Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Lev.

Nalezeno 169 příspěveků, 27 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

23.07.2015 20:46

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

Mi osobně, se líbí původní verze Zvědavce

Lev. 73.?.?.?

Nynější grafická úprava Zvědavce, se po tolika létech stála klasikou, ve které, se hodně starších čtenářů, dobře orientuje. Nová grafická úprava, tak to už nebude ten pravý, ořechový, klasický Zvědavec, Lev v.r. [mrknutí jedním okem]

337056

30.01.2013 02:34

¡No pasarán!

RE: tak to je fajne ...........

Lev. 71.?.?.?

http://www.blesk.cz/clanek/video-srandicky/189489/...

283976

30.01.2013 02:29

¡No pasarán!

tak to je fajne ...........

Lev. 71.?.?.?

Přeskoč reklamu a čum .......

http://www.blesk.cz/clanek/video-srandicky/189489/vtipna-parodie-na-duel-zemana-s-knizetem-podivejte-se-imitator-exkluzivne-pro-blesk.html

283975

29.01.2013 17:28

¡No pasarán!

Nedá mi to a po moc louhé době, se musím ozvat

Lev. 71.?.?.?

pane redaktore, ve všem možná máte pravdu, až na to, že "elita", moc dobře !! ví, jak národ český o ní smýšlí. Ale jejich drzost a bezpáteřnost nezná mezí. V podstatě, si mohou vše dovolit, pokud to lišácky odůvodní. Směji se národu do ksichtu. Nemysleme si, že "oni", nemají internet. "Oni" ví snad ještě víc, než jejich ovčané. Maji k tomu veškeré informační - i jiné, prostředky.
No a nyní to hlavní, v dnešní době vládnou jen ! peníze. Proto nezapoměňte, "když peníze hovoří, tak všichni bedlívě naslouchají". Z toho i vyplývá, že se dají všichni koupit ( včetně mě ). [velký smích]

283936

02.10.2011 02:12

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Odčinit vinu

Lev. 71.?.?.?

Vážení a milí, proč ?! zde planě debatujete a rozebíráte holyghost. Osnova a směrnice, jak se má o holyghostu psát i hovořit, jsou určeny i dány a tím to haslo. Věřte mi - nic nenaděláte i když se budete odvolávat na "svobodu" slova a projevu. Vůbec jste si totíž neuvědomili, že už dávno, je v oběhu, nová diktatůra, jak se má zacházet s holyghoustem. Pokud vybočíte, tak Bůh s vámi. Skutečně se nedá, nic dělat ! ....... ale, jak moje nebožka babička říkávala "synu nezoufej, naděje umírá naposled".

254307

11.06.2011 18:33

Ach, Ido, co budeme dělat?

Moc hezký článek pane Stwora

Lev. 71.?.?.?

To je zase můj desetiletý kocour s modrýma očima. Miláček rodiny.

Vložený obrázek

245831

30.08.2009 07:54

Jak jsem si kupoval počítač

Jsem v šoku

Lev. 70.?.?.?

Před týdnem jsem si pořídil moc hezký počítač od firmy SONY. O tom, že SONY výrobky jsou vždy v podstatě dražší, se nechci rozepisova. Můj problém je v tom, že jsem dva dny na to, koupil tiskárnu, kopírku, skenér a fax v jednom produktu, od výrobce Brother. Založil jsem zaváděcí CD od kopírky do SONY PC a ejhle, objevil se problém, zaváděcí CeDéčko, se mi nepodařilo do SONY PC s operačním systémem Windows Vista Home Premium stáhnout. Objevila se v zápětí MODRÁ !! obrazovka s úpadkem fisické paměti. Byl jsem v šoku, co všechno jsem pak zažil. Chtěl jsem se zbavit problémů, vypl jsem PC a po zapnutí, asi po deseti minutách, mi vyskočílo samo od sebe to proklaté, nebezpečné modré okno. Vymazal jsem nedokonalé a nedokončené zaváděcí CeDéčko od tiskárny, kopírky, faxu a skenéru, od společnosti Brother. Udělal jsem okamžitě "System Resore". Modrá obrazovka se více neobjevila, ale další problém byl v tom, že se mi ojevila ikonka v levém, dolním rohu lišty pro Windows Update pod číslem KB970653 který mám doporučený stáhnout, ale stahnout nejde a dokonce už nepracuje "System Restore". Jsem v šoku. V úterý jedu do obchodu asi ?! vrátit počítač, pokud se mi to podaří.

198997

31.10.2008 18:34

Nicolas Sarkozy, agent Mossadu

Užiteční idioti CIA - Manuel Noriega & Augusto Pinochet

Lev. 70.?.?.?

Ještě si vzpokínáte na tak zvaného "diktatora" z Panamy, kterého dosadil do funkce sám tatík Bush, tahdy ředitel CIA ?
Není to první a ani poslední agent CIA, který byl na vedouci funkci státu.

http://translate.google.com/translate?hl=cs&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Manuel_Noriega&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dmanuel%2Bnoriega%26hl%3Dcs%26lr%3D%26sa%3DG

Další takový dosazenec a fašista, tyran vlastního lidu, diktátor ( koho jiného může Bílý dům zoufalců a CIA dosadit a nebo jen pomoct k dosazení, než tyrany a diktátory ) Augusto Pinochet z Čile.

http://translate.google.com/translate?hl=cs&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Augusto_Pinochet&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dpinochet%26hl%3Dcs%26lr%3D%26sa%3DX

No a takový nedávno popravený diktátor i když se to popírá, ale i tak byla ochranná ruka Bílého domova nad ním do té doby, než přestal poslouchat příkazy a rebelovat, Saddam Hussein.

http://translate.google.com/translate?hl=cs&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Saddam_Hussein&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dsaddam%2Bhussein%26hl%3Dcs%26lr%3D%26sa%3DG

A to nemluvě o tom, kolik diktátorů a zároveň agentů CIA je v Africe a Asii. Legální celosvětová mafie - CIA, má zmapovaný celý Svět.

174457

30.10.2008 19:34

Přichází nadvláda Romů?

RE: čtenář

Lev. 70.?.?.?

Jó ? tak to jsem nevěděl. Je to asi i tím, že s Romocikány, nežiju. Pokud ale vím, tak úřední označení je Rómi, Rómové atp.. "Cikán" je označení diskriminační a hanlivé. Mýlim se ? Zeptejme se raději zdejších romocikánů, jak to pracuje. Je to fér a hlavně demokratické [velký smích]

174350

30.10.2008 17:45

Přichází nadvláda Romů?

RE: čtenář

Lev. 70.?.?.?

Co se týče "utajovaní své rasy" na veřejnosti, není strach pane "čtenáři". Je to jen stud a obava o existenci. Jak sám podotýkáte, že máte v rodině dokonce vysokého policejního úředník "romského" původu a že se bojí to přiznat. Vůbec se nedivím, pokud jsem aspoň průměrný, poctivý občan této krásné země, nebudu se hlásit k "rase", která nese tu nejhorší pověst, ale né proto, že je "rasou" odlišnou, ale "rasou", toho nejhoršího zrna. Kdyby váš stréjc, vysoký policejní úředník, se hlásil k této "rase", tak by utrpěla jeho autorita snad i jeho postavení. Tady nejde ani o "rasu", ale především jde o skutky, co si mouhou cikáni, ano, cikáni !! v tomto státě dovolit. Nyní se v ČR rozlišuje stejná "rasa", na cikány a Rómy, i mezi samotnými Rómy. Pro vysvětlení: Róm je ten lepší, pořadnější, pracovitější a vzdělanější cikán, no a cikán, je ta nejspodnější odrůda rómů, parazit, nefachčenko, zloděj, kriminálník a k takovým se Róm nebude NIKDY ! hlásit.

Neviním cikány za jejich parazitost a kriminalitu. Viním systém a "BÍLOU" rasu, která jim dala tuto přiležitost - tečka

174341

08.07.2008 08:58

Velká Matka

RE: Absolutně souhlasím s pravidly/zákony, o čistotě a pořádku v matičce Praze

Lev. 68.?.?.?

Burky prozatím zde není možno zříti, i když jsem zde viděl Američana, předělaného na moslíma, s dětma i nanželkou s burkou. Jinak je zde disciplína, jako na vojně. V něčem je to fajn, že se tak nějak člověk cítí být chráněn a hned se dovolá policie, která není nevrlá a která poslouchá co jim volaný člověk vypráví. Ale zase z druhé dlaně, mi to připadá, jako policejní stát. Těch policajtů je zde, "jako", jedna ku jedné. A vše je pod pečlivou, policejní kontrolou.

Některé zákony, pravidla a nařízení ( tak jako všude asi ve Světě ), jsou uvalené. [naštvaný]

164803

08.07.2008 03:44

Velká Matka

Absolutně souhlasím s pravidly/zákony, o čistotě a pořádku v matičce Praze

Lev. 68.?.?.?

