....

tak na tieto fakty, nedostanem od milej Emmy, jediny rozumny argument, len ten, ze som antisemita. pritom som niekolko krat zdoraznoval, ze nemam nic proti zidom ani arabom ani ziadnym inym semitom, len z dovodu ich povodu.
ked si raz najde cas a sa aspon pokusi mi toto fenomenalne nahustenie zidov na najdolezitejsich postoch a funkciach po celom svete nejak vysvetlit, tak ju zacnem brat vazne.

moj najoblubenejsi reziser, zid Stanley Kubrick, nakrutil mojim zdanim jeden fantasticky film, ktoreho titul pasuje na Emmu ako vysity:
EYES WIDE SHUT
vsade pozerat, vsetko si obzriet, len nic nevidiet.

77586

10.11.2005 15:12

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77586

Milý google mažu tě z listu zdejších antisemitů člověk který má jako nejoblíbenějšího režiséra Kubricka nemůže být antisemita [mrknutí jedním okem]
Btw: Eyes Wide Shut je dobrý film

Pokud jde o to nadproporční zastoupení Židů v různých významných funkcích je to zřejmě způsobeno jejich vyšším průměrným IQ (studijní materiál Bakalář: Tabu v sociálních vědách) je to stejné jako výrazný podíl židovských držitelů Nobelových cen (seznam na Nillbertových stránkách) nebo velké množství Židů mezi nejlepšími šachisty. Navíc Žid ve významné politické funkci nemusí být nutně proisraelský dlouholetý rakouský kancléř Bruno Kreisky podporoval Arafata a PLO a Izrael kritizoval. I ten tebou zminovaný Primakov byl ještě když působil v různých funkcích v Rusku spíš proarabský. Krom toho ty seznamy Židů nelze brát uplně vážně někdy se na nich objeví lidé kteří ve skutečnosti Židy nejsou typický příklad je seznam Židů v české kultuře uveřejnění začátkem 90.let v týdeníku Politika kde byli snad všichni přičemž lidé o nichž je všeobecně známo že skutečně Židy jsou a hlásí se k tomu tam chyběli. Pokud si dobře vzpomínám tak i ty sám si tady kdysi postoval jakýsi seznam významných polských Židů a byl tam i ten elektrikář z gdanských loděnic o jehož židovství mám silné pochybnosti.
Židé jsou podobný národ jako Němci dali světu mnoho géniu, vědců, umělců ale taky mnoho zločinců.

77593

12.11.2005 13:12

RE: Teraz kecáš, Google!

google 84.?.?.?

Reakce na 77593

>Pokud jde o to nadproporční zastoupení Židů v různých
>významných funkcích je to zřejmě způsobeno jejich vyšším
>průměrným IQ (studijní materiál Bakalář: Tabu v
>sociálních vědách) [mrknutí jedním okem]

vyssie priemerne IQ nikdy nikomu v ziskani verejnej funkcie nesluzilo. najvyssie IQ v historii, mala jedna rumunska ciganka(v amerike), ktora zostala cely zivot biedna a nikdy ziadnu funkciu nezastavala.
vyssie IQ vyvolava akurat tak zavist. jedine, co pomaha v ziskavani verejnych funkcii, je intriganstvo, korupcia a machinacie. jednym slovom skupinova strategia.
(studijní materiál Bakalář: Tabu v sociálních vědách)
a to je to, co im vycitam. propaguju a vtlkaju nam do hlavy, svojimi hlasnymi jerichovymi trubami(väcsina svetovej tlace, zhromazdena v rukach prislusnikov vyvoleneho naroda, studijny material:Zvedavec) fairness, kolegialitu, sucit s utrpenim druhych(vid pred tyzdnom UNO-m etablovany Medzinarodny den holohoaxu) a rasovu toleranciu, zatial co sa zabavaju nad blbostou gojov, vytahujuc im z vrecka, za pomoci postov ziskanych prave nedodrziavanim nimi propagovanych cnosti miliardy(vid napr.: kazdorocna pomoc napr.usa izraelu) na presadzovanie svojich cielov. ich ciele su: za pomoci takto nemoralne ziskanych postov a penazi, zdobit este viac penazi a postov atd., atd..

co sa tyka, nimi tak, po celom svete propagovaneho antirasizmu a humanizmu, pozrime sa do izraela, kde je skoncentrovanych najviac zidov na svete, co taky humanizmus znamena pre Arabov v praxi.
a najdeme jediny, fungujuci apartheid na tejto zemeguli.
a tie, nimi vlastnene truby jerichove po celom svete, ktore inac humanizmus a rasovu toleranciu k bliznemu svojmu maju v zahlavi(kto by si nepamätal: Proletari vsetkych krajin, spojte sa!), nikdy o tento apartheid ani nahodou nezavadia.

dobry priklad ich oralneho humanizmu je tu:
http://www.blisty.cz/2005/11/8/art25676.html
vsimnite si meno autora(David Aaronovich) a jeho posolstvo!

>je to stejné jako výrazný podíl židovských držitelů
>Nobelových cen nebo velké množství Židů mezi nejlepšími
>šachisty.

to je sice chvalyhodne, ale ziaden argument, ktory by zdovodnoval cokolvek. napr.: Gari Kasparko, ako jeden z najlepsich sachistov v historii, je politicka nula. intelektualni politici sa v historii nikdy nepresadili(Slavoj ZIZEK kandidoval na prezidenta Slovinska) a ak aj ano, napachali vzdy viac skod, nez uzitku.

>Navíc Žid ve významné politické funkci nemusí
>být nutně proisraelský dlouholetý rakouský kancléř Bruno
>Kreisky podporoval Arafata a PLO a Izrael kritizoval. I ten tebou
>zminovaný Primakov byl ještě když působil v různých
>funkcích v Rusku spíš proarabský.

v skutocnosti je to technologia stara ako svet – provokater prvy zakrici, ze vodca je zly, a potom si zapise vsetkych, co naivne kricali spolu s ním.
alebo iny provokater zakrici, ze je vlastenec, potom príde do kostola spinavy, potrhany, opity – a vsetci povedia, ze vlastenci sú ozrate svine, ktorym nie je nic sväte.

to be continued

77897

12.11.2005 21:02

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77897

>vyssie priemerne IQ nikdy nikomu v ziskani verejnej funkcie nesluzilo. najvyssie IQ v historii, mala jedna rumunska ciganka(v amerike), ktora zostala cely zivot biedna a nikdy ziadnu funkciu nezastavala.
vyssie IQ vyvolava akurat tak zavist. jedine, co pomaha v ziskavani verejnych funkcii, je intriganstvo, korupcia a machinacie. jednym slovom skupinova strategia<

Samozřejmě nezaleží jen na IQ roli hrají i dalši faktory. Navíc IMHO lidé s výrazně vysokým IQ se spíš realizují v byznysu a vědě zatímco v politice jsou spíš lidé jen mírně nadprůměrní, průměrní a někdy i zcela podprůměrní (Bush,Gross)

>co sa tyka, nimi tak, po celom svete propagovaneho antirasizmu a humanizmu, pozrime sa do izraela, kde je skoncentrovanych najviac zidov na svete, co taky humanizmus znamena pre Arabov v praxi.
a najdeme jediny, fungujuci apartheid na tejto zemeguli.
a tie, nimi vlastnene truby jerichove po celom svete, ktore inac humanizmus a rasovu toleranciu k bliznemu svojmu maju v zahlavi(kto by si nepamätal: Proletari vsetkych krajin, spojte sa!), nikdy o tento apartheid ani nahodou nezavadia.

dobry priklad ich oralneho humanizmu je tu:
http://www.blisty.cz/2005/11/8/art25676.html
vsimnite si meno autora(David Aaronovich) a jeho posolstvo!
<

Váš problém bohužel je neuveřitelná neschopnost rozlišovat mezi levicově-liberálními Židy kteří rasistickou politiku Israele kritizují a mezi pravicovými Židy kteří jsou většinou silně prosionističtí a kritizují multi-kulti viz http://www.prop.sk/multikulturalisti.htm
Vy neustále razíte intelektuálně naprosto neudržitelnou teorii že Židé používají jakýsi "double standard" jeden v Israeli (rasismus) a jiný v diaspoře (multi-kulti) a nedochází vám že jde ve skutečnosti o uplně odlišné skupiny Židů. Btw: Další apartheid byl v JAR a Israel byl s tamním režimem velký kamarád viz ten článek o Vanunuovi.
Aaronovich je z Indepenedent a to jsou těžko noviny ovládané Židy jinak by tam jako jednoho z klíčových reporterů nezaměstnávali velkého kritika israelské politiky Roberta Fiska. I Aaronovitche jsem slyšela v jednom pořadu na BBC kritizovat Šarona.

>to je sice chvalyhodne, ale ziaden argument, ktory by zdovodnoval cokolvek. napr.: Gari Kasparko, ako jeden z najlepsich sachistov v historii, je politicka nula. intelektualni politici sa v historii nikdy nepresadili(Slavoj ZIZEK kandidoval na prezidenta Slovinska) a ak aj ano, napachali vzdy viac skod, nez uzitku.<

Směšujete hned několik věci dohromady. Ano souhlasím že politici-intelektuálové napáchájí většinou víc škody než užitku (příkladem je Havel) ale i politici neintelektuálové napáchají víc škody než užitku (opět Bush,Gross,Mečiar) tak kde najít ty pravé? No mně je třeba sympatický ten brazilec Lula ten snad má jen základní vzdělání ale přijde mi že má poměrně vysokou přirozenou inteligenci.

>v skutocnosti je to technologia stara ako svet – provokater prvy zakrici, ze vodca je zly, a potom si zapi...Kráceno (Editor)

77936

12.11.2005 21:03

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77897

to be continued – provokater prvy zakrici, ze vodca je zly, a potom si zapise vsetkych, co naivne kricali spolu s ním.
alebo iny provokater zakrici, ze je vlastenec, potom príde do kostola spinavy, potrhany, opity – a vsetci povedia, ze vlastenci sú ozrate svine, ktorym nie je nic sväte.
<

Ted nevím co chcete říct. Že Kreisky byl ve skutečnosti sionistický provokatér a svůj propalestinský postoj jen hrál?

77937

12.11.2005 23:11

RE: Teraz kecáš, Google!

google 84.?.?.?

Reakce na 77937


>Ted nevím co chcete říct. Že Kreisky byl ve skutečnosti
>sionistický provokatér a svůj propalestinský postoj jen
>hrál?

nemam sajnu, ci bol Kreisky sionisticky provokater, ale svoj propalestinsky postoj urcite len hral.
pozri sa ako zatocili sionisti s Kurtom Waldheimom a Haiderom alebo Schüsselom, za omnoho mensie priestupky proti political correctness voci izraelskemu statu.
a to si dokopy ako nezidia, nedovolili kritizovat izrael ani z jednej desatiny toho, co povedal Kreisky.
izraelsky velvyslanec bol odvolany na niekolko rokov z Viedne a rakuskeho premiera Schüssela v EU-parlamente nikto ani neoplul, len za to, ze isiel s FPÖ do koalicie. dostaval dutky z Washingtonu a ignorovala ho cela EU.
ozyvali sa dokonca hlasy, ze treba Rakusakov vyhodit z EU.
a vsetci ti vasi lavicovi zidovski liberali v Europe, si boli uplne zajedno, ze s Rakuskom treba tvrdo zatocit a viedli vojnu za spravodlivu izraelsku vec v europskej tlaci.
preco to iste neurobili za vyroky B. Kreiskeho, ktory si dovolil retoricky omnoho viac? preco vtedy izrael neodvolaval velvyslanca, nekritizovali ho v UNO?
vychadza mi jedina logicka odpoved, pretoze to jednoducho bol len theater.

a teraz k tomu odlisovaniu sionistov-podporovacov sharona, od izraelu kritickych lavicovych zidovskych liberalov.

len jeden priklad za vsetkych.

Daniel Cohn Bendit, zid, zeleny francuzsky posranec v EU parlamente.
lavicovy a liberalny do morku kosti, propagoval v svojej knihe "Der grosse Basar" sex s nezletilymi:

http://www.spekulantenclub.de/Basar/der_grosse_basar.html

v mladosti hadzal molotow-coctails na auta a policajtov v Nemecku spolu s Josephom Fischerom.

jeho nazor bol, ze Schüssel ma byt zavrety do blazinca(kde som to len pocul? aha, uz viem! KGB tak likvidovala svojich disidentov)

k teme terajsieho francuzskeho "povstania" nespokojnej kolorowej "buducnosti Francuzska" sa vyjadril, ze treba zlepsit zivotne podmienky tych utlacanych biedakov, zaviest pozitivnu diskriminaciu a vobec vydavat viac prostriedkov na nich. pocul a videl som to na vlastne usi/oci v TV.
to tak pasuje od chlapa, ktory v zivote ani minutu nepracoval a uziva si dodnes ako prasa v zite, na ukor danovych poplatnikov. ale rad by rozdaval peniaze innych.
no a toho super laviciarskeho liberala, ktory ma vzdy plnu hubu receptov na kazdy gojsky problem, som nikdy v zivote nepocul, si co len povzdychnut na temu biednej utlacanej palestinskej mladeze alebo toho ich krasneho berlinskeho eeh, pardon palestinskeho muru jednotiaceho palestincov so zidmi, postaveneho z dani americkych taxpayers.
za to sa ale o to viac rozdrapoval v rakuskej televizii, nad diskriminacnym murom v Cechach a nepochopenim ciganskej kultury a ich prinosu do spolocnosti, tym buranskym rasistickym ceskym narodom.

77952

12.11.2005 23:54

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77952

>pozri sa ako zatocili sionisti s Kurtom Waldheimom a Haiderom<

Pokud vím tak třeba Simon Wiesenthal Waldheima hájil a byl i proti kampani proti Haiderově FPO. Haidera v tomto článku obhajuje http://www.prop.sk/strach.htm kanadská novinářka Barbara Amiel která je jinak silně proisraelská a je manželkou tiskového magnáta Conrada Blacka média která vlastní též silně nadržují Israeli.

>a vsetci ti vasi lavicovi zidovski liberali v Europe, si boli uplne zajedno, ze s Rakuskom treba tvrdo zatocit a viedli vojnu za spravodlivu izraelsku vec v europskej tlaci.<

Podle mne tady se spojili dvě rozdílné věci evropská levice měla pochopitelně strach že Haiderův uspěch ve volbách se bude opakovat v případě obdobně zaměřených stran v dalších EU zemích. Se Židy nebo Israelem to vůbec nesouviselo. Ne náhodou stály v čele této kampaně Francie a Belgie kde je též silná extrémní pravice. Přitom ani jedna z těchto zemí není nějak výrazně proisraelsky orientovaná což se jasně ukázalo během americké invaze do Iráku kdy obě země nejvíce oponovali americké politice. Israelci naopak hysterčili kvůli udajnému spíše domnělemu Haiderovu antisemitismu a neonacismu. Evropská levice (např výroky londynského starosty po atentátech v londynskem metru kterého prosionistický tisk obvinil z antisemitismu) projevuje daleko větší pochopení pro palestinskou věc než pravice a čím víc se jde doleva tím je to markantnější. Na antiglobalizačních demonstracích které jsou jakýmsi pokračováním radikálního studentského hnutí z 60.let jsou nejvíce odsuzovány USA a Israel a provolávány hesla na podporu Palestinců. Nejvíce proisraelská v Evropě je zřejmě pravicová vláda v Dánsku a Berlusconiho (dostal dokonce čestné ocenění ADL) vláda v Itálii. Naopak Israel silně kritizovala zavražděná bývalá švédská ministryně zahraničí Anna Lindh ze švédské sociální demokracie což vedlo k konspiračním teoríím že za její smrti je Mossad. Neznám názory Cohn Bendita na palestinskou věc ale Joschka Fischer byl udajně zachycen v době svého bouřlivého mládí na jakési akci kde se pálili israelské vlajky a provolávalo smrt Israeli. V roce 2002 byl Israel kritizován v EP a přislušnou rezoluci podporovaly hlavně zelené, liberální a socialistické frakce. Srovnejte si jak píše o israelsko-palestinském problému levicově-liberální The Guardian a jak pravicově konzervativní The Spectator nebo Daily Telegraph.

77957

13.11.2005 0:11

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77952

>Daniel Cohn Bendit, zid, zeleny francuzsky posranec v EU parlamente.
lavicovy a liberalny do morku kosti, propagoval v svojej knihe "Der grosse Basar" sex s nezletilymi:<

Sex s nezletilymi v podstatě propagoval dávno před Benditem i Nabokov i když pravda ve obou filmových verzich Lolity první tvého oblíbence Kubricka i novější z konce 90 let s Jeremy Ironsem jako profesorem Humbertem Humbertem je věk té holky je kvůli pruderní americké cenzuře posunut z 12 na 14 let.

77958

13.11.2005 0:52

RE: Teraz kecáš, Google!

google 84.?.?.?

Reakce na 77958

>>Daniel Cohn Bendit, zid, zeleny francuzsky posranec v EU
>parlamente.

>lavicovy a liberalny do morku kosti, propagoval v svojej knihe
>"Der grosse Basar" sex s nezletilymi:<

>
>Sex s nezletilymi v podstatě propagoval dávno před Benditem i
>Nabokov i když pravda ve obou filmových verzich Lolity první
>tvého oblíbence Kubricka i novější z konce 90 let s Jeremy
>Ironsem jako profesorem Humbertem Humbertem je věk té holky je
>kvůli pruderní americké cenzuře posunut z 12 na 14 let.

tu znova ide len o fakt, ze pre kazdeho nezidovskeho politika by o znamenalo takmer istu politicku smrt. zrovnavat preto Nabokova s Benditom je v tomto pripade mierne scestne.

77962

13.11.2005 1:15

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77962

>tu znova ide len o fakt, ze pre kazdeho nezidovskeho politika by o znamenalo takmer istu politicku smrt.<

Pouhá spekulace. Já myslím že by to prošlo i nežidovi a spíš by zaleželo v které by to bylo zemi. Asi jinak by to posuzovali v Polsku obzvlášt ted když tam za prezidenta mají toho katolického fanatika a jinak v Holandsku nebo Švédsku kde je sexuální výchova na školách snad už ve druhé třídě.

77963

13.11.2005 1:21

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77952

Tady je příklad jak to vidí jeden proisraelsky orientovaný konzervativní pravičák obdivovatel železné Maggie, Reagana a možná i Pinocheta

http://www.eportal.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=90

Specíalně doporučuji tuto pasáž
>Jestliže západní intelektuálové - a tím mám namysli především postmarxistickou levici, která si monopolizuje západoevropské univerzity - zpochybňují hodnotový rámec západu jako „imperialistický“, pak výsledkem je ochota politiků, a to znova především levicových, vyjednávat i v momentu, kdy jednání znamená legitimizovat teroristy jako partnery. Příkladem nám může být financování palestinských teroristů skrze fondy EU.<

Tento názor je v pravicově konzervativních evropských i severoamerických kruzích poměrně běžný.

77964

13.11.2005 1:28

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77952

Tady pro změnu pohled zleva od člověka který možná? inspiroval Bendita s Joschkou k házení molotovů na A.C.A.B

http://en.wikipedia.org/wiki/Jean_Paul_Sartre

>Munich 1972 and Israel

When eleven Israeli Olympians were killed by the Palestinian organization Black September in Munich 1972, Sartre referred to terrorism as a "terrible weapon but the oppressed poor have no others." He also found it "perfectly scandalous that the Munich attack should be judged by the French press and a section of public opinion as an intolerable scandal." (Sartre: The Philosopher of the Twentieth Century, Bernard-Henri Lévy, p.343).<

77965

13.11.2005 1:54

Nebo tohle

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77965


"Her Trotskyist political views have also caused controversy along with being a member of the Workers' Revolutionary Party. Redgrave denounced Zionism in her controversial acceptance speech when receiving her Academy Award for Julia. Redgrave remained loyal to WRP founder Gerry Healy when he was expelled from the WRP in the mid-1980s. She and other Healy loyalists founded the Marxist Party in the 1990s. She also was the recipient of a message from IRA terrorist and hunger striker Bobby Sands, which was smuggled out of a Northern Ireland prison to her.

In December, 2002, Redgrave paid £50,000 bail for Chechen separatist Deputy Premier and special envoy Akhmed Zakayev, who was accused by Russia of aiding and abetting hostage-takings in the Moscow Hostage Crisis of 2002, and guerrilla warfare against Russia"

http://en.wikipedia.org/wiki/Vanessa_Redgrave

77967

12.11.2005 13:37

RE: Teraz kecáš, Google!

google 84.?.?.?

Reakce na 77593

>Krom toho ty seznamy Židů
>nelze brát uplně vážně někdy se na nich objeví lidé
>kteří ve skutečnosti Židy nejsou. Pokud si dobře vzpomínám tak i ty sám
>si tady kdysi postoval jakýsi seznam významných polských
>Židů a byl tam i ten elektrikář z gdanských loděnic o
>jehož židovství mám silné pochybnosti.

znova stara znama metoda, spochybnovat zriedla "jakýsi seznam"!
odkial mam tie informacie inac dostat? zo stran kommunistickej internacionaly alebo z internetovej stranky CNN?

Lech Walęsa, vlastnym menom Lejba Kohne.
tu je popisana metoda, akou sa ziskavali udaje.
na poziadanie prelozim.
objektivnejsie sa uz neda, ibaze by sme ich poslali na Guantanamo a z nich vytrieskali priznanie. alebo do jedneho z verejne tajnych CIA-väzeni v Cechach alebo Uzbekistane![mrknutí jedním okem]

Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o:
1). Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW
(nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa)
2). Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
3). Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.
4). Dane i fakty dotyczące pochodzenia wyszukane w źródłach oficjalnych i niezależnych z książek, dokumentów, wywiadów,
felietonów i artykułów prasowych.
5). Dane, narodowość, pochodzenie zdemaskowane, ustalone z postawy, działalności i wypowiedzi.

tu je spicka, ktora zosnovala polsku revoluciu:
http://www.polonica.net/imag/magdalenkazydy.jpg
Tadeusz Mazowiecki - Icek Dikman,
Lech Walęsa - Lejba Kohne, pijący zdrowie generałów, agent UB "Bolek"
Adam Michnik - Aaron Szechter,
Janusz Reykowski
Aleksander Kwaśniewski - Izaak Stoltzman, agent SB - TW pseudonym „Alek”, sowietsky agent KGB pseudonym "Kat"

na zdravie akych generalov ze to Leszek pije? [zmaten]
na zdravie gen. SB Czesława Kiszczaka
a generala Jaruzielskiego
http://www.polonica.net/imag/narada_Jaruzel.jpg

77898

12.11.2005 21:19

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77898

Dodatek k předchozímu: Pokud chcete skutečný seznam polských Židů máte ho tady http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Polish_Jews

77939

12.11.2005 23:12

RE: Teraz kecáš, Google!

google 84.?.?.?

Reakce na 77939

>Dodatek k předchozímu: Pokud chcete skutečný seznam polských
>Židů máte ho tady
>http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Polish_Jews

ale samozrejme. tvoj je skutocny, moj je vymysleny. ci uz s tym narobis?

77953

12.11.2005 21:26

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77898

>znova stara znama metoda, spochybnovat zriedla "jakýsi seznam"!
odkial mam tie informacie inac dostat? zo stran kommunistickej internacionaly alebo z internetovej stranky CNN?

Lech Walęsa, vlastnym menom Lejba Kohne.
tu je popisana metoda, akou sa ziskavali udaje.
na poziadanie prelozim.
objektivnejsie sa uz neda, ibaze by sme ich poslali na Guantanamo a z nich vytrieskali priznanie. alebo do jedneho z verejne tajnych CIA-väzeni v Cechach alebo Uzbekistane![mrknutí jedním okem]

Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o:
1). Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW
(nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa)
2). Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
3). Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.
4). Dane i fakty dotyczące pochodzenia wyszukane w źródłach oficjalnych i niezależnych z książek, dokumentów, wywiadów,
felietonów i artykułów prasowych.
5). Dane, narodowość, pochodzenie zdemaskowane, ustalone z postawy, działalności i wypowiedzi.

tu je spicka, ktora zosnovala polsku revoluciu:

Tadeusz Mazowiecki - Icek Dikman,
Lech Walęsa - Lejba Kohne, pijący zdrowie generałów, agent UB "Bolek"
Adam Michnik - Aaron Szechter,
Janusz Reykowski
Aleksander Kwaśniewski - Izaak Stoltzman, agent SB - TW pseudonym „Alek”, sowietsky agent KGB pseudonym "Kat"

na zdravie akych generalov ze to Leszek pije? [zmaten]
na zdravie gen. SB Czesława Kiszczaka
a generala Jaruzielskiego
<

Opět opakuji nevěřím tomu že Walesa, Kwasniewski nebo Mazowiecki jsou Židé. Bronislav Geremek Žid je. Antisemité a neonacisté mají sklon přisuzovat židovský původ i lidem kteří Židé nejsou ruští neo-nazi tvrdí že i Stalin byl Žid že Jelcin je Žid, kdesi se psalo že Jan Pavel II je Žid apd. Nevím kde tyhle informace berete ale podle mne je to stejné falzum jako tzv seznam Židů v české kultuře co vyšel počátkem 90.let v již neexistujícím týdeníku Politika. A i kdyby Walesa nebo Mazowiecki měli židovské kořeny není to jedno když jsou oba katolíci?

77941

12.11.2005 23:22

RE: Teraz kecáš, Google!

google 84.?.?.?

