Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané baba_Blažková

Nalezeno 2248 příspěveků, 41 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

03.09.2013 06:06

Progresivní daň je zločin

Republika?

baba_Blažková 89.?.?.?

Když už jsme si tedy ujasnili, čím ČR není, tak bychom také mohli začít přemýšlet nad tím, čím tedy je.

295429

30.08.2013 17:22

Co je to juvenilní justice

RE: Dočetl jsem zhruba do půlky...

baba_Blažková 89.?.?.?

http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.pht...
http://wikipedie.blogspot.cz/2010/07/veronika-koco...
http://dialog.ihned.cz/c1-53176510-vedu-se-statem-...
http://respekt.ihned.cz/c1-36264050-unest-dite-je-...

- nejvíce mě baví, jak se mnozí snaží nám namluvit, že agenda JJ přichází teprve s novelou zákona o sociálně právní ochraně dětí a honí politické body na tom, že proti ní brojí. A kolik se najde pitomců, kteří jim to baští. [chechtot]

295274

29.08.2013 23:45

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

baba_Blažková 89.?.?.?

To vysvětlování adolescentovi bylo už dávněji - někdy na začátku školní docházky. Teď je ještě venku docela teplo, takže bych řekla, že je OK. A právě mi došlo, proč furt chodí v té dekovce, i když je venku přes 20°. [velký smích] Vidíte, to mě nenapadlo. [zahanbení]
Se svým drahým si taky občas vyjedem na výlet, dokonce i nejmenší mládě berem s sebou, nemám o sexuální život svého synáčka strach. Horší to bude mít v zimě. [velký smích]

Což ovšem neznamená, že nerozbiju palici cihlou každému, kdo by chtěl mojí nejmenší housence ve školce vykládat nějaké úchylárny. [mrknutí jedním okem]

295234

28.08.2013 21:35

Co je to juvenilní justice

RE: Dočetl jsem zhruba do půlky...

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, a ještě k tomu odvolání. Představte si, že máte půlroční mimino. Někdo vás napráší na sociálce, že vás slyšel, jak tvrdíte, že to dítě jednou podřežete. Vleze k vám socprcka, vy ji vyhodíte s odkazem na čl. 12 LZPS, ona podá návrh na PO, soud první instance vyhoví, vy se odvoláte. A čekáte. Měsíc, dva, tři... Po půl roce vám dorazí od nadřízeného soudu, že PO se na základě vašeho odvolání zrušuje (právnický terminus technikus). Z vašeho do té doby kojeného miminka je chodící roční batole, které vás nezná. Nebo druhá verze, vaše batole přiroste k srdci pěstounům a ti se jej nechtějí vzdát, sociálka je na jejich straně, pracovnice si vzpomíná, jak jste byl drzý. Takže ještě před pravomocí rozsudku odvolacího soudu dá PO nové. Se stejnou argumentací jako v prvním případě, soud se ani nenamáhá oba návrhy porovnávat - socprcky totiž mají před soudem vždycky pravdu. A znova dokola. Žádáte styk a doufáte, že během řádného líčení se vše vyjasní. Sociálka tvrdí, že styk není vhodný, protože vaše dítě k vám nechce a je setkáváním s vámi traumatizováno. Soud navrhne vyšetření znalcem z oboru psychologie, který názor sociálky potvrdí (jak jinak, když má nastudován váš spis) a navíc přiloží, že jste labilní (a kdo by nebyl, když mu vezmou dítě) a tudíž coby rodič nevyzpytatelný, což poznal podle toho, že jste nakreslil strom velmi ledabyle, narozdíl od pěstounů, kteří jsou happy a OK a navíc berou love od státu a můžou si dovolit platit 3+1 zatímco vy žijete ve 2+0, navíc odmítáte spolupracovat s institucemi, jste drzý a arogantní. Otázka za sto bodů následuje; jaká je pravděpodobnost, že vám soud dítě vrátí?

295120

28.08.2013 19:16

Co je to juvenilní justice

RE: Dočetl jsem zhruba do půlky...

baba_Blažková 89.?.?.?

Podle kterého zákona? CO čeká sociálního pracovníka, když se rozhodne, že napíše lživý posudek? Předem děkuji za odpověď.

295110

27.08.2013 09:38

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

baba_Blažková 89.?.?.?

Ad orální sex - v některých státech USA je dodnes trestné zaujímat při sexu jinou polohu než misionářskou. Také je v některých státech trestný sex s prostitutkou.

Pozdní sňatky - co to je? Ještě před nedávnem byla žena, která nebyla ve dvaceti provdaná, považována za divnou. Pozdní sexuální zkušenosti jsou daleko méně psychicky škodlivé než naopak příliš brzké. Kinsey takto eufemisticky pouze lobboval za pedofilii, nic víc.

Taky mám děti, nejstarší má osmnáct, nejmladší tři. Budu ilustrovat na příkladu toho nejstaršího - stačilo mu vysvětlit, že co si dělá se svým pindíkem je jeho věc, avšak bylo by fajn, kdyby si to nechal do přísného soukromí. Jediné, co ho kdy narušilo, bylo domácí násilí a následné kroky JJ. Je těžké jej přesvědčit, že žít normální život není výrazem pokrytectví a servility vůči autoritám, které on zažil pouze jako šikanující. Sexuální problém nemá. Jen poruchu přizpůsobení v klinickém významu tohoto sousloví.

Nikdo tady nechce nic zakazovat kromě veřejných úchylných projevů, které mohou narušit ty nejmenší a díky svojí nařvanosti a neodbytnosti jim takto prezentovat zkreslený obraz.

Sexuální vztah dvou lidských bytostí by měl být v prvé řadě o blízkosti a intimitě. Tohleto se poněkud vytrácí a je nahrazováno nějakými nároky či právy. Otázkou je, kde je vlastně ta hranice, kdo všechno má práva, protože každé právo končí tam, kde začíná právo jiného. Oni se svobodní lidé totiž taky mohou dohodnout, že budou souložit u mě v obýváku, protože jim dvěma to tak vyhovuje. Sorry, ale toto nevyhovuje mně. Takže jim to zakážu.

295006

26.08.2013 16:37

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

baba_Blažková 89.?.?.?

A co ta skripta, která tam předvádějí, ta jsou podle vás v pořádku? Že mají děti v rámci předškolní výchovy řešit masturbační techniky a předvádět orgastické vzdechy? (Mimo jiné)
Je to cca dva roky, co byl skandál okolo sexuální výchovy pubescentů na jedné ZDŠ - učitel chtěl po dorostenkách, aby si před ním jakože "povídaly" o tom, co a kde jim dělá dobře. DO DETAILŮ. Aby se jakože nebály popisovat svá intimní místa atd.
K čemu jsou výše uvedené věci dobré? Vždyť to je normální sexuální stimulace na veřejnosti! Je mi úplně jedno, jakými eufemismy si to dotyční úchylní pedagogové pojmenují, pro mě za mě, ať si tomu říkají třeba sexuální výchova. Já mám jasno. Kdyby kdokoli dospělý požadoval po mém dítěti něco podobného, tak socky-nesocky, posudky-neposudky, půjdu mu osobně rozbít palici cihlou. Přinejmenším.
BTW - k černoprdelníkům mám averzi. Ale já na rozdíl od naší politické galerky se mýlit nechci ani s Putinem ani s Bushem. Když někdo pojmenuje problém problémem, nebudu tvrdit, že o nic nejde, jen proto, že dotyčný není "z mého oddílu".

294950

26.08.2013 16:19

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Opak bývá rovněž pravdou

baba_Blažková 89.?.?.?

To je pravda. A odporné na tom je, že PO je hotovo během max. 3 dnů. A když se rodič odvolal, tak soud zpravidla odvolání projednal během cca půl roku. Stejně tak návrh na styk s dítětem atd. Na to, že zde chybí zákon, který by postihoval příliš akční (kulantně řečeno) sociální pracovníky tady upozorňuji už cca deset let. Nic se nezměnilo a naopak s novým zákonem jsou pravomoci sociálních pracovníků ještě více posíleny. Vidím to tak, že pokud si někdo (včetně báťušky Klause) honil či honí triko na poukazování na tento nový zákon o sociálně právní ochraně dětí, tak jen kalí vodu. Jen se touží zviditelnit, nic víc. Ani starý, ani nový zákon neřešil to nejpodstatnější. Co se sociálními pracovníky, potažmo opatrovníky, kteří zneužívají své pravomoci. Z čehož vyplývá - to svinstvo tady je už pěkně dlouho. Jenom až teprve nyní v souvislosti s řáděním JJ v zahraničí to konečně prosáklo. Protože jedna Blažková si může kecat co chce. Wallovi splakali nad výdělkem také. Veronika Kočová měla za sebou početnou rodinu, do té se snad už nikdo vandrovat nebude.
A taky je k zblití, že stát se paní Bórové něco podobného na Slovensku, tak po ní ani pes neštěkne. Tím jsem si jistá. Méééédia by si dala pozor. Ale poukazovat na to, že to ONI, u nás je vše OK, to mééédiím jde. [bliji]

294949

26.08.2013 08:32

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Blažková s Emilem Robotem zas blábolí, důkazy uvést neumějí. Velmi rád si přečtu jejich důkazy o tom,

baba_Blažková 89.?.?.?

A ještě jeden článek http://archiv.vlasta.cz/trinacta-komnata/2011/11/1... - to proto, že jde o vyprávění pána, který to prožil. Dnes se začínají objevovat názory, že převýchova dětí v reichu je jen mýtus. Řekla bych, že to je právě proto, abychom neviděli ty paralely. Pořád se najde dost "volímkarlů", kteří budou ochotni této nové agitce uvěřit. Mejlo, je mi vás vážně líto, pokud toto myslíte vážně a ty bláboly píšete z přesvědčení.

294927

26.08.2013 08:15

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Blažková s Emilem Robotem zas blábolí, důkazy uvést neumějí. Velmi rád si přečtu jejich důkazy o tom,

baba_Blažková 89.?.?.?

http://www.pametnaroda.cz/data/witness/1766/record...

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ležáky

http://cs.wikipedia.org/wiki/Vyhlazení_Lidic

- tady mi dovolte odcitovat wikipedii

"... Na Kladně byly lidické děti po tři dny zkoumány, nakolik jsou z „rasového hlediska“ vhodné k „převýchově“. Tři byly vybrány hned na Kladně, dalších sedm dětí mladších jednoho roku bylo předáno německému sirotčinci v Praze-Krči, ostatních 88 bylo převezeno do Lodže (polsky Łódź, německy Lodsch, v listopadu 1940 Němci město přejmenovali na Litzmannstadt), kde z nich bylo k poněmčení určeno dalších 7. Zbývajících 81 dětí bylo 2. července 1942 převezeno do nedalekého vyhlazovacího tábora Chełmno (německy Kulmhof) a tam, pravděpodobně ještě téhož dne, usmrceno výfukovými plyny ve speciálním vyhlazovacím automobilu. Dodatečně bylo na smrt do Chełmna posláno ještě jedno ze tří dětí vybraných k poněmčení hned na začátku. Po válce se přeživší děti s vynaložením velkého úsilí podařilo v německých rodinách a ústavech vypátrat a navrátit jejich příbuzným, bylo jich však pouze 17..."

294926

26.08.2013 08:05

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Blažková s Emilem Robotem zas blábolí, důkazy uvést neumějí. Velmi rád si přečtu jejich důkazy o tom,

baba_Blažková 89.?.?.?

Vy si děláte srandu? Co lidické děti například? Co nešlo do koncentráku, co bylo blonďaný, šlo na "převýchovu" do reichu! To jsou historicky doložitelná fakta, vy nebožáku! Co myslíte, bylo to právem nebo neprávem? Popravit rodiče a přivlastnit si jejich děti, to bylo OK, že? Nebo vlastně ne, Hitler byl komunista, co?

294925

25.08.2013 21:41

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

baba_Blažková 89.?.?.?

