Diskuze k článku

Kdo ovládá Ameriku?

Příspěvků 217

15.2.2005 3:04

Kdo ovládá Ameriku?

Stojan Jakotyč rainyday333 (zavináč) hotmail (tečka) com 69.?.?.?

Nuz, ked uz teraz vieme, kde je problem (t.j. zidia manipuluju verejnou mienkou), dovolim sa spytat sa tak, ako sa pytal Lenin:
Shto delat?

43380

15.2.2005 5:14

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Tom 24.?.?.?

Reakce na 43380

> ... dovolim sa spytat sa tak, ako sa pytal Lenin: Shto delat?

Dovolím si odpovědět tak, jako si odpovídal Lenin:
Šukat, šukat a zase šukat.

43388

15.2.2005 15:55

RE: Kdo ovládá Ameriku?

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 43388

Pokud si pamatuji, soudruh Lenin (Uljanov] nikdy moc o šukání nemluvil ani nepsal, neboť od jistých soudružek chytil syfilis, resp. tyfilis (on ho měl tak často, že mu tykal). Jednou řekl cosi velice moudrého a to, "Učit se, učit se, učit" (to poslední zvratné zájmeno "se", jak mi řekla soužka učitelka jazyka českého, není zapotřebí). A to vím úplně přesně, neboť na oslavy Velké říjnové revoluce (a.k.a. Lenin v říji) na mne, se třemi jinými soudruhy, jednou připadla výzdoba třídní nástěnky.

43464

16.2.2005 5:37

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Tom 24.?.?.?

Reakce na 43464

>Pokud si pamatuji, soudruh Lenin (Uljanov] nikdy moc o šukání nemluvil ani nepsal, neboť od jistých soudružek chytil syfilis, resp. tyfilis (on ho měl tak často, že mu tykal). Jednou řekl cosi velice moudrého a to, "Učit se, učit se, učit" (to poslední zvratné zájmeno "se", jak mi řekla soužka učitelka jazyka českého, není zapotřebí). A to vím úplně přesně, neboť na oslavy Velké říjnové revoluce (a.k.a. Lenin v říji) na mne, se třemi jinými soudruhy, jednou připadla výzdoba třídní nástěnky.

Kdybyste čas, strávený se soudruhy lepením nástěnky, věnoval četbě českých klasiků, nemohlo by se stát, že byste tady ctěné fóristy udivoval zkazkou o tom, jak si Lenin družil sifla se soudružkami v kamiťétu.

"Již od božího rána babička šukala po seknici ..." (a Barunka za stodolou) - doddávájí poťouchlíci.

Faktem je, že obě ženy, stará i mladá, byly velice činné v úklidovém procesu a jak chaloupka, tak i stodola, zářily čistotou. Není vůbec pravda, že babička byla líná jako svině, vozila si mohutné hyždě v červeném obrněném voze a občas jen kopla hovno pod postel a měla uklizeno.

Správný výklad slova "šukat" zde objasnil pan Had: "Aha, to jako že pořád něco hledal a přitom hodně pobíhal a ještě stačil poklidit?"

Ano, člověk by měl stále hledat, myslet a v hlavě si uklízet svinčík, zanesený mediálními programátory. A i kdyby měl člověk šukat za stodolou (myšleno a konáno v tom pejorativním smyslu slova a smyslů) tak mu zdravý pohyb na čerstvém vzduchu prospěje více, než věčné čumění na televizi.

43557

16.2.2005 18:22

RE: Kdo ovládá Ameriku?

P.Peshmerga P (tečka) Peshmerga (zavináč) seznam (tečka) cz 69.?.?.?

Reakce na 43557

Milý pane Tome,
já jsem v té době, jako tisíce mně podobných, neměl moc na vybranou, odmítnout vyzdobení třídní nástěnky se rovnalo nepřipuštění k maturitním zkouškám a pak bych dopadl jako tzv. "ing." Vacek, nedávno odstoupený náměstek ministra vnitra. (Navíc soudruh Lenin měl v tomto případě mimořádně pravdu). Potom i v době výkonu základní vojenské služby v Československé socialistické armádě bych měl i odpovídající kvalifikaci, např. nabíječ tankového děla apod. Místo toho jsem si zažil sice pár perných měsíců v poddůstojnické a dále pak důstojnické škole (v záloze), ale pak jsem si vojnu prožil v naprosté pohodě s možností buzerovat podřízené. Čestné to sice není, ale nikdy jsem se nesnažil napodobovat utrpení Mahátmá (Karamčand) Ghándího, neboť jako chlapec jsem ministroval u jezuitů v kostele svatého Ignáce na Karláku (t.j. v Praze, pro sedláky) a ti se řídili heslem "účel světí prostředky". [chechtot]

43601

17.2.2005 8:15

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Tom 24.?.?.?

Reakce na 43601

Milý pane Peshmergo,

Co je a co není není čestné, bych ponechal uvahám filosofů. Ti to mají v náplni žvástů a popisu práce. Utrpení Mahátmá Gándhího je v dnešní době vnímáno jako utopie a jeho trestání sama sebe za hříchy svých svěřenců je bráno jako holé šílenství. Dnes by jistě postačilo, aby politikové trestali sami sebe za hříchy své. [mrknutí jedním okem]

Člověk by měl být vždycky svůj, protože on sám nejlépe ví, jaké prostředky světí účel jeho existence.

43658

15.2.2005 20:59

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Had 194.?.?.?

Reakce na 43388

>Dovolím si odpovědět tak, jako si odpovídal Lenin:
>Šukat, šukat a zase šukat.
Aha, to jako že pořád něco hledal a přitom hodně pobíhal a ještě stačil poklidit?

43514

15.2.2005 22:41

RE: Kdo ovládá Ameriku?

stojan wednesday 206.?.?.?

Reakce na 43388

Omyl, Vladimir Iljic povedal nepovedal "sukat, sukat, sukat", on povedal "jebat, jebat, jebat z*da do hlavy".

43521

25.2.2005 6:18

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 43388

Mno, taky se říkalo hladit, hladit a hladit, až do úplného vyhlazení. S tím šukáním, totiž, může být potíž. Umíte si představit šukat Goldu Mayerovou nebo Magdu Halfbrightovou? Nebo, hospodyně pomiluj ny, doktorku Ruth nebo KKK (Komunistická Kurva Klímová)? To jsou zaručený erektocídy, tam nepomůže ani kilo Viagry.

44206

25.2.2005 8:19

RE: Kdo ovládá Ameriku?

google 193.?.?.?

Reakce na 44206

>S tím šukáním, totiž, může být potíž. Umíte si
>představit šukat Goldu Mayerovou nebo Magdu Halfbrightovou?
>Nebo, hospodyně pomiluj ny, doktorku Ruth nebo KKK
>(Komunistická Kurva Klímová)?

samozrejme, ze ano!
serzant leho to zvladne aj bez vedra viagri.
na rozkaz [chechtot]

44211

15.2.2005 13:49

RE: Kdo ovládá Ameriku?

abel akonec (zavináč) seznam (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 43380

Běj Židov, spasaj Rassiju, že áno? Mimochodom, "Što dělať" sa prvý opýtal Černyševskij, V.I.L. to od neho iba odpísal (a tiež na nič neprišiel).

43451

15.2.2005 4:35

Kdo ovládá Ameriku?

Vladimir Cicha walterci (zavináč) telus (tečka) net 216.?.?.?

Tento clanek lisi se doslova diametralne od drazdanske elegie pana Krale. Neni vylouceno, ze autor uz se dostal do horke vody, coz by mne v teto dobe ovladane politickou korektnosti nijak neprekvapilo. Dle meho nazoru je to clanek (tesim se na jeho pokracovani) nesmirne fundovany a dle meho nazoru drzici se dostupnych faktu.
Ano, intelektualni svet nedostal snad od jineho naroda vice nez od Zidu. To je ale jen jedna strana mince. Jejich schopnost, intelekt a vzajemnost nejsou zcela imunni proti touze po majetku, penez, coz mozna ma svuj prapuvod v davne historii. Rozhodne s tim souvisi i jejich tisicilety zapas o preziti.
Osidne je rici, ze za vsechno nedobre a znepokojujici mohou Zide. To je nesmysl. Je ale smyslem rici, ze v jejich rukou je shromazdena ohromna sila penez a tim i moci.
Na textu libi se mi jeho vecnost a solidnost, prosta primitivni zaujatosti. Autor v podstate jen pripomina, nac skoro kazdy muze pri vetsi pozornosti prijit.
K palestinsko-izraelskemu konfliktu: nejsem v te veci znalec. Izrael sve uzemi od roku 1948 znacne zvetsil. Vim ale, ze kdykoli melo dojit k jakemusi snad uzitecnemu jednani, Palestinci podnikli teroristicky utok den ci dva pred datem. Za Baraka doslo k velmi solidni nabidce ze strany Izraele .. a skoncilo to koncem Barakovy kariery a statem quo.
Davno si nedelam isluze o tom, ze media nam dnes nabizeji iunformace se solidnoosti encyklopedii.
Vidim ale, ze misto pro tento komentar se mensi a koncim tedy, zvedav velice na pokracovani clanku autorova.
Vladimir Cicha, Vancouver

43384

15.2.2005 6:49

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 43384

pokud bydlite ve Vancouveru, je predpoklad, ze mluvite amglicky.
Pokud mluvite anglicky, necekejte na dalsi prekladani pana Stwory ale prectete si clanek v originale, mate ho i s obrazkama.
No a pokud se chcete zucastnit boje za bilou rasu, nevahejte a vstupte do strany. Jak jiste vite, prijde den !

43393

15.2.2005 10:40

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Rastik palus (zavináč) tetras (tečka) sk 212.?.?.?

Reakce na 43384

Vy snad este zacnete tvrdit, ze takato sofistikovana cenzura je prospesna a mame zidom za nu podakovat [oči v sloup] . V principe je to to iste ako priama cenzura uplatnovana u nas za socializmu len s tym rozdielom, ze tento sposob je ovela menej napadny, a preto zakernejsi. Bohuzial sa zda, ze Orwell dokazal predpovedat vyvoj spolocnosti ovela lepsie, ako by sme si zelali.

43420

15.2.2005 5:56

Kdo ovládá Ameriku?

Vcelicka 24.?.?.?

Nadherne prelozeno pane Stvora,

AT ZIJE NATIONAL VANGUARD !!!

Determination: To Bring a White Tomorrow


43390

15.2.2005 7:21

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Na kazdou praci maji byt odbornici a tak nechme promluvit zidy samotne o problemu,kdo vladne v Americe.
The Jewish people now control the money system as well as the economic system... The Jews shall see that a Jewish President is elected..." It's too late, America, do you remember the 'frog in the boiling water'?. We also convinced you that Mahatir Muhammad is 'incorrect'. We now rule America, we now rull the world. Regards, Ruth Katz Zionist and proud of it London (Well, Well, HERE IS A JEW WITCH FROM ENGLAND TELLING YOU 99% OF THE BRAINWASHED & BRAIN-DEAD WHITE RACE THE TRUTH ABOUT THE JEWS, SPECIFICALLY THE ROTHSCHILD FAMILY JUST LIKE I HAVE BEEN SAYING FOR YEARS WHEN PEOPLE USE TO CALL ME A CON-SPIRACY NUT, AN ANTI-SEMITE, CRAZY, ETC.! WELL NOW YOU MUST BELIEVE ONE OF YOUR JEW gods NOW THAT SHE SAYS IT, RIGHT??? WHEN WILL THE STUPID & PATHETIC WHITE RACE EVER WAKE UP???)

Nakonec nam to rekl primo do hluchych usi sam Ariel Sharon 3 October 2001 pred shromazdenymi novinari a i senator William Fulbright to prednesl pred americkym senatem a nic mu to nepomohlo,nebot uplatky hreji v kapsach uz koupenych senatoru,volby v Americe ,jsou delany jen za zidovske penize s zidovskymi kandidaty.

43397

15.2.2005 7:31

Kdo ovládá Ameriku?

albert 70.?.?.?

Kdo ma zajem se dozvedet proc tomu tak je, jak pozoruje p. Alfred Strom, tak necht si studuje Talmud. Tam nalezne odpoved.
Jak prohlasili vysoci rabini Rodkinson a Wise na zacatku minuleho stoleti:
"Moderni zid je produkt Talmudu". Takova definice, vyslovena temi nejsvrchovanejsimi, sama vysvetluje to, proc zide jsou takovi, jaci jsou.

43399

15.2.2005 7:55

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

"‘We’ve been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not. I’m sure,’ Ra’anan Gissin, a senior adviser to [Israeli Prime Minister Ariel] Sharon, said in an interview Friday." Stephanie Innes, Arizona Daily Star, March 18, 2003.

http://abbc.com/quotes/q001-050.htm [28]
RABBI RABINOVICH'S SPEECH OF JANUARY 12TH, 1952
A report from Europe carried the following speech of Rabbi Emmanuel Rabinovich before a special meeting of the Emergency Council of European Rabbis in Budapest, Hungary, January 12, 1952:
"Greetings, my children; You have been called her to recapitulate the principal steps of our new program. As you know, we had hoped to have twenty years between wars to consolidate the great gains which we made from World War II [29], but our increasing numbers in certain vital areas is arousing opposition to us, and we must now work with every means at our disposal to precipitate World War III

43402

15.2.2005 8:37

Kdo ovládá Ameriku?

TraTom 194.?.?.?

Kdyby autor rovnou napsal, že ji ovládají židi a trpaslíci, tak by spoustě lidem usetřil čas čtením.

Jinými slovy ztráta času na pokračování.

43405

15.2.2005 17:37

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 43405

A co takhle nějaký argument?
Tento příspěvek je právě znakem patologického židomilství,
až za hrob.
Židé a především sionisté jsou nekritizovatelní!!!
Je to posvátná kráva, která "hejbe" se světem jako z dobytkem!!!
A co teprve všechny do světa vytrubované "svobodné volby"!!!
Jenom ten má ten "správný" úspěch ,kdo zpívá tu správnou píseň!
Kdo dnes židům do prdele leze, životem se snadno veze!
To je citát z nějaké žižkovské hospody. Ale jak jinak.
Hlas lidu , hlas boží!
Až nám všem a židy nevyjímaje , celý tenhle světový "průser"
spadne na hlavu, ekologií počínaje a ekonomikou konče, již
bude pozdě!!!!!
Smrt sionistům a jejich pomahačům !!

43479

15.2.2005 17:52

RE: Kdo ovládá Ameriku?

kema 81.?.?.?

Reakce na 43479

Tak je to pane Peleska, tak je to.
Ja jsem v posledni dobe zaznamenal silici protibushovskou propagandu na CNN. Vse co jeho administrativa dela je tam velice kritizovano. Hlavne zasah v Iraku. A kdyz si uvedomime, ze vetsina zidovskych volicu volila Kerryho, je to vse jasne. Konspirace jako prase je to, nic jineho!
Jak jen ty sionisty ale zastavit? Poradte !!!!!!

43484

15.2.2005 17:53

RE: Kdo ovládá Ameriku?

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 43479

>Smrt sionistům a jejich pomahačům !!


peleska, i kdyby jste se upsal k smrti, mame to pevne v rukach.

43485

15.2.2005 18:43

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 43485

Takových bylo, co tohle hlásalo!!!
Třeba Hitlerova tisíciletá říše!
Jo Zdeňku, hovno máte!
A to je právě ten problém.Kdyby sionistická mafie ovládla
svět, došlo by k nějakému uklidnění!!!
Největší nepřítel této planety je sám člověk!
A hlavně jeho všechny nekontrolovatelné kousky!
A jinak půjdeme do prdele všichni a to již dost brzy!!!
Stačí aby jenom část Číňanů začala jezdit auty a jdeme
"kukat" do prdele všichni a to docela dost zhurta!!

43494

15.2.2005 20:36

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Lev 82.?.?.?

Reakce na 43485

mame to pevne v rukach.
_______________________________

Zdendo chlape jeden, věříš, že Ti to věřím ?? [velký smích] nezklamal jsi mě [velký smích]

43510

15.2.2005 23:30

RE: Kdo ovládá Ameriku?

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 43510

>Zdendo chlape jeden, věříš, že Ti to věřím ?? [velký smích] nezklamal
>jsi mě [velký smích]

nemam to ve zvyku, na me(mne) je spoleh [mrknutí jedním okem]

43526

16.2.2005 10:56

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 43526

Židi ovládají Ameriku i celý svět a nám tady sněží a sněží. Už napadlo asi 10 ceňtáků a všude je kalamita. Letiště nelítá, silnice nesilní. Kde jste vládcové světa? Zatím ještě zalezlí v kanafasu a chrní!
Až se probudí, pošlou nám určitě bratrskou pomoc. Nějakou tu bombičku, aby sníh zholokaustovala.
Je dobře, že se máme na koho spolehnout. Rusové kdysi také poroučeli větru a dešti, jenže vítr na to nedbal. To židé jsou jiná klassa. Jejich Pámbůh (Pánbůh je špatně) je jiný kabrňák. Rozevře moře a nevěřící ďaury spálí na prach.

Proto dejme se k židům a svět bude zachráněn.

43567

18.2.2005 3:30

RE: Kdo ovládá Ameriku?

deu 66.?.?.?

Reakce na 43526

fsgsdf

43723

18.2.2005 3:40

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 43723

Co to prosím znamená?

43725

16.2.2005 8:12

RE: Kdo ovládá Ameriku?

TraTom 194.?.?.?

Reakce na 43479

Peleška, Peleška, Vy jste ale tůze zapeklitá bleška!

Pokud jste se podíval na stránky autora (National Vanguard), tak zjistíte, že to jen parta přiteplených buzerantů, kterým se nelíbí barevné zadky.

Víte a s tím sionismem je to tak (a mnohokrát jsem to tu zdůrazňoval), že každý jest svého štěstí strůjcem.
Jsou-li tedy židé úspěšnější než ostatní, pak to není negativní vlastnost, ale plus.

Vám také nikdo nebrání, aby jste byl bohatý, vlivný a úspěšný. Stačí, když přestanete psát ty svoje bláboly na Zvědavci a začnete dělat něco užitečnějšího.
Pak budete svět ovládat Vy.

Spousta diskutujících zde jsou zkrachovalé existence, které nehledají chybu v sobě, ale v úspěšnějších.
Tomu se říká závist a neskryjí to ani kecy zabalené do vzletných frází.

Nemusíte se obtěžovat s odpovědí, neboť to bude opět zabalená závist.

43563

16.2.2005 18:48

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 43563

To je veliká mýlka!
Kdyby svět byl prostý "krys" anebo jich bylo méně
všem by se lépe dýchalo!!!
Jenom sráči mohou souhlasit s prasárnama, které jsou již
dnes přijímány za normu.
Až Tě vole semele systém , který podporuješ,
potom budeš prstíčkem hrabat, aby se našel nějaký "Peleška",
který za Tebe pozvedne hlas!
A vůbec ze zbabělými a zabedněnými sráči je radno se nebavit!
Ti mají dostat jenom přes držku, protože to je mluva,
které rozumí!!!

43604

16.2.2005 22:09

RE: Kdo ovládá Ameriku?

TraTom 213.?.?.?

Reakce na 43604

Ááááááááá jééééééééé,

další bojovník za bílou pravdu. Tady diskuse nemá smysl a vězte, že než bych spoléhal na Vaší pomoc, tak se z toho vyhrabu sám (jako doposud vždy).
Ona totiž ještě žádná velká huba svět nespasila.

Loučím se s Vámi s přáním světu mír a bojovníkům za bílé zadky vazelínu.

43621

16.2.2005 22:59

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 43621

To je sice pravda, že žádná "velká huba svět nespasila",
ale to máme držet hubu a nechat si kálet na hlavu!
A myšlenka i slovo má velikou váhu.
A propo, právě i židů!!!
Je takové přísloví, že to drží jako židovská víra.
A ta obrovská síla pochází právě ze slov a myšlenek.

43623

17.2.2005 14:02

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 43623

Vždycky mě fascinuje, jak kterýkoli žiďák, když se do rejpne do Izraele, Vyvolených , Holokaustu a spol., okamžitě začne produkovat na téma 1. Buzeranti, 2. Zkrachovalé existence, 3. Výpotky, výrony, hnis, zvratky - samozřejmě vše ve spojitosti s morálkou a vzděláním.

Je to o to zajímavější, že židé nám programují lásku k 4% a jejich díla nám 4% dávají za vzor, takže taková nadávka vlastně již nadávkou není.
Židé jsou sami prokazatelně posedlí tělními tekutinami ( krev, moč, zvratky, sliny, hlenohnisavý výtok,... ), což i pitomec pozná na jejich dílech od malířství přes fotografii a filmem konče. Opět platí dětsky prosté: Kdo to říká, ten to je ...

43673

18.2.2005 8:37

RE: Kdo ovládá Ameriku?

TraTom 194.?.?.?

Reakce na 43673

Že by potrefená husa?

43741

20.2.2005 18:23

RE: Kdo ovládá Ameriku?

ZdenekP. 65.?.?.?

Reakce na 43623

Jak vidite p. Peleska, dostava se Vam nevdeku. To neni nic noveho, jak vime. Je to vzdy to same, lide nemaji radi pravdu pokud je neprijemna. Cechy v tom maji slavnou historii uz od r. 1415.

43878

25.2.2005 6:36

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 43878

Kteráto slavná česká tradice začala v roce 1915?

44207

25.2.2005 10:25

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 44207

>Kteráto slavná česká tradice začala v roce 1915?

V tomto roce celkem žádná, akorát začalo zatýkání vyšších, českých politických reprezentantů, ale zmíněn byl rok 1415, a tím asi autor myslel upálení Jana Husa (6.července), mohl by ale vysvětlit, jak to myslel.

44227

25.2.2005 14:15

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 43878

>To neni nic
>noveho, jak vime. Je to vzdy to same, lide nemaji radi
>pravdu pokud je neprijemna.

Pravdivá slova, stačí se podívat třeba na komentáře k článku na http://www.zvedavec.org/zpravySQL.php?clanek_id=728. [smích]

44240

16.2.2005 22:02

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Had 194.?.?.?

