Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané trodas

Nalezeno 2376 příspěveků, 8 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

18.12.2015 00:55

Bruselský útok na Maďarsko

Demokreatura

trodas 77.?.?.?

Ano, demokreature je šaškárna a volby jsou atrakce. Nicméně nesouhlasím s tím, že nemá cenu jít volit a že má cenu spíšezvolit ignoraci voleb. Důvod je ten, že argument, že když bude parlament zvolen 1% voličů, tak nebude mít legitimitu, nebude fungovat.
Prostě řeknou, že ten zbytek si to tak příl, protože kdyby si to nepřál, tak by volil jinak.

...

Ukázkou, že věci lze změnit je likvidace ODS. Do nedávné doby nejsilnější politická strana a najednou - nula a nikdo po ní už neštěkne.

Shodně můžu dopadnout vlastizrádci z opačných stran, budou-li lidé masově volit Svobodné, Okamuru a... no, to je vlastně vše. Konvička se zdá trochu mimo... ten by zavíral i ty, kdož s ním nesouhlasí [překvapení]

...

Odvolatelnost politiků

Navrhuji vyhlásit generální stávku v placení daní - tedy spojenou s občanskou neposlušností, dokud nebude změna volebního zákona tak, aby politici šli odvolat.

Jinak nežijeme v demokracii, když politika lze zvolit ale už ne odvolat.

Jde o zavedení jednoduchého volebního systému: Už žádné přepočítávání - máme tu 10M lidí a 200 poslanců. Volební obvod tedy bude po 50k lidech a ti si zvolí svého poslance, ten je bude zastupovat, tečka. Žádné podvody s procenty, atd. Nikdo nebrání poslancům se sdružovat do stran, ale podstatné je, že budu odpovědni jen svým voličům - tedy žádné hlasování "dle partaje" - dle zájmů a preferencí voličů, resp.. jejich majority!

Odvolatelnost:
Pokud v daném 50k obvodu začnou lidé být s jejich poslancem nespokojení, tak na Magistrát začnou chodit podepisovat petici za jeho odvolání. Pokud byl poslanec zvolen 10k hlasy, tak 5k + 1 hlas = okamžitě ztrácí mandát a všechno, co bylo odhlasováno před méně než 3 měsíci se vrací k projednání, jakmile bude nový poslanec zvolen pro tento volební okruh.

A bude náš a buď bude zastupovat nás, nebo zase poletí. Snadné, efektivní a nenáročné. Volby ani není nutno znovu opakovat, pokud bude poslanec sloužit a hájit naše zájmy dobře - proč by nemohl zůročit své zkušenosti delším obdobím? Klidně doživotním.

Navíc malá možnost paralyzovat tzv. zákonodárný sbor také není od věci, vše co zplodili za posledních 20 let přineslo jen problémy... takže zpomalení chrlení nových zákonů také není od věci.

Za takovéto principy stojí jít do stávky a občanské neposlušnosti, ne? Nebo necháme našim dětem stejný bugr a demokreaturu, jako tu máme dnes...?

343233

17.12.2015 02:08

Sýrie: Závěrečná trubkostánová válka

RE: odříznout Evropu od surovin

trodas 77.?.?.?

Nuž, je možné, že se mýlím. To se stává, jsme lidi a jsme omylní. Nicméně by bylo hezké, kdybyste uvedl v ČEM KONKRÉTNĚ se mýlím a uvedl odkazy na zdroje, ze kterých přinejmenším vyplyne, že se mýlím.

Toliko "tlučhubářsky" tvrdit, že se někdo mýlí, umí každý. Nicméne je to jen mlácení prázdné slámy - KONKRETIZUJTE TO! Rád se poučím...

Pokud dolar má vydržet už jen do náběhu na válečnou ekonomiku, tak je můj argument platný a stále jde o směšné, bezcenné papírky. Stejně jako všechny ty dluhopisy a další nesmysly, za které ČNB vyměnila naše zlato, viz:
http://uloz.to/xoavXjfL/cnb-struktura-vyse-rezerv-pdf

Shodně jako když dolar nahradí Amero, nebo speciální měna MMF/IMF (jejich právo vytvoření takové měny existuje...), tak platí mé postuláty, že:
- důvodem jednání USA a banksterů je neudržitelný dluh USA
- na oko jde o válku za záchranu dolaru, ve skutečnosti jde o válku za záchranu systému frakčního rezervního bankovnictví, který zotročuje všechny na planetě
- také jde o válku za záchranu "velkého klacku banksterů" - USA

Takže i podle Vás tady v zásadě není sporu o tom, proč se věci dějí - nechápu tedy stále v čem se mýlím a kde jsou podklady pro toto tvrzení.

343192

15.12.2015 16:35

Sýrie: Závěrečná trubkostánová válka

RE: odříznout Evropu od surovin

trodas 77.?.?.?

1) Zbigniew Brzezinskij: Mocní ztratili kontrolu nad dialogem
-----------------------------------------------------------
http://6b.cz/WhE
"V posledních dekádách došlo díky sociálním změnám k celosvětové a bezprecedentní historické akceleraci. Hlavně pro instantní, masovou komunikaci, jako je rádio, televize a internet, které kumulativně stimulují obecné uvědomění-si a probuzení masové politické povědomosti. Výsledný, široce celosvětově rozšířený populární aktivismus, je prokazatelně nepřátelský k externímu ovládání toho druhu, jaký uspěl v dobách kolonialismu a imperialismu. Přesvědčení a vysoce motivovaní aktivisté vytvořili odpor politicky uvědomělých a historicky odmítavých lidí k externímu ovládání, jenž se prokázal být víc a více obtížněji potlačitelný."

343123

15.12.2015 16:35

Sýrie: Závěrečná trubkostánová válka

RE: odříznout Evropu od surovin

trodas 77.?.?.?

S článkem souhlasím a souhlasím i s Vaší myšlenkou o tom, že "nejde o fosilní zdroje jako takové." To opravdu nejde. Kriticky důležité je jen to, za jakou měnu se prodávají.

Přímá podpora teroristů hrozí vždy pořádným průšvihem (dnes už není rok 1980, máme internet a mocní celého světa ztratili kontrolu nad dialogem a ví to 1) ) a tak zbývá jen otázka: Proč to USA dělají?!:
Vložený obrázek

Protože mají dluhy a brzy se položí: http://www.usdebtclock.org

USA mohou odvrátit svůj krach jedině tak, že celý SVĚT za ně bude platit skrze petrodolar jejich dluhy. A pak tedy zkrachuje (ale později) celý svět... http://6b.cz/6TL

Je tedy podstatné, aby do Evropy dodávaly uhlovodíky spřízněné blízkovýchodní diktatury, projevující-se např. takto: b.cz/s6k

Protože tyto diktatury drží USA při moci a tedy budou vždy platbu realizovat v dolarech, chtějí-li vládnout dál (a neskončit na kandelábrech kam patří).

Rusko chce platby naopak realizovat v měnovém koši, Rublech či Yuanech = stalo se tak úhlavním nepřítelem USA a musí být démonizováno a zničeno (první to udělal Saddám, pak Kaddáfí, Irán by také chtěl... už vidíte, co je spojuje?) a když to nejde, tak alespoň odříznuto od Evropy (Ukropi na Ukrajině to už zařídí).

USA jde o všechno - všechno anebo krach. Takže jak propaganda bude sílit, tak i podpora teroristů. Pozor na to, jak budou další 11. září, jako 13.11.2015 v Francii...
The Paris Attacks Are Just The Beginning
http://6b.cz/2W3


PS. Rothshieldovským elitám je nějaké USA ukradené, včetně dolaru. Problém je, že lidé se probouzí a začínají chápat 1) že vlády jsou jen loutky a že nežijí v demokracii, ale ve finančním otroctví pro bankstery.
Krach USA - které využívají pro kontrolu světa - a dolaru by jim znemožnil ovládnout svět, což je jejich dlouhodobý (staletí) plán. A navíc by to spoustě lidí fakticky otevřelo oči (takže by jejich vláda velmi pravděpodobně navždy skončila), takže raději půjdou do WW3, než aby tohle dopustili.

The Road to World War 3 (dabing)
http://6b.cz/fCp

343122

15.12.2015 16:19

Sýrie: Závěrečná trubkostánová válka

RE: Mizí nám webovky?

trodas 77.?.?.?

Optejte se svého ISP, co se děje a trvejte na vysvětlení. Mě obojí jede:
http://postimg.org/image/jtmqutk4r/
http://postimg.org/image/6zsc03p57/

(WinXP SP3, FF 10.0.10 ESR, NetTV kabelový modem)

343121

09.10.2015 14:43

Rusko musí v Sýrii spolupracovat s USA, ne proti nim

RE: ZB mimo mísu, jako ostatně vždy.

trodas 77.?.?.?

Proč se ten magor dostává ke slovu? Zbigniew Brzezinskij je totiž Obamův velký přítel a učitel:

Obama outstanding friend and mentor Zbigniew Brzezinskij
http://youtu.be/dkamZg68jpk?t=9m15s

A protože to byl on, kdo vymyslel Afghánskou past. O co jde? O to, že USA 6 měsíců předtím, než do Afghánu Rusové přišli demokratcky zvolené vládě pomáhat v boji s teroristy ("Bojovníky za svobodu", jenž mají ty "nejvznešenější lidské ideály": http://uloz.to/live/xCrHrTPK/taliban-are-freedom-f... ) a zahájil tak rozpad SSSR. Je tedyvnímám jako člověk, který Rusa dostal na kolena.

V roce 1998 válečný zločinec Zbigniew Brzezinskij uvedl, že financovat teroristy v Afghánu začali půl roku před tou invazí Rusů s tím cílem, že Rusy k invazi vyprovokují. Když se ho reportér optal, jestli to nebyla přímá provokace tak si uvědomil co řekl a otočil to tak, že řekl, že "my jsme nedotlačili Rusy k invazi" ale "vědomě jsme zvýšili (našimi akcemi) pravděpodobnost, že k tou dojde." (jako kdyby to nebylo to samé...) Dále to líčí jako že "políčil na Rusy Afghánskou past" a že to Carterovi prezentoval tak, že "dá Rusům jejich Vietnam."
http://dgibbs.faculty.arizona.edu/brzezinski_inter...

Shodně ve svých pamětech nazvaných trefně "Ze stínu" uvedl Robert Gates, ředitel CIA pod Ronaldem Reaganem a Bushem seniorem (dále byl Ministrem obrany pod Bushem juniorem a Obamou!), že ve skutečnosti USA začaly tajnou operaci 6 měsíců před invazí Rusů. Jejím nezakrývaným cílem bylo vlákat Rusy do Afghánské bažiny...
http://books.google.com/books?id=M51ssIgLMl8C&pg=P...

http://youtu.be/oMjXbuj7BPI?t=11m38s


Členové CFR jsou známí váleční zločinci - a Brzezinskij nechybí:
http://youtu.be/p8ERfxWouXs?t=20m21s
(McGeorge Bundy, Henry Kissinger, Zbigniew Brzezinskij)

...

A USA tu jde o všechno. Je tedy jasné, proč CFR volá "Na zteč!"

340468

28.09.2015 18:16

Dopis čtenářky

RE: Pro zacatek by jednoduse..

trodas 77.?.?.?

Jednoduché to není, vy chcete po lidech změnit jim po 70+ let vtloukané rozdělení světa politiky na Pravici a Levici [mrknutí jedním okem] To opravdu není jednoduché, to většina nedokáže. A není možné se na ně pro to ani zlobit, ani je označovat na ovce. Většina z nás někdy také byla tzv. ovcí...

A je třeba nepropadat naivním představám. Musíme vycházet z lidí takových, jací jsou. Ne si je idealizovat.

Takže - hnutí, které získá podporu těch 99%, musí mít jeden jediný jasný cíl:
Já navrhuji odvolatelnost politiků - vše ostatní se vyřeší samo, jakmile budeme mít NAŠE zástupce, ne zástupce kapitálu, banksterů a dalších... a to zástupce, nad kterými budeme mít kontrolu, kdyby po zvolení chtěli začít vykonávat zcela jinou agendu, než pro kterou byli zvoleni.

K hnutí se může přidat každý (bereme komunisty i neonácky, anarchisty i ufouny), ale každý je okamžitě vyloučen a nemluví za dané hnutí, když ho zneužije k propagandě vlastního názoru na jiné otázky (politické), než které jsou cílem hnutí.

...

Nic nezničilo Occupy Wall Street lépe, než pár nadšených neomarxistů s rudými vlajkami. Viz. toto video, brilantně předpovídající nevyhnutelný konec:
http://youtube.com/watch?v=30Ie-Xr6NMY
(stejně tak funguje swastika, KKK nebo volání po konci kapitalismu, atd...)

Opět - chce to otázku, na které se těch 99% lidí shodne. Nebude a nesmí být možné propagovat v rámci daného hnutí (ani oblečením, ani transparenty, ani projevy) jakoukoliv jinou otázku.

...

A návody na to, jak postupovat aby se situace zlepšila, jsou tu dávno:
http://youtube.com/watch?v=8Zq4f6WYmHU

A jsou docela jednoduché. Jedna ze zásadních publikací o tom, jak pomocí Publc Relations ovládat masy:
http://ulozto.cz/xf8Joet7/psychologie-davu-gustave...

Ano, Psychologie dave of Gustava LeBona.

Jinak řečeno - víme jak na to a můžeme situaci změnit k lepšímu.

340079

11.08.2015 13:48

Zrůdy na Ukrajině. Made in USA

RE: Kdo neviděl

trodas 77.?.?.?

Zajímavé jsou i fotografie z Ukrajiny:
http://s923.photobucket.com/user/ax2cz/library/ban...

V massmédiích to ale člověk neuvidí... takové obrázky by mohly vzbudit otázky, zdali jde o "operaci proti teroristům" nebo ničení infrastruktury a vraždění civilistů...

337948

01.03.2015 16:28

Němcovova vražda byla s největší pravděpodobností provedena pod falešnou vlajkou

RE: Další Putinova chyba.

trodas 77.?.?.?

Nesouhlasím s tím, že nešlo o selhání. FSB si tuto možnost měla ohlídat a Němcova hlídat. Zejména po interview, ve kterém se jasně vyjádřil tak, že ho mohou zabít:

http://sobesednik.ru/politika/20150210-boris-nemco...

[Presstituti] Zajímavé. A vy po takových rozhovorech s matkou jste se nezačal bát, že Vás Putin v nejbližší době může zabít osobně nebo přes prostředníky?
[Němcov] Víte, ano… trochu. Ne tak silně jako matka, ale přece jen… bojím se ho, ale ne tak mnoho. Pokud bych se bál velmi, těžko bych vedl opoziční stranu. (…)
[Presstituti] Doufejme, že přece jen zvítězí zdravý smysl a Putin vás nezavraždí.
[Němcov] Dej Bůh. Doufám v to..


Tím se de facto podepsal rozsudek smrti. Pro USA už měl nulovou hodnotu a takto posloužil jako super mučedník před demonstrací síly USA.

Cituji jiného pozorovatele: "Smrt Němcova je pro ruskou opozici, Západ a USA jako dar z nebe, mrtvý má pro ně mnohem větší cenu než měl živý. A navíc už nic nevykecá."

328025

23.09.2014 01:08

Nástup fašismu

...a je moc zajímavé...

trodas 77.?.?.?

...že jinak vůči jakýmkoliv projevům, které lze alespoň vzdáleně označit byť jen za propagaci fašismu, se EU a USA ostře vymezují.

A přitom podporují tohle:
http://s923.photobucket.com/user/ax2cz/library/ban...

Jak zoufalí, musí být, když se o straně Svoboda a těchto pánech dávno ví, že si na neonácky jen nehrají - oni jimi jsou:

Oleg Tiahnybok chce pohřbít Banderu a "další hrdiny Ukrajiny" v Kyjevě:
http://en.voicesevas.ru/news/analytics/2827-tiahny...

Řádění Banderovců na Ukrajině - Volyň, 1944
https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=...

Holt asi není spokojen s tím, že ho židovský Wiesenthal institut řadí v první desítce nejvíce židy nenávidějících veřejných osob (5 místo):
http://cs.wikipedia.org/wiki/Svoboda_%28politick%C...
"The Wiesenthal Center also cited Oleg Tyagnibok (No. 5) from the fascist Ukranian Svoboda party. He urged purges of the approximately 400,000 Jews and other minorities living in the Ukraine and has demanded that the country be liberated from the "Muscovite Jewish Mafia.""

