Ve zkratce

Stránka:

 Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni

13.2.20

Česká republika:

ParlamentníListy.cz nalezly v oficiálních registrech smlouvy mezi Českou rozvojovou agenturou a „českou humanitární, rozvojovou, vzdělávací a lidskoprávní organizací“ Člověk v tísni. Jedná se o projekt, kterým má naše republika prostřednictvím zmíněné agentury pomoci v Moldavsku. Konkrétně se jedná o plánování komunitních služeb pomocí veřejného dialogu a Člověk v tísni za tento dialog obdrží celkem 13 500 000 korun. Na další pozoruhodné detaily se naše redakce zaměřila v uplynulých dnech.

______
PL dále citují z některých smluv. Třeba tohle: „Realizátor Projektu zajistí v průběhu implementace Projektu v adekvátní míře konzultace s jednotlivými aktéry za účelem koordinace aktivit s intervencemi, které jsou synergické a komplementární a vyloučení duplicit a překryvů s jiným intervencemi. Rovněž zajistí smysluplnou participaci relevantních aktérů, která podpoří vlastnictví výstupů Projektu ze strany klíčových aktérů.

PL udělaly skvělou práci, že píchly do té hromady hnoje. Vyvalil se nepředstavitelný puch, snad to povede k něčemu smysluplnému. Tato zrůdná "neziskovka" měla být dávno zakázána. Je děsivé, že tyhle mega parazity platíme z našich daní.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nadechnete-se-...

Klasifikace: kuriozity,politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Křeček je nový ombudsman!

12.2.20

Česká republika:

Stanislav Křeček se stane novým veřejným ochráncem práv místo končící Anny Šabatové. Před tajnou volbou Sněmovnu ovládly emoce. Poslanec za ČSSD Jaroslav Foldyna nařkl šéfa humanitární organizace Člověk v tísni Šimona Pánka, že esemeskami vyhrožuje šéfům stran, když budou volit Křečka. Milion chvilek pro demokracii zase hrozí protesty v ulicích.

______
Tak tohle je určitě dobrá zpráva. Zrádcům a parazitům se nepodařilo zabránit zvolení pana Křečka, i když dělali, co mohli. Je na čase, aby tento zbytečný, ale bohužel mocný úřad vedl někdo, kdo udělá co nejméně škod. Předchozí ombudsmant Šabatová byla katastrofa.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/volba-ombudsmana-klaus-fo...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla

11.2.20

Česká republika:

Prodavačka jablonecké prodejny knihkupectví Kanzelsberger se o víkendu nechvalně proslavila na sociální síti Twitter. Na svém profilu totiž zveřejňovala rasistické poznámky k Romům. Společnost se po kritice lidí v pondělí rozhodla prodavačku propustit.

______
Co jsme se jen naposlouchali odsudků komunistů, kteří vyhazovali z práce za názor. Propagandistický seriál TV Vyprávěj to často zmiňuje. Jaká to byla hrozná doba. A vida. Je to tu zase! A dokonce se tím hrdě chlubí.

Thoughtcrime první zaregistroval jakýsi Michal Bláha z Hlídače státu.  Věděli jste, že něco takového jako "Hlídač státu" existuje? Za ním následoval Daniel Hůle z Člověka v tísni, který příčinlivě slečnu nabonzoval zaměstnavateli. A ten zareagoval OKAMŽITĚ. Žádná žádost o vysvětlení, žádná důtka. Ani komunisté, ani svatá inkvizice v dobách největšího temna  nepracovala tak efektivně a rychle. Vždy dávali možnost odvolat. Jen si vzpomeňte na Jana Husa v Kostnici.

Je zajímavé, že miliony rasistických příspěvků (a celých skupin a hashtagu) proti bílým na Twitteru, vyhrožování, ponížování, zesměšňování bělochů nikomu nevadí.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/twitter-socialni-sit-tera...

Klasifikace: polit.korekt,krimi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 10

 Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy.

11.2.20

Česká republika:

Říkají, že je to pomník smíření, a přitom otvírají staré rány
Prohra stavovských vojsk na Bílé hoře nadchla vítěze natolik, že hnali na porážku celý národ. Nejdřív se stínalo a věšelo a potom kradlo.

