Ve zkratce

Stránka:

 Útok z nenávisti, o kterém média nenapíšou

25.7.17

Česká republika:

Nějaký anonymní bojovník za pravdu a lásku dnes zdemoloval auto příznivce SPD.

_________
Vítači muslimské a africké invaze sami sebe považují za intelektuálně vyspělejší a chytřejší než "xenofobní, rasistické a hloupé čechy". Přitom se chovají jako primitivové z bojůvek SA.

Zdroj: http://www.samizdat2016.cz/2017/07/utok-z-nenavisti-o-kterem...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 2 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Rychetský: Odhlasovali to v noci a rozdílem 2 hlasů. Takto se tak zásadní změny dělat nemohou!

25.7.17

Česká republika:

Škoda slov ke všem komentářům tzv. špiček justice ve věci polské reformy nejvyššího soudu a soudní rady. Kdo viděl vystoupení místopředsedy NSS Kühna v ČT, dá mi zřejmě za pravdu, že naše justice je v naprostém rozkladu. Toto děsivé vystoupení prosté jakýchkoliv logických (a racionálních) vazeb bude ještě dlouho nepřekonáno. Včera k tématu vystoupil taktéž Rychetský, který nasadil věci korunu závěrečným prohlášením:

"Odhlasovali to v noci a rozdílem 2 hlasů. Takto se tak zásadní změny dělat nemohou!"

Nevím jak vám, ale mně se okamžitě vybavily (mj.) církevní restituce, ale již se mi nevybavilo, že by tzv. špičky justice sepisovaly pamflety, nóty, vystupovaly by kvůli tématu v médiích s cílem dát na jevo, že se "právní stát ubírá nesprávným směrem".

Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2191015-demokracie-je-...

Klasifikace: politika,pravo Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 2

 Italští politici zuří: Macron nás chce vytlačit z našich speciálních vztahů s Libyí

24.7.17

Itálie:

Macronův summit s libyjskými představiteli v Paříži za účelem sjednocení vojenských sil v celé Libyi, vzbudil v italských politicích silnou kontroverzi.

Místo aby zajásali, že se možná podaří nastolit více pořádku v Libyi a tím snížit nával migrantů do Itálie, italští politici zuří.

Obviňují Macrona z toho, že chce vytlačit  Itálii z jejích speciálních vztahů mezi dvěma pobřežími Středozemního moře. Jde, samozřejmě, o ropu.

_______
Je zajímavé , že se Italové ani nepokusili tyto speciální vztahy využít k zastavení migrace.

Není tedy přijímání migrace jen formou kolaborace s bruselskou+OSN bandou, která realizuje útok na národní státy?

Samozřejmě že je. Migrace nesmí být zastavena, musí se navodit dojem, že je nevyhnutelná.

V příštím roce má být totiž na podzimním OSN summitu v New Yorku, kterému má předsedat slovenský Lajčák, přijat Globální kompakt pro migraci=globální zákon, který zlegalizuje veškerou i ekonomickou migraci. Zákon poplatný korporátnímu fašismu, jehož následky zatáhne mizející střední třída vyspělých států.

Brusel+OSN banda pracují za pomoci neziskových organizací na likvidaci národních států a demokracie a na implementaci systému, který bude lidem rozkazovat shora - tj. všemocná oligarchie + poslušný plebs.

Zdroj: http://www.secoloditalia.it/2017/07/centrodestra-gentiloni-s...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Italský generál Vincenzo Santo: Pokud by vláda chtěla, naše armáda zastaví veškeré vyloďování migrantů v Itálii

24.7.17

Itálie:

Bývalé číslo dvě armády NATO v Afghanistánu a bývalý šéf ISAF, generál Vincenzo Santo:

"Máme nástroje pro kontrolu libyjského pobřeží, aniž bychom na ně vložili nohu.

Migrační trasy, které nás zasahují, se soustřeďují v Tripoli, další vedou přes Fezzan a další přes východní oblast jižní Libye a podél pobřeží Aidabiya.

Monitorované zóny jsou o mnoho menší, než si myslíte.

