Diskuze k článku

Diktát politické korektnosti

Příspěvků 35

4.8.2005 1:26

Je nacase.

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Protoze kdyz to neudelame ted, tak priste budeme celit jeste horsimu utoku na svobodu projevu... [oči v sloup] [zahanbení]

A nazoru a mysleni [pláč]

64505

4.8.2005 1:38

RE: Je nacase.

dusan 70.?.?.?

Reakce na 64505

(Příspěvek zrušen. Žádná informační hodnota, pouze pokus o popichování.)

64506

4.8.2005 2:04

RE: Je nacase.

TS 213.?.?.?

Reakce na 64506

Oni mu je neukradnou.

Oni ho za ne jenom tak dlouho budou predvolavat k podani vysvetleni, az ho prejde chut se verejne vyjadrovat.

Mirne offtopic: co se zlodeju myslenek tyce, vesele povidani je zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Thought_thieves

64513

4.8.2005 2:16

RE: Je nacase.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 64506

Ne pane Dusane objevy se daji ukrast, ale myslenky ne. Za to se daji omezit az po uruven vnitrni svobody ( jak by to videl Kant). Vase schopnost svobodneho mysleni vam neni uprena dokonce ani v lagru. Pravda, pokud vam kruci v brise hlady, tak muze byt vase mysleni ponekud prizemni. Pokud vas nekdo fyzicky a psychicky tyra, pak se uroven mysleni muze stat zvireci, pokud statni zrizeni zacina podlehat totalizaci, pak vase prave mysleni ma tendenci se utajovat a odchazi do ilegality. [mrknutí jedním okem]

64514

4.8.2005 2:48

Dotaz

Karel Zach 84.?.?.?

No ale po čem tedy vlastně neustále naříkají odpůrci politické korektnosti? Mají na mysli zachování určitých mezí nebo jim jde o volné pole působnosti ve vyjadřování názorů útočících na menšiny?

64519

4.8.2005 4:20

RE: Dotaz

TS 213.?.?.?

Reakce na 64519

Mají na mysli zachování určitých mezí nebo jim jde o volné pole působnosti ve vyjadřování názorů útočících na menšiny?

Mame svobodu projevu.

To, co uz zarucene nemame, je svoboda po projevu.

Neni zde rec o nazorech utocicich na mensiny, je zde rec o nazorech obecne. V okamziku, kdy zacnou pridavat definice, neni dana hranice, kde prestanou. Ti, kteri se odvazi kritizovat indocechy, jsou predvolavani k podani vysvetleni ted; kritici vlady prijdou zitra, a ti, kteri se odvazi optat se - nebo nedejboze na takovy dotaz odpovedet - jak obejit Statni Firewall starajici se o jejich ochranu pred Nebezpecnymi Informacemi (toho casu testovany v Cine, s hardwarem od ochrancu svobody znamych pod znackou Cisco), budou na rade pozitri.

64524

4.8.2005 12:33

RE: Dotaz

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 64524

>Mame svobodu projevu.
>
>To, co uz zarucene nemame, je svoboda po projevu.
>
To, co mě zaujalo na článku není ani osobitý způsob vyjadřování autora - jeho webové stránky jsou zřejmě široce známé, ani nic dalšího na článku samotném, jen hlavní myšlenka, podnět článku. Skutečnost, že za pronesenou myšlenku bychom se měli chodit zpovídat na policii - tedy pokud je pravda, že policie skutečně takovou prkotinu vyšetřovala.

v trestním zákoně jsou uvedeny trestné činy :

§ 198 Hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení

(1) Kdo veřejně hanobí
a) některý národ, jeho jazyk, některou etnickou skupinu nebo rasu, nebo
b) skupinu obyvatelů republiky pro jejich politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou bez vyznání,
bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
(2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nejméně se dvěma osobami.

a § 198a Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod

(1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, etnické skupině, rase, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
(2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1.
(3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo
b) účastní-li se aktivně činnosti skupin, organizací nebo sdružení, které hlásají diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou nebo náboženskou nenávist.

které umožňují trestní stíhání značného počtu osob, které se veřejně projevují zvláště na internetu. Za hanobení třeba komunistů nebo ze podněcování k nenávisti proti islámským teroristům by podle platného zákona mohly být dnes odsouzeny tisíce možná desetitisíce lidí.

