Ve zkratce

Stránka:

 Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce

3.4.20

Panama:

Panamská vláda zavedla neobvyklé karanténní opatření proti koronaviru. Mužům a ženám určila zvláštní dny, kdy dané pohlaví může vycházet. Zkomplikovala tím ovšem situaci pro transsexuály, kteří se obávají, že policisté pro ně nebudou mít pochopení, informuje místní deník La Estrella de Panamá.

______
Už jsem se bál, že nám média dají v této době pokoj od podobných excesů, ale ne. Vše je při starém. Opravdu je třeba neustále živit toto úpadkové, dekadentní téma a poukazovat na nedostatek pochopení pro tuto partičku?

A co mám říkat já? Já se třeba cítím být květináč. Kdybych žil v Panamě, měl bych problém, protože pro květináče není žádný den v týdnu. Diskriminace!

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/panama-transsexualove...

Klasifikace: kuriozity,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.

3.4.20

Česká republika:

Nevládní nezisková organizace Člověk v tísni se v reakci na ekonomické dopady vyvolané pandemií koronaviru rozhodla pomoci a vyhlásila sbírku SOS Česko. Je určena na pomoc nejohroženějším skupinám, které se ocitají v těžké životní situaci. Se zlou se ale potázala. Na Twitteru, kde sbírku ohlásila, lidé připomínají její minulá vyjádření, kdy se místo pomoci prý obracela k Čechům zády s tím, že pomáhá migrantům.

„Osobně pevně věřím, že je česká společnost silná a současnou krizi překonáme. I tak budou mezi námi lidé, kteří se ocitnou v nouzi a budou urgentně potřebovat pomoc. Proto jsme vyhlásili sbírku SOS Česko na pomoc obětem koronavirové krize,“ uvedl ke sbírce ředitel Člověka v tísni Šimon Pánek.

A přisly odpovědi: „Nasrat! Ještě před pár týdny jste se odmítli zúčastnit pomoci Čechům. A sotva přišel návrh na uzavření penězovodů, kypíte aktivitou. Nic, vám ani korunu,“ reagoval na sbírku neziskovky v diskusi uživatel.

A nebo: „Huhaha. Dostáváte od Česka miliardy a chcete, aby si Češi pomoc platili sami. Jste PARAZITI a podvodníci,“ napsal rozčíleně s tím, že neziskovky by se měly zrušit.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Nas-at-vam-an...

Klasifikace: politika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?

3.4.20

USA:

Zatímco americká média hovoří o tisící mrtvých a o mrazících vozech přistavovaných k nemocnícím, kde nakládají mrtvá těla těch, kteří se nevejdou do márnice, vznikl na Twitteru hashtag #filmyourhospital. Klikněte si, dokud to tam je. V podstatě jde o to, že v amerických nemocnicích je klid.

Rozumíte tomu? Já ne.

Zdroj: https://www.arfa.cz/hromady-mrtvych-tel-v-mrazicich-boxech-a...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!

2.4.20

Česká republika:

Nenávist ke svobodě slova komisařky Jourové dosáhla vrcholu a celá společnost už nechce její "možné zločiny", jakožto výroky jejích kámošů, kdy se veřejně a neprozřetelně přiznala, že je korumpuje z veřejných prostředků nadále tolerovat.

Trestní oznámení
- pro přečin podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod podle § 356 TZ
- zločin šíření poplašné zprávy podle § 357 odst. 1,4 TZ.

Podezřelá coby eurokomisařka pronesla dne 27. Března 2020 ostré výpady a ničím nepodložené čili nepravdivé výroky proti Rusku a Číně s tím, že kůli pandemii nesmíme zapomínat na ruské dezinformace a užitečné idioty.

Lze tedy jednoznačně konstatovat, že žádné zásadní dezinformace, jejichž původcem by byla Čína či Ruska podezřelá neuvedla a proto její tvrzení je nepravdivé.

Vše budí dojem, že šířením těchto nepravdivých informací se snaží podezřelá coby významná představitelka Evropské komise odvést pozornost od faktu, že uprostřed Evropské unie roste otevřená a ostrá kritika na fungování Evropské unie a neschopnost reálně řešit pomoc zejména nejpostiženějším zemím, Itálii, Španělsku.

