Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Emma Bovary

Nalezeno 964 příspěveků, 32 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.06.2004 22:51

Co všechno si necháme líbit?

Co všechno si necháme líbit?

Emma Bovary 168.?.?.?

>Kdyz jdu do obchodu koupit video a nebo CD ,tak kupuji klasicke filmy ,co maji vychovny chrakter a nebo Vam maji co rici,ale v zadnem pripade nekupuji rvouci kice plnekrve a krutosti provadene "hrdiny".<

Roberte a co vsechno z te klasiky mas ve sve filmotoce. Neco od Hitchcocka, Billyho Wildera (pozor to byl zid[smích]) )nebo Maltezskýho sokola, Citizen Kane, Sever proti Jihu, Snehurku, Zlodeje kol?

P.S Jestli chces poradnej krvak s pozitivnim humanistickym poselstvim doporucuji taky Gaunery (Reservoir Dogs) a Pulp Fiction BTW reziser obou snimku neni ZID [smích]))

30172

27.06.2004 15:13

Co všechno si necháme líbit?

Co všechno si necháme líbit?

Emma Bovary 168.?.?.?

>PS.: Emma, na odhad tvojeho IQ cakam dodnes. nejake tazkosti?<

Nejsem zadny genius. Jsem jen nadprumerne inteligentni. Mam IQ 118 podle Ravenova testu.

P.S Die Hard se dockalo uz ctvrteho pokracovani. To jsem nevedela?

30189

28.06.2004 20:22

Co všechno si necháme líbit?

Co všechno si necháme líbit?

Emma Bovary 168.?.?.?

>Pani Emma ,co si vyberete na koukani,Voskovce a Wericha,Svet patri nam, a nebo Vlastu Buriana -U pokladny stal a ted z druhe strany Terminator?<

Osobne bych preferovala V+W nebo Buriana nez Terminatora i kdyz Terminator podle mne neni zase tak spatny film. Byla natocena rada horsich.
Jinak nazor ze soucasny Hollywood produkuje same krvaky mi prijde dost neinformovany. Nechce se mi vyjmenovavat cela rada nekrvavych hollywoodskych filmu namatkou mne napada treba Forrest Gump nebo American Beauty.

>Ja bych chtel vedet ,kdyz Hollywood je plny zidu ,jesli ty jejich filmy promitaji take v Israelu?<

Pokud vim americke filmy at uz krvaky nebo ty ostatni se v Israeli bezne promitaji stejne tak do Israele vysila i hudebni stanice MTV.

30233

13.07.2004 23:47

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

Copy z fora Lidovek - osobní zkušenost

Emma Bovary 62.?.?.?

KONEČNĚ SE LEDY POHLY
Autor: Náhodnej kolemjdoucí (metrosak@atlas.cz) Datum: 13. 07. 23:22

Léčba mě brutálními psychickými šoky - s dodatkem

Nevím, jestli je to všeobecná praxe, zas tak moc jsem toho naštěstí nestihl, ale to co jsem si prožil mně stačilo. Před 3-mi lety mi bylo 22, nebyl jsem teda dítě v kleci (pokud je i to s těma děckama pravda, tak je to teda pěkná ostuda), byl jsem zoufalej z toho, že si nemůžu najít pořádnou holku. Nelíbilli se mi prostě ty nány, co jsem s nima přicházel do styku. Líbila se mi jedna holka, ale pro ní jsem byl asi blbec, protože chodila na gympl a já makal. Podrobnosti nebudu rozepisovat, byl bych tu ještě zejtra. Prostě jsem mněl problém, kterej mi začal cuchat nervy, až mi vytvořil blud. Doma jsem začal bejt našim divnej, projevovalo se to tím, že jsem tolik nevnímal a občas ze mě vypadla hovadina. Tenkrát jsem potřeboval, aby mi nějakej doktor řekl co se se mnou děje, abych tudletu nánu pustil z hlavy, abych se vypovídal, protože jsem mněl už velmi těžkou hlavu, nechtěl jsem se však schodit před rodinou. Když mi máma navrhla, že pojedeme na psychiatrii, tak jsem souhlasil v domnění, že to bude na jeden den.
Přišel jsem k Doktorovi, ten se mnou prohodil 5 slov, z čehož zjistil, že jsem magor(celou půlhodinu před tím mluvil s mojí matkou). Pak mi pracovníci PO řekli, abych je následoval a šel za nima. Došel jsem za dveře do místnosti s chodbou, zamkli dveře. Začali na mě koukat jako na debila a předložili mi tiskopis, jestli bych jej dokázal vyplnit. Za každou kolonkou, co jsem vyplnil mi řekla sestra: "ano, jde vám to dobře" a usmála se na mě, jako bych byl prvňáček na ZŠ. Ve mě byla v tu chvíli malá dušička, strašně mně sralo, že si všichni myslí, že jsem debil, snažil jsem se teda. Nakonec mě sestra požádala (to se mi v tu chvíli líbilo[konečně na mě nezírá jako na malý dítě]), aby jsem se podepsal. Nevyčetl jsem z toho formuláře nic o tom, že na tom oddělení zůstanu, podepsal jsem se tedy. Po vyplnění jsem si uvědomil, že jsou zavřené dveře a máma se mnou není, chtěl jsem ji tedy vidět. Personál se na mě začal culit jako na debílka, už mi z toho bylo hodně na nic, tak jsem chtěl jít za matkou, že půjdeme pryč, stejně mi tady nikdo nepomoh, ani pořádně se mnou nemluvil, jenom jako s debilem. Jenže personál nejenomže mě neodemkl ty dveře, ale popadl mě a zavřel do postýlky se sítí. Píchli mi injekci, po který jsem spal dva dny, o kterých jsem dostával, když mne probudili hrneček čaje a prášek. Po dvouch dnech mě otevřeli klec(síť), a já mohl konečně na WC, divím se, že jsem se do tý doby nepochcal. Pak přišla psycholožka a začala se mnou dělat psychotesty. Zprvu jsem si myslel, že mne konečně začnou léčit, tak jsem se pustil do spolupráce s psycholožkou. Zadávala mi úkoly a já je chtěl řešit, jenže ty prášky co do mě nacpali mi v tom velice silně bránily. Nezbývalo mi než se maximálně soustředit a koncentrovat se na jednoduché ůkoly, začal jsem zjišťovat, že se mi hodně moc zhoršila paměť(sralo mi to [promiňte miten výraz], koho by ne, když se dostane do těžký situace a ona začne zlobit paměť). N

Kráceno
(Editor)

30874

16.07.2004 00:34

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

Emma Bovary 62.?.?.?

http://www.bbc.co.uk/czech/domesticnews/story/2004/07/040713_cz_cage_2130.shtml

30977

20.07.2004 19:32

Jak Britové zlikvidovali kontroverzní politickou stranu

Jak Britové zlikvidovali kontroverzní politickou s

Emma Bovary 168.?.?.?

Nevím proč si Stwora bere na pomoc při své argumentaci zrovna Kurase který znalý reality britské politiky by jistě potvrdil že British National Party je spolek nenapravitelných rasistů udržujících mimo jiné kontakty s neonacistickou teroristickou bunkou Combat 18 http://news.bbc.co.uk/1/hi/programmes/panorama/1672100.stm.
Česká verse shrnutí rozhovoru s leaderem BNP Nickem Griffinem je zde http://www.blisty.cz/2002/5/6/art10432.html

31146

23.07.2004 20:12

Jak Britové zlikvidovali kontroverzní politickou stranu

Jak Britové zlikvidovali kontroverzní politickou stranu

Emma Bovary 168.?.?.?

