Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Pavel -Čert- Němec

Nalezeno 1328 příspěveků, 28 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.01.2006 19:08

Protikomunistický odboj

RE: Kruta pravda

Pavel -Čert- Němec 82.?.?.?

>V souladu zili az do te doby, nez se rozhodli Izrael vymazat z
>mapy sveta. Kazdy slusny clovek musi podporovat stat s dobre
>pracujici demokracii a odsoudit stat, kde nefunguji ani
>infrastruktury a je ovladan po zuby vyzbrojenymi krvelacnymi
>zlocinci. Tezko slusneho cloveka presvedcite svymi nesmysly.
>Civilizovana spolecnost vi moc dobre co se na Strednim vychode
>deje.

blahniku, ty bys potreboval nakopnout do prdele, aby sis uvedomil co je pricina a nasledek, a ze problem nenastal kdyz sis na ni potom sedl a zabolela te, ale uz kdyz sem te do ni nakopl... [chechtot]

86260

02.01.2006 05:57

Protikomunistický odboj

RE: OT - hodnoceni prinosu Microshitu svetu

Pavel -Čert- Němec 82.?.?.?

Jste vedle jak ta jedle. Ta zvysena teplota nevznika nedostatecnym power supply, ale tim, ze pretaktovany procesor vyzaduje zvysene napeti jadra a jako kazde elektricke zarizeni produkuje teplo, ktere normalni vetrak neodvadi dostatecne rychle. Jelikoz sem u Trodase byl, tak vim jak to jeho "monstrum" vypada a muzu ruct, ze to ma nainstalovano naprosto bezchybne a nijak to neprekazi. Vubec nepochybuju, ze to je profesionalni prace, a ze vi co dela, nakonec to neni zadna lacina tretka jako ten vas "profesionalni" smejd. To vase osvedcene prditko by uchladilo leda kulovy kemo. To je reseni na "tiche chlazeni"(s dvouma vetrakama [chechtot] ), nikoliv vykone chlazeni, ktere overclocker potrebuje...

86316

02.01.2006 09:32

Protikomunistický odboj

RE: Kruta pravda

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

To o cem mluvim je kauzalita, zakony akce a reakce, to neni o moji zurivosti. Ale muzu vas uklidnit, zdravotni pojistku bych jiste nepotreboval. Jak se rika, na hruby pytel hruba zaplata - ve vasem pripade zezadu zidli za krk... [mrknutí jedním okem]

86320

02.01.2006 10:33

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Na BL diskuse byla - než ji Čulík zrušil

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Zajimave pocteni, par vypecenych uryvku z reakci:


Jarmila - bývalá bojovnice za ženský pravopis a vymýcení přípony "ová" je klasickým příkladem toho, jak moudrý byl Koniáš.Zabloudila na Zvědavce a je z ní během tří měsíců antisemitka jak vyšitá. Ještě před půl rokem se o Židy nestarala, nalejvala mne vínem a hostila sýrem. Dneska by mne pravděpodobně nepustila přes práh.
Vypadá to jako sranda, ale sranda to není.

---
A stejně jako jsem se snažila na základě literatury, rozhovorů, osobních setkání analyzovat, proč je příchylnost k dubisku snadných vysvětlení tak sladká, tak jsem pročítala Zvědavce, ty pokrytecké články, tvářící se objektivně, to naoko usměrńování trotlů v diskusích.

Nemá cenu se rozepisovat. Stwora je podle mne hovado, přesně ve smyslu, který toto slovo mělo v českém dabingu Kill Billa.

---
Zvedavec je extremne (a) jednostranne zaujata platforma jednoho cloveka s mne zcela neprijatelnym nahledem na svet (a zdaleka nejen na politiku). Nevzdelaneho, zaujateho a zbabeleho (vse mohu na pozadani dolozit fakty).
Vsechno, co kritizuje, dela sam (web server) v mire nesrovnatelne vetsi a ostudne hloupe. Neschopnost (ci lenost) pochopeni souvislosti kolem sebe usti v polosilenou nenavist vuci ostatnim – ne tak vzacna emigrantska nemoc.

Az na ridke vyjimky je Zvedavcova rodina pravidelnych komentatoru znacne ”prosta”.

Zakazovat nema cenu, i kdyz si myslim, ze v posledni dobe si o to umyslne koleduje, aby se mohl vyhlasit mucednikem.
Jeho popularita v CR je pro mne smutnym dukazem toho, jak daleko jeste ma ceska spolecnost k pochopeni zakladnich pravidel fungovani spolecnosti a jak uboha je uroven prehledu svetoveho deni. A to jsem positivni v tom, ze verim, ze se to eventuelne muze zlepsit, obcas si myslim, ze uz to nepujde.

Za sebe muzu rict, ze nenavist vubec neni to, co vuci Zvedavci pocituji.

86323

02.01.2006 10:37

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Na BL diskuse byla - než ji Čulík zrušil

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Ovsem nejlepsi je tenhle prispevek... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

1)Účel serveru www.zvedavec.org je tento:
1) monitorovat jednotlivé osoby protižidovského zaměření
zjišťovat identitu těchto osob (toto se děje zaznamenáváním IP adres, umísťováním tzv. coockies na počítače čtenářů s eventuelní možností umisťování sledovacího software, archivováním jejich příspěvků)
zjišťovat jejich zvyky, koníčky, způsob života, ekonomickou situaci a intelektuální úroveň
Články se na Zvědavci proto pravidelně tématicky střídají, aby se z "respondentů" vytěžilo co nejvíce. Jejich vztah k Izraeli, USA, náboženství, sexu, přírodě atd. Aby se zjistilo, čeho se obávají a naopak.

2) proto dalším účelem tohoto serveru je provokovat

To za účelem vyvolat u čtenářů akci a tuto zaznamenat a následně vyhodnotit. V této souvislosti je naprosto patrné, že šéfredaktor Stwora vyhazuje a cenzuruje ty osoby, které věrohodně vyvrátí tyto cílené provokace - tím totiž škodí jeho "úkolu" a tím je shromažďovat informace o těch, kdo mají antisemitské projevy.

3) vyvolávat u odpůrců Izraele a jeho nepřátel systematicky strach

To provádí Zvědavec tak, že neustále dokola odkazuje na události vyvolávající strach.

Neustále poukazuje na nebezpečí omezení svobody slova, vymýšlí si neuvěřitelné způsoby sledování obyvatelstva kýmsi mocným. Třeba čipy zabudovanými v penězích, nebo implantovanými pod kůži atd.

Dále Zvědavec neustále vyhrožuje válkou, která nás údajně nemine za špatná rozhodnutí státníků, omílá dokola chyby politiků a předvídá ekonomickou katastrofu lidstva, ekologickou katastrofu lidstva, biologickou katastrofu z uniklých vojenských projektů - pochopitelně armády USA nebo Izraele. A tak dále a tak podobně. Optimistické a pozitivní články se na Zvědavci opravdu nevyskytují.

Činnost tohoto serveru je určena pro český a slovenský jazykový prostor a má za úkol přitáhnout pozornost a mapovat názory obyvatel v obou zmíněných zemích, tak i emigrantů.
Podobné servery jako Zvědavec jsou vytvořeny prakticky ve všech významnějších jazycích za stejným účelem jako má Zvědavec a jaké byly výše zmíněny.

Tyto servery mezi sebou navzájem přebírají texty, které jsou stvořeny přímo za účelem výše zmíněných tří bodů.

Vladimír William Stwora je krycí jméno dobrovolníka Mossadu českého původu, který se do Čech dostal podle jeho vzhledu z chazarské oblasti. Jeho hlava je na temeni plešatá od nošení jarmulky - takzvaného šábesdeklu.

86324

02.01.2006 10:40

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Na BL diskuse byla - než ji Čulík zrušil

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

pokracovani...

