Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Arkan

Nalezeno 742 příspěveků, 21 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.04.2011 19:50

Příjmy a výdaje Zvědavce za březen 2011

RE: Po uveřejnění příjmů a vydání Zvědavce za březen 2011,

Arkan 24.?.?.?

Andrew Siddure,už máš jednoho svého nepřítele na Nezvědavci. Jen si přečti tu reakci na tvou odpověď na můj příspěvek.

Jak jsem slíbil, tentokráte si probereme dalšího přispěvatele Nezvědavce kapitána - deep sea captain - Krakatita.

Tento velice "inteligentní pán" píše své příspěvky následujícím způsobem:

"pjestovat leda kopřivy, zaspívat, tagže, tu i tamo, schánět, zkončili, na to nemám nervi, je danný, poď se bavit, rozuprda, prorány spasitelovi, je zkutečností, Tigryd, někteří čeští známý, osbonost, je to danný, z koho chceš dělat voli, Haydrich, ungrofin, Teddy Rooswelt, šetři si nervi, má domecil na , bar mitsvoh, to jsou vjemy z minulosti, misti rabi (asi místní rabíni?), kreténi Merlotu, mazaĺtah, motlitební, zlezlej, hongong, na Arkánovi výlevi, švitoří mezi ssebou, scháněj co kde je na auskaufu, ty retardate, zplácat, inkrenace, nastoupil do Airebusu, po chodbách budovi, Rusové zkončili tak blízsko, na křišovatkách, jednoduže zkončili, degenerát, gonspirace, měli vůdči mé uniformně, karfa (karafa), menagori, dr. Hocholoušek, v uniformně, jen se nelýsej, embrio, osob značně histerická...

- pár vzorků z jeho angličtiny (je v USA v od šedesátých let) - I must TO learn, proof that, ty magore (to prove vs proof), Huston (we have a problem), happy hollydays, excrament; pár příspěvků z němčiny - DAS Stuermer (namísto der Stuermer, a on pochází prý z česko-německé rodiny), die phane hoch (Die Fahne hoch...), ale co mne opravdu dorazilo je jeho Más gracias namísto Muchas gracias a to prý obcuje s nějakou "Latinou". Tak "más gracias very muchli, Krakatite".

Jenom ukázka z tvorby jednoho z dalších posledních Mohykánů na Nezvědavci a jejich inteligentních příspěvků. Příště se připravte na krále moravsko-slovácké češtiny, promovaného koňského felčara ze Saskatchewanu a později i Nezvědavcova zástupce pana Gutha-Jarkovského sofistikovaného "výškrabu z kundy" pana Bena die Hure.

241396

09.04.2011 20:47

Argentina 1.část

RE: René , lidé opravdu páchnou z různých důvodů, ale

Arkan 24.?.?.?

pokud nejde o nějaký vážný zdravotní důvod a těch je řada, pak to většinou bývá nedostatek hygieny; protože se ráno nesprchují, nečistí si zuby, muži po holení nepoužívají after-shave atd.

Pokud jde o ty závadně smrdící, většinou "bezďáky", ty bych opravdu z dopravy vyloučil. V mnoha městech se do veřejné dopravy takový smraďoch dostat nemůže bez zaplacení či bez tzv. "síťovky", takového cestujícího to automatické zařízení do autobusu, tramvaje či metra prostě nepustí. V Praze je to ovšem trochu -doufám, že jen prozatím - jinak, tam se každý bezďák či cikán může projíždět tramvají či metrem, hlavně v zimě když mrzne, bezproblémově. Na cikána si nikdo netroufne -"diškrymynácija", na bezďáka také ne, ten je většinou ožralý namol a na nic nereaguje.

Když mluvíme - nikoliv o parfémech - ale o kolínských vodách a after-shave, tam bych ti mohl, Rene, poradit. Nejnovější je definitivně Gucci guilty, špatný není ani nový after-shave Prada (zejména pro tzv. intenzivního muže - bergamot, myrrh, patchouli and vanilla, ke kterým ty nesporně patříš); ovšem number one je Bleu de Chanel, to je woody-aromatic, určený pro muže, kteří se dívají "beyond the ordinary", něco jako ty v "Čikágu". Ovšem ani nový Hugo Boss Orange Man není k zahození, je spontánní, a energický, můj oblíbený je též Borsalino.

Celý ten trik je v tom množství, které na sebe - třeba po holení - "naplácáš". Pokud je toho moc - (například si pamatuji na automaty v moskevském metru, když jsi otevřel kabát před automatem, tak tam za 10 kopějek na tebe vystříkly "Duchy Moskvy" a pak jsi smrděl jako kurva) - pak budeš druhým lidem smrdět stejně tak jako kuřáci.

241400

10.04.2011 01:38

Argentina 1.část

RE: René, není ti stydno, poslat takový příspěvek, plný překlepů?

Arkan 24.?.?.?

Ráno se máš sprchovat doma, co většina lidí dělá, na stavbách obvykle sprchy nejsou. V jednom indiánském jazyku to jméno Chicago opravdu znamená místo zasmrádající či zahnívající divokou cibulí něco jako skunk. V minulosti tam prý bývaly močály, mokřiska, kde tato divoká cibule rostla a zahnívala. Jinak se tomu městu říká, alespoň vždy v TV při předpovědi počasí, Windy City, asi kvůli tomu neustálému větru, který od Michiganského jezera vane, ačkoliv jsou i jiná města, která se té "větrnosti" naprosto vyrovnají, např. Boston, NY a LA.

První běloši, kteří tam založili něco jako "obchodní stanici" byli jako obvykle Francouzi z Quebeku, ti nakonec byli jako první, kteří prozkoumali Severní Ameriku, stejně tak jako nejdříve Španělé prozkoumali jih dnešních USA, ačkoliv někdy měli jména jako Cabeza de la Vaca (kravská hlava).

Dnes je Chicago proslavené tím, že odtud přišel do hlavnho města USA první muslimský míšenecký USA prezident Obama Hussein Barak, také že má jednu z nejvyšších kriminalit, pomalu více černochů, muslimů a asiatů než bělochů, kdysi to bývalo - za R-U - druhé největší polské město po Varšavě a české po Praze, atd.

Jinak také Chicago mělo kdysi českého primátora pana Čermáka, ale o tom jsem ti psal již před lety s poznámkou, že to i ty v Americe můžeš daleko dotáhnout. A navíc jméno Rene Bartošek by bylo i pro většinu anglicky mluvících občanů vyslovitelné a tudíž volitelné, narozdíl - třeba - od jména Emil Řehořek (alias bordánek). To je prostě v Chicagu nezvolitené jméno pro jakoukoliv funkci, nejenom pro Američany, ale i nevyslovitelné jméno pro "espaňol hablando" Hispánce, kterých tam máte požehnaně.

Pokud si ovšem decentně, důraz je na slově decentně, osvěžíš tvář po holení, pak budeš příjemně "páchnout", což v ruštině znamená vonět, celému okolí. Možná, že dnes ještě barevně ladíš, ale kdoví, za pár let už tomu tak nebude. Have a nice day and TYFSKM.

241415

10.04.2011 03:18

Argentina 1.část

RE: 4 terps

Arkan 24.?.?.?

Takže jsme se, řečeno slovy našeho drahého bývalého slovenského prezidenta JUDr Gustáva Husáka, v "globálu" shodli. Selektivní kontroly nebo "racial profiling", ať už je to nesprávné, rasistické, atd., to je prostě, bohužel, skutečnost a v mnoha případech naprostá nutnost.

Když jsem na dovolené v Praze a vidím v tramvaji či v metru cikána, tak si hned přendám peněženku, pas, kameru a jiné důležité - alespoň pro mne - věci více k tělu a dávám si větší pozor. Jen se podívej na "obsazení" věznic v USA, více než dvě třetiny negři a hispánci, to samé např. v Manitobě - většina Indiánů a negrů.

Ty obavy o tom, zda by mohl nějaký ručníkář této situace - letů s mírnějším dozorem - zneužít, na to je zase jenom jediná odpověď a řešení, "racial profiling". Když někdo má ručník nebo prostěradlo na hlavě, muslimské vousy, nezvyklé oblečení, stále se kolem sebe dívá a další znaky (jsou toho dvě stránky pro letištní "bezpečáky"), hned s ním na pořádnou kontrolu, včetně kolonoskopie, if necessary but not necessarily. Případné vyložení jeho zavazadla z letadla a zrušení jeho letenky.

