Ve zkratce

Stránka:

 Švédsko utratí za imigranty 19% státního rozpočtu

17.7.17

Švédsko:

318 000 "Syrských" uprchlíků, bude stát zemi v roce 2017 minimálně 18,6 miliónů USD. To je 19% státního rozpočtu nebo 3,2% HDP Švédska. 

To je něco přes 58 490 dolarů (1,3 milionu Kč) za uprchlíka a rok. Jako reference, průměrný disponibilní příjem člena švédské domácnosti činí pouze 28 859 USD (690 tisíc Kč) ročně.

Z toho 8,7 milionů dolarů představují skryté náklady spojené s nárůstem počtu případů zločinu z řad migrantů (zejména zvýšení počtu znásilnění a sexuálního napadení), které vláda odmítá zveřejnit.

Navíc migranti nepodporují švédské hospodářství - z těch uprchlíků, kteří přišli v roce 2015, má pouze 500 zaměstnání.

Zdroj: https://www.nationaleconomicseditorial.com/2017/02/10/sweden...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 4 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Mezi nigerijskými imigranty jsou vysoké počty nakažených virem HIV, k italské vládě putuje stížnost

17.7.17

Itálie:

Italský deník ilGiornale dnes přinesl zprávu o nigerijských přistěhovalcích, kteří poslední měsíce vstupují na italské území. Mezi Nigerijci je výrazný počet lidí nakažených virem HIV. Zatímco se přístavy v jižní Itálii plní nově příchozími ilegálními imigranty, poslanec Edmondo Cirelli (FDI) předkládá nové, zlověstné varování:

„Ti, kteří se vyloďují u italských břehů, pocházejí převážně z Nigérie, po Jihoafrické republice druhé země s nejvyšším počtem lidí nakažených AIDS.“
Cirielli chce vědět, jestli vláda dělá nějakou prevenci nebo jestli alespoň toto riziko monitoruje. Dle odhadů je zřejmé, že alespoň 20% nigerijské populace je HIV pozitivní a Cirielli kalkuluje:

„Jelikož v posledních třech a půl letech přijelo více než 80 tisíc Nigerijců, předpokládá se tudíž, že více než 15 tisíc z nich jsou HIV pozitivní.“

Nigérie je ovšem také čtvrtou zemí na světě v počtu osob nakažených TBC, 22% lidí s touto nemocí má HIV.

Zdroj: http://freedomeurope.eu/mezi-nigerijskymi-imigranty-jsou-vys...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 0

 Migrace je nevyhnutelná, migrace je nutná, migrace je žádoucí!

17.7.17

Evropská unie:

Migrační agentura OSN spustila novou reklamní kampaň, ve videu se uvádí, že masová migrace téměř 240 milionů je nevyhnutelná, nezbytná a žádoucí, přesné znění sloganu: „Migrace je nevyhnutelná, migrace je nutná, migrace je žádoucí.“

IOM byla založena v roce 1951, IOM je přední mezivládní organizace v oblasti migrace a úzce spolupracuje s vládními, mezivládními a nevládními partnery. Přibližně 166 zemí je členy Mezinárodní organizace pro migraci. IOM se snaží přispět k zajištění řádného a humánního řízení migrace. IOM má rozpočet 1,6 miliardy dolarů a více než 8000 zaměstnanců.

_______
OSN, Evropská Unie, George Soros, CIA, Katolická církev, Google, Americké ambasády a blízkovýchodní muslimské despocie mají jedno společné. Prokazatelně podporují migraci a islamizaci Evropy. Nejedná se o žádné selhání ani neschopnost politiků. Výše zmínění se svými činy a postoji netají, vše je bez problému dohledatelné. O to děsivější je slepota evropské populace, která si ani neuvědomuje, že právě teď bojuje zápas o své přežití.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=aH5uhNHcOgs

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 7

 Zvrat v uprchlické krizi: EU omezuje export nafukovacích člunů do Libye!

17.7.17

Evropská unie:

Členské země Evropské unie se rozhodly omezit možnosti exportu nafukovacích člunů a závěsných motorů pro tyto čluny do Libye. Podle tiskové zprávy Rady EU jde o součást snahy omezit práci skupin, které od libyjských břehů převážejí migranty přes Středozemní moře především do Itálie.

