Hamáčkovy kšeftíky

Michal Brand

10.3.2021 Komentáře Témata: Korupce, Koronavirus 1648 slov

Ministr vnitra, Rudý Svetr Hamáček, nominovaný do vlády za Aspen Institute a maskovaný v dresu ČSSD, před více než týdnem rozhodl, že výběrové řízení na dodávky testů do škol vyhrála firma, která nesplnila podmínky výběrového řízení. Jde mj. o firmu, která má sídlo v daňovém ráji a je založena osobami, které jsou spojovány s vytvářením firemních struktur pro praní špinavých peněz.

Podrobněji o Hamáčkově milované firmě zde: Nákup testů do škol Podezření z praní špinavých peněz. A dále například zde: Údajný ředitel firmy na testy do škol Já vlastně ředitel nejsem. A zde: Hledali jsme v Edinburghu stopy k firmě, která má dodat testy do škol

Problém je, že naše koncepční vláda bojující dnem i nocí proti strašlivé pandemii vlastně školy nechtěla otevřít. Vlastně vláda chtěla školy otevřít. Určitě. Vždyť to také vláda závazně slíbila zásadovým hejtmanům, kteří si úplné otevření škol k 1.3. (což je dnes) dali jako jedinou ale absolutní podmínku pro svoje dodání stafáže protiústavní fintě s vyhlášením nového typu nouzového stavu, „nouzového stavu protože o to požádali hejtmani“.

Hádám, že příště se vláda – ať už v ní bude Babiš, Bartoš, Fiala, Pekarová, Němcová nebo kdokoli jiný – příště se vláda pro stafáž při protiústavním prodloužení nouzového stavu, bez ústavním zákonem požadovaného souhlasu parlamentu, obrátí například na Svaz zahrádkářů, Klub milovníků Sudoku nebo jinou podobně rozhodující skupinu osob pro prodloužení nouzového stavu.

Nicméně, „opozice“ v Parlamentu Národní Zkázy neodsouhlasila naší Vládě Národní Zkázy další prodloužení nouzového stavu. A tak vláda úmyslně, cíleně a vědomě obešla ústavní zákon. Svolala setkání hejtmanů a nechala se od nich požádat o nový nouzový stav. Tato vláda tak ukázala, že není ochotna dodržovat zákony a Ústavu této země. A „opozice“ v parlamentu, která neodsouhlasila prodloužení nouzového stavu, vyslala na setkání s Burešovou vládou svoje hejtmany, kteří soudruha Leonida Iljiče Babiše požádali o bratrskou pomoc a o vyhlášení nouzového stavu.

Chápete? Mají z nás prdel. Nedodržují žádné zákony, dokonce ani ústavní zákony (zákony na úrovni Ústavy), předstírají rozdílnost názorů a přitom se vždycky domluví – na tom jak nás ojebat. Protože o ničem jiném už moderní politika západních „demokracií“ ani není.

Jen o několik dní později ale naše zásadová, pravdomluvná vláda nejen že neotevřela školy, ale prohlásila, že situace se katastroficky zhoršila, takže nejen že vláda oznámila, že neotevře školy úplně, ale že naopak školy úplně zavře. A se školami rovnou i mateřské školky.

Zásadoví hejtmani na to neřekli ani popel.

Pozn.: Je úplně jedno, co si myslíte o aktuální situaci s covidem – moje pointa je:

- Vláda obešla úmyslně a vědomě ústavní zákon a podvodně vyhlásila „nový“ nouzový stav prodlužující předchozí nouzový stav

- Opozice v parlamentu předstírala, že nesouhlasí s prodloužením nouzového stavu, ale opozice v pozici hejtmanů o prodloužení nouzového stavu požádala (stačilo to pojmenovat jako „nový“ nouzový stav)

- Opoziční hejtmani si stanovili jednu jedinou, ale zato naprosto jasnou a „make or break“ podmínku – otevření škol k 1.3.

- …kteroužto podmínku vláda nesplnila

- A zásadovým opozičním hejtmanům je to fuk. Nebo spíše fuck, „fuck you, voliči, když jste tak pitomí a volíte nás“.

Takže tedy hned po svatosvatém slibu, že školy otevře úplně, vláda oznámila, že školy úplně zavře. Ale testy už za 250 milionů korun nakoupila od té Hamáčkovy firmy, která je už objednala od nějaké čínské firmy, odhadem za 100 milionů maximálně.