64571

4.8.2005 20:06

RE: Dotaz

petrxh 213.?.?.?

Reakce na 64571

Clenove komunisticke strany pachaji tedy trestny cin dle vsech odstavcu §198a. Siri tridni nenavist a nabadaji k nasili na urcitych socialnich skupinach. A protoze vsichni clenove KSCM pachaji trestny cin dle odstavce 3b, meli by byt vsichni zavreni na 6 mesicu az 3 leta.

64609

4.8.2005 13:03

RE: Dotaz

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 64524

pokračování

Co je však na celém tom zarážející, je skutečnost, že někomu stojí za to internetové diskuze sledovat a podávat trestní oznámení. Postup policie pak je normální, každé trestní oznámení je třeba přešetřit, obstarat vyjádření podezřelých a pak nějakým způsobem rozhodnout.

Takže např. leho v diskuzi označil islámské teroristy za magory, tak až přijede na dovolenou z Iráku do Prahy, tak šup s ním do báně.
Mám štěstí, že bušisti nejsou národ, jeho jazyk, ani etnická skupina, ani rasa a ani skupina obyvatel naší republiky. Musím se však zdržet nabádání, aby bušistům byla omezena jejich práva např. umístěním do zařízení pro psychicky nemocné. Současné blázince jčak stejně nemají dostatečnou kapacitu, aby všechny bušisty mohly do své péče převzít a tak se nebudu zbytečně vysilovat.

64574

4.8.2005 13:36

RE: Dotaz

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 64574

Bushisti - to je preci skupina naokonzervatistickych magoru, silencu a sociopatu kolem Bushe (Dick, Wolfovitz, Rummy, Condoleeza, Pele...) jenz terorizuji planetu svou politikou.

Tudiz se na ne da pouzit definice zakona, jenz rika neco o "skupine obyvatel" [mrknutí jedním okem]

Cely tenhle zakon je samozrejmne nesmyslny a uz fakt, ze neni uplatnovan (nehlasaji komanci smrt kapitalismu a tridni boj? Neni to navadeni k nasili a nenavisti?)vykonnymi slozkami naznacuje, ze je to tzv. "sranda zakon" a pokud je pouzit, tak je pouzit proto, ze na http://www.dfens-cz.com hlasa autor velmi spravne a nanejvysi seriozny nazory, jenz jsou ovsem nepohodlne - cize je treba ho "lepnout" po papuli, aby si uvedomil, ze je jen nula a ze ourady jsou vsemocne.

Nevim jak vam, ale me se z takoveho postupu otevira kudla v kapse, dostavam fakt extremni napady a rucky mi sami pisou zvaci dopis pro islamske extremisty, jestli by nechteli udelat nejaky poradny utok na parlament... [pláč]

64576

4.8.2005 13:55

RE: Dotaz

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 64576

>Bushisti - to je preci skupina naokonzervatistickych magoru,
>silencu a sociopatu kolem Bushe (Dick, Wolfovitz, Rummy,
>Condoleeza, Pele...) jenz terorizuji planetu svou politikou.

>
>Tudiz se na ne da pouzit definice zakona, jenz rika neco o
>"skupine obyvatel" [mrknutí jedním okem]

Zákon říká skupina obyvatel republiky, tím je myšlena (tedy alespoň zatím) jen naše republika. Možná v zájmu politické korektnosti to brzy budou i republiky jiné, ovšem v takovém případě by byly diskriminovány státy, které nejsou republikou - třeba V. Británie aj. To by jistě naši zákonodárci urychleně ve zkráceném řízení měnili znění trestního zákona.