Ale jak už jsem napsal v minulém příspěvku, melanin rich lidé a polobarevní ručníkáři nejezdí na dovolené, aby chytili "bronz". A navíc, výbuch v kanadském letadle, o tom se ani v tisku moc psát nebude, ale nový útok na WTC nebó něco podobného, to je jiná odezva, to je tak říkajíc z jiného soudku.

Pan editor ti dal už druhé varování, byla by tě škoda, kdybys byl vyloučen; protože o věcech, kterým rozumíš, dokážeš odborně napsat. Holt, někdy ta pravda bolí a lidé ji nemají moc v lásce, mám s tím své zkušenosti jak z Nezvědavce tak i ze Zvědavce. Měj na paměti to co říkají o pravdě Angličané, "All truth is good, but NOT ALL truth is good TO SAY", so hold yourself back. Good luck. [smích]

241418

11.04.2011 18:27

Argentina 1.část

RE: Letecká doprava II.

Arkan 24.?.?.?

René, to opravdu takový "suchar" jako je Zdenek Z. 64 nemůže pochopit a uráží nás svou kritikou o "nesmyslných kecech", ale on asi nemá ten "expertní senzor vnímání" jako máme my. Navíc ignoruje moje příspěvky na téma cestování a letištní kontroly, které jsou k tématu a nikoliv OT.

"Jentak 97" má pravdu, opravdu jsem pochybil a udělal jsem překlep, mělo to být skutečně TYFSAK, mea culpa, mea maxima culpa. Už tomu bude možná přes třicet let, kdy jsem si povšimnul nálepky na pokladně v K-Martu a tak jsem se zeptal na smysl té nálepky. Slečna mi to vysvětlila a od té doby jsem dával pozor, zda to pokladní říkají. Když to neřekla, tak jsem jí to hned připomněl [chechtot]

Pokud jde o to nevěření, víra, naděje a láska, to jsou, René, pilíře křesťanské víry. Již Ježíš Kristus - zvaný J.C. - kdysi řekl, podle sv. Matouše 9, "Talitha kum", (Děvče, pravím ti, vstaň, tvá víra tě uzdravila). On mluvil většinou aramejsky, česky tehdy ještě moc nemluvil. Dnes už by to bylo jiné, jeho učedníci by mu český překlad na "lap topu" okamžitě "vygooglovali".

Pokud jde o tu "citovou stránku", moc to tady "neventiluj", protože tě, co to říkám, protože nás, jinak hned ten nunvář - promovaný kleštitel zvířat brodánek obviní z různých homosexuálních praktik, ač jsme od sebe tisíce kilometrů vzdáleni. [smích] A to vulgární zvíře Ben die Hure začne opět plácat něco o "vejškrabech". Už teď jsi na tom webu velice populární a není dne, aby tvoje jméno se tam neobjevilo. Ale ještě jsi nedosáhl mé popularity, není dne ani hodiny, aby tam moje jméno nefigurovalo. Tolik pozornosti a "lásky" si opravdu nezasloužím, to mi připomíná "pajány" na nezapomenutelného vůdce SSSR J.V.Stalina. To si trochu fandím, ale na Nezvědavci to budou zase detailně probírat, na to vem jed.

241518

11.04.2011 20:09

Argentina 1.část

RE: Letecká doprava II.

Arkan 24.?.?.?

Siddure, asi tomu tak bylo. Zda jsem nebyl pro Zvědavce dost zvědavý a proti Nezvědavci ne dosti nezvědavý, to opravdu nevím. Já si osobně myslím, že jsem byl více než - bylo zdrávo - zvědavý pro Zvědavce a víc než nezvědavý pro Nezvědavce. O té mé zvědavosti se můžete přesvědčit, když si kliknete na jméno "Arkán". Kolikrát se sám divím, kolik jsem měl drzosti nebo odvahy odpovídat na ty příspěvky těch feministek na Zvědavci (častokrát býval můj příspěvek vymazán, někdy jsem byl i vyloučen).

Půtky s panem Peleškou (Laskavý, Prdelka, Montážník, 63 a další); -- když někdo plácá o izraelské genocidě v Gaze, kde žádní Izraelci dnes od roku 1995 nejsou, a jehož původní obyvatelstvo 400 000 vzrostlo na 1.6 milionu, kdy každá palestinská žena vyprodukuje 4.9 dětí a samotná Gaza je na 6. místě pokud jde o populační nárůst, a to vše se děje na 360 km2 (Praha, velká Praha, má 496 km2), tak se nediv, že jsem se ozval. To by si židé ve Varšavském ghettu libovali za takovou genocidu.

Pokud jde o Vietnam, tady rozhodně mohu říci, že vietnamského původu nejsem, táta byl pražský Němec, matka Češka, ale za rodiče člověk nemůže. Asi budu ten absolutní vyvrhel, ale co mohu dělat. La vie n'est pas (la) chanson.

241531

13.04.2011 15:51

Krajský soud podruhé zrušil osvobozující rozsudek

RE: proč se tím zabývat?

Arkan 24.?.?.?

Souhlasím s tím, že Kanada už není tak svobodnou zemí jako před čtyřiceti lety. Je to způsobeno částečně tou "nákazou", která se k nám šíří z USA. Bývaly doby, kdy Kanaďané přejížděli hranice na řiďičský průkaz, rodný list, či na studentský průkaz.

Ty doby jsou jako v tom románu "Gone with the wind" (Jih proti Severu) po 9/11 nenávratně pryč. Dnes bez pasu nebo speciálního provedení řiďičského průkazu (ale jenom v případě pozemního přejezdu) vás do USA nepustí. Navíc si vás před aktuálním přejezdem vždy vyfotografují, osoby v autě, SPZ a pokud jde o nákladní vozy, pro ty mají nějaké rentgenové zařízení, které zjistí, zda nepřevážíte ilegální emigranty apod.

Nicméně nevěřím, že by kanadské úřady poslali pana Stworu do Česka v klepetech, vždyť nic nespáchal. Než by k něčemu takovému došlo, všechna ta odvolání by zabrala řadu let. Stačí se jen podívat na nekonečné průtahy, odvolání u příslušníků Al Kajdy, kteří se opravdu dopustili trestných teroristických činů.

Česká republika by žádné soudní výlohy nemusela platit, kdyby - po tom prvním osvobozujícím rozsudku - na to hodila bobek. Ani dva osvobozující rozsudky nebyly pro ČR dostatečné a tak budou Stworu tahat k soudu, dokud se jim a České obci židovské, Eretz.cz a jiným židovským organizacím, nepodaří ho dostat do "lochu". A ptám se znovu za co?, že uveřejnil na Zvědavci článek, který sám nenapsal a navíc ani sám nepřeložil. Zvědavec "visí" v USA, kde něco podobného dosud trestné není (ale v budoucnosti určitě bude).

Já bych je osobně úplně ignoroval, jako jsem ignoroval rozsudky z ČSSR za trestný čin nedovoleného opuštění Československé socialistické republiky, později i urážky soudu ČSSR (napsal jsem jim dopis, jistě si dovedete představit asi jaký, požádal jsem je, aby mi zaplatili letenku - první třídy - když už mě tak zoufale chtějí vidět, musel jsem soudruhy strašně nasrat, protože mi můj původní trest zdvojnásobili) atd. Pak mi to (těch l8 měsíců na Bytizi ve třetí "cenové" skupině) pan prezident Vejklef Hejvl v amnestii odpustil a vše bylo v pohodě.

To je jeden z důvodů, proč mám rád pana ex-prezidenta Havla, ačkoliv ho mnoho lidí nenávidí. Ze stejného důvodu jsem měl rád paní učitelku češtiny,"že aby ze mne nebyl blbec" (viz kniha Čtení o psaní) a nepsal příspěvky jako pologramotný brodánek, Krakatit, TM či Ben die Hure na Nezvědavci.

Uvědomuji si, že ignorování českých soudů není tak lehké, přece jenom Vladimír se chce do ČR občas vracet a tam by ho mohli při nějaké návštěvě chytit. Ale i to se dá vyřešit, namísto přímého letu do Prahy, letět do Vídně, Frankfurtu, Berlína a odtud autobusem či vlakem do ČR. Na hranicích žádná kontrola dnes není a on je navíc kanadským občanem stejně tak jako já. České občanství už léta nemám.

