Ve zkratce

Stránka:

 Zvýšené riziko nechrípkových respiračných vírusových infekcií súvisiace s prijatím deaktivovanej vakcíny proti chrípke

1.10.20

Neurčeno:

Štúdia zisťuje, že očkovanie proti chrípke takmer doslovne deaktivuje časti ľudského imunitného systému, čím sa deti stávajú citlivejšie na koronavírusové infekcie.

Deti, ktoré dostali očkovanie proti chrípke, mali oveľa vyššie riziko respiračných infekcií.

Štúdia zistila, že nie je žiadny rozdiel v riziku nakazenia sa sezónnou chrípkou medzi deťmi, ktoré zaočkované boli a deťmi, ktoré očkované neboli. 

Tí, ktorí presadzujú očkovanie detí proti chrípke, možno v skutočnosti pandémiu koronavírusu ešte zhoršujú, vytvárajúc „dokonalé búrkové“ podmienky pre to, aby sa zaočkovaní stali prenášačmi wuchanského koronavírusu, spôsobujúceho ochorenie COVID-19.

Zdravotnícky a vedecký establišment sa takmer doslovne stará o to, aby zomieralo viac ľudí a udržiavali tak pri živote strach z koronavírusu, vedúci k vyššiemu dopytu po vysokoziskových vakcínach.

Keď sa pozriete na krajiny, ktoré najviac zasiahla pandémia COVID-19 (Taliansko, Veľká Británia, Španielsko, Holandsko), tak to presne korešponduje s krajinami, kde majú najvyššiu zaočkovanosť na chrípku.

A naopak, najlepšie s pandémiou COVID-19 na tom stoja tie krajiny, kde je zaočkovanosť na chrípku nízka (Slovensko, Maďarsko, Litva, Lotyšsko, Estónsko).

Mlčí sa o tom, že vakcíny proti chrípke potláčajú imunitný systém a vytvárajú explóziu koronavírusových infekcií. 

Zdroj: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3404712/

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Prymula v rauši: V restauracích se budete zapisovat

1.10.20

Česká republika:

Při návštěvě restaurací budou lidé muset zapsat data o sobě, řekl ministr zdravotnictví Roman Prymula. „Lidé, kteří budou chodit do restaurací, se tam zapíší tak, jako to je třeba v Německu. Je to věc, která výrazně umožní potom trasování,“ řekl Prymula.

Babiš ale popřel, že by se něco podobného chystalo. Prý o tom neuvažuje. No, uvidíme.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/interpelace-ministr-zdrav...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Nikulin dostal v USA 7 let. Nabourání do pošty Clintonové se neprokázalo

1.10.20

Česká republika:

Pamatujete si na údajného ruského hackera Nikulina? Přijel do Prahy za ženskou a naše tajná služba ho na příkaz USA sbalila přímo v hospodě. Pak ho na nějaký čas zavřeli na psychiatrii a nakonec ho tehdejší ministr Pelikan devotně v předklonu předal Američanům, kteří si pro něj poslali letadlo. To bylo v roce 2018. 

Jak se věci tehdy udály, píšu v tomto článku. Cituji:

V pondělí přijede do ČR šéf Sněmovny reprezentantů USA Paul Ryan. Prý na osobní návštěvu. Víme, že s českými politiky o Nikulinovi hovořil. Následující den přiletí americký speciál pro převoz vězňů, upravený Gulfstream. V úterý Ústavní soud zamítne Nikulinovou žádost. Ve čtvrtek rozhodne Pelikán o vydání a tentýž den večer, navzdory kasační stížnosti, která má odkladný účinek, je Nikulin naložen do Gulfstreamu a poslán do USA. Jeho právník se to dozví až druhý den z novin. Není těch náhod trošku moc?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/jevgenij-nikulin-hack...

Klasifikace: pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Připomeňme si chřipku před 25 lety na kterou zemřelo 12000 lidí

30.9.20

Česká republika:

Onemocnělo 11% lidí a zemřelo 12000 lidí

Tenkrát nikdo nevnucoval lidem nefunkční náhubky. Policie nemlátila lidi v metru. Ekonomika se neuzavírala a společnost to přešla celkem bezbolestně. Žádné denní statistiky a hororové strašení nám média nevnucovala

Srovnejte to prosím s Covid-19 se kterým dosud zemřelo 647 lidí a většina podniků je kvůli drakonickým opatřením před ekonomickým bankrotem.

