Ve zkratce

Stránka:

 Americké nemocnice dostávají od pojišťoven více, pokud za příčinu smrti označí COVID-19

4.5.20

USA:

Dr. Scott Jensen říká, že Americká lékařská asociace nyní „povzbuzuje“ doktory, aby uměle zvýšovali úmrtí na koronaviry po celé zemi.

Jensen obdržel 7stránkový dokument, který popisuje, jak vyplnit úmrtní list s diagnózou „COVID-19“, i když laboratorní test potvrzující tuto diagnózu neexistuje.

"Podle interních předpisů Medicare platí, že nemocnice získá 13 000 dolarů za pacienta s diagnozou COVID-19." Je-li takto diagnostikován pacient připojen na ventilátor, dostane nemocnice 39 000 dolarů, trojnásobek obvyklé částky. Pracuji ve světě mediciny 35 let a nikdo mi nemůže říct, že někdy tyto věci neovlivní, co děláme,“ říká doktor Jensen.

Zdroj: https://www.globalresearch.ca/hospitals-getting-paid-more-la...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 5G změní úplně všechno

4.5.20

Česká republika:

Během pondělí mohou operátoři a další zájemci uplatnit naposledy připomínky k návrhu podmínek aukce kmitočtů pro rychlé mobilní sítě 5G. Původně měla lhůta skončit 16. dubna, ale Český telekomunikační úřad ji kvůli epidemii koronaviru prodloužil.

5G změní úplně všechno – a půjde o mnohem dramatičtější změny než ty, které si spojujeme s nástupem bezdrátových technologií. Standard 5G totiž nebude sloužit pouze pro připojení počítačů a mobilů k internetu. Využívat jej budou i chytré přístroje, které se postupně zabydlují v tuzemských domácnostech.

______
Nadšené hýkání naivních tupců je nebezpečnější než Soros a Musk v jednom. Ti dva jsou jen nelidští zločinci ve službách Rothschilda, víme, co od nich můžeme čekat. Ale nelze odhadnout, kam až dojde lidská omezenost a hloupost.

Zdroj: https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/clanek/dalsi-krok...

Klasifikace: zdravi,technika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Zmrdi ve vládě jsou rozhodnuti hnát konflikt s Ruskem na ostří nože

4.5.20

Česká republika:

Pokud se potvrdí, že Rusko vyslalo do ČR osobu s diplomatickým pasem a jedem na zneškodnění českých komunálních politiků, bude vláda reagovat tvrdě. Uvedl to v ČT vicepremiér Karel Havlíček (za ANO). Podle něj však zatím není doba na snižování počtu ruských diplomatů, dokud se informace z médií definitivně nepotvrdí. Reagoval tak na výzvu senátního výboru, který snížení počtu ruských diplomatů požaduje.

______
Jak se říká mezi námi děvčaty, existuje mnoho způsobů, jak dostat ruského medvěda z brlohu, ale neexistuje žádný, jak ho dostat zpět. Krátkozrakost, tupost, naivita, hlupáctví z těch hochů doslova teče proudem. Následky budou dlouhodobé a nedozírné.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/az-se-ruske-vyhruzky-po...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Další oživování strašáka: Seniory trápí i dezorientovanost a zažívací problémy, ve skutečnosti mají korovirus

1.5.20

Neurčeno:

Nejen horečka a dušnost mohou ukazovat na onemocnění covid-19. Lékaři u starších lidí pozorují i jiné potíže jako zažívací problémy, dezorientovanost či extrémní únavu.

_______
Po shlédnutí zpráv na ČT1 se u mě dostavuje zvýšený krevní tlak, záchvaty vzteku, chuť nakopat někoho do prdele, pocit beznaděje, šok z toho, kam až může dojít hloupost. Co myslíte, pane doktore, mám korona virus nebo je to jen rýma?

Oni už vážně nevědí, jak nás ještě více vystrašit. Mortalita se nekoná, nemocnice jsou prázdné, lidi nepadají na ulici. Je třeba přitvrdit. Zažívací problémy, únava a dezorientovanost jsou naprosto běžné příznaky starých lidí a byly i před bubákem.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-seniori-jine-...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Pat a Mat se přetahují o titul Největší blbec, je to 1:1

1.5.20

Česká republika:

Poté, co hrdina Kolář využil hysterie kolem nákazy a nechal odstranit pomník Koněva, aby vzápětí zalezl pod kámen se zásobou náhradních trenýrek, se o slovo přihlásil druhý hrdina Novotný. Ten využívaje stejné hysterie a z toho vyplývajího zákazu shromážďování bleskově nechal ve svém okrsku instalovat pomník fašistům, tedy vlasovcům.