Reakce na 77941

>stejné falzum jako tzv seznam Židů v české kultuře co
>vyšel počátkem 90.let v již neexistujícím týdeníku
>Politika. A i kdyby Walesa nebo Mazowiecki měli židovské
>kořeny není to jedno když jsou oba katolíci?

samozrejme, ze to je jedno, ked su to katolici.
presne tak, ako sa z bolsewistickych hrdlorezov M.Wolfa, J.Primakova, stali strazcovia usa-demokracie. takze to uz je jedno, vsak teraz su to demokrati. ono, tazko by tie posty dostali, keby boli nadalej bolsewistickymi zlocincami.
a kym us-americania spia, bdeju tito polotovarovi demokrati nad ich bezpecnostou.
no, pravdu povediac, nechcel by som, aby na mojim spankom bdeli taki premalovani demokrati.

77954

10.11.2005 21:46

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77586

Dobře pokusím se o argumentaci

>-cez 80% zidov medzi ludovymi kommisarmi v CCCP, priamo zodpovedni za masaker na 60 milionoch krestanov<

To je pravda role Židů v bolševické revoluci je neoddiskutovatelná ale problém podle mne je že antisemité se to snaží spojovat se židovským náboženstvím nebo sionismem. Bolševičtí Židé byli ateisté odpadlíci od židovské víry a sionistické organizace byly po bolševické revoluci potirány. Sionismus je podle mne spíš zejména ve své současné podobě spíš bližší italskému fašismu v němž mimochodem Židé taky hráli poměrně významou roli. Výcvikové tábory pro sionistické teroristy nebyly v SSSR ale v Mussoliniho Itálii.
Pokud jsi četl Solženicynovo Dvěstě let pospolu tak bys měl vědět že i na protibolševické straně ruské občanské války byli Židé. Nakonec i ta ženská (Fanny Kaplan) co se neuspěšně pokusila v roce 1918 zabít Lenina byla Židovka Solženicyn uvádí že po revoluci z Ruska emigrovalo 2 miliony lidí z toho cca 10 procent byli Židé. Nejen křestané ale i věřící Židé byli obětmi bolševického teroru a byli v gulazích. Komunistický režim v SSSR navíc zejména v posledních letech Stalinova života získaval spíš antisemitský charakter (viz proces s židovskými lékaři, plány na odsun Židů na Sibiř) minimálně od suezské krize SSSR a sovětské satelity podprovali Araby hlavně Násira a po 6-denní válce 1967 přerušily (kromě Rumunska) s Izraelem veškeré diplomatické styky. Československá StB měla i odbor pro boj se sionismem který monitoroval osoby židovského původu. Na druhou stranu tak jako Židé sehráli významnou roli při vzniku komunismu tak měli podíl na jeho porážce (Židé v Reaganově administrativě).

-kommunisti/zidia: J.Primakov(byvaly sef KGB), M.Wolf(byvali sef rozviedky DDR STASI) a dalsi piati generali, zidia kommunisti z KGB, priamo zodpovedni tiez za nejeden zlocin, su dnes spolupracovnikmi Homeland Securita Agency v usa! veli im Certoff, dalsi zid.
mimochodom sa v Homeland Security Agency sa zbiehaju vsetky informacie vsetkych tajnych sluzieb v usa, takze jej vyznam je nesmierny!

O tom už jsme se myslím bavily je to analogické k zaměstnání některých nacistů v CIA nebo v NASA po WW2.>-9 z 10 sovietskych miliardarov("zarobili" svoje miliardy v priebehu 5-10 rokov![zmaten] kam sa hrabe Gates?) su zidia.
-na postoch World Bank, FRB vzdy zidia. dokonca sefuju zdruzeniu cernochov v usa a europskemu zdruzeniu romov(Claude Cohn) <

Vysoký podíl Židů ve finančnictví má stejný důvod jako vysoký podíl Židů mezi šachisty a držiteli Nobelovek (viz můj předešlý příspěvek)
Pokud jde o aktivity Židů v občanském hnutí za zrovnoprávnění černých Američanů považuji to za jednoznačně pozitivní věc. Ona rasová segregace na Jihu USA byla správná? Je ale paradoxní že mezi černými Američany je zřejmě daleko víc antisemitů (viz Farrakhan a jeho Nation Islam) než mezi americkými W.A.S.P. Moje oblí...Kráceno (Editor)

77668

12.11.2005 14:18

RE: Teraz kecáš, Google!

google 84.?.?.?

Reakce na 77668

>To je pravda role Židů v bolševické revoluci je
>neoddiskutovatelná ale problém podle mne je že antisemité se
>to snaží spojovat se židovským náboženstvím nebo
>sionismem. Bolševičtí Židé byli ateisté odpadlíci od
>židovské víry a sionistické organizace byly po bolševické
>revoluci potirány.

aj preto bol okamzite po prebrati moci zavedeny trest smrti za antisemitizmus, ako v jedinej krajine na svete! [zmaten]
aj preto nebola zavreta, zburana, znicena jedina synagoga, ale stovky krestanskych kostolov! najneuveritelnejsi priklad predstavuje Lazar Kaganowitsch zid, na ktoreho popud vyhodili v 1931 roku do vzduchu Kathedralu Krista-Spasitela v centre Moskvy.

>Sionismus je podle mne spíš zejména ve
>své současné podobě spíš bližší italskému fašismu v
>němž mimochodem Židé taky hráli poměrně významou roli.
>Výcvikové tábory pro sionistické teroristy nebyly v SSSR ale
>v Mussoliniho Itálii.
>Pokud jsi četl Solženicynovo Dvěstě let pospolu tak bys měl
>vědět že i na protibolševické straně ruské občanské
>války byli Židé. Nakonec i ta ženská (Fanny Kaplan) co se
>neuspěšně pokusila v roce 1918 zabít Lenina byla Židovka

dalsie dokazy, ze mali a maju prsty vo vsetkom a ani fasizmus im nie je cudzi, kym sa to nedotyka ich samych!
okrem toho sa zucastnilo do 300 000 zidov WWII, v uniformach Wehrmachtu!

>Solženicyn uvádí že po revoluci z Ruska emigrovalo 2 miliony
>lidí z toho cca 10 procent byli Židé. Nejen křestané ale i
>věřící Židé byli obětmi bolševického teroru

vid vyssie, jedine nabozenstvo, ktore nebolo v CCCP systematicky prenasledovane, bol judaizmus!
jedine zidom bolo dovolene v 70-80-tych rokoch vycestovat masovo do zaslubenej zeme izraela.
ze väcsina z nich skoncila v usa, kde dostali automaticky pravo na dochodok a ine socialne vyhody o ktorych rodeni americania mohli len snivat, bez toho, ze by mali v krajine odpracovanu co len jednu minutu, je iny, nie nezaujimavy aspekt, fenomenu zidovstvo.


>-kommunisti/zidia: J.Primakov(byvaly sef KGB), M.Wolf(byvali sef
>rozviedky DDR STASI) a dalsi piati generali, zidia kommunisti z
>KGB, priamo zodpovedni tiez za nejeden zlocin, su dnes
>spolupracovnikmi Homeland Securita Agency v usa! veli im Certoff,
>dalsi zid.

>mimochodom sa v Homeland Security Agency sa zbiehaju vsetky
>informacie vsetkych tajnych sluzieb v usa, takze jej vyznam je
>nesmierny!

>>O tom už jsme se myslím bavily je to analogické k
>>zaměstnání některých nacistů v CIA nebo v NASA po WW2.

nic to na veci nemeni, ze bolsewisticko-sionisticki zlocinci a hrdlorezi so zakrvavenymi rukami, zastavaju najdolezitejsie posty v tajnych sluzbach superdemokracie usa a rozhoduju priamo, ci nepriamo o tom, ktorym civilistom bude musiet v buducnosti leho s vymazanymi kamaratmi podrezat hrdlo, a ktorych bude treba spalit fosforom alebo mucit v Abu Ghraib.

77901

12.11.2005 21:43

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77901

>aj preto bol okamzite po prebrati moci zavedeny trest smrti za antisemitizmus, ako v jedinej krajine na svete! [zmaten]
aj preto nebola zavreta, zburana, znicena jedina synagoga, ale stovky krestanskych kostolov! najneuveritelnejsi priklad predstavuje Lazar Kaganowitsch zid, na ktoreho popud vyhodili v 1931 roku do vzduchu Kathedralu Krista-Spasitela v centre Moskvy.<

V srpnu 1919 byly zrušeny všechny židovské náboženské obce. Byl jim zkonfiskován majetek a dveře většiny synagog se zavřeli. Nesměla se studovat hebrejština ani v ni nesměla vycházet nenábožensky orientovaná díla. Jidiš tisk byl povolen ale směla se používat pouze fonetická transkripce. Bolševici nějaký čas jidiš kulturu tolerovali ale měli ji pod pečlivým dohledem. Zlikvidovali Bund (Všeobecný svaz Židů v Polsku,Rusku a Litvě) a pak začali potírat ruský sionismus. V Leningradě Čeka obsadila sionistickou ústřednu zatkla její personál a zakázala vydávání novin. V dubnu 1920 rozehnalo všeruský sionistický kongres 75 delegátů bylo zatčeno. Po roce 1920 tisíce a tisíce ruských sionistů se ocitli v táborech nucených prací odkud se většina nevrátila. Na adresu sionistické strany režim prohlásil" Pod maskou demokracie se snaží zkazit židovskou mládež a v zájmu anglo-francouzského kapitalismu ji vrhnout do náruče kontrrevoluční buržoazie.Těmto pověřencům buržoazie jde o obnovení židovského státu a spolehají přitom na reakční síly jako Lloyd George, Poincaré či papež"
Zdroj: Guido D Goldman: Zionism under Soviet rule 1917-28 (New York 1960)

77942

13.11.2005 2:35

Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 77942

ale zato Vy začínáte být trapná s tou Vaší demagogickou apologetikou bolševických Židů. Boj o moc v bolševickém Rusku byl samozřejmě i mezi soukmenovci, už jen z toho důvodu, že nejvíc moci bylo v jejich rukou. A generální židovská síla se proto nemazlila ani s Židy, kteří se pokusili vykládat Talmud trošku jinak než ve vytýčené bolševické linii. Když jde o moc nebo o peníze, tak Žid nezná bratra, příkladů tam bylo víc než dost. Ale mezi těmi, kteří svůj odkloněný výklad Talmudu odskákali - skoro bezvýhradně rozhodnutím svých správnějších soukmenovců - by se nevinné oběti bolševismu hledaly moc težko.

Faktem zůstává, že Židi byli v bolševickém SSSR vysoce privilegovanou menšinou až do doby, kdy jimi vypiplaná běhna Izrael, "nejvěrnější přítelkyně Sovětského Svazu", přelezla do teplejší americké postele a k smrti uondaný Stalin, falešně nařčený z antisemitismu, tu zhrzenou lásku těch několik posledních měsíců života těžce nesl.

77972

13.11.2005 18:14

RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77972

Pane Táborský za 1) že google kecá sem nepsala já ale vodník který jako jediný naprosto správně pochopil můj postoj je to v jeho příspěvku 77499 aby jste nemusel hledat tak to ocituji "To nie je pravda. Bovary je kritická k izraelskému rasismu, iba odmieta merať rypák každému oplanovi, či to azda tiež nie je Žid. Teraz si ukázkovo nálepkoval Ty sám, navrch nespravedlivo."
2) "má svoje argumenty solidně podloženy" google zde argumentuje naprosto nedůvěrohodnými prameny z jakési stránky naprosto marginální skupiny polských nacionalistů kde je na seznamu Židů Lech Walesa a Mazowiecki čemuž nevěřím stejně jako nevěřím že je Žid Klaus nebo Karol Wojtyla aka Pope John Paul II to s papežem zase píšou na jewwatch.com. Btw: Malý dotaz vy tomu věříte? Google se pak v jednom příspěvku odvolává na názory Johna Nashe který je pokud vím těžký paranoidní schizofrenik. Viz oscarový film Beutiful Mind.
3) >Ale mezi těmi, kteří svůj odkloněný výklad Talmudu odskákali - skoro bezvýhradně rozhodnutím svých správnějších soukmenovců - by se nevinné oběti bolševismu hledaly moc težko.<
Nevím přesně co máte na mysli pokud má jít o Zinovjeva, Kameneva nebo Radka tak ty zcela jistě za nevinné oběti bolševismu považovat nelze stejně tak jako Slánského, Schlinga a další z té party oběti revoluce co sežrala svoje vlastní aktéry tak jako ve Francii po pádu Bastilly Dantona a Robespierra.
4)> Faktem zůstává, že Židi byli v bolševickém SSSR vysoce privilegovanou menšinou až do doby, kdy jimi vypiplaná běhna Izrael, "nejvěrnější přítelkyně Sovětského Svazu", přelezla do teplejší americké postele a k smrti uondaný Stalin, falešně nařčený z antisemitismu, tu zhrzenou lásku těch několik posledních měsíců života těžce nesl.<

No několik měsiců spíš několik let k tomu "přelezeni do teplejší postele" došlo někdy v roce +/- 1949 Stalin umřel v březnu 1953. Navíc Israel vypiplali společnou rukou Stalin i Truman.

78024

13.11.2005 20:57

RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

google 84.?.?.?

Reakce na 78024

> google argumentuje naprosto nedůvěrohodnými prameny z jakési
>stránky naprosto marginální skupiny polských nacionalistů
>kde je na seznamu Židů Lech Walesa a Mazowiecki čemuž
>nevěřím stejně jako nevěřím že je Žid Klaus nebo Karol
>Wojtyla aka Pope John Paul II to s papežem zase píšou na
>jewwatch.com

ja to tvrdim len o Mazowieckom, Walesovi, Michnikovi, Kwasniewskom.
o zidovskom povode papeza neviem nic a ani nic netvrdim. je to tvoj taky trochu zvlastny sposob argumentacie, nenapadne mi vlozit do ust (alebo pod pero[mrknutí jedním okem]) fakty, ktore ako keby som tiez zastaval a tak ma nenapadne posunut do pozicie, pre googla je kazdy zid. ked to pojde takto dalej, budes tu za chvilu tvrdit, google povedal, ze este aj Kristus bol zid! [mrknutí jedním okem]

vsetci tito mnou vymenovani pankovia, maju svoje zaznamy v a pseudonymy v polskej SB, co odpovednik STB u nas a su zname aj ich zidowske povodne mena.
mozno si si vsimla(spominal som to tu), ze som velmi casto v Polsku a rozpravam a citam po polsky, prave tak dobre ako po slovensky.
prvykrat som sa tychto skutocnostiach dozvedel z osobneho rozpravania od spoluziaka brata L.Walesi, ktory umrel v biede(teda ten brat) vo svojom rodnom meste Popowo v case, ked sa jeho brat Lech kupal v peniazoch a slave.(dost typicke)
na zaciatku som tomu nechcel verit, ale vsetky indicie potvrdzuju povod Lecha Walesa. to, ze bol agentom polskej SB pod pseudonymom(Bolek), napisali vsetky velke polske noviny.
preco myslis, ze dostal v roku 2000 pri prezidentskych volbach 1% hlasov? jedno percento???


> Btw: Malý dotaz vy tomu věříte? Google se pak v
>jednom příspěvku odvolává na názory Johna Nashe který je
>pokud vím těžký paranoidní schizofrenik. Viz oscarový film
>Beutiful Mind.

chvalim ta, ze si aspon tie zdroje, ktore uvediem, citas. ale odpovedz mi, kde by som este potvrdenie toho faktu(obriezka Brezneva) mohol inde najst, ak nie na tak nevinnej strane, kde unikla strazcom siete.
predtym som o tom cital na dvoch ruskych net-stranach, ale uz to zmizlo zo siete.
ten link s Bendit-Cohnom, kde boli uryvky z jeho knihy s navodom na pedofiliu, ktore som vcera uviedol, su uz tiez zablokovane. a to pred 3 dnami este fungovali.

takze musis sama uznat, ze guglovanie pre nas po druhej strane rieky, je trosku zlozitejsie.
ak by som hladal linky o dobrote, laskavosti, utrpeni a hrdinstve prislusnikov naroda vyvoleneho, tak by som ta mohol nimi zasypat.

okrem toho bol John Nash genius cisiel, ktoremu tento podivuhodna hra cisiel a historie ako jedinemu neusla:

»Mao Tse-tungova Bar-Mizwa sa konala 13 rokov, 13 mesiacov und 13 dni po obriezke Brezneva «
http://www.mathematik.ch/mathematiker/nash.php

co mas inac proti tejto stranke www.mathematik.ch, zda sa ti byt najznamejsia svajciarska stranka o matematike antisemiticka, alebo sa ti zda, ze matematici nevedia zaobchadzat s faktami.
a povedz mi, ako by stranka musela vyzerat, aby si ju akceptovala?

ps.
A. Michnik, s agentom Bolkom
zidia? ...nezidia?
http://www.polonica.net/imag/zydyp3.jpg

78042

13.11.2005 21:19

RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 78024

Paní Bovaryová, nemám ani potřebu, ani čas, ani chuť abych donekonečna přiváděl na správnou míru Vaše demagogické hrátky. Snad jen abych dal do časové souvislosti Váš jediný údaj s nějakým jakoby konktrétním, +/-datem, týkajícího se mé údajné časové nepřesnosti:

>No několik měsiců spíš několik let k tomu "přelezeni do
>teplejší postele" došlo někdy v roce +/- 1949 Stalin umřel v
>březnu 1953. Navíc Israel vypiplali společnou rukou Stalin i
>Truman.
Přelezení do teplejší americké postele byl samozřejmě starší alternativní plán, kdyby Stalinovi došla trpělivost se sionistickým vydíráním. Stalin začal čuchat česnek už když sionisté odmítli jeho štědrý návrh na vytvoření Židovské republiky na Krymu, který měl být prostředkem k dojení Západu. Sionisté neměli na větší roztržce se Stalinem samozřejmě žádný zájem - pokud byla ruka páně otevřena. Klec spadla, až když byl v krutém vnitrostranickém boji v roce 1952 zatčen Abakumov, údajně pro krytí "Spiknutí doktorů" a tím vyvrcholilo (1952-3) t.zv. odhalování sionistického spiknutí. Podobné procesy probíhaly v té době i v satelitních státech (Proces se Slánským a spol. 20. - 27. listopadu 1952).

Truman, zcela pragmatický politik, "společnou rukou se Stalinem" Izrael nevypiplával. Pouze v předvolební kampani v New Yorku slíbil Židům, že se postaví za vytvoření státu Izraela dá jim nějaký bakšiš. Jinak by nevyhrál volby. Zbraně, NKVD instruktory, židovské emigranty, peníze, politickou podporu a vše potřebné pro vznik a přežití státu Izrael zaopatřoval zpočátku Sov. svaz a jeho satelity a do určité míry židovské organizace z nejrůznějších částí světa.

78046

13.11.2005 21:37

RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 78046

Pane Táborský díky za rozšíření mých obzorů o Stalinovi mám přečtené jen dvě knihy Stalin : na dvoře rudého cara / Simon Sebag Montefiore a Stalin [a] : revoluce shora 1928-1941 / Robert C.Tucker k tomu ještě musím připočíst film Ivana Passera Stalin.
Bohužel jsem se nedozvěděla jestli jsou Walesa, Klaus a minulý papež Židi při vašem rozhledu, inteligenci a vzdělání jak říkaval Vlasta Burian to jistě budete vědět [mrknutí jedním okem]
Btw: Vzhledem k vašim názorům se trochu divím že se z té Floridy nepřestěhujete někam jinam kde je podíl židovské populace limitně blížíci se nule. Třeba North Dakota. [chechtot]

78048

13.11.2005 21:48

RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 7

>Pane Táborský díky za rozšíření mých obzorů o Stalinovi
Není, ale opravdu není zač.

>Bohužel jsem se nedozvěděla jestli jsou Walesa, Klaus a
>minulý papež Židi při vašem rozhledu, inteligenci a
>vzdělání jak říkaval Vlasta Burian to jistě budete vědět
>[mrknutí jedním okem]
Bohužel Vám o tom nemohu nic říci. Na rozdíl od Vás, o věcech, o kterých vím málo nebo nic, se nevykecávám.

>Btw: Vzhledem k vašim názorům se trochu divím že se z té
>Floridy nepřestěhujete někam jinam kde je podíl židovské
>populace limitně blížíci se nule. Třeba North Dakota. [chechtot]
>
Moc bych si tím nepolepšil, tam jsou zase věčně nenažraný medvědi.

78052

13.11.2005 21:21

RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

google 84.?.?.?

Reakce na 78024

Emma, mam tu nielen pre teba este jeden zaujimavy obrazok. su na nom hlavny solidarnoscowiec A.Michnik(AaronSchechter), udajny nepriatel komunizmu v Polsku, dnesny sefredaktor Gazety Wyborczej a majitel najväcsieho medialneho komplexu v Polsku AGORA v hodnote 9 000 000 000 EURO(je o tom nieco aj na www.Blisty.cz), s byvalym kommunistickym ministrom Kwasniewskym(Izak Stoltzmann), dnesnym prezidentom Polskiej Rzeczy Pospolitej.


http://www.polonica.net/imag/zydy_kwas_michnik.jpg

nepripada ti tento ich srdecny vztah ani trochu divny, ked si uvedomis, ako vtedy kommunisti so Solidarnoscou bojovali, ako sa nenavideli? alebo je tato fotka, tiez len podvrh?

Emma, mimochodom sa Adam Michnik k zidovstvu otvorene hlasi. k comu sa ale otvorene nehlasi, je ucast jeho otca na zlocinoch proti Poliakom v radoch sovietskej NKWD v case WWII.

inac, musim sa odmlcat, takze najblizsie tyzdne uz odpovedat nebudem. okrem toho, ta nasa diskusia vela zmyslu nedavala, pretoze sme rozpravali väcsinou "aneinander vorbei"(pomimo seba), ako to vie vystizne vyjadrit najlepsie nemcina.

78047

13.11.2005 21:52

RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 78047

K obrázku: Eh, zachvátí-li tě, zahyneš?

78053

13.11.2005 21:56

RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 78047

O Michnikovi jsme se nebavili a že je Žid stejně jako Geremek pro mne není žádná novina. Zpochybnovala sem info o udajném židovském původu Walesy, Kwasniewskeho a Mazowieckeho. Pokud jde o to přátelství s Kwasniewskim tak mne to moc nepřekvapuje protože Michnik je nejspíš levicový liberál a Kwasniewski je sociální demokrat. Takže názorově jsou poměrně blízko i když v době cold war každý stál na jiné straně barikády. Stejně tak by se jistě dala najít nějaká fotka kde se Kwasniewski stejně tak objímá s George.W.Bushem.
Btw: Předhazovat někomu hříchy rodičů byla oblíbená metoda komunistů a nacistů. [zahanbení]

78054

15.11.2005 19:32

RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77972

>by se nevinné oběti bolševismu hledaly moc težko.<

Řiká vám něco jméno Osip Mandelštam?

78340

12.11.2005 22:08

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77901

>vid vyssie, jedine nabozenstvo, ktore nebolo v CCCP systematicky prenasledovane, bol judaizmus!<

Není pravda viz předchozí příspěvek.

>jedine zidom bolo dovolene v 70-80-tych rokoch vycestovat masovo do zaslubenej zeme izraela.
ze väcsina z nich skoncila v usa, kde dostali automaticky pravo na dochodok a ine socialne vyhody o ktorych rodeni americania mohli len snivat, bez toho, ze by mali v krajine odpracovanu co len jednu minutu, je iny, nie nezaujimavy aspekt, fenomenu zidovstvo.
<

V 70 letech se Žid dostal jen příležitostně na sjezd strany v roce 1971 tam byli 4 v roce 1976 5. Ale takovy lidé si své posty museli zasloužit radikálním antisionismem. V roce 1947 představovali Židé 18 procent sovětských vědeckých pracovníků v roce 1970 to bylo jen 7 procent. Počet židovských studentů klesl ze stavu 1119 900 ve školním roce 1968-69 na 66 900 v roce 1975-76. Ve školním roce 1977-78 nebyl na moskevskou univerzitu přijat ani jeden Žid
Zdroj: W.D Rubinstein : The Left, the right and the Jews (London 1982)

V roce 1971 se Brežněv rozhodl otevřít hraniční závory a v průběhu desetileti mohlo čtvrt milionu Židů vycestovat.Ale po každém nárustu emigrantů docházelo k prudkému zvýšení procesů se Židy akdo z nich chtěl získat výjezdní vízum musel projít složitou procedurou. Židovský uchazeč o vízum potřeboval doporučení od zaměstnavatelecož často vedlo na pracovišti k jakémusi lidovému procesu na veřejné schůzi byl pracovník zavržen a propuštěn ze zaměstnání. Zůstal bez práce bez peněz a vystavoval se riziku že půjde do vězení za příživnictví dřiv než dostane vízum

Zdroj: Philippa Lewis The Jewish Question in the Open 1968-71

77945

13.11.2005 0:28

RE: Teraz kecáš, Google!

google 84.?.?.?

