Ve zkratce

Stránka:

 Diskriminace v počítačových hrách a nějvětších korporací světa IT

29.1.18

Neurčeno:

Dobrý den spoluobčané,

rád bych Vám zprostředkoval situaci z prostředí IT, která je v aktuální době, kdy IT technologie jsou všudypřítomné, nedílnou součástí našeho světa. K tomu slouží následující dva odkazy, které jsem obdržel.

Česká hra Kingdom míří na světový trh, ten jí ale dál vyčítá chybějící černochy

Bývalý zaměstnanec žaluje Google: firma prý diskriminuje bělochy a konzervativce

Klasifikace: polit.korekt,technika,pravo Zprávu vložil/a SteveD

Komentářů: 2 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Unikli jsme o fous. Kavárna už měla připravený politicko-podnikatelský plán a Drahoš měl být jeho nosičem

28.1.18

Česká republika:

Weiss (Echo24.cz) o Drahošovi:

„Velkou roli v jeho kandidatuře hrála podpora velkých podnikatelských skupin.

Máme-li věřit některým informacím, bylo to dokonce tak, že zde byl nejprve politicko-podnikatelský plán, tým, a hledal se nosič (což nevylučuje Drahošovu vlastní ambicióznost).“

______
Ano, na migraci se dá jistě hodně vydělat. Vždyť sama Evropská komise ve své tiskové zprávě vyzývá podnikatele a neziskovky, aby se připojili k přesídlování migrantů z Afriky:

"Komise vyčlenila na podporu úsilí členských států v oblasti přesídlování 500 milionů eur.

... je nutné klást větší důraz na přesídlování zranitelných osob ze severní Afriky a z Afrického rohu, zejména z Libye, Egypta, Nigeru, Súdánu, Čadu a Etiopie. ...

Kromě toho Komise vyzývá členské státy, aby zřídily programy soukromého sponzorování, jež umožní soukromým skupinám nebo organizacím občanské společnosti organizovat a financovat přesídlování v souladu s vnitrostátními právními předpisy. Za tímto účelem Komise vyzvala úřad EASO, aby se zainteresovanými členskými státy koordinoval pilotní projekt týkající se systémů soukromého sponzorování.

Aby se nelegální toky migrace přeměnily v ekonomickou migraci do členských států EU ... navrhuje Komise koordinovat a finančně podpořit pilotní projekty s třetími zeměmi v oblasti legální migrace."

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Novinar-ma-poz...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Senátor (za TOP09/STAN)/STB agent Plavec Jaromír Štětina: Český národ má poškozený genofond

28.1.18

Česká republika:

Štětina:

„Bolševici, přes padesát let se s vámi peru. Hodně bitev jsem s vámi prohrál. Poslední z nich je dnešní vítězství Miloše Zemana v prezidentských volbách. Přijdou opět vaše lži, pomluvy, vyhrůžky, oportunismus a podvody, váš výsměch. Nebojím se jich.“

„Ruské prezidentské volby dopadnou podobně, zvítězí Putin, Zemanův favorit. Genofond ruského národa je poškozen silněji než genofond národa českého. Úcta Rusům, kteří se pseudodemokracii dokážou postavit."

Přiznal, že byl agentem STB, ale jen prý proto, aby ochránil rodinu a odboj.

S komunistickým režimem bojoval tak, že STB udal jména svých kolegů Ždánka, Šouty, Košútové, Veberové, Neumannové, Značkovské a Smrčinové, kteří šířili Chartu.

Ve svém životopise napsal:

"Jsem stoupencem socialistického uspořádání společnosti. Zastávám zásadu nutnosti diktatury proletariátu v prvním období socialistické revoluce.

Silná komunistická strana, budovaná na principech vědy a morálně historických kritérií je podle mne jediná síla, která může změnit společnost v současném třídně a ekonomicky rozděleném světě ..."