>No, copak Britové, ale vzpomínáte si, jak hezky zatočili, zametli a zlikvidovali naši Demokrati naši Republikánskou stranu? Jak podobné, jak primitivní, ale jak účinné!! myslím, že ten úřad zkoumá finance Republikánů dodnes.... v zákoně není určen termín, takže toho demokraticky Demokrati využili... <

Republikánskou stranu (SPR-RSČ) nemusel nikdo likvidovat ta se spolehlivě zlikvidovala sama tím že si do svého čela dosadila takového blba jako je dr.Sládek [smích])

31312

01.08.2004 01:09

Co vy na to?

Co vy na to?

Emma Bovary 168.?.?.?

Modráčku nerozšiřuj tady nesmysly. Samozřejmě i mezi židy existují jedinci kteří obhajují principy multikulturalismu nicméně ta část židů která je nekriticky proisraelská a podporuje zločince Šarona se vůči multikulturalismu staví víc než odmítavě. V českých poměrech je typickým příkladem takového antimultikulturalistického xenofobního a prošaronovského žida Stworův oblíbenec Benjamin Kuras.

31644

24.09.2004 15:55

Zpravodajská stanice Fox News - vyvážené nebo „vyvážené“ zpravodajství?

Zpravodajská stanice Fox News - vyvážené nebo "vyv

Emma Bovary 62.?.?.?

Zajímavé je že Rupert Murdoch kromě Fox News vlastní i britské noviny The Times v kterých stěží najdete nějakou ultrapravicovou probushovskou propagandu ale docela rozumné články.

33937

02.10.2004 23:49

Orwellovská Amerika

Orwellovská Amerika

Emma Bovary 62.?.?.?

>Kazdy FASIZMUS je stejny ). Je toto normalni. Nedovedu pochopit, ze to Svet basti.<

On to ten svet moc nebasti. V Zapadni Evrope je Amerika nejmin oblibena tak jako nikdy v historii a to nemluvim o muslimskem svete. Kdyby v americkych prezidentskych volbach volili Germani a Frantici tak Krovak dostane slabych 15 procent hlasu a leti z Ovalne pracovny jak namydlenej blesk.

>I kdyby byl nekdo zlocinec, ale MUCENI ?? Kde to proboha jsme ?? A to jeste nic neni proti tomu, kolik NEVINNYCH !! lidi je muceno Americany v Iraku a Izraelci Palestincu<

Rusaci v Cecne taky muci. To jejich Guantanamo se jmenuje filtracni tabor Cernokozovo.

34179

18.11.2004 17:48

Arafat zemřel na AIDS? Tak tohle je opravdu nechutné!

Arafat zemřel na AIDS? Tak tohle je opravdu nechut

Emma Bovary 62.?.?.?

Informace že Arafat byl homosexuál a oddával se sexuálním hrátkám se svými bodyguardy pochází od bývalého šéfa rumunské zpravodajské služby Iona Pacepy který přeběhl na Západ. Osobně tyto zprávy beru s určitou rezervou, přeběhnuvší agenti mají tendenci přehánět a vymýšlet si.

37098

03.12.2004 23:01

Oscar - príbeh jedného bígla

Oscar - príbeh jedného bígla

Emma Bovary 62.?.?.?

Hmm. Hezké povídání. [smích]

38014

10.12.2004 15:43

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Emma Bovary 62.?.?.?

>Kanadský nejvyšší soud rozhodl, že vláda má právo legalizovat sňatky buzerantů<

A dál už to nemá smysl číst. Jako cokoli na tohle téma od Stwory.
[oči v sloup]

38272

10.12.2004 15:49

Vianočný darček

Vianočný darček

Emma Bovary 62.?.?.?

Přeji těm vašim štěnátkům hodně štěstí Viliame.

38273

10.12.2004 17:46

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Emma Bovary 62.?.?.?

Homophobia (Sisters Mix)

Up behind the bus stop in the toilets of the street
There are traces of a killing on the floor beneath your feet
Mixed in with the piss and beer are bloodstains on the floor
From the boy who got his head kicked in a night or two before
(Chorus)
No! Homophobia--the worst disease
Love how you want to love and love who your please
No! Homophobia--the worst disease
Love how you want to love and love who your please
In the pubs, clubs, and burger bars, breeding pens for pigs
Alcohol, testosterone, and ignorance and fists
Packs of hunting animals roam across the town
And they find an easy victim and they punch him to the ground
(Repeat chorus)
The siren of the ambulance, the deadpan of the cops
Chalk to mark the outline where the boy first dropped
Beware the holy trinity: church and state and law
For every death the virus gets more deadly than before
(Repeat chorus)

38282

12.12.2004 00:31

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Emma Bovary 62.?.?.?

Jiří Šimůnek >Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček ...

No, a co hrozného se stalo? Perverzní křesťanská morálka zase utržila další ránu. S výjimkou zemí postižených křesťanstvím a iudaismem převažovala vůči homosexualitě všude spíše tolerance. Takže podobné zákony nejsou ničím jiným než návratem k normě.

Křesťanskožidovský model manželství a rodiny prostě není jediný možný a není ani potřebné aby byl vnucován lidem, kteří na podobné pitomosti nevěří.<

Modrdráček: >V Kanadě tedy židé zaznamenali další úspěch ve své snaze o totální rozklad bílé společnosti. Samozřejmě, že sňatky buzerantů jsou jen předstupněm k adopci a výchově dětí. Každý ví, že dítě přebírá vzory od svých rodičů, nebo zkrátka od lidí, s nimiž vyrůstá a kteří jej vychovávají. Za nějaký čas židé (prostřednictvím svých loutek) pro jistotu úplně zakážou tradiční model rodiny, aby jim šla práce lépe od ruky.<

Jsem trochu zmatená. Jak to tedy je? [smích] BTW: Není ten prime minister Alberty Klein co je proti žid?
38382

14.12.2004 00:04

Britské listy si opět střílejí do vlastní nohy

Britské listy si opět střílejí do vlastní nohy

Emma Bovary 62.?.?.?

Připadá mi trochu schizofrenní když někdo (právem) kritizuje Izrael
jako rasistický stát a současně podle něho byl apartheid v JAR O.K.
Takový pisatel se jasně demaskuje jako rasista a pokrytec. Prostě když máme víc práv mi bílí (nebo jak říkaji zdejší znalci "arijci") nic se neděje že? [oči v sloup] Obojí je stejné svinstvo. Nehledě na historický fakt že sionistický Israel a rasistická JAR
kooperovali na výzkumu atomové bomby.
Pokud jde o vztah židů k homosexualitě v zásadě se to neliší od křestanství. Ortodoxní židé jsou ostře proti (especially pro duchaplného znalce židovské otázky Modráčka ostře proti u všech tedy i u ne-židů) stejně jako římsko-katolická církev. Naproti tomu liberální židovské komunity homosexualitu akceptují "pro Modráčka i u židů" (stejně jako některé křestanské protestantské skupiny) a mají mezi sebou i homosexuální rabíny.
Pan Šimůnek má s těmi Vietnamci pravdu ale i tohle není zcela bez problémů. Třeba v Chebu (myslím že to zminuje i Bakalář v TSV) nastaly určité potíže a jistá nevraživost místní majoritní společnosti když pilná dítka tamních Vietnamců obsadila příliš mnoho míst na víceletém gymnáziu.

38540

18.12.2004 18:33

Nežide, hraj!

Nežide, hraj!

Emma Bovary 62.?.?.?

Modráček: Zajimavá stránka. To je nějakej promuslimskej web? No nic proti ale některé články mi připadají dost ulítlé.
Třeba
http://ablecd.wz.cz/darkside/view.php?cisloclanku=2002052801
nebo
http://ablecd.wz.cz/darkside/view.php?cisloclanku=2002052501

38849

27.12.2004 01:25

Ano, Virginie, Santa Claus existuje

Ano, Virginie, Santa Claus existuje

Emma Bovary 62.?.?.?

