Ve zkratce

Stránka:

 Protibabišovské demonstrace: Pro každého demonstranta lístek do Prahy a zpět, oběd a 1.000 Kč

5.6.19

Česká republika:

Do pořadu Infovojna ze 4. 6. 2019 ( 1:40:00) poslal e-mail pan František z Moravy.

V e-mailu napsal, že byl o posledním víkendu v Jablonném nad Orlicí a jeho bývalá žena, která tam bydlí, mu sdělila, že tam o obcházeli mládenci a nabízeli lidem lístek do Prahy a zpět, oběd + 1000 Kč, pokud se zúčastní úterní demonstrace v Praze.
Pan Lichtner pak odhadl celkové náklady na 1 demonstranta z Jablonného na cca 2.000 Kč za kus + poplatek náborářům.

Předpokládejme, že František z Moravy psal pravdu.

Pokud by byli všichni demonstranti zaplacení a z Jablonného, výše nákladů na 120.000 demonstrantů by vyšplhala na 240.000.000 Kč.

Předpokládejme, že na Václaváku bylo méně než 120.000 demonstrantů, ne všichni placení demonstranti byli z Jablonného a ne všichni demonstranti byli placení a snižme výše uvedené číslo o dvě třetiny.

Náklady na zaplacení demonstrantů pak budou dosahovat 80.000.000 Kč. A to neobsahují výdaje na náboráře, stavbu podia, ozvučení, transparenty atd. atd.

Transparentní účet neziskovky Milion chvilek pro demokracii však nashromáždil jen cca 3.200.000 Kč, naspořených v malých částkách od sympatizantů demonstrace.

Odkud se tedy ty ostatní peníze vzaly?

Není Milion chvilek pro demonstraci se svým transparentním účtem jen zástěrkou, za kterou se schovává kdosi úplně jiný?

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Xv3_wp8XIQo

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 12 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Petice na podporu ministryně spravedlnosti Marie Benešové

5.6.19

Česká republika:

My, níže podepsaní,

vyjadřujeme svým podpisem podporu ministryni spravedlnosti paní mgr. Marii Benešové a odmítáme, aby byla odvolána jen proto, že si tak přeje hrstka demonstrujících agresivních křiklounů s nejhorší inkviziční mentalitou.  

Jako nositelé rozličných názorů a voliči různých stran máme přirozeně různá mínění o Babišově vládě a její činnosti, uznáváme však výsledek parlamentních voleb a podobu z nich vzešlé vlády. Jmenování Marie Benešové proto respektujeme jako výsledek demokratického procesu na základě dohody stran koalice vzešlé z řádných demokratických voleb. Kdo činí opak, popírá demokracii a představuje vážné ohrožení jejích základních principů.   

K tak očividnému ohrožení demokracie ze strany těchto tzv. „lepšolidí“ nemůžeme mlčet, a proto vyjadřujeme paní Marii Benešové plnou podporu v jejím setrvání na postu ministryně spravedlnosti.

Zdroj: https://www.petice24.com/podporujeme_ministryni_marii_beneso...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 Budou Piráti stěhovat africké vesnice do České republiky?

5.6.19

Česká republika:

Frakce Zelených v Evropském parlamentu dnes do svých řad oficiálně přijala tři nové české europoslance z České pirátské strany. Příchod Mikuláše Peksy, Marcela Kolaji a Markéty Gregorové oznámila na Twitteru.

Piráti se tak přiřadili do frakce, jejíž poslankyně, Němka Ska Kellerová, navrhla, že by do zemí ve východní části Evropské unie by měli být uprchlíci posíláni po celých skupinách, nikoli jako jednotlivci. Společně relokováni by tak mohli být například obyvatelé jedné syrské vesnice.

"Ten nápad se syrskou vesnicí je přece jen jednou z možností, která by se dala využít. Například v případě, když uprchlíci nechtějí jít sami do některé země, protože v ní nejsou žádní jiní uprchlíci," uvedla Kellerová.

"Lidé chodí rádi tam, kde už jsou jejich krajané, to činí integraci a přijetí jednodušším. Odmítání Česka a dalších států přijímat uprchlíky je v rozporu s právem EU. Proto přece Evropská komise zahájila řízení proti těmto zemím kvůli porušení smlouvy o EU," prohlásila europoslankyně.

