Ve zkratce

Stránka:

 V Německu operátorovi plynovodu Nord Stream 2 pohrozili soudním líčením

6.10.21

Německo:

Německý síťový regulátor pohrozil operátorovi Nord Stream 2 AG soudním líčením, nedokáže-li potvrdit, že plynovod odpovídá požadavkům zákonodárství EU, oznámili Sputniku v tiskové službě rezortu.

Regulační společnost podotkla, že všechny technické podmínky pro spuštění plynovodu byly splněny, a proto bude možné v nejbližší době odevzdat do provozu první větev, ale jsou nutná potvrzení toho, že společnost je ochotná plnit všechny předpisy. Týká se to otázek „nediskriminačního přístupu k síti a integrace infrastruktury do trhu Německa“, podotkl spolubesedník agentury.

„Spolková síťová agentura si jednoznačně vyhrazuje právo zahájit dohlédací řízení, mj. o nepoctivých praktikách, proti Nord Stream 2 AG, nebudou-li rozptýleny pochyby o dodržení všech pravidelných požadavků,“ dodal.

Nevyřešeným zůstává spor kolem obnovené Plynové směrnice EU, která nabyla platnosti 23. května roku 2019. Podle jejích normativů po uvedeném datu musí být potrubí naplněno částečně alternativním dodavatelem anebo jeho úsek na území EU musí patřit nezaujaté společnosti. Regulační společnost se zatím neusnesla, že tento dokument neplatí pro Nord Stream 2.

Rusku to nevyhovuje. Podle názoru Moskvy, která se proti tomuto rozhodnutí odvolala, je třeba se opírat nikoli o technické, ale o hospodářské argumenty. Do okamžiku obnovení směrnice už byly učiněny mnohamiliardové investice s ohledem na dřívější právní situaci.

______
Mezitím nový rekord : cena plynu v Evropě překonala 1900 dolarů!

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/20211006/v-nemecku-operatorovi-pl...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Když si ovce uvědomí svoji sílu

6.10.21

Neurčeno:

Zdroj: https://t.me/casusbellilive/29327

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Anthony Fauci již 29. října 2019 navrhl vytvoření krize pro urychlení testů mRNA vakcín

5.10.21

USA:

Poslechněte si video s českými titulky. Anthony Fauci plánuje, že by v Číně mohla uniknout nová agresivnější varianta ptačí chřipky a to by vyvolalo celosvětovou krizi. Kvůli krizi vlády ochotně udělají experiment na lidech s mRNA vakcínami. A tím farmakoncerny ušetří 10 let testování. Oni se s tím ještě chlubí!

Těch povinných 10 let testování medicínské technologie není jen tak. To chrání před nečekanými vedlejšími efekty. To je to samé jako ignorovat lety prověřená bezpečnostní opatření třeba v letectví nebo i elektřině.

Očkovaní lidé posloužili jako laboratorní myši. A co když se nakonec ukáže, že mRNA injekce nefungují jak bylo plánováno? Třeba, že namísto lepší vakcíny to způsobilo genocidu.

Zdroj: https://rumble.com/vnd34p-anthony-fauci-ji-v-roce-2019-popis...

Klasifikace: zdravi,technika Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 0

 Senátoři navrhují pokutu za neočkování proti Covid-19!

5.10.21

Francie:

Sociální výbor Senátu se bude 6. října zabývat návrhem zákona z dílny socialistů o povinném očkování obyvatelstva proti Covid-19.

Po třech pokutách ve výši 135 eur za měsíc za odmítnutí povinného očkování Covid-19 by podle návrhu socialistických senátorů hříšníci dostali pokutu 1 500 eur.

Pokud by nový systém pokut schválily obě komory parlamentu, byl by zaveden od 1. ledna 2022, "aby všichni, kterých se to týká, měli čas se přizpůsobit", říká pařížský senátor.

Jak informoval ''Public Sénat'' na začátku září, některé skupiny volených zástupců se myšlence povinného očkování pro všechny, v nadcházejících měsících nebrání.

Navíc podle slov senátora Martina Lévriera ze strany ''République en marche'', která zazněla na zasedání Senátu 24. července: "Je skutečně na místě hovořit o povinném očkování. Je to téma, které možná budeme muset rychle řešit."

Zdroj: https://francais.rt.com/france/91346-senateurs-socialistes-p...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Evropská léková agentura schválila podávání třetí dávky Pfizeru lidem nad 18 let.