K tomu jim zdatně přicmrnduje třetí hňup Hřib, který svévolně mění jména ulic, jen aby naštval ruského medvěda.

Bravo hoši. Jsme na vás hrdi. Tolik hloupých, nenapravitelných škod v tak krátké době se nepodařilo spáchat ani mnohem vyšším politikům. Je to úctyhodný výkon zvlášť když si uvědomím vaši pozici absolutních nul.

Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/pomnik-vlasovci-diplomacie...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Vláda ohledně hadrů přes ksicht: Krok vpřed, dva kroky vzad

30.4.20

Česká republika:

Nosit roušky nebudou od pátku muset děti od dvou do sedmi let v mateřských školách nebo dětských skupinách nebo za určitých podmínek umělci provádějící autorské dílo. Povinnost se nově nebude vztahovat také na moderátory a redaktory vystupující v rozhlasových či televizních pořadech ve studiu a bez hostů nebo na osoby, jejichž aktuální duševní stav dodržování zákazu neumožňuje.

______
Z povinnosti nošení hadrů přes ksicht se zvláštním vládním výnosem dále vyjímají akvarijní rybky, psi, kočky a dokonce i brouci a motýli. My ostatní si počkáme nejméně do konce června.

Nikde jsem nenašel, jestli mohu souložit bez roušky a pokud ne, jaká bude pokuta. S rouškou se blbě líže.

Jinak si Hamáček s Prymulou dále užívají svých hvězdných dnů a nehodlají se jen tak vzdát. Zvlášť když podstatná část ovčího stáda jim za to stále líbá zádel a volá po ještě přísnějších opatřeních.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/rousky-nebudou-od-patku-muset-n...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 13

 U Valtic se dnes Afghánec s nožem pokusil zanásilnit 55-letou, ta ho kousla do penisu

29.4.20

Česká republika:

Kousek od Valtic a Mikulova, na rakouské straně hranice, se dnes krátce po poledni u Poysdorfu 22-letý Afghánec s nožem pokusil přinutit 55-letou ženu k sexu.

Další zdroje:

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/niederoesterreich/Angriff-am-helllichten-Tag-55-Jaehrige-in-Mistelbach-wehrte-Vergewaltiger-ab/428159913

https://www.msn.com/de-at/nachrichten/other/vergewaltigungsopfer-biss-peiniger-22-in-penis/ar-BB13n6ct

Zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/44039-u-valtic-se-dnes-afgha...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Maďarská vláda se snaží obnovit zdravý rozum v pohledu na pohlaví, aktivisté mají amok

27.4.20

Maďarsko:

Maďarská vláda se snaží uprostřed pandemie koronaviru prosadit kontroverzní zákon, jež nahradí v dokladech termín „gender“ označením „pohlaví při narození“, což lidem znemožní jeho legální změnu. Podle lidskoprávních aktivistů zákon posílí diskriminaci a netoleranci vůči transsexuálům. Někteří z nich proto zvažují emigraci, jiní se obávají každodenního ponížení.

______
Proč kontroverzní? Co je na tom kontroverzního? Tohle tam dávno mělo být. A pokud jde o to "ponížení", tady to vysvětluje jeden hermafrodit:

V Maďarsku musíte někde pořád ukazovat občanku – při půjčení kola, koupení jízdného, na poště. V podstatě to znamená, že před cizími lidmi ustavičně odhalujete svou transsexualitu. Někteří jsou vůči vám po takovém zjištění nepřátelští,“ říká devětatřicetiletý hermafrodit Ivett Ördög/ová z Budapešti.

Milý Ivette, v Maďarsku ukazuješ občanku stejně jako doklad totožnosti všude jinde, nedělej z toho případ. Je jasné, že nikde ti nepůjčí kolo bez dokladu jen pro tvé krásné oči. To za prvé. Za druhé: Co kdybys to očekávané "nepřátelství" bral jako chlap a nefňukal jako bába? Vždyť je to jedno, jsi obojí. A když ti to tak vadí, tak si to kolo nepůjčuj. Ale hlavně přestaň utlačovat a buzerovat většinu, ta za tvou úchylku nemůže.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-madarsko-...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Všechny satelity světa

27.4.20

Neurčeno:

Skvělý 3D model všech objektů, družic a trosek obíhajících kolem planety Země.

Model je skvělý, ale mám z toho mrazení v žaludku. Takhle si zaneřádit prostor, to dokáže jen blb zvaný člověk.