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesky-narod-ma...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 EU otevře hranice pro miliony nových uprchlíků

27.1.18

Evropská unie:

EVROPSKÝ parlament schválil dne 16. ledna Usnesení "o ženách, rovnosti žen a mužů a spravedlnosti v oblasti klimatu", ano čtete dobře: KLIMATICKÉ SPRAVEDLNOSTI!!!

Usnesení prezentovala levicová švédská poslankyně Linnéa Engström.

S odsouhlasením tohoto dokumentu evropský parlament vyzývá Komisi a evropské státy, aby se ,,podílely na Globálním paktu pro bezpečnou, spořádanou a pravidelnou migraci", aby se mohla "ochránit klimatická spravedlnost uznáním změny klimatu jako migračního motoru".

Pokud se členské státy k OSN Globálnímu kompaktu pro migraci přidají, budou muset otevřít dokořán EVROPSKÉ hranice kromě jiného i každému, kdo bude tvrdit, že byl nucen utéct z vlastní země kvůli nepříznivému klimatu.

Pro výzvu hlasovalo i italské Hnutí pěti hvězd.

Salvini z Ligy severu k tomu podotkl:

„Co to je klimatický uprchlík?? Kam utíká? Jestliže je někomu v zimních měsících zima a v létě teplo tak migruje? Buďme vážní ... Dost, máme jich již přespříliš."

_______
Členské země Evropské unie jsou okupovány bandou, která je spojena s islamizovanou OSN. Za daně evropských poplatníků realizuje tato banda své cíle. Hlavním z cílů je zničit národní státy - v předstihu ty evropské.

Zdroj: http://www.euportal.cz/Articles/18535-tak-uz-je-to-tady-eu-o...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 Miloš Zeman je i nadále naším prezidentem

27.1.18

Česká republika:

V prezidentských volbách 2018 zvítězil Miloš Zeman.

Zeman : Drahoš

51,37   : 48,62

Bylo to o ještě menší fous než se Schwarzenbergem - cca o 150.000 hlasů.

Optimistickou zprávou je, že Miloše Zemana volilo 2.853.390 lidí - tedy více lidí než před pěti lety (2.717.405) - a to přes neuvěřitelnou propagandu a přes obrovský převis finanční podpory na straně protikandidáta.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/461727-on-line-zeman-obhajil-b...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 9

 Drahoš okopíroval průmyslově chráněný vzor firmy Radan a pokusil se jej prohlásit za svůj

27.1.18

Česká republika:

Doc. Dr. Ing. Jan Kyncl (autor přednáší elektrotepelnou techniku na ČVUT FEL v Praze):

" ... Je pravda, že se prof. Drahoš pokusil do vývoje technologie vstoupit, tenkrát jsem se ostatně o jeho existenci dozvěděl.

Při schůzce, na které se rozhodovalo o technologii sušení, si nám postězoval pracovník firmy Radan, s.r.o., že prof. Drahoš okopíroval jejich průmyslově chráněný vzor mikrovlnné sušičky a pokusil se ji prohlásit za svoji mikrovlnnou sušičku určenou speciálně na sušení knih. ...

Myslel jsem, že tehdejší pokus prof. Drahoše vmísit se do našeho týmu (přičemž problematice elektrotepelné techniky evidentně dostatečně nerozumí) byl ojedinělý exces.

Nyní však po publikování jeho lží a nařčení začínám nabývat dojmu, že takové postupy byly podstatou jeho publikačních úspěchů."

Zdroj: https://romanpapez.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=645912

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Bratrsvo kočičí pracky v Plzni - mítink Drahošovců

27.1.18

Česká republika:

Určitě si přečtěte a pokuste se nezvracet. Kdo si myslel, že to házení špíny už nemůže být horší, mýlil se.

Je vidět, že tyto volby jsou velmi významné.