Takže najednou bylo zbytečných 3,6 milionů testů pro školáky. A vláda by zase měla další PR skandál. Zbytečně utracených dalších 250 milionů korun za naprosto zbytečné testy. Navíc od prapodivné firmy, která je nakoupila jistě za cenu mnohem menší přímo v Číně.

A jak to vyřešila naše vláda, myslící jistě jen na naše dobro a na zdraví občanů?

Nu, nařídila povinné testování ve všech firmách nad 250 zaměstnanců. A těmto firmám bude ty zbytečně objednané testy prodávat. Zde, zde.

Co z toho vyplývá? Jednoduchá věc – vládní opatření nejsou přijímána podle potřeb boje s covidem, ale finančními zájmy na cecíky státního rozpočtu napojených skupin, na jejichž cecíky jsou napojeni naši poslanci a politici.

Ale co čekat od jakéhokoli ministra nebo poslance z dnešní Vlády Národní Zkázy a z dnešního Parlamentu Národní Zkázy?

Tento sbor idiotů tvořících vládu a parlament není sto ani lhát.

Hamáček prohlašuje, že by Klausovi s chutí naúčtoval náklady za léčení covidu, když teda Klaus nenosil roušku.

Vtipné to je zejména v tom kontextu, že sám Hamáček dostal covid. Potud dobrý.

Problém je v tom, že ho Prymula naprášil.

Když Prymula v rozhovoru na Reflexu plakal, jak je to nespravedlivé, že jeho stála návštěva restaurace Rio bez roušky flek ministra, tak se prořekl, že třeba Hamáček vůbec roušku taky nenosí a o flek ministra nepřišel – pak se přitroublý plukovník zarazil, uvědomil si, co profláknul a začal rychle koktat ‚teda na jaře Hamáček roušku nenosil, na jaře ji nenosil‘.

Takže věřím, že Hamáček urychleně doplatí veškeré náklady svého léčení na covid, když si to sám způsobil tím, že nenosil roušku, a je horlivým zastáncem principu, aby zaplatil ze své kapsy veškeré náklady léčby každý, kdo onemocní a nenosil před tím roušku. Ale zaplatit to z provize za testy do škol nemusí být pro Rudý Svetr žádný problém.

Ale čemu se divíme, že?

Babiš vloni vyzval všechny občany, ať nejezdí v létě na dovolenou do zahraničí. A odjel s rodinou na dovolenou do zahraničí. Prymula prohlásil, že by lidé neměli vůbec nikam chodit ven z domu, a šel na fotbal.

Letos pro změnu odjela Babišova manželka s dcerou do Dubaje právě v době, kdy Babiš a spol vytrvale strašili národ a vyzývali občany, ať raději neopouští ani vlastní domov. O víkendu přišel Babiš s vysvětlením, že Monika odjela do Dubaje proto, že byla vystrašená, když jí tehdy řekl, že jim někdo vyhrožuje postřílením. A hned v následující větě Babiš sdělil, že o tom tehdy jeho žena nevěděla, že se o tom dozvěděla až nedávno. Takže shrnuto – Monika byla nervní z věci, o které se dozvěděla až o několik týdnů později. Prostě – na lhaní je potřeba inteligence. Tahle banda idiotů ve vrcholné politice nemá IQ ani na lhaní.

https://cnn.iprima.cz/porady/partie/28022021

Kauza s vakcínami začíná také nabírat na surrealistickém charakteru. Naše skvělá Evropská Unie zakázala všem zemím jednat ohledně nákupu a dodávek vakcín s firmami, které je vyvinuly a dodávají. Evropská Unie v čele s pověstně neschopnou Ursulou fon der Lejnovou vakcíny dojednala a objednala s tím, že objednala vakcíny pro všechny členské země EU a těm pak budou vakcíny spravedlivě rozděleny a dodány.

Skutečnost je taková, že Francii přebývají všechny vakcíny, takže nám jich 100 000 dodají. I zcela naivní Francouzi si zřejmě o očkování nevyzkoušenými vakcínami na bázi mRNA myslí svoje a nikam se nehrnou. Německu pro změnu přebývají vakcíny Astra-Zeneca, které nakoupila EU především, a o které je extra malý zájem. Paradoxně jde o vakcíny, které jsou podstatně méně rizikové, protože jde o vakcíny, které by měly být založeny na vyzkoušené technologii „adenoviru jako nosiče“. Ale není o ně takový zájem, protože média i EU politici hlásají, že jsou rizikové pro starší lidi, že jsou málo účinné apod. Zde, zde.

