Ve zkratce

Stránka:

  Nejnovější dezinformace....

8.4.20

Česká republika:

Strach, který dnes lidé mají z nové nemoci covid-19 je podle Františka Vrabela, šéfa společnosti Semantic Visions, doslova živnou půdou pro dezinformátory.

Hlavními dezinformátory světa jsou podle autora analýzy Čína a Rusko. Pokud má vysvětlit poslední vývoj šíření fake news, tak ten samozřejmě směřuje na vývoj pandemie. Číňané prý mají odlišnou strategii než Rusové, kteří se snaží hlavně vystrašit a zmást. Teď Čína, ústy mluvčího ministerstva zahraničí, obvinila Spojené státy americké, že stojí za vytvořením viru.

Podle analytika je hlavním cílem takovýchto hybridních válek rozložení našeho demokratického systému.

„Ústředním narativem, který Ruská federace používá, je relativizace pravdy. Předkládá tak množství často protichůdných dezinformací, které ale slouží jedinému účelu. Tím je to, aby lidé přestali věřit jakékoli zprávě.

______
Návrat do 50.let - třídní boj s vnitřním nepřítelem. eurosojuz si rozvracet nenecháme! Boj s dezinformacemi alias cenzura jak BRNO!  Alternativa je zdrojem dezinfornací!

Zdroj: https://plus.rozhlas.cz/cina-muze-evropu-zachranit-pred-covi...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 6 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Hamáček chroptí blahem: asi se podaří prosadit 10 tisíc pokuty vybírané mestapem a policií

8.4.20

Česká republika:

Policisté a strážníci zřejmě dostanou možnost ukládat pokuty až do 10 000 korun lidem, kteří budou porušovat opatření proti šíření koronaviru. Počítá s tím vládní návrh zákona, který ve středu schválila sněmovna, byť poměrně těsnou většinou. Návrh nyní dostane k projednání Senát.

_____
Konečně kladivo na lidi. Zatím mohla policie jen mlátit lidi bez roušky. Co bude příště příště, Hamáčku? Co třeba rovnou zastřelit?

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/policie-zrejme-bude-moci-davat-...

Klasifikace: krimi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Pandemie povzbudila plány na budování vysokorychlostních sítí 5G

8.4.20

Neurčeno:

Po odeznění pandemie koronaviru experti v USA předpovídají boom vysokorychlostních sítí 5G, napsal americký server Politico. Masivní používání videokonferencí a zvýšená komunikace na sociálních sítích v podmínkách všeobecné izolace zvýraznila potřebu spolehlivého a rychlého spojení, které mohou sítě nové generace zajistit.

_______
Máte radost? Já hroznou.

Zdroj: https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/clanek/pandemie-p...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Revoluce nese smrt?

8.4.20

Neurčeno:

Nová převratná síť 5G je v těchto měsících masivně zaváděna všude na světě, do vesmíru jsou vypouštěny satelity na šíření signálu.

Podnikatel Elon Musk (SpaceX, PayPal, Tesla) dostal uprostřed karantény povolení od americké Federální komunikační komise (FCC) vypustit do vesmíru 12 tisíc satelitů na vysílání signálu 5G.

Do boje proti se 5G zapojují i celebrity. Herec Woody Harrelson (Larry Flint, Takoví normální zabijáci…) říká, že technologie 5G může mít vliv na epidemii koronaviru.

Telekomunikační společnosti tvrdí, že je záření 5G bezpečné, společnosti facebook, twitter a youtube blokují zmínky a články o vazbě 5G a koronaviru. Mainstreamová média je označují za konspirační teorie.

P.S. - video z přednášky Dr. Thomase Cowana už bylo také zablokováno!

Zdroj: https://www.arfa.cz/ze-by-wu-han-bylo-prvni-mesto-na-svete-p...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Ve Španělsku se policie vymkla kontrole

7.4.20

Španělsko:

Zpráva ze Španělska (nechávám bez úprav):

„…ono totiz v CR si hodne lidi stezuje, vidite to zle, ale v porovnani s tim co se deje ve spanelsku nebo francii, zijete vlastne vcelku normalne, bez hospod, biografu a hromadnych grilovacek, ale normalne. to co se deje tady (spain), si asi ani neumite predstavit. vzhledem k zakazu vychazeni totalni policejni diktatura, brutalita vuci obcanum (probehle video s fackou od MP je naproste nic a navic byl utocnik potrestan, to zde nehrozi) a predevsim neprosto nesmyslna sikana. ‚nastesti‘ mam psa a tak ‚muzu‘ jit 3x denne vencit. na 5 minut. do 100m od baraku. a minimalne 1x z toho me dozene guardia civil, kontrola dokumentu a narizeni okamziteho navratu. ze se pes ani nestih vysrat nikoho nezajima. jednou me chytli cca 300m dal (upozornuju ze tu mame takovy prostor kde nic neni, cca 1x1km, jen trava, krovi a pesiny, nikde ani zivacka) a mel sem fakt nasrano ze pokuta 600e me nemine.