Pro osvěžení paměti:

Miloš Zeman:

  • Po maturitě nebyl z politických důvodů přijat na VŠ, po čtyřech letech začal dálkově studovat VŠE,
  • v období Pražského jara vstoupil do Dubčekovy komunistické strany, po srpnové okupaci z ní byl vyloučen pro ostrou kritiku normalizačního režimu,
  • 14 let pracoval v podniku Sportpropag v oddělení komplexního modelování - to bylo roku 1984 zrušeno pro kritické studie vývoje tehdejší společnosti,
  • poté byl až do roku 1989 zaměstnán v podniku Agrodat, kde se zabýval simulačními modely zemědělských systémů - odtud byl prouštěn za článek, který kritizoval komunistický režim,
  • 17. listopadu 1989 a v následujících dnech se zúčastnil pražských demonstrací, měl projev na Letenské pláni, později se zapojil do Občanského fóra.

Jiří Drahoš:

  • Po roce 68 - tedy v normalizaci - bez problému vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou a započal vědeckou kariéru,
  • v letech 1985–1986 byl na studijním pobytu na Univerzitě v Hannoveru ve Spolkové republice Německo,
  • v lednu roku 1989 mu byl umožněn půlroční pobyt na Universitě v Sao Paulu.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Neuveritelny-m...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Drahoš spolu s Organizací islámské spolupráce (OIC) organizoval konferenci o interkulturním dialogu - OIC nenávidí Zemana

26.1.18

Česká republika:

A nitky se sbíhají.

Drahoš má kontakt na Organizaci islámské spolupráce, která má v OSN hlasovací většinu.

Za jeho vedení uspořádala Akademie věd spolu s OIC konferenci Překonávání globálních hrozeb: Posilování interkulturního dialogu, stability a míru.

OIC je bezpochyby součástí islamizovaného bloku OSN/EU, který spouští masovou řízenou migraci většinově islámských migrantů do EU.

Copak za to nemuslimští politici OSN/EU mají příslíbeno?

V roce 2005 si OIC vytyčila za cíl dosáhnout kriminalizace "urážek" islámu. Tedy spolu se vstřícnými politiky v OSN globálně nastolit tu část práva šaría, která zakazuje kritizovat islám.

Proto jsme si v roce 2017 mohli poslechnout šéfa OSN, Antonia Guterrese, jak v Saúdské Arábii prohlašuje, že za terorismus může islamofobie, aniž by Saúdské Arábii vytkl porušování lidských práv.

V jiném proslovu Guterres tvrdí, že rasismus, xenofobie a islamofobie otravují společnost a že se tomu musí členské státy OSN rázně postavit.

Výroční zpráva OIC o islamofobii 2015 uvádí na prvním místě mezi největšími problémy pro islámský svět výroky českého prezidenta Miloše Zemana a až na druhém místě teroristický útok na redakci Charlie Hebdo.

Zeman leží OIC opravdu v žaludku - viz zde.

Zdroj: http://svobodnenoviny.eu/jiri-drahos-a-organizace-islamske-s...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Čtyři migranti bijí za bílého dne muže v parku - kvůli mobilu

26.1.18

Itálie:

Toto se stane, když jdete za bílého dne přes park Via Statilia v Římě.

Na videu v odkaze jsou natočeni čtyři migranti, jak bijí a kopou muže, který leží na zemi. Chtějí mu ukrást mobil.

Zdroj: https://twitter.com/OnlineMagazin/status/956125947228573698

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Německo svou politiku k migrantům nezmění, trvá dál na solidárním rozdělení

26.1.18

Německo:

Německo nemění svůj dosavadní postoj k migraci, solidární rozdělení běženců je nadále ústřední součástí azylové politiky.

Uvedl to mluvčí ministerstva vnitra Johannes Dimroth.

Opravil tak čtvrteční vyjádření svého šéfa Thomase de Maiziéra, že je vláda připravena prozatím ukončit diskusi o rovnoměrnějším přerozdělování uprchlíků.

Čtvrteční prohlášení de Maiziéra přivítal český premiér v demisi Andrej Babiš, naopak eurokomisař pro vnitro Dimitris Avramopulos se vůči němu ohradil.

Upozornil, že postoj Evropské komise se nemění. Není přijatelné, aby některé státy odmítaly akceptovat uprchlíky, podotkl.

