Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Emma Bovary

Nalezeno 964 příspěveků, 32 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.11.2005 01:54

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

Nebo tohle

Emma Bovary 84.?.?.?


"Her Trotskyist political views have also caused controversy along with being a member of the Workers' Revolutionary Party. Redgrave denounced Zionism in her controversial acceptance speech when receiving her Academy Award for Julia. Redgrave remained loyal to WRP founder Gerry Healy when he was expelled from the WRP in the mid-1980s. She and other Healy loyalists founded the Marxist Party in the 1990s. She also was the recipient of a message from IRA terrorist and hunger striker Bobby Sands, which was smuggled out of a Northern Ireland prison to her.

In December, 2002, Redgrave paid £50,000 bail for Chechen separatist Deputy Premier and special envoy Akhmed Zakayev, who was accused by Russia of aiding and abetting hostage-takings in the Moscow Hostage Crisis of 2002, and guerrilla warfare against Russia"

http://en.wikipedia.org/wiki/Vanessa_Redgrave

77967

13.11.2005 18:14

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

Emma Bovary 84.?.?.?

Pane Táborský za 1) že google kecá sem nepsala já ale vodník který jako jediný naprosto správně pochopil můj postoj je to v jeho příspěvku 77499 aby jste nemusel hledat tak to ocituji "To nie je pravda. Bovary je kritická k izraelskému rasismu, iba odmieta merať rypák každému oplanovi, či to azda tiež nie je Žid. Teraz si ukázkovo nálepkoval Ty sám, navrch nespravedlivo."
2) "má svoje argumenty solidně podloženy" google zde argumentuje naprosto nedůvěrohodnými prameny z jakési stránky naprosto marginální skupiny polských nacionalistů kde je na seznamu Židů Lech Walesa a Mazowiecki čemuž nevěřím stejně jako nevěřím že je Žid Klaus nebo Karol Wojtyla aka Pope John Paul II to s papežem zase píšou na jewwatch.com. Btw: Malý dotaz vy tomu věříte? Google se pak v jednom příspěvku odvolává na názory Johna Nashe který je pokud vím těžký paranoidní schizofrenik. Viz oscarový film Beutiful Mind.
3) >Ale mezi těmi, kteří svůj odkloněný výklad Talmudu odskákali - skoro bezvýhradně rozhodnutím svých správnějších soukmenovců - by se nevinné oběti bolševismu hledaly moc težko.<
Nevím přesně co máte na mysli pokud má jít o Zinovjeva, Kameneva nebo Radka tak ty zcela jistě za nevinné oběti bolševismu považovat nelze stejně tak jako Slánského, Schlinga a další z té party oběti revoluce co sežrala svoje vlastní aktéry tak jako ve Francii po pádu Bastilly Dantona a Robespierra.
4)> Faktem zůstává, že Židi byli v bolševickém SSSR vysoce privilegovanou menšinou až do doby, kdy jimi vypiplaná běhna Izrael, "nejvěrnější přítelkyně Sovětského Svazu", přelezla do teplejší americké postele a k smrti uondaný Stalin, falešně nařčený z antisemitismu, tu zhrzenou lásku těch několik posledních měsíců života těžce nesl.<

No několik měsiců spíš několik let k tomu "přelezeni do teplejší postele" došlo někdy v roce +/- 1949 Stalin umřel v březnu 1953. Navíc Israel vypiplali společnou rukou Stalin i Truman.

78024

13.11.2005 21:37

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

Emma Bovary 84.?.?.?

Pane Táborský díky za rozšíření mých obzorů o Stalinovi mám přečtené jen dvě knihy Stalin : na dvoře rudého cara / Simon Sebag Montefiore a Stalin [a] : revoluce shora 1928-1941 / Robert C.Tucker k tomu ještě musím připočíst film Ivana Passera Stalin.
Bohužel jsem se nedozvěděla jestli jsou Walesa, Klaus a minulý papež Židi při vašem rozhledu, inteligenci a vzdělání jak říkaval Vlasta Burian to jistě budete vědět [mrknutí jedním okem]
Btw: Vzhledem k vašim názorům se trochu divím že se z té Floridy nepřestěhujete někam jinam kde je podíl židovské populace limitně blížíci se nule. Třeba North Dakota. [chechtot]

78048

13.11.2005 21:42

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Especialy for leho

Emma Bovary 84.?.?.?

"Muhammad My Friend"

Muhammad my friend
It's time to tell the world
We both know it was a girl back in Bethlehem
And on that fateful day
When she was crucified
She wore Shiseido Red an dwe drank tea
By her side

Sweet sweet
Used to be so sweet to me

Muhammad my friend
I'm getting very scared
Teach me how to love my brothers
Who don't know the law
And what aobut the deal on the flying
Trapeze got a peanut butter hand
But honey do drop in at the
Dew Drop Inn

Sweet sweet
Between the boys and the bees

And Moses I know
I know you've seen fire
But you've never seen fire
Until you've seen Pele blow
And I've never seen light
But I sure have seen gold
And Gladys save the place for me
On your grapevine
Till I get my own TV Show

Ashre ashre ashre ashre
And if I lose my Cracker Jacks at the
Tidal wave I got a place
In the Pope's rubber robe
Muhammad my friend
It's time to tell the world
We both know it was a girl
Back in Bethlehem

To je od Tori Amos [mrknutí jedním okem]

78050

13.11.2005 21:46

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Neobviňujte jen islám

Emma Bovary 84.?.?.?

Dnešní "náctiletí" jsou naštěstí v drtivé většině prosti jakýchkoliv rasových předsudků, nevadí jim islám, homosexuálové, technaři ani další obvyklé terče fašistoidní Národní strany kterou se Norikazu chystá volit. Panu Norikazu a podobným nezbývá nic jiného, než se do konce života užírat vzteky někde na okraji společnosti a snít o státě, kde vládne "tvrdá ruka" a vše je čistě "národní" [chechtot] [chechtot] [chechtot]

78051

13.11.2005 21:56

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

Emma Bovary 84.?.?.?

