Ve zkratce

Stránka:

 Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku

1.4.20

Česká republika:

Dnešní ráno bylo rekordně chladné, ale mrazy na konci týdne naopak vystřídá tropické počasí. Teploty se vyšplhají až na 30 °C a na obloze bude slunečno.

V předpovědi tropické teploty neuvidíte

Kvůli očekávané předpovědi tropických teplot na víkend stojí česká vláda před velikým problémem. Velmi teplé počasí by totiž lidi hromadně lákalo ven do lesů nebo k vodě, aby se zchladili. Tím se ovšem sníží účinnost karanténních opatření. Vláda tak přistoupila k razantním opatřením a zakázala webovým stránkám, oficiálním úřadům a České televizi předpověď o tropických teplotách publikovat. Tento článek ještě vyšel před oficiálním zákazem a je tedy zřejmě jediným, který o tropických teplotách informuje. Na ostatních místech jsme byli nuceni předpověď upravit tak, aby splňovala vládní nařízení a tolik nelákala ven. U nás jsme to vyřešili snížením předpovídaných teplot z 30 °C na teploty kolem 10 °C.

Zdroj: https://www.in-pocasi.cz/clanky/vyznacne/tropy-1.4.2020/

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese

1.4.20

Česká republika:

Opékání buřtů ukončili v pondělí policisté na Rokycansku. Dvanáct teenagerů se tam sešlo, i když věděli o zákazu shlukování lidí. Přestupek policisté oznámili hygienikům. 

Policisté rovnou oznámili přestupek podle lesního zákona, protože rozdělávání ohně v lese je zakázáno. 

______
Já myslím, že by je měli rovnou zastřelit za úsvitu. Takové zločiny nelze v Hamáčkově a Prymulově Babišstanu tolerovat. 

Mimochodem, včera jsem jen tak pro srandu počítal kamery na 4km úseku K Barandovu. V jednom směru jich bylo 24, ale možná jsem několik přehlédl.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/mladez-na-rokycansku-ope...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru

1.4.20

Bolivie:

Policisté z hlavního města Bolívie La Paz se k otázce informování místních obyvatel o opatření, která je nutné dodržovat v boji proti šíření koronaviru, postavili s tvůrčí fantazií. Na záběrech dva policisté chodí po ulicích bolivijského hlavního města v kostýmech koronaviru a připomínají obyvatelům důležitost dodržování hygienických a sociálních opatření zaměřených na boj proti šíření viru COVID-19

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=esocqsBqRtg&feature=emb_titl...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?

31.3.20

Rusko:

merický prezident Donald Trump během tiskové konferenci o koronaviru v Bílém domě uvedl, že Rusko do USA vyslalo „velké letadlo se zdravotnickými potřebami“.

„Myslím, že nakonec budeme silnější. Hodně jsme se toho naučili. Musím říct, že máme výborné vztahy s mnoha zeměmi. Čína nám něco poslala, bylo to skvělé, Rusko nám vyslalo velmi, velmi velké letadlo plné zdravotnických potřeb, to bylo velmi milé. Ostatní země nám toho posílaly hodně, byl jsem příjemně překvapen," řekl americký vůdce na tiskové konferenci o koronaviru v Bílém domě.

Video s poděkováním zde: https://www.youtube.com/watch?v=reyR9Wv8vjk&feature=youtu.be&t=3215

 

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/2020033111736255-trump-rusko...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 D-Test provedl test roušek a respirátorů

31.3.20

Česká republika:

V současné době, kdy se slovo rouška skloňuje často, není na škodu podívat se, jak to vlastně je s účinností roušek. V D-Test provedli velké porovnání roušek a respirátorů v roce 2003. Výsledek - viz odkaz níže.

Přečtěte si, na čem záleží. A pak uvažujte, na kolik vám pomůže hadr přes ústa spíchnutý narychlo ze starého polštáře.

Zdroj: https://uloz.to/file/WWag0J2aoy5h/rousky-test-s-vysledky-pdf

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 12

 Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie

31.3.20

Slovensko:

Minister zdravotníctva Marek Krajčí z OĽaNO má svojej agende okrem priority boja s koronavírusom aj zavedenie resp. sprísnenie postihov pre občanov, ktorí odmietajú očkovanie.