Reakce na 43563

Pane TraTome, toto...
>Víte a s tím sionismem je to tak (a mnohokrát jsem to tu >zdůrazňoval), že každý jest svého štěstí strůjcem.
>Jsou-li tedy židé úspěšnější než ostatní, pak to není negativní >vlastnost, ale plus.
... spojovat se štěstím (tedy sionismus - mocivládné choutky) je značný protimluv. Znám dost jedinců, jejichž "štěstí" je jistě jiné, než potřít druhé pěstí či "rozumem", vyssát je, odhodit a spokojeně se rozhlížet, jak to klaplo.
Jinak s tím strůjcovstvím je to pravda až děsivá.

>Pak budete svět ovládat Vy.
To je přece otázka životních priorit, resp. kombinace snahy s možnostmi dané nám životem, "osudem". Pro mě např. takové (ÚDAJNÉ) světovládné choutky znamenají jen další vábničku a past "hmoty", takže krom toho, že nezávidím nikomu ani miliony a vnější moc, ani chudobu filozofa ze sudu, mohu jen mírně politovat takové chytré, inteligentní HLUPÁKY, jež se v lepším případě několik desítek let pinoží za ...chimérou moci. Do hrobu si neumí "vzít" ani své tělo, což teprve dále.

>Spousta diskutujících zde jsou zkrachovalé existence, které >nehledají chybu v sobě, ale v úspěšnějších.
Kolik jich znáte osobně? Někdo se Vám takto velmi upřímně svěřil? Netvrdím, že to, co píšete, není možné, ovšem silné tvrzení to je a nedá mi to a zeptám se - 1.vše, co Vás potkalo a ještě potká je POUZE A JEDINĚ ovoce Vašich snah a postojů?
2.Používáte vážně slovo NÁHODA?
Pokud odpovíte: 1. ANO, 2. NE a je to upřímné, pak máte čáku, že hledáte a napravujete chyby v sobě a můžete tedy napsat, co Jste napsal. Jinak to sice můžete napsat též, ale lžete i sám sobě...a co odpovíte nebo neodpovíte, je úplně buřt, mírně důležité je, jak to doopravdy žijete.

43619

17.2.2005 9:13

RE: Kdo ovládá Ameriku?

TraTom 194.?.?.?

Reakce na 43619

Velmi kultivovaný příspěvek, se kterým nesouhlasím, ale rád na něj odpovím.

Podívejte se dnes je situace jiná než před "plyšákem". Každý může cestovat, migrovat, podnikat, navazovat kontakty, atd.
Třeba můj strýc začal s podnikáním když mu bylo 60 a můj otec v 45ti. Dnes patří oba mezi špičky v oboru. Stálo to mnoho úsilí, práce a odříkání.
To berte jako protiargument proti těm lemplům, kteří se mají špatně kvůli vlastní lenosti, ale svádí to na trpaslíky, zednáře nebo sionistické spiknutí.
Ti zde tolik nenávidění židé přišli do Evropy jako hadráři, tuláci a vyděděnci a přesto se z nich stala nejbohatší a tudíž vládnoucí vrstva a nezměnil to ani Hitler. To o něčem svědčí.

Chcete snad, aby svět ovládali alláhovi bratři a všichni jsme si olizovali zadky v mešitě?

S těmi zkrachovalými existencemi je to tak jak jsem psal výše. Většinou je poznáte díky nenávistným výkřikům proti všemu úspěšnějšímu a bohatšímu než jsou oni.

A s těmi prioritami je to tak, že každý si může svobodně vybrat. Buď bude rozedraný revolucionář s prázdnou kapsou nebo bude zajištěný škůdce systému jako já (mimochodem daně platím v řádné výši a včas aby bylo jasno).

43660

17.2.2005 9:15

RE: Kdo ovládá Ameriku?

TraTom 194.?.?.?

Reakce na 43619

Pokračování (dneska mám záchvat grafomanie [smích])

Naše asociace například potřebovala prosadit jeden zákon tak, aby byl demokratický, tedy v rozporu s ideami EU. Jak myslíte, že to dopadlo? Vyhráli jsme i přes levičáckou většinu v parlamentu. Jak?
Nepřivazovali jsme se k Temelínu, nepsali jsme nenávistné komentáře do Zvědavce, ale jši jsme přímo do parlamentu. Když nás vyhodili dveřmi, přišli jsme oknem.
Takhle se totiž dělá skutečná politika. Že se to zdejším diskutujícím nelíbí? Jejich chyba.

Jinak samozřejmě nejsem bez chyb a udělal jsem v životě mnoho průserů. Tedy většinou jsem byl ovlivněn ovocem své práce, někdy i zkaženým [smích]
Ale nikdy jsem nečekal, až se o mě nikdo postará.

Zdám se krutý, ale jsem realista. Sociální soucit jsem ztratil už jako student, když jsem dělal měsíc brigádu na "sociálce" a viděl zástupy těch "potřebných".

43661

17.2.2005 22:04

RE: Kdo ovládá Ameriku?

leho 64.?.?.?

Reakce na 43661

>Zdám se krutý, ale jsem realista. Sociální soucit jsem
>ztratil už jako student, když jsem dělal měsíc brigádu na
>"sociálce" a viděl zástupy těch "potřebných".

Je to zajimave, asi to plati na celem svete, i u nas doma v USA vetsinou demokrate ztraceji, kdyz volici zacinaji pravidelne dochazet do prace a vyplnovat rocni danova priznani.

43695

18.2.2005 8:37

RE: Kdo ovládá Ameriku?

TraTom 194.?.?.?

Reakce na 43695

Z vlastní zkušenosti vím pane Leho, že existují dva druhy lidí:

ti, co si jdou pro dávky a ti , co hledají práci.

První skutečně zaslouží dávky, nikoliv však finanční a ti druzí obdiv a pomoc.

Jejich zastoupení na sociálce je 9:1. Bohužel.

Z toho vyplývá, že asi 20 - 30% rozpočtu ČR je projídáno zcela zbytečně. Největší legrace ale je, že tito lidé nevolí ty, kteří jim dávky z našich daní zajišťují (ČSSD), ale komunisty, fašisty nebo nechodí volit vůbec [smích]

43740

18.2.2005 2:23

RE: Kdo ovládá Ameriku?

leho 64.?.?.?

Reakce na 43479

>A co takhle nějaký argument?

To se tedy ozval ten pravy. Pelesko, ty nemas vubec co zadat o nejake argumenty, jelikoz na prispevky co se ti nelibi pouze nadavas, ze ano...

43711

18.2.2005 8:39

RE: Kdo ovládá Ameriku?

TraTom 194.?.?.?

Reakce na 43711

Klid, štěká, ale nekouše (nemá zuby).

43742

1.6.2005 8:55

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Tomáš 82.?.?.?

Reakce na 43405

Jednoduše a logicky vysvětleno.A bohužel to není jenom Amerika.Podívejme se na naší politictou scénu.Tam jich je taky dobrých 70procent a taky to podle toho vypadá.At je to pravičák nebo levičák jejich modlou je jenom mamon a moc.

54230

15.2.2005 9:37

Kdo ovládá Ameriku?

Zrzek 147.?.?.?

Myslim, ze i pres pravdepodobnou pravdivost kritiky masovych medii musime uznat, ze bez nich bychom byli znacne hure informovani. O vetsine udalosti bychom nevedeli. O tech, o kterych bychom vedeli, bysme meli jeste zkreslenejsi predstavu nez ted - predstavte si, ze se neco dozvite od kamarada, ktery se to dozvedel od kamarada, ktery to ma od kamarada ... Tomu uz se neda rikat informace, ale fama.

Nevim, jak v Americe, ale tady v Cesku urcite lide vedi, ze jejich politici jsou zkorumpovani a ja nevim, co jeste. Je pravda, ze asi nevi, ze nam vladnou zide - ja zadneho neznam, takze si to taky nemyslim, ale kdovi. Takze podle meho nazoru je urcite lepsi mit masova media, ktera mohou zkreslovat informace, nez nemit zadna media. Dokud tedy nezjistim, ze nam podavaji uplne nesmyly a nepravdy.

A jeste poznamka k michani ras v Americe - nechteli to nahodou sami bili Amici??? Tak at si to uzijou a nestezujou si ... My bychom se z toho meli poucit, tak az budete zastavat vysokou politickou funkci [chechtot] , polozte si otazku - jsme v Cesku, a kdo by asi mel zit v Cesku?

43413

15.2.2005 10:58

RE: Kdo ovládá Ameriku?

dub 193.?.?.?

Reakce na 43413

"O tech, o kterych bychom vedeli, bysme meli jeste zkreslenejsi predstavu nez ted - predstavte si, ze se neco dozvite od kamarada, ktery se to dozvedel od kamarada, ktery to ma od kamarada ... Tomu uz se neda rikat informace, ale fama."

věřím, že po této definici tak budete nazývat i zpravodajství v masmédiích, protože to funguje přesně stejným způsobem - hlavní agentury jako reuters, bloobmerg atp. - vlastněné kým? - vydají svoji verzi pohádky a ostatní to pak od nich přebírají přesně v duchu vaší definice. takže nejde o nic víc než zpravodajskou fámu. rozdíl je v tom, že ve verzi kamarád od kamaráda byste měl ke stejné události několik verzí, dle různosti vašich kamarádů. takhle máte verzi jen jednu, protože klíčové kamarády kontrolují stejné subjekty.

jsem rád, že se vám toto líbí a přeji vám abyste si to řádně užil. nicméně zdravý jedinec se musí pouze pousmát[smích]

43422

16.2.2005 15:41

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Zrzek 147.?.?.?

Reakce na 43422

Netvrdim, ze mi informace z nasich medii staci. To bych zrejme necetl Zvedavce. Ale i pres moznou manipulaci je beru za dulezity zdroj informaci. Vy snad nesledujete televizni zpravodajstvi a nectete noviny?!?

43592

17.2.2005 14:05

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 43592

Nesleduji TV, mám ji od kabelu odpojenou již půl roku a nikdy jsem nežil lépe. Z novin čtu Týden a pak vždy s chutí Reflex, aneb odrazy ze židoffského světa - to proto, abych věděl, na co si mám dát pozor.
Všem doporučuji...

43674

16.2.2005 11:00

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 43413

> ... My bychom se z toho meli poucit, tak az budete
>zastavat vysokou politickou funkci [chechtot] , polozte si
>otazku - jsme v Cesku, a kdo by asi mel zit v Cesku?

Kdo? No přece rasa vyvolená a jejich otroci.

43568

16.2.2005 15:38

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Zrzek 147.?.?.?

Reakce na 43568

Mozna vam trochu uniklo, ze jsem nepsal o rase. Napsal jsem neco ve smyslu Cesko Cechum (mozna bych mel pripsat "a Moravanum"[mrknutí jedním okem] a to je projev - snad se nemylim - nacionalismu, nikoli rasismu.

43590

15.2.2005 10:23

Kdo ovládá Ameriku?

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Jmenované způsoby manipulace už byly popsány, existují dokonce i některé rafinovanější, které se často používají v reklamě. Ostatně zmanipulovat veřejné mínění v USA není zase tak složité. Mít k dispozici jednu americkou TV stanici, přesvědčím během jednoho měsíce občany v USA, že za útoky na W(T)C byl Giuseppe Garibaldi. [chechtot]

43418

15.2.2005 21:52

RE: Kdo ovládá Ameriku?

68 68.?.?.?

Reakce na 43418

Mít k dispozici jednu americkou TV stanici, přesvědčím během jednoho měsíce občany v USA, že za útoky na W(T)C byl Giuseppe Garibaldi.

Modracku, Modracku........ Zatim se vam to s vasi literarni tvorbou o idiotech moc nedari.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

43519

16.2.2005 11:08

RE: Kdo ovládá Ameriku?

TraTom 194.?.?.?

Reakce na 43418

No vidíte, já bych je zase přesvědčil, že to byl Modráček. A těmi Vašimi profily idiotů by jste to "neukecal"

[smích]

43569

15.2.2005 13:46

Kdo ovládá Ameriku?

abel akonec (zavináč) seznam (tečka) cz 81.?.?.?

Člověk, který prožil větší část života v totalitním komunistickém režimu si po přečtení vydechne úlevou, že takový dokonalý mechanizmus ovládání lidského myšlení, jako jsou moderní média neměli k dispozici komouši. I když na "myšlení" mnoha z nás se podepsali stejně, a docela jim to vydrželo, 15 let po listopadu 89´[smích]) Ale je fakt, že moderní Amerika představuje něco jako velkou laboratoř, ve které se ověřují základní teze Orwellova románu "1984" jaksi in vivo.
Ovšem žeby autor tohohle článku byl o něco lepší, než ti, které kritizuje, o tom bych docela pochyboval. Co je to ksakru "rasová situace"? A co je to "morální rovnost" různých sexuálních orientací? Vždyť to je newspeak jako kráva! Ať řekne rovnou, že mu jde o krásný bílý svět bez Židů, černochů, teploušů a jiných podvratných živlů, jako jsou např. lidé s vlastním názorem, a ten svět vybuduje hlava nehlava, nácek jeden!

43450

15.2.2005 14:27

Kdo ovládá Ameriku?

Emma Bovary 62.?.?.?

>Ovšem žeby autor tohohle článku byl o něco lepší, než ti, které kritizuje, o tom bych docela pochyboval. Co je to ksakru "rasová situace"? A co je to "morální rovnost" různých sexuálních orientací? Vždyť to je newspeak jako kráva! Ať řekne rovnou, že mu jde o krásný bílý svět bez Židů, černochů, teploušů a jiných podvratných živlů, jako jsou např. lidé s vlastním názorem, a ten svět vybuduje hlava nehlava, nácek jeden!<


To je výstižné

43456

15.2.2005 15:30

Kdo ovládá Ameriku?

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

nebudu se rozsahleji rozepisovat, zidi drzi v usa celou ekonomiku,
zlato, diamanty, medicinu, advokacii, pojistovny a banky. jo a hollywood!!!!!!
zkratka vse, kde jsou penize!!!!!!!!!!!!!!!!! a nejen v americe!!!
stefan

43460

15.2.2005 16:03

Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

leho 64.?.?.?

Tento stav je evidentne zpusobeny zivotem v paralelni realite. Na Zvedavci temto teoriim veri, nebot se jedna vetsinou o individua, ktere v USA nikdy nezili a ani tuto zemi nenavstivili. Veskere informace tedy maji z hollywoodske produkce, kde velka cast filmu obsahuje velke konspirace vsemocne vlady nestarajici se o nic jineho, nez svou moc. Vladni ministri, kongressmani a hlavne vojaci jsou predstavovani jako bezcharakterni kreatury jdouci za svym cilem pres tisice a nekdy i milliony mrtvol chudaku obcanu. Je nutno poznamenat, ze i mnoho marianku hulicich gaucovych brambor v americe veri podobnym nesmyslum take. Jelikoz navstevnici Zvedavce jsou taktez lide, kteri vetsinu zivota zili v totalite a ani po 15 letech zivota v relativni demokracii si nedovedou predstavit nic jineho, ti take velice snadno podlehaji podobnym idiockym nicim nepodlozenym nesmyslum. Virtualni realita na Internetu taktez zpusobuje, ze se mnohdy intelektuelne slabsim jedincum zda, ze svet je skutecne takovy. Chce to nasednout na materskou lod, prestat hulit marianku, odpoutat se od virtualni reality hollywoodskych braku a pristat na nasi maticce planete Zemi...

43466

15.2.2005 16:49

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Rastik palus (zavináč) tetras (tečka) sk 212.?.?.?

Reakce na 43466

Ja mam pan Leho naopak dojem, ze virtualnu realitu nam serviruju oficialne media. Na to nemusim zit v USA, pretoze v sucasnosti je uz rovnaka situacia aj u nas. Z vlastnych skusenosti viem, ze novinari vacsinou informuju neuplne alebo skreslene aj bez umyslu - jednoducho z nedbanlivosti a lenivosti. Ak si k tomu pridate este umyselne skreslovanie, tak je jasne, ze to co vidite v TV alebo citate v novinach je akasi fikcia len v hrubych rysoch inspirovana skutocnymi udalostami (aj to nie vzdy). Kazdy kto tejto fikcii veri je bud hlupy alebo uplne slepy. Koniec-koncov, vsetko ukaze cas, smutne je len to, ze to zase bude stat miliony ludskych zivotov.
Na zaver by som vam rad pripomenul vyrok A.Schopenauera:
Kazda pravda prechadza troma stadiami:
Najskor sa z nej vsetci vysmievaju, potom proti nej vsetci zurivo bojuju a nakoniec ju vsetci prijimaju ako nieco uplne prirodzene.
(Vypada to, ze vy ste este v prvom stadiu, aj ked vladna moc vo vacsine krajin uz presla do druheho.)

43476

15.2.2005 20:25

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Lev 82.?.?.?

Reakce na 43476

Kazda pravda prechadza troma stadiami:
Najskor sa z nej vsetci vysmievaju, potom proti nej vsetci zurivo bojuju a nakoniec ju vsetci prijimaju ako nieco uplne prirodzene.
__________________________________________________________

Velmi, ale velmi skutecny citat pane Rastik. Perfekt !!

43508

16.2.2005 21:57

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

leho 64.?.?.?

Reakce na 43476

>Ja mam pan Leho naopak dojem, ze virtualnu realitu nam
>serviruju oficialne media.

Velke medialni spolecnosti nam serviruji cokoliv oni si mysli, ze dobre prodaji s vetsi ci mensi mirou sve ideologie. Oni nam nelzou, kdyz treba o Iraku predkladaji pouze negativni informace, ktere vyvolavaji dojem, ze se jedna o velke lidove povstani. Ale to neni tak hrozne, jelikoz se dneska ukazuje, ze jednak jim to jejich levicackou propagandu moc lidi hlavne v USA nebasti, jelikoz nezvolili prezidenta, pro ktereho delali tak velkou kampan a take se ukazala pravda o Iraku, kde drtiva vetsina prostych obcanu sla volit pres hrozby terroristu. Ja jsem mel na mysli predevsim nazory jako v puvodnim clanku, ze veskere deni spolu s medii je ovladano odnekud shora, jako kdyz loutkar taha za nitky. Ti co za ti nitky tahaji je bud svetove zidovstvo, ci vojenskoprumyslovy komplex, ktery spolu s armadou jde za svymi cily pres mrtvoly milionu mirumilovnych obcanu. Toto je ovsem uplny nesmysl odkoukany z hollywoodskych braku, ze ano...

43618

17.2.2005 10:13

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Rastik palus (zavináč) tetras (tečka) sk 212.?.?.?

Reakce na 43618

Podla vas by zrejme mali velke media prikraslovat situaciu este ovela viac, nez to robia teraz [oči v sloup]. Mam kamarata, ktory bojoval cely januar vo Falludzi, a ten mi hovoril, ze situacia tam je ovela horsia nez ako sa tvrdi v oficialnych spravach. Americka armada kontroluje len niekolko ulic a americki vojaci su taki sfanatizovani, ze napriek dobremu vycviku bojuju v style Rambo mysliac si, ze sa im nemoze nic stat. Statistika o stratach je tiez zrejme pekne prikraslena, lebo on sam videl padnut niekolkych vojakov, o ktorych nebola v spravach ani zmienka.
Skratka, tu vobec nejde o lavicu alebo pravicu, v mediach ide predovsetkym o to, co najlepsie vyhovuje tym ludom a spolocnostiam, co ich vlastnia a ovladaju. Ak niekto zaraba na vojne astronomicke sumy a chysta sa zarabat dalsie astronomicke sumy na tazbe irackej ropy, tak je jasne, ze bude situaciu prikraslovat, aby ludia s vojnou suhlasili.
(Len tak na okraj - vo volbach vo Vietname v r.1967 bola tiez vysoka ucast a amricke media hyrili optimizmom. Mozte si o tom precitat tu: http://www.blisty.cz/2005/2/2/art21802.html)
Co sa tyka volieb v USA - vitazstvo Busha bolo tak velmi tesne, ze by som sa tym radsej velmi neohanal. Koniec-koncov jedno mali obaja kandidati spolocne - obaja mali v programe rozsiahlu pdporu Izraela a boj proti "antisemitizmu".
A k tomu tahaniu za nitky: tvrdenie, ze za vsetky nitky taha len jedna mocenska skupina je urcite zjednodusene. Tych mocenskych skupin je zrejme viacero, a kazda z nich sa snazi ziskat co najvacsi vplyv na dianie vo svete. Otazka znie, ktora skupina ma momentalne vplyv najvacsi a ako su navzajom jednotlive skupiny prepojene. V kazdom pripade, vasa predstava, ze na dianie vplyvaju najma obcania-volici mi pripada nesmierne naivna. Odporucam vam, aby ste si skusili zalozit napr. obcianske zdruzenie, a potom si vyskusali, ci dokazete nejako vplyvat na rozhodovanie vlady ci parlamentu. Vasa sanca nieco zmenit bude limitne rovna nule. Nie ste totiz multimiliardar ani majitel zbrojarskej firmy alebo banky.

43662

15.2.2005 17:48

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 43466

Leho představuje typického zákeřného patologického
"židomila" , ještě lépe řečeno krvežíznivého sionistu,
protože to bych židy urážel.
Taková mozková kráva je schopna doslova "vyblít"
mozkové zvratky na papír , bez jakéhokoliv pocitu studu,
za všechny lumpárny a křivárny, kterých se sionisté
nejenom v poslední době dopustili!!!
A teď se ukazuje jak je sionistická mafie v Iráku v prdeli,
když tam ve volbách zvítězili " náboženské kruhy",
především blízké Iránu.
To zase bude řevu, že volby nejsou podle gusta USA.
Už se těším, co spindoktoři v USA vymyslí!
Zase jim bude Evropa dobrá, kde žebrají o podporu,
ale každý už je kopne za ty všechny lži jenom do prdele!!!!

43482

15.2.2005 18:01

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

kema 81.?.?.?