Nastolený totalitní režim, praktikující sepětí trůnu a kříže, postavil na náměstí vedle popraviště sloup zasvěcený Panně Marii, k němuž chodila procesí vyjadřovat vděčnost za poddanství…

Když byl kamenný symbol ponížení několik dní po vzniku Československé republiky svržen, uvítal to i prezident T.G. Masaryk: „Když Pražané tu sochu odstranili, jsem rád, protože ta socha byla politickou potupou pro nás.

23. ledna 2020 odhlasovali zastupitelé hlavního města, že nápodoba mariánského sloupu bude na původním místě znovu vztyčena. Prý jako symbol smíření.

VÝZVA:
Vyzýváme Pražany, aby poslali své námitky proti zapůjčení pozemku pro budoucí stavbu buď mailem tsk@tsk-praha.cz nebo na adresu: Technická správa komunikací hl.m. Prahy, Řásnovka 8/770, 11015 Praha 1. Je bezpečnější posílat pochybnosti doporučeně, případně je do pátku 14. února přinést na osobní oddělení TSK a nechat si orazítkovat kopii.
Vzor dopisu - viz odkaz

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2020/02/vyzva-prosba-o-pomoc-zby...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Jsme horší než nacisté

10.2.20

USA:

Bývalý americký operátor vojenských dronů Predator, Brandon Bryant, odhaluje zvěrstva, jichž se dopouštěli během operací v Afgánistánu (a Pákistánu) vůči civilistům: Po odpálení střely Hellfire na budovu, v níž se nacházel cíl, viděl dítě vyjít ven právě ve chvíli, kdy ji střela zasáhla. Když po shlédnutí záznamu upozornil na situaci nadřízené, bylo mu řečeno ,,to byl jen zkurvený pes, nech to být."

Po incidentu začal kritizovat vládní program bezpilotních letounů. Během svého času v Air Force odhaduje svůj podíl na 13ti vraždách a celkově měla jeho eskadra vystřelit na 1,626 cílů, vč. žen a dětí. Tvrdí, že trpí post-traumatickými stresovými poruchami. Ostatní členové eskadry slavili své první vraždy, zatímco on a jeho rodina se měli stát obětí výhružek za odhalování pravdy.

Viděl jím zasaženého muže krvácet z nohou a sledoval na termální kameře, jak jeho tělo chladne.

,,Kouř ustoupil a kolem kráteru zůstaly dva kusy (zaměřených) chlápků. A byl tam tenhle - chybí mu pravá noha nad kolenem - plazí se kolem, drží nohu v ruce a krev stříká kolem. Trvalo mu dlouho, než zemřel. Jen jsem se díval."

Z postižených zemí se ozývají hlasy, že jsou systematicky likvidováni civilisté, vč. žen a dětí, jež s terorizmem neměli nic společného - tátové od rodin, zemědělci nebo lidé s krevním faktorem RH mínus. ,,Snažíme se rozlišovat", ujišťují operátoři s tím, že prý často vyčkávají, až ženy s dětmi odejdou na trh.

,,Ten obraz z monitoru je stále v mé hlavě. Kdykoli na to myslím, trápí mě to. Když jsem stiskl spoušť, věděl jsem, že je to špatně. Když střela zasáhla cíl, věděl jsem ve své duši, že jsem se stal vrahem..."

Zdroj: https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-militar...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a siky

Komentářů: 1

 Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny

10.2.20

Indie:

Velký Bratr sleduje občany už i v Indii. V zemi již začali testovat rozpoznávání obličejů na letištích. Rádi by navíc napodobili Číňany a spustili centrální monitorovací systém. Místní experti se obávají zneužití.