241729

13.04.2011 17:38

Krajský soud podruhé zrušil osvobozující rozsudek

Mýlíš se Sataniste, holocaust možná nejde na odbyt v Izraeli,

Arkan 24.?.?.?

ale Němci budou zase více platit obětem "holé kosti". Viz článek na Eretz. cz
Německo zvýší odškodné pro přeživší holokaustu

Německá vláda a Konference o židovských materiálních nárocích vůči Německu se dohodly na tom, že Německo v příštích třech letech navýší finance, určené pro přeživší holokaust, o takřka 50 milionů dolarů (přibližně 850 milionů českých korun). Oznámila to agentura Associated Press.

Podle dohody se financování zvýší ze 156 milionů dolarů (přibližně 2,65 miliardy českých korun) v roce 2011 na přibližně 180 milionů (přibližně 3 miliardy českých korun) v roce 2012 a pak na 200 milionů dolarů (přibližně 3,4 miliardy korun) v roce 2014.

Konference také zajistila zvýšení důchodů přeživším a podnítila německou vládu přehodnotit svoji podmínku, že aby osoba mohla dostávat kompenzaci, musela strávit v nacistickém ghettu alespoň 18 měsíců.

„S ohledem na klesající financování z restitučních zdrojů je tato dlouhodobá dohoda, dosažená Nárokovou konferencí, životně důležitá k uspokojení rostoucích sociálních potřeb stárnoucích přeživších holokaust,“ uvedl předseda Konference Julius Berman.

Takže dojení německé krávy, které začalo za vlády kancléře Konráda Adenauera - v té době se Německo díky Marshallovu plánu z druhé světové války začínalo vzpamatovávat - úspěšně
pokračuje. A jako u palestinských Arabů, bude pokračovat od první generace obětí přes druhou generaci, pak do třetí generace a případně čtvrté, do té doby než se jednou Němci naserou a zatnou těmto "reparacím" tipec.

241733

14.04.2011 15:51

Krajský soud podruhé zrušil osvobozující rozsudek

RE: Zapomínáte na to, že v době tzv. Lipského procesu

Arkan 24.?.?.?

nebyl ještě nacismus pevně v sedle a tehdejší předsedající soudce pan Bürger byl soudcem ze staré školy a k odsouzení opravdu potřeboval nezvratitelné důkazy. On už soudil za Výmarské republiky a začal soudit i za císaře Viléma. A tudíž i nacisté museli po osvobozujícím rozsudku Jiřího Dimitrova a jeho spolupracovníky propustit a popravili jen toho holandského cvoka Van der Lubbeho.

Kdyby tehdy už soudil německý ekvivalent našeho soudce Urválka, jistý soudce R. Freisler, který byl předsedou tzv. Volksgerichtshof (Lidový soud), tak by Dimitrov a jeho společníci viseli anebo skončili v sekyrárně přesně podle socialistického soudnictví "Psům psí smrt".

241819

06.05.2011 17:29

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

RE: George Bilina a.k.a. Mikin, žijící v Dawson City, v Yukonu

Arkan 24.?.?.?

píše udavačské dopisy, už z principu. Ti poslední Mohykáni na Nezvědavci z ničeho jiného než z pomluv pana Stwory a Zvědavce nežijí, nedokáží překousnout, že je pan Stwora vyhodil.

Jenom se divím, že se tam neobjevil udavačský dopis od jistého Emila Řehořka, alias koňského felčara a geronta "brodánka" ze Saskatoonu. To je specialista na udavačské dopisy a časté telefonáty těm nejrůznějším kanadským a českým vládním i nevládním institucím. Já jen doufám, že si své udavačské dopisy nechá od někoho překontrolovat po jazykové stránce, protože ten člověk se - i přes svůj pokročilý věk - ještě do dnešního nenaučil ani pořádně česky ani anglicky.

243566

07.05.2011 00:02

Třetí obhajovací řeč

RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.

Arkan 24.?.?.?

Z celého procesu bylo a je naprosto jasné, že nešlo o žádné právo, šlo o odsouzení Vladimíra Stwory, což se jim stoprocentně, bohudík, nepodařilo. Soudkyně se rozhodla k tomu nejmírnějšímu odsouzení, 6 měsíců s podmínkou na dva roky.
Důležité bude pro pana Stworu - co je v té podmínce obsaženo (on se sice odvolal, takže ten podmínečný trest není ještě v platnosti), protože některé příspěvky na Zvědavci jsou nejenom silně protižidovské, někdy jen hloupé a nenávistné, ale jsou navíc zvláště pak nebezpečné pro další existenci Zvědavce.

243617

07.05.2011 16:57

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Jiří Bilina & Associates

Arkan 24.?.?.?

Jiří Bílina je jen takový slabý čajíček, dnes ráno se k němu opět přidal známý udavač - rozhodnutím strany veterinář RSVDr E. Řehořek alias brodánek - který napsal hned dva udavačské dopisy, první adresovaný paní JUDr. Mrázkové. kde vyhrožuje, že jestliže ona neprovede jisté kroky (v kauze Vladimír Stwora vs. Liga boje proti bolševismu), bude kontaktovat české MZ, české velvyslanectví v Ottawě a bezpečnostní složky kanadské vlády (policii, pravděpodobně též armádu, hasiče, železniční policii, případně i lampárnu Hlavního nádraží v Torontě a v Praze (teď když je nově přebudované, tak tam zřídili oddělení přání a stížností). Ten člověk tak trpěl za komunismu, že mu komunisté dali příležitost vystudovat (za "dělnické peníze", jak se říkávalo) vysokou školu veterinární, jak sám říká "zvěřinu".

Druhý udavačský dopis se týká jistého přispěvatele na Zvědavci, nämlich MoUdrostáka a je adresován téže osobě (JUDr Lenka Mrázková). Oba dopisy jsou k přečtení na stránkách Nezvědavce.

Den odplaty se blíží a nebude to jen šest měsíců podmíněně. Třeste se [chechtot]

243661

07.05.2011 18:37

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Jiří Bilina & Associates

Arkan 24.?.?.?

Jen takový malý doplněk. Ty udavačské dopisy chce zaslat soudkyni JUDr Mrázkové, která po odsouzení obžalované strany pochopitelně již nemá s případem nic společného, tak si prý na radu najde člověka, který má kauzu Vladimír Stwora vs "Liga boje proti bolševismu a antisemitismu" na starosti. Pokud státnímu prokurátorovi napíše zase dopis plný chyb, tak si dovedu představit, kde ten dopis skončí, file No. 13. Ta "Liga boje proti bolševismu" skutečně za I. republiky existovala a členem jejího předsednictva byl i Alois Jirásek. Strana mu to však odpustila a Klement Gottwald pak prohlásil, že "...Alois Jirásek je nám blízký...".

V tom druhém dopisu (re MoUdrosták) dokázal "nakopat" jako obvykle pár chyb, např. aby jste, protizákoně, Kanadské vlády, České ministerstvo zahraničí - on dodnes neví, že přídavná jména se píší malým písmenem, pokud to nejsou vlastní jména - židovského rodu (snad rasy či původu?, mužského, ženského či středního rodu, rodu královského atd., ale židovského rodu, ty geronte), my noví emigranti...., to on asi mluví za všechny nové emigranty (sám už žije v Kanadě kolem 40 let - ten bude nový do smrti, protože do smrti nebude mluvit resp. psát ani správně česky ani správně anglicky), to ani náhodou, nunváři. Mluv za sebe a na ostatní hoď bobek. [chechtot] [oči v sloup]

243667

07.05.2011 19:05

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Jiří Bilina & Associates

Arkan 24.?.?.?

Není jistě zapotřebí se zabývat každým zabubláním bahna, neboť jak známo, jsou bahna léčivá (např. bahno z oblasti Mrtvého moře, které léčí lupenku) a jsou také bahna životu nebezpečná, která mohou člověka zdravotně poškodit či zabít. A udavačské dopisy patří mezi ta škodlivá bahna a proto na ně upozorňuji.

Z vlastní zkušenosti vím, že pokud nesledujete chodníky ve městech jako je Praha či Paříž a věnujete se jen mladým ženám a pánským kloboukům, máte velkou pravděpodobnost, že do toho psího výkalu šlápnete. Existují ovšem země, kde jsou lidé civilizovanější a při venčení svých psů sebou nosí plastické pytlíky a výkaly svých miláčků hned uklidí a umístí do odpadkových košů, které jsou pro tyto účely na strategických místech umístěny.

243670

01.07.2011 17:57

Irská loď do Gazy byla sabotována

RE: Mossad je státně mafiánská organizace, která ve své zločinnosti nemá obdoby!