Zaprvé je nutno zavést blokaci lodí neziskovek, aby se zabránilo jejich vstupu do libyjských pobřežních vod.

Potom je nutné udeřit  na naše domácí otrokáře speciálními silami, zatknout je a uvěznit.

A to vše bez čekání na požehnámí mezinárodních organizací a beze strachu z narušení jakékoli národní suverenity - pokud vůbec nějaká existuje.

Ta naše je neustále narušována neitalskými loděmi, přivážejícími do našeho domova mizerný lidský náklad."

Argument, že "imigrace je fenomén, který nelze zastavit" je podle generála snadno vyvratitelný. Pokud by byl zájem, Itálie by mohla udeřit a  ukončit pašování migrantů a velkou invazi. 

Ale chybí politická vůle a Demokratickou stranou vedená vláda má sama zájem na vyloďování migrantů, což je situace znechucující mnohé z vojáků.

"Staří kolegové a spolupracovníci, s nimiž jsem v kontaktu, projevují stejný hněv jako většina občanů. Jak můžete mít důvěru v instituce, když migrant, který před několika dny v Miláně pobodal policistu, byl propuštěn z vězení a vyhoštěn? Možná se vrátí zpět. A je snadné si představit frustraci těch, kdo se denně snaží zajistit bezpečnost občanů."

Zdroj: http://www.secoloditalia.it/2017/07/se-il-governo-vuole-il-n...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Macron chce v Libyi sjednotit vojenské síly Haftara a al-Serraje

23.7.17

Francie:

Macron pozval na jednání za jedním stolem libyjského předsedu islamistické vlády, kterou uznalo OSN a EU - Fayeze al-Serraje a jeho rivala, generála Khalifa Haftara, kterého uznává Francie a např. Rusko.

Cílem je vybudovat v Libyi jednotnou vojenskou sílu, která by operovala po celé zemi.

Italové na francouzskou snahu zahlížejí. Podle nich se chce stát Francie speciálním partnerem budoucí Libye a využívat svého postavení v obchodu s atraktivními libyjskými komoditami  - např. ropou.

Zdroj: http://www.secoloditalia.it/2017/07/macron-ci-strappa-la-lib...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

  V Nemecku ostro kritizujú pripravovaný ruský zákon, ktorý je… takmer presnou kópiou nemeckého zákona

23.7.17

Německo:

Nemecký denník Handelsblatt si posvietil na to, že ruský parlament pripravuje nový zákon na sprísnenie cenzúry na sociálnych sieťach.

Podľa predbežných informácií, provideri budú musieť odstraňovať materiály obsahujúce podnecovanie k nenávisti a terorizmu, ako aj „nespoľahlivé“ informácie.

Ruský návrh vyvolal nečakane búrlivú negatívnu reakciu v Nemecku, kde mnohí politici, odborníci a médiá poukázali na nedostatky ruského návrhu.

Autori ruského návrhu vo svojich komentároch poukázali, že ako vzor použili práve nemecký zákon a niektoré pasáže doslova „skopírovali“ – a práve preto, aby európski kolegovia nemali argumenty proti pripravovanému ruskému zákonu.

Nemeckú „filozofiu“ presne vysvetlil poslanec a expert na mediálne technológie Thomas Jarzombek. Ostro sa ohradil a odmietol možnosť porovnávania ruského a nemeckého zákona. Prečo?

Vyhlásil, že tento argument je… „ruskou propagandou“, pretože v Nemecku je zákon neoddeliteľný od piateho článku ústavy, ktorý zaručuje slobodu slova a názorov.

V ruských médiách viacerí komentátori zdôraznili, že práve v EÚ je sloboda slova a tlače veľmi obmedzená a stále sa zavádzajú nové a nové obmedzenia. Nakoniec pripomenuli, že o novom ruskom zákone iba začali diskutovať a konečný variant vôbec nemusí byť taký prísny, ako je to v EÚ.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/handelsblatt-v-nemecku-ostro-krit...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Financial Times: Orbán bráni Poľsko; prehlbuje rozkol medzi východom a západom

23.7.17

Evropská unie:

Predseda maďarskej vlády Viktor Orbán na 28. letnej univerzite Maďarov v rumunskom meste Baile Tušnad v sobotu vyhlásil, že ubráni Poľsko pred sankciami Európskej únie.

