Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Karel z Čech

Nalezeno 2695 příspěveků, 8 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.02.2006 14:57

Zelená hrozba, nebo oživení domácí politiky?

RE: ZELENI=US-DEU

Karel z Čech 88.?.?.?

Ale kdepak. Zelení nerovná se US-DEU. Spíš zelení se blíží k Dientsbierovu Občanskému hnutí. Tedy méně kariéristů a více intelektuálů. Bursíka znám jako slušného člověka a proto zelené budu volit. Náš parlament potřebuje nutně trochu čerstvého povětří. Jediné, co mi na zelených vadí, je jejich záporný postoj k jaderné energetice. To se však s ohledem na nastávající energetickou krizi jistě podá. Nesrovnatelně lepší je atom než síra a popílek z hnědého uhlí ve zdevastované krajině.

94280

21.02.2006 14:59

Zelená hrozba, nebo oživení domácí politiky?

RE: Proč na tyto stránky lezou levičáci?

Karel z Čech 88.?.?.?

Omyl 68. profesore. Pravičáci ani levičáci zde nijak zvláště napadáni nejsou. Směšní jsou zde jen bušichvosti s FOX News namísto mozku.

94281

22.02.2006 15:05

Zelená hrozba, nebo oživení domácí politiky?

RE: ZELENI=US-DEU

Karel z Čech 88.?.?.?

Zda Jiří Dienstbier dělal komunistického zpravodaje rozhlasu USA skutečně nevím. Vím jen, že v r. 1968 byl zahraničním dopisovatelem časopisu Reportér - psal z USA. Potom dělal 20 let kariéru po pražských kotelnách. Tehdy skutečně měl dost času, aby při tom dělal zpravodaje pro americký rozhlas. Po r. 1989 skutečně jako kamarád Havla krátkou chvíli dělal ministra, než šel snad za OSN nebo NATO dělat nějakého komisaře či pozorovatele do bývalé Jugoslávie. V době, kdy Havel propagoval americké bombardování Srbska Dientsbier veřejně v televizi se stavěl proti tomuto bombardování. Od té doby již v ČR na něj politické funkce nevybyly.

Jinak z původního Občanského fóra se kariéristé odloučili do ODS a z ODS jich po Sarajenském atentátu na Klause přešla část do US. Zbylá část OF se stala Občanským hnutím (postupně přejmenovávaným na politické strany) a do politiky od té doby výrazněji nezasahuje.

94437

23.02.2006 21:19

Irvingovo vítězství

RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.

Karel z Čech 88.?.?.?

>Souhlas,konečně rozumný názor po těch blábolech tady.
No člověče, opatrně, opatrně.
>Třetí říše dostala na prdel.To je nezvratitelný fakt.
Raději o tom moc nemluvte. Co kdyby napadlo některého blouznivce zeptat se od koho dostali fašisti na prdel. Copak můžete s klidným svědomím říci, že od komunistů? Že Rudá armáda hnala Němce od Moskvy až do Raichstágu? No vidíte. To se dnes říkat nehodí. To je ještě o stupeň horší odpověď než tvrzení, že fašisti učili židy namísto šmelení pracovat.
>A to že si pár magorů stýská,léčí komplexy a kartáčuje ve
>skříni uniformu SS po dědečkovi,na tom nic nezmění.
No vidíte, tady jste přišel na to správné tvrzení. Irvingův dědeček byl u SS. S tím můžete udělat díru do světa. To vám s radostí otisknou všechny žido i položidovské noviny. A samozřejmě, že i noviny německé. Tedy u nás všechny noviny. A pak, že není svoboda slova. Lhát člověk může, až se mu od huby bude prášit a ještě za to dostane dobře zaplaceno. To, jako kdybyste chtěl tvrdit, že naše socanská vláda je dobrá vláda a že prospívá národu. Za takové tvrzení by z vás hned udělali aspoň ministra. No a vidíte ty nevděčníky. Mají svobodu to říkat a neváží si toho, nikdo tu svobodu nechce využít. Proto je nezbytné trochu jim zatnout tipec. Nevážíš si svobody slova? - šup s tebou na převýchovu do basy!
Svoboda slova je dnes u nás bezbřehá. Každý má možnost zjistit, co je správné říkat a co se říkat nesmí a má naprostou svobodu podle toho se chovat. Svoboda, jak správně říkali marxisti, je poznaná nutnost. Kdo tu nutnost poznat nechce, nic než basu nezaslouží.

94602

23.02.2006 22:43

Irvingovo vítězství

RE: Hitlerova válka

Karel z Čech 88.?.?.?

Tak mě napadlo, aniž bych si dovolil cokoliv zpochybňovat, ale jen tak čistě technicky :
Když američani topili pod kotli ve vlacích mumiemi starých egypťanů, tak z toho jistě měli viditelný prospěch. O mrtvých židech se však nikdy nikde nemluví či nepíše, že by z jejich zplynování měli Němci jakýkoliv prospěch. Snad jen ta výroba mýdla přinášela nějaký užitek. Fakticky na pálení mrtvol vynakládali údajně nedostatkovou naftu a v pecích asi vlaky uhlí. Tím fakticky poškozovali své válečné hospodářství státu. Za takové situace by snad židé měli platit restituce němcům a ne naopak.

Dalším, čistě teoretickým problémem je, zda jsme pro kolektivní odpovědnost či nikoliv. Teoretický příklad - abych se nikoho nedotknul : Čečenec zabije Rusa a Rusko vyhlásí Čečensku válku - zabíjeli Čečenci (anebo naopak). Zdá se, že v některých případech tato zásada kolektivní odpovědnosti je mezinárodně uznávána. Hansův dědeček zabil Itcikova dědečka a tak Hans musí platit Itcikovi. Nebo arabský šejk zabil několik amíků v NY a tak byli za trest kolektivně vybombardováni Afgánci. V jiných případech se zdá, že tato zásada neplatí. Např. tvrdit, že cikáni kradou, je trestné. Všichni rozhodně nekradou. Krade jich nanejvýš 95 %. Tak nevím? Kolektivní odpovědnost ano či ne? Asi podle okolností, jak kdy, co se nám líp právě hodí.

94607

27.02.2006 23:23

Jak (a proč) se demonstrovalo

RE: Realita

Karel z Čech 212.?.?.?

>Osobně znám několik lékařů, kteří jsou milionáři.
Samozřejmě, že pár doktorů jsou milionáři. Jsou to ti, kterým se platí v hotovosti. Co by někteří lidé nedali za omlazovací procedury?

>Milý pane bez limitů by se daly výdaje na lékařskou péči
>šroubovat až do nebes. A ty by zaplatil Váš pacient.

Máte pravdu. Živě si vás představuji s infarktem nebo s mrtvicí, jak vás přivezou do nemocnice a tam vám řeknou, že mají vyčepraný limit, ať přijdete v dalším kvartále. Jistě budete potěšen a blažen.

Důchodový systém to pochopitelně uvítá, příjde o člověka, který by jen z něj čerpal.

Ve prospěch celku je třeba přinášet oběti.

95064

27.02.2006 23:32

Jak (a proč) se demonstrovalo

RE: Nove zdravotnictví....dokončení

Karel z Čech 212.?.?.?

Máte pravdu v tom, že zdravotnictví je neskutečný nehospodárný bordel. Bohužel DRáth v něm dělá ještě větší binec.
On ten náš malý židáček byl od samého počátku jen na peníze. Samozřejmě peníze pro sebe.

95066

28.02.2006 14:03

Poselství

RE: Širší souvislosti...

Karel z Čech 88.?.?.?

První dojem laika z obrázku - převrací se osa zemského magnetismu. Co všechno je s tím spojeno nemáme ani tušení.

Tedy to by mohlo být velmi zajímavé. Přejme si, aby zemský pól chladu neskončil na území ČR. Jinak takové menší naklonění do nižších zeměpisných šířek by docela bodlo. Brrr ta zima je nějak dlouhá. Ovšem na druhou stranu, kdyby na tom něco bylo, tak snad astronomové by si to nenechali pro sebe. Věřím tomu, že by se předstihovali v informacích veřejnosti.
Je to jev, který tady již v minulosti několikrát byl a nedá se s tínm nic dělat, lze jen čekat, jak to dopadne.

95146

28.02.2006 14:18

Poselství

RE: Širší souvislosti...

Karel z Čech 88.?.?.?

Pane Gejdoši, než prohlédnu odkazy a napíšu příspěvek, tak je tady půl hodiny váš příspěvek. No ale o to nic. Myslíte si, že takovou senzační v pravdě historickou událost by si nechali novináři ujít a nepsali o tom?
Chytají se každé hlouposti jako nyní že pandemie nehrozí od ptačí chřipky, ale od chřipky nějaké jiné?

95152

28.02.2006 15:03

Poselství

RE: Širší souvislosti...

Karel z Čech 88.?.?.?

>Zemský magnetismus se skutečně mění a převrací, ale to
>patrně přímo nesouvisí s fyzickým posuvem geografických
>polů po planetě. Respektive to možná přímo souvisí, ale je
>to spíše důsledek, nikoliv příčina onoho přesunu
>geografických polů.
V tuto chvíli je v podstatě jedno, zda jde o důsledek nebo příčinu. Dá se říci, že všechno souvisí se vším a tedy s tím bude zcela samozřejmě souviset i zastavení Golfského proudu - to samozřejmě jako následek.
Že by takové posunutí pólů velmi podstatně změnilo klima je nasnadě. Japonsko a východní Čína by ty stamiliony lidí tam žijících již neuživili a nastalo by stěhování národů.
Ovšem Česká kotlina na rovníku by mohlo být velmi dobré místo k žití. Proto žádný špendlík, ale pořádný ocelový hřebík je třeba zatouct do globusu u Japonska, aby si to matička Země nerozmyslela a zemský pól se nezastavil někde jinde.

