Ve zkratce

Stránka:

 Štvrtá vlna fašizace je tady

27.10.21

Česká republika:

Lid ani tentokrat neprotestuje, vladař pokračuje v zavaďani dalšich totalitně fašistyckych praktyk. Aparteid se prohlubi a zdravym, čistokrevnym občanum se zakaže navštěvovat sportovni, kulturni a jina představeni, pravě tajak navštěva restauraci a jidelen. Jestli vas napada paralela s fašizaci veřejneho prostoru za Němcu, ide o naprosto totožny postup.

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=777821

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Gój

Komentářů: 0 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč

27.10.21

Británie:

Jak uvádí Zdravotnická dohledová zpráva Spojeného království o očkování proti Covidu-19, a to ve zprávě pro 42 týden, protilátky u lidí, jejichž těla se po dvou protikovidových injekcích dostala do styku s infekcí, jsou zjevně nižší, než u lidí, kteří se očkovat nenechali.

Ve zprávě se dále vysvětluje, že tento pokles protilátek je u očkovaných lidí v zásadě trvalý.

Co nám tedy Britové říkají je, že dospěli k názoru, že vakcína narušuje vrozenou schopnost našeho těla produkovat protilátky nejen proti tzv. spike proteinům viru, ale i proti jiným jeho součástem.

_________
To je také cíl globalistů, udělat z lidské populace masu bez vrozené imunity. Podáváním genových experimentálních  preparátů v několika sadách toho chtějí v dohledné budoucnosti docílit.

Výsledek je zatím neznámý, je to pokus milé ovečky.

Zdroj: https://www.ac24.cz/komentare/britska-vlada-priznava-dve-inj...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok

27.10.21

Neurčeno:

Zhrnutím dôkazov z pandémie chrípky v rokoch 1918–1919 dochádzame k záveru, že príčinou väčšiny úmrtí bola bakteriálna pneumónia namiesto primárnej vírusovej pneumónie. Najmenej 92,7% úmrtí bolo priamou príčinou bakteriálneho zápalu pľúc z dôvodu prekrytia horných dýchacích ciest plátenou rúškou.

Výskumný projekt dostupný v National Archive US, ktorého autormi boli traja jednotlivci vrátane Dr. Anthony S. Fauciho, popisuje hlavnú príčinu vypuknutia pandémie v roku 1918: bakteriálny zápal pľúc, nie chrípka. Prekvapujúce aspekty úmrtí v rokoch 1918 – 1919 zahŕňali nasledujúce:

  • vysoký výskyt sekundárnej pneumónie spojenej so štandardnými bakteriálnymi pneumopatogénmi;
  • zápal pľúc spôsobený zmiešanými pneumopatogénmi, pneumokokmi a streptokokmi.

Zdroj: https://www.geneticka-vakcina.com/rusky/

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 České banky začínají podléhat teroru Green Deal

26.10.21

Česká republika:

„Komerční banka bude (jako první v ČR) měřit klientům jejich osobní uhlíkovou stopu z nákupů přes kartu a doporučovat, co mají dělat jinak, aby ji měli menší (například nedávat si v restauraci steak, ale brokolici, nebo neletět na dovolenou k moři, ale jet na kole k rybníku),“ napsal publicista a předseda Rady České televize Pavel Matocha na svém Facebooku.

Matocha doporučuje, aby v takovém případě klient účet u banky zrušil a přešel jinam. To je dobrá rada -- pokud bude kam. Předpokládám, že další banky budou brzy následovat.

Navrhuji jiné řešení. Platit hotovýma.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/20211026/banky-zacinaji-podlehat-...

Klasifikace: ekologie,finance Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu

26.10.21

Česká republika:

Pomalu se pravda dere na povrch i v mainstreamu.

Ukazuje se že celé očkovací šílenství má základ v komerci. U pěti vlád se smlouvy na dodávky "vakcín" prosáknuly. Zbylé vlády smlouvy tají. Vláda se pravděpodobně zavázala k odebrání určitého počtu dávek a teď chce utrejch do lidí za každou cenu napíchat aby tím ospravedlnila výdaje a pravděpodobně všichni dostali i nějakou tu malou domů za rozfofrování peněz nás všech.

