Ve zkratce

Stránka:

 Britská vláda chystá osnovy, podle kterých budou pětiletým dětem ničit dětství transgenderismem a homo-agendou. Rodiče do toho mluvit nesmějí

25.2.19

Británie:

Britská vláda chystá osnovy s lekcemi o homosexuálech a transgenderech a to navzdory protestující petici, kterou podepsalo 100 tisíc lidí. Podle osnov budou sexuální výchově podrobeni povinně děti od pěti let. Rodiče nebudou mít možnost dítě do školy neposlat.

Učební materiál zahrnuje například knihu o dvou homo-tučňácích, kteří společně vychovají z vajíčka potomka a příběh Můj chlapecký princ o chlapci tmavé pleti, který se rád převléká do ženských šatů.

[...]

Zdroj: https://www.infowars.com/gay-trans-sex-ed-to-be-taught-to-fi...

Klasifikace: polit.korekt,krimi,sex Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Čeští lékaři se nechtějí nechat očkovat proti chřipce -- hrůza!

25.2.19

Česká republika:

Čeští lékaři z nějakého nepochopitelného důvodu nechtějí na vlastní kůži zažít dobrodiní očkování proti chřipce. Přesné statistiky se sice nevedou, ale podle soukromého průzkumu doktorky Herrmannové je proočkovanost mezi lékaři něco mezi 1 - 20 %.

Big Pharma bije na poplach. Kam jsme to přišli, aby ti, kteří mají šířit naše blivajzy v populaci, za což dostávají nemalé všimné, se stavěli na zadní, pokud jde o ně samé?

Tak to ne, milánkové. Vy tady nejste od toho, abyste rozhodovali. Vy jste tady, abyste plnili naše plány. Víte, kolik peněz nás stojí uplácet politiky, vlády a novináře? Víte, jak je těžké falšovat statistiky úspěšnosti a na kolik nás přijde umlčování obětí? Jste v první linii a půjdete příkladem! Ministerstvo už chystá vyhlášku, kterou se očkování nařídí befelem.

______
Ale stejně, je to sranda, co?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/chripka-ockovani-lekari-p...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Rozprodáváme naši historii. Právě jsme ve frcu střelili jedinečný dokument o Husovi

24.2.19

Česká republika:

Je to naprosto neuvěřitelné, ale v dražbě byl prodán jedinečný dokument vztahující se k nejslavnějšímu muži naší země.

Notářský zápis na pergamenovém papíře s pečetí je podle aukční síně jediným exemplářem svého druhu a kromě historické ceny je také důležitým dokladem právní argumentace počátku 15. století. Týká se rozhodnutí odebrat právníkovi a kazateli Janovi z Jesenice doktorát kanonického práva a vyhlásit nad ním v souvislosti s Janem Husem ztíženou klatbu. Jan z Jesenice byl Husův přítel a obhájce.

Dokument se vydražil za mizerných 7 milionů ničim nekrytých papírků. Skončil v soukromých rukou. Neví se u koho a zda bude vyvezen ze země.

Bravo! Nač je nám starý papír, že? Tak, jako jsme prodali za hubičku státní zlato, když to bylo nejnevýhodnější, tak jsme zašantročili jediný a jedinečný dokument, který měl rozhodně zůstat ve vlastnictví států.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jan-hus-reformator-dokume...

Klasifikace: kultura,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Opět normální víkend v Germanistánu

24.2.19

Německo:

V chalifátu Germanistán vyprovokovaly dvě mladé dívky a jeden německý extrémista šest migrantů včetně čtrnáctiletého sirotka. Urazily jejich víru, protože šly samy bez mužského doprovodu a nezahalené. Migranti dali najevo svou nelibost, ale objevil se německý extrémista, který se pokoušel dívky bránit. Došlo k potyčce. Policie hledá německého extrémistu a svědky události.

Je to tak správně, sluníčka?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-sexualni-napa...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Neffův Neviditelný pes se poslední dobou zase dá číst -- na rozdíl od Čulíkových Britských listů

23.2.19

Česká republika:

Přistihl jsem se, že se poslední dobou nevyhýbám Neffovu Neviditelnému psu. Samozřejmě je to stále pro-sionistický a pro-izraelský web, ale kritické články na téma politické korektnosti a migrační krize tam bývají často a nebývají špatné. Z dnešního vydání doporučuji zajímavý článek Aleše Drápala USA: O civilizačním střetu v nejmocnější zemi světa. Nebo MIGRACE: Některé spory se přeci nedají vyhrát Mariana Kechlibara. Popřípadě FINSKO: Znásilňovací gangy Davida Browna.

