Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Karel z Čech

Nalezeno 2695 příspěveků, 8 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.01.2009 15:15

Správní muži

Berani jsou evropská tradice.

Karel z Čech 88.?.?.?

Jsou však i jiné možnosti.
Japonské tradiční umění sebeobrany beze zbraně JIU-JITSU využívá jinou metodu : "ustup, jsi-li tlačen, přistup, jsi-li tažen", Ta umožňuje zvítězit relativně slabšímu obránci nad silnějším, větším, i rychlejším útočníkem. Proto je tento způsob určen všem lidem bez rozdílu pohlaví a věku.
Podstatu JIU JITSU plně vystihuje staré čínské rčení stratéga Hvang-Sinkona - O poddajnosti :
"V ústupu je síla, duby padají, zatímco rákos se v bouři jen ohýbá ".
Uplatňuje se zde zásada maximální účinnosti za použití minimálního úsilí - ústup v zájmu vítězství.

Český národ, ač má do Japonska daleko, tak za použití stejné metody v obklopení velkých silných států staletí přežívá - tedy vítězí. Jako berani bychom na evropském poli cti a slávy již dávno hnili v zemi.

Že je to metoda vhodná pro současnost dokazuje třeba Taliban, který po osmileté vyhlazovací válce sílí a vítězí. Podobný výsledek čeká USA v Iráku. V budoucnu stejným způsobem vyhrají svojí při Palestinci nad přivandovalými chazary.

Zvítězit se dá i bez atomovky. Tu si na sebe navzájem mohou házet velmocenští berani. Civilizovaný člověk ke svému životu nepotřebuje být beranem.

181551

20.01.2009 16:54

Zhanobili naši morálku

RE: Alex Vrba jen žvaní...

Karel z Čech 88.?.?.?

>Snad jen, že autor článku netuší nic o dějinách světa, o
>způsobech, jakým státy státy vznikají a udržují se.
>Žvaní o "humanististických" ideálech, které nikdy nebyly a
>nebudou, pokud jde o místo "pro nás" na slunci. Holt šedivá
>teorie, zelená strom žití...

No jo, jistý náš humanista (TGM) řekl, že státy se udržují na ideích, na kterých vznikly.

Na jaké idei vznikl novodobý stát Izrael? Na idei nikoliv demokratického ale národního, rasistického státu, který vyžene a zlikviduje domorodé obyvatelstvo na území, které před 3 tisíci let údajně podle národních báchorek dal jistý židovský Pánbůh jím vyvolenému kmenu z Egypta uprchých otroků. Takže již 60 let otrocké židovské dušičky provádějí vyhánění a holokaust domorodých Arabů - Palestinců na bývalém územi Judeje a Izraele, tedy na území, kam 2 tisíce let (až na malé výjimky) nevkročila noha Žida.

Asi by se divili dnešní Britové nebo Francouzi, kdyby je dnes z jejich států někdo začal vyhánět a vraždit s odůvodněním, ýe před 2 tisíci lety na tomto území žil jiný národ, hovořící jinou řečí. Amikanci na území USA žijí jen nějakých 400 let, včetně doby, kdy tam jejich předci žili jako kolonisté evropských panovníků. Tedy ti by první měli odejít kamkoliv jinam a zem přenechat potomkům původních indiánů. Stejně tak i třeba Australané.

Že to je nesmysl? Jistě, to chápe každý normální člověk. Kromě fašistických rasistických sionistů. Ti si trvají na svém, že oni jediní nadlidé mají právo, jaké nemá žádný jiný národ na světě.

Prostě holenku, jednou si se odstěhoval a dnes ve tvém bývalém bytě bydlí někdo jiný. Takže tvé bývalé právo zaniklo tím, že jsi se odstěhoval a současný nájemník má plné právo tě do svého bytu nepustit. Jak prosté. Maopak současný nájemník, pokud ho budeš otěžovat, má plné právo ze svého bytu a pozemku tě vyhnat a podle amerických zákonů tě i jako lupiče a násilníka zastřelit. Nevím, co je na tom nepochopitelného?

Žijeme v právním státě, v právním světě, kde hrubá síla by se měla podřídit zákonu. Mezinárodní společenství by mělo zasáhnout v zájmu prosazení práva. Tedy přísně ztrestat fašisty a vrahy, kteří nejsou ochotni zvyklostem a právu se podřídit dobrovolně.

Ano, je tu realita, že ti fašisté mají nekontrolovaně zbraně hromadného ničení. Tím spíš by mezinárodní společenství mělo vojensky společnými silami tento rasistický a teroristický státní útvar zlikvidovat.

181560

20.01.2009 17:01

Zhanobili naši morálku

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Karel z Čech 88.?.?.?

>Hamásští žoldáci (asi 1,200) byli vysvičeni v Syrii za
>iránské peníze.

Izraelští fašisté byli vycvičeni a moderně vyzbrojení za americké peníze, za mnohonásobek toho, co Palestincům poskytly jiné muslimské státy.
Na co si tedy sionisté stěžují? Že palestinci nemají tanky, bombardéry, stíhačky a moderní rakety jakými USA vyzbrojily Izrael?

181561

20.01.2009 21:32

Správní muži

RE: Berani jsou evropská tradice.

Karel z Čech 88.?.?.?

Podíváte-li se do historie celé naší planety, tak kdo přežívá?
Jen ty nejpřizpůsobivější druhy rostlin a živočichů. Ti nepodajní, hrdí, nepřizpůsobiví, vymírají jako první. Přizpůsobivost není bázlivost ani hloupost. Nopak, jde o chytrost, jak se srovnat s nástrahami a záludnostmi života, jde o reálné posouzení, kdy člověk již hlavou zeď neprorazí. Hrdý bohatý američan, když mu nepojede auto, tak zavolá servis nebo odtahovku a bude čekat do alelujá. Čech se pošťourá v motoru a provizorně dojede, kam potřebuje, pokud nejde o závadu, se kterou si nemůže poradit. Ale na rozdíl od američana to aspoň zkusí.

S těmi dinosaury máte pravdu. Velcí, silní ještěři katastrofu neměli šanci přežít. Zůstali jen malí myší savci, co uměli rychle utíkat a schovat se pod zem. Jen jim můžeme děkovat, že planetě dnes vládneme my lidé a ne plazi.

Tedy testosteron, adrenalin, hrdost a bojovnost pouze odsud až potud, jen do výše svého platu, jak se říká v našich končinách.

181580

23.01.2009 12:33

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Karel z Čech 88.?.?.?

Souhlasím s tím, že čistit se musí (nechceme žít ve špíně), ale tento odkaz sem dát musím :
Zvolení Obamy je náš triumf.
To by měli všichni lidé dostat do svých domovních schránek. Je to sice propaganda, ale oči otevírající.
http://forum.zvedavec.org/index.php?topic=698.msg1...

Panu Stworovi také přeji příjemnou, pohodovou a zajímavou dovolenou.

181896

23.01.2009 23:18

Inaugurace 2009: den truchlení

RE: O napadení Pákistánu

Karel z Čech 88.?.?.?

Ten odkaz je velmi dobrý. Řekne to člověku mnohem víc, než všechny mainstreamová media a než předpovědi jasnovidců a proroků. To by nemělo zapadnout.

181933

26.01.2009 23:07

Podivné stránky

RE: .-*-.

Karel z Čech 88.?.?.?

Jedna otázka na ksiphiase:
Kolik procent z celkového počtu semitů tvoří židé?
Skuteční pokrevní Židé prakticky nula, nula nic.
A židé a židé včetně židů amerických? 1-2%.

Je tedy oprávněné hovořit o tom, že 99 % semitů jsou antisemité?
Oprávněné to může být pouze v hlavách fašistických sionistických magorů, kteří nerozeznávají mezi realitou a jejich idiotskou vírou ve vlastní vyvolenost.

Kdo se povyšuje, bývá ponížen.

182196

28.01.2009 22:09

Duchové vedle Obamy

RE: Čo:

Karel z Čech 88.?.?.?

Co by dělal?
Pokračuje ve vedení 4. světové války

http://www.tvina.sk/index.php?zobraz=videoarchiv&h...

182373

29.01.2009 15:06

O Slovanech úplně jinak

RE: Je to výborné,

Karel z Čech 88.?.?.?

Pokračování výňatků z této knihy je na O Slovanech úplně jinak, Antonín Horák
[Nakladatelství Lípa – Vizovice, 1991]

Vložený obrázek
Celá kniha ke stažení na http://www.bratr3.bravehost.com/

Na serveru http://moravskelisty.host.sk/ je i celá řada dalších zajímavostí.
Např. Zajímá vás, jak to skutečně bylo se slovanskými věrozvěsty? Na str. http://moravskelisty.host.sk/listy/morava/verner.h... se dozvíte, co se v učebnicích nepíše. [překvapení]

182418

03.02.2009 13:12

PČR a soudy mají nový problém

Článek z dnešních novin na dokreslení stavu naší justice

Karel z Čech 88.?.?.?

Kurdský lékař žaluje ČR o 50 miliard
Kurdský lékař a podnikatel Yekta Uzunoglu, který strávil v Česku v polovině devadesátých let neprávem dva a půl roku ve vazbě s obviněním z údajných podvodů, přípravy vraždy a mučení, žaluje Česko ......
Může se stát, že člověk je zatčen a třeba i jde do vazby nějakým nedopatřením, omylem a pod. Ale 2 a půl roku držet ve vazbě zcela nevinného člověka, kterého se potřebuje zbavit jeho obchodní konkurence, je přece jen trochu dost dlouhá doba.

Velmi zajímavá je i diskuze v Lidovkách Pár opdpovědí na ukázku :
Otázka : Jak se k Vám chovali policisté a ost. orgány činné v tr. řízení?
Odpověď: Od samého počátku se chovali jako esesáci. Trvalo to tak dlouho, protože nechtěli skončit včas. Kdyby bývali toto skončili před pěti či deseti lety, pak by museli oprávněně začít trestně stíhat policisty, státní zástupce, kteří za to nesou odpovědnost. To vše je nyní již promlčené.

Státní zástupce požádal trest v délce vazby (2 a půl roku) a to v rozporu s platnými právními normami ČR jen protom, aby stát náhodou nemusel zaplatit za svoje pochybení.

Dvě odpovědi doslovně i s chybami:
OTÁZKA (vtipoň)
Proč jste Vy a Váš obhájce dělali při řízení obstrukce? Nemůžete si pak za prodlužování procesu sami? A skákání do řeči soudci a svědkům ... csss, csss .... turecké mravy ...
ODPOVĚĎ (07.08.2007 13:18)
Toto je otázky, jak se domnívám, pana Jemelíka. Mimochodem dle záznamu ministerstva vnitra čtyřnásobného agenta StB. Upozornit soudce a vyzvat ho, aby dodržel zákony, ke kterým je vázán, tento estébák interpretuje jako obstrukci. Já se domnívám, že doba, kdy obviněný má jenom poslušně kývat bezpráví, je nezvratně pryč. Co se týče xenofobní a rasistické narážky na turecké mravy; je to jenom znakem slaboduchosti autora. Odkdy estébáci uctívají mravnost. Apropo já nejsem ani Turek.


Na spolku Šalamoun mě doporučil jeden starý přítel. Já je kontaktoval, chtěli podklady. Poté se začali angažovat. Jednoho dne pan Jemelík mě sdělil "svůj sazebník", tím jsme pochopil, že se jedná o živnost nikoli o dobročinnou činnost. A to byl důvod, proč jsem se začal zajímat o pana Jemelíka z tohoto spolku a s hrůzou jsem zjistil mimo mnoho jiných podivných aktivit, že byl mnohonásobným agentem StB. Poté jsem se spolkem přerušil jakýkoli kontakt. Poté jsem se dověděl, že se spojili, jak se soudcem Rašíkem tak ale i s tím tureckým komunistickým ilegálem vstupující v mé kauze jako hlavní poškozený a svědek. On patrně na jejich sazebník přistoupil, proto ho asi hájí tak vehementně.

Pana Jemelíka neznám, možná jde o náhodnou shodu jmen.

182933

11.02.2009 13:50

Krize v USA ohrožuje federální systém

Hrozí nebo nehrozí bušistánu rozpad?

Karel z Čech 88.?.?.?

Když se tu před pár měsíci začaly zmiňovat předpovědi, že USA se mohou rozpadnout na několik částí a že tam může vypuknout občanská válka, tak tomu nikdo nechtěl věřit. Skutečně to byla neuvěřitelná představa.

Zatím se USA ještě nerozpadají. Doufají v Obamu. Ale jak na tom budou za několik měsíců? V článku zmiňované problémy svědčí o tom, že ani mnozí američané si nenechají všechno líbit a košile jim začne být bližší, než kabát. Budou chtít mít peníze raději doma, než v Iráku či v Afganistánu. Nakonec válčit ve světě si bude federální vláda, od které se všechny unijní státy budou distancovat a nebudou jí platit daně. Zůstane generál bez vojska. Co generál, přímo generalisimus.

Zajímavější však bude ještě mnohem víc, až bušistán přestane platit Izraeli. To pak bude radosti na Starém bělidle. To pak nás v Evropě budou politici krmit hoblokaustem v každé své druhé větě.

183519

11.02.2009 22:50

USA jsou připraveny v Afghánistánu ztratit kvůli opiu více mužů

RE: další chyba

Karel z Čech 88.?.?.?

Chyba nechyba, jednou to přijít muselo. Bušík jen Americe pustil žilou a tím příchod hospodářské krize urychlil. Nespravedlivé na tom je pouze to, že za hospodářský (a tím i vojenský) pád USA platí svými životy nevinní Afgánci a Iráčané.

My naopak bychom měli být rádi, že to jde kolem nás a USA ve vojenské angažovanosti v těchto zemích podporovat. Čím víc USA vykrvácejí, tím silnější se Evropa (i Rusko, Čína, Brazílie, Venezuela aj.) stane. Jen amíci bojujte, my vám na to i peníze na nekřesťanský úrok půjčíme.

Británie splácela válečné půjčky USA do r. 2000. Rusko za válečnou pomoc platilo USA zlatem. Proč by nyní USA nemohly splácet půjčky třeba 100 let. No tak se amíci trochu uskromní. Jsou zvyklí za výdělkem se stěhovat, tak pro ně nebude žádný problém jít dělat do Indie a do Číny gasaibeitery. Jen je potřeba všude ve světě včas přijmout zákony proti přistěhovalectví.

183559

13.02.2009 13:56

1929: znovu po 80 letech

RE: Něco opomínáte - To snad ne?

Karel z Čech 88.?.?.?

Media jsou tady od toho, aby přinášela pravdivé objektivní informace. Je skutečností, že ne vždy to dělají dobře a odpovědně, resp. často jsou zneužívána k prosazení jistých zvláštních zájmů nejen svých vlastníků, ale i jiných mocenských skupin. V současné hospodářské krizi si však media ty různé křivky a procenta nevymýšlí, naopak zveřejňují čísla, poskytnutá jim za tím účelem příslušnými státními institucemi – statistickým úřadem, vládou apod. Vinit proto media z toho, že vyvolávají paniku zveřejňováním oficiálních údajů určených ke zveřejnění, je snad vrcholem demagogie. Naopak, naše mainstreamová media nám především papouškují oficielní názory a odhady našich čelných politiků o tom, že nás že žádná světová krize nedotkne, my se nemáme čeho obávat, protože naše ekonomika je zdravá, u nás nemáme tak velké a mocné ekonomické podvodníky a zloděje, jako ekonomiky silnější. S pravdou ven vylezou až když se nedá ututlat hromadné propouštění desítek tisíc pracovníků v klíčových podnicích pro příjem státního rozpočtu.
To už i na Slovensku je situace v informovanosti lidí trochu lepší. V tamních novinách se člověk mohl již vloni v září mohl dočíst odhad poradce slovenského prezidenta ekonoma Petera Staňka, že krize neskončí za několik málo měsíců : „Finančná kríza môže trvať 10 rokov a zasiahne Slovensko!“. Americký miliardář Georg Soros podle slovenského tisku předpokládá, že euro současnou krizi nemusí přežít, padne a státy EU se vrátí k národním měnám. Ekonom Staněk na Aktuálně.sk píše „Po kríze môže nasledovať vojenský konflikt.“

Je proto otázka, zda je lepší lidi varovat včas předem před hrozícím nebezpečím nebo příznaky do poslední chvíle tutlat a dopustit, aby důsledky dopadly na lidi se vší tvrdostí. Pokud hrozí přírodní pohroma – výbuch sopky, tsunami, hurikán – je již dnes všeobecná shoda, že varování by mělo přijít včas předem, aby lidé mohli nebezpečný prostor opustit a své majetky podle možnosti si zabezpečit. Hrozí-li však společenská katastrofa, tak by lidé neměli být informováni? Proč?

Stále budeme lidem vnucovat „Vemte si půjčky, vemte si hypotéty, až to spadne a budete mezi statisíci nezaměstnaných, tak vás snadněji exekutoři připraví o veškerý majetek a zbydou vám jen dluhy a oči pro pláč.“ To by měla být úloha medií? A že to skutečně spadlo už u nás poznaly na vlastní kůži desítky tisíc lidí, co jsou dnes bez práce a bez perspektivy práci sehnat. V zájmu koho by media měla lidem vážné skutečnosti tajit? Je snad zájem těch, kteří se připravují na neštěstí jiných lidí vydělat, důležitější, než zájem ostatních lidí na přežití?

183641

16.02.2009 23:11

Naléhavá potřeba doby: Zákon rovných cen?

RE: Recept na Lischkův guláš...

Karel z Čech 88.?.?.?

Vážený pane WL, divím se, proč se někteří čtenáři nad vašimi texty pohoršují. Vždyť přicházíte s nápady,jejichž realizací se teřba současná krize vyšeší stejně dobře, jako podle protikrizového balíčku naší vlády. Bohužel vás Topolánek opomenul začlenit do NERVu a tak skutečně účinná opatření naše vláda činit nebude. Moc se mi např. líbí váš "Plán na vyváznutí ze světové krize" zavedením povinného nakupování. Ovšem jednau vadu na kráse ten plán má. I reklamní agentury potřebují být z něčeho živy a proto omezovat reklamu není nejlepší nápad. Reklamní agentury jsou pojistkou, jak udržet media v lajně.
Já jsem pro využítí všech způsobů, které se v minulosti osvědčily a opětné vyzkoušení těch způsobů, které se neosvědčily. Třeba v nynější situaci se ukáží jako vhodné. Proto bych ani ty šestky a devítky preventivně nezavrhoval. Svět chce být klamán, tak proč mu nevyhovět? Samotný Hollywoodský film to všechno nezvládne.