Tady v tomto videu je ukázáno, jakouže sexuální výchovu mají už pro naše děti nachystánu. A kdo ji vlastně "upekl" - já to sem klidně budu postovat znova a znova, opakování je matka moudrosti, a zejména pro nově příchozí, kteří evidentně nevědí, která bije. Já to znova vidět nemusím, jsem po jídle a ráda bych, aby zůstalo tam, kde je.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embed...

294910

25.08.2013 20:13

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Opak bývá rovněž pravdou

baba_Blažková 89.?.?.?

Rodiče byli odsouzeni za týrání svěřené osoby?

294905

24.08.2013 20:51

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Co má juvenilní justice společného s fašismem ? Fašismus naopak kladl důraz na rodinu

baba_Blažková 89.?.?.?

Dárečky pro děti? Co tím myslíte? Pastelkovné socanů? Ale to přece není žádný dáreček. Když chci jako stát, aby dítě chodilo do školy, a to pod pohrůžkou újmy - trestněprávního postihu, tak nechci-li být coby stát za vyděračskou svini, musím k tomu poskytnout prostředky. Nelze nařídit člověku zákonem, aby si kupoval takové či onaké výrobky, tady už jsme hluboko ve vyděračských praktikách. Proto jsou příspěvky na toto správně. Smůla je ta, že my v tuto chvíli už ve fašismu skutečně žijeme. Jsme nuceni pod různými pohrůžkami kupovat různé věci, bez nichž bychom se rádi obešli. Dokud nemáme děti, můžeme státu říct - polib mi kapsu, milý státe, strč si do pr.. svůj ČEZ, svoje předražené svozy odpadu a vůbec všechny svoje předražené zlodějské agenty s teplou vodou. Jakmile máte děti, sranda skončila. A našim fašistům je to stále málo. V UK už je běžnou praxí, že rodinám SS montují do bytů kamery, prý aby si byly jisté, zda se rodiče o děti starají dobře. Ve Skotsku už každé dítě automaticky při porodu nafasuje svého sociálního pracovníka. V Estonsku chtějí automaticky odebírat děti kuřákům. V Holandsku budou lékařská konzília bez ohledu na rodiče rozhodovat o případné eutanázii novorozenců se slabým apgar skóre. Vy si SKUTEČNĚ myslíte, že tohle lze ospravedlnit pětistovkou coby dětským přídavkem?
Není mi jasné, co myslíte servilitou vůči vládě. Že nepodepisují petice? Nechodí na demonstrace? Fakt? Všichni?

294838

24.08.2013 20:33

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Opak bývá rovněž pravdou

baba_Blažková 89.?.?.?

Podle průzkumů v USA, kde už pěstounská péče v té podobě, jak nám ji chtějí naordinovat zde, funguje řadu let, je 10x větší pravděpodobnost, že dítě bude zneužito, týráno, zabito atd. v náhradní rodinné péči, než v péči biologických rodičů. Bylo to v článku, na který jsem odkazovala v rubrice "na okraj" - článek se týkal dvouletého dítěte zavražděného pěstounkou poté, co toto bylo odebráno biologickým rodičům, protože rekreačně kouřili trávu. Nejde o ochranu dětí. Jde jen o byznys. Mnohdy pedofilní byznys. Tak neschovávejte hlavu do písku před fakty.

294836

23.08.2013 23:22

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Co má juvenilní justice společného s fašismem ? Fašismus naopak kladl důraz na rodinu

baba_Blažková 217.?.?.?

Běžte někam, člověče. Komanči se taky montovali do výchovy, to víte že jo. Zrovna nedávno jsem to komentovala na FB, že když bylo dítě neduživé, poslal je doktor do ozdravovny. Na státní náklady. Dneska je to záminka pro odebrání z rodiny a poskytnutí tohoto dítěte k dalšímu byznysu. Systém JJ nemá se státem nic společného. Žijeme v době korporátního fašismu. Stát funguje jen jako zprostředkovatel služeb pro ty, kteří si to zaplatí. JJ je jen dalším penězovodem, je to obchod s dětmi, byznys zprostředkovatelských agentur, školení pěstounů, v neposlední řadě je na ni napojen i obchod s orgány. JJ se také zneužívá k vydírání jednotlivců. Nešlapeš, jak máš? Pošlem na tebe SS (sociální služby), však oni už něco vyštrachají. Nádherně ilustrativní je, jakou to pěknou agenturu si založil jistý pan Macela z MPSV. To není o kolektivismu ani omylem. Máte poněkud zmatené pojmosloví.

294801

23.08.2013 23:11

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Opak bývá rovněž pravdou

baba_Blažková 217.?.?.?

Právě proto, že zneužít se dá všechno, měl by mít systém páky proti takovémuto zneužívání. Což nemá.

294799

23.08.2013 16:08

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Co má juvenilní justice společného s fašismem ? Fašismus naopak kladl důraz na rodinu

baba_Blažková 89.?.?.?

Násilné osvojování dětí. To mají společného. Převýchova "vhodných" dětí ve schválených rodinách. Tak neblábolte.

294778

Proto je dobré od těch sviní nic nebrat. Ať si je strčej někam hodně hluboko. Je jen otázkou času, kdy něco podobného dorazí k nám a čím budou pobírání takovýchto příspěvků podmiňovat příště. Připraveností poskytnout své dítě coby pokusného králíka pro farmaceutické firmy? Souhlasem s odběrem orgánů v případě smrti? Atd.
Z tohoto hlediska se jeví pro některé kliky výhodné vytvářet bezprizorní lidi, odkázané na státní pomoc. Protože pak jim lze diktovat podmínky. Proto nikdo z těch mafiánů nikdy nebude řešit chudobu. Proto se ty nůžky musí rozevírat. Proto bankovní socialismus. Proto exekutorská mafie.

294648

18.08.2013 01:08

Rómové v péči humanistů, aneb blížící se národní pohroma?

RE: Kdo nepracuje ať nejí...

baba_Blažková 89.?.?.?

Milí lidé. Od té doby, co jsme udělali ze všeho zboží, nemáte kam složit hlavu, pokud nemáte love. Planeta Země je soukromým statkem.

294554

16.08.2013 21:39

Rómové v péči humanistů, aneb blížící se národní pohroma?

RE:

baba_Blažková 89.?.?.?

Spíš jde také o to, že ty ostatní, které jste zde jmenovala, lze vyhostit. Respektive, oni mají kam odejít. Mimochodem, vezměte si, jak policie jde po Vietnamcích - pěstitelích, pašerácích, překupnících... hygiena jim kontroluje jejich stravovací podniky. Je záměrem vrchnosti vypěstovat nám zde problém. Protože cikáni nemají vlast. A nemají ten pocit vlasti zde. Evidentně. Na druhou stranu jsem opravdu vytočená, jak se občané čílí kvůli upřednostňování cikáňat při nástupu do školky. Což já považuji za krok správným směrem. Jinak zde máme další nevzdělatelnou, neintegrovatelnou generaci. Maminy na mateřské střepávající se starších ratolestí by se měly chytit za nos a uvědomit si, že neřešením cikánské otázky konstruktivním způsobem, jako je tento, zadělávají na problém právě těmto svým potomkům. Nepřemýšlet v krátkodobých horizontech. O to jde. Ale o to jde, domnívám se, celkově. Ať juknete kamkoli, kde je stav našeho státu průserový (což je téměř všude), příčinou je nekoncepčnost, neschopnost vizí. Všimla jste si, že nikdo není schopen nám nabídnout jakoukoli dlouhodobou koncepci? I kdyby mělo jít jen o ideologii, tak nikdo není schopen říci, co se z toho vyvine za 30 let? Jak bude vypadat společnost? Jediný, kdo je schopen nějaké analýzy, kam že to spějem, jsou ti, jenž jsou nazýváni konspiračními teoretiky. Ale není proti těmto teoriím žádná alternativní mainstreamová vize. Proč asi? Že by konspirační teoretikové měli pravdu?

294507

15.08.2013 21:13

Zpověď předního psychiatra: pomáhal jsem vymýšlet ADHD coby nemoc

Článek k věci

baba_Blažková 89.?.?.?

Je tam zmínka o paní z USA, která odmítla své dítě krmit těmito drogami... Dítě jí bylo odebráno.

http://www.margit.cz/zlobive-deti-na-lecich/

294431

03.08.2013 12:57

Kauza „Hitlerovy projevy“ – nakladatel chce do vězení spolu s knihkupci!

Spíše se sebranka vládnoucí bojí

baba_Blažková 89.?.?.?

aby lidé nezaregistrovali některé "podobnosti čistě náhodné". Ono je snadné mít (dnes) plné huby svobody a demokracie, když voliči nesledují jejich reálné kroky. Pro co kdo hlasuje, co naopak odmítá atd. Jak se říká - po ovoci poznáte je.

Ale lid je pořád blbej, volí podle keců, ne podle činů.

294061

30.07.2013 10:10

Minimální mzda nebo almužna

RE: Neomarxisitická mytologie

baba_Blažková 89.?.?.?

A zapomněl jste tady tržním komsomolcům připomenout, že takovou sprosťárnu, jako je centrální plánování, provozuje každá velká firma. Už vidím, jak třeba například McDonalds nechává své provozovny v rámci franšízy, ať si vzájemně konkurují s tím, že jen tak se na trh dostanou nejlepší výrobky a služby a firma jako taková, tedy jako celek, bude prosperovat. Jen si to vemte. Náklady na výstavbu, zařízení, logistika (porovnejme s daňovými úlevami, lákáním investorů a budováním infrastruktury)... Musím fakt pokračovat?

Nejmarkantněji je IMHO vidět absence centrálního strategického plánování ve školství. Není to jen tím, že do toho teď vidím i v rámci své práce, viděla jsem to i předtím. A x-krát jsem psala, že by mělo být zavedeno dotování výlučně těch oborů, kterých je nedostatek. To chce ale kooperaci ministerstva školství a ministerstva práce a sociálních věcí. Pro začátek.

Máme alarmující nedostatek zubařů. To je fakt, který neokecá nikdo. Jak je to možné, vždyť tady máme tak dlouho systém, který je založen na konkurenci!? (A další ke kooperaci - ministerstvo zdravotnictví.) Co však dělá náš stát? Snaží se tuto ZDRAVOTNÍ službu přesunout do jednoho pytle s fejsliftingy a silikonovými kozami.
Jaktože zalátání děravého zubu je tak málo státem/zdravotními pojišťovnami ceněno, přestože není o nic méně důležité než látání akutních traumat (klasické šití)? Díra v zubu je přece vstupní branou infekce do organismu úplně stejně jako díra v kůži! Prevence? A jak chcete provozovat prevenci, když nejsou lidi (zubaři)!? Je skutečně zdraví nadstandardní luxus? Tak potom ale nechápu, na co tam tu bandu vyžírků, kteří si říkají, že jsou státotvornými institucemi, máme. K čemu takový stát? Nejsou ničím jiným než pohůnky nadnárodních mafiánů, stojícími nad námi s bičem. Jo, Drábek. To je fakt nomen-omen.

Na druhé straně tady máme tři prdele absolventů ekonomek. Kur... s takovým ekonomickým kádrem bychom měli být ekonomickým tygrem evropy. A nejsme. Čím to bude? Nehledě k tomu, že tihleti absolventi stejně nepracují v oboru (pokud pracují), protože tolik ekonomů skutečně není zapotřebí. Je takový problém počet těchto oborů "zregulovat"? Kde se vůbec berou všechny ty myslivny, které tento obor vyučují? [velký smích]

Už zde v diskusi padlo, jaká by měla být funkce státu. Splňuje náš stát tuto funkci? Jestli ne, jak je to možné?

293995

28.07.2013 15:49

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Manipulativní článek

baba_Blažková 89.?.?.?

Většinu bezdomovců vyrobili exekutoři. Ne ženy. Co děláte proti tomu, aby zde exekutoři řádili jako černá ruka? Už jste se byl zeptat svého zvoleného zástupce, jak je možné, že prošel nový Občanský zákoník? A četl jste ho vůbec?
Nadávání u piva tady provozujete vy. Jak tady dole psal mkadlec, nečekejme na hrdiny. Já bych to rozšířila o nežehrejme na stav společnosti, pokud se sami aktivně nezasazujeme o jeho zlepšení.