Reakce na 43482

Ja myslim pane Peleska, ze v Iraku, Afghanistanu a na Ukrajine zvitezila hlavne demokracie. Ted jeste by bylo dobre, kdyby zcepenel kubansky diktator a i lide na Kube dostali svobodu.
I v Izraeli se po smrti Arafata obevila jista nadeje. I kdyz ty penize co ten lump svym lidem ukradl jim uz nikdo nevrati.
Tak nevim drahy pane, proc ta zurivost a urazky. Vzdyt je lepe a bude jeste lepe, vsak uvidite. [smích]

43487

15.2.2005 18:48

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 43487

Tam nemohla žádná demokracie zvítězit!
Jenom jedna "partička" převálcovala tu druhou.
Nakonec něco o té "demokracii" , víme také od nás z Česka!
Ne nadarmo se říká USČenko!

43495

16.2.2005 11:24

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 43495

Peleško, ty židobijče, vždyť ty nenecháš našim přátelům židomilům ani skulinku, aby se předvedli v hezkém světle. Udělej vstřícné gesto a napiš, že bys chtěl být židem a spolu s mladým bratrem lehou mlátit všechny ty nežidovské magory, co si bohulibého počínání židů nedostatečně váží.
Jeden převrácený vydá za stádo ovcí. Leho si pak bude moci připsat zářez na pažbu a rabín mu požehná.

43571

16.2.2005 19:44

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

kema 83.?.?.?

Reakce na 43495

>Tam nemohla žádná demokracie zvítězit!
>Jenom jedna "partička" převálcovala tu druhou.
>Nakonec něco o té "demokracii" , víme také od nás z Česka!
>Ne nadarmo se říká USČenko!

Nevim, proc by nemohla demokracie zvitezit i v Iraku. To jsou lide jako my, ne zadna zvirata.
A tim, jak sli k volbam i pres vyhruzky teroristu dokazali, ze o tu demokracii stoji.
Jo, a proc davate Pelesko slovo demokracie do uvozovek? Doufam, ze se vam nestyska po "lidove demokracii". [smích]

43607

16.2.2005 23:16

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 43607

Demokracie je jenom slovo.
Ale co se za ním skrývá , může být na hony té "demokracie"
vzdálené. Právě v USA podle mnoha znalců na právo veřejné,
dochází k velkému okleštění občanských svobod kvůli boji
proti imaginárnímu nepříteli. I to je pokles "demokracie".
Zatím ještě lidé mlčí, protože mají vysokou životní úrověň,
ale tento stav nemusí trvat věčně.
Potom může přijít nestabilita, která se bohužel může podepsat
na celé naší planetě. Ona k té revoltě, kdy se "vlády" ujme
"ulice", stačí obyčejně velmi malá jiskra!
Třeba se takový scénář i nějaké skupině hodí.
Nechci napadat "naše" obligátní vyvolené spoluobčany.
A to myslím upřímně! Vlády a moci se potom může ujmout
kterákoliv skupina, jenž přinese nějakou populistickou
"myšlenku". Třeba i úplně podivnou nábožensky i jinak motivovanou
jedinou pravdu, která bude mít dobrý "popový" podklad.

43624

17.2.2005 15:14

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

kema 81.?.?.?

Reakce na 43624

Pane Peleska,
k castecnemu omezeni demokratickych prav doslo za kazde valky. Dokonce i za te studene.
Ted probiha zrovna valka proti terorismu a nepritel neni rozhodne "imaginarni". Ty dva baraky v New Yorku nespadly samy a lide v nekolika zemich na strednim vychode neumiraji na zacpu, ale na teroristicke bomby.
Ta demokracie kterou davate stale do uvozovek vam zajistuje i to, ze muzete beztrestne nadavat od rana do vecera na computeru.
Zkuste to jit delat nekam, kde vladne nejaky diktatorsky posuk. Treba na Kubu nebo do jizni Koreje.
Jestli to prezijete, tak snad pochopite, o cem to vsechno je.

43677

17.2.2005 16:27

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 43677

>Ted probiha zrovna valka proti terorismu a nepritel neni
>rozhodne "imaginarni". Ty dva baraky v New Yorku nespadly
>samy a lide v nekolika zemich na strednim vychode neumiraji
>na zacpu, ale na teroristicke bomby.

Zdar Kemo
Dulezite je, aby se Zle duse hledaly a jejich nasilnosti potiraly
vsude, nikoliv pouze mezi araby.

43684

18.2.2005 13:32

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

kema 81.?.?.?

Reakce na 43684

Presne tak. Vzdyt sme so o tom onehda bavili. Lumpove a zle duse jsou vsude. Nekteri buduji ilegalni osady na pude ktera jim nepatri, nekteri se zase trefuji s letadlama do mrakodrapu.
Ale proc chodit tak daleko. Ja znam jednoho hnupa primo na tomto webu. Ten ma znalosti zaka druhe tridy obecne a jedine co umi je sproste nadavat.
Cim dyl nadava, tim blbeji vypada a tim vetsiho vola ze sebe dela a slusne lidi votravuje.
A nejsem to ani ja, ani ty Idealisto. Ani Leho, ani Vcelicka nebo Druid.
Kdo uhodne jmeno toho posuka ? [smích] [mrknutí jedním okem]

43759

18.2.2005 1:10

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 43677

Ty dva baráky nebyly dva ,ale víc a do těch ostatních
žádný eroplán nenarazil!
A jinak se můžeš kousnout do řitě!
A jak se vůbec jmenuješ?
Nejseš Ty ten Eda Kebling, zvaný Kema!
Příspěvky by na to odpovídaly.

43706

18.2.2005 13:35

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

kema 81.?.?.?

Reakce na 43706

Do rite se hochu kousnout nemuzu. Zaklady anatomie, pata trida obecna.
Preci si mou udpoved Idealistovi. Treba se ti v te lebce konecne rozsviti.

43760

18.2.2005 17:50

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 43607

>Nevim, proc by nemohla demokracie zvitezit i v Iraku. To
>jsou lide jako my, ne zadna zvirata.
>A tim, jak sli k volbam i pres vyhruzky teroristu dokazali,
>ze o tu demokracii stoji.


Bývalý irácký vyslanec při OSN Muhammad ad-Dúrím to vidí evidentně jinak : tyto volby nebyly určeny k tomu, aby obnovily bezpečnost a stabilitu. Americká administrativa se zoufale snažila legalizovat okupaci Iráku, ale vůbec se jí to nedařilo. Tento cíl se pro ni stal posedlostí, tím spíše, že proti válce v Iráku stále protestovala EU a arabské země. Proto se USA snaží legitimovat svou přítomnost v Iráku tím, že mu dají zvolený parlament a vládu, které k nim budou naprosto loajální a budou ochotny uzavřít dlouhodobé dohody, které zabezpečí americký vliv a zájmy v Iráku.
Skutečným vládcem dnešního Iráku není prezident ani prozatímní premiér; je jím americká ambasáda v Bagdádu. Je nepravděpodobné, že by USA skutečně chtěly z Iráku odejít; do dneška vynaložily 300 miliard dolarů, jak by je dostaly zpět, kdyby odešly? USA se zmocnily slepice snášející zlatá vejce, proč by ji nechaly běžet? To nemůže být. Spojené státy nešly do války s Irákem kvůli ZHN ani kvůli al-Qá'idě. Jsem plně přesvědčen, že jim šlo o mou zemi. Nepřišly ani proto, aby v zemi nastolily demokracii. Naopak, když se podíváme na dnešní Irák, nespatříme nic jiného než nejednotnost, nenávist a sektářství. Pokud Američané skutečně chtějí odejít, neudělají to dřív, dokud si v Iráku nezřídí pevnou základnu.43766

19.2.2005 2:50

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

leho 64.?.?.?

Reakce na 43766

Takze Karle, za Saddama bylo lepe, ze ano...

43788

15.2.2005 19:14

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 43482

>Zase jim bude Evropa dobrá, kde žebrají o podporu,
>ale každý už je kopne za ty všechny lži jenom do prdele!!!!

byva dobrym zvykem, pred vystrelem zamirit
prozatim to byla vzdycky Evropa, ktere musela amerika pomoci, v dobach kdy clenove nynejsi EU si navzajem podrezavali krky a nevedeli jak z toho. Ze sibirskeho lagru by jste nam tady toho moc nenapsal. Mozna nejaky vzkaz na sobi kuzi, anebo lahev vhozena do Jeniseje.

43496

15.2.2005 19:55

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 43496

To bohužel bývalo!
Evropa je dnes pro USA nepříjemně silná ekonomicky
a hlavně potřebná!!!

43499

15.2.2005 20:24

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 43499

>To bohužel bývalo!

aby se to nahodou neopakovalo, znate to " narod, ktery se nepouci...atd "

>Evropa je dnes pro USA nepříjemně silná ekonomicky
>a hlavně potřebná!!!

to snad nemyslite vazne ?

43507

16.2.2005 0:43

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 43507

Hele Zdeňku,
nebo jak se vlastně jmenuješ.
Jedna věc je jistá. Řekl bych , že už mnoha lidem tahle
sionistická lůza a chamraď leze krkem a to jsem slušný.
Stačí , aby blbeček z Bílého domu jenom trochu zahýbal
životní úrovní dolů a budou se dít věci,které bych raději
nepřipomínal. To pak odsereme pěkně všichni!!!!
A bláboly,které vypouštíš, že to máte pevně v rukou?
Tak za "komunistů" byl takový vtip na hajzlech!
Tak jedině tady to soudruzi držíte pevně v rukou!
Společnost je velice dynamická , aby si jedna skupina
na světě uzurpovala moc. Je to krávovina první třídy!
A ty jsi "žid" na hovno, když hlásáš takové nesmysly!!!

43534

16.2.2005 4:41

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 43534

>Hele Zdeňku,
>nebo jak se vlastně jmenuješ.

presne tak se jmenuju

>A bláboly,které vypouštíš, že to máte pevně v rukou?
>Tak za "komunistů" byl takový vtip na hajzlech!
>Tak jedině tady to soudruzi držíte pevně v rukou!

my nejsme komunisti

>Společnost je velice dynamická , aby si jedna skupina
>na světě uzurpovala moc. Je to krávovina první třídy!

na tu dynamiku bych tak nespolehal,kopce jsou dost vysoke

>A ty jsi "žid" na hovno, když hlásáš takové nesmysly!!!

hodnoceni necham na jinych

43552

16.2.2005 22:05

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

leho 64.?.?.?

Reakce na 43482

>A teď se ukazuje jak je sionistická mafie v Iráku v prdeli,
>když tam ve volbách zvítězili " náboženské kruhy",
>především blízké Iránu.

Neukazuje, Pelesko, jelikoz sice se jedna o byvale emigranty z Iranu, jenomze ono se jim tam moc nelibilo, oni totiz tam utekli pred Saddamem, protoze jim slo o krk. Radsi tedy zili v pitome diktature idiockych ajatollahu pomerne v bezpeci, nez aby riskovali mucirny Saddamovych veznic doma v Iraku. Ted kdyz jsou zpatky, jsou oblibeni mezi svymi obcany a citi moznost seberealizace v demokraticke spolecnosti. Iran je presne to, co oni nechteji a ja verim jejich prohlaseni, ze nechteji mit s islamskou diktaturou v Iranu nic spolecneho. Takze, Pelesko, jses zase vedle jak ta jedle...A krome toho, moji kolegove v praci jsou v Iraku uz pres mesic, ja skoro dva tydny a jeste jsem o zadne sionisticke mafii neslysel. Muzes nam tady poskytnout nejake blizsi zdroje o te mafii??

43620

16.2.2005 22:16

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Aja 24.?.?.?

Reakce na 43620

Od zacatku jsem presvedcena, ze jste, leho, virtuelni postava.
Ted si myslim, ze kdybyste nebyl, je potreba si vas vymyslet.
Budu se drzet svych zvyku a poptam se vas- muzete mi, vlastnimi slovy (na tech trvam, protoze obvykle mluvite reci frazovitou)sdelit, proc a za co bojujete v Iraku? A pripomente si nekolik verzi vaseho reditele zemekoule, nez jste s okupaci zacali.Ktera se vam jevi pravdiva?

43622

17.2.2005 3:29

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

leho 64.?.?.?

Reakce na 43622

>proc a za co bojujete v Iraku?

Predevsim za lepsi svet bez islamskych hrdlorezu. Svet si uz nemuze dovolit psychopaticke diktatory s kapesnym miliard dolaru vydelanych na korupci vselijakych programu OSN a doufat v jejich dobrou vuli. Islamsky terrorismus nevzniknul tim, ze USA rozzlobily Araby invazi do Iraku, ale jeho lihen je v zemich, kde mladi lide nemaji zadnou sanci najit zamestnani a bez sanci seberealizace vcetne osobnich svobod. A o to prave v Iraku jde, demokraticky Irak bude vzorem pro ostatni rezimy v oblasti a bud zkolabuji samy jako komunismus v SSSR a nebo, coz asi spis, to bude jeste stat hodne nasi a Iracke krve. Ale myslim, ze konecny vysledek bude rozhodne stat za to. Ajo, nebo vy jste snad doufala v Saddamovu dobrou vuli a v dobro jeho jeste vic psychopatickych synacku?

>A
>pripomente si nekolik verzi vaseho reditele zemekoule, nez
>jste s okupaci zacali.Ktera se vam jevi pravdiva?

Jake mate dukazy, ze "reditel" lhal? WMD's v Iraku jednou byly, to je prece jasne i kdyz je ted jasne ze uz nejsou. Vyparily se? A myslite, ze se tedy mely ignorovat dohody o primeri z roku 1991?

43646

17.2.2005 15:08

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Aja 24.?.?.?

Reakce na 43646

Predevsim za lepsi svet bez islamskych hrdlorezu. Svet si uz nemuze dovolit psychopaticke diktatory s kapesnym miliard dolaru vydelanych na korupci vselijakych programu OSN a doufat v jejich dobrou vuli. Islamsky terrorismus nevzniknul tim, ze USA rozzlobily Araby invazi do Iraku, ale jeho lihen je v zemich, kde mladi lide nemaji zadnou sanci najit zamestnani a bez sanci seberealizace vcetne osobnich svobod. A o to prave v Iraku jde, demokraticky Irak bude vzorem pro ostatni rezimy v oblasti a bud zkolabuji samy jako komunismus v SSSR a nebo, coz asi spis, to bude jeste stat hodne nasi a Iracke krve. Ale myslim, ze konecny vysledek bude rozhodne stat za to.]

Pane leho, vy vazne nemuzete mluvit, "jak vam zobacek narost"?
Zase sama fraze, jak z prirucky pro....
Mate socialni citeni, pricitam vam k dobru.Nakonec s tim musite mit zkusenosti z USA. Jak vysoka je kriminalita v mestskych aglomeracich s velkou nezamestnanosti a bez valne vyhlidky do budoucna?

Ajo, nebo vy jste snad doufala v Saddamovu dobrou vuli a v dobro jeho jeste vic psychopatickych synacku?

Ne, to jsem vskutku nedoufala. Na koho se chystate ted? Ktery diktator je na rade?

Jake mate dukazy, ze "reditel" lhal? WMD's v Iraku jednou byly, to je prece jasne i kdyz je ted jasne ze uz nejsou. Vyparily se? A myslite, ze se tedy mely ignorovat dohody o primeri z roku 1991?

Ach, leho, vzdyt je to porad dokola. Vy ho tu prezentujete, jako "roznasece zapadni demokracie" a jemu se , podle vyzkumu verejneho mineni , podarilo presvedcit znacnou cast vasich spoluobcanu o tom, ze za 9-11 stal Irak. Co se ZHN tyka, vzpomente si na inspektory, jejich zpravy a pozadavky.
Vyparily? Neeee, samy dobrovolne odesly.

43676

17.2.2005 20:12

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 43676

Napsala jste to velmi přesně. Na světě je (a byla) spousta mnohem horších diktátorů, než starý Saddám Husajn, jenže někteří zřejmě válčili pod tou "správnou" proamerickou korouhví. [naštvaný]

43689

17.2.2005 22:21

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

leho 64.?.?.?

Reakce na 43676

>Ach, leho, vzdyt je to porad dokola. Vy ho tu prezentujete,
>jako "roznasece zapadni demokracie" a jemu se , podle
>vyzkumu verejneho mineni , podarilo presvedcit znacnou cast
>vasich spoluobcanu o tom, ze za 9-11 stal Irak.

Ajo, cemu rikate znacna cast? Je to 5%, 10% ci 99%? Ja jsem takovy pruzkum nevidel, nemam cas na sledovani vsech pruzkumu. A proc na tom tolik dneska zalezi?

>Co se ZHN
>tyka, vzpomente si na inspektory, jejich zpravy a
>pozadavky.

Prave ze ano. Cerpam cast svych informaci z clanku Rolfa Elkeuse, vedouciho UNSCOMU v Iraku v 90tych letech. Najdete si to na webu, jeho zavery jsou zcela jednoznacne a trosku jine nez nositele Leninova radu Hanse Blixe...

43698

17.2.2005 22:42

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Aja 24.?.?.?

Reakce na 43698

Ajo, cemu rikate znacna cast? Je to 5%, 10% ci 99%? Ja jsem takovy pruzkum nevidel, nemam cas na sledovani vsech pruzkumu. A proc na tom tolik dneska zalezi?

Jo, tak cislo vam nepovim, byl to pruzkum pred volbama, rozdeleno podle toho, z jakeho duvodu budou lide volit republikany- Bushe.
Ta "znacna cast"(uvozovky proto, ze vazne si nepamatuju kolik) ho volila proto, ze spravne zautocil na Irak, protoze Irak zautocil na WTC a dalsi.
Vam se nezda dulezite, aby vasi spoluobcane byli v obraze?

Prave ze ano. Cerpam cast svych informaci z clanku Rolfa Elkeuse, vedouciho UNSCOMU v Iraku v 90tych letech. Najdete si to na webu, jeho zavery jsou zcela jednoznacne a trosku jine nez nositele Leninova radu Hanse Blixe...

Elkeuse jsem, pravda, necetla.Psal jednoznacne ve smyslu, ze vam jeho zavery vyhovuji? Podivam se na nej.Ale uz ted tusim, ze podle nej, tam zbrane jsou. Jak je mozne, leho, ze jste je nenasel?
Je to tim, ze se z letadla blbe hledaji a nebo tim, ze tam proste nejsou?
Doufam, ze zase nedojdete k zaveru, ze fandim Saddamovi a terorizmu.

43701

18.2.2005 2:35

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

leho 64.?.?.?

Reakce na 43701

>Elkeuse jsem, pravda, necetla.

Tak vidite, prectete si ho a pak si o tom popovidame.

>Psal jednoznacne ve smyslu, ze
>vam jeho zavery vyhovuji?

Davaji smysl. Tot vse a znovu doporucuji prectete si jeho clanky a interview.

>Podivam se na nej.Ale uz ted
>tusim, ze podle nej, tam zbrane jsou.

Tusite spatne. Je to totiz trosku jinak.

>Doufam, ze zase nedojdete k zaveru, ze fandim Saddamovi a
>terorizmu.

Mozna nefandite, ale tim, ze rozsirujete nazory, ze okupace Iraku je protipravni, terrorismus neprimo podporujete. Vite vlastne jaky rezim terroriste chteji? Jejich snem je islamska diktatura podobna jako v Saudske Arabii, Iranu a byvala diktatura Talibanu v Afghanistanu. Vy jste pro to, abyste nemela pravo ridit auto, nesmela pod trestem smrti ucit 12-lete holky cist a psat, sama se pod trestem smrti nesmela vzdelavat, chodit od hlavy k pate v cernem, byt nic vic nez rohozka v domacnosti a to jenom proto, ze jste zena?? Pokud se tomuto fanatismu nepostavime ted, nasi potomci by klidne mohli zit v podobne diktature v budoucnosti. Vy byste neco takoveho pripustila?

43714

18.2.2005 5:51

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 43714

Chtela bych to cele nejak uzavrit, uvedomuju si, ze jsme off topic a ze je to moje vina.Casto stacim hovor na Irak, tahle okupace mi nejde pod vous.
Dosla jsem k zaveru, ze Elkeus je Ekeus ( asi preklep z vasi strany) a patrala jsem.
Rolf Ekeus- svedsky diplomat, president UNSCOM v letech 91- 97, v te dobe se tahle organizace zdiskreditovala spolupraci s CIA.
Rozhovor s Ekeusem z roku 2 003 2http://www.pbs.org/newshour/bb/middle_east/july-dec03/ekeus_9-22.html

Otazka-Proc se nenasly ZHN.
Odpoved- Nehledaly se na spravnem miste. [překvapení]
Rozvadi osobni dojem, ze Irak nevyrabel zbrane na skladovani, ale byl pripraven je okamzite vyrobit, v pripade potreby.
To jsou teda argumenty. Vubec se mi ten vas Ekeus nelibi, ale chapu, ze vasi okupaci dodava " duvody ", ktere vy za pochodu menite.
K vasemu obvineni, ze neprimo podporuju terorismus ( ze vy byste me taky nejradeji nechal zavrit, leho, jako ty zurnalisty, priznejte se):
Saddam byl hajzlik, ale Irak byl sekularni, ci-li to, co popisujete tam neplatilo. To teprve prijde.
Nabozenstvi nemusim zadne, kazde se snazi nejakym zpusobem pridusit, ovladnout, manipulovat. Nakonec i Bush vas presvedcuje o tom, ze tahnete svetem s bibli v ruce od vitezstvi k vitezstvi.

43732

18.2.2005 17:55

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Aja 24.?.?.?

Reakce na 43732

To jsem zase ja, Aja.Kam se porad vytraci me krasne jmeno?

43767

19.2.2005 2:54

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

leho 64.?.?.?

Reakce na 43732

Ajo, takze vy si myslite, ze chudoba a bezvychodnost situace pro bezne obcany v arabskem svete nema vubec s terrorismem co delat. Terrorismus je tu tedy proto, ze Izrael a USA rozzlobily Araby svou politikou. Chapu to spravne?

43789

19.2.2005 3:15

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

leho 64.?.?.?

Reakce na 43732

>Rolf Ekeus- svedsky diplomat, president UNSCOM v letech 91-
>97, v te dobe se tahle organizace zdiskreditovala spolupraci
>s CIA.

Jiste, kazdy, kdo poskytnul informace CIA, je odsouzenihodny charakter na okraji spolecnosti.