_______
Nejsem si jistý, jestli rozpoznávání obličejů nefunguje už i na Ruzyňském letišti a stovkách dalších letišť po celé Evropě a Kanadě. Praha už šmírovací systém složený z desítek tisíc kamer provozuje. Poslednímu kroku - zavedení sociálních kreditů po vzoru Číny - v podstatě nic nebrání ani v Indii, ani v Evropě a jinde. Žijeme jako v akváriu.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/indie-chce-monitorovat-obcany-po...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa

7.2.20

Sýrie:

Civilní Airbus A320 se 172 pasažéry na palubě musel v pátek nouzově přistát na ruské vojenské základně Hmímím. Ruský ministr obrany skrze agenturu RIA Novosti uvedl, že jej téměř zasáhla raketa syrské protivzdušné obrany. Letadlo mělo jít na přistání v době, kdy izraelské stíhačky útočily na předměstí Damašku.

_______
Izraelské stíhačky v Damašku? Ona byla vypovězena válka mezi Sýrii a Izraelem? Nebo je tam pozvala sýrská vláda? Co, prosím, dělaly izraelské stíhačky nad územím suverenního státu, může mi to někdo vysvětlit? A proč to nikoho nevzrušuje?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/airbus-letadlo-nouzov...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací

7.2.20

Česká republika:

Peníze na společný migrační projekt pěti států jsou určeny na dva hlavní účely. Jedním pilířem je podpora rozvoje a druhým ochrana hranic. Jak uvádí ministerstvo zahraničí, peníze jsou určeny na posilování kapacit, struktur a mechanismů s cílem zvládat krizové migrační situace a bojovat proti nelegální migraci, převaděčství a obchodování s lidmi.

Uvádí se, že finance budou poskytnuty skrze mezinárodní organizace: německou Společnost pro mezinárodní spolupráci (GIZ) a Mezinárodní středisko pro rozvoj migrační politiky.

Tomáš Vandas, předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) souhlasí se Zdeňkem Vondráčkem(KSČ) -. „Z kapsy vyhodíme skoro sto mega? A na co? Aby se tzv. neziskovky napakovaly, přičemž efekt bude NULOVÝ. Kdo potřebuje pomoc, jsou především české nemocné děti a senioři. Ti mají prioritu. Když chtějí blbci dělat charitu, ať ji dělají za své,“ napsal na Twitteru.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020020611464020-c...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD

6.2.20

Německo:

Thomas Kemmerich vydržel ve funkci premiéra spolkové země Durynsko jen jeden den. Rezignoval po tlaku médií, politiků i mnoha běžných Němců, kterým vadilo, že byl zvolen nejen hlasy křesťanských a svobodných demokratů, ale také zástupců protiimigrační Alternativy pro Německo (AfD).

_______
Bezprecedentní útok na demokracii, zdravý rozum. Německo prostě musí spáchat sebevraždu. Průšvih je, že je tak blízko.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/alternativa-pro-nemec...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 2020

5.2.20

Itálie:

Sebevražda Evropy radostně pokračuje. Média už o tom ani nepíší...

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=-5I9gp59exY&feature=youtu.be

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?

4.2.20

Česká republika:

Dostal jsem email čtenáře. Píše, že na střelnici U lovčího Huberta v Michli si cvičila střelbu skupina černochů. Pořídil fotografii z dálky, je nekvalitní, ale nechtěl je provokovat a na mapě označil místo, kde foto pořídil. Po střelbě přijela dodávka a odvezla černochy neznámo kam. Klade otázku, odkud černoši jsou, proč si potřebovali zastřílet a vyjádřuje znepokojení. Mně se to také nelíbí.

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Tomský: Brexit volili lidé naštvaní na politickou korektnost, na ideologii feminismu, na islamismus

4.2.20

Británie:

„Evropská unie je přeregulovaná, má ohromné množství různých pravidel. Britská konzervativní strana v čele s Borisem Johnsonem chce volný obchod. Je otázka, jak se dohodnou. Scénářů je mnoho,“ míní Tomský, který tam v emigraci žil přes 20 let.

„Je to velká změna v kulturní válce. Zvítězili lidé naštvaní na politickou korektnost, na ideologii feminismu, islamismus, útoky na homofoby a podobně. Znamená to, že se politická scéna musí přestavět,“ míní politolog.

Proč vstoupil do konzervativní strany? V čem podle něj Boris Johnson přehání? Jaké očekává změny v britské společnosti po brexitu? Nejen na tyto otázky odpovídal v rozhovoru s Barborou Tachecí.