Zdroj: http://skrytapravda.cz/domaci/3174-tak-a-dost-je-podano-tres...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii

2.4.20

Neurčeno:

Rockefellerova nadace a Global Business Network stojí za studií z roku 2010 s názvem:PDF: Scénáře pro budoucnost technologií a mezinárodního rozvoje

Zhruba 50str dokument popisuje různé scénáře. Dále citace ze Zdroje.

Správa hovorí o vplyve vírusu na všetky prvky verejného života. Ale hlavne na hospodárstvo. „Pandémia má zničujúci vplyv aj na hospodárstvo. Medzinárodný pohyb osôb a tovaru sa zastavil. Oslabilo to odvetvia ako cestovný ruch...."

Zvyčajne pasívny štát sa podľa správy prebudí. A začne aktívne bojovať proti pandémii. Pristúpi preto k tvrdým opatreniam. Obvyklé predstavy o demokracii a ľudských právach sa začnú rúcať.

„Počas pandémie si národní vodcovia na celom svete posilnia právomoci. Stanovia najprísnejšie pravidlá a obmedzenia. Od povinného nosenia masiek na tvári až po kontrolu telesnej teploty pri vstupoch na verejné miesta ako železničné stanice a supermarkety. Autoritárska kontrola a dohľad nad občanmi sa dokonca zvýši po skončení pandémie...."

Správa zdôrazňuje, že najlepšie si s pandémiou poradí Čína.

Mnohem více pak uvádí zdroj, kde jsou další odkazy.

Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/dokazy-o-teroristickej-oper...

Klasifikace: politika,ekonomika,zdravi Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 1

 Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři

2.4.20

Česká republika:

Český sociolog a analytik Petr Hampl se na svém Facebooku uvedl, co si myslí o tom, že Jan Hamáček vede krizový štáb a vyslovil se i k možnému prodloužení nouzového stavu v ČR do poloviny května letošího roku.

„Jan Hamáček převzal řízení krizového a štábu a už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři. Stabilizaci ekonomiky mají řídit lidé jako Jan Švejnar a Tomáš Sedláček. Profláklí havlisté, kteří v životě neřídili ani krámek na rohu a jejichž jedinou kvalifikací je vazba na nadnárodní bankovní skupiny. Takže o tom, co je pro dobré lidi v ČR, se bude rozhodovat v centrálách Goldman Sachs a KBC Bank. Není těžké už teď vědět, jak to dopadne,“ píše v první části svého příspěvku.

„A nouzový stav do poloviny května. Jak mohou teď vědět, jak se bude epidemie vyvíjet? To nedává jiný smysl než, že někdo potřebuje, aby české firmy a živnosti tak dlouho krvácely. Jenom toho Mináře už přestali potřebovat,“ podotkl závěrem.

„Očekával bych od vlády, pokud chce prodloužit, že přijde s jasnou žádostí, s odůvodněním, proč to chce, a také předloží návrh opatření, s nimiž počítá. I pak si myslím, že nouzový stav můžeme prodloužit na nějakou minimální dobu, podle mě tak maximálně na čtrnáct dní. Určitě ne na měsíc a určitě ne dát vládě bianco šek“.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020040111741980-h...

Klasifikace: politika,ekonomika,zdravi,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Podívejte se, kam přísná karanténa vede

1.4.20

Itálie:

Pokud vláda zakáže lidem si vydělávat na živobytí několik měsíců po sobě, tak nakonec už nebudou mít za co si jídlo koupit.

Pokud bude někdo volit mezi téměř jistou smrtí hladem a 96,5% šanci na přežití v případě onemocnění, tak volba je jasná. Dříve či později dojde k výbuchu nespokojenosti lidí.

A pak to buď krvavě potlačí armáda a nebo dojde k občanské válce.

Opravdu chceme v naší zemi opakovat ten samý scénář?

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/zoufali...

Klasifikace: politika,zdravi,finance Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 5

 Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku

1.4.20

Česká republika:

Dnešní ráno bylo rekordně chladné, ale mrazy na konci týdne naopak vystřídá tropické počasí. Teploty se vyšplhají až na 30 °C a na obloze bude slunečno.

