Ve zkratce

Stránka:

 EU vytvořila další fond, přes který budou evropští daňoví poplatníci hradit realizaci Agendy 2030 ve světě

8.7.17

Evropská unie:

V lednu 2017 EU vytvořila svěřenecký fond pro Afriku, nyní má být vytvořen Evropský fond pro udržitelný rozvoj (EFSD), jehož cílem je mobilizace až 44 miliard eur na investice do Afriky a zemí jižního a východního partnerství EU - pro začátek

EFSD spojuje stávající investiční nástroje a měl by podnítit soukromé investice tím, že nabídne kombinaci grantů, půjček a finančních záruk ve výši 3,3 miliardy EUR.

______
EU, OSN, kterým posluhují proradní národní politici, rozhodli, že evropská střední třída zafinancuje realizaci Agendy 2030 po celém světě.

Ale není to realizace lepšího světa pro lidi, ale realizace pobídek pro místní diktátory a evropské korporace. Alespoň to tvrdí sami Afričané.

To z našich daní se budou platit pobídky diktátorům v Africe a jinde. A oni za ně budou nakupovat od Německa , Francie a Itálie zbraně.

To z našich daní budou německé firmy stavět v Africe a jinde high-tech hranice mezi státy a zavádět biometrické pasy kombinované s Visa a Master cards, aby při každém použití karty věděli banky i diktátoři, kde se člověk nachází. To vše u 1,5 miliardy lidí. To je kšeft - to je ten skutečný rozvoj, o kterém se v Agendě hovoří.

A přitom by stačilo, aby se chránily hranice jediné - hranice Schengenu.

Je to tak proto, že EU se třetími státy zároveň uzavírá smlouvy na spuštění řádné, stálé a pravidelné migrace do Evropy. Aby se světová populace řádně promíchala a národy  - spolu s demokracií - zmizely ze světa.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Seh...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Putin s Trumpem jednali 2,5 hodiny, plánována byla půhodina

8.7.17

Německo:

První osobní schůzka Trumpa s Putinem se oproti očekávání výrazně protáhla. Oba prezidenti podle ministerstva zahraničí USA jednali dvě a půl hodiny.

Ještě tentýž den bylo ohlášeno příměří v Sýrii.

_______
Tak vida. Ono to jde, když Trump na chvíli unikne z pářátu deep state. U schůzky byli ničemové jistě přítomní, ale nemohli to dost dobře utnout. Co považuji za zvlášť pozitivní, je fakt, že mluvili tak dlouho. To znamená, že si měli co říct. A že hledají řešení.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/usa-rusko-trump-putin-summit-g20-syri...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 EK vytvoří plně funkční centrum pro koordinaci záchranných akcí na moři v Libyi

5.7.17

Evropská unie:

Evropská komise v úterý představila konkrétní návrhy, jak rychle pomoci Itálii s řešením situace a ulevit tak Římu. Plán počítá s vytvořením plně funkčního centra pro koordinaci záchranných akcí na moři v Libyi za 35 mil. EUR.

________
To se Itálii, a zejména Italům skutečně uleví.

Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2172301-penize-pro-lib...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 2

 Hnutí pěti hvězd: Potrestejte země, které nechtějí odebírat migranty

5.7.17

Itálie:

Poté, co Itálie žádala, aby i přístavy dalších zemí přijímali migranty, pohrozila Francie i Španělsko uzavřením svých přístavů.

Rakousko vyslalo do Brennerského průsmyku tanky.

V hotelu Fórum v Římě se sešli představitelé Hnutí pěti hvěz, horkým tématem byla migrace:

"Dnes Evropa definitivně umřela a Itálie byla ponechána svému osudu a okamžitě uzavře své přístavy cizím plavidlům s migranty.

Protože mnohem více než Evropskou unii vidíme Evropu pokrytců a tam mi nepatříme."

Luigi Di Maio, člen Hnutí pěti hvězd, požaduje aktivaci Dublinu III, redistribuci migrantů kvótami a potrestání zemí, které nechtějí migranty příjímat. Dále uzavření přístavů pro neziskovky, které neprokáží transparentní financování, a pro cizí plavidla, které neakceptují přítomnost policie na palubě.

