Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané P.P.

Nalezeno 17 příspěveků, 8 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Tempora mutatur et homini in ici (nejsa latinik asi v tom budou chyby). Dneska je ledacos uplne jinak nez bylo v minulosti jeste nedavne. Napriklad dneska nemame predpoklad neviny ale predpoklad viny. Pred nejakou dobou tady byl ostry clanek proti kameram v soukromem fitness klubu. No jo, ale co kdyby tam prisla nejaka zenska, vytipovala by si bohatsiho spoluobcana a v dobe, kdy by byli v telocvicne sami dva tak by zacala jecet, ze onen clovicek ji chytil za prso nebo mel oplzlou poznamkzu nebo neco podobneho. A v ramci spravne americke tradice by zalovala onoho cloveka a pro jistotu i onen privatni klub. Za teto situace jsou kamery jedinym logickym resenim a asi tomu klubu nejdou zazlivat. Pamatuji pred par lety zasedani svetove banky v Praze, jak bandy grazlu s kapucami pres xichty vymlatily vyklady a auta, neco podbneho nedavno ve francii. Pokud kamery necemu podobnemu zabrani tak sem s nimy! Jenomze se musi vyhodnocovat a policajti musi stihat delikty, ktere na nich budou. Na dobu, kdy budu moct v Praze zaparkovat zamceny auto a budu vedet, ze az se k nemu vratim tak tam opravdu bude se docela tesim. A ze kdyz mi kdosi corne srajtofli na pesi zone (coz se kamaradovi stalo) tak skocim na policii, zlodeje si v zaznamech kamer najdeme a pak spadne klec. Kamarad sice zlodeje na kamere nasel, jak se pokousi z jeho karty dostat z bankomatu nejake penize, policie se stejne nenamahala zlodeje hledat (i kdyz meli zaznam z kamery). Pocitace snad budou uspesnejsi. Kdyz takovy pocitac vystopuje zlodeje az domu tak se asi krast tolik nebude. I kdyz souhlasim, ze to ma i minusy a da se to zeuzit.

85478

27.12.2005 11:04

Francie: Tvrdě proti ideozločinu

jiny clanek

P.P. 80.?.?.?

jiny clanek o tomtez
http://www.blisty.cz/2005/12/27/art26292.html
doporucuji

85681

Poslyšte, co takto vyvinout mobil, který bude umožňovat kódovat hovory - něco takového už existuje, ale musíte mít jenom druhý telefon do páru, chtělo by to komerční mobil, který pozná že volá Pepa (to nakonec pozná už teď když vyhodí Pepovo číslo) a zároveň si navolí Pepův kód, take se můžete bez problémů bavit a nikdo kdo nezná váš kód tomu nerozumí. To by podle mne stačila úprava normálního mobilu. No a kódovat e-maily samozřejmě není problém, jenom se to příliš neventiluje. Asi by to mělo být automatické jako je password u mailové schránky. Sice budou vědít odkud a komu jste volali ale nebudou vědít o čem - a to je bude iritovat. Mimochodem kdysi jsem vlastnil knížku "a bůh stvořil internet" a tam se psalo, že kódování e-mailů ve Francii je zakázáno, protože policie musí mít možnost si Váš e-mail přečíst pokud se jí bude chtít. To mi teda přišlo jako dost síla - nevíte někdo jak je to s legalitou kódování osobní korespondence?

85866

31.12.2005 11:21

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

internetové chaty jsou o svobodě slova

P.P. 195.?.?.?

Internetové chaty jsou o svobodě slova a to vadí těm, kteří chtějí mít veškeré veřejné informační zdroje pod kontrolou a určeny pouze na vymývaní mozků národa. Samozřejmě že těmto lidem hrozně vadí že lidi mohou vyjadřovat v chatech své názory bez cenzury a zjistit, co si ostatní lidé opravdu myslí o cikánech a jiných etnikách. Proto se zahajuje tvrdý boj proti svobodě slova na internetu. Pokud bude veškerá komunikace kontrolována tak bude lépe fungovat brain wash a všichni ti, kteří nejdou s proudem budou izolováni.