Kdyby ten utrejch alespoň neškodil, nikdo netuší kolil lidí bude mít jaké dlouhodobé následky.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/unikle-smlouvy-pfiz...

Klasifikace: ekonomika,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 3

 Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka

26.10.21

Česká republika:

 „Už od února letošního roku, tedy od doby, kdy naše laboratoř začala dělat testy na množství protilátek covid-19 v krvi, vidím dnes a denně výsledky, které jednoznačně ukazují, že mnoho lidí po očkování nemá vůbec žádné, nebo jen minimální množství protilátek a naopak mnoho lidí, kteří prodělali covid, má protilátky klidně i po roce a půl,“ uvádí Filipová ze své zkušenosti a dodává, že očkování skutečně nechrání před nákazou a šířením nemoci. „Takže jakékoli zvýhodňování očkovaných je z medicínského hlediska naprostý nesmysl,“ dodává.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ockovani-Nula-...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky

26.10.21

Česká republika:

Vývoj epidemie koronaviru v České republice sleduje rizikový scénář. Na tiskové konferenci to prohlásil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch spolu s ředitelem ÚZISu Ladislavem Duškem a hlavní hygieničkou Pavlou Svrčinovou. Vinu přikládá ministr neočkovaným, kterých je v Česku přes třicet procent.

_______
Žádám, aby neočkováni byli internováni v převýchovných táborech, Herr Vojtěch. Jejich domy označit, jejich rodiny vyhladovět, zmrazit jim bankovní účty, odebrat státní podporu, zakázat návštěvu lékaře, vyloučit ze studia. To by bylo, abychom si s tou partou popíračů Svaté víry Covidové neporadili!

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/tiskova-konference-minist...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční

25.10.21

Česká republika:

Aplikace Tečka(MZ), která má usnadnit prokázání bezinfekčnosti, má další problém. Očkovaným lidem, kteří se nakazí covidem, aplikace nákazu nezohlední a pacient je stále „bezinfekční“. Přitom má být v karanténě. Redakce iDNES.cz oslovila s problémem Ministerstvo zdravotnictví i NAKIT, odpověď však nedostala ani na opakované dotazy.

„Před asi čtyřmi měsíci jsem dostal Pfizer, bohužel jsem se poté nakazil nemocí covid-19. Naneštěstí nevím, jak dostat/předat výsledky o pozitivním výsledku testování do aplikace Tečka. Stále tam mám jen informaci o očkování, že jsem tedy OK,“ popsal problém pro iDNES.cz čtenář Jan Svatek.

______
Pan Svátek se po očkování znovu nakazil. A jak je to možné? Kdepak se stala chyba soudruzi? Přiznejme si,není náhodou ve vakcíně? To by byl ale velký pr... pro Big Pharma. A tak budem zatloukat a zatloukat, hlavně že to sype.

Pro mě jasný důkaz podvodu ve statistice nakažených.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/aplikace-bezinfeknost-nak...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 16

 Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život

25.10.21

Česká republika:

Emailem mi přišel tento text:

Vláda opět po čase spustila zavádění opatření, která zjevně brzy zruší soudy. Do té doby však bude žít plno lidí v nejistotě a možná i pod tlakem okolí se těmito zjevně protizákonnými a někdy i protiústavními opatřeními řídit. Proto Vám zasíláme první část návodů pro důstojný a svobodný život, které vytvořili špičkoví právníci Zlatého špendlíku, Pro Libertate a Zdravého fóra. Celému přípravnému týmu, který se na tvorbě návodů podílel, patří velký dík. A všem, kteří návody budou používat, patří dík také. Pro svobodu platí víc než pro cokoliv jiného, že může zafungovat jedině přístup "jeden za všechny, všichni za jednoho", svoboda tu totiž pro všechny buď je a nebo není. Neočkovaní, plně očkovaní, třetí dávkou očkovaní, jednou dávkou očkovaní, zkrátka všichni si zaslouží teď a tady žít důstojný a plný život. Žádný život číslo dva totiž nemáme.

_______
Doporučuji kliknout na odkaz níže a nastudovat si manuály pro případ konfliktu se státní moci.

Zdroj: http://email-click.svobodni.cz/public/webversion/newsletter?...