Také se domnívám, že současný zákon je uplatňován v jistém smyslu "třídně". Proti někomu ano, proti jinému v žádném případě. V zájmu politické korektnosti je třeba někoho osolit a jiného si nevšímat. I když (třeba kradou) oba stejně.
Spravedlnost má holt zavázané oči a tak snadno něco přehlédne. Záleží na tom, kdo a jak významný jí na co ukáže. [pláč]

64578

4.8.2005 14:53

RE: Dotaz

Krysa 81.?.?.?

Reakce na 64576

ad. Nevim jak vam, ale me se z takoveho postupu otevira kudla v kapse, dostavam fakt extremni napady a rucky mi sami pisou zvaci dopis pro islamske extremisty, jestli by nechteli udelat nejaky poradny utok na parlament..

Mě sice ručky nic nepišou, ale pochybuju, že při výbuchu v parlamentu či senátu by si většina obyvatel stěžovala... snad jedině kdyby se tam nikomu nic nestalo....
Při tom, co za naše peníze tvoří za neskutečné prasárny, není ani divu!

Ale nepochybuju , že JINE ručky si zatraceně dobře píšou, co si tady píšeme....

A "zítra" pujdem "podat vysvětlení" na fízlárnu "co jsme tím mysleli!"...

No a tam nám naopak vysvětlí, co si mužem myslet.....

Ale tohle už není o "čekštěku" ale opravdu o právech!
Na "štěk" vcelku kašlu, ale bude pro nás co máme takový a výše uvedený názor na "služebně" aspoň transparent "Vítejte na policejní gumotéku" ???

Krysa64583

4.8.2005 16:07

RE: Dotaz

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 64574

>Co je však na celém tom zarážející, je skutečnost, že
>někomu stojí za to internetové diskuze sledovat a podávat
>trestní oznámení.

Ano. To je podlě mě mnohem více zneklidňující nežli to, že policie rozehnala nezajištěnou akci technařů která devastovala krajinu a obtěžovala okolí. A přesto nikdo se nevydal házet kvůli tomu vajíčka na budvu ministerstva vnitra. Tady se mělo házet.

64588

5.8.2005 11:22

RE: Dotaz

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 64588

-Ano. To je podlě mě mnohem více zneklidňující nežli to,
-že policie rozehnala nezajištěnou akci technařů která
-devastovala krajinu a obtěžovala okolí.

Ano,kazdy okopavame tu svoji zahradku, sve policko.
Jesteze tyto prispevky cteme a piseme na politicky nekorektnim webzinu [cool]

---
[naštvaný] [velký smích] [zmaten] [cool] [překvapení] [pláč] [velký smích] [mrknutí jedním okem]
---

64728

6.8.2005 5:02

RE: Dotaz

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 64588

Nejde o radove policajty pri demonstraci ti plnily rozkaz, ten rozkaz nekdo vydal ve vysoke funkci a nekdo ve velmi vysoky funkci vyjadril verejne jistou predstavu, takze pane Stwora nebudte kratkozraky. Oba dva pripady jsou ze stejne ligy.

64919

4.8.2005 8:58

RE: Dotaz

Krysa 81.?.?.?

Reakce na 64519

No především by mne zajímalo, co si mám představovat pod názvem "odpůrce politické korektnosti"?! To je nějaký politický "newspeak"??

Druhá věc, je to, že zde jde o nazývání věcí pravými jmény. Například když řeknu, že mého otce přepadli a okradli cigáni, nejde tady o žádné "útoky na menšiny" ale o konstatování toho, co se stalo. Nevím, proč bych to měl opisovat kydy jako třeba že "dva indočeši přemístili jeho finanční prostředky směrem k sobě".
Logicky je taky nemyslné zakazovat říkat že to byli cigáni, když to cigáni de fakto byli!

Nerad bych se dočkal aby to bylo jak v USA, kde raděj každej drží hubu a vymýšlí se tam paskvily jako že "looting" (rabování) je "non-traditional shopping" (netradiční nakupování).