Zdroj: https://plus.rozhlas.cz/tomsky-brexit-volili-lide-nastvani-n...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Skrze 5G bude jen 1 novorozenec z 8 živý a bez genetických poruch, nezabráníme-li instalaci 5G

2.2.20

Británie:

Britský expert dr. Barrie Trower, bývalý specialista armádního Královského námořnictva pro vývoj mikrovlnných zbraní 5G:

"A pokud neodstraní vysílače - a oni to neudělají, bude jen hůř a hůř. Publikuje to Světová organizace zdraví i Evropská akademie medicíny a životního prostředí - a hlupáci tam nesedí. Viděl jsem to o vztahu ke zvířatům - a 1 z těch článků jsem publikoval. Cituji: Během 3 lidských generací, (...) pokud nic proti nepodniknete, jen 1 z 8 dětí - jsou to děti vystavené záření - pouze 1 z 8 vašich dětí, můžete očekávat, že se narodí zdravé ! Jde-li o zvířata, navzdory skutečnosti že mají kratší životnost, 1 z 5 se narodí zdravé! Publikoval to vědecký editor, takže dítě narozené dnes v Německu, až bude 60, 70 leté - dočte-li se, informuje-li se o porodech, dozví se, že z novorozenců jen 1 z 8 je živý a zdravý. Zbývajících 7 z 8 zemře, nebo bude mít genetická onemocnění. Bylo to publikováno. Ano. Ano."

"Některé z předchozích experimentů, mám dokumentaci, s tzv. milimetrovými vlnami či s 5G, byly provedeny u lidí, což způsobilo vážné fyziologické poškození a ještě závažnější poškození v oblasti neurologie. 1 z 5G frekvencí - horní hranice rozsahu - je právě testována. Ale oni to odmítají přiznat. Tu frekvenci přezdívají "vrčící" a slouží k ovládání davu, k ovládání davu. Vím, že když provedli test na vojácích, ihned popadali na kolena!"

"(...) sestavil jsem seznam asi 60 různých kmitočtů, které mohou způsobit 120 až 200 různých nemocí - neurologických a fyziologických. Dnes se seznam zvýšil ze 60 na 750 různých kmitočtových impulsů!"

Veľmi zaujímavý rozhovor, kto má čas, doporučujem prečítať celé...

Zdroj: https://gloria.tv/post/8E1UFUcsYQuS3kSoCVhEsyGUg

Klasifikace: veda,zdravi,technika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 1

 Ako prebehol predvolebný míting ĽSNS a protest v Piešťanoch

2.2.20

Slovensko:

Reportáž o vyhrotených emóciach, ktoré sprevádzajú v posledných dňoch predvolebné stretnutia politikov ĽSNS s občanmi.

V Levoči Kiska naverboval do davu protestujúcich veľký dav Rómov. V Trnave hádzali anti-fašisti po rečníkoch a občanoch kamene. V Piešťanoch sa snažili zablokovať ľuďom prístup do budovy stretnutia a revali tak, že nebolo počuť slova.

Úryvok z článku

"Zaujímavým zistením bolo, že v sále boli prevažne ľudia strednej a staršej generácie, pričom mladí ľudia a študenti tvorili menšinu zúčastnených. 15-ročným výrastkom však nič nebránilo nadávať 70-ročnej dôchodkyni účastnej mítingu do „starej fašistickej kur*y“."

Zaujímavé je, že oficiálne prieskumy udávajú ĽSNS 12-14%, ale mainstreamové média aj všetci "štandardní" politici v posledných dňoch nepretržite hysterizujú, že ĽSNS vyhrá voľby a že bude zostavovať vládu. A že také niečo nesmú za žiadnu cenu dopustiť a to aj za cenu porušenia všetkých pravidiel politickej slušnosti. To ich naozaj tak desí údajne totálne izolovaná strana so 14 percentami???