Klasifikace: politika,zdravi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat

24.10.21

USA:

Lidé, kteří si nechali píchnout utrejch, už to nemohou vzít zpět.

Mnozí mají problémy držet sklenku s vodou, vyčistit si zuby, řídit auto auto, běhat a další. Nejsou schopni vykonávat běžné činnosti.

Medzi najvázávažnější problémy (mimo smrti) patří ztráta zraku, ztráta sluchu a zanesené orgány krevními sraženinami.

Zato u nás roste zájem o napíchání. Tuší tito lidé, co je může čekat již za několik týdnů? Prý se jedná o povakcinační psychologickou "jistotu", která je srovnatelná s procházkou po pláži při hlubokém odlivu moře. Tsunami je nevyhnutelná.

Zdroj: https://cz24.news/ameriku-zasahuje-obrovska-vlna-po-vakcinov...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 3

 Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti

24.10.21

Rusko:

Ruský prezident Vladimir Putin měl projev ve čtvrtek na Valdajském fóru v Soči, kde se opřel do Západu kvůli tomu, že u dětí toleruje myšlenky na změnu pohlaví. Evropa je podle Putina „obludná“ a páchá tímto zločin proti lidskosti.

„Je hrozné, že Západ děti učí myšlence, že chlapec se může stát dívkou a naopak. Je to jednoduše obludné. Děti jsou tlačeny k přemýšlení o tom, že mají na výběr. A rodiče jsou odsunutí stranou,“ opřel se Putin do Západu.

Lidé v Evropě a USA podle něj „agresivně mažou celé stránky vlastní historie a obracejí diskriminaci proti většině ve prospěch menšiny“. „Je to jejich právo, ale žádám je, ať se drží od našich domovů. Máme jiný názor,“ pronesl ruský prezident.

„Nemá to daleko ke zločinům proti lidskosti, jen se to schovává pod vlajku pokroku,“ zhodnotil nakonec Putin snahu Evropy nastavovat trend změny pohlaví.

Rusko je dlouhodobým odpůrcem hnutí LGBT, změny pohlaví i stejnopohlavních svazků. Kreml do ústavy vepsal, že rodinu tvoří jen muž a žena. Lidé, kteří prodělali změnu pohlaví, navíc v Rusku nesmějí adoptovat děti.

Zdroj: https://cz24.news/putin-obludny-zapadni-fantasmagorie-o-pohl...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Hliník se odstěhoval do Humpolce......

24.10.21

Evropská unie:

I tak lze pararafrázovat hláškou ze známéhé českého filmu novou situaci v automobilovém průmyslu, protože je nedostatek hliníku.

Německé Sdružení pro obchodování s kovy (WM) nedávno vydalo poziční dokument varující před nedostatkem v dodávkách hořčíku – důležité suroviny pro výrobu hliníku. Hliník se pak nachází v mnoha součástkách aut, které jsou vyráběny převážně subdodavateli. Jde například o skříně elektromotorů a výkonové elektroniky, dále o části motorů až po ráfky a různé spony. Za rychle ubývajícím hliníkem je tedy  hořčík, na jehož produkci má prakticky monopol Čína.

Vedle drastického nedostatku hliníků začínají rapidně chybět i další průmyslové kovy, například důležitá měď.

Zdroj: https://cz24.news/automobilovy-prumysl-kvuli-zhrouceni-globa...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)

24.10.21

Itálie:

Nový zákon, který platí již od 15.10., Italům nepovoluje bez zeleného pasu jít nikam, dokonce ani do zaměstnání (pro obohacovače tento zákon neplatí). Už před pár dny se do dnes již devátý den blokovaného přístavu Terst vydaly statisíce Italů na velkou demonstraci, přičemž od 15.10. je neustále přístav blokován. Demonstrace byla ovšem pod pohrůžkou zakázána, i přesto se v Terstu sešla spousta lidí a další statisíce vyrazily do ulic různých měst celé Itálie. Italy podpořili také Francouzi či Poláci, jak můžete vidět na některých videích níže.

