Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Josef Švejk

Nalezeno 48 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.10.2005 08:54

Aura reality show

Lidská blbost je věčná

Josef Švejk 213.?.?.?

(Příspěvek zrušen. Napadáte autorku osobně.)

74227

17.10.2005 09:39

Turecký počátek konce EU?

Slepota

Josef Švejk 213.?.?.?

Já nevím, proč se tady všichni bavíte o ho..ě. Turecko musí do EU, aby Evropa srovnala ekonomický pád USA, jinak by za chvili kilo USD ( papírových ) stálo 2,- EUR. Kdyby Německo nemuselo živit Turky, ha háá..- tady se vzal příklad, kterak utlumit přílišný ekonomický růst ( bez ohledu na to, že Turci v Německu sekají haranty jako Baťa cvičky, zatímco průměrný Němec potí krev a je bezdětný ) Turecká armáda se dá využít k boji proti "terorismu" - Irán, Sýrie, že ano. Taky by to byla dobrá tranzitní země pro ropovody, plynovody... No a když Turecko, tak pro pána Krále, proč ne Israel ? Panečku, to by byla žumpička, kam by padaly eura ze společné kasy jedna radost !!!
Prostě Turci do EU musí. Hotovo. A já jim držím palce - 4 kusy. [vyplazený jazyk]

74605

17.10.2005 09:44

Islám

RE: vnucovani ?

Josef Švejk 213.?.?.?

No to rozhodně... Jak říkal tatíček Stalin, nerozhoduje kdo a jak, nebo kolik lidí volí, rozhoduje, kdo to potom počítá. O tom by mohl vyprávět i Bush. Já osobně si myslím, že číslo 61% je ještě dobré. 50% by bylo málo, 70% moc, takže ideálních by bylo kabalistických 66, ale to by už moc řvalo, takže napíšeme 61,66%, Ja, richtig ( čti: rištyš )!!!! [cool]

74606

17.10.2005 09:52

Fanatický apetit státní moci po odposlouchávání

Přísnost

Josef Švejk 213.?.?.?

Na chudej lid musí bejt přísnost !!! pořadek kurva musi byt ... A jak nám píšou jisté Protokoly, na každého se musí najít nějaká špinavost(co kdby chtěl jednou dělat do politiky). Dneska by Hitlera usmažili jasným svědectvím jeho spolužačky Ester Jaccob, která by místopřísežně potvrdila, že Áda za mlada trhal mouchám křídla, z nosu tahal holuby, dělal z nich kuličky a ty cvrnkal po učiteli. A nakonec by na něj vyšťárali pár šťavnatých SMS a bylo by po ptákách [velký smích]
Je to nádherná doba, kde žijeme. Pořád máme co jíst a ta televize, to je pošušňáníčko, a my si tady stěžujeme, že nás někdo sleduje, jako by bylo co sledovat ve vašich uprděných existencích, prosím vás...

74607

19.10.2005 15:18

Demonstrace na protest věznění Ernsta Zündela

RE: Co mám dělat...

Josef Švejk 213.?.?.?

A přesně takhle se ptal Zundel.... I s tou poslední větou ...

A bručí. Jako medvěd

74779

21.10.2005 11:03

Saddamovi soudci prošli korektním školením

Volové

Josef Švejk 213.?.?.?

Já nevím, o co vám tady pořád jde ?? Co jste jako kurva čekali ?? Vy si nepamatujete na proces v blízkém Švédsku ? Ano ten proces s vrahem jisté vlivné političky, co jí prý zavraždil nějaký magor v obchoďáku. Tam ani kamery nebyly, byl tam frajer, co na čtvrtku papíru kreslil tužkou obrázky a ty se posílaly ven, kde je snímaly kamery. A nikdo si nevzpomenul na to, že ta politička si dovolila - naslyšte !!!! - ano - kritizovat Izrael. Takže, jak nám tu krásně napsal Nilli, prostě ji v přeneseném smyslu přejelo auto. Saddáma přejet auto nemůže.
proč tady akorát sekáte pyskem ??? O hovně. Když budou chtít, dají tam falešného Saddáma, který se přizná i k tomu, že jedl vietnamské děti. Jste si jistí, že ten pravý ještě žije ? Já tedy ne.

74965

27.10.2005 13:28

Proč půjdu podpořit Ernsta Zündela

RE: Proc, neprizvat odborniky na holocaust ,at si tam kazi o tom ,jak jedli lidske maso.

Josef Švejk 213.?.?.?

Víte, lidi, divili byste se, jak je to vymývání mozků dokonalé. Nedávno jsem obědval s jednou velice schopnou a inteligentní mladou dámou. Po té, co mi sdělila, že její nejoblíbenější autor je A. Lustig :"protože dokáže naprosto věrně, dokonale a pravdivě podat tu hrůzu v koncentrácích..." přešla k tomu, že se jí v poseldním půl roce pořád zdají sny o tom, jak je v koncentráku, ve sprchách a jak tam nasládle voní Cyklon B -prý i když bdí, tak si dovede tu vůni přivolat do nosu. Plynule pokračovala:"ty esesáci, to nebyli lidi, to byli zvířata, voni vůbec všichni Němci jsou fašisti..."
A přesně tohle, přesně, to chtějí Židé, aby měl každý jednotlivý člověk v palici. A nic jiného - prostě vytvoření nervové synapse - Žid - chudák, dobrák od kosti, holokaust - předem vše omluveno X Němec - hajz, esesák, mučitel, katan - když chcípne, není ho škoda.
Je třeba říci, že dílo je téměř dokonáno. Ať žije země placatá !!!!

75713

27.10.2005 13:50

Kdo profituje z ptačí chřipky?

RE: Histerie běží na plné obrátky

Josef Švejk 213.?.?.?