Musím vám však vytknout, že jste do svých nápravných opatření dosud nezahrnul metodu "Autotrophs", tedy způsob života bez jídla a pití, jak se o tom diskutuje pod dnešním článkem finančního experta Michaila Chazina. Metoda již byla ověřená v Rusku, kde lidé desítky let žijí bez jídla a pití (zřejmě bez piti vody, nikoliv vodky).
V zájmu ochrany naší přírody by jistě bylo účelné tuto metodu u nás rozšířit na všechny občany, kromě našich volených zástupců s mandátem a kapitánů ekonomiky - hlavně manažerů bank a automobilek a trhačů kuponů, kteří ke své velmi náročné činnosti vybraná ekologická jídla jistě potřebují. A přebytek potravin zdraví škodlivých bychom mohli vyvážet - samozřejmě se státními dotacemi za dumpingové ceny - do nepřátelských států jako potravinovou pomoc. Ať si umřou lidi tam. Nejenom že bychom tím velmi pomohli naší ekonomice, ale nekrvavou cestou bychom zvítězili nad našimi nepřáteli, kteří nám zabírají místo na slunci a přivlastňují si naše energetické zdroje v místech pro nás dosud obtížně přístupných. Do něčeho náš stát vybrané daně strkat musí, tak proč je nestrčit do podpory vývozu? Lidé, když přestanou jíst, tak omezí zbytečné utrácení a radikální zvýšení daní je nebude bolet.

183933

17.02.2009 19:15

Finanční expert Michail Chazin: „Ekonomika padne na dno v dubnu! Kdy se zvedne?“

RE: Zajímavý článek

Karel z Čech 88.?.?.?

Já se zase obávám, že žijete s klapkami na očích.
Malovýroba v zemědělství tedy záhumenková výroba, sloužila jen potřebám zahumenkářů. Nikdo z nich nedodával ani obilí, ani maso ani nic jiného zpracovatelskému průmyslu. Tedy záhumenkáři dost těžko živili někoho jiného, než sami sebe.

Od těch vašich kulaků zemědělství získalo jen provizorní maloprovozy. Zkuste vyjet na venkov a podívat se po velkokravínech, vepřínech, drůbežárnách atd. Kolik z nich postavil nějaký kulak? Ani jedinou takovou stavu. V jejich době se hospodařilo jinak a tak takové stavby nebyly. Ty se začaly hromadně stavět až v šedesátých letech.

Likvidace naší zemědělské velkovýroby byla prvořadým požadavkem Západu po 89 roce. Jinak by k nám nemohly dodávat produkty své zemědělské velkovýroby. Velkovýroba v USA je správná, jedině efektivní možnost výroby, velkovýroba v ČR je překážka demokracie. Jděte se vycpat s takovými dětinsky hloupými názory triviální propagandy.

Jsem tolerantní, uznávám i pitomci právo na vlastní názor. Ale co je moc, to je moc. Ukazujete, že o našem zemědělství nevíte vůbec nic, jste jen zaslepen nenávistí. Napsal bych, že víte kulové hovno, kdyby to bylo přípustné.

184006

19.02.2009 16:56

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

Jde o vážnou věc

Karel z Čech 88.?.?.?

Zatím dobré pane Lischko, zatím vás nikdo nechce lynčovat. Myšlení některých lidí je tak výukovým systémem deformováno, že nejsou schopni pochopit logicky předkládané argumenty dokladující, že něco je jinak, než se v mládí ve škole učili. Argumentujete ateistům vědeckými poznatky, pro věřící svatou knihou - Biblí, a nic - nechtějí pochopit.

A přesto každý vám potvrdí, že naši školou nevychovávaní předci dokázali třeba předvídat zemětřesení a včas opustit ohrožený prostor, jako to dodnes dokáží divoká zvířata. Pomocí svého šestého smyslu se dokázali i na dálku v duchu domlouvat, intuitivně si poradili v situaci, kdy dnešní člověk je naprosto bezradný. Nevedla je k tomu naše škola, ale duchovní učitelé, guru. Co dokáže běžný jogín se nám vysoce civilizovaným lidem, jeví jako nepochopitelné zázraky.

A protože máte úplnou pravdu, tak bychom měli všichni vzdát hold modré šanci a jít po modré zrušit veškeré současné školství.
Naše vláda v tomto směru dělá co může nejvíc, aby hlavně mladé od školského vzdělávání odradila a dobrovolný vstup do škol jim aspoň poplatkovou povinností ztížila a znechutila. Stejně tak i učitelům jejich práci všelijakými reformami znechucuje a trvalým trendem omezování financování školských zařízení se jim snaží jejich práci co nejvíc přímo znemožnit. Bohužel za to od oranžových, růžových a jiných staromilců sklízí jen nevděk, kritiku a výčitky.

K čemu jsou nám vzdělaní lidé? Jsou to jen hnidopiši, kterým nic není dobré a kteří do všeho ryjí. Domnívají se, že glejt ze školy jim dává právo vzpírat se autoritám a odmítat mlčenlivou poslušnost v náležité posvátné bázni.

Jistě, že nelze jen tak z ničeho zrušit veškeré školy. Je tu nějaká tradice a děti a mladé lidi je třeba nějakým způsobem zaměstnat, aby jen v narkotickém opojení nebloumali po ulicích a netropili rotyku. Číst, psát a spočítat si peníze by měl každý člověk umět, aby ho mazaní vykukové neokradli. Pro výkon práce i nějaké ty odborné znalosti by člověk měl mít. Ale stačí mít jen znalosti specializované, které lze získat v krátké době. Prostě jeden člověk bude umět šroub klíčem či šroubovákem zašroubovat a jiný se zase naučí šroub odšroubovat. Tak, jak je dnes běžné v zemích hospodářsky nejvyspělejších - v USA a u asijských tygrů. Mimo takovéto specielní dílčí znalosti postačí, aby každý člověk uměl soustředěně meditovat nebo aspoň soustředěně sledovat televizní program. A to se lze naučit bez dlopuihodobého trvalého deprimování hromadami knih, které by v časovém limitu měli přečíst a hlavně i bez nějakých finančně náročných postupů, když v současné době finanční krize jsou peníze potřeba jinde. Nelze-li lidem zajistit dostatek chleba, je třeba pro ně pořádat alespoň pompézní hry. A to něco stojí.

184159

27.02.2009 14:11

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

Na toto téma

Karel z Čech 88.?.?.?

bylo napsáno v posledních letech a desetiletím již hodně článků. Lze tedy mít za to, že problém je znám nejen veřejnosti, která se to fungování ekonomiky a finančního systému zajímá, ale i lidem, kteří běh finančního systémů řídí, tedy profesionálům a finančním teoretikům.

Do 70. let minulého století s tímto způsobem řízení financí žádné větší problémy nevznikaly. Samozřejmě, že ten, kdo emisi peněz měl pod palce bohatnul a ten, kdo si peníze půjčoval, chudnul. Bohatlo tedy pár jedinců sdružených do emisních bank a státy a občané to bohatnutí svojí prací a činností financovali. Nikoho to však nijak moc nezatěžovalo. Od 70. let, kdy krytí dolaru zlatem bylo nahrazeno krytím obchodem s ropou, začínalo být zřejmé, že do nekonečna tento systém fungovat nebude moci.

Od r. 2000 se v tomto finančním systému zřetelně začalo schylovat ke krizi. Ten proces byl přibržděn nafouknutím cen nemovitostí v USA. Nic však netrvá věčně a bublina s nemovitostmi praskla, zákonitě se začaly hroutit finanční trhy a vypukla největší světová hospodářská krize, která právě probíhá.

Tedy dnes všichni odborníci a odpovědní politicí vědí, jaký problém přivedl svět do dnešní krize a tedy dalo by se předpokládat, že by měli mít zájem tuto příčinu odstranit.

Bohužel dosud žádný politik ani odpovědný profesionální bankéř či ekonom neprojevil sebemenší zájem o řešení této hlavní příčiny krize. Zájem je pouze jakýmikoliv sebenesmyslnějšími opatřeními dosáhnout zachránění a zachování stávajícího finančního systému a ten balvan příčiny krize valit před sebou dál. Ať to řeší někdo jiný v dalším volebním období.

Selský rozum říká, že pokud něco dělám špatně a proto se mi dílo nedaří, tak pokud to zásadně špatné ve svém postupu nezměním, tak rozhodně nemohu dosáhnout dobrého výsledku. Pouze naprosté zhroucení systému poněkud oddálím, přičemž následky budou nutně katastrofálnější, než kdybych nápravu učinil již dnes.

Snad pouze totální magor může přesvědčovat jiné magory, že když systém se nám hroutí z ohromného přebytku nekrytých amerických dolarů, tak ho zachráním vydáním dalších bilionů nekrytých dolarů. Myslící člověk na takový nesmysl nemůže nikomu skočit.

184924

24.04.2009 16:02

Jan Fischer

RE: Mně vůbec nevadí, že autor upozorňuje na židovský původ pana Fischera.

Karel z Čech 88.?.?.?

Rasisté a xenofobové v historii :
Marcus Tullius Cicero (106 – 43 pr.nl.) – Rímsky filozof, politik, rečník :
„Židia sú veľmi súdržní, ale pred Nežidmi sa uzatvárajú a sú k nim nepriateľskí.“ „Židia patria k temným a odpudzujúcim silám. Kto vie, aká početná je táto klika, ako sa držia pospolu a akú moc môžu predstavovať vo svojej jednote?“

Lucius Anneus Seneca (Seneca mladší) (4 pr. n. l. – 64 n. l.)
Rímsky filozof, básnik, prozaik a senátor
„Tento národ (Židia) je mor. Dokázal získať taký vplyv, že nám, víťazom, diktuje svoje zákony.“

Publius Gaius Cornelius Tacitus (56 – 120?) Rímsky dejepisec, filozof a politik
„Medzi sebou sú poctiví a pripravení k zľutovaniu, ale na zvyšok sveta sa pozerajú ako na nepriateľov.“

Justinián I. (527 zač. vlády – 565) Byzantský cisár
„Židia boli vždy v pozadí prenasledovania kresťanov. Cestovali po krajinách, všade nenávidiac a podkopávajúc základy kresťanskej viery.“

Napoleon Bonaparte (1769 – 1821) Francúzsky cisár a vojvodca
„Židia sú kobylky, ktoré zožerú Francúzsko.“

Henry Adams(1838 – 1918) Americký historik a románopisec
„Sme v rukách Židov; robia si s našimi hodnotami, čo chcú.“

Beatrice Webbová(1858 – 1943) Britská socialistka
„Ako je možné, že každý, kto sa dostane do kontaktu so židovskou populáciou, skončí napokon tým, že má voči nim predsudky?!“

Henry Ford (1863 – 1947) Otec výrobnej linky v automobilovom priemysle a modelu T
„Židia vždy kontrolovali obchod... Filmársky priemysel v Spojených štátoch a v Kanade... je tiež pod absolútnou kontrolou – morálne i finančne – židovských manipulátorov verejnej mienky“
Na dvoch tabuliach na bráne zamestnaneckého parkoviska výrobného závodu Ford Motor Company bolo možno v roku 1939 čítať tento text:
„Židia, to sú zradcovia Ameriky a nedá sa im veriť. Kupuj od Nežida!

H. G. Wells(1866 – 1946) Britský spisovateľ, historik a sociálny kritik
„Židia boli presvedčení, že Boh, boh celého sveta, je spravodlivý, lenže oni ho tiež chápali ako boha, s ktorým sa dá jednať a ktorý s otcom Abrahámom urobil obchodnú zmluvu o nich – a veruže výhodnú zmluvu pre nich, aby ovládli zem. Preto s veľkým zdesením a hnevom počúvali Ježiša, keď ich oberal o všetko to, čo do nich vnášalo istotu. Ježiš učil, že Boh nie je žiadny obchodník, že Židia nie sú vyvolení a že nemajú prednosť pred druhými, pokiaľ ide o Kráľovstvo Božie.

Svetozár Hurban Vajanský(1849 – 1916) Slovenský prozaik, básnik a publicista, ideológ SNS
„Niet väčšieho aristokrata ako je žid, bárs má v ústach demokratické frázy, niet neliberálnejšieho človeka ako je žid, trebárs majú dnešnú slobodomyseľnosť v árende. Len zaslepený hlupec nevidí, že pod liberálnosťou rozumie žid slobodu pre seba, dovolenie, aby mohol...

Automaticky kráceno

189317

06.05.2009 22:40

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Lisabonská smlouva

Karel z Čech 88.?.?.?

Účel světí prostředky.
Tak hezky to ze začátku vypadalo - eurobyrokrati v Bruselu písknou a domácí politici hned zvednou obě ruce, aby záměr eurobyrokratů schválili. V některých evropských státech však lidé a i někteří politici vzali hru na demokracii vážně. Nechápou, že v dnešním složitém světě může být demokracie jen pouhou nostalgickou vzpomínkou. Moderní stát dnes musí řídit profesionálové a demokracie může zůstat jen na nejnižší správní úrovni. Demokraticky lze nanejvýš rozhodovat o tom, zda městský ples se bude konat v hotelu A nebo v hotelu B. Všechna vážnější rozhodnutí je třeba nechat na sionistické Bilberggroup. Jen tam mají všechny potřebné informce, aby mohli správně rozhodnout jaký režim se otrockým ovčanům zavede.

Příště již jistě žádné hlasování o evropských záležitostech nebude na farních okrscích požadováno. O všem se rozhodne v Bruselu. Jako životní optimisté v tom můžeme spatřit ohromnou výhodu - můžeme zrušit náš parlament, vládu, ministerstva a všechny ústřední úřady jako zcela zbytečné parazitující instituce. Vlastně úplně všechny ne. Aspoň část bude třeba zanechat jako odkladiště vysloužilých europolitiků.

190531

12.05.2009 21:02

Život morčat

RE: Souhlasím. se vším.

Karel z Čech 88.?.?.?

Zvláště tu bramborovou faunu nám byl čert dlužen. Jako školáci jsme museli amerického brouka povinně chodit sbírat.
Ona ani čínská pomsta není domácí druh.
A přitom máme mnoho druhů domácích jedlých druhů fauny a flóry. Volů jsme měli vždy nadbytek, že jsme jich mohli ročně za knížete sv. Václava odvádět jako tribut do německých zemí - škoda že v té tradici nepokračujeme. Sice se traduje, jak dřív ti nevolníci jen robotovali a chudě žili, ale ve skutečnosti to platí jen pro období po třicetileté válce a za válek napoleonských. Předtím byla běžná stravovací norma na nevolníka 1/2 kg hovězího a kilo mouky na den. Křepelky byly vyhrazeny jen pro šlechu a pytláky, ale holoubaty se živili poddaní. Dnes je skoro vzácnost vidět holuba. Sladilo se medem a bylo ho tolik, že přebytky šly na medovinu. Je podstatně zdravější, než dovážený třtinový cukr.
Ale o tom ten skvělý článek není. Je o tom, že i to hloupé zvíře jako morče, dokáže žít i bez Bible a pánaboha dokonalejší život, než inteligentní otročící konzument, pachtící se za majetkem a penězi. Článek je dobrým doplněním článku Co s přebytky?

190985

13.05.2009 19:22

Život morčat

RE: Souhlasím. se vším.

Karel z Čech 88.?.?.?

>Kdyz se vam ta bramborova fauna nelibi, tak stacilo jeden rok
>nezasit brambory a bylo by po americkem brouku. Jenze, s tim
>americkym broukem to bylo trochu jinak. [pláč] [pláč]

Na bramborovou flóru jsme si za těch pár století docela i zvykli. Ovšem o bramborovou faunu skutečně není co stát. Jen se divím [překvapení] , že ti shánčliví obřezaní skrblíci se zničeho nic dali na plýtvání a amerického brouka k nám posílali z Volstrýtu při západním větru balóny. [velký smích] [velký smích]

S tím setím brambor to máte tak, že už jsem na světě nějakou tu dekádu a zatím jsem o setí brambor v ČR ještě neslyšel. Možná brambory sejou v Bušistánu, ale u nás se odjakživa sázejí. Vůbec se však nebudu divit, když setí brambor dorazí i k nám. Od západu k nám již přišlo takových hovadin, že jedna navíc se jistě ztratí v tlačenici. Proto, pokud si chcete uchovat svůj majetek nepoškozený, tak honem utřete slzy a přijeďte si svého broučka odvézt domů, než vám ho naši zeměfarmáři posypou práškem DDT a jeho moderní ropnou náhradou. [chechtot]

191067

14.05.2009 11:07

Život morčat

RE: Souhlasím. se vším.

Karel z Čech 88.?.?.?

Po pravdě musím uznat, že mi je divné, že komunismus je již 20 let pryč (podle mne nejmíň 40 let) a přesto jste si ještě amerického brouka od nás neodvezli. Furt tady škodí. A přitom za posledních 20 let si tví přátelé již stačili odvézt z ČR skoro vše, co se odvézt dalo a co se nedalo, tak se jim prodalo, aby tady měli své majetky.

Amerického brouka nám nikdo - ani komunisti - do hlavy vtloukat nemusel. Tenkrát jsme byli ještě mladí, měli jsme dobrou paměť a stačilo říct to jednou, abychom si to nadosmrti zapamatovali. Dnes již to mám s pamětí horší, pro zapamatování je potřeba mi to do hlavy vtlouct častým opakováním.

No a teď mi můžeš odepsat, že americký brouk - mandelinka bramborová - k nám přilétl třeba z Indie, kde se živil na cukrové třtině.

191127

14.05.2009 18:45

Život morčat

RE: Souhlasím. se vším.

Karel z Čech 88.?.?.?

Nemohu s vámi pane Lištičko - promiňte mi to grobiánské (ale přátelské) komolení vašeho jména - tak úplně souhlasit. Lidé jsou schopni a po dlouhá staletí to dokazují, přežít v různých klimatických podmínkách. Ne však v množství a s komfortem, které si naše nadbytkem zhýčkaná civilizace nárokuje. Přestože v mnoha směrech dokážeme přírodní prostředí znásilňovat a likvidovat, tak naštěstí zatím na úplné ukojení našich degenerovaných samovládcovských choutek nám síly nestačí.
Bude jistě nějakým přičiněním shora - nějakým vesmírným zákonem - dáno, že čím rozmařileji si Pán tvorstva počíná, tím ve skutečnosti se stává slabším, choulostivějším a zranitelnějším. Sám sobě tedy takovým počínáním kope jámu. Buď včas prozře anebo za svojí domýšlivost přiměřeně zaplatí. Tak je to z hlediska Vesmíru správné a spravedlivé. Každý svého štěstí strůjcem.