>To jsou teda argumenty. Vubec se mi ten vas Ekeus nelibi,
>ale chapu, ze vasi okupaci dodava " duvody ", ktere vy za
>pochodu menite.

Jake duvody menim? Ja o Ekeusovi vim asi tak 5-6 let, pravidelne jsem zpravy o WMDs sledoval uz od konce 80-tych let.

>Saddam byl hajzlik, ale Irak byl sekularni, ci-li to, co
>popisujete tam neplatilo. To teprve prijde.

Jak to ze ne? Hospodarstvi bylo a jeste je uplne znicene, infrastruktura v troskach, i v nizko leticim letadle byla i dneska citit spatna kanalizace. A je velice dobre zdokumentovano, jak Saddam podporoval terrorismus. Vy tedy byste verila v dobre umysly psychopatickeho diktatora a zvlaste pak jeho jeste daleko horsim synackum?

>Nabozenstvi nemusim zadne, kazde se snazi nejakym zpusobem
>pridusit, ovladnout, manipulovat. Nakonec i Bush vas
>presvedcuje o tom,, ze tahnete svetem s bibli v ruce od >vitezstvi k vitezstvi

Nikdy jsem ho neslysel rikat neco podobneho. Muzete kdyztak uvest citat?43793

18.2.2005 9:18

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 43714

>Jejich snem je
>islamska diktatura podobna jako v Saudske Arabii, Iranu a
>byvala diktatura Talibanu v Afghanistanu. Vy jste pro to,
>abyste nemela pravo ridit auto, nesmela pod trestem smrti
>ucit 12-lete holky cist a psat, sama se pod trestem smrti
>nesmela vzdelavat, chodit od hlavy k pate v cernem, byt nic
>vic nez rohozka v domacnosti a to jenom proto, ze jste
>zena?? Pokud se tomuto fanatismu nepostavime ted, nasi
>potomci by klidne mohli zit v podobne diktature v
>budoucnosti. Vy byste neco takoveho pripustila?

Leho
A ze se tak moc staras rezim ( ktery, mimo jine, fungoval po stovky let )
cernych satku, aniz bys udelal pruzkum verejneho mineni mistnich zen,
ktere urcite miluji sve muze stejne jako muzi miluji sve zeny a deti.
Urcite tam plati heslo Neco za Neco a nepodcenuj muslimske zeny.
Nejsou tak blbe, jak si myslis. A hlavne, staras se o cizi prdel a to, ze ve
Statech jsou dusevne nemocni jedinci nuceni zit na ulici, odkazani na polevku
ze Salvation army a jako pribytek jim slouzi par vyhozenych papirovych
kartonu ( v Los Angeles takhle zije na 40 tisic lidi ).
To ne, na to penize danovych poplatniku nejsou.
Ty zeleny slouho sionistu, bez delat poradek k nam domu, kdyz te teda
plati nasi danovi poplatnici a nevymlouvej se na cerne satky muslimskych zen.

43743

18.2.2005 9:22

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 43743

...staras o rezim...

43744

19.2.2005 3:07

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

leho 64.?.?.?

Reakce na 43743

Idealisto, zopakuji to jeste jednou: Ty si tedy myslis, ze korupce, stredoveke soudnictvi, zoufala ekonomicka situace obcanu a vylouceni vice nez 50% populace ze spolecnosti nema s terrorismem co delat?

>A ze se tak moc staras rezim ( ktery, mimo jine, fungoval po
>stovky let )

Staram, protoze oni se staraji o nas takovym zpusobem, ze nam vlitli s letadly do mrakodrapu a radi by si to zopakovali co nejvic muzou. A rezim, ktery fungoval ve stredoveku, tezko ve 21. stoleti muze fungovat. Oni to vedi a prave proto nas tak nenavidi.

>cernych satku, aniz bys udelal pruzkum verejneho mineni
>mistnich zen,
>ktere urcite miluji sve muze stejne jako muzi miluji sve
>zeny a deti.

Jiste, ze miluji, ale krome toho nic jineho delat nesmeji. Zustavaji mnohdy negramotne a prakticky jsou vylouceny ze spolecnosti. Pokud se jim to nelibi a daji to verejne najevo, jejich muzi ci otcove maji pravo je beztrestne zabit, jelikoz poskodily dobre jmeno rodiny.

>Urcite tam plati heslo Neco za Neco a nepodcenuj muslimske
>zeny.

Ja je nepodcenuji, jsou to naprosto stejne bytosti jako ty nase, ale bez jakychkoliv prav, maji pravo jedine na to byt majetkem muze, ktery si s nimi muze delat naprosto co chce i vzit jejich zivot.

>Statech jsou dusevne nemocni jedinci nuceni zit na ulici,
>odkazani na polevku

Typicky argument levicaku, ja o voze a oni o koze. Samozrejme, u nas v USA mame problemy, vime o nich a snazime se je resit. Ale to je uplne jiny problem, ktery se masivnim prisunem penez do kapes zdrogovanych existenci nevyresi. Je to uplne jine tema, ze ano...

43792

18.2.2005 16:03

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

djb 83.?.?.?

Reakce na 43714

Mozna nefandite, ale tim, ze rozsirujete nazory, ze okupace Iraku je protipravni,

ktere pravo umoznuje jednomu suverenimu statu napadnout druhy???
navic nezapomente, ze irak usa nijak neohrozoval, irak by mohl byt, se zavrenim obou oci nejvyse problem evropy.

43763

18.2.2005 4:32

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Aja 24.?.?.?

Reakce na 43698

Leho, je mozne, ze vami zminovany Rolf Elkeus se jmenuje Rolf Ekeus?

43730

18.2.2005 15:58

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

djb 83.?.?.?

Reakce na 43698

Ajo, cemu rikate znacna cast? Je to 5%, 10% ci 99%? Ja jsem takovy pruzkum nevidel, nemam cas na sledovani vsech pruzkumu. A proc na tom tolik dneska zalezi?

velmi zalezi na tom, ze zeme, ktera propaguje demokracii a svobodu lze vlastnim obcanum.
pokud tak prosty fakt necitite, je skutecne diskuze s vami marna.

43762

17.2.2005 22:26

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

leho 64.?.?.?

Reakce na 43676

>Pane leho, vy vazne nemuzete mluvit, "jak vam zobacek
>narost"?

Nevim co chcete abych vam napsal, nic neopisuju, mam tedka plno prace a nemam cas premyslet co vam napsat. Nebo chcete abych vam sproste nadaval jako me Peleska?

43700

18.2.2005 1:06

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 43700

Leho ,
Tobě je vážně marné nadávat!
Ty by jsi zasloužil nakopat do kulí, aby se Ti rozsvítilo
v lebce. A jinak je s Tebou diskuze marná!
Nemluv s volem o sobotě , když jde v pátek na porážku!
To je stará lidová moudrost a hodně pravdivá.
A vůbec , když si přečtu Tvoje příspěvky, jsou stejné jako
TV FOX a jiná zaslouženě pravdivá média!
Jenom si říkám, zda jsi tak hloupý nebo navedený!
Asi obojí.

43705

18.2.2005 2:37

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

leho 64.?.?.?

Reakce na 43705

>Ty by jsi zasloužil nakopat do kulí, aby se Ti rozsvítilo
>v lebce.

Pelesko, kopani do kuli jsou tve jedine argumenty?

43715

18.2.2005 18:17

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Aja 24.?.?.?

Reakce na 43700

>>Pane leho, vy vazne nemuzete mluvit, "jak vam zobacek
>>narost"?
>
>Nevim co chcete abych vam napsal, nic neopisuju, mam tedka
>plno prace a nemam cas premyslet co vam napsat. Nebo chcete
>abych vam sproste nadaval jako me Peleska?

Vy mi nabizite, leho, jen dve varianty.Nekomunikovat, protoze nemate cas a nebo mi nadavat(to vezme mene casu).
Ucinte, jak sam uznate za vhodne.

43768

18.2.2005 20:30

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

google 62.?.?.?

Reakce na 43768>>Nevim co chcete abych vam napsal, nic neopisuju, mam tedka

>>plno prace a nemam cas premyslet co vam napsat. Nebo chcete
>>abych vam sproste nadaval jako me Peleska?


>Vy mi nabizite, leho, jen dve varianty.Nekomunikovat,
>protoze nemate cas a nebo mi nadavat(to vezme mene casu).

>Ucinte, jak sam uznate za vhodne.

[oči v sloup] aja, okamzite nechajte leha na pokoji, lebo sa nam rozplace!!
[pláč]

43775

18.2.2005 22:38

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Aja 24.?.?.?

Reakce na 43775


>
>[oči v sloup] aja, okamzite nechajte leha na pokoji, lebo sa nam
>rozplace!!

> [pláč]

..uz mlcim.[smích]

43779

16.2.2005 23:51

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 43620

Právě Tebe pokládám za sionistické provokační prase!
A jinak si zase můžeš rozložit Ty svoje cínové vojáčky
a trochu si zabojovat.
A teď jsem četl , že již bude mít armáda USA místo živých
vojáků roboty.
Jenom Leho zůstane a nafasuje klíček do prdele , aby ho mohli
každé ráno natočit! Jinak mozek nebude muset být ani repasován,
ten už má dostatečně nakurvený, takže se v zástupu robotů ztratí.

43631

16.2.2005 0:15

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

delta.100 delta (tečka) 100 (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 43466

[chechtot] Shalom Alejchom, pane Leho! [chechtot]

43528

16.2.2005 6:03

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Tom 24.?.?.?

Reakce na 43466

>Chce to nasednout na materskou lod, prestat hulit marianku, odpoutat se od virtualni reality hollywoodskych braku a pristat na nasi maticce planete Zemi...

Zdá se, seržante Leho, že jste již přistál na matičce zemi z vyhlídkových letů nad Bagdádem. A dost tvrdě, že ano.

Chlape, já vás stejně vobdivuju. Jak vy, den co den, nasazujete vlastní život v dešti kulek jenom proto, abyste těm muchojedánům zajistil demográcii. A jen co vyprázdníte zásobníky, tak s vlajícími kulkami kolem uší letíte korektně sprdnout vembloudy na Zvědavci [mrknutí jedním okem]

43558

16.2.2005 11:15

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 43558

Leho dělá záslužnou práci. Tlumočí nám, jak máme podle jeho kámoše rabína hledět na konání Velkého Satana z Bílého domu.

43570

16.2.2005 21:06

RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci

Druid 62.?.?.?

Reakce na 43466

Leho, opravdu bych chtel byt u toho az se probudite z toho snu ktery zijete. To bude pohled pro bohy. Snad najdete svou materskou lod.

43615

15.2.2005 16:48

Kdo ovládá Ameriku?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

K clanku:
http://bendib.com/media/War-on-Error.jpg

Vladimir Cicha:
http://bendib.com/palestine/Yourmove.jpg

http://www.zvedavec.org/images/temp/landloss.jpg

http://bendib.com/newones/february/2-8-Gaza-Stripped.jpg

http://bendib.com/newones/august/8-16-Great-Idewallogies.jpg

Zrzek - a vite, ze nejaky Stanislav Gross, po prezidentovi hlava statu, je zid? [pláč]

43475

15.2.2005 17:52

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 43475

Já si zase myslím, že je jedno,
zdali je Gross žid!
To na věci přeci nic nemění.
Podle mého je na post premiéra dost mladý!
Myslím tím málo moudrý a zkušený.
To je jeho veliká chyba.
Post premiéra je také jisté "řemeslo" a to on prostě neumí.

43483

17.2.2005 17:02

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 43475

Zrzek - a vite, ze nejaky Stanislav Gross, po prezidentovi hlava statu, je zid?
Z jakého zdroje to víte?

43686

15.2.2005 17:47

Kdo ovládá Ameriku?

kema 81.?.?.?

Jooo, je to tak. Melo by se to vsechno kompenzovat natocenim serialu vysilanem v hlavnim case.
Dej by byl prosty - tlupa homosexualnich zidovskych negru, rizenych Mossadem by zabijela uslechtile belochy a prznila nevinne bile panny.
Na konci kazdeho serialu by se objevil uslechtily bily heterosexualni policista podobajici se Reinhardu Heydrichovi a par tech zrud by poslal na vecnost.
Takovy serial by velice napomohl souziti lidi ruznych ras. [velký smích] [velký smích]

43481

15.2.2005 18:01

Kdo ovládá Ameriku?

Prevít (já) 66.?.?.?

Už jsem to tu uváděl...

1. Zavřete do prázdné místnosti 20 opic.
2. Pod strop do středu místnosti zavěste banán a přisuňte k němu žebřík tak, aby se dalo na banán dosáhnout. Je důležité, aby se k banánu nedalo dostat jinou cestou než po žebříku.
3. Nainstalujte na strop systém, který vždy, když nějaká opice začne vylézat nahoru po žebříku, spustí na celou plochu místnosti ledovou sprchu (něco na způsob hašení požáru).
4. Opice se rychle naučí, že není možné lézt po žebříku, aby se zároveň nespustila ledová sprcha.
5. Potom nahraďte jednu z 20 opic novou. Ta se hned zkusí přiblížit k žebříku a dostat se tak k banánu. Zbytek opic se na ni okamžitě vrhne a začne ji mlátit, i když chuděra vůbec netuší proč.
6. Následně vyměňte další starou opici za novou. Při jejím pokusu o zteč banánů se ostatní na ni opět vrhnou a ta, která byla dodána těsně před ní, ji bude mlátit nejvíc.
7. Pokračujte ve výměně opic podle předešlého vzoru až do té doby, než budou všechny opice "nové".
8. Nyní už se žádná z opic neodváží přiblížit k žebříku a i kdyby to nějakou opici z nějakého důvodu jenom napadlo, ostatní ji zmasakrují a nejhorší na té věci je, že ani jedna z opic nebude tušit důvod.

Není to přesně o tomto?
Nemyslím si, že by je to o loutkařích, ale o opicích!

43488

15.2.2005 19:22

Kdo ovládá Ameriku?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Peleška - me je - zcela uprimne - take fuk, estli je Gross zid ci nikoliv, to bala jen reakce pro Zrzka, co chtel videt nejakeho toho zida, co nam vladne, tak jsem jednoho predhodil. Kdo se jen trosku zajima o to, v cem Gross jede, tak uz vi, ktera bije.
Mlady sice je, ale umi v tom chodit velice dobre a uz vzbudil tolik zasti a nenavisti, ze ho odstavej, i kdyby nechtel - jen proto, ze si dovolil za kratkou dobu nakrast a jeste byl drzy [mrknutí jedním okem]
Vidim v tom maly pokrok k lepe fungujici demokracii - kauzy rozkraceni MF, Mackova "privatizace" knizniho velkoobyhcodu, Langerovy... a dost, o tom to tady preci neni. Chtel zida, ta jsem jednoho ukazkoveho dodal. Co dodat vic? [chechtot]


kema - LOL!!! [chechtot] No, jako vtip by to uslo, no [smích] Nestacilo by zverejnit zabery tech Izraelcu, tancicich radosti 9/11 2001 pri filmovani zkazy WTC? [mrknutí jedním okem]
Ja chtel rici, ze nemusime daleko choditi pro zadnou Hollycrap-made fixi, staci dobre podat obycejnou realitu, viz treba The Power of Nightmares [mrknutí jedním okem] Film je ke stahnuti eMule klientem pres tyhle linky:
ed2k://|file|The.Power.of.Nightmares.cd1.avi|734146280|5AA2807345D36B42B3175513FEA41731|/
ed2k://|file|The.Power.of.Nightmares.cd2.avi|733932056|C8D9993741B0A5F772A8E88909F7B373|/
ed2k://|file|The.Power.of.Nightmares.cd3.avi|734144424|EC1EEB7819DC830C0BF5F61A0F5AB918|/

Prevít (já) - nj, jsme blbi, nedokazeme komunikovat. To jste tim chtel rici, ne? [oči v sloup]

ad. clanek - dost dobre nechapu, proc vzbuzuje takove reakce, kdyz si preci AKORAT stezuje na malou skalu nazoru prezentovanych medii, jenz maji sice ruzne nazvy, nicmene prinasi state ten samy shit:

http://bendib.com/media/Righteous-leaning.jpg

43497

15.2.2005 19:53

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 43497

Já fakt nevím, ale Gross je takový spíše omyl.

43498

15.2.2005 20:14

RE: Kdo ovládá Ameriku?

karel karel4u (zavináč) cz 198.?.?.?

Reakce na 43498

Pane Peleska, pri vybirani pana Grosse se prihlizelo k jeho nezkusnnosti a take k jeho povahovym rysum. Byl vybran proto, ze se ocekavaly chyby a tim take propadnuti jeho strany pri pristich volbach. Cim vice si on zaryva podpadky do pisku tim vice on skodi sve strane. Nejak si neuvedomuje, ze pristi volebni obdobi zacne volbou ne koronaci.
Jinak bylo by smutne, kdyby nase rasa musela vzdat svou identitu jen proto aby se to nikoho nedotklo. Na mem zebricku jsou nejhezci bile deti s modryma ocima, potom bile deti s hnedyma ocima a potom zbytek v jakemkoliv poradi.

43503

20.2.2005 4:30

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 129.?.?.?

Reakce na 43503

>Pane Peleska, pri vybirani pana Grosse se prihlizelo k jeho
>nezkusnnosti a take k jeho povahovym rysum. Byl vybran
>proto, ze se ocekavaly chyby a tim take propadnuti jeho
>strany pri pristich volbach. Cim vice si on zaryva podpadky
>do pisku tim vice on skodi sve strane. Nejak si neuvedomuje,
>ze pristi volebni obdobi zacne volbou ne koronaci.

Ja jsem taky presvedcen vo tom, ze Klaus takhle uvazoval, kdyz jej poveril sestavit vladu. President prece muze pozadat vo to kohokoliv (nemusi to nutne bejt lidr vitezne strany) a ze to udelal tak a ne jinak, cosi naznacuje ze. Tedy alespon pro me.

43855

16.2.2005 8:08

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 43497

Nemate prosim niekto k tomu filmu Slovenske alebo Ceske titulky?
vlado

43562

15.2.2005 19:56

Kdo ovládá Ameriku?

Vladimir Cicha walterci (zavináč) telus (tečka) net 216.?.?.?

Komentar pan Alberta povazuji za nejzdarilejsi. K porozumeni mnoheho jeden by mel, kdyz ne studovat, tak alespon precit, nejen Talmud, ale i Koran a Bibli, navdavkem k castemu listovani byt jen strucnejsi encyklopedii.
Jak na to ziskat cas? Co nejrychleji zbohatnout a pak cist, cist, ucit se, ucit se...
Vladimir Cicha, Vancouver
P.S. obdrzenou radou se pokusim ridit, opatrim si anglicky original clanku

43500

16.2.2005 9:28

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 43500

kdyby jste opravdu cet co pan Stwora podava v cestine, urcite by jste take videl link na original clanek, no a kdyby jste cetl me pripominky, urcite by jste se vsim, ze se jedna o neonacisty nebo take jinak presentovane new order. Holt vam to asi nedochazi, pokud ano, uvazuji o vasem vzdelani.

43565

16.2.2005 20:09

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Vladimir Cicha walterci (zavináč) telus (tečka) net 216.?.?.?

Reakce na 43565

Mily pane Vcelicka, Vas komentar me neprekvapuje, podani odpovida obsahu. Jestli nekdo cte nepozorne tak to nejsem ja, alespon se o to snazim.
Pokud jde o vzdelani, mrknete se na to Vase kdyby jste a najdete si vyraz spravny.
Mejte se dobre.
Vladimir Cicha

43610

15.2.2005 21:05

Kdo ovládá Ameriku?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Nahodou, standa je bozi postavicka [chechtot]
Zvlaste se svou zenou Sarkou:
http://ax2.old-cans.com/Gross-Sarka.jpg

...jenz v bordelu Adré/Escade zcela jiste jen uklizela [chechtot] Co asi, ze by kondomy?

A uz samotny fakt, ze se premier pousti do obchodu s Libusi Barkovou, jenz celi trestnimu stihani z pojistneho osmi-milionoveho podvodu s povodni (tezce bude zatopeni dokazovat, kdyz tam podle PCR voda nebyla...), o nem ledasco vypovida.

Mel by odstoupit, a to forem. ...ale to je diskuze pod jiny clanek...

43515

16.2.2005 0:09

RE: Kdo ovládá Ameriku?

karel karel4u (zavináč) cz 64.?.?.?

Reakce na 43515

Pane Trodas, to, ze pani Sarka "jen uklizela" se mi zda jako nefairovy utok. Kazdy musi nekde zacit. Svou inteligenci projevila tim, ze si vzala budouciho prvniho ministra. Jeji zivotni cesta byla dlouha a zaslouzi si jen obdiv. Utocit na to co ona dela a jak se vykrucuje je "fair game". Smat se ji za to odkud vysla neni.

43527

17.2.2005 18:08

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 43527

Jeji zivotni cesta byla dlouha a zaslouzi si jen obdiv


Ale to si děláte legraci,že jo[smích]))
Vratislav

43687

15.2.2005 23:11

Kdo ovládá Ameriku?

Joseph 212.?.?.?

Není to o režimech, diktátorech nebo králích či poslancích..
Je to o lidech. Dobří a špatní lidé jsou všude. Myslíte si, že se něco změnilo změnou režimu v ČR z komunismu na demokracii? Ano, změnilo - jen toto slovo, označující určitý typ vládnutí. Ale lidé - lidé ti se nezměnili. Jsou pořád stejní - závistiví, obávající se, bohatí i chudí duchem, chamtiví, lživí i pravdiví.
A stejný příměr lze použít na všechny národy a rasy tady na naší zemičce. Virtuální realitou je - myslet si, že když změním vládu na demokracii, tak nastolím spravedlnost. To je nesmysl. Stejně tak je virtuální realitou, jestliže si myslím, že cigarety zdraví neškodí nebo že mi média linkují život. Je to jen utkvělá představa. Na média se dívat nemusím, cigaretu do úst také dávat nemusím. Každé zlo má svou moc jen proto, protože člověk podlehne pokušení a se zlem začne spolupracovat. Média mají velkou moc proto, protože se na ně dívá a poslouchá hodně lidí. Pokud by lidé ignorovali např. televizi, televize bude zcela bezmocná. Prosté řešení, tak si nestěžujte. Tak je to i s cigaretami, s pojmy jako je demokracie nebo tržní hospodářství. Pokud se mnoho lidí ztotožní s určitou ideou, tak se tato idea zhmotní, získá na reálných obrysech a vstoupí mezi nás. A lidé se jí začnou podřizovat, klanět se jí a vzývat ji jako modlu.