Zdroj: https://zivotvcesku.cz/pred-25-lety-uderila-nejsilnejsi-chri...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 11

 Prymula zakázal zpívat. Dobrá zpráva: dýchat zatím ještě můžeme

30.9.20

Česká republika:

Nebudou možné opery a muzikály, protože zpěvem dochází ke zvýšenému šíření viru,“ oznámil Prymula. Na jeho slova upozornila Česká televize.

Jen bych připomněl slova jedné písničky:

Byl hrozný tento stát,
když musel jsi se dívat,
jak zakázali psát
a zakázali zpívat.
A bylo jim to málo
poručili dětem
modlit se, jak si přálo
Veličenstvo Kat.

A pak ještě scénu z pohádky Pyšná princezna, kdy si švec odskočí do země krále Miroslava, aby si mohl zazpívat. Tragédií pro nás je, že si nemáme kde odskočit. Půlnoční království obsáhlo celou planetu.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prymula-zakaza...

Klasifikace: zdravi,kultura Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 10

 Rouška neposkytuje žádnou ochranu proti virům a tedy ani COVID-19

29.9.20

Neurčeno:

Proč musíme nosit náhubky, když samotný výrobce na příbalovém letáku deklaruje, že proti virům a speciálně COVID-19 nefungují? Podívejte se na obrázek.

Cituji a překládám: "Tento produkt je rouška se smyčkou kolem uší. Tento produkt není respirátor a neposkytuje žádnou ochranu před COVID-19 nebo jinými viry a kontaminanty.

Nošení roušky se smyčkou kolem uší nesnižuje riziko kontaktu s jakýmkoliv onemocněním nebo infekcí. Výhradně uživatel je zodpovědný za výběr vhodných ochranných prostředků pro konkrétní prostředí a použití. Vyměňte okamžitě jakmile je znečištěná."

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 14

 Přidusit, povolit. Přidusit, povolit. Prymula si to užívá

28.9.20

Česká republika:

Sadista Prymula prožívá své hvězdné dny. Není ještě v úřadě ani týden a už stačil při-zavřít hospody, nařídit náhubky a dnes přišel s novou laskomínou: Prý navrhne nouzový stav. To bude (mimo jiné) znamenat nákupy zdravotního materiálu bez výběrových řízení. Čirou náhodou vlastní jeho dcera firmu na výroby tohoto zboží.

Bohužel tentokrát není před námi jaro a léto, ale naopak podzim a zima a to bude znamenat pravidelná nachlazení a chřipky. Nechci ani domyslet, co všechno chodí Prymulovi v hlavě. Sadisté dokážou být neskutečně rafinovaní, co se týče mučení svých obětí. A tenhle karierista bude vydělávat desítky, možná stovky milionů a jako bonus bude veleben a oslavován jako zachránce.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prymula-ministr-nouzovy-s...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině

25.9.20

Česká republika:

V klubu bude po 22. hodině probíhat natáčení, před začátkem natáčení bude nabrán komparz, který bude tančit a bavit se.

Roman Prymula: „Beru to skoro jako výsměch opatřením. Je to nežádoucí aktivita a je to příklad, jak k opatřením nepřistupovat.“

Snad jim to tedy nezavřou a natáčení bude následně probíhat i na dalších místech v České republice. Možná by se takto dala natáčet i výuka na školách po uzavření, případně práce ve firmách apod.

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/budeme-natacet-film-v-pra...

Klasifikace: kultura Zprávu vložil/a Raven

Komentářů: 8

 Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření

25.9.20

Česká republika:

Neuběhly ani tři dny od nástupu nového bachaře Prymuly a už se utahují šrouby opatření, přičemž média devotně Prymulu podporují a straší lidi na plné koule. Ale i Prymula se bojí. Především svých kritiků nebo vůbec lidí, kteří se nenechali vyděsit. A tak v PL apeloval na to, aby někteří lékaři, jako například stomatolog Roman Šmucler nebo onkolog Jan Žaloudík, měli v médiích méně prostoru. „Vyrojila se tady spousta expertů, kteří demonstrovali, že takto to nemá být, že virus je nezávažný a že se ho není třeba bát," řekl.