Jo a co tak taky začít předělávat kulturu? Třeba na "Rómský baron sem já, mě každá rómka zná..."

A než mne začnete obviňovat z rasismu: tak jedny sousedy mám Vietnamce, druhý přes ulici "Romy" a s oběma se dobře znám. Akorát že ti Romové jaksi nijak nevyskakují na každého, že sou Romové a nehulákají furt něco o rasistech. Patrně proto, že jsou stejní jak všichni ostatní "bílí" (a to včetně vzdělání). Klasiční cigáni je ovšem "milují" akorát tak, jak nás ostatní bílý, že...
Rom je normální člověk chodící do práce a nehulákající po ulici ve 4 ráno.
Též nehuláká, že on je Rom a všichni ostatní sou rasisti, zatím co se vám hrabe v tašce. Z toho plyne, proč říkám, že mého otce okradli cigáni a ne romové natož pak indočeši. Oni by totiž stejně spolehlivě okradli i ty mý sousedy odnaproti - s kterými si mimochodem navzájem hlídáme baráky aby nás někdo nevykradl, když oni nebo my nejsme doma...

64550

4.8.2005 7:43

Faktická poznámka:

J. Hruška 62.?.?.?

Zmrt je starší český název sedláka - zemědělce.
J. H.

64548

4.8.2005 9:40

Asi jsem spolknul lžičku.

Lu.Cruface 83.?.?.?

Popíše mi někdo jakým způsobem zjistí mou adresu a tel. číslo, když vám sem nebo na Idnes napíšu Nemám rád cikány?(mimochodem jen když nejsou v mé bezprostřední blízkosti(to však neplatí pro jinou r.. ... jinou skupinu)) [zmaten]

64553

4.8.2005 15:53

RE: Asi jsem spolknul lžičku.

Krysa 81.?.?.?

Reakce na 64553

řeknu vám pouze to, že to není tak "neskutečný" problém! Pokud někdo pujde přes vaše připojení a vyhrabe tf číslo či adresu,,, no problema!
Vy si vážně myslíte, že např. tf seznam celé republiky má jen telekom???
A že "nikdo" neví z jaké IP či z jakého tf čísla se připojujete a že se to nedá vysledovat?
Stručně řečeno, máte li bobky, nepište, no a nás ostatní už dávno mají "na seznamu" všichni od CIA po BIS.... no a pokud de o mobily..na co je asi Echelon, že?!"
Budu upřímný, mne už to sledování sere tak, že už mne to ani nesere...


64585

4.8.2005 17:27

RE: Asi jsem spolknul lžičku.

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 64553

Člověče, vždyť vy nejste žádný pořádný kriminálník. Jinak byste dávno věděl, že u soudu vám snadno přehrají o čem jste si s kým povídal před několika lety z anonymně koupeného mobilu na předplacené karty.
Samozřejmě vám to nepřehrají jen tak na vaše přání, když půjdete náhodou okolo a zastavíte se. Mnoho feťáků léta bručí v base jen proto, že si neopatrně povídali do mobilu, což byl proti nim u soudu jediný důkaz.
Pro některé lidi je to dost překvapení, když se slyší, co si povídal i z vypůjčeného telefonu.
A to jsme zatím stále kritizováni z EU, že ještě nemáme veřejné seznamy účastníků mobilních telefonních sítí.
Když se třeba ztratíte v horách,tak vás poměrně snadno najdou podle i vypnutého mobilu. Někdo třeba neví, že z mobilu se i bez kreditu dovoláte na polici, k hasičům, záchranné službě a pod. Prostě mobily umí věcí, o kterých my laici nemáme vůbec potuchy.
Zkoušel jste se třeba podívat na mailovou chybovou zprávu, že vaše zpráva nebyla doručena adresátu? Tam se o sobě, resp. svém počítači dozvíte podbrobností. A to jistě chodí v každém mailu, jenže laik se neumí do zprávy příslušným způsobem podívat.
Když se připojujete k síti telefonem, tak sice budete mít několik IP adres a třeba i několik telefonních přípojovacích čísel, pokud to nebude číslo jediné, ale jen jedno telefonní číslo svého telefonu.
A to existují již i u nás přístroje, kterým vás z ulice zaměří do konkrétního okna pokoje, odkud hrajete nějakou hru po síti nebo si prohlížíte konkrétní webové stránky - třeba Zvědavce.
Anonymní na síti jste pouze pro laika, který neví, jak hledat.