Reakce na 77945

>>vid vyssie, jedine nabozenstvo, ktore nebolo v CCCP systematicky
>prenasledovane, bol judaizmus!<


>Není pravda viz předchozí příspěvek.

napisal som, ktore nebolo v CCCP systematicky prenasledovane

a vsetky tie prikoria z pier zidovskych profesionalnych plackov oy vey- oy vey, ti tu mam zbastit?
pripomen si smutny udel Arnosta Lustiga, ktory musel podla jeho vlastnych slov jest vriacu polievku z mäsa svojich zidovskych kamaratov, priamo z dlani?

http://lidovky.centrum.cz/kultura/clanek.phtml?id=220327

a aj keby to bola pravda, co silno spochybnujem, tak porovnaj udel tych profesionalnych biedakov, s udelom innych narodnostnych alebo nabozenskych mensin, ktore tiez mali zaujem opustit sovietku risu, ale niente. tych zatvarali uz za podanie ziadosti. takze znova tu mame len zvyhodnovanie vyvoleneho naroda, ktory bol "len" sikanovany.

dalsia indicia, kvoli ktorej tie nepravosti zo strany Brezneva, tym profesionalnym plackom neverim, je jeho vlastna obriezka .

je spomenuta tu:

http://www.mathematik.ch/mathematiker/nash.php

77960

12.11.2005 22:25

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77901

To be continued:
V 80.letech se výjezdní procedura zkomplikovala ještě víc. Bylo udělováno méně víz a rodina musel na odchod běžně čekat 5 až 10 let. Žadatel musel napřed dostat právně ověřené pozvání od blízkého příbuzného z Israele kzeré muselo obsahovat záruku israelské vlády že mu bude povolen vstup na území. Žadatel dostal 2 dotazníky a po jejich vyplnění k nim připojil: životopis,6 fotografií, opis univerzitního diplomu, křestní listy všech rodinných příslušníků, oddací list a příslušné umrtní listy. Dále musel předložit potvrzení o legálním trvalém bydlišti a potvrzení z pracoviště. Od rodinných přislušníků kteří zůstavali v SSSR musel donést úředně ověřený dopis. Navíc musel zaplatit poplatek 40 rublů (400 Kčs)Když toto všechno odevzdal trvalo několik měsíců než padne rozhodnutí zda bude vízum uděleno.Pokud bylo uděleno musel uchazeč odejít z práce (pokud již nebyl propuštěný). Musel získat uřední odhad jaké budou náklady na opravu jeho bytu a tyto zaplatit. Dale musel zaplatit 500 rublů za to že se vzdává sovětského občanství. Musel odevzdat pas, vojenskou a pracovní knížku a předložit potvrzení o vyklizení svého bytu. Poté zaplatil 200 rublů za vízum. Pokud bylo uchazečům žádost o vízum zamítnuta měl právo podat si další žádost za půl roku.

Zdroj: A Short Guide to the Exit Visa (London 1986)

77947

15.11.2005 21:40

RE: Teraz kecáš, Google!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 77947

Kde by vzali židi křestní listy ? Je pravda, že podmínky exodu ze SSSR se čas od času zpřísnily (zřejmě ve snaze získat za ústupky ze Západu úvěry a technologie), ale pak zase došlo k "oblevě" - odměnou za umožnění emigrace (která rozhodně neulehčila situaci Kremlem údajně oblíbených Palestinců) byla mj. politika uvolnění, tj.naprosté sterility Západu ve vztahu k expandujícímu komunismu v letech 1975-80.

78343

12.11.2005 14:51

RE: Teraz kecáš, Google!

google 84.?.?.?

Reakce na 77668

>>-9 z 10 sovietskych miliardarov("zarobili" svoje miliardy v
>>priebehu 5-10 rokov![zmaten] kam sa hrabe Gates?) su zidia.

>>-na postoch World Bank, FRB vzdy zidia. dokonca sefuju zdruzeniu
>>cernochov v usa a europskemu zdruzeniu romov(Claude Cohn) <

>Vysoký podíl Židů ve finančnictví má stejný důvod jako
>vysoký podíl Židů mezi šachisty a držiteli Nobelovek (viz
>můj předešlý příspěvek)

blbost, ako som uz v hornom prispevku odovodnil.
medzi inteligenciou, velmi velkym bohatstvom (od 10 milionov$ hore) a verejnymi funkciami neexistuje taka vysoka korelacia, ktora by tento fenomen, zahustenia vyvolenych na verejnych postoch a funkciach, krizom krazom po celom svete, racionalne zdovodnovala.
naopak, vysoke IQ umoznuje v dnesnom svete, financne len trochu nadpriemerny standart a dokonca je prekazkou pri nahromadzovani obrovskych majetkov a vysokych postov.
(www.psychologie-heute.de)
nechces mi snad tvrdit, ze Stanko Gross bol, co sa tyka IQ, vynimocne obdareny jedinec?
alebo V. Havel?

najlepsia konfiguracia pre ziskanie vysokeho postu, alebo velkeho bohatstva je priemerny IQ, prefikanost, bezohladnost,chybajuca chrbtova kost a zastavanie spravnej ideologie o rovnosti, slobode a bratstve bez ohladu na rasu, vierovyznanie a farbu koze.
dalsia alternativa, je ta ktoru zvolil Nillbert Nulovy. mozes byt rasista, svina, hlupak, mozes podnecovat nabozensku nesnasanlivost, volat po vyvrazdovani celych narodov(musia to byt ale spravne narody. arabovia, afghanci, iranci alebo rusi), ale musis splnat jednu podmienku. musis patrit k vyvolenemu narodu. vtedy nikto o teba ani nezavadi.dalsie priklady:
Claudia Schiffer hlupa, nevzdelana a bohata
David Beckham detto
Naomi Campbell
Georg Bush bohaty hlupak s funkciou
ceski a slovenski mafiani bez stredneho vzdelania, ktori sprivatizovali miliardy
Bill Gates(spomen si jeho vyrok s pred 15-tich rokov: "Neviem si predstavit, ze by ktokolvek kedykolvek mohol vo svojom picotoci potrebovat viac RAM-u ako 1 MB!"[mrknutí jedním okem]
Nillbert Nullingsworth (majitel Lamborghini)
Arkan/Peshmerga(platinova creditcard) [chechtot]
vyssie spomenuta rumunska ciganka s najväcsim IQ na svete umrela biedna, bez funkcie
Nicola Tesla strasne mudry, strasne biedny
Rumsfeld bohaty hlupak s funkciou
Ronald Reagan
aku funkciu zastaval a akym bohatstvom ovplyval A.Einstein?

77903

12.11.2005 22:35

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77903

>nechces mi snad tvrdit, ze Stanko Gross bol, co sa tyka IQ, vynimocne obdareny jedinec?
alebo V. Havel?<

Házet Grosse s Havlem do jednoho pytle je nesmysl. Gross je nevzdělaný hlupák čtoucí příručky typu "Jak rychle zbohatnout" a neveděl kdo je Kissinger (viz paměti Miloše Zemana) Havel je intelektuál a spolu s Beckettem, Ionescem, Stoppardem a Pinterem jeden z nejvýznamějších světových dramatiků. Práce které napsal před rokem 89 stojí za přečtení.

>dalsia alternativa, je ta ktoru zvolil Nillbert Nulovy. mozes byt rasista, svina, hlupak, mozes podnecovat nabozensku nesnasanlivost, volat po vyvrazdovani celych narodov(musia to byt ale spravne narody. arabovia, afghanci, iranci alebo rusi), ale musis splnat jednu podmienku. musis patrit k vyvolenemu narodu. vtedy nikto o teba ani nezavadi.
<

Nillbert je naprosto extremní případ rasisty které se vyskytují v každém národě. JDL kterou propaguje na svém webu je na seznamu teroristických skupin i v USA a i většina sionistů se od ní distancuje.

77950

13.11.2005 0:44

RE: Teraz kecáš, Google!

google 84.?.?.?

Reakce na 77950

>Házet Grosse s Havlem do jednoho pytle je nesmysl. Gross je
>nevzdělaný hlupák čtoucí příručky typu "Jak rychle
>zbohatnout" a neveděl kdo je Kissinger (viz paměti Miloše
>Zemana) Havel je intelektuál a spolu s Beckettem, Ionescem,
>Stoppardem a Pinterem jeden z nejvýznamějších světových
>dramatiků. Práce které napsal před rokem 89 stojí za
>přečtení.

Emma, porovnavat Havla s Beckettom, moze byt len provokacia, blbost alebo dusevna slepota.
pokial chodi o Ionesca, u neho bol absurdizmus castou konceptu, u Havla castou jeho osobnosti.

>Nillbert je naprosto extremní případ rasisty které se
>vyskytují v každém národě. JDL kterou propaguje na svém
>webu je na seznamu teroristických skupin i v USA a i většina
>sionistů se od ní distancuje.

ale o to vobec nejde, ci sa extremni rasisti vyskytuju v kazdom narode, alebo nie. ide o fakt, ako lahko to Nillbertovi prechadza.
kazda a jedna internetova stranka v Cechach, ktora by mala taky silny antizidovsky naboj ako ma Nillbertova protiarabsky, by nevydrzala pol roka.

77961

13.11.2005 1:40

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77961

>de o fakt, ako lahko to Nillbertovi prechadza.
kazda a jedna internetova stranka v Cechach, ktora by mala taky silny antizidovsky naboj ako ma Nillbertova protiarabsky, by nevydrzala pol roka.<

Neznáš dobře všechna zakoutí českého internetu

www.odpor.net

77966

10.11.2005 21:48

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77586

Pokrač. Moje oblíbená rapová partička Public Enemy má protižidovské texty.

>-v polskej donedavnej vlade 35% zidov, napriek tomu, ze netvoria ani 1 percento obyvatelov
-v slovenskych vladnych funkciach po 1989 mali okolo 15 zastupcov, napriek tomu, ze netvoria ani promile obyvatelov. ciste statisticky by sa tam mal ukazat 1 za 15 000 rokov;?
atd.,atd....<

O tom nemám dost informací jen ten seznam polských Židů z jakési ultranacionalistické stránky který je asi nesmyslný. Walesa ani Kwasniewski zřejmě nebudou Židé. Chtělo by to další linky.

77670

10.11.2005 23:02

RE: Teraz kecáš, Google!

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 77670

>Moje oblíbená rapová partička Public Enemy má protižidovské texty.

Hmm...máte dobrý vkus,ale lepší jsou Cypress hill. [smích]

77686

10.11.2005 23:08

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77686

Cypres Hill jsou taky dobří ale z toho co sem od nich slyšela mám dojem že do rapu míchají i trochu metalu. Nakonec Public Enemy taky nahráli jednou skladbu s speed-metalovou gropou Antrax. Dobře rapují taky Beastie Boys to nejsou Afroamericans ale Židi [smích]

77688

11.11.2005 0:08

RE: Teraz kecáš, Google!

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 77688

Cypres Hill jsou taky dobří ale z toho co sem od nich slyšela mám dojem že do rapu míchají i trochu metalu.
2:Emma
Cypres Hill, ...priklonte se k Hard core music [mrknutí jedním okem]

...taková, čistě kalifornská, hard core.
Přirozeně navazující na hard rock,....metal vychazi z baladickych korenu hard rock ze 70tych let
a rap se jede spise v South central LA a nize ( Compton ).
Cypres hill patri k latinos, Compton je cernossky. A podle toho to ma taky sve typicke rysy.
...to su zase chytree,...heh
Ale je to ma zabava, tak proto pisu.
[cool]

77695

11.11.2005 0:28

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77695

Z Hard core music jsem měla kdysi doma kazetu Napalm Death ale pak sem ji někomu půjčila a už se sni neshledala. Ale to je trochu jiný druh muziky bílý angláni z Ipswich. A pak ještě půjčenou od kamaráda nějakou americkou (patrně taky kalifornskou) hard core kapelku ted už nevím bud S.O.D nebo M.O.D rozhodně ne P.O.D to je křestanskej metal něco for Zorba [smích]

77697

11.11.2005 0:59

RE: Teraz kecáš, Google!

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 77697

Vy mě překvapujete, Emmo. Dlužno říci, že mometálně příjemně [smích] .

77701

15.11.2005 0:07

RE: Teraz kecáš, Google!

L.T. 194.?.?.?

Reakce na 77701

Zis marja, [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]
pres vsechny sve nazorove rozepre (s Emmou) jsem ji povazoval za vzdelanou a s vkusem, totez se da rict o dalsich prispevatelich (s kterymi ty rozpre zase tak casto nemam). Nechci vypadat jako skarohlid, ale co na tom mate? Myslim ti vsechny ty "kapely" provozujici "hudbu" o ktere tu byla rec.

Me by totiz opravdu zajimalo co na tom lidi maji. Da se u toho relaxovat? Vybiji to agresivitu? Prinasi tu dusevni klid nebo to obcerstvuje ducha?

Jestli prijdu do pekla, tak vim co mi tam budou poustet [zahanbení] . Ja tady zrejme porad patrim mezi ty mladsi a mozna jeste k nejmladsim (hadam ze jsem ve stejnym veku jako baba Blazkova), ale tuhle "hudbu" jsem fakt nikdy nepochopil. [překvapení] [pláč]

78262

11.11.2005 4:09

RE: Teraz kecáš, Google!

hostující 85.?.?.?

Reakce na 77695

Tady mi to nedá se nezapojit.
Cypres hill moc neznám,zkusím to napravit a někdy poslechnout. Důkladně.
Tak jako včera jsem měl nový Helloween.Jó někdo může říct - metal = rachot,padající nádobí...!
Nenene,Helloween mají svoje kouzlo.Opravdu. Silná melodie,napětí,harmonie,solidní texty...Jen se zaposlouchat.
A teď to hlavní! Dědečci od Deep Purple mají také něco nového.Už se těším... [smích]

77721

11.11.2005 7:24

RE: Teraz kecáš, Google!

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 77721

>Dědečci od Deep Purple mají také něco nového.Už se těším..
Za par tydnu jsou v Brne !
Naposledy jsem je videl v 85tem v LA, tehdy s PERFECT STRANGER.
A ne jednomu navstevnikovi se kutalely slzy dojetim.
Hmmm,...docela zvlastni pocit, kdyz se dodnes citim, ze me odkojil IN ROCK.
Helloween OK. Jen ten privlastek "metal" mi k novodobejsi hard rock music nesedi.
...ale v tech 80tych uz jsem lital uplne nekde jinde. Silne ovlivnen neoromantismem ( ktery se v dnesnich dnech vraci na scenu ), jsem krome Soundgarden,Guns'n'roses a snad trochu Metalica,
uz moc hard rockovou scenu nevnimal.Snad jen podvedome.
Ale neopustil [mrknutí jedním okem]

Omluva, pane Stworo, za mimo misu prispevek [cool]

77737

11.11.2005 9:23

RE: Teraz kecáš, Google!

hostující 85.?.?.?

Reakce na 77737

Také omluvu panu editorovi,dovolím si ještě jen jednu malou poznámečku .A potom se hned polepším [smích]
S těmi škatulkami co je co,je to těžké.
Vzpomínám jak na českém vysílání BBC ,každý pátek,koncem sedumdesátých let uváděli ve čtvrt na osm večer pořad ,který se jmenoval ''Z těžkého kovu'' , kde hráli Led Zeppelin,Black Sabbath,D.Purple...(jakýpak metal D.P.?)
A deska Perfect Stranger ? No,to byla bomba,když vyšla!

77752

11.11.2005 12:35

RE: Teraz kecáš, Google!

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 77688

No,stejně jako jiná uskupení se i Cypress trochu vyvíjí...a myslím,že z mého pohledu k horšímu(často to tak i bývá u jiných skupin).Třeba Black Sunday nebo Los Grandes Exitos El Espanol(což je z větší části Black Sunday s jinými texty)jsou stále ještě rapové alba...Stoned Raiders a jiná už jsou prošpikovaná metalem a to už mi moc pod nos nejde.

Beastie boys jsou taky dobří,akorát slyším prvně že to jsou židi.No budiž,ale kvuli tomu,že jsou židi je nepřestanu poslouchat [smích] .Jinak Cypress Hill jsou spíš míšenci(tedy mulati...aspoň se mi tak zdají).

77779

10.11.2005 23:12

RE: Teraz kecáš, Google!

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 77670

>
>O tom nemám dost informací jen ten seznam polských Židů z
>jakési ultranacionalistické stránky který je asi nesmyslný.
>Walesa ani Kwasniewski zřejmě nebudou Židé. Chtělo by to
>další linky.

>
>
třeba http://www.prefer-statement.wz.cz/js01.htm

77689

10.11.2005 23:42

RE: Teraz kecáš, Google!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77689

To je něco jiného tady jde o odsouzeníhodné židovské zločiny proti německým civilistům v roce 1945 něco podobného dělali i Češi z Revolučních gard akorát nevím o žádném Čechovi[zmaten] který by to reflektoval podobně jako Žid Sack. Oko za oko jsem četla vyšlo to v češtině v nakladatelství Votobia a dá se to půjčit v knihovně. Google ale psal o nadproporční roli Židů v polských vládach v 90.letech.

77692

11.11.2005 9:40

RE: Teraz kecáš, Google!

google 84.?.?.?

Reakce na 77692

nachadzam sa v mieste, kde je zvedavec automaticky po troch minutach vyhodeny, pretoze vraj propaguje antisemitizmus. odpoved pride neskor.

77754

11.11.2005 15:04

RE: Teraz kecáš, Google!

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 77754

Že by svoboda a demokracie po americku?
Kdo vyvěsí špatnou vlajku nedostane vodu.
Kdo navštíví nesprávnou webovou stránku je připojovatelem odpojen.

Už jsme to tady kdysi v diskuzi probírali.

77804

12.11.2005 13:40

RE: Teraz kecáš, Google!

TS 213.?.?.?

Reakce na 77754

>nachadzam sa v mieste, kde je zvedavec automaticky po troch
>minutach vyhodeny, pretoze vraj propaguje antisemitizmus. odpoved
>pride neskor.

Mozna by stalo za pokus rozbehat na Zvedavci HTTPS. I obycejny self-signed certifikat pomuze proti content-based filtrovani ze strany provideru.

Nebo pokud pan Google ma nejakou masinu pod jeho kontrolou, co je mimo dosah censorship-happy providera, muze si na ni pustit CGI-Proxy, opet s HTTPS. Pak jedine co provider uvidi je spojeni na port 443 tohoto stroje, zabalene do SSL, a nezabezpecene spojeni je teprve mezi timto strojem a serverem samotnym - coz uz ale protivne nosaty ISP nevidi. Naprosta vetsina jich to potom vzda.

77899

12.11.2005 14:58

RE: Teraz kecáš, Google!

google 84.?.?.?

Reakce na 77899

som na ten pocitac odkazany, je na tom vlastny browser, ktory neumoznuje ziadne funkcie, len natukat adresu a back and forward. dokonca sa na tom neda ani otvorit nove okno alebo zavriet stare. [naštvaný]
bohuzial som tam na 4 tyzdne "uväzneny" [pláč]
teraz som si odskocil na weekend.

77904

11.11.2005 0:55

RE: Teraz kecáš, Google!

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 77670

Kvalitní odpovědi, p.Bovary. On má google v lecčems pravdu, ale taky myslím, že mu to občas ujíždí. [mrknutí jedním okem]

Rap nemám rád, ale Kubrick je bezva (Eyes Wide Shut jsem ale neviděl)

77700

11.11.2005 6:42

Emmicko, Emmo

Konrad 203.?.?.?

Reakce na 77670

zes mi lhala neni pekne.

77734

9.11.2005 9:03

Osobnost Rosy

bývalý antikomunista 193.?.?.?

Nebylo to spontánní gesto Rosy Parksové, trvalo ji to jistě delší dobu, než si uvědomila svá práva. Nakonec to byla jen sama samotinká, kdo provedl tento počin a neuvolnil místo namýšlenému bělochovi. Je právem zařazena mezi osobnosti tohoto světa.

77442

9.11.2005 12:30

RE: Osobnost Rosy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 77442

Rosa Parks si uvědomila své právo zasednout v přední části autobusu města Montgomery, vyhrazené jejím světlemodrým spoluobčanům. Tito by měli problém, kdyby se vměšovali do části zadní, vyhrazené spoluobčanům tmavomodrým. Třeba by vyletěli jak ten čert z elektriky a k debatě by ani nedošlo. Tím méně k celonárodnímu pozdvižení (i když nemyslím, že by bylo řízeno z Moskvy - pro znalce bukev www.csulb.edu/~macd/russian_CofC.pdf).
Možná, že by se celý problém vyřešil tím ,že by se tmavomodrým vyhradilo místo vepředu, aby se necítili upozaděni. Chápu, že tento diskriminační akt působil hlubokou psychickou újmu dvojicím odlišných barev, které si nemohly pokecat v socce (pro zámoří - MHD). Podrobnosti www.vdare.com/francis/history.htm.

77454

9.11.2005 15:46

RE: Osobnost Rosy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 77454

Ten azbucký link je www.csulb.edu/~kmacd/russian_CofC.pdf, omlouvám se.
Jinak se domnívám, že na Jihu se jednalo spíše o segregaci založenou na základě dlouhodobého soužití přece jen odlišných ras (což se ostatně v nejrůznějších statistikách obráží dodnes www.vdare.com/sailer/wealth_of_nations.htm). Nešlo tedy o nějakou intenzivní nenávist, permanetní teror KKK a ustavičný lynch, ale spíše o cítění typu "svůj k svému", podepřeno bylo ovšem méně citlivou legislativou "Jima Crowa". Třeba se ale báli, aby nedopadli vůči ne zas až takové menšině jako Burové v dnešní JAR www.vdare.com/francis/south_africa.htm. Rozhodně, tím autobusem mohly jet všechny rasy za jeden peníz, jen seděly zvlášť. Hospody byly nejen "White only", ale i "Colored only". University byly některé jen pro černé (ty zůstaly), jiné spíše ze zvyku "pro bílé" (tam byli Afroami dopraveni pomocí bodáků federální armády). Hodně bílých rodičů muselo sáhnout do kešeně a zaplatit svým dětem soukromou školu, aby tyto unikly nucenému "busingu" a násilné nesegregované výchově (posléze byl tento úkaz prohlášen za neústavní, ale nějaký náš pisálek se nad ním rozplýval i po sametu). Kastovní oddělení ras neprospívá zejména ekonomice (i když se to třeba Indii nevyčítá ani dost málo), proti občanské rovnosti před zákonem nelze nic namítat, ale musí se jednat opravdu o rovnost www.vdare.com/roberts/mlk_day04.htm.
Jen bych rád věděl, jak reagovaly kosterní pozůstatky zasloužilých Amerikánů, když k nim přihodili komunistickou provokatérku, jestli třeba nezačly rotovat nebo tak něco...

77464

9.11.2005 17:46

RE: Osobnost Rosy

bývalý antikomunista 193.?.?.?

Reakce na 77454

Rosa Parksová si nejen uvědomila své právo zasednout v přední části autobusu, ale byla první ženou, která v té době odolala legálnímu útoku na právo segregace. Nedošlo k debatě, ale k jejímu zatčení a souzení. Až Nejvyšší soud Spojených států rozhodl, že oddělená autobusová doprava byla neústavní.

Také si nemyslím, že Rosa pracovala pro NAACP, jsou to pouhé spekulace.

Ty kosterní pozůstatky se podřídily [smích]

77477

10.11.2005 2:17

RE: Osobnost Rosy

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 77477

Na tyto vase "speky" vam nikdo neskoci. Proc mate v nicku "byvaly antikomunista? Znamena to , ze jste vymenil "kabat" a jste ted komunista? [smích]

77540

10.11.2005 8:23

RE: Osobnost Rosy

bývalý antikomunista 193.?.?.?

Reakce na 77540

Ten nick tomu odpovídá, já jsem kabát neměnil. Momentálně mne spíše mrzí, že jsem nevyužil přítomnosti Sovětů a nezískal od nich návod na výrobu Molotovových koktejlů. [smích]

77556

10.11.2005 21:46

RE: Osobnost Rosy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 77556

To byl stejně finský patent, žertovným jazykem je o tom pojednáno na zde oblíbené Wikipedii www.wikipedia.infostar.cz/m/mo/molotov_cocktail.html.

77669

9.11.2005 17:19

RE: Osobnost Rosy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 77442

Marná sláva, nejpodrobněji je to pojednáno zde www.nationalvanguard.org/story.php?id=6818. Sedadla byla neoddělená a bílí měli vyhrazeno všeho všudy 10 míst vepředu (asi nebyli v MHD "většina"[mrknutí jedním okem]. Je pravda, že řidič vyzval Rosu, aby uvolnila sedadlo Negroes only (mohlo by se ovšem jednat i o vynucování pravidla "Mladší uvolněte místo starším"[mrknutí jedním okem]. Je rovněž pravdou, že podobný konflikt měly dvě mladistvé černošky krátce předtím (1 byla prokazatelně instruována Rosou), ale pro svůj nízký intelekt a asociální chování (oba incidenty končily výtržností) došlo k situaci, kterou Caesar opisuje jako "res venit ad triarios" a nastoupila prověřená, inteligentní soudružka Rosa. Bojkot autobusů proběhl už předtím v Batton Rouge.

77474

9.11.2005 13:05

Nebýt této Rosy

Karel z Čech 212.?.?.?

tak dnes by se asi americká demokracie mnoho sama nepropagovala. Vždyť to byl řežim podobný rasistickému v JAR. A bylo to před cca 50 lety. Tak dalece do minulosti lehova kadibudka nevzpomíná. Co však je pouhých 50 let v historii?
Před 50, či 40 lety skutečně američané lynčovali černochy. A dnes nám radí, jak máme být multikulti, jak se máme kulturně sžívat s cikány. Dopadneme pak jak Francouzi. Díky za rady, nechte si je pro sebe, budete je brzy potřebovat.

Stará zkušenost říká, že nic se nemá přehánět. Tedy rozhodně ne nekulturní segregace a diskriminace lidí podle barvy kůže, ale také nikoliv přehnané multikulti a pozitivní diskriminace, jak to dělá dnes bušistán (předtím USA). Konečně bušistické tažení proti islámu, vysvětlované nám lehem, také již není žádné multikulti, ale tvrdý rasismus.

Tak teď jen budeme pozorovat, jak se bude bušistán navracet do 50. let minulého století. Vývojová spirála k tomu spěje. Jen ta Rudá Rosa a Martin Luther King tomu trochu brání. Jsou však jiné podmínky a bílých američanů je v USA procentně mnohem míň (nepočítáme-li za bílé a kulturní bušistánci opovrhované latinos), než těch více či méně barevnějších. Tedy 50. leta se v původné podobě jistě nevrátí. Nejspíše nastane to, co předvídali ti nevěrohodní proroci. [smích]

77457

9.11.2005 20:38

RE: Nebýt této Rosy

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 77457

Jo jo, máte pravdu pane Karle :...Tedy 50. leta se v původné podobě jistě nevrátí. Nejspíše nastane to, co předvídali ti nevěrohodní proroci.