Jo jo, lidi jsou pitomí. Včera jsem večeřel se svými známými ( oba VŠ ) a oba striktně odmítli kuřecí maso s tím, že se bojí ptačí chřipky.
Víte, jsme blbí, jsme ovce, nevzdělaní, bez instinktů, s vymytými mozky, s vypěstovanými chorobami, neurózami, depresemi, jsme agresivní, hulvátští, plní negativismu - a to všechno do nás nalívá TV a noviny. Stačí jediné - odstřihnout se a život získá další rozměr.
Ti, kdo se odstřihnout nechtějí a líbí se jim oblbování, ti si zaslouží tisíce strašáků. A židi ? No, co, jak to řekl jeden z nich - každá země má takové židy, jaké si zaslouží. Oni nedělají nic, co bychom jim my nedovolili.
Tak co pořád máte ?

75716

09.11.2005 20:45

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Teraz kecáš, Google!

Josef Švejk 213.?.?.?

Každý, kdo věří tomu, že pan/-í Emma Bovary nekoná stejnou funkci na politicky nekorektních stránkách v ČR jako pan Bretschnider v hospodě pana Palivce, je též užitečný idiot. Pana Stworu si zatím neodvedla jen proto, že se zde dobře loví a ty mouchy zase tolik neserou.

Jo, život lidskej je někdy tak složitej, že vobyčejnej život člověka, je proti tomu ouplnej hadr.

77515

10.11.2005 08:46

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Teraz kecáš, Google!

Josef Švejk 213.?.?.?

Jména nejsou zasejc až tak moc důležitá. Jména se mění, bonzáci a provokatéři zůstávají.
Je to taková zdravotní policie. My, politicky nekorektní (i když si na to pan Stwora spíše úsměvně hraje) jsme takoví napadení živočichové, napadení cizopasnými myšlenkami, tasemnicí zdravého rozumu a co je nejhorší, přežily v nás zbytky instinktů po předcích, instinkty,které nám říkají, že svět kolem nás je postavený na hlavu, že král je nahý ...
Takové napadené živočichy je nutno nejdříve vystopovat, po té označit, pak zmapovat možnost nákazy dalších živočichů a po vyhodnocení obzvláště nebezpečné kusy eliminovat (Zundel by mohl mluvit - ostatně jenom proto, že ho nezajelo auto, nebo neodpráskl pošuk v obchoďáku).
Eliminací závadných živočichů se zbytku stáda bude žít lépe, budou si moci dále konzumovat označenou prázdnou slámu a spokojeně si přežvykovat a nechávat se dojit, stříhat, odsávat nadbytečný tuk a až přijde doba, tak se stádo porazí a zužitkuje včetně kopyt a šlach. Mylsíte si, že to stádu vadí ???
Nikoli. [cool]
Ve jménu spokojeného přežvykování stáda určeného na porážku, buďme vděční zdravotní policii, ani ona to nemá v životě lehké [chechtot]

77562

10.11.2005 08:57

Jak to bylo s omluvou za VyHubené

Není se čemu divit

Josef Švejk 213.?.?.?

Obvyklá práce s informací, jak ji ukazuje pan Břetislav Nový ve své knížce Pro Moudré Blbé, kdy z původního názoru externího dopisovatele ve smyslu - V půvabné vesnici uprostřed malebné přírody, ve Staré Lhotě, žije stařenka Marie Nováková, která má na zahradě holubník a protože miluje přírodu, stará se ještě o kočky a psy, díky čemuž se při malé výši svého důchodu musí pořádně ohánět. ---- po zásahu redaktora, šéfredaktora a dalších pitomců vznikne - V místě zvaném Stará Lhota žije podivínka M.N., která bydlí v holubníku a kvůli nízkým příjmům žere kočky a psy.

Kdysi jsem slyšel písničku od Nohavici, kde sám sebe obžalovával ze zločinů, které na něho "ti nahoře" vědí, jeden z hříchů byl - Nečetl noviny, že jsou tam jen kraviny... A já díky tomu volám : Více takových zločinců a bude na světě krásně.
Ostatní zločiny byly také závažné - Kreslil na zeď čárečky a kosočtverce a ukazoval to Věrce [velký smích]

77564

10.11.2005 09:15

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

Leho a Pátý element

Josef Švejk 213.?.?.?

Dnes ráno se mi vybavila kouzelná sekvence z filmu Pátý element. V tomto díle jistý Zloduch, co slouží ZLU, potřebuje získat 4 kameny, které jsou potřebné k sestrojení zbraně proti ZLU.
Moc mi to připomíná dnešní svět. Někdo prostě potřebuje tu ropu, co se tam pod zemí válí a zřejmě i ovládnout toto zeměpisně důležité místo, aby jistá malá zemička mohla bez problémů sloužit svému účelu.
Dotyčný Zloduch najmul žoldáky, aby mu bednu s kameny přinesli. Pro žijícího na cizé planetě připomínám, že už to je takový hezký zvyk na této planetě - posílat za sebe žoldáky, aby udělali špinavou práci, čím tupější žoldáci, tím lépe - Leho je živoucí důkaz. Zpátky z odbočky - žoldáci surově zlikvidují kosmickou loď, co má na palubě bednu s kameny a Zloduchovi bednu přinesou. Ten jim za každý kámen slíbil bednu s nejmodernějšími zbraněmi (žoldáci obecně mají oblibu ve zbraních, které svou účinností a technickou dokonalostí spolehlivě kompenzují jejich psychické problémy a malé ego). K překvapení Zloduchově však v bedně kameny nejsou !!! A nyní lze vidět kouzelný záběr. Zloduch si vypůjčí vůdce žoldáků a rozčilený mu začne argumentovat : V té bedně měly být 4 kameny !! Ta bedna je prázdná !!! Takže mě pozorně sledujte - 0 kamenů rovná se 0 zbraní!!! - svou argumentaci doplňuje počítáním na prstech před tváří žoldáka (hádejte Leho proč).
Načež žoldák geniálně odpoví - Riskovali jsme své životy - jsme válečníci, ne obchodníci.... a tasí zbraň, díky které si bedny se zbraněmi odnesou.
Jak prosté , jak geniální, jak stále platné...

