Ve zkratce

Stránka:

 Íránského vědce patrně zavraždil Mosad

1.12.20

Írán:

Zavraždění íránského jaderného vědce Mohsena Fachrízádeha je poslední ukázkou odhodlání, s nímž Izrael likviduje své nepřátele. V rámci tajné služby Mosad za tímto účelem od sedmdesátých let funguje jednotka Kidon. Odborníci předpokládají, že Izrael během posledních týdnů vlády Donalda Trumpa může ještě proti Íránu několikrát udeřit.

______
Co si to ti židé dovolují? A jak je možné, že jim to prochází? Dovedete si představit, že by třeba Francouzi zavraždili amerického jaderného vědce? Jen tak? Navíc sami Chazaři mají máslo na hlavě. Jadernou technologii kradli, kde mohli, oficiálně nemají jaderné zbraně a samozřejmě celý svět ví, že mají. Írán je suverenní stát a má právo se postarat o svou bezpečnost.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/iran-izrael-mosad-kid...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Co nikdo neříká o lockdown

29.11.20

Neurčeno:

Zdroj: https://www.otevrisvoumysl.cz/co-nikdo-nerika-o-lockdownech/

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor

29.11.20

USA:

Soudruh Vrábel pracoval pro americkou vládu v oblasti "obrany".

Pak se zadlužil (v desítkách miliónů), protože: "Chtěl jsem vytvořit systém, který by vyhledával napříč jazyky a přes metadata...kdyby se nám podařilo rozlousknout semantické vyhledávání, tak by nás mohl koupit třeba Google...Semantic Visions detekuje rizika obrovským nadnárodním korporacím."

A tento Vrábel tvrdí, že dezinformace se dostávají až k 30% Čechů. Někteří smělci nabyli takové troufalosti, že korona-jed považují za biologickou zbraň (od těch nadnárodních korporací, pro které on pracuje?).

"Drtivá většina těchto projektů jsou lidé, kteří jsou...pomatení, mají v hlavě ten dezinformační virus," ohlupoval "informátor" Vrábel.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pomateni-lide-...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Pátá Mojžíšova 7:24

Komentářů: 1

 Policejní robocapové zastavili zločin

28.11.20

Česká republika:

V Aneneské ulici v Praze byl páchán zločin. Naštěstí naše policie (pomáhat a chránit) to včas zjistila, povolala těžkooděnce, vyrazila dveře beranidlem a všech 119 zločinců uvnitř mělo rázem útrum. Osm z nich skončilo na policejní služebně. Na další zločince si policie netroufla, byli to cizinci.

Ptáte se, co páchali? Černou mši? Vraždili nemluvňata? Brali drogy? Souložili s dětmi? Kdepak. Něco mnohem horšího. Dělali věci, které ještě někdy vidíte v historických filmech a filmech pro pamětníky (tak rok zpátky). Já to řeknu, ale nelekněte se, jo? Prostě se spolu bavili. I nějaký ten alkohol tam byl. A dokonce - považte - bez náhubků.

Jsem rád, že naše policie nám pomáhá a chrání nás před těmito zločinci. Doufám, že ty jedince kazící nám těch 31 let svobody příkladně potrestají. Také diskuze za článkem je laděna proti narušitelům, zhruba polovina volá po přísných trestech.

A teď mě omluvte, jdu prdět před televizi. To se tento týden ještě smí.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/policiste-v-centru-prahy...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Jak migranti "obohatili" Švédsko

27.11.20

Švédsko:

A máme to tu opět.... Nenápadná zpráva na novinkách s ještě nenápadnějším titulkem. Ovšem data, které obsahuje článek hovoří jasně. Ve Švédsku již pro Švédy není bezpečno a přistěhovalci jsou v podstatě beztrestní.

" V roce 2019 zaznamenali v kdysi poklidných městech v zemi tří korunek 257 pumových útoků a více než 300 přestřelek, za nimiž stojí zločinecké klany ze Středního východu, severní Afriky a Balkánu."

Jen si to představte - celý život pracujete, podporujete stát vysokými daněmi, za což Vám on poskytuje relativně vysoké bezpečí a klidný život. Ovšem během posledních pěti let vláda zešílí, a otevře náruč přistěhovalcům a to aniž by prověřila, jestli přijímá vraha, teroristu, nebo skutečného uprchlíka před válečným konfliktem.

Chtělo by se říct: každý to má takové, jaké si zaslouží... Nejsem si ovšem jist, že obyčejní Švédové s touto azylovou politikou souhlasili. Podle posledních zpráv, kdy Švédsko definitivně končí s přijímáním uprchlíků již asi i vrcholní politici pochopili, že to byla cesta do pekel. Bohužel pozdě...