Že by to bylo i zfilmováno?

http://www.csfd.cz/film.php?18803

http://www.imdb.com/title/tt0392925/?fr=c2l0ZT1kZnxzZz0xfHR0PW9ufHBuPTB8cT1WaXJnaW5pYXxteD0yMHxsbT0yMDB8aHRtbD0x;fc=19;ft=55;fm=1

39103

30.12.2004 23:19

Puč v pražské židovské obci

Puč v pražské židovské obci

Emma Bovary 62.?.?.?

Modráček: >Jinak by mně vůbec nevadilo, kdyby se nějaké dobré duši podařilo "vykynožit" 83% obyvatelstva Izraele. A na tom trvám!<

Modráčku než zase něco příště napíšeš tak zkus nejdřív trochu přemýšlet. Napadlo tě že mezi těmi 83% je nezanedbatelné procento těch kteří s agresivní Šaronovou politikou nesouhlasí? Jaký je rozdíl mezi tebou a fanatickým sionacistou Nillbertem www.jdl.czechian.net který na svých stránkách vyzývá ke genocidě Palestinců?

39225

31.12.2004 15:01

Přiznávám se – jsem sociopat

Přiznávám se – jsem sociopat

Emma Bovary 62.?.?.?

To neštěstí nám přineslo hned dvě smutné zprávy
1) Že umřelo tolik lidí.
2) Že se bohužel neutopili Karel Gott a Michal David.

Jinak článek radši nekomentuji.

39280

04.01.2005 18:28

Obhajoba charitativních organizací

Obhajoba charitativních organizací

Emma Bovary 62.?.?.?

Paní Jarko já když kliknu na ten váš odkaz tak se mi objeví zpráva o nějacích dvou Češích co zasypala v Tatrách lavina.
Speciálně pro pani Aju. Cimrmani jsou gut ale Svěrák senior je mi osobně nesympatický od té doby co se angažoval v krizi okolo České Televize. To jeho Paraple je myslím O.K.

39643

04.01.2005 18:31

Ještě k těm sbírkám

Ještě k těm sbírkám

Emma Bovary 62.?.?.?

Roberte ten židovský rabín i baptistický kněz jsou stejní cvoci. Lidská blbost jde napříč naboženstvími i rasami.

39644

07.01.2005 18:28

Zločincem snadno a rychle

Zločincem snadno a rychle

Emma Bovary 62.?.?.?

Jak to tak sleduju tak trend nastoupený po 9/11 postupná sovětizace americké společnosti úspěšně pokračuje.

39956

08.01.2005 20:30

Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

Emma Bovary 62.?.?.?

>Opravdu jste asi klepla hlavickou o hrebicek, jak uz se vyjadril pan Stwora.
Precetl jsem si par Vasich prispevku, ktere jasne mely rasisticky podtext....<

No jo když si někdo chodi pro rozumy na Altermedia tak se tomu nesmíte divit Idealisto. [smích]

40057

25.01.2005 01:47

Vzkaz židobijcům

Vzkaz židobijcům

Emma Bovary 62.?.?.?

žid = osoba vyznávající židovské náboženství judaismus, dělí se na liberální, konzervativní, ortodoxní a ultraortodoxní.

Žid = člověk židovské národnosti může být judaista, ale může být taky katolík, protestant, ateista, komunista, fašista, anarchista etc.

Antisemitismem je házení všech židů do jednoho pytle a tvrzení mezi některými zdejšími přispěvateli oblíbené že Židé chtějí rozvrátit bílou kulturu a proto podporují míšení ras, homosexualitu, feminismus apod nehledě na to že na míšení ras, homosexualitě, feminismu není nic morálně závadného.

Kritika státu Israel a jeho praktik není antisemitismus ale antisionismus. Sionismus je hloupá ideologie, je to židovský sekulární nacionalismus (ačkoli asi od 60 let existují i tzv náboženští sionisté) je stejně špatný jako jakýkoliv jiný nacionalismus a každodenní praxe z okupovaných palestinských území to dokazuje.

Mezi Židy najdete jak fanatické sionisty v podstatě židovské fašisty (sem občas přispívající Nillbert, rabbi Meir Kahane), umírněné sionisty (Šimon Peres) tak antisionisty přičemž antisionista může být jak ateistický Žid jako profesor Noam Chomsky z MIT, Žid konvertující ke křestanství jako Mordechaj Vanunu, tak hluboce věřící žid - judaista jako jsou ti z Naturei Karta.

41302

25.01.2005 17:36

Vzkaz židobijcům

Vzkaz židobijcům

Emma Bovary 62.?.?.?

>Ginsberg je asi takový žid jako Vanunu - bezcenný genetický odpad.
žid nemůže být homosexuálem - a KDYŽ, tak to žádný žid není<

Nillberte nepřekvapils co čekat od židovského fašisty a homofoba že.
BTW: Včera opakovali na ČT ten dokument o Osvětimi co jsi tak kritizoval na svých stránkách. Nevím co ti na tom vadilo mě to přišlo celkem O.K.

Ještě k samotnému článku pana oji. Mne osobně to připadá dost naivní skoro jako by to psal někdo jako Lev jen z druhé strany. Jsou tam dost velká zjednodušení. Třeba ten nejednoznačný vztah křestanství k hromadění majetku. To samozřejmě platí o katolické církvi ale reformované křestanství (protestantismus) má v této věci podobný náhled jako judaismus. Proto taky protestantské země (Anglie, Holandsko,USA) patřili k motorům kapitalismu a průmyslové revoluce zatímco katolické země (Itálie, Španělsko, Portugalsko, Irsko, Polsko, do značné míry i Francie) byly ještě v 20. století zaostalé a převážně zemedělské.

41396

28.01.2005 19:56

Osvětimské zamyšlení

Osvětimské zamyšlení

Emma Bovary 62.?.?.?

>Vážně by mě zajímalo, za co si Vaše babička zasloužila lágr. Z mě dostupných zdrojů vyplývá, že do lágrů byli posíláni komouši, šmelináři, lapkové a další lumpíci a pobertové a samozřejmě rejpalové, kecalové a podvratné živly, organizující akce proti Německu a jeho branné moci. Nejsem si jistý, zda se to vztahovalo i na prostitutky ( nic proti Vaší babičce ), Ale zkuste vypátrat, jak se tam dostala.
Historky typu: Seděla doma, surově tloukla špačky, když tu vstoupil gestapák, který jí chtěl znásilnit, ona mu nedala a tak ji poslal do koncentráku - nechte prosím panu Lustigovi, co plánuje srcervoucí story o obyvatelce Terezína, která byla nucena dělat kurvu. Ještě nevím kdo jí nutil a čím zájemci platili a komu odváděla desátek, ale už se nemůžu dočkat hodnotného díla lidožrouta.<

Z tohoto nazoru chce se mi blít.

BTW: Trochu mimo tema. Tohle je taky ukazkovej případ kokotismu.
http://www.ircspider.com/content/3becc3ac0bfb905315608399507277f2.jpg

41767

28.01.2005 21:00

Vzkaz židobijcům

Vzkaz židobijcům

Emma Bovary 62.?.?.?

http://www.sprcha.com/story/2005/1/17/1404/67749

41773

28.01.2005 22:43

Osvětimské zamyšlení

Osvětimské zamyšlení

Emma Bovary 62.?.?.?