FT v komentári konštatuje, že na základe Orbánových poznámok, ktorými obhajoval reformu poľskej justície, je možné očakávať, že medzi predsedami vlád strednej Európy a ich západnými kolegami vznikne prudká konfrontácia.
“Poľské reformy odzrkadľujú Orbánove kroky z roku 2013, ktoré umlčali sudcov, na ktorých miesta nastúpili poverenci maďarskej vládnej strany Fidesz,” píše FT.

Nemecký minister spravodlivosti Heiko Maas naopak uvíta prípadné sankcie Európskej únie proti Poľsku za "spornú" reformu justície.

_________
Možná je na čase, abychom Rychetského a spol. zbavili doživotních funkcí. U nás jsou soudci jmenováni do funkce bez časového omezení a podle 

§ 76

(1) Pro činy spáchané při výkonu funkce soudce nebo v souvislosti s výkonem této funkce lze soudce trestně stíhat nebo vzít do vazby jen se souhlasem prezidenta republiky.

Co je na tom demokratického?

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/nemecky-minister-spravodlivosti-j...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Pripravuje sa úrad európskeho prokurátora. Bude môcť stíhať občanov Slovenskej republiky bez zásahu našich úradov. Hrozí úplná strata suverenity

23.7.17

Evropská unie:

Úrad európskeho prokurátora bude môcť riešiť všetky prípady, kde sa narába s eurofondami. Okrem toho by mal riešiť daňové úniky, ale aj schránkové firmy.

Úrad bude sídliť v Luxemburgu a bude pozostávať z dvoch zložiek. Únijnú zložku bude reprezentovať vedúci európsky prokurátor so zodpovednosťou za celý úrad. Druhou zložkou budú delegovaní európski prokurátori v jednotlivých členských štátoch. Tí budú viesť vyšetrovania a stíhania v súlade s únijnou i konkrétnou národnou legislatívou.

Európsky prokurátor bude môcť dokonca prebrať aj národné vyšetrovanie. Od toho okamihu im nikto nebude môcť zasahovať do vyšetrovania.

Obavy sú aj ohľadne spôsobu, ktorým zvyčajne postupuje Európska únia, keď najprv sa zavedie inštitút, ktorý je určený len pre úzke spektrum prípadov, následne sa však jeho právomoc salámovou metódou rozšíri.

Inštitút Európskeho prokurátora je potenciálne nebezpečný práve tým, že po rozšírení jeho právomoci by Brusel mohol stíhať hociktorého občana Slovenskej republiky, čo by sa neskôr mohlo zneužívať.

_________
Ano, je to do budoucna velmi lehce zneužitelné - to se to pak budou stíhat nepohodlní politici a případní xenofobové.

Se zavedením úřadu nesouhlasí Poľsko, Maďarsko, Dánsko, Holandsko, Irsko, Švédsko, Malta a Spojené království.

Česká republika pod vedením ANO je opět iniciativně v čele integrace.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/pripravuje-sa-urad-europskeho-pro...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Německo zrušilo naši státní hranici. Německé cedule označují hranici mezi ČR a Německem (Bavorsko) za zemskou a nikoli za státní

23.7.17

Česká republika:

...

Na česko-německých hranicích jsou vyměněny hraniční cedule. Z české strany sice ještě stále visí označení Česká republika a státní hranice, z bavorské však už ne. Označení Staatsgrenze (státní hranice) se změnilo na Landesgrenze (zemská hranice).

Je to něco podobného, jako když v Německu přejíždíte z jedné spolkové země do druhé, nebo u nás z kraje do kraje. „Podle ovoce poznáte je“ pro mnohé stále platí ...

Zdroj: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3256-volby-ja...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 I Švýcarsko se již transformuje na Afriku: Afričtí migranti na pochodu švýcarským městem Brügg

23.7.17

Švýcarsko:

Náhodný pozorovatel zachytil na videu davy afrických migrantů pochodujících švýcarským městem Brügg nedaleko Bielu.

