Ve zkratce

Stránka:

 Japonská politika imigrace v praxi: Za minulý rok úřady zamítly 99% žádostí o azyl

20.6.17

Japonsko:

Japonsko přijalo za rok 2016 pouze 28 migrantů, Za rok 2015 to pak bylo o jednoho uprchlíka méně, 27.

Japonsko tak razí úplně jinou strategii, pokud jde o (ne)přijímání migrantů na rozdíl od evropských zemích. Tvrdý postoj Země vycházejícího slunce má za důsledek fakt, že Japonsko nemá téměř žádné problémy spojené s negativními migračními efkety, jako je například zvýšená kriminalita.

Zdroj: http://www.securitymagazin.cz/zpravy/japonska-politika-imigr...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Okupanti v Calais zabarikádovali dálnici, následně kvůli tomu zahynul polský řidič

20.6.17

Francie:

Na dálnici do Calais zemřel polský řidič dodávky. Mohou za to zátarasy, které položili na vozovku migranti. Jde o první takový případ. Přistěhovalci Okupanti se barikádami snaží zpomalovat nákladní vozidla v naději, že se do nich dostanou a nechají se odvézt do Británie.

________
A co na to Makarón? Merkelová? Mayová? Nic. Zachovávají bobříka mlčení. K takovým prkotinám se vyjadřovat nebudou.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/calais-barikady-migranti-0xg-/zahrani...

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Přesuňme do východních zemí EU celé syrské vesnice, navrhuje europoslankyně

20.6.17

Evropská unie:

Německá europoslankyně za stranu Zelených Ska Kellerová navrhuje přesídlit do východních zemí Evropské unie celé syrské vesnice.

„Ten nápad se syrskou vesnicí je jednou z možností, která by se dala využít. Například v případě, když uprchlíci nechtějí jít do některé země, protože v ní nejsou žádní jiní uprchlíci,“ uvedla Kellerová. „Lidé chodí rádi tam, kde už jsou jejich krajané, to činí integraci a přijetí jednodušším,“ dodala.

_______
Také vidíte rudě, když to čtete? Naposledy měl podobný plán Hitler se židy. Kdo si myslí, že je, Kellerová? Jakým právem by chtěla takto rozhodovat?

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/europoslankyne-syrske-vesnice-kellero...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 9

 Evropský parlament otvírá cestu ke stíhání Marine Le Penové za hanobení starosty Nice

20.6.17

Evropská unie:

Den poté, co Evropský parlament zrušil poslaneckou imunitu Jean-Marie-Le Penovi, otevírá cestu i ke stíhání jeho dcery Marine Le Penové.

Důvodem má být žaloba starosty Nice, Christiana Estrosiho, ve které žaluje Marine, že ho v roce 2015 v televizním pořadu obvinila z podpory islamistů.

Marine byla tenkrát položena otázka, zda je Estrosi spolupachatel islamistů. Marine odpověděla:

"Jestliže někdo pomáhá islámským fundamentalistům, aby zde šířili své myšlenky a získávali následovníky pak ano - stává se morálně spolupachatelem."

Konkrétně tenkrát šlo o velmi nízký nájem, který Estrosi umožnil mešitě v Nice. Profitovala z toho francouzská Unie islámských organizací (UOIF), která má blízko k Muslimskému bratrstvu na Středním východě.

_____
No, Macron to je jiný sekáč. Marine je už čtvrtým francouzským politikem z vlasteneckých stran, který je po francouzských volbách zbavován imunity a stíhán. Máme se v té francouzsko-německo-islamistické unii na co těšit.

Zdroj: http://www.epochtimes.de/politik/europa/nach-aussage-buerger...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Francouzští a němečtí globalisté útočí

19.6.17

Německo:

Francouzským a německým globalistům zjevně narostl hřebínek.

Na žádost francouzských globalistů zbavil Evropský parlament imunity francouzské europoslance Jeana Marie Le Pena, Mylène Troszczynskou a Paksase.

