Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Ig

Nalezeno 18 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.08.2004 01:51

Život po ropné krizi

Život po ropné krizi

Ig 81.?.?.?

mimochodem, není to ojedinělý názor: http://www.mwm.cz/CD/c1224.htm A to je přitom jen jeden z mnoha. Z mnoha podobných... [překvapení](

32512

26.08.2004 08:46

Takové docela normální zatčení

Takové docela normální zatčení

Ig 81.?.?.?

A už to tady máme. 1984. Ze včech stran. [naštvaný]

32568

07.10.2004 22:53

Když onemocní pejsek...

Když onemocní pejsek...

Ig 81.?.?.?

Peněz nelitujte - pokud je co jíst... Taky by mě to naštvalo, dokonce mě to moc mrzelo a vadilo jen při "problému vzdáleném" čtení. Ať pejsek ještě vesel žije. Ale naše (vaše) společnost, často hodně viditelně reprezentovaná lékaři, na něco chcípnout musí a těmito kroky k tomu neomylně směřuje. Nic s tím nenaděláme. $+€ povýšené nad jakýkoliv zájem nad jiným životem jsou STANDArd. Prostě si řežeme větev neustálým generováním zisků, které upřednostňujeme před... Před čím? Před vlastním životem. Nedávno jsem si četl v jedné knize, že v byvších společnostech by člen, který by si hrabal na více, než na nadcházející zimu, zatímco okolo by hladověli, byl zaveden k medicinmanovi jako CHORÝ. Připočtěme k tomu světový ropný zlom s musulmansko-křesťanskou krizí a navrch ropnou žízeň Číny a možná Indie... Omlouvám se za ten děsběs, který jsem vyjmenoval... Náš svět tak funguje.

34509

18.10.2004 00:51

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Ig 81.?.?.?

Roztomilé, růžové ŽUCH. Nebudou nás už terorizovat jen vlastní děti..? Stávaá se dobrým, zaběhnutým zvykem. Bude to daleko pestřejší. Až duhové. S trendem Nadvlády menšin se budeme za chvíli stydět za to, že nemáme vedle penisu vaginu, že nás ještě žádný trojúhelníkoitý ("v" chybí záměrně, hi, hi, žuch)přítel neobšťastnil do konečníku. Dnes jsem byl na hodech v Žarošicích (Kyjovsko). Pracovně. Nikdy jsem to nevyhledával a tyto "tradiční/vesnické/moravské/obžerské" situace mne nijak neoslovovaly. Ale nebude jen věkem, že jsem se s tím smířil. Bylo tam málo agresívních buzerantů (nebo byli, jak by oponent pravil, nešťastně skryti), dalo se tam hovořit přátelsky a otevřeně, leseb bylo taky (bohužel [smích] málo až nedostatek, nikdo neběžel do hypermarketu pro nějakou kdejakou blbost a celkem příjemně se glgalo. Hamburgerů nedostatek. Holt vesnice, která nezná svět. Závěr: Někdo, kdo se mezi 4pct. narodil si to asi nevymyslel a je to prostě jeho věc, kterou opravdu chci respektovat. Dokud mi ze své výjimky neudělá 96pct peklo. Pak pro mne bude prostě jen otravnej buzerant.

35153

25.10.2004 00:13

Irácký konflikt z hlediska mezinárodního práva – kdo je teroristou?

Irácký konflikt z hlediska mezinárodního práva – kdo je teroristou?

Ig 81.?.?.?

No dobrá - neznám, nevím, možná máte pravdu ohledně statutu žoldnéř vs. kombatant. Nicméně to hlavní jste opominul. Pokud by Irák napadnul vojensky USA (ostatně bylo to nabíledni, zbraně byly nabroušeny, jak donedávna USA tvrdily), bylo by teroristickým činem, kdyby americká domobrana ufikla hlavu íráckému agreosorovi nebo jeho pomahačům??? Ne. Všechno viditelně vede k tomu, že by takový čin hrdinného Američana byl odměněn, ne odsouzen. Přitom "ten stejný zoufalec" je v Íráku terorista. Ale nebudu se navážet do Američanů. Popravdě řečeno, jejich hamburgerová kultura je mi BOHUŽEL přece jen srozumitelnější než prostředí musulmanů. A diktátor? VY HO NAD SEBOU NEMÁTE, AŤ JSTE ODKUDKOLIV? A nebo v sobě? Zbavte se ho a pak poučme ostatní, jak mají žít. Kdy se mají modlit k jakému nejvyššímu. A ještě jednou opakuji - musulmani jsou mi výrazně vzdáleni a moc jim nerozumím.

35512

29.10.2004 09:43

SKYPE - opravdu to funguje!

SKYPE - opravdu to funguje!

Ig 81.?.?.?