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/svedska-zasl...

Klasifikace: polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Irid

Komentářů: 1

 České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce

27.11.20

Česká republika:

Tento týden vyšla na světlo podivnost ohledně covidových lůžek na JIP. Zatímco za "běžného" pacienta na JIP zdravotní pojišťovny platí 166 400 Kč týdně, u pacienta s covidem vyjde týden na JIP na 579 848 Kč.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Protektorat...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí

27.11.20

Česká republika:

Reinkarnace Prymuly, Blatný se chystá rozjet kampaň, která by přesvědčila některé nedostatečně uvědomělé soudruhy občany, že očkování proti covidu je nejen účinné, ale i neškodné. Za tím účelem budou na náklady daňových poplatníků natočeny televizní spoty, vytvořena internetová reklama a další formy nátlaku se chystají. Zatím to stálo jen 50 milionů, ale ještě to ani nezačalo. Reklama bude také "vyvracet desinformace" a vůbec ukazovat správnou cestu a správný směr myšlení.

Poradím první hesla. Co třeba tohle:

BUĎ OVCE. BUĎ OVCE. BUĎ OVCE. VĚŘ NÁM. DĚLÁME TO PRO TVÉ DOBRO. BIGPHARMA TĚ MILUJE.

Za smutné pousmání také stojí fakt, že vláda už nakoupila neexistující vakcínu od několika dobráckých firem. Od Astra Zeneca 3 miliony neexistujících vakcín, od BioNTech, Pfizer a Johnson & Johnson a Sanofi blíže nespecifikované množství neexistujících, neověřených a neschválených vakcín. A nikdo za to nejde sedět.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-covid-19-blat...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové

27.11.20

Dánsko:

Danové hromadně vybíjejí 17 milionů norků. To je 17000000 neškodných živých tvorů. Chovají se k nim bez špetky citu. Jako by ta zvířátka necítila strach či bolest. Je důležité vědět, že důvod vyvražďování je čistě hypoteticky. Kdyby norci onemocněli covidem, MOHLI teoreticky nakazit lidi (jak, když s člověkem ani nepřijdou do styku?) a u těch by MOŽNÁ očkování bylo méně účinné. Domeček z karet postavený na hypotetických možnostech. Vakcína ještě ani nebyla schválena. Ve jménu připosranosti je vše povoleno.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/dansko-norci-mrsiny-k...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken

26.11.20

USA:

Advokátka generála Flynna,  Abigail Frye, dnes napsala, že do Geogie byl na Den díkuvzdání vypuštěn Kraken v podobě 104 stránkové stížnosti advokátky Sydney Powellové na masivní podvody ve volbách 2020.

Sydney Powellová zároveň podala i 75 stránkovou stížnost na volební podvody v Michiganu.

V Georgii např. požaduje Powellová výmaz 96.600 korespondenčních hlasů. Ve svém podání uvádí:

"Kromě toho nezvratné důkazy záznamů Volební Rady ukazují, že bylo započítáno nejméně 96 600 korespondenčních hlasů, u kterých chybí záznamy o tom, že byly doručeny voliči do volebních okrsků kraje. Minimálně tedy 96 600 hlasů musí být ignorováno. (Viz Příloha k tomuto dokumentu, Exh. 9, R. Ramsland Aff.)"

Stížnosti najdete zde.

Zdroj: https://www.thegatewaypundit.com/2020/11/breaking-kraken-rel...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter

26.11.20

USA:

Další lahůdka z Michiganu. Tam za pouhých pět sekund přibylo 149 772 hlasů, z toho pro Bidena 143 777 a pro Trumpa jen necelých 6 000.

Jako obvykle Twitter označil zprávu za nedůvěryhodnou. Počítám, že autorka Sarah Eaglesfieldová bude brzy z Twitteru odejítá.

Zdroj: https://twitter.com/zenxv/status/1325628105252286468

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů

26.11.20

USA:

Datová vědkyně Sarah Eaglesfield sledovala elektronické sčítání volebních hlasů ve Virginii v reálném čase. Všimla si, že z datového souboru v čase mezi 5:07 a 5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů. A zkopírovala to.

A také zkopírovala podivnou posloupnost načítání hlasů v Arkansasu, kdy od 5. 11. od 21:50:46 začalo při sčítání hlasů naopak hlasů ubývat! Do 6. 11. 19:28:56 jich ubylo cca 12.000. A pak postupně začaly jejich počty opět stoupat.

Čísla z voleb 2020 mi nedávají žádný smysl - a to jsem jich viděla hodně, prohlásila Sarah.

