O amerických fabrikách smrti

Vladimir Prochvatilov

1.7.2021 Komentáře Témata: USA, Hybridní války 1076 slov

Asi 13 tisíc vědců v USA a v zahraničí se zabývá tvorbou nových kmenů vojenských zabijáckých mikrobů odolných vůči vakcínám

28. května se v hlavním městě Kyrgyzstánu konala konference „Sanitární stanice Pentagonu: systém biologických laboratoří v postsovětském prostoru“, které se účastnili představitelé veřejných organizací z Ruska, Kyrgyzstánu, Kazachstánu, Doněcké lidové republiky (DLR), USA a Izraele.

Konferenci zahájil novinář a odborník veřejné organizace „Spravedlivá ochrana“ (Doněck) Ivan Kopyl. „Za celou dobu fungování laboratoří na Ukrajině a v Americe“, řekl, „žádné vědecké úspěchy američtí biologové veřejně neprezentovali a výsledky jejich výzkumu se ve volně přístupných pramenech nikde nepublikují. Během období pandemie koronaviru začaly postupně kolovat informace o tom, že se virus objevil v důsledku úniku z laboratoří, které jsou údajně snad všechny financovány z účtu Ministerstva obrany USA“.

Spolupředseda kazachstánského Socialistického hnutí, novinář Ajnur Kurmanov řekl, že nyní „snahy amerických vojenských biologů a kazachstánských vědců a odborníků, kteří jsou fakticky mobilizováni do práce v americkém vojenském průmyslu, směřují k dokončení už dříve dosažených výsledků za účelem vytvoření vojenských látek a způsobů přenosu prostřednictvím zvířat z místní fauny do nepřátelského území…“.

[...]

Na našich webových stránkách už se psalo o tom, že USA založily biologické laboratoře ve 25 zemích po celém světě: Na Blízkém východě, v Africe, v Jihovýchodní Asii, na území bývalého Sovětského svazu. Jen na Ukrajině je jich 15: V Oděsse, Vinnycji, Užhorodě, Lvově (3), Charkově, Kyjevě (také 3), Chersoně, Ternopilu. Kolik laboratoří bylo otevřeno v blízkosti Krymu a poblíž Luhansku.

Na konci r. 1991 schválil americký Kongres Program společného snižování hrozby (Cooperative Threat Reductio, CTR), známý pod jmény jeho iniciátorů, amerických senátorů Hanna a Lugara, který je realizován Agenturou pro snižování hrozby ( Defense Threat Reduction Agency, DTRA) při Pentagonu. Rusko obklíčila desítkami laboratoří (CDL) pod kontrolou Pentagonu. Kromě Ukrajiny jsou laboratoře také v Ázerbájdžánu, Americe, Gruzii, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Moldávii a Uzbekistánu.

[...]

O tom, že v biologických laboratořích Pentagonu vyvíjejí biologickou zbraň, svědčí samotní američtí vědci. Autor zákona proti biologickému terorismu (Biological Weapons Anti-Terrorism Act of 1989, BWATA) profesor mezinárodního práva Illinojské univerzity v Champaigne (USA) Francis Boyle prohlásil, že asi 13 tisíc vědců ve 400 laboratořích v USA a v zahraničí se zabývá tvorbou nových kmenů vojenských zabijáckých mikrobů (offensive killer germs) rezistentním vůči vakcínám...

Americké biologické vojenské laboratoře jsou přímou hrozbou zemím, na jejichž území se vyskytují. Tak byly v progresivním ešalonu DTRA – laboratoři Lugarova centra v Gruzii zahájeny pokusy vakcíny proti sněti slezinné. A v tom samém roce v Gruzii došlo k vypuknutí epidemie této infekce. Od té doby případy onemocnění snětí slezinnou neustávají.

V r. 2014 byla v Lugarově centru vystavěna továrna na chov hmyzu a byl odstartován projekt Sandfly (písečná moucha). V r. 2015 písečné mouchy útočily na Tbilisi a sousední Dagestán.

[...]

Poté, co DTRA začala zkoumat v Lugarově centru nebezpečné infekce šířené roztoči a tropickými komáry Aedes Albopictus, Aedes Aegypt, konkrétně Krymsko-konžskou hemoragickou horečku (CCHF), objevili se takoví komáři v západní Gruzii, ruském Krásnodaru a na severu Turecka.

V Charkově, kde se nachází jedna z laboratoří Pentagonu, v lednu r. 2016 zemřelo na prasečí chřipku 20 ukrajinských vojáků a ještě 200 bylo hospitalizováno. Do března toho roku zemřelo na prasečí chřipku na Ukrajině ještě 364 lidí...

V r. 2017 vypukla na Ukrajině epidemie spalniček. V r. 2019 bylo zaznamenáno vypuknutí nemoci „s podobnými symptomy jako u moru“. Natolik podobnými, že Rusko urychleně posílilo pohraniční kontroly. Jen co se na Ukrajině objevily americké biologické laboratoře, epidemie afrického moru prasat (AMP) se staly pravidelnými.