A proč je dislokovaný v Kanadě? To proto, že získat kanadské pasy bylo pro Mossad vždy nejjednodušší. To popsal přeběhlík od Mossadu agent Hoy Ostrovsky ve své knize Lstí a klamem velmi podrobně.

Výsledky této "operace" Mossadu jsou však darebné. Za celé trvání akce po několika letech vedení Mossadu došlo k závěru, že tato akce je naprostým fiaskem. Monitoring názorů čtenářů Zvědavce nepřinesl žádné výsledky. Neodhalil žádné aktivity, které by směřovali k nějaké akci. Naopak se potvrdilo, že naprostá většina čtenářů se omezuje jen na verbální útoky proti Izraeli a proti Židům a to ještě nevalné úrovně. Na tomto se podílí zejména to, že jde o lidi ne příliš inteligentní ani vzdělané a s nepříliš dobrou ekonomickou situací, kteří si svými výpady pouze hojí své mindráky.

Proto financování celé akce z Izraele je nyní téměř nulové. V té době dobrovolník s krycím jménem Stwora zahájil sbírkovou akci na svou provokační činnost.

Na tom jsou paradoxní dvě skutečnosti. Obyčejní zoufalci, kteří finančně přispívají Zvědavci z toho mála, co mají, jenom proto, že nenávidí monopoly, které podle jejich mínění ovládají jen Židé, tak vlastně podporují Stworovi jeho provokativní činnost. Platí si vlastně sami činnost, která má za úkol je monitorovat, provokovat a zastrašovat.

Toto je pro Izraelský Mossad naprosto normální metoda. Lstí a klamem je heslo Mossadu a na Zvědavci se ho podařilo naplnit mírou vrchovatou.

Není tajemstvím, že tajné služby disponují látkami, které mají možnost poškodit nevratně centrální nervový systém toho, komu jsou podány. Jedná se nejčastěji o látky odvozené z toxinů, jejich nejbližší příbuzným je botulotoxin. Deriváty tohoto toxinu mají sníženou jedovatost a naopak zvýšenou schopnost poškozovat trvale neurony.

Po podání přiměřené dávky člověk pociťuje nevolnost, která trvá až dva dny. Po této době si hůře zapamatovává nové informace, má trvale sníženou schopnost učit se a trvale sníženou schopnost formulovat své myšlenky.

Nejsou žádné přímé důkazy pro to, že přispěvatelé Nohejl a Peleška byly působení těchto derivovaných toxinů vystaveni, ale jejich projev v diskusních fórech je hodně podobný jejich účinkům.

Dále přispěvatelé Karel z Čech, Trodas, Vodník a někteří další, vykazují nepravidelně určité symptomy. Ostatní by si měli dát velký pozor na to, co na Zvědavci napíší, pokud nemají naprostou jistotu, že jim potrava nemůže být záměrně toxikována!

To je celá pravda o Zvědavci a jeho účelu.

PS: Pokud se do určené doby zde zase neozvu, je nejvýše pravděpodobné, že proti mně Mossad a nebo jeho složky provedli akci za účelem umlčet šíření pravdy o projektu Zvědavec.


Omlouvam se za OT, ale tohle fakt neslo... [chechtot]

86325

02.01.2006 11:22

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Na BL diskuse byla - než ji Čulík zrušil

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Ja sem si rikal, kterej komediant to ma na svedomi a on je to NN, tim se to vysvetluje... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

86329

02.01.2006 15:43

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Nevim co ste ucila sve deti za blbosti, ale normalni je rikat pan, pani, stryc, teta, kluk, holka, detatko a to vam vystaci na dost dlouho. Nevim proc vtloukat do male holcicky, ze je zena, zaroven clovek a navrch sme vsici lidi. Ono to asi nebije dostatecne do oci, ale vemte si kolik toho ma v hlave mongoloid Franta z Horni Dolni, o kterym se rekne, ze ma IQ triletyho ditete - uplne nas..no . [chechtot] [mrknutí jedním okem]

86343

02.01.2006 15:48

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Na BL diskuse byla - než ji Čulík zrušil

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

andyo

P.S. :Nebutte lina, mohla ste se podivat i sama... [mrknutí jedním okem]

86344

03.01.2006 09:36

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Na BL diskuse byla - než ji Čulík zrušil

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Pani Jarmilo, jelikoz neustale brojite proti vsem muzum, urcite brojite i proti tem s jarmulkou, proto jste nepochybne antisemita. [chechtot] [mrknutí jedním okem]

86432

03.01.2006 10:20

Protikomunistický odboj

RE: OT - hodnoceni prinosu Microshitu svetu

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Nastavit procesor na maximalni vykon, je dalsi amaterska chyba.
>Vykon se sice nepatrne zvysi, zato narostou problemy. Vzdy je
>lepsi nechat mu nejakou rezervu. Nevim na co Trodas potrebuje z
>procesoru rvat maximum, ale na povidani na Zvedavci, kterym travi
>vetsinu sveho casu u pocitace, to povazuju za blbost. [cool]

Maximalni vykon je relativni pojem. Pri chlazeni tekutym dusikem, by ten maximalni vykon byl uplne jinde nez pri vodnim chlazeni a co sem videl, tak to drzi pri max zatizeni okolo 43°C, coz by to prditko neuchladilo ani ze srandy. A mimochodem to vodni chlazeni zivotnost nezkracuje, ale prodluzuje. Pokud ted nekdo koupi nejlepsi komponenty do herni sestavy a za dva roky prida vykonne vodni chlazeni a pretaktuje procesor a grafiku, tak mu muze vydrzet dalsi dva...

>
>>Jelikoz sem u Trodase byl, tak vim jak to jeho "monstrum"
>>vypada a muzu ruct, ze to ma nainstalovano naprosto bezchybne a
>>nijak to neprekazi.

>Ne to jeho monstrum, se asi vyrabet nebude.
Zavodni specialy se taky nedelaji seriove, tak uz to na svete chodi...

>Nikdo by si totiz k
>pocitaci takovou picu nedal.
Vy mate u pocitace taky peknou picu, kdykoliv se k nemu posadite... [chechtot]

>V kravine mozna neprekazi, ale v
>kancelari, nebo napr. v bance, by to ani z bezpecnostnich duvodu
>u pocitace byt nesmelo.
Kancelarskej kram je stejne drahej jak to chlazeni a na vykonu nezalezi, takze by jenom naprosty pako mohlo napadnout o tom i teoreticky uvazovat, to me fakt nikdy nenapadlo...

>>Vubec nepochybuju, ze to je profesionalni
>>prace, a ze vi co dela, nakonec to neni zadna lacina tretka jako
>>ten vas "profesionalni" smejd.