Zatímco Paksas je stíhán za údajný úplatek, Le Pen a Troszczynská jsou stíháni za projev svobodného názoru - neboli dle EU - za hanobení a podněcování k nenávisti z rasových důvodů.

Téměř ve stejný čas je veden v Německu útok proti vysoké funkcionářce Alternativy pro Německo, Petry. Němečtí globalisté žádají Saský parlament, aby zbavil Petry imunity v souvislosti s křivou přísahou či falešnou přísahou z nedbalosti.

Zdroj: https://www.welt.de/politik/deutschland/article165694499/Sta...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Estonsko: Nesouhlasíme s pokutováním neposlušných zemí. O 3 dny později: Ujednání o kvótách se musí dodržet

19.6.17

Evropská unie:

Estonsko v druhém pololetí přebírá předsednictví EU.

Ve skutečnosti se však vůdci EU nemění a jen diktují Estonsku, co má říkat.

14. 6. 17 prohlásil estonský ministr vnitra Anvelt, že Estonsko nesouhlasí s tím, aby státům, které odmítají kvóty, byly kráceny fondy:

"Udílení sankcí není dobré, protože chápeme Evropu jako rodinu velmi různých zemí. Sankce by tuto rodinu rozdělovaly a nikoli sjednocovaly.

Musíme hledět do budoucnosti a ne všechno ničit. Nechceme další exity, které by vedly k narušení Unie."

Dodal, že Estonsko se zaměří na další posilování vnějších hranic EU v naději, že nakonec země, které nechtějí brát migranty, přesvědčí, aby změnily názor.

Jen o tři dny později však Estonsko prostřednictvím svého premiéra Ratase zaujalo o mnoho tvrdší postoj:

„Toto ujednání (o kvótách) se musí dodržet. Když si každá země bude dělat, co se jí zalíbí, pak už nebude žádná EU. Solidarita je velmi důležitá. Estonsko také přijalo uprchlíky z Turecka  a Řecka.“

________
Kdopak asi donutil Estonsko, aby během pouhých tří dnů naprosto změnilo své mínění? Za co pak stojí takové "demokratické" rotující předsednictví EU, když všichni musí odříkávát jediný, globálními oligarchy povolený, názor?

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/441082-estonsko-jez-bude-p...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Jak vypadá německý nacista?

19.6.17

Německo:

Od roku 2012 budí zpěvák Xavier Kurt Naidoo, jenž je jedním z nejúspěšnějších německých soulových zpěváků současnosti, pozornost médií, která na něm nenechají nit suchou. Rozhodující vliv měla jeho píseň Wo sind sie jetzt? (Kde jsou teď?), ve které pranýřuje tajné satanistické rituální vraždy dětí, do nichž je zčásti zapletená vysoká politika a vládnoucí elita. Za to byl obviňován z homofobie.

Později veřejně podporoval protivládní demonstrace kvůli politice, která se ke svým občanům obrátila zády. Jeho nekonvenční názory na USA, NSA a obsazení Německa cizími vojsky, které se ve ,,slušné společnosti“ neříkají nahlas, byl později onálepkován jako populista, nacista, extremista, atd.

________
A jak takový ryze nacistický němec vypadá? Po matce je arabského původu a otec německo-indického. Přestože je tmavý, do eurototalitního názorového rámce nezapadl a má "špatné názory" jako řadový bílý evropan.

Zdroj: https://www.casopis-sifra.cz/jak-dlouho-chcete-byt-jeste-lou...

Klasifikace: kuriozity,politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 0

 Erasmus: chovný program nového evropského člověka?

19.6.17

Evropská unie:

Vedle zlepšení úrovně znalosti cizích jazyků nebo následného uplatnění na pracovním trhu se evropským politikům líbí i vytváření národnostně smíšených manželství. Jejich rostoucí počet svým způsobem nahrává myšlence jednotné Evropy, v níž hrají národní státy a národnost stále menší roli.