Po ostrých reakcích svá vyjádření popřela.

Zdroj: https://zahranicni.ihned.cz/c1-65774700-presidleme-do-vychod...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 V roce 2012 demonstrovalo 120.000 lidí proti Kalouskovi

5.6.19

Česká republika:

V roce 2012 demonstrovalo na Václavském náměstí 120.000 lidí proti Kalouskovi z Nečasovy vlády.

Požadovali demisi.

Demonstraci svolaly odbory, na pódiu brojil proti Kalouskovi a ODS odborářský lídr Zavadil a opoziční lídr Sobotka se svými hochy se vyzbrojili transparenty a vyrazili mezi demonstranty .

Nikdo z vlády ODS se na demonstraci nedostavil.

A premiér Nečas demonstrantům vzkázal, že za současnou vládní politikou stojí, i když nabízí prostor pro dialog s odbory.

Odborář Zavadil si hned po demonstraci přátelsky připil v nedaleké hospůdce s Kalouskem, proti kterému tak nesmiřitelně na pódiu bojoval.

Na štěstí to na ně prasklo.

A všichni, kteří tehdy upřímně protestovali, si připadali jako dementi.

Doufejme, že i současní demonstranti - ti, kteří to myslí upřímně - také časem prohlédnou. Budou si pak připadat stejně jako my v roce 2012, kdy jsme zjistili, že všechno bylo jen divadlo pro naivy.

Zdroj: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/172977/120-tisic...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Za Babiše máme vracet 450 miliónů, za Kalouska jsme vraceli 26,4 miliardy korun

4.6.19

Česká republika:

Demonstrace užitečných idiotů žádají demisi Babiše a Benešové.

U Benešové uvádějí jako důvod, že by mohla v budoucnosti cosi "udělat". Přitom Marie Benešová byla ministryní spravedlnosti již za Rusnoka. Tenkrát ovšem nikdo nevykřikoval, že by mohla ohrozit nezávislost justice.

Babišovi se vyčítá domnělý střet zájmů při přidělování dotací a demonstranti ječí, že ČR bude muset kvůli Babišovi vracet 450 miliónů korun.

V programovém období 2007 - 2013 musela ČR vracet nesrovnatelně vyšší částku: 26,4 miliard korun. Tenkrát nikdo ze současných demonstrantů ani necekl.

A kdo převážně vládl v roce 2007 - 2013? Kdo připravil Českou republiku o dotace v hodnotě 26,4 miliardy korun?

Vláda ODS: Leden 2007 - květen 2009: premiér Topolánek, ministr financí Kalousek

Vláda "odborníků": Květen 2009 - červenec 2010: premiér Fischer, ministr financí Janota

Vláda ODS: Červenec 2010 - červenec 2013: premiér Nečas, ministr financí Kalousek

Miroslav Kalousek nás také nejvíce zadlužil. Po jeho ministrování se dluh České republiky zvýšil o neuvěřitelných 667.150.658.676 Kč.

Připomeňme si také, že Kalouskův úřad prominul Schwarzenbergovi vrácení 4,5milionové dotace.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesko-muselo-o...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Demisi Benešové i Babiše. Pražský majdan pokračuje

3.6.19

Česká republika:

Úterní demonstrace na Václavském náměstí bude požadovat vedle odchodu ministryně spravedlnosti Marie Benešové také demisi Andreje Babiše. Demonstraci znovu pořádá iniciativa Milion chvilek pro demokracii. Může jít údajně o největší demonstraci od roku 1989, organizátoři očekávají až 100 tisíc účastníků.

_______
Takže KDO to řídí? Buď je to americké velvyslanectví, protože krachující Wrestlinghouse Westinghouse zkrátka musí tu zakázku na Temelín dostat i kdyby to znamenalo položit třetí vládu v zemi, nebo jsme se dostali do hledáčku laskavé pozornosti globalistů - těch stejných, kteří stojí za všemi barevnými revolucemi posledních let, nebo to jsou Marťané. Co naprosto vylučuji, je to, že jde o spontánní akci.