________
To tu včerejší kachnu vypustili kvůli našim volbám? Jo, Babiši, uč se. To co řeknou Němci ve čtvrtek, v pátek už nemusí platit.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/nemecko-prerozdelovani-migranti-poli...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 9

 Platná Ženevská dohoda o uprchlících nezmiňuje žádné slučování rodin

26.1.18

Evropská unie:

Na základě jakého mezinárodního zákona probíhá v EU šílené slučování rodin u migrantů z Afriky a Středního východu?

Toto slučování mnohonásobí počty migrantů v EU.

Dosud platný mezinárodní zákon o ochraně uprchlíků "Úmluva o právním postavení uprchlíků" žádné slučování rodin nezmiňuje.

A rovněž nezmiňuje žádné "zranitelné" osoby, které je třeba z důvodu ochrany z rozvojových zemí do EU přemisťovat.

Nejspíše si tato ustanovení upekla banda islamizované OSN/EU jen pro chudáky "pokusné" členské státy EU, aby jejich islamizace pokračovala co nejrychleji.

A teprve v tomto roce chce tato ustanovení včlenit do nového Globálního zákona pro migraci.

Sami se můžete přesvědčit v dosud platné "Úmluvě o právním postavení uprchlíků" v odkazu.

Zdroj: https://www.osn.cz/wp-content/uploads/2015/03/uprchlici.pdf

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Hrdinové z bojů proti Hitlerovi, nositelé nejvyšších vyznamenání, rázně vstoupili do boje o Hrad: Zeman se obětuje pro národ!

26.1.18

Česká republika:

Váleční veteráni, hrdinové druhé světové války, nositelé nejvyšších státních vyznamenání, podporují v boji o Hrad současného prezidenta Miloše Zemana.

Generálmajor Emil Boček, brigádní generál Václav Kuchynka, brigádní generál Pavel Vranský a podplukovník Tichomir Mirkovič ve společném provolání vyzvali občany, aby volili právě Zemana.

„Má rád svůj národ a je ochoten se obětovat,“ uvedli.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/EXKLUZIVNE-Hrd...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Strana Svobodných odhazuje masku: Volte Drahoše!

26.1.18

Česká republika:

"... V nadcházejícím druhém kole neexistuje pro Svobodné ideální volba, existuje však možnost volit s nadějí, že se nepřijatelný stav změní.

Členové Republikového předsednictva vědí před volbou s jistotou jedno: hlas ani jednoho z nich Miloš Zeman nezíská."

Zdroj: https://www.svobodni.cz/clanky/milos-zeman-inventura-kroku/

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Zprávy ze Švédska, které se jinde nedočtete

26.1.18

Švédsko:

Otevřený dopis Češky, Lucia Svoboda, která ve Švédsku žila od svých 4 let:

Lucia píše, že její matka stále bydlí v Hagsätra a že cítí nervozitu, když jí má navštívit autem v oblasti, kde mládež z nudy pálí auta.

Podotýká, že má čtyři dcery a tak je pro ně daleko bezpečnější žít v Čechách, protože švédská škola již není bezpečné místo.

„Smutné, nikdy bych nevěřila, že se zdravotní péče, vzdělání, možnosti pracovat a bydlet propadnou tak hluboko.

Nemyslela jsem si, že se budu bát procházet po ulicích mého dětství nebo mít obavy o svou rodinu.

Švédové, co vždy z humanitárních důvodů chtěli zachraňovat svět, pojednou mají problémy třetího světa v samém základu společnosti. ...“

O Švédech:

"Chápou, že lidé ... budou bez péče, domova, slušného vzdělaní, bezpečnosti, svobodného slova, ví tito lidé, že za chvíli nebudou peníze na sociální vymoženosti, které jsou základem společnosti?

Ví, tito lidé, že mají právo žádat změnu? Ví tito lidé, že každá společnost musí mít pravidla, jinak se rozpadne?