>No jestli ho to stalo hodne penez, tak to ho lituju jeste vic. To
>prditko je mozna vykonejsi, nez to jeho monstrum. A v kazdem
>pripade bezpecnejsi.
Kdyz myslite... [chechtot]

>Do tedka jste o chlazeni vedel kulovy Nemo, a najednou vite, ze
>Trodas vyvinul nejlepsi chladic pod sluncem. Kdy to budete
>patentovat?
O vodnim chlazeni toho vim tak desetkrat vic nez vy, navic nemam v hlave nasrano, aby mi doslo, ze kvalitnejsi chladici teleso, kvalitnejsi hadicky o vyssim prumeru, vykonejsi cerpadlo, odpovidajici radiator a vic kapaliny v obehu, je lepsi nez smejd s pullitrem vody, kterej musi mit dva vetraky aby to k necemu vubec bylo, coz vyjde nastejno jak mit jeden vykonej vetrak i bez vodniho chlazeni... [cool]

86435

03.01.2006 14:13

Evropský parlament schválil legislativu, která zasahuje do soukromí občanů EU

RE: kódování

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Co takhle rovnou schovavat text do stereogramu a posilat jako MMS, to by si asi leckterej panacek zkazil oci a to nemluvim o silvestrovskych pranich, kdy ten clovek vidi telefon desetkrat i bez toho... [chechtot] [mrknutí jedním okem]

86448

03.01.2006 14:24

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ty jsou překrásné ty vochechule, přímo boží

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Taky ráda muže
>zachraňuji od všelijakých pohrom. [oči v sloup]

Tak me zachrante z financni krize, v pekle se za Vas primluvim... [mrknutí jedním okem]

86452

03.01.2006 15:14

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ty jsou překrásné ty vochechule, přímo boží

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Jestli maji v nebi koncit feministky, tak to vam na to nebe kaslu... [chechtot] [mrknutí jedním okem]

86463

03.01.2006 15:34

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Nejde jen o silu osobnosti a autoritu, ale i o intelekt ;)

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Svata pravda, mlady holky sou od totace dost masakralni lisky podsity a blbky blby, to si clovek nevybere. Ale stejne je miluju a uz se tesim na leto.
http://www.tipmoto.com/images/tipmoto_13429_3.jpg
treba se nejaka chytne [mrknutí jedním okem] A ne abyste ji nekdo koupil driv, hned jak bude sucha silnice, tak bych to chtel resit... [naštvaný]

Nejlepsi je opravdu najit holku, co uz parkrat spadla na hubu a cim mladsi tim lepsi, byt na ni hodny, takova se dokaze odvdecit. Zrovna s jednou takovou du zitra na rande, tak mi drzte palce. [mrknutí jedním okem]

86465

03.01.2006 15:42

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Feministky a bábovky

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Mame podobne kamarady a hlavne souhlas, souhlas, souhlas http://zerospeed.net/smiles/bowdown.gif

86468

03.01.2006 16:22

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Je to blabol....

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Mate jiste pravdu. A je na kazdem z nas jak se k tomu postavime, jestli to obdivujeme nebo se nam to protivi...

86473

04.01.2006 07:59

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Nejde jen o silu osobnosti a autoritu, ale i o intelekt ;)

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

jj, je to GSX 750 Inazuma http://zerospeed.net/smiles/fun_08.gif

86560

04.01.2006 08:31

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Nejde jen o silu osobnosti a autoritu, ale i o intelekt ;)

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

S vama je sranda s obema [naštvaný] , Dnepr uz se skutecne seriove nevyrabi, ale byla to krasna klasika viz.
http://www.dnepr.cz/Images/Dnepr/Sidefr.jpg

Ural se stale jeste vyrabi a nove motocykly jsou nadherne viz.
http://www.dnepr.cz/images/ural/solo/solo750_01.jpg
Ural Solo 750

http://www.dnepr.cz/images/ural/vlk/vlk750_02.jpg
Ural Vlk 750

http://www.dnepr.cz/images/ural/retros/galerie/img00004.jpg
Ural Retro Solo 750

P.S. Aby nekdo zas nerypal, mam rak klasiky, v garazi opatruju relativne vzacnou Jawu 250 typ 590 Sport r.v. 1968, na jare ji chci hodit do chromu a noveho cerneho laku(cerna sjela uz z pasu). [cool]

86564

04.01.2006 09:40

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Nejde jen o silu osobnosti a autoritu, ale i o intelekt ;)

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>>S vama je sranda s obema [naštvaný] , Dnepr uz se skutecne seriove
>>nevyrabi, ale byla to krasna klasika viz.
>
>Vokopirovanej bavorak. [smích]

Kterej se skoro 50 let nevyrabi...

86577

04.01.2006 14:32

Pitrova dohoda

Ja jenom nechapu jednu vec

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Proc to cele nemohlo probehnout v tichosti? V televizi se o tom mluvilo driv nez nejakej zatykac do rakouska dorazil. Mohli mu jednoho dne zaklepat na dvere lidi z Rakouskeho interpolu, popripade ho sbalit i s lyzema ze sjezdovky a byl by klid...

86612

05.01.2006 08:16

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Nejde jen o silu osobnosti a autoritu, ale i o intelekt ;)

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

To je velka skoda, petistovek uz taky moc neni, daji se videt na nejakem srazu, ale na ulici je nepotkate. Ja sem mel to stesti, ze moje masinka stala pekne v garazi, takze ani neshnila a po generalce jela bez problemu i s 50k km na tachometru, vlastne prepisoval sem ji na sebe primo od dedy, tedy sem druhy majitel a zustala v rodine, sem si toho stesti vedom...

86735

05.01.2006 08:53

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Ženské nitro je v podstatě charakterizováno dvěma obdobími. Obdobím tzv. čekání na Prince a obdobím rozum

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Jo, těch normálních je většina. Ale zvláštní je to, že
>chlapy přitahujou především tyhle zlatokopky. Čím to?

Ja vam to reknu na svem priklade. Pritahujou me jen zeny, ktere sou ve finale pekne megery. Normalni hodna zena by to se mnou neprezila a ja bych se dost nudil. Jsem clovek rypavy a mam rad konflikty, zvlast se zenami(do te jejich logiky se da strilet z kulometu...), pritom sem vesmes introvert, ale cert mi nerikaji nadarmo. Nejsem na zadne zlatokopky(ty citim na kilometr), ale snesu vedle sebe jenom inteligentni hezkou zenu, ktera je minimalne takovej parchant jako ja, takovych neni moc. Posledni podobnej vztah trval pres 5 let a znicil me na 2 dalsi roky potom, na zeny sem kompletne zanevrel. A to speju k tomu, ze do stejne reky opet vstoupim... V tomhle nehledejte zadnou logiku. [mrknutí jedním okem]

86741

05.01.2006 09:16

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Bránit svou zemi

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Podle mého názoru by se ale Nobelova cena měla dávat za
>nějaký záslužný čin a ne jenom za to, že jistý státník
>nebyl blázen a idiot jako všichni jeho předchůdci...

Ja myslim, ze i nektery z pristich americkych prezidentu by si zaslouzil nobelovku, pokud nebude blazen a idiot jako tech poslednich par...

86743

05.01.2006 09:26

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Cesi poucuju Americanov o tom, co je to statocnost

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

> Vot eto vsjo.

Fajn, tak zase zalez a neprovokuj...

86744

05.01.2006 09:40

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Urazkou konci diskuze!? Cenzurou!!!

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Ta se myslim jevi slibne i dnes, ne? [mrknutí jedním okem]

86748

05.01.2006 10:51

Protikomunistický odboj

RE: OT - hodnoceni prinosu Microshitu svetu

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Co melete porad dokola o nedoporucovani. To nejste ani schopen
>pochopit jednoduchou vetu, kterou jsem napsal, ze nedoporucuji
>zavadet do pocitace hadice s vodou, jak to udelal Trodas. Ze se
>to da resit mnohem profesionalneji?

My ti Blahniku na tvoje doporuceni z vysoka serem. Vis hovno jak je kdo schopnej profesionalne pracovat, takze je to zbytecny...

>Uz jste se na me vystridali tri a porad hovno.

To je fakt, stridame se a porad meles to samy hovno furt dokola. Hlavou zed neprorazis a proto lidi postupne odpadaji. Ani se nedivim, ze se Trodas vubec nezapojuje, mozna dela prescasy a setri na Prometeia Mach II, aby ti udelal radost... [chechtot]

>Kecate jeden vetsi
>kraviny nez druhej a hrajete si tady na pocitacovy fenomeny i
>kdyz je zcela zjevny, ze jste amatersky samouci. Kopirujete sem
>uceny litanie, kterym ani sami nerozumite. Jeste se od vas nikdo
>nic nedozvedel.