Děkuji Vám za pochvalu chudáků proroků, nikdo je nemá rád a nikdo si jich neváží. [pláč] Zato ale - jeden z nich na "N" [velký smích] to vyprorokoval tůůůze barvitě a nic moc pěkného to tedy nebude !

Jen tak mimochodem - poslední dobou vždy, když se někdo náznakem zmíní, že v USA je demokracie, tak se zakašlu k slzám...

77513

10.11.2005 13:07

RE: Nebýt této Rosy

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 77513

>Jo jo, máte pravdu pane Karle :...Tedy 50. leta se v původné
>podobě jistě nevrátí. Nejspíše nastane to, co předvídali
>ti nevěrohodní proroci.


>
>Děkuji Vám za pochvalu chudáků proroků, nikdo je nemá rád
>a nikdo si jich neváží. [pláč] Zato ale - jeden z nich na "N" [velký smích]
>to vyprorokoval tůůůze barvitě a nic moc pěkného to tedy
>nebude !

Nedivte se jim, lidé nemají rádi, když jim někdo prorokuje chmurné věci.
Dnes každá budoucnost hádající cikánka je profesně na vyšší úrovni, než Nostradamus. Předpoví vám získání bohatství, dobré práce, spokojené rodiny, zajímavé cesty a dlouhé zdraví. Co lepšího si může člověk přát. Proto si hadačka zaslouží dobrou odměnu. Kdyby předpověděla, že se dostanete do bídy, budete nemocný a rodina vás opustí a zavhne, tak si nevydělá ani na slanou vodu.
>
>Jen tak mimochodem - poslední dobou vždy, když se někdo
>náznakem zmíní, že v USA je demokracie, tak se zakašlu k
>slzám...
Neberte si to tak. Jsme přece zvyklí z minulosti, že čím víc se společnost chvástá svojí demokracií, tím víc jsou občané utažení a přišlápnutí. V komunistickém i v kapitalistickém režimu.
Když občané demokracii mají, není třeba o tom mluvit, každý to vidí sám. V nedemokratickém režimu je třeba občana o panující demokracii neustále přesvědčovat, protože občan žádnou demokracii kolem sebe nevidí.

77583

12.11.2005 17:12

RE: Nebýt této Rosy

seda 82.?.?.?

Reakce na 77583

>Jsme přece zvyklí z minulosti, že čím víc se společnost chvástá svojí demokracií, tím víc jsou občané utažení a přišlápnutí. V komunistickém i v kapitalistickém režimu.<
Naprostý souhlas! Jenže své "antidemokratické" postupy aplikovali každý "po svém". Komunisti buzerací ve jménu své ideologie a kapitalisti ve jménu ideologie $, v duchu "chléb a hry", při respektování určité zvrhlé vyváženosti: podle pochybných pravidel se vytvoří podmínky, kdy se jedni koupou v šampaňském, a druzí "makají od nevidím do nevidím". Těm podmínkám říkají ekonomické zákonitosti. Mají ale jednu vadu (ty zákonitosti), na rozdíl od těch např. fyzikálních zákonů, si je vymyslel člověk k tomu účelu, aby mohl vykořisťovat jiného člověka resp. lidi! Dnes a denně se s tím setkávám, s těmi, co tvrdí, že "kapitalismus je jediné možné řešení pro lidstvo", protože jim komunisti "zavřeli dědečka" a sebrali 50 ha pole. Na argument, že např. v USA by takový "zemědělec" nevydržel ani "5 vteřin", nereagují. Zajímavé je, že to jsou vždy ti "úspěšní", kteří si díky Klausově reformě "nahrabali".
[vyplazený jazyk] [mrknutí jedním okem]
Jablko bude "do skonání světa" padat ze stromu dolů, ale nemusí být pravda, že rozdělování světového majetku, nebo produktů lidské činnosti se musí řídit podle pravidel zlodějů, korupčníků, vrahů etc. ..."organizace" světové společnosti se musí změnit! Prvním krokem musí být "poprava" toho "zlatého telete" - majetku! [vyplazený jazyk].

77912

12.11.2005 16:14

RE: Nebýt této Rosy

seda 82.?.?.?

Reakce na 77457

Karle z Čech!
První dva odstavce - to je "moje řeč"! A pokud rozumím dobře i tomu třetímu odstavci, tak předpokládáte, že opovrhovaná většina v USA to nějak "natře" těm nenažraným menšinovým "masňákům"... Pokud to nastane, tak uvěřím, že existuje jakás takás spravedlnost, že existuje "spravedlivé Universum", ať již mu říká kdokoliv jakkoliv. [chechtot]

77909

14.11.2005 9:53

RE: Nebýt této Rosy

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 77909

Nevím, zada tomu říkat, že natře, protože v občanské válce tratí všichni.
Ona i ta občanská válka ve 21. století nebude to samé, jako byly války dvou stran proti sobě. Sever proti jihu, rudí proti bílým a pod. Novodobá občanská multikulti válka v Americe bude válkou všech proti všem. Tedy s mnohem horšími důsledky pro všechny aktivně i pasivně zúčastněné. To v Evropě jsme na tom zatím ještě trochu líp. Tady hrozí jen střet domácích (národa) a přistěhovalců.

78108

14.11.2005 18:39

RE: Nebýt této Rosy

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 78108

Ejhle ! Tady je řeč o občanské válce v USA ?? [překvapení]

Nějaký Nostradamus před 500 léty říkal, že to bude hrůza hrůzoucí a Amerika (to ještě nikdo ani nevěděl, že se to jednou bude Amerika jmenovat - on užil název Hesperid) bude kompletně zničena a přestane hrát roli v mezinárodních vztazích.

Nechci být vlezlý - trošku se v těch prorocích a jejich nejasném díle vyznám - ale začíná mi přihořívat !! [velký smích] Já totiž vydedukoval, že by to už už mělo vypuknout - snad ještě letos ... Ale ruku do ohně nedám, že to musí být fakticky ještě letos, tomu datování totiž vyhoví celé první desetiletí 21. století. Nicméně i tak je to za humny - jestli za rok nebo za dva je skoro to samé.

78194

14.11.2005 23:19

RE: Nebýt této Rosy

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 78194

>Ejhle ! Tady je řeč o občanské válce v USA ?? [překvapení]
>
>Nějaký Nostradamus před 500 léty říkal, že to bude hrůza
>hrůzoucí a Amerika (to ještě nikdo ani nevěděl, že se to
>jednou bude Amerika jmenovat - on užil název Hesperid) bude
>kompletně zničena a přestane hrát roli v mezinárodních
>vztazích.


To by byl skvělý vánoční dárek nejen pro Evropu, ale pro celý svět. Stojí za to si na takový dárek i třeba ještě ty dva tři roky počkat. Je totiž třeba ještě vymyslet, co udělat, aby se nám ta pohroma vyhnula.
To, že přijde světová ekonomika spolu s papírovým zeleným zlatým teletem v niveč, bude jen dobrým předpokladem pro vývoj lidstva lidštějším směrem, než je mrzký peníz.

78252

9.11.2005 17:08

Co to vidím...?

Comodor Falkon 147.?.?.?

Pane Stwora, co takhle nejdřív ověřovat a prověřovat...?

Né že by většina věcí nebyla pravda...
ALE..

"A Racial Program" byl tak trochu hoax... Sepsal ho totiž žák člověka jménem Ezra Pound - jmenoval se Eustace Clarence Mullins a narodil se roku 1923 ve Virginii...
Napsal mimo jiné knihu The World Order o spiknutí zednářů, z které později čerpal Pat Robertson při psaní knihy The New World Order

Republikánský senátor Thomas Abernathy se o "Racial Program" dočetl v novinách Washington Star...

Vivat Google... [mrknutí jedním okem]

77471

9.11.2005 17:24

RE: Co to vidím...?

leho 160.?.?.?

Reakce na 77471

Commodore, mozna jste necetl, co editor o mne napsal v clanku "Mam radost jako maly kluk", kdyz jsem byl v Iraku. Podle nej pry jsem byl v te dobe ve Virginii. Usoudil totiz z informace Whois servisu a neuvedomil si, ze tato informace nemusi byt za urcitych okolnosti presna a ani nemusi byt vubec pravdiva. A to zdaleka neni vsechno. Opravdu zabavna byla jeho konspiracni teorie jak pry prekladam clanky Zvedavce a zasilam je tajnym sluzbam. Editor je klinicky pripad lhare, ktery neumi rozeznat co je lez a co pravda. Mel by vyhledat ustavni peci...

77475

9.11.2005 17:34

RE: Co to vidím...?

leho 160.?.?.?

Reakce na 77475

Jenom pro doplneni: Editor mel tenkrat radost z prave vznikle stranky http://www.nezvedavec.org a pouzil informace, ktery mu dal Whois service o registraci teto domeny. Jelikoz pri registraci jsem chtel svoji adresu ponechat v anonymite, tak Whois poskytne pouze mesto a stat sidla firmy, u ktere je Nezvedavec zaregistrovan. Editor po tolika letech prace na webu takovou zakladni vec nevi ci pri psani nepremyslel a naplacal tak v clanku par peknych hovadin. Pochybuji, ze tento clanek byl vyjimka, urcite v ostatnich jeho clancich je pocet lzivych blabolu podobny jako v tomto...

77476

9.11.2005 18:31

RE: Co to vidím...?

Comodor Falkon 147.?.?.?

Reakce na 77476

Buďtež pozdraven seržo... Nu... Co na to napsat... Nezvědavce už díky vašemu teroristickému poskokovi Nilbertovi znám, takž vím, že ústavní péči by jsi měl vyhledat hlavně Ty!!!

77482

9.11.2005 18:35

RE: Co to vidím...?

leho 160.?.?.?

Reakce na 77482

Ale Comodore, copak, take mame problemy s realitou? Mimochodem, Nilberta neznam a tezko tedy muze byt muj teroristicky poskok...

77484

9.11.2005 19:08

RE: Co to vidím...?

Comodor Falkon 147.?.?.?

Reakce na 77484

Ne? Tak co to, že vás ten fašoun tak propaguje...? [překvapení]

77488

9.11.2005 19:24

RE: Co to vidím...?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 77488

Technicka poznamka - Nillshit neni ani tak fasoun, jako spis zidoun ci sasek obecny [mrknutí jedním okem] [chechtot] Jeho prispevky zde i na novinkach vyvolavaji salvy smichu [velký smích] [chechtot]

77490

9.11.2005 19:36

RE: Co to vidím...?

Comodor Falkon 147.?.?.?

Reakce na 77490

No... jak kdo, jak kde...

http://www.mladezsns.sk/inside.php?pg=7&idc=c5291200056

77493

10.11.2005 0:12

RE: Co to vidím...?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 77493

Mno dobra, dobra. Ale ja si o nem stejne myslim sve. Je to pomatenec, sice radikalne vystupujici, ale mezi ctyrma ocima z nej bude uplne malinky chudacek, co nasledne poleti s bekotem k mamince, jak ony ty kidy o nadrazenosti zidaku nebyly vubec pravda a ze ho gojim ztloukl... [zahanbení]

Jinak cast tem, kdoz nazyvaji veci pravymi jmeny a poukazuji na zidovsky terorismus [smích]

"26. januára 1972 skupina aktivistov JDL položila zápalnú bombu do newyorských kancelárií americko-sovietskej kultúrno-výmennej agentúry. V plameňoch vtedy zomrela 27 ročná sekretárka, ktorá bola židovského pôvodu. 13 iných osôb bolo zranených." - trosku amaterismus, ne? Dyt si strili do vlastnich! [chechtot]


"FBI v roku 1985 označilo JDL za druhú najaktívnejšiu teroristickú skupinu v USA." - mno to je ale UKRUTNY antisemitismus, co buji v FBI, ne? [chechtot]


Tak jako tak, vite, ze Parksova to dotahla se svym slavnym odmitnutim presednuti-si i do filmu? [vyplazený jazyk] [velký smích] V Bowling for Columbine je od Matta Stona a Treye Parkra (Southpark) 5-min strucna historie USA, kde je "...black woman broke the law by refusing to move into back of the buss..." [velký smích]

77533

9.11.2005 19:41

RE: Co to vidím...?

leho 160.?.?.?

Reakce na 77488

>Ne? Tak co to, že vás ten fašoun tak propaguje...? [překvapení]

O tom vubec nic nevim...

77495

9.11.2005 17:59

RE: Co to vidím...?

Lev 68.?.?.?

Reakce na 77475

>Commodore, mozna jste necetl, co editor o mne napsal v clanku
>"Mam radost jako maly kluk", kdyz jsem byl v Iraku. Podle nej pry
>jsem byl v te dobe ve Virginii. Usoudil totiz z informace Whois
>servisu a neuvedomil si, ze tato informace nemusi byt za urcitych
>okolnosti presna a ani nemusi byt vubec pravdiva. A to zdaleka
>neni vsechno. Opravdu zabavna byla jeho konspiracni teorie jak
>pry prekladam clanky Zvedavce a zasilam je tajnym sluzbam. Editor
>je klinicky pripad lhare, ktery neumi rozeznat co je lez a co
>pravda. Mel by vyhledat ustavni peci...
_____________________________________________

Milý "leho", zašel jste přiliš hluboko do řitního otvoru a já osobně pro znevážováni Zvědavce, jsem pro vaše okamžite vyloučení. Jste zrůda "leho", ale to vše píšu v pohodě a s úsměvem, bez jakékoliv zášti proti vám. Vyšachoval jste se sám. Každý svého štěstí strůjcem - příteli [chechtot] [chechtot] [chechtot]

77478

9.11.2005 18:13

RE: Co to vidím...?

leho 160.?.?.?

Reakce na 77478

>Každý svého štěstí strůjcem -
>příteli

Lve, ja ale nepovazuji moznost psat do zvedavcovych diskusnich for za nejake stesti. Pod pojmem stesti si predstavuji rozhodne neco uplne jineho...

77479

9.11.2005 18:16

Uz zas? :)

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 77478

Ale no tak, Lve [mrknutí jedním okem]
Uz zase? Pokud ho nejste schopen umlcet argumenty, tak volate po represi? [překvapení] Copak nechapete, ze pravo na svobodu projevu je pro vsechny at rikaji veci, co nekoho pobouri, ci ne? [oči v sloup]

Na druhou stranu se zastavame lidi, jenz podobne nekomu hnou zluci (pochovat o 6-ti zplynovanych milionech, ts ts, bad Zundel, bad!) a nam zluci nema kdo co hybat?

Na co si to tu hrajete?

Pokud nemate argumenty, ci je neumite presne, jednoznacne a blbumvzdorne podat, tak proste zalezte do boudy/klece a soupejte nozkami a nevystrkujte ani krk [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]


...nebo budeme hlasovat o vyrazeni Lva z diskuze [chechtot]

77481

10.11.2005 1:57

RE: Uz zas? :)

Lev 68.?.?.?

Reakce na 77481

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Ale no tak, Lve
Uz zase? Pokud ho nejste schopen umlcet argumenty, tak volate po represi? Copak nechapete, ze pravo na svobodu projevu je pro vsechny at rikaji veci, co nekoho pobouri, ci ne?

Na druhou stranu se zastavame lidi, jenz podobne nekomu hnou zluci (pochovat o 6-ti zplynovanych milionech, ts ts, bad Zundel, bad!) a nam zluci nema kdo co hybat?

Na co si to tu hrajete?

Pokud nemate argumenty, ci je neumite presne, jednoznacne a blbumvzdorne podat, tak proste zalezte do boudy/klece a soupejte nozkami a nevystrkujte ani krk


...nebo budeme hlasovat o vyrazeni Lva z diskuze
______________________________________________

ach jo trodasi. Trodasi, trodasi, vy jste trouble-maker

"umlcet" argumenty ? uz jste se u "leha" o to pokousel ? a jestlize ano, umlcel jste ho ?

"Svobodu projevu" ? fajn uznavam a co tak "svobodne vrazdeni" co rikate trodasi, v tom muze byt "svoboda" taktez. Mozna, ze by to bylo akorat immoral, ne ? Kdepak ma asi u vas trodasi "svoboda", at je jakakoliv, hranice ?? Muzete mi teda vysvetlit definici slova "svoboda" priteli ?

77538

9.11.2005 18:54

RE: Co to vidím...?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 77475

Mno, uz nevim (a nemuzu se podivat), co editor napsal v zminenem clanku, nicmene o Virginii si to nepamatuji [zmaten] Krom toho, nezvedavec neni v Virginii, to je jiste:

http://ax2.old-cans.com/nezvedavec_visualtrace.gif

pro srovnani, Visualni trace zvedavce:

http://ax2.old-cans.com/zvedavec_visualtrace.gif

Zajimave je, ze nezvedavec neodpovida na ping a jedina rozumna informace co z nej vypadne je, ze je zaregistrovan pres networksolutions.com firmu a vzhledem k tomu, aby se tu nejak domyslelo, kde Kulisek byl a kde nebyl pri registraci webu, tak by logicky musel networksolutions.com poskytnout editorovi IP adresu, ze ktere byla registrace provedena.
Vzhledem k tomu, ze editor neni policie ani Kulisek neceli zadnemu trestnimu stihani, tak povazuji za nepravdepodobne, aby se tyto informace predavaly - odporovalo by to vsem zvyklostem a soukromi zakazniku a firma by si tak vykopala hrob...

Umisteni serveru a cloveka, jenz si na nem neco zridi jsou dve ruzne veci.

Co se tyce "Whois servisu a neuvedomil si, ze tato informace nemusi byt za urcitych okolnosti presna a ani nemusi byt vubec pravdiva" tak tady dochazi k zasadnimu neporozumneni. Zaprve, KAZDA IP adresa se soucasti nejakeho radu adres a na nekoho registrovana. Cize neni pravdou, ze "informace nemusi byt za urcitych okolnosti presna a ani nemusi byt vubec pravdiva", nebot se jedna o penize a priklad nepresne ci primo mylne uvedene IP adresy (asi jako kdyby moje IP nespadala pod rozsah KTV Prerov IPcek) bych prosil PREDLOZIT, leho.
Protoze ja tvrdim, ze to je nesmysl, blbost prvniho radu a totalni demagogie spojena s fatalnim nepochopenim problematiky.

Mala neplacena osveta.
Sice se nejcasteji pouziva http://domeny.nettown.cz/whois/ - coz by se dalo nazvat jako "Who Is" sluzba, nicmene je to jen fronted pro nacitani z databazi firem, spravujicich urcite rozsahy IPcek, jak jest poctive uvedeno na teze strance (!!!). Ano, odpovedi nejcasteji najdete v nejkomplexnejsi RIPE databazi, nicmene ARIN take neni od veci, etc.
Znovu upozornuji, ze tyto databaze pouzivaji a na jejich presnosti zavisi vicemene chod netu, protoze se podle nich treba updatuji DNS serery (Domain Name Service - vy zadate zvedavec.org a DNSka to prelozi na IP 216.86.146.12 a teprve s IPckem sit dale pracuje a zahaji hledani serveru a nej cesty k nemu [mrknutí jedním okem] ) kdyz si urcity ISP zmeni adresy a necha updatovat DNS zaznamy [mrknutí jedním okem]

77486

9.11.2005 19:03

Jak na IPcka, DNS a lokalizaci jejich registrovanych vlastniku

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 77486

Priklad vypisu z RIPE pro mou IP adresu:

% Note: the default output of the RIPE Whois server
% is changed. Your tools may need to be adjusted. See
% http://www.ripe.net/db/news/abuse-proposal-20050331.html
% for more details.
%
% Rights restricted by copyright.
% See http://www.ripe.net/db/copyright.html

% Note: This output has been filtered.
% To receive output for a database update, use the "-B" flag

% Information related to '82.114.192.0 - 82.114.192.255'

inetnum: 82.114.192.0 - 82.114.192.255
netname: KTV-PREROV-NET
descr: Kabelova televize Prerov, a.s.
country: CZ
admin-c: PS236-RIPE
tech-c: PS236-RIPE
tech-c: KF224-RIPE
status: ASSIGNED PA
mnt-by: KTVPREROV-MNT
source: RIPE # Filtered

person: Pavel Stancik
address: Kabelova televize Prerov, a.s.
address: U Becvy 2883
address: Prerov
address: 75002
address: The Czech Republic
phone: +420 581 201564
fax-no: +420 581 201563
e-mail: nospam@ktvprerov.cz
remarks: stancik@ktvprerov.cz
nic-hdl: PS236-RIPE
source: RIPE # FilteredPriklad vypisu z ARIN (ne, v RIPE neni, nema EU mirror...) pro IP zvedavce:

OrgName: NoZone, Inc.
OrgID: NOZON
Address: 227 Taft St.
City: Fond du Lac
StateProv: WI
PostalCode: 54935
Country: US

ReferralServer: rwhois://rwhois.steadfastnetworks.com:4321

NetRange: 216.86.144.0 - 216.86.159.255
CIDR: 216.86.144.0/20
NetName: STEADFAST-1
NetHandle: NET-216-86-144-0-1
Parent: NET-216-0-0-0-0
NetType: Direct Allocation
NameServer: NS.NOZONENET.COM
NameServer: NS2.NOZONENET.COM
NameServer: NS3.NOZONENET.COM
NameServer: NS4.NOZONENET.COM
Comment:
RegDate: 2005-07-22
Updated: 2005-07-29

RAbuseHandle: ABUSE959-ARIN
RAbuseName: Abuse Department
RAbusePhone: +1-312-602-2689
RAbuseEmail: abuse@nozoneinc.comJak vidite, moje lokace pomoci IP je snadna, a presna. Ano, CZ/Prerov. Zvedavecova I/ je registrovana pro No Zone Inc. firmu, sidlici v US/Wisconsin/Fond du Lac [mrknutí jedním okem]
Fyzicka lokalizace serveru bude logicky nekde u patere netu, to Chicago z VisialRoutu mi zni rozumne [mrknutí jedním okem]

77487

9.11.2005 19:19

RE: Jak na IPcka, DNS a lokalizaci jejich registrovanych vlastniku

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 77487

Jedina mozna chyba v urceni mista je, ze ne vsechny uzly pres nez pakety jsou se nejak hlasi/identifikuji, cize kdyz kecam na IRC s nekym z Iracke Basry, tak pakety "konci" (alespon ty informacni) v Kuvajtskem meste, blizko od hranic, kde se nachazi uzel - posledni rozumne identifikovatelny [mrknutí jedním okem]

Cize +- 100km se da urcit misto i v pripade, ze koncove prvky se uz venkovnimu pozorovateli nehlasi, jak maji. Tech 100km bude tak vzdalenost, na kterou se da rozumne lokalne distribuovat net bez extremnich nakladu [mrknutí jedním okem]

Co mozna Kuliska zmatlo byl nepochopitelny fakt, ze jen verejne IPcka podlehaji registraci a identifikaci. Na vnitrni siti si tady doma muzu klidne pridelit ruznym svym pocalum IPcka jako ma treba zvedavec ci nezvedavec a nikomu a nicemu to nebude vadit [mrknutí jedním okem]
Nicmene pokud na clovek verejnou IP adresku, tak je dohledatelny a s pomoci ISP i na mene nez 10-ti metrovou presnost - delic a filter signalu od KTV Prerov mam hnedka pred barakem, takze v mem pripade 3m [mrknutí jedním okem] [chechtot]

Pokud by byly nejake pochybnosti o lehove umisteni, neni nic snazsiho, nez je rozptylit. Nevim sice, jak se v Iraku pripojoval (nemaji tam net jen byvali clenove Baas a povstalci, ci tak neco tady kdosi kdysi rikal? [velký smích] ), ani jak resi US army pristup k netu, ale rad se poucim [velký smích]

Kuprikladu bych se ani nedivil, kdyby hlavni server s verejnym rozhranim do internetu mezi siti armady a netem ani nebyl v Iraku [zahanbení] [mrknutí jedním okem]

Nez jsme meli verejne IP adresky, tak jsme take byvali par let za proxynou - cize vsichni uzivatele KTV meli zpocatku jedinou, casem 5 IP adres - 5. bran proxyserveru [mrknutí jedním okem]

O topologii siti US army vim prd, o tom, jak se leho propojoval take a ani jeho IPcko neznam - navic by me zajimalo i IPcko za proxynou, coz se zjistuje pomoci XFORWARDED:FOR prikazu:

$ip = $REMOTE_ADDR;
if(isset($HTTP_X_FORWARDED_FOR)) $ip .= ":" . $HTTP_X_FORWARDED_FOR;

A docela dobre to funguje, viz ukazovani vaseho IPcka na me:
http://ax2.old-cans.com/ sajte [mrknutí jedním okem]

Takze, leho, pokud mate nejake argumenty jak a proc je Who Is lokalizace IPcka nepresna, tak sem s nimi [mrknutí jedním okem] A pokud chcete vyvratit Verginii (si to nejak nepamatuji, fakt?!), tak staci aby vam nejaky vas kolega z Iraku napsal, jake IPcka mu ta stranka ukazuje a mrkneme na to [smích]

77489

9.11.2005 19:33

Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 77489

Upozorňuji, že jste silně mimo mísu. Pokud budete pokračovat v diskuzi na toto Lehem nahozené zcestné téma, hrozí, že vymažu celou větev (thread).

77491

9.11.2005 19:40

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 77491

>Upozorňuji, že jste silně mimo mísu. Pokud budete
>pokračovat v diskuzi na toto Lehem nahozené zcestné téma,
>hrozí, že vymažu celou větev (threat).

Pane Stworo, prosím tolerujte chvíli bezplatný vzdělávací kurz pro Leha. Vidíte přece, že je z toho na větvi. [smích]

77494

9.11.2005 19:54

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

leho 160.?.?.?

Reakce na 77494

>Pane Stworo, prosím tolerujte chvíli bezplatný vzdělávací
>kurz pro Leha. Vidíte přece, že je z toho na větvi.

Z ceho, Daso, usuzujete, ze jsem z toho na vetvi? Naopak, vyborne se bavim...