Arkan 24.?.?.?

Není pravdou, že se Mossad řídí a kontroluje sám. Mossad, který vznikl na popud Davida Ben-Guriona v roce 1949, byl od samého začátku součástí úřadu premiéra Izraele. Jeho současný ředitel, Tamir Pardo, je přímo zodpovědný premiérovi, protože na rozdíl od ostatních izraelských bezpečnostních organizací, nepodléhá izraelskému parlamentu (Knesset). Veškeré akce mimo území Státu Izrael musí být schváleny premiérem a od úřadu premiéra také Mossad dostává pokyny, instrukce a různá doporučení k akcím.

247150

01.07.2011 23:34

Irská loď do Gazy byla sabotována

RE: Mossad je státně mafiánská organizace, která ve své zločinnosti nemá obdoby!

Arkan 24.?.?.?

Milý Dobroději. ty si myslíš, že v Izraeli existuje nějaká sionistická skupina, která ovlivňuje veškerou politiku Státu Izrael. I přes veškeré diskuze v Knessetu, které jsou ve srovnání s parlamentem ČR daleko divočejští, v otázce obrany Izraele jsou všechny politické strany vždy jednotné. A skutečnost, že dochází k různým skandálům, např. bývalý prezident Katzev, obvinění z úplatkářství, podvodech apod., k tomu dochází častěji v ČR než v Izraeli. Mimochodem, nyní vychází i pravda o tom jak to bylo s DSM, údaje o tom, že ta pokojská při policejním výslechu několikráte lhala (počet telefonů, odposlech rozhovorů s jejím tzv. bratrem o tom jak získat velké peníze,znásilnění v Africe, informace o údajném bratrovi, lhal i její údajný bratr, atd.) takže ty původní informace a všechna ta obvinění jsou založena na lžích a vypadá to, že někdo, zatím se neví kdo, se snažil ukončit jeho kandidaturu na budoucího prezidenta Francie.

247158

02.07.2011 13:19

Irská loď do Gazy byla sabotována

RE: Mossad

Arkan 24.?.?.?

Oprava: namísto DSM mělo být DSK (Dominique Strauss-Kahn).

247188

02.07.2011 17:44

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

Arkan 24.?.?.?

Já jsem od Hanzelky a Zikmunda přečetl snad všechno, tj. to co vyšlo před rokem 1968-69 - pak jim další publikování bylo zaraženo až do textilní revoluce - ale nikdy jsem nic nečetl od ZIGmunda a Hanzelky. Ani ten český král Zikmund Lucemburský se nepsal s "G".

Jediného ZiGmunda, na kterého si dodnes pamatuji, byl slovenský hokejista Zigmund Palffy, který tu v Americe hrál několik sezón.

Pokud pana Zikmunda mnozí nutili, aby některé části autocenzurně přepsal, nic takového se nestalo. Na to byl pan Zikmund tak pevný charakter, že se tlaku "pravdoláskařů" postavil stejně tak jako se postavil komunistům. Pan Miroslav Zikmund ještě žije, takže se ho můžeš zeptat, MoUdrostráku, pan Jiří Hanzelka umřel v roce 2003.

247202

03.07.2011 17:55

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

Arkan 24.?.?.?

O letošní dovolené budu této lokalitě velice blízko. Jedu do Evropy a koncem dovolené i do ČR, tak neměj zbytečnou péči, ty vulgární primitivní anonyme.

247274

03.07.2011 18:26

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

Arkan 24.?.?.?

Modrá strako, i přes veškeré tvoje argumenty, příjmení ing. Miroslava Zikmunda se psalo, píše a bude vždy psát s "K". Jen v Sovětském svazu, který jsem navštívil ještě před emigrací jsem viděl v obchodním domě GUM překlady jejich knih, kde bylo napsáno - Jiri Ganzelka a Miroslav Zikmund.

Tvoje občanské jméno Sodek se také píše se "S" a nikoliv se "Z" či Šotek. Až bude tento web psán v latině, chorvatštině či maďarštině, pak si můžeš jeho jméno psát jak chceš. Zatím se tady komunikuje česky či maximálně slovensky.

Pokud je tady někdo obsedantní, tak jsi to právě ty. Ty. který tady publikuje, resp. publikoval, extensivní množství hloupých, nic neříkajících, nesmyslných obrázků, člověk, který jen klasicky tlachá, neustále opakuje stejná nesmyslná slova (pravicujeme, tunelujeme, JůYsEj, autocenSSura a podobné hovadiny, tak nějak ti to napsal pan Stwora, předtím než ti dal "zaraza".

Readproofing, to slovo opravdu neznám, ale proofreading to skutečně v angličtině existuje a osobně bych ti doporučoval se proofreading více věnovat, aby tvoje příspěvky nebyly plné chyb a překlepů. Používání cizích slov je velice ošemetné, tak si to v budoucnosti více kontroluj, nebo dopadneš podobně jako ti angličtináři na Nezvědavci, kteří dokáží napsat (po čtyřiceti letech pobytu v USA či Kanadě) "I must TO learn, proof it, vole, you are a looser, Chigago, Argus beef apod." A závěrem, jak říkal Švejk, pro budoucnost - "Ty se na mne a já se na tebe ..." nezlobíš-nezlobím.

247280

04.07.2011 18:52

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

RE: Flotila je sabotovaná

Arkan 24.?.?.?

Není pochyb o tom, že flotila je sabotovaná, stejně tak není pochyb o tom, že té mírumilovné flotile nejde ani tak o humanitární pomoc Gaze jako o provokaci a vyvolání konfliktu mezi flotilou a námořnictvem Státu Izrael. Včera Řecko nabídlo té humanitární flotile, že veškerý humanitární náklad transportují do 1) buď izraelského přístavu nebo 2)do egyptského přístavu - na lodích, které jsou schopné námořní dopravy a nikoliv na zrezavělých lodích z druhé či třetí ruky. Jakou lod asi můžete koupit za půl miliónu dolarů, když blbý barák v Torontě stojí kolem 1 milionu.

Řekové nedělají nic jiného než následují příkladů tureckého rozhodnutí (Turkish Humanitarian Relief Foundation - IHH, která je považovaná oficiálně za teroristickou organizaci) nevyslat loď Mavi Marmara z Turecka (ona je totiž poloprohnilá, poloprorezavělá) a rozhodnutí prezidenta Kypru zakázat lodím flotily vůbec vyplout z kyperských přístavů.

Pokud jde o toho kapitána, který se rozhodl ignorovat příkazy řeckých úřadů, pokud je mi známo, Řecko rozhoduje o tom, kdo z přístavu odpluje a kdo ne.

Není divu, že se Stát Izrael snaží zabránit vyplutí této flotily, nemá totiž zájem na další konfrontaci - jako v minulém roce - která skončila smrtí devíti "mírumilovných" Turků.

247347

05.07.2011 01:45

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

RE: Flotila je sabotovaná

Arkan 24.?.?.?

Bartošku, Stát Izrael základně nestojí o novou krvavou konfrontaci, ke které došlo v minulém roce, která vážně poškodila izraelské PR. A tak se snaží všemožně zabránit té "humanistické flotile" k vyplutí a dělá všechno možné, aby humanitární zásilka mohla být předána do Gazy, buď prostřednictvím izraelského či egyptského přístavu.

A jak už jsem psal řecká vláda, která má už teď dost"průserů", nepotřebuje další problém. Tudíž navrhla, že řeckou lodí, nikoliv rezavým vrakem, transportuje "humanitární zásilku" do Gazy. Kdyby totiž těm potrhlým levicovým revolucionářům a anarchistům šlo opravdu o dopravu "humanitární zásilky", tak by to odsouhlasili. Ale jim jde o konfrontaci, o ozbrojený konflikt za každou cenu, ukázat či dokázat jak je Stát Izrael krutý vůči Gazanům, jak je "genocidně vyhlazuje", zejména když z původních 400 tisíc obyvatelů Gazy se rozrostli na l.6 milionů. To by si židé za 2. svěové války (ve Varšavském ghettu) libovali za takovou "genocidu".

Mimochodem těch pár beden léků a zdravotnického zařízení pro Gazany nic moc nepřínese, protože denně tam putují stovky kamionů naložených potravinami, léky včetně luxusních předmětů pro přepychová nákupní střediska, to všechno přes tu veškerou "genocidní" politku Státu Izrael. Tady jde základně o vyvolání ozbrojeného konfliktu a o nic více. Pochopitelně, že ocelové či hliníkové trubky (vhodné pro výrobu primitivních raket či minometů) do Gazy vpuštěny nebudou, stejně tak jako nášlapné miny, raketomety a podobný vojenský materiál.