Holt je to nově kámoš USA, takže takovéto návrhy jsou vlastně v pohodě, že? [velký smích] [velký smích] [velký smích]

317855

23.09.2014 00:46

Jediné dvě jistoty ohledně tragedie Boeingu MH17

Prustrely a zásahy v trupu MH17 vylučují Buk

trodas 77.?.?.?

předběžná zpráva k MH17 letu:
http://www.scribd.com/doc/239143558/Preliminary-re...

"damage observed in the forward fuselage and cockpit section of the aircraft"

Fakt číslo 1 - poškození externími objekty je JEN v před ní části letadla = čti, kokpit a těsně za ním:

http://s15.postimg.org/anqg0sz2z/Boeing_777_MH17_z...

Proč je to důležité? Protože tak zásah z Buku nevypadá. Buk vyletí nad letadlo a zasype ho šrapnely a tlakovou vlnou se pokusí zlomit křídla... a většinou uspěje. Problém je v tom, že NELZE směrovat šrapnely vůbuchu Buku na tak malé místo na letadle, kde NIC JINÉHO není zasaženo...!

Fakt číslo 2 - utržené matky šroubů, držících pancéřované skleněné tabulky kokpitu, prokazují explozi uvnitř v kokpitu a tím vylučují Buk.
http://postimg.org/image/n8lcut8rn/
Při dekompresi vniknutím střepin z Buku ještě žádné letadlo neexplodovalo, pokud je mi známo (ale doporučuji studovat Ukrajinský sestřel jednoho civilního letadla už před tímto MH17 sestřelem).
Naopak pokud v uzavřeném prostoru kabiny (extrapevné dveře do kokpitu se tentokrát vymstily) vybuchnou granáty, tak se stane co, Kefalín? Vyvalí to okna a kokpit to roztrhá na kusy.

...

Jakákoliv debata o Buku, radaru a pod. je tedy nadále zbytečná. Můžeme se dohadovat proč očití svědci mluví o stíhačkách:
http://www.youtube.com/watch?v=yzAgg1kQNCU

...ale je to nepodstatné. Pozornost je třeba věnovat tomu, že průstřely jsou jen v oblasti kokpitu a utržené matky šroubů, držících pancéřované skleněné tabulky kokpitu, prokazují explozi v kokpitu. End of story, case closed.

317852

17.09.2014 12:45

Proč jsem oficiálně nepodpořil projekt Rekonstrukce státu

Striktně právně máme tříkomorový systém.

trodas 77.?.?.?

Vladimír se mýlí, když říká, že máme nefunkční dvoukomorový systém. Správně máme systém tříkomorový:
- poslanci
- senátoři
- prezident

Každá komora by měla dle svého postavení mít odpovídající pravomoco. Chci říci, že poslanci by neměli mít moci právo přehlasovat senát a ani obě komory dohromady by neměly mít právo přehlasovat prezidenta.
To je jako kdyby Krajský a Vrchní soud přehlasovaly Nejvyšší soud.

Absurdita.

Nicméně aby se omezil přílišný vliv hierarchické struktury (koncentrace moci), tak máme možné přehlasování umožněno.

Nicméně nemělo by to jít prostou většinou, ale vždy Ústavní většinou (2/3). Tedy pokud by veto senátu poslanci chtěli přehlasovat, tak jedině 2/3 a ne "101"... Shodné senát proti prezidentovi...

A je otázkou, co s poslanci vs Prezident. Tam bych se přikláněl k 80, 85%...

317585

17.09.2014 12:37

Proč jsem oficiálně nepodpořil projekt Rekonstrukce státu

RE: Česká republika-zkušební laboratoř.

trodas 77.?.?.?

Pan Janoušek neutíkal ani když mu hrozilo 18 let, nyní důvody vazební (či zadržení pasu) shledat by bylo prapodivné a obtížně odůvodnitelné.

Další věc je, že si může a také asi podá dovolání, jenž může a asi také spojí s návrhem na odklad vykonavatelnosti rozsudku a pokud mu NS ČR vyhoví, tak do jeho rozhodnutí nebude možné ho obeslat s nástupem do výkonu trestu.

Toliko malá prábní exkurze pro Vás a pro další...

317584

09.09.2014 15:55

Na pozadí ukrajinského příměří

Příměří podle nácků

trodas 77.?.?.?

Situace v Mariupolu - fašisti střílí lidi na ulici...

http://www.youtube.com/watch?v=UWPUgalOvxg

317036

19.08.2014 01:25

Jižní kotel

Protifašističtí bojovníci...

trodas 77.?.?.?

...by potřebovali pomoci. Rusko asi moc nemůže (už teď mu vyčítají vměšování se), ale měla by se najít nějaká cesta.

S tímhle zlem by se mělo bojovat:
http://www.globalresearch.ca/there-are-no-neo-nazi...
http://ax2.old-cans.com/g.php?p=banderovci&d=1&v=v...

Banderovci v akci - Volyň, 1944:
(pozor, drastické)
https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=...

...


Třeba by se mohli rozhádat sami:

Šéf Pravého sektoru hrozí ozbrojeným pochodem na Kyjev
http://novinky.cz/zahranicni/evropa/345187-.html
Bojové oddíly Pravého sektoru označil za nelegální bandy, které bojují bez pravidel a mimo zákon. „Pro koho Jaroš pracuje?" uzavírá své prohlášení Avakov. (ministr vnitra Avakov ... a že by zadavatel byl ... Kolomejský? [smích] )

„Pokud nebudou naše požadavky splněny, během 48 hodin odvoláme naše jednotky z fronty a zahájíme pochod na Kyjev. Pochodové kolony Pravého sektoru se vydají na cestu v plné zbroji," napsal Jaroš. Avakova označil za vůdce "vnitřní kontrarevoluce". [velký smích] [velký smích] [velký smích]

315718

13.08.2014 21:57

Poslední polínko do vyhasínajícího ohně

RE: Osobní vzkaz Stworovi

trodas 77.?.?.?

Takže pokud upozorním na to, jak ÚS protiprávně rozhoduje, tak je to "medializace mého případu"? Hleďme! [smích]

Kolik z těch příspěvků (citací v nich) bylo o mně? Já bych řekl, že minimum a také bych řekl, že jsem přispěl k tomu, aby ostatní viděli ÚS takový, jaký je, a to na vcelku křiklavém případě.

Vaše tvrzení o tom, kdo si může či nemůže stěžovat, vychází z utkvělé a nepodložené premisy mé viny. Přitom jsem Vám nabídl, abyste se zastavil, že se můžete seznámit s podklady a s tím, jak obludně velký je to celé podvod (už mám i důkaz, že můj otec žije, takže psssst! [chechtot] ), a nereagoval jste nijak.

Takže pokud si někdo udělá na základě absolutních lží v médiích (které jinak bežně ze lží usvědčuje navíc), případně z opakovaně rušeného protiprávního odůvodnění nalézacího soudu, tak bych tady viděl najakou zaujatost. Že Vám vadí, že Vás odsoudila justice a mně ne?

Srovnání s O. J. Simpsonem považuji za ubohou podpásovku, nehodnou komentáře a po svých zkušenostech, kdy si ve zprávách přečtu pravý opak toho, co se řeklo u soudu, odmítám byť jen spekulovat o jeho vině, neb neznám spis.


Takže osobní výzva Stworovi - přestaňte se zbaběle schovávat za mediální lži a klidně si řekněme, kdo si co myslí a na základě čeho, abych tak jaksi měl možnost ty mediální bludy vyvrátit, resp. uvést na pravou míru [mrknutí jedním okem]

315361

10.08.2014 11:54

Poslední polínko do vyhasínajícího ohně

RE: Úspešnot stěžovatelů u Ústavního soudu ČR

trodas 77.?.?.?

Příklad LŽI u ÚS v praxi:

V usnesení I. ÚS 2394/12 se lze dočíst, že "Stěžovatel dále požaduje, aby Ústavní soud přikázal likvidaci důkazů..." "K takovému výroku však Ústavní soud není příslušný [§ 43 odst. 1 písm. d) zákona o Ústavním soudu], neboť stěžovatel se nesmí domáhat ničeho jiného, než umožňuje ustanovení § 82 zákona o Ústavním soudu."

Tedy likvidace nezákonných důkazů není v "pravomoci" ÚS. Opravdu?

Např. již v nálezu III. ÚS 62/95 (Marta Chadimová, nezákonné odposlechy) bylo jasně ve výroku uvedeno:

"se přikazuje předsedovi senátu 10 T tohoto soudu, aby v označené trestní věci z trestního spisu zn. 10 T 45/93 vyřadil a ve lhůtě 15 dnů od doručení tohoto nálezu zničil všechny záznamy o komunikaci stěžovatelky s jejím obhájcem JUDr. P., ať na magnetofonových nosičích nebo v písemné formě"

anebo v nálezu I. ÚS 3038/07 (odposledchy vojenské rozvědky v tr. řízení ne-ne):

"Ústavní soud policejnímu orgánu Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality SKPV Policie České republiky, expozituře České Budějovice, ve vztahu ke stěžovatelce přikazuje ze spisu ČTS: OKFK-22/4-2007 odstranit a neprodleně zničit záznamy o telekomunikačním provozu BRAVURA 3 a 4, včetně veškerých souvisejících dokumentů"

...že nezákonné důkazy je třeba zlikvidovat, pak proč by to mělo být "překročením své pravomoci" v tomto mém případě?!

Tady je jasný a nepopiratelný důkaz, že ÚS normálně LŽE ve svých usneseních. Tedy pokud si někdo myslí, že tento "soud" mu pomůže, nebo že ÚS se tím "přeci musí zabývat", tak je to optimista.

Jistě, musí se to zkusit. Musí. Ale...

315183

10.08.2014 11:46

Poslední polínko do vyhasínajícího ohně

RE: Úspešnot stěžovatelů u Ústavního soudu ČR

trodas 77.?.?.?

Anebo že se nemohu (zatím) dovolávat toho, že celé mé trestní řízení je naprosto ale zásadně nezákonné od počátku, přesto že v jiných případech bylo zasaženo ÚS a zastaveno užívání důkazů získaných nezákonně (např. v případech nepřípustných důkazů z neústavně provedených prohlídek nastalo např. v nálezech: III. ÚS 287/96, II. ÚS 347/96, III. ÚS 486/98, I. ÚS 201/01, II. ÚS 298/05, II. ÚS 362/06, I. ÚS 536/06, II. ÚS 474/07, IV. ÚS 1780/07, II. ÚS 1940/10, II. ÚS 3073/10, I. ÚS 3369/10, I. ÚS 515/12, IV. ÚS 2227/12, I. ÚS 2787/13) - ale v mém případě, kdy povolení soudu k prohlídce ÚPLNĚ CHYBÍ, tak se ÚS stále vymlouvá na to, že "nemůže zasáhnout" a tedy že dotčené soudy budou nadále nerušeně pošlapávat ústavní práva občanů.

V uvedených případech jde o zásah proti soudem vadně povoleným prohlídkám. V tomto případě prohlídka soudem povolena nebyla. Tím spíše je tak odůvodněn zásah Ústavního soudu a přesto se ho již skoro 6 let nemohu dovolat.

...

Ale doufejme, že v tomto případě se ÚS vzpamatuje a rozhodne meritorně a ne že stížnost nějakou LŽÍ odmítne, jak to běžně dělá více jak 94% stěžovatelům.

315182

10.08.2014 11:46

Poslední polínko do vyhasínajícího ohně

Úspešnot stěžovatelů u Ústavního soudu ČR

trodas 77.?.?.?

Rád bych, aby ÚS stížnosti stěžovatele vyhověl, nicméně je třeba si uvědomit, že ÚS je "fabrika na odmítání stížností."

Fakta:
ÚS má 4 senáty.
ÚS za rok prohrčí kolem 4000 stížností.
Rok má 252 pracovních dnů.
To dělá 15.87 stížností na den.
Počtem senátů to dělá 3,96 stížností na den na senát.
Pracovní den má 8h, 4 stížnosti na den = 2h na stížnost.

Za dvě hodiny musí být přečteno, srovnána arguentace proti předchozím rozhodnutím soudů a vyhotoveno odmítavé usnesení.

To je fofr, že?

...

Teď to podstatné. Na ÚS nerozhodují soudci, ale justiční asistenti soudců. Každý jich má několik, aby se to stíhalo. Tito jsou mizerně placeni a tlačeni k co nejrychlejšímu "projednání" stížnosti, tedy k jejich zamítnutí.

Proč? Protože vyhotovit právně pro celou ČR závazný nález dá 1000x víc práce, musí se to prohnat přes hlasování senátu třeba i 5 či 8x, než to dva soudci ze třech schválí a ten poslední nebude moc vrčet - a to dá práci a čas. Za vyhotovení jednoho nálezu se dá stihnout asi tak 50 odmítavých usnesení, které nikdo nečte (!) a nejsou nijak závazná (ne jako usnesení NS ČR, které klidně ruší rozsudky Krajských a Vrchních soudů).

Z těchto důvodů je úspěšnost stěžovatelú pod 6% u ÚS:

nález Pl. ÚS 29/11, odlišné stanovisko soudkyně Ivany Janů, bod 7: "testem procentuálního poměru úspěšných stěžovatelů by... obtížně prošla i samotná ústavní stížnost... za léta 2001 až 2010 osciluje nálezovost (nálezy vyhovující i zamítavé) kolem 6,6 % (průměr i medián); pokud bychom vzali v úvahy pouze roky již judikatorně uzavřené (2001–2004), jedná se o čísla ještě nižší (průměr 6,53 %, medián 6,28 %). ...v rámci nálezů tvoří nálezy vyhovující průměrně 90 %... dospíváme k závěru o úspěšnosti stěžovatelů před Ústavním soudem... pod 6 %"

nález Pl. ÚS 29/11, bod 12: "vypracovalo analytické oddělení Ústavního soudu vlastní analýzu vycházející z 500 rozhodnutí Nejvyššího soudu vydaných v období od 1. 9. 2009 do 31. 8. 2010... 32 vyhovujících a 22 zamítavých rozhodnutí"

Tedy úspěšnost dovolání je 6,4%, úspěšnost Ústavní stížnosti je pod 6%.

...

Systém, ve kterém se pravdy ani zákonného ani ústavního rozhodnutí nedovoláte, protože na to není čas, nefunguje a nelze si myslet, že někomu postkyne nějakou ochranu. To je zcela naivní představa.
Mně už ÚS napsal do usnesení takové lži, jako že 1800 = 2800,- Kč a tedy odměna advokáta není nazákonná (větší jak údajný dluh) a tedy je rozhodnutí obecných soudů v pořádku.
Anebo že se nemohu (zatím) dovolávat toho, že celé mé trestní řízení je naprosto ale zásadně nezákonné od počátku, přesto že v jiných případech bylo zasaženo ÚS a zastaveno užívání důkazů získaných nezákonně (např. v případech nepřípustných důkazů z neústavně provedených prohlídek nastalo n...

Automaticky kráceno

315181

23.07.2014 10:35

Ruský procesor Elbrus-8C

Známý špicl verzus strach z neznámého?

trodas 77.?.?.?

Mně fascinuje jedna věc - že i když víme, že USA špiclují jak jen mohou, tak je to OK.

Ale mnozí si ruský CPU nekoupí, protože by je MOHL špiclovat... [zmaten]


WTF! To je logika jak hrom. Pokud o někom víme, že špicluje, tak přeci to víme. A o tom druhém to jen tušíme, že by "mohl" a tak je snad lepší alternativou už jaksi logicky, ne?

...

Jinak ta velikost L2 keše má být v kBy [smích] 512 MB L2 keše by bylo zajisté moc moc hezké, ale to neumí ani Rusové [smích]
http://en.wikipedia.org/wiki/Elbrus-8C

313841

23.07.2014 00:16

Byla to Putinova raketa!

RE: Oba letové zapisovače předány!

trodas 77.?.?.?

Neměli to předat jinak, než že se to pod dohledem jak Ruské, takBritské strany otevře, a data se zkopírují a před analýzou je dostanou v "syrovém" stavu všechny strany, aby nebyla možná manipulace s nimi.

Ale jestli je tohle skutečně kokpit (přední část letadla jsem viděl spadlou u silnice, tohle je les, to mi nějak nesedí):
http://blisty.cz/art/74012.html

...tak dostalo letadlo "zásah na čumák" a z hovorů pilotů nebude nic.

313811

19.07.2014 15:52

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Čím by to separatisté tak asi mohli sestřelit?!

trodas 77.?.?.?

A pro ty extrémně nechápavé, tady to říká odborník, že separatisté prostě nemají čím v 10km sestřelit letadlo:

http://www.youtube.com/watch?v=ruAw10wMOo8

Už, nebo ještě ... ne?! [mrknutí jedním okem]

313500

19.07.2014 15:48

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Let MH17

trodas 77.?.?.?

