Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Nori Kazu

Nalezeno 116 příspěveků, 3 různé IP adresy

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.01.2006 16:55

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: Pravda o serveru Zvědavec

Nori Kazu 212.?.?.?

Já už to četl před nějakým pátkem u Nilberta. Mám rád recesi, ale místy by to chtělo víc invence.

Pane Stworo, občas mě tak napadá, přemýšlel jste někdy jak byste reagoval, kdyby jste dostal nějakou pěknou nabídku od nějakého oficiálního sdělovacího prostředku? Myslím třeba články, interview nebo "šéfování". Šel byste do toho?

89623

21.01.2006 17:32

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: on-line rozhovor

Nori Kazu 212.?.?.?

Pane anonyme, pročpak ta anonymita? Vyjádřil jste se vcelku věcně a logicky. Nebo právě proto? [pláč] [překvapení]

89637

21.01.2006 17:39

Amazonský deštný prales bojuje o přežití

RE: opravdu???

Nori Kazu 212.?.?.?

S těma nulama jste se nechal trošku unést, ne? [smích]
Ale jinak bych spíš argumentoval tím, že není člověk jako člověk, není národ jako národ a není rasa jako rasa. Pak by ten problém s "lidským" přemnožením dostal úplně nový obsah.

89641

23.01.2006 01:32

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: trocha do mlýna

Nori Kazu 212.?.?.?

Nesouhlasím. Česko je stejně správně jako Rakousko. Štýrsko tam není v názvu obsaženo stejně jako u nás Morava a není na tom nic divného. To stejné pokud jde o Německo a třeba spolkovou republiku Bavorsko. Žiju na Moravě a proto když někdo píše, že pojede do Čech, tak si automaticky představím jižní Čechy, Prahu, atd., prostě Čechy. Národ jsme jen jeden, jsme Češi, stejně jako Němci, a pro naši vlast bychom měli mít jedno jméno oproštěné od momentálního politického zřízení. To, že se Česko dříve moc nepoužívalo je asi stejný argument, jako že se nikdy v minulosti moc nepoužíval výraz Česká Republika. Není to relevantní.

89962

23.01.2006 13:14

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: Není pan autor z církve

Nori Kazu 212.?.?.?


Takovouhle směs různých blbostí jsem na internetu ještě nečetl. Zajímalo by mne zda pan autor náhodou nepatří do církve?

Blbostí? Vy asi nad dnešními společenskými problémy moc často nepřemýšlíte, že? A že by kořenem zla byly církve, jak naznačujete?

Mě totiž tento článek připadá těžče manipulativní.

To je subjekvitní. Snaha o nastínění naléhavosti problému není manipulací.

... význam slova nacionalismus.

Cituji slovník cizích slov: "Nacionalismus je - 1. myšlenkový a politický směr, který pokládá národ za základní společenskou jednostku - 2. ve starším pojetí vlastenectví."
Pořád se Vám ještě na nacionalismu něco nelíbí???

Mě totiž nacionalismus národní strany spíše připadá jako nacismus.

Národní Strana je nacionalistická, s neonacisty moc dobře nevycházejí.

Např. Homosexuálové a Romové jsou špatní (viz. stránky Národní strany) -- netvrdil tohle náhodou už Hitler?

Špatní? Homosexualita by měla být opět postavena na úroveň zoofilie či nekrofilie. Nechtěl bych trestat tyto postižené lidi za danou (ani to není ještě jisté, výzkum je záměrně tabuizován) diagnózu, ale pouze za její veřejnou propagaci. Tyto jevy se v ničem neliší. Zkuste si argument, že to nikomu neubližuje, vztáhnout na nekrofily, co Vy na to? Homosexualita je dnes nahlížena jinak jen díky mediální masáži. Kdyby se taktéž činili nekrofilové, tak by Vám to také nepřišlo "nemravné a nechutné".

Romové (proč ne Cikáni???) jsou cizorodé etnikum uvnitř naší společnosti, které není jako celek jednoznačně přínosem pro společnost ale přítěží.
Jakým způsobem se má pak o takovém etniku hovořit?
Hitler říkal věcí ... opět to s tím nijak nesouvisí, neboť NS se nikdy na Hitlera ideologicky neodvolává a naopak nacismus (Hitlerismus) odsuzuje.

Zajímalo by mne, kdy Národní strana k tomu přidá taktéž Židy.

Kdo říká "za vším hledej Žida" je paranoik, ale kdo tvrdí "Židé jsou sice vlivní, bohatí, provázaní, ale svůj vliv neuplatňují", ten je hloupý nebo naivní!

A zajímalo by mne, pokud tato strana zvítězí ve volbách (asi těžko), kdy tady začnou provozovat plynové komory...

[oči v sloup]

... ztratím zbylou víru v to, že Český národ je národ inteligentní a odsuzující jakékoli nerovné zacházení na základě sexuální orientace, rasy, víry apod.