O Michnikovi jsme se nebavili a že je Žid stejně jako Geremek pro mne není žádná novina. Zpochybnovala sem info o udajném židovském původu Walesy, Kwasniewskeho a Mazowieckeho. Pokud jde o to přátelství s Kwasniewskim tak mne to moc nepřekvapuje protože Michnik je nejspíš levicový liberál a Kwasniewski je sociální demokrat. Takže názorově jsou poměrně blízko i když v době cold war každý stál na jiné straně barikády. Stejně tak by se jistě dala najít nějaká fotka kde se Kwasniewski stejně tak objímá s George.W.Bushem.
Btw: Předhazovat někomu hříchy rodičů byla oblíbená metoda komunistů a nacistů. [zahanbení]

78054

13.11.2005 22:14

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

>Ale toho Fromma vám doporučuji.Moc zajímavé čtení,i když nejspíš každému"nesedne".<

No Alexo s tímhle tady moc neuspějete. Erich Fromm je jedním z hlavním představitelů neomarxistické frankfurtské školy jejíž představitelé (samozřejmě všechno Židi [smích] ) mají rozhodující podíl na morálním a kulturním upadku dnešních USA po WW2. google by vám to vysvětlil lépe než já [mrknutí jedním okem] i když třeba takovej Nohejl stěží kdy o nějakém Frommovi slyšel a kdyby i jo tak by to nejspíš napsal Fremmm nebo Frammm [velký smích] Btw: Fromm není moc náročné čtivo znám holku co má jen učnák a dělá prodavačku a přečetla ho celýho.

78056

Platí i o Židovkách?

http://web.telia.com/~u87727183/natalie_portman.jpg

http://members.aye.net/~gharris/Grafix/winona_ryder02.jpg

http://adorocinema.cidadeinternet.com.br/personalidades/atores/selma-blair/selma-blair01.jpg

http://imagecache2.allposters.com/images/MMPH/224974.jpg

78057

No něco na tom bude

http://wvs.topleftpixel.com/photos/noam_chomsky_human_rights.jpg

http://www.msstate.edu/Images/Film/WoodyAllen.jpg

http://www.mikesjournal.com/Bob%20Dylan%20Live%20at%20the%20Philharmonic%201964.jpg

http://www.siste.no/multimedia/archive/00460/Leonard_Cohen_2_460563g.jpg

78060

13.11.2005 23:10

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: '..Vaše fanatický protižidovské příspěvky jsou známé všem..'

Emma Bovary 84.?.?.?

>Nono,já to vím.Nemyslíte však,že je trochu hloupé odsoudit autora jen kvuli tomu čí názory se mu líbí?Fromm se nejvíce zhlédl ve Freudovi a právě v Marxovi(pozor,srovnává socialismus podle Marxe a podle Lenina a jasně tvrdí,že Leninuv socialismus je jen odvar"západního"kapitalismu,ne Marxismus).Jistě,nebudí to dobrý dojem,ale zahodit knihu po prvním dojmu...?
<

Frankfurtská škola je pokus o syntézu marxismu a freudismu. Max Horkheimer například v roce 1950 napsal studii Psychoanalýza a politika. Nejvýznamější je asi Herbert Marcuse http://en.wikipedia.org/wiki/Herbert_Marcuse
Studentské revoluce na Západě v 60.letech byly ovlivněny hlavně jeho myšlenkami. Nevím ale jak je na tom tenhle směr v současnosti. Chomsky tam asi nepatří ten je anarcho-syndikalista. Možná Imanuel Wallerstein.

>>jejíž představitelé (samozřejmě všechno Židi [smích]

Co tu s nimi všichni máte?<

Já celkem nic ale poptejte se googla, Táboráka, Nohejla nebo alberta popřípadě Josefa Švejka (ten má asi dalších 10 nicků)

>No,když jsme u toho.My ohledně čtení soutěžíme?Nevšimla jsem si.Podle mě není důležité kolik a jak moc náročného toho přečtete,ale jestli tomu rozumíte v tom smyslu v jakém to myslel autor a jestli si z toho něco dokážete vzít.

A jinak,nepodceňujte lidi jen na základě toho,že mají nebo nemají učňák nebo doktorát.Já mám jen strojní průmyslovku a také to neznamená,že jsem nějaká vesnická Mařena. [velký smích] Měla jsem tu čest pracovat dohromady asi s pěti inženýry a žádná sláva to nebyla(rozhodně bych se nespolehla na nic co by vymysleli).<

Ale samozřejmě jen sem chtěla podotknout že Fromm je poměrně snadný (zkuste třeba pro srovnání Derridu nebo Heiddegera) čtení. Sama mám VŠ technického směru takže takové ty inženýrky co možná rozumějí diodám a oscilátorům ale pokud jde o literaturu, divadlo nebo filosofii jsou tabula rasa dobře znám [smích]

78063

http://www.nndb.com/people/886/000024814/hershey1-sized.jpg

http://www.terra.cl/images/Dic2004/F375126_scarlett_johanson_170.jpg

http://frienet.host.sk/Photos/Lisa%20Kudrow/Pheebe3.jpg

78067

14.11.2005 00:37

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

Král opět lže až se práší

Emma Bovary 84.?.?.?

>propagovat komunismus je legální, neboť máme parlamentní demokracii. Stejně tak je možné naprosto svobodně relativizovat oběti komunismu, neboť to nikoho neuráží ani nepobuřuje. Co dodat?<

V ČR existuje zákon podle kterého je trestné popíraní jak nacistické (osvětimská lež) genocidy tak komunistické (jáchymovská lež) genocidy. Platí cca od roku 2000. Nechci ted otevírat diskusi zda je existence tohoto zákona správná spíš myslím že ne.
Není ta první lež tohoto "novináře" V tomto článku http://www.zvedavec.org/pohledy_1099.htm
zpochybnuje že vzpomínkovou akci na oběti bombardování Dresden organizovali neonacisté (NPD) a udělal z nich neškodné učastníky pietního aktu.

Btw: Dnes byla v jednom německým maloměstě neonacistická demonstrace u přiležitosti Dne Veteránů. Na protiakci ale dorazilo víc lidí takže holé/duté hlavy musela chránit německá Polizei
[velký smích] [velký smích]

78070

14.11.2005 00:55

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

K tomuhle tématu se trochu hodí tahle písnička

Emma Bovary 84.?.?.?

Swindlers Lust

A Dollar A Rhyme But We Barely Get A Dime

If You Don’t Own The Master
Then The Master Own You
Who Do You Trust From Swindler’s Lust
From The Back Of The Bus
Neither One Of Us Control The Fate Of Our Soul
And Swindler’s Lust

Hickory Dickory Dock Hand In My Pocket
Robbed Me For My Chocolate
Mo Dollars Mo Cents For The Big Six
Another Million Led To Bled Claimin They Innocence
Is It Any Wonder Why Black Folks Goin Under
Cause Niggas Be Sold In Bundles
No Pressure Tell Me Why They Don’t Care
Rap And R & B Pavin The Streets Of Belair
From The Sales Of Singers No Longer Here
The Bigger Killer Gets The Bigger Share

Now The Ones I Attack The Negros Got Their Back
And Know 80-20 Is A Whack Contract
Forever Lack The Voice Of Real Black
Stole Rock And Roll And Ain’t Gave It Back
Started Off My Defense
Now They’re The Ones I Defend Against
Who Fell Up Into The Tricks
Fuck The Fight The Power Shit
Get That Chuck D Nigga Fixed
And Keep Him Up Outta The Mix
Well Hell Tell Em Chuck Don’t Suck No Dick
Be An Ass And The Ass Get Kicked
Hand In My Pocket Robbed Me For My Chocolate
Watch Em Swindle Yo Ass And Turn A Profit