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/prebehol-predvolebny-miting-lsns...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 2

 Celkem klidná neděle v britském chalifátu - hlášeno jen jedno pobodání

2.2.20

Británie:

Policie v Londýně v neděli zastřelila muže, který pobodal několik lidí. Informují o tom britská média. Podle policie šlo o terorismus. Televize Sky News s odkazem na bezpečnostní složky uvedla, že útok měl co do činění s islámským radikalismem.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/teror-v-londyne-muz...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Charanzová z hnutí ANO jedná skandálně v Evropském parlamentu

2.2.20

Evropská unie:

Předsedající EP Dita Charanzová - ukázka kolaborace s eurounijní stupiditou namířenou proti projevům národního cítění. Charanzová koná jako služka "budovatelů evropského Superstátu" pronásleduje europoslance, kteří si chtějí v rámci Evropské unie zachovat národní identitu, projevují vlastenecké cítění a kritizují hloupá rozhodnutí nikým nevolené evrosojuzní věrchušky. Dělo se v Bruselu na plénu Evropského parlamentu ve středu 29.1.2020.

Z diskuse pod článkem: 

Tato osoba dokáže plně nahradit Teličku, Štětinu atd. Nezáleží z jaké strany je, ale co a koho zastupuje. V tomto případě samozřejmě svoji bezednou šrajtofli, národ je jí tak nějak u prdele.

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2020/02/charanzova-z-hnuti-ano-j...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Coronavirus: Čeká nás výkupné v podobě obří vakcinace?

31.1.20

Neurčeno:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=D7O5Yb2jmnw

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Radioaktivní voda z Fukušimy má být vypuštěna do oceánu

31.1.20

Japonsko:

Skupina expertů, která radí japonské vládě, jak se zbavit vody kontaminované radioaktivním izotopem vodíku ze zničené jaderné elektrárny Fukušima, v pátek doporučila její vypuštění do oceánu.

_______
Lze ještě nějak jinak a více poškodit planetu?

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/vypustte-konta...

Klasifikace: Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Odvolaný ministr Kremlik se dál drží koryta

31.1.20

Česká republika:

Byť je zvykem, že končící šéf opustí resort ihned po svém odvolání nebo při nástupu nového ministra, odvolaný Vladimír Kremlík na dopravě zůstává dál. Od ministerstva si totiž nechal poslat výpověď. S ní může ještě dva měsíce počítat s ministerským platem, který činí 173 tisíc korun. K tomu má stále k dispozici služební vůz.

Ministerstvo uvedlo, že musí postupovat podle zákoníku práce. Podle mluvčího je tak momentálně „na překážkách“, což znamená, že během výpovědní lhůty mu zaměstnavatel nemůže přidělovat práci, ale přesto bere celý plat.

Kremlík na dotazy tisku neodpovídá.

_______
Tohle je chucpe nejhrubšího zrna. Neschopný zmrd bez kouska studu. ANO, mlaskáme.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vladimir-kremlik-odvolany...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 139 čtenářů částkou 25 989 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 7

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Mystifikace s úmrtími za rok 202015.02.21 01:42 Česká republika 0

Už zase média rozjíždí prolhanou manipulační kampaň a přitom se usvědčují ze lží13.02.21 16:40 Česká republika 6

Německo dnešních dnů: policejní teror, přepadovky doma, zatýkání12.02.21 16:44 Německo 3

První prokázané úmrtí po vakcíně v Čechách10.02.21 22:00 Česká republika 1

Ve Švédsku v nouzi spustili elektrárnu na naftu10.02.21 15:31 Švédsko 2

Desítky demonstrací proti zákonu podporujícímu handl s dětmi, česká média mlčí10.02.21 10:45 Francie 3

Bitcoin za milión!09.02.21 14:26 Neurčeno 5

Vakcína s největší pravděpodobností způsobuje onemocnění COVID09.02.21 11:08 Česká republika 9

A jedeme dál podle plánu: vnitro koupí mrazáky na mrtvoly, které neexistují09.02.21 10:50 Česká republika 2

Neviditelný pes: Neuvěřitelně otevřený článek o ukradených volbách v USA09.02.21 00:23 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,60 Kč
Euro
26,26 Kč
Libra
30,15 Kč
Kanadský dolar
17,12 Kč
Australský dolar
16,91 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
20,35 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,80 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 190,45 Kč
1 unce stříbra
587,56 Kč
Bitcoin
1 013 811,93 Kč

Poslední aktualizace: 26.2.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 38 215 924