Ve zkratce

Stránka:

 Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání

26.11.21

Česká republika:

Odborová organizace Pro Libertate (ze starořímské právní zásady In Dubio Pro Libertate – „v pochybnostech pro svobodu“) vznikla v reakci na více než rok a půl trvající porušování práv zaměstnanců v souvislosti s opatřeními proti epidemii covid-19. Stát i zaměstnavatelé zavádějí a vynucují na pracovištích pravidla, která naprosto odporují základním principům demokratického právního státu a zcela bezdůvodně zasahují do práv zaměstnanců ...

Budeme bránit naše členy i další zaměstnance před jakoukoliv formou svévolného jednání a diskriminace.

Současně ve spolupráci s odborníky z oblasti práva a ochrany zdraví chceme zaměstnavatelům pomoci vybudovat v rámci jejich pracoviště systém, který bude ohleduplný vůči všem zaměstnancům a který bude respektovat jejich práva a chránit jejich zdraví.

Naším cílem je podporovat korektní vztahy mezi zaměstnavateli a zaměstnanci a vystupovat proti všem snahám o zvyšování tlaku mezi těmito skupinami, včetně snahy výkonné moci přenášet odpovědnost státu na zaměstnavatele.

Naším prvořadým cílem je formou jednání se zaměstnavateli zabránit diskriminaci zaměstnanců, kteří nejsou očkovaní proti onemocnění covid-19 a odmítají se podrobit diskriminujícím mimořádným opatřením či jiným aktům orgánů stání správy či zaměstnavatelů. Díky naší spolupráci s odborníky z řad právníků, imunologů, virologů apod. jsme schopni navrhnout takové podmínky na pracovišti, které budou zajišťovat ochranu práv zaměstnanců i splňovat podmínky bezpečného výkonu práce.

Zdroj: https://odbory.prolibertate.cz/page/proc-se-stat-clenem

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů

26.11.21

Evropská unie:

Tento článek obsahuje mnoho odkazů na vědecké studie, které dokazují, že Spike protein způsobuje problémy kardiovaskulárního systému.

Je to právě tato část viru, která významně negativně postihuje endonetiální funkce a tím způsobuje obtíže v průtoku krve a tím i problémy s okysličením tkání a srdce, což může být příčinou vzniku arteriosklerózy a dalších obtíží kardiovaskulárního systému i plic.

mRNA „vakcíny“ „proti covidu“ mají působit následujícím způsobem: Nano-částice obalující mRNA z „vakcíny“ dopraví mRNA do buněk „očkovaného“. mRNA musí být „propašována“ do buněk, protože jinak jde o tak brutální zásah do organismu a vyvolá tak extrémní reakci organismu, že vpíchnutí mRNA bez ukrytí této mRNA do nano-částic by způsobilo prakticky okamžitou smrt „očkovaného“, stejně jako u prvních a na dlouhou dobu naprosto odložených pokusů na zvířatech v letech devadesátých.

Buňky očkovaného pak začnou na základě rozkazu prostřednictvím mRNA produkovat proteiny. Konkrétně SPIKE PROTEIN viru SARS-CoV-2.

Shrnuto:

Spike protein viru SARS-CoV-2 způsobuje mj. poškození a akutní i chronické potíže kardiovaskulárního systému.

mRNA „vakcíny“ Pfizer a Moderna donutí buňky „očkované“ osoby produkovat Spike protein viru SARS-COV-2.

Zdroj: https://cz24.news/m-brand-kovid-mrna-vakcina-a-srdecni-selha...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných

26.11.21

Česká republika:

Před chvílí vystoupil ředitel nemocnice u svaté Anny, že má problém s covidem.

Nemocnice omezuje provoz, a to včetně ambulancí. Personál se přesune ke covidovým lůžkům. „Jediná šance je snížit kvalitu péče,“ řekl Radiožurnálu ředitel nemocnice Vlastimil Vajdák.

Čísla vyhlášená vládou jsou zhoršením. Jenomže pan ředitel, vyslovil věty, ze kterých zamrazí, a které ministr Vojtěch odmítá komentovat:

ČTĚTE POZORNĚ!!!

"Nemáme v této chvíli žádná volná lůžka na intenzivní péči. Pečujeme o covidové pacienty, a nyní se nám v tuto chvíli lůžka zahltila akutními infarkty, mozkovými příhodami a pořád probíhají onkologická operativa. Proto ta lůžka jsou aktuálně plná." 