Bohužel pro nás jednotlivce to neplatí tak úplně. Kam by Vesmír přišel, kdyby se měl zabývat každým člověkem individuálně? U každého jednotlivce vážit jeho zásluhy a viny? Na to by potřeboval celý aparát euroúředníků. Vesmír bere lidstvo jako celek, váží jeho kolektivní snažení a možná při konečném súčtování jen trochu málo přihlédne k činům velkých národů. Ono těch činů zase tak mnoho není.

No není na nás, abychom ze své pozice bezvýznamného NIC řešili problémy lidstva. Na to jsou tu jiní ředitelé zeměkoule. Ale i v tom světovém mumraji, v tom pozemském mraveništi, si každý můžeme najít to své nepatrné soukromé místečko a snažit se ho trochu přizpůsobit událostem současným i příštím. Žádnou záruku nikdo nikomu nedá, ale něčím se přece bavit musíme, abychom zcela nezakrněli. A pokud se někomu podaří nějakého jiného člověka pohnout k myšlení, tak je to víc, než si kdokoliv může přát.

Svět jde rychle dopředu, přímo se řítí. Moje moudrá babička říkávala "Když pospícháš, tak si na chvilku sedni". V té chvilce klidu si člověk má možnost lépe rozmyslet co a jak udělá, aby ve spěchu nenadělal víc škody než užitku. Myslím, že vy musíte být s mojí babičkou duchovně spřízněný. Proto se ty vaše články a příspěvky tak dobře čtou. Navíc [překvapení] naprosto postrádají moderní diskutérskou zuřivost.

Bohužel ten starý dobrý zvyk již vyšel z módy, jak někteří čtenáři svými příspěvky dokladují. Petr Gejdoš by k tomu dodal, že karmicky se jim to vrátí. Já si říkám, že nejen karmicky. [smích] Každý přece svého štěstí strůjcem. Jen se to nedá uspěchat. [mrknutí jedním okem]

191164

14.05.2009 20:39

Život morčat

RE: Souhlasím. se vším, az na tu mandelinku.

Karel z Čech 88.?.?.?

No vida, jak nám z mé nevinné poznámky, kterou jsem se snažil pouze naznačit, že brambory a kukuřice nejsou právě nejvhodnější příklady fauny, vyrostl spor světové důležitosti.

>No vidis, odkud prisla mandelinka Te naucili, ale pocitat Te uz
>nestacili naucit. Kde jsi prisel na to, ze uz je 40 let od
>diktatury komunismu???

Tak v tomto směru, protože jsi inteligentní, chytrý a vzdělaný anonym, tě nechám hádat. Jistě na to, jak to myslím s těmi 40 lety, snadno a rychle přijdeš. Pouze technická připomínka - při přemýšlení se přidrž použitých pojmů. O diktatuře komunismu dosud nebyla žádná řeč.

>Jestlize by si mel nekdo odvezt mandelinku, tak musi odvezt i
>brambory. Ono totiz, kde jsou brambory, tam je i mandelinka

>Jeste k te mandelince. Ono totiz existuje zpusob, jak pestovat
>brambory a pri tom se vyhnout te pohrome s mandelinkou. To ovsem
>nasi predaci v JZD nevedeli a jak videt, hodne lidi to nevi
>dodnes.

Tak to by mě skutečně velmi zajímalo, byť nejsem, ani jsem nebyl předák JZD a dnes se nějakého takového předáka nemám kde zeptat. Teď mi však ty kurvy americký požírají bramborovou nať, když nějakou bramboru zasadím. Stříkat jedem je nechci, protože brambory mám pro sebe k jídlu a jedy zrovna jíst nemusím. Těch je dost na v obchodě kupovaných produktech.
Tedy dám se podat, prozraď mi prosím to tajemství.


>Mluvic o suchu v 1948, tak byla takova obilni neuroda, ze Evrope
>a Asii hrozil hlad. Tak se komuniste obratili na koho? Na tu
>imperialistickou USA. Ta potom posilala do Evropy a Asie tisice
>tun obili. Aby komuniste neztratili svoji tvar, tak tvrdili, ze
>obili prislo z Kanady, coz byl o neco mensi imperialisticky dabel

To evropský Západ musel pak být komunistům hodně vděčný, když pro něj zajistili americké obilí.
Škoda jen, že ti tehdejší komunisté nemysleli také na sebe a nezajistili si obilí pro státy Východního bloku. Do ČSR pak musel dodávat Stalin obilí z Ukrajiny a na Ukrajině vznikl hladomor. To je skutečnost jistě všeobecně známá a není třeba o ní nějak moc diskutovat.

191168

15.05.2009 11:53

Život morčat

RE: Souhlasím. se vším.

Karel z Čech 88.?.?.?

>Protože Vesmír jste Vy, docela dobře jste nám nebohým
>tvorům vysvětlil, že se s námi nechcete nijak jednotlivě ...

Co naděláte? Když ten Velký Vesmír (pán Bůh či paní Bohová) není ochoten nám sem do diskuze něco na diskutované téma připsat, tak to holt někdo musí vzít za něj. Patrně má nějakou jinou naléhavou práci, no a já měl zrovna volnou chvilku.

>Chvátám tedy, když to nevidíte, rychle někam něco šlohnout, >podvést Vás, obelhat a vožulit o daně, zapřáhnout Vás do >ekonomiky...a přeji veselý den.

To Vám chválím, je třeba se řádně zapojit do kolektivní produktivní činnosti, jinak tu krizi nevyženeme. Hlavně člověk při tom nesmí moc vyčnívat z řady, jinak ze sebe dělá hromosvod.

Den má být dnes uplakaný, tak veselost nechme na jindy. Přece nebudeme přírodě a Pánubohu dělat na truc. Všechno má svůj nám utajený smysl. Dobře naprší, naroste zelené a morčata budou mít hody.

191229

15.05.2009 13:16

Cesta národní obnovy

RE: důvody

Karel z Čech 88.?.?.?

Jistě, s naprostou většinou toho, co je v článku, lze plně souhlasit. Nejsem si však jistý, zda Radim Lhoták skutečně svůj článek zamýšlel tak, jak jej pochopili národovci ve svých příspěvcích nahoře. Jako nezpochybnitelný návod pro činnost.

Co mi v článku nesedí, je usilování o svobodu člověka důrazem na vytváření hierarchického patriarchálního řádu. Lze mít buď jedno nebo druhé. Rovnost samozřejmě neznamená, že ženy budou dělat totéž, co muži. Feministka - babochlap, je odporné stvoření, ale v nerovné společnosti, kde osobní práva jsou podle nějakého kritéria odstupňovaná, není a nemůže být skutečná svoboda.

Že národní není nacistický snad pochopí každý normální člověk, pokud chce. Jen sionističtí rasisté vidí v ostatních národech pro sebe nebezpečí. Již ze samé podstaty věci nemohou uznat rovnost a rovnoprávnost mezi národy, nebot by tím přišli o své vyjímečné postavení vyvolených, kterým je dovoleno vše. Od vlády sionistů nelze čekat, že myšlenku národní obnovy podpoří nebo aspoň bude tolerovat.

191234

15.05.2009 13:40

Americký nálet zmasakroval v Afghánistánu desítky lidí

Za ty civilní mrtvé mohou talibani

Karel z Čech 88.?.?.?

Do velkého hloučku lidí se lépe trefuje. V rámci efektivity války proto američané upřeňostňují střílení do houfu lidí. Talibani však nerespektují pravidla války, nechtějí se houfovat. Lovcům lidí proto nezbývá, než střílet do civilistů. Vždyť by si jinak ani nezastříleli a nemohli by se chlubit zářezy na pažbách. Amerikáni by dopadli jako naši experti v Afganistánu, kterým velení ve střílení do civilistů bránilo. Pak z toho byla ta mezinárodní ostuda.

191235

19.05.2009 20:31

USrael to dokázal

RE: Slozite otazky pro Hestroye

Karel z Čech 88.?.?.?

Složité otázky to mohou být tak nenejvýš pro nezvědavého joudu. Lidem ochotným jen trochu myslet a trochu se zajímajícím o politické dění je zřejmé, že americké dluhy není již nikdo schopen zaplatit. Proto bušistán potřebuje vyvolat válku většího rozsahu, aby se věřitelé mezi sebou pobili. Bilbergové to rozplánovali podrobně co a jak je potřeba dělat, aby věřitelé nedostali nic a ještě byli akerikancům vděční, že Amerika jim pomůže, až se budou zabíjet mezi sebou. Bohaté zkušenosti jsou přece z druhé světové, kdy to sionisté a pod jejich vedením amerikanci hráli na všechny strany a ze všech stran hrabali na siohromádky.

Hloupý ten, kdo se nedokáže poučit z historie a ještě hloupější ten, kdo zřetelné vidět nechce. Zcela záměrně, pod lživými záminkami sionisté rozpoutávají vzájemnou nevraživost mezi muslimy a křesťany, mezi muslimskými státy a Evropou, kterou sionisté již mají v rukách. Nejen v prvních ruských vládách účinkovali ve většině Židé. V současných evropských vládách (a samozřejmě i v USA), je to naprosto stejné, o světových bankách ani nemluvě. Jak vidíme na zářném příkladu našich vlád, tak zájem sionistů je nejpřednějším zájmem každé vlády, bez ohledu na politické složení. Zájem českého národa stojí až na místě daleko posledním, za zájmy USraele i za klanovými zájmy o vršení soukromých majetkových hromádek.

Nezvědaví apologeti sionistů zde svými prostoduchými řečmi se jen snaží narušit diskuzi odváděním pozornosti diskutujících od hlavního tématu a hlavně vyvoláváním osobních sporů a hádek. Prokazatelné záležitosti se snaží zpochybňovat rétorickým cvičením.

Sionistické světovládné plány však nejsou dokonalé. Hysterčení okolo světové hospodářské krize jim sice přisypalo imaginární peníze do jejich bank, ale na druhé straně také přimělo mnoho lidí, aby začali samostatně uvažovat a nekonzumovali jen vnucovanou sionistickou propagandu z médií. Každý bič má dva konce. Tím jedním oni usměrňují nás, ten druhý se jim může stát osudným.

191487

21.05.2009 23:23

Ještě jednou k článku Na židy dojde až pak

RE: Dotaz pro autora

Karel z Čech 88.?.?.?

Snad nejlépe podle toho, k jakému etniku se kdo sám hlásí. Ten kdo vyřvává, že je diskriminovaný proto, že je cikán, s největší pravděpodobností asi bude skutečně cikán.
Vést jakoukoliv evidenci podle národnosti je u nás zakázané. Při sčítání obyvatel v r. 2000 se skoro nikdo k cikánské národnosti nepřihlásil, takže cikány u nás úředně prakticky nemáme. Proto také obecní úřady mají problémy s požadováním peněz na řešení cikánské problematiky, když nemohou prokázat, že nějací cikáni v obci bydlí.

U nás je vyloženěně na vůli každého, k jaké národnosti se přihlásí. Bylo by jen potřeba údaj o národnosti zapisovat do občanských průkazů. Kdo by se nepřihlásil k cikánské národnosti, neměl by nárok vyřvávat o své diskriminaci z takovéhoto důvodu a mělo by s ním být zacházeno jako s každým jiným občanem republiky - tedy žádné úlevy a zvýšené nároky v souvislosti s cikánským původem. [smích]

191686

29.05.2009 14:06

Skutoční nenávistníci

Holokaustová pumpa

Karel z Čech 88.?.?.?

je založena na existenci popíračů holokaustu. Nebudou-li popírači, nebude potřeba financovat boj proti nim. Pro postižené holokaustem peníze potřeba nejsou, protože ti za 65 let již prakticky všichni vymřeli. Kdo dosud nezemřel, tak stejně podle informací z Izraele z holokaustových fondů nic nedostává.

No a když popírači nejsou nebo jich je málo, tak je potřeba nové vyrobit, aby pumpa nepřestala pumpovat. Zda označený popírač skutečně holokaus popírá či nikoliv, není důležité. Stačí že je za popírače veřejně sionisty označen. Pro sionisty je popíračem každý, kdo nesympatizuje se současným sionistickým terorem, protože takový člověk popírá fakticky nárok sionistů na rasovou výlučnost a vyvolenost.

192299

29.05.2009 14:44

Doublespeak o Severní Koreji

Bildebergovci vědí

Karel z Čech 88.?.?.?

že stokrát opakovaná lež se pro konzumenty stává pravdou. Proto nám prostředictvím svých médií sugerují, že naše bezpečnost je ohrožována nějakým imaginárním invalidou v afgánských horách, negramotnými pasáky koz, kteří za celý život neopustili svojí vesnici v nepřístupných horách, demokraticky zvoleným prezidentem Venezuely, který zisky z prodeje ropy nesysluje ve své kapse, ale dává na rozvoz země, Ruskem, které brání nadnárodním firmám v drancování svého nerostného bohatství, Íránem, který hodlá tak jako třeba ČR nebo Slovensko si postavit vlastní jadernou elektrárnu či Severní Korejí, která tak jako skoro každý jiný stát ve světě hodlá i vojenskými prostředky bránit své území, pokud by byla napadena amerikanci z jejich vojenských základen v Japonsku. Že má skutečný důvod cíti se ohrožena potvrzuje současné válčení USA v Iráku v Afganistánu a jejich vyhrožování válkou Iránu, Venezuele i Severní Koreji.

Konzumenty je třeba přesvědčit, že se musí bát Korejců, teroristů, muslimů, komunistů, popíračů holokaustu, mírových aktivistů, ekologistů, odpůrců NWO a dalších nebezpečí, aby nemysleli na skutečnost, že v důsledku finančních hrátek bankéřů přijdou o práci, dům, majetek, úspory i o pomyslnný blahobyt. Kdyby se konzumenti začali zabývat tím, co jim skutečně reálně hrozí a co nastane, namísto hrozbami virtuálními, tak by bildebergovci nemuseli skončit dobře. Proto je nutné pozornost odvést jiným směrem.

192304

29.05.2009 15:25

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Na házení vajec nic nebezpečného není. Nebezpečné je, když to ministr vnitra vydává za nacismus

Karel z Čech 88.?.?.?

v roce 2000 dva mladí anarchisté tehdy s výkřikem "Máš na rukou krev" hodili vejce na americkou ministryni zahraničních věcí Madelaine Albrightovou. Ta měla na Masarykově universitě převzít jakousi cenu za přínos pro diplomacii. Ani jeden pán ji vejcem nezasáhl, byli tvrdě zpacifikováni ochrankou, zatčeni a obviněni z trestného činu výtržnictví. Po necelých dvou letech byli odsouzeni k podmíněnému trestu (a to ještě jen proto, že v minulosti nebyli trestáni).

I když to byl politický protest (vzhledem k angažování Albrightové v balkánských událostech), v médiích byli oba pánové označováni za výtržníky, zločince až teroristy. Dokonce tehdy byly články o tom, jaké závažné zdravotní následky by hozené vejce mohlo způsobit apod. Nikdo se nepozastavil nad tím, že trestní stíhání za neúspěšný hod vejcem je dost tvrdé.
http://www.blisty.cz/2009/5/29/art47083.html

Tak v roce 2000 hození vajíčkem bylo trestným činem a dnes podle reakcí mladých modrých ptakořitních je házení vejci normálním prostředkem demokratické diskuze? Zřejmě se za těch 9 let naše chápání demokracie dost proměnilo. Tak už snad abychom dali do ústavy zpět vedoucí úlohu strany modrých vlastizrádců. Konec konců jsou to ve většině stejní lidé jako v r. 1989. Dřív se cpali do zadku sovětským normalizátorům, dnes usraelským sionistům. Jen během doby změnili kabát.

Paroubka nemám rád a hlas ve volbách bych jemu a jeho straně nikdy nedal. Hnědomodré komsomolce však také ne.

192307

04.06.2009 11:47

Bush, Bůh, Irák a Góg

RE: Smysl dějin existuje !

Karel z Čech 88.?.?.?

Kudy a jak kopat kanály neurčuje někdo někdo tam nahoře nad vesmírem, ale zcela konkrétní skupina kýmsi(?) či samo vyvolených a nikomu neodpovědných nadlidí, kteří to kopání kanálů financují.

Za ty roky, co se tito vyvolení scházejí ke kunzultování a koordinování svých záměrů, dostalo se této skupině označení podle hotelu v holandském městě, kde se poprvé v r. 1954 sešla. Tedy rozhodně žádná tajná organizace, spíš jen tak trochu tajuplná. Činnost tohoto spolku také není nijak tajná. Realizuje dávný plán jistých Protokolů jistých tzv. mudrců, a to spolu s jinými skupinami jistých vyvolených a jejich pohůnků, které v průběhu doby za stejným účelem byly zainteresovanými vyvolenými zřízeny.

Označení kanálníci (podle zmíněných kanálů) by těmto lidem sedělo mnohem líp, než dnes používané označení sionisti či starší věcně nesprávné označení semité jako protiklad antisemitů.

192628

04.06.2009 12:40

Direktor ADL vyhlásil válku svobodě slova

RE: A ve stejné lóži s tímhle týpkem

Karel z Čech 88.?.?.?

Jsou nalezlí úplně všude a podle toho politika našeho státu vypadá. Prvořadý je zájem sionu a český občan má právo jen držet hubu a krok a sionistům platit.
Vložený obrázek

192634

09.06.2009 18:20

Jak jsem dělal volební kampaň

RE: Poděkování nevoličům

Karel z Čech 88.?.?.?

Pane Liško, Vy jste zase příliž velký optimista. Jak to, že nepotřebujeme žádné poslance? Co budeme dělat s vysloužilými zasloužilými politiky? Teď raďte!

Proto je správné jednou za 4 roky uspořádat veřejnou loterii a ty nejzasloužilejší podle mínění obecného lidu, vyjádřeného právě v demokratických, tajných, všeobecných volbách odměnit čtyřletou sinekurou. Tak, jak ve starém Řecku mírně civilizovaní barbaři vypovídali ostrakickou volbou nebezpečného tyrana do vyhnanství, tak my jejich civilizovaní pokračovatelé a následníci hmotně zabezpečujeme oblíbené aktivní politické diskutéry, aby se namísto surového kapitalistického podnikání raději věnovali intelektuálním rétorickým cvičením.

