Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané M

Nalezeno 22 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.01.2004 16:25

Na koho čekají?

RE: Na koho čekají?

M 24.?.?.?

Internet je plny bachorek.

23630

11.11.2005 00:52

Jak to bylo s omluvou za VyHubené

RE: Vazeni diskutujici

M 193.?.?.?

Jasmino,
citim s kazdym mrtvym zidem, ktery za holokaustu zahynul.
Ale pokud ma byt jeden cely narod obzalovan ze 6 milionu vrazd a jestlize ma on i ostatni platit za 6milionu zmarenych zivotu odskodneni, chtelo by to take tech 6milionu vrazd jednu po druhe prokazat. Nebot u vrazdy by nejaké důkazy být měly. Zapisy v matrice, umrtni list, mrtve telo, svedek, nestací tvrzení pána xy, který řekne, že mu za války nacisti zabili 99 príbuzných a tím pádem za ně chce odškosdnění. To je snad fér požadavek ne ? A jestli myslíte že ne, tak já jdu psát seznam svých 999 příbuzných, kteří zahynuli v koncentráku.

77699

taky jsem byl na vojně, taky jsem střežil muničák. Ale dítě bych nezabil.

78640

01.12.2005 03:57

Z druhé strany SMS Mikroplateb

ano,

M 193.?.?.?

to, že je nynější systém sms plateb v ČR obvyklý a legální ještě není žádným důvodem, proč by se měl kterýkoliv člověk nechat sdírat z kůže. SMS platby mě začnou zajímat nejdříve tehdy, když budu mít garantováno, že mi zůstane minimálně 2/3 z došlé částky.

81193

09.12.2005 23:43

Máme ještě vůbec nějaké právo na soukromí?

nejen kamery

M 193.?.?.?

muj znamy si chtel otevrit hriste na pinbal (to strileni barevnymi kulickami). protom se od policie v cesku dozvedel, ze by mel (neoficialne) shromazdovat udaje o hracich, kteri si u nej pujcili vybaveni, protoze je mozne, ze to jsou budouci zlocinci, kteri trenuji na prestrelku.
Takze co kdyz se nejaky policista domniva, ze zlocinci chteji byt fit a ve forme a proto by mel byt prehled o tom, kdo chodi do posilivny ? Nejen muslim, ale i clovek, ktery cvici prece muze byt potencionalni terorista, ne ? [smích]

82793

21.12.2005 13:42

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

tolerantní křesťanství ?

M 193.?.?.?

proč máte lidi pořád zakódovanou tu propagandistickou lež, že křesťanství je tolerantní a islám nikoliv ? Zkuste si spočítat, kolik válek vedly za posledních 100 let křesťanské země a kolik islámské ! Že vám není hanba takhle blábolit. My, mírumilocní a tolerantní křesťané jsme ten běsnící vzteklej pes, který smrdí krví. Ne ti netolerantní muslimové [smích]

84816

22.12.2005 15:10

Registrované partnerství: konečně úspěch

RE: špatný článek pana Richarda Krále

M 193.?.?.?

kéž byste měl pravdu ! Ale nemáte. Oni se nám vnucují. Ze všech stran na nás chrlí média propagandu, jak je to normální a pod, v seríalu "Spi sladce" jsem musel vytrpět homosexuální scény (musel, protože jedinečnost tématu toho seriálu - provoz pohřebního ústavu- mě nutila dívat se i když se mi z homosexuálních scén zvedal žaludek). Dokud nebyla homosexuální propaganda, nijak mi nevadili. Ale postupně na jejich vlezlé zásahy do mého života začínám být velmi alergický. Já jim nepouštím z rádia, že jsou hovada, ať mi tedy oni přestanou na každé stanici (vím že to přeháním) dokazovat, jak je to normální. Přestaňte otravovat mou mysl vašimi homosexuálními slastmi ! Už mě pěkně SERE.. ! Ještě chvilku a budu Vás, vy ublížení homosexuálové upřímně nesnášet. Nejste už pro mě obyčejní lidi, kterým nemám právo kecat do života. Jste vyřvávající menšina, která chce kecat do života mě a já se budu bránit ! Nestačí vám, že si můžete dělat co chcete, ale odmítáte pro mě udělat to, co já dělám roky pro vás - ignoruji vás. Ale Vy mě se svou propagandou ignorovat nedokážete a tím mi pijete krev.

85127

01.01.2006 01:50

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

Pan Čulík z BL

M 193.?.?.?

je překorektní často až moc. Ale zveřejnili mi tam článek, který zase tak překorektní nebyl. Myslím, že ani p. Stwora ani p. Čulík nemohou být voláni k zodpovědnosti za všechny příspěvky.