Naproti tomu Čulíkový Britské listy se už dnes nedají použít ani jako hajzl papír.

Zdroj: http://neviditelnypes.lidovky.cz/usa-o-civilizacnim-stretu-v...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Proč v článku o spalničkách chybí informace, že kdo je měl v dětství, očkovat se nemusí?

22.2.19

Česká republika:

Opět další propagandistický a strašicí článek v réžii Big Pharma. Spalničky se prý šíří raketovým tempem a jediné řešení je očkovat, očkovat a očkovat. Jo, to jistě.

Proč v článku není ani zmínka o tom, že tuto nemoc lze dostat jen jednou a kdo ji v mládí prodělal, má doživotní imunitu? Náhoda? Opomenutí?

Článek spadá do kategorie šíření poplašné zprávy a mohl by být posuzován jako trestný čin podle § 357 trestního zákoníku. Toho se dopustí pachatel, který úmyslně způsobí „nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá“. Nebo částečně nepravdivá. Trest je stanoven do pěti let odnětí svobody.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/spalnicky-epidemie-ockova...

Klasifikace: zdravi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 SPD pod útokem Sorosjugend aneb Jak pošpinit zdravý rozum

21.2.19

Česká republika:

Politrukové na iDnes mají Vánoce.

[...]

Jako hlavní zprávu dne uvádějí článek Lidé hlasovali na stránkách SPD pro přijetí sirotků. Strana anketu stáhla. Titulek je všeříkající. Co ale neříká titulek ani článek je to, jak se mohlo stát, že (cituji) lidé hlasovali pro přijetí sirotku. Neznám totiž nikoho ve svém širokém okolí, kdo by ve střízlivém stavu takovou blbost udělal. Troufnu si hádat. Anketa se stala cílem tzv. elfů, neboli přesněji Sorosových band, které za mrzký peníz na internetu křiví pravdu a napadají normální lidi. Trefil? You bet!

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/spd-tomio-okamura-sirotci...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Trump přijme Babiše, Zeman ostrouhal

21.2.19

Česká republika:

Prezident Zeman dlouhodobě usiluje o přijetí v Bílém domě, ale jak se zdá, marně. V Americe mu nemohou zapomenout vstřícný postoj k Rusku a urážku předchozího amerického velvyslance Shapira.

Místo toho se Kmoníčkovi podařilo vyjednat přijetí mnohem poddajnějšího oligarchy Babiše. Babiš se chystá na cestu za 14 dnů. O čem bude s Trumpem jednat? Přeci o otázkách zajímajících obě strany.

Zemana to musí štvát, tak moc chtěl a ono nic. money-mouth

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/andrej-babis-donald-trump...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Další buzerace EU: návrh na automatické omezení rychlosti

19.2.19

Evropská unie:

Do Evropského parlamentu míří návrh, který by od výrobců aut požadoval jako povinnou součást výbavy inteligentní asistenční systém přizpůsobení rychlosti, a to od roku 2022.

Odborníci i politici si od něj slibují výrazné snížení nehodovosti a také zmírnění důsledků nehod. Výbor pro vnitřní trh Evropského parlamentu bude o návrhu hlasovat ve čtvrtek, uvedlo v tiskové zprávě Centrum dopravního výzkumu.

Asistenční systém pro přizpůsobení rychlosti má být klíčovou součástí opatření, která mají zmírnit nehodovost plynoucí z nepřiměřené rychlosti.

_______
Děsivé. Nemám slov.

Zdroj: http://www.auto.cz/vybor-ep-bude-hlasovat-o-systemu-prizpuso...

Klasifikace: kuriozity,politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Uznali jsme Kosovo, jeho dluh však vymáháme po Srbsku. Nechutné

19.2.19

Srbsko:

I přesto, že Kosovo už před více než deseti lety vyhlásilo samostatnost, Srbsko za něj i nadále splácí dluhy. Stále ho totiž považuje za součást svého území, a tak se dluhů nemůže zříct. Splátkový kalendář na zbývajících 200 milionů eur (asi pět miliard korun) má rozvržený až do roku 2041. Věřitelem je i Česká republika.

Kosovo, které v roce 2008 vyhlásilo nezávislost, se k těmto dluhům nehlásí. 

______
Jak napsal jeden jeden v diskuzi za článkem: Trochu schizofrenie z naši strany. Pokud jsme uznali Kosovo jako suverénní stat, tak by jsme neměli chtít splácet dluhy od Srbska. 