Díky milionu dětí ze smíšených manželství, jež se podle průzkumu Evropské komise díky pobytům na Erasmu narodily, vzniká postupně celá nová populace „Evropanů“.

________
Budoucí nový "evropský člověk" má být zcela vykořeněný. Bude mluvit jednotnou řečí a nebude mít žádné vazby na národní státy ze kterých vzešel. Jeho novým domovem bude všeobjímající EU. Bude poslušný, multikulturní a oddaně sloužit neomarxistickým ideím.

Totalitní režimy se vždy zaměřovaly na mládež, kterou manipulovaly ke svým účelům. Pokrok nastal jen v tom, že se tyto programy maskují jako "vzdělávací".

Hitlerjugend tuto kamufláž ještě nemělo:Cílem této organizace bylo vychovat mládež, která by byla zcela oddána myšlenkám nacistického Německa. Chlapci zde byli utvrzováni v ideji nadřazenosti árijské rasy a silného antisemitismu. Jako základní cíl, ke kterému měl mladý člověk směřovat, byl představován vstup do německé armády a NSDAP. Tomuto cíli byla podřízena i výchova v těchto organizacích či jejích táborech, důraz byl kladen na fyzickou připravenost, schopnost rozumět taktice a umění ovládat zbraně.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/erasmus-program-tricet-let-ddl-/zahra...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 0

 Americký agresor sestřelil v Sýrii syrskou stíhačku

19.6.17

Sýrie:

Mezinárodní koalice, která pod velením USA bojuje v Sýrii proti radikálům, v neděli sestřelila syrské armádní letadlo. Incident se stal na jihu provincie Rakka. Americká armáda oznámila, že americká stíhačka F/A-18E Super Hornet sestřelila syrský stíhací bombardér Suchoj Su-22, který shazoval bomby na syrské povstalce podporované Spojenými státy.

________
Tak on tam někdo Američany pozval? Mají nějaký mandát? Jak si mohou dovolit sestřelit nad územím suverenního státu letadlo suverenního státu? Tohle je naprosto jasný akt agrese. Udělat to Rusko na Dombase, to bylo kvičení a sankcí a trestů, co?

Zdroj: http://www.lidovky.cz/napeti-ve-vzduchu-americka-stihacka-f-...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Jak ČT za NAŠE peníze vymývá mozky NAŠIM dětem

18.6.17

Česká republika:

Pořad je sice z roku 2015, ale neztrácí nic na svém hňupství. Tuhle nebezpečnou sr#^ku rvou do hlavinek našich dětí:

Zdroj: https://youtu.be/7TeitNEQM6Y

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Další lesba premierkou

18.6.17

Srbsko:

V Srbsku jmenoval prounijní prezident Alexandr Vučić premiérkou lesbičku Anu Brnabičovou. Natruc svému národu, který teplouše a lesby příliš neglorifikuje.

V rozmezí několika dnů je to tak druhá žena s problematickým vztahem k tradiční rodině, která se dostala do rozhodující státní funkce. Před dvěma dny jsme tady měli zprávu o tom, že irský parlament zvolil novým premiérem teplouše Lea Varadkara.

O srbské premierce píšou iDnes v článku s tendenčním titulkem (už předem urážejícím srbské lidi) Homofobní Srbsko skládá test tolerance, vládu povede lesba. Autor článku přitom dobře ví (nebo by měl vědět), že chudáci Srbové nemají absolutně žádnou možnost, jak jmenování zabránit. V Srbsku je totiž jako v celém západním světě demokratura.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ana-brnabicova-srbsko-premierka-vucic...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Politická korektnost není obyčejná slušnost

17.6.17

Česká republika:

Politická korektnost představuje ideologii, jež relativizuje Západ, vytěsňuje konzervativní názory, absolutizuje levicově liberální hodnoty a velí ignorovat realitu i zkušenosti. Je dalším nebezpečným levicovým sněním o společnosti, kde se mají všichni rádi a jsou si rovni, jen kdyby zlovolný Západ nestál v cestě. Píše Andrej Duhan.