Je to jeden z nástrojů, na němž jsme byli schopni se dohodnout. A bude třeba pokračovat,“ řekl český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek.

_______
:-D Také cítíte, že od teď už vše půjde správným směrem?

Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2183854-eu-kvuli-migra...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 2

 Schorndorf - cca 1.000 krimigrantů bojuje s policií

17.7.17

Německo:

Další masivní sexuální útoky v Německu.
Právě nyní (17.7.2017) cca 1.000 krimigrantů bojuje s policií. 

Před chvílí byla tiskovka v německé TV k situaci v Schorndorfu. Včera (16.7.2017) na letních slavnostech znásilnila skupina Afghánců a Iráčanů dvě mladé dívky, pachatelé byli zatčeni. Poté se rozpoutalo násilí, na němž se podílelo odhadem na tisíc migrantů, kteří zaútočili na policii a od včerejška se jí nepodařilo situaci zvládnout.

Policie prohlásila, že je to obdobná situace, k jaké došlo na Silvestra v Kolíně n.Rýnem a že nad násilnostmi policie ztratila kontrolu.

Randale und sexuelle Übergriffe bei Volksfest

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Lapsus

Komentářů: 4

 Podle Švédů máme mít méně dětí, abychom zabránili změně klimatu. O barevných Švédové cudně mlčí

17.7.17

Švédsko:

Tím, že budete mít o jedno dítě méně, pomůžete planetě víc, než když budete třídit odpad, svítit úspornými žárovkami a sušit prádlo na šňůře. Tvrdí to alespoň studie vědců ze švédské univerzity v Lundu, jejíž autoři spočítali, kolik emisí oxidu uhličitého dítě a jeho potomci způsobí.

_______
Vzpomínám si na nedávný soudní proces v ČR, kde cikánky žalovaly nemocnice za nedobrovolnou sterilizaci a vyhrály mnohamilionové "odškodné". Takže to snižování už tak málo dětí bílých se týká zjevně jen bílých, co? Genocida pokračuje všemi formami.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/klimaticka-zmena-vedci-radi-mit-o-dit...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 NATO oslavuje fašistické Lesní bratry. Kdy bude oslavovat Hitlera?

15.7.17

Evropská unie:

Tisková mluvčí ruského ministerstva zahraničních věcí Maria Zacharovová kritizovala video, ve kterém NATO představilo ty, kdo bojovali proti sovětské vládě v pobaltských zemích, za hrdiny. Mnozí z nich sloužili v řadách hitlerovské armády. Diplomatka vyjádřila naději na to, že světová veřejnost tuhle „odpornou akci“ ocení správně.

"V zemích NATO se definitivně zbláznili, když oslavují „lesní bratry“, si myslí ruský vicepremiér Dmitrij Rogozin.
„Video  "lesních bratrů" vraždících naše vojáky potvrzuje, že ve tváři NATO máme, co do činění s nástupci hitlerovské armády," napsal Rogozin na Twitteru.

_______
A Rogozin má pravdu - máme ve vládě vrcholné představitele Sudetoněmeckého landsmanschaftu a vládní představitelé se zúčastňují sjezdů těchto pohrobků nacistů.

Poslanci ČR podpořili fašistický převrat na Ukrajině a nyní schválili vyslání naší jednotky pod velením Bundeswehru k ruským hranicím.

Naši předci, kteří padli v boji proti nacistům, kteří umírali v nacistických koncentračních táborech či byli masakrováni po celých vesnicích, se musí v hrobě obracet.

Oslavné video Lesních bratrů, jehož autoři tvrdí, že duch „lesních bratří" žije v moderních jednotkách speciálního nasazení sil tří pobaltských zemí:

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201707135626713-nato-video-p...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 8

 Jsme ve válce s Ruskem, za námi Rubikon

14.7.17

Česká republika:

119 zástupců lidu v parlamentu poslalo českou intervenční armádu na ruské hranice. Velet jim bude Berlín. Jen komunisté a Okamura proti. Pět
socialistů a dva Babišovci se zdrželi hlasování. 