If You Don’t Own The Master
Then The Master Own You
Who Do You Trust From Swindler’s Lust
From The Back Of The Bus
Neither One Of Us Control The Fate Of Our Soul
And Swindler’s Lust


They Don’t Care About Me
They Don’t Care About You
They Don’t Care About You And Ya Crew
Ya Family Neighborhood And Plus
They Don’t Give A Damn About Us

Profit Off The Soul Of Black Folk
Turn Em Into Bitchez And Niggas
And Stupid Ass Jokes
Laugh Wit Us Or Laughin At Us
That Is What I’m Guessin
We Interrupt This Program Wit That Question
Laughin All The Way To The Bank
Remember Dem Own The Banks
And Dem G-Damn Tanks
Now What Company Do I Thank
Ain’t This A Bitch Heard They Owned Slaves
And A Ship That Sank

If You Don’t Own The Master
Then The Master Own You
Who Do You Trust From Swindler’s Lust
From The Back Of The Bus
Neither One Of Us Control The Fate Of Our Soul
And Swindler’s Lust

This Is For The Blues People In The Delta
This Is For Everybody In The 50’s That Didn’t Get Their Money
Little Richard Gettin Half A Penny A Penny
All The Super Soul Singers Of The 60’s
All The Bands Of The 70’s On The Outside Lookin In
All The People That Didn’t Make A Dime Off Their Session Playin
And Even The Rappers In The 80’s And The 90’s
Still Tryin To Get Paid For What They Put In

If You Don’t Own The Master
Then The Master Own You
Who Do You Trust From Swindler’s Lust
From The Back Of The Bus
Neither One Of Us Control The Fate Of Our Soul
And Swindler’s Lust

78071

14.11.2005 01:57

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

RE: Rici detem pravdu je mezinarodni zlocin,skola neni ke zdokonaleni ,ale omezeni mysli.

Emma Bovary 84.?.?.?

>Pan Spilberg natocil filmy o zverstvech nacistu,coz je odmenovano <

Tohle dostalo taky Oscara

http://www.csfd.cz/film.php?33625

http://www.imdb.com/title/tt0111579/

78076

14.11.2005 16:15

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

RE: Je Izrael vyvoleným národem?

Emma Bovary 84.?.?.?

Ten link z Britských listů.

Pane bože co je to za cvoka? Podobné hovadiny snad plácají jen Robertson a Falwell.

78157

14.11.2005 16:54

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

RE: Je Izrael vyvoleným národem?

Emma Bovary 84.?.?.?

Zdraví vás pane Sýkoro

Hmmm. Otázka vyvolenosti Židů. Moc tomu nerozumím. Antisemité na to často poukazují a snaží se tak dokázat že židovské naboženství je na rozdíl od křestanství nebo islámu rasistické. Jeden Žid někde tvrdil že celá ta "vyvolenost" neznamená nic jiného že přislušník židovské víry musí dodržovat nějakých 613 (tohle číslo berte s rezervou možná je to 513 nebo 713 [smích] ) příkazů na rozdil od "gentiles". Btw: Můžu se zeptat k jaké křestanské církvi se hlásíte a jaký máte názor na tohle.

www.contras.wz.cz

Díky Emma

78163

14.11.2005 17:10

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

RE: Je Izrael vyvoleným národem? - dodatek k předchozímu

Emma Bovary 84.?.?.?

Ve svém článku mimo jiné píšete

>Vznik starověkého Izraele se datuje zhruba v rozmezí let 1350-1200 př. Kr. Podle Bible se izraelský národ ustavuje především při svém putování pouští, kdy od Boha dostává zákon a kdy se stává Božím lidem. Izrael odchází z Egypta a při svém putování pouští dostává Boží zákon.<

1)Židovský spisovatel Arthur Koestler napsal knihu THE THIRTEENTH TRIBE (zatím nevyšla v češtině) kde tvrdí že aškenázská větev židovstva nemá se starověkými Židy nic společného že se jedná o potomky turkických Chazarů ze středoasijských stepí kteři konvertovali na judaismus. Někteří zdejši diskutéři tim opakovaně argumentují
a považují to za důkaz nelegitimnosti israelského státu. Koestler byl patrně motivován tím aby ze Židů snal dědičný hřích Kristových vrahů. Koestlerovu teorii cituje ve své knize Sionismus i Alfred Lilienthal a já se s tím poprvé setkala už někdy v polovině 90.let v podobě krátké zprávy v jednom českém mainstreamovém deníku. Byla o tomto vedena seriozní debata a existují nějaké další prameny potvrzující nebo vyvracející Koestlerovu teorii?

2) Zajímal by mne taky váš názor na křestanský sionismus.

Díky za odpovědi

Emma

78169

14.11.2005 17:15

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

RE: Woody Allen - TV tip

Emma Bovary 84.?.?.?

http://www.czech-tv.cz/program/10075564040-14.11.2005-21:30-2.html

78171

14.11.2005 17:17

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

RE: Woody Allen -TV tip

Emma Bovary 84.?.?.?

21:30 Purpurová růže z Káhiry
předchozí pořad následující pořad

Premiéra 214112130Stopáž: 79 minut
Rok výroby: 1985
Originální název:
Purple Rose of Cairo, The
Všechna vysílání pořadu

Filmový klub na ČT2
Související pořady:
Sladký ničema
Banáni
Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat
Spáč
Láska a smrt
Annie Hallová
Interiéry
Manhattan
Vzpomínky na Hvězdný prach
Erotická komedie noci svatojánské
Zelig
Purpurová růže z Káhiry
Hana a její sestryPřidat do Osobního programu Poslat upozornění


Milostná romance ušlápnuté manželky a filmového milovníka. Americká komedie oceněná Zlatým glóbem (1985). Hrají: M. Farrowová, J. Daniels, D. Aiello, E. Herrmann, D. Wiestová, J. Wood a V. Johnson. Scénář a režie Woody Allen. V anglickém znění s titulky
klikněte pro větší obrázek klikněte pro větší obrázek klikněte pro větší obrázek klikněte pro větší obrázek
Skromná a nenápadná Cecílie pracuje jako servírka v bistru, její jedinou radostí v životě je pravidelná návštěva kina. Právě zde alespoň na chvíli zapomene na nelehkou dobu krize a na svého poněkud omezeného manžela Monka, jenž od doby, co ztratil práci, jen hraje hazardní hry a občas ji doma bezdůvodně zmlátí. Cecílie se již po několikáté jde podívat na svůj oblíbený film Purpurová růže z Káhiry, když ji najednou z filmového plátna nečekaně osloví obdivovaná postava cestovatele a dobrodruha Toma Baxtera. Ten je unaven neustálým opakováním prostoduchých banalit. Neznámou a lákavou skutečnost poznává právě po boku ušlápnuté Cecílie...