________
Nebývale otevřený a dobře zpracovaný článek o politické korektnosti vyšel na České pozici (patří Mafře). Článek v každém případě stojí za přečtení.

Zdroj: http://ceskapozice.lidovky.cz/politicka-korektnost-neni-obyc...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Žít s migranty nás nikdo nepřinutí, tvrdí Orbán

17.6.17

Maďarsko:

Nikdo nemůže přinutit Budapešť, aby změnila svůj postoj k migraci, míní maďarský premiér Viktor Orbán. „Maďaři dali jasně najevo, že nechtějí žít s nelegálními migranty,“ řekl maďarský ministerský předseda v pátečním diskusním pořadu 180 minut rozhlasové stanice Rádio Kossuth.

_______
Výborně! Teď jen vydržet a neustupovat. Moc mu fandím. A děsím se toho, jak se nakonec zachová Sralbotka. Protože ten pořád bohužel zůstává premiérem.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/441013-zit-s-migran...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Polská premiérka: Nebudeme se účastnit šílenství bruselských elit, my chceme pomáhat lidem a ne politickým elitám

16.6.17

Polsko:

Projev polské premiérky Beaty Szydlové s českými titulky:

"A máme odvahu se zeptat: Kam směřuješ Evropo?

Přestaňte klečet, povstaňte, jinak budete každý den oplakávat své děti. ...

A pokud si myslíte, že Polsko se nesmí bránit, pak jdete ruku v ruce s těmi, kdo míří zbraní na Evropu - proti nám všem! ...

Je třeba říci stručně a jasně, že je to útok na Evropu, na naší kulturu a tradice ...

Musíme si odpovědět nejen zde v sále, ale všichni v Evropě: Chceme politiky, kteří tvrdí, že si musíme zvyknout na teroristické útoky, které nazývají incidenty? A nebo chceme politiky čelící hrozbám ...

Nepodlehneme diktátu politické korektnosti. Přišel čas říci jasně:

Polsko bude bezpečné jen tehdy, pokud bude mít silnou armádu a všechny služby budou odpovědně připraveny na obranu Polska a pokud i my, politici, budeme odpověně vnímat hrozby a nebudeme se přít o to, co je základní potřebou pro naše občany: O bezpečnost.

Není nic dražšího než svoboda rodné vlasti a bezpečnost našich občanů!"

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=RGSeb8pJn5E

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Fosforové bomby v akcii

16.6.17

Sýrie:

Čudné pravidlá hry. Pre jedného zákazy platia, pre iného nie. Situácia je neprehľadná. Čo je dovolené koňovi nie je dovolené volovi. Kedy bolo a kedy nebolo dovolené hádzať po policajtoch molotovy.

 

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/human-rights-watch-kritizovala-us...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a ppppp

Komentářů: 1

 Hodní muslimové zachráňovali - díky ramadanu nespali

15.6.17

Británie:

Muslimští obyvatelé londýnského obytného domu Grenfell Tower, který zachvátil v noci na středu požár, byli v době vypuknutí ohně vzhůru kvůli oslavám ramadánu. Dům se vzňal hodinu po půlnoci a bdící muslimové začali ihned budit své spící sousedy.

________
No není to úžasné? Takže muslima do každého domu. Slouží jako protipožární čidlo.

Propaganda je už fakt zoufalá. Jak napsal jeden do diskuze za článkem: Chvilku to trvalo, ale nakonec se přece jenom podařilo sdělovacím prostředkům celou tu situaci politicky znásilnit.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/440935-muslimove-v-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 V Kolumbii se vzali tři teplí

15.6.17

Kolumbie:

Zatímco v některých zemích světa je ještě nelegální partnerství dvou osob stejného pohlaví, v Kolumbii uzavřeli registrované partnerství společně hned tři homosexuálové. Informoval o tom kolumbijský tisk, podle něhož jde o první takový svazek v zemi a třetí na světě.