Jsem smutná z toho, že Švédsko, které mě zachránilo, když jsem byla dítě, se najednou potápí.“

Zdroj: http://www.eportal.cz/Articles/9755-pekelne-zpravy-ze-svedsk...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Debata Zeman x Drahoš v ČT

25.1.18

Česká republika:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=JNrTeIolTBk

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 Symbolika ve studiu ČT při prezidentské debatě

25.1.18

Česká republika:

Přišlo emailem od jednoho čtenáře:

Nebudu rozebírat obsah předvolební debaty obou prezidentských kandidátů v České televizi. Spíše poukážu na pozadí a symboličnost zvolených prostor, kde se konala. Z přiloženého obrázku je patrné, že diskuze probíhala pod schodištěm stylizovaném ve tvaru pyramidy. Na vrcholu pyramidy svítí jako vševidoucí oko jasné světlo a k jejímu vrcholu vedou dvě nezávislá schodiště na jejichž úpatí sedí bez rozdílu oba dva kandidáti. Mezi nimi přesně mezi dvěma sloupy symbolizující vstup do zednářského chrámu sedí moderátorka, která dává slovo oběma stranám schodiště a de facto tak ovlivňuje výsledek voleb.

Klasifikace: kuriozity,politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Drahošová v tom udělala jasno: Jsme havloidi, sluníčkáři a pravdoláskaři. A kdo je proti, je nejspíš lež a nenávist

25.1.18

Česká republika:

Drahošová řekla, že se v kampani setkává s velkou nenávistí mezi lidmi.

Podle svých slov už raději ani nečte facebookové příspěvky, které se objevují na profilu jejího muže.

Drahošová se v současné době stále setkává s občany, Aktuálně.cz její slova zachytilo na besedě v pražském domově pro seniory.

Podle jejích slov v posledních třech letech také vzrostla averze vůči bývalému českému prezidentovi Václavu Havlovi a jeho odkazu.

Slýchává prý označení „havloidi, sluníčkáři a pravdoláskaři“. Ona sama prý nerozumí oponentům, kteří se tomuto pojmenování vysmívají a kritizují ho. „To jsou pro lež a nenávist?” ptá se.

Sama jednoznačně říká: "My jsme havloidi, sluníčkáři a pravdoláskaři."

______
Jde mi to otevřít jen v archívu - možná Parlamentní listy dostaly za uši.

Zdroj: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:smQ9UKy...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Vzkaz vedení EU: Migranty prostě přijmete, podepíšeme to za vás ...

25.1.18

Evropská unie:

Ve strukturách Organizace spojených národů (OSN) se horečně pracuje na mezinárodní úmluvě, která má potenciál definitivně zničit EU.

Jmenuje se Globální kompakt o migraci a v příštím roce (2018) by ji mělo projednávat Valné shromáždění OSN.

Podle tohoto dokumentu by se státy, které jej podepíší a ratifikují, měly zcela vzdát kontroly vlastních státních hranic.

Na migraci má vzniknout právo z kategorie lidských práv.

Organizování migrace by z rukou státních orgánů – a v případě ilegální migrace různých mafií – mělo přejít na Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) a na nevládní neziskové organizace.

Pro většinu zemí světa to bude další štos potištěného papíru. Právo, které je sice někde zakotvené, ale prakticky jej nelze vymáhat, protože neexistuje orgán, který by stát mohl postihovat za neplnění závazků z úmluvy.

Výjimkou mají být státy EU.

Evropská komise se chystá Kompakt podepsat jménem EU. Jako akt společné zahraniční a bezpečnostní politiky EU.

Tím by se Kompakt měl stát závazným pro členské státy EU a jeho neplnění by podle představ Evropské komise mělo být sankcionovatelné Evropským soudním dvorem. ...

Zdroj: http://www.eurabia.cz/ShowArticleMobile.aspx?id=31787

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Analytik Kunštek k Dublinu IV.: Vychází na nás až 15.500 migrantů ročně

25.1.18

Evropská unie:

...Vysloveně skandální je však způsob, jakým má být řešeno přerozdělování migrantů v rámci EU.