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/srbsko-splaci-dluhy-z...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Ministr Petříček chce tady syrské "sirotky"

19.2.19

Česká republika:

Poté, co Šojdrová opakovaně usiluje o dodání syrských "sirotků" do ČR, jí podpořila i Pochého loutka, ministr Petříček. Tak dlouho to budou lámat, až to zlomí. Pátá kolona, grázli a zrádci prostě nedají pokoj. 

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/petricek-deti-uprchlicke-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Takový normální víkend v Německu

18.2.19

Německo:

S těžkým zraněním skončila v nemocnici v Norimberku mladá žena, kterou v neděli ráno bezdůvodně pobodal pětadvacetiletý Iráčan. Žena se s přítelkyní vracela z diskotéky, když ji útočník bezdůvodně napadl. K dalším útokům došlo v dolnosaském Lingenu, v Kolíně nad Rýnem, ve městě Mülheim a ve Frankfurtu nad Mohanem.

Motivy pachatelů policisté neznají, píšou na iDnes.

_______
Neznají? Ať se zeptají kohokoliv, kdo není dementní sluníčkář.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/norimberk-utok-nuz-ir...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 US základny versus ruské základny - 800 : 9

16.2.19

Neurčeno:

Nebývale otevřené přiznání na iDnes:

„Spojené státy udržují skutečnou říši vojenských základen po celém světě – přibližně 800 z nich ve více než 70 zemích,“ napsal v červenci 2017 John Glaser, analytik washingtonského pravicového think tanku Cato Institute. Zároveň upozornil, že neexistuje oficiální kompletní, aktualizovaný a veřejně přístupný seznam těchto zahraničních základen.

Rusko mělo podle Glasera jen devět zahraničních základen a Británie i Francie dvanáct.

________
Teď chtějí Rambové vybudovat stálou základnu navíc v Polsku (zblblí Antkové nadšeně chrochtají), Iráku a v Papui-Nové Guinei.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-armada-zakladna-p...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Austrálie vyměkla. Umožní okupantům přístup do australských nemocnic

16.2.19

Austrálie:

Dosavadní praxe australské vlády vůči okupantům ze zemí Třetího světa byla poměrně jasná. Kdo se nelegálně pokusil dostat se do Austrálie, byl převezen do zadržovacích táborů v Papui-Nové Guinei a na Nauru a zde čekal na vyřízení své žádosti o azyl. Smyslem bylo nedovolit nekontrolovatelné zaplavení pevniny kobylkami, jako se to stalo v Evropě.

Vládní opozici se podařilo prosadit zmírnění imigračního zákona, podle kterého teď bude možno zdarma léčit nemocné okupanty v nemocnicích na australském území, zaplatí to Australané.

V té souvislosti znovu otevře australská vláda zadržovací centrum na Vánočním ostrovu, neboť očekává nával čerstvých nemocných kobylek.

Schválili jsme opětovné otevření detenčních zařízení na Vánočním ostrově, abychom se vypořádali s vyhlídkou nově příchozích. Mým úkolem je zajistit, aby nepřiplouvaly lodě. Udělám vše, co je v mých silách a silách vlády, aby oslabení, které způsobil parlament, nevedlo k dalším lodím s migranty u břehů Austrálie,“ uvedl premiér Morrison.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/australie-detencni-ce...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Spalničky v Evropě? Může za to Putin!

16.2.19

Evropská unie:

V Evropě poslední dobou narůstají počty dětí, na které zaútočilo virové onemocnění známé pod jménem spalničky. Toto onemocnění může skončit i smrtí dítěte. Vědci si teď začínají klást otázku, zda za šíření spalniček v Evropě nenesou část odpovědnosti také ruští trollové.

Podle Světové zdravotnické organizace je odmítání očkování jednou z největších hrozeb pro celou planetu Zemi. Je proto třeba bojovat s dezinformacemi, které brojí proti očkování jako proti obraně před smrtelnými nemocemi. ... Šíření dezinformací po sociálních sítích podporuje podle Califfa několik států, např. Rusko.

_______
Ano, editor Zvědavce se přiznává. Také odmítá očkování a je to proto, že je Putinův agend a ruský troll.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bombasticka-zp...