Zdroj: http://www.ilmattino.it/primopiano/politica/m5s_immigrazione...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Konec ramadánu proměnil Itálii v Italistán

4.7.17

Itálie:

V neděli 25.06.2017 se slavil konec ramadánu Eid el Fitr. Na mnoha místech v Itálii to vypadalo jako v nějaké cizí arabské zemi ... každoročně se zvyšuje počet účastníků, což by mělo být alarmující ... pro vládnoucí Demokratickou stranu a pro Grillovo Hnutí 5 hvězd je to normální ... no není divu, vždyt ́ obě tyto strany spolu s jejich koaličními partnery nelegální imigraci přímo podporují a jejich starostové se na oslavách přímo podílejí.

Nemalá je i účast katolických kněží sloužících slepě Bergogliovým propagandám o lásce k muslimům a přijímání nelegálních imigrantů.

Na niže u vedené odkazu najdete fotografie italských měst zaplavených muslimy.

Na ukázku oslava v Turínu - 25.000 muslimů se starostkou Chiarou Appendino z Grillova Hnutí pěti hvězd:

Zdroj: http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=611310

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 V Rakousku imigrant zavraždil „pro výstrahu“ voliče protiimigrantské strany FPÖ

3.7.17

Rakousko:

V pátek v rakouském Linci zavraždil 54-letý tunisský imigrant dva starší manžele za to, že oni a jejich syn byli voliči protiimigrační strany svobodných FPÖ.

85-letou starou paní uškrtil, jejího 87-letého manžela umlátil a ubodal. Pak jejich byt zapálil. Prý pro výstrahu jako odrazující příklad.

Před tím byl Tuniso-Rakušan odsouzen za týrání zvířat a byly mu rovněž sníženy sociální dávky, za což prý může zejména FPÖ.

Zdroj: http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/31510-masakr-v-r...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Česká republika je ze zemí V4 jediná, které nereguluje prodej své vlastní půdy

3.7.17

Česká republika:

Na bezodnej chamtivosti postavený súčasný systém, v ktorom chcú mať bohatí stále viac začína zákerne siahať na pôdny fond krajín strednej Európy. Keď sa už totiž úspešne podarilo rozkradnúť, alebo vzletnejšie povedané predať do rúk zahraničných investorov takmer všetky strategické podniky, prichádza na rad pôda.

Zvýrazniť je však treba fakt, že krajiny vyšehradskej štvorky sa snažia tomuto trendu zabrániť.

Napríklad Poľsko zadefinovalo pôdu ako najcennejšie národné bohatstvo s odôvodnením, že predsa národy kedysi viedli vojny o územia, čiže o pôdu, pretože im poskytovala obživu.

Slovensko a Maďarsko sú Bruselom tlačení k zmene legislatívy, ochraňujúcej ich pôdny fond, pretože inak im hrozí žaloba na európskom súde za to, že vraj diskriminujú občanov ostatných európskych štátov v ich právach na voľný nákup poľnohospodárskej pôdy v EU.

Česko je zatiaľ jedinou krajinou, ktorá predaj pôdy nereguluje.

Zdroj: https://blog.infovojna.sk/zapadni-zlodeji-maju-zaujem-o-vych...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Největší švédský hudební festival končí. Kvůli znásilněním a obtěžování žen

3.7.17

Švédsko:

Od roku 2018 se nebude konat hudební festival Bråvalla v Norrkopingu, který byl ve Švédsku největší a o tomto víkendu tam hráli System of a Down, Linkin Park a The Killers. Důvodem je vysoký počet obtěžovaných žen, policie přijala 11 zpráv o sexuálním napadení včetně znásilnění, uvedla v pondělí BBC.

_______
Že by se ve Švédech najednou projevily nízké pudy? Ano, tak to nejspíše bude. Článek totiž nezmiňuje ani slůvkem, kdo že to ženy obtěžuje.

