V úmrtích na Deltu vedou očkovaní

Maru

28.10.2021 Komentáře Témata: Očkování, Covid teror 1355 slov

Čísla koronaviru jdou nahoru a politici spolu s médii stupňují svou hysterii a nátlak na neočkované občany.

Vyhrožují, že se pravidla budou přizpůsobovat počtům občanů na JIP, jako to dělá Rakousko, kde při obsazenosti JIP více než 500 pacienty budou moci do restaurací a služeb jen očkovaní a lidé po prodělání nemoci. A pokud se počet zvedne nad 600 pacientů, budou všichni, kdo nejsou plně očkováni, uzavřeni v lockdownu.

Že tato pravidla zcela ignorují realitu, kdy nemocní očkovaní roznášejí Covid úplně stejně jako nemocní neočkovaní, nikoho z politiků nezajímá.

Vyhrožování touto nesmyslnou fašistickou politikou by mělo být trestné podle § 402 Trestního zákoníku Apartheid a diskriminace skupiny lidí.

Tvrzení, že nemocní očkovaní jsou méně nakažliví než nemocní neočkovaní, JE LEŽ.

Vědecká studie, která proběhla v USA, dokázala, že očkovaní, u kterých nemoc skutečně propukla, mají v nosohltanu stejnou nálož viru jako neočkovaní, u kterých nemoc skutečně propukla. Jsou tedy stejně nakažliví. Nehovoříme zde tedy o pozitivním PCR testu, který prakticky nic nevypovídá, ale o příznacích a následném sekvenování viru.

Fauci to dokonce oznámil osobně – je to zachyceno na videu.

Naopak existuje studie, která popisuje případ, kdy plně očkovaný personál nemocnice ve Vietnamu vyprodukoval svébytnou variaci Delty - geneticky odlišnou od sekvencí Delty, která se až dosud přenášela v komunitě. Očkovaní zaměstnanci se pak touto novou Deltou nakazili od sebe navzájem. Lidé, nakažení touto variací, měli v krku 251 x vyšší virovou zátěž než lidé, nakažení běžnou Deltou. Faktčekři Reuters ovšem píší něco jiného – neváhejte a přeložte si tu vědeckou publikaci sami.

Tvrzení, že je Covid o mnoho nebezpečnější pro neočkované, JE LEŽ.

V oficiálních statistikách (v tabulce pod mapkami) se můžeme dočíst, že k 26. 10. 2021 za posledních 7 dní

-plně a částečně očkovaní lidé a lidé s boostrem tvořili 57,6% populace a neočkovaní byli zastoupeni 42,5 procenty,

-mělo pozitivní PCR test 23.745 lidí – z toho 17.013 neočkovaných (=71,7% z celkového počtu) a 6.232 různě očkovaných lidí (=26,3% z celkového počtu). Zde musíme brát v úvahu, že očkovaní se nestestují, dokud nemají vážné příznaky.

  • bylo hospitalizováno 853 lidí – z toho 496 neočkovaných (=58% z celkového počtu) a 357 různě očkovaných lidí (=42% z celkového počtu),
  • se na JIP ocitlo celkem 106 lidí – z toho 64 neočkovaných (=58% z celkového počtu) a 42 různě očkovaných lidí (=42% z celkového počtu),
  • na koronavirus zemřelo celkem 72 lidí – z toho 34 neočkovaných (=47% z celkového počtu) a 38 různě očkovaných lidí (=53% z celkového počtu).

Viz tabulka:

[...]

Obecně tedy můžeme říci, že čím těžší je průběh nemoci, tím více očkovaní dohánějí v počtech neočkované. V počtech úmrtí na nemoc již převažují očkovaní. A dále, že Covid (tedy současná Delta, která se liší od původního viru, na který byly dělány vakcíny) stejně jako chřipka zasahuje vážným průběhem především starší lidi.

Musíme si také uvědomit, že z této statistiky jsou zcela vynechány počty očkovaných lidí, kteří zemřeli v důsledku očkování nebo vážnými nežádoucími účinky zatěžovali JIP.

Z výše uvedených faktů je evidentní, že tzv. privilegia pro očkované (že se nemusí testovat a mají všude volně otevřený vstup včetně škol, nemocnic a domovů důchodců) jsou zločinná a politici, kteří je navrhli a odsouhlasili, by měli být trestně stíháni podle § 272 Trestního zákoníku: Obecné ohrožení. I aplikace Tečka prý ignoruje, když očkovaný poctivě nahlásí, že měl pozitivní PCR test a neklade mu žádné překážky v navštěvě citlivých oblastí. V mobilu je stále zelený, i když reálně může být skutečně nemocný. Také toto je na žalobu.

Podívejme se nyní, zda situace s koronavirem opodstatňuje hysterii a vyhrožování, kterými nás častují politici a média.

Porovnejme koronavirová čísla z 25. 10. 2021 s čísly ze stejného dne minulého roku tj. 25. 10. 2020:

[...]

-počty aktivních případů: 35.403/109.241

[...]

-v nemocnici: 1.055/5.680

[...]

-na JIP: 156 /810

[...]

-úmrtí: 23/154

Z uvedených dat vidíme, že Delta je mnohem méně nakažlivá a nebezpečná než loňský vir. A že zvýšený nátlak na neočkované nemá žádné opodstatnění. Vlády jsou prostě úkolovány Evropskou unií proočkovat více než 75% populace. Potom by už vzdor či útisk neočkovaných nemohl ohrozit národní hospodářství a ID pas by byl u většiny populace úspěšně zaveden.