A všimněte si, organizátoři jedou jak dobře namazaný stroj. Moc se nebaví, na polemiky a kritiky neodpovídají a organizují "protesty" jeden za druhým.

Nejprve jsem nechápal, kde berou a odkud vozí tolik užitečných idiotů, protože tolik jich snad v zemi ani nemůže být. Ale pak mi došlo, že jsou a že jich je tolik, že je lze přehazovat vidlemi. Stačí se podívat na výsledky eurovoleb, kde tuny hlupáků volily opakovaně tu Piráty, tu TOP09, tu ODS a s chutí si vybíraly největší zrádce a kolaboranty, viz třeba zvolení havloida Vondry.

A jen tak na okraj. Zprávu uveřejnily všechny babišovky. A mně to zpráva přijde jako pozvání na akci. Divné... Co je na ni tak důležitého, aby to sdělovaly předem?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/demonstrace-proti-benesov...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Jakla napadli podruhé

31.5.19

Česká republika:

Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a bývalý blízký spolupracovník prezidenta Václava Klause Ladislav Jakl sdělil, že jej někdo znovu fyzicky napadl. Útok se měl odehrát ve Zlíně, policie však o něm nemá zprávy. Jakl byl napaden podruhé v krátké době, o víkendu jej zbili v pražském metru.

________
Nějak nám ta mírumilovná hate free sluníčka tvrdnou, co? Tohle už fakt není sranda. Tohle je fašistický teror. Člověk s jiným než sluníčkovým postojem aby se bál vylézt ven? Kde je policie? Aha, už vím, prošetřuje nenávistné komentáře na FB.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ladislav-jakl-druhe-napad...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Další okupační armáda se zbytečně pohybuje Českem za účelem provokace, provoz na D1 kolabuje

30.5.19

Česká republika:

Doprava v některých úsecích dálnice D1 dnes kolabuje. Cesta z Prahy do Brna se může protáhnout až o 2,5 hodiny. Provoz zpomalil konvoj amerických vojáků, kteří se po D1 a D2 přesunují na cvičení do Rumunska a Maďarska. Poslední část konvoje nakonec musela zastavit. Premiér Andrej Babiš nařídil, aby vojáci počkali do noci.

______
Zbytečný, provokační přesun okupantů napříč Evropou řeší dokonce naše kolabornatská vláda, ale tak, aby se páni Rambové necítili uraženi. Dnes už se nikdo neodváží vystrčit na okupanty zadek.

Chudák D1. Už tak trpí pod těžkými kamiony dopravujícími sem a tam zbytečnosti, které často nepotřebujeme. Teď ještě musí vozovka přežít masivní pancéřovou vojenskou techniku, pro kterou nikdy nebyla projektována.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/d1-kolony-praha-brno-zuze...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Obrovský Babišův Agrofert bude ještě větší

29.5.19

Česká republika:

Koncern Agrofert ze svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše (ANO) může převzít konkurenční pekárny United Bakeries, pokud dojde k odprodeji několika závodů obou společností. Před několika dny o tom rozhodl Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), následně o tom ve středu informoval v tiskové zprávě.

_______
Zbylo ještě něco, co by Babiš v této republice nevlastnil? Něco ještě ano, ale už toho moc nezbývá. A ANO, bude líp.

Zdroj: https://www.novinky.cz/ekonomika/506147-povoleno-z-babise-bu...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 ...a odsuzují se za schvalování atentátu na Reinharda Heydricha

29.5.19

Česká republika:

Za veřejné schvalování březnových teroristických útoků na mešity na Novém Zélandu padlo v Česku již druhé obvinění. Stalo se tak minulý týden, potvrdil Právu dozorující žalobce Martin Bílý z Vrchního státního zastupitelství v Praze. Ještě o týden dříve policie za stejnou věc obvinila prvního člověka. „Trestní stíhání za schvalování teroristických útoků na sociálních sítích je v současnosti vedeno proti dvěma osobám,“ reagoval na dotaz Práva Bílý.

Obviněným hrozí v případě odsouzení pět až patnáct let vězení a také propadnutí majetku.

