Cieľom očkovania je strata imunity

Ivan Štubňa

19.11.2021 Komentáře Témata: Očkování 1291 slov

Všetky vlády sveta vedia o tom, že súčasné západné vakcíny nie sú bezpečné. Vedia o tom, že zaočkovanci budú vo zvýšenej miere umierať na následky očkovania. Vedia o tom, že existujú lieky alebo vitamíny zmierňujúce priebeh choroby a následky Covidu 19, ale napriek tomu bránia lekárom, aby ich propagovali a aby ich ľuďom predpisovali. Vlády bránia lekárom vo výkone ich povolania tým, že im určujú politickou cestou čo majú robiť. Žiadni odborníci z konzília sa na tom nepodieľajú. Následky sú pre ľudí fatálne. (viď štatistiky úmrtí).

Vlády vedia, že covid 19 môžu prenášať aj zaočkovanci a môžu aj ochorieť. Zaočkovanci získavajú komerčnú dočasnú imunitu, ktorá sa musí opätovne posilňovať ďalším očkovaním po uplynutí tzv. ochrannej lehoty. Zaočkovanci tak strácajú prirodzenú imunitu, ktorá je cca 27 krát vyššia po prekonaní choroby bez očkovania. Prekonanie choroby vôbec nemusí byť nebezpečné, ak sa včas použijú liečebné postupy popísané nižšie v kombinácii s dostupnými liekmi a vitamínami, ktoré dokázateľne pozitívne vplývajú na priebeh choroby. Zachovanie prirodzenej imunity má pritom jednu veľkú výhodu. Pamäťové bunky typu B a T - lymfocyty majú schopnosť si nákazu pamätať a vyrábať si následne protilátky. Takto získaná imunita pri zachovaní životosprávy môže vydržať do konca života.

Ak by sa tieto postupy na Slovensku používali, vyhli by sme sa tisícom obetí. Za úmrtia je plne zodpovedná covidová vláda národného ohrozenia a národného zdierania!!!

Oprávnená otázka znie: Prečo vedecká obec na Slovensku, ktorá patrí medzi najlepšie na svete nevyvíja vlastnú a predovšetkým bezpečnú vakcínu a prečo sa pred verejnosťou taja informácie vedúce k efektívnejšej ceste liečenia ľudí?

Stručné porovnanie. Čas potrebný na izoláciu charakteristických jadier osýpok bol 197 rokov a čas na izoláciu charakteristických jadier detskej obrny 158 rokov. Genóm coronavírusu bol dekódovaný za niekoľko týždňov. Je to preto, lebo v súčasnosti sme sa posunuli vo výskume a technických možnostiach na úroveň, o ktorej minulé generácie vedcov ani netušili.

V súčasnosti sa v USA (schválne som použil príklad z krajiny, na ktorú je naviazaná naša bábková vláda) používa celý rad liečebných prístupov vrátane antivirotík (tie, ktoré vírus zabíjajú alebo potláčajú jeho schopnosť replikácie), protizápalových liekov (tie, ktoré znižujú zápaly pľúc a napomáhajú správnemu fungovaniu pľúc a iných orgánov počas vírusovej infekcie a majú možnosť zabrániť extrémnym imunitným reakciám), monoklonálnych protilátok (proteíny vyrobené v laboratóriu, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa viazali na špecifické ciele v bunkách. Môžu označovať bunky, aby ich imunitný systém lepšie zničil, alebo bunky priamo zastaviť a spôsobiť ich samodeštrukciu). Monoklonálne látky sú však samostatne vhodné na použitie len v nevyhnutných prípadoch. Problém je totiž v tom, že po ich použití vírus zmutoval a do dvoch dní sa stal rezistentným. Švajčiari problém vyriešili tak, že spojili dve prirodzené protilátky do jednej molekuly nazývanej bišpecifická protilátka, ktorá „útočí“ na dve vírusové miesta súčasne. Preukázalo sa, že použitím takejto protilátky vírus nedokáže zmutovať. V súčasnosti prebiehajú predklinické skúšky; antikoagulancií (hlavne také, ktoré zabraňujú vzniku krvných zrazenín).

Výskum pokračuje klinickými štúdiami, ktoré hodnotia celý rad možností na zlepšenie výsledkov pacientov. U nás je počuť ohlušujúce ticho, s výnimkou monoklonálnych látok, na ktorých použitie dostala naša vláda povolenie ich použiť. Trvalo to necelé dva roky!!! Deje sa to v období, kedy bábkovej vláde SR hrozí kolaps a vypovedanie poslušnosti občanov celej krajiny v dôsledku ich neschopnosti prijímať efektívne riešenia pre ozdravenie populácie.

Nadmerné úmrtia sú zvyčajne definované ako rozdiel medzi pozorovaným počtom úmrtí v konkrétnych časových obdobiach a očakávaným počtom úmrtí v rovnakých časových obdobiach. Poďme sa opäť pozrieť do USA. (Už sme si zvykli, že slovenské štatistiky sú neúplné, nedôsledné, bez uskutočnených odborných analýz a teda aj nepresné)...

V roku 2020 bolo v USA 237.600 nadúmrtí zrejme v dôsledku Covid 19...

V roku 2021 je už k polovici októbra 357.500 nadúmrtí.