A zde je neuvěřitelné video o tom, jak se chová španělská policie: https://uloz.to/video-proxy/0zaR1bgFNeZk?bitrate=360

Ale klikněte si na odkaz níže, je tam toho více a je to důležité.

Zdroj: https://aktualnekoronavirus.cz/koronavirus-ve-spanelsku-poli...

Klasifikace: politika,krimi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Zemřela novinářka Tereza Spencerová

7.4.20

Česká republika:

Česká novinářka Tereza Spencerová náhle zemřela ve věku 55 let. Smrt Terezy potvrdil Sputniku její kolega z TV Prima. Na facebookové stránce novinářky se objevují smutné zprávy jedna za druhou.

Nejen její čtenáři, ale také její přátelé momentálně na Facebooku píší o tom, jak jim bude chybět jejich Ranní kávička

Spencerová byla v posledních letech známá svou rubrikou Ranní kávička na webu Primy. Před tím sedm let působila v zahraniční redakci České tiskové kanceláře (ČTK). V letech 1991–1992 byla v Egyptě zpravodajem ČTK pro Blízký východ. Pracovala také nějakou dobu v Reflexu, Mladém světě, MF Plus či magazínu Lidé a země.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020040711768763-z...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci

7.4.20

USA:

Prezident USA Donald Trump podepsal výnos, který potvrzuje právo Američanů na těžbu kosmických zdrojů, a nařídil, aby byly v průběhu šesti měsíců projednány patřičné dohody s jinými zeměmi.

„Američané mají mít právo na komerční průzkumy, těžbu a využití přírodních zdrojů v dálném vesmíru v souladu s patřičným zákonodárstvím. Vesmír je zákonodárně a fyzicky jedinečnou doménou lidské činnosti, a Spojené státy ho nepokládají za všeobecné vlastnictví,“ uvádí se dokumentu, který rozšířil Bílý dům.

USA nepokládají za nutné přijímat nový mezinárodní dokument, chtějí však toto téma projednat s partnery. Ve výnosu se zdůrazňuje, že USA podporují kosmickou smlouvu z roku 1967, jsou ale proti dohodě z roku 1979 o činnosti států na Měsíci a jiných nebeských tělesech, kterou podepsalo zatím méně než 20 zemí.

Trumpova administrativa dříve oznámila obnovení měsíčného programu, který dostal název Artemis. V jeho rámci se plánuje návrat a stálá přítomnost člověka na Měsíci, což se stane etapou v přípravě pilotovaných letů na Mars.

______
Sami sobě vystaví glejt. ONI můžou vše. Stejné praktiky jako na Zemi - na co ukážou prstem, to je jejich. S tou vesmírnou technikou co mají a ekonomickými problémy, to naštěstí nebude tak brzo(možná vůbec ne).

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/2020040711767090-trump-potvr...

Klasifikace: technika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 5

  Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?

7.4.20

Austrálie:

Austrálie. Země, která je považována za jednu z nejsvobodnějších a nejvíce prosperujících na světě. Právě tady se během současné nelehké doby způsobené epidemií koronaviru nesmíte jen tak projíždět autem.

Protinožci mohou vycházet ze svých domovů za pracovními povinnostmi, nákupem potravin, návštěvou lékaře a rodinných příslušníků. Pokud je chytne policie při jiné než „nutné“ jízdě autem, mohou klidně dostat pokutu v rozmezí od 1 300 do 1 600 australských dolarů, tedy zhruba 20 až 25 tisíc korun.

Server CarExpert.com.au informuje, že se tak skutečně dějě.

Takto to dopadá, když policie dostane přebytek pravomocí a slouží jí příslušníci, kteří jenom slepě dodrží hloupá nařízení.

______
Pozor!  Aby se to i u nás jednou nestalo realitou.

Zdroj: https://www.autoweb.cz/kottas-pokuta-25-tisic-korun-za-bezdu...