No, hlavně, že se semkneme. A nedáme se!

Je to děsivě strašné.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/442558-nejvetsi-sve...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Špatných zpráv pro Evropu není nikdy dost. Smlouva TTIP nakonec bude

3.7.17

Evropská unie:

USA nechtějí podle amerického ministra obchodu odstoupit od uzavření dohody o volném obchodu s Evropskou unií. Německo je smířlivému tónu nakloněno. Merkelová však odmítá Trumpovu kritiku ohledně obchodnímu deficitu mezi USA a Německem.

„USA učinily vědomé rozhodnutí neodstupovat od TTIP,“ sdělil Willbur Ross. Merkelová ochotu ze strany USA uvítala a vyzvala k­ obnovení vyjednávání o dohodě TTIP.

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/ttip-evropska-unie-nemecko-usa-tru...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Jedete na prázdniny do Paříže? Pořiďte si užitečnou aplikaci No-Go Zone! Poradí vám, kde vás mohou znásilnit nebo jinak kulturně obohatit

2.7.17

Francie:

Vznikla aplikace No-Go Zone, která upozorňuje lidi v Paříži na to, že vcházejí do tzv. no-go zóny, nebo že se vyskytují na místě, kde jim hrozí sexuální obtěžování.

Tvůrci aplikace říkají, že může sloužit k „oznámení, lokalizování a vyhnutí se nebezpečným místům v blízkosti, kde se nacházíte, i jinde“.

Zdroj: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/25445-jedete-n...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 2

 Americká ambasáda v Praze oslavila ramadán spolu s Islamisty

2.7.17

Česká republika:

Americka ambasada ramadan

Romana Červenková(druhá z levé strany) - veřejně hájila nenávist k homosexuálům a jejich zabíjení (US embassy zároveň podporuje pochody homosexuálů), kamenování žen obvinění z cizoložství a sekáni rukou za obvinění z krádeže a podporuje příliv muslimských imigrantů do České republiky.

Assem Atassi (čtvrtý z levé strany) -podporuje povstalce v Sýrií a vystupuje v České republice , jako představitel syrské opozice, která je podporována ze Saúdské Arábie a je tvořena převážně islamistickými teroristickými skupinami. Je také člen vedení Islámské nadace v Brně.

Hassan Mezian (sedmý z levé strany) - je muslimský lékař a první muslim zvolený za ČSSD do českého parlamentu. Podporuje aktivity islámských totalitních zemí v ČR, například PR akci sponzorovanou kuvajtskou ambasádou o české islamofobii ...

Nezbývá než dodat, že velice zajímavé představitele české radikální islámské scény si pozvali na pražskou ambasádu USA, je jen otázkou, jestli tak učinili z nevědomosti nebo na truc svému prezidentovi Trumpovi?

Každopádně americké ambasádě na muslimech (a jiných menšinách) v ČR velmi záleží. Již v roce 2014 se chtěli finančně spolupodílet na "výukovém programu" pro české školy „představení islámské kultury“ a s předstihem připravit studenty na kladné přijetí muslimské invaze.

Zdroj: http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/31504-americky-p...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 3

 Tři muži zatčeni kvůli antiislámským materiálům

2.7.17

Irsko:

V severním Irsku byli tři muži ve věku 31, 38 a 47 let zatčeni, protože u nich u nich byly při prohlídce nalezeny antiislámské materiály.

Muži jsou podezřelí ze zločinu z nenávisti, protože rozšiřovali antiislámské materiály v oblasti Armagh a Newry.

Kdyby rozšiřovali protikřesťanské materiály, nikdo by si jich ani nevšiml.

Případ je důkazem postupu islamizace v Británii a Irsku, protože jde o de facto zavedení šaríi, která zakazuje kritizovat islám.

Zdroj: http://www.belfasttelegraph.co.uk/news/northern-ireland/thre...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Evropský soud rozhodl, že migranti mají právo na naše sociální dávky

2.7.17

Evropská unie:

Evropský soud rozhodl, že státní příslušníci třetích zemí mají nárok na dávky sociálního zabezpečení, placené evropskými daňovými poplatníky.

