Ve zkratce

Stránka:

 "Neziskovka" Člověk v plísni neví, co roupama dělat, peníze jen tečou, tak dráždí

6.11.17

Česká republika:

Na řadě míst Česka se objevily desítky billboardů a dalších reklamních ploch s nápisy v několika cizích, převážně blízkovýchodních jazycích. Všechny poutače děkují Čechům. Není však jasné za co. Nezisková organizace Člověk v tísni, která si kampaň objednala, zatím nechce prozradit její účel.

Zatím se zdá, že všechny billboardy, ač v různých jazycích, obsahují stejnou zprávu: „Děkujeme, český lide.“

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/billboardy-arabske-perske-napisy-clo...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Střelec z texaského kostela byl z Antify, média to "nezaznamenala"

6.11.17

USA:

Média vynechala klíčovou informaci: Střelec z kostela v Texasu byl člen Antifa, který přísahal, že začne občanskou válku. Devin Kelley, který zabil nejméně 27 lidí a mnoho dalších zranil, byl podle očitých svědků jedním ze dvou střelců, kdy svědkové rovněž hlásili, že Kelley rovněž nesl vlajku Antifa a na přítomné v kostele před každým z několika přebíjení zvolal: „Toto je komunistická revoluce!“ 

Zdroj: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11417-strelec-kostel-texa...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Tak se to podařilo, Kotleba už županem nebude

5.11.17

Slovensko:

Jasnou porážkou vůdce slovenské ultrapravice Mariana Kotleby a překvapivým neúspěchem kandidátů podporovaných vládní sociální demokracií (Směr-SD) skončily sobotní krajské volby na Slovensku. Kotleba, který obhajoval hejtmanský post v Banské Bystrici, výrazně zaostal za svým soupeřem Jánem Lunterem, k jehož podpoře se spojily koaliční i opoziční strany.

_______
Tak jo. Sluníčka se dala dohromady a odřízla to poslední, co ještě stálo zato. Jako ve Francii, jakok v Německu, jako v Rakousku a jako v Čechách a na Moravě. Gratulujeme k drtivému vítězství hlouposti.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/slovensko-volby-hejtmanu-a-poslancu-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Rakúsky politik Pilz sa vzdal poslaneckého mandátu po obvinení z obťažovania

4.11.17

Rakousko:

Jeden z rakúskych najprominentnejších ľavicových politikov Peter Pilz sa v sobotu vzdal svojho poslaneckého mandátu po tom, ako ho jedna žena obvinila zo sexuálneho obťažovania. K incidentu údajne došlo na politickej konferencii v roku 2013, keď bol Pilz údajne opitý a ohmatával mladú členku štábu konzervatívnej Európskej ľudovej strany.

Pilz bol viac ako tri desaťročia poslancom za opozičných Zelených a bol známy odhaľovaním korupčných škandálov. Tento rok si po vnútorných sporoch so Zelenými založil vlastnú ľavicovú stranu s názvom Kandidátka Petra Pilza. Tá v októbrových voľbách získala osem poslaneckých kresiel.

_______
Môj komentár: Nedá sa toto chápať ako zrada na svojich voličoch? Volilo ho viac než sto tisíc voličov, dostali ho do parlamentu a on ako predseda strany sa pár týždňov po svojom zvolení na svoj poslanecký mandát bez boja vykašle na základe v zásade banality, ktorá nijak nesúvisí s prácou poslanca? Korupcia, úplatky, rozkrádanie miliónov z daní, to je ok. Položenie ruky žene na zadok je dôvod na okamžitý vyhadzov.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/rakusky-politik-pilz-sa-vzdal-pos...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 0

 Kotleba je neofašista?

3.11.17

Slovensko:

Hrozba úspěchu neofašistické protizápadní Lidové strany Naše Slovensko Mariána Kotleby sjednotila vládu i opozici ve snaze nástup Kotleby zastavit. Sobotní krajské volby ukážou, zda jejich snažení bude úspěšné, píše na iDnes můj oblíbený Luboš Palata. Ani jsem se nemusel dívat pod článek, abych poznal jeho naivně blbý, sluníčkářský styl.