86142

12.01.2006 10:01

Bottom trawling

je to vážné tema

P.P. 80.?.?.?

Sdělovací prostředky jsou bohužel opravdu bulvár - kozy nějaké celebrity jsou mnohem důležitější než zničení světového oceánu, takže tyto problémy v podvědomí lidí vůbec nejsou vnímány jako něco vážného, pokud o tom lidé vůbec vědí. Takovéto informace se v Blesku asi nedočtete a na Nově neuvidíte. Lidstvo roste exponenciální řadou a i když ti, kteří se množí nejrychleji spotřebovávají na hlavu mnohem méně, než pomalu se množící Evropani výsledek je stejný - rabování zdrojů ať už se jedná o světový oceán, půdu, ropu, plyn, kovy ... Toto prostě NEMŮŽE skončit jinak než gigantickým průšvihem. Otázkou je, kdy k tomu průšvihu dojde. Můj soukromný odhad je za 10 - 30 let, ale mohu se mýlit. Rekonstrukce potrvá staletí.

87739

27.01.2006 13:58

Irvingův proces

článek 19 deklarace lidských práv

P.P. 80.?.?.?

"Everyone has the right to freedom of opinion and expression; this right includes freedom to hold opinions without interference and to seek, receive and impart information and ideas through any media and regardless of frontiers."

Article 19 of the Universal Declaration of Human Rights, United Nations General Assembly Resolution, 10 December 1948.
____________________

Každý má právo na vlastní názor a jeho vyjádření. Toto právo zahrnuje svobodu zastávat určitý názor bez interferencí a hledat, obdržet a sdělit informaci a myšlenku prostřednictvím kteréhokoliv sdělovacího prostředku a bez ohledu na hranice.

Článek 19 Deklarace lidských práv, přijat Generálním shromážděním OSN 10. prosince 1948

Vzhledem k výše uvedenému je mi samotná podstata tohoto procesu nejasná. PLATÍ V RAKOUSKU DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV ANEBO NEPLATÍ?

Podle mého názoru je mnohem společensky nebezpečnější popírání svobody slova než popírání holokaustu. Svoboda slova buď je anebo není, žádná třetí cesta typu "svoboda slova ano ale..." neexistuje. Jakákoli duševně-logická ekvilibristika soudce anebo zákonodárců se snaží pouze zamaskovat, že u nás v Evropě byla ústavně zaručená svoboda slova zákonem zrušena. O holocaustu se mluví už 60 let a mluví se nikoli způsobem informativním, ale bere se to jako kampaň k vymývání mozků. Tím neříkám, že holocaust nebyl, tím pouze říkám, že tema holocaustm, pokud je mi známo, nebylo nikdy seriozně a vědecky zkoumáno a historika - Irwinga, který vyzval k jeho zkoumání za tuto výzvu zavřeli do vězení. Goebbels kdysi říkal, že 100x opakovaná lež se stává pravdou a to je přesně to, co se děje s holocaustem. Holocaust se nesmí zpochybnit a neustále dookola se omílají plynové komory a miliony povražděných židů - podle mého to pravda být může a nemusí, já rozhodně svůj názor modeluju dle důkazů a ne dle počtu opakování nějakého tvrzení. Bohužel lidí jako já je strašně málo a 99% lidí opravdu postačuje, když se nějaké tvrzení prostě mnohkráte zopakuje a už mu věří. Jiný příklad - více než 99% lidí věří tomu, že za atentáty z 11. září je Osama Ben Laden. Je tomu tak jenom proto, že sdělovací prostředky toto tvrzení donekonečna omílají - faktem je, že pro toto tvrzení dodneška neexistuje sebemenší důkaz. To ovšem nevadilo americkému prezidentovi aby na hlavu tohoto muže nevypsal odměnu. Kdybych totéž udělal já tak jdu na dlouhá léta do vězení. Jinak to, že si o nějakém faktu něco myslí většina lidí ještě neznamená, že je to pravda. Například v 15-tém století si absolutně všichni lidé s výjimkou několika jednotlivců astronomů mysleli, že země je placatá a stojí a kolem ní obíhá slunce. Za prohlášení heliocentriszmu se upalovalo. A všichni si mysleli, že takový nesmysl přece pravdou být nemůže.