Je to příprava na přijetí Globálního zákona o migraci na 72. OSN Valném shromáždění v New Yorku na podzim roku 2018 (předsedat mu bude Lajčák ze Slovenska).

Globální zákon o migraci je součástí teze OSN Agendy 2030 - o přínosu migrace včetně ekonomické migrace pro přijímající státy.

Zákon má zlegalizovat ekonomickou migraci do Evropy s tím, že jí budou přes IT systém organizovat nadnárodní a neziskové organizace na přání zaměstnavatelů.

Ohledně uprchlíků má OSN přes IT systém dostávat požadavky třetích zemí na odsun migrantů a vysídlenců a šíbrovat je kvótami do vyspělých států.

Skutečným cílem je zničit národní státy a demokracii.

Zdroj: http://pamelageller.com/2017/07/european-court-rules-eu-migr...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Německo se začalo zabývat starými neo-nacistickými vraždami, aby mohlo dále obyvatelstvu utahovat šrouby

2.7.17

Německo:

Jak to udělat, aby se ve státu, který se prohlašuje za demokratický, zastrašili občané a zavřely se jim huby.

Německo ví, jak na to. Zločinnost v Německu stoupá kvůli masovému přijímání migrantů a teroristů. Občané začínají být nespokojení.

Opozice, která poukazuje na vládní zločiny, musí být umlčena.

Německo tedy vytáhlo na světlo vyšetřování pachatelů cca 10 vražd a bankovních loupeží, kterých se dopustila tříčlenná neonacistická skupina National Socialist Underground (NSU). Vyšetřování probíhá již 5 let. Dva členové jsou již mrtví a třetí je nyní souzen.

Hovoří se o neonacistických teroristech. Ti jsou označováni za největší hrozbu - nikoli islámští teroristé, kteří v Německu zavraždili o hodně více lidí.

Pomalu se začínají trousit pověsti, že buňka byla napojena na více organizací, protože německá vláda si vší mocí potřebuje udržet tohoto nepřítele.

To kvůli němu může dál německým občanům brát svobody.

Stačí pak jakoukoli opozici označit za neonacisty a jakoukoli organizaci obvinit z napojení na NSU - a volební konkurent skončí před soudem a občané se již neodváží protestovat proti vládní politice výměny obyvatelstva.

Zdroj: http://www.dw.com/en/neo-nazi-nsu-murder-report-shows-angela...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 OSN nalého na EU, aby pomohla Itálii - má urychleně aktivovat kvóty.

2.7.17

Evropská unie:

Poskoci oligarchů v OSN ústy OSN vysokého komisaře pro uprchlíky, Filippa Grandiho, naléhavě žádají poskoky oligarchů v Bruselu, aby už konečně protlačili distribuci migrantů do evropských států.

Poskoci oligarchů v OSN a poskoci oligarchů v Bruselu jsou přitom jedna a táž parta, která nás tahá za nos.

Migrační tlak je uměle vytvářen a má přimět členské státy OSN přijmout v příštím roce globální migrační zákon "Global Compact for migration", který by zlegalizoval nejenom uprchíky, ale i masovou ekonomickou migraci.

Nadnárodní organizace a neziskovky by pak vše organizovaly, nabízely zaměstnavatelům levnou pracovní sílu na požádání a umisťovaly uprchlíky a vysídlené lidi rozkazem do jednotlivých vyspělých států.

Na příslušném IT systému se již pracuje.

Skutečným záměrem je likvidace národních států a demokracie a nastolení diktátu zločinecké "elity".

Poskoci oligarchů se nyní vyděsili, že Itálie svévolně uzavře své přístavy.

OSN partička spolu s neziskovkami odhaduje své náklady na migrační krizi do Evropy 2017 v hodnotě 690.935.694 USD. Z této částky si OSN vysoký komisař pro uprchlíky nárokuje téměř polovinu - 332.891.271 USD. Všichni jsou tedy finančně závislí na tom, aby migrantů bylo co nejvíce.