Zato my jsme se od tebe dovedeli samy moudra. Asi vsichni prestanem pracovat v IT a pojedem k tobe na rocni skoleni, debile... [chechtot]

P.S. pan Stwora promine, tohle libovy hovado si neda rict, slibuju ze tuhle vetev nadobro opustim, uz to i prestava byt smesny...[mrknutí jedním okem]

86759

06.01.2006 08:15

Protikomunistický odboj

RE: OT - hodnoceni prinosu Microshitu svetu

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Tady nejde o Billa nebo o USA, at to klidne dela Chu Tsung z Pchjong Pingu. Ja na oknech delam kazdej den, momentalne si nemuzu vybirat, sem z toho casto na vyvrat, ale zily mi to netrha. Jde o to si priznat, ze tento monopol nam serviruje nepruhledny software plny chyb, se kterym ma zkusenejsi uzivatel casto krusne chvilky. To proste uznejte a prestante hajit neco co je neobhajitelne, nejak Vas nechapu... [zmaten]

86876

06.01.2006 08:30

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Cesi poucuju Americanov o tom, co je to statocnost

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Len by ma zaujimalo, ci by ste mi to povedal takto i do tvare.

Asi nepovedal. Jsme zjevne jina krevni skupina, takze bych se s Vami vubec nebavil. Jinak ten prispevek o princech psal Trodas...

86878

06.01.2006 08:40

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Sharon (trochu mimo subjectu)

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Dalsi pohadka o nejakych bunkach. Dneska uz sou lidi tak zblbli, ze si pod tim pojmem nejspis predstavuji teroristy misto bunek v tele...

86879

06.01.2006 09:28

USA platí za svůj mediální obraz

RE: Pro neschopneho stareho Shatterhanda...

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Podle toho co sem pochopil to vypada, ze vlada spis zasponzoruje sve kamarady "ja na brachu, bracha na me". Co si vsimam, tak blbu jako ty je porad dost, kdo to rad cte nema problem se tim pravidelne krmit, zbytek vam na to sere. Ta trocha penez co zustane na propagandu bude jenom pro smich. Kazdopadne kupovat si verejne mineni timhle stylem je dost komicke. Utahnout lidem opasky a pak v novinach blabolit jak se mame skvele atd. mi neco dost pripomina, tobe ne kulisku? [oči v sloup]

86881

06.01.2006 09:32

USA platí za svůj mediální obraz

RE: Například co se z médií nedovíte

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

A ted nam rekni jake procento tech tisicu US vojaku v Iraku slouzilo pred valkou "15 či 20 let a možná i více"... [zmaten]

86883

06.01.2006 11:13

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Cesi poucuju Americanov o tom, co je to statocnost

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Stojane prestante provokovat, je to zbytecny. Verte, ze sem hodne uprimny clovek a lidem rikam co si myslim... To co sem napsal nebylo nic, rekl bych to komukoliv...

86895

06.01.2006 11:28

Pitrova dohoda

RE: Ryba smrdí od hlavy

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

To jo, Rath se s tim opravdu nesere. Predevcirem sem byl na pivku s jednou sestrickou z fakultky v HK. Prej jim maji dvanactky protahnout na 13 hodin a platit za 11, tomu se rika ojeb... [překvapení]

86897

09.01.2006 14:27

Ariel Šaron

RE: Kralovsky cernobile

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>...pak by nemohly vzniknout dvě opravdu teroristické židovské skupiny, >Irgun a Lehi (Šternův gang).

Tak ted je mi to jasny, ten zidovskej terorista leho se pouze prepsal pri zadavani nicku, ono je totiz O hned vedle I, on to mel byt puvodne lehi. Me byl ten smejd hned podezrelej... [velký smích]

87339

10.01.2006 12:56

Co se v mládí naučíš...

RE: Chteli byste byt opet ditetem v teto dobe?

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Neni divu ,ze mnozivoli sebevrazdu ,kdyz poznaji svet do nehoz byli >vrzeni,Australie ma nejvetsi procento sebevrazd mladych

Ja sem myslel, ze Japonsko [zmaten]

87464

10.01.2006 13:10

Co se v mládí naučíš...

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Al dete pani Jarmilo, ukazte mi jedine desetilete dite, ktere cte Zvedavce. [chechtot] Mimochodem kazdy maly kluk se radsi podiva na slecnu tydne. Ale abych neutikal. Zadejte si do vyhledavace v seznamu slova jako sex,porno,oral,anal a ja nevim co jeste. Vypadnou Vam hodne dlouhe seznamy s mnohem zajimavejsim obsahem. Dnesni deti nevyrustaji v pocitacove negramotnosti jako Vy. S internetem se nauci zachazet velmi rychle a nejakej rozmazanej obrazek na Zvedavci je rozhodne nevytrhne...

87467

10.01.2006 13:33

Co se v mládí naučíš...

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Ale hovno pani Jarmilo, jste nechutna(co kdyz si to precte desetilete dite) a navic vedle. Za vsechno uvedu, ze nemala cast pornoherecek odchazi do predcasneho pornoduchodu a zaklada si vlastni pornoagentury a distribucni site...

-Jen tak pro zajimavost sem ten obrazek poslal kamaradce, vek 29, deti miluje, vysledek:

ona: Tvůj ideál? [smích]))))

ja: muj rozhodne ne. delam pruzkum, pisu na jeden webzin, kde se nad tim jedna pani strasne pohorsovala, tak sem chtel reakci od nejake jine zeny ona je trochu feministka....

ona: Podle me je to dobra recese, v zadnem pripade me to nepohorsuje [smích]

87472

10.01.2006 13:43

Co se v mládí naučíš...

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Druha reakce od stejne stare zeny: Ja vim to uz mi prislo, verim, ze by se to mnohal panum asi libilo [smích]........s kombinovat a sladit to bylo urcite hodne tezke......

87473

11.01.2006 12:38

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Vemte problem s muzi ,ze stran zen,co vlasten cas z muzu nadelal .

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Ja spadam asi do kategorie 10, nicmene i ja sem se ted nasral a vytahl do boje a jsem na pocatku vztahu s uzasne krasnou a milou zenou se silnou osobnosti, coz je presne to co marne hledam uz nekolik let...

Kazdopadne to co jste napsal by se dalo lehce po par upravach vztahnout na zeny, zas tak velkej rozdil v tom neni, u poloviny by stacilo pouze zmenit pohlavi...

87619

11.01.2006 13:05

Co se v mládí naučíš...

RE: Rozumná řeč pane Vandale

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Ptám se: kdo ovládá celý svět? Feministky? Nikoliv.
Buh da nebude, aby feministky prznili tento svet z pozic nejvyssich... [vyplazený jazyk]

>Je jedno, kteří lokajové plní rozkazy seshora mocných
>finančních oligarchií- zda lokajové v kalhotech, či
>lokajové v sukních. To je moje nejnovější zjištění.

Samozrejme, to ste na to prisla ale brzo, doufam ze uz nas prestanete bombardovat temi Vasemi bludy... (nic proti, mam rad nektere Vase prispevky a proti "lehum" Vas budu branit do posledni kapky krve [mrknutí jedním okem] )

87621

12.01.2006 13:36

Ariel Šaron

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Ano je to kultura smrti, ale jejich smrti. V podstate je to sebedestrukcni a smrtonosna kultura odporu proti nespravedlivemu utlaku, tot vse... [vyplazený jazyk]

87756

13.01.2006 08:43

Jak přežít NWO

RE: Mimo

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Podle me jedina smysluplna izolace je v prirode, v nasich pomerech asi v lese. Vzit si tyden dovolenou, nakoupit jidlo,vypnout telefon, sednout si pred chatu a poslouchat sum lesa a zpev ptaku, kurak si pri tom muze vychutnavat cigaro. Pak uz je pouze problem zastavit tok myslenek... Bohuzel ten navrat zpatky do reality nebyva vetsinou moc prijemny, ale ta ocista ma kazdopadne svuj smysl.