90623

20.04.2006 06:48

Dva způsoby, jak hledat pravdu

pokud vim

P.P. 68.?.?.?

Nechci s autorem polemizovat ale pokud je mi znamo v prvnich staletich krestanske ery byly stovky evangeii, ktere si odporovaly az uz to dal neslo tak na koncilu (v Efezu? nevim tak vzdelany zase nejsem) byly vybrany 4 dnesni evangelia (Matous Marek Lukas Jan) prave proto, ze si navzajem neodporovaly a vsechny osatni bylo narizeno znicit. To se povedlo tak dukladne, ze pate evangelium vykopali az v roce 1945 v Egypte (tusim Nad Hamadi?). Jazykovym rozborem tech 4 z noveho zakona se zjistilo, ze 3 z nich pochazeji z jednoho puvodniho proste proto, ze prvni krestane si s nejakou presnosti opisovani nedelali hlavu a klidne do evangelia vnesli upravy podle toho, co se jim zrovna v tu chvili hodilo tak neustalym prepisovanim se puvodni text a smysl ztracel, neb neustale neco vyskrtavali a pripisovali. No a kdyz se to melo prekladat tak to teprv vznikl bordel. Aramejstina latina a rectina a kdyz prekladatel poradne neumel jazyk tak bylo zle. No a oni ti prvni krestane nejak zvlast vzdelani nebyli. Takze odvolavat se na bibli jak cini autor tohoto prispevku svedci o velke vire a malem vzdelani.

103841

11.05.2006 06:56

Havlův zelený comeback?

informace

P.P. 68.?.?.?

V dnesnim Washington post jsem nasel clanek, ze minority jiz tvori 1/3 obyvatel USA ale u deti do 5 let je to jiz 50%, neb minority se nam mnozi rychleji. Chcete-li aby takto dopadla CR volte zelene, ti svou podporou imigrace hladce a v historicky kratke dobe zaridi ze cesi budou v Cechach minoritou.

105573

31.05.2006 06:03

Rovná daň je zločinná

historicky exkurz

P.P. 68.?.?.?

Na konci 18 stoleti se britsky kral pokusil zavest minimalni dan do svych Americkych kolonii - zdanil potisteny papir a caj pokud si pamatuji. Potreboval totiz prachy na valku s Francii a celkem rozumne usoudil, ze kdyz ma armadu v Americe ktera chrani kolonisty proti francouzskym kanadanum tak by koloniste mohli alespon trochu na naklady te armady prispet. Kolonisti si ovsem mysleli, ze by mali byt chraneni zadarmo (do te doby tam zadne dane nebyly) a hrozne se nasrali. Tenkrat jeste neznamy poslanec George Washington pronesl hezkou vetu "Vlada ma stejne pravo sahat do me kapsy jako mam ja pravo sahat do kapsy sveho souseda." Tento vyrok se pravda prilis necituje (neb dnes v USA neplaceni dani je horsi zlocin nez vrazda ALE na tatku George se sahat nesmi) nicmene vyrok se zachoval v zaznamech parlamentnich debat a je zjevne autenticky. Schvalne ze ho zadny american neumi, neb tuto moudrost velkeho presidenta mu pani ucitelka ve skole zatajila [smích])). Urcite umi az mnohem pozdejsi verzi "No taxation without representation". To uz umi kazdej amik, to uz se uci.

107369

04.06.2006 20:07

Po volbách

Doufam, ze neskoncite

P.P. 68.?.?.?

Doufam, ze neskoncite.
Bohuzel vetsina lidi hleda pravdu v televizi a v bulvarnich novinach. Az bude bilych v Cechach mensina tak se sice proudi, ale bude uz pozde. Jako uz je dneska patrne pozde zachranit USA, Francii, Holandsko, Belgii, Anglii.... Historie se proste opakuje. Rim take padnul protoze si pustil do hranic barbary a nechal je bojovat v legiich. My jsme pustili do hranic imigranty a nechali je pracovat na pozicich o ktere jsme nestali. A uz jsou tadym maji rodiny a rozsiruji se jako rakovina. Nase civilizace ma asi takovou sanci jako nemocny v pokrocilem stadiu rakoviny. Cechy jsou nemocny v poctecnim stadiu rakoviny. Razna operace, vyriznuti cikanu, vietnamcu, arabskych obchodniku s drogami a jinych privandrovalcu by nas jeste mohlo zachranit. Ale stejne jako ten nemocny i my se snazime obelhat sami sebe ze se to nejak upravi samo. Neupravi. Bude se to zhorsovat, zakoreni, vyzene metastazy a pak uz je na jakoukoli lecbu pozde.