Brügg je vzdálen 92 km od německých hranic.

Zdroj: http://gatesofvienna.net/2017/07/african-asylum-seekers-marc...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Buzny oslavovali v Německu

22.7.17

Německo:

Desítky tisíc lidí se dnes zúčastnily tradičního festivalu na podporu práv sexuálních menšin v Berlíně, který je známý jako Christopher Street Day. Oslavy se odehrály den poté, co německý prezident podepsal zákon o sňatcích osob stejného pohlaví. Do manželství by homosexuálové měli v Německu vstupovat již od října.

_______
Jedna rána za druhou. A takový to kdysi býval hrdý národ...

Jinak ale mám radost z diskuze za článkem. Naši lidé ještě neztratili morální a mravní kompas.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/444242-berlinem-pro...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Sterilizace a koncentráky. Vzniká film o utrpení Afroněmců za Hitlera

22.7.17

Nigérie:

Nacistické rasové zákony se netýkaly jen Židů či Romů, ale i černochů. Němci tmavé pleti přišli za Hitlera o německé občanství, nacisté nechali sterilizovat stovky černošských dětí v Porýní, někteří černoši skončili v koncentračních táborech. Tématu se nyní chopil nigerijský filmový průmysl, píše web CNN.

________
Afroněmci? Co to, proboha, je? V Brehmově životě zvířat jsem nic takového nenašel.

Jinak, jak někdo napsal v diskuzi, nikdy není dost připomenout vinu bílého muže. A samozřejmě spojit s Hitlerem, coby padoucha všech padouchů.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nemecko-nacismus-afronemci-cernosi-no...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Likvidace mužů a jejich kastrace pokračuje na všech frontách, i v módě

22.7.17

Česká republika:

Španělský módní návrhář Label Palomo přišel se svou kolekcí oblečení pro muže. Možná to myslel jako recesi a vtip a pokud ano, tak je to nepodařený vtip. Pokud to myslel vážně - no, je to další hřebíček do rakve. Diví se někdo, že naše ženy pak dávají přednost černochům?

Klikněte si na odkaz níže pro další příšernosti.

Zdroj: http://www.eatliver.com/insane-fashion/

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 12

 Američané stavějí v Sýrii 10 (slovy deset) základen

21.7.17

Sýrie:

Rusové mají v Sýrii jednu základnu, což je Západem často zmiňováno a uváděno jako příklad ruské rozpínavosti. Ta základna je snad jedna z pěti, které Rusové mají, a je tam s vědomím a souhlasem legální sýrské vlády.

Turecko nyní vyzradilo, že nenažraná agresivní Amerika buduje v Sýrii deset svých základen, některé obrovské. A samozřejmě bez souhlasu a vědomí sýrské vlády.

Podle tohoto článku z roku 2007 měl americký agresor v té době více než 700 základen v 63 zemích světa, kde pracovalo 255 065 žoldáků. Tento článek z roku 2015 hovoří o 800 základnách. A dnes to ještě více.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/44...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Herec Stropnický poslal české vojáky do Pobaltí

20.7.17

Česká republika:

Posílení vojenské přítomnosti na východní hranici NATO k odstrašení Ruska schválil Senát. Ministr obrany Martin Stropnický obhájil vyslání 290 českých vojáků do Pobaltí. Pro bylo 57 senátorů, 4 byli proti, 7 se zdrželo.

________
Je pro národ tragédií, když se herec stane ministrem. Šmíra se nezapře.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/senatori-mise-do-pobalti-086-/domaci....

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Senátorovi McCainovi diagnostikovali zhubný nádor mozgu

20.7.17

USA:

Histologické vyšetrenie biologického materiálu odobratého počas operácie na odstránenie krvnej zrazeniny pod ľavým okom preukázalo, že McCain trpí zhubným ochorením mozgu známym ako glioblastóm.

Glioblastóm najzhubnejší mozgový nádor, ktorý vzniká z gliových buniek. Prejavuje sa rôzne, môže vyvolať bolesti hlavy, nevoľnosť, vracanie, zmeny psychiky a epileptické záchvaty. Kvôli svojej neohraničiteľnosťi a nepravideľnosti sa nedá vždy úplne vyoperovať a reaguje zle na ostatné liečebné metódy.