Markéto odhlédneme li od historických kořenů konfliktu Israel/Palestina je prostě faktem že kdo může udělat víc pro jeho vyřešení je israelská strana. Sebevražedné atentáty které zminujete a ano které jsou jistě brzdou mírového procesu jsou důsledkem židovské expanze na okupovaných uzemích zabraných Israelem po 6-denní válce v roce 1967. Výstavba židovských osad pokračovala i po uzavření mírových dohod v Oslo 1993 a to i za relativně umírněné levicové vlády Ehuda Baraka. Osadníci jsou většinou náboženští fanatici z Brooklynu a Ruska. Současná palestinská intifada byla vyprovokovana krachem mirovych jednani Barak-Arafat v srpnu 2000 v Camp David kde israelska strana nebyla schopna nabídnout Palestincum dostatečné ustupky a následnou provokací Ariela Šarona (tehdy ještě leadera israelske oposice) na Chrámové hoře. Odpor Palestinců (bombové atentáty) zradikalizoval israelskou společnost a vynesl Šarona do premierskeho křesla. Řešením je uplné stažení Israele ze Západního břehu a Gazy a vznik samostatného palestinského státu tamtéž. Věřte nebo ne ale většina Palestinců by toto řešení akceptovala. Bohužel ale hodně lidí uvěřilo mýtu šířeného israelskou propagandou že Palestinci jsou národ teroristů a chtějí "židy zahnat do moře".

41780

30.01.2005 18:17

Osvětimské dozvuky

Osvětimské dozvuky

Emma Bovary 62.?.?.?

Pane Králi jestliže někdo hovoří o 11 milionech mrtvých tak má na mysli všechny oběti nacistů v lágrech. Co vám na tom vadí? Na jedné straně tu zaznívá kritika (zčásti oprávněná) že z holocaustu se dělá výlučně židovská záležitost a když si připomenou i nežidovské oběti taky je to špatně. Ten ceremonial 27. ledna v Osvětimi byl divný vzhledem k účasti válečných zločinců Putina a Cheneyho.

41916

01.02.2005 01:43

Kdo vládne v Evropě?

Kdo vládne v Evropě?

Emma Bovary 62.?.?.?

František Nonnemann to je nový pseudonym Benjamina Kurase? [smích] Vlastně ne ten by ještě zdůraznil že ta proradná evropská levice podporuje finančně palestinské teroristy co chtějí zničit stát Israel.

42018

01.02.2005 23:38

Kdo vládne v Evropě?

Kdo vládne v Evropě?

Emma Bovary 62.?.?.?

>Tak tento clanek je opravdu velice "skvostny" produkt. Za prve by mne zajimalo, jestli autor povazuje za levicove strany i ty, ktere jsou v Evrope pravicove. Pokud vim tak ve dvou ze ctyrech nejdulezitejsich evropskych zemi vladnou strany pravicove (Francie a Italie) a navic v Britanii Labour party dela pravicovou politiku a to same by se mohlo aplikovat i na SPD.
Dale co se tyka Pinocheta. V Chile zadny komunisticky rezim nebyl, byl socialisticky jako v zapadni Evrope. Pinochet udelal za pomoci CIA statni prevrat a roztocil cistku spolu s ostatnimi vudci dalsich jihoamerickych vojenskych rezimu te doby (napr. Operace Kondor). Navic se chovali jako sloni v porcelanu, nevrazdili jen sve vlastni obcany, ale i stovky Evropanu. To se nedelo ani za nejkrutejsich dob ve vychodni Evrope. Na ekonomicky zazrak to v Chile vypadalo nekolik let okolo 1995, ale potom se jim ekonomika zbortila jako domecek z karet (napr. u nas nyni diskutovane kapitalove duchodove pojisteni) a bylo po zazraku.
Dale jeste k autorovu zalu po tradicnich hodnotach. Zajimalo by mne jake ma na mysli. Pravdepodobne ty krestanske. Musi si ale uvedomit, ze i tyto hodnoty byly v dobe sveho zrodu nove a nahrazovaly ty stare, takze bych z toho tak spatny nebyl. Lidstvo se neustale vyviji a s tim i jeho hodnoty. Ten vyvoj je znacne pozvolny a plynuly, nejedna se o pres noc z nebe spadle novinky.<

Díky za rozumný příspěvek do zdejší diskuse.

42107

01.02.2005 23:43

Osvětimské dozvuky

Osvětimské dozvuky

Emma Bovary 62.?.?.?

>Všem doporučuji literaturu D. Irvinga, jednak kvůli objektivnímu podání historických faktů a také pro nesmírně pečlivou a podrobnou dokumentaci popisovaných událostí.<

Irving je nedostudovaný historik a jeho způsob zacházení s historickými fakty je dost svérázný. Navíc prohrál soudní proces který sám vyvolal když se bránil kritice že je rasista a antisemita což soud potvrdil. Něco serioznějšího by nebylo?

42108

02.02.2005 23:21

Kdo vládne v Evropě?

Kdo vládne v Evropě?

Emma Bovary 62.?.?.?

Na generála Pinocheta existují dva v zásadě extremní názory. Levice z něj dělá dábla a druhého Hitlera zatímco někteří pravičáci jeho zločiny bagatelizují a nebo ho dokonce oslavují jako hrdinu. Pinochet byl gauner ale v srovnání s ostatními latinoamerickými diktátory často podporovanými USA v regionu (argentinská vojenská junta, Somoza v Nikaragui, paraguayský Stroessner, vojenská junta v Guatemale) to byl v podstatě co do počtu mrtvol břídil.

42208

09.02.2005 01:05

Nie je všetko zlato, čo sa blyští

Nie je všetko zlato, čo sa bliští

Emma Bovary 62.?.?.?

Pěkná historka [smích]

42737

12.02.2005 16:45

V Bangkoku proběhla konference o biologické diversitě pod hlavičkou OSN

V Bangkoku proběhla konference o biologické diversitě pod hlavičkou OSN

Emma Bovary 62.?.?.?

Omlouvám se že je to off-topic ale postuju sem zajimavý článek o vlivu fanatické křestanské ultrapravice na současnou americkou zahraniční politiku její koalici s radikálními sionisty a důsledky z toho vyplyvající (snahy o bagatelizaci mučení v Abu Ghraib)

http://fsa.anarchismus.org/index.php?id=446

43127

14.02.2005 14:36

Vzpomínka na drážďanské peklo

Vzpomínka na drážďanské peklo

Emma Bovary 62.?.?.?

Pane Králi nevodte nás za nos. Těch demonstrací v Dráždanech včera bylo víc. To o čem píšete byla skutečně neonacistická demonstrace. Organizovala to NPD což je jasně neonacistická strana. Na této demonstraci bylo cca 5000 lidí což je debakl uvážíme li kolik má Německo obyvatel. Naprosto opomíjíte fakt že krom tehle trapné maškarády byla v Dráždanech mnohem početnější demonstrace "za odpuštění a smíření" která se od akcí neonacistů jasně distancovala.
BTW: Ano nálet na Dráždany byl zbytečný a byl to válečný zločin.

43281

15.02.2005 14:27

Kdo ovládá Ameriku?

Kdo ovládá Ameriku?

Emma Bovary 62.?.?.?

>Ovšem žeby autor tohohle článku byl o něco lepší, než ti, které kritizuje, o tom bych docela pochyboval. Co je to ksakru "rasová situace"? A co je to "morální rovnost" různých sexuálních orientací? Vždyť to je newspeak jako kráva! Ať řekne rovnou, že mu jde o krásný bílý svět bez Židů, černochů, teploušů a jiných podvratných živlů, jako jsou např. lidé s vlastním názorem, a ten svět vybuduje hlava nehlava, nácek jeden!<


To je výstižné

43456

16.02.2005 00:32

Vzpomínka na drážďanské peklo

Vzpomínka na drážďanské peklo

Emma Bovary 62.?.?.?

Pokud jde o nálet na Dráždany doporučuji vynikajicí román Kurta Vonneguta Jatka číslo 5.

43530

16.02.2005 00:35

Profil idiota aneb Průměrný Američan II

Profil idiota aneb Průměrný Američan II

Emma Bovary 62.?.?.?

