Psychiatrie zešílela

Každá lidská emoce je nyní klasifikována jako duševní porucha

Mike Adams

31.12.2012 Komentáře Témata: Zdraví, Společnost, Psychofarmaka 1383 slov

Průmysl moderní psychiatrie oficiálně zešílel. Prakticky každá emoce prožívaná lidskou bytostí – smutek, žal, úzkost, frustrace, netrpělivost, rozčilení – je nyní klasifikována jako „duševní porucha“, vyžadující si chemickou léčbu (předpisovými léky, samozřejmě).

Nová „psychiatrická bible“ DSM-5 má podle očekávání vyjít během pár měsíců a byla přeměněna z lékařské referenční příručky na vysvědčení šílenosti samotného psychiatrického průmyslu.

K „duševním poruchám“ vyjmenovaným v DSM-5 patří „porucha obecné úzkosti“ či GAD. GAD lze diagnostikovat u člověka, který pociťuje mírnou úzkost, když něco dělá, řekněme když mluví s psychiatrem. Tudíž pouhý fakt, že má psychiatr možnost činit diagnózy, způsobuje, že se „symptomy“ mávnutím kouzelného proutku objeví.

Tomu se říká šarlatánství a zdůvodňování kruhem, přesto je to však příznačné pro celé odvětví psychiatrie, která se stala ve vědeckých kruzích takovým předmětem výsměchu, že dokonce i skeptici se k ní začínají obracet zády se znechucením. Psychiatrie není o nic více „vědecká“, než astrologie nebo čtení z ruky, přesto se její praktikanti nazývají „doktory“ psychiatrie, aby šarlatánství znělo důvěryhodně.

Jak moderní psychiatrie skutečně funguje

Moderní psychiatrie ve skutečnosti funguje takto: skupina domýšlivých nadutých a přeplacených intelektuálů, kteří chtějí vydělat více peněz, vymyslí neexistující nemoc, kterou nazvou „porucha hatla patla“, či HPD.

Zvednutím rukou pak dají zrodu a existenci libovolným „symptomům“, které si přejí spojovat s poruchou hatla patla. V tomto případě by symptomem mohl být spontánní zpěv, nebo přání se čas od času podloubat v nose.

Pak přesvědčí učitele, novináře a vládní regulátory, že porucha hatla patla je skutečná – a co je ještě důležitější, trpí ji miliony dětí! Nebylo by soucitné nabídnout všem těm dětem léčbu?

Takže se začne volat po „léčbě“ zcela vymyšlené nemoci. V tu chvíli se toho chopí velké farmaceutické firmy a zfalšují jakákoliv „vědecká“ data, která potřebují, aby „dokázaly“, že speed, amfetaminy, farmaceutický crack či nějaký jiný jed, který chtějí prodat, „snižuje riziko poruchy hatla patla“.

Vážně znějící psychiatři – kteří se vzadu v kuchyňce mohou umlátit smíchy – pak „diagnostikují“ děti s poruchou hatla patla a „předepíšou“ jim léky, o kterých tvrdí, že ji léčí. Za tento čin tito psychiatři – kteří jsou, připusťme si to, nebezpeční dětští predátoři – dostávají od velkých drogových firem tučné sumy.

Aby své bakšiše a snadno dosažené zisky drogových firem maximalizovali, schází se skupiny těchto psychiatrů každých pár let a vymýšlí fiktivní nemoci, a bichle s názvem DSM roste.

DSM je nyní větší, než kdy předtím, a jsou tam nemoci jako „porucha nedostatečné poslušnosti“ (ODD), definovaná jako odmítání lézt do zadku a poslouchat podvodné autority. Násilníkům, kteří cítí při znásilňování sexuální vzrušení, je poskytována výmluva, že měli „poruchu sexuálního donucování“, a proto nejsou za své činy zodpovědní. (Ale samozřejmě budou potřebovat léky!).

Můžete být také diagnostikováni s „hromadící poruchou“, pokud třeba uskladňujete potraviny, vodu a munici, mimo dalších věcí. Jou, být připraven na možnou přírodní katastrofu z vás nyní činí v očích moderní psychiatrie (a rovněž vlády) duševně nemocného pacienta.

Bývalý předseda DSM se omlouvá za vytváření „podvodných epidemií“

Allen Francis předsedal DSM-IV, který vyšel v r. 1994. Nyní připouští, že to byla obrovská chyba, která měla za následek masové nadměrné diagnostikování lidí, kteří jsou ve skutečnosti zcela normální. DSM-IV „…nevyhnutelně vedl ke třem podvodným epidemiím – poruše nedostatku pozornosti, autismu a dětské bipolární poruše,“ píše Allen v LA Times.

A pokračuje:

První návrh dalšího vydání DSM … je plný návrhů, které by naše chyby znásobily a rozšířily dosah psychiatrie hluboko do stále se zmenšující domény normálna. Hromadná lékařská imperializace normálnosti by mohla potenciálně vytvořit desítky milionů nevinných nezúčastněných, kteří mohou být podvodně označeni za duševně nemocné. Farmaceutický průmyslů by měl žně – navzdory nedostatku solidních důkazů o účinnosti léčeb těchto nově navrhovaných diagnóz.

Všechny tyto smyšlené nemoci mají samozřejmě za následek obrovský nárůst počtu podvodně pozitivních. Jak Allen píše:

„Syndrom psychotického rizika“ by využil přítomnost podivného myšlení, aby předpověděl, kdo bude mít v budoucnu plně propuknutou psychotickou příhodu. Ale tato předpověď by byla špatná minimálně ve třech nebo čtyřech případech na jeden správný – a mnoho chybně identifikovaných pubescentů by dostalo léky, které způsobují enormní přibývání na váze, cukrovku a zkracují věk dožití.