107670

10.07.2007 09:35

Evropská „bašta svobody slova“

doplnim

P.P. 80.?.?.?

http://www.novinky.cz/koktejl/univerzita-propustil...


Univerzita propustila lektora, který tvrdil, že rasa ovlivňuje IQ

Britský lektor, který se domníval, že rasový původ člověka je přímo spojen s průměrnou inteligencí, byl uvolněn z pracovního poměru.
24.3. 2006 09:37
LEEDS - Doktor Frank Ellis byl suspendován ze svého pracovního postu lektora na univerzitě v Leedsu a bude čelit disciplinárnímu řízení. Vedení univerzity tvrdí, že nešlo o přímý trest za jeho výrok. Vážnost této kauzy je však prý vysoká.
Lektor ruských a slovanských studií pro studentské noviny mimo jiné řekl, že mezi rasami existuje trvalý rozestup v hodnotách IQ. Více než 500 studentů poté podepsalo petici volající po jeho vyhazovu. Mnoho z nich dokonce proti jeho názorům v centru města demonstrovalo.
Doktor Ellis ale již dříve prohlásil, že nikdy nepřistupoval k černému studentovi jinak než k bílému a řekl, že neudělal nic špatně. To, že ho označili za rasistu, byl dle něj pokus ukončit jakoukoliv diskuzi a zároveň útok na svobodu slova. Disciplinární řízení zabere nejspíše několik měsíců a univerzita nebude případ komentovat do té doby, než bude nad Ellisem vynesen verdikt.

139492

22.01.2008 09:55

Kdo zapálil Reichstag?

zajímavé

P.P. 80.?.?.?

Jestli je důvodem zrušení rozsudku nepřípustnost retroaktivity, tak to by v německu měli zrušit všechny rozsudky Norimberského tribunálu nemýlím-li se. Zde byli nacističtí pohlaváři souzeni podle norimberskýh zákonů (přijatých po válce) za činy, které spáchali před válkou a během ní. Ne že by si nezasloužili viset, ale právně to v pořádku asi nebylo.

152349

23.05.2008 10:42

Jihoafrickou republiku zachvátila vlna násilí

původní obyvatelé?

P.P. 80.?.?.?

Hezký článek ale trochu mi to nesedí s původními obyvateli. Mám pocit, že původní obyvatelé byli dnešní křovácí (Tsanové a ještě nějaké kmeny). Potom tam byli zmínění válečníci Zuluové, ale ti do tohoto geografického prostoru přitáhli až někdy před třemi či čtyřmi sty lety (a udělali trošku geocidu těm křovákům). Nicméně drtivá většina dnešních jihoafrických černochů tam přišla až ve 20tém století za prací a lepší životní úrovní ve státě pod nadvládou bělochů. Pracovali v dolech a jinde. Když si vezmete cestopisy třeba od Emila Holuba tak se po regionu jižní Afriky dalo ještě koncem 19tého století cestovat týdny aniž jste narazili na jedinou černošskou vesnici. Osobně si nemyslím, že ve skutečnosti oni černoši (s výjimkou křováků) byli v jižní africe více původní obyvatelé než běloši. Jenomže toto je na průměrného Evropana či Američana moc složitá úvaha. Ten přemýšlí stylem - "černoch je černej a proto je v Africe doma" a nijak blíže to neřeší.

161712

06.07.2008 14:05

Stručný návod jak kastrovat muže

Je to ještě horší

P.P. 85.?.?.?

