Ve zkratce

Stránka:

 Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”

7.4.20

USA:

Nebude možné, aby se znovu cestovalo po světě jako před vypuknutím virové epidemie. To bude umožněno je těm, kteří budou mít Průkaz digitální imunity, který bude obsahovat informaci, zda byl očkován proti COVID-19,” uvedl spoluzakladatel Microsoftu Bill Gates, samozvaný vizionář.

Kdo nebude očkován, nebude smět překročit hranice. Jakou formu bude mít Průkaz digitální imunity, o které mluví Gates. Možnosti jsou různé a jedna z nich je digitální čip, implantovaný pod kůži.

Na vytvoření digitálního identifikačního systém, který bude přesahovat hranice národních vlád, již pracuje společnost ID2020. Perfektní možností, jak zavést globálně digitální identitu je podle společnosti očkování. Společnost ID2020 již Průkaz digitální imunity testuje.
Záměrem je samozřejmě dostat čip pod kůži všem lidem na světě, vhodné by bylo začít již u kojenců, jak prosazuje aliance ID2020.

Zdroj: https://www.arfa.cz/bill-gates-bez-ockovani-proti-covid-19-n...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 5 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!

6.4.20

Rusko:

Český ministr zahraničí Tomáš Petříček poslal v pondělí nótu ruské diplomacii s tím, že Rusko je povinno chránit ambasádu ČR v Moskvě. Učinil tak poté, co v neděli skupina radikálů v maskách hodila do areálu ambasády několik dýmovnic a na plot vyvěsila nápis Stop fašismu. Petříček doufá, že se takové útoky už nebudou opakovat. Incident měl být reakcí na odstranění sochy maršála Ivana Koněva v Praze.

„Očekáváme, že ruské orgány přijmou taková opatření, aby se podobné incidenty neopakovaly,” píše se v nótě, kterou poslali ruskému ministerstvu zahraničí Petříkovi hoši.

______
Tak já nevím, Petříčku. A co jsi udělal, když hňup Kolář likvidoval sochu Koněva? A co jsi udělal, když hňup Novotný provokoval s pomníkem Vlasovcům? A co jsi udělal, když hňup Hřib posvětil přejmenování náměstí Pod Kaštany na Náměstí Borise Němcova? Nic, viď. Tak co čekáš od ruské strany? Jak se do lesa volá, ...

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/musite-nasi-ambasadu-ch...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska

6.4.20

Venezuela:

Velký podíl ropného průmyslu Venezuely převzala … Ruská vláda! Rozhodnutí bylo učiněno v sobotu večer 28. března 2020.

„Rosněfť oznámil ukončení své činnosti ve Venezuele a prodal veškerý majetek v zemi.“ A navíc: „Rosněft prodává aktiva ve Venezuele vládě Ruské federace.

Od nynějška Rusko může a musí chránit svůj státní majetek ve Venezuele, a v důsledku toho se mohou objevit ty nejneočekávanější varianty. V každém případě již bylo naznačeno, že útok na Venezuelu se automaticky stane útokem na Rusko.

O otázce parametrů ruské přítomnosti ve venezuelském ropném průmyslu začátkem roku 2020 psal časopis «Forbs». Podle něj „ruské společnosti dnes ovládají více než 70% ropy vyprodukované ve Venezuele.“

Zdroj: http://www.czechfreepress.cz/latinska-amerika/tak-to-je-bomb...

Klasifikace: politika,ekonomika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru

5.4.20

Británie:

Během probíhající zdravotní krize jsou strach a obavy naprosto přirozenými reakcemi. V Británii však pomalu přerůstá u některých lidí v agresi, která je v mnoha případech namířená proti novým sítím 5G. Na tamních sociálních sítích se totiž začaly rychle a úspěšně šířit konspirační teorie, že za šíření nebezpečného viru je odpovědný nový síťový standard.

V posledních dnech byly na různých místech Spojeného království zapáleny tři vysílače a pracovníci, kteří na zavádění nových sítí pracují se setkali s projevy nenávisti a výzvami, aby svou činnost okamžitě přerušili.

V nedávné době se na sociálních sítích ve Velké Británii objevily příspěvky, které poukazují na to, že sítě páté generace jsou škodlivé. Ve Wu-Chanu se virus podle nich rozvinul právě z důvodu toho, že tam byla zavedena nová mobilní síť a nyní nejvíce ohrožuje oblasti, kde jsou vysílače 5G v provozu.