Bohužel svatováclavskou povinnost odvádět každoročně 300 volů do Bavorska nám Boleslav již v dávné minulosti zrušil, tak je prostě musíme živit sami. A děláme to civilizovaně, na úrovni naší doby.

192931

10.06.2009 14:08

Jak jsem dělal volební kampaň

RE: Poděkování nevoličům

Karel z Čech 88.?.?.?

Já se divím, když nám to ten náš dizidentský Svatý Václav tak pěkně namaloval, že lidé koukají na nějakou obyčejnou denní skutečnost a jeho slova s ní srovnávají. Konec konců kanonizovaný Václav nelhal o nic míň nebo víc, než nám lžou ostatní politici. Maloval nám budoucnost přímo umělecky a ve shodě se klasickou stavbou dramatického díla. Je přece samozřejmé, že realita se nebude shodovat se spisovatelovou, rerspektive s dramatikovou fikcí. Básník má přece právo na svojí básnickou licenci. Navíc když ptáčka lapají, ......
Samozřejmě, jak pravil náš pan profesor pragmatik, peníze jsou vždy a všude až na prvním místě. A i dramatik je jen člověk a rád si polepší. Každé divadelní představení však jednou končí a lidé se rozejdou do svých všedních domovů za svými běžnými starostmi. To je přece normální a jen naivka by se nad tím nějak pozastavoval. Všichni to přece víme a i tak příště půjdeme do divadla zase, prožít si pár krásných a dojemných chvilek.

Kdyby náš národ nebyl tak moc ateistický, mohl zbožňovat diz. sv. Václava a jeho prorocké vize ještě dlouhá léta. Prostě chybí nám to svaté zanícení pro tu správnou ideologii o boží vyvolenosti, boží prozřetelností a božím záměru. Proto to všeobecné zklamání, ta "blbá nálada". Bohužel si nepřipouštíme, že to není vina autora - dramatika, ale jen a jen naše, že očekáváme víc, než nám život může přinést.

Připadá mi, že snad přímo záměrně nechceme rozlišovat sen od skutečnosti, svéhlavě a hloupě trváme na tom, aby se náš život shodoval s tím, co umělecky zpracované vidíme na plátně nebo na jevišti. A máme historii, ze které bychom se mohli poučit, kdybychom chtěli. Měli jsme klasiky, kteří nám jasně říkali, že život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoře a bez ní život není. Poučit se můžeme i u buddhistů, kteří tvrdí, že život je jen mámení, co si myslíme, že vidíme a prožíváme, je jen pouhá Mája. Je proto naprosto zbytečné cokoliv brát nějak tragicky vážně. Smiřme se s tím, že jsme na divadle, někteří jako autoři, scénáristé, dramaturgové a režiséři, jiní jako herci či kulisáci a většina jako platící diváci.

Budeme-li poučenými diváky a oprostíme-li se navíc od přízemní lidské žádostívosti, dojdeme jistě spokojenosti. Režiséři nám dají včas pokyn, kdy máme tleskat, kdy se smát, kdy plakat. Vše je jen a jen v nás samotných.

192998

25.06.2009 12:36

Západní slabikář pro volby v rozvojových zemích

Zakopaný pes je v tom, že se směšuje stará a nová morálka.

Karel z Čech 82.?.?.?

Obyčejní lidé jsou pak z toho celí nesví, zmatení, nevědí, zda hlasatel používá staré pojmy v jejich původním tradičním obsahu (demokracie, svoboda, právo, nezávislost, suverenita, agrese aj.) nebo s novým obsahem pro nové americké století. Zřejmě to bude chtít nějaký čas, než se obecně ujme nový obsah těch starých pojmů. Mainstreamoví novináři jsou na úrovni doby, zásadně používají staré pojmy jednoznačně moderně.

Bohužel někteří blogeři a pisálkové do nekonformních (nežidovských) e-zinů snahu o modernizaci morálky o její nové pojetí při zachování tradičních pojmů, závažným způsobem narušují soustavným připomínám zastaralého obsahu pojmů.

Vysvětlení, které přináší tento slabikář, je třeba uvítat jako první vlaštovku. Tento slabikář a mnohé další, které jistě budou následovat, by se měly rozeslat do všech škol, aby již od mládí se děti učili nové moderní morálce 21. století.

Je sice pravda, že masový přechod na novou morálku zahájil již GWB, ale scházelo tomu podrobné polopatické vysvětlení o co kráčí pro obyčejné lidi. Rozuměli tomu jen diplomaté a politici na vyšších stupních. Proto úsilí GWB přicházelo občas nazmar, když (nepoučení a záměrně i poučení) nechápavci na jeho slova o šíření míru, svobody, demokracie a blahobytu kontrovali tvrzením o agresi, genocidě, mučením nevinných lidí a pod.

Moderní doba si prostě žádá své. Smiřme se proto s tím, že s vývojem společnosti se mení i morálka - v globální společnosti globální morálka.
Svoboda v novém pojetí je stav, kdy nikdo nebrání sionistické elitě dělat cokoliv uzná za vhodné.
Demokracie značí, že co chce sionistická elita, to každý podpoří.
Svobodný obchod představuje situaci, kdy sionistická elita dostane kdekoliv na světě vše, co si zamane, za příslib, že někdy v daleké budoucnosti možná svitne naděje, na nějakou částečnou úhradu za dodané suroviny, zboží, služby a jiné výhody.
Zajistění světové bezpečnosti vyžaduje stav, kdy americká armáda si zřídí své základny kdelikov na světě, kde to bude považovat za pro sebe vhodné a potřebné.
A všeobecný blahobyt je samozřejmě taková situace, kdy já (tedy finanční elita v Londýně a v NY a bohatší část američanů) se budu topit v penězích a v majetku a otroci v jiných částech světa na mě budou bez odmluv pracovat.
Protože dobré a morální je pouze to, co prospívá mě - sionistickému nadčlověku.

193988

25.06.2009 18:11

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Pokus s krysama, jako, odpověd, kam dojde lidská společnost.

Karel z Čech 88.?.?.?

Na stav, který nastane potom, co bude po tom, se lidé připravují všelijak. Někteří aktivně Po apokalypse budeme této zemi vládnout, říkají, jiní jen dělají železné zásoby potravin a staví podzemní bunkry a zřejmě velká většina se bláhově utěšuje, že naši milí vládci to přece nemohou nechat tak daleko dojít, aby věřící důvěřivci se měli špatně.
Tu většinu lze potěšit, že se nijak špatně rozhodně mít nebude, protože se nebude mít nijak - prostě nebude. Jak prosté a nenákladné řešení. Ti důvěřivci si na tuto svojí budoucnost ve své naivitě rádi připlatí. Kdo chce kam,...

Ovšem ani mazané elity, které přežijí, to nebudou mít snadné. Ti hoši, kteří přežijí díky své včasné přípravě, jim klidné dny nepopřejí. Půjde o přežití - kdo z koho?

193996

25.06.2009 18:50

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

Karel z Čech 88.?.?.?

Víte, já se té hysterické reakci nadšených obdivovatelů Ameriky nedivím. Musí to pro ně být hrozná ztráta, přijít o iluze. To je ještě horší, než přijít o majetek nebo blízkou osobu. Obdiv k USA a tamnímu způsobu života byl smysl jejich života. Když jim iluzi vezmete, nemají již pro co žít, jejich život ve lži byl naprosto zbytečný. Takový člověk ztrácí nejen budoucnost, ale i minulost a přítomnost je pro něj jen hanba. Proto se tak vehementně brání přiznat pravdu.

Všichni jsme nějací, přestože to sionisté nechtějí slyšet, tak každý národ má své typické zvláštnosti o kterých se dočtete i v každém starším bedekru. USA mají tu smůlu, že jsou státem mnohonárodním, kde elita využívala přistěhovalce jedné národnosti proti přistěhovalcům národnosti jiné. Typický Američan je proto apolitický sobec - individualista. Pokud by se měli američané dát dohromady proti své, res. sionistické elitě, tak vyvstane problém vzájemné spolupráce různých etnických skupin. Proto v nějaké obrození Ameriky nelze doufat. Američané jsou schopni spojit se a spolupracovat proti vnějšímu nepříteli, nikoliv však proti nepříteli vnitřnímu. Byli by i schopni postavit se proti sionistům z Londýna, v žádném případě však se nepostaví proti sionistům z NY. Ti je mají pevně chycené pod krkem.
Proto budoucnost Ameriky bude taková, jak ji ukazují postkatastrofické hollywoodské filmy. Vždyť to točí američané o američanech a ti vědí nejlépe, co se do američanů dá čekat.

194000

26.06.2009 00:10

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

Karel z Čech 88.?.?.?

A protože těch energetických zdrojů je dost a stále budou, proto američtí kanci šli bojovat do Afganistánu a do Iráku a nyní i do Pakistánu, aby si tu svojí (USraelskou) ropu mohli ze svého Kaspického moře ropovodem přes své afgánské hory dopravit do svých přístavů ve svém Perském zálivu.
Všechno co na světě existuje, věnoval údajně bůh rasistickému sionistickému dobytku včetně otroků, kteří jim mají sloužit. Oni jsou nadlidi a ostatní jsou jen bezprávní otroci - mluvící věci. Pro ně je na světě všeho dost, ostatní nemají na nic nárok. Mají právo jen držet hubu a krok a pochodovat, jak sionisti pískají.
http://www.youtube.com/watch?v=qzwQNcbb3hc&feature...
http://www.youtube.com/watch?v=aSEzGvzBPaw&feature...

194020

30.06.2009 16:42

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

Vyšetřování je úřední postup, který má svá pravidla

Karel z Čech 88.?.?.?

Tady si můžeme nezávazně povídat a psát cokoliv (byť pod dohledem ideopolicie a pod hrozbou trestního stíhání), ale když již je vyšetřování zahájeno, je třeba držet se pravidel a formy úředního řízení, jinak si člověk jen zbytečně nabije ústa.
Doporučuji především prostudovat si článek Taktika policejního vyšetřování potenciálně nebezpečných osob I.. Na škodu nejsou ani další články na stránce http://www.sedazona.cz/bezpecnost.htm : Jak se nosí klepeta, Vazba: zlý sen občana, Otázky přežití policejního zásahu a další.

V daném případě jistě nikdo neočekává, že státní zástupce na základě stížnosti obviněného trestní stíhání zruší. Vždyť právě státní zástupce vyšetřovateli nařídil, aby trestní stíhání zahájil. Zvážil bych v daném případě i stážnost na státního zástupce, který vehementně shání další znalce k popření již vyhotovených znaleckých posudků, pro podjatost. Lze se důvodně domnívat, že to bude aktivní sionista, který má na trestním řízení osobní zájem.

Velmi důležité je seznámit se se znaleckým posudkem, na jehož podkladě vyšetřovatel trestní stíhání zahájil. Soudní znalec, který 6 milionů postižených a mrtvých židů považuje za holokaust a 4 miliony již ne, je jistě expert na slovo vzatý. Je třeba navrhnout právě s odkazem na předchozí dva posudky nové znalecké přezkoumání jiným nezávislým znalcem.

Čím víc se obviněný snaží do protokolu své jednání ospravedlnit a obhájit, tím víc se zamotává a nevědomky poskytuje další důkazy vyšetřovateli a vodítka pro shánění dalších důkazů. Proto zásadně platí čím míň člověk mluví, tím pro něj líp. Doznání je podle zákona polehčující okolnost, ale v praxi jistý trest.

Úplně nejlepší je využít právo na odmítnutí výpovědi a v průběhu řízení se vyjadřovat do spisu jen písemně po náležitém zvážení každého napsaného slova, protože do spisu musí vyšetřovatel založit veškerou korespondenci týkající se případu. Samozřejmě je vhodné využívat práva daná obviněnému trestním řídem, tj. podle potřeby nahlížet do spisu a využít právo na seznámení se se spisem, dělat si výpisky a nechat si udělat fotokopie podstatných důkazů. Navrhovat další důkazy je vhodné nejdřív při seznámení se se spisem a to k vyvrácení důkazů ve spisu založených.

A pak tu máme různé organizace zabývající se ochranou lidských práv. Senátory, kteří v pruhovaném pyžamu protestují proti porušování lidských práv v daleké cizině. Mohli by jít protestovat do zamřížované budky na Václavák proti porušování lidských práv v ČR. Je třeba se na ně obrátit a vyzvat je k prokázání upřímnosti jejich názoru na svobodu slova.

194522

30.06.2009 23:55

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Dokončení

Karel z Čech 88.?.?.?

>Můj názor je, že když žid, arab, Čech nebo kdokoliv jiný
>způsobí nějaký zločin, tak za něj není odpovědný nikdo
>další z národnostní komunity. Židé jsou národ beze sporu a
>v celé historii na ně byly pořádány opravdu odporné
>štvanice, nejen papeži katolické církve, ale také prakticky
>všemi totalitními režimi.

V jakém smyslu jsou Židé národ? V rasovém rozhodně nikoliv. Většina současných Židů jsou potomci turkotatarských Chazarů, kteří v dávné minulosti přestoupili na židovskou víru a v duchu talmudu se považují za rasu bohem vyvolených nadlidí. Pokrevní potomci starověkých Hebrejců jsou v Izraeli jen občané druhé kategorie.

V minulosti byly na Židy pořádány pogromy, ale důležité je znát příčinu. Tou nebyla nějaká mimořádná vnější odlišnost od lidí, mezi kterými žili, ale vztah Židů k lidem, kteří je mezi sebe přijali. Ten byl řízen talmudem, podle kterého goimové jsou na úrovni zvířat a jejich povinností je na Židy pracovat. Konkrétní citáty z talmudu tento oficiální židovský názor dokumentují.

>Podle Vaší
>teorie ale by národ měl odpovídat za excesy jedinců, to
>nemohu přijmout,

Izrael sebe označuje jako židosvký stát. Bohužel označení "židovský" podle výkladu izraelců znamená, že je to stát Židů a jen pro Židy, v němž lidé jiného náboženského vyznání nemají nárok na uplatnění. Nežidovský občan státu Izrael nemá podle izraelské ústavy plná občanská ani majetková práva, nesmí uzavřít s Židem ani manželství. Izrael již 60 let provádí genocidu původních Palestinců jak na svém území, tak na okupovaném území Palestiny. Jak ukazují volby v Izraeli, tak rasistický faštický stát toto provádí se souhlasem naprosté většiny svého obyvatelstva. Analogicky plnoprávní občané takového státu musí stejně jako občané hitlerovského Německa, nést odpovědnost za činy, jichž se izraelský stát jejich prostřednictvím na palestincích a ostatních sousedech dopouští.


>tedy jsou vymyšlené právě za účelem poškození
>židovského národa.

Pokud sledujete zprávy, tak musíte vědět, že zločiny Izraelců nejsou vymyšlené. O tom svědčí zejména tisíce mrtvých Palestinců a Libanonců, zabitých izraelskou armádou jen třeba v poslední době. V současnosti neexistuje na zeměkouli rasističtější ani agresivnější stát, než je stát Izrael, vybavený jadernými zbraněmi, které oficiálně nepřiznává. Jen jimi státní činitelé Izraele vyhrožují i evropským státům.

194564

01.07.2009 22:49

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Chci vyjádřit podporu Zvedavci a jeho redaktoru

Karel z Čech 88.?.?.?

známá uliční důvěrnice Tydlitátka již burcuje Sioligu ke zvýšení udavačské aktivity. Židovští náckové se cítí uražení a pomluvení, když se o nich napíše pravda.

Pátá kolona se v ČR dobře zabydlela a už se nám tu snaží vládnout podle vzoru chazarů v Izraeli.

194693

17.07.2009 12:06

Zásady Zásad… vydávání Zásad

RE: Ještě jedna zásada

Karel z Čech 88.?.?.?

Zásadně se k této zásadě připojuji. Až Zvědavec bude vydávat autorovu myšlenku řádně předjednanou, projednanou a dojednanou a zpracovanou po zapracování věcných a formálních připomínek zúčastněných, jako závaznou směrnici, tak je potřeba takovou normu nějakým výrazným grafickým způsobem odlišit od takovéhoto článku, předkládajícího syrovou neučesanou ideu k předběžné demokratické diskuzi.

Zvědavec, českým státem a jeho policejními a státními orgány právoplatně oficiálně uznaný za ideologické záškodnické centrum sionistického NWO, školící středisko nekonformního myšlení a jako lokální skladiště nepovolených myšlenek a nevhodných historických skutečností, určených k vymazání z paměti, je pochopitelně oprávněn nejen vydávat svůj organizační a provozní řád pro své členy, ale jako příspěvková organizace má jistě právo podílet se na vypracovávání a vydávání závazných norem budovaného budoucího světového ráje (Edenu) pro všechna Jahvemumilá lidská stáda.

Pro pořádek a disciplínu NWO potřebuje vnějšího nepřítele a toho si musí hýčkat jak americký boj proti terorismu si hýčká svůj Taliban. Díky české odnoži světové sionistické ligy si konečně i Česko našlo svůj Taliban a svého Usámu bin Ládina, aby mohlo prokázat oddanost vládnoucí ideologii a trvalému boji za jediné správné myšlení. Bez důkladné přípravy organizační včetně normotvorné by však konečný výsledek takového boje byl ohrožen chaozem a anarchií. Proto je třeba ideu pana Wenzela Lischky přivítat jako významný počin ke zvýraznění podílu našeho kolektivního úsilí na naší světové rajské budoucnosti.

S heslem "Kdo nemá rád rajskou není Čech" držím autorovi článku všechny 4 palce a jeho záměr vypracování Zásad Zásad Zásad ... vypracovávání Zásad plně podporuji.

195909

jako jedna z největších současných internetových velmocí má pro hackerské útoky ty nejlepší předpoklady. Korejci umějí pracovat už i s kladivem. A kladivem je vybavená již skoro každá severokorejská domácnost a každý trochu větší podnik.

[chechtot]

Vševědoucí američané to jistě vezmou za nezvratný prokázaný fakt, protože již z minulosti vědí, že korejci umí hákovat lopatama. Se změnou století přešli od hákování k hackování.

195937

04.08.2009 18:57

Samota moderní doby

RE: Tohle byla největší blbost, kterou jsem za poslední rok četl

Karel z Čech 88.?.?.?