V předpovědi tropické teploty neuvidíte

Kvůli očekávané předpovědi tropických teplot na víkend stojí česká vláda před velikým problémem. Velmi teplé počasí by totiž lidi hromadně lákalo ven do lesů nebo k vodě, aby se zchladili. Tím se ovšem sníží účinnost karanténních opatření. Vláda tak přistoupila k razantním opatřením a zakázala webovým stránkám, oficiálním úřadům a České televizi předpověď o tropických teplotách publikovat. Tento článek ještě vyšel před oficiálním zákazem a je tedy zřejmě jediným, který o tropických teplotách informuje. Na ostatních místech jsme byli nuceni předpověď upravit tak, aby splňovala vládní nařízení a tolik nelákala ven. U nás jsme to vyřešili snížením předpovídaných teplot z 30 °C na teploty kolem 10 °C.

Zdroj: https://www.in-pocasi.cz/clanky/vyznacne/tropy-1.4.2020/

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese

1.4.20

Česká republika:

Opékání buřtů ukončili v pondělí policisté na Rokycansku. Dvanáct teenagerů se tam sešlo, i když věděli o zákazu shlukování lidí. Přestupek policisté oznámili hygienikům. 

Policisté rovnou oznámili přestupek podle lesního zákona, protože rozdělávání ohně v lese je zakázáno. 

______
Já myslím, že by je měli rovnou zastřelit za úsvitu. Takové zločiny nelze v Hamáčkově a Prymulově Babišstanu tolerovat. 

Mimochodem, včera jsem jen tak pro srandu počítal kamery na 4km úseku K Barandovu. V jednom směru jich bylo 24, ale možná jsem několik přehlédl.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/mladez-na-rokycansku-ope...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru

1.4.20

Bolivie:

Policisté z hlavního města Bolívie La Paz se k otázce informování místních obyvatel o opatření, která je nutné dodržovat v boji proti šíření koronaviru, postavili s tvůrčí fantazií. Na záběrech dva policisté chodí po ulicích bolivijského hlavního města v kostýmech koronaviru a připomínají obyvatelům důležitost dodržování hygienických a sociálních opatření zaměřených na boj proti šíření viru COVID-19

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=esocqsBqRtg&feature=emb_titl...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?

31.3.20

Rusko:

merický prezident Donald Trump během tiskové konferenci o koronaviru v Bílém domě uvedl, že Rusko do USA vyslalo „velké letadlo se zdravotnickými potřebami“.

„Myslím, že nakonec budeme silnější. Hodně jsme se toho naučili. Musím říct, že máme výborné vztahy s mnoha zeměmi. Čína nám něco poslala, bylo to skvělé, Rusko nám vyslalo velmi, velmi velké letadlo plné zdravotnických potřeb, to bylo velmi milé. Ostatní země nám toho posílaly hodně, byl jsem příjemně překvapen," řekl americký vůdce na tiskové konferenci o koronaviru v Bílém domě.

Video s poděkováním zde: https://www.youtube.com/watch?v=reyR9Wv8vjk&feature=youtu.be&t=3215

 

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/2020033111736255-trump-rusko...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 D-Test provedl test roušek a respirátorů

31.3.20

Česká republika:

V současné době, kdy se slovo rouška skloňuje často, není na škodu podívat se, jak to vlastně je s účinností roušek. V D-Test provedli velké porovnání roušek a respirátorů v roce 2003. Výsledek - viz odkaz níže.

Přečtěte si, na čem záleží. A pak uvažujte, na kolik vám pomůže hadr přes ústa spíchnutý narychlo ze starého polštáře.

Zdroj: https://uloz.to/file/WWag0J2aoy5h/rousky-test-s-vysledky-pdf

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 12

 Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie

31.3.20

Slovensko:

Minister zdravotníctva Marek Krajčí z OĽaNO má svojej agende okrem priority boja s koronavírusom aj zavedenie resp. sprísnenie postihov pre občanov, ktorí odmietajú očkovanie.

Krajčí hovorí, že tzv. antivaxeri, ľudia ktorí sa odmietajú zaočkovať, by mali byť natoľko zodpovední a féroví, že pokiaľ by ochorenie dostali, musia niesť následky za to, že roznesú infekciu. „A takisto si musia hradiť liečbu tohto ochorenia. Toto si myslím, že je dôležité, aby sme prijali.“

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/minister-krajci-suvislosti-koron...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí

31.3.20

Česká republika:

Člověk by se rád na nějakou dobu omezil, kdyby viděl, že to má smysl.