77502

9.11.2005 20:04

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 77502

>>Pane Stworo, prosím tolerujte chvíli bezplatný vzdělávací
>

>>kurz pro Leha. Vidíte přece, že je z toho na větvi.
>
>Z ceho, Daso, usuzujete, ze jsem z toho na vetvi? Naopak, vyborne
>se bavim...

Už po čtvrté se snažíte (zcela mimo dané téma) zavést diskuzi na téma Nezvědavec. Ještě vám asi nedošlo, že tahle stránka za diskuzi nestojí.

Cestou IP adres to asi taky nepůjde...
Takže slezte z té větvě a bavte se dál.
Stejně jako my ostatní čtením vašich reakcí [smích]

77505

9.11.2005 20:09

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

leho 160.?.?.?

Reakce na 77505

Daso, puvodnim umyslem bylo poukazat na lzi ve clancich na prikladu zmineho clanku "Mam radost jako maly kluk". Jini se toho chytli a jsme tam, kde jsme. Jestli se vam diskuse nelibi a Nezvedavec vam za diskuzi nestoji, tak nevim, proc se k tomu vubec vyjadrujete...

77507

9.11.2005 20:25

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 77507

>Daso, puvodnim umyslem bylo poukazat na lzi ve clancich na
>prikladu zmineho clanku "Mam radost jako maly kluk".

Leho, dobře míněná rada : pokud chcete poukazovat na jakékoliv lži a chcete abychom vás brali vážně, argumentujte fakty.
To, že ve vámi zmiňovaném článku jsou úmyslné lži jste zatím nijak nedoložil.
P.S.
"Nezvědavec za diskuzi nestojí" , tím jsem pouze vyjádřila svůj názor. Diskutovat o něm dál nebudu.

77511

9.11.2005 20:48

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

leho 160.?.?.?

Reakce na 7

>To, že ve vámi zmiňovaném článku jsou úmyslné lži jste
>zatím nijak nedoložil.

Pro vas pravdepodobne zadne dukazy editorovych lzi nebudou dost dobre. Ze byly umyslne je celkem jasne z faktu, ze jsem mu poslal z Iraku vojenskou postou obalku s $20. Ale i kdyz na ni bylo razitko vojenske posty, tak jelikoz na obalce byly americke znamky, tak tomu neveril. Overitelnou zpatecni adresu ignoroval. Kdyz by nechtel lhat a chtel by si opravdu overit, jestli v Iraku skutecne jsem, proc mi neposlal take kratky dopis na zpatecni adresu? Jako mesto a smerove cislo bylo APO AE 09393 a z webove stranky http://www.operationhomefront.org/Info/info_how_to_codes.shtml je mozno zjistit, ze se jedna o zakladnu v oblasti Tikritu. A on to neudelal, bal se, ze se ukaze, ze jsem opravdu v Iraku a tak radeji lhal...

77516

9.11.2005 20:57

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 0

>>To, že ve vámi zmiňovaném článku jsou úmyslné lži jste
>

>>zatím nijak nedoložil.
>
>Pro vas pravdepodobne zadne dukazy editorovych lzi nebudou dost
>dobre. Ze byly umyslne je celkem jasne z faktu, ze jsem mu poslal
>z Iraku vojenskou postou obalku s $20. Ale i kdyz na ni bylo
>razitko vojenske posty, tak jelikoz na obalce byly americke
>znamky, tak tomu neveril. Overitelnou zpatecni adresu ignoroval.
>Kdyz by nechtel lhat a chtel by si opravdu overit, jestli v Iraku
>skutecne jsem, proc mi neposlal take kratky dopis na zpatecni
>adresu? Jako mesto a smerove cislo bylo APO AE 09393 a z webove
>stranky
>http://www.operationhomefront.org/Info/info_how_to_codes.shtml je
>mozno zjistit, ze se jedna o zakladnu v oblasti Tikritu. A on to
>neudelal, bal se, ze se ukaze, ze jsem opravdu v Iraku a tak
>radeji lhal...


Konečně jsme se dobrali podstaty .
Takže vám jde o to, že jste poslal panu Stworovi jako příspěvek 20 zelených a on vám doposud neposlal děkovný dopis.
Tak to jste měl napsat hned a neokecávat to .

Pan Stwora vám jistě poděkuje dodatečně.

77518

9.11.2005 19:41

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

Comodor Falkon 147.?.?.?

Reakce na 77491

Jestli je to proto, že jsem se dotkl vašeho Ega, pak se za to omlouvám...

Nicméně zas až tak mimo mísu není... A už vůbec ne onen počáteční příspěvek..

77496

9.11.2005 19:52

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

leho 160.?.?.?

Reakce na 77491

Jiste, mimo misu, ale take by diskuse mohla celkem v pohode dokazat, ze ve svych clancich, Vladimire, lzete...

77501

9.11.2005 20:12

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 77491

Thread, pane editore. Threat - la menace

77509

9.11.2005 23:22

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 77509

Tak to alespoň opravte ze threat na thread, no bad feelings, ale to úplně trhá uši. [oči v sloup]

77527

9.11.2005 23:29

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 77527

Opraveno. [zahanbení]

77528

9.11.2005 23:38

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 77528

Děkuji. V případě pana Nohejla se dají takové "malicherné" chyby přejít, ale u Vás bych očekával .... ale never mind. [smích]

77530

10.11.2005 0:01

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 77491

Omlouvam se [zahanbení]

Jako polehcujici duvod uvadim, ze speku "informace Whois servisu a neuvedomil si, ze tato informace nemusi byt za urcitych okolnosti presna a ani nemusi byt vubec pravdiva" jsem proste nemohl oddolat [chechtot] [zahanbení]

Prestava, ze by nekdo jiny platil na zaklade "nemusi byt vubec pravdive" informace treba poplatky za rozsah verejnych IP adresek memu ISP me proste nadchla [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Buhuzel, reakce na toto prohlaseni byla ponekud delsi, suchoparna, nezajimava, pohrichu technicka (a to jsem nezabrousil do metod pridelovani a rozdelovani IPv4 address space, vedom si znacne intelektualni narocnosti uvedeneho...) - mno a hlavne totalne OT [zahanbení]

Uz se to nebude opakovat, mazte, argumentu se nedockame [zahanbení]

77531

10.11.2005 0:30

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 77531

>Buhuzel, reakce na toto prohlaseni byla ponekud delsi, suchoparna, nezajimava, pohrichu technicka
Mně se to líbilo (velkoryse skoropřecházím "Buhuzel" )
>(a to jsem nezabrousil do metod pridelovani a rozdelovani IPv4 address space, vedom si znacne intelektualni narocnosti uvedeneho...)
aha, tak asi proto. [cool]
>- mno a hlavne totalne OT [zahanbení]
To se stane.

77534

10.11.2005 8:53

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 77491

Zdravím, pane Stwora.
Mějte, prosím, trpělivost. Ona je sice tato větev zcela mimo téma, ale je dost zajímavá. Hlavně pro takové antitalenty na IP adresy jako jsem já [mrknutí jedním okem]
Alespoň si člověk rozšíří obzory [smích]

77563

9.11.2005 19:48

RE: Jak na IPcka, DNS a lokalizaci jejich registrovanych vlastniku

leho 160.?.?.?

Reakce na 77489

>Pokud by byly nejake pochybnosti o lehove umisteni, neni nic
>snazsiho, nez je rozptylit. Nevim sice, jak se v Iraku pripojoval
>(nemaji tam net jen byvali clenove Baas a povstalci, ci tak neco
>tady kdosi kdysi rikal? [velký smích] ), ani jak resi US army pristup k
>netu, ale rad se poucim

Koupil jsem si s 12 kolegy soukromy satelitni internet od firmy Bentley Walker Ltd z Velke Britanie. Hardware dodali DHL az na zakladnu do Iraku. Rozhrani bylo v mem pripade v Italii, takze jsem tu mezi dubnem a rijnem prispival z italske IP. Jinak armada provozuje verejna internet cafe pro vojaky a civilni zamestnance vsude ve svete jako soucasti stredisek MWR (Moral Welfare Recreation).

>Kuprikladu bych se ani nedivil, kdyby hlavni server s verejnym
>rozhranim do internetu mezi siti armady a netem ani nebyl v Iraku

Tak tak, celkem logicky zaver...

77498

10.11.2005 2:13

RE: Jak na IPcka, DNS a lokalizaci jejich registrovanych vlastniku

TS 213.?.?.?

Reakce na 77489

>Nicmene pokud na clovek verejnou IP adresku, tak je dohledatelny
>a s pomoci ISP i na mene nez 10-ti metrovou presnost - delic a
>filter signalu od KTV Prerov mam hnedka pred barakem, takze v mem
>pripade 3m [mrknutí jedním okem] [chechtot]

Ne tak uplne. Kabelova televize je sdileny datovy segment, principielne podobny 10BaseT Ethernetu (akorat ze misto jednoho koaxu se spolecnym pasmem je to jeste rozdelene na frekvence, takze mame multiplex nejenom casovy ale i frekvencni - nikoliv nepodobne mobilum, i kdyz v medi misto vzduchem a s jinak vyresenym casovym multiplexem). Provider ma adresu kde to bylo instalovane, a k ni prislusnou MAC adresu modemu a te se pak prideluje IP adresa pres DHCP z centra pro dany segment. Pokud se i s modemem prestehujete na adresu jinou, ve stejnem segmentu rozvodu, provider to neuvidi. Stejne tak muzete manipulaci s MAC adresami slohnout cizi "identitu", pokud provider prave z tohoto duvodu nepouziva BPI nebo BPI+.

77539

9.11.2005 19:33

RE: Co to vidím...?

leho 160.?.?.?

Reakce na 77486

Trodasi, predevsim Nezvedavec je na placenem serveru a ani ja nemam poneti, kde presne a je mi to celkem jedno. Mohl jsem si domenu prihlasit trebas pod jmenem Rumcajz a jediny, kdo by me byl schopny vystopovat by mohla byt tak FBI, NSA, CIA a rozhodne ne nejaka soukroma osoba jako napriklad editor Zvedavce. Trodasi, jinak diky za skoleni, ja vim, ze jses velice chytry kluk...

77492

9.11.2005 20:51

RE: Co to vidím...?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 77471

Tak za prvé: Nejsem autorem toho článku. Pokud tam jsou nesrovanlosti, obraťte se na pana Makowa.

Za druhé. Podle wikipedia.org Mullinsovi není jednoznačně přisuzováno autorství Racial Program. Uvádí se, že možná to napsal a doplňuje se, že Mullins sám to popírá (Mullins publicized, and probably created, the forgery A Racial Program for the Twentieth Century, which supposedly revealed a Jewish/Communist plot against white Americans. Mullins still denies having forged this document.) http://en.wikipedia.org/wiki/Eustace_Mullins

77517

9.11.2005 21:23

Komunisti a vládnoucí elita USA

seda 82.?.?.?

Autor toho příspěvku rozvíjí teorie na téma, že komunismus byl dílem amerických zbohatlíků. Odporuje to historickým faktům. Kořeny komunismu jsou v teoriích Marxe a Engelse, následně rozvinutých Leninem. Ačkoliv se řada "zasvěcenců" nad nimy ošklíbá, a zvláště pak odsuzuje tu část, která byla pod Leninovým vlivem, osoba snažící se o objektivní pohled zpravidla nedochází k jednoduchým "černobílým" obrazům doby minulé.
Bohužel znakem této doby je fundamentální dezinformace občanské veřejnosti v duchu "pravda patří vítězům". Otevřená diskuze v mediích v ČR je nepřípustná, resp. nepřipouští se!
Např. na straně jedné existuje "černá kniha komunismu", ale na straně druhá by zastánci kapitalizmu chtěli, abychom uvěřili, že za tu dlouhou dobu od francouzské buržoazní revoluce, se lidem v kapitalizmu žilo "jak na zámku"!?
Jako by neexistovaly dvě světové války, vedené honbou za majetkem, mocí a pod. Jako by neexistovali miliony mrtvol z titulu těchto válek, dále z titulu hladu a bídy na Zeměkouli. Jako by neexistavalo to nekřesťanské vykořisťování chudých bohatými, kteří si vymysleli pravidla na základě kterých bohatí bohatnou a chudí chudnou. A do této "reality světa" jsme se dostali po listopadu 89... ostatně: nemohlo to dopadnout jinak, když v čele stál buržoasní synek Havel, které mu šlo o jeho "restituce".
Ve svém vývoji socialismus zcela jistě nebyl vždy bezchybný, také se tu odehrávaly různé klientelizmy a podobné nešvary, ale nebyly tu ty PROPASTNÉ
sociální rozdíly jako nyní.
Kapitalizmus není schopen řešit současné problémy lidstva! Je nezbytně, aby globalizace kapitalistů byla provázena globalizací proletářů, tzn.lidí závislých na své práci, a ne na spekulacích na burze a jiných kapitálových trzích. [vyplazený jazyk]

77522

10.11.2005 1:13

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

karel4 207.?.?.?

Reakce na 77522

Jeste bych k tomu rad dodal to, ze k diskreditaci socialismu a komunismu nedoslo pro to co udelal pro delnickou tridu, ale pro to co udelali ty spicky ktere stejne potom na konci zradili a nyni se snazi uplne zapirat svou minulost a pokracuji beztrestne ve svych prasackych cachrech, vydavajice je za normalni styl kapitalismu.

77535

10.11.2005 2:47

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

zap 65.?.?.?

Reakce na 77535

To mate pravdu.

Jestli neco zdiskreditovalo socialismus, tak to byla dvojakost jeho predstavitelu. Ti ho pohrbili a jsou za to plne zodpovedni. Byli to vlastne 'prevleceni' kapitaliste. Ale opacneho druhu, nez mysli pan Makow. Jak asi by popsal tyto 'ptacky'?

77542

10.11.2005 1:26

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

zap 70.?.?.?

Reakce na 77522

Souhlasim s Vasimi zavery Sedo.

Neni lepsi logiky nad selsky rozum a v tom smeru Vy ukazujete primo 'selskou universitu'. Tez ctu stranku p. Makowa, ale jsem ochotny verit ne vsemu. Totiz, nemyslim si, ze krome financne mocenskeho cabalu existuje nejaka soustavna vsezidovska strategie. Jiste tu a tam nejaky bohaty filantropista z duvodu ulehceni svemu svedomi pomohl 'pokrokove' veci. Jiste, ale neverim ze to je cast 'Planu'.

Poku byla R. Parks skutecne komunistkou mi neni zcela jasne. On totiz v Americe jak vime, komunistou muze byt oznacen leckdo. A samozrejme, ze levice mela sympatie pro hnuti za lidska prava a naopak. To je prirozene.

77536

10.11.2005 4:57

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

karel4 207.?.?.?

Reakce na 77536

Vedecky komunismus je velmi slozity k pochopeni a proto provozovany v USA jen na universitach a to jen na nekterych. Vyzaduje od tech kteri se mu venuji a rozumi mu urcite odrikani moznosti ktere by jim byly otevreny v kapitalisticke spolecnosti diky jejich intelektu.
Proto take ztroskotal ve vychodni Evrope. Komuniste potrebovali intelektualni zduvodneni a tak zalozili sve Vysoke skoly, ktere meli vychovavat kadry. Ovsem, bohuzel se tam dostavali jedinci kteri toto povazovali pouze za karieru. A tak vlastne se strana eliminovala na ambicich tech kteri ji potrebovali nejmene.
Nerikejte mi, ze pracujici clovek nepotrebuje nejakou stranu. Clovek slysi stale urazky: jako socky a podobne. Kazdy nemuze byt podnikatelem, a kazdy ani nechce byt.

77547

10.11.2005 20:03

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

seda 82.?.?.?

Reakce na 77547

Pane "karle4"! Sociologie společnosti je vždy složitá, ale při troše dobré vůle jde k pochopení použít triviální úvahy...Proč Říjnová revoluce vznikla právě v Rusku? Podle mne je to proto, že tam drtivá většina obyvatelstva žila v (pro nás nepředstavitelných) "stračkách" (ad.1), protože (ad.2) vládnoucí vrstvy byly značně oslabeny (ekonomické poměry a současně válka) a současně (ad.3) se našel schopný vůdce - Lenin (Lehovi se to evidentně nebude líbit...), a navíc (ad.4) se to hodilo "do krámu" nepřátelským mocnostem (proč myslíte, že dovezli speciálním vlakem Lenina do Ruska?).
Problém komunismu je hlavně v tom, že na světové scéně (pro případ střetu kapitalizmu a komunismu) soupeří anděl s ďáblem. Ďábel říká: Proč bys měl pracovat, když ti tatík odkázal takový majetek! Proč bys měl pracovat, když si něco můžeš ukrást! Proč bys měl pracovat, když můžeš spekulovat s kapitálem! Proč by ses měl dělit, když ti kapitalistická "pravidla hry" dávají možnost okrást své spolubližní, zaměstance, společníky ect.
Prostě: Společenská pravidla kapitalismu jsou diskriminující - NEPOSKYTUJÍ ROVNOU PŘÍLEŽITOST! Je to podobné jako teorie o "maršálské holi", kterou si každý vojín nese v torně!?
Současný multikapitalismus o tom všem ví, a dává si moc pozor (což oblbuje spoustu lidí), podle starověkého římského pravidla "chléb a hry"!
No, a pak jsou tu i žoldáci - např. Leho, s těmi není racionální diskutovat. [vyplazený jazyk]

77643

10.11.2005 22:15

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 77643

"Schopný" vůdce Lenin, ač tvrdil, že má vědecký patent na rozum, byl překvapen stejně tak vypuknutím evropské války, jako únorovou revolucí v Rusku. Nemalou pomoc při převratu sehrála i skupina ....bolševiků v čele s Trockým, vyslaná spřátelenými USA (českému rozvědčíkovi p. Voskovi, který dokonal po bolševickém puči u nás v kriminále, bylo znemožněno dokončit vyšetřování podpory proněmeckých ruských bolševiků "významným občanem USA"[mrknutí jedním okem]. Trockému je třeba připočíst k dobru, že alespoň byl do Leninova příjezdu pro pokračování ve válce s Německem. Samotná revoluce by sotva uspěla bez tří kompletních německých pluků složených ze zajatců, kterým bolševici dokonce dodali mauserovky, aby se nemuseli přecvičovat. Tyto také zadržely kozácký protiútok, který by jinak pučisty pravděpodobně smetl. Na následné přehlídce pak na Leninovo zvolání "Ať žije proletářská revoluce!" odpověděly "Ať žije císař Vilém!" [smích]
Rozšíření bolševismu po Rusku by bylo nemyslitelné bez pomoci Židů rozptýlených jednak po evakuaci před frontou, druhak po únorové revoluci. Tito, ač jen málokteří byli dříve bolševiky, se hned ve vidině kariér dali do služeb diktatury, kterou v řádných volbách volilo slabých 20 % Rusů a nahradili starou byrokracii, která bolševické pučisty pochopitelně bojkotovala. Toto rovněž znemožnilo mezinárodní intervenci (resp. její razantní postup proti bolševikům, ne jen pasivní bránění skladů a přístavů) - to neuniklo W,Churchillovi, který to nazval spiknutím. Radola Gajda si své vystoupení proti ....bolševikům na magistrále také později pěkně odskákal. VŘSR, jejíž neslavné výročí jsme si nedávno připomněli, nebyla nevyhnutelnost, spíše zlovolný experiment.
A to vydávání komunismu za andílka, jelikož nutí lidi makat na rozdíl od kapitalismu, který některým šťastlivcům umožní i lenošit, je spíše než nesoudnost nestoudnost.

77677

10.11.2005 20:20

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

leho 160.?.?.?

Reakce na 77547

>Vedecky komunismus je velmi slozity k pochopeni

Ja nevidim na teto smrtonosne ideologii nic sloziteho k pochopeni. Jestli vy to, Karle, chapete, tak mi vysvetlete, co udelate po uspesne socialisticke revoluci s prislusniky byvale statni spravy, s vojaky a statnimi zamestnanci, kteri odmitnou si nechat vyplachnout mozek. Jak je zlikvidujete? Date jim opratku, plynove komory nebo je budete presvedcovat pomoci prace v gulagach na Sibiri? A co zemedelci, kteri odmitnou dat svuj mnohdy skromny majetek do spolecneho vlastnictvi? Taktez je presvedcite praci nebo mate pro ne neco jineho?

77644

10.11.2005 21:39

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

seda 82.?.?.?

Reakce na 77644

Předem avizuji, že to není reakce určená Lehovi! To je vymatlaný blb, kterému už necítím potřebu cokoliv vysvětlovat!
Nicméně cítím potřebu se vyjádřit pro "potřeby" čtenářů jeho "výplodků".
Hypoteticky: V dnešní době, kdyby vyhrály sociální myšlenky solidarity, tak by sociálně orientovaná vláda obsadila příslušná místa státní správy úředníky sdílejícími tuto orientaci. Ti, kteří by již měli vymatlaný mozek "Hlasem Ameriky" a podobnými exkrementy studené války,které jsou tak propagované v bušistánu, by nezbylo nic jiného než se živit jinak (tedy ne ve státní správě).
Oprátky,plynové komory, a zdá se ani neštovicemi infikované deky (made in USA), už nejsou v "módě". A na Sibiř si můžou zaletět (pokud dostanou víza - a to bych se v případě Leha moc divil!), kdy uznají za vhodné.
A "kolektivizace zemědělství" made in ČSR. Není pochyb, že došlo k řadě negativních jevům, ale proč? Ti komunističtí pitomci se nepoučili z tradic USA! Tam proběhl stejný proces likvidace malých "zemědělských firem"! Prostě je ten "silnější" kapitál zlikvidoval, jednotlivé zemědělce a malé farmáře! Ale bylo to "alright"!?, protože, podle pochybných kapitalistických teorií, prostě přešel majetek od malých k těm větším...líbilo se to ale jen těm větším,že Leho?
Až by jsme měli pro ně něco, jako v USA...to by se divili! [chechtot]

77665

11.11.2005 4:45

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

karel4 207.?.?.?

Reakce na 77644

Pane Leho, jak jiste vite, tak statni zamestnanci a vojaci prisahaji vernost novemu veliteli. Jestli se toto nestane, jiste vite z vaseho manualu co nasleduje. Odpovezte si sam Vy jeden vojaku.
Mozna, ze po Vasem stylu bych jim dal damske kalhotky na hlavy jako jste to delali Vy.

77729

10.11.2005 20:40

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

seda 82.?.?.?

Reakce na 77547

Až jsem to "zapsal", tak jsem pochopil Vaše úvahy!
"Vědecký komunismus" - ti, kteří mu rozumí a věnují se mu...přichází o jakési "možnosti", které by jim jinak v kapitalistické společnosti nebyli "otevřeny"!? přes jejich intelekt....Proto také ztroskotal ve východní Evropě (komunismus).
Myslím si, že jste "střelil vedle", resp. nebyl jste přesný v kategorizaci. Schopný a inteligentní jedinec měl "možnosti" tam i tam. Jediné v čem si musel vybrat bylo, jestli se upíše ďáblu jménem "dolar",nebo se smíří s tím, že se bude dělit s těmi "neschopnými". Většina (těch bezcharakterních) si vybrala..... hádejte co! [oči v sloup]

77649

11.11.2005 1:02

RE: Komunisti a vládnoucí elita USA

karel4 207.?.?.?

Reakce na 77649

Pane Sedo, ja jsem napsal" byly by otevreny".

77702

10.11.2005 5:54

Cenzura Zvedavce

albert 70.?.?.?

Zda se, ze p. Majitel/Editor "politicky nekorektniho" Zvedavce cenzuruje prispevky jinych; ty (prispevky) ac slusne, bez pornografie a sprostaren (ktere se bez problemu objevuji se na Zvedavci, a to i z ruk Editora), nebot jiz druhy muj prispevek nebyl publikovan. Slusny, bez pornografie, bez urazek. Politicka korektnost.
Vsak se drzte se p. Majiteli-Editore!
"Koho chleb chces jist, toho pisen musis peti ..."

77549

10.11.2005 14:22

RE: Cenzura Zvedavce

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 77549

Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem. Až se naučíte pod ně také podepisovat svým jménem, možná je nebudu tak často mazat. Zatím se jen schováváte za buk.

77588

10.11.2005 14:38

'..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Peter Veliky 205.?.?.?

Pan Albert se uz kdysi davno produciroval na forumu BL. Ty jeho sproste hovadiny se nedaly cist. Drzte ho pekne pod kontrolou, nebo tu rozviri emoce nenavisti!

77591

10.11.2005 16:13

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 77591

> Ty jeho sproste hovadiny se nedaly cist. Drzte ho pekne pod kontrolou, nebo tu rozviri emoce >nenavisti!
Doufam, ze editor bude merit stejnym metrem a ty Vase permanentni utoky na muslimy nebude tolerovat.
Pokud tolerovat bude, muze to pro me byt jasny signal, odkud vitr vane.


77605

10.11.2005 19:49

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77605

Připojuji se. Petrova islamofobie je stejně nepřijatelná jako Nohejlův a aalbertův antisemitismus.

77640

10.11.2005 20:22

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

leho 160.?.?.?

Reakce na 77640

>Připojuji se. Petrova islamofobie

...je naprosto na miste. Nabozenstvi, ktere za jakychkoliv podminek povoluje vrazdeni jsme opravneni se bat a branit se mu.

77646

10.11.2005 20:30

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77646

Ale leho nejste v rozporu s vaším vrchním velitelem. Jestli si dobře pamatuju tak když došlo po 9/11 ve Státech k několika protimuslimským excesům odsuzoval to a dokonce byl i v mešitě. Stejně tak tehdejši mayor NYC Giuliani. Současná islamofobie je ajkousi nahrážkou za dříve tak populární antisemitismus rozšířený hlavně mezi světovými válkami (i v USA). To je samozřejmě po holocaustu nepřijatelné tak tady máme jiného obětního beránka který sníma hříchy Světa. Tak si říkám kolik těch muslimů budeme muset zabít (taky 6 milionů to snad ne) aby i isalmofobie byla ve slušné společnosti stejně nepřijatelná jako antisemitismus?