Člověče naivní.... plodit potomky?
Máte na to vůbec úřední povolení?
Určitě nemáte a ani mít nemůžete, protože EU ještě na plození potomků nestanovila závaznou normu ani kvóty jednotlivým státům a regionům. Tak s plozením v poklidu vyčkejte na provedení právní regulace a podrobnou úpravu v prováděcích směrnicích a v metodických pokynech.

Zatím můžete přemítat (poslanci v EU se přece kvůli vám nepřetrhnou) o tom, jak to pan Liška s těmi štěnicemi a kamerami myslel. Bretšnajdr byl lidská bytost s empatií. Kdežto štěnice a kamery jsou jen chladný kov (plast) s naprosto žádnou citovou účastí na osudu sledovaných potencionálních kriminálníků. Bretšnajdr byl schopen vlastním rozumem zvážit situaci a třeba na chvíli koukat jinam. Kompjůtr neobměkčíte žádnými slzami. S kamerou si nepopovídáte a štěnice vám také není schopná odpovědět. To je ta atomizace společnosti, když lidská pospolitost, člověk a jeho jednání se rozloží na prvočinitele a každá součást hlídacího mechanizmu je vyloženě jen jednoúčelová a zpravidla také jen jednosměrná. Tak se průmyslově vyrábí odcizení naprosto všeho, co dřív žádné lidské bytosti nebylo cizí.

Pan Liška svými článečky prokazuje, že stále ještě mu nic lidského cizí není. Jako jednoho z nemnohých lidí si ho doba ještě nepodmanila, nezkrotila jeho lidskost, neuděla z něj pouhou mluvící věc.

197197

05.08.2009 18:08

Písně kosmické ve vesmíru

RE: Neúčastnit se ?

Karel z Čech 88.?.?.?

Mám takový dojem, že současná situace připomíná jistým způsobem rok 1988. Všichni vědí, že stejným způsobem to dál pokračovat nemůže, ale nikdo neví, co jemu osobně případná změna přinese. Je tu riziko a nejistota a tak všichni čekají, co bude. Tak, jako když u nás končili komunisti. Až to vypukne, tak se naprostá většina připojí - k čemukoliv.
Ti nahoře to velmi dobře vědí a jsou připraveni ze dne na den, resp. na hodinu, sbalit své saky paky a vzít roha někam, kde je nikdo nezná. Až to vypukne, nikdo nebude současný systém bránit. Každý ze současné elity se bude starat hlavně o sebe, aby v anonymitě přežil.

Že to vypukne brzy, je jisté, neboť současný finanční systém se přežil, sám sebe nehorázně zadlužil tak, že ani moho budoucích generací není schopno dluhy splatit. A komu také by měly dluhy splácet? Těm několika finančním magnátům, kteří své bohatství vytvořili tím, že nekontrolovaně si tiskli peníze půjčované pak státům? Takové dluhy je přímo nemorální splácet.

Státy, které mohou mrknutím oka svět okamžitě hospodářsky rozložit (mají nejvíc dolarů v devizových rezervách), utrpí tím ohromné škody. Proto nikdo nechce být prvním, kdo spustí lavinu. Nikdo však nechce být ani tím posledním, který za držené dolary nedostane již vůbec nic. Tak se zatím opatrně jede dál a jeden hlídá druhého, aby mu nezůstal Černý Petr.
Samozřejmě, že jako majitel největších rezerv budu do poslední chvíle hlasitě tvrdit, že já sytém rozhodně nehodlám položit, protože bych nejvíc prodělal. Ovšem ve skutečnosti se budu snažit zachránit, co se dá, reálně nakoupit cokoliv za jakoukoliv cenu, abych očekávanou svojí ztrátu minimalizoval.
Proto až to vypukne, bude to bouře a lavina. V době internetu to půjde světem ne z hodiny, ale z minuty na minutu. Hlásané názory a jednání lidé změní během vteřiny.

Opět tu bude masová eufórie a očekávání lepšího světa a noví aktivní progresivní vůdci, zrodivší se z těch starých pouhým převlečením kabátu. Nezkušené masy lidí na Západě budou stejně tak důvěřivě a nadšeně přijímat novoty, jako my při pádu reálného socialismu před dvaceti lety. U nás však již budou lidé trochu opatrnější po prožitých vlastních zkušenostech. Nebo také nebudou a dějiny se budou opakovat.

A co my, prostí lidičkové, na to? Budeme nezúčastněně čekat, až s námi zase nějací mazaní chytráci vyjebou? Pokud ano, tak si nic lepšího nezasloužíme.

197255

14.08.2009 11:58

Americký obranný raketový systém je nejdražší podvod století

RE: Falešný pocit bezpečnosti , za velké peníze a strach k tomu všemu.

Karel z Čech 88.?.?.?

Pane kozorohu, přece nemůžete takhle nechutně kazit vojáčkům jejich hry. Jistě i jim musí být naprosto zřejmé, že po atomové válce inteligentní život na Zemi nepřežije. K tomu nejsou potřeba žádné rakety a skutečně žádná ochrana proti tomu neexistuje a existovat ani nemůže. Bohatě k tomu postačí, když jedna strana konfliktu vyveze menší část svých jaderných zbraní na povrch a odpálí je na místě samém. Radioaktivita pak život na Zemi vyhladí během několika hodin a to na staletí. Je možné, že pár jednotlivců přežije v podzemních bunkrech, ovšem jak dlouho? Kolik desítek let se i v nejlépe vybaveném a zásobeném bunkru dá vydržet? A co to bude během té doby za život? A nakonec i ti, co přežili první okamžiky jaderných výbuchů, skončí tak, jak skončili ti, co to budou mít první za sebou. Jaký ochranný štít chcete proti větrem se šířícímu radioaktivnímu prachu vymyslet? To je přece evidentní nesmysl. Částečně účinnou ochranu lze zrealizovat proti útoku státu, který má k dispozici jednu, dvě či dvacet atomových bomb a náloží. Ovšem proti stovkám, tisícům a desetitisícům atomových bomb neudělá nikdo nic, ani kdyby se rozkrájel.

Jako voják či politik však takto nemůžete uvažovat. Kapři si sami rybník nevypustí. Ani vojáci se sami neprohlásí za zbytečné. A politik chce mít moc rozhodovat o našich penězích. Abychom byli ochotni platit, tak nás politici a vojáci musí trvale strašit velmi vážným nebezpečím. Jaderné zbraně takovým nebezpečím pro existenci lidstva skutečně jsou. Ale i takové nebezpečí je třeba trvale přiživovat. Proto je potřeba vymýšlet a vyrábět zdraně stále novější, účinnější a na takový vývoj a takovou výrobu peníze přidělovat, aby z přidělovaných peněz mohla do kapes politiků téct slušná provize.

Socialismus byl pro profesionální politiky záležitost málo atraktivní. Atraktivnost tohoto povolání roste s působením lobbistů, které socialismus nepřipouštěl. Tehdy, ať politik schválil či pomohl zamítnout zákon takový či makový, tak od nikoho do kapsy žádnou provizi nedostal. Nikdo mu ji ani nenabídl - nebyl důvod. Zato dnes, zejména zbrojní státní zakázky, jsou pro politiky terno. Je to naprosto jistá výhra v loterii, ať už schválí peníze či výhodný zákon tomu či onomu. Dnes lobbisté s penězi se o každéého politika přímo perou.

197897

14.08.2009 15:11

Americký obranný raketový systém je nejdražší podvod století

RE: Mi je celkem fuk, jestli to funkuje, nebo ne

Karel z Čech 88.?.?.?

V zájmu dobrých sousedských vztahů je potřeba USrael vykopat z celé Evropy jednou provždy.

197912

19.08.2009 15:16

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Fatalita

Karel z Čech 88.?.?.?

Bankéř je tu od toho, aby odíral hloupého goyíma. Je to jeho povolání a koníček.

Proto všichni hupky dupky do banky pro úvěr, ať má bankéř slušný výdělek. Exekutoři jsou již také nedočkaví.

198167

19.08.2009 15:31

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Úžasný článek!

Karel z Čech 88.?.?.?

Jen se nebojte, když se nezadlužíte sami, tak vás a vaše děti na dlouho zadluží stát, který siobanky kontrolují. Letos to bude jen 200 miliard korun, což je pouhých 20 tisíc na ovčana včetně nemluvňat.
Vlastníci bank jistě jásají, kolik peněz vydělají jen škrtnutím pera - napsáním požadované částky. Jiný by se na těch 200 miliard nadřel, bankéř je pohodlně vydělá během minuty.

Pomoc by jistě byla snadná, ale siobankéřům by se to vůbec nelíbilo. Takové menší znárodnění bank a máme po problému.

198170

19.08.2009 15:51

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Úžasný článek!

Karel z Čech 88.?.?.?

Ty zločince v bankách je možné bojkotovat
Řešením by mohlo být hledat odlišná, méně konvenční řešení. Co takhle se obejít bez bank? Jde o podnikatelský model, který už funuguje. Jmenuje se Zopa, jsou to internetové stránky, které se charakterizují jako místo, kde se "lidé setkávají, aby si navzájem půjčovali peníze - mimo banky."
Není důvodu, proč by internetové stránky jako Zopa - a její mezinárodní protějšky jako Prosper, SmartyPig, Wonga, Mint, Wesabe - nemohly provést bankám totéž, co iTunes udělaly obchodům s gramofonovými deskami - zlikvidovaly je.
V menším měřítku - v měřítku osobních půjček - je docela možné si představit, že banky budou odsunuty stranou, protože půjčování peněz mezi obyčejnými lidmi bude daleko levnější. A velké projekty může financovat stát přímo, prostřednictvím svých úřadů. A nosáči utřou lusku a budou muset jít dělat něco pořádného, namísto okrádání chudáků.

198173

19.08.2009 19:57

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Proto si Palestinci nezaslouží stát

Karel z Čech 88.?.?.?

V Čechách jsou čeští národovci doma. Sionacisti jsou přivandrovalci a jejich slouhové, jako zdádci našeho národa, nemají právo se mezi čechy počítat.
Češi jsou mírumilovný národ, mnoho staletí žádnou válku nikomu nevyhlásili.
Je pravda, že v 15. století češi vedli obrannou válku proti katolickým křižákům, kteří do Čech přijeli drancovat. Cizáci dostali, co si zasloužili. A jejich lokajová taktéž.

Když do Prahy přijede horda rumunských cikánů a utáboří se v centru města nebo později v přírodní rezervaci, tak v každém jiném civilizovaném státě by za narušení veřejného pořádku šli za katr. U nás multi-kulti omezenci pořádají na ně sbírky, aby se za ně zaplatili pobyt v kempu a aby měli na benzín na cestu domů. Všude jinde ve světě by si cizinci museli kupovat benzín za své. Rumunské vyslanectví své občany zná a tak jim žádné peníze nedá a my jim máme platit rekreační pobyt v Praze? Z jakého důvodu? Neplatící a bordel dělající verbeš nic jiného, než na vyhnání sviňským krokem, nemá nárok.

198189

19.08.2009 20:26

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Úžasný článek!

Karel z Čech 88.?.?.?

Zrušit zcela peníze by byl dost velký problém. Již společnost prvobytně pospolná vymýšlela nějaká pevný ekvivalent hodnoty věcí - zboží pro směnu, která je tu odedávna - možná 20 i víc tisíc let. Že tomu cenovému ekvivalentu říkáme peníze a systému peněžní systém, není důležité. Označení systému je věcí podružnou, významná je systém sám o sobě a jeho organizovanost. Na to byly vymyšleny odborné monetární teorie, kterých se ekonomičtí odborníci drží jak dnes vidíme zuby nehty.

Že ten současný monetární systém je v zásadě špatný - chybný, prokazuje současná světová peněžní a následně ekonomická krize. To není žádný nový poznatek z posledních let, to je známo již nejméně od 70. let 20. století. Proto ve vyspělých státech někteří lidé již dávno přišli s nápadem na lokální vedlejší měny a ty místní komunity zejména v Británii a v Austrálii již více jak 20 let úspěšně ověřují v praxi. Samozřejmě, že ani banky ani státy nemají zájem tyto pokusy a lokální měny podporovat. Banky přicházejí o úroky a státy o daně. Na internetu se o zkušenostech lze na ekologických webech dost dočíst.

198192

19.08.2009 22:58

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Úžasný článek!

Karel z Čech 88.?.?.?

Otázka je, zda pouhé nabourávání společného konsenzu vnímání reality bude proti dlouholetému koordinovanému úsilí těch 4,5 tisíc nejmocnějších osob Adrian Salbuchi - Soukromá moc 1,2 bude postačující. Oni už to NWO z velké části mají mocensky i finančně zajištěné. Nyní se již jen dopilovávají organizační státní, res. nadstátní instituce, které soukromé světové moci zjednoduší vládnutí prostřednictvím jediné světové vlády.

Pouhé vysvětlování a přesvědčování v tomto případě asi moc platné nebude. Vždyť jim již na našem názoru vůbec nezáleží.

198201

27.08.2009 21:34

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Tak přece jenom ti konspirativci měli pravdu...

Karel z Čech 88.?.?.?

Velkou předností kapitalismu před socialismem je, že v kapitalismu je za peníze k sehnání naprosto všechno. Všechno má svojí cenu. Je naprosto evidentní, že život člověka chudšího má cenu daleko menší, než život člověka bohatého. Proto si ten bohatý může chudého koupit - i na orgány. Kdo jiný by toto měl vědět líp, než finanční velmistři z národa vyvoleného. Kšeft je kšef a není důvod, aby se rabíni nezapojili. Přímo naopak, účastí rabínů obchod získá na úctyhodnosti.

198835

03.09.2009 17:27

Jsem extrémista

RE: Vas clanek je svedectvim,ze lide stale nemaji svobodu slova.

Karel z Čech 88.?.?.?

>že v církevních dějinách nerozhodoval "Vatikán" nýbrž
>spíše "Laterán", pokud Vám to něco říká.

Tak např. mě to neříká vůbec nic - nejsem katolík. Podle Wikipedie : Laterán je názov časti Ríma, v ktorej je od čias Koštantína Veľkého oficiálne sídlo pápežov.
Pokud se mluví v běžné řeči o rozhodování Vatikánu, má se tím na mysli rozhodování papeže. Smysl té odborné připomínky mi proto uniká.
Jinak v podstatě souhlasím s připomínkami, které níže uvádí mkadlec.

Samozřejmě by mě zajímalo, jak podle autora článku p. Michala Kretschmera u nás naložit s katolíky, kterých je ze všech občanů jen necelých 27%. Zda-li by měli být vypráskáni bičem za hranice republiky? - asi by se to okolním státům moc nelíbilo. Nebo zda ve internovat do nějakých převýchovných koncentračních táborů? S kostely bychom si jistě nějak poradili - část by se mohla ponechat na vybírání vstupného od cizinců a větší část přebudovat na skladiště pro zahraniční firmy.
Předpokládám, že autor neměl na myslí, když psal o nepovolování menšinových náboženství, že by příslušníci takových církví měli být státní mocí přinucováni k přijetí nějakého humánějšího náboženství - třeba hinduismu nebo buddhismu.

Jinak naprosto nechápu úvahu o dnešních židech jako o našich starších bratrech. Proč starší? Pokud snad měl autor na mysli, že příslušníci círtkví vycházejících ze stejných starých základů - tedy židé, křesťané a muslimové - by měli být považováni mezi sebou za bratry, tak současná praxe židovského poměru k muslimům takovéto bratrství jednoznačně vylučuje. Nanejvýš by šlo uznat, že křesťané jsou nemyslící slouhové židů - bratři však v žádném případě.

Státnímu trestání sodomitů také moc nerozumím, protože náš právní řád řádné sodomity nedefinuje.

A tvrzení, že monarchie je lepší než demokracie - to mě přivádí k slzám - k slzám smíchu. Taková hovadina se hned tak někde neslyší. To se autor mohl již přímo přimlouvat za obnovu ortientální despocie s osvíceným Tupohlávkem nebo socdem.Jyrkou. Možná autorovi křivdím, možná měl na mysli bývalého zeleného černokněžníka z Rakous (dnes TOP 09). Ten, když v parlamentu spal, tak vypadal i celkem sympaticky.

Omezení imigrace asiatů a afričanů do Evropy - to asi budeme muset nechat na bývalých koloniálních metropolích, kolik bývalých otroků si u sebe ponechají. Jinak pokud se asiaté - zvláště ti blízkovýchodní, rozhodnout odejít do své údajné nové domoviny, samozřejmě bránit jim v tom nebudu. Správné by však bylo, aby se tam chovali jako trpění hosté, nikoliv jako krutí asijští dobyvatelé.

O Božích právech také nic nevím, jen se domnívám, že s lidskými toho moc společného mít asi nebudou.

199483

03.09.2009 20:31

Jsem extrémista

RE: Vas clanek je svedectvim,ze lide stale nemaji svobodu slova.

Karel z Čech 88.?.?.?

Ale pánové, přece si tu nebudeme chtít nalhávat, že Britské království, Španělské království, Belgie, Dánsko, Nizozemí, Švédsko aj. jsou skutečnými monarchiemi. To jsou přece (kromě období Španělské Francovy diktatury) tradiční demokratické státy.
Monarchie jsou to pouze formální, že si udržují krále z historické tradice. Tamní králové (a královny) nemají prakticky žádnou moc. Pouze reprezentují stát při nějakém svátku. To i náš prezident má pravomoce podstatně větší i když říká, že podle ústavy nemá žádné, než tamní králové. Podobné je to i v demokratickém Japonsku.

Naopak správný příklad monarchie je Saudská Arábie a další arabské emíráty, kde moc krále není ničím omezována, jen americkými penězi.

A pokud chceme mluvit o prosperitě, tak můžeme začít prosperitou Britského království. To se sune ke dnu skoro stejnou rychlostí, jako USA.

Jinak samozřejmě nikomu neberu, aby obdivoval třeba Saudskoarabské trestní právo a ukládané tresty - veřejné bičování, useknutí končetiny, veřejná poprava, ukamenování, pouze by se mi příčilo, kdyby někdo tyto zvyklosti chtěl zavádět v ČR.

Saudská Arábie, Emíráty a okolní státy mají i další zvláštnosti proti Evropským státům, a to, že práva a nároky tam mají jen občané toho státu, nikoliv lidé, kteří tam jezdí třeba z Pakistánu za prací. A občanství se tam neuděluje na potkání, jako u nás, ale kdo se tam nenarodil tamnímnu občanu, nemá šanci občanství získat. S občanstvím jsou tam spojeny dost značné materiální požitky, o které se přece občané nebudou dělit s přistěhovalci.