Nálepkování, osočování, urážky z článku kapou. Palata ale jaksi zapomněl uvést argumenty. Tedy kromě tvrzení, že Kotleba dával na dobročinnost částky 1488 eur, což prý je největší symbol neonacistů. A pak také zřídil jakousi domobranu, která se snaží udržet pořádek ve vlacích a ve vyloučených lokalitách.

Tak to jsou skutečně zločiny proti lidskosti. Kotlebu je třeba odstavit, vláčet špínou a zavřít. Lumpa jednoho.

Ale o tom, že se ostatní strany proti LSNS sjednotily, nepochybuji. To je obvyklý styl vyčichlých, bezbarvých zaprodaných korytářů, kteří cítí nebezpečí, že by o svá korýtka mohli přijít. Ostatně stejné sjednocování trpaslíků jsme zažili v ČR, v Rakousku, v Německu i ve Francii.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/volby-slovensko-kotleba-08m-/zahrani...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Hon na vlivné muže pokračuje, teď je obviněn Dustin Hoffman za "incident" v roce 1991

3.11.17

USA:

Spisovatelka a producentka Wendy Rissová Gatsiounisová magazínu Variety řekla, že se s Hoffmanem a Schisgalem sešli v roce 1991, protože měli zájem o její hru A Darker Purpose. Cítila v tom naději, že ji slavný herec se scenáristou Murrayem Schisgalem adaptuje do filmu. Bylo jí tehdy něco přes 20 let. Hoffman se jí však hned zpočátku schůzky zeptal, jestli někdy měla sex se čtyřicátníkem jako on.

Ale to není všechno. Hoffmat v roce 1985 (před 32 lety!) měl sexuálně obtěžovat také sedmnáctiletou filmovou praktikantku Annu Grahamovou. Otevřeně prý hovořil o sexu, který by s ní mohl mít.

________
Tomu se už nedá ani usmívat. To už není ani trapnost. Chybí slova, která by tyhle krávy výstižně popsala. A mimochodem víte, co udělal dnes osmdesátiletý Dustin? OMLUVIL SE! On je tak senilní, že se za to dnes veřejně omlouvá! Dodneška jsem si ho vážil, teď jim pohrdám.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/453857-kevina-spac...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Britský ministr obrany rezignoval, před 15 lety sáhl novinářce na koleno

2.11.17

Británie:

Hysterie kolem sexuálního harašení dosahuje fantasmagorických rozměrů. Britský ministr obrany Michael Fallon rezignoval, protože ho obvinila nějaká novinářka, že jí v roce 2002 sáhl na koleno.

Neskutečné! Já jsem minulý týden šahal jedné přímo na pipinu. Mám se jít udat nebo si rovnou hodit smyčku?

Z diskuze za článkem:

Vida ho, nechutu!

Tak on není homosexuál a drze veřejně přiznal svoji odpornou heterosexualitu!

Nemohl by se pro tyto odporné činy bílých zvrhlíků zavést trest smrti, který by se vztahoval i na zbytek rodiny?

Takhle by se přece nikdo z našich nových multikulturně obohacujících přátel nechoval!

Sháním na koleno to začíná, odmítáním vedoucí role EU komise to končí...

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/michael-fallon-rezignace-britanie-se...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 12

 EP vyzval Komisi k odvolání prováděcího rozhodnutí ke GMO řepky olejné, která by mohla být obsažena nejen v krmivech pro zvířata, ale i potravinách

2.11.17

Evropská unie:

Evropský parlament přijal usnesení (24.10.2017) k návrhu prováděcího rozhodnutí Komise o povolení uvedení produktů, které obsahují geneticky modifikovanou řepku olejnou, sestávají z ní nebo jsou z ní vyrobeny, na trh podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1829/2003 o geneticky modifikovaných potravinách a krmivech (D052753 – 2017/2907(RSP)).