>Průšvih je, že když to i přežiju, těžko to přežije můj
>"milovaný supermárket Tesco" ! Co budu jíst ?? [zmaten]
Tesco v takovém případě může klidně vzít čert, protože si budeme jen podle chuti zdarma trhat banány i pomeranče a rajčata budeme pěstovat jako víceleté rostliny.

Pro takový případ by bylo vhodné již teď začít stavět betonovou zeď s elektrickým plotem na našich hranicích, aby se nám sem pak necpali zlotřilí amerikáni. [chechtot]

Přimlouvám se jen za výběrové vpuštění na naše úzení třeba pana Táborského z Floridy a případně i Idealisty z Kalifornie, když jsou již na horka zvyklí. Jsou to krajané tak ať si dál vyhřívají staré kosti na slunci. [chechtot]

95175

03.03.2006 13:36

Strana zelených – správná volba?

Spousta argumentů

Karel z Čech 88.?.?.?

proč nevolit Zelené. Hlavní argument však v článku řečen nebyl. Zelené nevolit proto, aby současné parlamentní politické strany nebyly ohroženy ve svých sinekurách.

Komu současný stav vyhovuje, bude jistě volit současné parlamentní strany. Kdo je pro změnu, má jedinou možnost. Volit stranu neparlamentní.

95698

03.03.2006 19:17

Strana zelených – správná volba?

RE: Spousta argumentů

Karel z Čech 88.?.?.?

>
>Je to tedy těžké přemýšlení. Jako změnu je vítám, jako
>skutečná parlamentní síla jsou vlastně nepřijatelní.
>Založme vlastní stranu ... [velký smích]

Vlastni stranu si raději nezaložíme, protože Češi jsou konzervativní a vypočítaví voliči. Novou stranu volit nebudou, dostala by jen pár hlasů příznivců. Tedy je to předem ztracená věc, což by bylo lze doložit na podobných snahách v nedávné minulosti. V uplynulých cca deseti letech uspělo pouze jediné nové politické uskupení a to Evropští demokraté ve volebním obvodu Prahy.

Se Sládkovcema když se to tak vezme kolem a kolem, tak byla v parlamentu aspoň sranda. Mylím tím skutečnou srandu, nejen pouhou legraci. Naši slavní státní představitelé z nich byli tak posraní, že na volbu prezidenta musel jít Sládek na jeden den do policejní vazby. I tak se prosazuje naše demokracie, že oponenty nechá preventivně zavřít. No konečně komunisté to tak dělali také, takže žádná překvapivá změna.

Se Zelenými to bude trochu podobné, ale ne až tak do krajností. Tedy televizní přenosy tak zábavné jako se Sládkovci nebudou. Že v parlamentu stejně jako Sládkovci nic neprosadí, nebude až takové neštěstí. Jejich klad by spočíval v tom, že jimi by byla znemožněna stojedničková koalice. A to je pozitivum které jistě stojí za tu obtíž jít k volbám.

Tedy bez nějakého ironizování, Zelení ve volbách oslabí ČSSD a mohou přitáhnout k volbám část lidí současnými politiky znechucených. Povolební koaliční potenciál mají pouze pro ČSSD. S hady-lidovci mají podstatně víc rozporů, než shody. S ODS mají také dost rozporů. Většinovou vládu by mohla vytvořit pouze ODS společně s ČSSD. Jinak to vždy bude vláda menšinová na rozdíl, od současnosti s méně jak 101 poslanci. Tedy nový parlament a nová vláda budou muset mnohem více pracovat na dosažení shody. A to by mohlo být přínosem pro všechny občany.

95736

03.03.2006 19:36

Strana zelených – správná volba?

RE: Shrnutí článku

Karel z Čech 88.?.?.?

>.. a Richardovi Královi, který píše někde z
>Evropy a není mu tím pádem nic do toho, se nelíbí její
>středový program.
Píše někde z Evropy, nejspíš z jejího středu, konkrétně asi z Prahy.

>Mě mírně
>vadí malá podpora jaderné energetiky, ke které se jasně
>nevyjadřuje jako o zdroji budoucnosti, plká něco o biomase a
>větrnících, plán prodat ČEZ na zaplacení zdravotnictví.
No která politická strana se vyjadřuje na podporu jaderné energetiky? Podle mě prakticky žádná, protože je to ožehavé téma. Vyjadřování je jen na jednotlivcích, kteří mluví za sebe, ne za nějakou stranu.

Jinak není nic divného, že neparlamentní strana nemá stabilní a názorově ujednocenou členskou základu. To ČSSD než vyhrála volby neměla také. V současné politické situaci nebude na Zelených, aby vytvářeli parlamentní většinu a vládu. Jejich úkol v parlamentu je jiný - rozvrátit ustálené politicko-kamarádské vztahy současných mafiopolitiků z povolání. Na tuto destrukční úlohu Zelení sílu mají.

95737

03.03.2006 19:53

Ďáblovy obrázky

RE: Tak už dost!!!

Karel z Čech 88.?.?.?

>Rozumím tomu dobře tak, že podle vás je správné, že stát
>Církev okradl (a můžete si dosadit jiný subjekt, aby se vám
>lépe o daném přemýšlelo v obecné rovině) a teď jí nechce
>vrátit ani část z toho, co jí právem náleží. [zmaten] Hmmm,
>taky názor. [oči v sloup]

Stát dal, stát vzal. Tedy o jakém okradení je řeč? Nebo je snad církev nějaký obchodní podnikatelský subjekt, který generuje zisky pro rozšiřování svého majetku?
Naprostou většinu svého nemovitého majetku získala církev formou darů od panovníků v době, kdy panovníci si ji vydržovali jako nástroj k udržení poslušnosti plebsu. Když pak panovníci byli osvícenější, tak jako Franc Josef II. církvi zase majetky brali. Smyslem existence církve nikdy nebylo nebo aspoň nemělo být provozování výroby a obchodu.

95740

03.03.2006 23:02

Strana zelených – správná volba?

RE: Význam 5% hranice

Karel z Čech 88.?.?.?

5% klausule je demokratické opatření, jak zabránit malým stranám dostat se do parlamentu. Pokusím se to vysvětlit názorně.

Pří 200 poslancích teoreticky při rovnoměrníém rozdělení hlasů voličů má šanci dostat se do parlamentu 200 politických stran. S 200 politickými stranami s různými programÿ se jen nesmírně obtížně bude tvořit většina schopná o čemkoliv rozhodnout.
V praxi pro jednoduchost předpokládejme, že kandiduje 40 politických stran. Při 5% klausuli a rovnoměrném rozdělení hlasů by se do parlamentu nedostala žádná strana. Maximálně by se však mohlo dostat 20 stran, kdyby každá z těch 20 stran obdržela 5% voličských hlasu a dalších 20 stran ani jediný hlas. To se však nikdy nestane, protože rozdělení hlasů není nikdy zcela rovnoměrné.
Při pouze mírně nerovnoměrném rozdělení hlasů mezi zmíněných 40 stran (2,5% voličských hlasů v průměru na 1 stranu) se do parlamentu dostane 10 stran, které dostaly v souhrnu 51% voličských hlasů. Tedy 49% účastnících se voličů o své hlasy přichází.
A protože rozdělení hlasů není ani přibližně rovnoměrné, ale značně nerovnoměrné, tak se 5% hranici daří překročit jen cca 4-6 stranám.
Protože však voličské hlasy se přepočítávají na kandidáty, tak při uvedeném teoretickém případu, kdy prošlé strany dostanou 51% platných hlasů, se do parlamentu dostanou na kandidátkách úspěšných stran lidé, kteří obdrželi fakticky méně hlasů, než kandidáti na kandidátkách stran neúspěšných. Prostě propadlé voličské hlasy se rozdělí mezi kandidáty úspěšných stran.

Prostě volební systém s 5% klausulí zajišťuje parlamentní straně podstatně větší politický vliv, než který by měla mít podle skutečného poměru počtu svých voličů.

95751

06.03.2006 12:10

OSN přijalo rezoluci zakazující revizionismus

Hmm

Karel z Čech 212.?.?.?

1 - 6 milionů mrtvých židů za války je genocida.
20 milionů mrtvých Rusů za stejné války je co?
Není to na hlavu?

Ovšem oslavovat budeme samozřejmě židy. Jen oni jsou Vyhubení Vyvolení. Oni vládnou světu, oni tahají na nitky událostí, oni rozhodují o tom, proti komu se povede válka. Oni mají peníze a tím i vliv.

96155

06.03.2006 16:10

OSN přijalo rezoluci zakazující revizionismus

RE: Hmm

Karel z Čech 88.?.?.?

Těch 20 milionů mrtvých Rusů jsou válečné ztráty v důsledku 2. sv. války dle oficiálních statistik.
Tak laskavě neodvádějte řeč od tématu.