77647

10.11.2005 20:40

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

leho 160.?.?.?

Reakce na 77647

Emmo, za prve nemusim bezvyhradne ve vsem souhlasit se svym vrchnim velitelem. Za druhe v pripade, ze se islam reformuje a zmeni Koran tak, aby vrazdeni v jakemkoliv pripade bylo naprosto neprijatelne podobne jak to ucil Kristus, tak nebude treba se ho obavat. Do te doby budeme muset se potykat s dzihadisty a dostat imamy v mesitach pod tlak aby sve nabozenstvi reformovali patricne z doby stredoveku do sveta 21. stoleti...

77650

11.11.2005 4:37

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

karel4 207.?.?.?

Reakce na 77650

Pane Leho, jak muzete napsat neco takoveho. Nebyli to prave Krestane kteri se otravovali plynem za prvni svetove oficielne a potom uz jaksi pod rukou. Neni to prave ta krestanska a nabozensky fanaticka Amerika, ktera vynaleza stale dokonalejsi zbrane na rafinovane vrazdeni. Vzdyt i Vy jste produktem techto panbickaru.
Islamiste maji jen rezave noziky a vybusne pasy, zatimco Israel vyhrozuje vsem svym sousedum s nuklearnim holocoustem.
Nebudte tedy hypokryt.

77727

10.11.2005 20:45

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77646

>Nabozenstvi, ktere za jakychkoliv podminek povoluje vrazdeni jsme opravneni se bat a branit se mu.<

Neznám Korán takže je docela možné že jsou v něm nějaké problematické pasáže. Současný islám má mnoho podob od fanatiků typu Bin Ládin nebo Zarkaví až po velice progresivní muslimy jako http://en.wikipedia.org/wiki/Irshad_Manji
I v Talmudu jsou problematické pasáže k podrobnému studiu doporučuji http://www.amazon.com/gp/product/0745308198/002-8383088-6465620?v=glance&n=283155&s=books&v=glance
které s oblibou citují zdejší židobijci. Nesnášenlivé může být i křestanství. Btw v otázkách antikoncepce mají muslimští duchovní mnohem rozumnější názory než katolická církev. Nejlepší je stejně buddhismus blíží se kvantovce [mrknutí jedním okem]

77653

10.11.2005 21:12

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 77653

Méně pochopení mají v otázce cizoložství, homosexuality, sňatku s nevěřícím (v Boha) psem či fenou (pro muslima nemožné).

77662

11.11.2005 9:27

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 77646

Zdravím Leho,
před nějakou dobou jsem zde kopíroval pasáže ze Starého i Nového zákona, které rozhodně zní dost krvelačně a vyzívají také k vraždění. Nechce se mi to už znovu kopírovat, dá se to dohledat v mých starších příspěvcích.
Podobné krvelačné pasáže se najdou aji v koránu.
Ve Starém zákoně, v Novém zákoně i v Koránu jsou také mírumilovné pasáže...
Takže podle mne záleží hlavně na tom, co tam člověk chce najít. Podle mne každý dokáže najít v Koránu i v Bibli přesně to, co tam chce najít...
Islám nebo Korán se těžko podaří zreformovat. Samo o sobě není toto náboženství špatné. Vážně. Svinstva ve jménu víry dělají jen fundamentalističtí magoři, kteří nemají podporu mezi většinou muslimů. Bylo by to, Leho, na dlouhou, ale opravdu dlouhou diskuzi.
Odsuzuji jakékoliv vraždění civilistů, ať ho provádí kdokoliv v jakémkoliv jménu. Nemohu tady do detailů rozebírat Korán ani Bibli, protože obojí znám jen jako samouk, ale znám několik desítek muslimů a z toho jen dva byli z prominutím "magoři", kteří nedokázali tolerovat nikoho jiného než-li muslima.

77753

11.11.2005 10:12

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 77753

> Islám nebo Korán se těžko podaří zreformovat. Samo o sobě
>není toto náboženství špatné. Vážně. Svinstva ve jménu
>víry dělají jen fundamentalističtí magoři, kteří nemají
>podporu mezi většinou muslimů. Bylo by to, Leho, na dlouhou,
>ale opravdu dlouhou diskuzi.

Adapo, myslím že tady je škoda času na jakékoliv vysvětlování. Kdo nechce chápat, nikdy nepochopí. Leho podmiňuje svou toleranci muslimů reformou Islámu a Koránu. Myslí si, že když tam bude napsáno, nezabiješ a miluj bližní své i nepřátele, tak skončí útoky fanatiků.
Odmítá pochopit, že fanatik (jakýkéhokoliv přesvědčení a vyznání) má pro své jednání vždycky svůj neotřesitelný důvod.

77758

11.11.2005 21:21

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

leho 66.?.?.?

Reakce na 77758

>Odmítá pochopit, že fanatik (jakýkéhokoliv přesvědčení a
>vyznání) má pro své jednání vždycky svůj neotřesitelný
>důvod.

Dášo, jak vidno, jelikož jsem váš třídní nepřítel, tak musím vše odmítat pochopit a nikdy nemohu mít pravdu. Totiž jestli se Islám reformuje, tak budou muset džihádisté použít nějaké jiné náboženství a to bude pro ně o hodně těžší nacházet záminku k sebevražedným útokům. Pokud se ale v mešitách budou kázat bludy o nutnosti zlikvidování Velkého Satana a západního způsobu života, tak to je nejenom můj problém, ale také váš. Totiž vaše komunistické přesvědčení vás v tomto případě rozhodně neochrání...

77833

12.11.2005 10:44

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 77833

>Dášo, jak vidno, jelikož jsem váš třídní nepřítel, tak
>musím vše odmítat pochopit a nikdy nemohu mít pravdu.

"Třídní nepříteli", (klidně si tak můžete říkat pokud se vám to líbí).

>Totiž jestli se Islám reformuje, tak budou muset džihádisté
>použít nějaké jiné náboženství a to bude pro ně o hodně
>těžší nacházet záminku k sebevražedným útokům.

Tady začínám přemýšlet jestli to co jste právě napsal myslíte skutečně vážně. Nebo si ze mně děláte srandu.

>Pokud se ale v mešitách budou kázat bludy o nutnosti zlikvidování
>Velkého Satana a západního způsobu života, tak to je nejenom
>můj problém, ale také váš. Totiž vaše komunistické
>přesvědčení vás v tomto případě rozhodně neochrání...

Vy to snad doopravdy myslíte vážně! [překvapení]
To, že nechápete, nemá nic společného s třídním nepřátelstvím . Zatím je to jen váš problém.Bohužel čím více se ho budete snažit vyřešit, tím větší je hrozba , že z něj bude i můj problém.
Pořád vám ještě nedocvaklo, že vy (potažmo USA) jste ten zásadní problém?

77883

11.11.2005 21:33

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

leho 66.?.?.?

Reakce na 77753

Adapo, rozebírat Korán a Bibli vůbec nemá cenu. Je jasné, že kromě muslimů nikdo jiný neposílá své rodinné příslušníky explodovat v ulicích iráckých nebo izraelských měst, to snad musí být kromě takové Dáši a Alexy snad každému jasné. A v druhé řadě my jsme se už o tom na Zvědavci bavili, ale Dáša tenkrát se ještě debaty nezúčastnila, takže jsem jí to nadnesl a holka mě nezklamala, je téměř dvojnicí soudružky Dany...

77836

13.11.2005 0:28

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

karel4 207.?.?.?

Reakce na 77836

Pane Leho, zde se mylite, nejsou to hlavne Americane kteri exploduji v ulicich Irackych mest? Zda se mi, ze timto zpusobem zemrelo vice Americanu nez sebeobetujicich se martiru.
Ale na okraj, neni kazdy vojak vlastne poslan na smrt a ti vasi jen doufaji na stesti zatimco ti druzi vedi, ze se nevrati.

77959

14.11.2005 21:35

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

leho 66.?.?.?

Reakce na 77959

>Zda se mi, ze timto zpusobem
>zemrelo vice Americanu nez sebeobetujicich se martiru.

To se vám tedy určitě něco zdálo...

78232

15.11.2005 17:12

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 77836

>Je jasné,
>že kromě muslimů nikdo jiný neposílá své rodinné
>příslušníky explodovat v ulicích iráckých nebo
>izraelských měst, to snad musí být kromě takové Dáši a
>Alexy snad každému jasné.

Leho a kdo by měl podle tvého názoru posílat bojovat své lidi proti okupantům, když žoldáci z bušistánu vraždí na druhé straně zeměkoule muslimy v muslimských státech? Tio podle tebe mstít se za muslimské mrtvé by se snad měli budhisté či hinduisté?
Pro normálně myslícího člověka je logické, že v muslimském státu budou proti okupantům bojovat muslimové. V Iráku, v Afganistánu i v Palestině a na Palestině Izraelem ukradeném území. Bušistán vede válku proti muslimům a muslimové tedy za svojí svobodu bojují.

78326

12.11.2005 12:21

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

seda 82.?.?.?

Reakce na 77646

> Nabozenstvi, ktere za jakychkoliv podminek povoluje vrazdeni jsme opravneni se bat a branit se mu.<
Konečně se shodneme, Leho! Jen s tím rozdílem, že já za podobné náboženství považuji i to co panuje v kapitalistickém světě! Symbolem toho náboženství je "dolar". Jeho mystika se neobrací k Bohu, ale k Ďáblu! Životní i duchovní náplní tohoto náboženství je honba za majetkem. A na cestě za tímto svým cílem a smyslem existence povoluje cokoliv, i vraždění. Hloupě si myslí, že se mu podaří různými propagandistickými fígly zastřít "pravý stav věcí"...
Doufám, že se mu to nepodaří, a že brzo většině občanů dojde "čeho se mají bát a čemu se mají bránit". [smích] [mrknutí jedním okem] [smích]

77888

12.11.2005 12:23

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 77888

Zdravím, Sedo.
A jaký lepší systém než kapitalismus byste doporučoval? Utopický socialismus, vědecký komunismus a nebo komunismus v SSSR?
Kapitalismus má určitě hodně chyb, ale žádný jiný ekonomický systém není lepší.

77889

12.11.2005 16:52

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 77889

> A jaký lepší systém než kapitalismus byste doporučoval?
>Utopický socialismus, vědecký komunismus a nebo komunismus v
>SSSR?

> Kapitalismus má určitě hodně chyb, ale žádný jiný
>ekonomický systém není lepší.

Potíž je,že se často škatulkuje takovými výrazy.Hodně by se mohlo změnit samotným volebním systémem.Volit jednou za čtyři roky a pak se bezmocně dívat co to tam ten"posranec"dělá nutně každého voliče naplňuje frustrací(tedy voliče,který není zapálený pro věc a nenutí celou svou rodinu k urnám každé čtyři roky)a výsledkem je velmi nízká účast.Lidé strácí zájem o to co se děje"tam nahoře"a už jen plkají v hospodě nad pivem,nebo doma nad kafem.

Jinak politických systému je mnoho a mnoho dalších můžeze"vymyslet",ale samotným systémem se to nikdy nezmění.Každý ze systémů bude stále vycházet z kapitalismu.Ale to co je skutečně podstatné je to,že lidé budou stále orientovaní na majetek.Erich Fromm(vřele doporučuji,třeba dílko Mít nebo být)dnešní svět označil naprosto bezchybně,z televize,rádii a tím pádem i od ostatních lidí na nás útočí vymývání mozku pomocí reklamy a lidé tak musí mít spoustu věcí,které vlastně ani nepotřebují.Zkrátka dokud bude nejpodstatnější hodnotou onen výše řečený dolar(=majetek)tak můžete mít jakékoliv politické zřízení a vždy to bude stát za ...

77910

12.11.2005 17:05

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 77910

Zdravím paní/slečno Alexo,
podle mne toho volební systém příliš nezmění. Když mi bylo 18 let, byl jsem nadšený politikou, pročítal jsem denně noviny, vstoupil jsem do politické strany aktivně jsem chodil na schůze a poslouchal typické politické řeči.
Postupem let mne ale více začal zajímat obchod, budování své firmy, placení hypotéky atd. atd. A je ze mne najednou jen pasivní člen platící roční příspěvky a volící stále tutéž stranu neboť se s ní v mnohém ztotožňuji a žádnou jinou lepší zde nevidím.
Teď mi přijde, že život strašně rychle utíká a já mám pocit, že jsou každou chvilku nějaké volby - volby do senátu, do poslanecké sněmovny, krajské volby a já nevím do čeho všeho ještě...
A když si ještě představím, že by se snížil interval tak mi vstávají vlasy hrůzou.
Když se vytvoří dobré podmínky pro život, tak se dá žít ať vládne ODS či ČSSD a nebo třeba jiná strana... Stát a státní zásahy do života jednotlivců jsou většinou jen škodlivé - samé regulace, dotace, státní příspěvky, stanovování minimálních mezd, sociálních dávek atd. atd.
Podle mne je pro člověka k životu nejlepší kapitalistický systém. Nemusí se obávat, že ho zavře někdo do gulagu, nemusí se bát, že mu někdo znárodní podnik, který si pracně vybudoval. Člověk se jen musí naučit žít s tím, že každou chvilku se objeví nová vláda, která si chce mlít podle svého a mění podmínky a většinou právě jen k tomu, aby vydělala sama...

77911

12.11.2005 17:28

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 77911

Ač s vámi v tomhle moc nesouhlasím,respektuji.

Myslím,že tohle je o tom jakou má kdo životní filozofii a náhled na svět.

Ale toho Fromma vám doporučuji.Moc zajímavé čtení,i když nejspíš každému"nesedne".

Hezký večer [mrknutí jedním okem] .

77913

12.11.2005 17:33

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 77913

Hlavně se nevraždit kvůli nesouhlasu [mrknutí jedním okem]
Po tom Frommovi se zkusím podívat, přiznává se, že jsem o něm dosud neslyšel... Ale rád si rozšířím obzory.
Také přeji hezký večer a příjemný zbytek víkendu. [mrknutí jedním okem]

77914

13.11.2005 22:14

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77913

>Ale toho Fromma vám doporučuji.Moc zajímavé čtení,i když nejspíš každému"nesedne".<

No Alexo s tímhle tady moc neuspějete. Erich Fromm je jedním z hlavním představitelů neomarxistické frankfurtské školy jejíž představitelé (samozřejmě všechno Židi [smích] ) mají rozhodující podíl na morálním a kulturním upadku dnešních USA po WW2. google by vám to vysvětlil lépe než já [mrknutí jedním okem] i když třeba takovej Nohejl stěží kdy o nějakém Frommovi slyšel a kdyby i jo tak by to nejspíš napsal Fremmm nebo Frammm [velký smích] Btw: Fromm není moc náročné čtivo znám holku co má jen učnák a dělá prodavačku a přečetla ho celýho.

78056

13.11.2005 22:50

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 78056

>No Alexo s tímhle tady moc neuspějete. Erich Fromm je jedním z
>hlavním představitelů neomarxistické frankfurtské školy

Nono,já to vím.Nemyslíte však,že je trochu hloupé odsoudit autora jen kvuli tomu čí názory se mu líbí?Fromm se nejvíce zhlédl ve Freudovi a právě v Marxovi(pozor,srovnává socialismus podle Marxe a podle Lenina a jasně tvrdí,že Leninuv socialismus je jen odvar"západního"kapitalismu,ne Marxismus).Jistě,nebudí to dobrý dojem,ale zahodit knihu po prvním dojmu...?

>jejíž představitelé (samozřejmě všechno Židi [smích]

Co tu s nimi všichni máte?

>rozhodující podíl na morálním a kulturním upadku dnešních
>USA po WW2. google by vám to vysvětlil lépe než já [mrknutí jedním okem] i
>když třeba takovej Nohejl stěží kdy o nějakém Frommovi
>slyšel a kdyby i jo tak by to nejspíš napsal Fremmm nebo
>Frammm [velký smích]

Jo,to sedí [smích] .

>Btw: Fromm není moc náročné čtivo znám holku co
>má jen učnák a dělá prodavačku a přečetla ho celýho.

No,když jsme u toho.My ohledně čtení soutěžíme?Nevšimla jsem si.Podle mě není důležité kolik a jak moc náročného toho přečtete,ale jestli tomu rozumíte v tom smyslu v jakém to myslel autor a jestli si z toho něco dokážete vzít.

A jinak,nepodceňujte lidi jen na základě toho,že mají nebo nemají učňák nebo doktorát.Já mám jen strojní průmyslovku a také to neznamená,že jsem nějaká vesnická Mařena. [velký smích] Měla jsem tu čest pracovat dohromady asi s pěti inženýry a žádná sláva to nebyla(rozhodně bych se nespolehla na nic co by vymysleli).

78059

13.11.2005 23:10

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 7

>Nono,já to vím.Nemyslíte však,že je trochu hloupé odsoudit autora jen kvuli tomu čí názory se mu líbí?Fromm se nejvíce zhlédl ve Freudovi a právě v Marxovi(pozor,srovnává socialismus podle Marxe a podle Lenina a jasně tvrdí,že Leninuv socialismus je jen odvar"západního"kapitalismu,ne Marxismus).Jistě,nebudí to dobrý dojem,ale zahodit knihu po prvním dojmu...?
<

Frankfurtská škola je pokus o syntézu marxismu a freudismu. Max Horkheimer například v roce 1950 napsal studii Psychoanalýza a politika. Nejvýznamější je asi Herbert Marcuse http://en.wikipedia.org/wiki/Herbert_Marcuse
Studentské revoluce na Západě v 60.letech byly ovlivněny hlavně jeho myšlenkami. Nevím ale jak je na tom tenhle směr v současnosti. Chomsky tam asi nepatří ten je anarcho-syndikalista. Možná Imanuel Wallerstein.

>>jejíž představitelé (samozřejmě všechno Židi [smích]

Co tu s nimi všichni máte?<

Já celkem nic ale poptejte se googla, Táboráka, Nohejla nebo alberta popřípadě Josefa Švejka (ten má asi dalších 10 nicků)

>No,když jsme u toho.My ohledně čtení soutěžíme?Nevšimla jsem si.Podle mě není důležité kolik a jak moc náročného toho přečtete,ale jestli tomu rozumíte v tom smyslu v jakém to myslel autor a jestli si z toho něco dokážete vzít.

A jinak,nepodceňujte lidi jen na základě toho,že mají nebo nemají učňák nebo doktorát.Já mám jen strojní průmyslovku a také to neznamená,že jsem nějaká vesnická Mařena. [velký smích] Měla jsem tu čest pracovat dohromady asi s pěti inženýry a žádná sláva to nebyla(rozhodně bych se nespolehla na nic co by vymysleli).<

Ale samozřejmě jen sem chtěla podotknout že Fromm je poměrně snadný (zkuste třeba pro srovnání Derridu nebo Heiddegera) čtení. Sama mám VŠ technického směru takže takové ty inženýrky co možná rozumějí diodám a oscilátorům ale pokud jde o literaturu, divadlo nebo filosofii jsou tabula rasa dobře znám [smích]

78063

13.11.2005 23:35

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 0

>Frankfurtská škola je pokus o syntézu marxismu a freudismu.
>Max Horkheimer například v roce 1950 napsal studii
>Psychoanalýza a politika. Nejvýznamější je asi Herbert
>Marcuse http://en.wikipedia.org/wiki/Herbert_Marcuse

>Studentské revoluce na Západě v 60.letech byly ovlivněny
>hlavně jeho myšlenkami. Nevím ale jak je na tom tenhle směr v
>současnosti. Chomsky tam asi nepatří ten je
>anarcho-syndikalista. Možná Imanuel Wallerstein.

Ano,hezky mě tu oslňujete.Všimla jsem si,že máte docela obsáhlé vědomosti.Mě zajímá jak politika(nemám však takové znalosti jako vy),tak i psychologie.Ovšem co má psychoanalýza společného s politikou vážně netuším [zmaten] Jinak mě nenapadá proč jste mi to všechno napsala?V těhle ohledech mám(neskromě řečeno)minimální znalosti a proto se do těchto"vod"napouštím.

>Já celkem nic ale poptejte se googla, Táboráka, Nohejla nebo
>alberta popřípadě Josefa Švejka (ten má asi dalších 10
>nicků)

Fajn,to jste ale u mě na špatné adrese.Já do židů nedělám [velký smích] .

>Ale samozřejmě jen sem chtěla podotknout že Fromm je
>poměrně snadný (zkuste třeba pro srovnání Derridu nebo
>Heiddegera) čtení.

To,že je snadný na čtení spíš vypovídá o tom,že umí podat svou myšlenku tak,aniž by musel člověk dělat větný rozbor(jinak,beru delší dobu prášky,které mají vedlejší účinek právě horší koncentraci,tak mě berte jako méně schopnou).Čtu i Nakonečného(opět psychologie)a ten píše doslova šroubovaně a často naprosto zbytečně komplikuje věty...tedy,píše složitě(chtělo by se říci až přehnaně vědecky)a přitom to žádný zázrak vlastně není.Soudit autora podle slohu je dost nevypovídající kritérium.

>Sama mám VŠ technického směru takže
>takové ty inženýrky co možná rozumějí diodám a
>oscilátorům ale pokud jde o literaturu, divadlo nebo filosofii
>jsou tabula rasa dobře znám [smích]

Tohle je individuální.Já jsem kupříkladu také kulturní analfabet a přesto nemám pocit,že bych nějak moc strádala.Jen kulturou není člověk živ [mrknutí jedním okem] .

78065

14.11.2005 6:50

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 77911

Pane Adapa, velice pekne napsany prispevek. Gratuluji.

78086

12.11.2005 18:59

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

seda 82.?.?.?

Reakce na 77889

Ahoj Adapo!
>Utopický socialismus, vědecký komunismus a nebo komunismus v SSSR?<
To jsou kategorie z předminulého století. Já jsem se narodil cca v polovině minulého století! Jestli jste si všimnul, tak "doba pokročila"!
> A jaký lepší systém než kapitalismus byste doporučoval?<
Již je dostatek zkušeností s oběma "systémy", proto bych se přikláněl k jakési symbióze obou: Dát příšlušnou motivaci schopným, a potřebnou solidaritu těm ostatním! Opravdu si myslíte, že by to nešlo v tomto duchu "vymyslet"? [mrknutí jedním okem]

77922

13.11.2005 8:07

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 77922

Je pravda, že termíny jako vědecký komunismus či utopický socialismus jsou z 19. století. Ale co na tom? Mnozí také neustále říkají dravý kapitalismus, vykořisťování, dělnická třída atd. atd., což jsou také termíny z 19. století.
Doba sice pokročila, ale hodně lidí se stále otáčí zpět do minulosti a hledá tam tu správnou cestu.
Jak chcete dát motivaci schopnějším, když je hned v zápětí více zdaníte za to, že jsou schopní? Jak chcete udělat potřebnou solidaritu? Tím, že řeknete těm, co se snaží něco vybudovat, že mají přispívat na ty, co nepracují?
Máte nějaký návrh na to, co v tomto duchu "vymyslet"? Já myslím, že nic co by skloubilo komunismus a kapitalismus a bylo úspěšné neexistuje. Ale jakožto člověk omylný se rád přiučím něčemu novému [mrknutí jedním okem]

77983

13.11.2005 10:30

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 77983

Jak chcete dát motivaci schopnějším, když je hned v zápětí více zdaníte za to, že jsou schopní? Jak chcete udělat potřebnou solidaritu?
Máte nějaký návrh na to, co v tomto duchu "vymyslet"?


Rozdrobit danovy zaklad mezi vice subjektu, ktere jsou ve stopro vlastnictvi, je vec znama a zakony tolerovana. A kdyz se ti nechce danit vubec, zajed si treba do danoveho raje a mas vystarano,... [velký smích]

[cool]

77989

13.11.2005 11:16

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 77989

Zdar Vláďo,
ty dobře víš, jak jsem si to vyřešil s daněmi já [mrknutí jedním okem] Ale to je všechno obcházení těch nesmyslů, které nám spíše jenom škodí. Já osobně jsem pro rovnou daň a minimum odpočitatelných položek.
Než by někdo "schopný" složitě vymýšlel, jak zachránit před daněmi své příjmy, tak raději může dělat něco užitečnějšího [mrknutí jedním okem]

77992

13.11.2005 12:24

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 77992

> Já osobně jsem pro rovnou daň a minimum
>odpočitatelných položek.
Ja jsem zase pro zadnou dan.[velký smích]
Jen to prinasi nesnasenlivost.Vsadil bych na uplne neco jineho, nez platit za vydelane penize.
Neco jako podvojne ucetnictvi mezi dvema rozdilnymi komoditami.
Ale toto je spontani reakce, takze nic jsem nepromýšlel.
Ale podivej,...kdyz nekdo musi vracet zpet vydelane penize, tak to vzdy bude problem.
A jeste navic to vracet tem, kteri vyhrali volby a ze zasady nesouhlasis s jejich politikou, ikdyz jsi penize ke zdaneni vydelal pod nadvladou jineho politickeho subjektu.
Tezke rozhodovani,....


> Než by někdo "schopný" složitě vymýšlel, jak zachránit
>před daněmi své příjmy, tak raději může dělat něco
>užitečnějšího [mrknutí jedním okem]
A co takhle zautocit na jednu z lidskych vlastnosti a udelat z placeni dani prestizni zalezitost.
Proste, ...zadne klicky,..mame na to, abychom toto delat nemuseli a takto se prezentujeme jako kvalitni obcane statu.
Ale ja po probendene noci stale jeste pospavam a tyto "utopie" muzu jen tak plaaacat,.. [velký smích]
Ach,...ti idealiste[zmaten]

[cool]

77996

13.11.2005 12:30

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 7

1) Jak se říká, pouze dvě věci jsou jisté: daně a smrt. Jistá míra zdanění je bohužel samozřejmě nutná, ale je potřeba ty daně investovat do něčeho smysluplného - výstavba dálnic, železničních koridorů, uživení "kvalitní" vlády atd.
2) Jo jo, jsou to jen utopie... Nikdo by dobrovolně asi jen tak neplatil daně, alespoň pokud by z toho neměl nějaký profit. Je to utopie a v tomto směru může být člověk jen nenapravitelný idealista [mrknutí jedním okem]

77997

13.11.2005 20:06

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

seda 82.?.?.?