64591

4.8.2005 20:07

RE: Asi jsem spolknul lžičku.

Krysa 81.?.?.?

Reakce na 64591

... a podobně, např. projekt "Carnivore" co udajně radostně
funguje na hotmail.com.
A proboha přece si nemyslíte, že VAŠI poštu na internetu NIKDO nečte?!
Ti zkurvysyni čtou všechno!!!

Podle čeho by pak jinak posléze např zatýkali "nepřátele USA" ???

KDO že to je? NO VY! Neb jste se nechali např. slyšet, že Bush je kus šulína a za jeho politiku ho patří přizabít...

No a už jsem na seznamu....

Krysa

64610

5.8.2005 9:19

RE: Asi jsem spolknul lžičku.

Pavel -Čert- Němec 193.?.?.?

Reakce na 64610

Schopnejsi clovek komunikuje sifrovane. V te souvislosti me mirne rozhorcil jeden pdf dokument. Vzhledem k tomu, ze programuju v jave a zajimal sem se i o sifrovani, tak sem si chtel prohlednout prislusne examples k jednotlivym kapitolam a ejhle:

Note: Because of government restrictions on encryption, the Java programs
in Chapter 13 and 16 that use encryption are not included in the software
copy of this book. These encryption programs may be found in the hardcopy
versions.

64703

4.8.2005 19:03

RE: Asi jsem spolknul lžičku.

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 64553

když vám sem nebo na Idnes napíšu Nemám rád cikány
...................................................
To neni podněcování ani šíření.....
Pouhopouhá informace.V dnešním Reflexu nějaký Doležal píše "Nemám rád křesťany"....no on je asi žid a tak to má v náplni práce. [mrknutí jedním okem]

64603

4.8.2005 11:26

slušný člověk

abel 81.?.?.?

Autor v úvodu k "článku" používá terminus technicus "slušný člověk". Tento nesnadno definovatelný pojem si asi každý vykládáme po svém, takže doufám, že se autor neurazí, když mu sdělím, že k mému pojetí slušného člověka patří m. j. vyhýbání se vulgarismům. V článku se ovšem opakovaně vyskytují termíny, které současná čeština k vulgarismům řadí, najmě pak slovo "zmrd". V důsledku čehož řadím jeho příspěvek mezi ty, kterými se nestojí za to zabývat. Používání vulgarismů má v tomto případě podle mého dodat článku jistou údernost, za kterou se ale může skrývat také např. nedostatek věcných argumentů.

64563

4.8.2005 12:10

RE: slušný člověk

Paolo 82.?.?.?

Reakce na 64563

Přestože je slovo zmrd zařazeno mezi vulgarismy, je toto slovo mezi informovanou internetovou komunitou bráno jako terminus technicus a v této souvislosti ho autor použil. Viz:

http://www.dfens-cz.com/search.php?rsvelikost=jr&rstext=all-phpRS-all&rstema=10&stromhlmenu=10

Líbí se mi, jak si lidé zvykli kohokoliv, kdo použije jakýkoliv (v tomto případě pouze na první pohled) vulgární výraz, označit za někoho, kdo má nedostatek věcných argumentů a tím pádem odsoudit celý článek k tomu, že nestojí za to se jím zabývat.

64567

5.8.2005 9:09

RE: slušný člověk

babka_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 64567

A přesto se jím zabývá. Alespoň řádeček do diskuse musí napsat, chlap jeden šťouravá.