4.10.21

Evropská unie:

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetích dávek vakcíny proti covidu-19 od firem Pfizer/BioNTech. Takzvanou posilovací dávku lze podle unijního regulátora zvažovat u lidí starších 18 let, a to šest měsíců od druhé dávky.

Pondělní rozhodnutí EMA zamíří ke zdravotnickým úřadům ve 27 členských zemích Evropské unie, které vydají konečné doporučení. Některé státy včetně Česka začaly třetí dávky vakcíny proti covidu-19 podávat již před vyjádřením EMA.

V Česku si mohou nechat dát třetí dávku od konce září ti lidé, kteří mají osm měsíců po ukončeném očkování proti covidu-19. Především se doporučuje jednotlivcům s poruchami imunity, chronickými onemocněními a lidem starším 60 let a rovněž zdravotníkům a zaměstnancům zařízení sociální péče. K dnešku možnosti nechat se očkovat třetí dávkou využilo 7400 osob.

_____
Po každém půl roce další dávka experimentálního preparátu. Nechceš, zrušíme ti covidpas.

Bohužel, mnozí udělají 3.dávkou nejen tečku za kovidem.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/ema-pfizer-treti-davka-schvaleni...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 6

 Dvoum milionům Izraelců odeberou covid-pas, pokud si nevezmou třetí dávku!

4.10.21

Izrael:

V Izraeli budou v neděli vyměněny zelené pasy, které se vydávají lidem očkovaným nebo vyléčeným z Covid-19. Ty, které již byly vydány, budou zrušeny. Téměř dva miliony občanů již nebudou mít přístup na některá veřejná prostranství bez negativního výsledku testu. Obyvatelstvo reaguje četnými demonstracemi.

Zelený pas bude nyní platit pouze šest měsíců po poslední dávce.

Lidé s přirozenou imunitou musí šest měsíců po uzdravení také dostat jednu dávku, jinak riskují ztrátu zeleného pasu. Policie zintenzivní kontroly na shromážděních a v uzavřených městských prostorách s vysokou mírou infekce.

Izrael je světovým lídrem v očkování a přeočkování. Více než 5,6 milionu lidí dostalo dvě dávky a téměř 3,5 milionu bylo očkováno potřetí z celkového počtu přibližně 9,2 milionu obyvatel.

Zdroj: https://fr.sputniknews.com/20211003/deux-millions-de-vaccine...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Výzva lékařů k zastavení absurdní hry kolem COVIDu

3.10.21

Česká republika:

Někteří lékaři si na kovidové divadlo naštěstí nehrají.

Cituji jednotlivé body výzvy:

  1. Rezignovalo se na základy klinické medicíny. Místo anamnézy, klinického vyšetření a laboratorního nálezu je diagnostikována „nemoc“ na základě jediného výtěru z nosohltanu špatně nastaveným PCR testem. Tato „nemoc“ je zjišťována i u zcela zdravých lidí, kteří jsou neustále nesmyslně a draze plošně testováni, a to včetně dětí.
  2. Všichni zdraví lidé jsou na základě presumpce viny považováni za infekční,
  3. Lživě se tvrdí, že imunita po očkování je lepší
  4. Jsme svědky porušování Hippokratovy přísahy
  5. Od počátku jsou návrhy na levnou léčbu odmítány bez bližšího zkoumání
  6. Celá epidemie je prezentována jednostranně, není připouštěna svobodná diskuse, objevuje se cenzura,
  7. Po půl roce je zřejmé, že dobrovolnost vakcíny byla jen další lží.
  8. Vakcíny jsou experimentální, nemají dosud ukončené třetí fáze klinických studií, za možné budoucí nežádoucí účinky farmaceutické firmy neručí.
  9. Lidé jsou již rok a půl strašeni neuvěřitelnou mediální masáží
  10. Vláda není schopna odpovědět na základní otázku – kdy opatření skončí.

Více viz článek v odkazu.