Ačkoliv mobilní sítě ve Velké Británii spadají do kategorie kritické národní infrastruktury, objevují se na tamních sociálních sítích speciální skupiny, které vyzývají k vypalování 5G vysílačů.

Zdroj: https://otechnice.cz/na-nekolika-mistech-velke-britanie-zapa...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 9

 Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů

5.4.20

USA:

Počet nakažených koronavirem ve světě neustále stoupá a naděje se upínají k vytvoření vakcíny. Očekává se, že se ale neobjeví dříve než za rok. Přesto se už nyní vyskytují hlasy, které ji odmítají. Odpůrci očkování mohou podle odborníků představovat v boji s koronavirem překážku.

Krátce poté, co v Texasu kvůli koronaviru vyhlásili stav nouze, napsala Sarah na Facebook místní skupiny odpůrců očkování rozhodnou zprávu: „Vakcínu mé dceři dají jen přes moji mrtvolu.“ Nebyla jediná, kdo na sociálních sítích vyjadřoval svou obavu, že vláda využije koronavirové krize k tomu, aby prosadila povinnou vakcinaci.

______
Až se "zázračná vakcína" objeví, můžeme očekávat enormní tlak spojený s těžkou až hysterickou represí vůči všem odmítáčům dobra. Připravme se.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-vakcina-koronavir...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek

5.4.20

Indie:

Další důvod to nenosit! Člověk uškodí akorát sobě!

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=dX6J6FUcvgc

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 8

 Byl 15. březen 2020...

4.4.20

Česká republika:

Je patnáctého března 2020 téměř dvacet hodin. Dnes jsem se krom podrobných zpráv o postupu koronaviru dočetl, jaký má Denisa GROSOVÁ krásný přímo exluzivní zadeček, který ukazuje na dovolené na Zanzibaru (taky bych ho vystrkoval mít fotra magazlodeje). Dále pak, že Kristýna AGILÉRA si musí přilepit bradavky, aby jí neklouzaly z podprsenky. Ve Španělsku proběhla demonstrace za odsouzení zrůdného sexistického pohledu na svátek MDŽ. Zpráva dne je pak sdělení, že hinduisté pijí kravskou moč jako prevenci před nákazou korona virem. Ještě mnoho dalších velmi důležitých zpráv, které mne vskutku zaujaly, a bez nichž bych se jistě cítil být ochuzen a trapně neiformován. 

Nicméně, že je dnes patnáctého března, tedy den, kdy nás v roce 1939, bez jakékoli reakce západu, obsadilo Hitlerovské Německo a vymazalo z mapy Evropy zbytek Československa, to jsem si nikde nepřečetl. Všechny ostatní zprávy byly jistě mnohem zajímavější a co do potřeby informovanosti i důležitější. Napadá mě jedno starší úsloví, tuším, že je z pera klasika naší literatury:

Národ, který si neváží vlastní minulosti, si děje v ní prošlé bude nucen prožít znovu.

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...

4.4.20

Česká republika:

..musí totiž zajišťovat zájmy Francie v Africe a USA v Afganistanu.

Do české armády se od roku 1989 investovaly stovky miliard korun z kapes daňových poplatníků. Ovšem ukazuje se, že armáda České republiky zde není kvůli tomu, aby pomáhala českým lidem, ale aby hájila zájmy nadnárodních firem ve světě a třeba i takové Francie v africké Mali.

Ano, česká armáda nemá kapacity na pomoc českým lidem, protože je využívá pro zájmy globálních oligarchů v Africe a Afganistanu.  Ukázka toho, jak česká armáda sere na české lidi, je například zde:  Kraj Vysočina požádal před pár dny českou armádu o pomoc pro české lid kvůli epidemií koronaviru. Vedení české armády ovšem odpovědělo, že odmítá pomoci českým lidem, protože na to nemá kapacity.

Pokud vás zajímají skutečné důvody české účasti na francouzských misích v Africe, tak si přečtěte třeba tento článek: Je příčinou francouzské intervence v Mali neokolonialismus a uran? Obdobně to je i v případě Afganistanu, kde naopak armády USA a jeho spojenců, včetně České republiky, zajišťuji jedinou vlnou cestu pro nadnárodní firmy do střední Asie k jejím nerostným surovinám .