"Vždy jsem milovala Joea Bidena, ale cítím, že v tomto čase to není správná volba. A nejsem ani na 100 % přesvědčena, že je jí Donald Trump.

Každá strana, která chce demokracii, by však měla být velmi znepokojena tím, co jsme tu dnes odhalili.

A prosím, zkontrolujte si ta data."

Twitter označil její tweety za nedůvěryhodné.

Zdroj: https://www.thegatewaypundit.com/2020/11/captured-real-time-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal

26.11.20

USA:

Obama reagoval na obrovský nárůst hispánské podpory prezidentu Trumpovi ve volbách 2020. V 78 ze 100 většinových hispánských krajů dosáhl prezident Trump ve srovnání s rokem 2016 lepších výsledků.

Obama napsal:

"Je zde mnoho evangelických Hispánců, kteří považují fakta, že Trump říká rasistické řeči o Mexičanech a dává dělníky bez dokumentů (rozuměj ilegální migranty) do klecí(které založil Obama), za méně důležité, než Trumpův názor na manželství homosexuálů a potraty."

Trumpův hispánský poradce Steve Cortes na Obamův tweet reagoval s tím, že Obama uráží Hispánce, když říká, že Trumpa volili jen kvůli víře či sociálním problémům.

Byly to především ekonomické faktory, které přivedly k Trumpovi většinu voličů z dělnické třídy včetně Latinoameričanů.

V následujícím videu pak Cortes ukázal, že za Trumpa v jeho oblasti, kde je 40 % Hispánců, vzrostly mzdy od podzimu 2019 do podzimu 2020 o 14,6 %, takže Hispánci vydělávají na konci roku 2020 každý týden o 100 USD více než minulý rok. To je ten pravý důvod, proč 67 % Hispánců volilo Trumpa.

Zdroj: https://twitter.com/CortesSteve/status/1331640376705372160

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty

26.11.20

USA:

Facebook pověřil organizaci Bipartisan Policy Center ověřováním pravdivosti všech informací ohledně voleb.

Facebooková stránka s informacemi pro voliče se pokouší rozptýlit obavy z volebních podvodů a posílit příběhy prosazované demokraty tvrzeními, že je společnou strategií protivníků pokusit se, aby volební systémy vypadaly zranitelně a otřást důvěrou lidí ve volební proces.

Facebook se snaží zdiskreditovat tvrzení o volebních podvodech tím, že se výhradně odvolává na Bipartisan Policy Center (BPC). A často, podle pokynů BPC, cenzuruje či zcela maže obsahy konzervativních médií jako je např. The National Pulse.

BPC však není neutrální organizací. V roce 2017 ocenila Bidena "Congressional Patriot Award" za politickou kuráž a vyjímečné vůdcovské schopnosti.

A zaměstnanci BPC dotují Demokratickou stranu. Z celkových 608 dotací pro federální volební kampaň, šlo stopové množství pro republikány Johna McCaina a Cory Gardnera. Zbytek sumy podpořil demokraty.

Zdroj: https://thenationalpulse.com/news/facebook-factchecker-boost...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech

26.11.20

USA:

Důležitá zpráva z Nevady: Nevadský soudce souhlasil s tím, aby 3. prosince Trumpův tým předložil nevadskému soudu své důkazy o volebních podvodech.

Američané tak uslyší od očitých svědků, co se dělo při volbách.

Když už nic jiného, tak Trumpův tým konečně dostane šanci ukázat historicky ojedinělou, masivní úroveň podvodů ve volbách 2020.

Zdroj: https://www.washingtonexaminer.com/washington-secrets/huge-c...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb

26.11.20

USA:

Na žádost pensylvánského republikánského senátora Douga Mastriana proběhlo 25. 11. v pensylvánském senátu veřejné slyšení k průběhu voleb 2020.

Na tomto slyšení byla podána svědectví o volebních podvodech v Pensylvánii. Např.

-ve volební den bylo večer předčasně bez vysvětlení přerušeno sčítání hlasů. V té době vedl ve volbách Trump. Druhý den ráno však vedl Biden. V nevysvětlitelném nárůstu hlasů během volební noci přibylo 600.000 korespondenčních hlasů Bidenovi a cca 3.200 Trumpovi, což je statisticky nemožné.

-občané, kteří byli republikány certifikováni, aby dohlíželi na regulérní průběh sčítání hlasů, svědčili osobně o tom, že jim nebyl povolen přístup do volebních místností. Nemohli tedy dohled vykonávat.

Po veřejném slyšení přikázala pensylvánká soudkyně pozastavit certifikaci volebních výsledků do pátku, kdy bude projednávána žaloba o vyloučení všech korespondenčních hlasů.

Demokraté se proti rozhodnutí soudkyně odvolali.