77567

14.11.2005 09:55

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

RE: K tomuhle tématu se trochu hodí tahle písnička

Josef Švejk 213.?.?.?

Celej Bretschneider !!! Ten taky vždycky přilezl ke Kalichu a spustil narážky na všivárny....
Později pánům, co si přisadili ukázal orlíčka a šlo se.
Emmo, je mi vás líto.

78110

14.11.2005 09:59

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

RE: Rici detem pravdu je mezinarodni zlocin,skola neni ke zdokonaleni ,ale omezeni mysli.

Josef Švejk 213.?.?.?

Správně, taky dostal Oscara Forest Gump, kde nám obřezaní ukázali, jak se dá pracovat s filmem a co dnes umožňuje video technika. Jeden pak žasne, že se někdo pozastaví nad videokazetami "zanechanými" všemocným ďáblem Osamou [cool]

78111

14.11.2005 10:12

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

RE: Snad ze...

Josef Švejk 213.?.?.?

Ono, Petr Nový nezní ani chazarsky, ani židovsky a přitom ....
Pane, nejděte si zajímavější a méně trapné argumenty. [cool]

78113

14.11.2005 16:45

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

Woody Allen

Josef Švejk 213.?.?.?

---- jak krásně by se na světě žilo, kdyby neexistovali ty všelijaké skupinky lidí, kteří jsou bytostně přesvědčeni, že právě oni a nikdo jiný, mají přímou linku na Boha (B-ha) [velký smích]

78161

05.12.2005 09:19

Pošlete vánoční pohlednici vězňům za své přesvědčení

RE: O čem vám ve Zvědavci neřeknou

Josef Švejk 213.?.?.?

Pouze v této diskusi nám pan/-í Bretschneider Emma Bovary dala odkaz asi na 5 různých internetových stránek. Co nám to dokazuje ?

1. Jako Bretsch. miloval putyku U kalicha,kde lovil a naslouchal, tak Emma strká rypáček na všechny weby, kde lze chytat nezbedné myšky.

2. Nutno uvažovat, kdo Emmu za to platí - taková šíře záběru se nedá při normálním zaměstnání zvládnout, leda, že by to byla invalidní důchodkyně s melouchem bonzáctví

3. Kdy skončí sbírání informací a mapování nezbedných myšek a reakce Systému bude nabude jiných rozměrů, než zasílání spamů ve formě FBI, CIA... ?

4. Jak se člověk stane provokatérem a práskačem ? Jaké osobní trauma ho v životě potkalo, že se musí mstít takovým hanebným způsobem ?

5. Kolik jedu, nenávisti a kousavosti obsahuje každý příspěvek EB ? Víte o tom, že lidé plní nenávisti trpí silným zápachem z úst a proto komunikují přes net ?

6. Pokud už EB napíše něco pozitivního, je to přesně v duchu Bretsch. úvodní poznámky - To nám to v tom Sarajevu vymňoukli... - sloužící k tomu, aby se přítomní odvázali a začali zpívat.

7. Bacha, bacha, bacha - věřte zkušenému.

81840

15.12.2005 09:34

Tunelování Komerční banky: zametání stop

Přej a bude ti přáno

Josef Švejk 213.?.?.?

...no a co, pánové holt byli šikovní a zadařilo se jim lovit v zakalených vodách. Ale věřím tomu, že většina z nás by s nimi neměnila - ten strach z vydírání, únosů, špatné sny ... [chechtot]
Miliarda už stejně nejde prožrat a ani proš.kat, takové peníze jsou spíše na obtíž, třeba jen ta strašná starost o to, co se stane s kursem eura, které spadne o desetník, ale v těchto objemech to už dělá pár milionů.
Prostě, takhel velké prachy už štěstí nepřináší - Radovan Vítek by mohl vyprávět [vyplazený jazyk]

..... využili situace a tu možnost měli i ostaní, kteří se tak nezachovali a proto se nám dobře spí [velký smích]

83643

...vono prostě na chudej lid muší bejt přísnost... No a že se tomu nikdo nepostaví ?? Z hovna bič neupleteš a když jo, tak nezapráskáš a přiznejme si, my, kterým to vadí jsme hovno.

85816

13.01.2006 13:56

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Zase jeden blábol, který nemá nic společného s realitou

Josef Švejk 213.?.?.?

Včeličko, on prostě sráč bude sráč, i kdyby měl universitní titul a dva doktoráty. A že Lehoun slintá pitominy, které mu pučí pod zapařenou zelenou kšiltovkou je zde známá věc, i kdyby za vás platil pivo 2x týdně. No a Žižkovem bych se být vámi neoháněl, prostě pro někoho je slovo sráč daleko lepší, než slovní spojení patologický grafomanský lhář, které by možná bylo v určitém smyslu výstižnější.
No a že sem Lehou leze ? Stejný problém jako Emma a spol... s přidruženým efektem podpory trávicích šťáv a enzymů.
Není nad to, když se člověk dobře vysere.

87905

17.01.2006 09:28

Věčné Lety

RE: Pokus o odpověd na závěrečnou otázku

Josef Švejk 213.?.?.?

Ono, paní Bovary, zkuste mi říci, jak chcete řešit otázku dobývání chleba vezdejšího, bez práce ??
1. Příživa - ano, velice atraktivní, zřejmě i přitažlivé, leč normálním lidem se hnusící.
2. Krádež a další zločin - vydírání, kuplířství, kšeft s drogami - a tam jsou čmoudíci doma
3. Prodej lásky za hotové - ale i toto je práce v jistém slova smyslu a kolikrát i pořádná fuška [chechtot]
4. Tahání škváry z rozpočtu a další formy tunelářství ...

