Ve zkratce

Stránka:

 A jak se připravuje na migranty Česká republika? Co, pane Hamáčku a Babiši?

28.2.20

Česká republika:

Poslední prohlášení pana Hamáčka znělo, že „Ochranných prostředků je dost, vykupovat obchody je zbytečné.

Pan Hamáček si zřejmě představuje ochranu naší země  dost svérázně.

Ostatně pana Hamáčka (nepochybně za souhlasu pana Babiše) zajímá pouze česko -bavorská hranice:

Policejní spolupráce při zajišťování vnitřní bezpečnosti, to bylo hlavní téma schůzky ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) s bavorským státním ministrem vnitra Joachimem Herrmannem v Praze před několika dny.

V rámci vzájemné policejní spolupráce ministři diskutovali o ochraně česko-bavorských hranic, boji proti přeshraniční kriminalitě, proti drogové kriminalitě i boji proti nelegální migraci.

„Spolupráce s bavorskými kolegy je dlouhodobě nadstandardní, k čemuž přispívá i smlouva o policejní spolupráci mezi Českem a Německem, která je jednou z nejmodernějších v EU,“ uvedl ministr vnitra Jan Hamáček.

Ministr vyzdvihl především Společné centrum policejní a celní spolupráce Petrovice-Schwandorf, které např. Národní protidrogová centrála považuje za mimořádně užitečné, i společné hlídky, které se dlouhodobě osvědčují.

_____
Náš ministr vnitra chrání hranici Bavorska před nelegální migrací - no neberte to.

A jak je možné, že Hamáček nediskutuje s německou federální vládou, ale pouze s bavorskou? To už jsme se stali jen dalším zemským státem Německa?

A Babiš to vše odkýval - a ne že ne.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Mi...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Polícia po spoločnom cvičení s vojakmi: V poslednom období dochádza k nárastu záchytov nelegálnych migrantov nielen na Slovensku, ale aj v susedných k

28.2.20

Slovensko:

Polícia SR vo štvrtok zverejnila na sociálnej sieti fotografie z cvičenia jednotiek proti nelegálnej migrácii a pridala konštatovanie, ktoré mnohí progresívni politici nechcú pripustiť.

„Nakoľko v poslednom období dochádza k nárastu záchytov nelegálnych migrantov nielen na Slovensku, ale aj v susedných štátoch, pristúpili sme k spoločnému cvičeniu policajtov, príslušníkov Ozbrojených síl SR,“ uviedla polícia.

Dodala, že cvičenia boli účastní aj zástupcovia Vojenskej polície a príslušníkov Finančnej správy SR s podporou príslušníkov Hasičského a záchranného zboru a pracovníkov Migračného úradu MV SR, či sekcie krízového riadenia MV SR a zdravotníkov.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/policia-spolocnom-cviceni-vojakm...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Príslušníci tureckej armády zastavili prácu čerpacej stanice a zablokovali dodávky pitnej vody pre sýrsky región so 600-tisícovým obyvateľstvom

28.2.20

Sýrie:

„Piaty deň v rade žoldnieri okupačného tureckého režimu naďalej blokujú tok pitnej vody do miest Hasake, Tel Tamr a susedných osád, keď zastavili prácu čerpacej stanice Alluk a vyhnali tamojších zamestnancov,“ uvádza sýrska informačná agentúra SANA.

Turecká armáda v boji proti legitímnej sýrskej vláde používa nielen lietadla, tanky, drony a delostrelectvo, ale aj také nekalé metódy, keď ohrozuje civilné obyvateľstvo. Tieto hraničiace s genocídou metódy používa na území cudzieho štátu.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/prislusnici-tureckej-armady-zast...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Orbán: Očekáváme neustálé masívní útoky migrantů na jižní hranici Maďarska

28.2.20

Maďarsko:

Orbán prohlásil, že Maďarsko očekává neustálé masívní útoky migrantů na svou jižní hranici.