_____
Jak že to zpíval Kryl? 

A cvičené krysy
a volavčí pera
a tak jako kdysi
a tak jako včera.
I dnešní den znova
vždy bojí se slova
a s dětskými vlčky
zas točí se mlčky
i cvičení lidé.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/506008-v-cesku-padlo-druhe-obvi...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Šáhneš na ožralého Feriho - 3 roky kriminálu. Zmlátiš Jakla - dostaneš tichý souhlas

29.5.19

Česká republika:

Až tříleté vězení hrozí otci se synem, kteří na konci dubna napadli v Boršicích na Uherskohradišťsku poslance TOP 09 Dominika Feriho. Policie jim nyní sdělila podezření z přečinu ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví, píšou na iDnes.

V případě napadení bývalého prezidentova poradce Ladislava Jakla v metru se vše tak nějak rozpačitě vyvíjí. Samozřejmě nemají ještě útočníka, policie prý po něm pátrá. Ale už fakt, že trvalo tři dny, než o tom vůbec napsali, a napsali o tom až tehdy, co to zveřejnil server AC24 a Parlamentní listy, kdy už nešlo předstírat, že se nic nestalo, svědčí přinejmenším o laxnosti a tichém souhlasu.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/borsice-napadeni-poslance-f...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Někdo zmlátil bývalého poradce prezidenta Ladislava Jakla - média věc zveřejnila až tři dny poté

28.5.19

Česká republika:

K incidentu podle Jakla došlo v sobotu 25. května v podvečer přímo v jedoucím vagónu soupravy metra trasy B v úseku před stanicí Náměstí republiky. „Seděl jsem na sedadle a najednou kdosi nade mnou zvolal: Ty seš Jakl, ten lídr SPD. A začal mě mlátit do hlavy a ramene. Pak mě strhl na zem a na zastávce hned utekl,“ řekl Jakl.

K lékaři ten den nešel, ani napadení nenahlásil policii. Teprve druhý den vyhledal lékaře a ten případ dál oznámil policii.

K napadení se (kupodivu) vyjádřil jediný Kalousek, který napadení odsoudil. Ostatní "kolegové" mlčí. A co je nejvíce udivující, o napadení mlčela i média. Teprve dnes, tři dny po útoku, o tom psala. Když nedávno dostal na budku Dominik Feri, mohla se média a politici přetrhnout v odsudcích a pokřiku. Přitom Feri byl ožralý a konflikt vznikl na ožíračce, kdežto Jakl klidně cestoval v metru střízlivý. Dvojí metr je dech beroucí.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ladislav-Jakl-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Výbuch v Lyonu - zadržen otec a syn z alžírské rodiny

27.5.19

Francie:

V souviskosti s výbuchem v Lyonu, zadržela policie otce a staršího syna z alžírské rodiny. Starší syn je hlavním podezřelým. Policie rovněž vyšetřuje matku a mladšího syna.

Ministryně spravedlnosti, Nicole Belloubet, prohlásila, že je příliš brzo na to, aby útok mohl být označen za teroristický čin.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=it&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Grandhotel Evropa

25.5.19

Evropská unie:

Žádná demokracie, všude jen lobby. Geniální německá satira vtipně a přehledně vysvětluje, jak funguje Evropská unie. O nás a bez nás

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=JmNTc-36LAE

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 2

 Marocký migrant zapálil policejní stanici v Mirandole - 2 mrtví

25.5.19

Itálie:

Marocký migrant zapálil ze msty policejní stanici v Mirandole nedaleko Modeny.

Chtěl se pomstít, protože byl vyhoštěn.

Požár založil ve 3 hodiny ráno. Oheň se rozhořel a vznikl hustý kouř, který zaplnil 9 bytů v prvním a druhém patře budovy. V kouři zahynul 84 Ital a jeho 74 letá ukrajinská pečovatelka.

Marocký migrant byl zatčen. Tvrdil, že je mu 16 let, ale lékařské testy potvrdily, že je dospělý.