„Žijeme společně, sdílíme dům i postel, jsme prostě taková polyamorní rodina,“ řekl kolumbijskému rozhlasu Caracol herec a aktivista Víctor Prada. Oficiálně se jeho svazek s Manuelem Bermúdezem a Alejandrem Rodríguezem nazývá „trieja”, podle španělského „pareja” (česky pár).

_______
Pokud jde o potlačení přirozenosti a likvidaci rodin, estabilišment se nezastaví před ničím. Zvrhlosti a úchylek není nikdy dost.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/440883-v-kolumbii-...

Klasifikace: kuriozity,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Irským premiérem se stal Leo Varadkar, homosexuální potomek indických přistěhovalců

15.6.17

Británie:

Irský parlament zvolil ve středu novým premiérem předsedu strany Fine Gael Lea Varadkara. Ten se stal vůbec prvním politikem v čele této katolické země, který se otevřeně hlásí k homosexualitě.

_______
Schválně jsem si na iDnes nechal vyhledat články obsahující slovo gay nebo homosexuál. Zkuste to. Je to tristní čtení. V podstatě se dá říct, že teplouši kráčejí od úspěchu k úspěchu. Glorifikace této úchylky je doslova dech beroucí. Současně se média rády otřou o každého, kdo by jejich nadšení pro teplouše nesdílel. Na tapetě je zejména Rusko a více opatrně i muslimské země.

A aby toho nebylo málo, v televizi jsem dnes sledoval kanadského premiéra Trudeua, jak u parlamentu vztyčuje duhovou vlajku. Poslouchal jsem jeho projev (prokládaný potleskem klaky). Hovořil o nápravě bezpráví, kterého se údajně kanadský stát dopustil na teplouších, o omluvách a kompenzacích, o novém chystaném zákonu, který bude tvrdě stíhat každého, kdo neprojeví dostatek nadšení z komunity LGBT. Bylo to na blití.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/440826-irskym-premi...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Evropský parlament zbavil imunity Le Pena a litevského exprezidenta Paksase

15.6.17

Evropská unie:

Evropský parlament ve středu na žádost francouzské justice zbavil imunity někdejšího šéfa francouzské nacionalistické Národní fronty (FN) Jeana-Marie Le Pena kvůli výrokům podněcujícím nenávist. Imunity poslanci zbavili také své další kolegy — někdejšího litevského prezidenta Rolandase Paksase a francouzskou europoslankyni Mylène Troszczynskou.

Žádost se týká (jeho) údajných tvrzení, kterých se měl dopustit v rozhlasovém vysílání a která měla naplňovat skutkovou podstatu podněcování k diskriminaci, nenávisti nebo násilí z rasových důvodů, což je podle francouzského trestního zákoníku trestný čin.

_______
Tak tak. Unii si rozvracet nedáme!

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/440824-evropsky-par...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Psi a vlci mají smysl pro fair play. A lidi ne?

15.6.17

Neurčeno:

Vědci už dlouho vědí, že chování označované jako citlivost na nerovnost, nebo jinak řečeno smysl pro spravedlnost, hrálo důležitou roli v evoluci schopnosti spolupráce mezi lidmi. V podstatě to funguje tak, že když se k vám někdo zachová špatně, rychle se naučíte, že se s ním spolupracovat nedá. Vědci také věří, že podobné chování se dá snadno nalézt i u primátů.