247371

05.07.2011 14:02

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

RE: Flotila je sabotovaná

Arkan 24.?.?.?

Sodku, ty nemůžeš být normální. Po přečtení tvého příspěvku musí být každému jasné, že to máš v palici hodně pomotané a jak už tě jednou charakterizoval pan Stwora, jsi jen klasický tlachal. Být na jeho místě, tak bych oželel i ty tvé finanční příspěvky.

Jenom Sodek dokáže neustále opakovat "USraelci, (g)Azané, USraelci, (g)Azanům, USraelské dělové čluny, JůYsEj, kapitaliSSmus, USraelská kriSSe, autocenSSura atd.". A nemá to evidentně konce, ty budeš blbnout do konce svého života. To nemáš trochu sebekritiky?

V jednom příspěvku jsi psal, že "se okolo tebe prosmyklo mnoho polygotů/polygotek...", tak bych ti chtěl jen připomenout, abys nepoužíval cizí slova, když jim nerozumíš, ty polygote. Člověk, který mluví několika jazyky je POLYGLOT, ty polygote.

Jinak přeji příjemné odpoledne a dobrý celý den, jak vždy závěrem říkával hlasatel ČSTV pan Miloš Frýba.

247392

05.07.2011 15:26

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

RE: Flotila je sabotovaná

Arkan 24.?.?.?

Boty nikdy nebyly na seznamu zakázaného zboží, stejně tak jako potraviny, léky, zdravotnické zařízení, textil a veškeré další zboží potřebné k chodu domácností, škol, nemocnic apod. To přerušení dodávek plynu nemá nic s Gazou společného, plynovod vede přes egyptské území a sabotáž byla provedena beduíny. Jaká cena se bude platit za dodávky zemního plynu, to je jen otázka dohody mezi izraelskou a egyptskou stranou. Navíc se letos našly bohaté zásoby zemního plynu v teritoriálních vodách Státu Izrael, což jistě bude mít na jednání o konečné ceně vliv.

Loňský krvavý konflikt byl způsoben tím, že izraelské bezpečnostní služby tzv. "zachrápaly" a izraelské komando bylo okamžitě při slaňování napadeno "mírumilovnými" členy flotily. Vojáci si okamžitě uvědomili situaci a začali své druhy bránit střelbou, jejímž výsledkem bylo osm mrtvých Turků a jeden mrtvý americký Turek. Letos už takovou chybu určitě neudělají. Do moře nikdo házen nebyl, to by levičáci spustili větší povyk.

Nevím o jaké hromadě veteránů trpících psychologickými problémy, nárůstem sebevražd atd., René, mluvíš. V izraelské armádě muži slouží tři roky a ženy od 18 měsíců do dvou let. Na rozdíl od USA, Izrael kromě obranných válek nikdy žádné dlouhodobé konflikty na cizím území nevedl. To je jen americká specialita, dělat světového četníka a tím jste se také přivedli do bankrotu, protože ani nejsilnější ekonomika nemůže "ufinancovat" několik válek najednou. To na vlastní kůži poznal SSSR v Afganistánu, Čečensku, Dagestánu a víme jak to dopadlo.

Pokud má americký voják problémy s integraci, pak je tu jednoduché řešení, nehlas se do armády a zůstaň civilistou. Takovou možnost izraelský mladý muž či mladá žena nemají, s výjimkou těch pejzatých parazitů, kteří do nekonečna studují v ješivách.

Na rozdíl od USA je Izrael obklopen 300 miliony nepřátelských Arabů, jejichž cílem je zničení Státu Izrael, proto ty železné a betonové ploty, minová pole, kontrolní body apod. Československo se také chtělo bránit výstavbou pohraničních pevností, neboť také mělo v minulosti též za sousedy jen samé nepřátele, Němce, Maďary, Poláky a nakonec se přidali i bratia Slováci a skončilo to nejprve rozpadem ČSR a následnou okupací. Takovému konci chtějí Židé zabránit, protože na rozdíl od Čechů by porážku nepřežili.

247395

11.08.2011 02:08

Role muže a ženy v rodině

RE: Kateřino, alias bábo Blažková,

Arkan 24.?.?.?

je tomu už pár let, co jsem ti psal, že máš neuvěřitelnou schopnost "nabodnout" si frajera, který zkraje vypadá jako by to byl slušný člověk, který ovšem má jen jeden cíl, dostat tě do postele. A to pro něj není obvykle žádný problém, protože v těch barech a vinárnách, kde vystupuješ, jsi většinou pod vlivem alkoholu a jiných látek a tudíž lehce dostupná. Máš jedno štěstí, že pracuješ jen v malém "orchestru", protože kdybys zpívala - třeba s orchestrem těch "nebožtíků Karla Krautgartnera, Gustava Broma či Karla Vlacha - tak bys těch parchantů a různých tatínků měla daleko více.
Tak se nesmíš divit, že ti "sociálka" chce vzít tvé děti.

Pokud jde o přežití porodu či "výživnější menstruace", muží dokázali ve všech válkách přežít daleko větší bolesti než je nějaký dnešní "císařský řez" či menstruace. A pokud jde o menstruaci, zeptej se nějakých aktivních sportovkyň, jak se to dá zmírnit či úplně odstranit, třeba takové Špotákové nebo Kvitové.

250458

11.08.2011 02:42

Role muže a ženy v rodině

RE:naše politoložka Dana, a.k.a. Danuška (podle koňského felčara

Arkan 24.?.?.?

Brodánka, alias RSVDr Emila Řehořka ze Saskatoonu) nám na toto téma napsala. Cituji její slova, "U nás (ve Virginii, USA) je vše dobrovolné a jelikož se já o chod domácnosti MOC nestarám, velká většina padne na milovaného manžela, dlouholetého a obětavého dobrovolníka....". Takovou ženu mít za manželku, to je opravdový poklad, jen ho vykopat (nejlépe do prdele).

Takže milovaný muži, když si ověřím, že všechny odpadky byly vyneseny podlahy umyty, koberce vyluxovány, pak si můžeš (pokud nebudu mít bolesti hlavy) "smočit svého kašpara" na pět minut v mé "jeskyňce lásky".

250459

15.08.2011 16:24

Příjmy a výdaje Zvědavce za červenec 2011

RE: reklama se vyhýbá mně.

Arkan 24.?.?.?

Jak na toto sdělení reagovalo to pologramotné zvíře ze Saskatoonu, zvané "brodánek" alias Emil Řehořek, RSVDr (rozhodnutím strany veterinární doktor).

Tento pologramotný geront napsal, "Který člověk by reklamoval na webu trestaného zločince SStwory". Reklamovat se dá, ty pologramote, vadné zboží, služby apod., ale to bys musel umět česky, jazyk, který ses do dnešního dne nenaučil.

"Tam může dělat reklamu (namísto správného zadávat reklamu) jen nějaká komunistická či fašistická strana". Brodánku, dělat reklamu někomu či něčemu je rozdílné od zadávat, umisťovat, kupovat reklamu.

A pokračuje dále "...třebas hledáme levný vysoce toxický plyn pro naše vyhlazovací tábory. Hi Hitler....". Tento, dnes více než 75 letý koňský felčar v důchodu, který pochází z Uherského Brodu (města, kde chodil do školy učitel národů J. A. Komenský) za komunistů nesmírně "trpěl" (ti mu dovolili vystudovat veterinářskou VŠ v Brně) dodnes neví, že oficiální pozdrav byl "Heil Hitler" a nikoliv "Hi Hitler", což by odpovídalo českému "Nazdar, Hitlere". Jan Amos Komenský se musí v Holandsku v hrobě obracet.

Pár ukázek z jeho češtiny,"na rozvynutí, mají ho na mužce, mají starosti s paletincama, na Anarktidě, primitivní hulvád, s toho vyplívá, chtěl naspátek, mezi chytrýma lidima, ze zišných důvodů, , po prázninách, obrovská "thusami" (asi cunami), budou editovat web stama, z jeho Chigaga do N.Y., chtěli nermomocí, psát srozozumytelně, důvěrně zdělit, aby se rovynula nějaká debata, z Karlovi univerzity, z Frýdku Mítku, Káfimu museli zmrazit, prohlášení banek, zapoměl, Waschington, darlig, Lichlstejn, Ferdinant, Jim Cartel (asi Jim Carter), do své vili, Venezuala, vyscaný čecháček, partizán atd., atd.