A je třeba si také uvědomit, že tohle svinstvo bude obíhat patrně desítky, možná stovky let a sundat to není možné. I kdybyste satelit rozstříleli na kousky, budou ty kousky dál kroužít kolem Země, jen toho smetí bude víc.

Zdroj: http://stuffin.space/

Klasifikace: kuriozity,veda Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 USA zradily Řecko

25.4.20

Řecko:

Řekové se nyní přesvědčují, že členství v NATO je stejně mizernou zárukou jako spojenecké smlouvy, které mělo před 2. světovou válkou se západními spojenci Československo. US ministerstvo obrany a US Pobřežní stráž podle řeckého serveru pronews.gr vydaly sadu aktualizovaných námořních map. V nich jsou neobydlené řecké ostrovy, v jejichž pobřežním šelfu se nachází ložiska ropy a plynu, vyznačeny jako součást Turecka.

Na neobydlené ostrovy, jež Řecku přiřkla Lausanneská mírová dohody z roku 1923, která ukončila 1. světovou válku mezi západními mocnosti a Osmanskou říší a stanovila hranice Řecka a Turecka, loni vzneslo územní nároky Turecko.

Náčelník štábu tureckého námořnictva generálporučík Džihád Yaizi včera podle řeckého serveru pronews.gr uvedl na trhu knihu „Řecké požadavky: problémy v Egejském moři: Otázky a odpovědi“. V ní je uvedeno, že Turecko vznáší územní nároky na ostovy Rhodos, Kos, Samos, Chios, Agios, Efstratios, Antipsara, Samothrace, Limnos, Lesbos, Ikaria, Astypalea, Halki, Karpathos, Kassos, Ileki, Nisyros, Kalymnos, Leros, Patromos, Kamilos a Lipsi. Všechny tyto ostrovy jsou obydlené řeckými rodinami. Polovina z nich patří mezi nejvyhledávanější turistické destinace v Řecku.

Zdroj: http://www.nwoo.org/2020/04/24/usa-zradily-recko-uznaly-ture...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Ale co to? Migranti berou zpátečku z Evropy

25.4.20

Evropská unie:

Uprchlíci začínají proudit z Evropy zpět do Afriky. Neobvyklou situaci popisuje španělský deník El País. Kvůli šíření koronaviru a nepříznivé ekonomické situaci se migranti za pomoci pašeráků pokoušejí dostat do Afriky i za mnohem větší částky, než které stojí cesta z Afriky do Evropy. Všimla si toho již i Evropská komise.

Deník zdokumentoval případ, kdy se stovka Maročanů pokoušela dostat zpět do Afriky. to se jim nedařilo a oslovili proto pašeráky. Na konci března za pomoci dvou nafukovacích člunů Maročané chtěli nepozorovaně se přepravit ze Španělska zpět do své domovské země, aby obešli omezení vyhlášená v obou zemích. Za cestu každý z nich údajně utratil 5400 eur (asi 145.000 Kč). Jejich „zpáteční plavba“ skončila v marocké Larache.

Na „zpáteční cestu uprchlíků“ zareagoval místopředseda hnutí Trikolóra Dalibor Uhlíř. „Vytvořena nová migrační trasa. Ze Španělska a Itálie zpět do Afriky, a zpáteční cesta dražší než ta původní. Překupníci, převaděči a tzv. ‚neziskovky‘ jsou neskutečně flexibilní. Tak šťastnou cestu a nezlobte se na ten covid,“ podotkl.

Poznámka editora: Varuji před přílišným optimismem. Není to pravda. To jen se neziskovky snaží bagatelizovat problém. Současně noví přicházejí. Na jednoho odchozího 9 příchozích.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ale-co-to-Migr...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Co odhalily v Německu a ve Švýcarsku pitvy obětí koronaviru

24.4.20

Německo:

V Německu a ve Švýcarsku byly podle publikace Süddeutsche Zeitung zaznamenány první podrobné výsledky pitvy lidí, kteří zemřeli na koronavírus COVID-19.

Publikace měla k dispozici od 22. března do 11. dubna písemnou zprávu hamburského forenzního experta Klause Püschela o pitvě 65 mrtvých s koronavirem. Podle zprávy všichni mrtví trpěli dalšími chorobami, především vysokým krevním tlakem, srdečními infarkty, arteriosklerózou nebo jinými srdečními nemocemi. Ve 46 případech se vyskytly také předchozí choroby plic, 28 mělo jiná zranění nebo transplantace orgánů, 16 trpělo demencí, jiné rakovinou, obezitou a cukrovkou.