Scenárista a režisér Woody Allen děj své hořce laděné komedie situoval do New Jersey, přitom působivě prolíná reálný svět hospodářské krize třicátých let a svět vymyšlený filmovými tvůrci. Z jednoduchého nápadu těží maximum, pro příběh našel příjemný "tón" vyprávění: vyvážené romantické prvky a nostalgii, postavy jsou viděny jakoby lehce satirickým odstupem a jejich dialogy zaujmou vtipem a nadsázkou. Roli Cecílie citlivě ztvárnila Mia Farrowová, jejího manžela Monka vytváří Danny Aiello (Ruby, Jednej správně, Zlaté časy rádia). Vděčný herecký úkol dostal Jeff Daniels (Cena za něžnost, Něco divokého, Dům na Carroll Street), jenž v dvojroli hraje "papírového hrdinu "Toma Baxtera i jeho poněkud nemístně nafoukaného hollywoodského představitele Gila Shepherda.

78173

14.11.2005 17:47

Mordechai Vanunu: „To, že má Izrael atomovou bombu, mu dovoluje provádět beze strachu jeho politiku apartheidu.“

RE: Neodpovídáte si sama na Vaši otázku, paní Bovaryová,

Emma Bovary 84.?.?.?

>Ale abyste věděla, že nejsem antisemita, tak Vám to číslo pomohu zvednout na osm: Monica Lewinská a Liz Taylor. A víte proč ty dvě nemohly mít velkej nos?<

U Monicy nevím a Elizabeth Taylor konvertovala.

78177

14.11.2005 17:55

Mordechai Vanunu: „To, že má Izrael atomovou bombu, mu dovoluje provádět beze strachu jeho politiku apartheidu.“

RE: Neodpovídáte si sama na Vaši otázku, paní Bovaryová,

Emma Bovary 84.?.?.?

Jako joke celkem dobrý Tome [mrknutí jedním okem]

Tohle prej byl taky Žid (ne ten čokl)

http://www.fpp.co.uk/Hitler/images/dogs/Hitler_w_Blondi_550.jpg

78182

14.11.2005 18:03

Mordechai Vanunu: „To, že má Izrael atomovou bombu, mu dovoluje provádět beze strachu jeho politiku apartheidu.“

RE: Mám rád kulatá čísla, Tome. Proč to nezaokrouhlit na deset?

Emma Bovary 84.?.?.?

Ten váš link nějak hapruje

Pokus o nápravu

http://www.autographsuccess.com/barbra_streisand.jpg

78188

14.11.2005 18:09

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

RE: Je Izrael vyvoleným národem?

Emma Bovary 84.?.?.?

>Církev, kterou navštěvuji je protestantská, letniční - Apoštolská církev.
<

http://apostolskacirkev.cz/view2.php?rstema=23&stromhlmenu=6:23

Jsem na správné adrese?

Btw: Letniční hnutí bylo poměrně dost populární mezi sovětskou mládeží za Brežněva. Píše o tom Paul Johnson v Dějinách XX století.

Sem už ste se mrkl?

www.contras.wz.cz

Ale pozor podle editora těchto stránek pana Nebadala skončíme oba dva v Pekle a sejdeme se tam s vodníkem (ten je u pravoslavnejch). [mrknutí jedním okem]

78190

14.11.2005 20:41

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

RE: Král opět lže až se práší

Emma Bovary 84.?.?.?

>K te takzvane "jachymovske" lzi - tou bych se opravdu neohanel, kdyz na demonstracich komunistu zatykani ridi Grebenicek.<

Grebeníček nepopírá komunistické zločiny z 50.let na rozdíl od dnešních neo-nazi a jejich "osvětimské lži" Pokud narážite na to zatčení pana Šinagla na Letné na 1.máje tak ve stejný den v Brně zasáhla Policie ČR i proti cca 30 demonstrantům proti neonacistickému pochodu.

78218

14.11.2005 21:05

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

Horst Mahler a Markus Haverkamp

Emma Bovary 84.?.?.?

"Dedicated to continuing his work, Mahler jointly founded the first "socialist lawyers collective" and represented several activists within the German student movement of the 1960s. He stepped beyond representation and took a more active stance following the shooting of Rudi Dutschke. Mahler's involvement in the protests against the right-wing newspaper that had fuelled Dutschke's attempted assasination led to an equally unsuccessful attempt to expunge his legal license. After defending Dutschke, Mahler moved on to defend Andreas Baader and Gudrun Ensslin. In 1970, he fled to Jordan along with his two former clients, where they briefly trained for guerrilla warfare. On their return, they began a "war on imperialism", having established the extremist organization known as the Red Army Faction."

http://en.wikipedia.org/wiki/Horst_Mahler

IMHO docela zajimava minulost zajímalo by mne co na to google když furt předhazuje J.Fischerovi a Cohn Benditovi házení molotovů na A.C.A.B na barikádách "pařížského jara" což byla ve srovnání s timhle naprostá prkotina.

INTERNATIONAL EUROPEAN AMERICAN UNITY CONFERENCE 2005!!
by Conference Speakers Sunday May 22, 2005 at 11:10 PM

A historic conference of interest to all people of European heritage. Never before have as many prominent leaders, scholars and activists gathered together in unity for our common concerns. Speakers include; Deirdre Fields (South Africa), Nick and Jackie Griffin from the (British National Party), Jean-Michel Girard from National Front (France), Markus Haverkamp (NPD in Germany), Vavra Suk and Lennart Berg (Sweden), Lady Michele Renouf (United Kingdom), Paul Fromm from CAFE in Canada, Kevin Strom of National Vanguard and many more. This Conference is hosted by David Duke of the Euro-American Civil Rights Organization!!

The largest Euro-American Leadership and Unity Conference in years!!

Pan Haverkamp se nacházel v dobré společnosti zasloužílých bojovníků za bílou Evropu a Severní Ameriku. [vyplazený jazyk]

78220

14.11.2005 21:13

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

RE: Mimochodem

Emma Bovary 84.?.?.?