Italové hodlají vydržet a protestovat i nadále, zároveň také blokují některé další přístavy. V Itálii zároveň kolabuje prakticky všechno, neboť 30% zaměstnanců nemůže do práce. Pracovní síla tak mnohde zoufale chybí…

Terst plánují blokovat i v příštích dnech, do doby, než vláda nařízení zmírní a umožní lidem jít do práce. Terst tak zřejmě bude i nadále paralyzován. V neděli už 10. den….

Zdroj: https://cz24.news/po-cele-italii-vyrazili-lide-i-pres-zakaz-...

Klasifikace: politika,zdravi,krimi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!

22.10.21

Francie:

23 % poslanců francouzského parlamentu hlasovalo pro prodloužení platnosti covid pasu do 31. července 2022.

Hlasování o tomto zákonu se zúčastnilo pouze 45 % poslanců, tj. 260 poslanců z 577 zvolených.

Není však již přijatelné, aby více než 50 % poslanců zůstalo doma, když se hlasuje o zákonech týkajících se veřejných a osobních svobod.

Nechat hrstku poslanců hlasovat o zákonech, které se týkají 67 milionů Francouzů, je popřením demokracie a urážkou Francouzů.

Zdroj: https://lecourrierdesstrateges.fr/2021/10/21/23-des-deputes-...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje

22.10.21

Česká republika:

Policisté pokračují v trestním řízení s bývalými poslanci Lubomírem Volným (Volný blok) a Miloslavem Roznerem (SPD), kteří v nynějších sněmovních volbách místa v dolní komoře neobhájili a přišli o imunitu. Informovala o tom dnes Česká televize s odvoláním na mluvčího policejního prezidia Ondřeje Moravčíka.

Roznera policie podezírá z popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidy a v souvislosti s jeho výroky o romském táboře v Letech u Písku, napsala ČT. Uvedl, že zatím nebyl nikým kontaktován. „Nicméně z hlediska zákona je to logický postup a jsem připraven s orgány činnými v trestním řízení spolupracovat,“ uvedl. Obvinění pokládá Rozner za absurdní. „Ve svém projevu na vnitrostranickém neveřejném zasedání jsem rozhodně nepopíral genocidu, ale hovořil o předraženém odkupu vepřína z veřejných zdrojů dle mého názoru zrealizovaném zcela netransparentním způsobem,“ sdělil.

Volného policie podezírá z šíření poplašné zprávy v souvislosti s příspěvkem na sociální síti o léku ivermektin. O jeho vydání ke stíhání požádala letos v květnu. Sněmovna o žádosti do voleb nerozhodla, byť mandátový a imunitní výbor v červnu jeho vydání ke stíhání doporučil. Volný tvrdil, že chce být vydán, aby, jak uvedl, „všechna pravdivá data o ivermektinu zazněla ve veřejném prostoru v průběhu mé obhajoby u soudu“.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/policie-bude-stihat-byvale-posl...

Klasifikace: politika,polit.korekt,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář

21.10.21

Česká republika:

Vyplnění příjezdového formuláře vyžaduje povinné připojení k internetu v mobilu a to není zákonem požadováno. Papírová alternativa formuláře není k dispozici. Navíc "vláda" vůbec nevysvětlila, jak získané informace používá.

Ještě se pamatuji, jak poslední den dovolené všichni účastníci zájezdu zkoušeli odesílat formulář a ono to prošlo až naponěkolikáté. Někdo s tím strávil i něco přes hodinu.

Zdroj: https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/soud-praha-prijezdovy-f...

Klasifikace: pravo Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 0

 Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU

21.10.21

Německo:

Obnovitelné zdroje mají být pro Evropu spásou, která jí zaručí nezávislost na fosilních zdrojích energie. Ovšem jak se ukazuje na datech z Německa, problémem je jejich výkon, který nebývá vždy ideální. Například solární elektrárny v Německu nevyprodukují ani pětinu toho, co by teoreticky mohly. A větrné na tom nejsou o mnoho lépe. Obnovitelné zdroje pak kritizoval i bývalý šéf ČEZu..

Jak je známo, Evropská unie plánuje být do roku 2050 uhlíkově neutrální a pomoci jí k tomu mají obnovitelné zdroje.