Profesor také ohledně výsledků souhlasil s kolegy z Hamburku. „Všichni vyšetřovaní měli vysoký krevní tlak ... většina pacientů také trpěla obezitou, měla zjevnou nadváhu," poukázal. Byli to většinou muži, více než dvě třetiny měly už dříve poškozené koronární cévy a jedna třetina měla diabetes, dodal.

Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/sd-co-odhalily-v-ne...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 5

 Zásluhou viru se staneme nesmrtelnými

24.4.20

Rusko:

Slova k zamyšlení.....

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=w0aDE-JBPRg

Klasifikace: kuriozity,nabozenstvi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 9

 Gail Tverberg: o tom co nás čeká a nemine

23.4.20

USA:

Gail Tverbergová je jedním z mých oblíbených analytiků. Již mnoho let na svém blogu varuje před zhoubnými důsledky exponenciálního růstu a překračování limitů únosnosti pro lidstvo a planetu. Ve svém dnešním eseji velmi konkrétně předpovídá směr dalšího vývoje, vyplývajícího z ekonomických ukazatelů kolabujícího světového hospodářství umocněného pandemií Koronaviru.

Mám podezření, že se brzy vyplní většina z jejích chmurných předpovědí, ale jen si nejsem jistý, jak rychle to bude postupovat. Je možné, že tištění peněz nás zachrání ještě na pár let let, nebo taky ne. Myslím, že bychom měli doufat v to nejlepší avšak počítat s tím nejhorším. Tak či onak, čas na přípravu se nám krátí.

Zdroj: https://ourfiniteworld.com/2020/04/21/covid-19-and-oil-at-1-...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Honi soit qui mal y pense

Komentářů: 1

 Hlasování o zařazení bodu "vyhlášení referenda o vystoupení z EU" na schůzi sněmovny

23.4.20

Česká republika:

21. dubna navrhl Okamura na zasedání sněmovny zařadit bod "vyhlášení referenda o vystoupení z EU". Návrh nebyl přijat.

Hlasování:

ANO: 25 proti, 52 se zdrželo, 1 omluven

ODS: 21 proti, 2 se zdrželi

Piráti: 17 proti, 2 se zdrželi, 2 omluveni, 1 se fláká

SPD: 19 pro, 1 omluven

ČSSD: 11 proti, 2 se zdrželi 1 omluven

KSČM: 4 pro, 1 proti, 9 se zdrželo, 1 omluven

KDU-ČSL: 9 proti, 1 se zdržel

TOP09: 6 proti, 1 omluven

STAN: 3 proti, 1 se zdržel, 2 omluveni

Nezařazení: 5 pro

Zdroj: https://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/045schuz/s045009.ht...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 7

 Ukázalo se, že omezení lidí nebyla vydána v souladu se zákony

23.4.20

Česká republika:

Mnohá omezení se naštěstí ruší, protože nebyla vydána zákonnou cestou. Jak má člověk věřit těm, co nám vládnou, když si zákony vykládají po svém a vynucují si něco na co nemají nárok?

Je dobře, že se nakonec někdo zastavuje nezákonné chování vlády. Nikdo samozřejmě nebude potrestán.

Všechna omezení nerozporuji, mě to připadá, že vláda se chovala naprosto chaoticky a nadělala více škody než užitku.

A panu Hamáčkovi je to málo, ten by nás nejdaději uzavřel do skonání světa - to by bylo nejbezpečnější. Hrozí mu, že moc nad lidmi ztratí a bude stejnou nulou jako byl před epidemií.

Poznámka editora: A co na to vláda? Ty zákazy vydáme znovu. Není problém. To by tak hrálo, aby si lidi užili trošku slunce a jara!

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ctyri-opatreni-ktera-zave...

Klasifikace: zdravi,pravo Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 22

 Děsivá podoba zahájení olympijských her 2012 v Londýně a pandemie koronaviru…

23.4.20

Británie:

Symboly používané při slavnostním zahájení olympijských her v roce 2012 vykazují děsivou podobu se současnou pandemií koronaviru, tvrdí mnozí uživatelé na sociálních sítích.

Téma obřadu však získalo novou dimenzi po nástupu epidemie koronaviru, když mnozí tvrdí, že choreografie byla prediktivním programováním, které mělo připravit podvědomí diváků na pandemii, která je zasáhne o 8 let později.