64702

5.8.2005 9:24

RE: slušný člověk

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 193.?.?.?

Reakce na 64567

abel bude asi z kemovi skoly...

64706

4.8.2005 13:57

RE: slušný člověk

Sandstorm 213.?.?.?

Reakce na 64563

Zmrd není v tomto případě nadávka, ale termín, který je jedním z hlavních témat weblogu D-FENSe, odkud byl také článek převzat. Na tomto webu již vyšla dlouhá řada článků, které pojem "zmrd" neustále zpřesňují. Doporučuji k přečtení, pobavíš se ;o)

(Článek byl původně určen výhradně pro výše uvedený web, a proto tento pojem užívám jako běžný. U člověka, který D-FENSův blog nečetl, to vyvolá dojem, že jde o pouhou nadávku.)

64579

4.8.2005 14:19

RE: slušný člověk

Panther 82.?.?.?

Reakce na 64563

Vážený, doporučuji Vám prozkoumat výše uvedenou adresu http://www.dfens-cz.com. Zjistíte že v tomto konkrétním a jedinečném případě není slovo zmrd samoúčelný vulgarismus, ale určitý, na tomto serveru zavedený, terminus technicus.

64581

4.8.2005 18:23

RE: slušný člověk

abel 81.?.?.?

Reakce na 64581

Hm, promiňte, ale mám pocit, že nejsem povinen zjišťovat, jestli dotyčný autor vulgarismů náhodou nemá webovou stránku atd., kde ten vulgarismus přestává být vulgarismem, a stává se de facto něčím podobným, jako je jinde PC. To po mně nemůžete myslím chtít.
Ještě bych si dovolil malou poznámku k těm, kteří zjevně považují opak PC za pravdu, resp. místy až PRAVDU: PC je podle mnohých zde lež, podle jiných (i mé maličkosti) projev pokrytectví. Jenže opakem lži nebo pokrytectví nemusí být automaticky nutně pravda (a už vůbec ne PRAVDA), ale například i jiná lež nebo jiné pokrytectví.
Jinak k meritu článku: Samozřejmě se mi nelíbí, když policie předvolává k "podání vysvětlení" za kdysi dávno napsaný článek. Na druhou stranu se mi autor jeví jako dosti provařená firma, která jen neulítla v návale emocí, ale štve dosti systematicky. Čili bych si ho asi víc všímal, jiná věc je, že daleko horší věci kliftónům bez problémů unikají. Jak tady někdo řekl, spravedlnost je halt slepá, ta lidská tedy určitě.

64598

5.8.2005 11:19

RE: slušný člověk

kubik 195.?.?.?

Reakce na 64598

Jestlize hodlate neco kritizovat, pak by bylo prinejmensim vhodny, abyste si tu kritizovanou vec alespon zlehka prebehl ocima. Nebo se chystate stat se v cechach politikem?

64727

5.8.2005 3:44

RE: slušný člověk

zap 65.?.?.?

Reakce na 64581

Vážený, doporučuji Vám prozkoumat výše uvedenou adresu http://www.dfens-cz.com
-------------------------------------------------------------------------

To mu moc nepomuze. Pri jeho cteni se jeste vice na-ere. Dalo by se cekat, ze na-ranost jinych by mela poskytnout ulevu, ale muze se stat i opak. A pak uz neni daleko ke strileni... spis bych mu radil konzultovat Skiny.[naštvaný] [naštvaný]

64661

4.8.2005 12:46

vyborne napisany clanok

google 84.?.?.?