Ale dle zkušeností se totální kontrola lidí vládě či policii zalíbí a všechny svobody, které jsem tu kdy měli mohou být na dlouhá desetiletí ztraceny.

To je přesně to, na co jsem od začátku upozorňoval.

Zdroj: https://www.respekt.cz/respekt-pravo/dejiny-uci-ze-se-po-zpr...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 14

 Rouškový teror v Čechách

31.3.20

Česká republika:

Osamělého čtyřiasedmdesátiletého seniora, který se vypravil nakoupit nejnutnější věci do jednoho z ostravských obchodů, napadla skupinka lidí za to, že nemá nasazenou roušku. Starší muž se pod snůškou nadávek a strkanců s pláčem sesypal, informuje Blesk.cz.

______
Hlupáci a zbabělci, styďte se!

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lide-napadli-d...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Neutopické zemědělství: krizové jaro

30.3.20

Česká republika:
  1. Od chvíle, kdy má Babišův Preol přístaviště na Labi a skladovací kapacitu převyšující období nízkého stavu vody, od té doby jde pěstování řepky v naší zemičce z kopce.
  2. Hlavní problém letošního jara se jmenuje – ano milé děti, hraboš polní.
  3. Průmyslových hnojiv se používá pořád stejně, protože bez nich na naší vyčepané půdě nic nevyroste.
  4. Agrochemie se používá pořád stejně, protože bez ní bude všude sněť obilná a plevel.
  5. Letošní výnos bude podle mě určitě horší než loňský ve všech ohledech, právě kvůli myším. Bude to platit i pro zeleninu, protože myšičky přijdou i tam.

Jinak všeobecně máme obilnin dost. Měli jsme jich dost vždycky a v tomto ohledu se nic neměnilo.

Mnohem zajímavější problém bude živočišná výroba. Tam jsme nedostatkoví, ale náhrada masa odjinud se nedá nahradit z měsíce na měsíc.

Na druhou stranu – zemědělcům hodně pomůže nízká cena ropy. Levná ropa = levná orba = nepotřebujeme tolik roundupu, protože orání je za míň.

Zdroj: https://pravyprostor.cz/neutopicke-zemedelstvi-krizove-jaro/

Klasifikace: ekonomika,ekologie Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci

30.3.20

Neurčeno:

Doktor Ellis Silver, autor mnoha vědeckých publikací, se domnívá, že jsme hosty na své vlastní planetě. Původně jsme se vyvinuli úplně jinde. Podle něj existuje hned 17 faktů, které dokazují, že jsme odjinud.

Podle naší fyziologie jsme se původně vyvinuli na planetě s nižší gravitací. Ubližuje nám sluneční světlo, které přitom nevadí mnoha jiným pozemským tvorům.

Chronické nemoci a pandemie jsou důkazem, že na pozemské prostředí nejsme příliš dobře adaptováni. Typickým příkladem jsou morové epidemie, které v minulosti devastovaly Evropu. Zajímavé je, že člověk je jediný živočišný druh, který má velké problémy s porodem svých potomků.

Naše vnitřní hodiny jsou nastaveny na pětadvacetihodinový interval, jenže náš den trvá jen 24 hodin.

Co z těchto všech faktů dr. Silver vyvozuje? Podle něj byl lidský rod v minulosti zkřížen s jiným druhem, zřejmě z Alpha Centauri nebo jiné blízké hvězdy. Tímto křížením došlo ke vzniku rodu Homo erectus, který byl ovšem na Zemi importován z jiné planety. Možná zde byli lidé vysídleni za trest a naše Země tak sloužila coby vězeňská planeta, jako Austrálie pro Evropany.

Zdroj: https://www.extrastory.cz/lidstvo-se-vyvinulo-puvodne-na-zce...

Klasifikace: kuriozity,veda Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 18

 Rockefeller a pandemie

29.3.20

Neurčeno:

Nadace Rockefeller Foundation zveřejnila v květnu 2010 zprávu, ve které velmi přesně predikuje právě probíhající paniku z pandemie a její následky.

Zpráva futurologa Petera Schwarze měla název “Scénáře budoucnosti technologií a mezinárodního rozvoje”. Scénář s názvem „Lock Step“ (krok uzamčení) popisuje svět úplné vládní kontroly a autoritářského vedení.