Evropský parlament:

  • domnívá se, že návrh prováděcího rozhodnutí Komise překračuje prováděcí pravomoci stanovené v nařízení (ES) č. 1829/2003;
  • vyzývá odpovědné zákonodárce, aby co nejdříve pokročili v práci na návrhu Komise, kterým se mění nařízení (EU) č. 182/2011, a aby mimo jiné zajistili, že pokud Stálý výbor pro potravinový řetězec a zdraví zvířat nepředloží žádné stanovisko ke schválení GMO, a to buď co se týče pěstování, nebo co se týče potravin a krmiv, Komise tento návrh stáhne;
  • vyzývá Komisi, aby vzala svůj návrh prováděcího rozhodnutí zpět;

Hlasování

Europoslanci ČR, kteří podporují zanesení GMO do potravinového řetězce:

Telička, Ježek, Dlabajová, Charanzová (všichni ANO), Niedermayer, Štětina (TOP09), Polčák (STAN), Zdechovský, Šojdrová, Svoboda (všichni KDU-ČSL)

Stále stejná sebranka europos(l/r)anců...

Zdroj: http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//...

Klasifikace: zdravi,ekologie Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 1

 PL se ptaly politiků, co si myslí o výkupu vepřína v Letech, ti nejdůležitější (aka Babiš) účelově mlčeli

31.10.17

Česká republika:

Sobotkova vláda v srpnu schválila odkoupení vepřína v Letech u Písku za 450 milionů korun, což odtajnila po volbách dne 23. října. Euro.cz informovalo (Pavel Páral), že účetní hodnota pozemků a staveb vepřína je vykazována ve výši 122 milionů korun a hodnota celé společnosti AGPI, která vepřín prodává, nepřesahuje ani 100 milionů korun; výroba vepřového v šesti vepřínech tvoří 46 procent tržeb firmy.

ParlamentníListy.cz se dotázaly politiků, co si o tom myslí a zda souhlasí s odkupem vepřína za 450 milionů korun.

Andrej Babiš na dotaz nereagoval. Daniel Heman na dotaz nereagoval. Ivan Bartoš na dotaz nereagoval.

Tomio Okamura, Vojtěch Filip, Jan Veleba výkup odsoudili.

Trapné mlčení mocných politiků, kteří moc dobře vědí, že by si projeveným souhlasem u lidí nepřilepšili, je výmluvnější než cokoliv jiného.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Neuveritelna-han...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Zpěvačka k divákům: Vy, bílí, uvolněte místa barevným

31.10.17

Kanada:

K neuvěřitelné příhodě s ještě neuvěřitelnější dohrou došlo v kanadském Halifaxu na koncertu jednatřicetileté zpěvačky Lido Pimienty. Zpěvačka z pódia oslovila diváky pod pódiem: "Bílí, jděte dozadu, pusťte před sebe barevné."

Pod pódiem byla bílá fotografka, která odmítla odejít dozadu. Lido opakovaně žádala, aby odešla. Nakonec bílou fotografku vystrkali pryč.

A jak to celé dopadlo? Vedení vestivalu se omluvilo. Ale pozor, ne bílým a ne fotografce, ale barevným: “We are going to try our best as a festival to create ways to make our spaces safer and more accessible for you. We hope we can rebuild some trust and that you will come back to our shows.” (Děláme to nejlepší, aby prostor byl pro vás přístupnější. Doufáme, že obnovíme důvěru a že opět přijdete na naše show".)

A teď si to zkuste představit obráceně. Zpěvačka k divákům: Vy černí, jděte dozadu, uvolněte místa bílým... vedení festivalu se omlouvá bílým, příště zajistí pro ně lepší bezpečnost, doufáme, že přijdete... Dovedete si představit ten jekot, který by následoval?

Článek v Natonal Post: Halifax music festival apologizes for 'overt racism' after volunteer refuses to give spot near stage to women of colour

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Bili-bezte-pry...

Klasifikace: polit.korekt,kultura Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Další propaganda v české škole! Odpor k islámu je prý rasismus...

31.10.17

Česká republika:

Občanská výchova, 7. ročník ZŠ, nakladatelství Fraus 2013.

Učebnice se ptá žáčků, jaké lidské RASY znají.
Pod obrázkem je slečna v hidžábu, takže asi "islámská rasa".