________
Tak, a jsme u toho, proč 99 % lidí odmítá migranty a 90 % lidí nemá rádo cikány. Dokud bude stát a eurozmrdi upřednostňovat a protěžovat tyto vyžírky, parazity a arogantní grázly na úkor slušných, potud je lidi nebudou mít rádi. A čím víc je budou privilegovat, tím větší bude nespokojenost a odmítání většinovou společností. To platí o všech privilegovaných skupinách. Je to tak těžké pochopit?

Zdroj: https://www.novinky.cz/veda-skoly/440577-psi-a-vlci-maji-smy...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 99 čtenářů částkou 12 449 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Přijeďte si zastřelit svého Ukrajince23.06.18 18:41 Ukrajina 0

Návrh Německa a Francie: Vnější hranice EU zůstanou otevřené, neziskovkami navážené migranty vrazíme kvótami do V4 a nenecháme je vlézt k nám23.06.18 18:25 Evropská unie 1

Poradci Rady Evropy a OSN komisař: "Zákon STOP SOROS je ostudný a xenofobní!"23.06.18 13:03 Evropská unie 0

Žádné sbližování, Juncker s Merkelovou se chystají na finální bitvu23.06.18 12:27 Česká republika 0

V uprchlickém táboře v Řecku nalezen mrtvý, znásilněný pes22.06.18 14:43 Řecko 0

Agresívní stážista z domova důchodců pokousal policisty21.06.18 22:59 Německo 0

Hesensko: Migranti bez vzdělání vystřídají ošetřovatelky v domovech důchodců21.06.18 22:28 Německo 2

OSN WHO rozhodla, že být transgender není porucha, takže si sama sobě zlegitimizovala OSN Agendu 2030 z 2015, kde jsou transgendeři uznanou menšinou21.06.18 13:53 Evropská unie 1

Babiš/Hácha nás cpe do společného azylového evropského systému - to je vlastizrada21.06.18 13:08 Česká republika 2

Hotspot v Albánii byl Francií a Německem navržen přede dvěma dny - a migranti už pochodují tím správným směrem. To je náhodička21.06.18 12:22 Evropská unie 1

Vnitro vyzývá k projektům na další centra integrace cizinců ze zemí mimo EU20.06.18 22:54 Česká republika 3

Polský ministr zahraničí: Polsko nikdy nebude souhlasit s žádnou formou azylového systému na nadnárodní úrovni20.06.18 22:48 Polsko 0

O společném evropském azylovém systému se má jednat v neděli 24. 6. 1820.06.18 22:17 Evropská unie 0

Zeman: Neospravedlnitelný odsun Němců? Hluboký nesouhlas/České ministerstvo zahraničí - v předklonu 20.06.18 17:41 Česká republika 3

Maďarské ministerstvo financí navrhuje 25 % daň pro organizace podporující migraci a daňové úlevy rodinám20.06.18 16:48 Maďarsko 1

Pro vyhnání Němců po válce není ospravedlnění, řekla Merkelová20.06.18 16:04 Německo 6

Orbán se kvótám brání - dá do ústavy, že přijímání migrantů není pro maďarský lid žádným obohacením20.06.18 07:27 Maďarsko 1

Dublin IV zůstává - jen je to ještě horší, než jsme doufali20.06.18 07:11 Evropská unie 2

Szijjártó: Evropa musí být založena na silných národních státech20.06.18 02:35 Maďarsko 0

USA odcházejí z Rady OSN pro lidská práva, protože je antisemitická. Nejste hodni svého názvu, vzkázaly 20.06.18 02:08 USA 6

Měnové kurzy

USD
22,11 Kč
Euro
25,80 Kč
Libra
29,33 Kč
Kanadský dolar
16,66 Kč
Australský dolar
16,46 Kč
Švýcarský frank
22,37 Kč
100 japonských jenů
20,11 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
35,12 Kč
1 unce (31,1g) zlata
28 072,71 Kč
1 unce stříbra
363,85 Kč
Bitcoin
135 227,64 Kč

Poslední aktualizace: 23.6.2018 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 31 911 027