43524

15.2.2005 23:12

Kdo ovládá Ameriku?

Joseph 212.?.?.?

Člověk má obrovský dar uvést svou nehmotnou myšlenku do hmotného světa. Vzhledem k tomu, že své myšlenky neumí ovládat, jde všechno do prčic a vzniká zákonitý chaos. Člověk se chová jako dítě, které je samo v temném lese. V ruce drží baterku, ale místo toho, aby ji rozsvítil a podíval se, kudy jít, baterku pouští z ruky a bloudí.

43525

16.2.2005 1:14

Kdo ovládá Ameriku?

Zdenek 65.?.?.?

Oblibene tema...
Hledat odpoved a nalezat ji se zda zrejme prave tak snadne jako zjisteni, ze voda je mokra, den je bily a noc je cerna, tedy vetsinou. Mam svou osobni zkusenost, ktera jde nejakych 20 let zpatky. Setkal jsem se (spolu s nekolika dalsimi lidmi) s dvojici mladych novinaru ze Syracuse, NY. Shodou nahod a proto to take pisi, byli oba Zide. Co me vsak prekvapilo, byly jejich komentare o politickem tyjatru v Americe (podotykam, jiz pred 20-ti lety). Nejen ze se vyjadrili v tom smyslu, ze je abslutne bepredmetne, ktera strana je momentalne 'u moci', ale a to hlavne, z jejich poznamek vyplynulo, ze jakasi iluze demokracie je skutecne jen pouhou iluzi. Uzka a tesne se prolinajici skupina skutecnych drzitelu moci nedovoli nejake (snilkovske) demokracii, aby jim do toho 'kecala'. Pritom me napadlo, ze mozna ti hosi prave proto, ze byli jeste mladi a nebyli ukotveni coby hlasne trouby systemu se citili jako 'disidenti'. Je dost mozne, ze ona masmedialni skupina ma take svoje trhliny a sve 'podzemi'. Vsak je o tom z posledni doby par dukazu. Je to asi banda, kterou je tezko plne zdisciplinovat.

43536

16.2.2005 1:53

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdyz ptacka chytaji ,pekne mu zpivaji,takze Cechy vlezli do Evropskeho sdruzeni,ale ,kdo vi ,vlasten,kam to vlezli?

A view I heard express in Russia a couple of years ago was that NATO is run by about 1500 families, mainly Jewish in origin. The fact that the former communist countries of eastern Europe that wished to join NATO all have to enshrine in their legal system Holocaust denial laws, speaks for itself. In January 1999 Poland enacted such laws, and in April it joined NATO, by June the first academic, from Opolen University, was before the courts: Dr Dariusz Ratajczak. The court's sentence destroyed his career.
That's how it works for individuals!
Get the details by writing to Dr Ratajczak
Fredrick Töben, 11 February 2005

Sve hranice jste v ramci EU otevreli statisicum emigrantum z vychodnich zemich ,kteri drive a nebo pozdeji svym poctem preroste do nekontrolovatelnych pomeru,mnozi Britov euz dnes utikaji ze svych mest na venkov a do cizich zemi,nebot se neciti "doma" bezpecni.Tento celosvetovy zidovsky program na zlikvidovani nacionalismu-vlastenectvi je v plnem proudu a nasledky nedaji na sebe dlouho cekat,ve state Israel neexistuje mnohakulturni program ,ten je jenom pro .......Goyimi.

43538

16.2.2005 2:27

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Prvni pokus byl ovladnout svet z Ruska ve jmenu internacionalismu,ted je to Amerika,ve jmenu svetoveho-zidovskeho poradku,ale plan je stary uz desitky roku,ale ,pracuje to.

The great ideal of Judaism is that the whole world shall be imbued with Jewish teachings, and that in a Universal Brotherhood of Nations - a greater Judaism, in fact - All the separate races and religions shall disappear."
- Jewish World, February 9, 1883.

Manuel Lacunza was banished from Chile in 1767 with other Jesuits. Shortly after, he fancied himself to be a converted Jew and changed his name to Rabbi Ben Ezra. Lacunza began writing a book entitled "The Coming of Messiah in Glory and Majesty" under the name of Ben Ezra, and finished the book about 1791. In his book, Lacunza taught the that Jesus would return two times for the Church. His first return would be to get His Church out of the world so that God the Father could pour out His wrath. This may be the portion from which came the idea of a pretribulation rapture. Lacunza died before the book was published in Spanish about the year 1812. The book never became very popular. In fact, it would probably have slipped into oblivion as so many unpopular books have done throughout the years. However, Lacunza's book somehow made its way to England, where Edward Irving found it in the library of the Archbishop of Canterbury in London.
Co zbyva dodat,chytremu napovez a hloupeho kopni ,je nejvyssi cas.

43545

16.2.2005 3:11

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?


Concentration camps in US by State index
http://www.rense.com/general17/statebystate.htm

Concentration camps in US
http://gulagamerika.homestead.com

MILITARY POLICE INTERNMENT/RESETTLEMENT OPERATIONS
http://www.adtdl.army.mil/cgi-bin/atdl.dll/fm/3-19.40/toc.htm
Interament Camps Map Posted 8/19/01 PDF FORMAT:
http://www.apfn.org/pdf/camps.pdf


Concentration/Detention Camps
UN Equipment Said In Place Around US
http://www.rense.com/political/campsfound.htm


CIVILIAN INTERNMENT CAMPS UP FOR REVIEW
http://www.apfn.org/THEWINDS/archive/government/camp9-97.html

Concentration Camp Locations in Southern California
http://www.apfn.org/apfn/concentration.htm

43549

16.2.2005 4:48

Kdo ovládá Ameriku?

Belveder pilsenaaa (zavináč) yahoo (tečka) com 64.?.?.?

Pane Leho ja davam prednost "virtualni realite" na internetu.Naprogramovane demagogie se vetsina z nas nabazila dost.Jen co jsme odhodili zpravodajstvi rudych dopisovatelu od CTK a TASS,tak tu mame uz jine rozumbrady.
Jen ti co se obavaji pravdy nam neustale pripominaji, jak je internet preplneny ruznorodou propagandou a svinstvem vseho druhu a ja jim na to muzu jen odpovedet "nechte mne v klidu, at se prehrabavam a potuluji v tom virtualne realnem chaosu zcela sam,rozhodne nemam zapotrebi toho,aby mne neustale vodil za rucicku nejaky cenzor ci politruk a poucoval mne o vhodne,politicky korektni cetbe."
Vas nazor si ovsem vyslechnu a jak se zda ,tak na teto webstrance muze publikovat sve myslenky kazdy,ja i vy, a to je dalsi veliky benefit "virtualni reality" oproti kontrolovanemu tisku,kde se "svoboda slova" jen sikovne predstira.
Ja mam pocit,ze vy tvurci politicky korektniho sveta zijete v absolutne neprudusnem akvariu a nemate poneti o intelektualni energii ve zbytku sveta,ktery mysli jinym zpusobem nez vy pane Leho.Nepodcenujte nikdy sveho oponenta a dejte svemu okoli vice prostoru.Dialogem k miru a porozumeni!

43554

16.2.2005 6:49

Kdo ovládá Ameriku?

albert 70.?.?.?

Lenin (jeho deda se jmenoval Israel Blanc - shalom!) 1919, vs. Michail Chertoff (2005), dnes sef US gestapa. Teda pardon, chtel jsem rici Home Security.
Ale, Lenin-Blanc a Chertoff Vypadaji jako bratri. A to take jsou. Z vrhu zkrizenych turko-mongolskych chazaru, jejichz predci kolem 740 AD presedlali na judaismus. Se vsemi temi jejich "goddies". Chertoff - krasne to jmeno! Otec Lucifer musi byt nadmiru hrdy na potomka!
Chertoffovi je dnes poradcem c. 1 (najmuty a placeny americkou Home Security jako "konsultant"[mrknutí jedním okem], byvaly sef sovetske KGB,
zid-chazar Jevgenij Primakov, rozeny (na Ukrajine) Finkelstein. Kdyz se toto jmeno rika 'americky', tak je to Finkelstyyyn ...
http://www.jewwatch.com

43559

16.2.2005 12:12

Kdo ovládá Ameriku?

Leonard Bonhart bonhartL (zavináč) seznam (tečka) cz 146.?.?.?

jiste, ale ve vyctu skupin (at jsou puvodu demografickeho ci socialniho) rozhodne nemuzeme opomenout skupinu nejvlivnejsich bavorskych bankeru, Iluminatu, jez se v nedavne dobe spojili jiste s neprilis cestnymi umysly s jeste bizarnejsi a v dusledku mnohem mocnejsi a nebezpecnejsi skupinou Svobodnych zednáru z prazske loze, vytvarejic tak strach nahanejici frakci, pred kterou se i R:murdoch mnusi ve svem zamku moci trast hruzou. I my, naprosto prosti jakychkoli presnych dat tapeme v temnotach neznalosti a odsuzujeme se k nevyhnutelnemu osudu... [chechtot]

43578

16.2.2005 12:16

Kdo ovládá Ameriku?

Karel Infeld Prachensky 194.?.?.?

Pane Stwora, jak je možné, že mistra Pelešku necháte křičet sprostá slova, urážet ostatní přispěvatele a šířit nenávist, když ostatní komentáře velmi přísně cenzurujete?

43579

16.2.2005 23:23

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 43579

Ty Prácheňský pasdráte,
rád bych viděl, kde šířím nenávist?

43626

17.2.2005 23:28

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Vladimir Cicha walterci (zavináč) telus (tečka) net 216.?.?.?

Reakce na 43579

Ze by pan Prachensky byl mistr herec z Vancouveru?
V.C. taky z Vancouveru

43702

18.2.2005 2:40

RE: Kdo ovládá Ameriku?

leho 64.?.?.?

Reakce na 43579

>Pane Stwora, jak je možné, že mistra Pelešku necháte křičet
>sprostá slova, urážet ostatní přispěvatele a šířit nenávist,
>když ostatní komentáře velmi přísně cenzurujete?

Je to zajimave a nefer vuci ostatnim, ale na druhou stranu aspon vsichni vidi, jaky je Peleska bozi hovadko. Ja si z tech jeho nadavek nic nedelam. Palba z minometu islamskych dzihadistu je rozhodne daleko horsi...

43716

18.2.2005 3:05

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 43716

To si asi dostal z minometu jednu do palice.
A co se týče argumentů, tak ty mě opravdu již došli!
Diskuzi ze sionistickým troglodytem, totiž žádným způsobem
vyargumentovat nelze!!!
To je to samé,jako bych se chtěl bavit s gestapákem nad hromadou
mrtvol v areálu právě osvobozeného koncentráku!
A Leho jdi už vážně ze svými prolhanými zprávami do prdele!!!

43718

18.2.2005 3:33

RE: Kdo ovládá Ameriku?

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 43579

>Pane Stwora, jak je možné, že mistra Pelešku necháte křičet
>sprostá slova, urážet ostatní přispěvatele a šířit nenávist,
>když ostatní komentáře velmi přísně cenzurujete?

uz v davnych dobach se management nechal obveselovat ruznyma zrudama, jak rika Svejk, tak proc cenzura.

43724

22.2.2005 8:22

RE: Kdo ovládá Ameriku?

kema 203.?.?.?

Reakce na 43724> uz v davnych dobach se management nechal obveselovat
>ruznyma zrudama, jak rika Svejk, tak proc cenzura.

Presne tak. Navic si vedle prskajiciho nestastnika Pelesky i ti nejhloupejsi muzou pripadat jako geniove! [velký smích]
Taky jsem proti cenzure.

43995

22.2.2005 9:48

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Lev 82.?.?.?

Reakce na 43995

i ti nejhloupejsi muzou pripadat jako geniove! [velký smích]
___________________________________________________

Pane kema, toto vase vyjadreni patri, jak vam, tak i mě ? Tak to bych byl radeji pro cenzuru, at jsme si vsichni rovni. Ale s tim rozdilem, ze nekteri budou "rovnejsi", nez ti druzi, jak napsal ten znamej spisovatel v "Animals farm" [velký smích] [velký smích]

44000

24.2.2005 7:04

RE: Kdo ovládá Ameriku?

kema 208.?.?.?

Reakce na 44000


>Pane kema, toto vase vyjadreni patri, jak vam, tak i mě ?


To zalezi na vas, pane lev. Ja osobne styk s pitomcem ktery dovede jen nadavat pro sve ego nepotrebuji,ale pro nektere to muze byt prospesne.
Zkratka - vsechno zle je k necemu dobre. [smích] At zije Peleska, pryc s cenzurou!!!!!

44128

16.2.2005 12:33

Kdo ovládá Ameriku?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Robert Nohejl - moooc hezky. Takze proc se za koncentraky tak halasne kritizuji fasiste, kdyz "land of the freedom" je mel take, a po Pearl Harboru do nich zavreli vsechny Japonce bez vyjimky (krome tech, co se jim nepodarilo vyhostit do Japonska, ze... ) ...
Trosku shiza, ne? Jak se tedy vlastne spojenci a fasiste lisili?

Belveder - dobre receno [velký smích]

Karel Infeld Prácheňský - protoze pan Peleska uz je proste takovy, no [smích] Tolerujeme ho, asi stejne, jako obtizny hmyz [chechtot]
Ne, svanda... Proste je tak trosku fanatikem, no [mrknutí jedním okem]

43582

16.2.2005 14:44

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 43582

>Robert Nohejl - moooc hezky. Takze proc se za
>koncentraky tak halasne kritizuji fasiste, kdyz "land of the
>freedom" je mel take, a po Pearl Harboru do nich zavreli
>vsechny Japonce bez vyjimky (krome tech, co se jim
>nepodarilo vyhostit do Japonska, ze... ) ...

>Trosku shiza, ne? Jak se tedy vlastne spojenci a fasiste
>lisili?

Trodasi, dovolím si odpovědět za pana Nohejla: Je to přece jasné, ty truhlíku nedovzdělaná - jak by řekl pan Álois. Koncentráky spojenců byly ty naše a tedy ty dobré, kdežto koncentráky fašistů byly našich odpůrců a tedy ty špatné. To ví každé malé dítě a píše se to v novinách.

Stejně tak, když irácký civilista nechá vybuchnout na sobě přivázanou výbušninu u vojenského stanoviště okupační armády v Iráku, tak je to odporný vraždící terorista. Kdežto když naši hrdinní letci vybombardují v Iráku veselící se stavebčany, tak je to jasně spravedlivý obranný útok na zakuklené teroristy, ohrožující NY.

43588

16.2.2005 17:20

Kdo ovládá Ameriku?

Vandal 209.?.?.?

Vrele doporucuji nedavno vydanou knihu, jejimz autorem je YURI SELZKIN nazvanou "Jewish Century".
Vsichni, kdo zvladnou anglictinu v ni najdou dosvedceni vseho toho o cem se na techto strankach diskutuje z hlediska nas, t. zv. antisionistu, nebo kdyz preferujete zidobijcu z pera jednoho z NICH, clena kmene povereny Bohem, aby vladli celemu svetu.

43598

16.2.2005 20:29

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 43598

Jméno autora je mně povědomé, nenapsal náhodou také knihu Sionismus? Upozorňuji, kvůli odvrácení případného omylu, že knihy s názvem Sionismus jsou dvě - jednu napsal Alfred Lilienthal a autorem té druhé by mohl být právě vámi zmiňovaný autor. Popisuje v ní mj. praktiky izraelských vyšetřovatelů na arabských vězních, nebo vyjmenovává významné světové politiky s jejich zařazením do konkrétních lóží.

43614

16.2.2005 23:28

Kdo ovládá Ameriku?

google 193.?.?.?

izrealsky parlament schvalil dnes odskodnenie 8000 zidovskym okupantom v Gaze. na rodinu to ma byt okolo 300 000 EURO. spolu 700 milionov EURO. preco nie, ked A.Sharon uz pred rokom poziadal USA o financovanie projektu a dostal na projekt od US-vlady 1,2 miliardy dolarov.
ved US TAXPAYERS to zaplatia. Lev s Taborskym tiez [vyplazený jazyk]

43627

16.2.2005 23:49

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Lev 82.?.?.?

Reakce na 43627

ved US TAXPAYERS to zaplatia. Lev s Taborskym tiez [vyplazený jazyk]
______________________________________________________

Len sa neboj Google, dozili sme sa padu Berlinskej zdi, dozijeme sa iba toho, ze si ty tax peniazky vybereme aji s urokmi. Ako sa to poveda v Prusku ? "jednou prijde den" ? [cool] [mrknutí jedním okem]

43630

17.2.2005 0:35

Kdo ovládá Ameriku?

Lev 82.?.?.?

IQ pod 90 (podprůměrná inteligence): 9,5 % světové populace

IQ 90-109 (průměrná inteligence): 60 % populace

IQ 110-119 (vysoká inteligence): 18 % lidí

IQ 120-139 (velmi vysoká inteligence): 11 % lidí

IQ nad 140 (genialita): 1,5 % populace


Kdo má jaké IQ?


Albert Einstein (geniální fyzik): 165

Adolf Hitler (říšský kancléř): 138

Průměr v Česku: 106

Ronald Reagan (bývalý americký prezident): 105

Gorila Koko (nejchytřejší opice světa): 95

George Bush ml. (úřadující prezident USA): 91*

Volim pro Koko, ta je o 4 % IQ chytrejsi, nez muj, po druhe zvoleny presidet [zmaten]

43635

17.2.2005 1:27

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 43635

Hele Lve , ale teď fakt je ten blbeček v Bílém domě
skutečně takový pitomec?
Odkud je ta informace?
Děkuji.

43638

17.2.2005 20:21

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 43638

Dovolím si odpovědět za pana Lva. Ta informace je z Blesku. Je to evidentní hloupost, nechci shazovat pana Lva, nýbrž zdroj těchto čísel. U George Bushe tomu věřím. IQ 138 měl Hermann Goering, nikoliv Hitler. Podle jiných zdrojů je průměrné IQ v ČR 97, na Slovensku 96. Tady bych naopak soudil, že skutečná hodnota bude vyšší, ale nemám možnost seriózního ověření a posouzení. [zahanbení]

43690

18.2.2005 3:12

RE: Kdo ovládá Ameriku?

google 62.?.?.?

Reakce na 43690

ziskavanie takychto dat je nesmierne komplikovany, komplexny a samozrejme nie celkom objektivny proces, hlavne ak sa jedna o zistovanie celonarodneho priemeru. okrem toho existuje aj fenomen narastania, ale aj klesania IQ na celonarodnej urovni v zavislosti od roku ziskavania dat. pozitivny priklad Japonsko, negativny priklad je napr. Nemecko, kde bol v priebehu 15 rokov zisteny pokles o celych 5 bodov, hoci bol ocakavany narast (moze to ist samozrejme na konto pristahovalcov, ale nemusi).
signifikantne rozdielne vysledky sa dosahuju pri zistovani dat prevadzane clenom toho isteho naroda alebo niekym, narodu cudzim, nedajboze nepriatelsky naklonenym/carrying prejudices. samozrejme existuju kompenzacne statisticko-matematicke mechanizmy, ale vsetci vieme, ze clovek je vynachadzava potvora, hlavne ak moze intrigovat. nezabudajuc na to, ze existuju rozne testy(najznamejsi je Raven's Advanced Matrices). tie najznamejsie, ale prekvapivo dochadzaju k velmi podobnym vysledkom.
u jednotlivych osob su jednoznacne zistene/namerane korelacie medzi napr. dozitim sa vysokeho veku a vysokym IQ alebo vyskou zarobku a vyskou IQ, na celonarodnej urovni to az tak celkom nefunguje.
napriklad USA, by museli podla tejto teorie, mat najvyssi IQ-priemer na tejto planete, alebo by museli znizit svoj BSP per capita niekolkonasobne, aby potvrdili tuto hypotezu.
mam k dispozicii jednu tabulku, ktora bola uverejnena v polskom casopise Forum Psychologiczne z roku 2002/I.kwartal uvadzam z nej len niektore, pre Zvedavca relevantne[mrknutí jedním okem] krajiny.


Australia IQ 97 Jahr 1997
Britain 100 1986
Canada 97 1995
China 98 1996
Czech Rep. 98 1996
Germany 105 1983
Israel 90 1994
Slovak Rep. 98 1994
Slovenia 95 1999
United States 98 1997

(test Ravena)

43720

22.2.2005 1:09

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 160.?.?.?

Reakce na 43635

U toho Bushe je to nesmysl, vymyšlený jakýmisi dvěma v maringotce žijími prodemokratickými Židy v rámci předvolebního boje. Jako "blbeček" se zřejmě stylizuje, aby se "přiblížil lidu". Už univerzitní vzdělání je důkazem proti. Článek o tom byl na www.vdare.com.