Těch 6 milionů holokaustníků jsou také válečné ztráty během 2. sv. války. Těch 6 milionů mělo být udušeno plynem, spáleno v krematoriích a zároveň mělo i zemřít třeba při potlačování Waršavského povstání nebo brity potopeno cestou na lodi do Izraele.
Nevím sice, jak to bylo technicky prováděno, proč ty utopené museli vozit ještě do plynových komor v německých koncentrácích, ani nevím, zda je tam dováželi britové, kteří je utopili nebo zda Angličani po potopení lodi zavolali němce, aby si židy vylovili z moře a odvezli do plynu a na spálení. Nejsem revizionista a tak nezpochybňuji, že utopené ještě dusili plynem a pálili pomocí nedostatkového uhlí, když je mohli nechat bez dalších nákladů sežrat rybami. Ale beru jako nezpochybnitelný fakt, že mnozí mrtví židé zemřeli ve válce několikrát a další z těch zholokaustovaných po válce spokojeně žili třeba v USA.

96184

07.03.2006 20:18

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Mimoradne hloupy clanek

Karel z Čech 88.?.?.?

>Jak je bohužel vidět, pan Král občas hází své perly
>sviním.

Takové skutečně vymakané argumenty nám pan Král předkládá a čtenáři nechtějí tomu rozumět.
Třeba jen ta újma státu na tom, že neplatí daně. Je to sice jen nepatrný zlomek toho, co nám na daních uniká daňovými prázdninami poskytovanými vládou bohatým americkým firmám, ale od bušistánců daně vybírat přece nemůžeme. To by bylo nefér.
A to nekvalitní prodávané zboží. Ta neviditelná ruka trhu lidem říká, že se vyplatí koupit třeba i několikrát ročně neznačkový asijský výrobek, než jednou kvalitní značkový západní, který vydrží zpravidla stejně dlouho. A kdo jiný by měl podporovat firmy, které vydělávají právě jen na značce výrobku, když ne obyčejný koncový spotřebitel. Na nikom jiném se slušně vydělat nedá. Tak lidé šetřete a kupujte předražené výrobky, ať nám značkové firmy nemusí vyrábět a prodávat laciněji.
A vietnamci nepracují, jen obchodují. Vietnamské šičky se jen posadí k šicímu stroji a džíny a další výtvory jen od strojů odpadávají, aby bylo co prodávat.
A když už náš spořivý člověk na nic jiného nechce slyšet, tak aspoň ta drogová kriminalita vietnamců. Třeba i dva ročně jsou za drogy odsouzeni. Výrobců a distributorů pervitinu jsou ročně odsouzeny stovky. Ale to jsou naši lidé, žádní cizáci. Měl pan Král porovnat počet ročně u nás za drogy odsouzených vietnamců a třeba albánců. To bychom se pobavili. Ani by nemusel dodávat, že albánců je u nás na první pohled o něco méně než vietnamců. No o pár desítek tisíc míň, což se jistě ani nepozná.

96398

07.03.2006 20:22

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Mno, ono je to trosku slozitejsi (a co neni)

Karel z Čech 88.?.?.?

>Pronajal jim domek za fixní
>částku, aby posléze zjistil, že se tam jezdí sprchovat
>rákosníci z poloviny (okresního) města. Dohoda rychle padla.
>[chechtot]
Je vidět, že vietnamci spolu drží basu. Když se může vykoupat jeden, vykoupou se všichni. To s cikánama by takový problém vůbec nenastal. Ti by sprchu okamžitě dali do sběru.

96399

07.03.2006 20:26

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Mimoradne hloupy clanek

Karel z Čech 88.?.?.?

>Ale pane Vašku. Většina vietnamské komunity zde profituje z
>kriminální činnosti. To je prodej neprocleného zboží.
>Děláte to taky? Nebo jste vyjímka?

>
Jak to zboží sem k nám do republiky dostávají? Že by ho nosili v tažkách přes zelenou čáru? Kontejner na zádech dost těžko unese i pracovitý vietnamec. Ale třeba ho přešoupnou přes čáru, když je celník otočen zády, že? [překvapení]

96401

07.03.2006 20:34

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Mimoradne hloupy clanek

Karel z Čech 88.?.?.?

>a proto je zapotrebi nasadit na levne cinske zbozi vysoke tarify
>a "ochranovat" domaci ekonomii od levnych dovozu z rozvojoveho
>sveta

To je osvědčená metoda. Tak to probíhalo již za komunistů. Pryč s volným trhem. Opět si zavedeme plánované hospodářství a cenový úřad, který bude dbát na správnou výšku ceny. A tak rychle dospějeme opět tam, kam jsme dospěli za komunistů. Do prdele! - čtenáři prominou.

96404

07.03.2006 20:38

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: EVROPANI ?

Karel z Čech 88.?.?.?

V roce 2400 už bude ČR pod rovníkem a budou tady žít černoši, pokud ještě nějací lidé na Zemi budou. [velký smích]

96405

07.03.2006 21:24

Poselství

RE: Ježíši Kriste, panenko Maria skákavá!

Karel z Čech 88.?.?.?

7. března 2006 12:09
Íránský prezident Mahmúd Ahmadínežád vyzval Mezinárodní agenturu pro atomovou energii (MAAE), aby odškodnila Teherán za to, že v roce 2003 přerušil své jaderné aktivity. S obohacováním uranu tehdy musel přestat kvůli mezinárodnímu tlaku.
V neděli Teherán varoval, že pokud bude otázka íránských jaderných výzkumů předána RB OSN, zahájí obohacování uranu ve velkém.
http://zpravy.idnes.cz/zahranicni.asp?r=zahranicni&c=A060307_120920_zahranicni_jba
Írán rozhodně v defenzívě není.

96408

07.03.2006 22:19

Poselství

RE: Porč tomu tak je?

Karel z Čech 88.?.?.?

>Ne multikulturní je jen společnost kde žijí lidé různých
>náboženství (dobrý příklad je Bosna za Tita v Sarajevu
>tehdy žili pravoslavní Srbové, muslimští Bosnáci,
>katoličtí Chorvati a i malá židovská menšina.

>Tam kde žijí lidé různých ras a národností to je
>společnost multirasová nebo multietnická.

Ale to snad není myšleno vážně. To by multikulturní musela být i stará ČSSR, protože tady žili společně ateisté, katolíci, evangelíci, protestanti, církev Českobratrská, pravoslavná a řada dalších náboženství. Náboženství s multikulturou nemá nic společného. Za multikuturní bychom se mohli považovat snad jen z důvodů soužití s cikány a nyní i s vietnamci. To jsou skutečně jiné, vzájemně odlišné kultury. Ale společné soužití Čechů, Slováků, Němců, Poláků - to je prakticky jedna a ta samá kultura, byť mluvící různými jazyky.

96416

07.03.2006 22:39

Poselství

RE: Dobrý článek

Karel z Čech 88.?.?.?

Mám takový skromný dotaz : Jak se pozná církev správná od církve nesprávné?
Z jakého důvodu by měla být správnější církev katolická před církví třeba hinduistickou nebo dokonce židovskou?

Podle mě, ať si každý člověk věří v berličku jakou chce a ať si ji také sám platí. Je-li v ČR 90 % lidí ateisty, tak proč by měli ze svých daní přispívat jakýmkoliv církvím. Každý spolek a jeho zájmovou činnost nechť si financují členové spolku sami ze svého.

96418

07.03.2006 23:01

Poselství

RE: Je to tak trochu naivny pamflet.

Karel z Čech 88.?.?.?

> radeji zustanu u vitezu
> [mrknutí jedním okem]
To je ta správná moderní morálka. Přímo tradiční chazarská. Samozřejmě je potřeba si připravit kabáty pro všechny eventuality. A hlavně včas je stačit převléknout.

96420

07.03.2006 23:04

Poselství

RE: Ptačí chřipka je tak strašně nebezpečná...

Karel z Čech 88.?.?.?

>Ted zacnou Nemci urcite hazet kocky do plynu.
Tak to by byl kočičí holokaust.
A dva holokausty zároveň by byla nekalá konkurence. [velký smích]

96421

07.03.2006 23:12

Poselství

RE: Muze byt statistika pravdivym ukazovatelem?

Karel z Čech 88.?.?.?

Korejci bojovali v Koreji za celistvost své země.
Za co bojují bušistánci v Iráku? Za něco svého nebo něco, co by si rádi ukradli?
Tedy rozdíl mezi nimi je dost markantní.

96422

08.03.2006 10:41

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Mimoradne hloupy clanek

Karel z Čech 88.?.?.?

Ale samozřejmě, že vím. Že Klausova volná ruka trhu nám toho moc nevyřešila a pokud, tak rozhodně ne ke spokojenosti spotřebitelů. Antimonopolní úřad máme jen na ozdobu, aby se neřeklo, že proti kartelovým dohodám stát nic nedělá. Dělá, zřídil zvláštní úřad.
Ovšem nápad, aby stát proti nízkým cenám vietnamských trhovců zakročil zvýšením dovozního cla, je podle mě kravina na entou. Vietnamcům se i při nízkých cenách zřejmě prodej vyplatí a každý kupující po těch letech zkušeností ví, co v jaké kvalitě u vietnamců může koupit. Hadry z velké části jen na jedno použití. No a každý si zváží sám, zda se mu to vyplatí koupit nebo ne. Samozřejmě, že tenisky si koupím raději u vietnamců, protože za cenu laciného šmejdu jinde jich u vietnamců koupím patery. Ty patery za rok ani neobnosím a mám stále nové.
Nesnáším plýtvání věcmi a lidskou prací. Vytáčí mě, když zboží zabavené vietnamcům se má spálit. Že si to policajti předem rozkradou mě nijak neštve, protože tím aspoň něco z těch věcí a lidské práce využijí. Peníze na děti v dětských domovech stát nemá a z toho mála ještě ubírá, aby mohl zničit to, co ty děti nutně potřebují a zu nedostatku peněz si dovolit nemohou. To dokáže jen nenažraný kapitalismus, z důvodu dosažení většího odírání lidí.