Zdroj: http://www.fdesouche.com/1210055-italie-mirandola-un-clandes...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 V sobotu byl zastřelen 19 letý Theo, útočníci utekli do Alžíru

25.5.19

Neurčeno:

V sobotu byl blízko Caen dvěma výstřely z pistole postřelen 19 letý Francouz Theo. Utrpěl vážná zranění, na která v noci ze soboty na neděli zemřel.

Tři podezřelí uprchli do Alžíru.

Policie v Caen bude žádat o vzájemnou pomoc alžírské soudní orgány.

Zdroj: http://www.fdesouche.com/1208419-caen-pronostic-vital-engage...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Výbuch v centru Lyonu: osm zraněných, hledá se maskovaný cyklista - běloch

25.5.19

Francie:

V centru francouzského města Lyon explodoval v pátek odpoledne bombový balíček, který zranil osm lidí.Prezident Emmanuel Macron výbuch označil za útok. Věc vyšetřuje protiteroristické oddělení prokuratury. Policie se snaží dopadnout cyklistu, který nálož nechal v centru města.

Mezi lidmi, které bomba zranila, je i osmiletá dívka. Všichni utrpěli jen povrchová zranění, i když mluvčí prokuratury řekl CNN, že bomba obsahovala velké množství hřebíků, šroubů a matek.

_______
Vzhledem k tomu, že bomba zranila lidi jen lehce a že se hned hovoří teroristickém útoku, musí být pachatelem běloch - a taky je.

 

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/505811-vybuch-v-centru-lyo...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Švédsko "obohacené" o uprchlíky ekonomicky strmě padá

25.5.19

Švédsko:

„Dobrá kondice je pryč a Švédsko nedělá nic pro to, aby se vrátila,“ napsala banka ve své zprávě. 

Popravdě - není divu. Pochybuji, že povětšině muslimští uprchlíci jdou do Švédska pracovat. Takže uvidíme, jak dlouho bude rodilé švédy bavit státní politika, jež osobám, kteří Švédsku svou prací "žádnou hodnotu nepřinesli" dopřává stejně, ne li víc (zejména početným rodinám s mnoha dětmi) než místním obyvatelům, žijícím a pracujícím pro svou zemi celý svůj život.

Holt zvolili jste si sami - slovy známé hlášky: Jaký si to uděláš - takový to máš.

Zdroj: https://www.euro.cz/politika/svedsky-model-blahobytu-dostava...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a Irid

Komentářů: 2

 Musk vypustil prvních 60 satelitů pro G5

25.5.19

USA:

Americká nosná raketa Falcon 9 na oběžnou dráhu úspěšně odpálila 60 mini satelitů určených na vybudování globální sítě internetového pokrytí systému Starlink.

Satelity Starlink odpálené na oběžnou dráhu jsou první z plánovaných k vytvoření obrovské sítě, která umožní poskytnout obyvatelům Země širokopásmové připojení k internetu v každém koutě planety.

Podle plánu budou všechny z nich (přes 11 tisíc) odpáleny na oběžnou dráhu po roce 2020. Projekt zahrnuje umístění na nízké stacionární oběžné dráze Země seskupení ve složení více než 11 tisíc satelitů. 

_______
Z diskuse pod článkem : Slávek Pilný
Něco úžasného a nepředstavitelného, obrovská poklona a gratulace panu Muskovi.
Není to lepší než vyrábět zbraně s perspektivou války?
A takto vlastně Musk obohatí všechno lidstvo, vždyť v civilizovaném světě všichni používají internet.

....a já jen doplňuji - 'lidská blbost je nekonečná' - lidé se těší na to, že budou nonstop pod celoplanetární kontrolou a pod neustálým zářením,které je pro nás a živočichy zdraví škodlivé!

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/video/201905249977346-nova-intern...

Klasifikace: technika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 500 ilegálních migrantů obsadilo letiště a žádalo zrušení jejich vypovězení z Francie

25.5.19

Francie:

500 ilegálů obsadilo letiště v Roissy a žádalo zrušení rozhodnutí o jejich vypovězení.

"Francie nepatří Francouzům!" skandovali."Celá Afrika má právo zde žít!"

Zdroj: http://www.fdesouche.com/1209095-plusieurs-centaines-de-clan...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 1

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 37 508 946