Nechápu, protože to nevypadá na fejk a protože nic nehoří, dokud letadlo nenarazí na zem...

Že by ho Ukrajinské SU-25 sundali kánony a hasící systémy Boeingu to uhasily?

313499

20.05.2014 11:20

Římská smlouva byla podepsána na čistém papíře

Humorné, nasmál jsem se :)

trodas 77.?.?.?

Přesto, že EU nesnášíme, tak je třeba se od toho oprostit a ocenit, jak těžké to bylo vůbec splácat [velký smích] [chechtot]

Všude se tomu stavěly překážky do cesty a je to skutečně humorná vložka. Nicméně to nemění nic na tom, jak velké množství řekne NE Bruselu (tuším č. 4), aby se konečně něco začalo posouvat k lepšímu.

310339

18.05.2014 00:03

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Budoucí silná měna

trodas 77.?.?.?

"FED, evropská banka, světová banka dělají totéž a žádná hyperinflace se nekoná."

Ano, ale ptejte se proč. Tím, že FED vnutil ostatním vládám a společnostem (zejména génius Nixon a OPEC) užívání dolaru, tak se hyperinflace nekoná prostě proto, že dluhy USA se rozprostírají tak nějak na celý svět.
USA inflaci vyváží.
Co myslíte, že bylo s těmi "toxickými hypotékami"? Opravdu si myslíte, že amíci dobře nevěděli, že jejich hodnota je nula? Opravdu jsou všichni na WallStreet blbí jak poleno? Těžko, že?
Proč by je jinak prodávali, kdyby sypali, hmmm?

Věděli to dobře a udělali to tak, aby zase vyvezly část dluhu ven...

Dokud se ropa prodává za dolary a dokud US army zastraší každého, kdo by chtěl z tohoto vycouvat, tak je hyperinflace vyloučena. Ale počkejte, co se stane po tomto kroku Ruska v horizontu měsíců.


"Centrální ruská banka, která vlastně není státní, stejně jako jinde - chytrý židovský vynález - smí tisknout jen tolik rublů, kolik přijme USD(ten rubl je krytý dolarem). Čili rubl je vlastně přemalovaný dolar. Papír krytý hajzlpapír. Země musí hromadit USD aby mohla provést emisi vlastní měny. Tak to je ve VŠECH zemích slavné gayropy. Čili nonsens."

Tohle je velmi závažné tvrzení. Nezkoumal jsem to nikdy, byly by na to nějaké zdroje/odkazy/potvrzení? [zmaten] [zmaten] [zmaten] Zdálo by se mi to přímo vlastizradou a zatím jsem měl za to, že dolar je jištěn jen silou US army (Jak dopadl Irák se svým ropa za eura? Jak dopadla Libye se svým zlatým dinárem pro prodej nerostného bohatství celé Afriky za něj?) podržet všechny platby za ropu v dolarech.

Tím každý stát potřebuje dolary, neb bez ropy to nejde a tento neustálý zájem o ropu (tedy dolar) znemožňuje aby se inflace v USA projevila. Rozprostírá se to na celý svět...

Viz. http://www.youtube.com/watch?v=0tsUZinrCo8

310234

08.05.2014 00:56

Psychiatři nyní říkají, že nekonformita je duševní nemoc: pouze „ovce“ jsou „normální“

Důkazní váha psychologických znaleckých posudků

trodas 77.?.?.?

...a psychiatrie celkově.

O tom, že psychiatrie je přinejmenším problematické lékařské odvětví, vypovídá nejlépe experiment Davida Rosenhama provedený v roce 1973. Osm lidí, včetně jeho samotného, kteří nikdy neměli žádné psychiatrické problémy, se přihlásilo do osmi různých psychiatrických klinik roztroušených po celých USA. Službu konajícímu doktorovi řekli, že občas slýchají ve své hlavě hlas, který jim říká slovo „myšlenka.“ To byla jediná lež, co řekli. Jinak se chovali zcela normálně a žádnou další lež nikdo z nich neřekl.

Všichni byli diagnostikováni jako šílení, sedm z nich bylo dokonce diagnostifikováno jako trpící schizofremií. Všichni byli dopováni silnými psychofarmaky. A ačkoliv se jinak chovali normálně, tak je psychiatři odmítali propustit. David Rosenham strávil na psychiatrii dva měsíce, průměrně šlo o 19 dnů.

Ukázalo se, že jediným způsobem jak dosáhnout propuštění je souhlasit s tím, že jsou šílení, ale že se jejich stav lepší. Tedy potvrdit to, co psychiatři tvrdí a neoponovat jim, byla jediná cesta, jak psychiatři byli ochotni s pacienty komunikovat.

Přirozeně, že po propuštění a publikování výsledků tohoto experimentu nastalo pozdvižení. Jedna z kritizovaných psychiatrií vyzvala Rosenhama, aby jim poslal další simulující pacienty, že tentokrát je určitě odhalí. Rosenham souhlasil a za několik týdnů tito psychopati (pardon, psychiatři) prohlásili, že identifikovali 41 potencionálních simulantů.

Rosenham pak odhalil, že na psychiatrii ve skutečnosti neposlal nikoho.


...myslím, že to dostetečně vypovídá o tom, jaký je psychiatrie ve skutečnosti humbuk.

309848

30.04.2014 10:35

Polsko cvičilo ukrajinské bojůvky již před nepokoji Euromajdanu

Neonacisticky je ale přesné slovo.

trodas 77.?.?.?

Je sice fakt, že Bandera bojoval za nezávislost Ukrajiny, nicméně je také fakt, že přijal za vlastní nacistickou ideologii.

Jen pro osobní averzi (infikovanou českou justicí) vůči přesnému pojmenování těchhle neonácků by nemělo docházet k úpravě faktů.

Jak vím, že jde o fakta? Protože i v videu vyhotoveném členem MajdanTV (uvádí to ve videu) jsou záběry pochodujících hajlujících neonacistů. Ukázka zde:
http://a.pomf.se/llxtox.webm
Celé video zde:
http://www.youtube.com/watch?v=VNi32y1i-Ls

Podstatné ovšem je, že vlastní bezpečností složky, policie a armáda odepřela poslušnost Majdanovským pučistům a tím otevřela Pandořinu skříňku, o které se nesmí mluvit. A sice že jakmile bandu magorů ve vládě (kdekoliv na světě) přestanou lidi poslouchat, je konec jejich iluze "moci."

To způsobilo pád komunismu, když armáda NDR odmítla splnit rozkaz a zastavit protesty občanů. To také způsobí pád pučistů na Ukrajině, kteří mají 7% podporu a obsadili přesto ve vládě všechny klíčové posty + 3 hlavní strany Ukrajiny ani ve vládě nejsou. Může se ještě někdo divit tomu, co bude náledovat?

Otevřené prohlašování Viktorie "do píči s EU" Nulandové o tom, jak USA investovalo 5 miliard na změnu režimu také nepomáhají vytvořit auru moci vlády v Kyjevě, ale naopak je to mnohými Ukrajinci správně viděno jako že jde o loutky USA.

Začátek konce hegemonie USA ve světě (anebo co cheme, to se stane) přívě nastal. A že bylo načase [mrknutí jedním okem]

309206

19.03.2013 09:51

Z amerického snu se rychle stává noční můra

Policie v USA

trodas 77.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=ah0WoUDLiEg - negr oslavuje výhru? Dáme mu kua lekci!

http://www.youtube.com/watch?v=yTfLGtHGWaI - kompilace ukázek policejního násilí...

286642

25.08.2009 23:25

Vymazali jste si cookies? Opravdu?

RE: Ccleaner

trodas 77.?.?.?

CCleaner verze 2.21.940 je tedy nevymaze...

Jen kdyz si specialne nestavite, aby adresare, kde se ty *.sol soubory nachazi promazaval. Jinak na vas dlabe...

Nejnovejsi verze 2.22.968 jakbysmet... Takze jedine co pomaha je manualni nastaveni, aby CCleaner pri "uklidu" smaznul vse v adresari jméno uzivateledata aplikacimacromedia ...

198685

21.08.2009 21:46

Ruští diplomaté vyhoštěni

Sakra! Utekli mi me penize!

trodas 77.?.?.?

Zase jsem pracovar zadarmo! Katastrofa. Pisu na Ruske velvyslanectvi, kde se mam prihlasit o sve penize, protoze takhle uz to dal nejde. Penez malo, problemy na krku a clovek ani nedostane za svuj protizradarovy nazor zaplaceno? WTF!

Jak jsem to mohl promeskat. Katastrofa... [pláč]

Vložený obrázek

198368

10.06.2009 11:13

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Lzi, lzi, lzi a zase - LZI

trodas 77.?.?.?

A koho zajima par magoru na okupovanem uzemi Palestiny? [smích]

Ze bankeri jsou hlavne zide jeste neznamena, ze se s spoluzidaky budou mazlit. Prave naopak. Vzdyt zide vrazdi zidy na dennim poradku - staci vzpomenout na Patrii, jak zidi zidy vyhodili do luftu na prostest...

192987

10.06.2009 11:11

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Lzi, lzi, lzi a zase - LZI

trodas 77.?.?.?

Tecky ve slove "zidaci" i "sracek" jsem zkousel 5x, na ruznych mistech, tak, aby se treba delilo slovo "zi.daci" tak, aby se z nej "zid" nedalo dostat a pod, ale neucinne.

Nakonec jsem to cele prepracoval a vlozil jinak.

Z Akademie ved mi samozrejme neodpovedeli.

192986

09.06.2009 12:36

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

trodas 77.?.?.?

No alespon nikoho nenapada, neokupuje, nezabiji a nekrade zdroje celeho sveta pro svou spotrebu. Dokonce umoznuje Evrope existovat. Kdyby ten "chudacek" zatahl kohoutky, tak se vracime do 19 stoleti a mozna jeste niz, protoze soucasni omezenci neumi uz nic z beznych dovednosti pred 100, 150 lety a nebudou se schopni uzivit sami.

Rusko take nezdanuje cely svet dolarem, nerozpoutava ekonomicke krize a nevyhrozuje ostatnim statum co mohou ci nemohou delat. Rusko nepropaguje ruseni mezinarodniho prava, kradeni uzemi druhym statum (Palestina, Srbsko) a co je me znamo, tak Rusko neunasi lidi po celem svete, aby je zadrzovalo bez obvineni, pravnika, soudu, moznosti prokazat svou nevinnu a navic nevinne lidi krute a opakovane muci tak dlouho, nez se priznaji i k tomu, co nikdy neudelali. Viz. 183 "simulovanych topeni" na kterych tedy nic simulovaneho neni a "priznani" "mozku" utoku z 11. zari 2001, kdyz je dokazano, ze to byla domaci prace USAku...

Presto, ze Rusove nejsou zadni berankove, jsou opravdu chudackove az berankove v porovnani s agresivni zahranicni politikou USA. Problemy Ruska brzy pocitime vsichni, utok na Kaspik bude treba zastavit, kdyby to melo byt silou, tak at je.

192892

08.06.2009 10:56

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

Lzi, lzi, lzi a zase - LZI

trodas 77.?.?.?

Jo, a cenzura... [smích] Tento prispevek do diskuze nesel pridat, at jsem delal, co jsem delal...
Vložený obrázekVložený obrázek

A protoze me nastvali, tak jsem napsal na par mailu "Akademie demagogie" co si o nich myslim:
spod@kav.cas.cz , info@cas.cz , novakova@kav.cas.cz , predseda@kav.cas.cz , ibp@ibp.cz

Předmět: Copak vy jste to za banda lharu tam v "Akademii ved"?!

Poslouchejte, přátelé, tohle už je moc. V souvislosti s sdělením, že, cituji:
"Pěstování geneticky modifikované kukuřice je bezpečné, zjistila Akademie věd"
http://zpravy.idnes.cz/pestovani-geneticky-modifik...

Bych vás rád upozornil, že jste u každého myslícího člověka zrovna klesli na úroveň Blesku v důvěryhodnosti. I nezasvěceným (jsem odborníkem na výpočetní techniku, nikoliv na zemědělství a agrikulturu) je známo, že to je nestydatá, Monsantem zaplacená lež! Chcete nás mermomocí dostat do takových sraček, jako v USA, kde se ukázalo, že jedno pole s GM sračkami nuticími nakupovat farmáře každý rok setbu od Monstanta pod hrozbou sankcí a generujících tak Montanstu neuvěřitelné roční zisky, KONTAMINUJE další pole šikoro daleko!

A pak přijde právník, udělá test, zjistí že v poli které farmáž nikdy GM sračkami naosadil má GM geny a plodiny licensované Monstantem (kontaminace) a že tedy musí platit Monsantu také.

A to není nebezpečné, samo o sobě? Děláte si z nás srandu, nebo jste vážně natvrdlí?
Nebo jste jen dostali dobře zaplaceno?

Zajisté GM plodiny nejsou nebezpečné. V USA je nejvíce vražd, násilných sexuálních zločinů a nejvyšší nezaměstnanost na světe. (ne oficiálně, protože jako nezaměstnaný je člověk v USA veden jen 3 týdny, pak je "dlouhodobě nezaměstnaný" a to je "jiná kategorie, které se nevede ani v evidenci (!) )

Zcela určitě nemá legendární blbost "average Joe" nic společného s GM plodinami, to v žádném případě!
Chraň židáky na něco takového jen pomyslet!

192830

08.06.2009 10:22

Volby by měly být zopakovány

RE: A ještě...

trodas 77.?.?.?

Podezreni na manipulaci je ocividne, kdyz volebni urny byly v mistnostech od noci z ctvrtka na patek, pak patek-sobota a nakonec sobota-nedele prevoz a pocty.

Tj celkem 3 moznosti jak manipulaci provest...

Tak jako tak se nad tim nema vubec cenu pozastavovat, je to cele sarada o nicem. Nevladnou nam ti, ktere so volime a volit mensi zlo (socany, momentalne ci delnickou stranu na truc establishmentu) nema moc cenu. Ano, trochu jim to policek doda, nicmene mam podezreni ze oni to davno vi, ze vysledky jsou zmanipulovane a ze 30% lidi by nikdy nemohli ziskat, i kdyz ani ne 28% volicu slo volit...

192827

29.05.2009 16:36

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE:krasne vajicko! Aaaaaaaach! :)

trodas 77.?.?.?

paroubekj@psp.cz
Předmět: odvahu a vydrzet! ...jen opatrne s temi silnymi slovy...

Dobrý den, pane Paroubku.

Gratuluji za ustání provokace ODSáků vajíčky na pražském Andělu. Jen odvahu a vydržet! Očividně děláte něco dobře, když jste jim takovým trnem v oku... [smích]

Jen jestli by to šlo, méně silných slov o fašismu, prosím. Uděláte tím víc škody než užitku. On národní socialismus (zjednodušeně fašismus, ale Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei je prostě přesně Národně socialistická Německá strana práce, pozor na to) neházel vajíčka, ale ostré granáty. Případně odpůrce střílel, jak se dostal k moci tak zavíral do "ochranné vazby" v koncentrácích. Něco čemu dnes Obama říká "prolonged detention", neboli "prodloužené zadržení" - nejlépe na věčnost...
Viz. http://www.youtube.com/watch?v=1uuWVHT1WUY

Takže prosím, méně velkých slov o fašismu, mohl by to někdo vzít tak, že Vám ten fašismus předvede a ještě byste litoval, že nelítaly jen vajíčka [mrknutí jedním okem]

Nedejte v tomto na Ratha, ten jako žid rád používá silné slova a každý je hned antisemita a nácek u židáčků... viz. http://www.wntube.net/play.php?vid=513

Místo silných slov se zkuste z hluboka nadechnout a v klidu říci co je očividné všem inteligentním - k násilí a provokacím šahá ten, komu dochází argumenty. To je Váš argument. Jen ti (ODS), kterým došly argumenty, šahají k násilí či vajíčkovým provokacím. A nechte fašismus napokoji, žádný socialismus se neosvědčil a ten jenž přichází z Bruselu se také neosvědčuje a měl byste to vědět...

Snad jsem Vám pomohl, pokud Vám to už nikdo neřekl, tak toto je Váš nejlepší argument. Pokud by s Vámi skutečně chtěli bojovat argumenty, vytáhli by třeba přiložený obrázek... [mrknutí jedním okem] To by byly argumenty na billboard.