Toho bordelu v přehuštěném městě Praze, bylo až nad hlavu. Proč by neměla být Matka měst Praha, taktéž nejčistším městem EU ? Co je na tom špatného ? No a když má být čistota a pořádek ve stověžaté Praze, poslední dobou, NEJVÍCE navštěvovaným a nejvíce obdivovaným městem, zahraníčními turisty, tak to domácí obyvatelstvo pražské, to musí něco stát. Hlavně ta městská disciplína. Pejsi na vodítkách a nesrát do trávy a na chodníky - nebezpečí chodeckého smyku, uklouznuti na čerstvám, psím hovně.

Jó, to v Praze je ještě héééj. To na takové floridské pláži, si mi stěžovali dva mladí snoubenci ( on a ona, ne - on, on a ona, ona ), turisté ze sousední Georgie, že ve vší střizlívosti, popíjeli asi tři deci málo procentového piva v kelímcích, bez pivní reklamy na pláži, když k ním přistoupil policajt požádal o kelímek, který svým frňákem očmuchál a když zjistil v té "svobodné" zemi, že tito mladí, dospěli lidé popíjeji pívo, tak jim tvrdě nasadil pokutu $ 40,- ( slovy - čtyřicet !! ) US dollarů pokuty. Kdepak se hrabe matička Praha. A to ještě zkuste odhodit na floridskou pláž nějaký papírek. No a o nějakých plavkách "tangačích" a nebo ženy bez vršku od plavek, tak to už hrozí i žaláři.

Takže, morálka a disciplína především Mindy. Apropo, opravte si to písmenko u slova "lvi", po "v", má být "tvrdé", víte jaké, že ? [mrknutí jedním okem] hmm.

164779

28.05.2008 22:47

Konečně vyvážená debata s veřejností ohledně radaru ve veřejnoprávní ČT

....... radary ? a na co ?

Lev. 70.?.?.?

I v nešťastném roce 2001m konkrétně - jedenáctého září, bylo v USA, i kolem USA, hlavně Gronsko, radarů zamě vyvolené, plná prdel a stačily jen "údajně" dvě civilní, komerční letadýlka a jak to dopadlo, hmm.

A na co radar ? a proč zrovna v republíce české ? Proč né v Bundes Republic Dojčland, über alles ? Proč né ve Švýcarsku, Itálii, Rakousku, atp.

162067

20.05.2008 18:33

Sebevražda mladé dvojice anebo máme další Palachy?

RE: Gibi z Wilsonova

Lev. 72.?.?.?

Jo, máte teda dobréj vkus. Krasavíce k pomilovaní
Vložený obrázek

161516

18.12.2007 06:35

Linuxi, buď pochválen

...... hmm, zvláštní

Lev. 65.?.?.?

Zdravím po dlouhé době Zvědavci. Asi před měsícem jsem si z tvrdě, až krvavě našetřených dollarů koupil digitální fotoaparát značky SONY, model DSLR-A100. Prodavač v obchodě mi hned nabídl na slevu 4.0 gigabyte, SanDisk ultra II, CF, tak proč si ji nekoupit, že. Zhotovil jsem na zkoušku několik snímků a po zapojení na PC ( přes ten káblík, který je přímo v balíčku s fotoaparátem ). Bez problému se mi fotky stáhly do mého PC. Můj Operační Systém je Windows XP Pro. [mrknutí jedním okem]

149491

07.06.2007 08:04

První místo v řiťolezectví?

Vazeny pane Kudyku .....

Lev. 65.?.?.?

To je videt jak jste kulturni a jaky jste cech, kdyz neznate vytvarnika a hudebnika Jana Vycitala. Vubec jsem netusil, ze nekdo takovy v cechach zije. Az budete pane umet to co on, tak nazyvejte nekoho blbcem.
______________________________________________________________

A jak jste "kulturni" vy, pene Kudyku ? Vy toho Vycitala znate ? Kdyz jste vubec netusil, ze nekdo, jak shora uvadite, ze "takovy v cechach zije" ?! Vy si asi rad protirecite, ze ano. [chechtot] [vyplazený jazyk] [chechtot]

137094

07.06.2007 02:19

První místo v řiťolezectví?

Pište jen máte-li co říct ....

Lev. 65.?.?.?

No, možná, že nemám co říci, akorát snad to, že při poslechu přearanžované bolševické písně "Dobrý den majore Gagarine", se mi vrátily vzpomínky na zašlou totalitu bolševizmu. Nějak se nedá zapomenout na ty starý zašlý časy. V čem to asi je ?

Stejně si myslím, že text i melodie na "Dobrý den majore Gagarine", je nějaká parafráze a nějaká zase česká lišárna, s výsměchem na Křoví v podtextu. Kdo to může brát vážně, že ano, hmm. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

137089

07.04.2007 21:38

Írán propustil zajaté Brity

RE: PĚKNÁ ŠAŠKÁRNA...pche

Lev. 72.?.?.?

Jen tak mimo díru pani Mindy, na karla4u mi prosím nešáhejte. Vůbec si nemyslím, žeby pan karel4u, byl nějak zpřízněn s narcisismem. [vyplazený jazyk]

132461

25.03.2007 12:38

Afghánistán: Taliban hlásí comeback

RE: Za vlády Talibanu

Lev. 65.?.?.?

Pane Lev, na Foru vam pan Bartosek zdviha palec za to jak jste neohrozeny bojovnik a sproste nadavate ctenarum pod porad stejnym nickem Lev, a inkognito. Tady se vy hrdino uz po kolikate otirate o moji manzelku. Ta by vam ji takovou nabalila, ze byste se motal tyden dedulo. Vite on chytry muze ze sebe delat blbce pane Lev, ale blbec chytreho ne. Proto vas pozna kazdy po prvni vete. A vase uchylne uslintane komentare o manzelkach ctenaru jsou tez nezamenitelne.
__________________________________________________________

Tohle si nemohu nechat ujit, Kudyku. I kdyz nerad, ale jen nahodou !!!, jsem prisel na toto vase obvineni. PAMATUJTE SI JEDNOU PROVZDY !! Lev NENI Sáša a Sáša, NENI Lev !!!!!

131606

15.03.2007 10:17

Carter a útočící hejno

Neni Arab, jako Arab

Lev. 65.?.?.?

"Ťažko pochopiteľná pre mňa je až otrocká asertivita k Arabom a moslimom všeobecne, hoci ich násilie no celom svete"
____________________________________________________________

Asi tak nejak pane Cinik. V podstate mate pravdu, jelikoz zidi jsou odrozenci Arabu. Mozna i stejna krevni skupina. Nedavno se mi po letech vybarvil jeden Arab ( muslim ), puvodem z Libanonu. Musim ve vsi litosti zde uvest, ze te kurvě, bych nepodal ani lzici vody. Mozna, ze to je jen individualni charakter toho zmrda, ale on by vas nechal s usmevem na tvari chcipnout. Nemam nenavist k Arabum, taktez i k ostatnim narodnostem, ci mista jejich puvodu. Ale jeden fakt je i ten, ze neni Arab, jako Arab.

130859

23.02.2007 02:00

Test novomanžela

kondom ?

Lev. 72.?.?.?

Pani ucitelka se pta deti jak doma setri.

Janicka se prihlasi a rika. My jsme koupili vajicka, ty jsme snedli a slupky jsme dali slepicim. No to je pekne rika ucitelka. Prihlasi se Honzicek a rika: my jsme koupili pomerance, ty jsme snedli a se slupek maminka udelala stavu. No to je taky pekne.
V tom se prihlasi Emilek a rika: my jsme koupili jelito. Nejdriv se stim mama nekolikrat udelala, pak si se spilky na jelito vycistila usi. Pak jsme jelito snedli, pres slupku tata jebal mamu tri dny a nakonec jsme do slupky nasrali zavazali a sli ji vratit z odduvodnenim ze je klobasa po trech dnech zkazena.

129404

14.02.2007 16:55

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Ak mozem nieco navrhnut...

Lev. 72.?.?.?

>Už teď je tady docela hmatatelný jev, že projdou
>příspěvky, které silně odporují pravidlům diskuze, jenom
>proto, že jsou takříkajíc "líbivého zabarvení"

Presne tak pane Mathoushek, v tom je prave cela ta zvedavcova krasa. I vy zde muzete byt "pohlazen", pokud budete konkretne a slusne psat - hodne zdaru preji.

128751

14.02.2007 16:45

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Pište jen máte-li co říc

Lev. 72.?.?.?

>Vždyť nakonec i na Zvědavce nemá člověk neomezený
>přístup, hlavně k těm archivním článkům, pokud nezaplatil
>předplatné či "nevypotil" nějaký článek. A těm, kteří
>tyto podmínky nesplňují nebo těm, kterým je i ve splnění
>podmínek zabráněno (např. Texaský čížek) nezbývá než
>se s tím smířit nebo jít jinam.