87870

16.01.2006 10:40

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Saddám

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Pane Rudo, spousta dnesnich mladych lidi to nema jednoduche ani tady v Cesku i bez emigrace, tim ste si zase neprosel Vy...

88533

17.01.2006 09:03

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Saddám

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Nevim do jake miry je Bush diktatorem ve sve zemi, ze ho
>prirovnavate k Husejnovi a take si nemyslim, ze ma neomezenou moc
>a disponuje s ni. Vim jen, ze nebude u moci desitky let, jako
>vetsina krutych diktatoru. Myslim, ze to trochu prehanite.

Zaplat panbuh, ze tam nebude desitky let, nicmene mam pocit, ze se pak pouze vymeni klika a vratnej zustane stejnej...

88681

17.01.2006 10:12

Jak by to mělo být a není

RE: ráj na zemi

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Ja Vam seru na nejakeho boha, kaslu Vam na cirkev, vylhany sliby a vyhruzky. V kazdodenim zivote se zodpovidam za sve ciny pred svym svedomim, nemusim behat do kostela a modlit se k figurce nebo dvema skrizenym fosnam. Dokazu milovat, dokazu mit pocit viny, dokazu napravit co jsem spachal a dokazu si odpustit. Jestli Vy to nedokazete, tak si klidne zalezte do kostela nebo si ty svoje rikanky povidejte kde chcete, ale u me ste obycejny srab a slaboch, kterej prijit o tu svou virtualni realitu, tak se asi pokali a skoci z mostu, nemam k Vam ucty co by se za nehet vesla... [naštvaný]

88692

17.01.2006 13:58

Jak by to mělo být a není

RE: ráj na zemi

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

ok, odpoustim, ale obavam se, ze pri dalsim panbitchkarskym prispevku se mi zacne opet otvirat kudla v kapse... [mrknutí jedním okem]

88720

17.01.2006 14:19

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Saddám

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Myslim, ze vyraz "mam pocit" neni to same jako "vim", pouze tusim...

88722

17.01.2006 15:34

Věčné Lety

RE: Pokus o odpověd na závěrečnou otázku

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

vyhra v loterii, bohaty manzel, rocni dovolena z vydelanych penez atd. Tech moznosti je cela rada. Ale hlavne myslim, ze pani Bovary nemela na mysli lidi s "holou prdeli", ale ty co si nepracovat muzou dovolit...

88732

18.01.2006 08:14

Jak by to mělo být a není

RE: ráj na zemi

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

To jste me nepochopil. Necitim se vubec dokonaly, casto mam o sobe pochyby a jiste, kdybych nekoho nestastnou nahodou zabil, tak si to budu vycitat do konce zivota. Hlavni je ale to, ze na sve ceste zivotem nepotrebuji zadne falesne bohy, at uz je to ten Vas, penize nebo cokoliv jineho.

Vite Vy mi tu mozna boha primo nevnucujete, ale porad tu vysvetlujete, jak je to ta spravna cesta a pro me je to v jine podobe jedno a to same. Zkuste napsat 10 prispevku bez toho pambickarskyho patosu a muzeme se normalne bavit, nemam s tim problem...

88901

18.01.2006 08:16

Jak by to mělo být a není

RE: ráj na zemi

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Myslim, ze ted ste to vystihl.

88903

18.01.2006 15:13

Věčné Lety

RE: Věčné Lety

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

No ja mam treba dost alergii na machyrky v obleku s kravatou a ve vlaku si sednu radsi mezi prachobycejne lidi, kam radim i sebe. Kdyz sem jezdil z Prahy v noci rychlikem, tak sem casto sedal mezi slovenske cigany a necinilo mi to zadne potize. Dvakrat sem s nima i slusne popil a i kus kurete sem vyfasoval. Pravda jeden mi provolal pulku kreditu a vykouril dost cigaret, ale srandy bylo dost, nejvic kdyz sem rekl, ze sem z Prerova. Hned kazdej, ze tam ma svagra, sestrenici nebo strycka a jaky sou to v Prerove cigansky hajzli, to meli panove skutecne pravdu. Ono je asi opravdu rozdil mezi ciganem ze slovenskeho venkova a ciganem z gheta u prerovskeho nadrazi... [chechtot]

88967

19.01.2006 08:37

Jak by to mělo být a není

RE: ráj na zemi

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>>Vite Vy mi tu mozna boha primo nevnucujete, ale porad tu
>vysvetlujete, jak je to ta spravna cesta a pro me je to v jine
>podobe jedno a to same.

>
>Jinými slovy - vy můžete psát cokoliv, s čím
>nesouhlasím a já mám mlčet, protože vy nesouhlasíte. Co
>je tedy potom diskuse? Nebo preferujete monolog?

To je samozrejme blbost. Ja Vam nevnucuju, ze abyste spravne zil, tak musite zapomenout na neexistujiciho boha a zacit pouzivat vlastni rozum, coz Vy v obracenem gardu s chuti cinite....
>
>>Zkuste napsat 10 prispevku bez toho pambickarskyho patosu a
>muzeme se normalne bavit, nemam s tim problem...

>To samozřejmě můžu. Chcete se bavit třeba o počítačích
>nebo autech? [mrknutí jedním okem]

Chci se bavit o tematech nastolenych, pokud se bude clanek tykat pocitacu nebo aut, tak se klidne budu bavit o pocitacich a autech...

>Pokud se to týká tématu podstaty života, tak to, žel, asi
>jinak nejde, jelikož jsou to stěžejní otázky a výchozí
>body...
Ok, vzdavam to a koncim, to vazne nema smysl...

89180

19.01.2006 12:45

Více lží o Íránu

RE: Nahá pravda

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Scaransky si v atlasu sveta zjevne nevsiml Ciny... [chechtot]

A kdyz maji ropu? To je jednoduche. Staci uvalit embarga, donutit protivnika udelat sebemensi chybu a projistotu si jeste neco vymyslet. Pokud jde o valku, tak jde predevsim o verejne mineni, tedy PR...

89208

19.01.2006 15:32

Jak by to mělo být a není

RE: nas nejvetsi problem

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

to je Deutschland, stejne tak to muze koncit IT nebo CO.UK a je to ten samej google...

89224

19.01.2006 15:38

Jak by to mělo být a není

RE: Zázraky

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Nemá to pokaždé stejný scénář. Stává se to i lidem,
>kteří v Boha nevěří. Patrně něco jako "Věř a víra
>Tvá..." Prostě se musí věřit a nemusí to být ausgerechnet
>Bůh [smích]

Klasickej pripad je filipinska "chirurgie" se slepicima vnitrnostma... Ironie na tom je, ze hlupak se muze uzdravit diky svoji blbosti, ze veri v uzdraveni od neceho co neni, zatimco psychicky zdravy jedinec to stesti mit nemusi... [chechtot] [pláč]

89226

19.01.2006 15:57

Jak by to mělo být a není

RE: ráj na zemi

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

velmi vystizne a docela i zabavne...

Kniha Genesis na svém začátku popisuje stvoření světa. Pořadí tvoření bylo - nebe a země(voda) - světlo (den a noc) - nebeská klenba - souš - rostliny - Slunce, Měsíc a hvězdy - živočichové - Adam a Eva. (Gen 1). Zde mne zaujalo, že Slunce bylo stvořeno až po rostlinách, a že vlastně už první Boží Budiž světlo způsobilo světlo bez Slunce. Námitky teologů, kteří chtějí aspoň trochu zachránit tato tvrzení tím, že těch sedm dní je pouze symbolických, narážejí na to, že pořadí tvoření je vlastně nesmyslné - jak by mohlo být světlo bez Slunce a navíc už před stvořením Slunce bylo střídání dne a noci? Byl snad první den stvořen difúzní sdroj světla a střídání dne a noci zajišťoval Bůh pravidelným zhasínáním a rozsvěcením a čtvrtý den už ho to omrzelo a tak stvořil Slunce a do té doby nehybná Země se začala otáčet, čímž Bůh zajistil automatické střídání dne a noci? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

89230

20.01.2006 08:10

Jak by to mělo být a není

RE: nas nejvetsi problem

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Pokud myslite United Kingdom, tak ti maji domenu co.uk a google.co.uk funguje. Jinak google.com ma IP 72.14.207.99 a vsechny dalsi(narodni) domeny co sem zkousel mely IP 216.239.x.x ...