Krajčí hovorí, že tzv. antivaxeri, ľudia ktorí sa odmietajú zaočkovať, by mali byť natoľko zodpovední a féroví, že pokiaľ by ochorenie dostali, musia niesť následky za to, že roznesú infekciu. „A takisto si musia hradiť liečbu tohto ochorenia. Toto si myslím, že je dôležité, aby sme prijali.“

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/minister-krajci-suvislosti-koron...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí

31.3.20

Česká republika:

Člověk by se rád na nějakou dobu omezil, kdyby viděl, že to má smysl.

Ale dle zkušeností se totální kontrola lidí vládě či policii zalíbí a všechny svobody, které jsem tu kdy měli mohou být na dlouhá desetiletí ztraceny.

To je přesně to, na co jsem od začátku upozorňoval.

Zdroj: https://www.respekt.cz/respekt-pravo/dejiny-uci-ze-se-po-zpr...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 14

 Rouškový teror v Čechách

31.3.20

Česká republika:

Osamělého čtyřiasedmdesátiletého seniora, který se vypravil nakoupit nejnutnější věci do jednoho z ostravských obchodů, napadla skupinka lidí za to, že nemá nasazenou roušku. Starší muž se pod snůškou nadávek a strkanců s pláčem sesypal, informuje Blesk.cz.

______
Hlupáci a zbabělci, styďte se!

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lide-napadli-d...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Neutopické zemědělství: krizové jaro

30.3.20

Česká republika:
  1. Od chvíle, kdy má Babišův Preol přístaviště na Labi a skladovací kapacitu převyšující období nízkého stavu vody, od té doby jde pěstování řepky v naší zemičce z kopce.
  2. Hlavní problém letošního jara se jmenuje – ano milé děti, hraboš polní.
  3. Průmyslových hnojiv se používá pořád stejně, protože bez nich na naší vyčepané půdě nic nevyroste.
  4. Agrochemie se používá pořád stejně, protože bez ní bude všude sněť obilná a plevel.
  5. Letošní výnos bude podle mě určitě horší než loňský ve všech ohledech, právě kvůli myším. Bude to platit i pro zeleninu, protože myšičky přijdou i tam.

Jinak všeobecně máme obilnin dost. Měli jsme jich dost vždycky a v tomto ohledu se nic neměnilo.

Mnohem zajímavější problém bude živočišná výroba. Tam jsme nedostatkoví, ale náhrada masa odjinud se nedá nahradit z měsíce na měsíc.

Na druhou stranu – zemědělcům hodně pomůže nízká cena ropy. Levná ropa = levná orba = nepotřebujeme tolik roundupu, protože orání je za míň.

Zdroj: https://pravyprostor.cz/neutopicke-zemedelstvi-krizove-jaro/

Klasifikace: ekonomika,ekologie Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci

30.3.20

Neurčeno:

Doktor Ellis Silver, autor mnoha vědeckých publikací, se domnívá, že jsme hosty na své vlastní planetě. Původně jsme se vyvinuli úplně jinde. Podle něj existuje hned 17 faktů, které dokazují, že jsme odjinud.

Podle naší fyziologie jsme se původně vyvinuli na planetě s nižší gravitací. Ubližuje nám sluneční světlo, které přitom nevadí mnoha jiným pozemským tvorům.

Chronické nemoci a pandemie jsou důkazem, že na pozemské prostředí nejsme příliš dobře adaptováni. Typickým příkladem jsou morové epidemie, které v minulosti devastovaly Evropu. Zajímavé je, že člověk je jediný živočišný druh, který má velké problémy s porodem svých potomků.

Naše vnitřní hodiny jsou nastaveny na pětadvacetihodinový interval, jenže náš den trvá jen 24 hodin.

Co z těchto všech faktů dr. Silver vyvozuje? Podle něj byl lidský rod v minulosti zkřížen s jiným druhem, zřejmě z Alpha Centauri nebo jiné blízké hvězdy. Tímto křížením došlo ke vzniku rodu Homo erectus, který byl ovšem na Zemi importován z jiné planety. Možná zde byli lidé vysídleni za trest a naše Země tak sloužila coby vězeňská planeta, jako Austrálie pro Evropany.