Vzdyt je to velmi jednoduche pochopit - pravidla a vubec rozhodnuti, vcetne zodpovednosti, je na majiteli, webovych stranek pane. Ciste zalezi - jmenovite - na panu Stworovi, jake ON !! si urci pravidla hry. Ale s tim pane Arkane vy a vasi klubovci, nemuzete souhlasit, ze ano, ale tady je vase pokracovani a vas souhlas, co si mohou dovolit majitele "jinych" webovych stranek ....

>Jakmile se ale objeví někde první známka toho, že by mohlo
>jít o nějakou skupinu osob židovského původu (pozor,
>sionisté), tak je oheň na střeše. A hned se tam objevují
>slova jako konspirace, ovládání světa, tajné služby, jen mi
>tam ještě chybí macesy s krví křesťanských dětí. A to je
>jádro celého toho problému. U některých lidí je to obsese,
>která je nutí, aby se neustále zabývali problémem státu
>Izrael, politiky USA, prezidentem Bushem, aby za každým rohem
>viděli Židy, aby za vším zlem viděli "špinavé pařáty"
>sionistických vyděračů, aby zaplňovali internet
>konspiračními teoriemi.

.... to byste nemohl pak kritizovat nikoho pane Arkan - ani sam sebe[chechtot]

>Když tam, pane Steine, nechcete mít volný přístup, tak je to
>jen a jen vaše rozhodnutí a dovedu si představit, že i bez
>účasti různých těch Zapů, Zorbů, Trodasů a spol. tam
>musí být "veselo" a diskuze živé.

No vidite pane Arkan a uz jsme u jadra vaseho pudla. Libi se mi vase "neopatrna" otevrenost projevu, kde pisete - "Když tam, pane Steine, nechcete mít volný přístup, tak je to jen a jen vaše rozhodnutí a dovedu si představit, že i bez účasti různých těch Zapů, Zorbů, Trodasů a spol.tam musí být "veselo" a diskuze živé".

Je zvlastni pane Arkan, ze tuto vasi malickou "pozornost" nevenujete Zvedavci a panu Editorovi. No jo no, ocividne kopete pro nekoho jinyho. Predpokladam, ze do Stein webovych stranek mate volny pristup Mr.Arkan [vyplazený jazyk]

128749

14.02.2007 09:25

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Moderovat a nebo cenzurovat ?

Lev. 72.?.?.?

>>(Zrušeno. Neobsahuje nic kromě osobních výpadů. Editor.)

>Obsahovalo to pravdivy udaj o tom jak se pan Lev chova na jinem
>webu a jak tady napomina druhe, zadny osobni vypad. Ale to je
>jedno. On si to tam kazdy umi precist sam.
_________________________________________________

Tak tak pane Kudyg, o tom to prave je. At si to ti lide radeji prectou sami, neni duvod jim to zde predkladat. Jeste takova malickost pane Dyg, pod jakym nickem pisete na Nezvedavci ?

Stejne jsem pro to, aby se na vas a pana Cizka z Texsasu pan Editor podival z blizka.

128722

13.02.2007 08:35

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Moderovat a nebo cenzurovat ?

Lev. 72.?.?.?

Pane Arkan jen v kratkosti, jelikoz zde nechci do cisteho Zvedavce zanaset vasi spinu z Nezvedavce. Divim se panu Stworovi, ze po tom vsem vasem udavani v CR, kde jste verejne napsal, ze udate Zvedavce i pana Stworu a on vam jeste zde UMOZNI vase "vystoupeni". A o tom rektálním alpinistovi jste zde dal sam o sobe dukaz kde jste napsal: "To se vám tedy, přispěvateli Kubyku, opravdu povedlo. Doposud jsem si myslel, že to byl jen můj názor".

Mno, tak tobychom meli[chechtot]

A pro pana Kubyku asi toto - nejste nic jineho, nez pokracovatel lehovcu, milej pane. A pokud chcete kritizovat a tvarit se tady cestne, tak jste nejak "opomenul" napsat jeste par nicku od jeste vulgarnejsich pisatelu z Nezvedavce, jak se zminuji o Zvedavci a panu Stworovi. To vam nejakym zazrakem uslo, ze ano. Jste to same, jako oni - Nezvedavci.

128639

12.02.2007 17:04

Pozor na firmu Acer – dokončení

RE: that's america, jo, presne tak !

Lev. 72.?.?.?

no jo no stefane, uz nemam ani na ten generator, jelikoz vsechny prachy jsem vrazil do Zvedavce, hm. [pláč]

128573

12.02.2007 15:10

Hledá se moderátor diskuzí

Moderovat a nebo cenzurovat ?

Lev. 72.?.?.?

No ja mam na to takovy nahled - slovo "cenzura" zni docela odstrasujicne a pripomina stare zasle casy ruznych diktatur. "Moderovani" zni uz daleko lepe a moderneji, i kdyz s "cenzurou" nema nic spolecneho. Co se tyce volnosti projevu ruznych negativnich jevu, kteri byli ze Zvedavce "vyhosteni", tak jsem opet jen pro to, aby "moderace" Zvedavce neztratila na patricne hodnote a i urovni a byla prisne vedena, proti takovym jevum, jakymi jsou clenove klubu "Nazvedavce", kde se prosiva spina, toho nejhrubsiho zrna. Pochopitelne i se mnou ( ehm ). Cili jeste jednou - jsem pro tvrdou "moderaci" Zvedavce. Kdo si chce "ulevit", tak at si najde jiny server. [cool]

128550

12.02.2007 06:30

Pozor na firmu Acer – dokončení

RE: that's america, jo, presne tak !

Lev. 72.?.?.?

Šťastny to člověk ten stefan. To ja jsem zapl po prichodu domu muj PC a nic. Nakonec jsem zjistil, ze mi vypli elektrinu, kterou jsem uz dva mesice neplatil, nebylo z ceho. Ale jinak bych si jinej PC, nez notebook od firmy DELL nekoupil. Chodim si nyni nabijet baterii k pocitaci k sousedum. Aspon usetrim [mrknutí jedním okem]

128524

12.02.2007 06:19

Pozor na firmu Acer – dokončení

RE: zalohovani

Lev. 72.?.?.?

Pokud potrebujete notebook jen na pokec, tak to nechte tak jak to je. K tomu nepotrebujete ani vedet co je to disketa a Floppy drive.

No a o tom to prave je pane. Ja ho prakticky ani na pokec nepouzivam. Prevazne na nem hodne pisu. Kecaji akorat prevazne ti druzi. Jinak preji dobreho dne pane Kubyk.

128521

12.02.2007 06:09

Pozor na firmu Acer – dokončení

RE: zalohovani

Lev. 72.?.?.?

Děkuju pane Matoušek, za vaši vyčerpavající odpoveď.
Všechno jsem díky vám s těma disketama, řádně pochopil.
Neměl jsem vůbec ani potuchy, že jste Čížek z Texasu. [překvapení]

>"Hovno Lve, hovno jsi pochopil !"
>To byla metoda "šrapnel", Lve-Hlaváčku. A teď už zase jako
>dříve, budu se muset vy-ignorovat na všechno od Löwiho.
> [vyplazený jazyk]

Nedovedu pochopit pane Matousek, vase nevrazive a vulgarni vybuchy hnevu. Dovolte, abych vas verejne na tomto foru omluvil. Uz jste si zalohoval vas mini program na nejakou z tech disket ? A nemohl byste mi prosim sdelit, jaky pouzivate PC ? Pokud je to Acer, tak jej radeji prodejte a nebo darujte. Preji prijemny vecer do Vancouveru v B.C.
http://www.tourismvancouver.com/visitors/

128520

11.02.2007 10:14

Pozor na firmu Acer – dokončení

RE: zalohovani

Lev. 72.?.?.?

Dekuju za vysvetleni pane Kubyk k tem disketam. Fakt, velmi zajimave. Mohl byste mi jeste dat nejakou lekci o pocitacich ? strasne v tom pokulhavam. Co myslite, mel bych vymenit svuj notebook DELL, za notebook Acer ? [cool]

128451

10.02.2007 16:55

Pozor na firmu Acer – dokončení

RE: zalohovani

Lev. 72.?.?.?

Zdravím pane kavol ..... určitě jste pochopil, že to mé považováni pana Matouschka za Texaského Čížka, byla jen moje lehká ironie. .... Jinak si nedovedu představit "zalohování" programů na diskety. [velký smích]

128398

10.02.2007 15:32

Pozor na firmu Acer – dokončení

RE: zalohovani

Lev. 72.?.?.?

Děkuju pane Matoušek, za vaši vyčerpavající odpoveď. Všechno jsem díky vám s těma disketama, řádně pochopil. Neměl jsem vůbec ani potuchy, že jste Čížek z Texasu. [překvapení]

128386

10.02.2007 08:31

Pozor na firmu Acer – dokončení

RE: zalohovani

Lev. 72.?.?.?

hmm pane z texasu. mohl byste mi vysvetlit, co znamena slovo "disketa" ?? toto zarizeni se jeste pouziva ?? a kolik takovych "disket" k zalohovani budete potrebovat, kdyz jedna "disketa" ma kapacitu JEN !! 1.44 MB ? ja ani nemam takove "disketove" zarizeni v mem PC, hmm. dekuju za brzkou odpoved.