Zdroj: https://cz24.news/ceske-nemocnice-zahlcuje-epidemie-infarktu...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod

25.11.21

Evropská unie:

Ve vědeckém časopise Circulation vyšel článek, ve kterém vědci varují před mRNA vakcínami proti Covidu-19.

Ve článku s názvem "mRNA COVID Vaccines Dramatically Increase Endothelial Inflammatory Markers and ACS Risk as Measured by the PULS Cardiac Test: a Warning" (mRNA vakcíny proti COVIDu dramaticky zvyšují endoteliální zánětlivé markery a riziko akutního koronárního syndromu ACS měřené PLUS Cardiac Testem PU: varování) píší:

"Naše skupina používá PLUS Cardiac Test (GD Biosciences, Inc, Irvine, CA) pro klinicky ověřené měření několika proteinových biomarkerů, které generuje skóre předpovídající pětileté riziko (procentuální šanci) nového akutního koronárního syndromu (ACS). ...

Dospěli jsme k závěru, že vakcíny mRNA proti Covidu dramaticky zvyšují zánět endotelu a infiltraci T buněk do srdečního svalu a mohou být příčinou pozorování zvýšeného výskytu trombózy, kardiomyopatie a dalších cévních příhod po očkování. "

Zdroj: https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/circ.144.suppl_1.107...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!

25.11.21

Česká republika:

Premiér Andrej Babiš na tiskové konferenci po jednání vlády ve čtvrtek oznámil, že očkování má být v Česku od 1. 2. 2022 povinné pro všechny občany nad 50 let a pro vybrané skupiny profesí (hasiči, policie, zdravotníci)!

„Jsme přesvědčeni, že musíme zavést povinné očkování. Je to nevyhnutné," řekl Babiš.

Vládá navíc zakázala vánoční trhy, zavřela hospody po 22. hodině, zavřela občerstvení v restauracích, zakázala chodit např. na sportovní utkání, zakázala pít alkohol na veřejnosti...

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/omezeni-socialnich-kontak...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Cobra

Komentářů: 8

 Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi

25.11.21

Slovensko:

Toto video, které v diskuzi zmínil Wess, si zaslouží samostatné upozornění. Je slovensky a dlouhé, ale poslechněte si:Pediatrička: děti těžce poškozené sheddingem od očkovaných rodičů - nechutenství, zvracení, krvácení do konečníku - i Astra Zeneca + Moderna + Pfizer. Dělala u nich laboratorní testy. Pokud očkovaný rodič překonal Covid nebo dítě překonalo Covid, postižení nenastane.

Lékař: Loni děti, které nebyly očkované proti Covid, překonaly Covid bez obtíží. Nyní mají i vážný průběh - proč? Čím se to vlastně očkuje? Uměle vytvořeným hybridem mezi SARS-COV-2 a lidským genetickým materiálem. Především tento hybrid způsobuje pandemii.
Do 14 dnů po vakcíně se považuje očkovaný člověk za neočkovaného. Je to doba, kdy je nejvíce účinků po vakcíně. Tyto účinky - včetně úmrtí - se zahrnují do statistik neočkovaných.

Protilátky se trvale snižují u lidí, kteří mají dvě a více dávek vakcíny. Efektivita obrany před těžkým průběhem klesá na 42 %. Po 240 dnech bude imunita očkovaného horší než u člověka, který nebyl očkovaný. Očkovaní se pak stávají závislými na dalších dávkách.
Infekčnost nezávisí na očkování. Očkovaní jsou infenkční ve stejné míře jako neočkovaní.

Pfizer skandál - zaslepená studie bezpečnosti vakcíny zaslepená nebyla a manipulovalo se s výsledky. Uveřejněno ve vědeckém časopise. Nikdo nijak na tuto informaci nereagoval.
Pro vše existují důkazy z velkých studií + vysvětlení, proč se to všechno děje.

Pro lidi, kteří to prosazují a podílejí se na tom, není cesty zpět - čekal by je kriminál. Půjdou přes mrtvoly.

Zdroj: https://m.facebook.com/televiziaslovan/videos/50182786822870...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch

25.11.21

Slovensko:

Tak nejdříve si pí Čaputová jede do Anglie a tam se setká s britskou královnou - bez náhubku samozřejmě.

A potom zoufale volá po zavírání lidí a všichni mají náhubek. Prohlašuje, že Slovensko potřebuje lockdown. To COVID působí jen někde? Že jí ještě tohle divadlo někdo baští!