89432

27.01.2006 08:13

Lékárníci si koledují o zrušení monopolu

Tech lekaren je fakt moc

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Pro me jako obcana je mozna vyhodne, ze je na kazdem rohu lekarna, ovsem kladu si otazku "jak je to mozne?" a dochazim k nazoru, ze v tomto pripade nestojim na strane lekarniku. To, ze mnozi z nich zkrachuji, je jenom prirozeny proces, ktery musel po jejich premnozeni logicky nastat. A pokud zacnou zakladni nebo i dalsi leky vydavat lekari, tak pacienta nijak neposkodi jejich ubytek a celemu systemu to jenom prospeje...

90571

30.01.2006 11:10

Lékárníci si koledují o zrušení monopolu

RE: Tech lekaren je fakt moc

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>V jedné trafice se prodá 10 ks.Rudého práva.Myslíte že
>když vedle bude další, tak se poptávka zvětší o 100 % ?

Chytim se vasi paralely a budu pokracovat za Vas. Kdyz se vedle postavi dalsi, tak kazda proda treba 5ks, a kdyz treti, tak jedna zkrachuje a trzby se rozdeli zpet mezi ty dve. Zda se Vam, ze se toto deje u lekaren?

91098

01.02.2006 13:12

Lety, vydírání, vyhrožování, vyvlastnění…

RE: Souhlas

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>PS. vsimli jste si, ze treby vetsi preference pro Zelene
>zpusobili, ze dacani socani budou vice pri voleni zohlednovat
>ekologii, nezvednou hlas pro ekologicky-negativni zakony a tak?

Ty preference Zelenych jsou pro CSSD ale i dalsi opravdovou hrozbou. Tim, ze se ukazalo, ze neni nerealne aby se dalsi hrac dostal do hry, se dal impuls volicum, kteri maji plne zuby stavajicich parlamentnich stran, ale nechcou hazet hlasy do kanalu, a dost mozna budou mit Zeleni ve finale tech procent treba 8.

>PS2. skandalni je pouziti vyvlastnovaciho zakona na veprin - to
>bude socany stat hodne preferenci!
To z hloubi duse doufam. Ceho je moc toho je prilis. Pamatnik pro 300 ciganu neni dalnice aby se hrozilo a vyvlastnovalo, natoz vynakladalo takove castky. To jiste spoustu lidi dost nasere a daji svuj hlas jinam.

91494

02.02.2006 08:20

O rozdílnosti názorů

RE: Naprostý souhlas s panem Stworou

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Me prijde, ze vic skody nadela aktivni blbec nez tlachajici provokater...

91626

02.02.2006 09:28

Je amorální Google trestán?

RE: Co triskou v pozadi na Internetu?

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Telefonum brzo take "odzvoni".

Tem mobilnim asi tezko...

91628

10.02.2006 08:27

Proč se Rusko vzdalo Íránu?

RE: ffe

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Predstavte si jednoduchou situaci: Svetova cena ropy leti nahoru a euro zaroven posiluje vuci dolaru. Logicky se pak dolar stava stale bezcenejsim papirkem. Vzdy je lepsi urcovat cenu strategickych zdroju podle sily sve ekonomiky nez podle cizi. Ale to je jen jedna vec vytrzena z komplexu mnoha dalsich...

92655

23.02.2006 13:33

Irvingovo vítězství

RE: Trodasi,

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Vzdyt je uplne fuk jak byli stari ti co zahynuli nebo jakeho byli pohlavi. Kazda vekova skupina ma sve misto ve spolecnoti. Zivot muj nebo Vas neni o nic mene cennejsi nez trileteho ditete, jenom kvuli tomu, ze si necurame do trenek/kalhotek a umime se o sebe postarat. Ta vyzdvihovana bezbranost jde, pri bombovem utoku nebo kulce do hlavy, do prdele a je to jenom prazdnej zvast!

-to jen takova moje uvaha, spis nez reakce na Aju.

94566

24.02.2006 08:15

Irvingovo vítězství

RE: Trodasi,

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>>Predpokladam, ze vase otazka je vice mene recnicka a odpoved
>>necekate, je prece jasna.
>Mno, paní Ajo, nevím jak panu antiseptikovi, ale mně ta jeho
>otázka připadá spíš principiální než řečnická. Mezi
>Lidicemi a třeba Deir Yassin nebo jinými zmasakrovanými
>palestinskými vesnicemi je z pohledu naší civilizace
>propastný rozdíl a ten (i když jen z malé části) otázka
>pana anitiseptika vystihuje.

Pane Taborsky, ta otazka vystihuje s prominutim hovno. Zeptejte se kohokoliv, jestli si preje aby byl zabit i zbytek jeho rodiny nebo ne. Hadam, ze ve vetsine pripadu si deti nebudou prat popravu svych rodicu a prarodicu, dospeli svych rodicu a deti, prarodice svych deti a vnoucat... [oči v sloup]

94666

24.02.2006 08:59

Zelená hrozba, nebo oživení domácí politiky?

RE: smích je zdravý

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Divim se, ze se jeste nikdo nezminil o reseni z Arakisu... [mrknutí jedním okem]

94667

01.03.2006 12:45

Jak (a proč) se demonstrovalo

RE: Za stav ve zdravotnictví je vinen stát.

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Panu ministrovi Rathovi přestávám věřit, dělá zmatky,
>téměř zdvojnásobil částky za výkony, přitom navršení
>příjmu lékařů může být 103%. Důsledkem bude, že těžce
>nemocní pacienti budou zváni k prohlídkám ne čtvrtletně,
>ale pololetně.

On to udelal, protoze mame extremni prumerny pocet navstev lekare na osobu. Bohuzel casto si ten doktory ty pacienty ani nezve, proste chodi sami. To se musi nejak zmenit a zpusoby jsou pouze dva. Vubec bych nebyl proti pausalni platbe za navstevu, pokud by byla stanovena v rozumne vysi, existovaly jasne stanovene vyjimky a byla by na dlouhou dobu dopredu zmrazena. Nejsem sice za spoluucast pacienta v ordinaci pri stavajicich obrovskych odvodech na zdravotni pojisteni, ale i to omezovani doktoru na vykonech ma sve mantinely...

95277

02.03.2006 12:20

Tajemné Havlovy restituce

RE: Jarmile :)

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

akorat si vynechal pojem erotika, ktery mi na tuhle prdelku sedi vic nez porno, pod tim si predstavim neco tvrdsiho... jinak ale souhlas.

95484

15.03.2006 08:46

Manželský dialog

RE: To je přesný...

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

jo Zavis je hovado, budte rada ze nebyl jeste vic ozralej, mohl ho vytahnouta zacit masturbovat. Nicmene kdyz sem ho onehda videl na oslave kamaradovych kristusek, tak ten jeho pornofolk po par pivech a speku celkem pobavil... [chechtot]

97663

28.03.2006 10:54

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Nevim jak pan Editor a ostatni, ale ja si myslim, ze byste si sve povysenecke arogantni kazani o "pravde" a jinych moudrech mel strcit do anusu. hezky den.

100767

29.03.2006 12:45

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>No - dle mých zkušeností muži mohou být dobrými kuchaři.
>Ale. Časově a finančně náročnými a potřebujou
>většinou někoho k ruce na "ponižující práce" jako je
>škrábání brambor, umývání nádobí apod.