Prognóza glioblastómu je veľmi zlá.

Senátor a jeho rodina, spoločne s medicínskymi odborníkmi momentálne zvažujú ďalšie možnosti liečby, ktorá bude pravdepodobne spočívať v kombinácii chemoterapie a ožarovania.

Poznámka editora: Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/senatorovi-mccainovi-diagnostikov...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 5

 Firma Apple uvedla nové emotikony. Je mezi nimi i muslimka s hidžábem

20.7.17

USA:

Zákazníci firmy Apple se mohou těšit s novým updatem jejich operačního systému i na nové emotikony.

Mezi nově přidanými nebude chybět dinosaurus, sendvič, kojící žena ale také muslimka v hidžábu.

_______
Jak poznamenal jeden z nadšených uživatelů: „Vystavení se něčemu je prvním krokem k přijetí.“

Jaké emotikony přibudou příště? Vlajka ISIL, sebevražedný terorista nebo pedofil? Overtonovo okno bylo otevřeno.

Zdroj: https://www.vibe.com/2017/07/new-apple-emojis/

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 0

 Švédsko utratí za imigranty 19% státního rozpočtu

17.7.17

Švédsko:

318 000 "Syrských" uprchlíků, bude stát zemi v roce 2017 minimálně 18,6 miliónů USD. To je 19% státního rozpočtu nebo 3,2% HDP Švédska. 

To je něco přes 58 490 dolarů (1,3 milionu Kč) za uprchlíka a rok. Jako reference, průměrný disponibilní příjem člena švédské domácnosti činí pouze 28 859 USD (690 tisíc Kč) ročně.

Z toho 8,7 milionů dolarů představují skryté náklady spojené s nárůstem počtu případů zločinu z řad migrantů (zejména zvýšení počtu znásilnění a sexuálního napadení), které vláda odmítá zveřejnit.

Navíc migranti nepodporují švédské hospodářství - z těch uprchlíků, kteří přišli v roce 2015, má pouze 500 zaměstnání.

Zdroj: https://www.nationaleconomicseditorial.com/2017/02/10/sweden...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 4

 Mezi nigerijskými imigranty jsou vysoké počty nakažených virem HIV, k italské vládě putuje stížnost

17.7.17

Itálie:

Italský deník ilGiornale dnes přinesl zprávu o nigerijských přistěhovalcích, kteří poslední měsíce vstupují na italské území. Mezi Nigerijci je výrazný počet lidí nakažených virem HIV. Zatímco se přístavy v jižní Itálii plní nově příchozími ilegálními imigranty, poslanec Edmondo Cirelli (FDI) předkládá nové, zlověstné varování:

„Ti, kteří se vyloďují u italských břehů, pocházejí převážně z Nigérie, po Jihoafrické republice druhé země s nejvyšším počtem lidí nakažených AIDS.“
Cirielli chce vědět, jestli vláda dělá nějakou prevenci nebo jestli alespoň toto riziko monitoruje. Dle odhadů je zřejmé, že alespoň 20% nigerijské populace je HIV pozitivní a Cirielli kalkuluje:

„Jelikož v posledních třech a půl letech přijelo více než 80 tisíc Nigerijců, předpokládá se tudíž, že více než 15 tisíc z nich jsou HIV pozitivní.“

Nigérie je ovšem také čtvrtou zemí na světě v počtu osob nakažených TBC, 22% lidí s touto nemocí má HIV.

Zdroj: http://freedomeurope.eu/mezi-nigerijskymi-imigranty-jsou-vys...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 0

 Migrace je nevyhnutelná, migrace je nutná, migrace je žádoucí!

17.7.17

Evropská unie:

Migrační agentura OSN spustila novou reklamní kampaň, ve videu se uvádí, že masová migrace téměř 240 milionů je nevyhnutelná, nezbytná a žádoucí, přesné znění sloganu: „Migrace je nevyhnutelná, migrace je nutná, migrace je žádoucí.“

IOM byla založena v roce 1951, IOM je přední mezivládní organizace v oblasti migrace a úzce spolupracuje s vládními, mezivládními a nevládními partnery. Přibližně 166 zemí je členy Mezinárodní organizace pro migraci. IOM se snaží přispět k zajištění řádného a humánního řízení migrace. IOM má rozpočet 1,6 miliardy dolarů a více než 8000 zaměstnanců.