Bez ohledu na to, kolik migrantů by mělo přijít, jsou maďarské orgány schopny hranice zajistit, dodal.

Orbán řekl, že migrace z jihu na sever je „historickým trendem“, ve kterém je trasa přes Maďarsko důležitým úsekem, a dodal, že příští jedno nebo dvě desetiletí určí, zda bude možné tento trend zastavit.

Pokud by Řecko „nemohlo chránit nebo nechránilo“ své hranice a migranti se „vrhli“ na tuto zemi, pak by nám to způsobilo hodně problémů, dodal.

Zdroj: https://dailynewshungary.com/news_to_go/orban-regular-migran...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 NATO nás ochrání? Kdepak. Kvůli pohybujícím se proudům migrantům žádá NATO Rusko a Sýrii, aby zastavily ostřelování Idlibu

28.2.20

Evropská unie:

No není to zajímavé?

Turecko, člen NATO, převáží za svých uprchlických táborů hordy migrantů různých národností (včetně Iráčanů, Íránců a Pákistánců) do pohraničních oblastí s Řeckem a velitel NATO Stoltenberg žádá Sýrii a Rusko, aby zastavily útoky na teroristy v Idlibu a tím co nejvíce usnadnily pohyb  migrantů z Idlibu do Turecka.

Ochrana Evropy leží na Řecku a Bulharsku. Oba státy prý posílily obranu hranic, ať už to znamená cokoli.

V neutrální zóně mezi tureckými a řeckými hranicemi v Evrosu čeká cca 400 migrantů na příležitost proniknout do Řecka. Řecko na jejich zadržení používá slzný plyn a úředníci se je snaží přemluvit, ať se vrátí do Turecka.

Zdá se však, že je Turci zpět do Turecka ani nepustí.

Zdroj: https://www.inquirer.com/news/nation-world/nato-pushes-halt-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Ukrajinský podvod

28.2.20

USA:

Americká televize One America News odvysílala šokující film „Ukrajinský podvod. Impeachment. Bidenovy peníze. Masové vraždy“ (The Ukraine Hoax: Impeachment, Biden Cash, Mass Murder). 

Film přináší důkazy, že hybnou silou “revoluce” na Ukrajině byly Spojené státy, konkrétně síly napojené na tehdejšího prezidenta Obamu a Demokratickou stranu USA. Že nešlo ani tak tak o “touhu po svobodě ukrajinského lidu”, jako spíš o hrabivost amerických jednotlivců, firem a korporací.

Vypovídá zde mimo jiné elitní gruzínský odstřelovač Alexander Revazišvili, který střílel do davu na Majdanu. „Chci mluvit, protože mám strach. Většina mých kolegů, kteří se účastnili zločinů na Majdanu, začala mizet, nebo umírat za podivných okolností,vysvětlil Revazišvili. Jeho příběh přinášíme.

Ze 45 Gruzínů, kteří přijeli během Majdanu do Kyjeva, aby tam “udělali revoluci” jich dnes žije jen 14.

Zdroj: https://www.arfa.cz/ukrajinsky-podvod-odstrelovac-z-majdanu-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Erdogan:72 hodin nebudeme bránit průchodu migrantů do Evropy - mohou se pohnout milióny lidí

28.2.20

Turecko:

Erdogan včera prohlásil, že turecké pohraniční stráže nebudou 72 hodin bránit utečencům z Idlibu projít Tureckem do Evropy a to jak po moři tak i po souši.

V Idlibu bojují teroristické skupiny proti syrské armádě podporované Rusy.

Nejdříve Erdogan sestřelil ruské stíhačky. Pod ruským bombardováním následně zahynulo cca 33 Turků.

Nyní přichází Erdoganova pomsta.

Erdogan to samozřejmě podává jako humanitární gesto pomoci uprchlíkům.

V Idlibu je cca 1.000.000 migrantů, v Turecku je cca 3.600.000 migrantů.