293950

28.07.2013 14:00

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

>po mužatkách vyjíždějí submisivní lesbičky.

Já jsem tu narážku pochopila, ale - není to oxymoron?

293946

28.07.2013 13:58

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Víš, Honzo, tohleto jsou dost konkrétní a osobní záležitosti, které lze těžko považovat za nějaký, dejme tomu, obecný trend. Nicméně lze určitě najít spoustu jiných ukazatelů, jak je to s tím uvažováním rozkrokem. Já bych jeden měla. Kolik je například na území města Ostravy bordelů nabízejících služby mužům? A kolik je takových nabízejících službu ženám? Myslíš si, že by se uživil stejný počet zařízení tohoto druhu pro dámy i pro pány? [cool]

293945

28.07.2013 13:48

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Bingo!

293944

20.07.2013 14:07

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

nikdo mě neodkázal na žádné statistiky, nikdo mi nic nevyvrátil. Zato mi bylo vysvětleno, že bych si měla zašukat, aby mě to přešlo, a Honza tady psal něco o sexuálním životě dnešní mládeže. Kdybych měla posuzovat situaci opravdu JEN na základě svých životních zkušeností, bylo by to něco o zdegenerované části lidstva, násilnických hovadech (opřela bych to o statistiku) atd. Dělám něco takového? Nedělám. Buďte tak laskavi, pánové, reagujte na to, co píšu, a ne na mě coby osobu, jakkoli virtuální. [mrknutí jedním okem]

293609

20.07.2013 14:06

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Vytrhujete z kontextu. Děláte to schválně? Já vím, že existují situace, kdy člověk aby nevypadal jako blbec, musí si jako blbec počínat. Ale dobrá, uděláme si krátký rozbor diskuse. Pán bez nicku tvrdil, že ženy ovládá rozkrok a naznačoval, že jsem sexuálně neukojená, pročež vedu tyto argumenty. To, co vy jste tu vytrhl, je právě reakce na toto. Stačí si to projít od začátku.

Pokud jsem nadhodila, že se "pozemky přepisovaly" - ano, papíry byly na stole. Nicméně žádné pozemky nevlastním. Proč? Protože tak to prostě nechodí. Nenechala bych na sebe nikdy vlézt nikoho, z koho se mi zvedá kufr. A jestli se mi z někoho zvedá kufr, tak jsou to ubožáci, kteří když nemají na to, aby někomu imponovali, tak se snaží si alespoň trochu toho "lidského tepla" zakoupit. A to přesto, že jsou natvrdo konfrontováni s argumenty typu "nelíbíš se mi, nepřitahuješ mě, nevoníš mi".

Lásku si nechávám nakonec, OK, moje víra nemá pražádnou hodnotu, jako ostatně kterákoli jiná víra. Zkušenost mě mnohokrát přesvědčila o opaku, jako ostatně kohokoli z nás, byla jsem si však vždycky jistá tím, co jsem sama cítila, a tudíž není důvod se domnívat, že by se nemohlo něco takového přihodit jaksi vzájemně mezi mužem a ženou obecně.

Co očekávám od dialogu? Argumenty, ne urážky a osobní útoky. Hans tady povykládal, jak to chodí u nich doma, čímž zřejmě hodlal podpořit argument nepodepsaného pána o tom, že ženy uvažují rozkrokem. Aniž by si pomyslel, že třeba může jít o něco jiného. Tedy o to, že v konfliktu jsou na sebe lidi zpravidla hnusní, říkají si věci, které by si normálně neřekli. Alespoň myslím, já osobně jsem nikdy žádného partnera vulgarismy neoslovovala. No, a když tohleto nastane, tak jeho žena se cítí nemilovaná, neuznávaná, nejistá, nechtěná. A že tedy v rámci usmiřovacího sexu nejde o technickou záležitost, nýbrž o sblížení. O ujištění se, že jsou pořád spolu a že k sobě patří. To je to, o čem tu pořád melduju, tady se zaměňuje intimita s tělocvikem. A sex by měl být především o vzájemně sdílené intimitě, ne o tělocviku. A nám se v mééédiích pořád tvrdí, že nejde o nic víc než neškodnou zábavu spojenou s trochou toho tělocviku. Viz mnou mnohokrát zmiňované články typu "Jak si užít nevěru", "Pořiďte si mladšího milence", "Deset zaručených způsobů, jak dosáhnout orgasmu" atd. A sexuální výchova na školách zabývající se technickou stránkou věci, neřešící však absolutně vztahy, zodpovědnost, rodičovství.

Ještě k té debatě/dialogu - já nadhodila, poukázala na obecná fakta, obrátila se do historie, vyvodila z toho závěr, aniž bych zabíhala do osobní roviny, mohl jste mi svým příspěvkem některé mé závěry vyvrátit, poukázat na jiná obecně známá fakta, vyvodit z nich závěry své a vysvětlit mi, v čem se mýlím. Tak se vedou diskuse. Nic z toho se nestalo, nikdo mě neodkázal na ...

Automaticky kráceno

293608

20.07.2013 09:49

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Honzíku, já mediálně zatracuju pouze to, jakým způsobem nám je servírováno naše lidství. Sex je součást vztahu, tak to je. Krom toho bychom bez něj vymřeli. Ale v současné době se nám servíruje vrchem krkem, že (nejen) sexuální uspokojení je alfou a omegou všeho. Děti ve škole se učí, že souložit bez lásky, jen tak jaksi ze sportu, je OK. Intimní sblížení muže a ženy je velká věc a přitom je degradováno jen na vzájemnou masturbaci, technickou záležitost. Lidé jsou individualizováni a ostatní je zajímají jen potud, pokud jim mohou něco poskytnout. Je jedno, zda materiální zisk nebo sexuální uspokojení. A to je špatně.

Jak to máš doma ty, je mi celkem jedno. Pokud to, že šestnáctka má deset a více sexuálních partnerů kvituješ pozitivně, tak je to s tebou ještě horší, než jsem se obávala, ale jak pravím, je to tvoje věc. Platí to i opačně, pokud muž poměřuje svou mužnost tím, kolik toho ojel, je to taky tragédie.

To, co je mi tady podsouváno, že ženské uvažují rozkrokem, je zbožné přání. Od puberty se mě někdo neustále snaží přesvědčit, že to, co potřebuju ke štěstí je on mezi mýma nohama. Staří, mladí, tlustí, tencí, kopáči, inženýři. To schéma je stále stejné. Když odmítám, že jakože děkuji za ty dary, tak jsem nejdřive namyšlená, pak frigidní, vyskytla se i teorie, že jsem lesba; úžasná je konstrukce, že někdo jako Já by měl být vděčný, že o mě projevuje zájem někdo jako On - a poslouchám to neustále v tisíci různých obměnách. To se i majetkem argumentovalo, pozemky přepisovaly, po zahradě s provazem se běhalo, někteří stáli na římsách, jiní mi ukazovali pořezaná zápěstí... Pokud já jsem ta, která uvažuje rozkrokem, pak tedy nechápu, čím uvažují tihle.

Dnes je snazší než jindy dostat se do rozkroků dívek neplnoletých, jsou k tomu holt vychovávány. Školou. Cui bono? Jo, ony, že áno. Ty holky z toho maj obrovský prospěch, že na sebe nechají lézt zoufalce. Každá z nich je náruživka s mnohonásobným vaginálním orgasmem a klepe se celá blahem a nedočkavostí už od jedenácti a její život bude plnohodnotný a uspokojivý, když si na sebe několikrát denně pustí toho, kdo si zrovna řekne. A až jí bude padesát, tak bude pořád šťastná, že kdykoli někdo cítí pnutí v rozkroku, zaklepe u jejích dveří. Protože to znamená, že je úžasná a oblíbená. To jo.

Chtěl bys některou takovou doma, Honzo? Jako matku svých dětí? Nebo by ti vyhovovalo mít takovou dceru?

A víš, co je naprosto signifikantní? Že se vztah mezi mužem a ženou zase někdo snaží degradovat. Jakože já ji ojedu a ona sklapne. Tady je vidět, jak kdo na tom mentálně je.
Já nebrojím proti sexu, v žádném případě. Já totiž věřím na lásku. Proto se to tak může duševním mrzákům, kteří si vidí maximálně na špičku svého penisu, jevit. [mrknutí jedním okem]

293589

19.07.2013 23:45

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Když nejsou argumenty, použije se urážka. Pane, zvířátka jsou možná ovládaná rozkrokem. Já se považuji za lidskou bytost, nevím, jak to máte vy. Současná doba je taková jaká je, protože jejím paradigmatem je právě jen a pouze o ukájení pudů.

293564

19.07.2013 14:16

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Na druhé straně, jak je možné, že se Chlapi na všech frontách nechali převálcovat srágory? A že už před hezkou řádkou tisíciletí! Čehož důsledkem bylo zbavení žen jakýchkoli práv - pak není divu, že pokud nějaká chtěla něco prosadit, musela to být pořádná manipulátorská potvora a intrikánka, což je povahový rys, takže z toho těžko mohlo vzejít cokoli dobrého. Opravdový Chlap se přece Ženy nebojí, aby ji musel prohlašovat za méněcenného tvora - tím spíše, když prokazatelně vylezl z vagíny. Nic není černobílé, jsou srágorové a jsou husy. Ale feminismus bych z toho v žádném případě nevinila.

Ono to hlavně díky rovnoprávnosti žen nakonec dopadne tak, že rovnoprávné ženy, neodkázané na to, aby byly do smrti na někom závislé, si sakra rozmyslí, jestli se zahazovat se srágorou. Čímž vznikne tlak na muže, aby byli Chlapy. Není to o mamáncích. Je to o tom, jestli se mužům chce. Je to stejný blábol, jako kdyby někdo tvrdil, že dívka vychovaná ovdovělým otcem se nikdy nebude umět postarat o dítě. V tuto chvíli se jen srágorové díky emancipaci cítí ohroženi. Proto ty fanatické bláboly o "feminacismu". Je jen škoda, že mnozí nadějní kandidáti na Chlapy jim to žerou i s navijákem.

293529

19.07.2013 14:15

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Pozor, paní Jano. Feministky protlačily pro ženy volební právo, právo žen dědit po rodičích, právo dědit po případně zesnulém manželovi (do té doby musel být ustanoven správce jmění), právo žen vychovávat děti po rozvodu, právo na rozvod z vůle ženy (rozvod byl do té doby možný jen z vůle muže), právo žen na vzdělávání, atd. - tedy věci, které dnes považujete za samozřejmost. Ty dnešní voloviny fakt neprotlačují feministky. Nebo vy víte něco o tom, že by v Rockefellerojc či podobné famílii šéfovala nějaká ta feministka? Bilderberg je skupina feministek? Restituentská církev jsou feministky? Kuloární dohody o proválcovávání zákonů dělají feministky? Tohleto JE mužský svět. Svět dravosti, bezohlednosti a ostrých loktů. Unisex záchody a podobné peachoviny neproválcovaly feministky. To je jen fasáda. Je to spíše o tomto:
- "Jo, tak ty ženský by chtěly více podpory v podobě mateřských školek (např.)? Ochranu před násilím? No, tak to nepůjde. Feministky zasraný. Kam bychom my, pánové tvorstva, přišli, kdybychom to ženám ulehčili a skutečně je chránili, že ano. Ještě si nakonec budou chodit do práce a tam nám konkurovat, jako by nestačilo, že mají lepší výsledky při studiu; pak si začnou rodit, kdy chtějí a jak chtějí, a to by taky mohly přijít na to, že vlastně muže k ničemu nepotřebují. Ale víte co? Dáme jim holčičí pajduláky na semafory a vykážeme to jako pozitivní krok vstříc rovnosti pohlaví. Nic to nevyřeší, status quo zůstane zachován tak jak je, a když budou moc prndat, tak jim vysvětlíme, že přesně to chtěly a že děláme, co můžeme, vždyť ti pajďuláci na těch semaforech jsou jasným a hmatatelným důkazem."