No a pak jeden skutečně makat nemusí a kudlu nepíská.
Máte ještě nějaké další rady, jak nemakat a přesto jíst a bydlet ? Povídejte, vyprávějte .... přehánějte

88684

22.01.2006 12:45

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: on-line rozhovor

Josef Švejk 213.?.?.?

Pokud by se editor chytal za nos, zřejmě by mu k tomu stačily 2 prsty. Vám by podle všeho nestačily obě ruce a prsty na nohou, "dámo". [vyplazený jazyk]

89806

22.01.2006 12:57

Dopis, na který nikdo neodpovídá

kroky

Josef Švejk 213.?.?.?

nejedná se o kroky Františka Janečka, ale o kroky následující -

1. Ptáci --- v konečném důsledku včetně domácích papoušků
2. Kočky x psi
3. .....
4. .....
5. Určitá "psychickému zdraví prokazatelně škodlivá" skupina lidí, třeba nacionalisté, rasisté, popírači holokaustu, nanebevzhlížeči, srandisté - výběr nechíme na těch nahoře..

89807

25.01.2006 11:19

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: on-line rozhovor

Josef Švejk 213.?.?.?

Kecy, přečtěte si dobové články, žídci před válkou se hlásili k němcům, posílali haranty do německých škol a mluvili německy, což jim bylo mnohokrát ze strany českých vlastenců vytýkáno - přečtěte si www.holocaust.cz . Žídek nemá vlast nikde, zná jen zeměpis a ne vlastivědu. Kapišto ?? [cool]

90305

26.01.2006 10:57

František Mrázek zastřelen

RE: Já to vidím tak, že....

Josef Švejk 213.?.?.?

Nevím, proč máte neodolatelnou potřebu považovat se za mluvčího lidu Zvědavého. Maně přichází na mysl slova jistého komického pána minulé garnitury - Žádnej z nás nebere takový prachy...
Odpověď na váš nablblý příspěvek se nabízí v písničce pana Nohavici - Ty mlč ty páprdo, no ty, v tom baloňáku, ty tomu rozumíš, jak koza náklaďáku.

90461

27.01.2006 09:59

Lékárníci si koledují o zrušení monopolu

není to tak lehké..

Josef Švejk 213.?.?.?

Ono - za prvé, jde o to, co vám doktor předepíše. je velkou prvdou, že doktoři mají bonusovou tabulku od pojišťoven za to, jak šetří - takže když na nějakou chorobu existují 2 léky - dražší s menšími vedlejšími účinky a levnější sračka - dostanete sračku, i kdybyste měli 3 dny zvracet, mít průjem a v puse jako byste cucali traverzu. Na druhou stranu velké farmaceutické koncerny pořádají pro "lékaře" nákladná "školení" ve špičkových hotelích s opulentními rauty, kde se představují nové léky, které když lékaři předepisují, tak mají opět zajímavé profity - to je jedna strana věci, ze které vyplývá, že když má člověk vstoupit do té židoviny zvané nemocnice, tak pouze za účelem nedůstojné smrti.
Za druhé - zeptejte se lidí, co dělají v realitách, komu pronajímají ty obchodní prostory, které ostatní odmítají z důvodu vysokých nájmů - ano - lékárnám. Kamarád mi říkal - Hele, lékárníci a herny skousnou v podstatě jakýkoli nájem. Není to o těchX % marží na lécích, ale o tom, že když už člověk vleze do lékárny stojí ve frontě a čučí na ty spousty "nezbytných" věcí, tak si většinou ještě kupí čaj a ostatní blbosti typu jelení lůj, "zdravou" zubní pastu, vitamínové šumáky a další lapáky na ptáky, kde jsou marže neuvěřitelné.
No a kšeftování s předpisy, to je také pošušňáníčko...

Vono, člověk by si skoro myslel, že o zdraví lidí jde až v poslední řadě.. Ze své zkušenosti, která jediná je pro mne zajímavá, musím říci, že je to tak.

90580

27.01.2006 10:15

Irvingův proces

Čemu se divíte ??

Josef Švejk 213.?.?.?

Existuje docela starý film, co byl zavřený nějakou dobu v trezoru - myslím, že se jemnuje Bílá paní. Jde o to, že tamější kastelán má v socialistické vlasti veliké problémy s tím, že říká pravdu. Jeho manželka mu říká památnou a nádhernou větu, která padne do každého období jako prdel na hrnec - Prosím tě, ty pořád s tou tvojí pravdou.. Jdi s ní někam, jako bys nevěděl, že jsou pravdy, za který dostaneš 10 let kriminálu, ani nemrkneš...
Film končí nádherným záběrem, jak všichni lidé, kteří se sešli, aby oslavili nově postavený most pod patornací Strany, vstupují svorně do vody, plavou a v ruce drží transparenty s hesly díků straně za nový most, který jaksi Strana nepostavila... No a zase všichni drží hubu a plavou...
Tak to prostě bylo, je a bude. Jsou pravdy, o kterých se nemluví, vždycky je něco TABU, jednou je to kulatá Země, podruhé švindlkaust a jindy zase třeba škodlivost onanie. Vždycky je zjevná a více méně očividná pravda,za kterou dostanete po držce. A neuděláte nic. [vyplazený jazyk]

90583

27.01.2006 10:17

František Mrázek zastřelen

RE: Další osoby?

Josef Švejk 213.?.?.?

V márnici.

90584

01.02.2006 13:07

O rozdílnosti názorů

Hospoda pana Stwory

Josef Švejk 213.?.?.?