128365

18.10.2006 11:51

Tak tady už končí sranda

RE: odpovednost obcana

Lev. 68.?.?.?

Podivejte "Brnaku", "sedesat osmicko" a z Kulihraskova Webu, kde se nikujete jako "Steve" - bezte pekne do ..... Ja byt editorem Zvedavce tak zde uz davno nejste. Jste zrovna takova ku... jako vasi soukmenovci Kuliskova Webu, pfuj tajfl. [naštvaný]

119476

17.10.2006 03:24

Tak tady už končí sranda

Kruty cenzor Kulisek Jan .. chi chi chi

Lev. 68.?.?.?

Takze, uz jsem vyloucen i z Kuliskova Webu, asi si podrezu zily. Napsal jsem do jeho diskuze, kliknu a misto meho prispevku na me vylitlo: "Aministrátor tohoto webu se z vám jistě známého důvodu na vás zlobí a vaše svoboda projevu na této diskuzi byla tedy zrušena." hm, a co na to vy lidi ze Zvedavce ? Jeste kdy tady Kulihrasek mohl psat a editor Zvedace jej pro provokace zcenzuroval, tak to bylo breku a kriku a zadani leha Kuliska at se editor Zvedavce "jemu", Kuliskovi omluvi he he he ... Jen se chci zeptat - Kulisku, kde je ta svoboda projevu ? Bojis se pravdy !! nic vic, chudacku. Prichazim na to, ze je fakt lepsi nechat - vykadit se na Kuliskuv Web. Za chvili, ten ozralec Rehorek, si bude s lehem, mikinem, Americanem ( Vcelickou )Ben Kňourém, psat sami pro sebe - kadim na ne !

119399

16.10.2006 02:03

Tak tady už končí sranda

RE: odpovednost obcana

Lev. 68.?.?.?

Zdravim Vas pane Gejdos. Pochopitelne s Vami souhlasim a jelikoz vim !!, ze jste rovny clovek, kteremu se da verit. Nakonec to zde na Zvedavci uz par lidi davno vi, ze tim kulovym kemo, neni nikdo jiny, nez Jirka Bilina, ale nechali jsme to, poradne uzrat. No a aby pan kulovy kemo, alias myska miki, jinak obcanskym jmenem, jeste za "svobodna" he he he - [bliji] Jiří Bilina, slizoun prvni tridy a bezobzorny lhar. Horsiho krivaka se snad na Netu neda najit. No, a ted si jdu precist jejich, lehuv, Kuliskuv, prihlouply internetovy platek, jak me opet prokadrovavaji. [chechtot] [chechtot]

119281

15.10.2006 04:38

Tak tady už končí sranda

"Odpovednost obcana a udavace" - podle pana leha

Lev. 68.?.?.?

Ale jdete pane kema, skutecne ? Ja si myslim a nebo jsem dokonce presvedcem, ze pan Kulisek Honzik leho a jeho sbor, jsou chudacci a bojuji jen o to, aby byli stredem pozornosti na Netu, at to stoji, co to stoji. No a o vas pane kema, ani nemluve. Pod jakym nickem, na Nezvedavci asi vy sam pisete ? Nerikejte mi prosim, ze jste American. Zase takovy "Steve" Brnak, alias "68", tak to je jine posusnanicko. No, takze pan Honza Kulisek, mezi nami muzi zvany "narcis", vyplnuje nedostatky "slusneho" podani na Internetu. Staci si precist toho alkoholika Rehorka, o ktereho se Honzik Kulisku, obvzlast, az pochybne, dobre stara. Jo a o jakem cestvi se zde hovori pane kemo? Doufam, ze nemyslite takovem, ktere slouzi pod dvema prapory panem Honzikem Kulihraskem na Nezvedavci vztycenych. No a to uz hovori samo za sebe. Pochopitelne, ze jsem opet vam nic k "veci" a k tematu teto diskuze, nic nerekl.

119182

02.10.2006 00:37

Plán na stažení americké armády konečně odhalen

RE: Mohla by ctena redakce

Lev. 68.?.?.?

Kemo, ze jste chodivaval zalovat ve skole do sborovny na sve spoluzaky. No a pak, kdyz jste dospel, jste donasel na sve spoluobcany na ulicnim vyboru, zavodnim vyboru KSC a taktez na ministerstvu vnitra. Vy jste skutecny roztomily sibal. No a na koho chodite zalovat, donaset a udavat ted ? a komu ??, nerikejte, ze jen na Zvedavci, to vam malokdo uveri [vyplazený jazyk]

118163

21.09.2006 18:24

Jak přizpůsobit nepřizpůsobivé spoluobčany?

RE: :-) To nebylo hezké, pane soudče

Lev. 65.?.?.?

Ano !!! Slovaci jsou nasi ! bratri. Jinak si to nedovedu ani predstavit [cool]

117278

21.09.2006 02:57

Dobrá zpráva! Média začínají psát pravdu. Proč?

Verit, neverit ? to je otazka !

Lev. 65.?.?.?

Presne tak. Kdyz opomenu USA, tak v kazdem pripade US security v samotnem USA, stoji za starou belu a muze byt i tomu poslednimu Arabovi jdoucimu po saharske pousi s velbloudi karavanou, k smichu. Oni ti volove v tom Bilem domove postizenych z nas delaji jeste vetsi voly, nez jsou oni sami - a to me teda panove urazi ! [zmaten] A jsou to pohadky, ze tem letadlum se nedalo zabranit vlitnout do WTC. Jednou, kdyz se aero dostane mimo vytyceny kurz, tak musi byt neco v neporadku. Stejne by me zajimalo, jak se takovy "amater" trefi s takovym mohutnym aerem tak fajn do veze WTC a k tomu to druhe aero se skoro trefilo, do stejneho poschodi te druhe veze. zeby shoda amaterskych nahod ?

Mno a tato akce s tim Pentagonem a WTC, byla dobre a dusledne ( "i kdyz zadny zlocin neni dokonaly", rekl by Doctor Watson ) vymakany a dobre provedeny. Neni problem, aby bylo zorganizovano par arabskych unoscu, jen pro strycka prihodu, kdyby nejakou tou nahodou z toho uneseneho letadla nekdo vypadl, jako ten cestovni arabsky pas neohorely od jednoho z unoscu z letadla vletivsiho do WTC. Proste vse se da dnes zorchestrovat, podle hollywoodskeho scenare. Videli jsme dokonce i Titanik, jak se pred nasima ocima potopil a vy tomu neverite, ze se potopil ? urcite se potopil ! ja to videl ![mrknutí jedním okem]

No a posledni vec je takova, ze akce WTC & Pentagon neni urcite z nejake arabske hlavy. Je to vnitrni zalezitost Bileho domova postizenych. Vsak oni vedi, ale nepovi a v tom muzeme byt na 100% jisti. [chechtot] [chechtot]

117233

16.09.2006 00:20

Peřej

RE: Primitivní životní potřeby

Lev. 72.?.?.?

A to "riesenie", co ste tuna "ponukol" pan stein55 sa u vas nazyva "posledne" [zmaten]

116774

15.09.2006 16:00

Dobrá zpráva! Média začínají psát pravdu. Proč?

RE: Proc?

Lev. 72.?.?.?

Vyborne trodasi ! Vyborne jste to podal.

116744

13.09.2006 21:21

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Lev. 72.?.?.?

Sakrys Zorbo, vy me stale nutite do veci, o kterych nerad pisu. Ale budiz. Dam vam priklad: vemte si nejakeho diktatora, nezalezi na narodnosti, ci necem jinem, jen diktator, ano ? a pokud chcete, tak se nam muze hodit i vladni system. Muzeme pouzit i slovo "neocon". No a ted si to vsechno dejte do hromady a reknete mi, ze za to je treba vyhubit cely narod, at je kdekoliv. Zase ta kolektivni vina. Nelibi se mi vase zaujatost Zorbo !! Vy jste uz jako "Oni", ti zkurveni neocons. Tak co zde pak chcete resit. Uz jsme se o tom spolu bavili, ze nasili, bude zase plodit nasili. [naštvaný]

116591

13.09.2006 17:06

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

RE: Nechme hovorit profesionaly....hmm, skutecne ?

Lev. 72.?.?.?

Zdravim Vas pane SandWalker. Uznavam Vas a mam pro Vas respekt pane, ale i kdyby, se zde mel "leho" Kulisek Jan, na Zvedavce vratit a psat ty sve ohrane neocon propagandy, tak to staci, si jen vytahnout z archivu Zvedavce a nebo se podivat na "lehovy" webove stranky. Jeho odpovedi, jsou predem uz jasne. Je to jako ohrana, gramofonova deska, kde uz i jehla stalym prehravanim, zacina preskakovat a vracet se do stejneho policka na teto desce.