PS. pro případ že je to napadne, tak si zkuste sehnat něco o Topolánkovi a jeho minulosti na vojenském gymnáziu jako kovaného soudruha a to v konstrastu s jeho kecy o tom, jak se musí proto komunistům bojovat - to je teprve síla. Nevolí náhodou komunisty cirka 20% občanů? Proč je možné v demokracii ignorovat jejich hlasy a nikdy s koministy nespolupracovat? Tzv. demokracie zabíjí, vězní a mučí lidi úplně stejně jako to dělali komunisti, takže kde je ten rozdíl? [mrknutí jedním okem]

připojeny obrazek k mailu: http://www.dostparoubka.cz/WAG12862f_bratr_Paroube...

192312

20.05.2009 00:46

Na židy dojde až pak

Jak by asi panove skuhrali...

trodas 77.?.?.?

...kdyby se na ceskych zdech objevily napisy "Cikani do plynu"...

Jeste zajimavejsi by bylo, kdyby "pravicovi extremiste" nosili tricka zobrazujici treba tehotnou cikanku v zamerovaci ostrelovacky s napisem "Dva jednou ranou", nebo male cikane v zamerovaci s napisem "Cim mensi, tim tezsi" [chechtot] To by asi nastal prinejmensim dusevni prujem dotycnych.
(pro spravne srovnani s zidacky by ale take museli navic denne alespon 10 cikanu zastrelit)

A pro prirovnani netreba chodit daleko, zidaci uvedene delaji normalne:

Vložený obrázek

http://news.sky.com/skynews/Home/World-News/Israel...
https://www.haaretz.co.il/hasen/spages/1072466.htm...

Pokud adresy nefunguji, tak jen zasahla vsudypritomna a nesmirne otravna zidacka cenzura... [bliji]

191504

05.04.2009 16:09

Na sumitu G20 se rozhodli tancovat podle USA

RE: Všichni tancují a jeden kopíruje druhého,zábava na zakrytí zkutečných cílů.

trodas 77.?.?.?

Sak jste si mozna vsiml, ze Amici zacinaji opatrne mluvit o svetu bez jadernych zbrani, aby se jim NAHODOU neco nemohlo stat. By me zajimalo, kdo odzbroji Izrael... Pakistan a Indii. No, ale natlak bude a je tu snaha odstranit atomove zbrane, aby se mohl zahajit opravdu poradny konflikt, ve kterem vyhraji ti, kdoz male atomovky na klicove mista boje pouziji. A nejdrive si je sikovne schovaji [smích]

Kdo by to tak mohl byt? Koho atomova zarizeni nepodlehaji zadnym inspekcim? [velký smích]

187858

05.04.2009 00:21

Na sumitu G20 se rozhodli tancovat podle USA

Rozhodnuti resit inflacni problem dalsi inflaci

trodas 77.?.?.?

...se na prvni pohled muze ledaskomu jevit jako naprosto sileny. Nicmene ja se domnivam, ze tak sileny neni. Ale ne, nebojte se. Problem to zcela urcite nevyresi. Nicmene to dale enormne zadluzi staty mezinarodnim bankerum, coz je to, o co jde.

A mozna ze nejen o to. Podivateli-se na to, co se pred "velkou krizi" delo, tak to bylo, ze FED pumpoval do US ekonomiky mraky penez. Na zachrany ruznych malych krizi (misto aby se podvodnici nechali zbankrotovat) sly miliardy uz tenkrat a vse se stuponovalo... az doslo k utnuti tech penez. A krize prisla. Ekonomika drzena pri zivote jen masivnim tokem levnych penez se zhroutila...

Podivame-li se touto optikou na tyto "zachrane" balicky, pak musime jasne videt, ze je to cesta do pekel. A ne nezamerna. Zamerna. Politici skacou jak bankeri piskaji a pumpuji nerealne penize do ekonomik aby tak delali realne dluhy jako o zavod...

Proc? Inu proto, ze bankeri a FED se poucil. Kazdy skolak dnes vi, ze za "Velkou krizi" muze FED. Nyni je cas za tuto krizi obvinit koho? Inu ty s beztrestnosti - politiky [smích] Tentokrat to budou oni, kdo nalije a bude pozadovat nalivani penez do ekonomik.

A az to zkolabuje - jako ze to zkolabovat musi a nebude to dlouho trvat - tak to budou oni, na ktere dopadne tiha viny. A i kdyby je Soudce Lync povesil na kandelabry, tak se nic nezmeni, dokud se nezmeni penezni system. Ale mluvit o tom je pomalu vetsi tabu nez mluvit o zidech a duvodech, proc jsou tak nenavideni na celem svete...

Jeste je tu jedna mala sance... snad to neco udela:
http://www.youtube.com/watch?v=Nvq7IF7nxds

187834

20.03.2009 19:44

Viním média z Krize

Paraely

trodas 77.?.?.?

Je to jednoduche. Krizi, stejne jako v 30 letech, vyvolal FED. FED je privatni centralni banka v USA a zachranovala s Greenspanem v cele vsechny, aby nikdo nezkrachoval. I kdyz slo uz ne o obchody ale o podvody. Takze si vsichni rekli - budeme zachraneni, a rozjeli to ve velkym. Priprava na krizi je - napumpovat penize do ekonomiky. To se zrovna deje. A dodat obyvatelstvu pocit "krize". Pak se pumpovanim penez vyvola jejich nadbytek, inflace, ktera preroste do hyperinflace a ovce zacnou kricet, aby se s tim neco zacalo delat. A politici se obori na banky a v "zajmu lidu" banky utnou pujcovani penez. Ekonomika zvykla na tok penez a potrebujici penize na splaceni uroku z pujcek minulych se zastavi az zkolabuje. Tak vyvolaji teprve opravdovou KRIZI jako byla v USA 1929 - 1940 ...

Dovod? Jako vzdy. Penize. Za krize banky skoupi mensi banky a podniky, co se neudrzi za babku. Az se nazerou, tak zase povoli stavidla a za 50 az 150 let se to zopakuje, az lide zapomenou. Pokud by to melo prerust v obcanske nepokoje a ohrozit politiky - tak to neni problem, to jsou jen loutky, ty mohou byt zabity.
Pokud by masa zacala posilhavat po opravdovych panech (po panech penez), tak se vyvola valka.

To vse uz tu v historii mnohokrat bylo. Vsichni zavrazdeni US prezidenti se provinili jednou veci - vydavali ci zacali vydavat vlastni penize, nezatizene dluhem a tudiz neslouzici bankerum. Naposledy Kennedy stribrne dolary zacal raziti a to tedy narazil.

Ale je mozne jit i hloubeji do historie. Cezar byl treba zavrazden hlavne proto, ze si take zacal razit vlastni zlate mince, misto aby slouzil hezky bankerum a vsechny mince ktere do obehu vydal byly jejich pujcene na uroky a pracujici tedy pro ne... ne pro nej. Napoleon to take pochopil a proto musel zemrit, atd.

Pokud chceme byt HODNE cynicti, tak muzeme s klidem prohlasit, ze jediny rozdil mezi Narodnim Socialismem (NSDAP, jinak receny nacismus, fasismus...) a Mezinarodnim Socialismem (komunismem) byl ten, ze Narodni odmitl platit uroky bankam a misto toho je zabavil jako sve. Komunisti naproti tomu platili uroky jak bylo po nich pozadovano a proto jim bylo umozneno prezit a nevedla se proti nim celosvetova valka, zatimco na nacky se sesypal cely svet aby z nich vyrazil penize bankeru.
Samozrejme deleni politiku a politiky na levici a pravici je jen dalsi kamuflaz, staci si precist program "ultrapravicove" NSDAP v cestine: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20080...
...a clovek vidi, ze je to Socialismus jako Socialismus.

Hypoteční krize vesele s českými titulky - http://www.youtube.com/watch?v=YbD-omir4c0
Útok na banky a morální hazard - http://www.youtube.com/watch?v=jUrC5yd7_F0

186946

07.04.2008 12:30

Svobodní zednáři – fantasmagorie nebo reálné nebezpečí?

RE: Jde z toho strach!

trodas 82.?.?.?

> Tak, a ted nevim, koho se mam bat vic?

Sebe.

158459

07.04.2008 02:53

Pět let války v Iráku

Mrtvych civilistu v Iraku

trodas 82.?.?.?

je podle teto studie
http://www.opinion.co.uk/Newsroom_details.aspx?New...
cirka 1,2 milionu (zari 2007) a uprchliku 4 miliony.

A demokracie v praxi vypada takto (pozor, drasticke):
http://ax2.old-cans.com/g.php?p=iraq&d=1&v=v2

Vitej, demokracie!

158424

05.04.2008 21:49

7.-11.4.2008 Parlament nás neobejde, obejdeme parlament

Mam lepsi a kratsi slogan.

trodas 82.?.?.?

NE základnám válečných zločinců.

158336

03.04.2008 01:08

Konec filosofie - začátky demokracie

RE: Revoluční období

trodas 82.?.?.?

Zatupitelska demokracie stoji a pada na neodpovednosti a nevynutitelne odpovednosti (= nevynutitelnem odstoupeni) politika, jenz se prestane ridit tim, co chteli jeho volici, kdyz ho zvolili.

Melcak s Pohankou budiz klasickym prikladem, ale najdou se i dalsi...

Cize zastupitelska demokracie nemuze NIKDY fungovat, dokud nebude mozne, aby obcane jenz Melcaka a Pohanku zvolili usporadali kdykoliv referendum o jejich odvolani a pokud by 50% + 1 hlas co do postu hlasu, jenz je dostaly do parlamentu, by v nem hlasoval pro padaka pro pana poslance = poslanec by byl okamzite zbaven sveho mandatu - tak do te doby nemuze zastupitelska demokracie fungovat a jedna se jen o diktat mocnych tem poddanym.

Jako ostatne v feudalismu, v nacismu, v komunismu... tak nyni v demokreature.

Cize zastupitelska demokracie - ano, ale... s okamzitou odvolatelnosti kterehokoliv politika obcany svolatelnym referendem.
To jsou dost silne prvky prime demokracie, ne? [mrknutí jedním okem]


PS. Autorovi jeho naivnim optimismus, ze se mocni vzdaji bez boje, hodne ubira na vaznosti kauzy. Je az smrtelne naivni se domnivat, ze lide, jenz jsou schopni veci jake od politku a bankeru bezne vidame (valky, financovani obou stran valky, zabijeni vlastnich lidi jako zaminka k valce, etc) vzdaji svych pozic vsemohoucich vladcu bez boje.
Doporucuji hledani historicke paralely k takovemu tvrzeni - eg. krery ze to absolutni vladce se kdy vzdal slabe, bezmocne (Kde jsou jeho legie? -Stalin o Papezovi) a neorganizovane opozici bez boje?

157960

20.03.2008 20:18

Hrdina, profesionál nebo spíše oběť?

RE: hrdina?

trodas 82.?.?.?

> co kdyby pi Parkanova a ji podobni pro zmenu padli za "nas"...

Tak to bzl opravdu, ale OPRAVDU uvital! A dost mozna ze bych k tomu i rad pomohl.

Muj nazor je jeste mnohem ostrejsi nez nazor pana Krale. Pro me jsou Cesti vojaci v Afghanistanu sprostymi okupanty a okupanti - ti musi byt zabiti. Nasi kluci ne nasi kluci, padni komu padni. Mrtvej okupant, dobrej okupant. A cim utrpneji je zabiji, tim lepe. Z okupaci nebylo nikdy nic dobreho a sli tam dobrovolne, zoldaci jedni...

Kuprikladu okupace Cerne Hory Rakousko-Uherskem a drze manevry rakouske armady pobliz srbskych hranic vedly k atentatu na Ferdinanda Josefa v Sarajevu a bylo to zneuzito (i kdyz jednoznacne vyprovokovano) k vyvolani WW1.
Okupace Palestiny, Golan a casti jizniho Libanonu take nevyvolava nic dobreho... Jake utrpeni prinesla milionum Iracanu okupace Iraku je take zname... Cirka 1,2 milionu mrtvych, cirka 4 - 5 milionu na uteku. O tom co prinesla okupace Tibetu mistnim (udajne 1 milion mrtvych jen v prvnich par letech cistek) je snad take dobre znamo, etc. Ono tohle videjko je vic nez vymluvne: http://youtube.com/watch?v=fE9N3U-0_e8

Hrdinou vojak bude, az odstreli nejake valecne zlocince z USA nebo nejlepe Parkanku samotnou. Zatim to musime nechat na tehle opravdovych hrdinech: http://youtube.com/watch?v=lz-8XR5Lf4U

156908

19.03.2008 23:51

Zelená zóna bláznovství

Nesrovnalosti v datumech.

trodas 82.?.?.?

Mozna jsou ty nesrovnalosti v datumech proto, ze data navstev se taji z bezpecnostnich duvodu. Holt je to prilis riskantni, ze by nejakeho peclive vybraneho panaka mohli odkraglovat ti, co na to jeste alespon maji odvahu... [pláč]

156829

19.03.2008 22:55

Dopis Paroubkovi

RE: šachy a šašci

trodas 82.?.?.?

No, ano, je to tak, ale... to neni nic neznameho a ani nepochopitelneho. Od zacatku je mi jasne, ze tohle ujeti Paroprasatku projde, protoze verejne ukazat na Amiky jako na valecne zlocince, mucici sve zajatce - to je stale tabu.

Proto je tam ta veta "Ale to asi nechcete, ze?" [mrknutí jedním okem]

Neni tam zbuhdarma, neni to vypln proto, ze autor nemel co rici. Mela adresatovi naznacit, ze autor tech radku vi, proc popichuje a take vi, ze Tupohlav nemuze reagovat.

A ucelem dopisu neni nic vic, nez ukazat, ze "autor vi" a malinko "vychovat" lepsi opozici Tupolankovi. Cele tohle tema je potencionalne velmi vybusne a proto se ani v mediich probirat nebude. Alespon zatim ne...

Ale shromazdovat dukazy ocividneho je proste potreba a je treba s tim mlatit pres ty jejich drzky nevymachane vsechny. Tot vse. Uznavam, ze by byly i vhodnejsi zpusoby reakce na to, co nasi politici delaji, ale to uz se dostavame do oblasti anarchie...

156827

17.02.2008 12:01

Trapná fraška skončila

RE: No, chtěl jsem, aby vyhrál Klaus. Ale za tuhle cenu?!

trodas 82.?.?.?

Pochybujete-li o tom, že všechna média lze kontrolovat, tak se podívejte, kde je v našich médiích zmíněný silný a nesmírně důležitý (za Republikány hned za McCainem) kandidát Ron Paul. Nikde? No, tak jak je to s tou kontrolou? [smích]

A tohle že prý byla "důstojná" volba?

Goebbels v hrobě jistě tiše závidí, tak drze nedokázal hlát ani on, když jsme 20 minut předtím všichni v přímém přenosu viděli, jak to bylo...

Inu volba prezidenta opět ukázala, do jak hlubokého bahna se naše politika propadla a jak nám politici dokážou s vážnou tváří lhát a překrucovat právě proběhlou událost. Pokročili v tom smyslu, že nás takto drze oblbují v přímém přenosu a s usměvem na tváři mluví o důstojnosti tam, kde korupce a zastrašování jen kypělo a oni v tom byli mistři.

Evžen Snítilý za ČSSD změnil názor a poslankyně Zubová za SZ se nedostavila pro nemoc a ani doma k zastižení nebyla - není taková "nemocenská" když nemocný není doma obyčejně vyhodnocována jako podvod a neomluvená absence?

Jako jednoznačný nátlak a korupci to vidí jen Paroubek a ostatní (Topolánek, Klaus, Bém) se toto obvinění snaží trapně smést ze stolu poukazem na to, že jde o opozici a politický boj.
Jestli byl někdo morálním vítězem z této frašky, tak to byl ale právě Paroubek. Paroubek, který konečně zachoval klid a stručně jasně a přesně řekl to, co je jasné všem vrabcům na střeše. Že šlo o kurupci a manipulaci nejhrubšího zrna.

Kdo prohrál byla Havlovská klika s Bursíkem v čele (3x hurá), kdo ztratil morálku (pokud někdy nějakou měl) byl Topolánek a Klaus nyní hraje nahého císaře bez šatů. Každý už dnes vidí, že je to Klaus, který chce být prezidentem za každou cenu, přes mrtvoly (snad jen politické) a přes očividnou korupci a s pošlapáním všech morálních zásad či zásad slušnosti, jako je třeba vypárování chybějící poslankyně někým z ODS.

Při prvním hlasování o důvěře vládě to ještě ODS a přímo Toplánek osobně udělal. Dnes už ne. Přituhuje?

Proč se pravice chová tak, abychom všichni volili raději levici?