Reakce na 77983

>Jak chcete dát motivaci schopnějším, když je hned v zápětí více zdaníte za to, že jsou schopní? Jak chcete udělat potřebnou solidaritu? Tím, že řeknete těm, co se snaží něco vybudovat, že mají přispívat na ty, co nepracují?
Máte nějaký návrh na to, co v tomto duchu "vymyslet"? <
Není složité "to vymyslet", ale zatím je skoro nemožné to prosadit! Hlavním důvodem je skutečnost, že obyčejní lidé jsou lehce manipulovatelná množina, a ti kdo s nimi manipulují jsou pracháči, kterým současný stav věcí vyhovuje.
A já...pro začátek bych se poučil u severských států (Švédsko, Finsko, Norsko). A jako krok druhý:zrušil bych daňové ráje (stejně si je multikapitalisti vymysleli jen pro své daňové úniky!) - ani bychom tam nemuseli s letadlovými loďmi USA! Stačilo by přestat s nimi obchodovat ("nimi", to myslím s těmi státy a se všemi firmami, které by zneužívali daňového ráje.)
Na závěr otázka: Opravdu si myslíte, že jsou tady (na Zeměkouli) jedinci, kteří jsou miliónkrát schopnější, než průměrný jedinec? Ptám se proto, že podle "výdělku" taková absurdita ve Vesmíru, konrétně na Zemi, existuje!? [chechtot]
Už za "socializmu v Čechách" bylo zjištěno, že procento nezaměstnatelných je cca 3%. Tuto veličinu bych řešil pomocnými pracemi v obcích a městech a podporou (tzn.nic zadarmo!). Ale těm zbývajícím (cca 5-8%) bych dal práci!
V rámci této "akce" bych snížil počet úředníků: "ze dne na den" o 30% a pak postupně o dalších 30%! Zbývajících 40% bych vybavil počítačovou technikou!
Ale zaplatil bych je...nevím proč by mělo někomu vadit, kdyby zatřídění pracovníků bylo prováděno podle katalogu "euro"!? (Směšné, že?)
Kapitalizmus, ta pranoidní existence současné společnosti, nemá řešení!
Paranoidní proto, že hlásá rovnou soutěž, ale např.v EU není nic rovného!
Nebo si opravdu myslíte, že "zemědělská politika" je projevem rovnoprávnosti, a co kvóty na ocel, cukr ect. jsou projevem volné kapitalistické soutěže? Přemýšlejte! [smích]

78039

13.11.2005 21:56

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 78039

Kapitalizmus, ta pranoidní existence současné společnosti, nemá řešení!
Paranoidní proto, že hlásá rovnou soutěž, ale např.v EU není nic rovného!

2:seda
Za poslednich 20let jsem daval vyplatu sam sobe a nikdo jiny mi zadnou, aspon trochu, jistotu
uziveni rodiny proste nedava.

Je to jen o tom, kdo ma jak deformovanou svou malickost.
Nebo radej Velikost ?
Cim vetsi, tlustejsi, nazranejsi....agresivnejsi, aby pak mohli pekne na odtucnovaci kuru do Palm springs, nebo ...Pařííííž,...nebo odtucnovak#1 - Las Vegaaaas !
Ten pocit,...ze na to je,...hmmmmmm
pak solarko,...nejakou tu milenku,...a pak šup do rakve ! [naštvaný] [velký smích] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

P.S. Jěšt'ěže jsem hippie [cool]

P.S. A co Vy ?
Zavislý,...nebo rváč o přežití ?

78055

14.11.2005 9:25

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 78039

Zdravím Sedo,
v červenci tohoto roku jsem byl byl polodovolenkově a polopracovně právě ve Švédsku, Norsku, Dánsku a na pár dní aji ve Finsku. Za těch pár týdnů, co jsem tam byl jsem rozhodně nepoznal všechno, ale jen vím, že bydlet bych tam nechtěl. Příroda super. Ale daně obrovské, sociální dávky také obrovské... Bylo by to na dlouhou diskuzi, ale podle mého názoru, skandinávským modelem cesta nevede.
Kdykoliv stát vybírá velké množství daní (procentuelně velké), aby to rozdělil podle potřeb a jiným, tak to stojí za starou bačkoru a nemůže to být dostatečně efektivní.
A osobně proti daňovým rájům nic nemám. Proč je rušit? Když mohou existovat státy, které své občany a firmy doslova ždímají, proč by také nemohli existovat daňové ráje?

Neříkám, že jsou jedinci, kteří jsou milionkrát schopnější než někdo jiný. Ale jsou jedinci, kteří dokáží přemýšlet a vidí příležitost na každém rohu. A tím nemyslím jen podvodné příležitosti. Vydělat peníze v Česku je opravdu snadné, tak proč proboha dělat ještě podvody a kvůli tomu riskovat kriminál [mrknutí jedním okem]
Když jsem byl ještě na škole, podařilo se mi domluvit (asi za týden práce) jeden obchod a dostal jsem provizi, která byla větší než-li to, co jsem dostával ročně od rodičů. V tu chviličku jsem si vydělal dost, v podstatě to bylo jen pár telefonátů a schůzka ve firmě. Vidělal jsem si za ten týden více než si vydělá třeba člověk s průměrnou mzdou za pár měsíců. Bylo to špatně a měl bych být za to nějak postižen vyšší daní? Měl bych za to myslet na ty, co to nenapadlo a přispět jim třeba 70 % toho výdělku, abych nevyčníval?
Říkáte, že těm zbývajícím 5-8 % byste dal práci? A jak byste to udělal? Pamatuji si, když jsem poprvé přijímal zaměstnance a poprvé vedl pohovor s adepty. Někteří z nich nepracovali už řadu měsíců a přesto měli nehorázné požadavky na plat atd. Jak jim chcete dát práci, když na sebe nedokáží vydělat a za méně peněz pracovat nechtějí?
Snížení úředníků bych jen a jen podpořil. To je bez jakékoliv další debaty.
Zemědělská politika v EU je tragédie. Systém kvót na ucel, cukr atd. je katastrofa. Je to nesmyslný diktát. Ale vy si myslíte, že EU je ideální kapitalistický systém? Bohužel v důležitých zemích EU vládnou levicové vlády a to se hodně podepsalo na evropské hospodářské politice [pláč] Pane Seda, já jsem v mnoha vecech euroskeptik [mrknutí jedním okem]

78105

14.11.2005 9:53

Rovná sociální dávka

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 78039

Ještě bych dodal, že jak jsem se již někde ve starším příspěvku zmiňoval, jsem proti sociálním dávkám, které mi přijdou značně diskriminující. A když už by měly být sociální dávky, zvažoval bych, aby byly pro všechny [mrknutí jedním okem]
Zkuste si přečíst následující článek na téma rovné sociální dávky:
http://finance.centrum.cz/clanek.phtml?id=84196?z_bleskove_clanku

78109

12.11.2005 12:56

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

hostující 85.?.?.?

Reakce na 77888

Víte Šeďo ,znal jsem komunisty,kteří k vůli dolaru udávali jeden druhého! Viděl jsem jak se k vůli marce hrbí až téměř plazí po zemi!Ano, před sprostým kapitalistou.Viděl jsem jak tito komunisté nutí dělníky k vůli marce k neuvěřitelným věcem.Poznal jsem komunizmus a komunisty let osumdesátých a z části i let sedumdesátých.Všichni! Bez výjimky měli jedno náboženství.
A tím náboženstvím byl dolar!
Nevím,možná dneska v ČÍNĚ je to jinak!? [zmaten]

77894

10.11.2005 16:28

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 77591

Pan Albert sem přispívá už pěkně dlouho a žádné emoce nenávisti tady nerozvířil.
Snad by mu mělo být také umožněno říci na plnou pusu, co si myslí.

77606

10.11.2005 16:39

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem Petre..'

Lev 68.?.?.?

Reakce na 77591

nebo tu rozviri emoce nenavisti!
_______________________________________

Jo Peto, to jste byl vy, kdo zacal na tomto Webu "emoce" nenavisti vudci muhamedanum a Arabum vubec. Ja si myslim, ze pan albert ma recht. At se svobodne vyjadri, i kdyz i ja jsem proti urcitym "svobodam vyjadrovani" a mam k nim vyhrady. Ale podle me, jsou nektere "svobody vyjadrovani" pro lidstvo nezdrave. Na priklad "svoboda vyjadrovani" soudruha "leha" na Zvedavci [naštvaný]

77607

10.11.2005 19:46

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77591

Albert z CostaRica je známá postavička z mnoha for. Na lidovkách občas chatuje pod nickem 25 let v exilu. U Bakaláře na ivtt.net než tam Bakalář zavedl censuru a tamni forum šlo do kopru diskutoval jako Zebulun. Správnej pošuk. Prej žil nějakou dobu ve Státech a pracoval pro NASA a vymyslel raketoplán a zlý Jews mu ukradli vynález. Jeho posedlost "vyvoleným etnikem" hraničí s duševní poruchou. Kdesi psal že Židé mají v krvi "DNA samotného dábla". Že i antisionističtí Židé jako Noam z MIT a ultraortodoxní Naturei Karta jsou podvodníci podílející se na židovském komplotu taková pojistka pro doby kdyby náhodou vzrostli antisemitské nálady. Má i zajímavé teorie Bush je podle něj potomkem slavného pražského rabína (vzhledem k pověstné Bushově "inteligenci" asi dost nepravdědobné) a Slánského a ty dalši komunistické Židy z toho slavného procesu nepověsili ale vyexpedovali do Israele kde se dožili požehnaného věku. V mém osobním TOP netových madmanů soupeří o čestné prvenství s Bobby Nohylem, Zorbou a Josefem Švejkem alias Petrem Šebestou alias Nežidem + x dalších nicků.

77639

10.11.2005 20:34

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77639

Jo a ještě sem zapomněla na Rostu Hedvička ten sem sice nepřispívá a je na jiné straně barikády než bert s Bobem Nohejlem ale co do magorství může si s nima podat ruce.

77648

10.11.2005 20:42

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

leho 160.?.?.?

Reakce na 77648

Emmo, take chcete ochranit komunisty pred vyhynutim v rezervacich jakou je dnes Ceska republika?

77652

10.11.2005 20:55

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77652

Česká komunistická strana má stejné právo na existenci jako jakákoliv jiná politická strana. Osobně je mi KSČM nesympatická protože je v ní hodně neostalinistů nostalgiků po minulém režimu kteří bagatelizují komunistické zločiny. Vadí i komunistický protiněmecký šovinismus a nesmyslné strašení germanizací (viz komunistický Klub českého pohraničí, zajímavé je že podobnou retoriku používají i někteří politici z pravicové ODS jako Zahradil nebo filozof Bednář). Pár lidí v KSČM (Dolejš, Ransdorf) má pro mne docela přijatelné názory blížíci se názorům západoevropské radikální levice která se neblahého dědictví stalinismu zbavila i když i s těmito reformními komunisty zdaleka ve všem nemůžu souhlasit.

77658

10.11.2005 21:03

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

leho 160.?.?.?

Reakce na 77658

Emmo, zadna politicka strana, ktera se hlasi k nejvetsim zlocinum jake kdy lidstvo ve sve historii zazilo, nema pravo na existenci. Stejne jako NSDAP, ktera je zodpovedna za podstatne mene zmarenych zivotu a vladla podstatne kratsi dobu...

77661

10.11.2005 22:28

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77661

Tak pozor čeští komunisté se ke svým zločinům nehlásí Grebeníček mne osobně silně nesympatický zločiny z 50.let veřejně odsoudil. Na sjezdu KSČ který se uskutečnil krátce po listopadové revoluci bylo přijato usnesení kde se komunistická strana za své zločiny omluvila a zrušila platnost neblahého Poučení z krizového vývoje které bylo Biblí normalizační husákovsko-bilakovské KSČ. Komunisté mají v globálním měřítku na kontě víc obětí než nacisté ale to jen proto že komunismus trval mnohonásobně delší dobu. Speciálně v Československu tomu tak nebylo v 50.letech bylo z politických důvodů popraveno asi 300 lidí + další kteří zemřeli v lágrech nebo byly zastřeleni na čáře ale pořád je to řádově mnohem min než 360 000 českých osob (Židů i Nežidů) zavražděných nacisty. Navíc přijde mi nesmyslné předhazovat českým komunistům zločiny Mao-Ce Tunga během velkého skoku a kulturní revoluce nebo Pol Pota v Kambodži to byl uplně jiný směr komunismu než u nás našimi a sovětskými komunisty kritizovaný. Byly to naopak USA kdo počátkem 70.let znormalizoval vztahy s Čínou (Nixonova návštěva v Pekingu) a kdo v 80.letech podporoval zastoupení Rudých Khmerů v OSN. Btw: Mezi komunisty patřilo a patří mnoho lidí kteří mají můj respekt Pablo Picasso, filmový režiséři Renoiar, Bunuel, Godard (ten byl maoista !) , Bertolucci (myslím že je stále členem Italské KS) spisovatel Saramago držitel Nobelovky za literaturu 1998 (člen portugalské KS), spisovatelka Elfriede Jelinek držitelka Nobelovky za literaturu loni (bývalá členka rakouské KS) atd.

77680

10.11.2005 22:48

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77661

Ještě něco máte pravdu že v Západním Německu byla NSDAP po válce zakázána ale nacismus byl ve WW2 poražen K.O na rozdíl od komunismu který se sesypal sám. V dnešním Německu existuje strana (naštěstí bez většího vlivu volí ji hlavně v nových spolkových zemích kde je extrémní nezaměstnanost) NPD která na NSDAP navazuje
a k nacismu má mnohem blíž než KSČM k totalitnímu komunismu. Vůdce NPD prohlásil že "Adolf Hitler is great man" analogicky stejně by musel některý z vedoucích představitelů KSČM něco podobného říct o Stalinovi ale to jsem neslyšela.

77685

10.11.2005 22:07

Pozor,

Aja 24.?.?.?

Reakce na 77658

Emmo, at vam vyslo v testu cokoliv, jste na nejlepsi ceste, byt prohlasena za komunistku.
[chechtot]

77675

12.11.2005 15:00

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

seda 82.?.?.?

Reakce na 77652

>Vaše fanatické protikomunistické příspěvky jsou známé všem...<
..., zřejmě proto, že jsou v současné době strašně módní. Ale hlavně sčítají se tu hrušky s jablky, když se to hodí. Současní propagandisté jsou schopni z lidojedů z Bornea udělat komunisty. Myslím, že je nutné pochopit, že to jsou žoldáci, jenže místo pušek (jako Leho?), mají v rukách fotoaparáty, kamery a magneťáky, a ví co mají nahrávat, co fotit a co natáčet, a naopak co nemají! A svou práci ovládají, zdá se, excelentně! Např. pan Škutina - výběrem témat (asi proto, že rusky umí nejlépe, a čečensky jen "Dobrý den" a "Nashledanou"[mrknutí jedním okem]).
>Emmo, take chcete ochranit komunisty pred vyhynutim v rezervacich
jakou je dnes Ceska republika?<
Všem diskutérům typu "Leho" uniká, že v ČR si komunisti udržují pozici jen proto, že tady jiná poctivá levicová strana neexistuje! A není žádným tajemstvím, že převážná část populace ČR je levicově orientovaná (zaplať Pán Bůh!),na rozdíl od politické reprezentace...!?
Lehovi a jemu podobným uniká, že tu nejde o jakési teorie (komunismus, křesťanství ect.), jde o touhu po rovnoprávnosti, svobodě a demokracii.
Nedivme se, že převážná část Čechů je zklamaná z vývoje v ČR po listopadu
89...! [smích]

77905

13.11.2005 2:31

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 77905

...že v ČR si komunisti udržují pozici jen proto, že tady jiná poctivá levicová strana neexistuje!

2: seda
Poctiva strana ....heh,..to je teda slovni obrat !
A navic levicova,....
...si delate legracky,.ze jo?

[cool]

77971

13.11.2005 21:18

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

seda 82.?.?.?

Reakce na 77971

>A navic levicova,....<
>...si delate legracky,.ze jo?<

Chápu, že jestli jste volič ČSSD, tak jsem se vás asi dotknul. Jestli sledujete dění na politické scéně v ČR, tak vám nemohlo uniknout, že ČSSD trpí jakousi vnitřní rozvráceností. Tato spočívá (podle mne) především v tom, že se na něčem dohodnou (jejich orgány, jejich výbory), a pak si jednotlivci hlásají "svoje". Nebyli (sociální demokrati - další levicová strana) schopni ani podat solidní návrh na kandidáta na presidenta!? Kolikrát mi připadají jako psi rvoucí se o kost! Odmítám být jejich "kost", a protože jsem vnitřně levicový, je to pro mne pokyn volit tak, jak volím!
Nedělám si legrácky...pokud žijete mimo ČR a přijal jste kapitalistický slovník, tak si těžko můžeme rozumnět. Pokud žijete v ČR, a jste pravicový volič, a sledujete stav v ČSSD, tak budete asi nadšen. Pokud ale jste levicový obyvatel ČR (sledujte, že neříkám občan, ale o tom dále), tak musíte být smutný! Každý to řeší po svém. Někdo nejde k volbám (soc.dem. ho zklamali a komunisty "nemůže"[mrknutí jedním okem], a někdo k volbám chodí zásadně, protože je to jediná možnost, kdy může svým nano% vlivu ovlivnit "běh věcí" - pak volí komunisty.
A k té poctivosti! Všichni komunisti, kterým něco dokázali, sedí nebo seděli! Přes naprosto anomální tlaky na prolomení lhůt promlčitelnosti ect.
Teď by je chtěli, ty senátorký hovada, zrušit. Proč? Protože postupně lidem začíná docházet (nerozčilujte se, vím, že to není váš případ), že s "tou většinou" to opravdu poctivě myslí jen komunisté!
Ale dám vám námět na správné aktivity: Usilujte proto, aby se dosáhlo právní retroaktivity resp. retroplatnosti práva na dobu největší loupeže v historii Čechů (protože to zasahuje až doby středověku!) - období tzv. privatizace v letech 1989 až 1995! Pokud máte nějakou morálku, tak si prosím, vezměte dostatek papírových pytlíků, abyste nemusel zvracet na zem!
A připomínám, že "režisérem" tohoto procesu nebyl nikdo z levicové strany politického spektra! [mrknutí jedním okem]
A k těm "občanům versus voličům": pokládám za naprostou zhovadilost, aby měli volební právo ti pseudoobčané. kteří emigrovali za "lepším", a jedou, letí ect. do Čech jen např. na letní dovolenou... to už by mohli mít volební právo i Němci, kteří si koupili v pohraničí "daču". Nám,levicovým voličům, je to jasné, že tím si pravičáci snaží pojistit handicap ve svůj prospěch...
Taková je "demokracie" made in kapitalizmus"...!!?? [pláč]

78045

14.11.2005 7:09

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 78045

Hele Sedo, doufam ze uz jsi se vykecal? Ty tvoje "sny" vypravej treba Zorbovy, ten na to klidne "skoci" [překvapení]

78088

14.11.2005 9:15

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 78045

2:seda
>Chápu, že jestli jste volič ČSSD, tak jsem se vás asi
>dotknul.
Nejsem jejich a nejsem netykavka[mrknutí jedním okem]

>že ČSSD trpí jakousi vnitřní rozvráceností.
Politicke nemoci politicky chorych me zajimaji pouze tehdy, kdyz to bezprostredne ohrozuje me, nebo mou rodinu.A to bylo pred 89tym a strach sirila KSC.Nezapominam.
> Kolikrát mi připadají jako psi rvoucí se o kost! Odmítám být jejich "kost"...
Znate nektereho z tech, kteri se derou na politicky Olymp, aby se nerval o tu svou kost,nebo netlacil se ke korytu? Delali to zle duse bolsevickych aparatciku, prevlecenych za komunisty, skodici v byvale KSC stejne aktivne, jako dnes ti stejni kabatici v CSSD, nebo ODS.
Je to o lidskych povahach, nikoliv o programu strany.Programy byvaji napsany, nikolivsak po vyhranych volbach realizovany ve prospech ceskeho naroda, jako celku.

>pokud žijete mimo ČR a přijal jste kapitalistický slovník
Kde ziju, rozhodla hlavne skolni dochazka mych deti a starost o starnouci rodice.
Brno, ziju hlavne na Jizni Morave se vsemi radostmi i utrapami.
>Pokud žijete v ČR, a jste pravicový volič, a sledujete stav v
>ČSSD, tak budete asi nadšen.
Nejsem pravicovy volic a nejsem nadsen z pruseru CSSD.
>Pokud ale jste levicový obyvatel
>ČR (sledujte, že neříkám občan, ale o tom dále), tak
>musíte být smutný!
Jsem smutnejsi, nez je zdravo. Ale ne proto, ze se nemuzu vyrovnat s politickym denim v CR,
ale protoze jsem zjistil, ze na vsech urovnich pri styku s obyvately potkavam povahy zmrsene,
kde papir znamena vic, nez cestne slovo a podani ruky znamena jeste mene.

.

>Všichni komunisti, kterým něco dokázali,
>sedí nebo seděli!
Ale no tak,....prilejte trochu serioznosti, prosim.

>Protože postupně lidem začíná docházet ,že s "tou většinou" to
>opravdu poctivě myslí jen komunisté!
Komuniste snad, ale v jejich radach je to procento rudeho bolsevika, sssajiciho krev z danoveho poplatnika, dost vysoke. Minimalne stejne, jako v CSSD, nebo ODS.

>.....Usilujte proto, aby
>se dosáhlo právní retroaktivity resp. retroplatnosti práva na
>dobu největší loupeže v historii Čechů (protože to
>zasahuje až doby středověku!) - období tzv. privatizace v
>letech 1989 až 1995!
Dam Vam taky radu:
Nechte Zle duse chazarske, prevlecene za Cechy, Moravany a Slezany, trochu jeste ten stat pumpnout a az nebude co dojit, odjedou. Argentina je jiz pripravena k dojeni.A z te pak cely svet, ktery bude zadat pitnou vodu vice, nez arabsky benzin.
...pokracovani

78102

14.11.2005 9:22

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 78045

pokracovani...
>A připomínám, že "režisérem" tohoto procesu nebyl nikdo z
>levicové strany politického spektra! [mrknutí jedním okem]
Vite, ja se v roce 1990 dival na zpravodajstvi, povetsinou nove zrizene CNN ( hlavne kvuli sympaticke komentatorce Boby Batista[mrknutí jedním okem] ) a Majdalenka Korbeloic tam zvatlala a zvatlala...
....pak tento system tandem - s Havlem- , dle meho, podrezal narod cesky, dle davno pripraveneho scenare.(subjektivni nazor)
Neplette levicove, ci pravicove spektrum do daneho problemu.
Zle duse byly napric spektra,...ale ja to tehdy fakt nevedel, ani nevidel.
Ze se jedna jen o prelivani majetku z kapsy do kapsy,...
Ale pricmrndavaci si pritom taky prisli na sve. Kazdy par miliard,..no krast se museli naucit za dob minuleho rezimu, povetsinou v kabate KSC.

Znate urcite jmena Dlouhy, Junek, Dyba,Kocarnik....

>A k těm "občanům versus voličům": pokládám za naprostou
>zhovadilost, aby měli volební právo ti pseudoobčané.
Obcan je ten, ktery obcanstvi nabyl na zaklade zakonu CR.

>Taková je "demokracie" made in kapitalizmus"...!!?? [pláč]
Izmy, ismy, kracie,...bla
Je to v lidech,pane.

[cool]

78103

11.11.2005 4:34

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 77648

Mate ,opet pravdu pani Bovary,jestlize jsem rassista a zmagoril jsem ,tak je to zasluhou opakujicich vyroku panu vselijakych rabbinu a israelskeho tisku,nebot opakovat neco ,co rekl nejaky zid je antisemiticke ,cimz je Vas mozek a Vam podobnych plne zatizezen.Ono mezi nami receno upozornit i z toho zidovskeho tisku je trestne ,na zidovskych hlavach se nesmi skrivit ani vlas,ze chytli dav zidy v mexickem parlamentu s bombama ,granaty a pistolemi je vec osidna ,takove veci by se vubec nemeli dostat na verejnost,jakozto posledni atentat na Trinidadu o cemz nam krestanko-zidovsky tisk zapomel napsat,prece oni by nechteli byt take od Vas oznaceni za notoricke rassisty,takze si najdete a prectete si jak Vanang Agrumov-stein,zavrazdil na 29 antisemitistu a urcite rassistu ,taky,aby Vam to udelalo radost,urcite je to nedorozumeni,prece zide ,tak zvani ,prezivsi holocaust urcite nevrazdi ,to musi by nejaky prevleceny muslim ,ktery to udela ,take spion Polard sedi nevinne a ve Washingtonske vlade neni jediny zid ,to je vlada "Americanu" nikoho vineho.
Jen ,tak na okraj ,kdyz mne tak dobre posuzujete ,mam pravo take ja ,se Vas zeptat ,zda ve vasi rodine nekdo nebyl KAPO v koncentraku?

77726

11.11.2005 21:19

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77726

Bobe tvůj myšlenkový průjem mi připomíná duševní výtrysky psychotika nacházejíciho se právě na vrcholu své manické fáze" bipolar disorder".