43963

17.2.2005 1:29

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

izrealsky parlament schvalil dnes odskodnenie 8000 zidovskym okupantom v Gaze. na rodinu to ma byt okolo 300 000 EURO. spolu 700 milionov EURO. preco nie, ked A.Sharon uz pred rokom poziadal USA o financovanie projektu a dostal na projekt od US-vlady 1,2 miliardy dolarov.
ved US TAXPAYERS to zaplatia.
-----------
Preste tak,98% Americanu,co by "krestanska " zeme zaplati pres sve 2% zidu v Americe svych 6 milionu zidu v terroristickem state Israelu,takova blbost krestanu musi bucet az nekam hodne daleko do vesmiru,ne k Bohu,nebot ten ,jak ve stanku bozim dokazal vymrskat vsechny lichvare do jednoho.Toto je to ,co ukazuje presne ,kdo v Americe vladne,jenze krestanske usi jsou zalite voskem jak usi Odysseusovych plavcu,o usi nasich politiku vubec nejde ,tam je to dane ,tim ,ze jsou politiky.Sheron si muze delat co chce ,jeho vubec nezajimaji nejake resoluce UN, on vi ,ze to vsechno je jen tak dobre pro "kocku" ,ale ne pro lidi,lidi ,to je massa-stado a s tim politici umi s pomoci medii manipulovat jak se jim zachce,proc se nebouri americky poplatnik proti vydirani Israelu s kolaboranty ve Washingtonu?
Ted na SBS probehl rozhovor ,ze v USA soudci a pravnici si delaji vlastni zakony zcela mimo konstituci a doposavad prijatych zakonu,proste ,stat ve state ,jen pripomenu,ze pravnicke university chrli kazdy rok na 10 000 novych zakonodarcu,vetsina z nich zidu,kteri obsazuji veskera mista dulezita pro chod statu a ne jen v USA,pronikaji cim dal tim vice do jinych zemi,kde od prumyslu az po media ziskavaji postupne kontrolu nad krestanskymi zememi.Nakonec ,vlada Slanskeho byla dobrym prikladem a dnes ?

43639

17.2.2005 4:02

RE: Kdo ovládá Ameriku?

abel akonec (zavináč) seznam (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 43639

Ehm, docela jsem se pobavil Vámi použitým výrazem "američtí křesťané". Já jsem je zažil naživo, totální zabedněnci, kteří při studiu Bible zatím nedospěli k Novému zákonu, pořád se hrabou v tom Starém. Jejich Bůh je i Bohem Izraele, Bohem mstivým, vyžadujícím naprostou poslušnost, a neodpouštějícím nikomu nic, na rozdíl od Boha ke kterému se modlil Kristus, a prosil jej o odpuštění pro ty, kteří jej v tu chvíli zabíjeli. Já se ani celkem tomu kamarádíčkování Američanů se Židy nedivím, jsou skoro z jednoho těsta. Ale i kdyby se ti američtí "křesťané" dali třeba obřezat, pro Židy vždy zůstanou gojim. Samozřejmě jim to s taktických důvodů zatím neříkají.

43648

17.2.2005 7:23

RE: Kdo ovládá Ameriku?

albert 70.?.?.?

Reakce na 43648

Jejich Bůh je i Bohem Izraele,
>Bohem mstivým, vyžadujícím naprostou poslušnost, a
>neodpouštějícím nikomu nic, na rozdíl od Boha ke kterému se
>modlil Kristus, a prosil jej o odpuštění pro ty, kteří jej v
>tu chvíli zabíjeli. Já se ani celkem tomu kamarádíčkování
>Američanů se Židy nedivím, jsou skoro z jednoho těsta. Ale i
>kdyby se ti američtí "křesťané" dali třeba obřezat, pro Židy
>vždy zůstanou gojim. Samozřejmě jim to s taktických důvodů
>zatím neříkají.

Dnesni Americane se stavaji "zidy" noveho veku. Vsak maji s zidy mnoho spolecneho:
Maji internacionalni puvod (moderni zide NEJSOU bibl. Israelite, jsou to misenci), dnes ani jiz nevedi "ci jsou". Jsou znacne arogantni. Lzou, snazi se vyuzivat/okradat ty druhe. Cini zlo zbytku tradicniho sveta. Veri tomu, ze ostatni je bezduvodne nenavidi, a ze je chteji zabijet jen kvuli tomu co jsou (ne za to co cini). Nemaji kulturu (ci spise maji hybridni kulturu).
Ale stale (internacionalni) Americane nemaji to co maji zide: psany kod dabla, tj. Talmud.
A i kdyz zide s temito "sekundarnimi zidy", tj. USaky manipuluji pro vlastni ucely, tak zid je stale zid, he is the boss (nad svym slozicim am. gojem).
American muze byt v ocich zida nanejvyse "righteous goy". Talmud rika: I ten nejlepsi gojim si zaslouzi byt zabit. Dobrou to odmenu maji zide pripravene pro sve obetave sluhy. Ze tento plan zidu odmeny pro USaky pracuje, - to staci jen pozorovat ...43655

17.2.2005 20:28

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 43655

maji s zidy mnoho spolecneho:
Maji internacionalni puvod (moderni zide NEJSOU bibl. Israelite, jsou to misenci), dnes ani jiz nevedi "ci jsou". Jsou znacne arogantni. Lzou, snazi se vyuzivat/okradat ty druhe


Zkuste se zeptat českých hoteliérů a majitelů lepších restaurací na jejich zkušenosti s izraelskými turisty...ale připravte se na to, že jejich odpovědi nebude v TV možno publikovat ani po 22. hodině. [chechtot]

43691

17.2.2005 3:49

Kdo ovládá Ameriku?

ZdenekP. 65.?.?.?

Jeste neco k uvazeni...
Popularni teorie (je to pouze teorie?)je, ze Zide jsou vlastnici moci v Americe. Budiz. Ma ale nekdo zdani, jak se vyviji a odviji vztah Zidu a Cinanu. Cinane (minena mocenska skupina China Motherland Incorporated) jsou znami mimo jine tim, ze vydatne prispeli k financovani 2. Clintonovy presidentske kampane. Tedy: je to soutez nebo spoluprace? Osobne se klonim k tomu druhemu.

43647

17.2.2005 6:24

Kdo ovládá Ameriku?

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

A ja se chci dozit toho, ze zidci zase padnou na hubu!!! ze, korea bude jen jedna, a ze se doziji duchodu!!!!! jestli chlapi vtrhnou do iranu nastolit demokracii, a tuto utuzit v afganistanu a iraku, me ani moc nezajima_ STEJNE NIKDY ZADNA NEMUZE BYT!!!!
stefan

43654

17.2.2005 7:29

Kdo ovládá Ameriku?

albert 70.?.?.?

A kdo ovlada nejenom Amerikou, ale ma velkou vetsinu (liberalnich) gojimu, jak se rika, "na haku" :
http://www.kingidentity.com/lib.html

43656

17.2.2005 10:57

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

jedno je nad slunce jasne ,ze zide ovladaji media,at se nam to libi a nebo ne.Vse zacalo v Americe ,divadla .jako misto vzdelani padla jedno za druhym do zidovskych rukou ,krestani prodali,aniz by vedeli ,co prodavaji,kina postupne s vyvojem padla do rukou zidu take ,pozdeji noviny apo nich televise zkoncily v zidovskych rukach,ale to vse pred tim bylo v krestanskych rukach,cela Broadway byla zkoupena,takze ted krestani jsou zcela zavisly na zidovskych mediich,ktera ovsem nezkoncila v kontrole goyimu,doslo na skolstvi , na archivni material ,historii a ostatni ,az po verejne knihovny ,toho vseho se nevedomi a dolaru lacny krestan vzdal ve prospech zidu a podle toho dopadame,veskery zparvodajstvi z doby druhe svetove valky bylo v rukach zidu a je dodnes,takze "krestabstvo" svou vlastni blbosti ztratilo svou vlastni komunikacni sit,ztratilo moznost se dozvedit pravdive informace a dostalo polopravdy ,propagandu a lzi,tudiz se satalo neschopne se branit ,kdejake lzi a v tom vezi i zaruyka vlastni bezpecnosti a take vyhlidka do budoucnosti je naprosto nejasna.Americky obcan prochazi procesem dokonaleho vymyvani mozku a tak je to na nich videt,ale zide chteji vic ,takto si podmanit cely svet a dostat jej pod kontrolu,v Australi je to Murdoch a v USA a Kanade Konrad Black,mimo dalsich stovek vlastniku mnoha TV stanic,takze v mnohych pripadech zpravy jsou prebirany z techto zidama ovladanych stanic i do tech zbyvajich "krestanskych " stanic k odvysilani,takze neni konkurence ,je jen jeden monopol na zpravy ,to je nase vina ,krestanu,ze odprodali vse zidum do vlastnictvi i s Disney-em ,porady pro deti,prvni co zide udelali,v socialistickych zemich ,ze vse zkupovali,co se dalo-NOVA je toho prikladem.

43663

17.2.2005 16:15

Kdo ovládá Ameriku?

google 217.?.?.?


http://spravy.pravda.sk/bleskovky.asp

Bleskové správy
Stvrtok 17.02.2005

15:41 - Tému holokaustu votkal do svojich modelov 29-rocny Pavel Jevula, ktory sa v stredu vecer stal najlepsím dizajnérom na brnianskom módnom veltrhu Styl.


http://www.czechdesign.cz/ilustrace/Brnenske-textilni-veletrhy/6.jpg

43683

18.2.2005 1:15

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 43683

To je vážně šaškárna!
Už je to stejné jako za komunistů!
Ještě chybí mávátka ze šesticípou žlutou hvězdou, aby byl obraz
dokonalý a povinné zdobení oken na židovské svátky!!!!
Docela a hodně mě serou!!!!

43707

18.2.2005 4:02

Kdo ovládá Ameriku?

Jan z Trocnova 68.?.?.?

Kdosi zhora napsal:
"Ja jsem v posledni dobe zaznamenal silici protibushovskou propagandu na CNN. Vse co jeho administrativa dela je tam velice kritizovano. Hlavne zasah v Iraku. A kdyz si uvedomime, ze vetsina zidovskych volicu volila Kerryho, je to vse jasne."

Omyl!!! Bush a Zidi jsou &#8220;jedna ruka&#8221;. Zidi to ovsem hraji na obe strany. Pravicovi (Anglicky Zidi) a levicovy(Francouzsky Zidi). A furt nam hraji divadelko&#8230;.ale jsou v zakulisi na obou stranach. To je velmi dusledna desinformace celeho sveta&#8230;a u beznych lidi to docela funguje.Jsou to lhari,zlodeji a vrazi. A ti kteri "nejsou" se pletou...pouze to jeste o sobe nevedi.
Badani a vzdelavani se o Zidech a jejich skutecnych zamerech je jedina &#8220;lecba&#8221;. Lide bdete!!!
Nemuzete se branit tomu, o cem nevite a cemu nerozumite!(a verte...tohle je horsi nez lecjaka nemoc, ba i rakovina...)

Udelejte nasledujici: Do Google.com&#8230; si natukejte..Bush and Jews&#8230;.hledejte Images only.

43727

18.2.2005 4:02

Kdo ovládá Ameriku?

Jan z Trocnova 68.?.?.?

Udelejte nasledujici: Do Google.com&#8230; si natukejte..Bush and Jews&#8230;.hledejte Images only.

Tady je par prikaldu[pláč]use 'cut and paste' technique)
(Vymazano, url odkaz porušuje strukturu stránky. Editor)

Dale, nekdo nahore napsal: Je takové přísloví, že to drží jako židovská víra&#8230;Omyl&#8230;prislovi zni takto: Drzi to jako &#8216;Helvetska vira&#8217; (Helveti&#8230;Hulvati&#8230;Suissa&#8230;.Svicari&#8230[mrknutí jedním okem]

Jan z Trocnova

43728

19.2.2005 4:28

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Ne, jenom ovladat Ameriku,ale cely svet,posudte samy.Ukazka z Talmud:"When a grown up man has intercourse with a little girl it is nothing, for when the girl is less than this &#8212; that is, less than three years old &#8212; it is as if one puts the finger into the eye &#8212; tears come to the eye again and again, so does virginity come back to the little girl under three years." (See Exhibit 136, Kethuboth 11b of the Talmud)

This is the standard doctrine of the whole Talmud on baby girls. Sodomy and intercourse with babies is the prerogative of the adult Talmudic man, in contrast to Christ's beautiful teachings concerning little children.
------------
German given probation for child-sex remark A right-wing German politician who said the Talmud condones sex with children was sentenced to three years probation for anti-Semitic agitation.
Claus Cremer, deputy chairman of the National Democratic Party&#8217;s North Rhine-Westphalia branch, had demonstrated in the summer of 2004 against the construction of a new synagogue in Bochum, repeating a false claim that the Talmud condones sexual relations with three-year-old girls. &#8220;If that&#8217;s what&#8217;s being taught in synagogues, I don&#8217;t want to have synagogues either in Bochum or anywhere else in the world,&#8221; Cremer said, according to Germany&#8217;s Information Service Against Right-wing Extremism.
Cremer, who is running for state parliament in May elections, said his comments should enjoy free-speech protection, but the court found them punishable because of the hatred they could incite. Prosecutors had hoped for an 18-month jail sentence, but the court chose probation.

43795

19.2.2005 4:29

Posledni rec pro leho

Aja 24.?.?.?

Jsme mimo misu, uz nam rozzlobeny editor sebral "klapicky na odpoved".
Tak tedy opravdu naposled, jednak jsem byla napomenuta googlem a druhak to opravdu nikam nevede.
Nemyslim si, ze terorismus nema nic spolecneho s bidou a bezvychodnosti (viz Palestina).Navic jsem vam napsala, ze to vidite i v zemi snu- Americe. Cim vetsi nezamestnanost a beznadej na reseni, tim vetsi kriminalita.
Ekeus- je-li komise nezavisla, nema co informovat CIA.
Meneni duvodu k okupaci- nejprve ZHN, posleze WTC a v zaveru osvobozeni irackeho lidu.
Bush s bibli v ruce- citat, leho, uvest nemohu, byl byste znechucen (rekla jsem to ja). Vy jste ho nikdy neslysel prohlasit, ze to, co dela, je bozi poslani?
A zcela na zaver- protoze si vzajemne doporucujeme o kom se informovat a co cist, podivejte se na Ali al Sistani, perskeho duchovniho vudce chiitu v Iraku.
Zdravi vas Aja

43796

19.2.2005 4:53

Kdo ovládá Ameriku?

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

>Ty si tedy myslis, ze korupce, stredoveke >soudnictvi, zoufala ekonomicka situace >obcanu a vylouceni vice nez 50% populace >ze spolecnosti nema s terrorismem co >delat?
Ano, Leho-spasiteli muslimu.


>Staram, protoze oni se staraji o nas takovym zpusobem, ze nam vlitli s letadly do >mrakodrapu a radi by si to zopakovali co nejvic muzou.
A to soudis dle jakeho prava?
Ano, pane Inkvizitore, obcovaly jsme na Petrovych kamenech, litaly na kostatech
a delaly to s certy.

A rezim, ktery fungoval ve stredoveku, tezko ve 21. stoleti muze fungovat. Oni to vedi a prave proto nas tak nenavidi.
Jasne, ze tezko, kdyz na jejich uzemi toliko ropy a Israel za humny.A Leho jim priletel ukazat pravou tvar ?krestanske? dobrotivosti se samopalem v ruce.

>Jiste, ze miluji, ale krome toho nic jineho delat nesmeji. Zustavaji mnohdy >negramotne a prakticky jsou vylouceny ze spolecnosti.
Tobe tak zalezi na gramotnosti muslimskych zen[oči v sloup]


> maji pravo jedine na to byt majetkem muze, ktery si s nimi muze delat naprosto co >chce i vzit jejich zivot.
I priletel Leho Dobrotivy a muslimske zeny zanevrely na sve protejsky a vsechny
pozadaly o azyl v krestanskych zemich.
pokracovani....

43797

19.2.2005 4:55

Kdo ovládá Ameriku?

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?


>Typicky argument levicaku, ja o voze a oni o koze.
Ano, levou rukou drzim vidlicku[velký smích]


> Samozrejme, u nas v USA mame problemy, vime o nich a snazime se je resit.
Za tu kopu penez, prevexlovanych do kapes Zlych dusi, davno mohly byt problemy
dusevne nemocnych ve Statech vyreseny.Tak aspon neklickuj.

>Ale to je uplne jiny problem, ktery se masivnim prisunem penez do kapes >zdrogovanych existenci nevyresi.
Mezi dusevne nemocnyma mohou byt i takto postizeni.A muze jich byt cim dal
vic.Produkce opia(zakladu pro heroin) stoupla po okupaci Afghanistanu o 100%.
Stara znama pohadka,...jen Leho zarputile odolava argumentum.
> Je to uplne jine tema, ze ano...
Kdepak, o tom to cele je, mily Leho!
Mamon, prezentace sily, heroin.......vsechno jsou to velice silne a navykove drogy.

43798

19.2.2005 21:55

RE: Kdo ovládá Ameriku?

leho 64.?.?.?

Reakce na 43798

>Za tu kopu penez, prevexlovanych do kapes Zlych dusi, davno
>mohly byt problemy dusevne nemocnych ve Statech vyreseny.

Penize muzou vyresit vsechny problemy? Mozna cast, ale zdaleka ne vsechny, ze ano...

>vic.Produkce opia(zakladu pro heroin) stoupla po okupaci
>Afghanistanu o 100%.

Takze by bylo lepsi tam mit Taliban, ze ano...

>Mamon, prezentace sily, heroin.......vsechno jsou to velice
>silne a navykove drogy.

Ano, tak nas to ucili v marxismu-leninismu...

43832

19.2.2005 23:09

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 43832

>>Za tu kopu penez, prevexlovanych do kapes Zlych dusi, davno
>>mohly byt problemy dusevne nemocnych ve Statech vyreseny.

>Penize muzou vyresit vsechny problemy? Mozna cast, ale
>zdaleka ne vsechny, ze ano...
RADEJ RESIT CERNY ODEV MUSLIMSKYCH ZEN, NEZ SOCIALNI NEJISTOTU
DUSEVNE NEMOCNYCH US CITIZENS
LEHO, TY UZ NEVIS,KUDY KAM.
>>vic.Produkce opia(zakladu pro heroin) stoupla po okupaci
>>Afghanistanu o 100%.
>Takze by bylo lepsi tam mit Taliban, ze ano...
DROGOVI DEALERS- VSECHNO STEJNE KURVY ZAKERNE.
ZARAD SE, LEHO.
>>Mamon, prezentace sily, heroin.......vsechno jsou to velice
>>silne a navykove drogy.
>Ano, tak nas to ucili v marxismu-leninismu...
TAK TY SES DOKONCE KOMUNISTA!
TIM SE VSE VYSVETLUJE.

S TEBOU KONCIM, ...KOMUNISTY NEMUSIM.

43835

19.2.2005 23:28

RE: Kdo ovládá Ameriku?

oji 194.?.?.?

Reakce na 43835

Nenechte se znechutit. Leho je hoax. Smysl tohoto hoaxu je nasirat.

43836

20.2.2005 0:06

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Lev 82.?.?.?

Reakce na 43836

Nenechte se znechutit. Leho je hoax. Smysl tohoto hoaxu je nasirat.
________________________________________________

Ale vuuuubec ne pratele ! Leho je podle me fajn chlap, ale na spatne strane barikady. Libi se mi, ze za chvili, nebude problem se domluvit Cesky v Bilem dome. Ze pry nase dobre vypadajici byvala naseptavacka nasemu presidentovi Georgovi Ryzova Gondolezova ( Rice Condoleeza ) a nynejsi ministrkyne zahranici, umi Cesky.

Co je ale pro me nejvice zarazejici, ze nas dobrej kamarad leho, je perfektne znaly Cestiny, jak reci, tak i pismem. Moc by me zajimalo, jakym zpusobem a kdy, se pan leho dostal do US armady a podle uryvku, jak zde pise, tak by mel zastavat pomerne vyssi funkci, nez nejakej "private" ( obyčejný pěšák ). Stejne by bylo zajimave, kdo taha za provazky pana "leho". - Lev

43839

20.2.2005 0:38

RE: Kdo ovládá Ameriku?

leho 64.?.?.?

Reakce na 43839

>Moc by me zajimalo, jakym zpusobem a kdy, se pan leho dostal
>do US armady

Uplne normalne: Premyslel jsem o kariere v US Army dokonce uz kdyz jsem utek pred odvedenim do Ceskoslovenske Lidove Armady v 80tych letech. Kratce potom, kdyz jsem dostal "zelenou kartu" jsem jen tak ze srandy oslovil armadniho naborare v college kam jsem zrovna chodil a on me do armady v pohode dostal. To bylo temer pred 17 lety.

>a podle uryvku, jak zde pise, tak by mel
>zastavat pomerne vyssi funkci, nez nejakej "private" (
>obyčejný pěšák ).

Moje funkce se jmenuje Operations NCO. Tady v Iraku ale delam neco jineho, jelikoz moje odbornost pred 15 lety byla jina a ja delam neco podobneho co tenkrat...

>Stejne by bylo zajimave, kdo taha za
>provazky pana "leho". - Lev

Od prezidenta pres Rumsfelda, Wolfowitze a tak dale dolu. To by mel vedet snad kazdy, ze ano...

43845

20.2.2005 2:03

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Lev 82.?.?.?

Reakce na 43845

>Stejne by bylo zajimave, kdo taha za

>provazky pana "leho". - Lev

Od prezidenta pres Rumsfelda, Wolfowitze a tak dale dolu. To by mel vedet snad kazdy, ze ano...
_____________________________________________

Dekuji leho za vasi odpoved. Tato vyznacne jmena, ktera jste zde uvedl a tito panove, kteri vas leho tahaji za provazky, tak tyto lidi bych navrhoval na Nobelovu cenu, Svetoveho miru. Skutecna elita USA. Mate si leho z koho brat priklad.

43850

20.2.2005 12:15

RE: Kdo ovládá Ameriku?

oji 194.?.?.?

Reakce na 43845

Po 17 letech serzantem. Hm, to je docela mizerna kariera. Mozna proto, ze porad lezite na netu. [smích]
Ale hlavne, ze vas prace u armady bavi.

Porad jeste od vas nemam to foto, ktere by dokazovalo vasi ucast v Iraku. Co takhle treba obrazek vami prihlasene uvodni stranky zvedavce s pozadim nektereho irackeho mesta.
Vidite, ani po vas nechci vasi podobu. To by vas mohlo prozradit, ze? A nemusite foto zverejnovat na zvedavci, staci kdyz mi ho poslete na e-mail.
Tesim se na spolupraci. I kdyz vim, ze zadne foto nebude.

oji

43870

20.2.2005 21:35

RE: Kdo ovládá Ameriku?

leho 64.?.?.?

Reakce na 43870

>Po 17 letech serzantem. Hm, to je docela mizerna kariera.
>Mozna proto, ze porad lezite na netu. [smích]

Je to trochu jinak. Struktura americke armady je totiz uplne jina. Jsou 3 mozne "career progressions": officers, nco's, warrant officers. Ja jsem NCO...