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/02/27/erdogan-opens-th...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 9

  Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!

27.2.20

Neurčeno:

Největší manévry NATO "Defender 2020" vstoupily do aktivní fáze, píše Süddeutsche Zeitung. Jeden a půl kilometru dlouhý konvoj s americkým těžkým vybavením postupuje z Německa do východní Evropy.

Spojené státy provádějí největší cvičení v Evropě za posledních 25 let pod názvem „Defender 2020“, uvádí Süddeutsche Zeitung. Již ve čtvrtek dorazila do Bremerhavenu první nákladní loď s těžkým vojenským vybavením, zejména tanky, autocisternami, buldozery a terénními vozidly armády. První jednotky vojáků již přistály na letišti v Hamburku. Celkem v příštích týdnech Američané převedou do Evropy 20 000 vojáků a vybavení.

Cvičení se zúčastní 37 000 vojáků, pokračuje publikace. Spolu s USA budou vojáky a vybavení poskytovat dalších 17 členských zemí NATO. Manévry se uskuteční v Polsku a pobaltských státech. Potrvá celé jaro a skončí v červenci. Nyní začíná aktivní fáze. Z Německa se brzy vypraví jeden a půl kilometrový konvoj. Bundeswehr odpovídá za logistiku a dodávky: staví stanové tábory a mobilní čerpací stanice. Německá armáda se zároveň obává dopravních zácp a dalších překážek na silnicích.

Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/sz-hrani-si-s-ohnem...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA

27.2.20

Británie:

Zajímavé postřehy ze soudní síně přináší Craig Murray v reportážích z obou dnů. Pokud umíte anglicky, tak

Liberal democracy is a lie - Assange extradition hearing - Day 1

The draconian nature of a political show-trial - Assange extradition hearing - Day 2

Jde o poměrně rozsáhlé texty, které nestačím denodenně překládat. Bohužel.

Assangeho soud symbolizuje něco mnohem hlubšího. Rozhoduje se o tom, zda odhalení válečných zločinů je zločin. A je to současně test míry svobody a spravedlnosti ve dvou zemích, které bývají dávány za vzor všem zemím světa.

Už samotná skutečnost, že k takovému soudu vůbec došlo, svědčí o míře pokrytectví, cenzuře, zbabělosti; potvrzuje to, že si estabilishment uvědomuje svou zločinnost a bojí se, strašně se bojí, aby to lidem nedošlo. I kdyby prohrál, Assange už vyhrál.

A je neskutečně ubohé, že se mezi světovými politiky nenašel nikdo, kdo by se za něj otevřeně postavil. Svědčí to o malosti, mrzkosti, zbabělosti, bezcharakternosti všech, opakuji VŠECH světových lídrů.

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"

26.2.20

Švédsko:

Zdroj: https://twitter.com/SamnyttSimon/status/1230140079949123589

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti

25.2.20

Německo:

Do davu lidí v masopustním průvodu v městečku Volkmarsen na západě Německa v pondělí vjel vysokou rychlostí řidič s autem. Místní úřady se domnívají, že šlo o úmyslný čin, ale ne politicky motivovaný útok.

Incident si vyžádal zhruba 30 zraněných, z toho přibližně třetina jsou děti. Děti jsou i mezi vážně raněnými a někteří zranění jsou v ohrožení života.

Podle svědka, na něhož se odvolává server hessenschau.de, řidič vjel zhruba 30 metrů do nitra davu a ještě přidával plyn. Podle některých svědků cílil hlavně na děti. Předtím údajně objel zátaras.

Řidič, který byl zadržen, je podle vyšetřovatelů 29letý německý občan a pochází přímo z Volkmarsenu.

Tisková agentura z bezpečnostních zdrojů zjistila, že podezřelý nebyl úřadům známý jako extremista, ale má záznamy kvůli urážce, rušení klidu a vyvíjení nátlaku.