To bude jak kde. U nas plati vesmes automaticky, ze kdyz jeden vari, tak mu druhej aspon oskrabe a da varit brambory, uz jenom proto ze se tim zrychli cely proces, ale nutnost to neni. Osobne nesnasim kdyz se mi nekdo pri vareni mota v kuchyni.

>Naproti tomu ženská umí vykouzlit "z hovna bič" za pár
>šupů a nenadělá kolem toho tolik co chlap, myslím co se
>týče nepořádku, i co se týče prologů.

S tim kouzlenim taky jak kde, ale vesme se rika, ze muz se s tim vic babre(ja casto) a pouziva vic fantazii, takze s tim pletenim hoven to taky nebude uplne pravda. Samozrejme pokud zenska chodi do prace a doma ji ceka jeste fura prace, tak se neni cemu divit, ze pri vareni jede podle navodu a jedno jidlo udela tisickrat stejne. S tim neporadkem zase jak kdo, ja treba nadelam silenej bordel, ale dulezitejsi je jestli si to ten dotycnej po sobe uklidi.

-Obecne nezalezi ani tak na pohlavi jak na vychove, zrucnosti, vztahu k jidlu a vareni a jistem kucharskem talentu. Nejlip jsou na tom ti, co varit umi oba, stridaji se ve vareni, umi se na jidle domluvit, po sobe uklidit a jeste jim to od druheho chutna. My to s partnerkou splnujeme tak z 85%, takze si jeden na druheho nemuzeme stezovat a vo tom to je....

100944

29.03.2006 12:47

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Ovsem pri erekci je to problem jak vestoje tak vsede... [mrknutí jedním okem]

100945

05.04.2006 14:16

Jak to bude vypadat na obecním úřadě aneb co nás ještě čeká...

RE: Halóóó halóó

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

K tomu by to chtelo nejakou vzletnou rikanku jako "Uz sem dospelej kluk, mam pravo na svuj sluk". Pokud se ale nepletu tak uz nejake sdruzeni za prava kuraku existuje, presnej nazev si ted nevybavim...

102214

05.04.2006 14:22

Jak to bude vypadat na obecním úřadě aneb co nás ještě čeká...

RE: A co androidi?

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

tak tak, neni Solaris jako Solaris, mimochodem muj nejoblibenejsi film od Tarkovskeho je asi Nostalghia, dodneska behaji po netu jako jedine titulky co sem k tomu pred par lety v tezke kocovine prekladal [mrknutí jedním okem] A samozrejme Stalker je taky klasika, ale mam toho doma vic... [cool]

102217

13.04.2006 14:02

Jak je to se stávkami studentů

RE: Byt studentem v tomto osvicenem tisicileti je nadmiru tezke, verte mi.

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Naprosty souhlas. Nevim proc by se mel diplomovany clovek trast strachy, ze mu neni jeste 26 a muzou ho bez udani duvodu vyhodit. Take bych jeste pochopil pul roku, ale 2 roky je nehoraznej hnus, kterej by si nikdo z tech, co ten zakon tady haji, na vlastni kuzi zazit nechtel. Staci, ze u nas dost firem vyhazuje po necelych trech mesicich. A nakonec neni problem nekoho vystvat i pak... [naštvaný]

103356

18.04.2006 16:13

O lživé evoluční teorii

RE: Takže paní Jarmilo, když to shrnu...

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Jste krásná- nemají Vás rády baby, jste ošklivá- nemají Vás rádi chlapi. >Atd.,atd.

Ja mám naopak nepohledné inteligentni ženy velmi rád. Jsou to skvělé kamaradky, na které mě nenapadne se divat jako na kus masa(coz neni muj styl obecne) ani ve slabe chvilce, ale pořad je beru jako lidi. V tomhle si hezky zensky nemuzou bejt u chlapu nikdy jisty... [mrknutí jedním okem]

103711

19.04.2006 11:35

O lživé evoluční teorii

RE: Takže paní Jarmilo, když to shrnu...

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Vy si nejak verite... [mrknutí jedním okem]

103779

20.04.2006 09:00

O lživé evoluční teorii

RE: ak sa nemýlim

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Pani Jarmilo, nechapu o co Vam jde. Vy jste taky jako kolovratek a celou dobu se tu tlacha v podstate o nicem. Me osobne a myslim, ze i spouste jinych lidi je uplne jedno jestli se clovek chova podle genu nebo memu, kazdy je za sve ciny zodpovedny a odvolavani se na nejake teorie je pouze vymluva. To jake je povedomi ve spolecnosti stejne zadny Weissman nebo Jarmila nezmeni. Vsechno je to ve vychove a dnes uz i medialni masazi atd. atd.
Napriklad moje partnerka byla v puberte mnohonasobne promiskuitnejsi nez ja. Zatimco ja sem s prvni partnerkou vydrzel(ona se mnou vydrzela [smích] 5.5 roku aniz bych ji zahl, tak moje soucasna mezitim vystridala par desitek partneru ciste pro zabavu. Presto si ale nemyslim ze je devka a verim ji, ze mi nezahne, i kdyz se za ni kazdy otaci(170 vysoka krasna stihla modrooka blondyna). Naopak jeji byvalej ji zahybat zacal,dokonce s kdejakou seredou a kvuli kvalitnejsimu sexu to rozhodne byt nemohlo, verte mi [mrknutí jedním okem][cool] Proste kazdej sme nejakej a jaky si to udelas takovy to mas a trochu toho stesti je samozrejme taky potreba... howk

103847

27.04.2006 08:41

Jidášovo evangelium

RE: Mám pocit, jako bych byl zase na počátku ...

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Jste důkazem, a pro mě potvrzením,
>že opravdová živá víra je permanentní zápas s naším
>"já". [smích]

to je i zivot bez viry... [oči v sloup]

104469

27.04.2006 10:01

Jidášovo evangelium

revisionismus

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Je videt, ze revisionismus ma svou tradici, i kdyz v tomto pripade se jedna spis o revisionismus mytologicky nez historicky, ale zase sou u toho ti zidi... [chechtot]

104475

27.04.2006 12:29

Jidášovo evangelium

RE: Mám pocit, jako bych byl zase na počátku ...

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Bez viry v boha se da zit uplne bez problemu, to se nebojte...

>Jisté je jedno: mnozí věří snůšce nesmyslů.
aspon v necem se shodneme... [mrknutí jedním okem]

104484

28.04.2006 08:35

Jidášovo evangelium

RE: Mám pocit, jako bych byl zase na počátku ...

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>>Bez viry v boha se da zit uplne bez problemu, to se nebojte...
>
>Ale já se přece nebojím... Navíc, žít (???) Jedině
>přežívat. Přežívat jako živá mrtvola, ze dne na den,
>potácet se odnikud nikam, plout jako osamocená loď bez kotvy a
>přístavu, to bych Vám věřil. Ale žít... žít skutečný a
>plnohodnotný život bez hlubšího poznání smyslu života,
>coby Božího daru, to vylučuji, to je nemožné.

Pokud je u vas kotva nebo pristav to, ze si svuj zivot narysujete az do smrti podle pevne stanoveneho mustru dle evangelia, tak je to vas problem. Ja to hlubsi poznani zivota nehledam ctenim knih, ale tim ze zivot ziju. A nemusim verit v boha abych si uvedomil, ze zivot je dar a musim s nim nakladat tak abych ho nepromarnil. Kazdopadne prestoze Vy svuj zivot prozijete dost mozna mnohem klidneji s berlickou o kterou se muzete kdykoliv oprit, tak ja Vam nezavidim ani co by se za nehet veslo. Protoze to co je pro vas kotva jsou pro me pouta a ja si rad zachovam alespon zbytek svobodne mysleni co ve me zustal, protoze to je to co je nejcenejsi a nejhure udrzitelne v jakekoliv dobe i bez falesnych model v podobe neexistujiciho boha a podobnych celebrit!