Toto pologramotné zvíře pak mluví o slabomyslnosti, prosťáctví, osobní primitivnosti a hrozné nevzdělanosti přispěvatelů Zvědavce.

251032

15.08.2011 19:44

Pochody hrdých teplých - znak naší doby

RE: Průvody ve stylu 1.máje?

Arkan 24.?.?.?

Počátky Gay Pride - Pride parade sahají do poloviny roku 1969 v N.Y. čtvrti zvané Greenwich Village. V této čtvrti proslulé jako čtvrť bohémů, umělců, buzerantů, lesbiček, bisexualních lidí apod. úchylů, byl jeden z proslulých barů (Stonewall Inn)napaden policií (policejní šťára) a mnoho teploušů a jiných individuí bylo policií zmláceno, zatčeno atd. Nepokoje trvaly několik hodin než byl nastolen klid.

V listopadu stejného roku byl pak na jednom kongresu teploušů odsouhlasen návrh, aby na výročí policejní akce byly organizovány "teplárenské akce". A tak od roku 1970 jsou v New Yorku každým rokem pravidelně organizovány Pride Parades. Pak se to pochopitelně přeneslo nejenom do New Yorku, ale i do jiných měst, do Evropy, Asie, Ruska atd. a nakonec letos i do Prahy. Bohužel, celá ta oslava se konala nikoliv v "pátek což je buzerantů svátek" ale v sobotu. Jinak by jistě pan prezident Klaus rád přišel.

251057

16.08.2011 20:09

Plán útoku NATO na Sýrii odhalen

RE: Já jenom doufám, že Bashir Asád a jeho armáda

Arkan 24.?.?.?

je lépe připravena na případný útok NATO, lépe než byl připraven Qaddáfí. Obě země v minulosti utrácely miliardy na nákup těch nejrůznějších zbraní, nicméně mám takový pocit, že to nebyl nákup těch důležitých zbraní, zbraní, které by je, tyto země, ubránily od útoku NATO. Tanky, děla, minomety či kulomety jsou pro vnitřní obranu dostačující, ale na obranu proti nejmodernějším letadlům, raketám jsou rozhodně nedostačující.

Pamatuji si, že v poslední izraelské válce (Jom kipur) to byly právě sovětské rakety - nejrůznějších typů - které dokázaly sestřelit více než stovku izraelských letadel, desítky izraelských tanků, atd. Jednu velkou "možnou" podporu v případě napadení Syrie, vidím v pomoci iránské armády, ať již dodávkou iránských raket delšího doletu nebo přímou pomocí z území Iránu. Pár raket vyslaných na území Francie či Itálie, pár zničených lodí NATO a útočníci by hned couvli. Ani Francouzi ani Italové nikdy nepatřili (od jistých dob) v posledních válkách mezi velké válečníky. V každém případě by to byla velká lekce pro NATO, aby přestalo dělat světového četníka.

251148

18.08.2011 02:21

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: Už jste viděl nějakého šťastného Čecha ?

Arkan 24.?.?.?

Já jsem tedy za celou svou letošní dovolenou v ČR jich viděl málo a přitom řadě z nich, mých bývalých spolužáků, se daří více než dobře.

A začínali jsme všichni stejně maturitou, ale to nám -alespoň těm inteligentnějším nestačilo - tak jsme pokračovali studiem na vysoké škole (ekonomie, práva, zdravotnictví atd.), většina z nás to dělala po večerech a byly to hodiny a hodiny dření, šprtání apod. Po absolvování VŠ se většině - i za komunistů - otevřely dveře k lepším a lépe placeným místům.

A zároveň s vyšším vzděláním jsme se naučili ijinak "ekonomicky" myslet. Lidé nejsou hloupí per se, mnozí z nich jsou jen nevzdělaní a nedokáží se na změněném trhu (po textilní revoluci) orientovat.

V životě každého člověka jsou jisté výdaje, které se prostě bez půjčky nedají zaplatit. Mám na mysli třeba bydlení (ať už je to rodinný dům, "kundominimum", družstevní byt apod.) Na to si mladá rodina, pokud nemá bohaté rodiče, nemůže nikdy našetřit. I za komárů existovaly nízkoúrokové novomanželské půjčky na zařízení bytu, nákup družstevního bytu apod.

Stát tu plnil velice důležitou sociální úlohu, neboť stát měl zájem na růstu populace; do stejné kategorie patřily i ty různé organizace jako Svazarm, předvojenská výchova, turistické organizace, letní tábory atd., neboť komunistický stát měl - podobně jako nacisté - zájem vychovávat zdravé, politicky indoktrinované mladé lidi, kteří by pak věrně sloužili budování socialismu resp. nacizmu.

Naprosto souhlasím s tím Vaším tvrzením, že lidé musí být zodpovědni sami sobě. Nemohu mít vše, co vidím v obchodech či v televizní reklamě.A to je myslím jeden z hlavních problémů dnešního Američana, Kanaďana či Čecha, nemá sice na to příjem, ale má kreditní kartu a zadluží se, protože tu 60 palcovou TV obrazovku musí mít, soused jí má, a to AWD monstrum si také musíme pořídit, co by naši souasedi řekli.

Já žiji v Kanadě, kde průměrné příjmy (ten můj rozhodně)jsou daleko vyšší než v ČR, nicméně i tady žiji podle svých finančních možností. Podobně jako Vy nemám dluhy, práce mě baví, dvakrát ročně dovolené, ale zároveň nemusím mít každou novotu, a podobně jako Vy na názory jiných lidí s.ru. Jejich názory mi nepřidají ani neuberou desetník z výplaty. Ale musím dodat, že mám slušné a normální sousedy.

251226

18.08.2011 14:02

Plán útoku NATO na Sýrii odhalen

RE: Izrael zaminovává Syrskou hranici

Arkan 24.?.?.?

Jen pár takových menších oprav. Syrská hranice byla vždy zaminována, ale podobně jako lidé tak i vojenský materiál prostě stárne.

A v letošním roce si izraelská armáda uvědomila, že ty staré miny prostě nevybuchují, neboť lidé (lidé byli na hraniční přechody přiváženi autobusy ze Syrie, Libanonu apod.) přes údajně zaminovaná pole přecházeli.

Protože stát Izrael očekává nové demonstrace v měsíci září 2011, ať to vyhlášení samostatnosti dopadne jakkoliv, izraelská armáda se rozhodla staré miny vyhrabat a položit nové, plus tam, kde mohou projet tanky položit i protitankové miny (vše nové, vÿlepšené, 100 procentně fungující, jako v Kauflandu či u Lídla). Pokud jde o ty protitankové miny, ty nejsou proti civilistům, ačkoliv některé Arabky jsou tak vyžrané, že váží jako malý tank, ale Syrii a syrské armádě nemůže nikdy nikdo věřit, zvláště dnes v době velkých nepokojů v Syrii.

Slovo Yawn an-Naqba (Jaún an-naqba) neznamená Den palestinského holocaustu, nýbrž "Den katastrofy" pro palestinské Araby, den kdy buď dobrovolně odešli (na výzvy arabských armád, arabských rozhlasových stanic, letáků apod.) nebo byli vyhnáni (podobně jako Němci z Československa po II. světové válce); všichni nebyli vyhnáni, tisíce Arabů zůstali a dnes představují dvacet procent izraelské populace, užívají všech práv izraelského občana, mají své poslance, své školy, noviny, nemocnice apod. a navíc se vesele rozmnožují.

K žádnému palestinskému holocaustu nikdy nedošlo, z těch 650 či 700 tisíc uprchlíků jich je dnes kolem 5 milionů a denně jich přibývá, protože palestinské ženy jsou fabriky na děti (5 až 10 dětí není nic zvlástního, vůdce Hamasu Ismaíl Haníja jich má už 13 a pár jich určitě ještě přibude).

251257

18.08.2011 17:25

Plán útoku NATO na Sýrii odhalen

RE: Já jenom doufám, že Bashir Asád a jeho armáda

Arkan 24.?.?.?

Dovedu si to představit, pane Tydlitáte, docela dobře. Syrie by nikdy nebyla vymazána z mapy, protože by na to ani Francie ani Itálie neměla odvahu.