>Porad jeste od vas nemam to foto, ktere by dokazovalo vasi
>ucast v Iraku. Co takhle treba obrazek vami prihlasene
>uvodni stranky zvedavce s pozadim nektereho irackeho mesta.

Uz na tom pracuji. A mimochodem muzete se podivat na fotoalbum, ktere jsem zalozil specielne pro "zvedavce":

>Vidite, ani po vas nechci vasi podobu. To by vas mohlo
>prozradit, ze? A nemusite foto zverejnovat na zvedavci,
>staci kdyz mi ho poslete na e-mail.

Moje email je leho@email.com. Poslete me avizo a ja odpovim s fotem. To plati pro vsechny...

>Tesim se na spolupraci. I kdyz vim, ze zadne foto nebude.

Ale bude. Staci rict...

43890

20.2.2005 21:38

RE: Kdo ovládá Ameriku?

leho 64.?.?.?

Reakce na 43890

Zapomel jsem vlozit linku na to fotoalbum. Tady je:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lehoxx/album?.dir=fe3f

43892

20.2.2005 1:26

RE: Kdo ovládá Ameriku?

google 217.?.?.?

Reakce na 43839

>Libi se mi, ze za chvili, nebude
>problem se domluvit Cesky v Bilem dome.
> - Lev

tak pozor pan Lev! od serzanta do Bieleho domu, je v Amerike tak daleko, ako od kulturistu na Guvernera.
okrem toho, sa mi vidi, ze leho je prilis mudry na Biely dom [oči v sloup]

43848

20.2.2005 0:24

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 43836

Treba patrim k tem pitomym idealistum,
kteri si mysli, ze je mozne predelat lidske prase
na cloveka.
Ztracim idealy
Zanedlouho bude Zemekoule nejak divne zelena [pláč]
[zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [naštvaný] [zmaten]

43841

20.2.2005 0:26

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 43836

Leho zalez do té kanalizace, odkud si vylezl!

43842

20.2.2005 0:30

RE: Kdo ovládá Ameriku?

leho 64.?.?.?

Reakce na 43842

>Leho zalez do té kanalizace, odkud si vylezl!

A nezalezu, a nezalezu a nezelezu a nezalezu!!!!!! Co bych pro Pelesku neudelal, ze ano...

43844

20.2.2005 0:28

RE: Kdo ovládá Ameriku?

leho 64.?.?.?

Reakce na 43836

>Nenechte se znechutit. Leho je hoax. Smysl tohoto hoaxu je
>nasirat.

Vsak pravda dokaze nektere lidi tak nastvat, ze se opasaji dynamitem a exploduji v mesite. Na Zvedavci doufam jenom plkaji nesmysly, ze ano...

43843

20.2.2005 19:15

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 43832

Ještě kdyby jsi se alespoň něco málo z marxismu anebo z obecné filosofie naučil, nemohl by jsi kvákat podobné nesmysly.
Jenomže Ty jsi se naučil prostě hovno
a proto také hovnu rozumíš a tudíš jsi logicky
jedno veliké hovno!!!!

43884

19.2.2005 6:46

Kdo ovládá Ameriku?

albert 70.?.?.?

>Ne, jenom ovladat Ameriku,ale cely svet,posudte samy.Ukazka z >Talmud:"When a grown up man has intercourse with a little girl >it is nothing, for when the girl is less than this &#8212; that is, >less than three years old &#8212; it is as if one puts the finger into the eye &#8212; tears come to the eye again and again, so does >virginity come back to the little girl under three years." (See >Exhibit 136, Kethuboth 11b of the Talmud)
>This is the standard doctrine of the whole Talmud on baby girls. >Sodomy and intercourse with babies is the prerogative of the >adult Talmudic man, in contrast to Christ's beautiful teachings >concerning little children.To zni velmi "cool". Ostatne cely Talmud je 'cool': ukazuje ze zide jsou vseobecne 'cool' vuci gojimum (to ukazali behem existence SSSR - exterminace 50+ milionu gojimu, vetsinou bili krestane), a ze maji radi male deti. Zvlaste male gojimy.
To dokazal i popularni chazarsky zid, s puvodem z Polska, Polanski. V Jew-es-eJ byl obvinen ze zneuzivani deti, ale ono to byla jen zidovska nabozenska laska vuci detem. A u zida, kdyz jde o lasku, tak budto je to laska k penezum, nebo sexualni perverse (homosexualita, pedofilie - proste vse co uci Talmud).
Polanski se dodnes se zdrzuje ve Francii (chranen mezinarodnimi zidy, a navic, zivici se jako zid: z blbosti gojimu dela $$$. Tj., dela 'muuuuvies'[mrknutí jedním okem].

43801

19.2.2005 14:28

Kdo ovládá Ameriku?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

http://www.jpfo.org

Tahle stranka vas ale URCITE zaujme [smích]

"[I]t is the leaders of the country who determine the policy and it is always a simple matter to drag the people along, whether it is a democracy, or a t dictatorship, or a parliament, or a communist dictatorship. Voice or no voice, the people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked, and denounce the peacemakers for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same in any country."
&#8212; Reichsmarschall Hermann Goering [mrknutí jedním okem]

...nebo ty predpripravene emaily Hollycrap hvezdam, jenz si dovolili vubec (ta drzost) mluvit o kontrole zbrani... [chechtot]

http://www.jpfo.org/never.gif

[smích] ...ale nedari se mi najit toho usmevaveho plavovlasehochlapce s jarmulkou a M16, jako sehnali v Playboy (March 2004) [chechtot]

http://www.a-human-right.com/RKBA/jpfo.jpg

...tihle nejsou tak pekne zidovsti... [pláč]

http://www.michiganmilitia.com/links/JPFO.gif

43807

19.2.2005 15:41

Kdo ovládá Ameriku?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

http://home.ripway.com/2003-12/47172/0501Israelnukepower.jpg

...tohle je take zajimave...

43810

19.2.2005 15:41

Kdo ovládá Ameriku?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Tak znovu, takhle to projde?

"http://home.ripway.com/2003-12/47172/0501Israelnukepower.jpg"

43811

19.2.2005 15:44

Kdo ovládá Ameriku?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

http://ax2.old-cans.com/0501Israelnukepower.jpg

Grrrr [naštvaný]

43813

20.2.2005 1:21

RE: Kdo ovládá Ameriku?

google 217.?.?.?

Reakce na 43813

trodas, trodas a potom nie div, ze Stwora nema megabajty!

43847

20.2.2005 4:59

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Ruska "revoluce " zidovskych bolseviku stala krestany 100 milionu obeti,Ukrajina ,zaplatila zidovskym komisarum na 8 milionu obeti,krestane v druhe svetove valce 69 milionu obeti.

Celosvetovy ziodvsky kongres vyhlasil svatou valku Nemecku a Hitlerovi,zorganisoval bojkot na vyhladoveni Nemcu,takze druha svetova valk azacala dle zidu ,pozadujici odskodneni,za to ,ze zorganisovali valku a podivejte ted o sedesat roku pozdeji....

Neo-Cons, Israeli Lobby Declare War on Putin

America's neo-conservative elite and their collaborators in the
pro-Israel lobby in Washington have fired a first shot in the
opening guns of a new
Cold War being launched against Russian Premier Vladimir Putin.

Although it hasn't been reported widely in the America mass media,
Senators John McCain (R-Ariz.) and Joe Lieberman (D-Conn.), two of
the Israeli
lobby's leading congressional stalwarts, introduced a resolution in
the Senate on February 19, condemning Putin and urging President
Bush to push
for suspending Russia's membership in the G-8 group of industrial nations.

Latching on to the president's emphatic declaration in his January
20 inaugural address of a new global campaign by the United States
for the
promotion of "democracy." Lieberman announced that "President
Putin's assault on democracy in Russia violates the spirit of the
industrialized
democracies and the letter of Russia's obligations to the Group of
Eight. We must openly confront anti-democratic backsliding in
Russia for the sake of
all those who look to the United States as a beacon for freedom."

The resolution was designed to put President Bush on the spot...
.Zkraceno

43856

20.2.2005 5:11

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdo ,ovlada Ameriku je jasne ,jestlize mame prinest svobodu palestinskemu lidu ,taknejdrive ze vseho musime dat svobodu Americanum.
Mame tedy udelat zaver ,co s tim?
Jednoduche reseni ,nutit ,co by obcan -volic sve vlastni politiky ,aby neskakali ,jak Americani piskaji a jak piskaji jim Israelci-zioniste.Predevsim pozadovat referendum o problemech statu,vyloucit vliv penez na volby ,zakazat dary v jakekoliv forme od jednotlivcu a od velkych spolecnosti,nedavat volby nejakym elektronickym masinam,odstranit jakekoliv preference ,jedne hlas ,jedna volba a tak dale .Dostanme sve vlastni politiky do postaveni,ze jakmile nesleduji zajmy svych vlastnich volicu ,tak jej okamzite pomoci referenda o duvere ,odvolat,nenechme zakonodarce delat nove zakony mimo nasi ustavu,soudce volme do jejich uradu,rovnez i ty odvolat ,kdyz neplni zakladni konstitucni zakony,jen tak se muzem dostat k rizeni svych vlastnich zalezitosti,sami Americane rikaji ,ze se musi vratit do dob americke revoluce .Zbavme nase media ciziho vlivu,odstranme z medii cizi vlastniky,udrme narodni media ABC a nebo BBC s vedenim.jez sleduje potreby naroda a jejich obcanu,odstranme z techto medii vsechny jez nemaji statni obcanstvi teto zeme.Udrzme v rozhodovani soudu porotu z rad obcanstva.
"If this were a dictatorship, it'd be a heck of a lot
easier, just so long as I'm the dictator."
&#8212; President-Elect George W. Bush, December 18, 2000

43858

20.2.2005 6:07

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Rusko a Putin neskace jak ve Washingtonu podle Tel Aviv not piskaji,tak si na ne vyslapnem,ze ano?

Yukos bankruptcy 'not US matter'
Russian authorities do not have to abide by any US court decisions taken with regard to troubled oil giant Yukos, a Houston court has been told.
Legal expert William Butler said there was no treaty between the US and Russia to recognise the other's legal rulings.

That meant Moscow would not have to adhere to US rulings in the Yukos case.

Yukos says a US court was entitled to declare it bankrupt before its Yugansk unit was sold, since it has a US subsidiary and local bank accounts.

Tax bill

Yukos made its surprise Chapter 11 bankruptcy filing in Houston in December in an unsuccessful attempt to halt the auction of Yugansk, its main oil producing unit, by Russian authorities.

Yugansk was sold to help pay off a $27.5bn (&pound;14.5bn) back tax bill. It was bought for $9.4bn by a previously unknown group, which was in turn bought by state-controlled oil company Rosneft.

The US court's jurisdiction has been challenged by Deutsche Bank and Gazpromneft, a former unit of Russian gas monopoly Gazprom which is due to merge with Rosneft.

Rusky obcan ,za radu IMF zaplatil pri vymene rublu svou cenu,jinymi slovy ,mnozi byli okradeni o sve celozivotni uspory ,JAK JE VIDET ,POUCILI SE ,POUCIL SE I PUTIN A S NIM CELY SVET,JENOM SE NEPOUCUJI NASI VLASTNI POLITICI.
jINYMI SLOVY ,PUTIN ,REKL "AMERICANUM" DO TOHO VAM NIC NENI,CO MY TU DELAME!!!!!

43862

20.2.2005 7:06

RE: Kdo ovládá Ameriku?

albert 66.?.?.?

Reakce na 43862

>Yugansk was sold to help pay off a $27.5bn (&pound;14.5bn)
>back tax bill. It was bought for $9.4bn by a previously
>unknown group, which was in turn bought by state-controlled
>oil company Rosneft.

Roseneft, Rosenfeld, Roosevelt, - dalsi trik zidu?
Rissky kancler Herr Adolf Hitler ve svych tiradach (ktere mnozi az dodnes se uboze snazi kopirovat, ale nedari se, snad nejubozejsi je 91 IQ Dubya Chimp), nazyval Roosevelta Rosenfeldem. Ten mel mit puvod z Holandska, ale pote, co Nemci Holandsko obsadili, a hledali v kostelich udaje o Rooosveltovych, nic nenasli. Cirkev zaznamy o zidech nedrzela.
Roosevelt, predtim Rosenfeld, predtim (vyhnani ze Spaneska, 1492, Viva Espana! Viva Inqusicion!)) Rosacampo. Ruzove pole, pak Rosenfeld, v Jew eS eJ Rosenfeld, dnes Roseneft ...
Roosenvelt byl puvodem z internacionalni smesi (vetsinou Edomite, ti sami o sobe misenci), tzv. sefardickych zidu (judeanci, podle puvodu ze zeme Judea, ci podle nasledovani uchylneho judeanskeho kodu, pozdeji sepsaneho v Talmud), kteri byli mezi 70-135 AD vyhnani Rimany z Palestiny ven.

Better Hitler than "Rosenfeld"
http://www.historycooperative.org/journals/llt/51/pauwels.html

43863

20.2.2005 7:42

Kdo ovládá Ameriku?

Jan z Trocnova 68.?.?.?

Je smutne videt, ze Vy, v redakci, pustite k publikaci jen "ZVASTY" bez informativni hodnoty. Jediny hodnotny prispevek je od P. Nohejla. Zbytek je jen odpad(trash)....osobni napadani jednoho druhym....proti pravidlum, ktere si redakce sama ustanovila.
Muj prispevek(dve okna...do jednoho se to neveslo...) publikovan nebyl(to uz se stalo po treti...) prezto ze byl podlozen informacemi z Internetove site, ktere si kazdy mohl overit...nezavisle. Co jsem v clanku tvrdil je faktem, ktery mohu dolozit dalsimi "links" na Internetu...pokud by nekdo nesouhlasil. To ze jsou Zidi lhari, zlodeji a vrazi neni pouze muj nazor...je to dolozeny fakt, ktery by mohl byt nescetnekrat demonstrovan na strankach Internetu, se kterymi ja nemam co do cineni...
Zda se tedy, ze jste(Zvedavec) jen "another smoke screen" Zidovske desinformacni site, jejichz zamerem je "vybit baterie" tech, kteri si nejsou tak docela jisti a dobre informovani tim, co se ve skutecnosti deje....
Kvalita Vasich stranek se rozredila na babske drbani na poulicnim trhu....Toto je muj posledni pokus, protoze za vice snahy nestojite...chudaci....
(pokracovani v dalsim okne...) Jan z Trocnova

43864

20.2.2005 19:08

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 43864

>Je smutne videt, ze Vy, v redakci, pustite k publikaci jen
>"ZVASTY" bez informativni hodnoty. Jediny hodnotny
>prispevek je od P. Nohejla. Zbytek je jen
>odpad(trash)....
Pane z Trocnova
Myslim, ze je to pouze Vas subjektivni nazor.
Vas prispevek jsem pozorne precetl a neshledal jsem vyssi informacni
hodnotu nez od dopisovatelu, kteri pisou Zvlastne(slusne napsano[smích] ).
Myslim, ze mate na vic, nez nas osocovat.

>To ze jsou Zidi lhari, zlodeji a vrazi neni
>pouze muj nazor...je to dolozeny fakt, ktery by mohl byt
>nescetnekrat demonstrovan na strankach Internetu, se kterymi
>ja nemam co do cineni...
A to pisete, ze vsichni Zidi jsou zlodeji a vrazi? Vsichni?
Nebo jen nekteri?
Zase Vam chci pripomenout, ze mate na vic! Pausal,hmmm...ten Vam
prinejmensim neslusi, pane.

>Zda se tedy, ze jste(Zvedavec) jen "another smoke screen" ...
To se Vam opravdu jen zda, pevne tomu verim [cool]

>Kvalita Vasich stranek se rozredila na babske drbani na
>poulicnim trhu....Toto je muj posledni pokus, protoze za
>vice snahy nestojite...chudaci....
Babske drbani a ...? Kdyz se neco deli, tak aspon na dva dily.
To je zaklad deleni.Pokud se pletu, prosim dopisovatele s vysokoskolskym
vzdelanim o opravu.Treba matematik, pan Albert. Jemu uverim, zde chybu
urcite neudela a Vy mu uverite taky, verim [mrknutí jedním okem]

A otazka, pokud mohu, nakonec:
Jste Zla, nebo Dobra duse?

43883

20.2.2005 20:47

RE: Kdo ovládá Ameriku?

djb 83.?.?.?

Reakce na 43883

Kdyz se neco deli, tak aspon na dva dily.
To je zaklad deleni.Pokud se pletu

pletete. jde z definice o pomer dvou hodnot. je-li jedna z nich rovna jedne, muze byt vysledek deleni celek. x/1 = x
snadno dolozitelne linky na internetu:
http://mathworld.wolfram.com/Division.html

obavam se, ze s linky dokazujicimi, ze kazy zid nutne musi byt vrah to bude slabsi...

43886

20.2.2005 20:55

RE: Kdo ovládá Ameriku?

djb 83.?.?.?

Reakce na 43864

To ze jsou Zidi lhari, zlodeji a vrazi neni pouze muj nazor...je to dolozeny fakt, ktery by mohl byt nescetnekrat demonstrovan na strankach Internetu

vazne? a byl by nejaky link? jak si takovy dukaz predstavujete? mate seznam vsech kdy na zemi zijicich zidu s jejich jmeny a prohresky? to asi sotva.
jde spis o nejake konkretni pripady, ze, mozna jich jsou stovky, mozna tisice, a mate v te statistice procentuelni pomer ke zbytku zidovske populace o ktere takoveto dukazy nemate???

43889

20.2.2005 21:43

RE: Kdo ovládá Ameriku?

leho 64.?.?.?

Reakce na 43864

>Je smutne videt, ze Vy, v redakci, pustite k publikaci jen
>"ZVASTY" bez informativni hodnoty.

A co ja??? Osobni zkusenosti primo ze zdroje jsou neprijatelne???? [mrknutí jedním okem]

43894

20.2.2005 7:42

Kdo ovládá Ameriku?

Jan z Trocnova 68.?.?.?

Moje babicka vzdy rikala: "cim vice si s hovnem hrajes, tim vice smrdi....". A tady, to je hnojiste....(tedy Vas Internetovy magazin Zvedavec&#8230;vesmes jenom trus&#8230[mrknutí jedním okem].
Je mi Vas lito. Ale pravdu zastavit nemuzete...Jan Hus rekl: "Pravda ma takovou kvalitu, ze cim vice se po ni slape, tim vice se trpiti...."(Dopisy z Kostnice).
Mohu Vam vsak rici jedno: "Final solution day" neni daleko. Avsak na rozdil od tech predchozich, svet se stal tak maly(diky technologii...letecke),ze az to opet propukne(a ono to propukne...statisticky je to nevyhnutelne, soude z minulosti...je to jen otazka casu...) pak tentokrat pani Zidi uz nemaji kam utikat. Ten pristi "Hitler" nebo "Luther" (nebo jak koliv jinak se bude jmenovat) muze dosahnout na druhy "konec sveta"-at je to kdekoliv- za mene nez 10 hodin(a v brzke budoucnosti to bude mene nez 5). Co budete delat potom?
Vy muzete zahodit svuj dluzny ucet, ale ti kterym je dluzeno, si ho schovavaji! Kapis??? Serete si do vlastnich bot&#8230;.! Preji &#8220;pohodlny&#8221; spacir&#8230;.Zdar buh. Jan z Trocnova.

43865

20.2.2005 16:21

RE: Kdo ovládá Ameriku?

zdenek 24.?.?.?

Reakce na 43865

>Je mi Vas lito. Ale pravdu zastavit nemuzete...Jan Hus rekl:
>"Pravda ma takovou kvalitu, ze cim vice se po ni slape, tim
>vice se trpiti...."(Dopisy z Kostnice).

clovek jako ty by se v zadnem pripade nemel ohanet Husem

>Mohu Vam vsak rici jedno: "Final solution day" neni daleko.
>Avsak na rozdil od tech predchozich, svet se stal tak
>maly(diky technologii...letecke),ze az to opet propukne(a
>ono to propukne...statisticky je to nevyhnutelne, soude z
>minulosti...je to jen otazka casu...) pak tentokrat pani
>Zidi uz nemaji kam utikat. Ten pristi "Hitler" nebo "Luther"
>(nebo jak koliv jinak se bude jmenovat) muze dosahnout na
>druhy "konec sveta"-at je to kdekoliv- za mene nez 10
>hodin(a v brzke budoucnosti to bude mene nez 5). Co budete
>delat potom?

Na tom jste se dohodli na jedne z vasich schuzi ve IV. ?
Jako obdivovatel husitu, nezapomente, ze nebyly jen Domazlice, Vitkov, ale taky Lipany.

43876

21.2.2005 2:28

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 43865>Je mi Vas lito. Ale pravdu zastavit nemuzete...Jan Hus rekl:
>"Pravda ma takovou kvalitu, ze cim vice se po ni slape, tim
>vice se trpiti...."(Dopisy z Kostnice).

>Mohu Vam vsak rici jedno: "Final solution day" neni daleko.
>Avsak na rozdil od tech predchozich, svet se stal tak
>maly(diky technologii...letecke),ze az to opet propukne(a
>ono to propukne...statisticky je to nevyhnutelne, soude z
>minulosti...je to jen otazka casu...) pak tentokrat pani
>Zidi uz nemaji kam utikat. Ten pristi "Hitler" nebo "Luther"
>(nebo jak koliv jinak se bude jmenovat) muze dosahnout na
>druhy "konec sveta"-at je to kdekoliv- za mene nez 10
>hodin(a v brzke budoucnosti to bude mene nez 5). Co budete
>delat potom?

Honzo z jižních Čech, vypadá to tak, že už jsi asi taky pozbyl zrak a dost možná i kousek toho důležitějšího orgánu v hlavě. Nejde mi nějak dohromady ten tvůj nick a to, že se oháníš Husem, Hitlerem a "Final solution day" a čím nám to vlastně vyhrožuješ. Možná by sis měl ty hodnoty nějak uspořádat a ještě nám prozraď kdo a jakou tu pravdu "zastavuje" ? Komu byl vlastně ten tvůj příspěvek adresován ? No a ještě nám prozraď jaké je počasí v Bohnicích ? [velký smích]

43905

21.2.2005 7:38

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Tom 24.?.?.?