Zdroj: https://stavbeznouze.cz/blog/co-ma-ta-slovenska-bloncka-za-p...

Klasifikace: kuriozity,politika Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 4

 Petice proti povinnému očkování

24.11.21

Česká republika:

My, občané České republiky žádáme, aby vláda a Parlament ČR dodržovaly Ústavu ČR a ani ve jménu tzv. vyššího blaha ji nikdy neporušovaly! Každý občan má právo se rozhodnout, zda se nechá očkovat či nenechá očkovat proti Covid19! Nejsme proti dobrovolnému očkování, jsme pouze proti povinnému očkování, které se zde snaží zavést vláda! Místo relevantních informací odborníků, na základě kterých by se mohli občané rozhodnout, nás vláda nutí do očkování pomocí korupčních a vyděračských nástrojů!

Souhlasíte? Tak podepište.

Zdroj: https://www.petice.com/petice_proti_povinnemu_okovani_-_chci...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Jak manipulatori.cz manipulují

24.11.21

Česká republika:

Jan Cemper z webu manipulatori.cz označil tvrzení, že očkování bude povinné, za hoax.  26.11.2020 k tomu napsal:

Rozhodně není pravda, že by očkování bylo povinné. Testování vakcíny proti koronaviru finišuje, očkování ve světě by mohlo začít na přelomu roku. Chystá se na něj i český stát, který kvůli tomu dokonce přichystal speciální zákon. „Cílem právní úpravy je zahrnutí dobrovolného očkování a očkovací látky proti onemocnění covid-19 mezi hrazené, respektive poskytované na náhrady státu,“ uvádí ministerstvo v důvodové zprávě k zákonu s tím, že očkování i očkovací látky budou tedy bezplatné.

„Očkování by mělo být zdarma a dobrovolné. Cílem je dostat se zhruba na šedesátipěti až sedmdesátiprocentní proočkovanost, protože potom máme vyhráno,“ řekl ministr zdravotnictví Jan Blatný.

Klikněte si na odkaz. A pro případ, že by se náhodou stránka změnila, tady je PrintScreen.

Zdroj: https://manipulatori.cz/hoax-ockovani-proti-covid-19-bude-po...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Tajemný utrejch

23.11.21

USA:

FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) požádal federálního soudce, aby mu uložil povinnost uvolňovat zveřejnění všech údajů a informací, na jejichž základě udělil licenci vakcíně COVID-19 společnosti Pfizer, postupně v období 55 let až do roku 2076. To není překlep.

Zdroj: https://www.reuters.com/legal/government/wait-what-fda-wants...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Gój

Komentářů: 4

 Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje

23.11.21

Česká republika:

Zdroj: https://www.facebook.com/honza.konopasek.1/videos/1974728022...

Klasifikace: krimi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar

23.11.21

Česká republika:

Policejní prezident Jan Švejdar varoval v úterý před ztrátou zhruba deseti tisíc kvalifikovaných lidí v případě, že by se prosadilo povinné očkovaní pro příslušníky policie, jak uvažuje vláda. Zhruba tolik jich totiž jakoukoli vakcínu proti covidu odmítá. Podobná je hrozba i v dalších uvažovaných profesích.

„Téměř 82 procent policistů a občanských zaměstnanců podstoupilo k dnešnímu dni minimálně první dávku očkování. Za to jsem rád a považuji to za skvělý výsledek,“ reagoval v úterý Švejdar na vládní úvahy.

„Nejsem si ale jist, zda si Policie ČR může dovolit ztratit až 10 tisíc kvalifikovaných lidi, kteří očkování doposud odmítají,“ pokračoval policejní prezident.

V každé z profesí jsou tisíce až desetitisíce lidí, kteří se očkovat nenechali. A ani se k tomu nechystají.  Například v sociálních službách by očkování proti covidu mohlo mít asi 65 procent pracovníků sociálních služeb. A tento podíl od léta už neroste, řekl agentuře ČTK šéf asociace poskytovatelů služeb.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/povinne-ockovani-policie-...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí

23.11.21

Česká republika:

Ministerstvo zdravotnictví nejpozději během úterý rozhodne  o povinném očkování pro některé profese.a pro lidi od 60 let, prohlásil dnes (v úterý) Babiš na tiskové konferenci.

Povinné očkování by se vedle seniorů mohlo týkat zdravotníků či pracovníků integrovaného záchranného systému a osob pracujících v sociálních službách.