Zdroj: http://www.eurabia.cz/Articles/31707-dalsi-propaganda-v-cesk...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 1

 Matematika podněcuje k rasové nenávisti, tvrdí profesorka

31.10.17

USA:

Profesorka matematiky na Illinoisské univerzitě Rochelle Gutierrezová, která je sama hispánského původu, přišla s velmi kontroverzním tvrzením. Matematika podle ní totiž podněcuje k rasové nenávisti, protože je doménou bílých. U studentů, kteří pocházejí z rasových menšin, pak může údajně docházet k tomu, že se ve společnosti cítí méněcenní.

S touto tezí přišla v odborné publikaci pro učitele matematiky, která se zaměřuje na způsob výuky, a se svými názory do ní přispělo čtyřicet mentorů. "Školní matematické plány kladou důraz na pojmy jako Pythagorova věta nebo teorie o číslu pí, což do značné míry vyvolává dojem, že matematika byla vyvinuta Řeky a dalšími Evropany," píše například ve svém příspěvku.

Sama sebe se také ptá, jestli umět matematiku automaticky znamená být chytrým. Odkazuje tak na společenské dogma, že matematika je chápána jako synonymum pro inteligenci. Pozastavuje se i nad rozdílnou finanční podporou v podobě výše grantů pro matematicky zaměřené projekty ve srovnání s těmi, které jsou spojeny s humanitními studii.

______
Nová multikulturní společnost matematiku nepořebuje. Postačí rasoví LGBT gender komisaři, kteří pohlídají, aby se některá z menšin necítila špatně. Gutierrezová však zapoměla, že žluté menšině matematika bílých problémy nedělá, takže se dá očekávat, že místa bílých matematických "rasistů" rychle zaplní.

Zdroj: https://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/psychologie/matematika-p...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 3

 Ministerstvu nestačí inkluze, bude prznit děti i genderovou problematikou

30.10.17

Česká republika:

Děti si volí povolání pod vlivem genderových stereotypů. Stydí se přiznat, co by je bavilo, shodují se odborníci na problematiku genderu. I na to se bude soustředit nový projekt ministerstva školství, jehož cílem je ukotvit téma rovnosti pohlaví ve strukturách resortu. Projekt vyjde na sedm milionů korun ... Vyučující podle Ireny Smetáčkové z Pedagogické fakulty Univerzity Karlovyní mají pouze malé povědomí o genderových nerovnostech ve vzdělávání. Neví proto, jaké didaktické postupy je možné použít pro podporu genderové rovnosti ... „Když dnes navštívíme běžnou školu, uvidíme tam rozdělení na růžové a modré aktovky, sesazování dívek a kluků za trest, očekávání zapojení do rozdílných aktivit typu ‚potřebuji siláka, aby odnesl stůl‘, ‚holky by neměly mluvit sprostě‘, lepší známky dívek ze statistického hlediska, lepší sebepojetí chlapců,“ dodala. 

______
My z těch dětí uděláme duševní i fyzické kriply za jakoukoliv cenu, protože takové vykolejené, neurčité, nejasné typy potřebujeme pro náš NWO. A kromě toho musíme štvát a rozeštvát ženy proti mužům, žádná rodina nesmí zůstat tradiční a šťastná.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/genderova-rovnost-na-msmt-projekt-ge...

Klasifikace: polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Katalánský premiér je v Bruselu - požádá v Belgii o azyl

30.10.17

Španělsko:

Katalánský premiér Carles Puigdemont a pět členů katalánské vlády chce požádat v Belgii o azyl.

Belgie je jednou z mála evropských zemí, ve které mohou požádat o azyl Evropané.

Puigdemonta spolu s pěti členy katalánské vlády obvinil španělský prokurátor ze vzpoury, povstání, zpronevěry a dalších zločinů a hrozí jim až 30 let vězení.

Pokud by jim Belgie poskytla azyl, stali by se oficiálními evropskými politickými uprchlíky.

Po aktivaci článku 155 začali úřady v Katalánsku přebírat katalánští lidovci za podpory katalánských sociálních demokratů. Tyto strany nezískaly ve volbách od občanů většinový mandát.

Obě strany však vyjádřily podporu Španělsku.