Pan "leho" je jako virus, ale k tomu asi neznicitelny ( timto slovem "neznicitelny", jsem urcite udelalal "lehovi" velikou radost ). On je totiz naprogramovana masina, stroj, pocitac, vsechno, co se asi, naprogramovat da. Proste, je bez jakychkoliv citu a emoci .

Pokud chce Editor Zvedavce "leha" zde opet uvest, bude se ale muset !! Editor Zvedavce, panu "lehovi" omluvit, za pry jeho, Editorovy lzi, ktere o nem Editor Zvedavce napsal. Nesmite pane SandWalker zapomenout, ze pan Kulisek Jan, alias "leho", je nejaka osobnost a ne zadna "hola prdel". Jedine "On" byl v Iraku a ma ty nejcerstvejsi a nejpravdivejsi informace ( od svych kamaradu ). Dekuji za Vas cas pane SandWalker [mrknutí jedním okem]

116570

11.09.2006 21:24

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Lev. 72.?.?.?

Zorbo, vy jste to tady zase domotal. Jsem zvedavy, kdo a jak to pochopi. No to je zase vykrik. Beru vas na psani hesel do prvomajoveho pruvodu. [chechtot] Stejne je s vama aspon legrace, kdyz uz nic, covece [velký smích]

116407

06.09.2006 09:56

Nový Zvědavec je konečně zde

Jen nazor

Lev. 72.?.?.?

Negace: Ponure, tezke, smutne, depresivni, ale to je jen do barevnosti. "Z diskuze" - tmavoseda s sedou ( jmena/nicky prispivatelu ), zadny kontrast. Splyva to. Nevim co znamena a nebo, co by mel predstavovat obrazek mezi okem a Zvedavcem. To je jako po atomovem vybuchu ?

Klady: Jinak velmi vkusny design, modniho tvaru 3D, jako design OS Windows XP. Opticky jevici se, prostorove daleko vetsi, nez predesla uprava Zvedavce.

Me osobni doporuceni: Vice pouzivat pastelovych, jemnejsich barev i odstinu. Nevkusny ( jen pro me, pro muj vkus [smích] ), vrchni obrazek, ktery mi pripada, jako po vybuchu nuki bomby a nebo, afticke safari.

Nekde zde, se predstavil pan Tom 24, s velmi peknym design, ktery bych i ja doporucil, na titulni stranu Zvedavce [velký smích]

116084

05.09.2006 15:42

Jak umírá chlap

RE: Príroda a dokument o nej

Lev. 72.?.?.?

Ja bych s vama pane Rudolf i souhlasil. I ja mam radeji dokumenty o prirode s vedeckym vykladem, nez strestene a udychane show, kde predstavitel vice upoutava dost neprirozene na sebe, naz na samotnou prirodu, ci zvirectvo. Jinak nic proti Steve Irwinovi nemam. Cest jeho pamatce. Urcite mel hodne svych divaku a fanousku.

116009

Presne tak pane Gdosy. Hlavne ty celosvetove korporace maji v tom celosvetovem humusu sve prstiky, ktere prenaseji na podplacene a zkorumpovane politiky, kteri verejne plni jejich prikazy. Kolik svetovych korporaci financne prispiva pred volbami US presidenta. Dokonce i Clinton byl ve volbach financne suportovany ze zahranici. Takze - kdyz penize hovori, tak vsichni pozorne naslouchaji - a to je ocelova pravda ! Dnes v teto tvrde !! materialni dobe, se da kazdy koupit. Nekdy staci, kdyz se zamyslime, i sami nad sebou, co bychom udelali, kdyby nam nekdo nabidl, treba milion dollaru .....

115896

04.09.2006 00:35

Střílení psů v Iráku

RE: Jednostranná propaganda

Lev. 72.?.?.?

- ale nejsem schopny odpustit Bushovi a jeho neocon chunte. To nedokazu.
_____________________________________________

Takze v teto veci trodasi, s vama mohu konecne souhlasit ( a ted uvidite ten fofr na lehovem webu [chechtot] )

115882

03.09.2006 20:41

Střílení psů v Iráku

RE: Odporne

Lev. 72.?.?.?

jo, tak to je dobry a ze pry tam je ted dokonce, v tom Ber Creeku, dovolenej mimo sezonu, odstrel mikinu [chechtot]

115873

03.09.2006 12:53

Střílení psů v Iráku

RE: Zvirata nebo Lide

Lev. 72.?.?.?

Ono, kdyz vidim co za individua dela u nas na namesti nabor do armady... Pak se neni cemu divit.
Vetsina techto lidi jsou RIF RAF (luza) sebrana z ulice, protoze kdo ma mozek a chce byt v armade, tak vystuduje.
____________________________________________________________

Jo, to teda s vama naprosto souhlasim. Ja taky znam jednoho, nejenom, ze to je "luza" a sebranec, ale on je i poradnej zbabelec, kterej se boji PRAVDY. Jmenuje se Kulisek Jan z US Army. Musim ho ale omluvit, jelikoz ma neco s nervama, ze pry to je syndrom z "Poustni boure" a pak z okupace Iraku. Ze pry ?! v tom Iraku tak vyvadel, ze jej radeji poslali zpet do USA. Proste - chtel byt lepsi, nez jeho vrchni velitel - George W. Bush a to se nesmi, aby dva volove hrabali, na stejnem smetisti [zmaten]

Na to doporucene video s tim pejskem, se nemohu podivat a vubec ani pomyslet. Ono to pry podle psychologu tak zacina: v mladi takoveto individua, zacnou tim, ze odtrhnou i te mouse kridelka, pak tyraji kocicky a pejsky, no a v dospelosti s chuti vrazdi a dela jim to fajn na dusi. Je to fialovy hnus a pro takove lidi jen plynova komora a nebo elektricke kreslo ! [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

115842

02.09.2006 16:26

Izrael zničí jeho víra v beztrestnost před Bohem

RE: Vysoka hra....

Lev. 72.?.?.?

Nuze, ne tak docela pani Jarmilo, ale pan Gejdos to skryval a stalo se, Ceska republika porazila USA [velký smích]

115781

30.08.2006 21:18

Izrael zničí jeho víra v beztrestnost před Bohem

RE: hromada otázok !

Lev. 82.?.?.?

>Co se tyce odkazu na stranky Israele Shamira a na clanek, ktery
>se zde objevil, tak musim rict, ze ten clanek jsem poslal panu
>Shamirovi ja, stejne jako ty odstatni, protoze jsme se dohodli ze
>mu budu posilat clanky ktere se objevi o nem a od neho v cestine.
>Takze prekladateli patri plne pravo na poctu nebo na kritiku,
>protoze clanek pochazi z techto stranek. [oči v sloup]
______________________________________________

No to zni moc pekne pane/pani, ale to jste vy : Nalezen 1 příspěvek, 1 jméno: .

a nebo tohle jste vy : Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Aha, tak ted uz chapu kdo jste - .

115483

Fascinuje mne představa nekuřáckého NEalkoholika......
...ne že bych nějakého znal osobně!!!
_________________________________________

Tu som, netreba ma hladat - Lev - nefajcim a nepijem, len tak, semo tamo milujem [chechtot] [chechtot] [chechtot]

115115

25.08.2006 13:18

Je terorismus úmyslným produktem euro-americké politiky?

Asi tak nejak ...

Lev. 82.?.?.?

Vsimnete si ten psychologicky postup "nasich" vladcu: prvne se vyrobi nekolik poradnych masivnich atentatu, hodi se to na nepohodlne "organizace", hlavne arabsky hovorici ( v techto zemich, tece prevazne ropa ). Pak se tyto atentaty nazvou spravnym nazvem "teror", no a pak se musi prece proti zlu - teroru, bojovat. No a kdyz se bojuje, tak ne v hnizdu teroru ( to se bude potrebovat pro dalsi stastne dny propagandy, viz Usáma bin Ládin ), ale pri kontrole a ovladani vlastnich obcanu, kteri nechtic na celou tu kauzu doplaceji. A pak, takove masy se dobre ovladaji a dobre se jim i vladne. A posledni veci je, tyto masy zfanatizovat proti ( mytu ) teroru. Viz nejaky leho a jeho gang.

115072

25.08.2006 08:41

Lekce španělštiny

RE: Omyl, ale Váš Pavle

Lev. 82.?.?.?

.....hmm, je to zde nekonecne pani Jarmilo s tim "člověkováním", ale kdyz jsme opet u toho a rozdelujete "pohlavne" ?!:

1. homo sapiens: muž, žena, dítě (ale slovo člověk by již nemělo existovat)
2. člověk, člověkyně, človíče (ale slova muž, žena, dítě by již neměla existovat)

Tak si myslim, ze i děti a chcete-li, i - "človíčata", maji sve pohlavi, ktere ceka na dalsi Vami pojmenovani, dle pohlavi a nebo ne ? [zmaten]

115048

25.08.2006 01:34

Zündelova obhájkyně obviněna z popírání holocaustu

RE: Úryvek z knihy Normana G. Finkelsteina

Lev. 82.?.?.?

Nevim kdo jste 193.?.?.?, ale je to velmi zajimavy clanek. Konecne neco strizliveho, rozumneho a mam pocit i skutecneho, dekuju.