Zdroj: http://svobodnenoviny.eu/ceska-armada-odmitla-pomoci-ceskym-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Praha 6 přesouvá Koněva

3.4.20

Česká republika:

„Teď se dočasně přesune do prostor firmy specializované na ukládání uměleckých předmětů, a poté bude umístěn v Muzeu paměti 20. století,“ potvrdil nejprve přesun pro server Lidovky.cz mluvčí Prahy 6 Ondřej Šrámek.

Starosta Ondřej Kolář (TOP 09) se vyjádřil později. „Dnešní sejmutí bronzové sochy maršála Koněva z piedestalu na náměstí Interbrigády je pomyslným posledním tónem v etudě, která se v Bubenči rozehrála v roce 1980. Její echo bude nadále rezonovat v muzeu věnovanému dějinám dvacátého století v Československu a přispěje tak k objektivnímu výkladu naší nedávné historie,“ uvedl.

K přesunu se vyjádřil ústy svého mluvčího Jiřího Ovčáčka i prezident Miloš Zeman. „Pan prezident ostře odsuzuje pokoutní odstranění sochy maršála Koněva. Zneužití krizového stavu považuje pan prezident za morálně neospravedlnitelné,“ uvedl Ovčáček.

Poznámka editora: Nedávno jsme tady měli článek Michala Branda Kde jsou teď?, v němž se autor ptá, kde se ztratili škoditelé a pátá kolona. Takže zde je odpověď. Jsou pořád tady a hanebně zneužívají nouzové situace, kdy nelze proti jejich ničení aktivně vystupovat.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/praha-6-presouva-sochu-marsala-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 6

 Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce

3.4.20

Panama:

Panamská vláda zavedla neobvyklé karanténní opatření proti koronaviru. Mužům a ženám určila zvláštní dny, kdy dané pohlaví může vycházet. Zkomplikovala tím ovšem situaci pro transsexuály, kteří se obávají, že policisté pro ně nebudou mít pochopení, informuje místní deník La Estrella de Panamá.

______
Už jsem se bál, že nám média dají v této době pokoj od podobných excesů, ale ne. Vše je při starém. Opravdu je třeba neustále živit toto úpadkové, dekadentní téma a poukazovat na nedostatek pochopení pro tuto partičku?

A co mám říkat já? Já se třeba cítím být květináč. Kdybych žil v Panamě, měl bych problém, protože pro květináče není žádný den v týdnu. Diskriminace!

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/panama-transsexualove...

Klasifikace: kuriozity,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.

3.4.20

Česká republika:

Nevládní nezisková organizace Člověk v tísni se v reakci na ekonomické dopady vyvolané pandemií koronaviru rozhodla pomoci a vyhlásila sbírku SOS Česko. Je určena na pomoc nejohroženějším skupinám, které se ocitají v těžké životní situaci. Se zlou se ale potázala. Na Twitteru, kde sbírku ohlásila, lidé připomínají její minulá vyjádření, kdy se místo pomoci prý obracela k Čechům zády s tím, že pomáhá migrantům.

„Osobně pevně věřím, že je česká společnost silná a současnou krizi překonáme. I tak budou mezi námi lidé, kteří se ocitnou v nouzi a budou urgentně potřebovat pomoc. Proto jsme vyhlásili sbírku SOS Česko na pomoc obětem koronavirové krize,“ uvedl ke sbírce ředitel Člověka v tísni Šimon Pánek.

A přisly odpovědi: „Nasrat! Ještě před pár týdny jste se odmítli zúčastnit pomoci Čechům. A sotva přišel návrh na uzavření penězovodů, kypíte aktivitou. Nic, vám ani korunu,“ reagoval na sbírku neziskovky v diskusi uživatel.

A nebo: „Huhaha. Dostáváte od Česka miliardy a chcete, aby si Češi pomoc platili sami. Jste PARAZITI a podvodníci,“ napsal rozčíleně s tím, že neziskovky by se měly zrušit.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Nas-at-vam-an...

Klasifikace: politika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?