96483

08.03.2006 11:15

Poselství

RE: Porč tomu tak je?

Karel z Čech 88.?.?.?

Otázka je, komu prospívá multi-kulti. Kdo a proč tu pozitivní diskriminaci potřebuje prosazovat? V Čechách Češi? v Británii Briti? v Německu Němci? Určitě ne, jako většinová společnost nepotřebují sami sebe pozitivně diskriminovat. Byl by to také logický i praktický nesmysl. Potřebují to utiskované ukřivděné menšiny.
Ale čím je těm menšinám ubližováno? Tím, že na nich většinová společnost požaduje, aby přijaly pravidla chování a jednání platící pro většinovou společnost. Co je na takovém požadavku nemorálního? Pokud někdo příjde ke mě domů na návštěvu, tak chci, aby se choval tak, jak je u mě zvykem. Pokud se tak chovat nechce, tak ať ke mě nechodí.
Přece nepožaduji třeba na cikánech, aby z povinnosti zpívali česká národní písničky, ani aby jim chutnalo knedlo zelo vepřo. Ať si zpívají a jedí, co jim libo. Ale požaduji, aby mě nic nekradli Češi a stejně tak požaduji, aby mi nic nekradli cikáni. Co ja na takovém požadavku nemorálního? Proč by zloděj cikán měl mít výhodu před zlodějem Čechem? Chci-li, aby se v Čechách Češi živili svojí prací, proč bych neměl totéž vyžadovat od cikána? Proč bych ho měl živit já?
Fakt je ten, že cikáni sami o sobě nebyli nikdy schopni organizovaně vyžadovat své zvýhodňování tlakem na parlament a media. Tuto činnost za ně dělá a je do popředí zájmu nastrkuje jiná údajně ubližovaná, resp. potenciálně ubližovaná menšina, která dnes má sílu naši společnost ovládat a má sílu své vlastní zájmy proti většinové společnosti prosazovat a prosadit. Jen hlupák by si mohl myslet, že ta menšina v pozadí to dělá kvůli cikánům samotným. Dělá to pro sebe, pro své zvýhodnění, na které podle nich jako bohem vyvolení mají nárok. Cikáni jsou jen nástrojem, za který se ta menšina šikovně schovává.

96488

08.03.2006 11:57

Ďáblovy obrázky

RE: Malá historické napomenutí

Karel z Čech 88.?.?.?

Samozřejmě, že Josefa, za chybu se omlouvám.

96493

08.03.2006 12:47

Je ptačí chřipka opět dalším hoaxem Pentagonu?

RE: Nevím, jestli

Karel z Čech 88.?.?.?

>Vzdyt na
>zcela "banální" virózy kazdorocne umírají stonásobky lidí
>a "nic se nedeje".
A to je právě ten problém. Na ty počty mrtvých na jiné nemoci, z dopravních nehod a pod. jsme si zvykli a odběr léků na ně je zhruba konstantní. Ovšem každá firma potřebuje nikoliv pouze stálý zisk, ale stálý nárůst zisku. K tomu farmaceutickému průmyslu běžné nemoci nepomohou. Nárůst zisku nezajistí žádná skutečná nemoc. Ten zajistí pouze pandemický strach z možné nemoci.
Neví vám nápadné, že za stamiliony let, co jsou ptáci na světě, žádná ptačí chřipka nikomu nijak nevadila. O žádné se ani ve veřejnosti do současnosti nevědělo.
Klasická nemoc nikoho nevystraší. To dokáže pouze nová, neznámá, neexistujích, jen možná hrozící, nemoc.
Na druhé straně funkce hrozící nemoci bude řádně plněna pouze po dobu, než eventuálně nemoc skutečně vznikne. Pak se bude muset v zájmu zisků farmaceutů vymyslet jiná hrozící nebezpečná nemoc.

Koho dnes rozhodí nějaká rakovina z kouření nebo AIDS, aby byl ochoten za prevenci tučně platit? Nikoho.

96494

08.03.2006 12:55

Je ptačí chřipka opět dalším hoaxem Pentagonu?

RE: A tu hroznou nemoc mají už i rakouské kočky.......

Karel z Čech 88.?.?.?

>Slyšeli jste slovo Boží [vyplazený jazyk]

Co vůbec má ten Pánbůh za lubem, když na lidstvo takové pohromy prostřednictvím Neocons sesílá?
Snad to nedělá nevědomě, když je vševědoucí?
Že by snad chtěl, aby se lidstvo na Neocons skutečně nasralo a vymetlo s nimi? A to za situace, kdy Bušík je s Pánembohem jedna ruka a denně se s celou vládou k němu modlí?

96495

08.03.2006 13:52

Je ptačí chřipka opět dalším hoaxem Pentagonu?

RE: Ptačí chřipka – panika jako při BSE

Karel z Čech 212.?.?.?

Dobrý článek. Zbývá jen připomenout, že ptačí chřipka v Asii řádí již cca 10 let, nejvíce lidí na ní zemželo ve Vietnamu, který se již s touto nemocí vypořádal a zlikvidoval ji. Světová panika vznikla až koncem loňského roku.

Záhadou je, jak to v tom Vietnamu udělali, že se ptačí chřípky zbavili i bez dosud nevyrobené protichřipkové vakcíny. Ale to nebude nic zajímavého pro média, protože taková informace paniku nepodpoří a dokonce by mohlo dojít o ohrožení předpokládaných zisků farmaceutických firem z prodeje připravované vakciny. Prostě bez vakcíny mohou chřipku zlikvidovat jen zaostalí Vietnamci. To není způsob vhodný pro naše poměry. Nedá se na tom vydělat.

96500

08.03.2006 14:14

Je ptačí chřipka opět dalším hoaxem Pentagonu?

RE: A tu hroznou nemoc mají už i rakouské kočky.......

Karel z Čech 88.?.?.?

No nic ve zlým, ale to by se zdejší řádní a poslušní křesťané měli k bušíkovi modlit a ne ho kritizovat. Pánbůh a tedy i Pánbůhbuš by měl být podle katechismu nekritizovatelný.

Mám taková dojem, že teď to od věřících oveček schytáme. Ovečky změní svá beránčí roucha.

96505

08.03.2006 14:21

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Cesko ma rozhodne stesti,

Karel z Čech 88.?.?.?

>Proste at vietnamci prodavaj neznackovy zbozi nebo at si vymysli
>svoji znacku.

A vy už jste viděl vietnamce prodávat skutečné značkové zboží? Mě se to ještě nikdy nepodařilo. Ani by mě nanapadlo u vietnamce značkové zboží hledat. Tak prostoduchý nejsem.

96510

08.03.2006 14:43

Je ptačí chřipka opět dalším hoaxem Pentagonu?

RE: A tu hroznou nemoc mají už i rakouské kočky.......

Karel z Čech 88.?.?.?

Jak se modlí řádní komunisté nemám tušení, ale při mém klasickém vzdělání mám dojem, že k představiteli kapitalistů to asi nebude. Aspoň Rudé právo moc vřele o USA nikdy nepsalo.
Jedině, že by mi to uniklo a označení americký imperialista měla být pochvala?.

96515

08.03.2006 20:42

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Cesko ma rozhodne stesti,

Karel z Čech 88.?.?.?

Který
>narod je tam nechce

Vždyť tady jste se mohl dočíst, že většině lidí nejenže nevadí, ale jsou rádi, že aspoň u vietnamců si mohou potřebné laciné zboží koupit. Navíc spolužití s vietnamci je na rozdíl od jiného asijského etnika bezproblémové.
Stěžují si pouze konkurenční prodejci, kteří jak jsem osobně byl svědkem, koupí zboží od vietnamců a prodávají ho pak jako luxusní výrobek za několikanásobek této pořizovací ceny.
Takové stížnosti proto berte s rozumem.

96583

08.03.2006 21:21

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Karel z Čech 88.?.?.?

>pouze my vlastenci máme v programu návrat k
>tradičním hodnotám a jen mi jej můžeme uskutečnit.
Co jsou to ty tradiční hodnoty?
Běžně se tradičními hodnotami myslí morální zásady vycházející z Bible. Jde tedy o morálku v té době zaostalých hebrejských pastevců koz.
Je tedy otázkou, co to je za vlastence, kteří nám chtějí zavádět židovskou morálku lichvářů a spekulantů?
Takové "vlastence" by bylo účelné v zájmu národa vypráskat bičem do Izraele.
(I když na druhé straně Palestincům takovou další pohromu nepřeji.)

96592

08.03.2006 21:53

Poselství

RE: Juba

Karel z Čech 88.?.?.?

Výborné instruktážní video. Tak se to má dělat. Ani jeden mrtvý či zraněný civilista. Jen samí okupanti.

96604

09.03.2006 11:19

OSN přijalo rezoluci zakazující revizionismus

RE: Hmm mravenečku?zpozorni!

Karel z Čech 88.?.?.?

Ze zájmu jsem začal hledat na internetu Srpen 1914 a našel jsem čtivý výklad historie komunismu na http://www.sweb.cz/binarniladin/komunismus.htm
ten se bude jistě líbit pravičákům i levičákům, bušistům i marxistům.
Že jsou tam rozebrány i jiné významné historické události jistě netřeba rozepisovat.
http://www.sweb.cz/binarniladin/images/tbin.jpg

96650

09.03.2006 18:33

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Cesko ma rozhodne stesti,

Karel z Čech 88.?.?.?