Rozlišuje, prosím, mezi rovným zacházením (ikdyž opravdu chcete, aby společnost nahlížela na nekrofily stejně jako na každého jiného?) a pozitivní diskriminací. Protože až tam jsme se dostali! Pokud jde o rasu a víru, pak si dovolím upozornit, že při zamezení imigrace takovýto problém více méně odpadne a pokud jde o stávající menšiny, má NS v programu jejich ochranu jako povinnost Čechů vůči svým hostům, pokud ti budou dodržovat a ctít naše zákony.


90019

23.01.2006 17:45

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: Národ?

Nori Kazu 212.?.?.?

I zde je vidět, jak důležitá je třaba barva kůže.
Pokud přerušíte styky se zemí svých předků a vypadáte stejně jako domácí, vaše děti jsou snadno asimilovány a je po problému.
Pokud myslíte, že stejně tak se z Vietnamců stanou příkladní Češi, tak se mýlíte.

90059

24.01.2006 18:00

Íránská ropná burza hrozí

RE: Bez proroctvi

Nori Kazu 212.?.?.?


Masivni nastup Islamu do Evropy muze misto multikulturni spolecnosti zijici v harmonii zmenit celou EU na jeden velky Balkan.

Tohle sem zaprvé nepatří a zadruhé riskujete, že Vám začne nadávat paní Bovary a chudák pan Stwora ji zase bude muset umravňovat a vy se ani nedozvíte, jestli jste pro ni tentokrát xenofob nebo rovnou fašista [smích]

PS: Obáváte se oprávněně.

90238

26.01.2006 13:05

František Mrázek zastřelen

RE: mě už to nebaví číst ...

Nori Kazu 212.?.?.?

Asi odškrtnout, odfafjkovat ...

90476

29.01.2006 21:30

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: Koniny

Nori Kazu 212.?.?.?


Podle tohoto odkazu, zjednodusene, udrzoval rodinu pohromade bic katolicke viry, ktera, nastesti, zvolna vymira. A mimo jine, udrzovat nasilne pohromade nefunkcni rodinu je vetsim zlem nez rozpad takove rodiny.

Takže je to vlastně všechno v pořádku. Vymřeme, naše civilizace se zhroutí. Nic z toho, co nám zanechali naši předci, nepředáme svým dětem, které beztak samy o sobě nejsou potřeba. Hlavně že tu nebude ten hnusnej bič. Když rodina nesnese vše, tak nemá smysl na ní asi stavět společnost, že? Jupí, vítejte v nové době, svoboda až za hrob, co jen hrdlo a jiné oudy řáčí!

Ach jo, s lidmi jako vy se civilizace vybudovat nedá. Ani udržet [pláč]
Když je tento přístup tak skvělý, proč se vaši rodiče s vámi otravovali?
Máte je za blbce, kteří jen nevěděli, jak si můžou sami krásně užívat? Nebo byli sobečtí a vy jste byl jen jejich hračkou? Vážně si jich nevážíte? Jak jinak byste mohl psát něco takového?! Umět prožrat něčí odkaz, vlastní přítomnost i něčí budoucnost, to není umění. To by uměl každý. Lidé jsou slabí, nedokonalí a pohodlí je tak silná droga, souhlasím, ale najděme v sobě aspoň sílu pojmenovat dobro a zlo.
Relativismus, to bývá poslední útočiště morálních ztroskotanců.

Já osobně stále ještě doufám (ale stále méně, bohužel), že i bez náboženství se dá vybudovat společnost s budoucností, že rozklad a záhubu lze obejít skrze nějakou jinou formu nesobecké ideologie. Úcta k předkům a povinnost vůči dětem. Prostě něco, co přesahuje ono tak časově omezené trvání mého sobeckého já.
Ale pokud je cokoliv takového pro vás nepřijatelný bič, tak já tvrdím, že nejhorším ze všech zel je neexistence, zánik, nicota.

Ušlechtilý člověk by měl spíš přijmout jakkoliv nedokonalou realitu s nadějí v lepší budoucnost svých dětí než poklidný a blahobytný zánik!!!
91042

04.02.2006 16:01

Lety - Národní strana se omlouvá (některým)

RE: TAKY SE OMLOUVÁM (editorovi nejvíc...:))

Nori Kazu 212.?.?.?

D = dárcovská

91919

05.02.2006 01:59

O rozdílnosti názorů

Koho volit?

Nori Kazu 212.?.?.?

Pokud nikoho z výše jmenovaných "nepřekousnete" (no, doslova vzato, to byste rád, že? [smích] ), tak máte stále minimálně 3 možnosti:

a) Jít volit bez ohledu na preference podle svého svědomí (doporučuji, i já to tak udělám) nějakou zatím neparlamentní stranu

b) Vzít vážně třeba paní Bovary a jít zvolit nějakého Ychtyla s velkými tvrdými Y, aby "byla sranda" (neboli řešit problém ve stylu 4. cenové, což nedoporučuji)

c) Nejít volit (což je z principu špatně, pokud nejste zrovna příznivcem stávajících poměrů)

Můžete se jít samozřejmě taky oběsit, to ale byste si to na můj vkus moc ulehčoval, takže žádný flákání a hybaj volit podle svědomí! [chechtot] [velký smích] [chechtot]

91962

08.02.2006 12:05

Národní bezpečnostní úřad

RE: Otazka zni: Co s prokazanymi kriminalniky?