Pan Modráček bude podle všeho poněkud jednodušší člověk. A proto je třeba chápat jeho zjednodušené soudy o Američanech, Židech, Cikánech ...

43532

21.02.2005 17:02

Kdo ovládá Ameriku? II.

Kdo ovládá Ameriku? II.

Emma Bovary 62.?.?.?

>Sakris, to abych se bal poslechnout si mou oblibenou Morcheebu nebo Boba Marleye, je to sice poklidna muzika s nenasilnymi texty, ale jsou prece cerni, a tudiz jsou jen nastrceni zidy aby znicily bilou rasu.<

[smích] [smích] Vystižný komentář. I ten zbytek.

43942

22.02.2005 21:09

Kdo ovládá Ameriku? II.

Kdo ovládá Ameriku? II.

Emma Bovary 62.?.?.?

>Do plynu patří pouze Leho a někteří zlořádi jemu podobní!
Je to úskočné,slizké , patologické, sionistické , židomilné
lidské prase!!!!
A nejvíce se právě musíme obávat těchto lidských prasat!!!<

Pane Peleško časté a vícenásobné používání vykřičníků za větou nesvědčí zrovna o duševní vyrovnanosti a bohužel leho i když většinou píše kraviny má stran hodnocení článku Mr.Storma (člena neonacistické National Aliance) pravdu.

44052

22.02.2005 21:33

Kdo ovládá Ameriku? II.

Kdo ovládá Ameriku? II.

Emma Bovary 62.?.?.?

>A možná, že je to ta stejná novinářská lůza ,jako za bolševika!!!
Jak je to podobné a stejné!<

90 procent současných českých novinářů začali v médiích působit až po listopadu 89. To samozřejmě nevylučuje jejich konformismus v podobě podkuřování Bushovi apod. A zase ty vykřičníky [smích] [smích] [smích]

44058

22.02.2005 21:43

Kdo ovládá Ameriku? II.

Kdo ovládá Ameriku? II.

Emma Bovary 62.?.?.?

>To jste v české hudbě ještě neslyšeli. GARANTUJI!!!!! NEMUSÍTE MÍT RÁDI RAP-JDE O VYJÁDŘENÍ NÁZORU A JEDEN SONG PŘETRPTE. Zkuste to!!!! MC Šaman je český rapper který si nebere servítky. Ke křovákovi se vyjadřuje velmi jasně a myslím, že má recht! Napsal "Hej ty kuno v bílým domě" před invazí v Iráku, když mu nějaká třináctiletá slečna řekla: "Je dobře zabíjet děti v Afgánistánu, protože z nich přeci vyrostou teroristé."!!!!!!!! To je jeho reakcí. Níže je link. Pošlu to dnes všude, protože mne svou cestou po "mojí" Evropě křovák a undolíza uráží, stejně tak jako naši (EU&CZ) servilní politikáři, kteří mi opravdu pijí krev! PROSÍM, šiřte dále. Z ruky se prodalo 2000 CD a z internetu byl tento song stažen více než 3500!!!! Bez podpory médií a či nahrávací společnosti! Respekt! Ke stažení je "Intro" (v angličtině-hodí se tomu rozumět) a samotný song "Hej ty kun*o v bílým domě" je česky a JE VELMI DOBŘE ROZUMĚT.<


Jo "kunda z Bílýho housu" je celkem podařená. Už jsem to slyšela před nějakou dobou. Jen nevím jak se to chytne mezi zdejším publikem. Tady je to skoro samej konzervativec říznutej antisemitismem s homofobií a rasismem k tomu a zrovinka rap asi nebude patřit mezi oblíbené žánry typického přispěvatele do komentářů Stworova Zvědavce.

44061

22.02.2005 21:49

Bartuv sexuální život

Bartuv sexuální život

Emma Bovary 62.?.?.?

Hmm článek nic moc ale ta fotka je fakt pěkná,

44062

26.02.2005 17:44

Kterak židé zkrášlují Prahu

Kterak židé zkrášlují Prahu

Emma Bovary 62.?.?.?

Modráku ty zase meleš hovadiny [smích] [smích] [smích] 60 milionů mrtvých.
Nohejl je tuším z Queenslandu ale nevím to jistě.

44313

27.02.2005 21:15

Kterak židé zkrášlují Prahu

Kterak židé zkrášlují Prahu

Emma Bovary 62.?.?.?

trodas: Informace ze Gross je zidovskeho původu je myslim nesprávná. Taky o Klausovi se tvrdilo ze je puvodem Žid z Podkarpatske Rusi (skutečným jménem Pružinskij) a on to sám popřel na svých stránkách www.klaus.cz.

44380

03.03.2005 17:57

Bezzubý a vyhaslý kjótský protokol

Bezzubý a vyhaslý kjótský protokol

Emma Bovary 62.?.?.?

Pane "Králi" tenhle váš článek se mi na rozdíl od těch předešlých docela líbí. Pište raději o ekologii a ne o židech [smích] [smích]

44747

03.03.2005 18:03

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Emma Bovary 62.?.?.?

>Myslím,že tady nejde o to zda je 6000000 pravda nebo ne,ale o právo na to říct svůj názor.Když řeknu,že je země placatá,můžete si myslet,že jsem idiot,ale nemáte právo mě kriminalizovat.Dále mi vadí, že se neměří všem stejným metrem.O hrůzách komunismu se pochybovat může,přitom poslední odhady hovoří o sto milionech obě tí na celém světě.Izrael sám patří mezi popírače,když dodnes neuznal holokaust Arménů,který je historicky doložen.<

Nemám skoro co dodat. Kriminalizace tzv "holocaust deniers" dává těmto lidem zbytečnou pozornost kterou by si jinak nezasloužili. Připomínám causu prof Faurissona z Francie v 80.letech který argumentoval podobně jako Zundel a za kterého se postavil Noam Chomsky. K samotnému případu Zundel se nechci vyjadřovat protože k tomu mám málo informací. Ocnenuji že jste zmínil vyhlazování Arménů během WWI. Tato historická skutečnost je bagatelizována nejen tureckou stranou ale i za přispění sionistických kruhů. Že by to bylo tím že Israel a Turecko mají nadstandardní vztahy?

44748

08.03.2005 00:30

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Emma Bovary 62.?.?.?

>Jenom se "chudák pověsil".<

Přiznám že nevím jakymi cestami se ubíral osud prokurátora Urválka poté co skončila doba jeho největší slávy (Horáková, Slánský). Jen jsem někde četla že během pražského jara 68 byl kvůli excesům z 50.let vyhozen ze strany a snad i nějak popotahován. Nevylučuji ovšem že po příchodu "spřátelených armád" bylo vše spláchnuto a členství v KSČ mu navráceno. Nemáte k tomu něco víc?

45176

08.03.2005 00:35

Bezzubý a vyhaslý kjótský protokol

Bezzubý a vyhaslý kjótský protokol

Emma Bovary 62.?.?.?

> A asi by bylo úpně ideální Gronsko !!<

Neni Gronsko členem EU už dnes vždyt přece patří Dánsku. Zamořská uzemí Francie (Guadeloupe, Martinik) myslím v EU jsou.

45178

21.03.2005 23:33

Cesta do hlubin politicky korektní duše

Stwora blábolí

Emma Bovary 62.?.?.?

(Zrušeno, protože jediným obsahem příspěvku byly urážky a autora a pravidelných čtenářů. Editor.)

46671

21.03.2005 23:35

Cesta do hlubin politicky korektní duše

Cesta do hlubin politicky korektní duše

Emma Bovary 62.?.?.?