>ale take nebyl v Osvietimi a o zidy se v koncentracich pecovalo lepe [mrknutí jedním okem] Dokonce lepe nez o Japonciky, internovane v USA za WW2 [mrknutí jedním okem]<

Vy chcete mermomocí získat pohár Největšího blba přispívajícího do zdejších debat?

http://history.grand-forks.k12.nd.us/ndhistory/LessonImages/Sources/Pictures/holocaust%202.jpg

http://www.ilexikon.com/images/e/e9/Kz_bergen_belsen.jpg

http://www.holocaust.com.au/mm/images/nazi_campmedipic.gif

http://www.joric.com/Conspiracy/Map-Holocaust.jpg

Ale je třeba jsou to všechno židovský vejmysly

78222

14.11.2005 21:16

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

RE: Mimochodem

Emma Bovary 84.?.?.?

Internment

Main article: Japanese American internment

Image:JA_internment.JPG

During World War II, Japanese Americans were interned in special camps. Americans of Japanese ancestry living in the western United States, including the Nisei were, forcibly interned with their parents and children (the Sansei Japanese Americans) during WWII. Despite the treatment, many Japanese Americans served in World War II, mostly as sentries and intelligence agents in the Pacific war.

For the most part, the internees remained in the camps until the end of the war, when they left the camps to rebuild their lives in the West Coast. Several Japanese Americans have started cases against the U.S. government against their internment, which dragged on for decades.

78224

14.11.2005 23:14

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

RE: Mimochodem

Emma Bovary 84.?.?.?

>Jeste Breznev Mitteranovi priznal, ze koncentrace zidu na kontrolnich postech ve strane je pres 50%<

To si zase sebral kde trodasi. A proč když tam bylo tolik Židů na vysokých postech SSSR přerušil veškeré diplomatické styky s Israelem a vojensky podporoval jeho nepřátele Egypt a Sýrii?

Já mám trochu jiné informace

"V 70 letech se Žid dostal jen příležitostně na sjezd strany v roce 1971 tam byli 4 v roce 1976 5. Ale takovy lidé si své posty museli zasloužit radikálním antisionismem. V roce 1947 představovali Židé 18 procent sovětských vědeckých pracovníků v roce 1970 to bylo jen 7 procent. Počet židovských studentů klesl ze stavu 1119 900 ve školním roce 1968-69 na 66 900 v roce 1975-76. Ve školním roce 1977-78 nebyl na moskevskou univerzitu přijat ani jeden Žid
Zdroje: W.D Rubinstein : The Left, the right and the Jews (London 1982) anglicky
Paul Johnson: Dějiny židovského národa (česky 1998)"

Jestli stejně pracuješ s fakty i ohledně WW2 pak se nedivím těm neuvěřitelným hovadinám co sem píšeš.
[oči v sloup]

78250

14.11.2005 23:33

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

RE: Mimochodem

Emma Bovary 84.?.?.?

Na boji za svobodu slova není nic špatného. Jenže pan Zundel je pokrytec. On chce hlásat nějaké názory (ponechávám ted zcela stranou zda je to pravda či lež) a sám se snažil zabránit uvedení filmu Schindlers list. Takže jeho představy o svobodě slova jsou poněkud ehmmm podivné. Rozhodně co se týče jeho morální urovně není o nic lepší než ti co ho pohnali před německý soud.

78256

15.11.2005 00:21

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

RE: Král opět lže až se práší

Emma Bovary 84.?.?.?

>Nepopira otevrene, na to je moc chytrej<

Plyne snad z toho že ti co popírají nacistické zločiny tak chytří nejsou?

>Spis o to, ze na jeho fotra lotra spravedlnost nedosahla.<

Nemám dost informací o celé kauze "Grebeníček senior".
Existuje v podstatě dvě možnosti jak to celé vysvětlit
1) Grebeníček senior byl skutečně hajzl srovnatelný se zločinci z SS a gestapa a celý jeho případ je ukázkou naprosté nemohoucnosti české justice.
2) Podobných Grebeníčků běhá po republice víc a jeho případ byl medializován proto že jeho syn je čirou náhodou předsedou politické strany která mnohým lidem v ČR leží v žaludku.
Tak či onak obojí je špatně.

Ono se to dokonce dostalo i do TV seriálu. V ČT běžel někdy cca kolem roku 1998 běžel takový seriál jmenovalo se to nějak "Na lavici obžalovaných justice" autorem scénáře byl Jiří Křižan ex-poradce Havla. V jednom dílu vystupovala postava postaršího pána který byl obviněn ze zločinů proti lidskosti v době nejtvrdšího komunistického teroru. Samozřejmě nejmenoval se Grebeníček ale i člověku s IQ Nohejl muselo dojít že je to inspirováno jeho příběhem. Což nakonec po skončení serialu( na stejném kanálu běžel po skončeni tohoto dílu nějaký nudný diskusní pořad s politiky) potvrdil i poslanec Ransdorf který to označil za "cílenou kampan proti straně". Ten seriál jinak za moc nestál a ani ho od té doby neopakovali jediné co mi tam zaujalo byly odkazy na mnohem slavnější Twin Peaks Davida Lynche.

78263

15.11.2005 01:11

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

RE: K tomuhle tématu se trochu hodí tahle písnička

Emma Bovary 84.?.?.?

Švejku nebo coppaalegro nebo Nežide-pravý vlastně pane Šebesto s tím Bretschneiderem jste vedle jak ta jedle ale při vaší LMD mne podobné paranoia
domněnky ani trochu nepřekvapují. Tento web navštěvuji z několika důvodů ad1) zajímají mne informace z více zdrojů ad2) je zde poměrně silná koncentrace volů (vás nevyjímaje) a člověk se tak pobaví. I když mezi náma na Psovi to není o mnoho lepší i když tam je názorové spektrum trochu jinde hodně proBuSharona zajímavé že i oni se většinou považují za "politicky nekorektní"
Btw: Jak se líbila mnou doporučená Purpurová růže z Káhiry?

78265

15.11.2005 16:54

Devět bodů jak zničit Ameriku

Lamm

Emma Bovary 84.?.?.?

Dick Lamm je bývalý dlouholetý demokratický guvernér Colorada. Je zastáncem euthanasie. Neuspěšně kandidoval na presidenta USA.

http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Lamm

78322

15.11.2005 19:32

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Myslím, že google nekecá a má svoje argumenty solidně podloženy,

Emma Bovary 84.?.?.?

>by se nevinné oběti bolševismu hledaly moc težko.<

Řiká vám něco jméno Osip Mandelštam?

78340

15.11.2005 22:15

Devět bodů jak zničit Ameriku

RE: S Lammem souhlasím

Emma Bovary 84.?.?.?

>.a priklad zida, ktery si bere cernosku by nebyl? [zmaten] [vyplazený jazyk]
<

Tady máš jeden příklad plodu takového vztahu

http://en.wikipedia.org/wiki/Kravitz

Btw: Neodpověděl si na mou reakci pod článek Česká média bijí na poplach ideozločin na obzoru je to příspěvek 78250

78354

15.11.2005 22:21

Devět bodů jak zničit Ameriku

RE: S Lammem souhlasím

Emma Bovary 84.?.?.?