86218

01.01.2006 01:51

Novoroční přání

A´t se to

M 193.?.?.?

v tomto roce nezhorší víc než čekáme [smích])

86219

01.01.2006 02:03

Homosexuály nikdo nediskriminuje

Vážení homosexuálové

M 193.?.?.?

dělám vám já ustavičně přednášky, že jste nenormální ? Nedělám.
Tak mi přestaňte dělat ty svoje, jak jste úplně normální. Už mě nebavíte a začínám Vás dost nesnášet. Místo tolerance, kterou jsem byl schopen pociťovat, nastupuje nesnášenlivost. Prosadili jste si zákon. No a co ? Mě vynechte, přestaňte mi dokazovat jak je to správné. Máte co jste chtěli, tak pls, přestaňte OPRUZOVAT
Mám jiný názor než Vy a vaše propaganda se mi zajídá stejně, jako každá jiná účelová propaganda. Kdo na mě uplatňuje propagandu se mnou chce manipulovat a tudíž je nepřítel. Co na tom, že jste mi tolik let nijak nevadili, teď to měníte svým chováním. Asi jsem homofob, že ? [smích])

86221

09.01.2006 10:15

Pitrova dohoda

RE: Ryba smrdí od hlavy

M 193.?.?.?

to je omyl. podle vaší logiky si každý za svoji situaci způsobenou vrchností může sám. Lidé volili a proto si můžou za to, že jsou ve vládě podvodníci ?
podle Vaší logiky si židé mohou za holocaust (ať už jich bylo 6 nebo 600 milionů) protože sami bez odporu nalezli do vlaků, které je tam dovezly ?
NEZBAVUJTE vládnoucí mafiány v kterémkoliv režimu jejich viny na úkor obětí !
Být podveden a legislativně donucen vládou (v kterémkoliv režimu) není vinou oběti. Myslíte snad, že kdyby ani jeden občan ČR nepřišel k volbám, že by vláda abdikovala ? Houby. Prostě by řekli, že tento zodpovědný akt musí vzít na svá bedra a volili by se sami.
Jsme v situaci prasátek, které si mají svobodně a demokraticky vybrat svého řezníka. Ať vybíráte či nevybíráte jakkoliv, zabíjačka bude. Nemůžeme to doopravdy žádnou demokratickou cestou ovlivnit. Stejně jako vězeň v kriminále se nemůže dostat ven, může akorát studovat vězeňský řád, aby dostal k večeři jednu porci navíc.

87300

09.01.2006 10:26

Obvinění USA z mučení přinutilo americkou administrativu zmírnit žalobu proti Jose Padillovi

RE: /'...Az probehne atentat na Bushe....' (Trodas)

M 193.?.?.?

ten tank nebyl k poctě stalinismu ale k poctě vojáků, kteří bojovali a mnoho jich padlo. Nevím proč komu vadil. Ono se teď 15 let po sametovém podvodu hezky bojuje proti teroru minulého režimu. Nějak kolem mě vidím těch bojovníků až moc (to není přímo na vás, jen jste mi to připoměl). Nevidím důvod proč odstraňovat jakékoliv pomníky které byly postaveny v souvislosti s osvobozením. Zaslouží si to ti lidi, kteří ve válce padli když nám pomáhali. Bez ohledu na to, jestli to byli američani nebo rusové. A bez ohledu na to, jaká později byla (nebo je) politika jejich státu. Ti lidi umírali, podle mě si pomník zaslouží.

87304

09.01.2006 10:38

Novoroční přání

o p. Nohejlovi

M 193.?.?.?

Bez ohledu na to, že se mi nelíbí, že pan Nohejl píše o židech občas s takovým nenávistným tónem (což jeho články v mých očích o třídu degraduje), mohu s klidným svědomím prohlásit, že jeho informace a jeho vývody NELZE historicky vyvrátit.
Kdybych se nebál demokratického kriminálu, sám bych přihodil fakta o tom, jak jsou vychováváni židé dle talmudu, k jakému vztahu k nevěřícím a pod. Jenže jsem srab, no. Nebo nemám chuť dělat hrdinu jen proto, abych si vylil srdce.