Reakce na 43865


>Zda se tedy, ze jste(Zvedavec) jen "another smoke screen" Zidovske desinformacni site, jejichz zamerem je "vybit baterie" tech, kteri si nejsou tak docela jisti a dobre informovani tim, co se ve skutecnosti deje....

>Moje babicka vzdy rikala: "cim vice si s hovnem hrajes, tim vice smrdi....". A tady, to je hnojiste....(tedy Vas Internetovy magazin Zvedavec&#8230;vesmes jenom trus&&#8230;[mrknutí jedním okem].

>Je mi Vas lito. Ale pravdu zastavit nemuzete...Jan Hus rekl: "Pravda ma takovou kvalitu, ze cim vice se po ni slape, tim vice se trpiti...."(Dopisy z Kostnice).

>Vy muzete zahodit svuj dluzny ucet, ale ti kterym je dluzeno, si ho schovavaji! Kapis??? Serete si do vlastnich bot&#8230;.! Preji &#8220;pohodlny&#8221; spacir&#8230;.Zdar buh. Jan z Trocnova.

Pozdrav pánbu, Honzo Šiško z Trocnova!

Děkuji Ti, boží hnojníku, že ses mezi nás přišel vysrat. Hlavní je, že se Ti ulevilo.

Bůh Tě miluje!

43915

20.2.2005 15:32

Autor článku neuvádí jediný konkrétní příklad

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Dokonce nezmínil ani profláknuté FOX News...

[vyplazený jazyk]

43873

21.2.2005 10:52

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

This War is for Us

Arutz Sheva / Israel National News
Wednesday, March 26 2003 / 22 Adar 5763

By ARIEL NATAN PASKO

JERUSALEM Of course this war against Iraq and Saddam
Hussein is for us. Even the anti-Semites, like Patrick J. Buchanan
and Congressman Jim Moran know it.

Pat Buchanan has been accusing the neo-conservatives,
what he calls the War Party i.e., the Jews and their followers
in America of pushing the United States into this war. He has also
blamed Prime Minister Sharon and Israel for wanting the war.
That´s what he said in a recent article, "Whose War?"

Rep. Moran recently came out of the closet saying, "If it were not
for the strong support of the Jewish community for this war with Iraq,
we would not be doing this." Other anti-Semites have also been
saying it.

They´re both right, and dead wrong. True, most Jews in America
and Israel want the US to capture Saddam Hussein and his gang,
disarm Iraq of Weapons of Mass Destruction, institute some form
of regime change, and introduce freedom and democracy.

But so do most Americans, many Iraqis, and many other freedom-
loving people in the region and around the world. Although it might
be in Israel´s interest to see the &#8220;neighborhood bully&#8221; Iraq have
its non-conventional weapons confiscated, it is also in America´s
interest, it is also in Europe´s interest. It is even in Russia´s and
China´s interest they have both been plagued by Islamic terror
in recent years. And, though they might not like to admit it publicly,
it is even in the interest of Arab states in the region.Zkraceno

43923

21.2.2005 12:37

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Following the great success of WWI and WWII, Jewish power centres announced WWIII

Not only have the "Jewish power centers" announced today's neverending World War III, it was planned before World War One! Lenin, in his Collected Works, wrote:
"The World War" (1914-1918) "will see the establishment of Communism in Russia; a second world war will extend its control over Europe; and a third world war will be necessary to make it worldwide".

WWI
"Full Responsibility for the First World War, lies squarely on the shoulders of the International Jewish Bankers. They are responsible for Millions of dead and dying."

(US. Congress-Record 67th Congress, 4. Sitting, Senate Document nr. 346)

WWI
"The Bolshevik Revolution in Russia was the work of Jewish planning and Jewish dissatisfaction. Our Plan is to have a New World Order. What worked so wonderfully in Russia , is going to become Reality for the whole world."


(The American Hebrew Magazine, 10. Sept. 1920)


WWII
"By using the new atheist exile politics they [the Zionists] provoked and increased anti-Semitism in Europe which led to the Second World War ... The worldwide boycott against Germany in 1933 and the later all-out declaration of war against Germany, initiated by the Zionist leaders and the World Jewish Congress ..."
(Rabbi Schwartz, New York Times, Sep. 30, 1997)

43928

21.2.2005 12:39

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

A short excerpt from The World's Trouble Makers gives further insight to this speech:

When Hitler had been soundly established, Samuel Untermeyer, a New York Jewish Lawyer, called for war on Germany. The call was made through radio station WABC on 8-7-33. He had just returned from a world conference of Jews at The Hague. In the broadcast, he said he was calling for a "holy war", and described the Jews as "the aristocrats of the world".
This same gentleman was connected with the Foreign Policy Association of New York and the worldwide organisation to move Jews out of Germany, not only into the United States, but to Palestine and other countries. These activities were tied in with the organisation known as the "International Boycott on German Goods", of which Untermeyer was the head!
From that time the "Hate Germany" campaign was intensified and made worldwide, with a special Jewish-organised "National Conference of Jews and Christians" assisting! These are the hate-spreaders, but they never grow tired of praising themselves. That marked the beginning of the Jewish exodus from Germany.

We have all, on a world-wide scale, been sold the myth (lie) of the so-called Holocaust... "Six million Jews killed..." Note Untermyer's mention of the "600,000 souls we must save". That is from the horse's mouth, in 1933, during the time the Jews were leaving Germany by the thousands.

43929

22.2.2005 3:11

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdo seje vitr ,sklizi bouri;Kdyz Israel napadne Iran ,pujde Amerika otrocky do valky pro Israel?
Bude Amerika ,opet zadat"spojence " a UN o ucast v teto ,zajiste pro Ameriku-Israel spravedlive valce?

Israeli air force eyes Iran

The chief of Israel&#8217;s air force hinted that a military strike on the Iranian nuclear facilities is possible.
&#8220;For obvious reasons, if the government will ask us to do something, they can decide. We have to give the answers. We have to do the planning,&#8221; Maj. Gen. Eliezer Shkedi told reporters Monday. &#8220;We must try all the alternatives before we choose something complicated. But we don&#8217;t have a lot of time.&#8221; The IAF bombed Iraq&#8217;s main nuclear reactor in Osirak in 1981, but analysts suggest a similar strike on Iran would be hard to achieve because its facilities are spread out and fortified.

Asked if Israel&#8217;s technological advances had overcome these obstacles, Shkedi said: &#8220;Of course,&#8221; adding, &#8220;We have now F-15s, and F-16s.&#8221; But he declined to say whether Israel would attack Iran without U.S. cooperation &#8212; or at least its approval.

V Australii na dotaz ,zda Australska armada ma byt v Iraku,tak 70% vsech zucastnenych ,reklo ne!!!

43971

22.2.2005 15:40

Kdo ovládá Ameriku?

Ferda z Moravy ferr (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Vážení pokouším se doplnit vlastní dojem , celkem je to můj 4 pokus.
I přes nemalé zkušenosti , které bych měl s ohledem na svůj život dnes vlastně mít, jsem stále postižen idealismem, že nadejde už brzo den, kdy blbost bude zcela poražena pro svou nepotřebnost.
Ale jaksi je nutno uvážit, jestli to rozdělení světa a následné vyžadování podílů od těch, co se za to taky dovedou schovat je v pořádku, nebo ne.
Mnoho věcí v životě mi vadí a vadit asi bude.
Jenom si nejsem jist, že je opravdu nutné vlastně nepřetržitě někde bojovat.
já také lezu na jiné pozemky, na procházce se psem, protože přece všude jsou .
Ale vadí mi , to poručnictví, kdy se mluví pouze o USA, jakby ani jiné téma nebylo.
Nepochybně mají i jiné státy svoje agrese, pojďme tedy porovnat jaké. A neříkejte, že to nejde. Ahoj ICQ sem už nedávám, stejně bylo nanic. Ferda z Moravy

44014

23.2.2005 19:26

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Aja 24.?.?.?

Reakce na 44014

Kdyz to mate, Ferdo tezky, jak se vyhnout hovoru o USA? Jsou velky, silny (vojensky, ekonomicky) a jejich zahranicni politika se tyka nas vsech.
Vsechny ostatni agrese, jak se zminujete, jsou prilis lokalni na to, aby se o ne svet nejak zvlast zajimal. Radsi privre jedno oko, popripade obe.

44111

23.2.2005 10:28

Kdo ovládá Ameriku?

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?>Pane Stwora, jak je možné, že mistra Pelešku necháte křičet
>sprostá slova, urážet ostatní přispěvatele a šířit nenávist,
>když ostatní komentáře velmi přísně cenzurujete?

uz v davnych dobach se management nechal obveselovat ruznyma zrudama, jak rika Svejk, tak proc cenzura.

zdenek -- 66.?.?.?
------------------------------------------------------------------
No ano, je to tak, jak pravil Werich :"Každý král měl tehdy svého klauna (šaška), rádio nebylo, noviny nebyly, a kdo měl tomu královi říci pravdu, tak poslali klauna a král ho za to nakop (neboť za pravdu se vždycky platí kopancem, to je mezinárodně uznávaná valuta), král věděl, co vědět měl, klaun dostal co mu patřilo a jelo se dál , močálem černým, kolem bílých skal. Jenže v našem případě jsem velice dalek toho, použít pro p.Pelého titul klaun, spíš by se mi zamlouvalo to druhé, a o sdělené pravdě, která by měla být obsažena v jeho "květnatých" výrocích, rovněž nejsem, ani do menší míry, přesvědčen. A ještě jednou Werich :"Klauni nejsou, ale šašků je,é !" [smích]

44083

23.2.2005 19:17

Kdo ovládá Ameriku?

UJO 68.?.?.?

[naštvaný] Lidicky, prave jsem prisel z posilovny (jsem v USA) a pri cviceni jsem sledoval denni televizni prenos s pravidelnymi vstupy reporteru a velice me zaujalo tema dnesniho projevu zdejsiho prezidenta na celou irackou situaci a postoj evropskych zemi a NATO.... I pri primem prenosu jsou ve spodu obrazovky titulky a pri kometari reportera ctu: "American heroes fights iraqi terrorist ... apod. ....... A prezident rika: Jsem si vedom toho, ze Evropa a NATO ma pravdepodobne jiny nazor na nas boj o nasi svobodu v Iraku, ale je to rozhodne tim, ze oni se na to divaji z jineho hlediska. Nejde o jejich svobodu apod..... Potom komentare na ucet J. Chiraca a Schroedera....... Pote zaznelo: "Mozna jiz nastal cas, aby evropane a NATO zacli take trochu poslouchat nas !!!!! " Rozhledl jsem se po posilovne, ve ktere bylo celkem nabito a jakmile jsem uvidel jejich malem orgasmicke usmevy, tak jsem se radeji sbalil a zmizl domu...... A to nemluvim o tom, jakymi blaboly je krmi kazdy den, ja uz z toho vazne nemuzu ====> cas se podivat domuuuu [naštvaný]

44110

24.2.2005 2:39

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 44110

>[naštvaný] Lidicky, prave jsem prisel z posilovny (jsem v USA) a pri
>cviceni jsem sledoval denni televizni prenos ......
>... ja uz z toho vazne nemuzu
Nemáte čumět na bednu[chechtot]

Same vymyvani mozku.
Pekne si napumpujte svalstvo, budete to potrebovat
k ochrane svych bliznich.

Informace hledejte na internetu, nebo v antikvariatech[velký smích]
To Vam musi stacit[cool]

44119

24.2.2005 2:17

Kdo ovládá Ameriku?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

Ne vsichni Americane maji vygumovane mozky.
Bob Scheidt
Jews / Neo-Nazi-Cons/Zionazis / Bolshevics / Fascists
Wed Feb 23, 2005 08:12
69.6.136.136


No one can provide one ounce of hard evidence that any such thing as "THE STATE OF ISRAEL" has a legitimate right to any existence whatsoever. Ignoring the fact that Israel is the festering boil upon the anal world that has accepted it, most people especially Christians and some Jews believe there is a Biblical Promise to Abraham that acts in support of the establishment of Israel. "THIS IS THE 5000 Year Old LIE" perpetrated by sychophants in order to create THE NEO-JEW-NAZI TERRORIST STATE, the MOSSAD, international ASSASSINS, FASCISTS, BOLSHEVICS, and slaves to serve them.

1st. God didn't promise the so-called jews of today, formerly Edomites, anything except extermination in the Bible. Thousands of years ago it was prophesied in the Book of Obadiah that the Edomites would be destroyed by God in the last days. [It's a 4 chapter book, so try reading it before you start bitching and making claims that God promised things that He never promised, especially when the establishment of the Israeli State hasn't produced anything but terror upon mankind.]

2nd The people calling themselves Jews today for the most part (90%) are "ASHKENAZI" (converts) Jews. These are Eastern European people that took on Judaism as a religion in 740-750 AD. These scum are not semetic people, are not related to Abraham, are not CHOSEN for anything but God's wrath, and are murderers and liars as described by Jesus Christ Himself at John Chapter 8.
Pokracovani.

44118

27.2.2005 22:04

Kdo ovládá Ameriku?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

UJO - heheh, nejsem sam, kdo se vyvraci z toho, co vidi v TV [chechtot] Ja uz se na ni 3/4 roku nedivam s malou vyjimkou, kdyz jsem se sel podivat, jak Amici rozstreluji Falludju a strih a Bush kecal o tom, jak by uprednostnil mirove reseni - tak se mi tak zatmelo pred ocima, ze od te doby kolem TV radeji ani nechodim, abych zase neco takoveho nepochytil... [oči v sloup] [pláč] [naštvaný]

44383

Příspěvků: 217

15.02. 03:04 Stojan Jakotyč  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 05:14 Tom  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 15:55 P.Peshmerga  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 05:37 Tom  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 18:22 P.Peshmerga  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 08:15 Tom  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 20:59 Had  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 22:41 stojan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
25.02. 06:18 Jiří Táborský  RE: Kdo ovládá Ameriku?
25.02. 08:19 google  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 13:49 abel  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 04:35 Vladimir Cicha  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 06:49 Vcelicka  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 10:40 Rastik  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 05:56 Vcelicka  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 07:21 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 07:31 albert  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 07:55 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 08:37 TraTom  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 17:37 Peleška Milan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 17:52 kema  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 17:53 zdenek  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 18:43 Peleška Milan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 20:36 Lev  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 23:30 zdenek  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 10:56 Karel z Čech  RE: Kdo ovládá Ameriku?
18.02. 03:30 deu  RE: Kdo ovládá Ameriku?
18.02. 03:40 Peleška Milan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 08:12 TraTom  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 18:48 Peleška Milan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 22:09 TraTom  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 22:59 Peleška Milan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 14:02 Copaallegro  RE: Kdo ovládá Ameriku?
18.02. 08:37 TraTom  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 18:23 ZdenekP.  RE: Kdo ovládá Ameriku?
25.02. 06:36 Jiří Táborský  RE: Kdo ovládá Ameriku?
25.02. 10:25 Sidonius  RE: Kdo ovládá Ameriku?
25.02. 14:15 Karel z Čech  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 22:02 Had  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 09:13 TraTom  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 09:15 TraTom  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 22:04 leho  RE: Kdo ovládá Ameriku?
18.02. 08:37 TraTom  RE: Kdo ovládá Ameriku?
18.02. 02:23 leho  RE: Kdo ovládá Ameriku?
18.02. 08:39 TraTom  RE: Kdo ovládá Ameriku?
01.06. 08:55 Tomáš  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 09:37 Zrzek  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 10:58 dub  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 15:41 Zrzek  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 14:05 Copaallegro  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 11:00 Karel z Čech  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 15:38 Zrzek  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 10:23 Modráček  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 21:52 68  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 11:08 TraTom  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 13:46 abel  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 14:27 Emma Bovary  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 15:30 stefan  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 16:03 leho  Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
15.02. 16:49 Rastik  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
15.02. 20:25 Lev  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
16.02. 21:57 leho  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
17.02. 10:13 Rastik  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
15.02. 17:48 Peleška Milan  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
15.02. 18:01 kema  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
15.02. 18:48 Peleška Milan  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
16.02. 11:24 Karel z Čech  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
16.02. 19:44 kema  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
16.02. 23:16 Peleška Milan  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
17.02. 15:14 kema  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
17.02. 16:27 Idealista  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 13:32 kema  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 01:10 Peleška Milan  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 13:35 kema  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 17:50 Karel z Čech  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
19.02. 02:50 leho  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
15.02. 19:14 zdenek  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
15.02. 19:55 Peleška Milan  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
15.02. 20:24 zdenek  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
16.02. 00:43 Peleška Milan  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
16.02. 04:41 zdenek  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
16.02. 22:05 leho  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
16.02. 22:16 Aja  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
17.02. 03:29 leho  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
17.02. 15:08 Aja  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
17.02. 20:12 Modráček  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
17.02. 22:21 leho  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
17.02. 22:42 Aja  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 02:35 leho  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 05:51  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 17:55 Aja  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
19.02. 02:54 leho  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
19.02. 03:15 leho  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 09:18 Idealista  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 09:22 Idealista  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
19.02. 03:07 leho  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 16:03 djb  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 04:32 Aja  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 15:58 djb  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
17.02. 22:26 leho  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 01:06 Peleška Milan  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 02:37 leho  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 18:17 Aja  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 20:30 google  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
18.02. 22:38 Aja  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
16.02. 23:51 Peleška Milan  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
16.02. 00:15 delta.100  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
16.02. 06:03 Tom  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
16.02. 11:15 Karel z Čech  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
16.02. 21:06 Druid  RE: Konspiracni teorie na Zvedavci vzdy frci
15.02. 16:48 trodas  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 17:52 Peleška Milan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 17:02  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 17:47 kema  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 18:01 Prevít (já)  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 19:22 trodas  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 19:53 Peleška Milan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 20:14 karel  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 04:30  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 08:08  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 19:56 Vladimir Cicha  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 09:28 Vcelicka  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 20:09 Vladimir Cicha  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 21:05 trodas  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 00:09 karel  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 18:08 Vratislav  RE: Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 23:11 Joseph  Kdo ovládá Ameriku?
15.02. 23:12 Joseph  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 01:14 Zdenek  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 01:53 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 02:27 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 03:11 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 04:48 Belveder  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 06:49 albert  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 12:12 Leonard Bonhart  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 12:16 Karel Infeld Prachensky  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 23:23 Peleška Milan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 23:28 Vladimir Cicha  RE: Kdo ovládá Ameriku?
18.02. 02:40 leho  RE: Kdo ovládá Ameriku?
18.02. 03:05 Peleška Milan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
18.02. 03:33 zdenek  RE: Kdo ovládá Ameriku?
22.02. 08:22 kema  RE: Kdo ovládá Ameriku?
22.02. 09:48 Lev  RE: Kdo ovládá Ameriku?
24.02. 07:04 kema  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 12:33 trodas  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 14:44 Karel z Čech  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 17:20 Vandal  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 20:29 Modráček  RE: Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 23:28 google  Kdo ovládá Ameriku?
16.02. 23:49 Lev  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 00:35 Lev  Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 01:27 Peleška Milan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 20:21 Modráček  RE: Kdo ovládá Ameriku?
18.02. 03:12 google  RE: Kdo ovládá Ameriku?
22.02. 01:09  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 01:29 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 04:02 abel  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 07:23 albert  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 20:28 Modráček  RE: Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 03:49 ZdenekP.  Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 06:24 stefan  Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 07:29 albert  Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 10:57 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
17.02. 16:15 google  Kdo ovládá Ameriku?
18.02. 01:15 Peleška Milan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
18.02. 04:02 Jan z Trocnova  Kdo ovládá Ameriku?
18.02. 04:02 Jan z Trocnova  Kdo ovládá Ameriku?
19.02. 04:28 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
19.02. 04:29 Aja  Posledni rec pro leho
19.02. 04:53 Idealista  Kdo ovládá Ameriku?
19.02. 04:55 Idealista  Kdo ovládá Ameriku?
19.02. 21:55 leho  RE: Kdo ovládá Ameriku?
19.02. 23:09 Idealista  RE: Kdo ovládá Ameriku?
19.02. 23:28 oji  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 00:06 Lev  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 00:38 leho  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 02:03 Lev  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 12:15 oji  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 21:35 leho  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 21:38 leho  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 01:26 google  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 00:24 Idealista  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 00:26 Peleška Milan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 00:30 leho  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 00:28 leho  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 19:15 Peleška Milan  RE: Kdo ovládá Ameriku?
19.02. 06:46 albert  Kdo ovládá Ameriku?
19.02. 14:28 trodas  Kdo ovládá Ameriku?
19.02. 15:41 trodas  Kdo ovládá Ameriku?
19.02. 15:41 trodas  Kdo ovládá Ameriku?
19.02. 15:44 trodas  Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 01:21 google  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 04:59 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 05:11 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 06:07 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 07:06 albert  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 07:42 Jan z Trocnova  Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 19:08 Idealista  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 20:47 djb  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 20:55 djb  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 21:43 leho  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 07:42 Jan z Trocnova  Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 16:21 zdenek  RE: Kdo ovládá Ameriku?
21.02. 02:28 Sidonius  RE: Kdo ovládá Ameriku?
21.02. 07:38 Tom  RE: Kdo ovládá Ameriku?
20.02. 15:32  Autor článku neuvádí jediný konkrétní příklad
21.02. 10:52 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
21.02. 12:37 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
21.02. 12:39 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
22.02. 03:11 Robert Nohejl  Kdo ovládá Ameriku?
22.02. 15:40 Ferda z Moravy  Kdo ovládá Ameriku?
23.02. 19:26 Aja  RE: Kdo ovládá Ameriku?
23.02. 10:28 Sidonius  Kdo ovládá Ameriku?
23.02. 19:17 UJO  Kdo ovládá Ameriku?
24.02. 02:39 Idealista  RE: Kdo ovládá Ameriku?
24.02. 02:17  Kdo ovládá Ameriku?
27.02. 22:04 trodas  Kdo ovládá Ameriku?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
927 305,55 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 13 007