Francie, která v současné době má přes 5 milionů muslimů, by si prostě nedovolila něco samostatně podniknout bez souhlasu NATO (a zejména USA). O Itálii ani nemluvím, naposledy Itálie zvítězila pouze za II. světové války dočasným obsazením Britského Somálska; to byla poslední bitva, kdy Italové zvítězili, dnešní Italové nejsou Římané, o tom není pochyb.

Pokud jde o desítky milionů lidí, kteří by zahynuli, muslimů je dnes přes jednu miliardu, a "lidí je - jak správně řekl soudruh poručík Hamáček - jako sraček". Ze 700 tisíc palestinských utečenců po roce 1948 se rozmnožili na skoro 5 milionů. Lidé jsou "expendable" (replacable) neboli nahraditelní, dnes existuje na naší planetě kolem 7 miliard lidí (to je jen odhad OSN), většina z nich žije v Africe, Asii, v arabských zemích. Většina z nich jsou neupotřebitelní ve vyspělé společnosti, takže bych se vůbec nebál, kdyby lidstvo ztratilo pár desítek milionů.

Už jste někdy viděl fenu, která tzv. hárá (čili je v říji a la ten známý film "Lenin v říji", který jsem jako žák povinně viděl v kině Sevastopol). Teď přijde taková kontrolní otázka, "Kdo mrdá (tu fenu)?". Ten nejsilnější pes a voříšek se může jen závistivě dívat. Něco podobného by bylo v případě syrského útoku či atentátu na Francii či Itálii, nejsilnější pes (zatím USA) by rozhodoval o tom, jaká se provede akce a Američané dnes už musí šetřit, protože těch válek už vedou více než jim jejich deficitní rozpočet dovoluje.

251269

19.08.2011 19:30

Zkušenost se Stworou

Já si nemohu pomoci, ale příspěvky

Arkan 24.?.?.?

čtenáře píšícího pod přezdívkou "tmo", byly naprosto normální a logicky argumentovaly se spoustou marxistických nesmyslů, které obhajovaly bezúročné půjčky, psaly o bezúročných půjčkách v muslimských zemích, plné naprostých blábolů o akciích jako půjčkách, nerozlišovaly mezi akciemi, obligacemi, bankovními půjčkami, atd.

Tolik nesmyslů jsem už dlouhou dobu nečetl. "Tmo" se jen to snažil vysvětlit rozumným způsobem, tak jak se věci v realitě opravdu mají,ale řada quasi-komunistických přispěvatelů s ním nesouhlasila a začalo ho osobně obvyklým českým hulvátským způsobem napadat.

Co pravděpodobně vedlo ke "zkrácení" diskuze a vymazání mnoha jiných příspěvků, byla skutečnost, že "tmo" měl již kolem 30 příspěvků za měsíc srpen a povoleno je bez zaplacení jen 10, to ovšem častokrát záleží na rozhodnutí pana editora. Takže příště, "tmo", bez peněz do hospody nelez.

Jen tak mimochodem, OT, když už mluvíme o těch úrocích, kam asi ta černá sběř (cikáni) půjde, když za několik dnů po výplatě sociálních dávek to prokouří, prochlastají a prohrají v automatech? Banka jim určitě nepůjčí, tak se obrátí na ta vyžraná cikánská prasata, lichváře, kteří v každé té komunitě cikánů fungují jako "bankěři", (jak se tomu anglicky říká - the bank of the last resort"). A ti jim určitě půjčí peníze bezúročně, neboť mají dobré srdce. [chechtot]

251342

20.08.2011 00:48

Voják si vzal život po osmi nasazeních v Iráku a Afghánistánu

RE: Zajímalo by mne

Arkan 24.?.?.?

Aškenáští Židé z rodiny Rothschildů do válek nechodí, ti tyto války jen financují a jako takoví jsou důležitější pro vlády než kdyby bojovali ve válkách. Celá rodina patři mezi těch pět či šest nejbohatších rodin, rodin - které podle teorie NWO -ovládají svět (Rothschildové, Rockefellers, Du Pont, Vanderbilt, Bush, Kennedy atd.) Mnoho příslušníků i těch nejbohatších rodin se ovšem zúčastnilo posledních válečných konfliktů, bývalý prezident Kennedy, bývalý prezident Bush starší atd. Era odkladů a pohodlných míst v armádě začala až za vietnamské války (George Bush mladší, viceprezident Quale, bývalý prezident Bill Clinton a řada dalších).

Toho kluka ti může být líto, ale ten měl vždy tu možnosti při prohlídce u vojenské lékaře (a ´tou musejí povinně všichni vojáci vracející se z mise projít) říci, že už na další misi nepojede, protože má sebevražedné úmysly. Dnešní americká armáda je velice opatrná vyslat takto psychologicky postiženého vojáka (neboli cvoka) na další misi. Sebevraždou připravil svou vdovu (plus děti, pokud nějaké má) o plný vdovský důchod a pokud si pamatuji, křesťanský Bůh neschvaluje sebevraždu a jeho duše (či cokoliv čemu věříte) se nedostane do nebe. Bývaly doby, kdy sebevrahy pohřbívali mimo hranice hřbitova.

251378

20.08.2011 11:38

Voják si vzal život po osmi nasazeních v Iráku a Afghánistánu

RE: Zajímalo by mne

Arkan 24.?.?.?

oprava: viceprezident Dan Quayle.

251398

20.08.2011 20:38

Zkušenost se Stworou

RE: MoUdrostáku, málokdy s tebou souhlasím, ale tentokráte

Arkan 24.?.?.?

jsi ve své odpovědi Vojtovi uhodil, tak říkajíc "hřebík na hlavičku", aniž bys neustále mluvil o Jů Ys Ej, pravicování, tunelování apod.

Já pracuji jak anglo tak frankofonním světě a tam to existuje skoro přesně tak, jak to popisuješ. I v provincii Quebec těch pár milionů francouzských Kanaďanů přebírá zvyky té velké většiny anglosaského obyvatelstva, tj. i to tykání anebo alespoň oslovování přes M. Peter (monsieur - pane), podobně jako bylo zvykem oslovovat v Česku známé - mnohdy dlouhodobě -paní Růžo, paní Jano, pane Václave, atd.

Češi přebrali mnoho špatných zvyků z Rakousko-uherska, pane rado, pane gremiální rado, pane tajemníku, pane továrníku, pane inženýre, paní štábní kapitánová, paní doktorová, jen to "onikání" se už moc neuchytilo, snad jen pro služky za první republiky. A užívání titulů jako magistr, bakalář, apod. za či před jménem, to je vyloženě český zvyk, který se v Americe neužívá. To, že mám magisterský titul může maximálně zajímat mého zaměstnavatele, aby zjistil, zda jsem dostatečně kvalifikován, ale jinak je to jen moje privátní věc. Mám pár kolegů, kteří dosáhli doktorského titulu a častokrát přiznávají jen titul magisterský, aby se nebyli pro určité místo "překvalifikováni".

Na tom soukromém obchodním gymnasiu, kde učím, pochopitelně nedovoluji svým studentům žádné tykání či oslovování křestním jménem. Ze svých pedagogických zkušeností vím (učil jsem i na veřejných školách), že jakmile dovolíte studentům nějakou "familiárnost", tak by se mohlo brzy stát, že na otázku, "Kde máš svou slohovou úlohu?", by odpověď byla, "Vyser si voko, debile". To se ovšem nemůže stát na privátní škole, kde rodiče platí přes 10 000 dolarů ročně, ti si své ratolesti dovedou uhlídat.

V anglosaském světě je naprosto normální, že po pár minutách rozhovoru se lidé oslovují křestním jménem, i když jako Evropan i po tolika letech si stále nemohu zvyknout. Lidem mladším či stejného věku pochopitelně tykám a oslovuji křestním jménem.¨

Ale, když nějaká feministka, hloupá slepice, napíše, "netykejte mi, my jsme spolu nechodili do školy", tak mám vždy chuť napsat, "s tebou určitě ne, ty stará (vulgární název pro ženský pohlavní orgán).

251441

20.08.2011 21:27

Zkušenost se Stworou

RE: Dube 94, ty žiješ v domnění , že se tady automaticky tyká

Arkan 24.?.?.?

hned při prvním setkání. To je ovšem blbost, a nic takového tady neexistuje.

Když někoho oslovím v obchodě nebo na úřadě, tak mu hned zásadně netykám (i když má na saku jmenovku Bob, Sheila apod.) ale oslovuji ho s úsměvem (ne jako v Česku s nasraným obličejem) pane, paní, slečno, stejně tak jako netykám svému lékaři, nadřízenému nebo policajtovi apod. To nemá nic společného s projevem slušného oslovování, to je prostě uzus. Jenže v Česku nesmyslně trváte na vykání i v případech dlouhodobé známosti.