87311

15.01.2006 11:16

Jak by to mělo být a není

Utopie

M 193.?.?.?

je to stejně reálné, jako kdybychom řekli, že lidé mají přestat válčit, mají se všichni vzít za ruce a začít tancovat společně. Jednou nastartovaná honba za ziskem nejde omezit vůlí ani přáním. Bude omezena jen z nutnosti, pokud taková nutnost nastane. Ten článek (i když s ním souhlasím) je bohužel jen sněním, něčím naprosto nereálným.
My to neovlivníme. Nemůžeme zakládat lokální firmy a hrát si na dobroděje své městské čtvrti, protože když se o to pokusíme, konkurence nás zlikviduje. Když jdou po zisku tvrdě ostatní, musíme my také, nebo padneme, neuneseme náklady, zvyšující se výpalné státu a pod. Tak to je.
Doporučoval bych ale všem omezit co nejvíc spotřebu zboží a služeb, které si dokážeme zajistit sami. Např. přitápět dřevem, na zahrádce si vypěstovat vše co můžu, dát si inzerát, kdo mě bude zásobovat domácími vajíčky a kuřaty a pod. Aspoň se snažit aby ti velcí mezinárodní podnikatelé a monopolní dodavatelé nebohatli tak rychle, protože nemáme kde jinde nakoupit. A já osobně chodím nakupovat do malého obchůdku na rohu naší ulice i když bych v Tescu nakoupil levněji. Na jaře si zasadím vlastní tabák, pro víno zajedu na Jižní moravu a pod...
není nutné těm mezinárodním kapitalistům narvat do chřátu všechny svoje peníze, snažím se podporovat malé české poctivé podnikatele.

88311

18.01.2006 17:25

Michal Kraus odchází

haha

M 193.?.?.?

pořád mi připadají směšné příspěvky na téma politických stran. Jenom já vidím, že žádné politické strany nejsou ? podle mě politická strana je sdružení, které chce prosazovat politický program. Myslíte, že takové strany u nás či jinde na západě jsou ? já vidím jen hospodářskou kriminalitu tam, kde vy mluvíte o politice. Jsou jen 2 strany, zloději a okradení. Zloději jsou v politice (jinak by tam nešli), okradený je ten zbytek. Co si to pořád komplikujete nějakými komunisty, čssd, ods ? Nechápu. můžete mi někdo vysvětlit, proč tak moc pořád bazírujete na tom, jakou barvu mají odznáčky těch, kteří nás právě okrádají ?

89001

19.01.2006 08:46

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

motiv všeh trendů z článku je naprosto jednoduchý

M 193.?.?.?

Podívejte se do historie. Židům se nikdy nevedlo dobře v silném národním státě. Mohou vyniknout a ovládnout dav a finance a diktovat si podmínky jen tam, kde lidi zajímají jen peníze a vzájemná řevnivost je rozděluje natolik, že nedokáží pracovat společně. Kdykoliv lidé drží při sobě jako síla, židům nezbývá než být slušní a neprovokovat. Vystrčit růžky mohou jen ve slabém národu.

89181

30.01.2006 09:49

Rozbitá sklenice mléka

Komunisti nám 40 let lhali ve školách a v propagandě,

M 193.?.?.?

že USA vnáší destabilitu a ohniska napětí do celého světa, aby ho mohly ovládat. Ale po pádu komunistického režimu, když jsme získali přístup k informacím, musíme bohužel říct, že v tomto bodě komunisti měli pravdu.

91089

31.01.2006 14:10

Lety, vydírání, vyhrožování, vyvlastnění…

RE: Co jsou tři stovky mrtvých cikánů ?

M 193.?.?.?

autorka nepíše, že 300 mrtvých cikánů není 300 mrtvých lidí.
Mě by ale zajímalo, proč 300 mrtvých cikánů je lepších než 300 jiných mrtvých lidí (dle činnosti našich pohlavárů).
Kdo a jak řeší stovky mrtvých na našich silnicích ?
A kdo řeší umírající staré lidi, pro které se nenajde dostatečně kvalitní lékařská péče, protože by to pojišťovna neunesla a tak se holt nechají zemřít, vždyť jsou staří, že ?
Kdo řeší všechny ty nemocné rakovinou, cukrovkou a pod, kterým potravinářské koncerny zničily život svou chemií a nesmyslným zvyšováním obsahu cukru v potravinách ?
Kdo z našich pohlavárů řeší mrtvé civilisty v Iráku, když už se na tom podílíme tím, že američany podporujeme vojensky (a neříkejte, že tam máme jen nemocnici, jsme taky okupanti, neposlali jsme tam pomoc iráčanům ale američanům) ?
Kdo řeší ty mrtvoly, které zbyly po Havlově plošné amnestii, než se pachatelé vražd zase dostali zpátky do kriminálu ?
Kdo řeší ty sebevraždy lidí, pro které je dnešní Těžkoslovensko místem kde se nedá žít? Myslím ty příliš staré nebo příliš slušné nebo příliš neprůbojné, co si připadají jako autsajdři ?
Víte, ono se to hezky rozplývá nad konkrétními 300 mrtvými, kde se už nedá nic udělat, jestliže se tím zakreje, že necháváme ZDECHNOUT mnohonásobně víc lidí, tady a teď.
A mimochodem, nálepkování někoho jako nacisty či jakékoliv jiné nálepkování je vždy jen důkaz o probíhající propagandě. Buď jste na ni skočil, nebo se na ní podílíte.