A Twitter za tuto akci potrestal senátora Douga Mastriana banem.

Teoreticky se otevírá možnost pro Trumpa. Pokud státy nedokážou certifikovat své volební výsledky do 14. prosince, kdy se mají sejít volitelé, aby zvolili 46. prezidenta USA, mohou republikánští volitelé ignorovat výsledky veřejných voleb a dát svůj hlas Trumpovi.

Zdroj: https://www.washingtonexaminer.com/news/pennsylvania-judge-h...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí

25.11.20

Česká republika:

Jak každý sadista ví, největší rozkoš je oběť škrtit, až skoro vypustí duši, pak malinko povolit, aby se nadechla, a zase přiškrtit. To přesně se děje. Koronavirová hysterie k tomu poskytuje vhodné kulisy. Naše zmrdo-vláda dovolí svým nevolníkům na chvíli se před Vánocemi nadechnout. Ale ne moc.

Ve třetím stupni, do kterého Česko přejde v pondělí, schválí-li ho vláda, by se obchody, služby i restaurace konečně otevřely. Samozřejmě s omezeními, píše iDnes a následuje poměrně dlouhý seznam toho, co se částečně smí. Například smí se pšouknout, ale musíte při tom stát na jedné noze a držet se levou rukou za pravé ucho. A na prdeli musíte mít roušku.

Užijte si to, po Vánocích se dovíme, že zlý virus tady pořád ještě je, a je nutno opět všechno zavřít. Hamáček z toho má erekci už teď.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/protiepidemicky-system-pe...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Vývoj náboženství ve světě 1946 - 2019

25.11.20

Neurčeno:

Zdroj: https://www.youtube-nocookie.com/embed/0IMV-FyN87o

Klasifikace: nabozenstvi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná

25.11.20

Polsko:

Lidi se musí neustále bát! To je příkaz doby. A tak novinky.cz přišly s článkem Covid bez zábran – drama, jaké Polsko nezažilo desetiletí, kde se píše:

Podobné drama jako to současné nezažilo Polsko už desetiletí. Od začátku listopadu přibyly v zemi tisíce obětí koronaviru. Lidé umírali doma bez lékařské pomoci, v sanitkách beznadějně hledajících pro nakažené pacienty volná lůžka, ale i v nemocnicích, kde už v podstatě chybí všechno, ale hlavně lékaři, zdravotní sestry a kyslík pro nejpostiženější k přežití.

Strašné, co? Jenže pak se stačí podívat na woldometers.info a tam se žádné zvláštní čísla nevyskytují. Polsko má k dnešnímu dni 439 907 nakažených, z toho 437 834 (99.5%) má lehký průběh, vážně a kriticky nemocných pacientů je 2,073 (0.5%).

Půl procenta z nakažených má těžký průběh a když to vztahneme na populaci, která čítá 37 829 891 lidí, tak to je 0,005 %. Tabulka neukazuje průměrný věk těžce nemocných, ani jejich zdravotní predispozice.

Polsko hlásí 674 nových úmrtí, ale v přepočtu na milion je to 396 úmrtí (0,0396 %) a je v tomto na 38. místě, před nim jsou státy jako Švýcarsko, Slovensko, Maďarsko, Francie a - ano i Česko.

Na co si to hrajete, hovinka.cz? Víte, šíření poplašné zprávy je trestné?

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/covid-bez-zabran-dr...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz

23.11.20

Česká republika:

...pamatujete si ještě na Kevina Spaceyho? Toho se zastal Ben Affleck, jenž produkoval jeho film, a málem skončil na černé listině, musel se poníženě omlouvat a tehdy, kdy se to už všem okolo zdálo šílené, to byl teprve začátek.

Pak se rozjelo hnutí Me Too, které likvidovalo jednoho člověka za druhým, vedly ho dvě neúspěšné herečky, z nichž se nakonec vyklubaly uživatelky drog a samy predátorky. Asia Argento měla zneužít sedmnáctiletého herce a zaplatila mu za mlčení, respektive takto: za mlčení mu zaplatil její partner Anthony Bourdain, slavný kuchař, který celé to peklo kolem Me Too neunesl a i pod vlivem užívání drog spáchal sebevraždu.

______
Je dobré, že víc a víc lidí si uvědomuje teror politické korektnosti, ale obávám se, že už je pozdě.

Zdroj: https://www.expres.cz/celebrity/barbora-koukalova-petr-konec...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách

23.11.20

USA:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=39WrSskl3XE

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a vj66

Komentářů: 3

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 16

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,12 Kč
Libra
29,35 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,67 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 790,95 Kč
1 unce stříbra
546,63 Kč
Bitcoin
695 784,10 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 37 969 541