A potom vzhůru do systému sociálního kreditu občanů, podobného tomu, jaký zavedla Čína:

Nejste očkováni všemi WHO doporučenými vakcínami? Mínus body. Nedodržujete příliš samocenzuru? Mínus body.Vlastníte rodinný domek a zabíráte příliš životního prostoru? Mínus body a klimatické daně. Vlastníte auto? Mínus body a klimatické daně. Kupujete masné výrobky? Mínus body. Vlastníte slepice, králíky, psa, nedejbože koně či krávy, co prdí? Mínus body a možná i klimatické daně ...

A vlády zřejmě dobře vědí, co vakcíny s populací dokážou udělat, protože Národní plán obnovy, který Babišovi schválila EU a kterým nás zadluží o dalších 179 miliard Kč, obsahuje cíle, které to naznačují.

Mezi 6 základních pilířů plánu patří:

  • Digitální transformace (napomůže shromažďování údajů o občanech – včetně zdravotních údajů – ve společném centru EU a později v dalších centrech nadnárodních organizací. Dále boj s Covid fake news a zavádění 5G sítí.)
  • Vzdělávání a trh práce (výchova nového člověka – známe už ze socíku.)
  • Fyzická infrastruktura a zelená tranzice (Green Deal v praxi.)
  • Instituce,regulace a podpora podnikání v reakci na COVID
  • Výzkum, vývoj a inovace (Kromě jiného výzkum nových mRNA vakcín.)
  • Zdraví a odolnost obyvatelstva

V pilíři „Zdraví a odolnost obyvatelstva“ se počítá s prudkým nárůstem rakoviny.

Pilíř 6- Zdraví a odolnost obyvatel obsahuje:

6.1 Zvýšení odolnosti systému zdravotní péče

6.2 Národní plán na posílení onkologické prevence a péče

Ad 6.1:

Zde se - kromě jiného - počítá se vznikem 4-5 funkčních národních výzkumných autorit, které se soustředí na obory s vysokou smrtností, zejména na výzkum v oblasti infekčních chorob a virologie, onkologický výzkum, výzkum metabolických onemocnění a kardiovaskulárních chorob, vč. výzkumu v oblasti neurověd, neurodegenerativních chorob a psychiatrie.

Výše uvedený odstavec si lze vyložit jako reakci na dlouhodobé nežádoucí účinky vakcinace proti Covidu-19 + snahu o výrobu nových vakcín.

Ad 6.2:

Cílem je přispět ke zvýšení odolnosti systému onkologické prevence (čti vývoj mRNA vakcíny proti rakovině) a péče, který bude dlouhodobě zatížen negativními dopady pandemie COVID-19, a adaptovat tento systém na budoucí krize a očekávatelný nárůst incidence nádorů a jejich pokročilých forem (následky vakcinace). Cíle jsou v souladu s národními strategiemi (Strategický rámec rozvoje péče o zdraví v ČR do roku 2030)(https://zdravi2030.mzcr.cz/zdravi-2030-strategicky-ramec.pdf) i prioritami Evropské komise (Europe‘s Beating Cancer Plan, Mission on Cancer). Pokud si přečtete Strategický rámec, zjistíte jeho návaznost na cíle Agendy 2030 – tedy důraz na očkování, digitalizaci a centralizaci zdravotních dat, elektronické zdravotnictví na dálku a zapojení umělé inteligence a telemedicíny do zdravotnicví.

Pokud jste ještě neshlédli videa s českými titulky, ve kterých němečtí patologové a další lékaři porovnávali zničenou krev očkovaných se zdravou krví neočkovaných a ve kterých nacházeli pod mikroskopy podivné pohyblivé objekty ve vakcínách proti Covid-19, najdete je zde:

https://nastub.cz/w/tYv5euXuyEXv6dxPyvxU8s

https://nastub.cz/w/ddRLxKRJzkTLpt4N1GkjdR

V jednom z videí německý lékař popisuje propuknutí tzv. turborakoviny u své pacientky krátce po plném naočkování, které utlumilo její přirozený imunitní systém – tj. náhlé obnovení rakoviny a enormě rychý růst nádorů.

Vlastně je to geniální plán – takové perpetum mobile. S pomocí veřejných rozpočtů vyrobíte pandemii a následné vakcíny. Vakcíny pak státům, které vás financovaly, draze prodáte. Rozvinuté státy vám zaplatí i vakcíny pro třetí svět, aby se ID pas zavedl opravdu všude. Levné léky na pandemii zakážete. V rozporu s vědeckými fakty vyhlásíte, že přirozeně získaná imunita je mnohem méně účinná než imunita po očkování. A že výši účinné imunity proti pandemii nelze určit, i když je na tomto faktoru založena výroba vakcín. Na choroby, které dílem vzniknou jako následky vakcinace, vyrobíte s pomocí veřejných financí další vakcíny a léky, které opět draze prodáte, případně označíte následky vakcín (krevní sraženiny) za následek pandemie nějakého nového viru (Marburg) a tak pořád dokola.

Politici vám budou nahánět ovečky a určitě nezůstanou škodní. Staří a nemocní se účinně vyřadí. Početnost populace se bude úspěšně snižovat.

Soukromá data občanů si budete centralizovat a vyhodnocovat na evropské případně světové úrovni a tomu, kdo nebude poslušně plnit příkazy, zvýšíte daně a stopnete základní příjem.

To je svět, který čeká nás a naše děti, pokud se včas neprobudíme.

Známka 1.2 (hodnotilo 212)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,77 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 098 547,41 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 12 652