A takhle by to nešlo, viď, Prymulo? To by tak hrálo, aby se lidi přestali bát!

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prymula-uderil...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy

24.9.20

Česká republika:

Titulek z dnešní iDnes: V Česku covidu podlehlo 19 lidí za jeden den, nejvíce od začátku pandemie. Ó, hrůzo hrůz. Ale jak je u prolhanců zvykem, titulek hnusně lže. Musíte se článkem prokousat, až někde v polovině je věta

Ministerstvo upozorňuje, že statistika zahrnuje úmrtí všech lidí, kteří byli pozitivně testováni na covid-19 bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí.  

Takže ne "covidu podlehlo 19 lidí", ale u 19 mrtvých (z jakékoliv příčiny) byl zjištěn virus. Třeba to byli lidi, kteří se usouložili k smrti, ale měli tu smůlu, že u nich posmrtně zjistili virus. Když ještě vezmeme v úvahu, že podle NY Times až 90 % testů je chybně vyhodnoceno, co nám zbude? A když dále ten zbyteček protáhneme daty z CDC, která ukazují, že na covid zemřelo jen 6 % z 160 tisíc, zbude ještě něco?

Je 19 mrtvých hodně? Jak se to vezme.

V ČR zemřelo v roce 2018 za celý rok 112920 lidí. To je 309 lidí každý den. Z toho na srdce zemřelo denně 100 lidí. Byly nějaké titulky v novinách o 100 mrtvých denně? Ne. Na rakovinu zemřelo denně 76 lidí. Na cévní nemoci 22, na cukrovku 19. Atd. atd. A to přitom jde o úmrtí, která byla prokazatelně způsobena nemocemi, ne o úmrtí na cokoliv jako v případě výše uvedené statistiky covidu.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ceska-republika-koronavir...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"

22.9.20

Německo:

Těžko říct, jaké drogy servírujou Němcům, ale poté, co africké kobylky v Řecku vypálily svůj tábor na ostrově Lesbos, aby si vynutily postup do Evropy, došlo v Německu k demonstraci, kde Němci žádali svou vládu, aby přijala více muslimů, černochů, nemakačenků, flákačů, bezohledných utlačovatelů a násilníků znásilňujících jejich ženy. S transparenty s nápisem "My máme místo".

Co k tomu dodat? Dvě generace Němců prošly intenzivním procesem vymývání mozku a vyvolávání pocitu viny. Proces byl neskutečně úspěšný, k čemuž také přispěla německá stádnost a poslušnost (mají to v genech). Německý národ byl vždycky pro Evropu pohroma a nejinak je to i dnes.

Zdroj: https://www.france24.com/en/20200920-we-have-space-thousands...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 9

 Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci

21.9.20

Česká republika:

Přičinlivý prodavač nabonzoval člověka pohybujícího se - o hrůzo hrůz - bez náhubku po obchodním centru i s dítětem. Ostraha se prý pokoušela muži "domluvit". Když domluva nedopadla, zavolali na něj ty, co nám mají pomáhat a chránit.

A jen tak na okraj. Co si z toho asi odnese dítě, které bylo s mužem?

Zdroj: https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/nakupni-centrum...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie

20.9.20

Neurčeno:

Ženu, kterou se zatím nepodařilo identifikovat, zachytili ostatní cestující na videu, jak se hádá s letuškou, která se kolem ní potřebovala dostat ke dveřím, aby lidé mohli začít vystupovat. Podle všeho hádka začala tím, že se letuška pokusila kolem ženy tmavé pleti projít, načež cestující zvolala „nestrkej do mě“.

„Koho mám jako poslouchat? Jsi má šéfka? Ty seš bílá, privilegovaná, ale nejsi má šéfka. Sedni si. Ty, bílá výsado, sedni si. Teď na mě počkáte, až si dojdu na záchod, musíte mě respektovat,“ říká žena tmavé pleti.

________
Jak "nepodařilo identifikovat"? Copak policie tu krávu nezavřela? Běloši se zavírají za mnohem menší incidenty v letadle. Vždy přijde kouzelná formulace "ohrožení bezpečnosti letového provozu". Ona ho snad neohrozila?