Takže EU nakoupila hlavně vakcíny, které podle EU politiků nejsou účinné a jsou rizikové pro rizikové skupiny, které prý očkování potřebují především. Tady už chybí jen informace, že Ursula v.d.L. zařídila nákup 600 jednorázových obleků pro těhotné zdravotní sestřičky (ve vysokém stupni těhotenství) z covid-oddělení JIP.

Takže tu máme situaci, že Francie a Německo dostaly z EU-centrálně-zařízených dodávek takové množství vakcín, že pro ně nemají uplatnění. Naproti tomu prý naše republika nebo Slovensko obdržely z centrálně-objednaných-a-centrálně-EU-nebo-jak-rozdělovaných vakcín málo a musí je dostat z těch zemí, které jich obdržely moc.

Už se těším, jak za pár týdnů začnou €urohujeři vykřikovat, že nebýt EU, tak bychom neměli ani vakcíny. A to přesto, že nebýt EU, neměly by herrenvolk země EU vakcín nadbytek a my nedostatek. Také bychom si mohli objednat vakcíny i u jiných výrobců než jen u výrobců schválených bruselskou kominternou. Nicméně, Maďarsko to udělalo i přesto, že je v tom totalitním celku zvaném EU. Slovensko zřejmě také.

www.seznamzpravy.cz

Pozn.: Musím ovšem konstatovat, že kvituji jako plus skutečnost, že se na nás z centrálního EU přídělu nedostalo dost vakcín, stejně jako plus kvituji skutečnost, že Babišova vláda není schopna očkování zorganizovat. Nevidím jako žádné plus naočkovat rychle celou populaci nevyzkoušenou vakcínou proti viru, proti kterému se navíc bude nutné očkovat minimálně jednou ročně znovu a znovu, mnohem spíše každou chvíli znovu a znovu.

(Viz, např. zde, zde a zde.)

Krize okolo covidu, resp. i krize okolo covidu ukazuje čím dál jasněji naprostou nefunkčnost Evropské Unie v jejím dnešním pojetí. Nejrozumnější je z EU vystoupit nebo ji rovnou rozpustit a vrátit se k modelu suverénních států spolupracujících na základě ryzí dobrovolnosti a bilaterálních nebo multilaterálních dohod bez jakéhokoli centrálního orgánu nebo úřadu.

Řeknu to stručně: EU delenda est!

Koneckonců, žádné ekonomické dopady našeho vystoupení z EU nemohou být horší než EU připravený plán na naprostou destrukci ekonomik zemí EU pod praporem boje proti globálnímu oteplení New Greeen Deal za 750 miliard Euro (a to je určitě jen první část, ve skutečnosti na ten nesmysl EU bude chtít utratit desetkrát tolik).

Co se týče naší dnešní politické garnitury, členů vlády, parlamentu i senátu – pro ně musí platit zákaz kandidovat dalších deset let na jakoukoli veřejnou funkci. Lustrační zákon na skutečné zločince. (Pouze v individuálních případech mohou být uděleny výjimky celonárodním referendem pro jednotlivé osoby.)

Post Scriptum:

A nejnovější zpráva – ministr Blatný žádá o dalších 250 milionů korun na vývoj české vakcíny proti covidu pod vedením kardioložky a poslankyně za ANO Adámkové.

Myslím, že se časem do našeho právního řádu vrátí trest smrti. Protože čeho je moc, toho je příliš.

Známka 1.4 (hodnotilo 99)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 75 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Existuje u nás skupina nikým nevolených, kteří řídí stát17.05.21 14:03 Česká republika 1

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 16

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 2

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Měnové kurzy

USD
20,88 Kč
Euro
25,41 Kč
Libra
29,60 Kč
Kanadský dolar
17,34 Kč
Australský dolar
16,28 Kč
Švýcarský frank
23,15 Kč
100 japonských jenů
19,13 Kč
Čínský juan
3,25 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 014,00 Kč
1 unce stříbra
594,60 Kč
Bitcoin
934 876,45 Kč

Poslední aktualizace: 18.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 092