Zdroj: https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/109255/zastavte-absurdni...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 6

 Zelený-Atapana: Green Deal je velký podvod na lidi. Jsme klamáni politiky, svět je řízen jinými

2.10.21

Česká republika:

Čestný a schopný člověk, který má přirozené charisma, je na výši fyzicky i duševně, nemůže být ani u nás, ale ani ve světě nikdy zvolen. „Protože musí skákat, jak někdo v pozadí píská. Jsou to figurky nastrčené mocnými korporacemi. A my jsme otroci těchto korporací, ti zvolení nám to naše otroctví jenom zprostředkovávají. Jsme v pasti, nemáme řešení,“ tvrdí pro ParlamentníListy.cz etnolog, spisovatel a publicista Mnislav Zelený, který byl při svém pobytu mezi indiány adoptován do kmene Jawalapiti a získal indiánské jméno Atapana. Právě s jejich kulturou srovnává volby v naší civilizaci.

Pokračování zajímavého rozhovoru dále v článku.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zeleny-Atapa...

Klasifikace: politika,ekologie Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Češka ochrnula v obličeji po očkování. Na odškodnění ale nemá nárok, prý se s tím dá žít.

1.10.21

Česká republika:

I přes to, že je již rok a půl v platnosti zákon, na jehož základě mohou lidé žádat o odškodné za újmu způsobenou očkováním, zatím nikdo ze žadatelů neuspěl. Například paní Olga, která v důsledku očkování ochrnula v obličeji a trpí obrnou lícního nervu, nemá nárok na jakékoli odškodnění.

„Šestý den po očkování se mi zdálo, že mám něco s pusou, jako by se mi kroutila. Když jsem se ráno vzbudila, měla jsem ochrnutou půlku obličeje. Nemohla jsem zavřít oko, pořádně se napít nebo najíst,“ vzpomíná paní Olga.

„Lékaři mi řekli, že na 99 procent mi obrnu lícního nervu způsobilo očkování,“ uvedla.

S tím souhlasil také resort zdravotnictví: „Pro vakcínu Comirnaty se v případě obrny lícního nervu jedná o očekávaný nežádoucí účinek.“

Ministerstvo zdravotnictví se takk věci vyjádřilo v tom smyslu, že ačkoli ho situace mrzí, na odškodnění dotyčná nemá nárok. Nepomohlo ani to, že paní Olga při snaze získat odškodné doložila všechny lékařské zprávy.

„Velice litujeme vašich prodělaných obtíží, které mohly vzniknout v souvislosti s očkováním proti covidu,“ píše resort v reakci a dodává: „Podle názoru ministerstva se nejedná o zvlášť závažné ublížení na zdraví. Je nám líto, že pro vás nemáme příznivější zprávu.“

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/20210930/ceska-ochrnula-v-oblicej...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Německo by mělo přijmout 200 milionů okupantů

1.10.21

Německo:

Nově zvolené německé poslankyně za Zelené Deborah Düring (27) a Emilia Fester (23) diskutují o budoucnosti Německa.

V rozhovoru se „shodují“, že Německo musí přijmout 200 mil. uprchlíků, protože svým jednání Němci ničí klima.

Zdroj: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nemecko-by-melo-prijmout...

Klasifikace: kuriozity,politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Švýcarsko - Společnost ve Vaudu nabízí svým neočkovaným zaměstnancům 1000 franků.

30.9.21

Švýcarsko:

Vzkaz zaměstnancům. Společnost o tom informovala své zaměstnance:

VŠEM ZAMĚSTNANCŮM SPOLEČNOSTI OPEO SA

Bonus ve výši 1 000 franků vám bude vyplacen 31. března 2022 za každou osobu, která nebude do tohoto data očkována.

Tímto vám děkujeme, že jste se nepodvolili této diktatuře, která je genocidou!

Vedení.

Zdroj: https://soleilverseau.com/2021/09/29/covid-suisse-une-entrep...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 WikiLeaks odhalil, že přistání na Měsíci se natáčelo v nevadské poušti

30.9.21

USA:

Novina o otevření a zveřejnění všech tajných vyšetřovacích dokumentů WikiLeaks těsně před Vánocemi roku 2020 měla na sociální média účinek bomby, která cenzurovala vlastní zprávy... jako je tato!

 

Zdroj: https://michelduchaine.com/2020/12/26/diseurs-de-verites-wik...

Klasifikace: kuriozity,veda,technika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Maďarsko dělá "nemyslitelné" a hájí své národní zájmy

29.9.21

Maďarsko:

Maďarsko právě podepsalo s Ruskem patnáctiletou smlouvu o dodávkách ruského plynu jižní trasou, čímž zcela obešlo Ukrajinu (3,5 miliardy metrů krychlových přes Srbsko a 1 miliarda metrů krychlových přes Rakousko). To však není vše. Maďarský ministr zahraničí Peter Szijjarto nělikrát opakovaně prohlásil, že jde o suverénní rozhodnutí Maďarska a že nikomu není nic do toho, jak se Maďaři budou v zimě topit.