104592

03.05.2006 16:02

Politika a katolíci

RE: agitka

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

http://www.misspoppy.com/catalog/img/products/magnet/jesus_loves_you.jpg

105004

09.05.2006 09:16

Kateřina Jacques - dobře připravena past

RE: Všichni si hřejí polívčičku...

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

tak tak, jeste bych mozna panu Sworovi veril "nezaujaty pohled z druhe strany oceanu", kdyby na budku dostala nejaka ochrankyne zvirat [mrknutí jedním okem] , ale takhle v tom vidim jenom hodny kluky z Narodni strany, urvanou zenskou ze Strany zelenych a na zasah policie uz se trochu zapomelo...

-Mimochodem ve stredu o tom vysiLA NOVA reportaz, nejspis v 'Navlastni oci', tak se mozna dockame jeste dalsi zajimave verze. No nechme se prekvapit...

105337

09.05.2006 13:40

Kateřina Jacques - dobře připravena past

RE: Jak to tak byva,

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Je celkem jedno kolik mel casu. Jakmile si clovek oblece policejni uniformu, tak zodpovida za ciny, ktere pri vykonu sluzby spacha. Je zcela zcestne se odvolavat na nejake lidske hledisko nebo praci ve stresu. Jednou je to policajt a hotovo. Jestli se nesrovna s jednou hysterkou, tak u policie nema co delat. To ze si o to koledovala porad nemeni nic na tom, ze se mel krotit, podobny manyry patri na vesnickou zabavu...

105361

10.05.2006 08:23

Kateřina Jacques - dobře připravena past

RE: Clanok je zavadzajuci

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Ten prvni clanek je myslim mnohem vystiznejsi nez ten od pana Stwory.

105477

10.05.2006 16:40

Další cihla ve zdi

RE: no,

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>co keby ste si to, namiesto kvilenia o nedostani rozumnej
>odpovedi od "Zvedavcov", nastudovali sam?

hlavne at to nestuduje na tomhle zidovskym webu http://www.sullivan-county.com/id2/index5.htm [chechtot] Zrovna clanek na ktery sem to nasmeroval "Issues on the mythical Palestine" je typickou zidovskou propagandou a tech clanku podobne ladenych je tam mnoho. Nejhorsi je, ze tomu spousta lidi veri.... [pláč]


http://www.flags.net/images/largeflags/WEBA0001.GIF

105530

12.05.2006 09:43

Kateřina Jacques - dobře připravena past

nova

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Tak ta reportaz(Obušku z pytle ven) je uz v archivu. Je tam jak vyjadreni Kateriny, tak toho policajta...

http://www.nova.cz/tvarchiv/?prog=OCI

105632

17.05.2006 14:09

Postřehy našich amerických krajanů

RE: Taky postřeh

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>O.K., ale žít tam a zase se potýkat s tou "českou" náturou,
>to se mě zrovna nechce.

To vite, vsichni chytraci emigrovali a zbyla jenom luza... [chechtot]

106186

17.05.2006 15:13

Postřehy našich amerických krajanů

RE: Neuvěřitelné!

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Sem temer na Vasi strane, je to opravdu vase telo. Jenom mam maly dotaz. Pokud nemam rozhodovaci pravo abych jako otec zabranil potratu, mam pravo si potrat nechteneho ditete vynucovat kdyz je to nakonec podle Vaseho popisu pro dobro one otehotnene? Nebo zeny maji to pravo absolutni?

106196

19.05.2006 07:53

Postřehy našich amerických krajanů

RE: Taky postřeh

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

jak ste prisel na to, ze nekomu neco zavidim, to teda nechapu... [zmaten]

106379

22.05.2006 09:17

Jak smutné

jak smutne

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

I kdyby se Macek skutecne ozenil pro penize, tak by bylo vhodne aby to poprel uz kvuli sve duverive manzelce, takze tim vlastne nedokazal vubec nic. Akorat potvrdil, ze je to zakernej hajzl. Takhle to chlap s chlapem opravdu neresi. Kdyby to nebyl uplnej blb, tak na te konferenci nejdriv Ratha vyzval aby se mu pred kamerami verejne omluvil. Ale co, vic takovych ODSaku, volby se uz blizi a ja o modry straky u koryta rozhodne nestojim... [chechtot]

106639

22.05.2006 11:04

OBSE v „kritickém bodě v boji proti antisemitismu“

RE: 60 let po válce

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Ja si myslim, ze i kdyz je to oznaceni nepresne(chcete-li nespravne), tak uz se ve spojeni s zidy zazilo a da se pouzit. Navic z principu clovek nemusi nesnaset napriklad vsechny rasy aby byl rasista, stejne tak jako nemusi nesnaset vsechny semity(zidy, araby, armeny) aby se dal oznacit jako antisemita. -pokud bych tedy mel byt politicky korektni [mrknutí jedním okem]

106652

25.05.2006 08:44

Jak smutné

RE: Facka zezadu-žádný

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

>Takhle trestám svého syna za nejakou obzvlášte hrubou
>syčárnu, prostě tam, kde domluva, diskuze a vysvětlení není
>na místě.

To je presne ono, vychovny pohlavek se dava sobe nerovnemu. Tezko si asi dokazete predstavit, ze by Vam pri zacinajici senilite zacal davat vychovne pohlavky prozmenu Vas syn nebo, ze by Vas pohlavkoval policista za jizdu na kole po chodniku, zvlast s takovym naprahem necekane zezadu. A o tom to je...

106960

25.05.2006 10:17

Pohlavek jako zrcadlo

RE: Blisty

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Čulík dela dobre, Blisty si musi drzet trochu uroven, to nema s cenzurou nic spolecneho. Prat Rathovi kulku mezi oci je jedna vec a schvalovat to co se stalo je druha vec...

-mimochodem okolo teto kauzy se imho v listech objevily mnohem lepsi clanky nez tady... [oči v sloup]

106962

29.05.2006 11:28

Nejsem a nikdy nebudu rasista

RE: samozrejme,ze je mnoho duvodu k rasismu !

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

me to jde a docela me ten clanek pobavil... [chechtot]

107186

07.06.2006 10:22

„Jsme silní a rozhodní“

s tou podporou ze strany Evropy ma pravdu

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Evropa se jiste pravem ohrazuje proti nekterym jeho vyrokum, ale zvlast po Iraku mela jasne deklarovat, ze se bez jasnych dukazu o snaze Iranu o vyrobu jaderne zbrane nebude podilet na jakekoliv vojenske agresi vuci Iranu ci jakekoliv jine zemi a mela se distancovat od zjevne snahy USraele tento konflikt vyhrotit.

107840

14.06.2006 08:31

Distancuji se od hackování Nezvědavce

nezvedavec

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Jestli to neni jak s tim 9/11 a nehackuji si to sami v zoufale snaze na sebe upoutat pozornost... [chechtot]

108150

14.06.2006 09:15

Velká koalice na obzoru

deficit

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

V souvislosti s deficitem sem si vzpomel na Paroubka, ktery v jedne predvolebni diskuzi rekl, ze statni dluh se sice zvysuje, ale ze je to v pohode a ze se nemusi vracet. Pripomelo mi to jeden z clanku tady na zvedavci. V podstate ma pravdu, nechapu proc by se mely dluhy platit, lepsi je rozhazovat a platit jen uroky... Nakonec podivejme se treba na USA. Mozna se nam blizi ekonomicky kolaps a my jsme tak hloupi, ze se ani poradne nezadluzime a nezvednem si zivotni uroven nez se z eura nebo dolaru stanou bezcene papirky... [mrknutí jedním okem]

108151

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
298 538,57 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 377 980