>Domnívám se, že největšími zastánci multikulturalismu a melting potu jsou židé a nadnárodní společnosti<

To je dost paušální tvrzeni doporučuji přečíst tohle
http://www.prop.sk/multikulturalisti.htm
Všimněte si té poznámky a autorova jména [mrknutí jedním okem]
S těma nadnárodníma korporacema máte asi recht teda jak kde Janeček co píše do diskusí u Neffa a dělá pro Gatese říká že v jejich centrále v Seattle to vypadá jako v OSN. Nakonec co je an tom špatného.

Btw: Jestli se nechcete zesmešnovat tak si nastudujte co je to multikulturalismus a co melting pot. Prozradím vám že rozhodně nejde o synonyma.

78356

16.11.2005 00:46

Masakr ve Fallůdži rok poté: Důkazy o použití chemických zbraní

RE: Lidska blbost a hrabivost je horsi nez atomova -nuklearni katastrofa.

Emma Bovary 84.?.?.?

>Alexo, a co vy tedy navrhujete jak se mame chovat k sebevrazednym magorum, kteri chteji explodovat v ulicich New Yorku a nebo naletavat s nasimi civilnimi letadly do nasich mrakodrapu? Nebo stacilo by domluvit Saddamovi a presvedcit ho a jeho blaznive synacky, ze terorismus je spatny a ze by ho nemeli podporovat?<

Leho lehoviči vy taky patříte mezi těch 70 procent UScitizen (u těch co pravidelně sledují OReilly factor na Foxu to bylo procent 90[vyplazený jazyk] ) co svého času věřilo že mezi 9/11 a Saddamem je nějaká spojitost? Afghanistan je jiná tahle akce měla své opodstatnění a došlo by k ni i kdyby v roce 2000 ty lístky na Floridě spočítaly správně a presidentem byl Al Gore.

78370

16.11.2005 12:40

Česká média bijí na poplach: Ideozločin na obzoru

RE: Rici detem pravdu je mezinarodni zlocin,skola neni ke zdokonaleni ,ale omezeni mysli.

Emma Bovary 84.?.?.?

Robert Stevův Schinler list je čajíček proti tomuhle

http://www.imdb.com/title/tt0091251/
Awards for
Idi i smotri (1985)
Moscow International Film Festival
Year Result Award Category/Recipient(s)
1985 Won FIPRESCI Prize Competition
Elem Klimov


Golden Prize
Elem Klimov

http://www.csfd.cz/film.php?top=1&id=99087

78461

16.11.2005 12:47

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi a Kema je troubela!

Emma Bovary 84.?.?.?

"In July 2005 Marx was the surprise winner of the 'Greatest Philosopher of All Time' poll by listeners of BBC Radio 4"

Tady je něco o kritice marxismu od jiného myslitele (btw taky Žida)
"Popper's philosophy

Popper coined the term critical rationalism to describe his philosophy. This designation is significant, and indicates his rejection of classical empiricism, and of the observationalist-inductivist account of science that had grown out of it. Popper argued strongly against the latter, holding that scientific theories are universal in nature, and can be tested only indirectly, by references to their implications. He also held that scientific theory, and human knowledge generally, is irreducibly conjectural or hypothetical, and is generated by the creative imagination in order to solve problems that have arisen in specific historico-cultural settings. Logically, no number of positive outcomes at the level of experimental testing can confirm a scientific theory, but a single genuine counter-instance is logically decisive: it shows the theory, from which the implication is derived, to be false. Popper's account of the logical asymmetry between verification and falsification lies at the heart of his philosophy of science. It also inspired him to take falsifiability as his criterion of demarcation between what is and is not genuinely scientific: a theory should be accounted scientific if and only if it is falsifiable. This led him to attack the claims of both psychoanalysis and contemporary Marxism to scientific status, on the basis that the theories enshrined by them are not falsifiable. His scientific work was influenced by his study of quantum mechanics and by Albert Einstein's approach to scientific theories. Popper's falsificationism resembles Charles Peirce's fallibilism. In Of Clocks and Clouds (1966), Popper said he wished he had known of Peirce's work earlier.

"

78465

16.11.2005 19:39

Robert Fisk o mučení: „Stali se z nás zločinci … nemáme žádné morální právo k boji“

RE: Preference programu fanatickych dzihadistu na Zvedavci je fascinujici

Emma Bovary 84.?.?.?

Robert Fisk patří k jednomu z nejvíce respektovaných nezávislých novinářů
Držitel mnoha ocenění (asi v těch komisích sedí taky "džihádisté" [smích]) )

Praise and awards
Fisk has received many awards for his journalism, including the Amnesty International UK Press Awards in 1998 for his reports from Algeria and again in 2000 for his articles on NATO bombing of Federal Republic of Yugoslavia. He has also been awarded the British International Journalist of the Year award seven times.

http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Fisk

78521

17.11.2005 01:00

Robert Fisk o mučení: „Stali se z nás zločinci … nemáme žádné morální právo k boji“

RE: Preference programu fanatickych dzihadistu na Zvedavci je fascinujici

Emma Bovary 84.?.?.?

Jo a filosofů, sociologů, psychologů a literárních a filmových kritiček volilo pro Kerryho dokonce 93 procent 6 procent pro Nadera a 1 procento pro Mad George [smích]

78615

>David John Cawdell Irving (born March 24, 1938) describes himself as a "self-taught" historian<

slůvko self-taught je pak vysvětleno takto http://en.wikipedia.org/wiki/Autodidacticism

Podle mne drtivá většina těch co popírají holocaust mají následující motivaci. Porážka Německa v roce 1945 byla stoprocentní K.O a touto skutečností byli naprosto zřejmě navždy totálně zdiskreditovány rasistické myšlenky o "nadřazených" a "podřadných" rasách, o prospěšnosti eugeniky (likvidace jedinců na něž společnost doplácí) atd.
Různé neonacistické a ultranacionalistické strany (záměrně nepoužívám běžný termín extrémní pravice protože v ekonomických otázkách často tyto strany moc pravicové nejsou) jsou tak v současném diskursu předem diskreditovány a mají tím prosazování své politické agendy značně stížené. Kdyby nebylo holocaustu měli by to mnohem snažší.

78723

17.11.2005 14:51

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

RE: Americka lzi a B.S.'s ..

Emma Bovary 84.?.?.?

Prosímtě Alberte nedělej z toho drama a děkuj (si snad hluboce "věřící křestan") Pánu Bohu že můžeš žít v dnešní době toho strašného "žido-bolševicko-sionistického NWO" .

V letech 1945-46 by vás totiž za podobné názory co tady pravidelně ty a tvůj soukmenovec Nohejl hlásáte pověsili.

