Kriminalizace Big Pharmy, vakcína mRNA způsobuje úmrtí a poškození

EU schvaluje „digitální očkovací pas“

Michel Chossudovsky

7.4.2021 Komentáře Témata: Evropská unie, Zdraví, Očkování 1307 slov

25. března 2021 Evropský parlament rozhodl 468 hlasy ku 203 ve prospěch digitálního očkovacího pasu neboli „Green Pass“, kdy bude nutné, aby občané EU byli očkováni, pokud budou chtít cestovat nebo dokonce mít přístup k různým sociálním a kulturním aktivitám v rámci své vlastní komunity.

Evropský digitální pas je součástí nechvalně známého projektu ID2020, sponzorovaného Světovou aliancí pro vakcinaci a imunizaci (GAVI), „která používá všeobecnou vakcinaci jako platformu pro digitální identitu“.

Je ironií, že toto historické hlasování - které se rovná vytvoření digitálního policejního státu - proběhlo sotva pár týdnů poté, co se 18 evropských zemí, včetně Francie, Itálie, Německa a Španělska, rozhodlo pozastavit očkování vakcínou mRNA AstraZeneka.

V důsledku toho vydal kolektiv předních lékařů a vědců prohlášení, určené Evropské agentuře pro léčivé přípravky (EMA), v němž upozorňuje na:

„závažné potenciální důsledky vakcinační technologie COVID-19 [mRNA], varujeme před možnými autoimunitními reakcemi, abnormální srážlivostí krve, mozkovou mrtvicí a vnitřním krvácením, také v mozku, míše a srdci.“ Naléhavý otevřený dopis od lékařů a vědců, adresovaný Evropské agentuře pro léčivé přípravky, týkající se bezpečnosti vakcín proti COVID-19, napsali Lékaři pro COVID Ethics, 10. března 2021.

Nejenže Big Pharma, digitální konglomeráty IT a jejich lobbistické skupiny ovlivnily debatu i hlasování v Evropském parlamentu, ale také tlačily na politický aparát EU, včetně Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA), aby daly zelenou „neschválené“ a „experimentální “ vakcíně mRNA v souvislosti s digitálním očkovacím pasem.

Byli členové parlamentu informováni o úmrtích a poškození, které vakcína způsobila? Nebo prostě jen přimhouřili oko?

Oficiální údaje sestavené pro tři ze čtyř hlavních vakcinačních firem, vyrábějících mRNA vakcíny, jmenovitě Pfizer, Moderna a AstraZeneca (Johnson and Johnson není zahrnut), poukazují na:

3 964 mrtvých a 162 610 případů poškození zdraví

Analýza:

Celkový počet reakcí na experimentální vakcínu AZD1222 (CHADOX1 NCOV-19) z Oxfordu/AstraZeneca: 451 úmrtí a 54 571 případů poškození zdraví ke dni 13. 3. 2021.

Celkový počet reakcí na experimentální vakcínu mRNA Tozinameran (kód BNT162b2, Comirnaty) od společnosti BioNTech/Pfizer: 2 540 úmrtí a 102 100 případů poškození zdraví ke dni 13. 3. 2021.

Celkový počet reakcí na experimentální vakcínu mRNA-1273 (CX-024414) od společnosti Moderna: 973 úmrtí a 5 939 případů poškození zdraví ke dni 13. 3. 2021.

Tato čísla odpovídají začátku nejdůležitějšího vakcinačního programu ve světové historii, který, pokud bude přijat, nesmazatelně povede k velké ztrátě na lidských životech.

Dlouhodobá rizika úmrtí a poškození zdraví (autoimunitní reakce, srážlivost krve, mozková mrtvice, vnitřní krvácení, atd.) jsou stále neznámá. Budou se vyskytovat po dobu několika let.

Zlatý důl pro Big Pharmu v řádu mnoha miliard dolarů

Evropská komise potvrdila, že do poloviny července bude do EU dodáno 420 milionů dávek, z toho 70 milionů dodá AstraZeneka. (Zprávu zveřejnily noviny France-Soir.)

Digitální pas není povinný, ale pokud jej nebudete mít, budete sociálně vyloučeni. Jak uvedla Evropská komise, nebudete moci cestovat a budete vyloučeni z „účasti na důležitých událostech“ a nebudete mít „přístup na veřejná místa“ (např. sportovní, kulturní akce, atd.).

Jakou volbu budou mít občané Evropské unie?

- Souhlasit s tím, že jim píchnou nebezpečnou vakcínu, která je založena na „genové léčbě“, a to modifikaci lidského genomu.

- Odmítnout vakcínu a být tak vyloučeni z cestování i běžného společenského života ve vlastní zemi.

„Podvodný marketing“

Je více než dostatečně zdokumentováno, že vakcíny mRNA od Big Pharmy jsou nebezpečné. Experimentální vakcína mRNA dostala v USA zelenou již v prosinci 2020, a to navzdory skutečnosti, že podle FDA je vakcína „neschválený přípravek“.

FDA ve svém rozporuplném prohlášení vydala pro vakcínu Pfizer-BioNTech tzv. Povolení pro nouzové použití (EUA), které konkrétně „povoluje nouzové použití neschváleného přípravku... pro aktivní imunizaci...“ (viz níže)

[POVOLENÍ P...]
POVOLENÍ PRO NOUZOVÉ POUŽITÍ (EUA) VAKCÍNY PFIZER-BIONTECH PROTI COVID-19 K ZABRÁNĚNÍ KORONAVIROVÉHO ONEMOCNĚNÍ 2019 (COVID-19)

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) vydal Povolení pro nouzové použití (EUA), které povoluje nouzové použití neschváleného přípravku, vakcínu Pfizer-BioNTech COVID-19, pro aktivní imunizaci k zamezení nemoci COVID-19 u jednotlivců, starších 16 let.