Já, jakožto Švejk bych si dovolil srovnat tento diskusní server s hospodou. Dobrou hospodou, skoro, jako U kalicha. Pan Stwora, coby výčepní zde čepuje velice dobré moky, na které si zvykla chodit početná skupina štamgastů. Je rád, když přijde někdo nový, popije, poklábosí a možná, že i občas nabídne hostinskému nějakou tu lahvinku z vlastních sklepů, aby jí dal ochutnat ostatním pijákům. Jako dobrý hostinský se stará i o pohodu svých hostů, aby je nikdo neotravoval, v mezích možností zabraňuje přístupu donašečům, provokatérům, notorickým smraďochům a sociálům, co mají prázdné kapsy (a hlavy), ale chtějí být v každém hovně za kvedlačku. Proč se někdo podivuje nad tím, že občas někoho, kdo mu pije krev a obtěžuje milé štamgasty, popadne za flígr a vyhodí na mráz ??
Hospodu si zařídil sám, podle svého gusta a pro lidi, kteří mají stejné chutě jako on sám. Nechce nabízet univerzální blevajzy typu boršč s čínskou polévkou, zajídaný hamburgerem, ne, on se specializoval na kuchyni, která se již málokde najde. Dokonce to má i v názvu hospody - Hospoda pro ty, kteří si chtějí pochutnat na nevšedních jídlech. Stejně, jako pan hostinský se divím, že sem pořád lezou individua, kterým tady nechutná, necítí se tu dobře a jediné, co chtějí, je nasrat štamgasty, flusat na zem a urážet hostinského. Zkuste přijít do košer restaurace a rozčilovat se nad tím, že nedostanete vepřovou se šesti. Budete tam i nadále lézt a kritizovat Kchona za pípou ? Dokazovat Icikovi a Sáře, že jedině vepřové koleno je hodno toho, aby spočinulo na mlsném jazyku ? Proč? Musíte očekávat, že v lepším případě vám doporučí, abyste zašel do jiné hospody, nebo si otevřel vlastní, a nebo dostanete po papule, aby vás přešla chuť strkat do židovské hospody svůj pršák.
Zdejšímu panu hostinskému držím palce, aby ještě dlouho vydržel ve své bohulibé činnosti a neházel na pípu ručník. Pane hostinský, v každé hospodě se najde verbež, kterou vyhodíte dveřmi a za chvíli má nalepené falešné fousy a hrabe se k vám komínem. Nic si z toho nedělejte a soustřeďte se na své štamgasty, kteří vás mají rádi a moc si váží toho, že čistíte trubky, neředíte tvrdý a smažíte na másle [smích]

91493

03.02.2006 15:05

Zdánlivá svoboda projevu

Soudruzi

Josef Švejk 213.?.?.?

vono jde vždycinky vo to, kdo má většího kvéra a kdo zrovinka vládne zeměkouli. Pamatuju si, jak docela nedávno si Dikobraz také nedělal prdelky z Gorbačova, nebo Brežněva, poněváč zde vládli rusové, žáno? Zato ze zahnívajícího kapitalismu jste mohli mít prdelky jak velké jste chtěli. Teď holt vládnou žídci, skoro všude, tak se budeme smát arabášům, jak prosté, Watsone? Kurňa, proč to lidičkové nechápete?
To, že vám žídci servírují porno s jeptiškama, mnichama, souložením na oltáři, to chroupete, protože pro vás víra znamená pendrek a účinné láska k bližnímu svému tak leda kotrmelec s courou na kanapi. Arabáši holt mají víru, sebeúctu a další hodnoty trošku někde v jiném levelu a proto se člověk nemůže divit, že si nenechají srát na hlavu jako křesťánci a my, hrdí ateisté, kteří nevěříme ničemu a ze všeho nejmíň sobě samým. Ostatně, křesťánci, hahaha, ono, když jeden si dá tu práci a dojde na VŠ teologickou, aby se podíval, kdo tam učí, nestačí žasnout... Jeden si připadá jak na Sjezdu potomků pamětníků holocaustu... no a vo tom to tak nějak je, miláčci...

91780

06.02.2006 09:27

Rituální porážky zvířat

Košer

Josef Švejk 213.?.?.?

No, od této metody přece pochází označení velkého nože - košerák. Ono totiž přefiknout krávě hrdlo není žádná legrace a chce to pořádnej žabikuch. V Talmudu se lze dočíst i takovou lahůdku, že když je ten nůž tupý, tak se má řezat kliďánko i několik hodin.
Na druhou stranu, myslím si, že obětiny Římanů, či Řeků měli k něčemu podobnému blízko. Jo, náboženství, obětiny, krev a lidská pitomost, to jsou spojené nádoby.
Když se jeden dívá na produkci Judewoodu, tak musí uznat, že "něco na té krvi je", protože jestli si nedá před TV necky, tak se mu ten potok krve vleje do obýváku.
Nicméně osobně bych košerování nechal být, jak je. Ono stejně většině zvířat před smrtí "vypadnou pojistky" a moc toho necítí. Každá smrt je svinstvo a nedělejme si iluze o tom, že na gojimských jatkách zvířata umírají bezbolestně, rychle a smířená se životem.

92089

07.02.2006 10:48

Rituální porážky zvířat

RE: Podivne zakony a paradoxy.

Josef Švejk 213.?.?.?