Zdroj: https://www.extrastory.cz/lidstvo-se-vyvinulo-puvodne-na-zce...

Klasifikace: kuriozity,veda Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 18

 Rockefeller a pandemie

29.3.20

Neurčeno:

Nadace Rockefeller Foundation zveřejnila v květnu 2010 zprávu, ve které velmi přesně predikuje právě probíhající paniku z pandemie a její následky.

Zpráva futurologa Petera Schwarze měla název “Scénáře budoucnosti technologií a mezinárodního rozvoje”. Scénář s názvem „Lock Step“ (krok uzamčení) popisuje svět úplné vládní kontroly a autoritářského vedení.

Studie předvídá budoucnost, kdy pandemie umožní národním vůdcům, aby upevnili a rozšířili svoji moc a zavedli přísná pravidla a omezení, která by zůstala i po zmizení pandemie.

Zmanipulovaná veřejnost má strach si připustit, že je to jedna velká fake news (falešná zpráva), protože dostupné statistiky o počtech zemřelých nepřesahují čísla několika posledních let – a jsou dokonce nižší! Podle statistik nejde o žádnou epidemii. Zdání epidemie vyvolává jen její mediální výklad.

„Během pandemie političtí vůdci na celém světě posílí svou moc a zavedou neprodyšná pravidla a omezení – od povinného nošení obličejových masek a roušek – po kontrolu tělesné teploty u vstupů do veřejných prostor, jako jsou vlakové stanice a supermarkety.”

“Až pandemie zmizí, autoritativní kontrola a dohled nad občany a jejich činnostmi zůstane a dokonce zesílí.

P.S. - zní to hrozně, ale kdyby mi někdo ještě před několika měsíci řekl, že nejen Evropa ale prakticky celý svět bude paralyzován kvůli viru, nevěřil bych mu.

Zdroj: https://www.arfa.cz/z-toho-mrazi-rockefellerova-nadace-jiz-v...

Klasifikace: politika,ekonomika,zdravi,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Fed nemůže opravit, to co je rozbité.

28.3.20

USA:

FED má v úmyslu napumpovat 2,2 bilionu dolarů do americké ekonomiky. Tato akce je bezprecedentní a překračují rámec všeho, co bylo učiněno během finanční krize v roce 2008.

Zatímco burzovní zpravodajové jásají nad nedávným odrazem trhů ode dna, zde je něco, na co je třeba myslet: Býčí trhy skončí, až když je vše tak dobré, jak jen to může být. Medvědí trhy skončí, až když se nic už nemůže dále zhoršit.

Tam ale ještě nejsme.

Zdroj: https://www.zerohedge.com/markets/fed-cant-fix-whats-broken

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Honi soit qui mal y pense

Komentářů: 1

 I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.

28.3.20

Evropská unie:

Je až neuvěřitelné, s jakou drzostí nám nyní Evropská komise nabízí část z našich odvedených peněz jako pomoc v nouzi. Pokud ovšem budeme hrát podle jejích pravidel.

Když začala koronavirová krize, Evropská unie se tvářila, že se vlastně nic neděje a když se tak budeme tvářit všichni, ani se vlastně nic dít nebude. Mezitím se však bohužel řada států souhrou více faktorů dostala téměř na hranu svých možností. Finančních, lékařských, lidských. Pochopily, že jedinou jejich nadějí na nějaké řešení jsou ony sami. Začaly zavádět omezující opatření, zavírat hranice a zpomalovat raketové šíření viru tak, jako se to bohužel děje nyní v Itálii nebo ve Španělsku. EU reagovala ústy Ursuly von der Leyen hlubokým nesouhlasem a div ne sankcemi. Pomoc nula.

Mezitím se EK zabývala věcmi jako je Evropský plán na obranu demokracie před hybridními hrozbami, což není nic jiného, než podpora tzv. „nezávislých“ médií. 

Těžko říct, jaké jsou skutečné záměry Evropské komise. Vypadá to, že současnou krizi hodlá využít k ještě většímu tlaku a vydírání států a jejich ekonomik stran prosazení „zelených údělů“ a dalších plánovaných transformací, genderových nesmyslů a nesmyslů jdoucích proti zdravému rozumu vůbec. Ale rozhodně není jejím záměrem postiženým státům skutečně pomáhat. 