Datum povinného očkování by bylo od února příštího roku.

Již od prosince by se měl zkrátit interval pro podání posilujících dávek na pět měsíců. 

______
Tahle vláda má hlavu v německé fašistické pr..li. Staří se musí zlikvidovat.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/babis-rada-doporucila-p...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 6

 Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě

23.11.21

Česká republika:

Zpráva BIS: Odpůrci covidových opatření se spojili s dezinformační scénou, hlásá titulek na iDěs a pokračuje:

Takzvané anticovid hnutí loni spojilo lidi, kteří se vymezují proti koronavirovým opatřením, a představitele dezinformační scény. Ačkoliv se konspirace díky jeho činnosti dostaly k větší části obyvatel než obvykle, hnutí se širokou veřejnost v Česku zmobilizovat nepodařilo. Ve své výroční zprávě za rok 2020 to v úterý uvedla Bezpečnostní informační služba (BIS).

A samozřejmě nechybí ani všemocná ruka Putina:

Témata dezinformací se ustálila u kritiky politického uspořádání a politické reprezentace, členství v EU a NATO či diskreditaci liberálně demokratických hodnot. „Tematické zaměření dezinformační produkce je tak dlouhodobě zcela v souladu se zájmy Ruské federace,“ píše BIS.

Díky, čučkaři. Bez vás bychom byli úplně ztraceni.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/bis-vyrocni-zprava-dezinf...

Klasifikace: kuriozity,politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown

22.11.21

Rakousko:

Rakouská vláda zakázala vycházení a uzavřela hospody i většiny obchodů. Antigenní testy nejsou pro vstup do Rakouska vůbec uznávané. Pouze nespolehlivé PCR.

Ti, co byli očkovaní, se nyní mohou cítit podvedeni a mají tu samou šikanu jako neočkovaní. Přitom by podle propagandy měli být chráněni! Očkovaným se dostalo jen zdání větší svobody na 14 dní.

Mladý Soros nebyl v Rakousku nadarmo.

Zdroj: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/448935-rakousko-vyhl...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 2

 Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje

22.11.21

Česká republika:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=PhJ0Uv23tYM

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Nový řád. Už nevěřím, že covid je náhoda. Zakázaný Hnízdil přitvrdil

22.11.21

Česká republika:

Covid je náhradním řešením neřešitelných problémů naší civilizace: přelidnění, migrace, vyčerpání energetických zdrojů, nedostatku pitné vody a základních potravin, devastace životního prostředí, astronomických státních dluhů. „Mnohem nebezpečnější než virus je covidismus – víra v jeho smrtící sílu a v jediné spásné řešení – očkování. Jejími šiřiteli jsou lidé draví, bezohlední, bezcitní. Psychopati. Jejich pracovním nástrojem je strach. Zkoušejí, kam až mohou zajít, co všechno si necháme líbit,“ tvrdí pro ParlamentníListy.cz lékař Jan Hnízdil, jeden z průkopníků české komplexní a psychosomatické medicíny.

.......a dále v rozhovoru Mudr.Jan Hnízdil

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Novy-rad-Uz-...

Klasifikace: politika,veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Ruská flotila tankerů míří kvůli palivové krizi do USA

21.11.21

USA:

Flotila ruských tankerů s naftou mířících na východní pobřeží USA by mohla pomoci snížit nejvyšší maloobchodní ceny pohonných hmot od roku 2014, uvádí agentura Bloomberg.

Podle údajů agentury Vortexa, která se zabývá sledováním energetických nákladů a kterou cituje agentura Bloomberg, by měly příští týden do amerických přístavů New York a New Haven v Connecticutu dorazit čtyři tankery se dvěma miliony barelů ruské nafty.

Poptávka po naftě v USA se rovněž drží na stabilní úrovni, přičemž se očekává, že spotřeba v příštím roce dosáhne nejvyšší úrovně od roku 2018, částečně díky spotřebě kamionů, jež pokračují v odstraňování zpožděných dodávek, nahromaděných během pandemie.

Tato dodávka ruské nafty je největší od roku 2018.

Zdroj: https://fr.sputniknews.com/20211120/une-flotte-de-petroliers...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
24,43 Kč
Libra
29,28 Kč
Kanadský dolar
17,19 Kč
Australský dolar
15,49 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,80 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,83 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 109,52 Kč
1 unce stříbra
505,94 Kč
Bitcoin
899 867,43 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 41 296 027