115026

24.08.2006 11:49

Nejdůležitější je čest

RE: A ted jak je to ve skutečnosti:

Lev. 82.?.?.?

No a to je vase skutecna fotecka pane YAMATO ? a vy jste z Marsu ?

http://forum.semania.cz/index.php?action=dlattach;attach=434;type=avatar

114902

24.08.2006 11:38

Nejdůležitější je čest

RE: A ted jak je to ve skutečnosti:

Lev. 82.?.?.?

Tak to je vase "povolani" a vase zaliby pane YAMATO, sam jste si je vepsal v "mobil mania.cz":

Povolání: Uhlobaron
Zájmy: Sex, muzika, válka

Uz se ani nedivim - "muziku" mate ze sexu a proto, musite valcit "uhlo-barone" [chechtot] [chechtot]

114900

24.08.2006 08:00

Nejdůležitější je čest

RE: A ted jak je to ve skutečnosti:

Lev. 82.?.?.?

Souhlasím s Vámi, pane Gejdoš. [smích]

114881

23.08.2006 12:13

Jak (ne)vyrobit bombu

RE: Tak nevim...

Lev. 82.?.?.?

Psychologicky je to jednoduche - udat duvod - teroriste nas chteji znicit a je jedno, co pouziji. No a je to. Hromada lidi tomu uveri a ten kdo ne, tak to je uz jeho problem. Ale "oni", udali duvod a to prece staci, hmm.

114770

22.08.2006 08:33

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

Proc smajlik ?

Lev. 82.?.?.?

Dobry den pani Jarmilo. Pokusim se Vam odpovedet, proc se v tom linku objevuje ten smajlik. A sice, je to zapricineno tim, ze vsichni smajlici jsou oznaceni ( zakodovani ) v pismenech a znacich na klavesnici PC. Taky se tomu rika v pocitacovem jazyku "GIF Image". Asi tak nejak - C: [smích]) ( prave u tohoto smajliku, kdyz napisete dvoujtecku, s uzavrenou zavorkou ) lol razz a tak podobne. Takze, nektery z tech znaku, rekneme "razz", se objevil v tom Vasem linku, ktery pek utvoril na Zvedavci toho smajlika s vyplazenym jazykem, misto pismen "razz", uvedenem ve Vasem linku. Mozna, ze se jeste najde nekdo jiny, kdo Vam to lepe vysvetli nez ja [mrknutí jedním okem]

114635

19.08.2006 17:53

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Peak District

Lev. 82.?.?.?

Nechci zde zabirat misto pane vladuna, ale v kazdem pripade, se nemate za co stydet a bat se vubec nemusite. Je videt, ze jste uprimny clovek. [smích]

114434

19.08.2006 09:55

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Peak District

Lev. 82.?.?.?

Zdravim Vas pane vladuna, byl jsem se podivat na Vasich Webstrankach . Zajimave. Mate konicka, ktery se mi libi, ale mel bych asi strach, jej provozovat [smích]

114389

18.08.2006 22:08

Horké léto

.....ropa, černé, tekuté zlato

Lev. 82.?.?.?

Zdravim. Bylo by dobre, mit prehled a vubec znat definici ropy. Pokud si otevrete tuto webovou stranku, tak ji skrolujte a ctete celou az dolu. Velmi zajimave čtení:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ropa#Vznik_ropy

114367

18.08.2006 21:51

Kam se poděl čtyřmiliontý návštěvník?

Nyni souhlasim pane SandWalker

Lev. 82.?.?.?

Ano pane SandWalker, ted s Vama souhlasim - zdravim a diky za odpoved
[smích]

114365

18.08.2006 20:22

Kam se poděl čtyřmiliontý návštěvník?

NESOUHLASIM !!

Lev. 82.?.?.?

- primlouvam se, poslete mu Vladimire to tricko [mrknutí jedním okem]
___________________________________________________

Absolutne nesouhlasim pane SandWalker. Sice chvalim Kiliskovo verejne priznani, ktere sice zni povysene, ale ferove se k podvodu priznal, ALE !! tricko si Kulisek NEZASLOUZI - byl to z jeho strany podvod s vysmechem a basta fidli [naštvaný]

114352

18.08.2006 19:15

Kam se poděl čtyřmiliontý návštěvník?

Jsem v soku

Lev. 82.?.?.?

Jsem v soku a na smrt prekvapen pane Stwora, ze jste zde prisel s Janem Kuliskem, alias "leho" z jednoho nejmenovaneho Webu. No to ted bude frmol na Internetu. Ted bude moc zajimave cist Kuliskuv nejmenovany Web.

Kulisek se dokonce i priznal ze podvadel:

........ Ale právě dnes ráno mi bylo samotným editorem Vladimírem sděleno, že tričko nebude, jelikož jsem podváděl. Prý jsem mačkal "refresh" s 15-ti vteřinovými intervaly. Má pravdu. Ale jsem pak skutečně 4-miliontý návštěvník? Zcela určitě nejsem, neboť toto číslo udává počet otevřených oken prohlížeče se Zvědavcem, jinak řečeno "návštěv", nikoliv tedy počet návštěvníků.

114341

15.08.2006 13:57

Osvěžující inspirace z Orientu

Tanga, sex a zeny.

Lev. 82.?.?.?

Vazena pani Jarmilo a ostatni ctouci zeny. Predevsim s Vama pani Jarmilo souhlasim, co se tyce tech prodejnych zen a vubec, jak pisete, tancicich u tyce, na diskotece bez vrsku. Dalsi vec, ktera me osobne chlapa, milujiciho sex, ale v diskretni intymite, primo muze nechutne rozcilit, kdyz si s detma zajdete v Evrope - Cesku na plovarnu a tam se vam procideruji "holcicky", v plavkovych tangech a nektere i bez vrsku. Jednoduse receno - jsem znechucen a tyto "zeny" u me ztraceji absolutni pritazlivost. Vicemene, jsem jimi ZHNUSEN !! No a ted prijde to hlavni. Tyto "zeny" ( divky ), tyto skoro pornograficke vyjevy, delaji samy, dobrovolne a s radosti. NIKDO, zadny chlap a nebo nejaky pasak je nenuti se takto predvadet. Je to jen a jen na techto zenach a divkach.

Ja osobne mam neprekonatelny odpor k tangum. Pripadam si, ze jsem jak ta snurka zarezana v prdeli ( pfuj.... brrrr, eh, eh fuuuj ). Kdyz jsem hovoril s nekteryma zenami, proc nosi tanga, tak mi bylo receno ( hihihihi, velice smesne a trapne ), ze pry jsou videt u upnutych kalhot lemy tradicnich kalhotek ( a to je zase to, co se mi libi - lem kalhotek .... hehehe ). No, proste receno, zeny a divky jsou prave ty volavky, ktere lakaji do svych siti muze - za kazdou cenu ! [zmaten]

Vcera jsem videl v TV zpravach, ze nejaka zena udala jedny manzele, za kuplirstvi, ze pry ji po dobu peti let !!!! zneuzivali, jako prostitutku a nutili ji do prostituce a ze pry pro ne vydelala, vic jak milion korun. Pche ! a to ona chudinka prostitutka, cekala plnych pet !!! let, nez si sla na sve kuplirske manzele stezopvat ?? Neni to nejake divne ?? No reknete sama pani Jarmilo. Mam pro zeny respekt a vazim si zen a davam je na stejnou uroven muzu, ale s nekterejma zenama to vskudku nejde. Hm, ale i nekteri muzi, maji za usima .... [velký smích]

113945

11.08.2006 13:01

Americké základny v Čechách

RE: O te prevazne vetsine

Lev. 82.?.?.?

trodasi, nemohu s vama souhlasit. Musel byste prvne zit v USA, abyste mohl hodnotit cely narod:

"To je narod parchantu, grazlu a zlocincu se kterymi nechci mit nic spoledneho a uz vubec je tedy na Libave za rohem nechci! At tahnou domu! To nechteji jen Afganci a Iracane, ale i dalsi. K certu s nimi!"

At zde napisete cokoliv, ale "narod" za to nemuze. Jdete hodne daleko trodasi. Urcite byste nerad slysel / cetl, kdyby se nekdo vyjadroval ( treba American ) o narodu ceskem. Nehledejte problem v narodu, ale v politicich. Je fakt, ze nekdo muze rict, ze si ten "narod" ty politiky zvolil, coz by byl svym zpusobem fakt, ale sam jak uz vite trodasi, tak vite, ze se da vsechno dnes obejit - zakon, volby a tak podobne. I to napadeni, Iraku, ci Libanonu, je na zaklade lzi, ale "narod" za to urcite nemuze, at je jakykoliv - bohudik.

113501

11.08.2006 10:12

Americký velvyslanec při OSN Bolton: Mrtvý Libanonec má menší cenu než mrtvý Izraelec

RE: Etika se na matfyzu nevyučuje

Lev. 82.?.?.?