Zavřených podniků je u nás již nemálo. Zahraniční investoři je lacino koupily, často využily dobu daňových prázdnin a nyní se stěhují na východ, za lacinější pracovní silou. někdy náš podnik zahraniční majitel zavřel okamžitě, aby se zbavil nevítané konkurence. A nemá to naprosto žádnou souvislost s čínským zbožím. Nejznámějším příkladem jsou ocelárny. Naposledy výroba televizních obrazovek ve Frenštátě. Chcete tvrdit, že za to mohou vietnamci?

96705

10.03.2006 12:21

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Cesko ma rozhodne stesti,

Karel z Čech 88.?.?.?

Státem podporovaného exportuje je u nás víc, než jen čínský. Především zemědělské výrobky ze zemí EU. Nejen maso, cukr, zelenina, ale třeba i laciná (dotovaná) polská jablka likvidují naše zemědělce a ovocnáře. Podle záměrů světových obchodníků by naše země měla být pouhým skladištěm a překladištěm.
Vietnamci u nás zaplnili mezeru v trhu - pouliční prodej (na tržištích a v pasážích domů) všemožných cetek, který jsme za socialismu obdivovali v sousedním Maďarsku, Polsku a v jiných státech. Pouze Vietnamci byli ochotni v mrazu a v dešti postávat celý dne u svých stolků, aby prodali jedny boty nebo dvě trička za pár korun. Požadovat reciprocitu je v daném případě holý nesmysl. Když naši lidé nebyli ochotni tuto činnost provozovat u nás, těžko někoho přesvědčíte, aby ji šel provozovat do chudšího Vietnamu. Vietnamci k nám šli za lepším, naši lidé by mohli jít do Vietnamu pouze do horších podmínek.
Vaše myšlenka, že Vietnamci jdou k nám jako chazaři do Palestiny za účelem rozšíření svého životního prostoru, je sice zajímavá, ovšem předpokládá, že slyšíte trávu růst. Těch 27 tisíc vietnamců na 10 milionů domácích není tak mnoho i když jsou všude stále vidět a hlavně, nijak jich nepřibývá.

96788

10.03.2006 19:07

Deti nižšieho boha

RE: snad

Karel z Čech 88.?.?.?

Není nad dobré pokouřeníčko.
http://www.guerilla.cz/masurky/fotky/zahradka.jpg

96824

13.03.2006 09:59

Poselství

RE: Dobrý článek

Karel z Čech 88.?.?.?

Nevím, kde to je u vás, snad někde na jižní Moravě, v celé ČR je podle statistik ateisty cca 80 % obyvatelstva. Bez církve, resp. všech těch několika desítek různých v ČR registrovaných církví, se velmi dobře obejdeme.

97222

13.03.2006 10:06

Poselství

RE: Dobrý článek

Karel z Čech 88.?.?.?

Chyba to je pro toho, kdo je na státním penězovodu existenčně závislý. Je vám jistě zřejmé, že z peněz církví samotných a jejich oveček by žádná církev u nás nevyžila. Zašla by na úbytě. Zvláště církev katolická by bez finančních dotací státu musela velmi rychle vyhlásit bankrot. Velmi rychle by rozprodávala svůj nasyslený majetek včetně kostelů a pak by církevní hodnostáři museli jit za živobytím do ciziny.

97223

16.03.2006 22:17

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Homosexualitu je třeba vymýtit

Karel z Čech 212.?.?.?

To říkal i náš profesor fyziky na gymplu, že ženská patří do kuchyně a ne do školy. [chechtot]
Nač je jí vzdělání? Stačí jí vařečka do ruky.
Na to, aby ženská dobře vařila a rodila dětí nemusí mít žádné školy. Je to pro společnost ztrátová investice. [velký smích]

97876

16.03.2006 22:20

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Demokracie?

Karel z Čech 212.?.?.?

Tak tomu se říká slyšet trávu růst.
Copak dosud nebylo možné, aby po rozvodu dostal děti chlap? Teoretická možnost tu byla 1:1. Praktická 1:0. No a co se změní s platností nového zákona? Vůbec nic!

97878

16.03.2006 22:23

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Homosexualitu je třeba vymýtit

Karel z Čech 212.?.?.?

Máme na to každý jiný názor a tak se necháme rozsoudit od Jarmily. Je to zkušená a chytrá ženská.

97879

16.03.2006 22:36

Registrované partnerství schváleno...

RE: ???

Karel z Čech 212.?.?.?

>Tohle Západ čeká v budoucnu- holky s holkama a kluci s
>klukama, přičemž děti se rodit nebudou, takže vymře.

Ale kdepak, nevymřeme. Děti budou ze zkumavek. [chechtot] A navíc budou i GMO, aby byli jen vhodnými a poslušnými lidmi. [smích]

A holky s holkama a kluci s klukama bylo už i před zákonem. Natočený klip s Lucií Bílou je již víc jak deset let starý.

97887

16.03.2006 22:52

Registrované partnerství schváleno...

RE: nechapu o co vsem jde?!

Karel z Čech 212.?.?.?

>Porodnost v CR je uz tak
>hroziva a pri vsi ucte lide jako vy s touto situaci tezko neco
>mohou udelat.

Ty 4 % to nijak nevytrhnou, když ostatních 96 % se jen stará, jak se co nejlíp zadlužit do budoucna. Vždyť to na nás reklama denně požaduje. Děti jen překáží při užívání si života. Navíc pořád s něčím otravují a člověk nemá klid a pohodu, aby se mohl bavit.

Konec konců, když stát potřebuje pracovní síly, tak ať si je vyrobí ve zkumavkách nebo ať vyrábějí roboty. Zanedlouho bude stejně konec světa. Proto je potřeba si ještě co nejvíc užít. Co nejvíc se zadlužit a všechno utratit. Po nás potopa.
[chechtot]

97897

17.03.2006 10:37

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Homosexualitu je třeba vymýtit

Karel z Čech 212.?.?.?

Zape díky za zastání, já starý provokatér jen čekám, co na to Jarmila.
To se jistě nasmějeme.
[chechtot]

98031

17.03.2006 23:06

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Návrat ke klasické rodině je možný

Karel z Čech 88.?.?.?

>jen kdyby si to úzká skupina mocných organizovaných
>světových bankéřů přála. S pomocí ekonomických
>nástrojů a modelování morálky většinové společnosti by
>toho lehce vládnoucí zločinci docílili- jenže jejich zájmem
>je pravý opak.

No vyvlékla jste se z toho velmi dobře Jarmilo. Já jsem věděl, že jste moudrá baba. A musím vám dát stoprocentně za pravdu, tak, jak jste to napsala tady i v následujících příspěvcích.

Jen si k tomu dovolím poznamenat nemístnou netématickou připomínku, že stejným způsobem získávali v minulosti muslimové v dobytých zemích jinak věřící na svojí stranu. Žádným násilím, jak nám tady bušichvosti hrozí, ale ekonomickými nástroji - odpouštěním daní. Proto byli úspěšní a islám se rozšířil. Současný stav islámu je následek šedesátých let 20. století, kdy islámské země bojovaly za osvobození od kolonialismu. Demokratické síly v islámu na tento boj nestačily a tak se rozšířil islámský fundamentalismus, který spojil a podnítil lidi v těchto zemích. Fundamentalismus vytvořily koloniální mocnosti a neokoloniální USA.

Rozvrat tradiční rodiny je samozřejmě zájem každého kapitalistického i socialistického státu. Ty potřebují udržet masu lidí v bezduché poslušnosti a silná velká rodina s vlastními zájmy se zasahům státu jistým způsobem brání. Ale to už tady je rozebráno jinými.

98144

17.03.2006 23:13

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Homosexualitu je třeba vymýtit

Karel z Čech 88.?.?.?

>Nikomu a ničemu neubližují.Proč by po sobě
>nemohli dědit bez závěti,dostat informace od doktorů atd. ?

Ten argument s informacemi od doktorů je trochu na vodě. Lékaři se rádi s kýmkoliv podělí o dobré informace, ale když pacientovi lékařské zákroky nepomáhají či dokonce když zemže, tak pravdivé informace nedají ani nejbližším příbuzným. Je v jejich zájmu, aby se rodina nedozvěděla, co při léčení opomenuli. Někteří lidé jsou šťouralové a doktory flinky žalují u soudu.

98145

17.03.2006 23:49

Chystá se další jedenácté září?

RE: Jo, P.C. Roberts je dobrej vyber

Karel z Čech 212.?.?.?

Utrácí, jak utrácí. To se jen státní peníze přelévají do kapes kamarádů. Za co, je zcela bezvýznamné. Stát si s tím v budoucnu nějak poradí. Bude muset. Ale kamarádi se nakapsují okamžitě.
Já na bráchu, brácha na mě. A je všeobecná spokojenost. Hloupí občané bušistánu to zacálují.

98148

20.03.2006 14:13

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Demokracie?

Karel z Čech 212.?.?.?

Jedna praktická rada ze života : Ať zkusí haranty otci také někdy vrazit na hlídání a nejen se brát o peníze s tím, že otec děti v životě neuvidí.

Tím ubyde polovina soudních sporů týkajících se dětí.

98711

20.03.2006 19:56

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Návrat ke klasické rodině je možný

Karel z Čech 212.?.?.?

>Jen na závěr dodám že program obnovy tradičních hodnot,
>morálky a rodiny můžou a chtějí uskutečnit pouze
>vlastenci.