a "zmrdi" je len velmi nevinny terminus technicus takychto stvoreni, pozieracov baget, zneprijemnovacov zivota, alebo ako tych gojov nazval sam velky Vladimir Iljic Lenin alias Israel Blank, uzitocnych idiotov [naštvaný]
........
a hned sa v ramci temy, o ktorej pojednava tento clanok, pytam sam seba a p.Stworu, kto mi vcera zrusil vsetky cookies, dotykajuce sa Zvedavca?(ostatne cookies zostali nedotknute)
tym padom boli pre mna vsetky diskusie "nove" a musel som sa prehryzt uz aj niekolkokrat citanymi prispevkami, kym som dostal k tym novym. ziadna tragedia, len zostava neprijemna otazka, ako sa to mohlo stat... [zmaten]

64573

5.8.2005 2:31

Clovece firestorme (vlastne sandstorme)....

zap 65.?.?.?

jestli tomu dobre rozumim, tak Te vymakli jelikoz jsi pouzil pracovni kompjutr na psani prizpevku ktere se hodi do 'pastajmu', ne do prace. Tudiz, sefovske pokarani je na miste, nikoli policejni, kavou a zakusky opojene reditelstvi!

Jinak jsi pravdepodobne adeptem pro hnuti Skinhead nebo prinejmensim budouci Sladkovec. Napis co bylo dal. Hodne zdaru! [chechtot]

64658

5.8.2005 10:46

To: Sandstorm

Modrý Klokan pbbrno (zavináč) seznam (tečka) cz 81.?.?.?

Skvělý článek, Sandstorme, Ty jsi má krevní skupina [smích]))

64717

Příspěvků: 35

04.08. 01:26 trodas  Je nacase.
04.08. 01:38 dusan  RE: Je nacase.
04.08. 02:04 TS  RE: Je nacase.
04.08. 02:16 Rene Bartosek  RE: Je nacase.
04.08. 02:48 Karel Zach  Dotaz
04.08. 04:20 TS  RE: Dotaz
04.08. 12:33 Karel z Čech  RE: Dotaz
04.08. 20:06 petrxh  RE: Dotaz
04.08. 13:03 Karel z Čech  RE: Dotaz
04.08. 13:36 trodas  RE: Dotaz
04.08. 13:55 Karel z Čech  RE: Dotaz
04.08. 14:53 Krysa  RE: Dotaz
04.08. 16:07 Vladimír Stwora  RE: Dotaz
05.08. 11:22 Vladimir Sodek  RE: Dotaz
06.08. 05:02 Rene Bartosek  RE: Dotaz
04.08. 08:58 Krysa  RE: Dotaz
04.08. 07:43 J. Hruška  Faktická poznámka:
04.08. 09:40 Lu.Cruface  Asi jsem spolknul lžičku.
04.08. 15:53 Krysa  RE: Asi jsem spolknul lžičku.
04.08. 17:27 Karel z Čech  RE: Asi jsem spolknul lžičku.
04.08. 20:07 Krysa  RE: Asi jsem spolknul lžičku.
05.08. 09:19 Pavel -Čert- Němec  RE: Asi jsem spolknul lžičku.
04.08. 19:03 Vratislav  RE: Asi jsem spolknul lžičku.
04.08. 11:26 abel  slušný člověk
04.08. 12:10 Paolo  RE: slušný člověk
05.08. 09:09 babka_Blažková  RE: slušný člověk
05.08. 09:24 Pavel -Čert- Němec  RE: slušný člověk
04.08. 13:57 Sandstorm  RE: slušný člověk
04.08. 14:19 Panther  RE: slušný člověk
04.08. 18:23 abel  RE: slušný člověk
05.08. 11:19 kubik  RE: slušný člověk
05.08. 03:44 zap  RE: slušný člověk
04.08. 12:46 google  vyborne napisany clanok
05.08. 02:31 zap  Clovece firestorme (vlastne sandstorme)....
05.08. 10:46 Modrý Klokan  To: Sandstorm

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

9

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 21 čtenářů částkou 3 039 korun, což je 9 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Měnové kurzy

USD
22,54 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,63 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
24,35 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 183,82 Kč
1 unce stříbra
503,90 Kč
Bitcoin
1 107 459,20 Kč

Poslední aktualizace: 6.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 922