Jak to s těmi srágorami a Chlapy ve skutečnosti je, to už výše popsala trefně paní Betty. Ono těch Chlapů je pohříchu málo.

Ještě by to chtělo nesrážet Ženy. Protože Žena není to, co většina pánů chce a co si pod tímto pojmem představuje. Ta většina pánů, kteří nemají na to být Chlapy (jakože 7. pád, žádný dvojsmysl). Takže si svou nedostatečnost potřebují kompenzovat tím, že si vyhledávají slepičky, aby k nim tyto vzhlížely, načež jsou na sklonku života rozčarováni, co že to mají doma za blbou krávu, která není schopna ani na okamžik něco zařídit sama.

Z Chlapů se zpravidla stávali vůdci loveckých výprav, na kterých srágorové byli začasté pozřeni divou zvěří. Dnes už jim toto nehrozí, takže se nám poněkud přemnožili. Člověk aby pak hledal Chlapa s lucernou v pravé poledne.

293528

19.07.2013 13:03

Nejvyšší soud s porozuměním pro kupčíky

RE: Ohýbání zákonů vede ke kolapsu systému

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, až na to, že vyšetřovací spis je zhruba o tomto:

"My ten zákon nepodpoříme." (vyzývavý úsměv)

-"Ten zákon podpořit musíte, je to spojené s důvěrou v naši vládu, jestli neprojde, tak jsme skončili, doteď to tu držíme, ale jakmile padnem, začne se s vyšetřováním a skončíme v kriminále všichni."

-"To není naše starost. Vy si tady odkláníte ve velkém a na nás zbudou tak akorát nějaký čurdy. Patří vám to, neměli jste bejt lakomí." (ještě vyzývavější úsměv)

-"Jo taaak... Tak to počkejte, něco vymyslíme... Jenže vy jste už řekli do médií, že ten zákon nepodpoříte...!"

-"Jo, to jsme řekli, ale myslíme si, že i tak by to šlo. Měli bychom jeden takový nápad..............


......................."

(!!!) [bliji]

293523

19.07.2013 12:54

Nejvyšší soud s porozuměním pro kupčíky

RE: Ústavní soud nemá kdo oslovit, takže asi konec

baba_Blažková 89.?.?.?

Na to bych i přiložila. [vyplazený jazyk]

293521

18.07.2013 10:01

Nejvyšší soud s porozuměním pro kupčíky

RE: Ústavní soud nemá kdo oslovit, takže asi konec

baba_Blažková 85.?.?.?

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/73776-poslane...
- ještě by to mohl hodit na e-bay. [cool]

293467

17.07.2013 16:07

Co týden dal

RE: Mozny vyklad

baba_Blažková 89.?.?.?

Pod tohle se podepíšu. Je zvláštní, že nikoho zde nenapadne, co toto precedentní rozhodnutí přinese nám všem do budoucna. Obšancování zbývajících podniků se státní účastí. Poslanecké mandáty jsou už v tuto chvíli na prodej. Zboží jako každé jiné. Ať žije trh. Absurdní doba. Peníze jsou zboží. Voda na prodej. Vzduch na prodej (emisní povolenky). Orgány na prodej (juvenilní justice). Vládní křesla na prodej. Tohle už demokratickou cestou zarazit nepůjde. Tady už žádná demokracie není. Připijme si na zesnulou demokracii. Budiž jí země lehká. A nám taky. To až ty kliky protlačující v Evropě eutanázii z rozhodnutí třetích osob zvítězí jaksi celoplošně. Zatím jen preventivně v Holandsku hodlají od příštího roku zabíjet novorozeňata, o nichž lékaři rozhodnou že jsou až moc postižená. Zatím. Za pár let budou zabíjet dospělé postižené z rozhodnutí rodin, pak přijdou schizofrenici, pak ti, kteří mylně nesouhlasí s tím nejlepším a nejdemokratičtějším zřízením.... [pláč]

293431

15.07.2013 22:00

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: V čím žoldu se bijí právníci?

baba_Blažková 89.?.?.?

Nebuďte demagog. Kdo dneska má na to, aby vybulil zálohu 20 tis.?
Jo, vlastně on může každej, že ano, stačí, když chce, vždyť trh, závistivé socky, trestání úspěšných, no jo, na to jsem zapomněla.

293369

15.07.2013 21:56

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: ceník za skalp Indiána....

baba_Blažková 89.?.?.?

Také jsem si to ohmatala osobně. Kupodivu z velké části v souvislosti se sexuálním vydíráním.

293368

15.07.2013 19:50

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: ceník za skalp Indiána....

baba_Blažková 89.?.?.?

To už jsem zde taky psala. Kdysi, když jste někomu chtěli zničit život, udali jste jej za podvratnou politickou činnost. Dnes se chodí na sociálku, že se nestaráte o dítě.

293361

15.07.2013 11:23

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Na délku života má obrovský vliv prenatální období. Na západ od nás - tím nemyslíte Španělsko, Itálii, Portugalsko, že ne.

293340

15.07.2013 10:59

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

Toto se děje i u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.pht...

- jen se o tom málo píše. Vůbec se divím, že tento případ se dostal do médií.

Nebo tento

http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-pribehy/13...

nebo tento
http://natama.cz/?sid=16&cid=16/

- špička ledovce. Když jsem se rvala s úřady já, poslala mě všechna média do háje, že prý takových jako já je spousta.

Byl ještě na netu k mání nějaký případ z jihu Moravy, kde dokonce matka dosáhla výměny opatrovníka soudem na základě námitky podjatosti tohoto opatrovníka. Zmínky o tomto případu se však záhadně vytratily. Parchanti zametají stopy. Přitom by stačila jednoduchá věc. Zavést do zákonů trestní odpovědnost opatrovníků. Kamenem úrazu je to, že opatrovníci (známé OSPODy se svými socprckami) se okamžikem, kdy je soud ustanoví, stávají účastníky řízení. Kdo tady neví, jaká výhoda je být účastníkem, tak tomu to vyložím. Může lhát, falšovat důkazy, zatajovat důkazy, manipulovat. Není svědkem ani znalcem, tudíž je za takovéto jednání nepostižitelný. Poslední dobou se tady skloňují ve všech pádech ústavní zvyklosti, dovolte mi, abych vás upozornila na to, že existují i jisté soudní zvyklosti. Tj. soud bezduše odklepne rozhodnutí, které učinil opatrovník dítěte. Opatrovník to zformuluje coby doporučení a soud to schválí.
Jak to vyřešit?
Stačí tak málo. Jednoduše vložit do Zákona o rodině paragraf o tom, že opatrovník má před soudem status svědka. Křivá výpověď, to už je jiné kafe než "jednání účastníka v dobré víře" (tento terminus technikus jsem zaslechla u soudu minulý měsíc). Nebo zformulovat zákon o opatrovnících na podobném základě jako je třeba zákon o soudních znalcích. Plus - když už tady ty soudní znalce zmiňuji - do zákona o soudních znalcích vpravit paragraf o povinnosti znalce prokázat, jakým způsobem ke svému závěru dospěl. Toto by zprůhlednilo i znaleckou činnost v řízeních trestních; leč - není zájem. Proč asi. Vítejte ve světě, kde vaše děti jsou majetkem příslušných OSPODů. Budete s tím něco dělat? Řešení jsem nastínila. Je tak složité tato prosadit?

293337

15.07.2013 00:48

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: V čím žoldu se bijí právníci?

baba_Blažková 89.?.?.?

Jde o spor, u kterého jsem si jistá, že soudy nižších instancí to odpískají, proto je nutné dopředu počítat s ústavní stížností popř. Evropským soudem. Důvod je ten, že žalovaná strana jaksi velmi úzce spolupracuje se soudy. A také to, že soudce sice může srát, že jim někdo lže, ale daleko víc je sere myš, co řve. A do toho vám nikdo nepůjde. Z důvodů, které nastínil už MŽ. Ne každý advokát si to chce posrat u magistrátu. Takže současný plán je vyrazit advokáta, projít procesem a k ÚS žádat o přidělení z ČAK. Co už... [cool]

293321

15.07.2013 00:37

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

OK, odběhlo se od tématu, ale navázalo na neméně zajímavé, koneckonců, řekla bych, že svou předchozí tezi jsem ilustrovala dostatečně. Takže k vašemu
>tady je třeba se ptát, jestli za tím není úplně jinej oumysl… a to čistě devastační…
není co dodat, domnívám se. Pokud má někdo zájem, už jsem na to dříve v diskusi upozorňovala, na business.center.cz už je k mání nový občanský zákoník, ze kterého jsem měla týden nevolnost a ještě teď se mi při pomyšlení na něj svírá žaludek.
Jsou tam zajímavé paragrafy týkající se například toho, že věřitel může svou pohledávku klidně postoupit (rozuměj přeprodat) několika subjektům a dlužník je povinen pohledávku vyplatit subjektu, který jej obešle jako první. Dost dobře si to v praxi nedokážu představit, navíc subjekty se rády obracejí na soudy a soudy to odklepávají jako na běžícím pásu, aniž by se zabývaly oprávněností požadavku, to dlužník je ten, kdo je povinen uvádět věci na pravou míru, podávat námitky či prokazovat splacení a tedy neexistenci dluhu. Takže v praxi to nejspíše bude vypadat, že jednu černou jízdu zaplatí dotyčný tolikrát, kolika subjektům bude jeho dluh postoupen. Pokud nebude chtít platit, bude sedět doma na prdeli a vyhlížet po zbytek života pošťáka, aby mu nic neušlo. A odvolávat se a odvolávat a namítat a namítat - jak u blbejch na dvorku... A nikdo nic! Média nic! Dneska (včera) se Pospíšil u Moravce prsil, jak je na ten občanský zákoník hrd, coby na své téměř dítě (no jo, homokláda), socani mlčí, komanči taky, jsem snad jediná v tomhle státě, kdo ten paskvil četl? Dokonce ani nemám v povědomosti, že by exekutorobijec Čulík bil na poplach! Takže snad abych začala roznášet letáky v rámci protistátní činnosti, aby obecný lid vůbec věděl, co že se to naň chystá.

V tomto ohledu se zatím taky shodnem. Osobně radši vyhledávám styčné plochy, než ty třecí, jen na blábol prostě musím reagovat, protože když se blábol neodhalí, může se z něj bóžim dopuštěním stát axiom.

Nevěřil byste, čemu všemu věřím. Jenže já blbec navíc věřím, že lecčemu jde zabránit. Jen se jaksi ještě neumím naklonovat a v jedné osobě to prostě nejde zvládnout.

293320

13.07.2013 19:06

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Zapomněla jsem dodat to hlavní. Že díky této mediální masáži volič zase jde a hodí to těm největším zlodějům, protože má pod vlivem sračkometů typu iDěs dojem, že ti největší zloději jsou ti druzí. Tedy ti, jejichž každý prd je vláčen médii měsíce. Zatímco óbrsvinstva těch prvních se zmiňují jen okrajově a max dvěma zprávami, takže volyč za týden už nic neví, zato přesně ví, co který politik z druhé strany provedl před deseti lety.

Proto se tu tak krade.

293251

13.07.2013 18:59

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Takže u nás se rozkrádají eurofondy do takové míry, že se z toho zahraničním delegacím mlží brejle (hovoří se o více než 80% případů chyb, zanedbání atd), ale média mlčí. Zahraničí o nás píše jako o žumpě na Vltavě, je šokováno jaké zlodějiny se dějí na vládní úrovni, ale naše média mlčí a v současné době hlavně pějou ódy na odcházejícího modroptáka Přesčase, který především je za toto zodpovědný. Proč zase přikrývají svinstvo? Kdyby něco podobného proběhlo v režii oranžových nebo rudých, tak už mobilizují!

Proto se tu TAK krade.