Klasifikace: politika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”

7.4.20

USA:

Nebude možné, aby se znovu cestovalo po světě jako před vypuknutím virové epidemie. To bude umožněno je těm, kteří budou mít Průkaz digitální imunity, který bude obsahovat informaci, zda byl očkován proti COVID-19,” uvedl spoluzakladatel Microsoftu Bill Gates, samozvaný vizionář.

Kdo nebude očkován, nebude smět překročit hranice. Jakou formu bude mít Průkaz digitální imunity, o které mluví Gates. Možnosti jsou různé a jedna z nich je digitální čip, implantovaný pod kůži.

Na vytvoření digitálního identifikačního systém, který bude přesahovat hranice národních vlád, již pracuje společnost ID2020. Perfektní možností, jak zavést globálně digitální identitu je podle společnosti očkování. Společnost ID2020 již Průkaz digitální imunity testuje.
Záměrem je samozřejmě dostat čip pod kůži všem lidem na světě, vhodné by bylo začít již u kojenců, jak prosazuje aliance ID2020.

Zdroj: https://www.arfa.cz/bill-gates-bez-ockovani-proti-covid-19-n...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 5

 Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!

6.4.20

Rusko:

Český ministr zahraničí Tomáš Petříček poslal v pondělí nótu ruské diplomacii s tím, že Rusko je povinno chránit ambasádu ČR v Moskvě. Učinil tak poté, co v neděli skupina radikálů v maskách hodila do areálu ambasády několik dýmovnic a na plot vyvěsila nápis Stop fašismu. Petříček doufá, že se takové útoky už nebudou opakovat. Incident měl být reakcí na odstranění sochy maršála Ivana Koněva v Praze.

„Očekáváme, že ruské orgány přijmou taková opatření, aby se podobné incidenty neopakovaly,” píše se v nótě, kterou poslali ruskému ministerstvu zahraničí Petříkovi hoši.

______
Tak já nevím, Petříčku. A co jsi udělal, když hňup Kolář likvidoval sochu Koněva? A co jsi udělal, když hňup Novotný provokoval s pomníkem Vlasovcům? A co jsi udělal, když hňup Hřib posvětil přejmenování náměstí Pod Kaštany na Náměstí Borise Němcova? Nic, viď. Tak co čekáš od ruské strany? Jak se do lesa volá, ...

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/musite-nasi-ambasadu-ch...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska

6.4.20

Venezuela:

Velký podíl ropného průmyslu Venezuely převzala … Ruská vláda! Rozhodnutí bylo učiněno v sobotu večer 28. března 2020.

„Rosněfť oznámil ukončení své činnosti ve Venezuele a prodal veškerý majetek v zemi.“ A navíc: „Rosněft prodává aktiva ve Venezuele vládě Ruské federace.

Od nynějška Rusko může a musí chránit svůj státní majetek ve Venezuele, a v důsledku toho se mohou objevit ty nejneočekávanější varianty. V každém případě již bylo naznačeno, že útok na Venezuelu se automaticky stane útokem na Rusko.

O otázce parametrů ruské přítomnosti ve venezuelském ropném průmyslu začátkem roku 2020 psal časopis «Forbs». Podle něj „ruské společnosti dnes ovládají více než 70% ropy vyprodukované ve Venezuele.“

Zdroj: http://www.czechfreepress.cz/latinska-amerika/tak-to-je-bomb...

Klasifikace: politika,ekonomika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru

5.4.20

Británie:

Během probíhající zdravotní krize jsou strach a obavy naprosto přirozenými reakcemi. V Británii však pomalu přerůstá u některých lidí v agresi, která je v mnoha případech namířená proti novým sítím 5G. Na tamních sociálních sítích se totiž začaly rychle a úspěšně šířit konspirační teorie, že za šíření nebezpečného viru je odpovědný nový síťový standard.

V posledních dnech byly na různých místech Spojeného království zapáleny tři vysílače a pracovníci, kteří na zavádění nových sítí pracují se setkali s projevy nenávisti a výzvami, aby svou činnost okamžitě přerušili.

V nedávné době se na sociálních sítích ve Velké Británii objevily příspěvky, které poukazují na to, že sítě páté generace jsou škodlivé. Ve Wu-Chanu se virus podle nich rozvinul právě z důvodu toho, že tam byla zavedena nová mobilní síť a nyní nejvíce ohrožuje oblasti, kde jsou vysílače 5G v provozu.