Je nemožné, aby sa takéto niečo stalo v rámci ospravedlniteľnej štatistickej odchýlky.

Delta variant , ktorý dominoval v roku 2021 má nižšiu letalitu (demografický ukazovateľ úmrtnosti) a spôsobuje na sto tisíc nainfikovaných menej úmrtí ako alfa, ktorá dominovala v roku 2020.

Tak odkiaľ sa nabralo toľko nadúmrti v USA. Čo je toho príčinou? Covid-19 to nie je. Môžu to byť úmrtia, ktoré boli zapríčinené divokou vakcináciou?

Iný príklad:

Podľa Úradu pre národnú štatistiku (ONS) zomrelo tento rok v Anglicku na Covid od januára do 24. septembra 34 474 nezaočkovaných ľudí.

Ďalších 4 479 ľudí, ktorí dostali obidve očkovania, zomrelo po nákaze vírusom v rovnakom časovom období – pričom k viac ako 3 200 z týchto úmrtí došlo v auguste a septembri.

Viac ako 10 000 ďalších úmrtí bolo zaznamenaných medzi ľuďmi, po prvom očkovaní – 3 880 do troch týždňov po podaní dávky a 6 663 po viac ako 21 dňoch.

Údaje ONS odhaľujú, že úmrtnosť tých, ktorí dostali obe dávky vakcíny, od začiatku roka výrazne vzrástla. Otázka znie prečo?

Aj na Slovensku začína viac ľudí umierať po očkovaní. Zvýšený výskyt onkologických ochorení, respiračných ochorení, srdcovocievnych ochorení a pod. V tzv. mainstreamových médiách bohorovne a chladnokrvne odznela informácie, že tieto choroby a úmrtia možno pripísať ľudom, ktorí kvôli korone zanedbali svoje zdravie a nedali sa včas vyšetriť. Nikde ani slova o tom, že vedľajšie účinky v podobe iných chorôb môžu byť príčinami smrti mnohých ľudí v rôznom časovom období po vakcinácii. U niektorých ľudí sa problémy môžu dostaviť skôr, u iných neskôr. Ľudia môžu umrieť napríklad na rakovinu aj po roku. Nikto však nebude skúmať príčinnú súvislosť s Covidom 19, pretože to nie je v zhode s vražednou očkovacou politikou štátu.

Vedci zistili ešte jednu veľmi zaujímavú vec. Mnoho ľudí prekonalo koronu a ani o tom nevie. Ako je to možné? Jednoducho tak, že majú dobre vybudovaný imunitný systém. Vedci skontrolovali skupinu 50 ľudí, ktorí boli bezpríznakoví a mysleli si, že covid nemali. Následné vyšetrenia ukázali, že 20% !!! z nich mali vybudovaný systém pamäťových buniek, čo svedčí o tom, že chorobu prekonali.

Vedci však nevedia, čo sa stane s človekom, ktorý covid prekonal a keďže o tom nevedel, dal sa zaočkovať. Oprávnene tu vzniká podozrenie na zdravotné komplikácie jedinca pretože jeho pamäťové bunky nie sú nastavené na umelé vnorenie vírusu do organizmu. (Vakcinovaný vírus sa v organizme správa inak ako prirodzene získaný vírus).

Bolo by preto dobré, aby ľudia mali možnosť si skontrolovať prítomnosť pamäťových buniek prietokovým cytometrom. Dozvedeli by sa, či chorobu prekonali alebo nie. Žiaľ ľuďom toto vyšetrenie nie je umožnené a poviem to znova, pretože to nie je v zhode s vražednou očkovacou politikou štátu.

Bude sa toto diať (alebo sa už deje ?) aj v najviac preočkovaných štátoch EU , ako Francúzsko, Taliansko, Španielsko, Portugalsko?

K nadpisu treba dodať, že takto sa zrejme plánuje vybudovať systém na ovládanie cca 90% obyvateľov Zeme 10% hŕstkou zločincov, ktorí tento plán vymysleli. Budú ovládaní nielen zdravotne, ale aj ekonomicky, elektronicky a existenčne!!!

Nedovoľme to – v mene budúcnosti, zdravia a života na planéte Zem a v mene našich budúcich generácií !!!

Je čas postaviť sa na aktívny odpor podľa článku 32 Ústavy SR voči vláde, ktorá svojou neschopnosťou stratila mandát na ďalšie vládnutie !!!

PS: Ako bonus si v odkazoch môžete prečítať aj návrhy na manažovanie pandémie, alebo skôr tupiny nohavičkovej poslankyne Cigánikovej, ktorá zdravotníctvu vôbec nerozumie. Žeby práve preto ju spravili predsedníčkou výboru NR SR pre zdravotníctvo?

Viac na:

https://www.facebook.com/...
https://www.phrma.org/...
https://www.cdc.gov/...
https://zemavek.sk/...
https://cz24.news/...
https://www.irozhlas.cz/...
https://www.avcr.cz/cs/veda-a-vyzkum/...
https://www.novinky.cz/...
https://www.seznamzpravy.cz/...
https://actualidad.rt.com/...
https://www.mirror.co.uk/...
https://www.gavi.org/...

Známka 1.3 (hodnotilo 153)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,77 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 098 547,41 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 11 683