293248

13.07.2013 18:58

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Myslím, že v pár věcech se shodneme. V takové podobě, do jaké to u nás v osmdesátých letech dospělo, by systém byl zřejmě neudržitelný, nicméně objevovaly se myšlenky, které měly potenciál i v rámci tehdejší ideologie. Druhá věc je protekcionismus, který tu ovšem máme i dnes a díky kterému jakkoli dobrá myšlenka je často předem odsouzena k zániku. To není specialitou české kotliny, toto se děje po celém světě, jen nám se to zde servíruje, že to je nějaké české specifikum. Kdyby tomu tak, jak zde nastiňuji, nebylo, nestával by se např. ze současného hegemona světové politické scény pomalu a jistě totalitní stát ničící navíc svou fiskální politikou globální ekonomiku, což je třešinka na dortu.
V čistě hypotetickém případě, že namísto převratu tak, jak proběhl, by zde došlo k pozvolnému přerodu po vzoru čubovského družstevnictví, stačilo by si počkat, až se západní blok sám sesype pod tíhou svých dluhů, neboť veškerý jeho předstih oproti nám plynul právě z těchto. Pak zde ovšem vzniká otázka, jak by ten systém, který by všemi těmi finančními krizemi, které vidíme dnes, procházel daleko dříve, tedy již v devadesátých letech, reagoval, jak by se choval vůči nám, svým současným vazalům. On nás už předtím Gorby takříkajíc hodil do ringu, těch co kdyby je spousta. Pravděpodobně toto uvolnění trhů západním korporacím tímto způsobem bylo nezbytné, je možné, že ve vzduchu visela hrozba, že bychom mohli být humanitárně zdemokratizováni a Velký Bratr Sojuz by ani nepípl kvůli hrozbě jaderného konfliktu. Například.

Stejně tak se shodneme, že není důvod se domnívat, že socani ve vrcholných pozicích nejsou stejní zloději (v tuto chvíli latentní) jako modří ptáci. Komáry nevyjímaje. Lze snad jen doufat, že pokud se dostanou k moci, tak vědomi si otevřeného antilevičáctví masmédií si nedovolí žádnou sviňárnu.

Můj předchozí příspěvek byl hlavně o tom, že se zde krade v tak vysoké míře právě proto, že když se zlodějin dopouští pravicový politik, média jej nelynčují tak, jako si smlsnou, když se téhož dopustí politik z levé části politického spektra. Mnohdy média dokonce tyto zlodějiny zprava omlouvají, kryjí. Proto se tu tolik krade. Penězovody vedou hlavně ze státního, podíl korupce na regionální úrovni je i v součtu nepoměrně menší než na úrovni vládní - bráním se použít slovo centrální. A když někdo na toto chování lumpenpravice upozorní, je ihned levičák, komunista, marxista, ohrožovač demokracie. Nedejmarx, má-li dotyčný kritik v rukávu systémové řešení, které by přistřihlo křidélka všem zlodějům bez ohledu na barvu partajního dresu. Pak může být taky fašista, extrémista, líná závistivá socka atd.

293247

13.07.2013 18:05

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Dobrá, tak prvorepublikový kapík s jeho hladovými demonstracemi, vysokou dětskou mortalitou, finišovaný protektorátem? Tak je to lepší, pančelko? [mrknutí jedním okem]

293241

13.07.2013 17:43

Jak funguje dnešní svět

RE: Nepsal to pan Lhoták?

baba_Blažková 89.?.?.?

Zapomněla jste vypíchnout jednu zásadní věc. Upřímně doufám že jen pouhým nedopatřením. A tou je ta, že když se v psí smečce alfa jedinec nažere a je syt, nažerou se i ti ostatní. Narozdíl od alfa jedinců či rádoby alfa jedinců ve společnosti lidské. Tam se ten magor bude cpát a bude hromadit a bude mamonit a bude hamounit a bude koukat, jak kolem lidi umírají hlady a ani to s ním nehne, protože kdyby se měl dělit, ač syt (!) bylo by to ono okřídlené, pravicí definované"trestání úspěšných". A to je právě jeden z mnoha důvodů, proč není a nemůže být mezi lidskou a zvířecí smečkou nikdy žádná analogie.


Pan Ponkrác má pravdu, jen to měl možná pro vás vyjádřit ještě nějakou tou hyperbolou. Principem autorských práv je to, že člověk třeba složí písničku a tu pak prodává. Když se líbí, lidi kupují. Někteří však nekupují, nýbrž stahují zadarmo, či v případě prémiových sdílecích stránek za nějaký ten poplatek, čímž čistě hypoteticky připravují autora o zisk, který by vznikl tím, že si ten, kdo si jeho písničku stáhl, tuto koupil. Z mého hlediska je to nesmysl, říkám to jako máma od dětí, která by za takovou volovinu, která se nedá ani namazat na chleba, ani se v tom nedá máchat prádlo, nedala zlámanou grešli. V první půlce devadesátých let, kdy mě ještě muzika zajímala, jsem byla do určité míry ochotná si i zakoupit nějaké to CD, pokud mě silně zaujalo. Za celý svůj život jsem si koupila jen pár CD nebo DVD, spočítala bych to na prstech. Důvodem byla jejich cena. Kdyby stály třetinu, zřejmě bych si jich byla bývala koupila třikrát tolik. Proč nestojí dnešní novinky reálnou třetinu toho, co novinky před dvaceti lety? Vždyť CD jsem schopna si natočit už i já v domácích podmínkách za použití free softwaru! Nehledě na reálnou cenu nosičů, ve které je navíc již promítnut autorský poplatek bez ohledu na to, že jsou třeba prázdné! Tak kam všechny ty peníze jdou? [mrknutí jedním okem]

A dodávám, že jsem běloch, který nenadává na cikány, že nepracují. [cool]

293239

13.07.2013 17:00

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: souhlasím s povinným očkováním

baba_Blažková 89.?.?.?

Co to tady píšete za nesmysly? Chcete říci, že pokud vy máte dítě, které je očkováno např. proti černému kašli, tak může nastat situace, kdy tento stejně dostane? Mohl(a) byste načrtnout mechanismus, jak tato hypotetická situace může nastat? Můžete to klidně ilustrovat i na jiné nemoci, proti které se očkuje. Chci to po vás z toho důvodu, abychom si ujasnili a vymezili pojmy a abych vás donutila připustit, že o účinnosti očkování by se dalo s úspěchem pochybovat. Jdete do toho? [mrknutí jedním okem]

P. S.: Nejvíce by mě pobavila žloutenka typu B. Pohádka o tom, kterak si děti ve školce mezi sebou tuto nemoc roznáší nechráněným pohlavním stykem nebo sdílením feťáckého nádobíčka by mi při sobotě určitě zvedla náladu. [cool]

293233

13.07.2013 13:32

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: V čím žoldu se bijí právníci?

baba_Blažková 89.?.?.?

Nebude. Bude ho ukecávat, aby článek stáhnul, aby se omluvil, bude mu vysvětleno, že tak to prostě chodí a takto je to u nás prostě zvykem. Leda by mu pan Fillo nabídnul částku nad pět desetinných míst. Kterýmižto částkami lidé tohoto typu zpravidla nedisponují. Proč?
A dostáváme se kolečkem pěkně zpátky k myšlence v článku ohledně toho korporativismu, který IMHO skutečně je horší než fašismus. [cool]
BTW - hovořím z vlastní zkušenosti, taky se soudím s právnickou osobou, až na to, že na omluvě trvám já a důkazy jsem předložila nevyvratitelné. Obhajobou žalované strany je to, že oni nevěděli, netušili, bylo to omylem, nedopatřením, byli dezinformováni další osobou, jednali v dobré víře atd. Přestože mám právníka, celé řízení si prakticky vedu sama, včetně výslechu svědků, čtení důkazů, formulace žaloby atd. Od začátku jsem ukecávána, ať se na to vys...
Jak pravím. Horší než fašismus. A ta předposranost většiny je až šokující. Nechápu, jak si někdo může myslet, že když se přizpůsobí daným podmínkám (i za cenu jistých ztrát), tak ty podmínky se jednoho dne samy od sebe zlepší. Prostě mi nad tím zůstává rozum stát; asi si vezmu pytlík hrachu a budu ve volných chvílích trénovat u zdi.

293220

12.07.2013 08:56

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Je hezké, že pan Bubin není voličem žádné z parlamentních stran, přesto je rozhled pana Bubina více než evidentně ovlivněn méééédii. Protože se stejnou logikou by se dalo tvrdit, že za to, že tady byl před '89 režim takový, jaký byl, může bezochyby fašismus a Protektorát Böhmen und Mähren. Nikoli komunisté. [mrknutí jedním okem]

293149

11.07.2013 20:26

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Ah, tady má někdo vedení kolem chmelnice. Tak dobrá. Speciálně pro pana Bubina a jiné s rozhledem améby, tedy ostatní sektářsky modrofialové volyče.

Jsem plnoletý ovčan s volebním právem. Pravicuju jak vzteklý. Poctivě sleduji televizní sračkomety, čtu Lidovky a Mladou Frontu, věřím psanému a spolu s redaktory se moc bojím bojím, že se vrátí ten zlý komunismus. Páni redaktoři jsou vzdělaní lidé, oni vědí vše, lépe než já, veďte mne, páni redaktoři, bez vás bych byl slepý.

Koukám, jak se tunelují podniky (např. Poldi) a řeknu si, to nic, hlavně, že tu nemáme ten henten komunismus, to se máme.

Z kupónovky se vyvine taky tunel, Kožený na Bahamách, Kocáb údajně finančně v pr... a já říkám, to nic, jen více takových Kožených, hlavně že tu nemáme ten komunismus.

Začíná nezaměstnanost, objevují se bezdomovci, sem tam nějaký umrzne a já říkám zase, to nic, hlavně že už tu nemáme ten komunismus.

Zjistí se, že modří mají nějaký problém, že prý tajná konta, podezřelí sponzoři. Ale já jdu na náměstí spolu s Bílou Luckou a křičím, Vašku, to nic, jsem s tebou, jen díky tobě tady nemáme ten komunismus!

Je čím dál těžší platit byt, inkaso, žrádlo je třikrát dražší a já pořád, to nic, hlavně že tu není ten zasraný komunismus.

Kauzy LTO, sudy v Orlíku, neva, důležité je, že tu nemáme komunismus.

Objeví se křišťálový Standa, a já, no jo, vždyť to pořád říkám, levicová pakáž, no ještěže tu nemáme ten komunismus.

Drobil, Promopro, Casa, Kalouskovy vražedně kvalitní padáky, Železný, Lauder, podplácení poslanců, Kubice a jeho krabice, církevní prostituce, S-karty, selhávající systémy centrální evidence, platby u doktorů, platby v nemocnicích, školné, rodiny s dětmi melou z posledního a já zase, neva, to neva, hlavně že tu není komunismus!

293119

11.07.2013 14:14

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Protože je nemůžou strašit komunistama. Protože na ně mééédia nechrlí denodenně, že pravice je cool i když krade, že pravici volí vysokoškoláci a vůbec "lepší lidi" a "levičák" tam není nadávka. Tak proto se tam nekrade tolik jako u nás.

293099

10.07.2013 19:53

Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

RE: houbaři celého Československa,spojte se..

baba_Blažková 89.?.?.?

Dokud někdo neproválcuje další zlodějský zákon.

293046

09.07.2013 21:18

Lživá státní reklama na 2. pilíř penzijního spoření

Taková malá reminiscence

baba_Blažková 89.?.?.?

Za komančů někteří stateční vykládali, že to radši vstoupí do h¤vna než do strany. Dneska bych tento obrat směle použila v tomto případě. Radši vstoupím do lejna než do druhého pilíře. ZaplaťMarx, že ta masáž se mě teď už netýká.

293008

09.07.2013 21:05

Řecká daňová past

RE: V české demogracii je běžné platit daň z nulového příjmu. Daň za to, že je člověk na živu.

baba_Blažková 89.?.?.?