154504

17.02.2008 12:00

Trapná fraška skončila

No, chtěl jsem, aby vyhrál Klaus. Ale za tuhle cenu?!

trodas 82.?.?.?

Pokud si vzpomínám dobře, tak Klaus silně "ohýbal" ústavu, když před sestavením vlády Topolánkovi vzkazoval, že "nepřijme" vládu založenou na podpoře jednoho či dvou přeběhlíků.

Možná to byl pokus o ohýbání ústavy, možna to byl vzkaz aby to Topolánek s tou korupcí nepřeháněl, že je to příliš otevřené. Ale Topolánek nedbal, dva poslance ČSSD (Melčák, Pohanka) nakonec zkorumpoval a vláda byla.
A 15 minut poté se ozvali soudruzi z USA, jak že to vypadá s tou základnou, kdy můžou přijet montovat.

Možná to byla náhoda, ale na ty věří v politice jen Pepa Vomáčka kterého v tom přesvědčení utvrzuji média.

Hlasovací šaráda, která v Španělském sále vypukla, se dá nazývat různě. Zjednodušeně šlo o to, že ODSka chtěla, aby naráz hlasovaly hlasy obou komor, což by jim dalo výhodu, neboť senát mají pod kontrolou a spolu s hlasy poslanců ODS + kontrolovaných poslanců (KDU-ČSL za restituce církvi) by jim to dalo většinu. Dále ODSka nechtěla, aby bylo hlasování veřejné a kurupce poslance(ců) ČSSD by tak nebyla vidět - a v konečném důsledku by byla levnější. Takto si Evžen Snítilý už v politice neškrtne a to bude drahé [smích]

Opozice prosadila správný způsob hlasování, i když je v jednacím řadu zakotven poměrně volně, a neprošel jen návrh senátora Mejstříka, aby bylo hlasování archivováno - aneb abychom se mohli všichni snadno podívat do seznamu, jak přesně hlasoval v které volbě ten který poslanec. Tato transparentnost už byla příliš a mohla by při bedlivé analýze rozkrýt jak bylo hlasování organizováno - procež byl návrh promptně zamítnut. Holt o nás, bez nás a demokracie v představach našich volitelů vypadá tak, že oni mohou rozhodovat za nás - a né tak, že oni nás jen zastupují jako naši volitelé, ciže nemohou měnit své hlasy podle své vůle. No nic. Kdo by hledal v totalitní diktatuře post-komunistů nějakou demokracii by musel být bláznem.

Poté, co Klaus zvítězil přisel Goebbelsovský šok. Jak z úst Klause, tak Topolánka jsme se dozvěděli, ze volba byla důstojná a že se podařilo zvítězit bez komunistů. Aha. Důstojná?!

Klaus byl zvolen nejtěsnější možnou většinou (že by se mu někdo snažil vrátit tu Topolánkovu potupu s vládou postavenou na 2 přeběhlících?) 141 hlasů - díky jednomu zkorumpovanému poslanci jenž zradil nejen ČSSD, ale hodil přes palubu všechny demokratické principy a měl by být okamžitě a na místě zbaven svého mandátu, vydefenestrován a ČSSD by na jeho místo měla dosadit jiného poslance, jenž bude zastupovat názor voličů ČSSD. Nejsem sice voličem ČSSD, aby kdybych byl, tak bych se důrazně ohradil proti tomu, jak je s mým hlasem nakládáno. Je ovšem otazkou, co takový volič ČSSD vlastně chce - respektive koho na hradě chce. Voličů se ale, mimo pro-Švejnarovská podplacená a konrolovaná média nikdo neptal.

154503

28.01.2008 01:34

Všechno je jinak

RE: Všechno jde, když se chce. Když se nechce, tak to nejde.

trodas 82.?.?.?

Cirkev - cize instituce zodpovedna za dobu temna, miliardy mrtvych v nabozenskych valkach a za neskutecne blbnuti lidi, nuceni je prijimat nesmyslne autority a lzi jako pravdu - teto instituci ze by se melo neco vracet, byt cestecne nespravedlive zabaveneho?!

NASRAT! [naštvaný]


A ticho, nebo vas vsechny zavru za rouhani:
http://youtube.com/watch?v=9DwQPouC01w

152877

20.01.2008 12:35

Filipika proti multi-kulti

RE: Jednoduche

trodas 82.?.?.?

> ty milé diskriminované Indočechy jste k nám do jednoho importovali vy

Toto je velmi obvykle a tvrde obvineni Slovaku za to, ze nas tu zamorili cikany. Ac je pravdou, ze je tu jisty priliv cikanu ze Slovenska dodnes (logicky jdou za lepsimi podminkami, kdyz to jde, ze), tak je to relativne maly problem - oproti problemu velkemu, a sice ze statni ourednici umoznuji ziskat ceske obcanstvi kdejakemu cmoudikovi.

Bez obcanstvi nema narok na davky a skonci tedy bud navratem do Slovenska, ci v kriminale anebo deportaci zpet na Slovensko.
Tam u politiku je zakopany problem a ne ve Slovacich.

A koren tohoto problemu je obycena lez. Stoji a pada na premise, ze v Cechach a na Morave po WW2 zadni cikani neexistovali, protoze je Hitler udajne zplynoval. Tato premisa je ale spatna a lziva. Z internovanych cikanu v lagru u Pisku zemrelo jen cirka 300 a to na banalni nemoci a chybou taboroveho velitele (cech), jenz zavolal lekare (zida) prilis pozde. Zbytek cikanu se, jak zakon o zachovani hmoty kaze, nevyparil ale prezil WW2 a vratil se domu. Stejne tak z jinych lagru se mnozi vratili.

Pozor - zide se prevazne "vraceli" do zeme vyvolene ci do USA, kvuli zabavenym majetkum a pameti, ze to byli i prosti lide, kteri je nenavideli a tak radeji zmizeli pryc.

Tento navrat z lagru je ale "nasinci" viden jako "prichod ze Slovenska", protoze Hitler preci vsechny zplynoval. To ale neni pravda a proto take neni pravda, ze Slovaci "muzou" do jednoho za vsechny cikany u nas.

152168

20.01.2008 12:56

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: To jsou zase hlody

trodas 82.?.?.?

Vy jste ale uspesny demagog, vidte [smích]

Omar Khadr ma kanadske obcanstvi a zadne mozna.
Ze hodil granat ktery zabil Amika prozradil pri "milem a pratelskem" mucenicku, kde ho jednoduse podrzeli pod vodou dost dlouho na to, aby s tim souhlasil. Dalsi uroven je hlava v zachode pote, co ho na velkou pouzijete. Myslim ze se pak rad priznate ke vsemu, co vam nadiktuji.

A takze protoze pravdepodobnost ze skoncite v Guantamanu (ale nejen tam, Abu Ghraib a dalsi mucirny jsou po celem svete, vcetne Polska, Madarska, Kazachstanu, Jordanu, Pakistanu...) ci jine US mucirne je mala, tak se budeme tvarit, ze ty veci neexistuji? Ze se nic nedeje, jo?

Vložený obrázek

http://img259.imageshack.us/img259/2551/abughraibf...

152166

20.01.2008 03:42

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

Proc Washington Post nezminil Izrael jako zemi, kde se muci?

trodas 82.?.?.?

Proc Washington Post nezminil Izrael jako zemi, kde se muci?

Predpokladam ze nam Vladimir klade jen recnicnou otazku, protoze jinak bych ho hodlal jit osobne donutit vratit CR skolne - z logiky by to bylo za pet [smích]

Inu proto, ze majitele Washington Postu jsou od roku 1933 zidovskeho puvodu. Zakoupil ho v velke depresi Eugene Meyer, jeho dcera Katherine Meyer Graham ho vedla do roku 2001 kdy zemrela a jeji syn, Donald Graham pokracuje v rodine tradici.

V orginalnim clanku je jasne receno:

> also included some torturers that are not generally mentioned in polite Western company: Israel and the United States

...a Izrael je uveden dokonce na PRVNIM miste pred USA.

Co je zajimave a do ceho Vladimir nepichl je, ze i na Alex Johnesove strance PrisonPlanet jenz se VELICE TVRDE obouva do USA a jejich smerovani k policejnimu statu rovnez chybi zmineni Izraele. To je, vzhledem k orientaci a zamereni teto stranky alarmujici - doufejme, ze jde jen o pouhe prehlednuti-se a ucelem mela byt jen zaloha Washington Post clanku...

Protoze jinak si vzpomenu, ze Alex Jones je take zid... a zacne to cele nechutne smrdet jeste vic [zahanbení]

A treba se zase dockam cenzury sveho prispevku, ach jo [smích]
http://img110.imageshack.us/img110/2903/ehudolmert...

152131

20.01.2008 01:23

Metoda „Mandrake“

The Money Masters - How international bankers gained control of America

trodas 82.?.?.?

Tem kterym nedela problemy Anglictina vrele doporucuji k shlednuti tento dokument:
The Money Masters - How international bankers gained control of America
http://s4.photobucket.com/albums/y134/trodas/?acti...
...k "dostani" je pres eMule P2P sit a popisuje celou historii a jde v problemu penez do opravdu nevidane hloubky.

Problem je v tomto dokumentu neobvykle podrobne rozebran, vcetne motivu zavrazdeni vsech US prezidentu jenz se tomuto systemu chteli vzeprit a popisuje dlouhy boj bankeru (nejen v USA) o moc k vydavani penez...

Mimo jine je tam dobre rozebrano jak financovani Hitlera tak bolsanu v Rusku a duvod likvidace Romanovcu? Inu Rusove jako jediny narod v Evrope nespadli do otroctvi bankeru... a tim na sebe privolali jejich zlobu.

Rovnez je vyvracen mytus o potrebe penez byt "podlozenych" zlatem. Dva argumenty z mnoha - v case velke deprese byly dolary podlozeny zlatem a presto byla deprese. A zlata je malo a kdo kontroluje zlato (bankeri) muze manipulovat snadno z jeho cenou a tak vytvorit menu jistenou zlatem bankeru problem nijak nevyresi... [mrknutí jedním okem]

No proste - neni to zadna sranda. Clanek je jen lehky uvod do problematiky a zmineny dokument navrhuje i reseni.

"The state does not function as we desired. The car does not obey. A man is at the wheel and seems to lead it, but the car does not drive in the desired direction. It moves as another force wishes."
-Vladimir Lenin

152122

Skoda jen, ze takovych je dneska slyset strasne malo. Tady je videjko k prezidentske debate od jineho vojaka a kdo umi anglicky, tomu se bude asi HODNE libit:
http://youtube.com/watch?v=jiFsxp5qOpM

152113

19.01.2008 23:47

Eretz.cz opět proti Zvědavci

Odkdy zákon říká, co je pravda a co ne?

trodas 82.?.?.?

Anebo jinak - jaký to druh pravdy se musí hájit zákonem?

Církve mučily, upalovaly a popravovaly za jiné názory než ty žádané. Perzekucí jiného názoru se takzvaná demokracie postavila na úroveň jiných zločinných režimů.

A jako s takovými se s ní tedy musí zacházet. Jako s diktaturou, jako s zločinným režimem, jenž propaguje potlačování osobních svobod.

152111

19.01.2008 23:48

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Koho se mám vlatně bát?!

trodas 82.?.?.?

No urcite se nemusite bat toho, kdo vede jeden illegalni vypad za sve hranice za druhym za poslednich 60 let, no ne? Ten je preci uplne nevinny. Ty kazetovy bomby na Libanonske civilisty sypal jen onen povestny vetricek z pohadky, vite? [smích] [chechtot]

http://img79.imageshack.us/img79/3373/isiranathrea...

152110

19.01.2008 23:32

Filipika proti multi-kulti

Nápad s finančním hodnocením známek...

trodas 82.?.?.?

...není v zásadě špatný, a měl by se zavést. Jen bude asi třeba poskytnout zvýšenou policejní ochranu učitelům, kteří se dostanou pod tlak cikánských klanů, aby jejich synáčkům a dcerám "upravili" známky k lepšímu.
To by se dalo zvládnout když by bylo v třídě cirka do 5-ti cikánů. Od 5-ti cikánů navíc k třídám na zvláštních školách, kde je jich 95 - 99% ve třídě se to dát zvládnout nebude, leda že by z ušetřených peněž měl každý tamní učitel 24h denně svého vlastního strážníka.

Když má matka jen jemně slovně naznačila cirka 5 - 6-ti letým cikáňatům že strkání petard pod dlaždičku na chodníku po kterém se chodí k nádraží přes Škodovu ulici v Přerově by se nemělo dělat, tak na ni tihle spratci začali pořvávat, že co je jí po tom a když odvětila že to je její chodník, tak jsme se dozvěděli že je jejich a ona je čarodějnice a má vypadnout.
Neříkal jsem nic a usilovně při pohledu na vyzývavě se na nás koukající shluk cikánů vedle baru "U Kmotra" mě přišlo nepochopitelné, proč naše zákony zakazují vlastníctví automatických zbraní.
Pokud takto tvrdě, drze dokážou reagovat tak malé cikáňata ( jenž konec-konců nemají s pyrotechnikou od 18-ti let výše co si "hrát" ) tak jak by asi reagovali starší cikáni ve škole na pětku za jejich znalosti, když by ta pětka sebrala dávky jejich rodičům a tím pádem i jim, hmmm?

Karolíno, to si prostě nedokážete ani představit, neboť oni neberou 3 000.- jako našinec, ale 15 000,-

152108

19.01.2008 23:04

Filipika proti multi-kulti

RE: Jiny uhel pohledu

trodas 82.?.?.?

> stěhování národů. Mladí lidé se zorganizují a hromadně se přestěhují na jíné, vhodnější místo na planetě, kde ohněm a mečem zlikvidují tamní starousedlíky. Divím se, že k tomu organizovaně sáhla zatím pouze jediná - náboženstvím spojená - skupina lidí.

Malý problém. Tato skupina žije po 60 let dodnes v tak militarizovaném státě a je tak závislá, na vnější podpoře, že při zhroucení vnější podpory ji starousedlíci vezmou útokem a zardusí tu ideu v krvi uchvatitelů - a budou zatraceně v právu.

http://s4.photobucket.com/albums/y134/trodas/?acti...

152103

14.01.2008 01:55

Odkud to smrdí?

RE: Hele vy vsevede!

trodas 82.?.?.?

po 20min vybusninami. V tom zidacek Silverstein nejede.

> Jsou to dalsi investice k tem za pronajem WTC

Nekde jsem cet, ze i za ten pronajem nezaplatil vse, jen udajne asi 220 000$. Zide setri...

Neni bez zajimavosti, ze syn Larryho Silversteina je Martin Silverstein. A kdo je Martin Silverstein? Bush ho jmenoval ambasadorem v Urugwai:
http://www.carluvers.com/cars/U.S._Ambassador

151345

14.01.2008 01:48

Odkud to smrdí?

RE: Hele vy vsevede!

trodas 82.?.?.?

> Larry Silverstain si pronajal na 99 let budovy za 3,2 miliardy v roce 2001.

Jenze jen 3 tydny pred 9/11 a tak zaplatil na najmu jen tu pomernou castku z najmu, a to je 680 000$.
Zaplatit 680 000$ a pak narokovat 2x 3 550 000 000$ je typicky židovské. A pokud vím, tak mu to i priklepli. 7,1 miliard $. Hmmm.

> ...ztrata na najmech za sedm let uz dnes jde do miliard. Konecnou sumu vysoudil ovsem s odrenyma zadama. Ted si k tomu pripoctete naklady na utajenou demolici podle vasich konspiraci, kterou odbornici odhaduji na vyssi nez je cena budov.

Demolici delali armadni odbornici a Silverstein ji neplatil. O demolici !prodelecnych! WTC budov bylo nekolikrat bez uspechu zadano. Zamitnuto kvuli mnozstvi rakovinotvorneho azbestu, jenz by se dostal do ovzdusi.
Nastudujte si prosim verejne dostupne podklady, nez jdete do debaty o WTC, dekuji. To jen tak, at nesirite dohady, odhady a vymysly. WTC komplex byl silne ztratovy.

> Kde mel zaruceno, ze mu pojistovna vubec neco vyplati? Jenom sbirky obrazu, ktere byly ve dvojcatech zniceny mely hodnotu nekolika set milionu dolaru. Takhle urcite chytry zid penize nevydelava.