Ačkoliv mobilní sítě ve Velké Británii spadají do kategorie kritické národní infrastruktury, objevují se na tamních sociálních sítích speciální skupiny, které vyzývají k vypalování 5G vysílačů.

Zdroj: https://otechnice.cz/na-nekolika-mistech-velke-britanie-zapa...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 9

 Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů

5.4.20

USA:

Počet nakažených koronavirem ve světě neustále stoupá a naděje se upínají k vytvoření vakcíny. Očekává se, že se ale neobjeví dříve než za rok. Přesto se už nyní vyskytují hlasy, které ji odmítají. Odpůrci očkování mohou podle odborníků představovat v boji s koronavirem překážku.

Krátce poté, co v Texasu kvůli koronaviru vyhlásili stav nouze, napsala Sarah na Facebook místní skupiny odpůrců očkování rozhodnou zprávu: „Vakcínu mé dceři dají jen přes moji mrtvolu.“ Nebyla jediná, kdo na sociálních sítích vyjadřoval svou obavu, že vláda využije koronavirové krize k tomu, aby prosadila povinnou vakcinaci.

______
Až se "zázračná vakcína" objeví, můžeme očekávat enormní tlak spojený s těžkou až hysterickou represí vůči všem odmítáčům dobra. Připravme se.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-vakcina-koronavir...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek

5.4.20

Indie:

Další důvod to nenosit! Člověk uškodí akorát sobě!

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=dX6J6FUcvgc

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 8

 Byl 15. březen 2020...

4.4.20

Česká republika:

Je patnáctého března 2020 téměř dvacet hodin. Dnes jsem se krom podrobných zpráv o postupu koronaviru dočetl, jaký má Denisa GROSOVÁ krásný přímo exluzivní zadeček, který ukazuje na dovolené na Zanzibaru (taky bych ho vystrkoval mít fotra magazlodeje). Dále pak, že Kristýna AGILÉRA si musí přilepit bradavky, aby jí neklouzaly z podprsenky. Ve Španělsku proběhla demonstrace za odsouzení zrůdného sexistického pohledu na svátek MDŽ. Zpráva dne je pak sdělení, že hinduisté pijí kravskou moč jako prevenci před nákazou korona virem. Ještě mnoho dalších velmi důležitých zpráv, které mne vskutku zaujaly, a bez nichž bych se jistě cítil být ochuzen a trapně neiformován. 

Nicméně, že je dnes patnáctého března, tedy den, kdy nás v roce 1939, bez jakékoli reakce západu, obsadilo Hitlerovské Německo a vymazalo z mapy Evropy zbytek Československa, to jsem si nikde nepřečetl. Všechny ostatní zprávy byly jistě mnohem zajímavější a co do potřeby informovanosti i důležitější. Napadá mě jedno starší úsloví, tuším, že je z pera klasika naší literatury:

Národ, který si neváží vlastní minulosti, si děje v ní prošlé bude nucen prožít znovu.

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...

4.4.20

Česká republika:

..musí totiž zajišťovat zájmy Francie v Africe a USA v Afganistanu.

Do české armády se od roku 1989 investovaly stovky miliard korun z kapes daňových poplatníků. Ovšem ukazuje se, že armáda České republiky zde není kvůli tomu, aby pomáhala českým lidem, ale aby hájila zájmy nadnárodních firem ve světě a třeba i takové Francie v africké Mali.

Ano, česká armáda nemá kapacity na pomoc českým lidem, protože je využívá pro zájmy globálních oligarchů v Africe a Afganistanu.  Ukázka toho, jak česká armáda sere na české lidi, je například zde:  Kraj Vysočina požádal před pár dny českou armádu o pomoc pro české lid kvůli epidemií koronaviru. Vedení české armády ovšem odpovědělo, že odmítá pomoci českým lidem, protože na to nemá kapacity.

Pokud vás zajímají skutečné důvody české účasti na francouzských misích v Africe, tak si přečtěte třeba tento článek: Je příčinou francouzské intervence v Mali neokolonialismus a uran? Obdobně to je i v případě Afganistanu, kde naopak armády USA a jeho spojenců, včetně České republiky, zajišťuji jedinou vlnou cestu pro nadnárodní firmy do střední Asie k jejím nerostným surovinám .