To je normální, že pokud ti trhají problémový moudrák, tak to k...evsky bolí. Hlavně dolní, tam je silnější vklínění do čelisti, mohutnější kost. A jakmile je v dásni navíc zánět, je tam díky tomu mnohem kyselejší prostředí než obvykle a rychle se tak odbourávají ty účinné látky v injekci, proto pak nezabírá. A (mimo jiné i) proto se správně takovýto zákrok má pokrývat antibiotiky. Navíc hrozí vstup zánětlivých bakterií přímo do krevního řečiště a tím rovnou do srdce, nagoogluj si endokarditidu, pěkné svinstvo - a hlavně smrtelné. I proto jsi pak byla celá schvácená. To nebylo z rentgenu, ale z toho, jak se ti rozlila lokální infekce v dásni či na kořeni zubu krví, pěkně do celého těla, díky otevřené ráně. Prostě; zuby - pohroma huby, jak pravil Jára Cimrman. Někdy se tomu nevyhneš, ale ten Morávek bude asi pěkné hovado, to, co ti tu píšu, ví každý poskok kolem křesla.

Omluva editorovi za OT. [zahanbení] Cítila jsem se povinna reagovat na tu záležitost s rentgenem, ať nevznikají zbytečné konspirace tam, kde k nim není důvod.

293007

09.07.2013 20:41

Řecká daňová past

RE: Jsou lepší než u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

Na zvědavec chodím už skoro deset let, vy hlavičko. O tom to asi bude. Ale to by se někdo musel podívat pořádně. Nebo záměrně vytrhujete informace z kontextu a zkreslujete fakta? To vás naučil váš nadřízený vrchní politruk? Že posílám pochvalu, skoro jako když Mladá Fronta tiskne. [mrknutí jedním okem]

A netykejte mi. Nepásli jsme spolu husy. Tady si dospělí tykají jen po vzájemné dohodě, burane.

293004

09.07.2013 20:35

Řecká daňová past

RE: Jsou lepší než u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

Už to tady zkoušíme pár tisíc let? OK, ale dnes máme mocný nástroj - internet. Ten tu není pár tisíc let. Dneska člověk nemusí být právník, aby si nastudoval zákony, počínaje občanským soudním řádem a legislativními procesy jako takovými konče. A v tom je ta finta. Jak pravil soudruh Lenin. Učit se, učit se, učit se. [mrknutí jedním okem]
Ačkoli dlužno dodat, že Oni mají pořád náskok; ten se však stále zmenšuje.

Není to o supermanství, nezesměšňujte. Je to o tom do mrtě využít svých práv. Která zatím ještě máme. A o která přijdeme, jestli budeme pasivní. Jak se říká - k tomu, aby ti zlí vyhráli, stačí, když ti dobří nebudou dělat nic.

293003

09.07.2013 11:15

Řecká daňová past

RE: pokoj -

baba_Blažková 89.?.?.?

Myslím si, že se mi v tuto chvíli nechce. A že třeba pro vás to zapotřebí není. Což je pozitivní. Jak se říká - chytrému napověz, není-liž pravdou?

292980

09.07.2013 11:12

Řecká daňová past

RE: V české demogracii je běžné platit daň z nulového příjmu. Daň za to, že je člověk na živu.

baba_Blažková 89.?.?.?

To s tím vytržením se mi nezdá. Extrakce je zákrok na pojišťovnu, včetně anestezie. Můj zubař to má taky tak. S tím, že je možno objednat si zákrok u specialisty, který prý škube zuby se stejnou lehkostí jako kdyby otrhával okvětní plátky růže. A cena je právě oněch 1600 ká. Neposoudím, já řekla, pane doktore, vy máte mou důvěru, směle do toho. Žáden cizí chlap mi nebude šahat do huby. Ač jsme se u té dolní osmy zapotili oba dva a trvalo to tři čtvrtě hodiny, ba i slza mi ukápla, přestože anestezií se nešetřilo a byla jsem pod ATB (při čtvrté injekci přímo vyvrtanou dírou do zubu už mi sestra hlídala puls). Na druhou stranu - zubaři nejsou, to vím. I já mám toho svého jaksi protekčně v rámci, dejme tomu, zaměstnaneckých benefitů. Proč nejsou? Protože nesystémovost, nesystematičnost a centrální plánování státu je fuj fuj. No tak se nedivme.

292979

09.07.2013 10:54

Řecká daňová past

RE: pokoj -

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale ano. Bourání státu, říká vám to něco?

292976

09.07.2013 10:50

Řecká daňová past

RE: kolikže mají mít k tomu Rekové DPH?

baba_Blažková 89.?.?.?

Ty vaše antikoncepční pilulky zdarma, to se mi líbí. Jsem si jistá, že i mnohým holkám z jistých komunit by se to líbilo. Pár takových znám, už jsem to zde psala, že něco jako rovnoprávnost v určitých společenstvech nehrozí a ženy tam mnohdy mají téměř status majetku. Některé z toho dělají ctnost a budou křičet, že tak je to správné, ale je to jen proto, že nemají možnost volby, ač to z našeho pohledu vypadá jako sci-fi. Dejme jim možnost volby. A tohle by byl dobrý začátek.

Nemůžete lidskou společnost přirovnávat k životu zvířat. I u nich jsou modely různé. My nejsme individuální jednotlivé rodiny, které se mezi sebou rvou o žvanec. Ač někteří se snaží takto lidskou společnost vytvarovat, všichni víme proč. My jsme nástupci rodových klanů, širší rodina. Kde právě solidarita vždy hrála prim, jinak by rod neobstál. Mimoto, když bych byla dejme tomu fena schopná leccos ulovit a postarat se tak o svůj vrh nehrozí mi, že za nějaký čásek přijde dejme tomu medvěd a řekne, hele, ty jsi lovila to a to, ale to je všechno moje a teď tě za to sežeru. Teda ono se to teoreticky stát může, ale pokud jsem schopná fena, tak se tomu budu umět vyhnout. A navíc, když má medvěd plné břicho, nemá důvod se mou nicotnou existencí vůbec zabývat. To je ten rozdíl mezi zvířaty a lidmi. To, že někdo má plné břicho a přesto chce žrát víc než potřebuje on a jeho potomstvo, je vlastnost lidská. Vy dobře víte, že planeta je schopná nás v tuto chvíli uživit všechny. Problém je, že by pak někteří nemohli mít v garáži tři rolls-royce, čtyři maserati a na svém soukromém letišti parkovat soukromou letku tryskáčů. A tak nám podsouvají blbosti o trestání úspěšných (daněmi) a o sociálním darwinismu, který jste tu vpodstatě předestřel i vy.

Odtud se odvíjí i diskuse o minimálních mzdách, kdy vy mylně předpokládáte, že ten, kdo zaměstnává lidi, vlastně nabízí službu. Pak bychom se nakonec mohli dobrat k tomu, že bychom měli makat a ještě za to platit.

Ten můj poslední odstavec jste zcela dle mých předpokladů vůbec nepochopil. Je to o vzájemnosti a o spoluzodpovědnosti za systém, který vytváříme. Ale možná je to jen nad rámec vašeho rozhledu. Dejme tomu Temelín. Začal se stavět za komárů. Ti dělňasové tam věřili, že to dělají nejen pro svou mzdu, ale taky proto, aby bylo dost elektřiny, s tím, že jí bude dost i pro jejich děti a vnoučata. A že dělají správnou věc, která má smysl. Dnes se ten smysl vytratil. Záměrně nám ho vzali a zredukovali nás na lidské zdroje. To je současná nemoc naší civilizace. A od té se odvíjí i ten sociální darwinismus v kontrastu s voláním po solidaritě, které není tak minoritní, jak by se mohlo zdát při četbě mainstreamu.

292975

09.07.2013 10:18

Řecká daňová past

RE: Jsou lepší než u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

Řeknu ti to takhle, Jarmilo. Napíšu ti to když tak do maila. [smích]
Někteří chodí sem a tak jako mají poněkud problémy se mnou coby reálnou zrzavou bestií, tak spojit si ji ještě s tímhle nickem, trefí je šlak. Což by možná byla sranda, ale teď se to nehodí.
Ten tvůj poslední odstavec - já bych to otočila ještě jinak. Až udělám, co je třeba, tak mi bude jedno, co je kolem. Ten cíl není až tak nereálný. A že mě vyrazej, no oni mě možná vyrazej ještě dřív, na to jsem příliš beran, abych byla ovečkou. S tím jsem srovnaná už dávno a na obdobný přístup jsem zvyklá. Vždyť jsem žena. [mrknutí jedním okem]

292968

09.07.2013 09:53

Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

RE: Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

baba_Blažková 89.?.?.?

Rozhodně by nějakým způsobem reagovat měl. I kdyby jen slovy. Z toho by bylo alespoň jasné, za co vlastně kope. Já osobně jeho dosavadní výroky schvaluju, ale to neznamená, že se do budoucna nemůže leccos změnit, však to známe; když ptáčka chytají...

292965

07.07.2013 22:30

Řecká daňová past

RE: kolikže mají mít k tomu Rekové DPH?

baba_Blažková 89.?.?.?

Vy to vidíte skutečně hodně zmasírovanou optikou. Pokud nejsou minimální mzdy na té úrovni, aby z nich bylo možno zaplatit alespoň jednopokoják včetně inkasa, plus žrádlo, plus hygiena a nějaké ty hadry od čongů, dostáváme se do začarovaného kruhu. Zaměstnavatelé radši zaměstnají Ukrajince, kteří budou chrápat v bývalém skladě; dvacet lidí v jedné místnosti, no problem, tihle mu navíc ve firmě rozhodně nebudou zakládat odbory nebo se pokoušet vyjednávat o mzdách jakýmkoli dalším způsobem. Ten zaměstnavatel vždycky radši zaměstná Ukrajince, který je ještě snadněji vydíratelný, ještě více bezbranný než našinec. Když juknete do inzerce "práci nabízí", tak je to z 90% dealeřina nebo telemarketing.

Ten příměr k matkám byl záměrný. Z vašich tezí vyvozuji, že lidé s příjmem pod určitou mez jaksi nemají právo mít děti. Protože pak se stávají automaticky sockami, všechno to dokrývání do životního minima etc, jen nekličkujte a neuhýbejte. Socku buďto berete nebo ne.

Až na trhu práce nastane situace ta, že je nutné zavírat provozy jen proto, že nejsou lidi, potom můžete kecat něco o sockách v tom smyslu, v jakém to tady podáváte. Tedy že někdo radši bere sociálku, než aby šel pracovat. Tady prostě nezaměstnanost je přes deset procent, s tím nehnete. A byla by stejně vysoká, i kdyby zde nebyla jistá minorita.

Rodiče a prarodiče těch, co jsou dnes na socdávkách tady postavili nejeden barák, elektrárnu, nejednu silnici, vykopali nejeden výkop. A věřili, že to dělají pro lepší zítřky. Dnes se na příští generace zvysoka s... I na ty současné. To vy ovšem nevidíte.

292887

07.07.2013 22:04

Řecká daňová past

RE: Jsou lepší než u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

Ah, brnkla jsem na citlivou strunu... A co pro to děláte, aby byl ten systém lepší, krom bušení do klábosnice?
O té srandičce kolem plyšáku mě poučovat nemusíte. Umím číst a google používám celkem s bravurou. Krom toho mám slušného pamatováka. To, že mi bylo třináct, neznamená, že jsem nevnímala, co kolem probíhá. Já jsem byla nesnesitelná oportunistka už tehdy.
A ještě jednu věc vám povím. Kdyby volby nemohly nic změnit, tak by z nich Kalous neměl takového lufta.

K té volbě - to si zkoušejte na ovce. Ovečky typu - jo, takže já tím, že jakože jenom hnípu u televíze a nic víc vlastně dělám tu onu - revoluci, no ne! Jsem já to ale hrdina! Vy jste si zvolil smrádeček a pohodlíčko a vydáváte to za ideu. Ono je to dost vyčerpávající něco dělat, že ano. A není to jen o účasti u voleb. Mně osobně to zabere minimálně jeden den v týdnu - komunikace s úřady, setkávání s lidmi, pošta. Nepočítám hodiny po nocích. Řadu let v kuse. To není o tom, dneska udělám, zítra bude hotovo. To pojíždění taky není zadarmo a doporučený dopis stojí okolo 30 ká. Takových jako já moc není. Těch, co opravdu vedou válku se systémem. Takových, co se ho snaží změnit. V tuto chvíli to však má hodnotu bezvýznamnou. Nejsme nic. Pár otrapů, kverulantů snadno rozdrtitelných mašinérií. Nic víc, než pár bzučících much. Kdyby nás bylo víc, bylo by tu už dávno líp. Jenže více je vás. K naší škodě.