12. červenec 2017 bude v dějinách naší zanedlouho stoleté republiky zapsán jako temné historické datum. Sto devatenáct poslanců zvedlo po bouřlivé rozpravě ruku pro to, aby naše armáda vyrazila na ruské hranice. Pod velením německého bundeswehru. Logicky. Ten s přepadením „nenáviděného Rusa“ (a ostatních slovanských národů) má přece bohaté historické zkušenosti.

Měli bychom si toto datum zapamatovat. V tomto parlamentním souboji šlo nám a našim rodinám o život.

A prohráli jsme.

Že je to mnoho povyku pro nic? Že ta naše „intervenční armáda“ pod německým velením bude čítat necelé tři stovky „duší“ a přijde nás na „směšných“ 362 miliónů korun (stále ještě) českých?

Omyl, omyl, omyl. Na množství nehleďte. Už jsme v tom. Rozhodli o tom naši „zástupci“. Vrhli osudové kostky – a nás se neptali.

Tak, jak je v každé totalitě srozumitelným zvykem.

Až sem jsme to za necelých třicet let dopracovali.

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2017/07/jsme-ve-valce-s-ruskem-z...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Soud v Mnichově zrušil změny stanov Sudetoněmeckého landsmančaftu, kterými se původně sdružení vzdávalo majetkových nároků v ČR

14.7.17

Německo:

Sudetoněmecký landsmančaft (SL) má ve svých stanovách majetkové nároky vůči České republice I NADÁLE.

Zemský soud v Mnichově zrušil změny stanov SL z února loňského roku, kterým se sdružení vzdávalo majetkových nároků v ČR s ohledem na odsun Němců po II. sv. válce z Československa na základě dohod vítězných mocností z Postupimi.

Rozhodnutí soudu nenabylo právní moci a krajanský spolek má jeden měsíc na to, aby se proti rozsudku odvolal.

Ministr Herman (KDU-ČSL), vůdce české pobočky Ackermann Gemeinde -  katolické části Sudetoněmeckého landsmanschaftu , který má ve stanovách majetkové nároky vůči ČR -   má pod palcem tzv. "církevní restituce" tj. vydávání českého nemovitého majetku především katolické církvi, jejíž mnozí preláti jsou rovněž členy Ackermann Gemeinde.

Jakpak asi ochraňuje zájmy českého státu?

Bylo jeho jmenování na tuto strategickou pozici opravdu náhodné?

Soukmenovci Bělobrádek, Herman a Posselt na sjezdu SL:

Zdroj: http://aeronet.cz/news/soud-v-mnichove-zrusil-zmeny-stanov-s...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 POLICIE: Rozkaz zněl jasně – zatajit!

14.7.17

Česká republika:

Z blogu Petra Macha:

Když přijedou do České republiky páchat přestupky migranti, zůstává to veřejnosti utajeno. Rozkaz policejního prezidenta totiž zakazuje zveřejňovat původ pachatelů, pokud by to „mohlo podněcovat nesnášenlivost vůči cizincům“.

Podle mě ale čeští občané mají mít právo vědět, kdo ohrožuje bezpečnost a pořádek v naší zemi.

Zajímal jsem se o případ z 28. května, kdy posádka vozu s německou poznávací značkou ohrožovala v Praze na Jiráskově mostě chodce pivními lahvemi a baseballovou pálkou. Policie dostihla vozidlo na dálnici směrem na Plzeň, udělila opilým „mladíkům“ blokovou pokutu (za přestupek výtržnictví a za přestupek jízdy po dálnici bez dálniční známky) a vozidlo následně mohlo pokračovat v cestě.

Dotázal jsem se policejní mluvčí, zda šlo o občany Německa, anebo o migranty, kteří mají v Německu jen dočasné povolení k pobytu.