Takže je úplně jedno zdali budeme mit "muslimy hezky a pravem nasrene a semknute pri sobe". Bránit se budeme muset tak jako tak. Čím dřív tím líp
_______________________________________________________

Mno, mam pocit, ze jsme se meli my !! prvne branit proti takovym fanatikum, jakym jste vy pane Čochtane 84.?.?.? Ted uz je ale pozde. Kdyby !! ( to kouzelne slovicko "kdyby" ), bychom se uz branili proti vam, nez jste ve Svete rozvirili vody zla, tak dnes bychom uz byli s Araby i muslimy, aspon dobri sousede. Ale my volove jsme usnuli na vavrinech a verili vam, nu a podivejte, jakou "budoucnost", jste pripravili nasim potomkum na celickem tom krasnem umirajicim Svete - dekuju pane, za vsechny, na teto planete Zemi [pláč] [pláč] [pláč]

113481

11.08.2006 09:57

Holanďané se stávají cizinci ve vlastní zemi

Lejnopisáříř - Zdeněk Matoušků

Lev. 82.?.?.?

...hmm, je videt pane Matousek Zdenek, ze jste v tom vasem krasnem Vencouveru, bud nesel jeste spat a nebo spat uz nemuzete. Je "videt", na vas ta podrazdenost.

Jste na velkem omylu pane Matousek, co zde pisete ( divim se, ze to proslo cenzurou ):

"Jaký účinek to na vás má, víte nejvíc jen vy sám a proto se snažíte, stejně jako Taborshit, skoro v každém vašem příspěvku otřít tu vaši hovnem potřísněnou tlamu o jméno Kema."

Ja osobne pana kemu slusne, oslovuju - "pane kemo"

( Příspěvek, na který reagujete, byl zrušen ex post. Vy ovšem ryjete také, Lve. Editorka )

113479

10.08.2006 10:39

Americký velvyslanec při OSN Bolton: Mrtvý Libanonec má menší cenu než mrtvý Izraelec

RE: Máte pravdu pane Karle, nahá pravda,

Lev. 82.?.?.?

Jo a k tomu vsemu pan Sen. Joe Lieberman, nejen, ze je demokrat, ale vyjimecne, podporoval okupaci Iraku.

http://articles.news.aol.com/news/_a/lieberman-files-to-run-as-an/20060807110009990007

113356

10.08.2006 10:20

Holanďané se stávají cizinci ve vlastní zemi

RE: pan

Lev. 82.?.?.?

Tak k tem zenskym obrizkam - to je zvyk uplatnovany pouze u muslimu. Nerikam, ze u vsech, ale toto zohaveni zenskeho tela bylo uz praktikovano u mnoha milionu muslimskych divek.
Jeho ucelem je odstranit u zeny pozitek ze sexu a tak ucinit zenu jeste vice zavislou nadvlade sveho manzela - pana tvorstva.
Vetsine lidi nasi (zapadni) kultury je neco takoveho odporne, ale jak vidim, vyjimky se najdou.
_____________________________________________

"Tonouci se i stebla chyta". Pane kema, moje otazka zni: proc se tak bijete na zivot a na smrt o arabske ( muslimske ) zenske partie ? Mňo a za dalsi, kdyby to byla ( ehm, ta choulostiva zenska cast jejich tela ) ritualni zidovska zalezitost, jako vase obrizka, taky byste tak zurive protestoval, proti obrizce zidovskeho klitorisu ? [zmaten]

113345

10.08.2006 09:22

Americký velvyslanec při OSN Bolton: Mrtvý Libanonec má menší cenu než mrtvý Izraelec

RE: Čvachtale, Čvachtale, já jsem myslel že nadpřirozené bytosti nemohou být dementní,

Lev. 82.?.?.?

Pane Táborský, prosím Vás [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] už dost, to se nedá vydržet [chechtot] [chechtot] [chechtot] Schází nám zde ještě pán Tom 24 [chechtot] [chechtot]

113336

08.08.2006 08:24

Zažila jsem bombardování v Libanonu…

RE: Zkazena dovolena

Lev. 82.?.?.?

http://www.informationclearinghouse.info/article14391.htm

Vinikajici video, dekuju !! Konecne nekdo verejne rekl pravdu takovou, jaka ve skutecnosti je. Neuveritelne, ze pan George Galloway, ma takovou odvahu.

Jen takovy muj maly postreh: "ten kdo hovori o miru, se pripravuje na valku" a ten kdo hovori o boji proti terorismu, je sam terorista. Nakonec i pan George Galloway, to vysvetlil vic jak jasne.

112979

07.08.2006 22:53

Je na čase vyloučit USA z RB

RE: dopis..pokrač.3

Lev. 82.?.?.?

Pokud mohu, tak i ja se loucim s Vami pane Nohejl. Sakra, vypada to smutne, ale Vy se jeste urcite objevite na Zvedavci. S uctou - Lev [smích]

112930

06.08.2006 17:41

Ortodoxní židé žádají ukončení sionistických zvěrstev na Blízkém východě

RE: Wratislave, Vratislave

Lev. 82.?.?.?

Sakra, kdybych ja psal do Zvedavce, jako ucitel narodu Organ Peshmerga Mgr., tak bych neprosel cenzurou. Asi je dobry pllatic na Zvedavci ! Jdete se podivat, jak se "krasne" vyjadruje ten "ganius" Arkan na Nezvedavci, o Zvedavci ! Doporucuji si vzit s sebou sacky na bliti ! - Lev

( A teď jste prošel s pěkně odrbanou hřívou, Lve. O uších ani nemluvě. Téma není ani Arkan ani Nezvedenec. Příště vám podobné příspěvky zruším. Editorka )

112817

btw. dnes rano som nasiel v zahrade katusu. bola jemne zdeformovana

stein55
_____________________________________________________

Skutecne pane stein55 ? - Vy ste ju isto zapomel tu katusu odpalit, na 32°04'00"N 34°46'00"E len se nam radsej priznajte panko [překvapení]

Mam pocit pane, ze si z nas delate srandu. Neco podobneho byl kdysi davno na Zvedavci, nejaky pan leho - robot z US Army, ale ten nemel takovy smysl pro humor, jako vy, pane stein55, ten robot byl jen spatne naprogramovany.

112733

05.08.2006 08:14

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

Peshmerga Arkan - unicum !

Lev. 82.?.?.?

Pane Karle4 zdravim, myslite, ze ucitel zidovskych narodu pan Arkan Peshmerga Mrg. [vyplazený jazyk] pochopi ? Ani nahodou. I on je dobry sionisticky, velmi "vzdelany", provokater a lhář.

112720

04.08.2006 10:35

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: Domácí vězeni po zatčení na základě obvinění z terorismu podle Patriot Act?

Lev. 82.?.?.?

>[oči v sloup] V PROTIalkoholní, Jiří. Léčebně. Jo,jo. A taky sem
>slyšela, že Mel mlel něco o....

>
>( Zrušeno. Úplně ofťopííík. Editorka )
____________________________________________

Co je to zde, za nesrozumitelny zmatek ? [zmaten]

112637

04.08.2006 08:14

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

RE: Izrael MOZNA znicil

Lev. 82.?.?.?

>Arabové jsou obsesivně-kompulsivní lháři, kteří pokud mají příležitost něco >pustit do světa z propagandistického důvodu, neváhají ani vteřinu. Pro ně >podobně jako pro Richarda Krále nula sem nula tam nic neznamená. Řada >těch dojímavých scén je inscenována pro "přiblblé" západní agentury, které >jim to uvěří (viz pořad "60 minutes", který normálně není na straně Izraelců, >ukazující jak se to dělá stylem Palywood).

>Oběti kaťuší, ať již osob dospělých či dětí, palestinských Arabů či Židů >neuvidíte často, neboť Židé se na rozdíl od Arabů "nevyžívají" v ukazování >mrtvých a umírajících. Židé na rozdíl od Arabů si svých lidí váží a proto jsou >ochotni pro 8 zabitých a 2 unesených vojáků jít do války bez ohledu jak na >to celý svět reaguje. A celý svět, včetně Arabů, kromě >profesionálních "protestantů" zatím reaguje podezřele klidně. A běda >Hizbolláhu, pokud dopadnou bomby na Tel Aviv, pak míra tolerance přeteče >a celý Libanon bude velice trpět a infrastrukturu budou budovat dalších >dvacet let. A stačilo velice málo, propustit unesené a přestat bombardovat >Izrael.
________________________________________________________

Z kterych/jakych medii to mate pane Arkan ? A nebo, to je jen Vase vlastni uvaha ? ( Vse spravne Cesky napsano ? )

112627

...... no a kdo jsou potom ti Zide/zide, kteri jsou blondati s modryma ocima, nebo rezavymi vlasy, s jarmulkou, v maskacich, i v civilu, s M16, nebo Uzi ( עוזי ), pres rameno ? [zmaten]

112625

03.08.2006 14:25

Ano, tohle je holocaust

RE: ...NE - pane Harrison !!!

Lev. 82.?.?.?