Pokud by Evropská komise chtěla skutečně pomáhat, nechala by tyto odvody, byť třeba dočasně tam, kde jsou nejvíc potřeba. Místo toho už je Brusel nechce na in-time, ale zálohově. Platilo se měsíčně, teď premiér Babiš přiznal, že jsme museli zaplatit běžný měsíc + následující měsíc zálohově!!!

Zdroj: http://www.czechfreepress.cz/evropa/i-na-pokraji-sil-musi-ev...

Klasifikace: politika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

  Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!

27.3.20

Česká republika:

Schudnout na koronaviru má prostý lid a nikoliv lichváři, právníci a přerozdělovači zločinných dotací. Myslíte, že schudne Jourová, nebo obyčejní lidé včetně důchodců a maminek s malými dětmi?

Soukromníci, co jezdí na Seychely a zaměstnancům platí minimální mzdu žádají od nás (my jsme stát, protože pan Stát neexistuje) veškeré úhrady za koronavirus.

Neziskovky a politologové žádají 100% ušlého zisku, ač za celý život na práci nesáhli a o vzestup státu se nepřičinili.

Pumpaři mají stamiliardové zisky a odírají nás, jak jen mohou, zatíco novinové titulky hlásají, že cena benzínu je tak levná, že pumpaři umírají hlady a utrhují si od úst.

  • Jak zlevnili zemědělci a obchodníci potraviny?
  • Jak se zlevnily byty?
  • Jak se údajně zlevnil benzín a nafta?
  • Jak se údajně snížily nájmy?
  • Jak to, že ta svoloč zbohatlíků chce 100% náhrady?

Zdroj: http://skrytapravda.cz/domaci/3161-proc-se-roce-1948-komunis...

Klasifikace: ekonomika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 7

 Jourová varuje

27.3.20

Evropská unie:

Podle eurokomisařky Jourové nelze ani dnes zapomínat na boj s dezinformacemi, které šíří Čína a Rusko. Tyto země musí dostat na srozuměnou, že se EU umí bránit, i když se musí vypořádat s užitečnými idioty na vlastním území.

Česká eurokomisařka Věra Jourová oznámila, že Evropská unie finančně podpoří nezávislá média, protože ani v časech koronaviru nelze zapomínat na boj proti dezinformacím, který se bez nezávislých médií vést nedá.

„V tomto boji proti virtuálním hrozbám by měl pomoci v první řadě tzv. Digital Services Act, který Komise představí do konce tohoto roku. Ten má vůbec poprvé stanovit jasná pravidla pro internetové společnosti a online platformy včetně povinnosti výše zmíněný obsah vyhledávat a mazat. Stejně tak by tato legislativa měla obsahovat i ustanovení týkající se netransparentního profilování, cílení reklam a fake news a fungování algoritmů sociálních sítí,“ napsal k tomu server Hlídacípes.org.

Česká eurokomisařka, která má na starosti péči o právní stát a boj proti dezinformacím, varovala, že celá řada dezinformací pochází z Ruska a Číny a těmto zemím je třeba předvést, že se umíme bránit.

„Jsme znepokojeni i tím, kolik dezinformací šíří i samotní Evropané. Někteří z nich to dělají kvůli zisku, další jsou jen užitečnými idioty,“ varovala Jourová.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jourova-varuje...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 7

 Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru

26.3.20

Island:

Islandští vědci při zkoumání 600 případů koronaviru našli 40 různých mutací tohoto viru.
 

Zdroj: https://translate.google.com/translate?depth=1&rurl=translat...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 7

 Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity

26.3.20

Evropská unie:

Stejně jako UK (a původně i Merkelová) bylo i Holandsko se Švédskem rozhodnuto nedělat žádné akce proti koronaviru a vypěstovat u obyvatelstva proti viru imunitu.

Švédsko dosud nezavřelo základní školy, bary a restaurace, neuzavřelo hranice a povoluje shromažďování pod 500 lidí.

Tlak na soc. dem. premiéra Stefana Löfvena ale vzrůstá.

Více než 1800 vědců žádalo švédskou vládu, aby přitvrdila v boji proti pandemii a aby transparentně zveřejňovala informace.