Eh Zorbo, Zorbo. Co takhle rovnoprávnost mužů a žen ve společnosti - říká ti to něco? Zřejmě jen tolik, že jsi zásadně proti.

Nehodlám tady prosazovat rovnoprávnost v tom směru, aby ženské nosily 50 kg pytle cementu nebo brambor. Taková rovnoprávnost je nesmysl, protože muži i ženy jsou jinak fyzicky uzpůsobení. Už vůbec neprosazuji rovnoprávnost ruského typu, tedy že ženské budou kopat krumpáčem a vozit kolečka a chlapi provádět kontrolu, zda kopou správně a při tom chlastat vodku.
Jde mi o rovné šance k uplatnění ve společnosti, stejná mzda za stejnou práci, stejné právo na vzdělání a pod.

Ty tady zastáváš názor islámských fundamentalistů, že ženská má rodit děti a starat se o jejich výchovu a o kuchyň. Muž je stvořen k tomu, aby řídil svět. Jediné dobré na tomto tvém názoru je, že nepožaduješ, aby naše ženské chodily zahalené v burkách. Tedy zatím to nepožaduješ.
Ovšem i v tomto systému, když výchova dětí se přenechá zcela ženám, spatřuji nedostatek mužského vzoru ve výchově dětí.

Tradiční výchovný vzor - tradiční rodinu - zřejmě již nikdo neobnoví. To mohlo fungovat ve feudální malovýrobě, kdy otec rodiny doma provozoval svojí živnost - své řemeslo, obchod nebo zemědělskou výrobu. V okamžiku, kdy muži i ženy odcházejí za prací mimo domov - do továrny, úřadu - tradiční rodina zákonitě končí. Manželé jsou prostě mimo rodinu a jsou na sobě ekonomicky nezávislí. Právě ekonomická nezávislost oslabuje soudržnost rodiny. Je třeba uznat realitu vyvýjející se mimo naše zpozdilá přání. S tím nic neudělá ani katechismus, ani žádný státem nařízený zákon. Prostě tradiční rodina je spjatá s tradičním stavem výrobních vztahů ve polečnosti. Stát může rodinné vazby trochu ekonomickými zákony podpořit, ale lidé si stejně udělají, co považují pro sebe za vhodnější.

No a ti tví "vlastenci" - zřejmě holohlavá individua v kožených bundách s ostnatým drátem na krku - ti jsou již dávno zglobalizovaní a řízení i financovaní ze zahraničních center, stejně jako ti "vlastenci" v kutanách, řízení z Vatikánu.

A konečně problém homosexuálů je podle mého názoru odvádění pozornosti společnosti od problémů závažnějších. Buzíci i lesby byli a budou a společnost nijak svým nepatrným výskytem neohrožují. Mají-li partnerství takové či onaké, je mi srdečně jedno, stejně tak, jako jistě i většině z nich. Podle mě je to pouhý zpolitizovaný pseudoproblém. Podobně jako problém xenofóbie naší společnosti a rasizmus. Samozřejmě, že v každé společnosti jsou jisté prvky rasismu a xenofóbie, ale nejsou zdaleka tak významné, jak se nám snaží tvrdit lidé, kteří si z toho udělali dobře prosperující zaměstnání a zdroj stálých příjmů.

98789

20.03.2006 20:06

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Nemohu odolat,

Karel z Čech 212.?.?.?

>A mé názory na homosexualitu jsou vlastní snad všem
>nacionalistům.

Všem náckům asi ano.
Proto je dobře, že propagace nacismu je u nás zákonem zakázána.
I když nejsem příznivcem zákazů, tak v tomto případě jsem pro výjimku a tvrdé postihování lidské hlouposti a omezenosti.

98791

20.03.2006 21:03

Útok v Jerichu

RE: Komický článek

Karel z Čech 212.?.?.?

>ja myslim, ze to jednou pochopite - treba jestli jednou skoncite
>sam v nejakem uprchlickem tabore
Mýlíte se, sionisté jsou sice schopni, ale nejsou ochotni to chápat. Proto tady rozšiřují svojí nenávistnou lživou propagandu proti arabům a palestincům zvlášť. Jim by se líbilo, aby se palestinci nároku na svojí domovinu vzdali, aby tento nárok prodali za pár drobných. Oni potřebují, aby všichni lidé byli jen prodejné děvky, jako oni sami.

98807

20.03.2006 21:12

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Návrat ke klasické rodině je možný

Karel z Čech 88.?.?.?

A pak se USraelci diví, že nikdo je nemá rád, hajzly jedny. Jsou hnisyvým vředem na tváři matky Země. Vřed je třeba vyříznout a vydesinfikovat. Jistě se toho již brzy dočkáme.
Z toho se nebudou radovat pouze palestinci, ale celý svět.

98814

20.03.2006 21:26

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Návrat ke klasické rodině je možný

Karel z Čech 212.?.?.?

>Podle mne silná rodina a silný stát nejsou vůči sobě v
>opozici.
To je otázka do diskuze. S takovým tvrzením bych si nebyl příliž jistý. Pomineme-li historii, tak do budoucna silná rodina se jeví jako přežitek. Neexistují pro ní ekonomické předpoklady a důvody.

>Současné elity organizující celé NWO ničí jak
>tradiční rodinu tak i stát(viz oslabování státní moci
>neoliberáli jako jsou Bush a spol.). Současná americká moc je
>nadstátní i když vychází z jedné země.
S tím souhlasím, zvláště s tvrzením v poslední větě. Je to přesné. Ještě přesnější je však označení moc USraele. Prostí bušistánci v tom tvoří pouhou stafáž.

98821

20.03.2006 21:33

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Návrat ke klasické rodině je možný

Karel z Čech 212.?.?.?

Copak vy jste ještě nikdy nečetl stesky bušistánců, že je nikdo nená rád?
A kdo - celý svět - že se bude radovat? Přece všichni ti, co nemají bušistán a bušistánce, resp. USrael rádi pro jejich loupeživé jednání vůči jiným státům. A to je až na pár bušichvostů celý okolní svět.

98823

20.03.2006 21:42

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Homosexualitu je třeba vymýtit

Karel z Čech 212.?.?.?

Není přece důvod, abychom se shodli ve všem. Náboženství vám neberu, když mu věříte. Jen nechtějte na mě, abych pohádkám věřil také. Ovšem jako beletrie má i v současném světě své opodstatnění. Jen se to nesmí brát demagogicky doslovně.

98824

20.03.2006 21:46

Chystá se další jedenácté září?

RE: Jo, P.C. Roberts je dobrej vyber

Karel z Čech 212.?.?.?

Podobná situace to jistě je, ale i rozdílná v tom, že u nás si to lidé na rozdíl od bušistánu uvědomují a nebojí se o tom mluvit.
Zatím Guantanamo je od nás daleko a naše vláda koncentráky pro své odpůrce nechystá.
Třeba skutečně jen zatím.

98825

20.03.2006 22:17

Poselství

RE: Dobrý článek

Karel z Čech 212.?.?.?

>Spojení Církve a státu je velmi prospěšné pro společnost,
>je tak totiž posílena morálka a mravnost.
Tak to právě nevidím. Spojení církve a státu je prospěšné pro vládu, nikoliv pro společnost. Vláda potřebuje poslušné a nemyslící občany - ovce. Církev takové ovce vytváří.

>Jinak mně celkem
>udivuje že Vy, který jinak ostře kritizuje Amíky, Sionisty a
>jejich zločiny, ted v podstatě hájíte to co prospívá
>jedině jim.
Moje kritika USraele není dognmaatickou propagandou. Umožňuje mi vidět, že ne za každou špatností stojí bušisté a židé, dokonce že i mezi židy jsou rozumní a přemýšliví lidé, zasluhující uznání a ocenění. Některé věci jsou prostě výsledkem historického vývoje a skutečnost, že je také prosazuje USrael, je jen shoda okolností.

Vezměme třeba naší vnitřní politiku. Je mnoho věcí, které bude prosazovat vláda ODS stejně jako vláda ČSSD nebo příp. vláda komunistů. Prostě některé věci se udělat musí, ať už je u vlády kdokoliv. Abych dal příklad, tak třeba soulad našeho právního řádu s právem EU. ODS i komunisti to musí udělat prakticky naprosto stejně. A takových věcí je více.

98834

20.03.2006 22:25

Deti nižšieho boha

RE: snad

Karel z Čech 212.?.?.?

Máš pravdu Vladimíre. Také se připravuji, že až to v práci zapíchnu, tak se dám na kopretiny. To bude pohoda. A ta čistá hlava, to je devíza.

98836

20.03.2006 22:54

Registrované partnerství schváleno...

RE: Tak vážně nevím

Karel z Čech 212.?.?.?

>Barevní lidé, s kterých máte strach, aby nevyžrali většinu
>podpory, tuto podporu urychleně vrátí do finančního oběhu,
>čímž podporují ekonomiku.

Máte v tom jistě pravdu, ale i přesto mi je milejší pracovitý a zodpovědný homosexuál, než tmavší nepřizpůsobivý heterosexuální vyžírka, zloděj a lempl. Asi mě za to Zorba nebude mít rád.

98839

21.03.2006 10:12

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Návrat ke klasické rodině je možný

Karel z Čech 212.?.?.?

Vracíme se kruhem (spirálou) ke stavu za šimpanzů bonobo.

98954

21.03.2006 10:25

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Návrat ke klasické rodině je možný

Karel z Čech 212.?.?.?