Nori Kazu 212.?.?.?

Váš příspěvek mi připomněl nedávný článek pana Stwory o tom, jak dostatečně vydeptaní lidé (díky kulturnímu vykořenění, odnárodnění, nefunkčnosti soudnictrví, díky tím vyvolanému pocitu nespravedlnosti a bezmoci, atd.) začnou časem sami volat po NWO (čím jiným je ten "zásah z venčí"?).

92379

12.02.2006 17:57

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Dobrá zpráva

Nori Kazu 212.?.?.?

Gandhi byl pěknej ksindl, ale dokázal vystihnout úpadek vůle Britů a z toho těžil. Kdyby v té době vládl někdo normální, tak ho nechá hladovět a byl by klid. Je to krásný, každej bude mít vlast tam, kde se narodil, ale pak musíme počítat s tím, že se to čas od času mezi sebou trošku povraždí [pláč] Ono je totiž navíc potřeba, aby se každej narodil hlavně tam, kam patří.

93045

17.02.2006 21:29

Smrteľné zovretie

RE: WHY GOLD-BACKED CURRENCIES HELP PREVENT WARS

Nori Kazu 212.?.?.?

Opravdu Německo tehdy budovalo udržitelným způsobem svoji ekonomiku? Říká se něco o kolapsu, který by nebýt války údajně brzy nastal. Bylo možné někdy vyčíslit růst HDP v Německu od roku 1933 do roku 1939?

93776

22.02.2006 17:02

Velká farmaceutická firma prosazuje “zázračnou medicínu” pro nemocné postižené syndromem PH

RE: Sorry,ale co je to pravda?

Nori Kazu 212.?.?.?

Je pravda, že i stejnou množinu skutečností můžeme vykládat různě. Tomu se pak dá říkat názor. Ale v případě Holokaustu už nejde jen o různý výklad týchž skutečností, ale o diskuzi nad tím, jestli ty skutečnosti, z nichž mají být názory a závěry vyvozovány, byly či jsou skutečné. A tady už je pravda jenom jedna jediná a je naprosto objektivní. Kdo ví, co je to výroková logika v matematice, ten jistě také ví, že výrok je prostě buď pravdivý nebo ne. 0 nebo 1, Ano nebo Ne, nic mezi tím. A výrok, fakt či skutečnost v tomto kontextu vyjadřují tutéž věc. Také sám názor by měl být sice formován logikou, ale i ta někdy umožní (byť třeba jen zdánlivě nebo dočasně) širší paletu závěrů z týchž faktů. Ale konstatování faktu je buď pravdivé nebo nepravdivé, a pokud je nepravda úmyslná, pak jde o lež. Není tu nic mezi. Jsou dnes propagovaná a zákonem chráněná fakta (z nichž činěné závěry očividně velmi silně ovlivňují dnešní svět) pravdivá nebo nepravdivá? Nebo dokonce lživá??? To je jádro věci! A toho se prosím držme.

94448

09.03.2006 18:03

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Ještě jsem neviděl Vietnamce -

Nori Kazu 212.?.?.?

Jo, asi tak. Je mně už taky šoufl z toho, jak se stalo módou hledat na všech ostatních něco pozitivního, zatímco na svých vlastních lidech naopak nenechat nit suchou. Multikulturalismus je odsouzen k nezdaru. Pokud někoho mrzí, že je díky svým rodičům bílý, vzdělaný a žije v zemi, kterou jeho předci stovky let zvelebovali a má pocit, že všem ostatním na zeměkouli něco dluží, tak ho tady nikdo nedrží. Ale ať to proboha nevtlouká do hlav dalším generacím. Holt všichni jsme si prý ve všem rovni a filharmonie nebo bzučící klacek na provázku, prý taky vyjdou na stejno.

Ten dvojí metr, kdy každý zdivočelý Cikán je prostě jen kulturně svébytný a je nutno jej tolerovat, nejlépe však podporovat, zatímco - řekněme nedokonalým - Čechům je potřeba dávat někoho za vzor (navíc někoho, kdo přes všechna svá pozitiva ještě nedosahuje na naši úroveň), je nechutný a odporný. Táhněte do háje, traviči myslí!!!

96699

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 5

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 1

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 2

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 6

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 2

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

Měnové kurzy

USD
25,74 Kč
Euro
27,80 Kč
Libra
31,47 Kč
Kanadský dolar
18,21 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,33 Kč
100 japonských jenů
23,72 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,56 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 582,60 Kč
1 unce stříbra
369,43 Kč
Bitcoin
173 305,56 Kč

Poslední aktualizace: 3.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 685 904