>Čerte, smysluplná, logická argumentace s homofoby má stejný význam jako používat místo omítkové směsi luštěninu. Už jsem to dávno vzdal, na tyhle netolerantní pány, co se řídí instinkty nemá cenu plýtvat časem. Nechte je, ať se vzájemně poplácají po ramenou za svoje macho názory a ušetříte si nervy. Homosexualita se léčit nedá, homofobie asi taky ne.<

Skvěle vystiženo

46672

22.03.2005 00:59

Evropská unie si povolila opasky

Evropská unie si povolila opasky

Emma Bovary 62.?.?.?

Hans Ráchel? To je kdo? Současný německý finanz-minister se jmenuje Hans Eichel.

46679

22.03.2005 20:14

Cesta do hlubin politicky korektní duše

Cesta do hlubin politicky korektní duše

Emma Bovary 62.?.?.?

Možná OT ale přece jen tak trochu k tématu
http://www.csaf.cz/index.php?clanok=363&PHPSESSID=e4a4c738040a2a046d3015733fb32bc2

46760

23.03.2005 16:08

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Emma Bovary 62.?.?.?

Docela realistický pohled na situaci.

46853

23.03.2005 18:38

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Emma Bovary 62.?.?.?

Off-topic: Zkuste si tenhle test

http://www.politicalcompass.org/

Mě vyšlo

Economic Left/Right: -1.38

Social Libertarian/Authoritarian: -3.90

46865

23.03.2005 22:47

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Emma Bovary 62.?.?.?

>Economic Left/Right: -5.00
Social Libertarian/Authoritarian: -4.72

Cert<

Takže i tady na Zvědavci se najde někdo kdo je víc nalevo a současně i větší libertin než já [smích]

Výsledky některých zdejších přispěvatelů by mne fakt zajímaly. Nohejla tipuju někam mezi Ariela Šarona a Adolfa Hitlera [smích]

46877

23.03.2005 23:45

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Emma Bovary 62.?.?.?

Zorba zatím nejvtipnější příspěvek ve zdejší debatě ale vážněji zřejmě to bude trochu složitější než jak to maluješ.

46880

24.03.2005 00:01

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Emma Bovary 62.?.?.?

Zorbo ta silná vlna antiamerikanismu o které píšeš by mohla částečně zeslábnout až odejde Bush z úřadu. Je jedno kdo přijde po něm jestli Hillary, John McCain nebo Arnold. Všechno jsou to lepší varianty než to co je tam ted.

46882

24.03.2005 01:55

Ještě více holocaustu!

Ještě více holocaustu!

Emma Bovary 62.?.?.?

Joschka Fischer prošel v tomhle směru zajímavým vývojem. Existuje prý nějaký záznam jěště z dob kdy byl "revoluční marxista" z jakéhosi srazu kde se provolávalo "Smrt Israeli".

46892

24.03.2005 23:04

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Emma Bovary 62.?.?.?

O tom prodeji israelské vojenské technologie Cíně moc nevím ale mám dojem že se to jen plánovalo a pak z toho Israelci pod tlakem USA vycouvali.

46976

26.03.2005 00:20

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Emma Bovary 62.?.?.?

>Zajimave je, ze v zadnych zidovskych konspiracich jsem neslysel o Albertu Einsteinovi. Nevymyslel on Teorii Relativity jenom aby v nas vybudil jakousi iluzi o svete a vesmiru kolem? Neni to vlastne vsechno velka sionisticka konspirace? Vsadim se, kdyby si arijsti vedci dali praci, zjistili by, ze Zeme je vlastne placata a vsechny druzice a cesty na Mesic a tak podobne je jenom konspirace z arijcu tahat penize, ze ano...<

Einstein ač Žid byl odpůrce sionismu.

47103

30.03.2005 23:30

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Emma Bovary 62.?.?.?

>Zirinovskij, rusky zid a rusky nacionalisticky politik, vyzval v 2004 roku v ruskej televizii, zastrelit na Cervenom namesti verejne a live pred kamerami desat poslancov, desat generalov a desat statnych uradnikov, ako sucast boja proti korupcii.

Okrem toho dostal zid Zirinovskij dnes v ruskom parlamente po
papuli od inneho poslanca-karatistu potom, co ho Zirinovskij oplul.
Zrejme jedina ucinna metoda na nich.
<

Žirinovskij je jen poloviční Žid po otci (skutečným jménem Edelstein. Krom toho je to blázen.

>Ono to ti zidia musia mat tie popravy a vrazdenie zrejme v genoch. Inac si tie zverstva na milionoch nevinnych Rusoch v CCCP skrz sionisticko-bolsevisticke svine vysvetlit neviem.
<

Termín "sionisticko-bolsevický" je IMHO nesmyslný. Sionismus a bolševismus jsou dvě rozdílné ideologie viz tento názor Winstona Churchilla http://www.prop.sk/sionizmus_vs.htm. Dobře je popsán vztah sionistů a bolševiků během ruské revoluce v Dějinách Židovského národa od Paula Johnsona.

47529

01.04.2005 16:28

Wolfowitz prezidentem Světové banky aneb Kozel zahradníkem

Wolfowitz prezidentem Světové banky aneb Kozel zahradníkem

Emma Bovary 62.?.?.?

Včera tohle téma probírali i ve zprávách na České Televizi. Vyjadřovali se k tomu šéfredaktor Literárek Patočka a ředitel Občanského institutu Roman Joch. Zatímco Jakub Patočka to hodnotil doslovně uplně stejně jako Stwora (udělali kozla zahradníkem) konzervativec Joch to obhajoval a tvrdil že Bush jmenoval Wolfowitze do čela World Bank (a dalšího neo-cons Boltona vyslancem u OSN) poněvadž chce tyto nefunkční instituce reformovat.

47705

04.04.2005 00:00

Poděkování

Poděkování

Emma Bovary 62.?.?.?

>Priatelia v zahranici
prosim rozsirujte slovensku
stranku : www.prop.sk
/pan Stwora prosim pustite tuto vyzvu,vdaka/<

Běž s tím někam Milane. Ludácká stránka kde je oslavován klerofašistický Slovenský štát.Fuj

47879

05.04.2005 20:50

Poděkování

Poděkování

Emma Bovary 62.?.?.?

carodejnik:
Washington Post? To je ten plátek co poslal do penze Trickyho Dicka? To byl celkem záslužný čin.
Když jsem zmínila ludácké pozadí propu měla jsem na mysli třebas tohle http://www.prop.sk/oaza.htm.
Dovedu si živě představit jak podobný článek sesmolí nějaká stalinská komunistka jen s tím rozdílem že to bude o období 1948-89.

48070

06.04.2005 00:54

O demokracii, ktorá sa čím ďalej, tým viac začína podobať na tyraniu...

O demokracii, ktorá sa čím ďalej, tým viac začína podobať na tyraniu...

Emma Bovary 62.?.?.?

Trodasi kam chodíš na ty ftipy? Ten s těma dvouma maníkama z Ku-Klux-Klanu je povedený.

48096

06.04.2005 18:31

Spravedlnost na více způsobů

Spravedlnost na více způsobů

Emma Bovary 62.?.?.?

Král je typickej pravičáckej autoritář jak prase. Jenom by vynášel rychlé soudy a věšel. Represe, represe, represe. At mi někdo vysvětlí proč ve Skandinávii kde to s tím "pseudohumanismem" asi dotáhli nejdál je celkově nízká kriminalita (např ve srovnání s USA).

48171

06.04.2005 22:35

O demokracii, ktorá sa čím ďalej, tým viac začína podobať na tyraniu...

O demokracii, ktorá sa čím ďalej, tým viac začína podobať na tyraniu...

Emma Bovary 62.?.?.?

Roberte ten Dick Cheney (nebo jak ty svým neopakovatelným způsobem komolíš na Chimney [smích] ) je taky Žid? Já měla za to že je to typickej W.A.S.P.