91277

01.02.2006 01:56

O rozdílnosti názorů

souhlas

M 193.?.?.?

1) leho a ostatní mi nechybí, jejich propaganda a zdrcující argumenty (např. že nežijeme v reálném světě) mě doopravdy otravovaly. Kdo zažil jednu propagandu za diktatury proletariátu, ten pozná i další propagandu. Chci diskuse, nechci propagandu, nechci leha. Argumentoval chytře, pěkně si hrál se slovíčky, ale místo důkazů chrlil kýble propagandy. To není diskuze ale pouze demagogie. Jestliže já např. uvedu co si židé o nás myslí a co se učí z talmudu, tak on nebude mít argumenty, ale napíše, že jsem lunatik a žiji ve vysněném světe, že je to oblíbená antiami propaganda, dále že má několik kamarádů židů a ti takoví nejsou. Je to pořád dokola, otravuje to.

2) zvědavec mi pomohl si uvědomit, že nejsem sám, kdo vidí svět jinak, než tvrdí propaganda. Několik let jsem si opravdu myslel že jsem sám a to není dobrý pocit, myslet si, že všichni ostatní jim to žerou jenom já jsem blázen [smích] Takže díky bohu za Zvědavce

91413

01.02.2006 19:14

Rozbitá sklenice mléka

dodávám

M 193.?.?.?

ještě jste zapoměl, že všechny části letadla, které narazilo do Pentagonu (a to včetně naprosto všech kousků motoru, sedaček, trupu, zkrátka všeho) se ihned po nárazu bezezbytku vypařilo. A je to i vidět na fotkách pořízených těsně po příjezdu požárníků. Ani troska, ani trosečka. Vypařili se i všichni cestující, kteří by v takovém letadle byli, ihned po nárazu letadla do Pentagonu po něm či jeho obsahu zkrátka nezůstala ani molekula. Holt je USA země neomezených možností, že se tam stane něco, co vypadá přesně jako výbuch výbušniny, ale všichni vědí, že to bylo letadlo [smích] Teď je otázka, jestli na tom dvojčata nebyly úplně stejně, s tím rozdílem, že v jejich případě to ty 2 havarovaná letadla stihly.

91534

01.02.2006 19:34

Anonym

RE: Jakysi 'augustus' se tu ukazal

M 193.?.?.?

hmm, s británií se nikdy nedalo počítat.
Byli naši spojenci, obětovali nás v Mnichově.

Byli spojenci Francouzů, utekli z boje a díky tomu byla Francie dobyta tak rychle. Francouzi bojovali, angláni zdrhali. Ona se každá obrana musí zhroutit, když váš spolubojovník z fronty v kritickém okamžiku zdrhne (což bylo hned když němci se svými tanky začali postupovat na západ).

Svoje kamarády USA se pokoušeli zatáhnou do války a úspěšně (ale jednali v souladu s některými jestřáby z USA).

Rusům slibovali výraznou pomoc materiálu a rychlé otevření druhé fronty a kolik let se to vleklo, že ?

Po válce přesvědčili palestince, ať dovolí příliv židovským imigrantům, že se za to británie postará, aby si židi v palestině neudělali svůj stát.

A to je jen krátké období ani ne 10ti let. Když proberete období před 2. válkou, narazíte na totéž, já si to ale už bohužel z hlavy nepamatuji.

Mimochodem už předek pana W. Churchila prozradil francouzskému králi na kdy se chystá invaze, takže tehdy přirozeně anglické plány selhaly, velící anglický admirál neuspěl, aby ho potom mohl nahradit právě předek p. W. Churchila a zaskvět se svým úspěchem. Churchilové asi měli politiku v krvi [smích]

91536

07.02.2006 03:42

Riziko mluvit pravdu

Básnička od J. Žáčka

M 193.?.?.?

Za pravdu je různá sazba
někdy pomník, jindy vazba.
kdo ji řekne dřív než včas,
tomu pravda zláme vaz.

Tuhle básničku si pamatuji, protože moje dítě mělo mít do školy něco od Žáčka a já jsem mu vybral tuhle, aby si odnesl poučení do života. Měli jsme hezký rozhovor o tom, co se říká veřejně a co ne, stejně jako se mnou měl kdysi můj otec takový rozhovor za komunistů. V čem je změna ?

92212

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 096 949