_______
To jsou však cenzurované informace od německých úředníků a novinářů. Izraelské noviny ve Francii to však napsaly naprosto otevřeně:

Útočníkem byl muslim.

 

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/ridic-v-aute-najel-do-masopustni...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy

25.2.20

Slovensko:

Poslanci Národnej rady SR (NR SR) dnes odmietli Dohovor Rady Európy o predchádzaní násiliu na ženách a domácemu násiliu a boji proti nemu, ktorý je známy aj ako Istanbulský dohovor. Hlasovalo proti nemu 96 zo 113 prítomných členov zákonodarného orgánu.

Istanbulský dohovor bol prijatý v Istanbule v roku 2011. Slovensko patrilo medzi prvé krajiny, ktorého zástupcovia ho vtedy podpísali a malo ho pôvodne ratifikovať ešte v roku 2013. Poslanci Národnej rady SR v novembri minulého roku schválili uznesenie namierené proti tomuto dohovoru.

Premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) 10. februára požiadal prezidentku Zuzanu Čaputovú, aby udelila splnomocnencovi vlády SR možnosť stiahnuť podpis z ratifikačnej zmluvy dohovoru.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/sns-vyzvala-prezidentku-aby-ozna...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Z Česka bude brzy holina

25.2.20

Česká republika:

Budou-li lesy umírat dál takovým tempem, jako poslední dva roky, tak se až na výjimky z Česka stane holina. A to se ještě v roce 2017 státní lesy chlubily, že je naše republika nejvíce zalesněná v historii. Nejde jen o samotného kůrovce. Nejhorší je sucho. Kvůli němu chřadnou i listnaté stromy, které přitom mají být spásou.

„V roce 2018 dosáhla výše realizovaných těžeb nejvyšší úrovně v historii, 25,7 miliónů metrů krychlových, přičemž podíl nahodilé kalamitní těžby na celkové těžbě činil bezmála devadesát procent,“ shrnuje Zpráva o stavu životního prostředí.

Celkový objem napadeného dřeva za loňský rok ministerstvo zemědělství odhaduje až na 30 milionů m³. To si laik už ani neumí představit. Za to lidé vidí, jak jim jejich lesy, které znají odmalička, doslova mizí před očima.

„Stačí se jen dívat z okna, jak stromy v údolí opravdu schnou strašně rychle. Všude kolem jsou holiny. Kde jsme se ještě předloni toulali se psem po lese, jsou dnes nevlídné holiny. A až udeří léto, tak jen těžko se na tom chytí nové stromky. Uschnou,“ míní sedmdesátiletý znalec české krajiny Rudolf Bárta z Vraného nad Vltavou.

Zdroj: https://faei.cz/z-ceska-bude-brzy-holina/?utm_source=www.sez...

Klasifikace: ekologie Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice

24.2.20

Česká republika:

S ubožáky v lokální politice se roztrhl pytel. Po trpaslíkovi Kolářovi a odstranění sochy Koněva, po trpaslíkovi Novotném a vybudování pomníku Vlasovcům přispěchal trpaslík Hřib s přejmenováním náměstí Pod kaštany, kde sídlí ruská ambasáda, na náměstí podivné šedé figurky Jelcinovy éry a kamarádička nejbohatších ruských oligarchů, mimo jiné chlapa, který pomáhal rozkrást ruskou ropu, Borise Němcova. Němcova kdosi zastřelil a dodnes není jasné, jestli si mafie s ním vyřizovala účty, nebo co se vlastně stalo. Trpaslík Hřib by moc rád z něj udělal oběť Putina. Celý ten tyátr s přejmenováním má za účel jediné: Urazit a naštvat Rusko.

Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/prejmenovani-namesti-ruska...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

  Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?

24.2.20

Česká republika:

,,Tripoliskou vládu podporuje česká vláda a bojovníci milic se mohou léčit i v českých lázních. Podle informací České televize to mají být zejména v Klimkovicích u Ostravy. Tato informace není české veřejnosti příliš známá,”  uvedla překvapeně reportérka a rychle téma opustila.