>Mate ,opet pravdu pani Bovary,jestlize jsem rassista<

Ruku na srdce přežil by si bez psychické ujmy kdyby si tvůj syn/dcera dovedli domů jako boy/girl friend black man/girl nebo asian girl/man nebo nedej bože přislušníka-ci národa "vyvoleného" Jestliže odpoved zní Ano beru zpět označení rasista.

>Ono mezi nami receno upozornit i z toho zidovskeho tisku je trestne ,na zidovskych hlavach se nesmi skrivit ani vlas,ze chytli dav zidy v mexickem parlamentu s bombama ,granaty a pistolemi je vec osidna ,takove veci by se vubec nemeli dostat na verejnost,jakozto posledni atentat na Trinidadu o cemz nam krestanko-zidovsky tisk zapomel napsat,prece oni by nechteli byt take od Vas oznaceni za notoricke rassisty,takze si najdete a prectete si jak Vanang Agrumov-stein,zavrazdil na 29 antisemitistu a urcite rassistu<

Vo tom nic nevím ale je to možný zřejmě práce Mossadu což je stejně jako CIA, KGB, v podstatě teroristická organizace. Hod sem linky kde se o tom píše.

>tak zvani ,prezivsi holocaust urcite nevrazdi ,to musi by nejaky prevleceny muslim ,ktery to udela<

I přeživší holocaust samozřejmě můžou vraždit sama sem odkazovala na Sackovu knihu An Eye for an Eye (česky Oko za oko) http://www.amazon.com/gp/product/0967569109/002-8383088-6465620?v=glance&n=283155&s=books&v=glance
ale předpokládám že jako hlavní odborník na židovskou problematiku na tomto webu máš nastudováno.

>tak je to zasluhou opakujicich vyroku panu vselijakych rabbinu a israelskeho tisku,nebot opakovat neco ,co rekl nejaky zid je antisemiticke ,cimz je Vas mozek a Vam podobnych plne zatizezen.<

Jasně někteří rabíni jsou rasistická hovada jenže jsou i rabíni co Israel kritizují a podporují palestinskou věc. Mrkni sem http://www.rhr.israel.net/

>take spion Polard sedi nevinne a ve Washingtonske vlade neni jediny zid ,to je vlada "Americanu" nikoho vineho<

Polard to je nějakej jewish James Bond každopádně mailni Spielbergovi do Jewwoodu že je to dobrej námět na další film

[smích]
V současné americké administrativě je procentualně min Židů než v předchozi saxofonisty Clintona. Krom toho je tam Afroameričanka, Čínanka a Japonec. Přesto je Bushova vláda vic proisraelská než Clintonova docela zajímavý paradox [zmaten]

>Jen ,tak na okraj ,kdyz mne tak dobre posuzujete ,mam pravo take ja ,se Vas zeptat ,zda ve vasi rodine nekdo nebyl KAPO v koncentraku?<

Ne nikdo nebyl kapo ani v nacistickém ani komunistickém ani jiném koncentráku. Praděda z matčiny strany se málem do koncentráku dostal protože v hospodě pronesl vtip o fuhrerovi. Naštěsti na mistním gestapo oddělení byl dobrák co to nehlásil vejš. A děda z otcovy strany byl partyzán a oddělal pár nacistickej ksindlů na což jsem patřičně hrdá.

77832

12.11.2005 0:51

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

karel4 207.?.?.?

Reakce na 77832

Pani Emmo,
To, ze Vas pradedecek se dostal do potizi s Gestapem je zajimave. Ani ne tak tim, ze tam byl dobry Gestapak, ale tim, jak se Gestapo vse dozvedelo. Kdo to asi na toho Vaseho pradedu prask? Byl to mozna nektery z jeho Ceskych sousedu, anebo byl tak neopatrny, ze ackoliv vedel o trestnosti takovych vtipu, presto je pronesl v jasne pritomnosti Gestapaka.

77849

12.11.2005 17:51

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77849

Já o tom zas tolik nevím protože pradědeček umřel v poměrně vysokém věku (83) když mi bylo 10 let a o tomhle mi vyprávěla babička. Ani nevím co se stalo po válce s tím hodným gestapákem jestli ho odsunuli, zavřeli, popravili ...
Pradědečka zřejmě práskl některý z místních. Pradědeček byl jinak člen sociální demokracie, antikomunista (v roce 1948 odmítl po slučovacím sjezdu vstoupit do KSČ), majitel pekárny kterou mu komunisti znárodnili a s oblibou prý zpíval takovou posměšnou písničku o Martě Gottwaldové první dámě v letech 1948-53 ale to asi jen doma protože ho nikdo neudal.

77915

13.11.2005 4:15

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 77832

>Praděda z matčiny strany se málem do
>koncentráku dostal protože v hospodě pronesl vtip o fuhrerovi.
>Naštěsti na mistním gestapo oddělení byl dobrák co to
>nehlásil vejš. A děda z otcovy strany byl partyzán a oddělal
>pár nacistickej ksindlů na což jsem patřičně hrdá.
Mno, máte proč bejt na oba dědečky hrdá, paní Bovaryová. Jenom jestli Váš dědeček z tatínkovy strany neoddělal mezi těma nacistickejma ksindlama taky toho hodného gestapáka, co nechal jít Vašeho dědečka z maminčiný strany. O takovejch ironickejch náhodách jsem už čet´; stávalo se to po válce, když se partyzánštilo na záhumenkách.

77978

15.11.2005 12:52

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 77832

Muj myslenkovy prujem je dan bacilem z Israelu,coz se Vam asi nebude libit.Not Jewish enough to marry a Cohen
Plotnikov cannot marry the man she loves, Shmuel Cohen, even though she is Jewish according to halakha (Jewish religious law). A rabbinic court in Jerusalem ruled recently that even though Plotnikov is Jewish, she is not eligible to marry a Cohen since her father is not Jewish. According to Jewish tradition, people with the surname Cohen are descendants of the priests that served in the Temple in Jerusalem 2,000 years ago.The couple were shocked by the court’s verdict. “None of the rabbis had told us there might be a problem,” Plotnikov says.

Plotnikov immigrated to Israel from the former Soviet Union (FSU) in 1992. Last summer she met Cohen, a retired career army man, and they fell in love. A short while after meeting, they decided to wed. “I was prepared to get married without going through the rabbinate, but it’s very important to my boyfriend, because he is from a traditional family,” Plotnikov says. When the couple registered at the rabbinate, the marriage registrar referred Plotnikov to a rabbinic court for a process for ascertaining Jewishness. This is a procedure which all immigrants from the FSU are required to undergo if they want to marry. After presenting documents and hearing testimony from witnesses on Plotnikov’s behalf, the rabbinic court confirmed that Plotnikov is Jewish and single and ruled that “she can be married in accordance with Jewish tradition, except to a Cohen.” Since civil marriage and non-Orthodox religious marriage in Israel are not legally recognized, the sole option remaining to the couple is to wed overseas. Cohen says that he’s afraid to tell his religious family about the rabbinic court’s ruling. “I’ve never gone abroad, but to marry Irina I will be delighted to go. I respect the religious world, but there’s a limit to how far I am willing for our privacy to be invaded.”

Alex Tantzer, who heads a campaign to promote civil marriage, says that Plotnikov’s case is an extreme example of the treatment that tens of thousands of immigrants from the FSU receive at the hands of the rabbinic establishment. “I suggest that those same rabbis who ruled there are Jews who are not Jewish enough to marry Cohens be examined themselves. Perhaps they too have, heaven forbid, a non-Jewish father in their past.” Rabbi Shaul Farber, of the Itim institute for advice on the Jewish circle of life, says the ban on Plotnikov and Cohen marrying is enshrined in a halakhic rule that is similar to the rule barring the marriage of a Cohen and a divorcee. However, he believes that if the couple marries in a civil ceremony or if Plotnikov becomes pregnant, the rabbinate may agree to recognize the marriage retroactively. Rabbi Farber says that girls from religious families in Israel who were born as a result of in vitro fertilization can expect to face a similar problem. The reason for this is that such families made sure to use sperm from non-Jewish donors, to avoid accidental forbidden m...Kráceno (Editor)

78306

11.11.2005 21:26

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 77726

Jo a Bobe můžu se zeptat byl si ty (hádám že jsi starší ročník tak se ptám i na tebe) nebo někdo z rodiny v organizacích jako Vlajka nebo Národní obec fašistická. Dík za odpověd.

77834

10.11.2005 17:19

'..Vase permanentni utoky na muslimy ..'

Peter Veliky 205.?.?.?

Ja bych utocil i na zidy pokud bych videl ze vrazdi prislusniky jinych nabozenskych vyznani, tak jak to provadeji muhamedi. Vrazdi dokonce sve vlastni. Dokonce ucitele pred zraky zvych zaku. Vy k nim mate repekt?

77611

11.11.2005 1:35

RE: '..Vase permanentni utoky na muslimy ..'

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 77611

A jaký je rozdíl ve vraždění z důvodů náboženských a naproti tomu ve vraždění z důvodů politických, či jakýchkoli jiných, skrývajících se za nějakými ideály či pod praporem, ale vpodstatě pořád z důvodů zdravým selským rozumem nepochopitelných?

77710

11.11.2005 11:22

Vsechno se da predelat i tisicileta pravda-nova bible ala po zidovske uprave

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

California gets new textbooks The state of California adopted new textbooks that clarify Jewish issues.
Elementary and middle school social studies textbooks were adopted this week. Soon sixth-graders in the most populous American state will learn that Romans, not Jews, crucified Jesus; that the biblical Exodus commemorates national liberation, not Jewish tribal unity; and that the Jewish God is a god of justice and mercy, not just reward and punishment. These are some of nearly 1,000 edits and corrections textbook publishers have agreed to make in their instructional materials as a condition for adoption by California.
At its meeting Wednesday, the state board of education voted unanimously to adopt 10 publishers’ educational programs, including textbooks and related materials, and rejected two.
About one-fifth of the nearly 1,000 edits and corrections were put forward by the Institute for Curriculum Services, a project of the San Francisco Jewish Community Relations Council, which spent months reviewing all 12 proposed educational programs for bias against Judaism or inaccuracies in their depiction of Jewish history.

O vitezstvi komunisticke strany ,nikdo nesmi pochybovat a kdyby pochyboval ,tak mame na to prostredky,jak mu domluvime.
Jinymi slovy ,neni cas zavrit Vatikan a jit delat neco uzitecneho.

77768

12.11.2005 4:46

Vsechno to jsou jen pomluvy rassistu a neonacistu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

When asked by the Jerusalem Post: "What is your solution?" Major Saqr replied: "Very simple. We shall drive them to the borders of ’brotherly’ Syria ... Anyone who looks back, stops or returns will be shot on the spot. We have the moral right, reinforced by well-organized public relations plans and political preparations."

Are you – asked the Jerusalem Post – able to implement this threat? (He does not blink an eyelid.) “Of course we can. And we shall.”

Major Saqr had played a major role in the 1976 massacre of Palestinians in Tal al Zaatar refugee camp.

After the massacres of Sabra and Shatila, Major Saqr returned to Jerusalem to hold a press conference in which he took responsibility for carrying out the massacre with the Israelis: "No one has the right to criticize us; we carried out our duty, our sacred responsibility." [123]

He left this press conference where he claimed a share in the "credit" for mass murder to attend a meeting with Prime Minister Menachem Begin.

Major Saqr surfaced again, now based in the Israeli command headquarters in the Suraya complex in Sidon, near Ain El Helweh. His militia distributed leaflets throughout Sidon which read:

Germs live only in rot. Let us prevent rot from infiltrating society. Let us continue the work of destruction of the last bastions of the Palestinians and smash whatever life is left in this poisonous snake.

Major Saqr had worked closely with the notorious intelligence chief for Bashir Gemayel’s militia, Elie Hobeika. Hobeika was known as the C.I.A.’s man in Beirut.

Jonathan Randal of the Washington Post cited Hobeika’s declarations in Beirut, ascribing these to "one of the killers"; they echoed those of Major Saqr in Jerusalem:

Shoot them against the pink and blue walls; slaughter them in the half-light of the evening. The only way you will find out how many Palestinians we killed is if they ever build a subway under Beirut ... A good massacre or two will drive the Palestinians out of Beirut and Lebanon once and for all. [124]

The Israeli Army command had also enlisted leading Lebanese officers. One of them revealed:

During Thursday, General Drori, took me to the airport where Israelis were assembling the militia. “If your men won’t do it, I know others who will
http://www.marxists.de/middleast/schoenman/ch08.htm

77866

16.11.2005 4:28

Na poli historie a novinarstvi mi delaji zide radost,vic nez nejaky zazrany antisemitista.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Neni to poprve ,kdy nekdo z rad ,tak zvanych zidu mi udelal radosta potvrdil ,to ,co rikam ja ,uz dlouhou dobu,takze dnes Vas presvedcim z zidovskeho materialu o pohrome multikulturarismu,coz byla jedna z nejvetsich zbrani zidu proti krestanum,vsem nezidovskym.Zidovsky autor napsal;Multiculturalism and the Self-Liquidation of Europe
By Robert Tracinski -pouziji ,jen cast jeho prace:http://www.JewishWorldReview.com | On November 9, 1938, the Nazi government launched a vicious pogrom in which thousand of Jews were rounded up and sent to concentration camps, while bands of young Nazi thugs smashed the windows of Jewish homes and shops. Kristallnacht — the "Night of Broken Glass" — sent through the world a premonition of the dark and murderous future that lay ahead for Europe.
Over the past week and half, almost exactly 67 years later, another band of young thugs has taken to the streets in an orgy of brute violence, complete with racially and religiously motivated killings. But there is a strange difference.
Then, the violence was directed against a hated racial and religious minority, in the name of the native majority. Today, it is racial and religious immigrant minority that is initiating a terror campaign against the native majority.
_____________
Vice ,uz netreba cist,autor presne odhadl zkutecnost spatneho konce Evropy,ale ukazal na jedno ,ze Adolf Hitler byl prozretelnejsi ,nez dnesni vladci Evropy,Adolf Hitler chtel z Nemecka odstranit zidovske revolucionare a provokatery,jez vrazdili se svoji revoluci nemecke obcany a vladnouci uredniky,rozkladali moralku namorniku a vsude roznaseli jen zmatek-anarchii proti zakonne vlade a stali se tak nebezpecim nemeckeho naroda,proto Adolf Hitler se domluvil se zionisty na Havara programu ,jak premistit zidy do Palestiny,uznal vlajku zionistu a udeloval vyznamenani za spolupraci na tomto programu.
Ctenari by meli nahlednout do historie nemeckych revolucnich dnu,kde cinnost Rossi Luxemburkove a Karl Leibknecht byla podvratnou cinnosti ,tak jak dnes muslimove provadi podvratnou cinnost proti hostitelskym zemim.
Dnes v Rusku,nacionalisti ,krici heslo:Rusko,rusum,tak,jak pred mnoha lety , Nemci kriceli Nemecko,nemcum!
Bublina ,multikulturarismu praskla,zidovsky autor ,rekl neprimo to,co si nezidovsky autor nemuz ev ramci okupace jeho statu a kultury nemuze dovolit napsat.
Konecna slova:This is the essential meaning of Multiculturalism. The Multiculturalists accept the vicious Nazi assumption that an individual's ideas and values are determined by his race — but, they say, the cardinal sin is to be too racially self-assertive, that is, the worst thing you can do is to assert the universal truth or superiority of your own group's culture at the expense of the ideas and values of others. "All cultures are equal" is the Multiculturalist theory. In practice, *this means that we must be ready to subordinate our own culture — the culture of Western civilization — in order to show our "respect" for the cultures of every other group on earth, from the Eskimos and Patagonia...Kráceno (Editor)

78380

Příspěvků: 200

09.11. 07:15 b  Udělala tedy Rosa Parksová chybu nebo ne?
09.11. 09:24 google  RE: Udělala tedy Rosa Parksová chybu nebo ne?
09.11. 18:53 Emma Bovary  RE: Udělala tedy Rosa Parksová chybu nebo ne?
09.11. 19:50 Vodník  Teraz kecáš, Google!
09.11. 20:45 Josef Švejk  RE: Teraz kecáš, Google!
09.11. 23:33 Arkan  RE: Teraz kecáš, Google!
10.11. 08:46 Josef Švejk  RE: Teraz kecáš, Google!
10.11. 13:55 google  RE: Teraz kecáš, Google!
10.11. 15:12 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 13:12 google  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 21:02 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 21:03 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 23:11 google  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 23:54 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
13.11. 00:11 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
13.11. 00:52 google  RE: Teraz kecáš, Google!
13.11. 01:15 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
13.11. 01:21 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
13.11. 01:28 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
13.11. 01:54 Emma Bovary  Nebo tohle
12.11. 13:37 google  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 21:19 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 23:12 google  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 21:26 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 23:22 google  RE: Teraz kecáš, Google!
10.11. 21:46 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 14:18 google  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 21:43 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
13.11. 02:35 Jiří Táborský  Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,
13.11. 18:14 Emma Bovary  RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,
13.11. 20:57 google  RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,
13.11. 21:19 Jiří Táborský  RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,
13.11. 21:37 Emma Bovary  RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,
13.11. 21:48 Jiří Táborský  RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,
13.11. 21:21 google  RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,
13.11. 21:52 Jiří Táborský  RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,
13.11. 21:56 Emma Bovary  RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,
15.11. 19:32 Emma Bovary  RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,
12.11. 22:08 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
13.11. 00:28 google  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 22:25 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
15.11. 21:40  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 14:51 google  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 22:35 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
13.11. 00:44 google  RE: Teraz kecáš, Google!
13.11. 01:40 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
10.11. 21:48 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
10.11. 23:02 Alexa  RE: Teraz kecáš, Google!
10.11. 23:08 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
11.11. 00:08 Vladimir Sodek  RE: Teraz kecáš, Google!
11.11. 00:28 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
11.11. 00:59 baba_Blažková  RE: Teraz kecáš, Google!
15.11. 00:07 L.T.  RE: Teraz kecáš, Google!
11.11. 04:09 hostující  RE: Teraz kecáš, Google!
11.11. 07:24 Vladimir Sodek  RE: Teraz kecáš, Google!
11.11. 09:23 hostující  RE: Teraz kecáš, Google!
11.11. 12:35 Alexa  RE: Teraz kecáš, Google!
10.11. 23:12 Karel z Čech  RE: Teraz kecáš, Google!
10.11. 23:42 Emma Bovary  RE: Teraz kecáš, Google!
11.11. 09:40 google  RE: Teraz kecáš, Google!
11.11. 15:04 Karel z Čech  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 13:40 TS  RE: Teraz kecáš, Google!
12.11. 14:58 google  RE: Teraz kecáš, Google!
11.11. 00:55 Vodník  RE: Teraz kecáš, Google!
11.11. 06:42 Konrad  Emmicko, Emmo
09.11. 09:03 bývalý antikomunista  Osobnost Rosy
09.11. 12:30  RE: Osobnost Rosy
09.11. 15:46  RE: Osobnost Rosy
09.11. 17:46 bývalý antikomunista  RE: Osobnost Rosy
10.11. 02:17 Ruda  RE: Osobnost Rosy
10.11. 08:23 bývalý antikomunista  RE: Osobnost Rosy
10.11. 21:46  RE: Osobnost Rosy
09.11. 17:19  RE: Osobnost Rosy
09.11. 13:05 Karel z Čech  Nebýt této Rosy
09.11. 20:38 Petr Gejdoš  RE: Nebýt této Rosy
10.11. 13:07 Karel z Čech  RE: Nebýt této Rosy
12.11. 17:12 seda  RE: Nebýt této Rosy
12.11. 16:14 seda  RE: Nebýt této Rosy
14.11. 09:53 Karel z Čech  RE: Nebýt této Rosy
14.11. 18:39 Petr Gejdoš  RE: Nebýt této Rosy
14.11. 23:19 Karel z Čech  RE: Nebýt této Rosy
09.11. 17:08 Comodor Falkon  Co to vidím...?
09.11. 17:24 leho  RE: Co to vidím...?
09.11. 17:34 leho  RE: Co to vidím...?
09.11. 18:31 Comodor Falkon  RE: Co to vidím...?
09.11. 18:35 leho  RE: Co to vidím...?
09.11. 19:08 Comodor Falkon  RE: Co to vidím...?
09.11. 19:24 trodas  RE: Co to vidím...?
09.11. 19:36 Comodor Falkon  RE: Co to vidím...?
10.11. 00:12 trodas  RE: Co to vidím...?
09.11. 19:41 leho  RE: Co to vidím...?
09.11. 17:59 Lev  RE: Co to vidím...?
09.11. 18:13 leho  RE: Co to vidím...?
09.11. 18:16 trodas  Uz zas? :)
10.11. 01:57 Lev  RE: Uz zas? :)
09.11. 18:54 trodas  RE: Co to vidím...?
09.11. 19:03 trodas  Jak na IPcka, DNS a lokalizaci jejich registrovanych vlastniku
09.11. 19:19 trodas  RE: Jak na IPcka, DNS a lokalizaci jejich registrovanych vlastniku
09.11. 19:33 Vladimír Stwora  Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 19:40 Dáša  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 19:54 leho  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 20:04 Dáša  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 20:09 leho  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 20:25 Dáša  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 20:48 leho  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 20:57 Dáša  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 19:41 Comodor Falkon  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 19:52 leho  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 20:12  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 23:22 Arkan  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 23:29 Vladimír Stwora  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 23:38 Arkan  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
10.11. 00:01 trodas  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
10.11. 00:30 baba_Blažková  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
10.11. 08:53 Adapa  RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi
09.11. 19:48 leho  RE: Jak na IPcka, DNS a lokalizaci jejich registrovanych vlastniku
10.11. 02:13 TS  RE: Jak na IPcka, DNS a lokalizaci jejich registrovanych vlastniku
09.11. 19:33 leho  RE: Co to vidím...?
09.11. 20:51 Vladimír Stwora  RE: Co to vidím...?
09.11. 21:23 seda  Komunisti a vládnoucí elita USA
10.11. 01:13 karel4  RE: Komunisti a vládnoucí elita USA
10.11. 02:47 zap  RE: Komunisti a vládnoucí elita USA
10.11. 01:26 zap  RE: Komunisti a vládnoucí elita USA
10.11. 04:57 karel4  RE: Komunisti a vládnoucí elita USA
10.11. 20:03 seda  RE: Komunisti a vládnoucí elita USA
10.11. 22:15  RE: Komunisti a vládnoucí elita USA
10.11. 20:20 leho  RE: Komunisti a vládnoucí elita USA
10.11. 21:39 seda  RE: Komunisti a vládnoucí elita USA
11.11. 04:45 karel4  RE: Komunisti a vládnoucí elita USA
10.11. 20:40 seda  RE: Komunisti a vládnoucí elita USA
11.11. 01:02 karel4  RE: Komunisti a vládnoucí elita USA
10.11. 05:54 albert  Cenzura Zvedavce
10.11. 14:22 Vladimír Stwora  RE: Cenzura Zvedavce
10.11. 14:38 Peter Veliky  '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 16:13 Vladimir Sodek  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 19:49 Emma Bovary  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 20:22 leho  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 20:30 Emma Bovary  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 20:40 leho  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
11.11. 04:37 karel4  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 20:45 Emma Bovary  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 21:12  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
11.11. 09:27 Adapa  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
11.11. 10:12 Dáša  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
11.11. 21:21 leho  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
12.11. 10:44 Dáša  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
11.11. 21:33 leho  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 00:28 karel4  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
14.11. 21:35 leho  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
15.11. 17:12 Karel z Čech  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
12.11. 12:21 seda  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
12.11. 12:23 Adapa  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
12.11. 16:52 Alexa  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
12.11. 17:05 Adapa  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
12.11. 17:28 Alexa  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
12.11. 17:33 Adapa  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 22:14 Emma Bovary  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 22:50 Alexa  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 23:10 Emma Bovary  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 23:35 Alexa  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
14.11. 06:50 Ruda  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
12.11. 18:59 seda  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 08:07 Adapa  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 10:30 Vladimir Sodek  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 11:16 Adapa  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 12:24 Vladimir Sodek  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 12:30 Adapa  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 20:06 seda  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 21:56 Vladimir Sodek  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
14.11. 09:25 Adapa  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
14.11. 09:53 Adapa  Rovná sociální dávka
12.11. 12:56 hostující  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 16:28 Adapa  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 16:39 Lev  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem Petre..'
10.11. 19:46 Emma Bovary  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 20:34 Emma Bovary  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 20:42 leho  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 20:55 Emma Bovary  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 21:03 leho  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 22:28 Emma Bovary  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 22:48 Emma Bovary  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 22:07 Aja  Pozor,
12.11. 15:00 seda  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 02:31 Vladimir Sodek  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 21:18 seda  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
14.11. 07:09 Ruda  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
14.11. 09:15 Vladimir Sodek  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
14.11. 09:22 Vladimir Sodek  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
11.11. 04:34 Robert Nohejl  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
11.11. 21:19 Emma Bovary  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
12.11. 00:51 karel4  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
12.11. 17:51 Emma Bovary  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
13.11. 04:15 Jiří Táborský  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
15.11. 12:52 Robert Nohejl  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
11.11. 21:26 Emma Bovary  RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'
10.11. 17:19 Peter Veliky  '..Vase permanentni utoky na muslimy ..'
11.11. 01:35 baba_Blažková  RE: '..Vase permanentni utoky na muslimy ..'
11.11. 11:22 Robert Nohejl  Vsechno se da predelat i tisicileta pravda-nova bible ala po zidovske uprave
12.11. 04:46 Robert Nohejl  Vsechno to jsou jen pomluvy rassistu a neonacistu.
16.11. 04:28 Robert Nohejl  Na poli historie a novinarstvi mi delaji zide radost,vic nez nejaky zazrany antisemitista.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,18 Kč
Euro
25,57 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
23,30 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 631,55 Kč
1 unce stříbra
556,33 Kč
Bitcoin
1 198 398,59 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 13 013