199500

04.09.2009 11:38

Jsem extrémista

RE: Vas clanek je svedectvim,ze lide stale nemaji svobodu slova.

Karel z Čech 88.?.?.?

>a jsi si opravdu jistý, že úpadek Británie není součástí
>většího plánu?

Předně musím zdůraznit Janko, že na ty duchy, kterými tady dost často operuješ, zásadně nevěřím. Ale nemám v úmyslu ti je tady vyvracet. Tedy nevěřím ani na nějaký jejich plán. Spokojím se s mnohem jednodušším vysvětlením. Úpadek Británie je v naprostém souladu s vývojem kterékoliv "velmoci" kdykoliv v minulosti - rozvoj, dekadence a úpadek, zánik. Skutečnost, že hlavním činitelem úpadku Británie jsou USA, je shoda okolností. Každý úpadek je něčím nějak způsobený, nějakými vnitřními a nějakými vnějšími příčinami.

>
>A z toho, co píšeš, vypadá, že by ti asi nevadilo být
>narozený v zemi, kde se přistěhovalcům určí limity a
>domácím prebendy.
Cizinci mi nijak nevadí, naopak jsou pro evropské státy dost značným přínosem. Ono jich v Evropě zase tak moc není, jak se nám někteří poťouchlí podněcovatelé neonacistů snaží vsugerovat.
http://www.czso.cz/csu/cizinci.nsf/tab/8E0042E3D0 Unás nějaká 3% - z toho polovina Ukrajinci, v Nizozemí 4%, ve Francii a v Německu 6%.
O tom, že by cizinci třeba v Lucembursku - přes 40%, ve Švýcarsku - přes 20% - způsobovali nějaké nepříjemnosti, jsem dosud neslyšel. Proto ta varování sionistických tlampačů o muslimském nebezpečí je třeba brát jen tak se shovívavým úsměvem nad tím, jak a v jakých směrech se sionisté angažují.
To, že jsem se trochu rozepsal v poměrech v arabských monarchiích, není proto, že bych tamní poměry obdivoval, ale naopak proto, že ty nám ty tyranské středověké monarchie dáváš za vzor.


>Ono má všechno svoje por i svoje proti.
>Jen tvrdím, že "firma" - tahle planeta- musí mít jinak
>rozvrstvené dělení práv a pravomocí.

Jo, s tím naprosto souhlasím. Jen to lepší uspořádání si představujeme každý po svém.

199539

04.09.2009 14:05

O sionismu a jeho historii

RE: Za vším hledej prachy

Karel z Čech 88.?.?.?

Také jsem ještě nezažil, že by se někde cokoliv udělalo samo. Vždycky se musí najít někdo, kdo tu práci zorganizuje a udělá.

Vojta si patrně nepamatuje kdo dal peníze Leninovi a Trockému, aby mohli v Rusku dělat revoluci, přestože to tady bylo jim mnohokrázt opakováno.
Fidél také nepatřil mezi chudáky, než začal dělat revoluci. K Sovětskému svazu a k marxismu se přiklonil až poté, kdy ho USA začali bojkotovat a vyzbrojili proti němu kubánské emigranty. Nikdo jiný než Rusko ho nebyl ochoten podpořit. Za kubánský socialismus muhou kubánci děkovat hlavně sympatiskému Johnu F. Kennedymu. Nebýt jeho, tak žádný socialismus na Kubě nikdy nebyl.

Maova kulturní revoluce byla revoluce v revoluci, tam šlo o vnitrostranické spory mezi čínskými komunisty.

Prezident Richard Nixon po svém nástupu do prezidentského úřadu USA tajně zorganizoval bombardování Kambodže na 18. března 1969 (operace Menu), které zabilo 100,000-600,000 civilistů. Při útocích byly svrženy bomby, které způsobily 5x větší poškození než atomová bomba v Hirošimě. Nixon tak zlikvidoval veškerou infrastrukturu a navrátil Kambodžu do technické úrovně doby kamenné. Napomohl tak veřejnému odporu vůči USA a urychlenému nástupu Pol Pota k moci. Saloth Sar byl synem bohatého sedláka, studoval na francouzských školách v Phnompenhu a v Paříži.Po pětileté občanské válce Rudí Khmerové porazili Lon Nola a 17. dubna 1975 obsadili Phnompenh.
Ihned po vítězství začali Rudí Khmerové uvádět v Kambodži do života svoji ideologii. Ta byla sloučeninou zkresleného učení marxismu-leninismu (Pol Pot ani žádný z jeho druhů nebyli s marxismem příliš obeznámeni, vybírali si z něj, co se jim hodilo, a ostatní ignorovali), Kropotkinova anarchismu a vypjatého kambodžského nacionalismu. Jejich cílem bylo převést Kambodžu z feudalismu rovnou do komunismu.

Za Bostonským pitím čaje patrně černí otroci nestáli, že? Tam šlo vyloženě o peníze těch nejbohatších.

199554

04.09.2009 14:13

O sionismu a jeho historii

RE: Sionisti zuří

Karel z Čech 88.?.?.?

Sionistická liga z eretzu není žádný "prihluply trubiroh s malym ferkom v trenkach". Tam jsou samí jen řádně odborně obřezaní.

199555

04.09.2009 18:25

Jsem extrémista

RE: Ne nejste extremista,

Karel z Čech 88.?.?.?

Každý i ten sebehorší prezident si trochu té úcty národa zaslouží, kromě lokaje sionistů, američanů a sudetoněmeckého landsmannschaftu. Takový prodejný bezpáteřní křivák se ve světě hned tak nenajde.

199574

04.09.2009 19:06

Jsem extrémista

RE:

Karel z Čech 88.?.?.?

>Nezni to extremisticky, zni to asketicky.

Kdepak, zní to přímo fanaticky a hloupě.
Je to vyčtený (- poupravený), povrchní, teoretický asketismus. Navíc je to míchání jablek a hrušek.
Nejíst maso, ryby, vejce - no dejme tomu, když v tom má někdo zálibu.
Nedovolený sex? Co to je? Vždyť každá doba má své hodnocení přijatelného a nepřijatelného sexu. Co bylo normál ve starém Římě zcela jistě není normál dnes a naopak. Když už tedy, tak naprosto žádný sex.
Drogy - každá doba má své hodnocení žádoucích a nežádoucích drog. Žádný starý šaman se bez drog neobešel, když chtěl dosáhnout změněného stavu vědomí.

Hazard - jaký hazard? Finanční? Hazard se svým životem či s životy bližních? Morální hazard?

Milostivost? Co to je? Kdo o něco takového stojí? Pouze náboženský fanatik.

A problémy života - znám mnohem závažnější, než ty 4 životní více méně bezproblémové stavy. Např. existenční problémy, odpovědnost za výchovu dětí, a zařadil bych sem i podíl odpovědnosti na veřejném dění. My - naše generace (a každá další) vytváří základní podmínky pro život generací následujících.

199581

04.09.2009 19:12

O sionismu a jeho historii

RE: příliš mnoho zelené

Karel z Čech 88.?.?.?

Však se dočkáte, že se Palestina zase zazelená.
Siofašismus je třeba totálně vymýtit z povrchu země.

199582

09.09.2009 00:04

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Trestni prikaz?

Karel z Čech 88.?.?.?

Paní Jarmilo, soudci ani exekutoři nechtějí občana bezpracně okrást. Musím se zastat Vanguarda, který to výše vysvětloval. Soudci a exekutoři se řídí při svém postupu právními předpisy, které schválil parlament. Právní předpis říká, kolik si exekutor (soud, advokát, notář) má za svojí činnost účtovat. Tak se snadno ze dvou tisícové pohledávky stane dvacet tisíc odměny pro exekutora. Dvacet tisíc je minimální částka za 3 úkony.

Náš stát není státem pro chudé. Kdo má peníze, snadno si zaplatí právníka i náklady prohraného sporu a exekuční náklady. Kdo peníze nemá, je bezvýznamná nula. Bez peněz - dosti značné hromady peněz, si právní pomoc advokáta nezajistíte a exekuční náklady vás úplně zrujnují.

Buď tedy máte peníze a tak si můžete dělat co chcete, nebo máte jen tak na živobytí a pak se trvale třeste strachem a poslouchejte každého, kdo si na vás houkne. Neposlušnost se u nás trestá majetkovou likvidací.

Jistě souhlasíte, že na chudý lid musí být přísnost, jinak to daleko nedotáhneme. Kdyby si každý mohl vyskakovat s vlastními názory, tak namísto řádu a pořádku tu bude jen nezvladatelný chaos a jistoty elit budou ohroženy. Demokracii máte jednou za 4 roky, kdy si můžete vybrat, kterou kandidátku dáte do obálky a hodíte do urny. Pak do dalších voleb máte právo držet ústa a krok a dělat, co se vám nařídí.

199908

09.09.2009 14:36

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Podporuji pana Stworu

Karel z Čech 88.?.?.?

Souhlasím s vámi, že z holokaustu židů a Židů se v uplynulých desetiletích vytvořilo nové náboženství.
Smyslem tohoto náboženství je veřejně dát lidem na vědomí, že v současné společnosti existují jistá dogmata, jejichž zpochybnění je nástroj elity = stát oprávněn tvrdě trestat.
Je jen shodou jistých okolností, že za předmět tohoto nového náboženství bylo vybráno postižení židů a Židů během 2. sv. války, kdy židé tvořili zhruha jednu desetinu celkových válečných obětí. Několikanásobně víc než židů ve válce zemřelo třeba Rusů. Možná že zhruba stejně jako Židů zemřelo za války i třeba Poláků (nechci to hledat, není to důležité).
Proč tedy byla vybrána za předmět náboženského uctívání smrt právě Židů a ne třeba Rusů? Z jednoduchého důvodu. Rusové z politických důvodů nepřicházeli jako nejsilnější národ konkurenčního politického bloku v úvahu pro takový výběr. Výběr dělali především Židé - sionisté, kteří pro ospravedlnění genocidní politiky Izraele vůči Palestincům naléhavě potřebovali historické utrpení svého národa a členů své církve nadřadit nad utrpení jakýchkoliv jiných lidí kdekoliv ve světě. Že v tom byly i přízemní zištné důvody, že Izrael potřeboval materiální, finanční i vojenskou pomoc aby mohl okupovat území, kde po tisíce let žili jiní lidé, je jistě snadno pochopitelné.
Sionisté toto náboženství vytvořili a židovské finanční elity prosadily jeho uznání v hospodářsky nejvyspělejších státech světa a postupně pak ve státech dalších - tedy i u nás.

Holokaust jako každé jiné náboženství, má i svá slabá místa, místa snadno zpochybnitelná, možná i vyvratitelná. Je přece snadno pochopitelné, že 6 milionů Židů neprolétlo v několika krematoriích v koncentračních táborech komínem, když další miliony Židů - stejně jako i příslušníků jiných národů a jiných náboženství, v koncentračních táborech zemřelo na infekční a jiné nemoci, podvýživou, vyčerpáním z namáhavé práce a byli pohřbeni v hromadných hrobech. Další zemřeli při transportech, zastřelením při vojenských bojových akcích, při razijích proti civilistům, při výsleších ve věznicích a pod.

Přesto zákony některých států trestají zpochybnění holokaustového dogmatu, že komínem v koncentrácích prolétlo 6 milionů židů. Toto dogma je sice evidentní nesmysl, ale tím líp náboženství holokaustu může plnit svůj hlavní účel.

Tím hlavním účelem nejsou jakékoliv počty zpopelněných Židů, jejich památka, jejich utrpení či podobné líbivé či sentimentální lidské důvody. Hlavním důvodem tohoto náboženství je ochrana zcela jiných propagandou rozhodně neupřednostňovaných dogmat, na kterých je založena trvalost existence a postavení současných elit ve světě. Jesliže lidé si zvyknou, že bez následku trestní represe není možné zpochybňovat nev...

Automaticky kráceno

199958

09.09.2009 14:48

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Podporuji pana Stworu

Karel z Čech 88.?.?.?

pokračování

Jesliže lidé si zvyknou, že bez následku trestní represe není možné zpochybňovat nevýznamná dogmata očividně nepravdivá, tak jistě nebudou mít snahu zpochybňovat dogmata pro existenci elit zásadní.

Židé a jejich holokaust v současnosti slouží, stejně tak jako v dvolutisícileté minulosti, jako nástroj elity k udržení poslušnosti podřízených otrockých mas lidí. Mnoho Židů prohlédlo a vyjadřuje nespokojenost s tím, že sionisté je pasovali do role nástroje k potlačování svobody jiných lidí. Sionismus však má podporu vládnoucích elit, protože jejich zájmu slouží.

Státní zaměstnanci, policisté, státní zástupci, nezávislí soudci i závislí politici a mnozí jiní jsou povinni držet se hesla : Koho chleba jíš, toho píseň zpívej! Proto stejně tak, jak v té době mladičká nezkušená prokurátorka Polednová žádala pro Miladu Horákovou trest smrti, tak současný státní zástupce bude s odkazem na platné zákony požadovat u soudu potrestání Vladimíra Stwory. Možná se dočkáme toho, že pak někdy v budoucnu budou onen státní zástupce a samosoudce za odsouzení Vl. Stwory jiným soudem odsouzeni. Anebo zvítězí nějaký ten zbytek zdravého rozumu a Vladimír Stwora v rozporu se zájmem elity odsouzen nebude. Je konečně možné i kompromisní řešení, že bude uznán vinným a nebude mu uložen žádný trest, aby se vlk nažral a koza zůstala celá.

199960

10.09.2009 15:34

Janouškův hřebík do rakve české „demokracie“

RE: Co s tím? Jedno řešení je...

Karel z Čech 88.?.?.?

Tak tento názor propaguji několik posledních let. Na druhou stranu však nejsem ani proti hlasům malým stranám. Piráti nebo dělnická strana mají šanci nejen dostat zaplacené volby, ale možná i na nějaké to křeslo v parlamentě. Rozhodně bych však nevolil žádné účelové předvolební koalice, kam se nacpou ti současní poslanci, na které v zájmu inovace image nezbylo volitelné místo na kandidátkách současných parlamentních stran.

Volbou současné vládní strany jen volič dává najevo, že o žádnou změnu nestojí, že mu současný stav vyhovuje. Většině národa však nevyhovuje. Kdyby jen polovina nespokojených voličů dala hlas novým stranám, tak bude v parlamentu poprask, protože někteří zasloužilí privatizátoři by přišli o kooryta. Jedině takový způsob by mohl být účinnou výstrahou, aby všichni poslanci začali přemýšlet i o lidech, které zastupují. Jedině tak se z volební frašky stane institut demokratického výběru našich zástupců. Přitroublí skalní fandové vládních stran sice pár svých oblíbenců do parlamentu prosadí, ale průvanu v parlamentu nemohou zabránit.

200046

11.09.2009 18:19

Ústavní krize se prohlubuje

RE: za vším hledej Havla

Karel z Čech 88.?.?.?

V rozhodnutí ústavního soudu má Veškrna prsty zcela určitě, byť osobně u soudců jistě nelobboval. Na špinavou práci má své lidi.

200148

16.09.2009 14:55

Sobota sova

RE: „Sobota“ má prostě šábes

Karel z Čech 88.?.?.?

Šábes jako šábez. Šábez práv a svobod - stručně jen šábez - to mi připadá jako dobré rozpracování Lischkovy myšlenky. Dobře by se to pamatovalo a je to srozumitelné jistě každému - šábez - bez - tedy bez práv a svobod. A naše vlády takovýto šábez nám zavádějí již léta. Bohužel někteří lidé jsou nedůvtipní a s hloupostí sobě vlastí trvají na to, co je v předmětné Listině doslova napsáno a navíc by chtěli taková práva prakticky pro každého. Lidé nechápou, že žijeme v kapitalismu a tedy že jsme si všichni rovni úměrně vlasněnému majetku. Čím víc kdo vlastní, tím úměrně víc (lépe i neúměrně víc a víc a ještě víc) musí mít práv a svobod, aby svůj majetek ochránil a dále zmnožil.
Kdo nic nevlastní, žádná práva nepotřebuje - k čemu by mu byla? Jen by extrémisticky narušoval volnou ruku trhu při přidělování výhod a práv podle zásluh.
Pro naprostou většinu občanů je proto šábez nejen spravedlivý, ale i přiměřený jejich oprávněné potřebě. Jejich oprávněná potřeba má prostě také šábez.

Ty vojenské rabíny nepotřebujeme, jejich úlohu bohatě zastane mainstreamový tisk a televize.

200501

16.09.2009 21:08

Sobota sova

RE: OPRAVA

Karel z Čech 88.?.?.?

Žádné omluvy nejsou na místě. Je to samozřejmě pouze vina autora, že článek nenapsal tak, aby i "sova" (sova z nudlí) byla na první pohled srozumitelná a jednoznačně sem patřící. Konečně autor může být rád a měl by být vděčný, že mu někdo jeho výmysly tiskne, když nevymýšlí na smlouvu a za honorář, amatérský jeden pisálek. [smích]

Naprosto správně autor brojí proti amatérské činnosti v oblasti veřejného sova. Za komunistů se to řešilo zkušebními komisemi, které dávaly dobrozdání, že se autor může projevovat i veřejně. Bohužel takovéto komise dnes již nejsou a tak autorské známky by mohly být adekvátním řešením v systému kapitalismu - jde přece o peníze. Nelze přece připustit už z hlediska vyšší spravedlnosti, aby stejnou sobotu sova měl zkušený, dobře placený profesionál, vázaný pouze chlebem za svůj zpěv, jako amatérský anarchista, který bez nároku na finanční úplatů si píše, co mu volná inspirace a slina na jazyk přinese. Již to, že amatér je ochoten cokoliv psát bez nárokování finančního stimulu a odměny, je samo o sobě podezřelé a svědčí o myšlení sebevražedného atentátníka. V sobotní společnosti by pro takové fundamentalisty a potenciální teroristy nemělo být volné místo.

Proto se již nyní těším na logické pokračování článku - o sobotě po jevu. Samozřejmě, že článek nesmí být psán o šábesu, kdy je zakázáno pracovat, ale naopak musí být psán o sabatu, kdy se podvratné, podzemní, přímo ďábelské síly nejsilněji projevují.
[velký smích]

200527

18.09.2009 15:04

Vzali nám radar

RE: Domnívám se,

Karel z Čech 88.?.?.?