Tisková mluvčí mi odpověděla, že „Policie ČR národnost či rasovou příslušnost osob v rámci poskytování informací veřejnosti a médiím neuvádí. Takový postup by byl v přímém rozporu s trestním řádem, přestupkovým zákonem, zákonem o Policii ČR a interními předpisy.“

Zdroj: http://www.petrmach.cz/odkud-byli-cizinci-kteri-ohrozovali-c...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Prostořeký Trump "urazil" Macronovu stařenku prohlášením, že vypadá dobře

14.7.17

Francie:

Trump si nejprve Brigitte Macronovou prohlíží a říká ji, že „vypadá tak dobře“. K jejímu manželovi se pak otáčí se slovy: „Je v tak dobré fyzické formě. Krásná.“

To se plástového Macrona dotklo, později prý prohlásil, že považuje Trumpovy poznámky za sexistické a vyplývající pouze ze skutečnosti, že je první dáma starší než její manžel.

Jsem rád, že Trump se zase dostává do formy.smile

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/trump-navsteva-francie-komentoval-mac...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Oslovení "dámy a pánové" na indexu

14.7.17

Británie:

Oslovení "dámy a pánové" se nebude v londýnském metru používat, protože znevýhodňuje buzny, rozhodli londýnští radní. Namísto toho nastoupí všeobjímající výraz "všichni".

Jen ať pokračují v tom genderovém šílenství. Žádný strom neroste do nebe. Ani ten teplý.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/britanie-londyn-lgbt-bezpohlavni-metr...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Babišovky v nepodepsaném článku prskají na Aeronet

14.7.17

Česká republika:

Český web Aeronet, který šíří proruské konspirace, změnil sídlo. Z nizozemského Eindhovenu se přestěhoval do New Yorku. Konkrétně do mrakodrapu vlastněného americkým prezidentem Donaldem Trumpem, píše server Hlídací pes.

Lidé, kteří za Aeronetem stojí, vystupují v anonymitě. Šéfredaktor například používá pseudonym Vedoucí kolotoče. Jedním z neanonymních přispěvatelů je člen okresního výboru KSČM v Domažlicích Petr Cvalín.

Aeronet, který má anonymní majitele a neprůhledné financování, proslul šířením konspiračních článků. Například o transformaci české armády do struktur německého Bundeswehru. Ve skutečnosti se ale Česko s Německem pouze dohodlo na intenzivnější spolupráci.

________
Ale máte z nich sevřený zadek, co?

 

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/aeronet-usa-nove-sidlo-new-york-trump...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Německý Facebook vymazal příspěvek Václava Klause o czexitu

13.7.17

Německo:

Německý Facebook zablokoval prohlášení Václava Klause o czexitu v němčině. A co že to Klaus řekl strašného? Podívejte se:

Zdroj: http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/nemecky-facebo...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Vrazi zvířat mají pré. Mohou střílet divočáky i zakázanými technikami

13.7.17

Česká republika:

Stát nařídil intenzivní lov divočáků na celém území Česka. V celé zemi bude také možné používat zatím zakázané metody lovu, jako je lov na místech, kde se sklízí obilí, nebo použití zařízení pro noční vidění. V okrese Zlín, kde se vyskytl africký mor prasat, bude výjimka, divoká prasata se tam dál nesmí lovit ani přikrmovat. V budoucnu to bude možné za splnění podmínek v plánu na vymýcení choroby.

_______
Jak napsal jeden v diskuzi za článkem: To se teď do lesů sjedou všichni sadisti a pseudomyslivci, aby se vyřádili na plný obrátky. Lovit zvíře pomocí reflektorů a dálkových zaměřovačů je výsada chudáků. Vím, jak to chodí u nás na dědině. Většina z rádobymyslivců není vidět v lese, jak je rok dlouhý. Krmelce jsou prázdné a polorozpadlé. Ale jakmile začne lovecká sezona, tak se všichni oblečou do zeleného a autem si zajedou do lesa k bažantnici. Tam se vypustí bažanti, kteří v životě nebyli mimo klec, zmateně a vyplašeně pobíhají po okolí, zatímco do nich rádobymyslivci střílí. Spolu s rakouskými kolegy, kteří si za eura přijeli zastřílet. Večer se pak s flaškou v ruce navzájem plácají po ramenou nad hromadou pobitých bažantů, jací že to jsou pašáci. To samé platí i na honech. Jen tam už jich je o něco méně, protože na to je potřeba i několik kilometrů ujít pěšky po lese. Ale teď je tento problém vyřešen, když můžou zvěř nahánět s auty a reflektory. Takže si můžou jít zastřílet do živého i Trautenberkové.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/stat-naridil-plosnou-strelbu-divocaku-...