Zdroj: https://www.arfa.cz/jejda-libyjsi-teroriste-se-jezdi-lecit-d...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru

24.2.20

Španělsko:

Migrant v barcelonském metru napadl brutálně starou ženu - chtěl jí vytrhnout tašku.

Zdroj: https://twitter.com/SpaniardWar/status/1224764886191919105

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Vojenská cvičení USA

22.2.20

USA:

Spojené státy se připravují na jadernou válku s Ruskem v Evropě a provádějí vojenská cvičení v odpovídajícím scénáři.

"Scénář cvičení zahrnoval pohotovostní situaci v Evropě, kdy se vede válka s Ruskem, a Ruská federace se rozhodne omezeně využívat nízkoenergetické jaderné zbraně proti objektu na území NATO," uvedl mluvčí Pentagonu na briefingu 21. února.

Jako protiopatření vůči Moskvě, Pentagon „napodobil reakci pomocí jaderných zbraní“.
Americká média objasňují, že cvičení se konala 20. února na základně Strategického velení ozbrojených sil USA v Nebrasce a zúčastnil se jich šéf Pentagonu, Mark Esper.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/1582360295

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Kdy se to celé zhroutí?

21.2.20

USA:

Amerika se dosud plně nevzpamatovala z finančního zhroucení v roce 2008, které bylo založeno na nesmyslných tvrzeních, že ceny nemovitostí mohou růst donekonečna. Finanční sektor přináší provařené ekonomice USA polovinu korporátních příjmů. Profit korporací není určován úspěšnými produkty pro lidi, ale manipulací s cenami za akcie a za vzduch.

Miliardy dolarů se tisknou na burzách ve formě počítačových záznamů. Peníze tam dělají peníze, aniž by vytvářely jakoukoli přidanou hodnotu. A tyto jalové peníze pak pronikají do reálné ekonomiky, ničí ji, zvyšují životní náklady a vytvářejí obrovskou ekonomickou propast hrozící společenskou katastrofou.

Z nemovitostí se stal poslední americký frontový zákop. Obyvatelé měst, podobně jako kdysi Indiáni, jsou vyháněni ze svých bytů pomocí gentrifikace, která se podobá spíše kolonizaci.

Až provařenou ekonomiku postihne dalším kolaps, připraví to lidi o víru v základy tržní ekonomiky, o víru, že za své peníze dostáváme odpovídající hodnotu, že firmy pracují s poctivými úmysly poskytovat kvalitní služby.

Zdroj: https://www.protiproud.cz/politika/4938-amerika-se-priblizuj...

Klasifikace: politika,ekonomika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?

20.2.20

Německo:

Střelec Tobias R. z německého Hanau ve svém video manifestu odhalil americkou stínovou vládu Majestic 12 a ohňové satanistické rituály Bohemian Grove, které zdokladoval svědek ve filmu Above Majestic! Masakr nedaleko Frankfurtu zanechal 9 až 11 mrtvých, útočník střílel na hosty dvou tureckých restaurací a nakonec odjel domů, kde nejprve zastřelil svoji matku a potom i sebe! Zanechal po sobě prý dopis, který policie ztopila a video, které před činem nahrál na YouTube!

____
To video už na youtube není, ale klikněte si na odkaz níže, mají ho tam i s českými titulky.

Je to celé nějaké zmatené, nějak tomu nerozumím. Proč to video mažou? A proč ten střelec vůbec střílel na lidi, když ve videu nic podobného nenaznačuje? A také není ani xenofob, ani rasista, jak psaly noviny. Takže mainstream (opět) vyloženě lže. Fake news.

Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-strelec-tobias-r-z-nemeckeho-h...

Klasifikace: kuriozity,politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 5

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
389 478,80 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 37 536 536