Připomeňme paralelní časovou osu. Bill Gates opustil Microsoft v roce 2008, aby se mohl naplno věnovat charitě. V roce 2010 měl Gates svůj slavný “vakcinační projev” (MIT), o rok později (2011) nadace konstatovala, že dostatečně jasně nevyjádřila světa své cíle (to už darovala – investovala miliardy do výzkumu vakcín). Rok po olympiádě se Gatesovi spojili s Nadací Billa a Hillary Clintonových.

Zdroj: https://www.arfa.cz/cire-zlo-nebo-jen-nahoda-covid-19-jako-p...

Klasifikace: kuriozity,politika,veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Times: Americké vesmírné síly chtějí vyřadit satelity Ruska a Číny!

23.4.20

USA:

Americké kosmické síly budou nasazovat elektronické rušící systémy, které budou schopny deaktivovat ruské a čínské komunikační satelity, píší The Times.

Podle novin se předpokládá, že nové systémy, které mohou pracovat na větším počtu frekvencí využívajících intenzivní energetické záření, budou moci poskytnout Spojené státy výhodu na začátku války.

Nejnovější americká vojenská jednotka byla vytvořena v prosinci na pokyn amerického prezidenta Donalda Trumpa v reakci na zprávy, že Rusko a Čína údajně vyvíjejí nástroje, které mohou z vesmíru udělat bojiště.

Zaměřuje se především na ochranu americké satelitní sítě, na kterou se americká armáda silně spoléhá. Vesmírné síly však nyní mají také pozemní rušičky na základně Peterson Air Force v Coloradu, od nichž se očekává, že potlačí nepřátelské vojenské signály na začátku války.

Spojené státy mají celkově na orbitu 900 satelitů, což je v tomto ohledu mnohem více, než jiné země. Pro srovnání, americká rozvědka se domnívá, že Rusko má 40 komunikačních satelitů, zatímco Čína má asi 30.

Minulý týden Rusko otestovalo raketu určenou ke zničení satelitů na nízké stacionární oběžné dráze. Ve stejné době Moskva také vyvinula dva satelity - Kosmos 2542 a Kosmos 2543.

Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/times-americke-vesm...

Klasifikace: politika,veda,technika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Překvapivé souvislosti: Kuřáci jsou zřejmě mnohem méně ohroženi covid-19

23.4.20

Neurčeno:

Už jsme tady podobnou zprávu měli, ale proč to nepřipomenout znovu. Zvlášť když nás, kuřáky, Systém degraduje na občany druhé kategorie, pronásleduje nás, vydírá nás, buzeruje nás, bere nám lidskou důstojnost a vůbec dělá všechno proto, aby nám ze životů udělal peklo. smile

Statistika potvrzuje, že efekt kouření na covid-19 je velmi výrazný. Lidem, kteří kouří každý den, mnohem méně hrozí, že se u nich vyvinou symptomy pandemické infekce nebo že u nich dojde ke kritickému průběhu onemocnění. Jde o několikanásobně nižší riziko. Asi není nutné zdůrazňovat, že odborníci jsou v šoku. Koronaviry si zjevně libují v etických dilematech.

A tady je článek v angličtině: Was Hockney RIGHT? French researchers to give nicotine patches to coronavirus patients and frontline workers after lower rates of infection were found among smokers

Zdroj: http://www.osel.cz/11138-prekvapive-souvislosti-kuraci-jsou-...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Soňa Peková na ČRo - corona vir

23.4.20

Česká republika:

22.4.2020 rozhovor Soni Pekové na téma corona virus.

Opět potvrzuje, že je nepravděpodobné, že by virus byl přírodní povahy.

„Je kolem něj hodně mlhy, nakonec se ale ukáže, kde je pravda. Domnívám se, že jde o uměle vytvořený virus. Virus se chová divně, nevyvíjí dobrou imunitu, jsou známy případy reinfekce. Má spoustu charakteristik, které jsme dosud v přírodě neviděli,“ popisuje.

Některá témata z rozhovoru (cca čas):

»02:50 Jak se virus dostane na člověka

»04:50 O koronavirech

»05:20 Je virus umělý?

»07:30 Netopýří virus

»10:50 Metoda CRISPER

»15:10 SARS, MERS, zmizí COVID za rok?

»17:00 Mutace viru a šance na vakcínu

»20:10 Panikaření, mediální obraz

»25:20 Děti a jejich imunita

»33:40 O své práci

»38:50 Asi jsme někomu překazili byznys

»40:30 Čemu věřit...? (VTIP 41:00 :-))

»Rada na závěr: Používat selský rozum

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=3AfokVbej8I

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
739 090,63 Kč

Poslední aktualizace: 24.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 39 431 326