Ale to je celá podstata psychiatrie: předepisovat drogy lidem, kteří je nepotřebují. To je téměř vždy doprovázeno diagnostikováním lidí nemocemi, které neexistují.

A vrcholí to tím, že psychiatři jsou placeni penězi, které nikdy nevydělali (a zcela určitě si je nezaslouží).

Představte si: celý průmysl vymyšlený z čistého luftu! A ano, musíte si to představit, protože nic v tomto průmyslu není ve skutečnosti skutečné.

Co je v psychiatrii „normální“? Být chodící mrtvola bez emocí

Jediným způsobem jak být „normální“, když vás zkoumá či „diagnostikuje“ psychiatr – proces, který je zcela subjektivní a neobsahuj naprosto nic, co by připomínalo skutečnou vědu – je nevykazovat absolutně žádné emoce či jakékoliv chování.

Člověk v komatu je „normální“ člověk, podle DSM, protože nevykazuje žádné symptomy, které by mohly naznačovat přítomnost těch odporných věcí zvaných emoce či chování.

Člověk v hrobě je podle psychiatrie také „normální“, protože mrtví lidé se většinou nekvalifikují pro hrazení poplatků pojišťovnou, a proto nestojí za diagnózu nebo medikaci. (Ale pokud by zdravotní pojištění krylo i zemřelé pacienty, pak si buďte jistí, že by psychiatři stáli ve frontách na všech hřbitovech, aby podali mrtvolám léky!)

Je to celé krutý a totální podvod. Psychiatrie by měla být okamžitě zcela zrušena a všechny děti, kterým byly vnuceny mysl pozměňující drogy, by jich měly být zbaveny a místo toho dány na kvalitní výživu.

Až přijde kolaps Ameriky a z něj vzejde nová společnost, budu tvrdě tlačit na naprosté zrušení psychiatrické „medicíny“, pokud se to tak vůbec dá nazývat. Prakticky celý tento průmysl je řízen skutečně šílenými a po moci bažícími maniaky, kteří využívají svoji moc k šikanování dětí (a dospělých též). Ve společnosti není žádné místo pro pokřivenou psychiatrii založenou na podvodných vymyšlených nemocech. Celá tato operace musí být ukončena, rozpuštěna a postavena mimo zákon.

Ztracená představa normálnosti

Zde je několik jednoduchých pravd, které je třeba opětovně nastolit, až zrušíme šarlatánský průmysl psychiatrie:

Normálnosti nelze dosáhnout pomocí léků. Normálnost není nepřítomnost emocí. K životu emoce, zkušenost a chování nezbytně patří, i když čas od času vybočí za hranice pozemskosti. To neznamená, že lidé mají „duševní nemoc“. Znamená to je, že nejsou biologickými roboty.

Odpovědí je výživa, nikoliv medikace

Nedostatečná výživa, jen tak mimochodem, je hlavní příčinou téměř všech „duševních nemocí“. Nerovnováha u krevního cukru způsobuje špatné fungování mozku, protože mozek se živí krevním cukrem coby svým primárním energetickým zdrojem. Nedostatek zinku, selenu, chromu, hořčíku a dalších prvků způsobuje nerovnováhu u krevního cukru, která má za následek, zdánlivě „divoké“ emoce nebo chování.

Téměř každý, komu byla diagnostikována duševní porucha v moderním světě, ve skutečnosti trpí pouhou nerovnováhou výživy. Příliš mnoho zpracovaných jedovatých podřadných potravin a nedostatečné množství zdravých super potravin a výživy. Občas trpí i otravou kovy v důsledku příliš mnoha vakcín (hliník a rtuť), nebo pojídání příliš toxického jídla (rtuť v rybách, kadmium, arzen atd.). Nedostatek vitaminu D je neskutečně rozšířen, obzvláště v Británii a Kanadě, kde je obtížnější dostat se na slunce pravidelně.

Ale důvodem, proč není výživa nikdy uváděna jako řešení u duševních poruch a nemocí, je, že farmaceutický průmysl vydělává pouze na prodeji chemických „léčeb“ nemocí, kterým jsou dávány komplikované technicky znějící názvy, aby vypadaly skutečněji. Pokud jídlo a výživové doplňky mohou udržet váš mozek zdravým – a věřte mi, mohou! – pak kdo potřebuje předražené farmaceutické jedy? Kdo potřebuje předražené psychiatry? Kdo potřebuje obchodníky s léčivy? Pilulky protlačující doktory? A konfiskační peněžní programy povinného zdravotního pojištění Obamacare?

Nikdo je nepotřebuje! Je to prostá samozřejmá pravda: naše společnost by byla mnohem šťastnější, zdravější a produktivnější hned zítra, kdyby celý farmaceutický průmysl a psychiatrický průmysl přes noc prostě zmizely.

S DSM-5 ze sebe moderní psychiatrie udělala šarlatánství. To, co bylo kdysi považováno za něco, co možná má nějaký vědecký základ, je nyní široce považováno za rozbujelé šarlatánství.

Samotná psychiatrie se nyní zdá být zcela šílenou. A to by mohla být první přesná diagnóza, která o celé této skupině vyšla najevo.

Vymyslete si vlastní fiktivní nemoci!

Mimochodem, můžete si být svým vlastním psychiatrem, právě zde a právě teď! Jednoduše použijte můj univerzální generátor nemocí, který náhodně vytváří skutečně znějící duševní nemoci!

Známka 1.3 (hodnotilo 161)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 0

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
910 676,64 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 18 473