Na tomto prohlášení je něco podezřelého a „rozporuplného“. Experimentální vakcína mRNA Pfizer je „neschválená“, ale zároveň „povolená“. Konzultoval jsem toto prohlášení s významným právníkem. Je očividně nelegální uvádět na trh „neschválený přípravek“.

Vakcínu Pfizer-Moderna ve Spojených státech kategorizoval americký národní institut veřejného zdraví (CDC) jako „lék, určený pro výzkum“. Dodatek o „nouzovém použití“ má jen ospravedlnit uvedení na trh něčeho, co lze označit jako „nelegální lék“.

Společnost Pfizer má trestní rejstřík. Je to podstatné?

Přesuňme se do roku 2009. V historickém rozhodnutí amerického ministerstva spravedlnosti v září 2009 Pfizer s.r.o. přiznala vinu v rámci obvinění z trestného činu. Bylo to „největší vyrovnání podvodu ve zdravotnictví“ v dějinách amerického ministerstva spravedlnosti:

Americký farmaceutický gigant Pfizer s.r.o. a jeho dceřiná společnost Pharmacia & Upjohn s.r.o. ... se dohodly na zaplacení 2,3 miliard dolarů v největším vyrovnání podvodu v oblasti zdravotní péče v dějinách ministerstva spravedlnosti, aby převzaly trestní a občanskoprávní odpovědnost, vyplývající z nelegální propagace jistých farmaceutických výrobků… “(2. září 2009).

[...]

Na video C-Span se můžete podívat níže

Obvinění Big Pharmy z trestného činu

Jak můžete proboha důvěřovat vakcínovému konglomerátu Big Pharmy, který přiznal vinu v trestním stíhání ze strany amerického ministerstva spravedlnosti, zahrnující „podvodný marketing“ a „těžké porušení zákona o potravinách, lécích a kosmetice“?

Nezabýváme se občanskoprávní žalobou proti společnosti Pfizer. V rozsudku ministerstva spravedlnosti z roku 2009 byl společnosti Pfizer takříkajíc „udělen podmínečný trest“. Společnosti Pfizer bylo nařízeno uzavřít „dohodu o korporátní integritě“ s generálním inspektorem ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb, který působil jako de facto „sociální kurátor“. Tato dohoda stanovila „postup a revizi... aby se zamezilo a okamžitě odhalilo“ (budoucí) zneužití ze strany společnosti Pfizer.

Johnson a Johnson a „opiátová epidemie“

Na vrcholu koronavirové krize, kdy o tom média minimálně informovala, byla zároveň na začátku listopadu 2020 uvedena na trh vakcína proti covid-19, společnost Johnson a Johnson (a její tři distributoři) (podílející se na obchodování s opiáty na předpis) „se dohodla na předběžném urovnání škod ve výši 26 miliard dolarů s okresy a městy, které ji žalovaly kvůli poškození zdraví“. Hromadná žaloba byla „největším federálním soudním sporem v dějinách Ameriky“:

Nabídka urovnání škod od výrobce opiátů Johnson & Johnson a „tří velkých“ distributorů - McKesson, Cardinal Health a Amerisource Bergen - potenciálně přináší velkou míru právního uzavření pro tyto společnosti a přinese peníze komunitám, které byly zničeny krizí závislosti, jež si každoročně vyžádá životy 70 000 obyvatel.

Stojí za povšimnutí, že míra úmrtnost v USA v důsledku předávkování léky se více než ztrojnásobila od začátku koronavirové krize na konci ledna 2020.

[Předpoklád...]
Předpokládaná míra úmrtnosti na předávkování léky v USA, červenec 2019 - květen 2020

Jsou tyto předchozí události podstatné, abychom pochopili iniciativu Big Pharmy v rámci vakcinace?

Johnson and Johnson se v současné době podílí na výrobě a marketingu covidové vakcíny na bázi adenovirového vektoru, zahrnující také genetickou léčbu.

Měl bych ještě zmínit, že výše uvedené urovnání J & J ve výši 26 miliard dolarů je jen jedním z několika soudních sporů proti J & J.

Sami se rozhodněte, zda chcete být očkováni společností Pfizer nebo J&J. Na rozdíl od opiátů nemohou v USA oběti úmrtí a poškození zdraví, způsobené vakcínami, žalovat vakcínové konglomeráty Big Pharmy.

[Tisícům že...]
Tisícům žen z Austrálie byla přiznána náhrada škod poté, co spol. Johnson & Johnson prohrála odvolací soud ohledně pánevního poškození

Mezi tisíce australských žen bude rozdělena náhrada škod v řádu stovek milionů dolarů poté, co byl potvrzen důležitý rozsudek ohledně bolestivých pánevních implantátů

„Soud nyní komplexně shledal, že společnost Johnson & Johnson nese odpovědnost za ztráty, které tyto ženy utrpěly,“... Asi 10 000 žen se přihlásilo k účasti na hromadné žalobě, o níž paní Jancauskasová řekla, že jde o největší hromadnou žalobu na odpovědnost za přípravek v dějinách Austrálie. (SBS Australia)

Známka 1.1 (hodnotilo 112)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

82

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 137 čtenářů částkou 28 543 korun, což je 82 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 2

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 0

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 2

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Měnové kurzy

USD
21,44 Kč
Euro
25,48 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,86 Kč
Švýcarský frank
23,65 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 243,37 Kč
1 unce stříbra
552,24 Kč
Bitcoin
857 078,04 Kč

Poslední aktualizace: 29.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 659