Ještě nedávno holandský premiér Mark Rute tvrdě prosazoval teorii stádní imunity ve své zemi.

V polovině března však pod silným tlakem opozice uzavřel školy , bary a restaurace. Nařídil lidem, že se mají držet 1,5 metru daleko od ostatních. Další opatření prý budou následovat.

Holandská vláda neuzavřela hranice a nechává lidi volně proudit, což vyděsilo sousední Belgii. "Je to neakceptovatelné," tvrdí Belgie, která tak musí hlídat státní hranice jako by byla ve válce.

Zdroj: https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)

26.3.20

Česká republika:

Vláda změnou právní taktiky a nově vydanými opatřeními značně snížila šance občanů ucházet se u státu o odškodnění za ušlý zisk v době koronavirové krize. Kabinet Andreje Babiše totiž v pondělí schválil usnesení, kterým zrušil svá předchozí krizová opatření týkající se omezení pohybu lidí a zavření obchodů a restaurací do konce března.

Vláda však šalamounsky vzala na vědomí mimořádná opatření ministerstva zdravotnicí v obdobném i přísnějším rozsahu, opírající se o zákon o ochraně veřejného zdraví. Podle oslovených ústavních právníků a advokátů se vláda mohla leknout možných žalob ze strany podnikatelů a živnostníků nebo také soudních přezkumů, zda stát postupoval v souladu s ústavním pořádkem.

Zdroj: https://echo24.cz/a/SPZZQ/vlada-se-boji-bankrotu-zmenou-takt...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1

 Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo

26.3.20

Indie:

Indie vyhlásila kvůli koronaviru totální lockdown a nařídila 1,3 miliardě občanů, aby tři týdny nevycházeli z domů.

Neposlušné občany řeší policisté holemi a přikázáním posilovacích cviků.

U muslimů v Karnakata, kteří se shromáždili přes mešitou, tomu nebylo jinak.

Zdroj: https://twitter.com/htTweets/status/1243244057041616896

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii

26.3.20

Bolivie:

Tuto noc vstupila v platnost nová opatření, bez předchozího varování, která zřejmě nemají obdoby v žádné jiné zemi světa, kdy byl nahrazen původní dekret 4199 (21.3.-4.4.), omezujcí vycházení na 7-12 hodinu, kterému předcházel úplný zákaz soukromé i veřejné dopravy od 19.3., novým vyhlášením stavu nouze do 15.4., který pravidla opět zpřísňuje s odůvodněním občanské neposlušnosti a nerespektování původních nařízení, která byla odmítána některými sektory.

Lidé od 18-65 let mohou vycházet pouze 1x týdně na nákup od 7-12 hodin kdy povolený den v týdnu je dán číslem OP. Mladiství nebo lidé nad 65 let mají úplný zákaz vycházení. O víkendech platí úplný zákaz pro všechny. Za porušení zákazů hrozí zatčení, pokuta 150-300 USD a vězení 10 let. Dodavatelé potravin nebo surovin každodení potřeby mají obdržet výjimku, ale množí se případy, kdy je zemědělcům zněmožněno dodání produktů do měst, kde následně chybí, nemluvě o ekonomických dopadech na ekonomiku.

Na dodržování bude povolána policie a armáda, která již zasahovala ve městě El Alto, kde lidé odmítali opatření od samého začátku a označovali koronavirus za podvod a jako záminku k likvidaci ekonomiky a občanských práv a svobod.

Zdroj: https://eldeber.com.bo/170962_gobierno-dicta-estado-de-emerg...

Klasifikace: politika,ekonomika,zdravi,krimi Zprávu vložil/a siky

Komentářů: 7

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Turkmenistánu zakázali covid-1903.06.20 00:08 Turkmenistan 0

Jak zastavit Nord Stream 2?03.06.20 00:00 Evropská unie 0

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 16

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Měnové kurzy

USD
23,80 Kč
Euro
26,58 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,61 Kč
Australský dolar
16,36 Kč
Švýcarský frank
24,74 Kč
100 japonských jenů
21,92 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 174,54 Kč
1 unce stříbra
425,36 Kč
Bitcoin
225 621,73 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 36 325 715