Zcela správně, když je oficiálními médii doporučováno a přímo vynášeno do nebe s odpuštěním šoustat s černochy - x desítek článků ročně v časopisech pro dívky, ženy a další zvířenu - tak proč je sakra trestný sex se zvířaty ? Pánové, kdo tady měl černošku, ten zajisté ví, o čem mluvím, když se zmíním o opičím odéru. A ono, jestli se nechat ojet od opice, černocha, nebo fešáckého rotvajlera, já v tom nevidím rozdíl ... Poškozený nebude nikdo a všichni si udělají dobře
[smích]
No a jestli se chcete pozvracet, tak si nemusíte ausgerechnet pouštět video s košer porážkami, zajděte do jakékoili pornopůjčovny, půjčte si z bohaté nabídky porno s hošanama a uvidíte, že ještě byste rádi viděli toho pána s kozou, to by totiž byla alespoň sranda, ale opět Média a výherci Vyvolených a Bratrů a dalších ptákovin Vás budou denně přesvědčovat, že je to normální a boží .. [cool]
Jo, ten život je tak krásnej, ne že by vopravdu byl, ale protože ho člověk tak vidět chce [cool]

92247

14.02.2006 19:14

Civilizácia X

RE: Paní Bovary,

Josef Švejk 213.?.?.?

Pane B., ser.e na označení antisemita,to je pitomost na kvadrát. Lepší je Jewhater !!!
Jewhaterem se stane každý, kdo se s pravými Jews někdy potkal, udělal byznys, nebo má všech 5 pohromadě a hnusí se mu lež, podvody, vymývání mozků, talmudic vision (TV) a vtipy o prdění (světový král nevkusu Stern, co právě vyinkasoval smlouvu na 100 mega USD za impérium postavené na plynatých vtipech) a zbyla mu poslední troška instiktu zděděná po předcích, která mu pomůže poznat prase v lidské podobě....

93379

02.03.2006 09:25

Tajemné Havlovy restituce

RE: ??

Josef Švejk 213.?.?.?

Pane Bovary, deviant to není, rozhodně ale nikdy nepopřel posedlost ženskými zadnicemi, kterou dokazuje nejrozsáhlejší část jeho díla. Asi se také nedá nazvat deviací sexuální nenasytnost a posedlost, jistý český autor kdysi uvažoval, koho by poslal za ČR na sexuální olympiádu - Saudek byl jeden z 5-ti navrhovaných.
Jeho smůla je, že teď musí za své choutky platit jako mourovatej, o čemž by mohla rozšafně hovořit jistá slečna redaktorka z Harpers Bazaaru.
Ale nezdá se vám, že touto diskusí poněkud ubíháme od hlavního tématu, kterým je fakt, že VH musel stát modelem při tvorbě slovního spojení : Bezpátření slizounská zlodějská rezavá krysa.

Pac a pusu

95438

03.03.2006 12:29

Tajemné Havlovy restituce

RE: solidární chucpe cestou k proslulosti

Josef Švejk 213.?.?.?

Sakra neodvádějte řeč do ztracena. Kafka byl Žid, žid, tečka. Každej Žid je díky svému SW nejdříve židem, pak člověkem (pozor neplést) a pak třeba Čechem, nebo Izraelcem. A to nemám ze své hlavy ( napsal to žid, bohužel si nevzpomenu který ), ale moje zkušenosti to potvrzují.
Proto se tak mluví o židovství, hovorově židovině, jako ne možná přímo opaku, ale jiném směru, než je lidství.
Jistý kamarád to krásně vystihl - po 3 letech práce v jisté Israelské developerské společnosti vždycky říkal - Pracoval jsem pro židy, u židů, protože židi, kamaráde, nejsou lidi... Ty historky, co vyprávěl, to bylo k neuvěření.

95690

03.03.2006 12:48

Strana zelených – správná volba?

RE: A koho mám pane

Josef Švejk 213.?.?.?

Pane Bovary, vzhledem k vašim příspěvkům vám doporučuji založit stranu vlastní - na kandidátku dejte pány X. Doležala, Peňáse + pár dalších sladkých obřezaných mluvků a PR vám může dělat třeba da Nulla (JDL CZ). Program by byl jasný - 1. V každém výkalu za kvedlačku 2. Drogy přistěhovalci, cikáni, židé - GOOD 3. Laska k vlasti, rodnému jazyku, tradičním hodnotám, jako je rodina, víra, morálka, či snad vlastnění instinktu a dobrého vkusu - BAD - trestat odnětím svobody, či hospitalizací v psychiatrické léčebně 4. Čím větší kulturní brak a důmyslnější zvrhlost prezentovaná coby umění - tím více vyzvednout a propagovat širokým masám jako dobrý vkus a nutnost 5. Každý stranou prověřený člověk má nezadatelné právo na ostřel 6-ti kusů rasistů, homofobů, judeofobů, arabů a čtenářů Zvědavce ročně, úklid mrtvol jde k tíži rodiny mrtvého. 6. Každý má právo držet hubu 7. Jsme úžasní, každý, kdo tvrdí opak zaslouží po hubě 8. komunismus nebyl horší než fašismus

Jděte do toho !!!!!

95693

03.03.2006 12:50

Strana zelených – správná volba?

RE: Kurnik suplik... a koho teda volit, zatr. Krali?

Josef Švejk 213.?.?.?

Můžete sbírat psí exkrementy a vyrábět z nich bioplyn. Na pražských chodnících a v parcích by se jich pár tun našlo [smích]

95694

08.03.2006 09:48

Je ptačí chřipka opět dalším hoaxem Pentagonu?

RE: A tu hroznou nemoc mají už i rakouské kočky.......

Josef Švejk 213.?.?.?

No a v tom jste právě trefil hřebíček na hlavičku, příteli. Celý slavný Systém je nastavený tak, aby lidi byli neustále ve stresu, bombardováni emočními, psychickými bombami obrovského kalibru. Když už to nejsou detailní záběry ze zemětřesení, nebo příběhy mučení,vražd, lumpáren a špinavostí politiky, tak se holt vytáhne strašák ptačí chřipky. A to lidské stádečko přitroublých ovcí poděděšeně mečí, valí bulvy a všechno to žere, až jim lupe za ušima. Nadávají, že je všechno všivárna, jsou nasraní a to si ventilují tím, že nasírají lidi okolo, jeden druhého, prostě člověk člověku vlkem.