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/video-musite-me-respektovat-jsem...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu

18.9.20

Švédsko:

Na politické scéně Švédska se objevil nový subjekt - Arabská strana Švédska (Arabiska Part Sverige), která je oficiálně registrována pouze několik týdnů, přesto už stihla vyvolat rozruch svou progresivní orientací. Mimo jiné navrhuje, aby se ze severské země vystěhovali ti obyvatelé, kteří se vzpírají multi-kulti hodnotám a odmítají etnickou diverzitu. V první řadě by se to mělo týkat hlavně švédských důchodců.

________
Tak se nám to krásně vybarvuje, co? A bude hůř. Voldemortovi smrtijedi se nezastaví před ničím. A když mluvím o smrtijedech a Voldemortovi, nemyslím tím muslimy a barevné kobylky, myslím etnické Švédy zdegenerované politickou korektností.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/arabska-strana-svedska-vyzyva-na...

Klasifikace: politika,nabozenstvi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?

17.9.20

Česká republika:

Velmi opatrně, jako ve vatičce jsou pokládána slova v článku na PL. V noci z 5. na 6.9. došlo k drsnému útoku na cyklisty závodu Tour de Zeleňak. Jako zbraně byl použit ocelový odpadkový koš a další kovové předměty. Oběti skončily v nemocnici. Policie prý věc vyšetřuje, ale mlží, až se práší. Prý "nevylučuje", že by někdo mohl být obviněn podle §352 (což je rasově motivovaný čin).

Jedno je jisté na 1000%. Být to obráceně, bylo by slovo rasismus a xenofobie už v titulku.

O útoku také píše Děčínský deník.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Peklo-na-severu...

Klasifikace: polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?

17.9.20

USA:

Vědci v Novém Mexiku se snaží přijít na kloub otázce, proč v posledních týdnech v různých oblastech tohoto státu na jihozápadě USA uhynuly statisíce tažných ptáků. Na svých internetových stránkách o tom informuje televize CNN.

Běžní lidé i biologové tvrdí, že ptáci se před smrtí chovali divně. Podle Desmondové byli mnozí letargičtí a nereagovali na obvyklé podněty, takže je „v nevídaných počtech“ srážela auta. Na jednom golfovém hřišti si lidé všimli vlaštovek, které seděly na zemi a dovolily lidem, aby se k nim přiblížili.

_______
Hm. A co třeba elektrosmog, konkrétně usilovně zaváděné a testované G5 sítě?

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/v-americkem-novem-mexiku-zahadne...

Klasifikace: veda,zdravi,zvirata Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 15

 Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times

16.9.20

USA:

Je to úplně šílená představa, že test na COVID má dle oficiálního listu NewYork times až 90% nespolehlivost a na základě výsledků Vás čeká karanténa.

Cokoliv, co má statisticky horší spolehlivost než 50% je horší než hod kostkou.

Kdyby bylo video zcenzurováno, tak alternativní URL: https://www.otevrisvoumysl.cz/sokujici-zprava-az-90-pozitivnich-testu-na-covid-19-by-melo-byt-negativnich/

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=127&v=f6deHoFD90...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 3

 Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek

16.9.20

Česká republika:

Nevím, jestli je to pravda, ale autor tohoto videa podle PL zřejmě existuje a jmenuje se Jiří Hajt a je i na FB. Vyhrožuje lidem, že je zmlátí, pokud nebudou mít v MHD náhubky. Prý je jich 50, jezdí po Praze a okolí a kontrolují náhubky.

Policie prý o nich ví, ale je nějak podivně vlažná v jejich zastavení.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Budeme-v...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Český COVID teror v metru

15.9.20

Česká republika:

Měli jsme tady před týdnem zprávu z Británie o policejním koronateroru v londýnském metru. Uběhlo jen několik dnů a téměř identický policejní teror máme i u nás. Zločinec si dovolil nemít náhubek.

Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/muz-bez-rousky-v-metru-agr...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 9

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 4

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 7

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 7

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 2

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 6

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,22 Kč
Kanadský dolar
17,72 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 236 937,03 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 745 502