Studie předvídá budoucnost, kdy pandemie umožní národním vůdcům, aby upevnili a rozšířili svoji moc a zavedli přísná pravidla a omezení, která by zůstala i po zmizení pandemie.

Zmanipulovaná veřejnost má strach si připustit, že je to jedna velká fake news (falešná zpráva), protože dostupné statistiky o počtech zemřelých nepřesahují čísla několika posledních let – a jsou dokonce nižší! Podle statistik nejde o žádnou epidemii. Zdání epidemie vyvolává jen její mediální výklad.

„Během pandemie političtí vůdci na celém světě posílí svou moc a zavedou neprodyšná pravidla a omezení – od povinného nošení obličejových masek a roušek – po kontrolu tělesné teploty u vstupů do veřejných prostor, jako jsou vlakové stanice a supermarkety.”

“Až pandemie zmizí, autoritativní kontrola a dohled nad občany a jejich činnostmi zůstane a dokonce zesílí.

P.S. - zní to hrozně, ale kdyby mi někdo ještě před několika měsíci řekl, že nejen Evropa ale prakticky celý svět bude paralyzován kvůli viru, nevěřil bych mu.

Zdroj: https://www.arfa.cz/z-toho-mrazi-rockefellerova-nadace-jiz-v...

Klasifikace: politika,ekonomika,zdravi,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Fed nemůže opravit, to co je rozbité.

28.3.20

USA:

FED má v úmyslu napumpovat 2,2 bilionu dolarů do americké ekonomiky. Tato akce je bezprecedentní a překračují rámec všeho, co bylo učiněno během finanční krize v roce 2008.

Zatímco burzovní zpravodajové jásají nad nedávným odrazem trhů ode dna, zde je něco, na co je třeba myslet: Býčí trhy skončí, až když je vše tak dobré, jak jen to může být. Medvědí trhy skončí, až když se nic už nemůže dále zhoršit.

Tam ale ještě nejsme.

Zdroj: https://www.zerohedge.com/markets/fed-cant-fix-whats-broken

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Honi soit qui mal y pense

Komentářů: 1

 I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.

28.3.20

Evropská unie:

Je až neuvěřitelné, s jakou drzostí nám nyní Evropská komise nabízí část z našich odvedených peněz jako pomoc v nouzi. Pokud ovšem budeme hrát podle jejích pravidel.

Když začala koronavirová krize, Evropská unie se tvářila, že se vlastně nic neděje a když se tak budeme tvářit všichni, ani se vlastně nic dít nebude. Mezitím se však bohužel řada států souhrou více faktorů dostala téměř na hranu svých možností. Finančních, lékařských, lidských. Pochopily, že jedinou jejich nadějí na nějaké řešení jsou ony sami. Začaly zavádět omezující opatření, zavírat hranice a zpomalovat raketové šíření viru tak, jako se to bohužel děje nyní v Itálii nebo ve Španělsku. EU reagovala ústy Ursuly von der Leyen hlubokým nesouhlasem a div ne sankcemi. Pomoc nula.

Mezitím se EK zabývala věcmi jako je Evropský plán na obranu demokracie před hybridními hrozbami, což není nic jiného, než podpora tzv. „nezávislých“ médií. 

Těžko říct, jaké jsou skutečné záměry Evropské komise. Vypadá to, že současnou krizi hodlá využít k ještě většímu tlaku a vydírání států a jejich ekonomik stran prosazení „zelených údělů“ a dalších plánovaných transformací, genderových nesmyslů a nesmyslů jdoucích proti zdravému rozumu vůbec. Ale rozhodně není jejím záměrem postiženým státům skutečně pomáhat. 

Pokud by Evropská komise chtěla skutečně pomáhat, nechala by tyto odvody, byť třeba dočasně tam, kde jsou nejvíc potřeba. Místo toho už je Brusel nechce na in-time, ale zálohově. Platilo se měsíčně, teď premiér Babiš přiznal, že jsme museli zaplatit běžný měsíc + následující měsíc zálohově!!!

Zdroj: http://www.czechfreepress.cz/evropa/i-na-pokraji-sil-musi-ev...

Klasifikace: politika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
744 826,33 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 39 437 086