Ve chvili, kdy pisi, je online 807 tis. uzivatelu Skype. Pouzivam ho uz pres rok a velka spokojenost. Zvuk jako vino - neprerusovany, cisty, bez ozven. Jen s jednim kolegou (v CR, dokonce ve stejnem meste) mi to haze silne echo, zatimco on mne slysi dobre. Zda se to byt evidentne na jeho providerovi a to bude mozna casta pricina zminovanych problemu - pokud provider "kokta", nemuze pak behat ani aplikace bez zadrhelu.

35836

01.11.2004 23:18

Jak Viliam (zřejmě) zachránil Barta

Jak Viliam (zřejmě) zachránil Barta

Ig 81.?.?.?

Pěkné, opravdu. Snad. Ať se pejsek uzdraví a Viliam stejně dobře pokračuje. Však víme - stejné je to i u humánních lékařů...

36021

22.11.2004 23:04

Záhady

Záhady

Ig 81.?.?.?

Pardon - nikdy jsem zatim nepracoval v zadnem cirkusu. Od svych asi 10 let jsem ani v zadnem dalsim (oficialnim) nebyl. Ale, HLE, HLE, svetlo v dali a Halina prijizdi na zvedavcove koni?!?! Krasne!! mile!!! Dekujeme!!!!

37376

09.12.2004 01:17

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Ig 81.?.?.?

Modrá šance pro bídu? Ale? Pán se jmenuje Olah a zrovínka nám nějak náhodu caprlote nemůže najít práci? A čekala by ho modrá bída?

38137

11.12.2004 00:03

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Ig 81.?.?.?

Zastávám se toho nevkusného a nemoderního označení "buzerant". Prostě je přirozené a výstižné, neumělé, narozdíl od spousty nových, umělých buzerantů. Vždy se tady užívalo a osobně vždy své známé hlasitě opravuji, pokud se snaží požívat např. vágní termín "gay". Oprava spočívá ve větě: "Myslíš tím jako normálního teplýho buzeranta?" Dotyčný protestuje a má mne za zastydlého a málo progresívního. No dobře. Ale těžko zvládnutelná situace nastane tehdy, až první roztomilé buzerantské páry vychovají svoje děťátka a ta začnou ještě více rvit už tak dorvenou společnost. To řezání si větve pod sebou je pořád dokola. Jako blbci, fakt. Jako banda miliard idiotů. [oči v sloup]

38305

19.12.2004 23:49

15 let od sametu IV. – Policie splývá s organizovaným zločinem

15 let od sametu IV. – Policie splývá s organizovaným zločinem

Ig 81.?.?.?

Špička ledovce, zřejmě, a další. www.ceskenoviny.cz/index_view.php?id=106280 Ruml byl jak ministr vnitra bohém, dovolil zřejmě jiným připravit si půdu (potažmo včetně mašinfíry, který zase protěžoval další) a máme to tady. A někteří mašinfírové to myslí upřímně! Na b*ití...

38882

23.12.2004 00:46

Pekli jsme chleba

Pekli jsme chleba

Ig 81.?.?.?

Pane Stworo, zeptejte se prosím ještě manželky, co je to "mouka". tedy ve smyslu z jakých zrn umletá a na jakou hrubost či jemnost. Aby to nedopadlo, jako když by mi prodejce auta řekl, že se do motoru leje "olej". A já bych tam nalil třeba slunečnicový z hypermarketu vhodný na smažení. Opravdu ale nevím, jakou mouku. Žitnou? Pšeničnou?

38969

31.12.2004 12:12

Přiznávám se – jsem sociopat

Přiznávám se – jsem sociopat

Ig 81.?.?.?

No, pane Stworo - umirali tam i napr. hinduiste a ti zvirata zrovna nejak moc nevrazdi... To bysme meli mit, pokud by to bylo meritko "Bozich mlynu", cunami na Morave a v Cechach a vy v Kanade. Mimochodem - zvirata v Asii opravdu pred zahubou utekla, ovsem o tech, drzenych v zajeti, nemluvi skutecne nikdo, to mate pravdu. Zbulvarizovane ceske deniky, jako napr. Mlada fronta Dnes prodavaji sladkobolne sra*vite a okrajove pribehy navrativsich se Cechu, pribehy zvirat by se tak dobre neprodavaly. A co se pomoci tyka: OSOBNE BYCH VAROVAL PRED TZV. DARCOVSKYMI SMS (DMS) - VELKA MODA, ALE Z KAZDYCH ASI 35 KC SLUPNE NAS SOCIALISTICKY STAT DPH A DALSI ASI 3 KC SHRABNE PROVOZOVATEL TETO NEZISTNE POMOCI. Vcelku nechutna vycuranost. Pokud tedy nekdo chce nebo musi prispet, tak radeji prevodem na patricne ucty (napr. i UNICEF). Tam bude "manipulacni poplatek" neskonale mensi. A na zaver - o sociopatii - podle meho nazoru dnes spousta lidi pusti slzu u "dobreho" pribehu z Hollywoodu, nez u realisticke, drsne "show". Vsechno je naopak, prozivame virtualni zivoty.

39263

11.01.2005 23:51

Rok posilování moci

Rok posilování moci

Ig 81.?.?.?