78724

17.11.2005 17:36

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

RE: Historik Irving?

Emma Bovary 84.?.?.?

Wikipedie může být ideologicky zabarvená nicméně je fakt že Irving není vystudovaný historik ačkoli se tak prezentuje

Těžko bychom hledali mezi zahraničními specialisty na dějiny druhé světové války a třetí říše kontroverznější postavu, než je Angličan David Irving. Ač >nedostudovaný historik,<[1] stal se z něho v průběhu uplynulých více než třiceti let mezinárodně známý autor řady knih[2] a získal pověst člověka, který objevil řadu nových pramenů z nacistické éry týkajících se především A. Hitlera a jeho okolí


http://www.holocaust.cz/cz2/resources/texts/zeman_irving

I když chápu že pro některé zdejší debatéry je tento zdroj stejně nedůvěryhodný jako asi pro mně stránky IHR nebo Davida Dukea. V tomhle ale asi nelžou.

[mrknutí jedním okem]

78757

17.11.2005 17:44

Nevinen! Izraelský důstojník, který vystřílel 17 kulek do palestinské školačky, byl osvobozen

RE: Konečné řešení palčivých dlouhotrvajících problémů

Emma Bovary 84.?.?.?

Nevím jestli to vůbec Robin myslí vážně nebo jen tak provokuje. Ale jedna věc je pozitivní všimněte si on holocaust nepopírá. Btw: Jeden můj vzdálený příbuzný (do rodiny se přiženil) má takřka stejný názor jako Robin jen to neříká o Židech (o jeho názorech na Židy nevím nic) ale trochu jiném etniku které je v Česku početnější než Židé a také mnohem víc neoblíbené než Židé. O jakou etnickou menšinu jde si asi domyslíte.

78759

17.11.2005 18:03

Nevinen! Izraelský důstojník, který vystřílel 17 kulek do palestinské školačky, byl osvobozen

RE: V článku je zmíněno,

Emma Bovary 84.?.?.?

No pan Arkan je sexista a male chauvinistic pig. Jelikož editor tohoto webu je znám svým extrémním odporem k feminismu mohl by pan Arkan přispět svoji trochou do mlýna a na toto téma napsat nějaký článek a zcela jistě by se to shodovalo se Zvědavcovou linii [chechtot]
Škoda že jen že je tak silně proisraelský takže tématům o israelsko-palestinském konfliktu, Židech, Iráku apod by se musel vyhýbat.

78762

> ve skutečnosti neznám nikoho (snad - prý! - kromě toho Zündela), kdo by jedním dechem s popíráním plynových komor nebo šesti miliónů hájil nacisty.<

Samosebou že tito lidé nehlásají otevřeně nacistické myšlenky bodejt by taky jo když je to v mnoha zemích trestné. Jsou to ale téměř bez vyjímky lidé kteří jsou označováni jako ultrapravičáci (podle mne zavádějící termín proč vysvětlím v závěru příspěvku) já jim říkám extrémní autoritáři. Jejich názory na další společenské otázky jsou shodné s tím jak Theodore W Adorno definuje autoritářskou osobnost. Jejími znaky jsou např nesouhlas s míšením ras (kterou prý propagují Židé), extrémní homofobie (gay&lesbian hnutí je podle nich též propagováno Židy), misogynie a antifeminismus (feminismus je samosebou taky vynález Židů jak zničit "tradiční společnost"). Nesouhlas s liberální demokracií (další židovský vynález) a propagace autoritativních režimů. Prostě splnují všechny předpoklady které významný filozof Karl Raimund Popper ve svém klíčové díle The Open Society and Its Enemies (1945) charakterizoval jako "nepřátele otevřené společnosti".
Irving obhajoval jihoafrický apartheid, mnozí z popíračů obdivují Pinocheta
a Franca (což je ovšem velký a úsměvný paradox protože Israel měl s JAR i s pinochetovským Chile vztahy více než přátelské) jeden z popíračů Švýcar emigroval do Iránu a obhajuje tamní nedemokratický režim.
Btw: Nohejl a albert (kteří taky popírají holocaust ačkoliv je kromě čtenářů Zvědavce nikdo nezná) jsou bezesporu neonacisté oba dva vyjadřili názor že kdyby to Áda vyhrál byl by dnešní Svět lepší.

Le Pen, David Duke, NPD, BNP podle mne nejsou ultrapravice. Dělení na levici a pravici má smysl jen v ekonomických otázkách a tyto persony a jejich strany mají některé postoje shodné s levicí jsou proti liberalizaci mezinárodního obchodu, prosazují cla, protekcionismus, ochranu domacího trhu. Za ultrapravici považuji lidi jako von Mises nebo profesor Milton Friedman, americká Libertarian Party (www.lp.org), objektivistickou filosofku Ayn Rand prostě propagátory kapitalismu laisez-faire. Zajímavé že hodně z těchto ultrapravičáků jsou taky Židé [smích]

P.S Před chvílí skončil v TV výborný Nohavicův koncert s písničkami Karla Kryla (to kvůli tomu dnešnímu výročí "sametového pšouku")to pro pana L.T aby věděl že neposlouchám jen rap a hip hop. [mrknutí jedním okem]

78779

17.11.2005 19:32

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

RE: Paní Bovary,

Emma Bovary 84.?.?.?

Právě www.politicalcompass.org mne vedl k tomu co sem napsala Vodníku. Všimnět si kde se v tom grafu nachází rasistická British National Party (vysoko na svislé ose authoritarian, a trochu doleva na vodorovné ose) a kde profesor Friedman hlavní postava chicagské ekonomické školy k níž se btw hlásí i Václav Klaus (uplně napravo na vodorovné ekonomické ose a mirně v záporu na svislé ose)

78795

17.11.2005 20:24

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

RE: Paní Bovary,

Emma Bovary 84.?.?.?

>British National Party, moje oblibena strana [smích]. Pokud bych se nekdy dal zblbnout politikou tak bych vstoupil do tehle strany<

Proboha proč? To je spíš pro Nohejla vy mi připadáte celkem inteligentní. Btw: Vy jste poddaný "her majesty"? Ve srovnání s BNP je i Jorg Haider levičácký multikulturalista. Vy si taky myslíte že holocaust je výmysl? "Griffin (leader BNP) také popírá holocaust. Televizní pořad The Cook Report natočil tyto jeho výroky: "Četli jste tu knížku "Zemřelo skutečně šest milionů lidí?" Byla to vynikající kniha."" viz http://www.blisty.cz/2002/5/6/art10432.html
Preferujete autoritářský režim pevné ruky před liberální demokracií jako jedna z čelných postav BNP John Tyndall?