Klasifikace: zvirata Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Kocourkov pokračuje: Nač kupovat plyn z Ruska za rohem, když ho můžeme vozit z USA přes oceán

13.7.17

Evropská unie:

USA se v příštích letech stanou druhým největším světovým vývozcem zkapalněného zemního plynu (Liquefied Natural Gas - LNG) po Kataru. Američané chtějí tankery s plynem ve velkém posílat i do Evropy. Konkurence ruskému plynu by měla tlačit na snížení ceny této komodity, odhaduje expert.

________
Američané žádný plyn nemají. To, co těží, těží z břidlicových písků nákladnou technologií a za cenu ničení vlastního životního prostředí. A s obrovskou eneregetickou náročností to budou dopravovat na druhý konec planety, jen aby poškodili Rusko. Jaksi jim nedochází, že čínský a indický trh dokáže ruský plyn lehce absorbovat. Lžou, že to bude pro Evropu levnější. Jak by mohlo být? Snad jedině za cenu dotací.

Zdroj: https://www.novinky.cz/ekonomika/443456-americky-plyn-by-moh...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Kresťan v Kanade pokutovaný podľa Šaríe za to, že sa nevyzul v byte, ktorý prenajal moslimom

13.7.17

Kanada:

Kanada už pokutuje svojich občanov za „urážanie“ ľudí moslimskej viery. Muž z Toronta musí podľa  nariadenia Tribunálu pre ľudské práva v Ontáriu zaplatiť pokutu vo výške 12 000$, pretože si nevyzul topánky, keď vstúpil do bytu, ktorý prenajímal moslimskému páru. John Alabi, 53ročný kresťan, bol uznaný vinným z náboženskej diskriminácie.

Nájomníci sa plánovali odsťahovať z domu, ktorý im Alabi prenajímal. Ako bolo dohodnuté, 24 hodín vopred im oznámil, že príde byt ukázať novým nájomcom. Moslimský pár mu povedal, aby nechodil počas ich modlitby, a aby im poslal správu vopred. Alabi súhlasil. Avšak, keď pár neodpovedal na jeho správy, prišiel do bytu.

Tribunál sa zhodol, že moslimov Alabi obťažoval a nesplnil si povinnosť prispôsobiť sa ich náboženským potrebám – a prikázal mu zaplatiť 6 000$ za osobu plus úroky. Alabi sa vyjadril, že nemá peniaze na zaplatenie pokuty a nevie, čo urobí.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/krestan-v-kanade-pokutovany-podla...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 4

 Úskoční, podlí Norové dali staršímu synu ukradenému paní Michálkové občanství

13.7.17

Norsko:

Norsko udělilo občanství staršímu ze synů Evy Michalákové. Tamní úřady to udělaly bez vědomí matky a jen stručně informovaly české zastoupení v Oslu, informoval server iRozhlas.cz. České ministerstvo zahraničí kvůli tomu chystá nótu, aby Norsku připomnělo, že má respektovat chlapcovo české občanství, které nezaniklo.

________
Norští zloději dětí se drze smějí všem do ksichtu. A česká diplomacie? Inu, nótuje. Moc účinné. Norové se z toho podělají. Jak napsal jeden v diskuzi za článkem: Indie norkům pohrozila a dostala své děti zpět. Rusové norkům pohrozili a dostali své děti zpět. Poláci se s nimi nebavili a rovnou si je unesli. My se s nimi budeme dohadovat tak dlouho, až ti kluci budou mít vnoučata. 

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/norsko-eva-michalakova-denis-tomas-zd...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Postaví se vůbec někdo buznám, nebo jsme se všichni zbláznili?