ČUMÍM JAKO TA KRÁVA, pardon ten výraz, co jsem v diskuzi četl odmítavých reakcí??? Mně osobně celá ta záležitost připadla tak pravdivá a přirozená, že to bylo vlastně jen takové malé, nenapadající, logické konstatování (nebo postsváteční připomenutí) každodenní reality. Jediná výtka by mohla být vedena k tomu, že autor není, stejně jako většina z nás miliard, informován natolik, aby dal všanc ještě pravdivější vize... Buďme svým způsobem rádi.

40336

15.01.2005 21:09

Firma Monsanto žaluje farmáře za pirátství

Firma Monsanto žaluje farmáře za pirátství

Ig 81.?.?.?

Je to jasné, je to snadné. Na Monsanto je a hlavně bude každý krátký, protože násilně genticky modifikovaným plodinám se nedá konkurovat a fermář, který bude chtít zůstat ve směru kvality poctivý, to bude mít moc a moc těžké, nakonec zkrachuje. Já ta kvanta biojedů do těla nechci. To znamená, že abych si sehnal políčko... Na které mi modifikovaný pyl bude hmyz přenášet pyl tak dlouho, až bude jedno, jestli pěstuji sadbu "zdravou" nebo "zparchantělou". Těla lidé nacpaní patologickými svinstvy budou poctivě sledovat křivku nárůstu rakoviny a dalších "civilizačně-modifikačních" chorob. Poté si ručičky zamne farmaceutický průmysl, protože "léčení" teěchto darů modifikované přírody je nemožné, tudíž nákladné a zdlouhavé. Vsadím boty, že šéfové těchto nadnárodních zhovadilých, vraždících koncernů nikdy nelili za svoje žebra např. "potravinový" olej litr za euro, jako většina lidí v civilizovaných zemích. Mimochodem - do mazlíčka auta lejeme olej litr za 10-15 euro, do sebe za desetinu, a to z modifikovaných plodin. Co dodat?

40637

15.04.2005 22:41

Ženy, které pravidelně polykají semeno, mají nižší výskyt rakoviny prsu

Ženy, které pravidelně polykají semeno, mají nižší výskyt rakoviny prsu

Ig 81.?.?.?

Hmmmm, to jsou ty statisticky koniny. Pripomina to tu, ze zatimco 60 pct. konzumentu marihuany se posleze vrha na tvrde drogy, 99,8 pct. konzumentu tvrdych drog drive okusilo materske mleko. Z TOHO STATISTICKY PLYNE, ZE MATERSKE MLEKO VEDE K NAVYKU NA TVRDE DROGY VICE NEZ MARIUHANA. covina, ze? Myslim si, ze je cela vec jednodussi. Proste ty zeny, ktere se "s tim tolik neparou", maji odolnejsi psychiku, ktera ma na vznik rakoviny dost zasadni vliv. Jsou "jen" vitalnejsi, nic vic. Podobny vyzkum je potom na nic. Kdo to plati? Stejne jako u nas - danovi poplatnici, kteri potom v novinach ctou podobne nablble zpravy a berou si z nich pouceni [překvapení]( Takovych kravin jsou plne univerzity, bohuzel. Posledni 2,5 roku jsem prednasel na Masaryk. univ. v Brne. Z toho PLYTVANI penezi a casto nesmyslnych, samoucelnych vyzkumu se mi delalo divne. Co penez protece nesmyslnymi granty, jen aby si par lidi pod sebe nahrabalo. Podobne to bude s tim polykanim spermatu. Blbost.

49244

04.05.2005 21:41

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Ig 81.?.?.?

Byl jsem nyní pracovně - za média - na výstavě IDET v Brně. Jako nevoják jsem vždy a opět fascinován zastuzenými zelenomozky, kteří si za mé peníze kupují různé stroje a koniny, tváří se majetnicky a nadřazeně. Protékající milardy jim evidentně vyhovují, bodejť. Několik snad opodstatněných tvrďáků ze speciálních jednotek to těžko zachraňuje. Jinak hra na vojáčky, patřičně drahá. První čmoudík, který by těmto rozhazovačným hrdinům zamával před hrdinným obličejem perořízkem, by je dohnal k hnědému fleku na slipech. Neměl jsem je nikdy rád a nebudu. Lezou tam prostě zakomplexovaní lidi, jejich kecům o "obraně vlasti" nelze věřit. Prostě dobrá renta. Nic víc. Samej komunista. fuj.

51597

04.08.2005 00:25

CzechTek v nás

JJ

Ig 85.?.?.?

Hmmm..., krasavice inteligentni... Ale stacilo...

64496

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 2

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,23 Kč
Euro
26,91 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
16,09 Kč
Švýcarský frank
25,19 Kč
100 japonských jenů
22,48 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 037,48 Kč
1 unce stříbra
432,01 Kč
Bitcoin
227 664,02 Kč

Poslední aktualizace: 29.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 306 000