48215

07.04.2005 23:27

O demokracii, ktorá sa čím ďalej, tým viac začína podobať na tyraniu...

O demokracii, ktorá sa čím ďalej, tým viac začína podobať na tyraniu...

Emma Bovary 62.?.?.?

trodas: Vzhledem k názorům pana Nohejla je docela pravděpodobné že by se s tím ultrakonzervativním bigotním Židem co nemá rád lesby v něktrých věcech i shodl(teda minimálně v tomhle bodě).

48370

08.04.2005 20:06

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Emma Bovary 62.?.?.?

Leto Atreides: Martin má asi na mysli Freda Leuchtera. Jinak argumenty "holocaust deniers" byli celkem solidně vyvráceny v soudním procesu prof.Deborah Lipstadt versus David Irving v Británii před pár lety. Samozřejmě někteří budou furt opakovat mantru o tom že ten soud
byl určitě zmanipulován Židy ale s tím nic nenaděláte lidská blbost je neporazitelná.

48493

09.04.2005 18:28

Výročí masakru v Dair Yasin

Výročí masakru v Dair Yasin

Emma Bovary 62.?.?.?

Jerry: Dík za zajimavý odkaz.

48573

11.04.2005 17:02

Premiérem opět komunista?

Premiérem opět komunista?

Emma Bovary 62.?.?.?

>Českými premiéry byli doposud samí komunisté s výjimkou Václava Klause a Stanislava Grosse (ti byli však pro změnu obklopeni komunisty).<

Vladimír Špidla taky nikdy nebyl členem KSČ. Zeman byl ve straně jen během "pražského jara" a s nástupem Husáka sám vystoupil.

48786

11.04.2005 17:07

Výročí masakru v Dair Yasin

Výročí masakru v Dair Yasin

Emma Bovary 62.?.?.?

>A kdyz se nasel politik, co se proti Syranum otevrene postavil, zustala po nem 10 metru hluboka dira v zemi, ze ano...<

Jestli to má být narážka na atentát na Rafiqa Haririho tak zatím nebylo prokázáno že v tom má prsty syrská tajná služba. Přihlásila se k tomu nějaká saudská teroristická skupina.

48787

12.04.2005 15:40

Výročí masakru v Dair Yasin

Výročí masakru v Dair Yasin

Emma Bovary 62.?.?.?

Něco z bolševických Halo Novin

http://www.halonoviny.cz/index.php?id=59486

48875

12.04.2005 21:23

Kanadský premiér šlápl do výkalů

Kanadský premiér šlápl do výkalů

Emma Bovary 62.?.?.?

Peter Veliky: Pořád lepší jsou ti liberálové než konzervy kteří lezou do pozadí Bushovi se Šaronem. V Kanadě bych taky volila liberály nebo tu druhou stranu co je nalevo od liberálů.

48907

19.04.2005 19:46

Ernest Zündel oslaví šedesáté šesté narozeniny - pošlete mu pohlednici

Ernest Zündel oslaví šedesáté šesté narozeniny - pošlete mu pohlednici

Emma Bovary 62.?.?.?

Osobně tuhle kauzu sleduji s určitou škodolibostí. Je jasné že Zundel je spíš co jiného neškodný blázen a jeho stíhání je absurdní. Na druhou stranu je usměvné když se demokratického zacházení a svobody slova dovolává člověk který za idealní společenské zřízení považuje systém který jakoukoliv svobodu slova tvrdě potlačoval (rozuměj Německo 1933-45). Ale i tak budme demokraté a nechme Zundely a jim podobné svobodně hlásat svoje bláboly. To prosím nezaměnovat za diskusi s těmito lidmi ta je zbytečná jako je zbytečná diskuse s vyznavači UFO nebo zastánci názoru že Země je placka. Lepší než Zundela zavřít by bylo udělit mu cenu Bludný balvan co dostávají různí astrologové a podobní šarlatáni.

49711

20.04.2005 00:32

Válka v židovské obci se přiostřuje:

Válka v židovské obci se přiostřuje:

Emma Bovary 62.?.?.?

Když se u nás v Praze Židi poperou tak jenom nožem nebo sekerou [mrknutí jedním okem]

49751

20.04.2005 22:56

Ernest Zündel oslaví šedesáté šesté narozeniny - pošlete mu pohlednici

Ernest Zündel oslaví šedesáté šesté narozeniny - pošlete mu pohlednici

Emma Bovary 62.?.?.?

Vlado cituji z vaší reakce na "duchaplného" pana "Lva" který tu šíří své prostoduché "názory" již nějakou dobu.

>Vy na mě působíte dojmem člověka, který zastává jenom takové názory, které pouze jemu mohou přinést největší užitek. Mám na mysli to typické, staromódní myšlení - nejsem homosexuál, homosexuálové se mi štítí, tak proč jim dávat nějaká práva? Nejsem vrah, tak proč vrahy nepopravovat, když se mě to netýká? Zuendel jako já nenávidí židy, tak proč ho nepodpořit... To je velmi omezené egoistické myšlení. Já jsem zastáncem altruistické, principiální, praktické filozofie, a proto se mé názory budou s vašimi často rozcházet.

Pokud chcete diskutovat, tak argumentujte. Pokud argumenty nemáte, tak dál kritizuje a urážejte. Ono i to je již o vás dostatečně vypovídající.<

Skvěle podáno.

49947

21.04.2005 20:05

Vybíjení tuleních mláďat v Kanadě

Vybíjení tuleních mláďat v Kanadě

Emma Bovary 62.?.?.?

Prosím takové články už víckrát ne. Nebo budu zvracet.

50070

21.04.2005 20:09

Jiří Paroubek

Jiří Paroubek

Emma Bovary 62.?.?.?

Paroubek je mi osobně dost nesympatický a nevíc mi připadá že je trochu hloupý. Vzpomínám si že v roce 2002 před velkým summitem NATO v Praze v TV diskusi předpovídal velké demonstrace které svým rozsahem a násilnostmi předčí ty když v Praze zasedal IMF a World Bank. Jak to nakonec bylo si jistě mnozí z nás pamatují. Paroubek se fyzicky hodně podobá na starostu města Springfield Quimbyho z TV seriálu The Simpsons.

50071

23.04.2005 20:10

Teroristická skupina, která se nekonala

Teroristická skupina, která se nekonala

Emma Bovary 62.?.?.?

Potřebuji vysvětlit rozdíl mezi ricinem a ricinovým olejem. Olej snad není jed učinkuje jen jako laxativum a nutit ho pít své odpůrce byla oblíbená zábava italských fašistů (viz scéna z Felliniho filmu Amarcord).

50333

24.04.2005 22:03

Teroristická skupina, která se nekonala

Teroristická skupina, která se nekonala

Emma Bovary 62.?.?.?

Halo Noviny jsou špatné noviny už z principu protože jsou to stranické noviny což je svým způsobem unikum nejen v rámci České republiky ale i mezinárodně. KSČM má nejpočetnější členskou základnu proto si může jako jediná strana dovolit vlastní noviny. Další pokusy o stranické noviny (ODS- Telegraf, KDU- Lidová demokracie) skončily logicky krachem.

50475

30.04.2005 18:12

Týrali Češi cikány, nebo naopak?

Týrali Češi cikány, nebo naopak?

Emma Bovary 62.?.?.?

Tábor v Letech byl zřízen za vlády Rudolfa Berana během tzv 2.republiky na podzim 1938. Za protektorátu se z toho stala přestupní stanice do Auschwitz-Birkenau.

51007

01.05.2005 23:23

K diskuzím za články

K diskuzím za články

Emma Bovary 62.?.?.?