Je to přímý akt "neposlušnosti" nejen vůči zbytku EU a NATO, je to také vzkaz "fuck you" USA.

Zdroj: http://thesaker.is/hungary-does-the-unthinkable-and-defends-...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Na Slovensku to dokázali! 100% COVID pozitivních bylo plně "očkovaných"

29.9.21

Slovensko:

Slovensko vyhrává v soutěži o zlatého koronáče. Všichni, u kterých byla na COVID testech zjištěna pozitivita, byli plně naočkovaní.

Tím se také ukazuje naprostá neúčinnost terapeutického roztoku klamavě vydávaného za vakcínu. Pokud to tedy nebyl úmysl aby vakcína naopak COVID způsobovala.

Zdroj: https://akw.sk/covid-19/game-over-zacina-sa-prava-loteria-hr...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1

 Hnízdo popíračů covidu rozdrceno

29.9.21

Německo:

Úřady v Bavorsku ve středu zavřely nelegální soukromou školu, kterou podle nich provozovali odpůrci covidových opatření. Zakladatelka vzdělávací instituce umístěné na jednom z venkovských statků ji vydávala za ruskou soukromou školu.

Mluvčí vlády Horního Bavorska Wolfgang Rupp uvedl, že provozovatelka školy se jednoznačně řadí k hnutí Querdenken a takzvaným říšským občanům. Skupina, jejíž název znamená nekonvenční či jiné myšlení, je označována za hnutí „popíračů covidu-19“, pravicových aktivistů a odpůrců očkování. Takzvaní říšští občané dodnes neuznávají právní existenci spolkové republiky.

________
Musel jsem si to přečíst dvakrát. Popírači covidu? Co to je za výraz? A proč článek neuvádí, kolik mrtvých covidových dětí museli dávat do mrazáku, nebo aspoň kolik ubohých starců nakazili popírači covidu svým bezohledným chováním?

Svědci covidovi jsou čím dál zběsilejší. Prohrávají. A vědí to. Čas pracuje proti nim.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-skola-covid-o...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 YouTube vymazal 2 kanály RT v němčině s 600 tisíci odběrateli kvůli údajnému porušení pravidel komunity

29.9.21

USA:

YouTube trvale smazal dva německojazyčné kanály RT, oznámil zpravodajský server. RT DE patřil mezi nejsledovanější kanály News & Politics na této sociální síti se stovkami milionů zhlédnutí.

Od 21. září bylo hlavnímu kanálu RT DE na sedm dní zakázáno živé vysílání a nahrávání videí pro porušení "komunitních zásad" za údajné "lékařské dezinformace" ve čtyřech videích. YouTube neupřesnil, co konkrétně bylo v klipech sporné. Videa, z nichž některá byla stará několik týdnů, zatímco jiná několik měsíců, se zaměřovala na krizi Covid-19. Objevil se v nich mimo jiné rozhovor s německým epidemiologem Friedrichem Puernerem, který kritizoval vládní způsoby boje s pandemií.

Podle údajů společnosti Tubular Labs za srpen patřil RT DE s více než 600 000 odběrateli a téměř 547 miliony zhlédnutí mezi pět nejsledovanějších německojazyčných kanálů v kategorii Zpravodajství a politika na YouTube.

Zdroj: https://www.rt.com/news/536068-rt-de-youtube-channel-deleted...

Klasifikace: politika,zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Nemyslete si, že v Austrálii lidé něčeho stávkováním dosáhli

27.9.21

Austrálie:

Nemyslete si, že v Austrálii lidé něčeho svým stávkováním dosáhli, policie střílí i do dětí v davu. Co udělá zásah gumovým projektilem se už psalo. I gumový projektil může zabít když je namířen do krku.

Policisté klidně škrtí ženy pokud nemají trestanecký náhubek.

Pokud je u moci jejich vládní garnitura, tak k žádné změně nedojde. Žádná vláda se dlouhodobě u moci neudrží, pokud terorizuje vlastní obyvatelstvo.

Kdyby takto násilím rozehnali demonstraci v Rusku to by bylo ječení ve všech médiích.