Pokud se stýkáš s dobytkem, pak je to jen tvůj problém, já osobně - jakmile zjistím o jakého člověka jde - prostě toho člověka ignoruji.

Já se řídím jednoduchým pravidlem (které pro mne už dlouhá léta funguje), konverzaci začnu, "Good morning, Sir (Madam, Miss)" protože přejít k "Fuck you, you S.O.B." je velice rychlé, ale začínat s "Fuck you, you S.O.B." a dostat se k "Good morning Sir, Madam, Miss" trvá velice dlouho.

251447

21.08.2011 18:17

Zkušenost se Stworou

RE: Na hrubej pytel patri hrubej flastr ........

Arkan 24.?.?.?

Satanisto, ten zakladatel Nezvědavce četař v další činné službě Jan Kulišek by mi tolik nevadil, protože ten do Nezvědavce často nepřispívá a navíc píše správně česky. On neustále něco studuje, což je chvályhodné a jak by řekl "brodánek", "když zkončí, půjde naspátek do škole".

Nejvíc mě pobaví to pologramotné zvíře jménem "brodánek", jehož každodenní příspěvky jsou češtinářské perly a - jak nedávno svou uhersko-brodskou hatmatilkou napsal - mně údajně jeho příspěvky dělají "dědskou" radost.

Ten komentujekaždý můj příspěvek. Hned po návratu z dovolené napsal,"jak vystópil náš vzdělanec S letadla", pak pokračoval krafáním o univerzitách a prohlásil, že já nevím, že "on Zkončil s červeným diplomem", zatímco mně se nepodařilo Zkončit studia,což ovšem není pravda. Onehdá se přiznal, že "...Češtinu jsem hodně zapoměl".

Zapomenout či zapomínat se dá něco, co jsem dříve uměl či co jsem se dříve naučil, brodánku, ty jsi češtinu nezapomněl, ty ses NIKDY česky nenaučil (v Uherském Brodu se česky nemluví) tak jako ses nikdy nenaučil pořádně anglicky.

Kdybys měl trochu inteligence, tak bys požádal třeba svou oblíbenou Danušku, ta má sice jen osmiletku či devítiletku a učňovskou školu - prodavačka (obor ovoce, zelenina), ale česky psát umí. Ta by ti tvoje žvásty určitě opravila a zadarmo. Na Nezvědavci dnes působí jako politoložka, která píše na úrovni známé Arianny Huffingtonové, Christiany Amanpourové, skoro lépe než proslavená Baba Wawa (alias Barbara Walters). Navíc se z ní stala i významná americká akademická malířka, v USA - v zemi neomezených možnosti je evidentně možné všechno. Krome toho je to, řekl bych, kvalifikovaná odbornice na určování, kdo z přispěvatelů Zvědavce je poloimpotentní či 100% impotentní. Podle posledního rozboru asi 90% přispěvatelů Zvědavce je impotentní. Ona to musí dobře vědět, v Hamburgu po odchodu z ČSSR, šlapala chodník.

251509

30.08.2011 01:42

Znásilnění Libye

RE: Určitě nejste dost zběhlý,

Arkan 24.?.?.?

protože, kdybyste hledal pod "Lybie", určitě byste něco našel. Na Nezvědavci existuje ještě horší pologramotné zvíře, pologramotné prase, které se jmenuje RSVDr (rozhodnutím strany veterinární doktor) Emil Řehořek a.k.a. brodánek původem z Uherského Brodu, který mne v posledním svém příspěvku nazval, nebudete tomu věřit, "krmyčem prasat s hulvádským otcem". Takovému pologramotnému hovadu je dovoleno přispívat na Nezvědavci, pak se nedivím, že je tam těch příspěvatelů, posledních "truc Mohykánů", jen šest či sedm.

252195

07.09.2011 18:14

Romové II. část

RE: zvasty

Arkan 74.?.?.?

Po přečtení tvého příspěvku, musím konstatovat, že plně kvalifikuješ mezi tu část Čechů, kteří vzdělaností zrovna nevynikají (problémy nebyli, vis demonstranti).

Nejsou to, alespoň v první části, žádné pseudovědecké žvásty, a zadruhé i za bolševika problémy s Romy bylY. Problémy s cikány byly za I. republiky - a to jich v ČSR, tj. v Čechách, bylo jen kolem 8 000, jenže tenkráte neexistoval ten nový "mor" zvaný politická korektnost, který nás eventuálně zahubí. Tenkráte Češi budovali pro tuto nezdravou práce se štítící populaci tábory, kde se cikáni povinně seznamovali s aktivitou, která jim byla vždy cizí, ta aktivita se nazývala tvrdá PRÁCE.

252654

08.09.2011 04:10

Za koho kope Ondřej Neff?

Tak jsem se vás, pane Stworo, zastal

Arkan 74.?.?.?

(Text vymazán. Prosím, ozvěte se mi na email. Děkuji. Editor)

252688

15.09.2011 21:27

O „spoluautorech“ druhé světové války

Valdo, co kdyby ses vice venoval cestine

Arkan 74.?.?.?

nez svym hloupym komentarum, ktere jsou plne gramatickych chyb.

Pane editore, jak jste mohl uverejnit preklad takoveto komunisticke slataniny od Viktora Burbakiho, to uz nemate nic lepsiho nebo uz melete z posledniho? Je mi to lito, ale na neco podobneho, bolsevickou propagandu, uz nehodlam prispivat. Sbohem a satecek, bylo to krasne, ale bylo toho moc.

Tak snad priste, az znovu bude CR vitat sovetske osvoboditele.

Arkan@videotron.ca

253442

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Portalnd Oregon zničili sochu jelena04.07.20 21:19 USA 1

Mohou prdy přenášet koronavirus?04.07.20 17:40 Austrálie 0

Pokračujte! Dvojice právníků brání svůj dům se zbraní v ruce před útokem lůzy04.07.20 15:04 USA 5

Už začínají vidět přínosy multikulturního obohacení i mainstreamová média04.07.20 14:19 Francie 0

Černoch, který znásilnil a oloupil nezletilou Češku, dostal dva roky30.06.20 15:43 Česká republika 5

Na životech bělochů nezáleží?28.06.20 09:59 Británie 12

Země, kde zítra znamená včera: Teror lůzy27.06.20 17:52 USA 4

Babiš zradil, média cenzurují a EU právě teď domlouvá revoluční Lisabonskou smlouvu 2.025.06.20 09:48 Evropská unie 0

VIDEO: RESTART Systému (COVID, Econ. World Forum...)23.06.20 09:03 Neurčeno 0

V Praze instalují 5G vysílače, jeden z mnoha je na budově základní školy na Náměstí Míru22.06.20 17:50 Česká republika 44

Německý Stuttgart byl v neděli v noci kulturně obohacen22.06.20 17:38 Německo 3

Brno: All Live Matter a Žítková(ČT) jako rozbuška!22.06.20 12:24 Česká republika 2

Kvůli zradě lodí pod velením Bruselu se Turkům podařilo do Libye na pomoc džihádistům přisunout další posily a techniku19.06.20 08:40 Libye 2

4/5 lidí nemají problém s koncesionářskými poplatky... zjistil průzkum agentury STEM-MARK. 18.06.20 19:42 Česká republika 5

Fa. CovidPass a její aplikace...18.06.20 16:14 Česká republika 1

Nigel Farage je připraven znovu aktivizovat Brexit Party - lidé už Borisovi Johnsonovi nevěří18.06.20 00:49 Británie 0

Historička Markéta Křížová: Češi, i vy můžete za otroctví, připusťte si to!18.06.20 00:05 Česká republika 15

Opravdu by se měla zrušit policie? 17.06.20 23:53 USA 1

Jeden test - uškrtí vás při policejním zákroku 115 kily?17.06.20 16:33 Česká republika 3

Jak strejda Soros pomohl Havlovi k prezidenství17.06.20 16:04 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,72 Kč
Euro
26,67 Kč
Libra
29,61 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
25,08 Kč
100 japonských jenů
22,06 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,98 Kč
100 maď. forintů
7,55 Kč
Ukrajinská hřivna
0,87 Kč
100 rublů
33,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 104,87 Kč
1 unce stříbra
428,16 Kč
Bitcoin
215 061,70 Kč

Poslední aktualizace: 4.7.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 52 396 413