3.4.20

USA:

Zatímco americká média hovoří o tisící mrtvých a o mrazících vozech přistavovaných k nemocnícím, kde nakládají mrtvá těla těch, kteří se nevejdou do márnice, vznikl na Twitteru hashtag #filmyourhospital. Klikněte si, dokud to tam je. V podstatě jde o to, že v amerických nemocnicích je klid.

Rozumíte tomu? Já ne.

Zdroj: https://www.arfa.cz/hromady-mrtvych-tel-v-mrazicich-boxech-a...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!

2.4.20

Česká republika:

Nenávist ke svobodě slova komisařky Jourové dosáhla vrcholu a celá společnost už nechce její "možné zločiny", jakožto výroky jejích kámošů, kdy se veřejně a neprozřetelně přiznala, že je korumpuje z veřejných prostředků nadále tolerovat.

Trestní oznámení
- pro přečin podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod podle § 356 TZ
- zločin šíření poplašné zprávy podle § 357 odst. 1,4 TZ.

Podezřelá coby eurokomisařka pronesla dne 27. Března 2020 ostré výpady a ničím nepodložené čili nepravdivé výroky proti Rusku a Číně s tím, že kůli pandemii nesmíme zapomínat na ruské dezinformace a užitečné idioty.

Lze tedy jednoznačně konstatovat, že žádné zásadní dezinformace, jejichž původcem by byla Čína či Ruska podezřelá neuvedla a proto její tvrzení je nepravdivé.

Vše budí dojem, že šířením těchto nepravdivých informací se snaží podezřelá coby významná představitelka Evropské komise odvést pozornost od faktu, že uprostřed Evropské unie roste otevřená a ostrá kritika na fungování Evropské unie a neschopnost reálně řešit pomoc zejména nejpostiženějším zemím, Itálii, Španělsku.

Zdroj: http://skrytapravda.cz/domaci/3174-tak-a-dost-je-podano-tres...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii

2.4.20

Neurčeno:

Rockefellerova nadace a Global Business Network stojí za studií z roku 2010 s názvem:PDF: Scénáře pro budoucnost technologií a mezinárodního rozvoje

Zhruba 50str dokument popisuje různé scénáře. Dále citace ze Zdroje.

Správa hovorí o vplyve vírusu na všetky prvky verejného života. Ale hlavne na hospodárstvo. „Pandémia má zničujúci vplyv aj na hospodárstvo. Medzinárodný pohyb osôb a tovaru sa zastavil. Oslabilo to odvetvia ako cestovný ruch...."

Zvyčajne pasívny štát sa podľa správy prebudí. A začne aktívne bojovať proti pandémii. Pristúpi preto k tvrdým opatreniam. Obvyklé predstavy o demokracii a ľudských právach sa začnú rúcať.

„Počas pandémie si národní vodcovia na celom svete posilnia právomoci. Stanovia najprísnejšie pravidlá a obmedzenia. Od povinného nosenia masiek na tvári až po kontrolu telesnej teploty pri vstupoch na verejné miesta ako železničné stanice a supermarkety. Autoritárska kontrola a dohľad nad občanmi sa dokonca zvýši po skončení pandémie...."

Správa zdôrazňuje, že najlepšie si s pandémiou poradí Čína.

Mnohem více pak uvádí zdroj, kde jsou další odkazy.

Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/dokazy-o-teroristickej-oper...

Klasifikace: politika,ekonomika,zdravi Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 1

 Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři

2.4.20

Česká republika:

Český sociolog a analytik Petr Hampl se na svém Facebooku uvedl, co si myslí o tom, že Jan Hamáček vede krizový štáb a vyslovil se i k možnému prodloužení nouzového stavu v ČR do poloviny května letošího roku.

„Jan Hamáček převzal řízení krizového a štábu a už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři. Stabilizaci ekonomiky mají řídit lidé jako Jan Švejnar a Tomáš Sedláček. Profláklí havlisté, kteří v životě neřídili ani krámek na rohu a jejichž jedinou kvalifikací je vazba na nadnárodní bankovní skupiny. Takže o tom, co je pro dobré lidi v ČR, se bude rozhodovat v centrálách Goldman Sachs a KBC Bank. Není těžké už teď vědět, jak to dopadne,“ píše v první části svého příspěvku.

„A nouzový stav do poloviny května. Jak mohou teď vědět, jak se bude epidemie vyvíjet? To nedává jiný smysl než, že někdo potřebuje, aby české firmy a živnosti tak dlouho krvácely. Jenom toho Mináře už přestali potřebovat,“ podotkl závěrem.