292886

06.07.2013 21:41

Řecká daňová past

RE: pokoj -

baba_Blažková 89.?.?.?

Takže trh se zdravím, trh s pitnou vodou atd. jsou naprosto OK? Co takhle trh s dětmi, obchod s bílým masem, trh s orgány? Taky? Fajn, alespoň víme, s kým máme tu čest.

292829

06.07.2013 21:38

Řecká daňová past

RE: pokoj -

baba_Blažková 89.?.?.?

Švihlíková má v tomto videu pouze krátkou poznámku nakonec. Takže bych se na to na vašem místě koukla.

292828

06.07.2013 21:36

Řecká daňová past

RE: kolikže mají mít k tomu Rekové DPH?

baba_Blažková 89.?.?.?

Ona ta socka narozdíl od toho úspěšného zpravidla umí máknout rukama. Důvod, proč tak nečiní je ten, že manuální práce již není tolik zapotřebí a navíc za ni nikdo není ochoten platit. Nejsou peníze, respektive, víme, kde jsou, ale díky Reagan-Thatcherismu jsou tak nějak nedostupné.
BTW - socka je každý, kdo pobírá nějakou dávku? Tak to vám řeknu novinu, vaše máma určitě byla taky socka. Její podíl na vašem případném úspěchu snad zpochybňovat nechcete. Nebo ano? Na vás nikdy nikdo nepobíral přídavky? Za pobyt v nemocnici, kde jste se narodil, někdo platil? Ne? I vy vyžírko! [cool]

292827

06.07.2013 21:29

Řecká daňová past

RE: Jsou lepší než u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

Taky si to lze vyložit v souladu s Ústavou tak, že nevoliči dobrovolně svou neúčastí dali najevo souhlas s tím, ať za ně rozhodnou jiní. Nikdo není povinen činit ničeho, co zákon neukládá. To je z Ústavy. Taky je součástí Ústavy článek o tom, že lid dává najevo svou vůli ve volbách. Neúčastníte se - nemáte vůli. Jsou to velmi volné parafráze, ale je to tam. Dokud součástí Ústavy není přesně vymezena nezbytná percentuální účast ve volbách, smolík pacholík.

292826

06.07.2013 12:26

Řecká daňová past

RE: pokoj -

baba_Blažková 89.?.?.?

A jinak - o trhu bez růžových brýlí a bez předsudků... noční můra frikulínů.
http://www.youtube.com/watch?v=qLQl4yoQRNU

292807

06.07.2013 12:18

Řecká daňová past

RE: kolikže mají mít k tomu Rekové DPH?

baba_Blažková 89.?.?.?

Až na to, že ten úspěch je podmíněn právě prostředím, tedy i oněmi sockami, vy hlavičko. Když slyším nebo čtu podobné blbosti, vždy se kochám představou, jak úspěšný bude frikulín na opuštěném ostrově. A jak úspěšný bude na vedlejším opuštěném ostrově Dežo. Tím více je pro mne nepochopitelné, jak je toto dosud víceméně funkční prostředí posledních dvacet - třicet let (jak kde, počítám to od jednoho "skvělého" nápadu realizovaného tandemem Reagan-Thatcher) těmi "úspěšnými" systematicky a úspěšně rozbíjeno.

292806

06.07.2013 11:56

Řecká daňová past

RE: Jsou lepší než u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

A co potom? Co nastane, když 90% lidí nepřijde k volbám? Kdo k volbám zaručeně přijde, to víme, ale já to pro názornost zopakuji. Ti, kteří tam sedí, popř. jejich opozice a budou volit sami sebe. Pak ještě jejich rodinní příslušníci a kamarádíčci. To bude těch 10%. Takže znova. My máme zákon, který by upravoval minimální účast voličů, která je nutná k tomu, aby volby byly uznány coby platné? Nemáme? A proč? Tlačí někdo z propagátorů neúčasti u voleb na to, aby takový zákon existoval? Jo, ono to otravování poslanců jaksi nekoresponduje s občanským pasivismem, není-liž pravdou? Nejvíce mě na tom sejří právě toto. Nikomu neberu jeho právo nevolit. Ale míň by mě takovíto pasivisté vytáčeli, kdyby neschovávali svou lenost či nechuť cokoli dělat pro své potomstvo za falešnou "vyšší" filosofii. Nic ve zlém, Jarmilo. Znáš mě.

292803

02.07.2013 11:28

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

Není to o multi-kulti

baba_Blažková 89.?.?.?

Je to o zparchantělém systému, který už dávno neplní svou funkci. Stát je v rozvalinách. Za základní životní potřeby člověk platí majlant, avšak cetky má téměř zdarma. Zlevnila elektronika. Ale vymoci právo, slušné zacházení, to prostě nelze. Zdraví, bydlení, jídlo, náklady na toto vám zlomí vaz i když berete průměrnou mzdu. Úřady úřadují jen do té míry, aby vykazovaly činnost, tedy vymýšlejí pitomé směrnice, pro občany nedělají nic. Policie si nechce pálit prsty s ničím. Policisté mají své jisté, plat, výhled na důchod. Proč se namáhat, to budou mít i když budou něco dělat, i když dělat nic nebudou. Díky tomuto v naší společnosti nefunguje žádné právo krom práva silnějšího. A silnější je ten, kdo více řve. Jednotlivce lze snadno rozdrtit v soukolí úřední mašinérie. Skupinu, která táhne za jeden provaz těžko. To je ta výhoda, kterou oproti nám cikáni mají. Vám se to nelíbí? A kdo vám za to může? Kdykoli vás onálepkují, v momentě kdy začnete o sociálním smíru, o svých právech - na bydlení, na zdravotní péči (což lze uvést do funkčního provozu), jste onálepkován coby soudruh a mééédia vám vysvětlí, že jste závistivá socka. Co uděláte? No co uděláte? Připažíte, schováte se do svého mrňavého bytečku, v lepším případě jdete okopávat rajčata. Vy přece nejste žádná socka, tak svědomitě volíte pravici, i když vám krade vaši zem pod vaší prdelí. Co dělá cikán, když sáhnete na cikána? Letí pro mačetu a řve, "Sahají na mého bratra!" Uděláte vy totéž pro svého souseda? Hovno, hovno, zlatá rybko. Tak se nedivte, poserové.

292554

27.06.2013 20:15

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

K těm partnerům, co spolu žijí. Je třeba definovat si pojem "normálnosti". Normálně se chová ten, kdo se chová jaksi obvykle, konformně, někde se to dokonce rozebírá i na procenta, zejména mozkozpytci z oblasti psychologie a psychiatrie jsou na normálno machři. Ta dolní mez je, tuším, 30%. Taky patřím v jistých oblastech k nenormálním, to v žádném případě nepopírám. Normální je nechodit k volbám, normální je nehasit, co mě nepálí, normální je nechtít po úřadech, aby dělaly svou práci tak, jak mají, normální je nepsat odvolání, když přijde exekuční výměr, normální je litovat se a nadávat v hospodě, ale nic konkrétního nečinit. Normální je nevěra. Normální je minimálně jednou do týdne se opít. Normální je čekat na výplatu i několik měsíců a nepodnikat žádné právní kroky. Normální je překračovat rychlost na silnici, plkat přitom do mobilu a normální je také nepoutat se pásy.

Opravdu? Možnost volby, říkáte?

Je normální agorafob? Nikomu neubližuje, taky si to nevybral... Je normální pedofil? Vždyť krom sexuálních preferencí je to člověk jako každý druhý... Je normální člověk z downovým syndromem? Je normální ten, komu chybí nohy?

U těchto případů si člověk řekne, jistě, je to jistá odchylka, mentálni, zdravotní, psychická, sexuální, ale proč je preventivně ostrakizovat, že. Souhlas. Já taky neostrakizuju homosexuály. Ale NIKDY nebudu tvrdit, že je to normální. A nechci, aby v takto nenormální rodině vyrůstaly děti druhých lidí. Tady je ta čára. Mají-li se rádi, nechť se mají rádi. Jsem skutečně člověk přející, zejména v tomto ohledu, a to bez ironie.
Podaří-li se někomu z nich otěhotnět, ať si to vyříkají mezi sebou a ať si užijí plod své vzájemné lásky. (Toto už není zcela ironie prostá poznámka.)
A koneckonců, proč ne.

Ale! Dokud systém nevyčerpá všechny prostředky pro podporu biologické rodiny, aby děti nekončily v domovech či ústavech, je absolutně zvrácené vůbec začínat takovouto debatu, zda by homosexuálové, tedy nenormální (jakože odchylující se od normálu) lidé mohli adoptovat cizí děti. A systém nemá zájem vůbec cokoli řešit. Právě naopak, viz výše. Přičemž spoustě nežádoucích jevů v rodinách LZE zabránit a mnohdy i PŘEDEJÍT. Homosexualitu naopak nijak potřít nelze, s tou se lze pouze smířit. Ne však ji adorovat.

292296

27.06.2013 19:36

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

Kde se navážím do cikáňat? Přečtěte si laskavě moje příspěvky pod kterýmkoli článkem zde týkající se romské problematiky, než mě začnete nálepkovat. Jo, naznačit, že jsem rasistka, když poukazuji na něco, co vám nevoní, jak typické pro demagogy.

A ještě jednou a pomalu.

Bod 1: V Británii a v Norsku je běžné, že se děti odebírají z funkčních rodin jen proto, že se někomu něco "nezdá" - zcela dle klasického přísloví o psu a holi. Tyto děti jsou zpravidla ihned svěřeny do pěstounské péče, protože ústavní péče je TAK škodlivá, že áno. Nejsou výjimkou případy, kdy pěstounem se stává ten, kdo udá rodinu na sociálce. Rodiče mohou své děti vídat max. 4x do roka. Jedna slza a mají zákaz styku, protože působí škodlivě na své děti.
V Itálii se ztratilo několik dětí adoptovaných ze Slovenska. Je více než důvodné podezření, že byly "rozebrány na náhradní díly".

Bod 2: V současné době je pěstounů dostatek, někdo si dal hodně záležet, ale pěstouni nemají děti, stále čekají, stále čekají... prý na dítě vhodné. A dětské domovy jsou stále plné. Těch, které jsem zmiňovala v předchozím příspěvku. Z čehož vyplývá, že pěstouni zde v tuto chvíli evidentně nejsou proto, aby ulevili dětským domovům. A teď se chtějí přidat ještě pěstouni homosexuální. Paráda.

Bod 3: V ČR a pravděpodobně v celé EU nejsou zákony, které by postihovaly sociální pracovníky, pokud škodí. Jak je to možné? Vždyť i policista může být zažalován pro zneužití pravomoci veřejného činitele! Ne tak sociální pracovník. V momentě, kdy se zahájí jakékoli řízení, jehož účastníky jsou děti, je sociální pracovník "zaštiťující práva dítěte" účastníkem řízení a jako takový tedy může lhát, falšovat důkazy atd. stejně jako kterýkoli jiný účastník kteréhokoli jiného řízení, včetně řízení trestního. Znovu se zeptám. Jak je to možné? Proč nemá status veřejného činitele, svědka...?
A sama si i odpovím. Je tomu tak, protože někdo chce, aby tomu tak bylo. Někdo potřebuje, aby byla rodina vydíratelná, popřípadě aby mohla posloužit coby líheň, uznají-li to ti, kteří mají skutečnou moc, za vhodné. Jakou moc mají ve skutečnosti homosexuálové?

http://www.youtube.com/watch?v=n8OeFLds3lk

http://www.youtube.com/watch?v=wxvUaU3aaug
http://www.youtube.com/watch?v=cUqY-0njs7M
http://www.youtube.com/watch?v=bSQAuxgErsc
http://www.youtube.com/watch?v=ZqIaoc4X8lw

http://www.youtube.com/watch?v=2UXoRhyTCXo

To jsem ale homofob a rasista, co!?

292294

27.06.2013 18:46

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

baba_Blažková 89.?.?.?