_______
OSN, Evropská Unie, George Soros, CIA, Katolická církev, Google, Americké ambasády a blízkovýchodní muslimské despocie mají jedno společné. Prokazatelně podporují migraci a islamizaci Evropy. Nejedná se o žádné selhání ani neschopnost politiků. Výše zmínění se svými činy a postoji netají, vše je bez problému dohledatelné. O to děsivější je slepota evropské populace, která si ani neuvědomuje, že právě teď bojuje zápas o své přežití.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=aH5uhNHcOgs

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 7

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 82 čtenářů částkou 10 784 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Maďarsko odmítá pakt o legalizování migrace, čeští politici melou o tom, že je "nezávazný"18.07.18 19:26 Česká republika 4

Britské tajné služby čelí kritice, že mají ve vedení málo černochů18.07.18 19:13 Británie 2

Americká banka Goldman Sachs zvýšila zisk o 44 procent17.07.18 16:46 USA 5

Neničte světový řád, vyzval Tusk USA, Rusko a Čínu17.07.18 00:57 Evropská unie 3

Radost v Moskvě, kritika doma. Trumpova náklonnost k Putinovi rozlítila i řadu republikánů16.07.18 23:45 Finsko 2

USA zadržely Rusku, kterou viní z pokusů ovlivňovat politiky16.07.18 23:37 USA 1

Allan Dulles před Kongresem USA v roce 194516.07.18 22:45 Neurčeno 0

SPD, CSU, CDU: Dáme volební právo mentálně postiženým15.07.18 23:46 Německo 2

České ministerstvo odmítá globální pakt o migraci: Souhlasit s nelegální migrací nebudeme15.07.18 22:49 Česká republika 3

Premiér Babiš jasně: Česká republika nebude přijímat žádné migranty15.07.18 22:09 Česká republika 1

Okupanti napadli posádku italské lodi12.07.18 10:35 Itálie 2

Alza v tichosti stáhla Jan Hus Starter Pack11.07.18 16:27 Česká republika 3

Hamáček kašle na mítink ministrů vnitra k ochraně EU před migranty - raději jede s Babišem na summit NATO řešit Rusko11.07.18 00:03 Česká republika 2

Prezident Malawi: Ujišťuji zahraniční agenty z neziskovek, že se nedáme znovu kolonizovat10.07.18 20:31 Malawi 0

Za občanský protest a sundání hidžábu na veřejnosti - 2 roky nepodmíněně a 18 let podmínky10.07.18 14:36 Írán 3

Německý korektní tisk: Skupina 30 Němců napadala, pronásledovala a arabsky nadávala dalším dvěma Němcům10.07.18 14:04 Německo 1

Janov: O staré a bezmocné se postarají migranti - Liga severu:Staří lidé potřebují naši ochranu,svěřme je nezaměstnaným Italům10.07.18 12:45 Itálie 2

Vzpoura migrantů na záchranné lodi - posádka se v ohrožení života musela zabarikádovat na můstku10.07.18 12:11 Itálie 1

Madrid: Obama varoval před vzestupem nacionalismu a před fakenews09.07.18 23:32 Evropská unie 0

OSN UNHCR vrací úder: Vybuduje nové tranzitní centrum pro migranty v Tripolisu a výhledově v Čadu, Burkině Faso a v Súdánu09.07.18 22:03 Evropská unie 1

Měnové kurzy

USD
22,21 Kč
Euro
25,86 Kč
Libra
28,98 Kč
Kanadský dolar
16,82 Kč
Australský dolar
16,41 Kč
Švýcarský frank
22,22 Kč
100 japonských jenů
19,68 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
35,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
27 225,87 Kč
1 unce stříbra
343,79 Kč
Bitcoin
164 678,48 Kč

Poslední aktualizace: 18.7.2018 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 32 065 956