Přebráno z katalánské diskuze:

"Spanish Government PP .. full of families related to the dictator Franco ... Falange = New Force = Popular Alliance = Popular Party. Caused by corruption. and by enaltelacion to fascism. European Union a shame allowing this in the 21st century."

"Španělská vláda je složená z lidovců .. je v nich plno rodin spojených s diktátorem Francem. Falange = New Force = Popular Alliance = Popular Party (Lidová strana). Zkorumpovaná a adorující fašismus. Je ostudou pro EU, že v toto v 21. století dovolí."

Zdroj: http://www.elperiodico.com/es/politica/20171030/puigdemont-e...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Španělská vláda poslala evropským vládám k podpisu předtištěné prohlášení odsuzující vyhlášení katalánské nezávislosti

29.10.17

Španělsko:

Německý novinář Markus Preiss uveřejnil na Twitteru předtištěný text, odsuzující vyhlášení katalánské nezávislosti, který poslala španělská vláda evropským vládám s pokynem, aby odsuzující prohlášení podepsaly svým jménem.

Preiss dále zveřejnil prohlášení portugalské vlády. Je z něj vidět, že portugalská vláda doporučený text skutečně okopírovala a podepsala.

Zdroj: http://www.esquerda.net/artigo/governo-portugues-faz-copypas...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Pentagon zháňa vzorky DNA ruských vojakov

29.10.17

USA:

Prečo Pentagon kupuje vzorky molekúl DNA živých tkanív vojakov Ruskej federácie europoidnej rasy a buduje výskumné biologické laboratóriá pri hraniciach Ruska ? – pýta sa ruský printový týždenník Argumenty i fakty

Výcvikové letecké veliteľstvo americkej armády umiestnilo na webstránke štátnych objednávok USA objednávku 12 vzoriek molekúl DNA a 27 vzoriek sinoviálnej kvapaliny od donorov z Ruskej federácie. Vzorky tkanív z Ukrajiny sa nebudú hodnotiť. Vzorky formálne zakupuje útvar, ktorý sa zaoberá prípravou letcov. Avšak v Lecklande (štát Texas), kam sa posielajú vzorky DNA, sa nachádza 59. zdravotnícke krídlo. Ciele nákupu kurátor kontraktu Marcus Mattingley nekomentuje.

„USA skúšajú vyvinúť nové typy biologických zbraní a potrebujú europoidov, lebo títo predstavujú väčšinu obyvateľov nášho štátu. Všimnite si, že požadujú DNA dospelých zdravých mužov, ktorí slúžia v armáde,” hovorí ruský vojenský expert a bývalý člen komisie OSN pre biologické zbrane Igor Nikulin. V USA bol vypracovaný program na vývoj biologickej zbrane, najmä tej, ktorá sa používala v čase vojny vo Vietname. V roku 1975 Washington ratifikoval Ženevský protokol a Konvenciu OSN o biologických zbraniach, a preto oficiálne boli práce na vývoji zastavené. Ale neoficiálne, ako podozrievajú experti, práce pokračujú.

_____
Článok je výrazne dlhší a popisuje ako Američania vynakladajú veľké financie na budovanie biologických laboratórií v zahraničí, zhodou náhod práve v krajinách susediacich s Ruskom.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/popri-informacnej-kybernetickej-v...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 4

 Bývalý satanista je šokovaný, že kresťanskí rodičia dovolia deťom oslavovať Halloween

29.10.17

USA:

Bývalý vysokopostavený člen Cirkvi Satana vyjadril obavy, že mnohí kresťanskí rodičia berú oslavu Halloweenu na ľahkú váhu. Uviedol, že tento zvyk má ďaleko od nevinnosti a je v skutočnosti duchovne démonický.

Mnohí nevidia nič zlé na oslave Halloweenu, berú ho ako vtipný večer, keď sa ich deti prezlečú do kostýmov, strašia a pýtajú si sladkosti. Avšak tí, čo majú skúsenosti so satanizmom, majú iný názor.

Anton LaVey, zakladateľ Cirkvi Satana, údajne uviedol: „Teší ma, že kresťanskí rodičia nechajú svoje deti uctievať diabla aspoň jednu noc v roku. Vitajte v Halloweene.“

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/byvaly-satanista-je-sokovany-ze-k...