Přitom, lidi, kdybychom se na život kolem nás dívali jako na vitrínu klenotnictví a veškeré dění si užívali jako svatební veselí,to by se nám žilo. Kdo nás vlastně nutí přijít domů, zapnout Tv, připojit se k netu, naladit rádio a nechat si na sebe lít splašky, sprosťárny, nakukovat deviantům do soukromí, poslouchat lži a hlouposti a znovu a znovu se nechávat utvrzovat v tom, že život a svět kolem nás je sviňárna a hnus a proto si pak života nevážíme a díky tomu ani sebe sama, natož druhých. Je to jeden zamotaný a dokonale propletený kolotoč vzájemných příčin a důsledků, které se však navzájem převracejí...

Slyšeli jste slovo Boží [vyplazený jazyk]

96478

18.04.2006 13:33

Homofobie 3.0

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

Josef Švejk 213.?.?.?

Já ještě přidám, že pan Emma Bovary sleduje identitu diskutujících, prozrazuje ji a neváhá osobně vyhrožovat.
Pokud byste toto individuum ze svých stránek vyřadil, dostal byste ode mne 12 bodů z deseti možných [smích]

V dokonalé úctě

103698

19.07.2006 12:36

Brání se Izrael, nebo útočí?

Je zvláštní

Josef Švejk 82.?.?.?

že pan Král má ještě chuť něco psát. S postupem času bude zvláštní, že ho dejme tomu nezajede auto, nebo mu někdo ve dveřích nezlomí prsty, aby nemohl ťukat do kompu. To, že člověk není paranoidní ještě neznamená, že po něm nejdou [smích]

Když sem vtrhli Germání po Mnichovu, také všichni okolo drželi hubu a ještě nás nabádali, abychom zrušili mobilizaci a byli hodní kluci - my jsme byli a kolaborovali, až se hory zelenaly. Hitler se nezastavil...

Dějiny se neopakují,jen určitá období jsou si podobná jako vejce vejci, přátelé.

Vono, žádnej strom holt neroste do nebe a na každýho syčáka jednou dojde, to platilo, platí a platit holt bude do té doby, dokud svět bude světem. Na druhou stranu ještě nikdy nebyly k dispozici zbraně, které současný svět, tak, jak ho známe, mohou dokonale zničit.

Ty zbraně Israelci mají a Arabové znají své Pappenheimské, takže moc dobře vědí, že je použijí, když to bude jen trochu potřeba. Proto Arabové drží hubu nachávají si do ní s odpuštěním sr´t.

Věřím ve Vyšší spravedlnost a že ZLO se nedá ZLEM potírat, věřím v existenci Prozřetelnosti a Božích mlýnů, které to vyřeší k dokonalé rovnováze, o které my nemáme ze svého úhlu pohledu ponětí. [smích] [smích] [mrknutí jedním okem]

110900

29.11.2006 11:20

Evropa na prahu 21.století

Pravdy

Josef Švejk 82.?.?.?

Dialog z jistého trezorového filmu - tuším Bílá paní:
...prosím tě, ty furt s tvojí pravdou, co ti za ní kdo dá? Už po šesté se stěhujeme, děti chodí do sedmé školy... No jo, ale vždyť pravda je jen jedna a je jasná... Jo a taky je jasný to, že jsou dneska pravdy, za který se chodí na deset let do kriminálu...

No a co? Tak to prostě bylo, je a bude. Já nevím, co se pořád divíte a pohoršujete.
Faktem pro mě zůstává, že lidi, kteří chtějí makat, mají práci, uživí se, TV můžou vypnout, rádio zahodit, noviny nečíst a hledat pravdu jinde. A že je to občas na zbláznění? Tak to bylo vždycky, v každé etapě lidské historie najdete tabu téma, které se trestalo tvrději, než dnešním fešáckým kriminálem...

122493

10.01.2007 15:22

Mýtus Charty 77

Pochcat a zapálit

Josef Švejk 82.?.?.?

Dokonalý byl článek, který jsem četl nedávno v týdnu, nevzpomenu si zaboha na jméno toho mamrda plešatýho, který již léta hlásá - S Izraelem na věčné časy a nikdy jinak... Sakra, jak se tan zmrd jenom jmenuje... No nic, prostě tam psal o dramatické gangsterské honičce pana Landovského, který rozvážel chudáka disidenta Havla s obálkami k poštovním stránkám, honičce s policií. Geniální bylo, že Havel to nerozvážel sám protože měl meďoura v servisu se spojkou a Landovský mu dělal fáru v jeho osobním bílém Saabu. To jednomu ouplně stačí, aby věděl, jak si kluci hráli na odboj a jak strašně trpěli v ČSSR, kde škodivka byl luxus...

125314

23.01.2007 09:59

Nezklamal!

Neff

Josef Švejk 82.?.?.?

Neff byl pro mě autoritou, dokud jsem ho znal jako autora sci-fi - Povídky Vejce naruby a naposled trilogie Země v ohrožení, Země bojující, Země vítězná - mimochodem zajímavá vize národa Umranů, kteří dřímou v určité části populace a po osvícení paprskem aktivovaným na Marsu se právě z těchto lidí stanou ještěři - Umrani. Někdy si připadám, že možná odhalil více, než chtěl - Umrani si jeli na svoje vlastní triko, bojovali vlastní válku, na lidi víceméně srali a měli svůj podzemní Ráj naplněný špičkovou technikou a zbraněmi.
Po té, co jsem sledoval jeho adoraci a nadšení nad jedinou "demokracií" na Východě a vášnivé lezení do řiti USA, se mi ten člověk jako osoba zhnusil a jeho ksicht tolik podobný dalšímu arogantnímu všeumělci Krausovi - jsme jedné krve ty a já - nemůžu ani vidět.
Ať už Umrani, Židé, nebo jiní Alliens - oni prostě nemůžou jednak jinak, než jak jednají - jdou si za svým a nějaký osud lidstva, potažmo Země je jim u zadnice. No a my, protože jim to baštíme a necháváme se od nich zblbnout a koupit, my si jiné vládce nezasloužíme. Alespoň do doby, než nám přestane být jedno co s námi bude v horizontu dalším, než období výplaty.