On celý ten článek je úsměvný. Pan Stwora nemá vůbec tušení, jak to v diplomacii chodí. Samozřejmě ten telefonát nebyla žádná rychlovka, ale důkladně předem předjednaný a pak dojednaný diplomatický akt, kdy na obou stranách poradci předem písemně připravili co Obama přesně řekne a co Fišer na to odpoví, aby nevznikl nějaký diplomatický skandál. Hovor byl také zcela jistě nahráván. Tedy diplomatičtí pracovníci při jejich známé pracovitosti na přípravě telefonního rozhovoru pracovali několik dnů. O to víc vyniká, že pro rozhovor byla zvolena tak pro nás nezvyklá hodina. Je docela dobře možné, že místo a čas rozhovoru byly z naší strany dojednávány s ohledem na propagační mediální využití. V diplomacii se žádné nepředvídané náhody nekonají.

200682

18.09.2009 16:58

Děkuji České televizi

RE: Překvapení

Karel z Čech 88.?.?.?

>Tvrdí Tydlitátová v diskuzi. Ne, že by zrovna byla
>zákonodárkyně, ale asi se to tak nějak bere.

Chazarka Tydlitátka je přece víc než nějaký připotento nechazarský zákonodárce. Je to prostě chazarka=nadčlověk a tak má pravdu, kterou služebný lid - goyimové - musí povinně respektovat.
Ona se tím nejen netají, ale vystavuje své chazarství a svojí služebnost rasistickému a fašistickému Izraeli jako přednost. Je správný člověk na správném místě. Mezi hlavními činiteli naší republiky již mnoho goyímů nezbývá. Vymeteni budou jistě všichni. Pak jistě bude změněn i oficiální název na Českou chazarskou repliku - nápodobu Chazárie.

200696

23.09.2009 16:05

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit

Výborný článek

Karel z Čech 88.?.?.?

a jenom dva příspěvky.
Je zřejmé, že bilderbergové myslí na všechno, přímo podvědomě hlavně na naše dobro a dělají to pro nás. [chechtot] Pomocí postupného mírného tlaku se snaží lidstvo odvést od plného žlabu k vyšším hodnotám. Věřím, že se jim to nakonec podaří i když mnoho lidí si stále bude říkat, že ještě není tak zle, aby nemohlo být hůř a je proto dobré nevyčnívat z davu.

Za závěru článku bych vypíchnul :
Čím více lidí myslí za sebe, tím hůře pro kartel. Lidé, svobodomyslní jedinci, jsou pro tento kartel a jeho válku pozic největší hrozbou. To je důvod, proč otázky a řešení při odhalování supra-hegemonistické války pozic, postavení se a triumf nad novým světovým řádem leží na svobodomyslných jedincích. Výzva je globální a globalizovaná; řešení je lokální a lokalizované. Problémem je konformita a kontrolované myšlení; odpovědí je individualita a svobodné myšlení.

Ti svobodomyslní jedinci současným vládcům leží a budou ležet v žaludku. Proto jim leží v žaludku i tento svobodomyslný nekonformní web a jeho editor.

200998

23.09.2009 16:48

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: kdo se boji??

Karel z Čech 88.?.?.?

>Kdo je slusny tak se samozrejme nema ceho bat, ale
Snad jste chtěl napsat Kdo je blbý, tak se nemá čeho bát,..

>panika nastane u teroristu
[chechtot] No to snad ani ne, ti svojí činnost přizpůsobí sledovacímu systému, aby se na ně nepřišlo.


>a vsech ostatnich, kterym se nelibi vydobytky nasi civilizace
V tom je jádro problému. Výdobytky vaší siokonzumní civilizace se dnes nelíbí miliardám lidí na celém světě. Zejména se nelíbí milionům těch, kteří v současné bankami zinscenované hospodářské krizi přišli o práci, majetek a celoživotní úspory, aby ti nejbohatší mohli ještě víc zbohatnout. V zájmu ochrany těch nejbohatších (vyjmenujte si je např. v naší republice) zločinců by ostatní lidé měli žít ve vězeňském režimu? To snad nemyslíte vážně? Není jednodušší a spravedlivější poslat za katr ty zločince?

>radi by nas vrhli do podruci feudalnich risi zla.
[chechtot] [chechtot]
Ten smích je skutečně na místě, když je řeč o feudálních říších zla. To máte z bible nebo z projevu GWB? Tak primitivně hloupě nemůže mluvit ani pastor v nedělní škole pro retardované fanatiky.

201001

01.10.2009 00:03

Obama rozhodl, že Karzáí zůstane u moci

RE: Nemám slov...

Karel z Čech 88.?.?.?

>Pro Boha, jakým právem má kdokoliv nařizovat cizímu státu
>cokoliv? Obama je ředitel Zeměkoule?

Bušístán přece vyhrál válku - ovládá Kábul (aspoň přes den).

201418

01.10.2009 13:03

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

40.000 USD zahraničního dluhu

Karel z Čech 88.?.?.?

připadajícího na hlavu každého američana, bohatí američané jistě snadno zaplatí. Jsou zvyklí na charitu a tak ti bohatší zaplatí i za ty méně šťastné exekučně vystěhované z bytů.
Ty skoro desetitisícové charitativní sponzorské dárky zchudlým bankéřům od každého američana jsou jen nácvikem na splácení dluhů.
Naší republiku naši vládci zadlužovali dvacet let. V USA jsou lepší, stačil k tomu GWB ve funci prezidenta za 8 let.
My jsme si těch 20 let zadlužování užívali v poměrném blahobytu. To se o američanech v posledních 10 letech říci nedá.
My jsme peníze prožrali, američané je proválčili. Zdá se tedy, že my jsme na tom přece jen líp.
O Británii je škoda mluvit - ta své bohatství v rámci charity předala USA k utracení.

Kdybych věřil v boha, tak řeknu, že spravedlnost dochází svého naplnění. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě a v současné době je boží mletí v závěrečné fázi.

201441

06.10.2009 21:30

Bývalý velitel pákistánské armády: Blackwater byl zapleten do útoků na Bhuttovou a Harírího

Je jen přirozenou potřebou doby,

Karel z Čech 88.?.?.?

že nadnárodní koncerny potřebují k prosazování svých globálních cílů nadnárodní armádu. Koncerny jsou soukromé a tak i ta nadnárodní armáda je soukromá. Anachronismem je, že nadnárodní armáda by měla podléhat nějaké národní - lokální - justici. Jistě nebude trvat dlouho, kdy globální elita pomocí soukromých armád srovná národní justice do latě, stejně tak, jak srovná národní (lokální) vlády a parlamenty.

Holý (w)úd nám sice bude ještě nějakou dobu vyprávět pohádky o demokracii, ale již dnes převažuje produkce opěvující sílu neohroženého muže - dobyvatele, který má nárok (a sílu) kdekoliv si vzít co chce nebo potřebuje.

201880

07.10.2009 00:03

Bývalý velitel pákistánské armády: Blackwater byl zapleten do útoků na Bhuttovou a Harírího

RE: Je jen přirozenou potřebou doby,

Karel z Čech 88.?.?.?

Pst, takhle se to říkat nesmí. To by ty ligy vyvolených udavačů hned měly pohotovost.
Holý úd to také takhle přímo neprezentuje, ale oklikou - jako vývoz civilizace a demokracie. Sice je to civilizace a demokracie sui generis, ale vyvezou ji do zájmových zemí i kdyby tamnní domácí obyvatele měli úplně vyhladit.

Dnes přece již každý uzná, že je naprosto správná věc poslat ozbrojené komando do jiného státu, aby tam zlikvidovalo pro nás nevhodného politika, vládu či jen známého kritika našeho způsobu vývozu civilizace nebo našich oprávněných zájmů a nároků na tamní suroviny.
Rovněž domácí kritiky je třeba demokraticky eliminovat - nejlépe přesnou dalekonosnou puškou.
samozřejmě je legitimní podporu domácího obyvatelstva získávat jakýmkoliv způsobem - hlavně to musí být způsob účinný. Pokud to pár stovek či tisíců našich lidí zaplatí životem, tak je přece samozřejmé, že každý vlastenec by měl být hrdý na to, že své vlasti (a její vládě) pomůže zajistit bezpečnost.
A když si zaplatíme opozici našim zájmům nenakloněné vládě v daleké zemi, tak je to jen a jen naše věc, protože investujeme naše peníze. Tamní vláda přece do použití našich peněz nemá co mluvit.

201896

07.10.2009 11:11

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

Karel z Čech 88.?.?.?

Jen pro upřesnění:
Zaváděním demokracie se dnes označuje nastolování státního režimu a vlády příznivě nakloněné politickým a ekonomickým zájmům USA a nadnárodním korporacím USA ovládajícím. S demokracií ve smyslu jejího chápání v minulých stoletích současný pojem "demokracie" nemá nic společného.
V minulých stoletích by současnou amerikou šířenou "demokracii" označili za polofašistickou demokraturu - tedy zrůdu.

Když jsme tady v minulých letech začali diskutovat ekonomické záležitosti, byl jsem poučen, že americká měna není založena na hodnotě jakéhokoliv majetku, ale na důvěře, kterou požívá. Během minulých let jsme se všichni měli možnost přesvědčit, že to je pravda. Důvěra je ošidná věc. Tak, jak důvěra v dolar mezinárodně klesá, tak klesá i hodnota dolaru.

Myslím, že hodně podobné je to i s mezinárodně politickým postavením USA. O tom, že síla USA jde do háje v minulosti diskutovali jen konspirátoři a disidenti. Dnes to veřejně prohlašují představitele ekonomicky a vojensky nejsilnějších států světa. Je to jistě neklamná známka toho, že zanedlouho se již na názor vlády USA nikdo ve světě nebude nejen ptát, ale ani ohlížet. Mezinárodní důvěra v (ekonomickou, politickou i vojenskou) sílu USA kvapem upadá. Přetrvává jen nostalgická vzpomínka v hlavách méně přemýšlivých, méně inteligentních, bojácných lidí - přizdisráčů, strachujících se o nakradený či podvodně získaný majetek a uzurpovanou politickou moc. Micichtiví deprivanti jsou známí tím, že snadno mění své názory podle větru, který právě fouká. Můžeme proto brzy očekávat opětné hromadné převlékání kabátů.

201921

07.10.2009 12:15

Ekonomické zotavení je iluze

Nepříjemnou pravdu

Karel z Čech 88.?.?.?

je třeba lidem servírovat po špetkách, aby si zvykali postupně. Příliš pravdy najednou by mohlo vyvolat neočekávanou (vlastně očekávanou a předvídanou - koncentrační tábory a opatření pro stané právo jsou již v USA připraveny) bouřlivou reakci. Normálně je člověku jasné, že na dluh se dlouho žít nedá. Dnes svět řeší nadměrné zadlužením ještě větším zadlužením. Jak to může fungovat by si člověk mohl být ze zkušenosti vědom.
Když budu zadlužovat rodinu, tak mi to může procházet do doby, než mi věřitelé řeknou dost a o všechen majetek pak najednou přijdu. U států je to velmi podobné.
Bankrot však není pro bankrotující příjemná záležitost, státní bankrot není příjemný ani pro politiky. Naděje umírá poslední a proto je líbivější čekat a utěšovat se, že přiletí Anannukové a naše dluhy za nás zaplatí.

Kdo s námi nevěří, je náš nepřítel a terorista.

201922

07.10.2009 12:28

Íránská jaderná hrozba za účelem odvedení pozornosti

RE: Kocourkov v České televizi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karel z Čech 88.?.?.?

Už i Eretz píše Ahmadinedžád nebyl Židem – senzační bublina splaskla, sotva se nafoukla

ČT je v rychlosti informování poněkud zpozdilá, protože ta dezinformace o Ahmadinedžádově židovském původu pochází již z doby prezidentských voleb v Íránu počátkem letošního roku.

Šiřitelem těchto dezinformací je Ahmanidedžádův zapřísáhlý nepřítel Mahdí Chazalí, kterého poté, co začal tyto lživé výroky šířit, bojkotoval i jeho vlastní otec ajatolláh Abulkasem Chazalí, který prohlásil, že se od činů svého syna distancuje.

201923

08.10.2009 22:25

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Bankovní krize vs. krize z nadvýroby

Karel z Čech 88.?.?.?

Nevím sice koho se autor článku Andrew Gavin Marshall bojí či nebojí, ale problém je skutečně mnohem hlubší, než se někomu může zdát.
Současná krize by byla běžnou krizí z nadvýroby, kdyby již kapitalismus nevyčerpal všechny možnosti, jak těmto krizím čelit. Proti krizím se vymyslely soukromé instituce FED a nadnárodní BIS a další (MMF aj.), vymyslely se deriváty, které nástup krize z nadvýroby oddalují. Bohužel oddálená krize pak působí s větší silou, její dopady jsou zákonitě nejen tvrdší, ale mají i větší rozsah. Vidíme to na vlastní oči, jak se původně lokální problém s hypotékami v USA rozšířil na světovou finanční a pak i všeobecnou hospodářskou krizi z nadvýroby.
Není pravdou, že krize se jen okrajově týká hospodařících ekonomických subjektů. Naopak, týká se každého výrobního podniku – není odbyt, nutné propouštění pracovníků, což vede k poklesu všeobecné kupní síly a k dalšímu omezování odbytu a tedy i výroby (a samozřejmě zisku).
Postup krize nezastavil ani v minulosti osvědčený prostředek - válka (v Iráku a v Afganistánu), naopak americké válčení na dluh se negativně promítlo do hloubky krize finanční. K tomu se nám připojily souhrou osudu důsledky probíhajících klimatických změn – sucho a neúrody značného rozsahu – tedy krize potravinová, s hladovými bouřemi v cca 35 státech světa. A konečně tu máme i hrozbu vyčerpání energetických zdrojů a v jeho důsledku podstatný nárůst ceny ropy a plynu z nějakých cca 20 USD na současných 70 (s výkyvem na loňské maximum 140 USD).
Finance (a nějaká finanční krize) jsou pro osud lidstva záležitostí pouze okrajovou, nedůležitou. Hrozba nedostatku potravinových a energetických zdrojů jsou však záležitostí pro lidstvo existenciální. A protože dnes již kapitalismus nemá kam expandovat, tak je evidentní, že ekonomický růst narazil na svůj strop – a s ním i kapitalismus jako společenský řád, na ekonomickém růstu založený.
Málo a jen někde se píše o tom, že nastal čas změnit přístup k hodnocení efektivity ekonomiky Neomezený růst? .
Bohužel možná ne každému dochází, že společenský řád KAPITALISMUS je pojmenován podle společenské třídy, která v daném období vládne – tedy podle vlastníků kapitálu. Tito vlastníci mezi sebou soupeří o větší podíl na moci pomocí většího podílu na celkovém kapitálu ve společnosti. Zkuste těm lidem říkat, že by se měli snažit méně vydělávat a zmenšovat množství svého kapitálu. To už je jistě lepší radit politikům, aby se snažili mít menší politickou moc. Politik by vás měl za blázna. Kapitalista ve vás bude v takovém případě vidět osobního nepřítele.
Je tedy logicky evidentní, že vyřešení současné krize není v silách společnosti, organizované podle množství vlastněného kapitálu. Pokud dál budeme v systém...

Automaticky kráceno

202041

08.10.2009 22:31

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Bankovní krize vs. krize z nadvýroby

Karel z Čech 88.?.?.?

dokončení

Je tedy logicky evidentní, že vyřešení současné krize není v silách společnosti, organizované podle množství vlastněného kapitálu. Pokud dál budeme v systému kapitalismu, bude se současná krize jen flikovat a konečný závěr – naprostý rozvrat kapitálu – oddalovat.
Pro úplnost si dovolím poznamenat, že kapitalistou není ani vlastník nějakého krámku, továrny, pekárny či zemědělského podniku, ale vlastník kapitálu. Že kapitál nejsou jakékoliv peníze, ale jen peníze vydělávající další peníze jistě netřeba zmiňovat. Řešením krize je pouze zrušení kapitálu. Pro takové řešení dnes žádný politik nezvedne ruku – nedostal by peníze na další volební kampaň.

Řešení krize je tedy v nedohlednu a výhled na ekonomické zotavení je jen iluze. Jaký bude ten nový společenský řád, který současnou krizi vyřeší, asi dnes ještě nikdo přesněji nepopíše.

202042

14.10.2009 13:01

Pod terorem trpaslíků

Jsou období v životě lidském,

Karel z Čech 88.?.?.?

kdy se zdá, že nastává historická změna, která bude trvat navždy. Za poslední století jsme si takových období zažili dost. Říjen 1918 – vznik ČSR, březen 1939 – připojení k říši, únor 1948 – vítězství komunistů, listopad 1989 – pád komunistů, abych zmínil ty minulé, nejvíce zřejmé. Současná doba je podobná – upevnění celoevropského státu.
Jsou lidé, kteří přicházející změnu vítají a spojují s ní svoji budoucnost. Vše a hlavně lidi, kteří s takovou změnou nesouhlasí, příp. ji i brzdí, by nejraději pověsili na šibenice nebo poslali do gulagu. Neuvědomují si dostatečně, co se nám z pohledu jednoho lidského života zdá změnou historickou, může být jen pouhá krátkodobá epizoda, kterou zanedlouho vystřídá změna přímo opačná.
Čeští vítači Hitlera v r. 1939 jistě nepředpokládali, že v r. 1945 skončí jako zrádci národa před lidovými soudy. Ani propagátoři amerického radaru nečekali, že jejich spasitelská velmoc bez mrknutí oka otočí o 180 stupňů a v zájmu urovnání vztahů s Ruskem na prosebné dopisy našich vlastizrádců nebude brát pražádný zřetel.
Co nás čeká ve sjednocené Evropě vidíme z reakcí velkých evropských států na Klausův požadavek ohledně nezrušitelnosti Benešových dekretů, který se někomu může jevit jako historicky překonaná malichernost, která se nikoho jiného, než nás netýká. Pokud se nikoho netýká a nikdo do této historie nechce zasahovat, není nic snazšího, než Klausův požadavek odsouhlasit. Bylo to však jak píchnutí do vosího hnízda – tedy asi to tak překonaná minulost nebude. Že Unie nebude zasahovat do minulosti a rušit staré právní předpisy? Ani naše polistopadové parlamenty nerušily staré překonané znárodňovací právní normy restitučními zákony. Právě v našem právním řádu má Unie vzor pro legální vrácení majetku a náhradu škod tím vzniklým kolaborantům a zrádcům, jak ladsmanšaft a pravdaláskovci požadují.
Sionisté celého světa se spojili a celá byrokratická totalitychtivá Evropa je proti Klausovi - proti nám. Klaus jistě časem podlehne totalitní lidmi nevolená EU zvítězí. Ale již dnes víme, že to nebude na dlouho. Za pár let přijde zúčtování s kolaboranty a zrádci, jako v r. 1945. Rozdiel medzi demokraciou a komunizmom, EU a SSSR

202424

Ano, USA jaderné zbraně použily, ale použily je preventivně při své obraně a v nejzazším možném termínu.
Kdyby se v důsledku špatného počasí start letadla s atomovou bombou opozdil, tak by dřív dorazila státům čtyřdohody depeše, že Japonsko kapituluje.
Kde by pak USA své atomové bomby zkoušely a hlavně na kom? Byl by přece nesmysl atomové bomby shazovat na koncentrační tábory se zavřenými Japonci v USA.