To zarucila vlada Bushe a spoluverce zidacka Cheneyho. A kdo rika, ze tam ty sbirky nutne musely zustat? [velký smích] Aby to nebylo jao s tim zlatem. Pot WTC budovami bylo zlato v hodnote cirka 160 miliard $. Naslo se z nej neco pres 230 milionů v 10-ti kolovem aute s eskortou aut. Zadni lide v nich. Jak vedeli, ze maji utikat, kdyz to nevedeli ani hasici v budovach? Nemohlo to tam proste zustat aby se "zlato naslo" a otazka kam zmizelo se tak "vyresila"?
Urcite uznate, ze kdyz ziskate 160 miliar, ze 0,23 miliardy na sve kryti "pustite", ne?

> New Yorku stalo, jake byly skody a nasledky na US ekonomii.

US ekonomika (jeji zbrojni cast) vydelava jak nikdy. Neco jste zaspal? A aby se ekonomicke nasledky utoku minimalizovali, tak byl zdravotne zavadny vzduch deklarovan za cisty a bylo. Opravdu si sedite na usich, nebo jste tohle take jeste neslysel?!

> Kdyby pojistovna mela sebemensi podezreni, ze budovy nezkolabovaly po narazech dvou letadel, nybrz objednanou demolici vychytraleho zida, jak se zde snazite vnutit, tak by ten vychytraly zid nedostal ani penny.

Proto se pojistovny soudi, ale maji to prohrane. Lide veri tem lzim, ktere se jim rikaji. Ja 11. zari poslouchal a slysel exploze na vlastni usi, slysel jsem jak se o nich mluvilo atd. Predpokladal jsem tedy komplice v budovach, ale po 11. zari jsem se dozvedel, ze jsem slysel spatne a ze zadne vybuchy nebyly a ze jsem konspiracni teoretik.
Takze pozor - protoze si pamatuji co jsem slysel, tak jsem "magor". Aha. To je dobre vedet.

> Pentagon nechal Silverstain tez podminovat? Jaky profit mel z tehle akcicky?

Zasazena cast Pentagonu byla v renovaci aby vydrzela utok raketou a bylo to treba otestovat + bylo treba vytvorit poradny strach z teroristu. Tak tam army pustila jeden bunker-buster na tomahawku a kdyz to udelalo jen 5x5m diru ( http://ax2.old-cans.com/s.php?p=WTC&id=47&c=8&d=1&... ), tak nasledne dalsi patra odstrelili

151344

12.01.2008 21:18

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...

trodas 82.?.?.?

Video? Me by stacily ty fotky. Ono se rika, ze fotografie je za tisic slov. Zid jako zapalujici zapalovacem v dalce WTC ktere si pronajal jiny zid, aby skasnul tucnou pojistku za 2 teroristicke utoky - to je preci krasny obrazek pro valku proti terorismu, ne?

Je to take velmi silne antisemitisticke [zahanbení]

Nekdo by mohl zkusit, nejaky American, to na zaklade zakona o svobode informaci, z FBI vymamit. Preci jen, je to uz uzavrena causa a i ti Izraelci by si urcite po letech radi prohledli sve fotecky, takze - vypustme to, ne?

Jinak se vam ale priznam, ze vam nerozumim. Bankeri nebyvaji nikdy na strane porazenych a ac by meli do puntiku vse zaplatit, tak to pri jejich tvorbe penez ze vzduchu nebude problem. A uz vubec nevim, jak by komu pomohlo, aby Izrael zacal dalsi valku. Jako kdyby nebylo valek dost. Valku by meli zacit Palestinci, pokud chteji prezit... Kazetove bomby byla hnusna prasarna, ale kdo si to pamatuje, ze. I Amnesty International to stahla ze svych stranek, nakonec...
A Izrael uz dostava platby od USA v Eurech. Egyptu to zamitli, ale Izraeli ne... [smích] Cize jak by pad dolaru mohl ohrozit bankere? AmEuro se uz, co jsem slysel, tiskne o sto sest.

151239

11.01.2008 01:47

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...dotaz

trodas 82.?.?.?

> Jsem v národnostních otázkách laikem.

To já také, tak nevím, jestli vám odpovím k vaší spokojenosti.

> Váš odpor proti Židům směřuje spíše proti jejich náboženství či židovským genům?

Nemám žádný odpor vůči židům. Mám odpor vůči vrahům, válečným zločincům a teroristům libovolného vyznání. Náboženství je určeno jen k ovládání lidí a udržení dělení společnosti na vládnoucí a ovládané.

Nám je panbůh jako pánbůh
jenom když je nějaký
abychom sním udrželi
v pozoru sedláky.

> Jde-li o geny, mám rovněž problém. Jak rozpoznáte "geneticky čistého" Žida?

Vrahoun, zločinec a terorista je vrahounem, zločincem a teroristou ať má jakékoliv geny. Ať je to žid, arab, američan, eskymák, číňan či laponec tak s ním mám problém.

Lidé označovaní za antisemity často jen nepřehlížejí do nebe volající zločiny "státu jen pro židy, Izraele". Tím pádem vidíte, jak je nálepka "antisemita" zneužívána k dosažení nekritizovatelnosti a moci určité skupiny a protože moc korumpuje, tak pak logicky tato skupina řádí jak utržená z řetězu a veškerá pravidla a mezinárodní zákony pro ni neplatí... viz třeba napadení Libanonu, bombardování jeho měst a civilní infrastruktury a masakrování civilistů v létě 2006.
http://web.amnesty.org/pages/lbn-satellite-eng

Aha, link byl smazán, asi byli v Amnesty International také obviněni z antisemitismu (to se nedělá, obvinit Izrael z válečných zločinů, ts ts!), naštěstí jsem si obrázky zazálohoval:
Vložený obrázek Vložený obrázek

Vložený obrázek Vložený obrázek

Vložený obrázek Vložený obrázek

Vložený obrázek Vložený obrázek

151072

11.01.2008 00:50

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...

trodas 82.?.?.?

Karle, omyl [smích]

> Když britská armáda za války potopila loď převážející židy z Evropy do Palestiny, byl to také holokaust? Nějaký snad vodní či podvodní holokaust?

Věř tomu či ne, loď Patria nepotopili Britové, ale sami židé. Přesněji gang sionistických teroristů Haganah, jenž tímto protestoval proti Britskému bránění masového přílivu židů do Palestiny.
http://en.wikipedia.org/wiki/Patria_disaster

Zřejmě typičtí sefl-hate (sebenenávidící?) židé, neváhající vraždit druhé židy pro prosazení jejich politického cíle - Izraele.

Ale dnes se nesmí moc psát o tom, že místo aby ti zlí náckové židy jednoduše postrílelí, oběsili či zplynovali jak údajně činili, tak že je vozili do Palestiny na lodích.

To je zřejmě také antisemitismus [velký smích]

A kdybych se začal ptát, kde se v Izraeli vzali všichni ti zholokaustovaní židé, no to by bylo kvikotu [chechtot]

151070

11.01.2008 00:54

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...

trodas 82.?.?.?

Tak původně to bylo na různých news sajtách, nicméně jakožto zásadně antisemitistická informace to bylo velmi rychle "vyčištěno"...

http://killtown.blogspot.com/2005/11/dancing-israe...
http://www.whatreallyhappened.com/fiveisraelis.htm...
http://www.google.cz/search?hl=cs&sa=X&oi=spell&re...

> Also, five of the Israelis came to the FBI's attention after they were seen by New Jersey residents on Sept. 11 making fun of the World Trade Center ruins and going to extreme lengths to photograph themselves in front of the wreckage. The FBI seized and developed their photos, one of which shows Sivan Kurzberg flicking a cigarette lighter in front of the smouldering ruins in an apparently celebratory gesture.

> Také, pět těchto Izraelců upoutalo pozornost FBI poté co byli viděni obyvateli New Jersey 11. září když si dělali legraci z ruin World Trade centra a vyvíjeli neobyčejnou snahu aby se sami vyfotili před troskami. FBI zabavila a vyvolala jejich fotky a jedna z nich ukazovala Sivana Kurzberga zapalujícího zapalovač před dýmícími troskami v očividně oslavném gestu.


Antisemitistické. Silně [zahanbení]

151068

10.01.2008 11:51

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...

trodas 82.?.?.?

Semita je označení pro původního obyvatele Palestiny, stručně a jasně to vypadá jako takovů průměrný čmoudík. Antisemitismus by tedy de-facto měl být nenávistí proti všem semitům, čiže jak proti jejich arabské majoritě (cirka 95%?) - Palestinci, tak proti jejich židovské minoritě, eg. sefardským židům, žijícím v Palestině od jejich vyhnání z Egypta v cirka 13 století před naším letopočtem. (čiže před 3300 lety)

Antisemitismus se ale v průběhu doby stal synonymem pro "nenávist k židům". Čiže kdokoliv kritizuje žida, či vznáší nepžíjemné otázky na osobu jenž se hlásí k židovství, je prohlášen za antisemitu.

Typický příklad antisemitismu - Tančící Izraelci
Vložený obrázek
Zajímavé je, že nikdo nemluví o těch 5 zadržených Izraelcích, jenž natvrdo v TV v Izraeli uvedli, že byli vysláni před 11. září 2001 do USA dokumentovat tu událost. A také že ano, před zásahy nachystali kamery a snímali jak letadla lítala do baráčků... Velmi dobře se přitom bavili (proto se jim říká také tancující Izraelci), pořizovali fotečky typu držení zapáleného zapalovače tak, že vypadal jako když by s ním dotyčný zapaloval hořící WTC v pozadí a pod. Mimochodem se v jejich dodávce, patřící firmě nastrčené Mossadem "Urban Moving Systems" našly stejné typy řezačů krabic/koberců, jaké údajně použili únosci...
http://youtube.com/watch?v=xAOCcRvqpz8


Judaismus - židovská víra založená na Tóře. Antijudaismus bude zřejmě nenávistí k židovské víře, což je - u tak zvráceného a násilného učení jako Talmud, spíše přirozenou reakcí všech nežidů, zvláště když se dočtou, že žid je má povinnost vyhladit vlastní rukou, že židé jsou panenská, nadřazená rasa, že jsme pro ně jen otroci na úrovni zvířat, a tak dále.

> "Rozdíl mezi duší žida... a duchem všech nežidů... je větší a hlubší než rozdíl mezi duší člověka a duší zvířete."
-rabín Avraham Yitzhak HaCohen Kook (1865-1935)

> "Jeden milion Arabů nemá cenu židovského nehtu."
-rabín Yaacov Perrin, 27. února 1994

> "Izrael by mel mít právo soudit ostatní, ale určitě nikdo nemá právo soudit židy a stát Izrael."
-Ariel Sharon

Přirozený odpor vůči hlásání těchto zvrhlostí je zřejmě považován za antijudaismus.

151003

03.01.2008 12:41

Bagdád je příliš nebezpečný

RE: Neco se osklive zvrhtlo!

trodas 82.?.?.?

A co horšího, jejich propagandistické buňky už infiltrovaly i US army a tito Islámofašisté už v převleku za US army vojáky střílí Irácké civilisty:
http://youtube.com/watch?v=HEyPRBN4B-E
http://youtube.com/watch?v=uZ-bVDjBaXE
http://youtube.com/watch?v=xnyjH5wusqs
http://youtube.com/watch?v=5z0NMKcVHHM
http://youtube.com/watch?v=uPFOlKVumQU
http://youtube.com/watch?v=96BhXT92DH0
http://youtube.com/watch?v=7AXN3H3BPQU
http://youtube.com/watch?v=4NPTwHNiMNU
http://youtube.com/watch?v=VwwMF6biCJU
...no uznejte, to by ti hodní hoši z USA nikdy nemohli udělat! To by jim jejich Bůh neodpustil. Správný a bohabojný křesťan přeci dodržuje desatero, jenž říká "Nezabiješ" [mrknutí jedním okem]
Takže vidíte, tady máte empirický důkaz, že to musí být ti převlečení islámofašisté! [velký smích]

150468

03.01.2008 13:01

Bagdád je příliš nebezpečný

RE: Neco se osklive zvrhtlo!

trodas 82.?.?.?

No ale kolego, přeci byste nechtěl američany nařknout z takové zločinné věci, jako je úmyslné vyvolávání konfliktu v Iráku! [velký smích] Já pevně věřím tomu, že všechny tyto zprávy jsou jen propagandou nepřítele a že hodní US marines vojáci by v životě neusilovali o životy Iráckých civilistů [smích]

http://i4.photobucket.com/albums/y134/trodas/IraqB...

> Stalo by za to si pri nedavnych vybusich v svatyni s ulozenymi ostatky synu proroka Muhameda pripomenout, ze uz drive byli v Basre zadrzeni dva prislusnici britskych SAS v civilu v aute plnem vybusnin Irackou policii. Nasledne byli osvobozeni velkou vojenskou akci - protoze Iracka policie trvalana jejich vyslechu o cemz Britske okupacni sily nechteli ani slyset.
http://www.blisty.cz/2005/9/22/art25114.html
http://www.globalresearch.ca/index.php?context=vie...

> V Bagdádu chyceni dva přestrojení Američané při pokusu o odpálení auta
> V úterý 11. září zadrželo několik Iráčanů v centru obytné čtvrti Ghazálíja v Bagdádu dva Američany oblečené do arabských šatů, kteří se snažili odpálit auto naložené výbušninou. Jak uvedli místní lidé pro agenturu QudsPress, muži vypadali podezřele, proto byli zadrženi. Když se pak zjistilo, že jde o Američany, byla povolána policie. Pět minut po příjezdu policie se na místě objevila spousta amerických vojáků, oba Američany naložili do jednoho Humvee a bleskově s nimi odjeli. QudsPress hovořil telefonicky se členem ghazálíjské policie, který událost potvrdil s tím, že šlo o dva nearabské muže, o jejichž národnosti se blíže nevyjádřil.
> Agentura ke zprávě připomenula, že před měsícem byli v Basře podobným způsobem zatčeni dva Britové, obvinění z přípravy výbuchu ve městě.

> Basra
> V noci zatkli zdejší policisté tři muže v arabských oděvech, kteří se pokoušeli instalovat výbušniny u sídla kolaborantské sunnitské Islámské strany Iráku. Při bližším ohledání zatčených však zjistili, jde o převlečené britské vojáky. Celou skupinu policistů se zajatci vzápětí nato zatkli další britští vojáci, své zajaté druhy samozřejmě propustili a policejní hlídku zadrželi.
> K podobné situaci došlo v Basře už 19. září 2005. Také tehdy zatkli policisté několik britských vojáků v arabském převleku, připravujících uložení bomby u šíitské svatyně.

http://www.blisty.cz/2006/3/20/art27593.html
http://www.globalresearch.ca/index.php?context=vie...
http://www.scoop.co.nz/stories/HL0510/S00052.htm
http://www.pej.org/html/modules.php?op=modload&nam...
http://www.prisonplanet.com/articles/september2005...


Jak vidíte, samá Islámofašistická propaganda! [velký smích]

150467

02.01.2008 17:48

Bagdád je příliš nebezpečný

Neco se osklive zvrhtlo!

trodas 82.?.?.?

Téměř pět let po "Mission Accomplished" (Mise dokonána) v Iráku stále není klid. Čím to bude? Kde udělali soudruzi ze Spojených států Amerických chybu? Že by se Iráčanům nelíbila demokracie "Made in USA"...?
http://www.youtube.com/watch?v=Skgi3H7rIvk

Vložený obrázek

Ti nevděčníci!

...další "shock and awe" (šok a strach) operaci na ně! [naštvaný]

Falludja: http://ax2.old-cans.com/g.php?p=falludja&d=1&v=v2

150401

02.01.2008 12:19

Město půjček

RE: pje

trodas 82.?.?.?

"Za velkou louzi" at si delaji co chteji. Ale proc mame my nase penize lit do jejich problemu? At jdou amici i s jejich problemy, brajglem v ekonomice a bezcennymi zelenymi papirky nekam.

150382

02.01.2008 12:08

Město půjček

RE: státem chráněná lichva

trodas 82.?.?.?

Ne, vetsina ho uz davno pozbyla. Jako ten rozum. Opravdu. Videl a zazil jsem veci, jenz to potvrzuji. Bohuzel.

Ten problem je, aby si to bezmozci tedka "vyzrali laskave sami" a nenamaceli do toho zbytek sveta, ktery za jejich nadmernou spotrebu a bezmezne uzivani nemuze a nikterak se na nem nepodilel...

150380

31.12.2007 02:03

Policie opustila svá stanoviště předtím, než zabili Bhuttovou

RE: Kdo zavraždil Benazir Bhuttovou?

trodas 82.?.?.?

Vojenska intervence? Cilene bombardovani?
A to vyresi jako co?