Platit to  - a nejen to - bude střední třída členských států EU.

Zdroj: http://www.dw.com/en/refugee-crisis-un-urges-eu-help-italy-w...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Frontex: Největší množství migrantů, kteří až dosud dorazili do Itálie, bylo z Nigérie a Bangladéše - a víme proč

2.7.17

Itálie:

Frontex oznámil, že mezi migranty, kteří až dosud dorazili do Itálie, je největší množství migrantů z Nigérie a z Bangladéše.

Tam ovšem žádné válečné konflikty nejsou. Ale vláda Bangladéše se spolu s vládou Švédska velkou měrou zasadila o to, aby se v Agendě 2030 - jejíž realizaci dostaly evropské státy  rozkazem z EU a OSN - objevila ekonomická migrace jako žádoucí element, který rozvíjí přijímající státy  a je pro ně velkým přínosem.

Teď již vidíme, proč byla vláda Bangladéše tak aktivní.

12. 3. 2015 podepsala EU a Nigérie společnou "Agendu pro migraci a mobilitu" za účelem budování legálních migračních cest do Evropy.

Nepochybuji o tom, že jsou mezi migranty i skupiny, kterých se chtěly Nigérie a Bangladéš zbavit - tedy propuštění vězni, nemocní (např. AIDS, TBC) a lidé propuštění z blázinců.

Zdroj: https://twitter.com/Frontex/status/879340695177310208

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Salvini: Vláda prosí Brusel, aby jí dovolil blokovat lodě s migranty. Ten Brusel, který nám již několikrát řekl, že nic takového nemá v úmyslu

2.7.17

Itálie:

Za poslední týden navezly lodě neziskových organiyací i lodě některých evropských států do Itálie 20.000 migrantů.

Italská vláda pověřila svého ambasadora v EU, Maurizia Massariho, aby požádal Evropskou komisi o revizi azylových procedur a o zvážení možnosti blokovat vstup do italských přístavů pro lodě bez italské vlajky.

Salvini, vůdce Ligy severu, to komentoval slovy:

"Zablokování těchto lodí jsme žádali již před třemi lety. To, že se naše vláda chystá požádat Brusel je směšné, protože Brusel již oznámil, že to nemá v úmyslu udělat.

Některé věci prostě uděláš nebo neuděláš. Rozhodně se nebudeš nikoho ptát."

Zdroj: https://www.nytimes.com/2017/06/29/world/europe/italy-migran...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Základní škola z východních Čech ubytovala děti na školním zájezdu v Londýně v chudinských muslimských rodinách

30.6.17

Česká republika:

Skandál, exkluzivně: Základní škola z východních Čech ubytovala děti na školním zájezdu v Londýně v chudinských muslimských rodinách! Rodiče se o tom dozvěděli až teprve z esemesek vyděšených dětí! Ředitel je potom vyslýchal, kdo informace vynesl ven a poskytl alternativním médiím, prý placených Ruskem!

Zdroj: http://aeronet.cz/news/skandal-exkluzivne-zakladni-skola-z-v...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Le Penovou vláčejí po soudech

30.6.17

Francie:

Šéfka francouzské Národní fronty a neúspěšná kandidátka na prezidentku Marine Le Penová čelí ve Francii dalšímu stíhání. Úřady v pátek podle zprávy agentury AFP zahájily vyšetřování v souvislosti s platy jejích asistentů v Evropském parlamentu, kteří však podle nařčení v parlamentu nepracovali, nýbrž pracovali pro Národní frontu.

Marine Le Penová ve Francii čelí také vyšetřování kvůli zveřejnění brutálních snímků z dílny Islámského státu včetně fotografie bezhlavého těla amerického novináře Jamese Foleyho, jehož zavraždili v Sýrii. Le Penová před časem snímky zveřejnila v reakci na výrok jednoho novináře, který její stranu přirovnal k této teroristické organizaci.

__________
Odporné. Hnusné. Podlé. A ubohé.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/442394-le-penovou-v...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 0

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 0

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 106 030,80 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 833 768