Modráček asi bude moudrý velmi starý muž jak o něm zpívá Nohavica když nehodlá své názory ani o mm měnit. K takové sebejistotě bych se taky chtěla někdy dopracovat. A nebo se tomu říká fanatismus?

51126

02.05.2005 14:08

Žádná válka proti terorismu neexistuje

Žádná válka proti terorismu neexistuje

Emma Bovary 62.?.?.?

Leho ty to máš jednoduchý. Kdo krituzuje USA a její armádu je bývalej komouš odchovanej Rudým Právem a basta. Závidím ti [smích]

51209

02.05.2005 23:01

Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

Emma Bovary 62.?.?.?

Funny příspěvek je sice podepsaný Žid nicméně soudím že autor nemá nic s Židy společného. Bud je to nějaký nežidovský příznivec Bushe a Šarona nebo druhá možnost někdo kdo Židy nemá rád a jenom tak provokuje.

51258

03.05.2005 18:52

Žádná válka proti terorismu neexistuje

Žádná válka proti terorismu neexistuje

Emma Bovary 62.?.?.?

>Uz me serou marxisti kteri zavirovali tyhle stranky.<

Sem do diskusí chodí nějací marxisti? Kteří konkrétně? [smích]

51414

03.05.2005 21:19

K diskuzím za články

K diskuzím za články

Emma Bovary 62.?.?.?

>Alberte, v Costa Rica nejsou zadni zide?<

To by mne taky zajímalo.

51438

04.05.2005 00:27

Žádná válka proti terorismu neexistuje

Žádná válka proti terorismu neexistuje

Emma Bovary 62.?.?.?

>Staci si precist svetovy tisk a dozvite se, ze prezident Bush mel pravdu a prznal to LeMonde-(angl.vydani),Der Spiegel, dokonce i GB Observer a New York Times z tech hlavnich a dalsi. A sice bylo to v tydnu, kdy v Libanonu byla velka protisyrska demonstrace! (kdybyste to nahodou hledal)!<

Josef ten článek z Observeru vyšel i česky v Blistech. Observer je nedělní vydání Guardianu a to jsou noviny spíš nalevo které ale (stejně jako Blisty) uveřejnují poměrně široké spektrum názorů a někdy zámerně provokují a hrají si na advocatus diaboli tím že uveřejnují názory které jsou v rozporu s většinovým názorem čtenářů kteří asi zrovna USzahraniční politiku dvakrát nadšeně nepodporují. Je to spíš takový intelektuální kopanec a pokus stimulovat přemýšlení takže z toho nedělej dogma ve stylu "už i ti levičáci píšou že Bush měl s tím Irákem recht tak to musí být tuplem pravda". Na konec i tady na Zvědavci byl před časem zveřejněn článek od leha tak i to by se dalo použít pro podobnou argumentaci "Už i ten Zvědavec přiznává ..".

51463

06.05.2005 13:32

Holocaustová pumpa nekončí

Holocaustová pumpa nekončí

Emma Bovary 62.?.?.?

Fakt že tento článek byl uveřejněn i na oficiálních stránkách neonacistického Národního Odporu je myslím víc než výmluvný. [oči v sloup]

51805

09.05.2005 06:22

Parodie na největšího Čecha v režii České televize

Parodie na největšího Čecha v režii České televize

Emma Bovary 62.?.?.?

No nedopadlo to tak nejhůř. Jenom v první stovce chybí Gustav Mahler místo přiblblého polofašouna Landy. Když Kafka a Freud proč ne Mahler?

52070

09.05.2005 09:28

Parodie na největšího Čecha v režii České televize

Parodie na největšího Čecha v režii České televize

Emma Bovary 62.?.?.?

>Dr. Železný taky nezabodoval<

Dr.Železný zato zaslouženě zabodoval v té druhé soutěži (nebo antisoutěži?). Na Klementa Zlína a Standu Grosse to sice nestačilo ale i tak upřímně gratuluji.

52098

09.05.2005 17:29

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Emma Bovary 62.?.?.?

>Irak neobsadil Kuvajt?<

To ale bylo v roce 1990 poté následovala první válka v Zálivu a irácká armáda byla z Kuvajtu vyhnána.

>Nepodporoval palestinske teroristy?<
Irák nebyl jediná země který podporoval palestinské skupiny bojující proti israelské okupaci. Podobně činí i tucet dalších arabských zemí a je to celkem pochopitelné.

> Neignoroval podminky primeri? Asi se mi neco zdalo, ze ano...<
Konkretizovat prosím já o ničem nevím. Před druhou válkou Irák všechny rezoluce OSN tykající se kontroly jeho zbrojního arsenalu bezchybně plnil.

BTW: Tahle debata ale měla být o Afghánistánu což je trochu jinačí případ zde snad byla americká akce i oprávněná na rozdíl od Iráku. Jiná věc je způsob provedení.

52133

13.05.2005 12:21

Václav Havel

Václav Havel

Emma Bovary 62.?.?.?

>O Václavu Havlovi by se dala napsat celá kniha<

Už se stalo a ted nemyslím hagiografický životopis od Edy Kriseové.
John Keane: Václav Havel- politická tragédie v šesti dějstvích. Doporučuji přečíst i panu "Královi" možná potom budou dávat jeho články aspon trochu smysl.

52466

13.05.2005 13:30

Václav Havel

Václav Havel

Emma Bovary 62.?.?.?

leho: Co ty máš furt proti tomu Hollywoodu (Btw: tady seš na jedné lodi s Nohejlem [smích] ) Forest Gump nebo American Beauty nejsou špatné filmy.

trodas: Mám dojem že to že zbrojní trhy které jsme po roce 1989 vyklidili po nás obsadili Amíci je mýtus z českých hospod. Za komunistů se vyváželo hlavně do zemí jako KLDR, Lybie nebo Sýrie a pochybuji že po nás tam začali vyvážet Američané.

52479

13.05.2005 15:02

Václav Havel

Václav Havel

Emma Bovary 62.?.?.?

Petros: On to nezveřejnil jen klerofašistický prop ale i tyhle stránky www.ksm.cz. Ale jinak nic proti je to zajímavé.

52495

13.05.2005 21:03

Václav Havel

Václav Havel

Emma Bovary 62.?.?.?

copaaallegro: Katz to myslím trefil ten tvůj "textíček" sice neznám ale taky tipuju že je to z životního a jediného (víc toho myslím naštěstí nenapsal) díla "spisovatele" Adolfa Hitlera. Že by oblíbená četba před spaním [smích]. O tom textu co tu postoval Petros nikde netvrdím že stojí za prd naopak přijde mi to docela zajímavé stejně jako klerofašistům z propu a rudým mládežníkům z KSM. Svědčí to hlavně o Havlově silné naivitě. Se seržou lehem žádnej společnej zaplivanej kancl nesdílím a navíc se z tak 85 procent názorově rozcházíme takže smysl tvojí rádobyvtipné poznámky mi uniká.

>Viděl jste někdy nějakou hru Václava Havla? Zřejmě ne. Kdyby Havel nebyl disident tak, by po těch jeho divadelních skvostech neštěkl ani pes.
<

Dano ty jsi vystudovala teatrologii? A viděla jsi už nějakou hru od Becketta? Nebo od Ionesca? To je skoro tak absurdní jako ten Havel.
Zřejmě preferuješ klasičtější autory. Čechov? Ibsen? Shakespeare nebo snad antické drama?

52549

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 5

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 1

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 2

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 6

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 1

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

Měnové kurzy

USD
25,74 Kč
Euro
27,80 Kč
Libra
31,47 Kč
Kanadský dolar
18,21 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,33 Kč
100 japonských jenů
23,72 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,56 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 582,60 Kč
1 unce stříbra
369,43 Kč
Bitcoin
173 305,56 Kč

Poslední aktualizace: 3.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 685 303