Patřím mezi 2% české populace s nejvyššími výdělky. Jednou mi vyšel hezký kšeft a dal jsem manželce do pacek rovný milion. Dva měsíce nato mi sdělila, že už jsem jí delší dobu nedal hotové peníze a že by mi určitě bylo úplně jedno, kdyby se synem umírala hlady v pankejtu. Jsem u ní neschopnej, blbej, nešikovnej trouba který akorát NÁHODOU vydělává slušný prachy a ufinancoval jí vilku a koupil luxusní auto. Ale to by určitě udělalo i spousta jiných a ti by navíc byli určitě i strašně šikovní a ti by určitě byli schopni přijít z kanceláře ne pozdě večer ale už odpoledne a potom by určitě sundali kravatu, oblékli se do montérek a jsa šikovní spoustu věcí by si udělali na baráku sami a nemuseli by platit řemeslníky. Neb pouštět do domácnosti řemeslníky je vlastně narušení soukromí a ona je tam nechce, takže bych měl vlastně všechno opravovat vlastnoručně a to, že to nedělám je totální neschopnost. A že by jí vlastně bylo lépe, kdyby byla rozvedená.
Takže oblíbené klišé, že pánové mají s tradiční rodinou problémy kvůli tomu, že málo vydělávají není pravda. Samozřejmě, že pokud chlap vydělává nějakých 20 nebo 30 tisíc a manželka mu neustále mluví o penězích tak má pocit, že je to o tom. Ve skutečnosti to tak není. Ženy jsou nasrané protože chtějí být nasrané, to je vnitřní psychický problém a pouze se hledá záminka ke zdůvodnění proč. Většinou je dobrá záminka ty peníze, ale i pokud je peněz dost tak si důvod, proč dělat manželovi ze života peklo najdou. AŤ je záminka jakkoli absurdní. Nakonec pokud se s tím bohatým blbcem rozvede, tak jí stejně soud přiřkne výživné odpovídající jeho příjmům, takže peníze bude mít furt a ona si může legálně pořídit hezkého samečka do postele, který nebude chodit pozdě z práce a ještě bude šikovnj a na baráku ledacos udělá sám. Prostě pro ženy pouze výhody.

164608

19.04.2010 09:44

Když...

RE: Doplnění editora

P.P. 202.?.?.?

A co takto "Zpěv moudrých dětí" to je báseň ze stejné Kiplingovi sbírky Písně mužů" jako ty dvě zde publikované. Už si tu knížečku moc nepamatuji, uměl jsem ji v mládí skoro nazpaměť.
Vybavuje se mi ještě něco hodně podobného tomu břímě bělochů, schválně jestli to ještě po paměti dám dohromady

Tady je číš
z ní bílý muž pije když křivda se napravit má
a zde druhá je číš
a na jejím dně ssedlina starého světa je zlá
my vypili hořkou hořkou číš a jen ssedlinu vylili z ní
a blažen je svět, když bílý muž bělošskému zítřku připíjet smí

Takto přísaha zní, když v cizích krajích staví bílý muž svůj dům
Buď svobodu nám a svobodu pro náš rod, buď válku tuzemcům
a blažen je svět, když bílý muž svou přísahu promění v čin.

apak je ještě něco co končí "A blažen je svět když kráčí po něm krok sevřených bělošských řad" ale tady mž moje paměť selhává, už je to dlouho.

217474

09.10.2011 15:27

Kdo krade nejvíc?

Tak je všechny nechte sbalit,

P.P. 82.?.?.?

a když to všichni, jak se předháněli se svými vědomostmi o zlodějnách a pachatelích či spolupachatelích, tak dobře a přesně vědí, nechť to uvedou zrovna přímo do policejního protokolu!! A státní zástupce to může přímo použít. Jen tak se snad pohneme z místa a posuneme konečně kousek k právnímu státu a normální demokracii z tohoto zvráceného mafiánsko korupčního prostředí v ČR, ke kterému dosud nedosáhla ani vláda v Burundi!

254863

29.11.2012 16:56

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

spojeni z Baku

P.P. 85.?.?.?

Nacitani Zvedavce v Baku (Azerbaijan) trvale bez problemu. (tak 3x tydne, nikdy problem)

279763

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 098 491