Zdroj: http://svobodnenoviny.eu/ceska-armada-odmitla-pomoci-ceskym-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Praha 6 přesouvá Koněva

3.4.20

Česká republika:

„Teď se dočasně přesune do prostor firmy specializované na ukládání uměleckých předmětů, a poté bude umístěn v Muzeu paměti 20. století,“ potvrdil nejprve přesun pro server Lidovky.cz mluvčí Prahy 6 Ondřej Šrámek.

Starosta Ondřej Kolář (TOP 09) se vyjádřil později. „Dnešní sejmutí bronzové sochy maršála Koněva z piedestalu na náměstí Interbrigády je pomyslným posledním tónem v etudě, která se v Bubenči rozehrála v roce 1980. Její echo bude nadále rezonovat v muzeu věnovanému dějinám dvacátého století v Československu a přispěje tak k objektivnímu výkladu naší nedávné historie,“ uvedl.

K přesunu se vyjádřil ústy svého mluvčího Jiřího Ovčáčka i prezident Miloš Zeman. „Pan prezident ostře odsuzuje pokoutní odstranění sochy maršála Koněva. Zneužití krizového stavu považuje pan prezident za morálně neospravedlnitelné,“ uvedl Ovčáček.

Poznámka editora: Nedávno jsme tady měli článek Michala Branda Kde jsou teď?, v němž se autor ptá, kde se ztratili škoditelé a pátá kolona. Takže zde je odpověď. Jsou pořád tady a hanebně zneužívají nouzové situace, kdy nelze proti jejich ničení aktivně vystupovat.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/praha-6-presouva-sochu-marsala-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 6

 Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce

3.4.20

Panama:

Panamská vláda zavedla neobvyklé karanténní opatření proti koronaviru. Mužům a ženám určila zvláštní dny, kdy dané pohlaví může vycházet. Zkomplikovala tím ovšem situaci pro transsexuály, kteří se obávají, že policisté pro ně nebudou mít pochopení, informuje místní deník La Estrella de Panamá.

______
Už jsem se bál, že nám média dají v této době pokoj od podobných excesů, ale ne. Vše je při starém. Opravdu je třeba neustále živit toto úpadkové, dekadentní téma a poukazovat na nedostatek pochopení pro tuto partičku?

A co mám říkat já? Já se třeba cítím být květináč. Kdybych žil v Panamě, měl bych problém, protože pro květináče není žádný den v týdnu. Diskriminace!

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/panama-transsexualove...

Klasifikace: kuriozity,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.

3.4.20

Česká republika:

Nevládní nezisková organizace Člověk v tísni se v reakci na ekonomické dopady vyvolané pandemií koronaviru rozhodla pomoci a vyhlásila sbírku SOS Česko. Je určena na pomoc nejohroženějším skupinám, které se ocitají v těžké životní situaci. Se zlou se ale potázala. Na Twitteru, kde sbírku ohlásila, lidé připomínají její minulá vyjádření, kdy se místo pomoci prý obracela k Čechům zády s tím, že pomáhá migrantům.

„Osobně pevně věřím, že je česká společnost silná a současnou krizi překonáme. I tak budou mezi námi lidé, kteří se ocitnou v nouzi a budou urgentně potřebovat pomoc. Proto jsme vyhlásili sbírku SOS Česko na pomoc obětem koronavirové krize,“ uvedl ke sbírce ředitel Člověka v tísni Šimon Pánek.

A přisly odpovědi: „Nasrat! Ještě před pár týdny jste se odmítli zúčastnit pomoci Čechům. A sotva přišel návrh na uzavření penězovodů, kypíte aktivitou. Nic, vám ani korunu,“ reagoval na sbírku neziskovky v diskusi uživatel.

A nebo: „Huhaha. Dostáváte od Česka miliardy a chcete, aby si Češi pomoc platili sami. Jste PARAZITI a podvodníci,“ napsal rozčíleně s tím, že neziskovky by se měly zrušit.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Nas-at-vam-an...

Klasifikace: politika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Turkmenistánu zakázali covid-1903.06.20 00:08 Turkmenistan 1

Jak zastavit Nord Stream 2?03.06.20 00:00 Evropská unie 0

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 16

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Měnové kurzy

USD
23,80 Kč
Euro
26,58 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,61 Kč
Australský dolar
16,36 Kč
Švýcarský frank
24,74 Kč
100 japonských jenů
21,92 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 174,54 Kč
1 unce stříbra
425,36 Kč
Bitcoin
225 621,73 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 36 325 843