Pokud je mi znamo, v Pakistanu drzi situaci relativne v klidu (na to, jak je zeme zmitana vasni je to opravdu relativni klid a nezapominam na Cervenou mesitu...) Americany podporovany diktator Musaraf. Ze se Musaraf nechce delit o moc s Bhuttovou musi byt jasne kazdemu, kdo nejakeho diktatora kdy studoval. Ne, tihle se neradi deli o svou moc. A Musraf mel proste z popularni Bhuttove strach, ze by mu mohla prebrat oteze z ruky. Tak to vyresil. Po svem. A zabiji se nejmene dve mouchy jednou ranou. Musaraf se 1) se zbavi opozice 2) vyrobi si duvody proc zustat u moci ... no a za 3) poskytne "dukazy" spojencum jak celi mocne, byt imaginarni, organizaci All-CIA-dá - pardon, Al Kaida.

Pokud se tu kvuli jednomu atentatu a misti mocenske trenici hovori o "vojenske intervenci a cilenem bombardovani" tak mam ten dojem, ze recnik by mel byt urychlene odvezen do psychiatricke lecebny a tepla a studena a znovu a znovu. Treba se to za par let spravi a bude moci byt vypusten zpet mezi lidi...

Pakistan je dneska jaderna mocnost. Pocet jejich bomb by sice nemel presahnout jednotku kusu (do 20 v nejhorsim pripade) ale nelze cekat, ze by nedoslo k jejich pouziti v pripade intervence USA.

Osobne si myslim, ze Musrafa moc obyvatele radi nemaji, ale trpi ho, protoze jim zajistil relativni poradek (ted ale nechal zabit popularni Bhuttovou...!) a hlavne poklonkovanim Americanu zajistil, ze Pakistan neni v "ose zla" a neceli Americkym utokum, at uz jen financne-ekonomickym, ci primo vojenskym. To je jediny duvod, proc je Musaraf jeste u moci.
Bombardovani Pakistanu by tyto duvody podtrhlo a USA by prisli o svemi spojence a v zemi by nastal prevrat k nejakemu druhu Islamskeho statu a nebyl by to asi relativne (relativita povzbouzi [velký smích] ) umirneny Islamsky stat Iranskeho typu, spis neco jako krizeni Wahabiste s Talibanem a vzor si vezmou z Saudske Arabie. Proste nic, co opravdu kdokoliv muze chtit, leda ze by...

Leda ze by si nekdo vsiml, ze straseni nefunkcnimi spinavymi bombami a neexistujicimi All-CIA-dá orgnizacemi prestava zabirat a je treba realne hrozby a takova zradikalizovana masa fanatiku s atomovymi zbranemi - to je silena nocni mura!
V takovem pripade bychom se mohli dockat v brzke dobe treba toho, ze tito venuji atomovou bombicku nejakemu sebevrahovi a ten ji pojede odpalit do Kabulu ci do Baghdadu a budeme mit prvni sebevrazedny utok na svete atomovou zbrani.

Takze me napada - Qui Bono? Musraf? Nee. Takze USAci? No, tam by se to jako zaminka k dalsi valce moooc hodilo. Co kdyz... co kdyz USA pritlacili na Musarafa, aby Butthovou omilostnil a umoznil ji navrat do zeme, on si rekl ok, ale vyridim si to s ni, coz ale USAci predpokladali a to co se stalo je soucasti planu na destbilizaci Pakistanu a ma to za ucel vyrobit opravdu strasidelneho strasaka?

Asi jsem moc paranoidni, nebo...?

150198

31.12.2007 00:57

Policie opustila svá stanoviště předtím, než zabili Bhuttovou

RE: Rychly pohreb prikazuje koran

trodas 82.?.?.?

Jenze tohle je specialni pripad, pricina smrti vyznamneho politika musi byt vzdy bez pochyb znama a zdokumentovana a jestli nekdo chce tvrdit, ze do zeme, do ktere dorazila technologie komprese masy plutonia s iniciace retezove stepne reakce iniciatorem v samem stredu kompresovane masy plutonia (jinak receno technologie atomove bomby) naopak nedorazila technologie mraznicky, tak takovy clovek je jen k pousmani.

150195

28.12.2007 22:22

Zubař

RE: Doháníme Západ

trodas 82.?.?.?

Jenze nam lhali ve vecech, ve kterych bylo jasne, ze lzou, takze jim nakonec nikdo neveril ani ty veci, ve kterych nelhali.

A kdo vi.

Treba to pred 20, 30 ci 40 lety bylo jeste v USA/UK a vubec na zapade docela v pohode. Ja nevim. Chtelo by to se optat nekoho starsiho a vyzpovidat ho.

150098

28.12.2007 22:39

EU jmenuje svého velvyslance

RE: Cíle jsou dané

trodas 82.?.?.?

Cilem jsme my vsichni.
Jen to nikdo nerekjne na plne usta.
A nikdo, opakuji NIKDO, zadny politik nevystoupi s jasnym prohlasenim ze z EU je v nasem zajmu VYSTOUPIT a to fofrem. NIKDO. Co to znamena?

Jsou jen dve mozne vysvetleni, vlastne tri. Bud jsem se zblaznil, nebo jako jediny vidim pravdu abo jsou vsichni politici tak zkorumpovani, ze blaho jejich volicu jen nelezi ani v pate...

Podle me je nejblize pravde verze cislo tri.

150097

28.12.2007 21:45

Má nás Klaus za stádo ovcí?

RE: Vanek

trodas 82.?.?.?

Je zajimave, ze jen jeden si vsiml, ze Klausova sestra emigrovala do Svycarska a Klaus nejen ze z toho nemel zadne tahanice, ale ani se to nijak nepodepsalo na jeho kariere.

Vim o lidech, kteri za to, ze jejich syn emigroval do stejne zeme prisli o praci inzenyra a svou konstrukcni kvalifikaci si procvicovali pri praci s metlou do konce sveho zivota.

Zajimave, no ne? [smích]

150095

28.12.2007 21:27

Republikánský senátor: válka nás stojí 15 miliard měsíčně

RE: Prezidenti USA jsou ve skutečnosti Marťani

trodas 82.?.?.?

Ale to je preci znama a 100x vyvracene lez, ze USA Rusaky "uzbrojili" ci ze vubec akce US vlady zpusobily krach komunismu, viz: http://www.youtube.com/watch?v=ObPZ71hJiv8

150092

28.12.2007 20:30

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

Kdo zabil Bhuttovou?

trodas 82.?.?.?

Kdyz nevim mnoho (a na Islamisty, Pakistan a brajgl v nem zadny odbornik nejsem) tak mi zbyva stare dobre Rimske Qui Bono. A at se koukam, jak se koukam, vychazi mi z toho Musaraf.
Tento Amerikou podporovany diktator mel nejvetsi zajem na tom, aby Bhuttova zmizela a on mohl pokracovat v diktature tim, ze bude tvrdit, ze vyjmecny stav musi byt, nebot zeme celi terorismu. Nic noveho pod sluncem.

A s prihlednutim k tomu, ze Bhuttova byla na jedne strane zboznovana a na druhe zatracovana nebyl problem dat trosku vycviku a zbran do ruky nekomu, kdo ji nenavidi. A pribalit mu vybusninu do kufriku (nebo ji dat na misto atentatu anebo ji tam dopravit treba minometem), aby se zametly stopy.

A zabiji se nejmene dve mouchy jednou radnou. Musaraf se 1) se zbavi opozice 2) vyrobi si duvody proc zustat u moci ... no a za 3) poskytne "dukazy" spojencum jak celi mocne, byt imaginarni, organizaci All-CIA-dá - pardon, Al Kaida.


Na nejake zavery je sice zatracene brzy, ale videl jste ten husty dav, ktery Bhuttovou obklopoval? Zkusme si udelat rekonstrukci cinu. Takze v takhle hustem davu utocnik vytahne a odjisti zbran a NIKDO si toho nevsimne a NIKDO z priznivcu Bhuttove se na nej nevrhne? Pak v davu, kde se neda pomalu ani pohnout rukou zahaji strelbu a to s tak presnymi vysledky? A opet mu nikdo ani ruku nestrhne, natoz aby na nej skocil? Co dela ochranka? Kde jsou ti priznivci?
(jeden z atentatu na Reagana krachnul proto, ze pipce strhl valecny vyteran na vozicku ruku, misto aby ji nabidl operku pro lepsi mireni...)
A konecne - Bhuttova se zasazena kaci k zemi a ochranka stale nic? Lide stale nic? Nikdo atentatnika nesrazil k zemi? Kde jsou ti lidi? A ten atentatnik ma dost casu na to, aby vymenil v ruce pistol za spoust bomby a odpalil se?

To me zni silne neuveritelne.

A pokud chcete poradnou paranoiu - vite kdo je vyrobce TOHODLE?
http://s4.photobucket.com/albums/y134/trodas/?acti...
(made in Izrael...)


http://s4.photobucket.com/albums/y134/trodas/?acti...

150086

26.12.2007 11:56

Má nás Klaus za stádo ovcí?

RE: Vanek

trodas 82.?.?.?

Vaclav Klaus žádá v vstup do KSČ
http://img144.imageshack.us/my.php?image=klausvstu...

A skutečný problém není to, že Klaus je zaprodanec jak komunistů (a v tom má dokonce pravdu, demokracie nemůže zakazovat nejaké ideje, byť myjí na sobe kres 100 miliónů) tak EU. Skutečný problém je v tom, že jeho "alternativa" je zase Havlovsko-Schwarzenberovský grázl, čeže z bláta pod okap.

HUmanitární bombardování v akci:
http://www.nato-tribunal.de/varvarin/photo_documen...
http://www.youtube.com/watch?v=lvNoqn-MUTs

149994

18.12.2007 17:32

Turistka zatčena při návštěvě USA za to, že před deseti léty měla prošlá víza

RE: Nezavidenihodna zkusenost.

trodas 82.?.?.?

Je ocividne, ze jinak nez VYNUCENIM prime demokracie to nepujde. Pokud ovsem nechceme dobrovolne strcit ruce do pout a vzdat se svym panum na milost a nemilost.

149570

18.12.2007 17:17

Dětská propaganda

RE: Autore, autore,

trodas 82.?.?.?

Jen aby to byla recese.

Vložený obrázek

149569

18.12.2007 17:34

Linuxi, buď pochválen

RE: Tak jsem si to zjistil

trodas 82.?.?.?

Takze chcete rici, ze na Win2000 to fungovat bude, ale na WinXP ne a u Visty cert vi, ale asi take ne, protoze je to podle vas "nestandardni"? [oči v sloup]

No potes panbu.

149568

15.12.2007 02:14

Strom

RE: ...nazdobené umírání.

trodas 82.?.?.?

Mno lidi, tech je jak sracek. Navrhuji toho chlapka. Urcite to bude mensi skoda, nez znicit kvuli nejakemu svatku chudak strom.

149281

15.12.2007 02:15

\"Extremistické násilí\" způsobené oběťmi samými

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

trodas 82.?.?.?

Mno nevim, ale myslim ze zidy precenujes. Pokud my masivni vetsina vedela, ze antisemitismus je pracne a velmi casto s primym zidovskym nasazenim "v akci" vytvarena pohadka, pak by se preci museli ve vlastnim zajmu vzdy vyslovit proti tomu, aby byl tento vymysleny termin neustale masove zneuzivan ke kdejake spinavosti.

Rozhodne by netolerovali rabinsky diktat nad sebou, kdyby nebyli od malicka do morku kosti naockovani, ze jsou "neco jineho" a ze ti ostatni jim to zavidi a chteji je - no prinejmensim zholokaustovat [chechtot] [velký smích]

Reci o zidech jako o "vyvolenych" jsou soucasti Talmudickeho blbnuti hlav zidum a nelze je brat vazne. Spis to bude tak, za nadmuty mech nejvice duni [mrknutí jedním okem] Chci rici, ze procento blbych (uzitecnych blbcu) bude mezi zidy stejne jako mezi nezidy - tj. nekde kolem 98 - 99%.

A vtip je to dobry, jenze mu mozna nepravem prikladate vetsi dusevni hloubku nez ma - ci tato zustane bezpecne skryta pro zminene procento blbych.

Co s tim ovsem nevi nikdo. Svyho casu mel nakej Ada Hitleru svy (rekneme si to na rovinu, uz v pocatku dost podivny) napady jak na to, ale ve vysledku to nejen ze nedopadlo dobre, ale jeste byly vsechny jeho akce nalezite zveliceny (az nabyly neslychanych, bezprecedentnich rozmeru) a pouzity pro vetsi blaho rabinskeho diktatu nad zidy pod strasakem holokaustu.

Jine a nesrovnatelne strasnejsi napady pro zidy maji ortodoxni krestane, kterym jaksis jeste nedoslo, ze jejich vira je puvodem zidovsky vytvor na to, jak blbnout hlavy nezidum a jak zajistit dostatecne tolerantni spolecnost (on kamenem, ty chlebem) pro preziti spolecnosti zidu, zalozene principielne na nenavisti a zasti k nezidum. Jejich predstavy si v nicem nezadaji s pohadkou o holokaustu - podle nich bud zide laskave opusti svuj Judismus a konvertuji na krestanstvi, anebo budou spaleni v ohni pekelnem, aby ten Armageddon stal za to [velký smích] [chechtot]
Samozrejmne ze zvracene blouzneni techto silencu a jejich teseni-se na jejich nanebevzeti (aby mohli po pravici boha pozorovat sedm let utrpeni, vrcholici Armageddonem zidu nedaleko Jeruzalema), jakozto jedinych pravovernych, je predkladano zidum jejich rabiny jako dalsi strasak [mrknutí jedním okem] Neni divu. Takovi magori by se meli strilet [chechtot]

Takze snad jen vzdelani, vzdelani a jeste jednou vzdelani a to na obou stranach by snad mohlo pomoci. Ono ve vzdelane spolecnosti kde nebude mozno krast ani pod plastikem antisemistismu a kam nebudou prevazne zidovska media halasne importovat multi-kulti (kdyz Izrael je otevrene a proklamovane statem jen pro zidy) nebude ani moc priznivcu nacismu ci skinheadu, takze by to bylo reseni.

Narazi na "malinky" problemek. A sice ze vzdelana spolecnost s schopnosti kritickeho mysleni a nezavisleho uvazovani je nocni murou mocnych ve spolecnosti a tak tito udelaji vse pro to, abychom byli co nejblbejsi. Nebot blbcum se dobre vladne.

149280

14.12.2007 14:48

\"Extremistické násilí\" způsobené oběťmi samými

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

trodas 82.?.?.?

Nejde o hystericke jedince, ale o jedince jenz moc dobre vi, co cini. Zakladem komunity je soudrznost. Treba soudrznost zidu. Jak teto soudrznosti dosahnout, kdyz v tom nasem kapitalismu chce zid obrat zida? (nezid nezida a tak dale)
Jednoduse.
Vytvorit spolecneho nepritele zidum (nezidum) a zinscenovanymi utoky udrzovat zidy (nezidy) pospolu strachem z onoho vytvoreneho nepritele.

Strategie zidu z Talmudu je jednoducha. Zide jsou v nem nabadani k pohrdani, okradani a tem nejhorsim zverstvum vcetne vrazdeni nezidu.
Reknete-si co je to za silenost, vzdyt by takove spolecenstvi bylo odsouzeno k tomu, aby je ostatni pro jejich agresivitu a nesnasenlivost vyhubili, ne?
Omyl. Ono to funguje. Vetsina zidu tyto prikazy nebere moc doslovne a nezidy nevrazdi. Spis jen okrada, a tak jim to docela prochazi (az na moment, kdy ukradli Palestincum jejich zem...). Pohrdani a okradani zidu nezidy zustava a vytvari napeti az nenavis zidu a nezidu.

Mno a to je ten zamer, tim padem je zajisteno, ze zide budou mit vzdy nepritele a tak budou drzet pospolu a posloucht sve rabiny.

Cele to neni nic jineho nez mocenske schema ovladani lidi judaistickeho vyznani. Je to klasicky pripad, jak udelat z agresora napadeneho. Zide zavedli premisu ze kazda jejich kritika je antisemitismem a ten smeruje k nacismu a ten znamena plynove komory a masove vyhlazovani zidu. Tim padem maji mocny argument, a kdykoliv kdokoliv kritizuje ci obvini nejakeho zida z i jasnych zlocinu, je klacek antisemitismu z pytle venku a pouziva se na ochranu sprostych zlocincu. A to jen proto, ze jsou judaistickeho vyznani, ne proto, ze by byli nevinni ci kritika byla neopravnena.
Proto ma vetsina lidi z ruske mafie zidovske pasy. Konvertovat k judaismu je proste pro zlocince vyhodne. Akce vyvolava reakci a tak se jejich synci v Izraeli davaji ke skinheadum a napadaji zidy - ano, primo v Izraeli.