Zdravim SandWalker [mrknutí jedním okem] Kdyby bylo na me, tak bych ty nejotresnejsi fotografie ukazal na cele planete, at to vidi celicky Svet !!

"Libi" se mi, jak se Izraelci stale omlouvaji, za skoro kazdy rozbombardovany dum, ze "nechteli, ze to byl omyl" a podobne pruhledne zvasty. Aspon nam ukazuji, jak jsou "kulturni" a "humanni" - dovedou se omluvit [naštvaný]

http://judicial-inc.biz/1_master_supreme.htm

112565

03.08.2006 14:04

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: I can see your point, ale ja zase ano, hmm

Lev. 82.?.?.?

>RE: I can see your point, ale ja zase ano, hmm
>
>Jsem zmatena, Lve. [zmaten]
_________________________________

Spravna poznamka pani Ajo - udelal jsem nesmyslnou chybu z roztrzitosti. Precetl jsem si to v rychlosti a cetl jsem slovo "I can", jako "I can't" ( nemohu - I connot - zapor ) a tim jsem dopsal i Cesky, ze ja "ano", ze ja vidim ten "bod". Spravne jsem to mel napsat Cesky v zaporu, "ale ja zase NE, hmm". ...... My apology [mrknutí jedním okem]

112563

03.08.2006 11:19

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: I can see your point, ale ja zase ano, hmm

Lev. 82.?.?.?

Děvčata, strašně se mi líbí, jak se zde bavíte. Nemohly byste ještě více a šťavnatěji ?? Moc mě to vzrušuje, jak ta tvrdá slova nádherně zní z tak krásných ženských úst, děkuji [mrknutí jedním okem] - Váš Mel

112545

02.08.2006 11:24

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: Mel není Ošklivé kačátko...

Lev. 82.?.?.?

Tak moment Pavle, ja jsem prozatim svoji image nezmenil -

http://www.osobnosti.cz/img/userpics/1/19975.jpg

112418

02.08.2006 08:02

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: Mel není Ošklivé kačátko...

Lev. 82.?.?.?

[smích] Mel je děsnej fešááák. [chechtot] . Mindy
______________________________________

...... hmm a ja vypadám přesně jako on, skorát, finančně jsem na tom poněkud hůř [pláč] [velký smích]

112403

01.08.2006 13:07

Je na čase vyloučit USA z RB

RE: Udela to Kofi?

Lev. 82.?.?.?

Jen tak mimochodem - nejvice financnich dotaci pro OSN, prave prispivaji USA. Proto ta "legrace" a nic nedelani ze strany OSN. [zmaten] A kdo dava prikazy USA ? Verte, nebo ne, ale vsechno je uz davno zorchestrovano. Myslite si, ze jeste mame nadeji, proti zlu ? [cool]

112296

31.07.2006 14:18

Několik obrázků z Libanonu těchto dnů

Svet bez valek !!!

Lev. 82.?.?.?

http://www.nowarlb.com/

112155

31.07.2006 14:13

Kouř z boje o Bint Jbeil - varování Izraeli

Moje oblibena Miss pro rok 2006

Lev. 82.?.?.?

Dokonce US Condoleza Rice (k velkemu udivu zidobijcu zde) tlaci Izrael k uzavreni primeri. << neverte pohadkam, jen zmena strategie [smích]
_______________________________________________________

Petre, tady je Miss 2006 Bileho domova pro postizene :

http://www.nowarlb.com/images/condi%20in%20beirut.jpg

http://www.nowarlb.com/images/27july2006.jpg

112154

31.07.2006 12:36

Ano, tohle je holocaust

RE: Hruza, same mrtvoly...

Lev. 82.?.?.?

A přece se najde lidský odpad, který lže a lže a lže - a možná se ani nestydí. Jak je to možné? Proč to ti lidé dělají? Jakou odměnu očekávají za svoji zaprodanost?.......
___________________________________________________

......asi takovou

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/cs/b/b9/Jude.jpg

112129

31.07.2006 09:56

Ano, tohle je holocaust

Typická strategie

Lev. 82.?.?.?

No, to je typické a nepotřebuje to více komentářů:

Obyvatelé Kany si stěžovali, že Izrael je sice letáky vyzýval k odchodu z jihu Libanonu, ale neumožnil jim ho, neboť ostřeluje všechny automobily

112104

31.07.2006 07:34

Skutečné cíle Izraele

Tak to ma byt .........

Lev. 82.?.?.?

Tak to ma byt mezi Zidy a Araby - pratelstvi a ne !!! vrazdeni !! Ale kdo si to asi ? nepreje ? [zmaten]

http://gush-shalom.org/pics/a-ram-13-5-06/abutir.jpg

112092

31.07.2006 07:25

Občane, trhni si nohou

RE: Proč

Lev. 82.?.?.?

Ano pane penzisto, pred druhou svetovou, jsme i my Cechoslovaci meli "spojence" a podivejte, jak jsme dopadli. A jen v kratkosti - jakakoliv vojenska zakladna, ci vojensky objekt, na vysostnem uzemi CR, je velmi nebezpecny, jelikoz bude v pripade vojenskeho konfliktu prvni, kterou se bude nepritel snazit zlikvidovat, cimkoliv - atomem, ci chemii.

Jo a abych nezapomel - Bily dum nam taky "hodne" pomohl v sedesatem osmem. Stale maji Cesi co vracet, ze ano, hmm. Vite pane, ja bych tomu Bilemu domovu postizenych ani moc neveril. Vsechno tam maji postaveno na lži. A s usmevem by mohli CR zaprodat. Tak aspon, by si Ceska republika mohla zachovat takovou nepsanou neutralitu. A hlavne, pokud jsme mali, tak se do niceho nesrat ! zachovat si svoji narodni hrdost a neschovavat se vzdy !!! za falesna zada Velkeho bratra. Uz jste to pochopil pane v duchodu ? [mrknutí jedním okem]

112091

31.07.2006 07:08

Kouř z boje o Bint Jbeil - varování Izraeli

RE: Beztrestne vrazdeni !!

Lev. 82.?.?.?

Vazeny pane Petre Velky, alias Peter Velkej, Postevacek, Prdel, Tatrman, odpovim vam jen v kratkosti - ja byt vami, tak se vubec neozyvam a nelezu na svetlo Bozi. Takovy rasista jakym jste vy, se rodi snad jednou za sto let. Vy pane, kdyby jste mel tu sebemensi moznost, tak ty Araby nechate povrazdit - s usmevem ! za jediny den. Jeste stesti, ze ne vsichni Izraelci, nejsou jako vy pane ! http://zope.gush-shalom.org/home/en

112089

30.07.2006 22:04

Několik obrázků z Libanonu těchto dnů

RE: Hyenismus

Lev. 82.?.?.?

Mate absolutni pravdu pane kema. Dokonce i sam Osama bin Laden, vam vasi pravdu potvrzuje, ale jenom ukazovackem, jak je v South Arabii zvykem.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/a/af/Bin_laden_12_27a.jpg/180px-Bin_laden_12_27a.jpg

112064

30.07.2006 21:44

Kouř z boje o Bint Jbeil - varování Izraeli

Beztrestne vrazdeni !!

Lev. 82.?.?.?

Bejrút - Při náletu izraelského letectva na jiholibanonskou obec Kana zahynulo dnes ráno podle oficiální bilance 56 civilistů, z toho 37 dětí. Při nynější izraelské ofenzivě, která již trvá 19 dní, je to zatím nejtragičtější útok. Na žádost libanonské vlády bylo k tomuto incidentu svoláno naléhavé zasedání Rady bezpečnosti OSN, které v newyorském sídle světové organizace začalo po 17. hodině SELČ.

>Masakr vyvolal ve světě velkou vlnu nevole a libanonský premiér Fuád Siniura v reakci zastavil veškerá jednání, dokud nebude uzavřeno příměří. Hnutí Hizballáh pohrozilo Izraeli tvrdou odvetou -

hm, jak si to Hizballáh může dovolit, za ty izraelské vraždy vyhrožovat, "tvrdou odvetou"? Uznejte sami, že ten Hizballáh, musí být teroristická organizace, že ? [cool]

Dnešní útok zvýšil počet obětí izraelské vojenské operace na libanonské straně na více než 500, podle libanonského ministerstva zdravotnictví stoupl celkový počet obětí dokonce na 750 osob.

Jak se dá beztrestně vraždit !! a Svět mlčí !! [naštvaný]

112061

28.07.2006 21:19

Pozor na firmu ACER

RE: stejna zkusenost

Lev. 82.?.?.?

hmm a jakou svinskou firmu vy mate pane nasrat pozpatku 24.?.?.? Pripadam si jako ve svinarne [vyplazený jazyk]

111835

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
23,44 Kč
Euro
27,38 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,51 Kč
Švýcarský frank
25,63 Kč
100 japonských jenů
22,46 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 923,83 Kč
1 unce stříbra
549,93 Kč
Bitcoin
314 926,65 Kč

Poslední aktualizace: 30.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 559 780