Předběhla jste mě. Je to o tom, že mužská sexualita je agresivnější. Proto jde-li o homosexuální útoky, mají muži bohatší zkušenosti než ženy. Jde-li o heterosexuální, tam je tomu naopak. [mrknutí jedním okem]
A dodávám, že pár lesbiček znám také, ne, že by se některé neotázaly, zda náhodou nejsem alespoň trošišinku přihřátá a zda jsem si tím jista. Ale po skálopevném ujištění, že jsem si naprosto jista svou heterosexualitou to vždycky pobraly. Co mi vyprávěli mí mužští přátelé, tak u nich to takto nechodí. Stejně jako když já coby žena pošlu otrapu do patřičných mezí. Nějak mají ti chlapi v tomto vedení kolem chmelnice či co.

292290

25.06.2013 11:07

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: zaklad

baba_Blažková 89.?.?.?

Pozor na výrazivo, člověče. Na dřeň osekáno, jediným úkolem muže v prvobytně pospolných společnostech bylo ochránit ženy, tedy rod, pře jinými muži. Všechno otatní zvládaly samy. Že se ženám nelíbí být pouze pasivním přihlížečem v těchto mužských hrátkách, je jen logické.

292148

24.06.2013 23:54

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: latentní homosexuálové?

baba_Blažková 89.?.?.?

Zdravý rozum úřadů je oxymoron.

292123

24.06.2013 23:51

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: svoboda a křesťané

baba_Blažková 89.?.?.?

Tady nejde o to, co si homosexuálové dělají spolu navzájem. Oba souhlasí, jsou-li oba dospělí, svéprávní, no problem. Ať si užijí, ať se mají navzájem. Vždyť je to prima najít spřízněnou bytost. Ale ať do toho netahají ostatní. Toť vše. Nevšimla jsem si, že by tady někdo pořádal pogromy na homosexuály. Všimla jsem si však, že je nám homosexualita vnucována coby norma, přičemž normou rozhodně není, je to odchylka.
Jen nevím, zda se mnou budou souhlasit pánové náruživě sledující lesbické porno. Nic proti lesbičkám, jen tak trochu narážím na pokrytectví některých.

292122

24.06.2013 23:42

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Ach jo

baba_Blažková 89.?.?.?

A vy se cítíte být více zvířetem jednajícím výhradně na základě pudů nebo lidskou bytostí? Když už ospravedlňujete chování některých jedinců tím, že zvířata přece také...

292120

24.06.2013 09:34

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 88.?.?.?

Za své děti nesu odpovědnost. Kdyby bylo některé z nich homosexuální, rozhodně bych je nezařízla. Nicméně bych jim vysvětlila, že některé rubikony jsou prostě nepřekročitelné. Sexuální preference je jedna věc a rodinný život je věc druhá. Sexuální život a rodinný život nejsou totéž. V ideálním případě se doplňují, to je vše. Nelze dosáhnout ideálu nařízením úchylných norem.

K pěstounství - pokud jsem za něco placen, beru to jako výkon povolání. Takže mentálně postižené děti atd. odmítat, je hovadismus. Adopce jsou drobítek jiný cup of tea, tam rodič nekonzumuje tolik výhod. Nicméně bez neprůstřelného právního řádu bych se nehnala ani do tohoto. A jádro pudla spočívá v jasném stanovení povinností orgánů, které mají toto na starost včetně právních postihů, pakliže své povinnosti neplní, popřípadě pravomoci z jejich funkcí vyplývající zneužívají. Což zde chybí a to citelně. Jakmile jsou někde neomezené pravomoce, směřuje to k fašismu.

Do mých dětí se nenavážejte. Ty mají se svou duševní kondicí dost práce právě kvůli věcem, na které zde upozorňuji.

292083

24.06.2013 05:29

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

To bych neřekla. 25% je dost alarmující číslo. Spíš je mi záhadou, proč si stát takto deviantní chování hýčká. Měla bych tip. Dokud byla jakási baba Blažková týrána doma, neměla čas ani náladu na to, aby se sdružovala ve sdruženích, chodila na demonstrace, vstupovala do stran a následně se nechávala delegovat do různých akčních výborů, otravovala poslance kvůli děravým zákonům, otravovala tajemníky na magistrátech kvůli překračování pravomocí výkonných institucí atd.

Je pro systém užitečné mít vystresované a deprivované občany. Pak nemají moc času koukat, co se děje kolem, neb mají dost starostí sami se sebou.

292062

23.06.2013 19:53

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

Já osobně bych své dítě nesvěřila vůbec nikomu a o ostatních věcech se budeme bavit, až bude prdel rodit.

Pro ty, kteří zde používají mozek, bych si dovolila zdůraznit, že heterosexuálních zájemců o děti z dětských domovů je dost. A čekají. A nemají. Víte proč? Má to totiž zádrhel. V dětských domovech není dost dětí na míru pěstounům. Většinou jde o cikáňata, často problematická, často mentálně zaostalá. Tyhlety děti žádný pěstoun, ani homopěstoun nechce. Ani adoptivní rodič. Takže odkud se budou brát děti na míru už tak dost protěžovaným (viz stránky MPSV, pěstounské dávky) nebiologickým rodinám? No kdepak? Podívejte se pravdě do očí, zabedněnci!

A do toho homoklády, které se cítí diskriminovaně (připomíná mi to scénu z Life Of Brian, kdy Stan chce být Lorettou a bojovat za své právo mít děti, přestože nemá dělohu). Všichni víme, jak kouzelné slovíčko je slovíčko "diskriminace"- Už teď vidím srdceryvné pořady v TV, jak homopár čeká marně na přidělení blonďatého andílka, avšak nedostane jej, ne proto, že blonďatí andílci v děcácích nejsou, ale protože jsou diskriminovaní!

[bliji]

292039

23.06.2013 00:49

Evropské národy v boji proti homosexualitě

Tak ještě tu pedofilii...

baba_Blažková 89.?.?.?

- prý že otcové málo věnují pozornost klitorisům svých dcer a tak... http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/6254-...

292000

23.06.2013 00:36

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale tady přece JE řeč o genitáliích a způsobu jejich užívání, ne? O čem jiném je to, jestli to dělám homo nebo hetero?

Někomu to možná přijde překvapivé, před cca deseti lety jsem byla pro uzákonění homoseuálních sňatků, co by ne, když se mají rádi, že áno, avšak dnes je situace jiná. Homolobby chce naše děti. A tady, kurva, končí sranda.

291999

20.06.2013 06:18

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Daně nevadí, vadí parazité

baba_Blažková 89.?.?.?

>Nasi predstavitele jsou voleni

Opravdu?

291790

15.06.2013 23:40

Vzkaz policistovi číslo 317241

A už jsi četl náš nový Občanský zákoník?

baba_Blažková 89.?.?.?

Jen pro silné žaludky, hlavně ta sekce o dlužnících a věřitelích a způsobu postupování závazků dalším osobám/subjektům.

291531

15.06.2013 12:07

Proč bílí extrémisté nechtějí přijímat multikulturní obohacení?

RE: Za všechno můžou cikáni! (A pošťáci.)

baba_Blažková 89.?.?.?

Ještě připojím malou doušku. Jsem nevýslovně happy, že v mém stávajícím zaměstnání mi dávají výplatu na ruku. Je to už třetí zaměstnání z těch X, kterými jsem za posledních dvacet let prošla, kde mi toto tolerují. Měla jsem jednou řeč se svým šéfem, kdy mi vysvětloval svou daňovou politiku a s vážnou tváří tvrdil něco o tom, že nemíní dotovat Lakatoše. Pokud nedejbože někdy nastane situace, kdy budu tímto zaměstnavatelem tlačena ke zřízení si účtu v bance, budu nucena mu vysvětlit, koho nemíním dotovat já.

291490

15.06.2013 12:01

Proč bílí extrémisté nechtějí přijímat multikulturní obohacení?

Za všechno můžou cikáni! (A pošťáci.)

baba_Blažková 89.?.?.?

Vzpamatujte se. Cikáni jsou nuceně usazení teprve pár generací. Mnozí z nich mají ještě generační otisk ohledně kočování v krytých vozech. Tohle je běh na opravdu dlouhou trať. Jejich hněv vůči nám - bílým - má stejně "racionální" základ jako náš hněv vůči nim. Je třeba s nimi pracovat a to formou práce terénní, nikoli vytvářením etnobyznysu. Za dobrou věc považuji upřednostňvání romských dětí při přijímání do školek. Za špatnou věc považuji to, že školek je tak málo, že je třeba někoho upřednostňovat. Jako první je třeba pracovat právě s dětmi, vytvářet jim vzory, motivovat je. Dospělí jsou už bohužel zaseklí ve špatných vzorcích chování a projevů. Vztáhnu to na nezaměstnanost - dokud bude nezaměstnanost (ta faktická) na 15ti procentech, je blbost, co blbost, je vrchol pokrytectví tepat cikány za to, že jsou nezaměstnaní.

A to vám říkám jako člověk, který bydlí v Ostravě - Vítkovicích. Jako člověk, který bydlel jeden čas coby člen jediné bílé partaje v domě plném cikánů a měl třikrát během roku vyloupený byt.

Je nutno si uvědomit, že cikáni žijí v jisté formě hierarchie, mají svou elitu, na niž byli zvyklí spoléhat ve zlých časech. V jejich kočovných skupinách, když nastal hlad, bylo právě na jejich vůdcích obstarat jídlo pro celou skupinu, byli za ni zodpovědní. Teď mají nové šéfy - nás (v přeneseném slova smyslu). Oni dělají, co umí, aby přežili. My ne. Nám se tvrdí, že trh, že trestání úspěšných, že každý má stejnou startovní čáru - lži, lži, lži. A my je žereme i s navijákem. Dobře nám tak. Ostatní jsou jen důsledky.

291489

15.06.2013 11:35

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Taky si myslím, že to je puč ...

baba_Blažková 89.?.?.?

Hlavně jde o to, že všechno to, z čeho je kdo obviňován trestné JE. Jenže ti pánové nahoře jsou už tak oprsklí a páchají tolik svinstev (a horších), že toto je pod jejich rozlišovací schopnosti.

291488

15.06.2013 11:31

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Jacob

baba_Blažková 89.?.?.?

V případě, že šlo o volby, kde se volí osobnosti, nikoli strany, tak ano. To jste nedefinoval (záměr?).
To však nebude ten případ, že?

291487

14.06.2013 20:15

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Kam bude po tejto kauze smerovat Cesko??

baba_Blažková 89.?.?.?

A Zaorálek provedl co, tedy krom toho, že coby puboš párkrát čichal toluen a coby adolescent pojedl psa?

291449

14.06.2013 19:15

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Jacob

baba_Blažková 89.?.?.?

Klepe jak ratlík bych neřekla. Je nasranej. Taky bych byla. Vy si asi nepamatujete, kdo vyhrál poslední parlamentní volby, co? Dodávám, že můj hlas neměli, postup však byl nelegitimní.

291445

08.06.2013 12:20

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Protokoly

baba_Blažková 89.?.?.?

Můžou vám vzít děti (a dát je na hraní homokládám v lepším případě, v horším je rovnou rozeberou na náhradní díly). Zákony, které to umožní, už zde máme. Jediné, co zde nemáme jsou zákony o státní službě, zákon o sociálních pracovnících/opatrovnících, zákon o soudních znalcích je neuvěřitelný paskvil (záměr?). Z čehož vyplývá, že Oni si mohou dělat, co chtějí - zákony jim to umožňují. Vy ne.

290967

06.06.2013 14:48

Velký bratr sleduje a hlásí zpochybňovače očkování

RE: RE prosím

baba_Blažková 89.?.?.?

Andrew - vaše příspěvky jsou čím dál lepší. Máte někde blog? [smích]

290907

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 8

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 9

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
24,17 Kč
Euro
26,91 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,24 Kč
Švýcarský frank
25,16 Kč
100 japonských jenů
22,45 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 036,56 Kč
1 unce stříbra
438,51 Kč
Bitcoin
230 815,36 Kč

Poslední aktualizace: 1.6.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 332 303