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/demonstraci-v-australii-doprovazely-br...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 3

 Draze vykoupená výhoda očkování…

27.9.21

Česká republika:

„V posledním půlroce se tzv. očkovaní netestovali a je tedy jasné, že právě tato skupina roznesla do společnosti nové mutace a podobně,“ sdělil ParlamentnímListům.cz lékař z Fakultní nemocnice Motol a někdejší olympionik Lukáš Pollert. Podle něj mnoho „obětí covidu“ zemřelo na něco jiného.

„Myslím, že v pozadí úmrtí mladších lidí tzv. ‚jen na covid‘, není jen SARS-CoV-2, ale nepoznaná jiná nemoc. Možná porucha imunity. Nechci covid bagatelizovat, ale co jsem viděl, si rozhodně nevyžadovalo takové manévry s plošným lockdownem škol a podobně,“ uvádí. A důrazně říká: "Nechte lidi na pokoji, ať se očkuje, kdo chce a kdo ne, ten ne."

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Lukas-Poller...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Česko objedná bez výběrového řízení v Izraeli rakety, které nikdo nepoužívá.

27.9.21

Česká republika:

Nákup systému SHORAD (Short range air defense – Vzdušná obrana krátkého dosahu – pozn. red.) od Izraele za 37,2 miliardy bez řádného výběrového řízení doporučilo ministerstvo obrany vládě minulý týden.

Podle interních materiálů k zakázce, které mají Novinky k dispozici, začnou finance odcházet ještě letos, ačkoliv první služby ČR dostane až v roce 2024 v podobě školení tuzemských vojáků.

Protiletadlový komplet SHORAD nepoužívá žádná evropská země ani žádná členská země Severoatlantické aliance (NATO). Jedinými zeměmi na světě, které systém využívají, jsou Singapur, Indie a Vietnam. Dokonce samotný Izrael používá jiný typ systému.

Podle Izraele je cena výhodná, ale ministerstvo rozhodlo bez bližšího vysvětlení a bez znaleckého posouzení.

______
Tak to je chucpe nejhrubšího kalibru. Na co nám budou ve střední Evropě rakety, my se chystáme někoho "sundat" z oblohy? Fakt máme tolik peněz? A proč, když už je musíme mít, nekoupíme to, co používají ostatní země NATO? A kampak se nám zatoulalo výběrové řízení, co?

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/obrana-posle-izraelcum-...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Tak se to podařilo. Zeman podepsal. Americká chátra vyšachovala Rusy z dostavby Dukovan.

27.9.21

Česká republika:

Ruské a čínské firmy se nebudou moci jakkoli zúčastnit stavby nového bloku Jaderné elektrárny Dukovany. Počítají s tím bezpečnostní záruky v takzvaném nízkouhlíkovém zákoně, který podepsal prezident Miloš Zeman.

Zákon počítá s tím, že pro výstavbu bude možné využít pouze technologie od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996. Rusko a Čína mezi tyto státy nepatří.

Nejen pro stavbu, ale ani pro údržbu nového bloku nebudou moci být použity technologie jakkoli závislé na nepovolených dodavatelích.

Vláda v polovině dubna oznámila, že Česko se v reakci na informace o podílu ruské tajné služby na explozích v muničním areálu ve Vrběticích na Zlínsku v roce 2014 rozhodlo nepřizvat do tendru ruskou společnost Rosatom. Ministři schválili usnesení, že tzv. bezpečnostní dotazník bude zaslán pouze potenciálním dodavatelům z Francie, Jižní Koreje a Spojených států, to znamená firmám EDF, KHNP a Westinghouse. Už dříve byla vyřazena čínská firma CGN.

_______
Tohle je tragické. A Zeman opět zklamal. Po kolikáte už?

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zeman-podepsal-vyloucen...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

Káva pro Zvědavce

81

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 114 čtenářů částkou 28 490 korun, což je 81 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Djokovič pomstěn!26.01.22 16:26 Srbsko 0

Muskova firma začne na lidech testovat implantování čipů do mozku26.01.22 16:23 USA 0

USA se dostaly do dluhu, který je nesplatitelný v normálních horizontech26.01.22 15:10 USA 0

Rusko tento týden rozhodne o rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele25.01.22 21:08 Venezuela 0

Proč je česká elektřina pro Čechy tak drahá?25.01.22 18:06 Česká republika 2

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 5

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
24,48 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,56 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,99 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,34 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 768,27 Kč
1 unce stříbra
516,11 Kč
Bitcoin
830 258,70 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 41 381 255