Máte pravdu, že jsme lidé a myslíme si o sobě, že docela civilizovaní, nikoliv bezduché stroje a tedy vztahy mezi lidmi by měly být založeny nejen a nikoliv primárně, na vztazích ekonomických. Ovšem porovnejte stav ideální se stavem reálným. Enonomické zřetele v mezilidských vztazích v současnosti nabývají zřetelné převahy. "Neviditelná ruka trhu" se v nich viditelně prosazuje. Kapitalismus je náš současný moderní vzor. Musíme si užít, co jsme za 40 komunistických let zameškali, přestože již lidem začíná docházet, že to není to pravé ořechové.
Nadějí lidstva je, že kyvadlo vývoje se kýve dnes podstatně rychleji, než v minulosti.

98958

21.03.2006 13:18

Zapomeňte na Írán, bomba tiká doma

Zajímavá otázka z článku

Karel z Čech 212.?.?.?

co tím kdo získá, když prodá ropu za eura?
Získá jistotu, že získaná měna neztratí na hodnotě. Eura za dolary vymění kdykoliv, čím později, tím za víc dolarů a tedy i více zboží.

Jak již tady dříve někdo psal, je skutečně podružné v jaké měně se sjednává kupní cena. Požadovanou měnou zaplatím, budu-li mít k dispozici jakoukoliv směnitelnou měnu. Podstatné je, v jaké měně si banky tvoří devizové sezervy. V případě Íránu jde o to, že bude mít své devizové rezervy v eurech, čímž klesne poptávka po dolaru a stoupne po euru. Hodnota měny je tvořena nabídkou a poptávkou. Hodnota dolarzu tedy zákonitě poklesne. Ne o mnoho, ale ve velkých objemech je každý cent významný.

V současné době by bylo prozíravé devizové rezervy tvořit v čínských jüanech, pokud by byly volně směnitelné. U nich je jistota, že jejich hodnota neklesne, jen dlouhodobě poroste.

98974

21.03.2006 13:41

Zapomeňte na Írán, bomba tiká doma

RE: percenta

Karel z Čech 212.?.?.?

Asi - ale zcela určitě - tomu nerozumím.
Před zvýšením hodnoty jüanu měla Čína devozové zásoby 600 miliard USD a po zvýšení kolik? Také 600 miliard USD. Nebo snad z těch faktických 600 miliard někomu něco v té souvislosti musela dát? Tedy přišla o prd.
Co se změnilo, byl pouze přepočet výše devizové reservy na jüany.
A jak známo, prodává se za peníze, nikoliv za jejich přepočet.

98979

21.03.2006 13:57

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Opravdu nabidka vytvari poptavku?

Karel z Čech 212.?.?.?

Nač to komplikovat fingovaným sňatkem heterosexuálů? Stačí, když si ženuška odskočí k vyhlédnutému kamarádovi. No chlapi přihlaste se, kdo by jí to velmi rád neudělal, zvláště když slíbí, že nebude chtít výživné.

98982

21.03.2006 14:08

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: pateticka demagogia, namiesto argumentov

Karel z Čech 212.?.?.?

>absolutne suhlasim (mohou si ve svém soukromí dělat, co se jim
>zachce).
>len zda sa, ze autor nema svoje myslenie celkom pod kontrolou. to
>nie je ziaden argument za legalizaviu RP.
>v sukromi mozem kopulovat kolko chcem a ako chcem, na verejnosti,
>len do monmentu prichodu policie.

I ty liško podšitá, že ty nás taháš za fusekli?
Zatím jsem nikde nečetl, že nový zákon registrovaným přikazuje kopulovat za účasti veřejnosti.

98984

21.03.2006 14:15

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Heterogenní svazek je v souladu

Karel z Čech 212.?.?.?

>s přírodou a vyplynul z principu biologické účelnosti.

Ovšem biologicky výrazně účelnější by bylo mnohoženství. Tedy tolik žen, kolik chlap stačí uživit.
A bylo by to jistě hodně, protože by poslal ženské dělat a sám by přerozděloval jejich výdělky.
Navíc by to byl krok ke zvýšení porodnosti, protože do práce by ženská nemusela jen v případě, že by byla na mateřské.

98986

22.03.2006 09:53

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Heterogenní svazek je v souladu

Karel z Čech 212.?.?.?

Zvláště když chodí po doktorech a přesně dodržuje jejich doporučení.

99292

22.03.2006 11:05

Zapomeňte na Írán, bomba tiká doma

RE: Autor si polozil spravnou otazku!

Karel z Čech 88.?.?.?

Amerika - to je ráj. Tam nikdo nemusí nic dělat a všichni se mají dobře. Stačí jim příjem z akcií. Celý den se jen opalují na plážích, cucají cocacolu a zakusují hamburgerem. A jsou tam jen samí krásní štíhlí mladí lidé, co se ukazují na prvních stránkách časopisů pro ženy. Každý tam bydlí ve vile - bungalowu, pod kterou je betonový protiatomový kryt se zásobami čerstvých potravin a heroinu, ve kterém se dá žít roky, aniž by člověk musel ven. V krytu je televize s programem Fox News a tak američan všechno ví, všechno zná a všude byl nejmíň 2x.
[chechtot]

99302

22.03.2006 12:02

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Opravdu nabidka vytvari poptavku?

Karel z Čech 212.?.?.?

Zřejmě jste nepochopil. Nejsem homo a tak nemám potřebu posílat ženušku za účelem otěhotnění ke kamarádovi. Stačím na to vlastními silami. Ani mé děti se do 4% menšiny nevyvedly. [chechtot]

99313

22.03.2006 12:13

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Heterogenní svazek je v souladu

Karel z Čech 212.?.?.?

Tak vážení, srandičky, srandičky, na to vás užije. Ale podpořit můj podnět k uzákonění mnohoženství vás ani nenapadlo.
Asi si budu muset ten zákon o registrovaném partnerství přečíst, zda se tam nějaká ta skulinka pro registrované mnohoženství nevloudila.

I když někdy i jen jedna baba v baráku je až příliž.

99314

22.03.2006 12:21

Registrované partnerství schváleno...

RE: Tak vážně nevím

Karel z Čech 212.?.?.?

Nechápu, v čem zloděj škodí společnosti. Naopak si myslím, že roztáčí kola ekonomiky. Když vám něco ukradne, musíte si to koupit znova, přestože jinak byste si tu věc užíval ještě třeba roky.
Na místě majitele hypermarketu zloděje zaměstnávám a velmi dobře platím jako pracovníky přinášející mi nejvyšší produktivitu.

99316

22.03.2006 12:35

Registrované partnerství schváleno...

RE: ???

Karel z Čech 212.?.?.?

>Chápu však,že na mě budete jen odsekávat,když jsem pro vás
>podčlověk...

Máte jedinou kliku, že ropa je drahá a našich lesů je škoda, jinak by vás Zorba poslal na hranici, jako dřív posílali čarodějnice.
Takhle se s vaší existencí bude muset nechtěně smířit.
Ale byla by tu ještě jedna možnost, co takhle ukamenování? Zorba to jistě z Bible vyčte, je-li to možné. Žádné výjimky se povolovat nebudou! To milosrdné křesťanství nepřipouští.
[chechtot]

99319

22.03.2006 12:38

Registrované partnerství schváleno...

RE: ??? Zvrhlíci

Karel z Čech 212.?.?.?

>Zvrhlíci asi budem všichni, nebo ne všichni, jenom 96 %
Určitě víc, než 96 %, protože Bible sex povoluje jen za účelem plození dětí. Kdo sexuje bez dětí je kacíř!

99320

22.03.2006 12:47

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Karel z Čech 212.?.?.?

>Bůh (otec) miluje všechny. I trubce
>[mrknutí jedním okem]
Bůh možná, ale Zorba určitě ne.
Také není Bůh, že?
A těba má potíže i s pamatováním si desatera. Takové, jako miluj bližního svého jako sebe samého mu zřejmě vypadlo z paměti. [velký smích]

99322

22.03.2006 12:57

Registrované partnerství schváleno...

RE: ???

Karel z Čech 212.?.?.?

Tak trochu mám problém s tím, zda je Zorba skutečně vlastenec, za kterého se tu vydává nebo globalista. Křesťanská církev je globální jev a tedy měl by být globalista. Tedy měl by šetřit i německé lesy. Ovšem jako vlastenec by měl jít cizákům po krku, tedy i cizákům papežencům, kterých tu dnes máme plno.
Tak si myslím, že Zorba se zmítá ve zmatku a z toho plyne jeho agresivita. V jádru je to však dobrý a pokorný člověk a hlavně, myslí to upřímně. Jen si ještě potřebuje ujasnit, co si myslí. [smích]

99325

22.03.2006 13:04

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Heterogenní svazek je v souladu

Karel z Čech 212.?.?.?

>Jenom mnohoženství? Mnohomužství ne? To ovšem bude
>diskriminace [chechtot]

To si nejsem jistý, ženy a muži mají rozdílná práva a povinnosti. Nechme to posoudit odborníka p. Zorbu.
Jinak se samozřejmě nebráním ani mnohomužství, pokud to Bible schvaluje.

99330

22.03.2006 13:11

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Heterogenní svazek je v souladu

Karel z Čech 212.?.?.?

>Tak se, Karle, uklidnete, uz vam bezim na pomoc. Tedy ja, Kanada
>utika.

>Projednavala se tu moznost legalizace mnohozenstvi.
>Kdyby to dopadlo, to bychom zase byli v necem prvni, jaky to
>hrejivy pocit, ne?