„Očekával bych od vlády, pokud chce prodloužit, že přijde s jasnou žádostí, s odůvodněním, proč to chce, a také předloží návrh opatření, s nimiž počítá. I pak si myslím, že nouzový stav můžeme prodloužit na nějakou minimální dobu, podle mě tak maximálně na čtrnáct dní. Určitě ne na měsíc a určitě ne dát vládě bianco šek“.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020040111741980-h...

Klasifikace: politika,ekonomika,zdravi,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Podívejte se, kam přísná karanténa vede

1.4.20

Itálie:

Pokud vláda zakáže lidem si vydělávat na živobytí několik měsíců po sobě, tak nakonec už nebudou mít za co si jídlo koupit.

Pokud bude někdo volit mezi téměř jistou smrtí hladem a 96,5% šanci na přežití v případě onemocnění, tak volba je jasná. Dříve či později dojde k výbuchu nespokojenosti lidí.

A pak to buď krvavě potlačí armáda a nebo dojde k občanské válce.

Opravdu chceme v naší zemi opakovat ten samý scénář?

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/zoufali...

Klasifikace: politika,zdravi,finance Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 5

 Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku

1.4.20

Česká republika:

Dnešní ráno bylo rekordně chladné, ale mrazy na konci týdne naopak vystřídá tropické počasí. Teploty se vyšplhají až na 30 °C a na obloze bude slunečno.

V předpovědi tropické teploty neuvidíte

Kvůli očekávané předpovědi tropických teplot na víkend stojí česká vláda před velikým problémem. Velmi teplé počasí by totiž lidi hromadně lákalo ven do lesů nebo k vodě, aby se zchladili. Tím se ovšem sníží účinnost karanténních opatření. Vláda tak přistoupila k razantním opatřením a zakázala webovým stránkám, oficiálním úřadům a České televizi předpověď o tropických teplotách publikovat. Tento článek ještě vyšel před oficiálním zákazem a je tedy zřejmě jediným, který o tropických teplotách informuje. Na ostatních místech jsme byli nuceni předpověď upravit tak, aby splňovala vládní nařízení a tolik nelákala ven. U nás jsme to vyřešili snížením předpovídaných teplot z 30 °C na teploty kolem 10 °C.

Zdroj: https://www.in-pocasi.cz/clanky/vyznacne/tropy-1.4.2020/

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese

1.4.20

Česká republika:

Opékání buřtů ukončili v pondělí policisté na Rokycansku. Dvanáct teenagerů se tam sešlo, i když věděli o zákazu shlukování lidí. Přestupek policisté oznámili hygienikům. 

Policisté rovnou oznámili přestupek podle lesního zákona, protože rozdělávání ohně v lese je zakázáno. 

______
Já myslím, že by je měli rovnou zastřelit za úsvitu. Takové zločiny nelze v Hamáčkově a Prymulově Babišstanu tolerovat. 

Mimochodem, včera jsem jen tak pro srandu počítal kamery na 4km úseku K Barandovu. V jednom směru jich bylo 24, ale možná jsem několik přehlédl.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/mladez-na-rokycansku-ope...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru

1.4.20

Bolivie:

Policisté z hlavního města Bolívie La Paz se k otázce informování místních obyvatel o opatření, která je nutné dodržovat v boji proti šíření koronaviru, postavili s tvůrčí fantazií. Na záběrech dva policisté chodí po ulicích bolivijského hlavního města v kostýmech koronaviru a připomínají obyvatelům důležitost dodržování hygienických a sociálních opatření zaměřených na boj proti šíření viru COVID-19

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=esocqsBqRtg&feature=emb_titl...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Turkmenistánu zakázali covid-1903.06.20 00:08 Turkmenistan 0

Jak zastavit Nord Stream 2?03.06.20 00:00 Evropská unie 0

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 16

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Měnové kurzy

USD
23,80 Kč
Euro
26,58 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,61 Kč
Australský dolar
16,36 Kč
Švýcarský frank
24,74 Kč
100 japonských jenů
21,92 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 174,54 Kč
1 unce stříbra
425,36 Kč
Bitcoin
225 621,73 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 36 325 751