13.7.17

Neurčeno:

Dva titulky z dnešních novin:

Britský gay vyhrál spor o vdovecký důchod pro manžela, může jít o precedent

Malta schválila sňatky homosexuálů, proti byl pouze jeden poslanec

A takhle to jde skoro denně. Buzny vyhrávají ve všech zemích světa, každý týden získávají nová území a nová práva, odpor neexistuje. Něco tak dekadentního, pokleslého a přesto nikdo neprotestuje. Co se stalo s lidmi? Přeci mi neříkejte, že to vadí jen několika starším, kteří ještě pamatují normální svět. Nerozumím tomu...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Sralbotka v Bruselu: My bychom ty migranty brali, ale Itálie nám to neumožňuje

11.7.17

Česká republika:

Česká republika se ve sporu s Evropskou komisí o to, že podle kvót nepřebírá migranty z Itálie a Řecka, bude s velkou pravděpodobností bránit poukazem na to, že jí splnění závazků znemožnily podmínky a nečinnost především italských úřadů.

______
To trapné švejkování, ubohé odvolávání se na druhé je přesně to, co nám zajistí tuny migrantů dodaných promptně. A je to přesně ve stylu blata Sobotky.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/cr-komise-spor-odpoved-kvoty-uprchlic...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 81 čtenářů částkou 8 879 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Zeman: Neospravedlnitelný odsun Němců? Hluboký nesouhlas/České ministerstvo zahraničí - v předklonu 20.06.18 17:41 Česká republika 0

Maďarské ministerstvo financí navrhuje 25 % daň pro organizace podporující migraci a daňové úlevy rodinám20.06.18 16:48 Maďarsko 0

Pro vyhnání Němců po válce není ospravedlnění, řekla Merkelová20.06.18 16:04 Německo 2

Orbán se kvótám brání - dá do ústavy, že přijímání migrantů není pro maďarský lid žádným obohacením20.06.18 07:27 Maďarsko 1

Dublin IV zůstává - jen je to ještě horší, než jsme doufali20.06.18 07:11 Evropská unie 2

Szijjártó: Evropa musí být založena na silných národních státech20.06.18 02:35 Maďarsko 0

USA odcházejí z Rady OSN pro lidská práva, protože je antisemitická. Nejste hodni svého názvu, vzkázaly 20.06.18 02:08 USA 6

Pro pobavení: Antirasista Hitler20.06.18 00:14 Neurčeno 1

Maďarský premiér: Komisař OSN nám vyhlásil válku19.06.18 18:14 Maďarsko 3

Cizí Romy vyhodíme. Italské si, bohužel, musíme nechat, řekl Matteo Salvini19.06.18 13:58 Itálie 1

Demonstrace proti proimigračním smlouvám - 21. a 22. 6. 2018 v Praze na Klárově, od 12h19.06.18 13:48 Česká republika 0

ČT vytvořila cyklus cikánských pohádek, bude je vysílat 2x denně19.06.18 10:42 Česká republika 6

Válka gangů v Malmö - dva mrtví19.06.18 02:30 Švédsko 2

Proruské weby o mě šíří dezinformace, zuřil Babiš v rádiu18.06.18 23:37 Česká republika 4

Jedině bulvární Expres připustil, že Španělé nejsou nadšení z přijetí 629 afrických kobylek18.06.18 21:49 Španělsko 1

Orbánova vláda: Bylo by velmi nebezpečné, kdyby azyl uděloval Brusel18.06.18 20:22 Maďarsko 0

Předseda italské poslanecké sněmovny Fico (M5S): Orbán musí být potrestán za to, že odmítá kvóty18.06.18 19:56 Itálie 1

Na Švédských šancích u Přerova byl vztyčen kříž na památku nevinných dětí i esesáckých vrahů17.06.18 20:05 Česká republika 3

La Seyne-sur-Mer: Žena v burce za pokřiku "Allahu akbar!" pořezala dva lidi v supermarketu17.06.18 16:15 Francie 3

Italská vláda odmítla dohodu CETA a chce zablokovat dovoz asijské rýže: "Už nebudeme nikomu dělat rohožku!"17.06.18 15:27 Itálie 2

Měnové kurzy

USD
22,30 Kč
Euro
25,85 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
16,78 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
22,40 Kč
100 japonských jenů
20,25 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
35,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
28 421,06 Kč
1 unce stříbra
364,31 Kč
Bitcoin
150 662,54 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2018 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 31 889 073