K rozdílení má být použito zvláštního klíče zohledňujícího podíl počtu obyvatel členského státu na celkové populaci EU a podíl jeho HDP na celé ekonomice EU.

Návrh nařízení je však zmatečný a umožňuje několik výkladů. Česko s deseti miliony obyvatel představuje 1/51 evropské populace. Podle Světové banky byl náš HDP v roce 2016 asi 192 miliard USD. Na HDP celé EU, který činil 14.825 miliard USD, jsme se tedy podíleli zhruba 1/77.

Pokud by se zohledňovala pouze textová normativní část návrhu nařízení, tak by podíl ČR na migrantech měl činit zhruba 15,5 %.

Podle odhadů letos (2017) z Afriky a z Asie doputovalo do EU kolem milionu lidí, kteří zde požádali o azyl.

Pokud by příliv imigrantů dosahoval „jen“ takových rozměrů jako letos, tak by to pro ČR znamenalo – v případě schválení nařízení – nutnost přijmout každoročně 15,5 tisíce imigrantů.

Což představuje průměrné české okresní město. Jako Benešov s 16,4 tisíc obyvateli. ...

_______
A přidejte si k tomu ještě slučování rodin - tedy minimálně násobeno pěti.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Brusel-nas-chce...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 85 čtenářů částkou 11 525 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Ďalšie 4 obete imigrantov, ktoré médiam nestoja ani za zmienku19.10.19 19:30 Rakousko 0

Africký okupant v Itálii: My jsme tady doma19.10.19 16:43 Itálie 4

Mějte panenky černošek a černoušků. K tomu nabádá ministerská příručka mikrojeslím19.10.19 02:59 Česká republika 1

Kalergiho plán na steroidech: další čerstvá várka okupantů dorazila do Chorvatska19.10.19 00:32 Chorvatsko 1

Idnes dokumentuje, jak v Polsku natočili vznik fake news, nejlépe, jak svede: výrobou fake news!18.10.19 15:19 Česká republika 0

Evropské daně: Už se blíží...16.10.19 11:35 Evropská unie 2

ELÁN a jeho "Bulvárné krysy" na black listu rádií16.10.19 08:35 Slovensko 3

Itálie povolila vylodění dalších 176 afrických okupantů15.10.19 17:11 Itálie 1

Podepište mezinárodní výzvu k zastavení 5G sítě14.10.19 23:00 Neurčeno 0

Tomio Okamura u Luboše Xavera Veselého na XTV14.10.19 21:16 Česká republika 4

Erdogan požaduje po NATO podporu v jeho agresi11.10.19 16:39 Turecko 1

V Německu řádí "pravicoví extrémisté"09.10.19 19:09 Německo 11

Vraždící ilegální migranty bude zase těžší vyhostit!08.10.19 18:55 Česká republika 4

Andrejka se ráda hladí: Zločinná LGBT krade čtyřletým dětem dětství08.10.19 13:02 Česká republika 2

V Německu najel Syřan kamionem do řady aut, zranil nejméně 8 lidí08.10.19 11:03 Česká republika 0

O incidentu v Ostravě referovala média, žádné nezmínilo, že šlo o skupinu cikánů07.10.19 20:05 Česká republika 1

Feminacistky bagatelizují dopad Istanbulské smlouvy07.10.19 20:00 Česká republika 1

Klimatická aktivistka: “Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času!”05.10.19 18:23 USA 11

Evropský parlament tleskal pašeračce okupantů do Itálie (a potažmo do Evropy)05.10.19 16:13 Evropská unie 1

Další cíl feminacistek: Herec Robert De Niro má zaplatit 276 mmilionů, protože mluvil sprostě04.10.19 16:42 USA 2

Měnové kurzy

USD
22,95 Kč
Euro
25,63 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,33 Kč
100 japonských jenů
21,18 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
35,98 Kč
1 unce (31,1g) zlata
34 204,69 Kč
1 unce stříbra
402,72 Kč
Bitcoin
182 283,85 Kč

Poslední aktualizace: 20.10.2019 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 34 728 501