Klasifikace: kuriozity,nabozenstvi Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 2

 Masová rvačka v Antwerpách - Turci zaútočili na Kurdy v mobilní knihovně

28.10.17

Belgie:

Turci si v Antwerpách počíhali na autobus, který byl přeměněn v mobilní knihovnu.

Autobus vezl cca 40 Kurdů a také Belgičany, Němce a Francouze v rámci kampaně za propuštění zakladatele Kurdistánské dělnické strany (PKK), Abdullaha Öcalana.

Turci autobus zablokovali autem a napadli Kurdy holemi, tyčemi a nohami od stolů a židlí.

Policie zatkla cca 48 lidí, 8 lidí bylo zraněno, 3 z nich museli být ošetřeni v nemocnici. Mezi zraněnými je policista, který byl zasažen kamenem.

Rada kurdských komunit v Belgii označila událost za rasistický a fašistický útok.

Zdroj: http://www.lesoir.be/121628/article/2017-10-28/bagarre-anver...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 66 čtenářů částkou 10 310 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Act V - tentokrát intergalaktický - Žluté vesty vyzývají k mezinárodní solidaritě14.12.18 23:55 Francie 4

Islámský terorismus ve Francii od roku 2012: 257 mrtvých, téměř 1000 zraněných14.12.18 20:54 Francie 0

V protestech žlutých vest se stále výrazněji projevuje antisemitismus14.12.18 11:24 Francie 5

Daesh se přihlásil k vraždění ve Štrasburku: Chekatt byl islámský voják14.12.18 01:46 Francie 1

Žluté vesty chystají v sobotu 15. 12. 18 Act V. - další den hněvu č. 514.12.18 01:35 Francie 1

Žluté vesty stále blokují některé palivové sklady14.12.18 00:13 Francie 0

Merkelová: OSN migrační kompakt bude závazný pro všechny země světa13.12.18 23:02 Německo 3

Evropský parlament napodruhé schválil udělování humanitárních víz - tedy masovou migraci do EU13.12.18 22:50 Evropská unie 3

Nabídli mu milion za to, že nepůjde na Pražský hrad pro vyznamenání 13.12.18 02:18 Česká republika 2

Hnutí ANO se aktuálně prezentuje jako zachránce vlasti, ale podporuje Globální pakt o uprchlících, který zakotvuje globální uprchlické kvóty13.12.18 01:22 Česká republika 0

Marakéšský pakt: Král Mohammed VI přijal Antonia Guterrese13.12.18 00:57 Maroko 1

Zvláštní zpravodajka OSN pro současné formy rasismu přijde ve čtvrtek do Maroka13.12.18 00:31 Maroko 4

Rusko přijalo migrační kompakt, ale je proti sdílené odpovědnosti12.12.18 23:12 Rusko 0

Brazílie v lednu vystoupí z OSN Globálního paktu pro migraci12.12.18 22:54 Brazilie 0

Montpellier: Policista v civilu zbit před svou rodinou dvěma "nezletilými bez doprovodu"12.12.18 21:54 Francie 2

Migranti přinesou prosperitu. Nový plán Merkelové a Macrona jde proti zájmům Itálie12.12.18 21:33 Evropská unie 1

Merkelová je nejlepší kancléřkou, jakou kdy Islámský stát měl12.12.18 20:53 Německo 1

Teroristický útok u vánočního trhu ve Štrasburku - vrah křičel "Alláh akbar!"12.12.18 20:09 Francie 2

Policie chce stíhat poslance Roznera, zpochybnil existenci tábora v Letech12.12.18 10:05 Česká republika 7

V sobotu mala polícia v Paríži na demonštrantov pripravenú tajnú zbraň - paralyzujúci plyn11.12.18 22:09 Francie 2

Měnové kurzy

USD
22,81 Kč
Euro
25,79 Kč
Libra
28,71 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
22,85 Kč
100 japonských jenů
20,11 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
6,01 Kč
100 maď. forintů
7,97 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
34,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
28 248,35 Kč
1 unce stříbra
332,13 Kč
Bitcoin
73 808,89 Kč

Poslední aktualizace: 15.12.2018 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 32 973 912