Děkuji za zastání. Je vidět, že Kanada je skutečně pokroková země a žijí tam pokrokoví lidé. Také na rozdíl od našich zpátečníků tam už legalizovali marihuanu.
No a proč bychom se konečně v něčem nemohli jako republika vyšvihnout na začátek peletonu? Jen ať se o nás ve světě ví!

99331

22.03.2006 13:16

Registrované partnerství schváleno...

RE: Tak vážně nevím

Karel z Čech 212.?.?.?

Nevím, jak kdo, ale já to chválím a podporuji. Proto si každý rok kupuji třeba nové autoradio, aby naši tmavší spoluobčané měli důvod vrátit to staré do oběhu.

99334

22.03.2006 13:28

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Karel z Čech 212.?.?.?

>všechno má svůj čas. Jedno je jisté: Co nevyléčí léky,
>vyléčí železo, co nevyléčí železo, vyléčí oheň, co
>nevyléčí oheň, je třeba pokládat za nevyléčitelné...
>[chechtot]

[překvapení] Tak to jsem zmaten, tomu nerozumím. K léčení na ohnivých hranicích bych se přece jen nerad vracel. Bude to patrně tím, že nejsem křesťan.

99336

22.03.2006 13:33

Registrované partnerství schváleno...

RE: Tak vážně nevím

Karel z Čech 212.?.?.?

>No ješte řekněte, že dobrovolně ?

No jak se to vezme. Dobrovolně si pokaždé kupují autorádio nové.

99338

22.03.2006 13:49

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Heterogenní svazek je v souladu

Karel z Čech 212.?.?.?

Víte Ajo, já jsem demokrat a nic lidského mi není cizí.
Dovedu si představit i úplné zrovnoprávnění osob fyzických a osob právnických. No a představte si třeba takový slavnostní obřad, při kterém registrované partnerství uzavře svazek mnohomužský se svazkem mnohoženským.

99344

22.03.2006 13:51

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Karel z Čech 212.?.?.?

Já se omlouvám, ale byl tu kdysi také nějaký Honza, co se v názorech dost podobal současnému Zorbovi.

99346

22.03.2006 14:02

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Heterogenní svazek je v souladu

Karel z Čech 212.?.?.?

Já jsem již pamětník a tak dovedu. Bylo by to něco jako dřív u nás 1. Máj. Třeba by tam byly i ty prapory a transparenty, aby se poznalo, kdo je kdo.

99350

22.03.2006 14:18

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Opravdu nabidka vytvari poptavku?

Karel z Čech 212.?.?.?

>Samozřejmě, pane Honzo,

No to, že neděláte hrubky, je vám samozřejmě k tíži. To je vážná vada na kráse. Ale to, že jste šeredná, nijak zvlášť nevadí. Jsou lidé tak šerední, až jsou krásní. Tak se už nedurděte a upíchněte sem svojí fotku, ať se pokocháme mladou babkou.

Jinak Honza má samozřejmě pravdu, že každý jsme levý jinak, bez ohledu na IQ.

99356

22.03.2006 14:34

Zapomeňte na Írán, bomba tiká doma

RE: Autor si polozil spravnou otazku!

Karel z Čech 212.?.?.?

>Pane Karle, To je tu dneska nova soutez na temu "z extremu do
>extremu" ??

>Fakt nebyl Sergej na Kube, kdyz psal ten clanek ???

Kevine čtete zřejmě velmi nedokonale. Nejenže článek skutečně nebyl o Kubě, ale vy i Ben Hůř a Hůře jste přehledli, že Sergej Chelemendik je satirik. Pokud chcete číst cestopis, musíte se obrátit na jiného autora.

Chápu, že jako domestikovanému bušistánci vám taková skutečnost nic neříká, ale v zemích kulturně vyspělejších to říká mnoho.

99363

22.03.2006 15:32

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Opravdu nabidka vytvari poptavku?

Karel z Čech 212.?.?.?

Milá babko Blažková, chtě nechtě vám musím napsat, v čem jste hlavně levá. Je to v tom, že jste zbytečně vztahovačná, když vám někdo mávne hadrem před očima, tak vidíte hned rudě, jak býk v aréně.
Kdyby tomu tak nebylo, tak jste z mého předchozího příspěvku poznala, že na vás nevyzvídám, v čem jste levá.
Já také neumím psát tagy HTML a nechlubím se s tím. Poradím si jinak, když potřebuji.
Zkuste si u kteréhokoliv článku spočítat, kolik diskuzních příspěvků je myšleno vážně a kolik je psáno jen proto, aby popíchlo autora článku nebo jiného příspěvku. V kolika příspěvcích jeho autor nepřehání, aby se mu zdařil jeho záměr? Ale vy to berete všechno moc vážně.
Do vás se dobře píchá. Předpokládané odezva se rychle dostaví. Otázkou zůstává, nastane-li tím harmonie nebo jde-li o proces jednostranný. V naprosté většině tady lidé vůči sobě špičkují v harmonii. Kdo to nezvládne, rychle ve svém zájmu uteče. Je tu i pár lidí, kteří se nechávají občas vytáčet, až jim tečou nervy. Chápu, že jsou to lidé citliví (a to ku podivu zvláště muži). Jenže to přece zbytečné.
Každá taškařice s vámi je samozřejmě příjemná. Jen ta vaše vztahovačnost to kazí. Mám takový pocit, že tím ze vztahu mizí potřebná rovnoprávnost, která je podle mě předpokladem dobré zábavy a tedy i dobré diskuze.
Jsme lidé různí, někdo má rád holky, jiný vdolky a každému může vyhovovat něco jiného. Tak si to přeberte, jak uznáte za vhodné.
[smích]

99378

22.03.2006 20:09

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Homosexualitu je třeba vymýtit

Karel z Čech 212.?.?.?

TZady bych se Torby zastal. Může to mít dobře spočítané. Když vemete, že 1,5 miliardy Číňanů věří v komunismus, 1 miliarda Indů věří v reinkarnaci, miliarda muslimů věří, že USrael je centrum zla a tak budete pokračovat, tak se na těch 95 % věřících jistě dostane. A to nemusí ani počítat ty lidi, co věří, že Bible je sbírka báchorek a křesťané pokrytci.

99480

22.03.2006 20:12

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Nemohu odolat,

Karel z Čech 88.?.?.?

Ovšem Zorbo, vaše názory připomínají spíše názory nacistů než nacionalistů. Nic ve zlém. [smích]

99482

22.03.2006 20:31

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Opravdu nabidka vytvari poptavku?

Karel z Čech 212.?.?.?

>>"pravdou a láskou", která by eventuelně měla, podle toho, co
>>říkal, zvítězit nad "lží a nenávistí". Krásný
>>okřídlený výrok, není-liž pravdou?
>
>Nejen, že je to krásný výrok, ale je to výrok především
>pravdivý. Když nad ním budete opravdu do hloubky přemýšlet,
>k jinému závěru nemůžete dojít.

Jak to tak pozoruji, tak pravda a láska svojí nenávistí zvítězil nad člověkem v sobě. Jedině tak mohl horlit pro plošné bombardování Srbska. No a pak už byl jen senilní, ale za to nemohl, to nás čeká všechny.

99493

22.03.2006 20:43

Zapomeňte na Írán, bomba tiká doma

RE: Autor si polozil spravnou otazku!

Karel z Čech 212.?.?.?

>Pane Karle, prectete si texty na strance pana Chelemendika,
Něco jsem si přečetl a nevidím žádný podstatný rozdíl, jak se vyjadřuje o USA a jak třeba o Solženicinovi. Nic mu není svaté. Přehánění a nadsázka je styl jeho psaní.

>Ze bych zrovna ja, Cech jako poleno, i kdyz podle Zorby jen
>velice vlazny narodovec byl domestikovanym busiastancem? Ale pane
>Karle, to jsem si od vas nezaslouzil... [naštvaný]
No omlouvám se, že s tím domestikovaným ameriKancem jsem to trochu přehnal, ale vemte to tak, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
Já jsem se při četbě Chelemednikových textů dost nasmál. Uznávám, že co přijde směšné mě, nemusí připadat směšné puritánskému amíkovi.

99499

22.03.2006 20:58

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: pateticka demagogia, namiesto argumentov

Karel z Čech 88.?.?.?

>Dnešní společnost je mnohem svobodnější a liberálnější
>než kdy byla. V takové společnosti se jen velmi těžce
>manipulují masy. A pokud někdo na manipulaci přistoupí,
>neodstěhuje se, pak tím dává najevo svou potřebu být
>manipulován, veden a nemůže si na své manipulátory
>stěžovat.

No máte skutečnou pravdu. Že internet je liberálnější zjistil i namyšlenej buran, když si chtěl změnit své webové stránky. Nakonec raději zůstal buranem.
Ale s tím přestěhováním je to dobrýnápad. Dejte do placu tip, kde je to lepší a kam se vyplatí se přestěhovat. Já bohužel na lepší než tu naší zemičku nemohu přijít i když to tu stojí za hovno. Ale znáte to, to jsou ti věčně nespokojení reptající Češi.

99503

22.03.2006 21:08

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: pateticka demagogia, namiesto argumentov

Karel z Čech 88.?.?.?

Už před lety mi jeden doktor tvrdil, že nenormálních je 90 % populace. Byl to odborník a tak mu věřím. Je to se započítáním úchylek na všechny strany. Ovšem co je pak normální? - Jen těch 10 %?

99508

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 0

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 13

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 888,86 Kč
1 unce stříbra
490,47 Kč
Bitcoin
958 817,95 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 365 394