Německý statistický úřad ovšem dnes zveřejnil data o tom, jak fungovaly větrné, solární a biomasové elektrárny v první polovině roku 2021. Uvádí, že v průměru na plnou kapacitu (matematicky vyjádřeno) fungovala jen pětina německých větrných elektráren. Plná kapacita je hodnota, kterou elektrárna může dosáhnout v ideálních podmínkách. Ještě hůře na tom byly solární elektrárny, které pracovaly jen na 10,5 % své maximální kapacity. Stabilní je výkon elektráren na biomasu, který se drží mezi 50 a 60 procenty.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nesviti-nefouk...

Klasifikace: ekonomika,ekologie Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 5

 Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci

20.10.21

Česká republika:

To, že další porce šikany přijde až po volbách se tak trochu čekalo. Už zase chtějí všem a všude nařizovat nefunkční náhubky a nutit lidi k naprosto nesmyslnému testování, které nic nezjistí.

Mimochodem drastické plošné omezení svobod občanů tohoto typu je možné učinit pouze zákonem a nikoliv nějakým prohlášením vlády. Takže to je zase další nelegální počin vlády jako všechna šílená nezákonná nařízení v minulosti!

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prehledne-kde-vsude-musit...

Klasifikace: kuriozity,zdravi,krimi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 6

 Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně

19.10.21

Česká republika:

Naprosto nesmyslný zákon o bočním odstupu od cyklisty již nese první plody a samotní cyklisté tím rozhodně potěšeni nebudou.

Pro majitele lesa je daleko výhodnější zakázat vjezd cyklistům úplně než aby pak museli řešit problémy s cyklofašity a cyklopomatenci. Na úzkých silnicích není možné dodržet zákonem stanovený odstup a dle nového právního paskvilu by předjetí či objetí cyklisty bylo nelegální a pokutovatelné.

Ve většině případů se k sobě řidiči a cyklisté chovali slušně a několik málo psychopatů se stejně nezmění.

Zdroj: https://hradec.rozhlas.cz/cyklisty-ceka-od-noveho-roku-sok-z...

Klasifikace: kuriozity,sport,pravo Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 5

 Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu

19.10.21

Kazakhstan:

Podle zpráv ruského ministerstva obrany kazašské úřady nesplnily svůj slib uzavřít biologické laboratoře americké armády na území země.

Zpráva obsahuje výňatky z rozpočtového plánu amerického ministerstva obrany na roky 2021 a 2022, mezi nimiž je působivá práce v kazašské centrální speciální laboratoři. Podle informací najal Pentagon na provádění prací v Kazachstánu společnost CH2M, která je jedním z hlavních dodavatelů amerického ministerstva obrany a Ústřední zpravodajské služby.

Spojené státy vždy pomlouvaly Čínu jako šiřitele COVID-19. Časopis „Přírodní medicína“ však informoval, že stopy Spojených států jsou velmi zřejmé. Účast dodavatele Pentagonu na projektu KZ-33 naznačuje, že zde může být stín Kazachstánu.

Generálmajor Amirbek Togusov, bývalý náměstek ministra národní obrany Kazachstánu, již mnoho let pracuje na zničení těchto „továren smrti“. Togusov původně plánoval zveřejnit podrobnou zprávu o vážné hrozbě, kterou americké vojenské laboratoře představují pro Střední Asii, ale krátce poté zemřel.

Před svou smrtí Togusov napsal: „Stáváme se experimentálními opicemi a naše jedinečné území je přirozeným testovacím místem Pentagonu pro testování nových virů… Podobné laboratoře zřízené americkou armádou jsou obvykle mimo dohled hostící země a pracují tajně.  Američané tvrdí, že centrální speciální laboratoř je pod vedením ministerstva zdravotnictví, ale často provádějí nezávislé výzkumy. Ve všech dohodách podepsaných se zeměmi SNS o budování biologických laboratoří existují takové výhradní doložky… Aktivně se vyvíjí nová generace biologických zbraní – genové bomby“.

V současné době v Kazachstánu existuje šest biologických center.

Zdroj: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/americke-vojenske-biolog...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Měnové kurzy

USD
22,53 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,57 Kč
Australský dolar
15,83 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 156,10 Kč
1 unce stříbra
506,55 Kč
Bitcoin
1 107 091,07 Kč

Poslední aktualizace: 6.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 844 240