[...]

První americká laboratoř na území Uzbekistánu se objevila v r. 2007 v Taškentu. V současnosti má DTRA v Uzbekistánu více než desítku takových laboratoří. V r. 2019 byly v Uzbekistánu zaznamenány nevysvětlitelné epidemie spalniček (půl tisíce lidí v oblasti Samarkandu) a planých neštovic.

Hlavní hygienička Ruska Anna Popova se během projevu před účastníky zasedání hlav Rad bezpečnosti zemí SNS zaměřila na epidemie dříve neznámých nemocí v místech, kde se otevřely americké vojenské laboratoře. Při demonstrování obrázků pronesla důrazně: „První obrázek představuje rozložení laboratoří DTRA po světě. Druhý obrázek ukazuje zóny vzniku nových epidemiologických hrozeb“. Obrázky do sebe zapadaly. Toto pozorování bylo provedeno už v r. 2019.

Na konferenci 28. května v Biškeku si všimli toho, že před nedávnem Pentagon ve svých biologických laboratořích v Centrální Asii započal projekty k přesunu „zvířat z místní fauny“ nakažených smrtonosnými viry na území přilehlých zemí. Jedná se o početné množství velbloudů. Dříve se na portálu „Echo Kazachstánu“ uvádělo, že v biologických laboratořích Pentagonu v Centrální Asii rozvinou projekt „Velbloudi jako hlídací biologický pozorovatel: riziko přenosu virů z velblouda na člověka“; nyní je projekt realizován na území Kazachstánu a Tádžikistánu se zapojením místních odborníků. Má na starosti a kontroluje veškerou práci DTRA. Do uskutečňování této zakázky Pentagonu jsou zapojeny také kazachstánský Výzkumný ústav problémů biologické bezpečnosti. Centrální laboratoř (CRL) v Alma-Atě, Institut problémů biologické bezpečnosti Tádžikistánu, Kalifornská univerzita ve Davisu z USA, Námořní lékařské výzkumné centrum USA a Lékařská škola Duke-NUS Medical School ze Singapuru.

Mimořádnou hrozbu představuje nákaza velbloudů koronaviry. Výzkumy britských vědců z Liverpoolské univerzity ukázaly, že koronavirus se u velbloudů může rekombinovat s jinými viry a mohou se objevit nové druhy infekcí, na které nezabírají vakcíny proti COVID-19.

Koordinačním centrem pro výzkum patogenů velbloudů je americké Národní centrum biotechnologické informace (National Center for Biotechnology Information), které, jak jsme napsali, hraje důležitou roli při monitoringu a organizaci sociálních protestů po celém světě v rámci pentagonského projektu EMBERS („Doutnající uhlí“). Pozoruhodný je samotný fakt shody v jednom výzkumném centru v oblasti biologických zbraní a organizaci sociálních protestů.

Na konferenci v Biškeku zazněly požadavky umožnit představitelům mezinárodní veřejnosti a také WHO v centrální laboratoři v Alma-Atě a Výzkumném institutu problémů biologické bezpečnosti Kazachstánu „provedení kontroly činnosti daných zařízení“.

7 dubna r. 2021 tajemník Rady bezpečnosti RF, Nikolaj Patrušev, v rozhovoru deníku „Kommersant“ připustil, že ve vojenských laboratořích USA, rozšířených po celém světě, ale především blízko hranic Ruska a ČLR, může být vyvíjena biologická zbraň. Patrušev zdůraznil: „Vlády těch zemí, kde se nachází tyto objekty, nemají opravdové ponětí, co se děje za jejich stěnami“.

A už dalšího dne, 8. dubna, oficiální představitel Ministerstva zahraničí ČLR Zhao Lijian řekl: „Vláda USA musí předložit mezinárodnímu společenství podrobné informace o pokusech, které jsou prováděny v amerických vojenských biologických laboratořích na Ukrajině a ve Fort Detricku… USA zbudovaly 16 biologických laboratoří jen na Ukrajině. Proč USA budují tolik laboratoří po celém světa a čím se tam zabývají…?

Odpověď na tuto otázku už bychom dávno chtěli slyšet.

Об американских фабриках смерти vyšel 6.6.2021 na Fondsk.ru. Překlad v ceně 505 Kč Zvědavec.

Známka 1.1 (hodnotilo 137)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Seznamka Badoo - výběr pohlaví28.10.21 21:00 Neurčeno 1

Kalousek volá po povinném očkování28.10.21 18:40 Česká republika 2

Šílené, lidé to dál trpí? Známý právník udeřil na Vojtěcha.28.10.21 09:08 Česká republika 2

Štvrtá vlna fašizace je tady27.10.21 23:28 Česká republika 0

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 1

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Měnové kurzy

USD
22,03 Kč
Euro
25,74 Kč
Libra
30,41 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
19,43 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 685,36 Kč
1 unce stříbra
530,73 Kč
Bitcoin
1 348 029,21 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 287