Klasifikace: kuriozity,politika,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Jan Šojdr-lichvářské aktivity synka české europoslankyně za KDU-ČSL Michaely Šojdrové z Kroměříže

14.2.19

Česká republika:

Typický příklad novodobého českého lichváře a podvodníka. Pan Jan Šojdr (syn té fanatičky, co nám sem pořád chce vozit "sirotky" ze Sýrie) je předseda představenstva společnosti Evropská kreditní s.e. a jednatel společnosti Fox kredit s.r.o. Ožebračuje lidi lichvářskými půjčkami a připravuje je o střechu nad hlavou. Je skutečně s podivem, kde tak mladý člověk vzal tak značný kapitál (například 3000 000 Kč vklad v 25 letech do společnosti Evropská kreditní s.e.-společník s vkladem) a získal kontakty na lidi, kteří mu s jeho rozsáhlým a kvetoucím byznysem pomáhají. Dle mého názoru právě paní europoslankyně mu profinancovala vznik jeho společností a poskytla to nejdůležitější peníze a kontakty, hlavně ať se synovi daří :) a tak nenažraný synáček podnikal, až se to celé nějak zvrtlo.

Povedená rodinka, co?

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=khpNFZR4_PQ&feature=youtu.be...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 “Je alarmujúce, že Orbán chce, aby sa v Maďarsku rodilo viac detí!” Švédska ministerka kritizuje Orbánovu politiku podpory rodiny

14.2.19

Švédsko:

Švédska ministerka sociálnych vecí Annika Strandhällová na Twitteri ostro kritizovala maďarský vládny akčný program na podporu rodiny, ktorý v nedeľu avizoval premiér Viktor Orbán, uviedol vo štvrtok spravodajský server magyarnarancs.hu.

“To, čo sa deje v Maďarsku, je alarmujúce. Orbán teraz chce, aby sa rodilo viac ‘pravých’ maďarských detí,” napísala švédska politička, podľa ktorej Orbánove opatrenie pripomína 30. roky minulého storočia, ale zároveň takáto pravicovo-populistická politika spochybňuje aj nezávislosť, za ktorú ženy bojovali.

_______
Věřii byste, že tohle je vůbec možné? To už není ani případ pro Chocholouška, tohle je ... já nevím, jak to nazvat.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/svedska-ministerka-kritizovala-o...

Klasifikace: polit.korekt,zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Kolik dávají Američané na vojenství?

13.2.19

USA:

Podívejte se na graf. Je to samovysvětlující. Na vojenství (nechci říct obranu, protože s obranou to nemá nic společného) jde 61 % státního rozpočtu. Všechny ostatní položky jsou vyjádřeny jednotkami procent.

[...]

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Vrchol pokrytectví: Lokajské státy vyzývají Moskvu, aby dodržovala smlouvu INF

13.2.19

Neurčeno:

Máte šest měsíců, využijte příležitost a vraťte se k dodržování smlouvy INF o likvidaci raket, vyzývají Moskvu členské země NATO. "Rusko ví, co má dělat. Všichni spojenci jsou připraveni na další spolupráci s Ruskem," řekl šéf Aliance Jens Stoltenberg na okraj dvoudenní schůzky ministrů obrany v Bruselu.

„Všech 29 členů NATO souhlasí s tím, že raketový systém SSC-8 vyvinutý a nasazený Ruskem představuje významné riziko pro naši bezpečnost,“ prohlásil Stoltenberg po prvních jednáních ministrů obrany Aliance v Bruselu.

_______
Jak psal Karel Čapek: Zákeřný nepřítel střílel na naše letadla pokojně bombardující jeho města.

[Klikněte p...]
Klikněte pro zvětšení

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/nato/nato-inf-raket-strely-novat...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Fanatičku Šojdrovou nic nezastaví: má seznam "sirotků"

12.2.19

Česká republika:

Seznam dětí z uprchlických táborů, kterým by mohla Česká republika pomoci a přijmout je, přivezla z nedávné návštěvy Řecka europoslankyně Michaela Šojdrová. Ve Štrasburku to v úterý řekla českým novinářům s tím, že tak reagovala na výzvu premiéra Andreje Babiše i ministra vnitra Jana Hamáčka.

_______
Jede jak dobře naolejovaná mašina.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/recko-syrie-jan-hamac...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

Káva pro Zvědavce

17

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 30 čtenářů částkou 5 777 korun, což je 17 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 0

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 1

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Měnové kurzy

USD
22,53 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,83 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,85 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
6,93 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 322,45 Kč
1 unce stříbra
506,92 Kč
Bitcoin
1 132 155,20 Kč

Poslední aktualizace: 8.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 869 919