126472

31.01.2007 13:14

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

RE: Blázen

Josef Švejk 82.?.?.?

Vono, milý pane, vůl zůstane volem, i kdyby mluvil latinsky. Když už má čeština tak krásné, bohaté, květnaté a plně vystihující výrazy, tak proč je nevyužít - věčná škoda.
Daleko raději si poslechnu nějakého hospodského mudrlanta - stejně, jako to dělával Hrabal - něž abych byť jen minutu naslouchal chrchlání jistého Vašíka, který mluvil velice kultivovaně a přitom o jeho charakteru nemůže být řeč.
Budete se divit, ale já do rádia taky volal - jednou, z hecu a vyhrál jsem videokazetu... Ale nepřišel jsem si pro ni a dodnes se za to stydím.
Není nad to, říkat svůj názor z očí do očí, ale ono to holt někdy nejde, že jo...

127474

31.01.2007 13:52

Redakce publicistiky televize NOVA

Bravo

Josef Švejk 82.?.?.?

Pan Král ještě nikdy nenapsal špatný článek. Více takových Králů a možná by se i daly číst noviny. Samozřejmě, kdyby se našel vydavatel. Ale i kdyby se našel, tak by se nenašla distribuční síť. A jsme opět na začátku.
Osobně si myslím, že kdyby sem vtrhl Čingischán, tak pan John bude investigativně pátrat po sbírkách čínského porcelánu a dokazovat, že jsme odjakživa chtěli být pod jeho nadvládou, Zřejmě by si postavil ještě větší vilu a já mu to moc a moc přeju.
No a téma lovců nacistů? Je to ta nejlepší cesta, jak se mít dobře a spokojeně si rochnit v beztrestnost, obdivu a vysokém kreditu... Proč ne? Když na to má jeden žaludek....
Jak by mohl poznamenat i poslední v řadě - Boudník, Hrabal, Karel Svoboda - všichni se budeme muset zodpovídat i za svoji předčasnou smrt, pánové.

No a v tom je řečeno vše.

127480

16.02.2007 10:34

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

Proč se čílit?

Josef Švejk 82.?.?.?

Já nevím, že se rozčilujete, že plýtváte svými drahocennými hormony nad tím, s čím stejně neuděláte nic a udělat ani nechcete.
JEWS RULES - Židi vládnou - o tom prostě není pochyb. Je to dokazatelné a dokázané. A každý vládce si nastaví takové zákony, aby vyhovovaly především jemu a pak možná i ovládnutým. My všichni jsme ovládnutí. Proto jsme nuceni dodržovat zákony, které nám židé, co by vládci nadiktují. Komu se to nelíbí, dostane po hubě, nebo půjde bručet.
Bylo to tak vždycky, že proti vládě se nesmělo krafat - ať už vládla církev, šlechta, komunisti, nebo kapitál.
Můžete být rádi, že za to, co tu čtete a píšete nesedíte v krimu, ale jste jenom na black listu, který někdo v budoucnu použije proti vám,kdybyste se chtěli popřípadě politicky angažovat, nebo psát knížky, či vydávat noviny. Jsou o vás sbírány další informace,které když budete zlobit "vyplavou na povrch".

Neuděláte nic. V současné demokracii máte jedinou volbu - koupit si Coca Colu, nebo Pepsi a přepnout z NOVY na CNN. Přestaňte si nalhávat, že vás to sere, stejně s tím hovno uděláte.
Na židy prostě nemáte, nikdo na ně nemá. Jsou tvrdší , bezohlednější, organizovanější, důslednější, systematičtější, chytřejší, propojenější, strategičtější...... - proto nám vládnou a proto budeme dodržovat jejich zákony. Když vám zítra řeknou, že koule je hranatá a dostatečně to na Nově a v CNN podpoří, za rok už budou hranaté koule tou nejobyčejnější věcí, která tu byla odjakživa, a když vydají zákon na existenci hranatých koulí, tak budete opět všichni držet hubu, i když uvidíte, že ložiska hranatá nejsou a hranatá by nešlapala[smích]
Smiřte se, že s tím neuděláte nic a i kdyby v Holocaustu zamřelo jenom 40 židů na tyfus a 50 sešlostí věkem, tak protože jich bylo "oficiálně" zplynovaných a umučených 6 000 000 (ani muže z holocaustu ani haléř ze mzdy), budete všichni srozuměni s 6 miliony zmařených Einsteinů, Tellerů, Kafků, Freudů, Marxů, Khonů a první, kdo vám to potvrdí budou vaše děti, co se vrátí ze školy a z promítání Schindlers list.

SHUT UP and WORK !!!

128925

17.09.2009 11:48

Newyorská policie zatkla židovský gang, který pašoval orgány alžírských dětí

Uvedení na míru správnou.

Josef Švejk 194.?.?.?

Napřed bychom si měli zamést před vlastním Prahem. Proč všechny ty gangy neprodávají naše politické a státní orgány, když je mají už dávno koupené?

200585

08.08.2015 19:47

Psychologický profil multikulturalistů

otázka

Josef Švejk 194.?.?.?

Kolik jsme to vlastně repatriovali Volynskych Čechů z valevné zóny?

337754

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 6

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 8

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,24 Kč
Euro
26,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
25,21 Kč
100 japonských jenů
22,49 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,55 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 924,27 Kč
1 unce stříbra
432,89 Kč
Bitcoin
232 344,06 Kč

Poslední aktualizace: 31.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 317 648