Rusko sice nevylučuje „V situaci ohrožení národní bezpečnosti použití jaderné zbraně proti agresorovi preventivně,“ ale zatím ještě nevede proventivní války proti státům potenciálně připadajícím do imaginární OSY ZLA. V tomto směru má Rusko ještě hodně co dohánět, aby se přiblížilo USA.

202663

16.10.2009 20:09

Malicherné problémy naší blaženosti

RE: .

Karel z Čech 88.?.?.?

Nebyl bych tak tvrdý při hodnocení Hofhanzlova článku a neoznačoval bych ho za "intelektuální blábol, který se nedá dočíst do konce". Faktek však je, že je to slabší odvar nedávno kolujícího článkuá Jiřiny Šiklové, raději se mýlící s Bushem, než by měla pravdu s Putinem, od kterého se J. Šiklová distancovala.
Čestmít Hofhanzl je odborníkem ve své zelené profesi. V politice je jeho orientace poněkud slabší. Přes hlouposti v článku uvedené si myslím, že jeho úmysl byl dobrý. Že ve skutečnosti není po krvi žíznící antikomunista, jen není smířen s tím, že nám v současnosti vládnou ti samí mafiáni, kteří před r. 1989 nosili rudé kabáty. Mylně však tyto po moci a majetku toužící bezzkupulózní prospěcháře označuje za komunisty. Komunisté (přemýšliví i ti natvrdlí) zůstali v KSČM nebo nejsou v žádné straně. Prospěcháři rychle změnili stranické kabáty. Sametové předání moci bylo jediné možné, aby nebyli bráni k odpovědnosti i ti převlečení, kteří za OF přebírali do svých rukou státní moc.
Konečně ani skončení moci fašistů ve Španělsku po smrti generála Franca nebylo žádnou krvavou revolucí. Jen tam na rozdíl od nás aspoň část vinníků represí byla podle zákona postižena.

Pomineme-li formulační bludy v Hofhanzlově článku, tak s mnohým lze podle mě souhlasit. Především s tvrzením, že zločin mafiána nebo příslušníka nové elity se u nás stal beztrestným. Fakticky nejsme (i když právně ano) a nemůžeme být právním státem, neboť smyslem dnešního právního systému není hledání práva a spravedlnosti. Zákony jsou u nás vykládány v zájmu silnějšího a podle potřeby vládnoucí moci. A pravdivé je tvrzení, že "Politická garnitura, která byla autorem a realizovala „sametovou perestrojku“, spáchala větší zločin a vlastizradu, než byl komunistický puč v únoru 1948."
Článek p. Hofhanzla na mě působí dojmem autorovy sebelítosti nad tím, že se propůjčil k dělání bílého koně nyní vládnoucím parazitům.

Neznám případ pana Hušáka, ale naprosto souhlasím s tím, co píšete o V. Železném. V jeho případě šlo o jediné - za jakoukoliv cenu mu sebrat nashromážděný majetek a práva a toto darovat mnohem vlivnějšímu božímu vyvolenci z USA. Republiku to stálo pouhých deset miliard.

202675

03.11.2009 11:16

Americké globální síly dobra potřebují dalších 30 miliard dolarů

RE: Nejde o zvyseni.

Karel z Čech 88.?.?.?

30 miliard ze 650 miliard jsou pouhá 2 procenta? Takže ami-noví koně mají i novou, patrně americkou aritmetiku? [zmaten]
Člověk se pořád musí učit novotám v tom americkém novém století. Jediné štěstí, že americké století jen začalo, tak už jde do kytek. [velký smích]

203969

03.11.2009 11:52

Ameriko, přestaň se plazit před Izraelem

RE: Naivita

Karel z Čech 88.?.?.?

Staré přísloví říká, že "za blbost se platí".
Jestliže někdo není ochoten a schopen poučit se z minulosti, tak jaképak copak, musí ve vlastním zájmu, v zájmu svého prozření, opět zaplatit.
Ono je hezké nechat se pár let vydržovat jako bílý kůň. Jednou však spadne klec a následky stihnout právě toho koně. USA dělají bankrot a příliv peněz i vojenská ochrana skončí.
Elita vyvolenců se z Londýna a z NY nehne a odskáčou to ti hlupáci, kteří se nechali zbulíkovat báchorkami o své boží vyvolenosti a dočasnou možností, že si mohou dovolit úplně všechno, včetně genocidy domácího národa. Nechtěl bych být v jejich kůži. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě a že je semelou, je na bíledni, ani jaderné hlavice raket jim nepomůžou.

Větším nebezpečím pro budoucnost světa, než ti v za segregační zdí, jsou ti, co tahají za provázky a žijí v Evropě a v USA.

203972

04.11.2009 16:34

Prezident podepsal

RE: respekt

Karel z Čech 88.?.?.?

Naprosto s vámi souhlasím.
Lidé, kteří tady V. Klaese obviňují, že podlehl a proti své vůli podepsal, nežijí v realitě, vůbec současnou realitu nechápou. Dnes není doba, aby jedinec dělal hrdinu a nechal se upálit jako Jan Hus v Kostnici. Nestojí to za to. Politika je zkorumpovaná a špinavá. Každého idealistu nemilosrdně převálcuje.
Klaus není idealista, ale realista, pragmatik. Dost na tom, že se dokázal veřejně postavit proti proevropskému proudu. Je si však vědom, že hlavou zeď neprorazí. Využil všech svých možností, aby obhájil svůj názor, ale nedostalo se mu žádné reálné podpory. Sám proti všem musel ustoupit a podepsat. Žijeme v jakés takés demokracii a prezident nezastupuje jen sám sebe. Všechny ústavní orgány - parlament, senát i vláda LS schválily a Ústavní soud to posvětil. Klaus jako prezident neměl možnost nepodepsat, aniž by popřel principy zastupitelské demokracie.

Ti naivní idealističtí hlupáci, kteří dnes Klause osočují, by měli především sami sobě položit otázku, co a s jakou účinností udělali pro to, aby Klaus ratifikaci LS podepsat nemusel. Prezident není shůry nám daný spasitel, ale jen jeden z řady ústavních činitelů republiky.

204147

06.11.2009 13:25

Alžířané a Marokánci ve výcvikových táborech al-Qá‘idy v Izraeli

RE: Zní to celkem logicky

Karel z Čech 88.?.?.?

Islámští teroriské by skutečně měli útočit především na západní cíle, ale není přece možné, aby dvojčata padala každý den. To by obyčejní američané CIA a Mossadu neodpustili, až by to prasklo.
Proto je dobré využívat náhradní cíle, muslimské. Na tržištích, v arabských školách ani na arabských svatbách moc američanů nezařve a správně poučená sionistická media konzumentům ideologicky vysvětlí, že je to terorismus z říše zla, která se protiví židokřesťanskému pánubohu.

Když skutečné islámské teroristy nemáte, tak je jen pochopitelné, že si musíte nějaké vyrobit. Přece tu vyhranou válku neskončíme hned, jak jsme ji začali. Čím bychom pak krmili konzumenty, zvláště v současné krizi? Dnes již samotné Rusko jako pořádný strašák na lidi nestačí a Čína, která nám dodává všechno potřebné pro náš pohodlný život, je jako demonstrativní strašák ne příliš vhodná.

204285

06.11.2009 14:06

Ďalší hon na čarodejnice

RE: Bláboly

Karel z Čech 88.?.?.?

Vy to nevidíte ideologicky správně. Kdo je a kdo není terorista, je naprosto jednoznačné. Kdo brblá proti nadvládě sionistů je jednoznačně terorista. Kdo zvoní klíči nebo třeba i vraždí ve státě, kde sionismus nevládne, je hrdina a pronásledovaný disident.

V souvislosti s těmi zadrženými teroristy Novinky napsaly, že u nás to mají teroristé těžké, protože se nikde neschovají. To je samozřejmě pravda. Ovšem nedořešenou otázkou je, kam by měli chtít ti nezletilí teroristé schovávat unesené Židy, např. Fischerova syna nebo dokonce Fischera samotného? Mučírny teroristů provozované CIA a Mossadem po Evropě jsou již většinou zrušené a tak naši teroristé by s unesenými měli dost velký problém. Jsem dost zvědavý, co naši policejní odborníci v tomto směru vymyslí. Budu dost zklamán, pokud ty připravené skrýše pro unesené označí za státní tajemství.

204290

12.11.2009 18:37

Iluze demokracie v moderním světě

RE: Soudruzi vpřed!!

Karel z Čech 88.?.?.?

>odkud je tenhle?

Zcela jistě z lehového panoptika směšných figur.

Ovšem když už sem zmíněný leháč zavítal, mohl by mi odpovědět na otázku, co dělá bušistánská armáda v Afganistánu, když úkol, se kterým tam šla v r. 2001 - tedy porazit Taliban - splnila během několika týdnů. Co tam tedy dalších 8 let od porážky Talibanu bušistánští žoldáci dělají kromě vraždění civilistů?

A to si připomeňme, že ani vůdce blbů generalissimus GWB jr. nikdy ani náznakem nezmínil, že by Taliban mohl mít cokoliv společného s pádem dvojčat. Taliban měl být potrestán za to, že sympatizoval s bývalým agentem CIA Usámou, který se otočil proti svému zaměstnavateli.

To je demokracie jak víno. Jako ředitel zeměkoule (a zástupce Boha a Nanuků na Zemi) násilím zničim režim v cizí zemi na opačném konci světa jen proto, že sympatizuje s člověkem, který mě zklamal. A to prosím jistě demokraticky, protože "kdo nejde se mnou, jde proti mě", jak pravil Klement Gottwald a GWB jr.

204644

13.11.2009 13:36

Venezuela se chystá na válku s dalším státem Unie

RE: To je komedie

Karel z Čech 88.?.?.?

V Kolumbii je to klasický boj mezi dvěmi drogovými mafiemi - zahraniční proti domácí. Kolumbijská vláda je na straně zahraniční - CIA, protože od ní dostává zbraně a peníze, od domácí mafie nedostává nic.
CIA kromě zajišťování zdrojů drog pro svůj obchod sleduje i další cíle - podkopávání stability vlád v Latinské Americe, které dobře lokajsky neslouží severoamerickým korporacím a finančnímu kapitálu. Venezuela dnes již není jediná, která se USraeli vzpírá. Dá se čekat, že EU (NATO) bude vyzvána, aby dodala své žoldáky i do LA pro prosazení bušistánských zájmů.

204709

16.11.2009 14:37

Vtip nebo provokace?

RE: OMG

Karel z Čech 88.?.?.?

Koho? No přece jistého veterináře z lehowebu.
Ovšem přestože je dědula senilní, tak je ještě tak inteligentní, že ho nenapadne, že někdo může takovýto e-mail brát vážně.
Napsán je dobře česky, takže u toho jistě byla spolupráce Petra Mauleho.

Policejní vyšetřování pochopitelně nic nezjistí, protože bušistán do Evropy žádné údaje nesděluje.

Na lehowebu se teď budou těšit na informace, jak policie a příbuzní paní Stworové očekávali návštěvu 20 holohlavých a nikdo se nedostavil.

204926

20.11.2009 14:05

Bratr afghánského prezidenta je na výplatní listině CIA

RE: Neni zadnou nahodou,

Karel z Čech 88.?.?.?

Narkotika jsou stejně výnosný obchodní artikl jako ropa. Proto bušitán v tomto druhu podnikání nemůže zůstat stranou. Pro CIA je to hlavní zdroj příjmu s nespornou výhodou, že ani kongres nemůže kontrolovat, jak CIA s penězi z drogových obchodů nakládá.

205352

27.11.2009 16:23

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Všechno lze vysvětlit

Karel z Čech 88.?.?.?

> Američané, kteří jsou také jedna rasa. Sjednoceni >myšlenkou. [velký smích]

Samozřejmě ne myšlenkou vlastní - toho nejsou schopni. Myšlenkou vnucenou jim reklamou o tom, jak jsou prostoduší fangličkáři sqvělí. Bez americké vlajky nejdou ani na záchod. [velký smích]
Blahoslavení chudí duchem, neboť to jsou správně poslušní otroci.

205865

07.12.2009 21:03

Zelená se line záře…

22 komentáří a ani jeden pochvalný pro SZ

Karel z Čech 88.?.?.?

Tak se musím zelených zastat.

Skončil sjezd a SZ zvolila staronové vedení. Po vládním debaklu měli na zvážení návrat k ekologické politice a její čestné prosazování se Stropnickým anebo státoprávní politikaření, které stranu přivedlo k nevolitelnosti. Tři čtvrtiny delegátů se vyslovilo pro pokračování v Bursíkových stopách v zájmu získání korýtek. No co? Mají na to přece nárok. Komunisté u zelených 20 let čekali, než se dostanou aspoň trochu k lizu a teď by nějaký Stropnický na nich chtěl, aby byli skromní. Skromnost se do současného kapitalismu nehodí. Naopak, dnes musí mít člověk ostré lokty, aby se uplatnil a musí umět dělat státoprávní kompromisy - handly. Dnes je jen něco za něco. Politik se musí umět vzdát toho, co voličům nasliboval, aby dostal vládní funkci.

Proto vážení, zapoměňte, co zelení před volbami slibovali a co pak ve vládě prosazovali. Nyní opět naslibují hory doly a za vládní funkce budou opět dělat, co dělali Bursíkovci s Topolánkovými kmotry. Už to mají nacvičené.

Křesťanství nás učí : Když dostaneš po hubě, tak nastav druhou tvář, abys dostal znovu. Dejme proto zeleným ve volbách hlas, ať nás mohou zadupat do země. Když jim ty naše hlasy nedáme, tak se do parlamentu a do vlády nedostanou a s kým pak volební vítěz udělá koalici za účelem prosazování sionistického NWO? Bez zelených se trvalého usídlení cizích žoldáku u nás nedočkáme. Bez zelených bude vláda jen liknavě prosazovat rozšiřování drahé a na ropu náročné zelené nafty. Jen zelení jsou zárukou, že přibudou nové druhy daní. Proto optimisticky a po křesťansku nastavme druhou tvář, ať nám na ni mohou zelení plivnout.

206469

08.12.2009 13:32

Zelená se line záře…

RE: Shalom

Karel z Čech 88.?.?.?

Předpokládám, že se mýlíte, že pan Alfon Mucha skutečně židy ve straně zelených nepočítá. To by pak musel počítat židy i v ostatních politických stranách a nedopočítal by se.
V naší republice žije 10 milionů lidí a podle statistik a odhadů 10 tisíc z nás jsou židé (i Židé). Tedy jedno promile - názorně řečeno jeden člověk z tisíce je žid(nebo Žid nebo obojí).

A přestože si židé u nás stěžují - tedy jen někteří židé - že jsme rasisti, xenofobové, antisemité a já nevím co ještě, tak se podívejte do našeho parlamentu, do vlády, do politických stran, kolik je tam židů. Při spravedlivém poměrném zastoupení všech u nás žijících národů a národností by v parlamentu a vládě dohromady - cca 300 lidí - měla být jen pouhá necelá jedna třetina jednoho člověka židovského původu. A kolik jich je tam skutečně? - Desítky lidí. To je jistě dost názorný příklad, jak jsou u nás židé utlačováni a že ty jejich nářky jsou oprávněné.

No přestože multikulturisti nás přesvědčují, že všechny národy jsou si ve všech schopnostech a předpokladech rovné (kromě cikánů, kterým údajně záměrně bráníme v přístupu ke vzdělání), tak normální člověk ví, že každý národ má své specifické zvyky a tudíž i předpoklady pro výkon jistých specifických činností. V některých oborech lidské činnosti žida nepotkáte, v jiných oborech jich je naopak jako naseto.

Prostě, jak nám hlásal pan Topolánek se svojí svitou - Někdo umí pracovat a jiný zase umí vydělávat (na druhých lidech). Tak už je to na tom světě zařízené.
Samozřejmě jsou i čestné vyjímky, které potvrzují pravidlo. Lze jmenovat desítky mezi lidmy známějších židů, kteří nejen pracují, ale pracují či v minulosti pracovali ve prospěch České republiky a českého národa. Jiní zase naopak dávají přednost zájmům států jiných, jak nám dnes (tedy v posledních letech) parlament a vláda názorně předváděly.

206513

15.12.2009 18:14

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: a co je to vlastně za jídlo?

Karel z Čech 88.?.?.?

Letos končí krize v Bušistánu [chechtot] - to je nejlepší fór roku 2009.
Svět chce být klamán a když je u toho legrace, tak to přispěje lidskému zdraví. (Prasečí chřipka američanům ten kladný příspěvek zase odčerpá.)

U nás očekáváme, že příští rok se krize výrazně zviditelní. Počty nezaměstnaných stoupnou. Na rozdíl od amerických žebračenek jsou u nás nezaměstnaní zajištěni příspěvkem v nezaměstnanosti, který dostanou všichni, co na něj budou mít nárok.

207060

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 81 čtenářů částkou 13 390 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Neurčeno 0

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 0

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 1

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 0

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 3

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Měnové kurzy

USD
21,72 Kč
Euro
25,48 Kč
Libra
29,66 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
15,74 Kč
Švýcarský frank
23,41 Kč
100 japonských jenů
19,84 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,51 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 270,60 Kč
1 unce stříbra
484,19 Kč
Bitcoin
949 244,50 Kč

Poslední aktualizace: 20.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 296 985