A opetovne je jakehokoliv projevu nenavisti vuci zidum jen zneuzito k posileni "presumpce nevinny zida" a presumpce ze kazda kritika ci utok na zida je antisemitismus = nacismus = holokaust.

Ze jsou to vsechno jen pohadky pro male deti a cilene vyvolavani nenavisti za ucelem udrzeni moci a vlivu rabinu a vyvolenych z vyvolenych nad zidovskou komunitou dojde malo-komu.

Urcite to nedojde skinheadovi, jenz si pripadne skutecne pujde ventilovat sve pohrdani a odpor zvracenym ucenim Talmudu na prvni vhodne a slabe zidovske obeti.

149264

Tak tak, a na zidy se nesmi sahat [chechtot]

Ale v jednom se autor clanku myli. Spinava bomba je neskodna zalezitost, viz:
http://youtube.com/watch?v=VdLqKgJ4C6g

"Ale, ve skutečnosti, ze hrozba špinavé bomby jen další iluzí. Jejím cílem je rozšířit radioaktivitu pomocí konvenční exploze. Ale téměř všechny studie možností takové zbraně zjistily, že radioaktivita takto rozšířená nikoho nezabije, protože radioaktivní materiál bude příliš rozprášen a v případě, že oblast bude rychle vyčištěna, budou dlouhodobé následky zanedbatelné."

> Z The Power of Nightmares.cd3, BBC, Adam Curtis

148442

Ano, principielne mate pravdu, jenze [mrknutí jedním okem]

Jenze jste zapomel, ze ty roky se poucili. Dneska maji imunitu, aby pro ne zakony neplatily a platily jen pro plebs [mrknutí jedním okem] [velký smích]

Uz to maj vychytany, nebojte [smích]

148441

Otazka do pranice - PROC nase banka za NASE penize sanuje problemy US dolaru, ktery nikdo nechce a USAky take nikdo nechce?

Vložený obrázek

148440

29.11.2007 17:32

Čínský tygr má prázdnou nádrž

RE: Stranicky uvážlivé šetření na olympiádu

trodas 82.?.?.?

Moc bych se nesmal. Jak se nuzky mezi tezbou a spotrebou ropy budou rozvirat (a ze se uz rozviraji) tak nas tohle vsechny take ceka. Nemluve o obrovskem zdrazovani, protoze nafta a bezin se pouziva na vsechno v nasi civilizaci.
Ropa je krvi nasi civilizace a uz ji spotrebovavame vic, nez tezime. Tento stav je logicky naudrzitelny a bude nasledovat boj o pravo odberu ropy, jen co se ropa prestane prodavat za dolarky ale zacne se prodavat za menovy kos ci euro... Protoze pak Amikum nebude stacit tisknout bezcenne zelene papirky a dluhopisy, jenz nikdy nehodlaji splatit a budou muset zacit neco hodnotneho, co ostatni chteji, produkovat a prodavat to, aby si mohli koupit ropu jenz potrebuji.

A protoze tuhle potrebu pracovat na svuj blahobyt nezna uz zadny v Americe a protoze vsechna vyroba je odstehovana do Ciny a Indie, tak lze cekat masivni propad zivotni urovne a naslednou revoltu.

O tom, ze zbrane nic neresi, muzou kdakat nejaci pomyleni "humaniste", realita je v USA takovahle:

> Jelikož v tomto regionu se z pravidla jedná o dlouhé rovné úseky a jelikož v tomto regionu vlastnit zbraň nebo velký pickup (většinou obojí) je pokládáno za důkaz mužství, život kamer byl relativně rychle zpečetěn. „Domorodci“ prostě nechtěli dostávat poštou fotografie s podivnými čísly a tak si kamery, toho času v testovacím provozu, velice rychle našli. Mimo úhel záběru uštědřili kamerám lekci v podobě několika výstřelů z brokovnice...

Aneb Jak se jezdí v Texasu, http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20071...

148246

28.11.2007 21:19

Neokonzervativci volají po americké invazi do Pákistánu

RE: Hura na ne!

trodas 82.?.?.?

Bylo, jenže právem VETA a kupovaním-si hlasů se původní smysl UN/OSN zcela vytratil... [pláč] [bliji]

Pokud tedy vůbec původní smysl byl tento, a nešlo jen o testovacího předchudce NWO a jedné vlády pro celou planetu... Pak by likvidace a bezzubost OSN nebyla nepochopitelná ale programová záležitost, jak NWO vládu opatřit už v zárodku dostatečnými pravomocemi, asi někde na urovní Terrorist Act a Patriot Act III+ Upgraded.

148213

14.11.2007 17:25

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: Hmm, taky doufam, ze to je bu,bu,bu.

trodas 82.?.?.?

Zidacci musi vedet, ze budou stat proti nekolika S300 protilatadlovym komplexum ruske vyroby (a doufejme ze vcetne dostatecne zkusene obsluhy) a proti mobilnim protileteckym komplexum take z Ruska.

Za techto okolnosti je nalet odsouzen k zaniku.

> Pokud vsak nekdo chce pouzit taktickou atomovou bombicku, tak to musi zatracene dobre zduvodnit. A jestli to nekdo udela a projde mu bez tvrdych potizi, pak mezinarodni bezpecnost uz nebude nikdy, co byvala.

Uz se stalo 6. srpna 1945 kdy USA shodilo atomovou pumu na civilisty v meste Hiroshima i kdyz tou dobou uz japoncici druhy tyden zadali o jednani o kapitulaci...
A jak vidite, nic zvlastniho se nestalo a USAkum to proslo i kdyz zduvodneni o "zachrane milionu" zivotu US vojaku je ocividna lez. Japonci meli v te dobe v Japonsku jen hrstku vojaku a nebylo tak nikoho, kdo by ty "miliony" US vojaku mohl zabit - nepocitam-li stare muze, deti a zeny [mrknutí jedním okem]
Jedinou armadu kterou tou dobou Japoncici meli byla hladovici armada v Mandzurii (coz je jaksi mimo Japonsko na Cinsko-Ruskych hranicich, ze?) a tu zrovna zacaly obklicovat jednotky Rude armady a nevypadalo to, ze by s totalne demoralizovanymi a tydny hladovejicimi jednotkami meli nejake problemy.

Ostatne, kapitulace Japonska se dava za "vysledek" bombardovani atomovkami. Je ale dobre vedet, ze Japonci chteli kapitulovat daleko drive a take o to zadali Rusy (!), nicmene ti v te dobe s nimi jeste nebyli ve valce. Cize chronologicky.
6. 8. 1945 - Hiroshima atomovka
8. 8. 1945 - Rusko vstupuje do valky s Japonskem
9. 8. 1945 - Nagasaki atomovka
14. 8. 1945 - Hirohito kapituluje
2. 9. 1945 - kapitulace je podepsana
Je beznou soucasti skolniho uciva, ze "nyní upírali Američané do Pacifiku, kde potřebovali ve válce s Japonskem sovětskou pomoc".
http://referaty-seminarky.cz/2-svetova-valka-4/
Takze co zpusobilo kapitulaci Japonska? Ze by se po testu bomb konecne nekro rozhodnul naslouchat zadostim o kapitulaci z Japonske strany? Anebo strach z toho, ze by Rusove prijmuli kapitulaci Japonciku misto Amiku a byli tak vitezi na obou frontach?
Ostatne o Kurily Rusaci obrali Japonciky maji tito dodnes zajem, ale maji asi smulu [chechtot]

147159

07.11.2007 20:40

Zadostiučinění?

RE: dohoda

trodas 82.?.?.?

Ja tedy nevim, odkud cerpate informace o sedmi zabitych, ale jediny kdo "zustal lezet" byl provokater a StBak Zifcak, co "delal mrtveho" [mrknutí jedním okem]

Pokud chcete mluvit o 7 obetich 17. 11. 1989, tak prijdete jmena a umrtni listy. Ja tomu neverim ani trosku. Smrdi to dezinformaci.

Co je druha vec, ve ktere dezinformujete, tak to je ta, ze Havel byl (jako mnozi dalsi) komunisty pestovanym disidentem a cela sametova revoluce byla pokojnym predanim moci se zajistenim beztrestnosti a dokonce i pravni kontinuity. Proc? Jenom proto, ze si tohle dohodli komunisti sami, protoze v demokracii se lepe krade. Za socialismu se nemohli mit tak dobre, jak se maji dnes a to byl jediny duvod, proc se Perestrojka rozbehla az do kompletni likvidace socialismu.
Ostatne, fakt planovane likvidace a prekabateni komunistu na demokraty potvrzuji i skartace kompromitujicich materialu na ty nejvyssi agenty a na spici agenty, etc. Proto se dneska chytaji jen male ryby.
A nemluve o tom, ze USA s Gorbacovem dohodlo, ze Gorbacov povoli oteze a stahne vojaky a necha vychodni Evropu se vyvijet posvem k demokracii vymenou za BEZTRESTNOST byvalych komunistu a nerozsirovani NATA k Ruskym hranicim. Domlouval to na Maltske konferenci mimo jine i Kissinger... A kdyz Ericha Honeckera symbolicky na chvilku zavreli, tak se Gorbacov ozval, ze to "nebylo domluveno". Ne moc lidi to chapalo, tak se na to rychle zapomelo, ale ja si na to pamatuji sakra dobre. Lepsi potvrzeni dohody snad neni...
A Rusove dneska prskaji pravem take proto, ze i NATO se posunulo k Rusku a jeste USSaci by tu chteli zakladny, etc.

Cize to, co jste napsal, je blabol. Chcete-li se delat zajimavym, bezte tam, kde to nikomu nemysli - nebo predlozte dukazy, ze je to tak, jak rikate.

A kdybyste mel mit pravdu - tak v tom pripade krvava revoluce a potrestani grazlu je pro mravni cistotu a dalsi vyvoj spolecnosti naprosto nezbytna vec - proto jsme dneska v takovych srackach, protoze se neumime postavit na obranu svych zajmu!

146669

03.11.2007 18:54

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

trodas 82.?.?.?

Primou demokracii se ale vyresi jen mocensky problem, ne ten zasadni. Vetsina si nikdy neodhlasuje utazeni opasku ci nejke omezeni...

A navic cela mocenska struktura se spis necha postrilet, nez aby primod demokracii umoznila. Viz. radar.

146379

03.11.2007 18:32

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

trodas 82.?.?.?

Jenze v tomhle ma Klaus pravdu.
Nicmene - jak ten zidacek Kristus rikal - podle cinu, poznate je.

Nejdrive nam vykladal (popravde) jak je centralne planovany hospodaristvi nanic a ze jsme se kvuli tomu meli za komousu spatne a pak s usmevem podepisoval vstup do EU...! Cize rikat muze co chce, orientujte se podle toho, co dela...

A vsimnete si, ze zadna strana nema v planu vystoupeni z EU ci alespon omezeni nasi zavislosti na Bruselu systemem volny pohyb zbozi a lidi je ok, ale zbytek si NECHTE!

Ani jedna. Je vam doufam jasne proc... nebo ne?

146376

03.11.2007 18:17

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

trodas 82.?.?.?

> vůbec si nemyslím, že bychom se tu nutně uvařili. planeta Země má i tepelné ztráty (okolní vesmír má mínus 273°C)

Svata prostoto!
Tyhle zvasty mate od NASA, nebo co?
Vesmir je "studeny" protoze je v nem dokonale vakuum (80 atomu na m3), ale tento "chlad" neni vyuzitelny nijak, protoze vakuum je dokonaly tepelny izolant. (viz termoska s cirka 1000x horsim vakuem nez vesmir + ztratou v hrdle...)

Pokud byste sledoval kosmonautiku tak byste vedel, ze problem je jak uchladit kosmonauty, nebot kdyz i na blby Mesic zasviti Slunce, tak ma az +123°C... (kdyz nesviti tak je i -233°C...)

Cize to, ze vesmir je "studeny" je vymysl a dezinformace. Vesmir je vakuum a vakuum nemuze byt ani studene, ani teple.

"Chlad" vesmiru nam tedy nepomuze.

146375

30.10.2007 14:57

License to Kill

RE: Proč jsou Židovky feministky.

trodas 82.?.?.?

Tak to nebylo dobry ani jako vtip [oči v sloup]

Jedine s cim lze souhlasit je, ze mnohe zeny si sve velke komplexy menecennost (a velmi casto opravnene) "leci" feminismem. Ci ze feminismus je produktem silneho pocitu menecennosti zeny, jenz (pri urcite davce rozumu) s hruzou zjistuje ze zije v muzi vybudovane civilizaci, zalozene na technice ktere zena nerozumi a ani ji neumi pojmenovat - natoz pak tak pochopit. Umi ji jen vyuzit-zneuzit ke svemu prospechu.

Extremni pripady byly popsany v clanku a autorovi je treba slozit poklonu za to, ze pichnul do opravdu horkeho problemu, kdy se ukladna vrazda omlouva vymysly.

146136

30.10.2007 14:53

License to Kill

RE: Ohnivzdorná žena

trodas 82.?.?.?

Heheh, to je fakt. Mam i lepsi zabery na ni tadyhle:
http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=28
http://ax2.old-cans.com/g.php?p=WTC&d=1&v=v2
Treba:
Vložený obrázek
[velký smích]

146135

30.10.2007 14:48

License to Kill

RE: Ze soudniho systemu

trodas 82.?.?.?

Vidite, jak to vlastne s nim dopadlo? To nejak media nestihla reportovat tak, aby si toho jeden vsiml...? [zmaten]

146134

25.10.2007 02:45

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: Excelentní

trodas 82.?.?.?

Podobne excelentni rozbor sveta jako obchodu byl podan zde:
http://youtube.com/watch?v=DvYckR8e4Sw
Pise se rok 1976... [mrknutí jedním okem] A co? A nic. [pláč]

Bude potreba akci, a ne jen slov k zmene stavu.

145875

24.10.2007 01:52

Spojené státy hodlají v Iráku vybudovat 14 stálých základen

Nastesti lidi v Iraku nejsou jako lidi v CR...

trodas 82.?.?.?

...a tohle si NENECHAJI libit. Zacalo to prazdnymi sliby o demokracii ( http://youtube.com/watch?v=s918OOCOKUQ ) a konci to zakladanama? [oči v sloup]

Nastesti Iracane si se zakladnami umi poradit [mrknutí jedním okem]
http://www.liveleak.com/view?i=6a4_1176142744
http://youtube.com/watch?v=lz-8XR5Lf4U
http://youtube.com/watch?v=H4WF2oECycE
[chechtot]

To spis my cesi budeme mit problem, protoze jsme ovce a zadne zakladny US valecnych zlocincu se zadna zeme nezbavi snadno... [zahanbení]

145814

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 46 čtenářů částkou 6 904 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kupte si sperma na e-shopu14.08.20 12:34 Česká republika 1

Maskot banksterů nabádá ke „správnému“ konání13.08.20 11:45 Evropská unie 0

Testování roušek - Jejich nošení vede k toxickým hladinám CO212.08.20 09:40 USA 3

Podívejte se, kam mizí restituce církvím z rozpočtu celého národa11.08.20 06:02 Česká republika 0

Ideopolicie vyšetřuje rasistický článek o požáru bohumínského paneláku10.08.20 09:20 Česká republika 4

Proč má stát platit odškodné přeživším požáru v Bohumíně?09.08.20 20:55 Česká republika 2

Požár v Bohumíně založili cikáni - média cudně mlčí09.08.20 10:16 Česká republika 7

Petice za ukotvení manželství jako svazku muže a ženy08.08.20 11:04 Česká republika 0

Africké kobylky na cestě do Evropy zahazují do moře doklady08.08.20 10:31 Neurčeno 0

Už ne ženy, ale "osoby s děložním čípkem"07.08.20 16:23 Británie 1

Média se skřípěním zubů přiznávají, že švédská cesta funguje05.08.20 21:56 Švédsko 9

Matteo Salvini hovoří o tom, jak ho chtějí zavřít na 15 let za to, že jako ministr vnitra bojoval proti nelegální migraci05.08.20 10:08 Itálie 1

Praha dá Prague Pride velké peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 2

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 1

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 4

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Černoch ve vlaku do Prahy obvinil personal z rasismu, protože dostal chleba31.07.20 20:32 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
22,14 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
28,90 Kč
Kanadský dolar
16,74 Kč
Australský dolar
15,81 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,19 Kč
Polský zloty
5,94 Kč
100 maď. forintů
7,57 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 150,88 Kč
1 unce stříbra
600,79 Kč
Bitcoin
260 105,51 Kč

Poslední aktualizace: 14.8.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 53 428 148