"Tyndall spent much of the 1960s developing his ideological programme. He published the book The Authoritarian State in 1962, in which he claimed that liberal democracy was a Jewish tool of world domination that needed to be replaced by authoritarianism. Later Tyndall continued to develop his ideological programme and produced in 1966 his "Six Principles of Nationalism" which appeared to break with the neo-Nazi NSM and instead looked to electoral paths to government, which would be characterized by leadership, corporatism and racial purity and would be regularly ratified by referenda, bringing to mind the earlier calls of Sir Oswald Mosley. " viz http://en.wikipedia.org/wiki/John_Tyndall_%28politician%29

>(prestoze Guardian pise ze jsou evil<
Co o nich píše Guardian nevím ale i tento rozhodně nelevicový a neliberální zdroj který multi-kulti kritizuje http://www.spectator.co.uk/index.php BNP
ocejchoval jako "notorious racist". Asi si to ale nepřečtete jelikož nemáte přístup do archívu.

>Mam tu i zajimavou a aktualni karikaturu:
http://www.westernresistance.com/blog/archives/images/chirac-multicult...<

Tak trochu antisemitská ne? Opět stará známá písnička multikulturalismus prosazují Židé. Mně už to unavuje a nemám čas tu argumentovat a uvádět příklady kritiků multi-kulti z řad "vyvoleného" etnika. Učinila sem tak již několikrát a moji oponenti to ignorovali a dál si mleli svoje. Btw: Podobné postavičky se zahnutými nosy se často objevují i v arabském tisku.

>Ach jo, kdybych aspon vedel zda mi po tom vasem multikulti experimentu zbydou aspon oci pro plac ...<

To jste na špatné adrese já nepovažuji multikulturalismus za ideální klidně se spokojím z multi-etno. Snad pochopíte rozdí mezi těmito dvěma pojmy.

P.S Nedávno jste tady podrobil ostré kritice můj hudební vkus zajímalo by mne co posloucháte vy? Díky za odpověd

78814

17.11.2005 22:20

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

RE: A kde je ten motiv?

Emma Bovary 84.?.?.?

Pane Táborský vy snad máte VŠ (biologie?) a tak předpokládám že i vaše IQ bude začínat jedničkou a bude trojmístné takže se trochu divím že nechápete [mrknutí jedním okem]
V dnešní slušné společnosti nejsou "salonhafig" jako říkají Němci některé názory jako
1) Sexuální poměr a manželské svazky mezi přislušníky různých ras jsou amorální, nepřijatelné a degenerují genetický fond.
2) Eugenický program uplatnovaný nacisty za III říše měl některé pozitivní aspekty
3) Homosexualita je amorální perverze a ti co ji provozují by měli být internováni nebo léčeni
4) Ti co kritizují vládu jsou vlastizrádci (jako Thomas Mann, Stefan Zweig, Bertolt Brecht, Lion Feuchtwanger, Marlene Dietrich a mnoho dalších Němců co po nástupu Hitlera odešli do emigrace)
5) Autoritativní a totalitní režimy jako byl režim národních socialistů v Německu 1933-45 jsou přijatelnou alternativou vůči liberální demokracii.
6)Ted něco speciálně pro USA Rasová segregace uplatnovaná do 60.let byla správná.
Hlasatelé takových názorů jsou a je to správné považování za extremisty a "enemies Open Society" jak by řekl sir Karl Raimund Popper.
Kdyby "holocaust deniers" kteří by z tak z 99 procent z výše uvedenými názory souhlasili získali na svou stranu většinu společnosti měli by tyto antihumanistické názory které jsou v naprostém rozporu jak s anglosaskou tradici liberální demokracie tak myšlenkami francouzského osvícenství šanci stát se bežnou součástí politického diskursu zatímco za daného stavu jsou hlasatelé takových myšlenek bezvýznamní šašci z okraje společnosti. A mělo by to tak zůstat. Tečka.

Btw: Zajímalo by mne jaký názor na holocaust má Pat Buchanan kterého ste volil v roce 2000?

A ted omluvte nemám ted čas se tu vykecávat a hádat právě začíná v TV film
http://www.imdb.com/title/tt0259393/

78836

17.11.2005 22:38

Devět bodů jak zničit Ameriku

RE: Smíšená manželství Židů a nežidů nejsou běžná, politruku leho.

Emma Bovary 84.?.?.?

Kupodivu sem tam některý z Židů na tohle zvysokou serou.
Viz Woody Allen. Diane Keaton myslím není Židovka. Mia Farrow je napůl Irčanka a napůl Australanka (to vím určitě protože zrovna mám rozečtenou její biografii) a ta holčička co spolu s Miu adoptovali a se kterou žije ted a kterou snad měl obtěžovat ještě když byla pod zákonem je Korejka.

78847

Co říkáte na tohle je krapet kontraverzní ale stojí to za zamyšlení
""I see no anti-Semitic implications in denial of the existence of gas chambers, or even denial of the Holocaust.""

Autorem výroku je udajně nejvýznamější světový intelektuál dneška a ... Žid.

78867

17.11.2005 23:34

Devět bodů jak zničit Ameriku

RE: Smíšená manželství Židů a nežidů nejsou běžná, politruku leho.

Emma Bovary 84.?.?.?

>Woody Allen je vyjimečný Žid <

Ano

>vyjimečné prase< Proč? Vy zřejmě budete tak trochu ze staré školy že?

Radikální sionisté ho vidí takhle

Allen, Woody Allen Konigsberg (this twerp's real name) said "I am appalled beyond measure by the treatment of the rioting Palestinians by the Jews... Perhaps for all of us who are rooting for Israel to continue to exist and prosper, the obligation is to speak out and use every method of pressure moral, financial and political to bring this wrongheaded approach to a halt." Not so funny, Woody! All this moral condemnation from a man accused of sexually assaulting his step-son and who had a sexual relationship with his step-daughter (1/3 his age) and then married her! Is this the same Woody Allen who spent his entire life making movies in which he exemplified a pathetic, anal-retentive Jew and now suggests that the brave Israeli soldier behave the same? In an August 4, 2004 article, Jack Engelhard put his finger on the real Woody Allen... "Real Jews, according to Woody Allen, whine, worry, reflect and dither. No time for action; there is so much deep thinking to be done."
What say we all boycott all Woody Allen films?

Taky se řídíte tou poslední větou mezi náma byla by to škoda [smích]

Přehled cen

http://www.imdb.com/name/nm0000095/awards

Rating jeho filmů podle navštěvníků největšího světového filmového servru

http://www.imdb.com/name/nm0000095/filmorate

Samozřejmě takový Fellini nebo Bergman jsou talentovanější filmaři než Woody.

78871

18.11.2005 01:00

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

RE: Paní Bovary,

Emma Bovary 84.?.?.?

>Historii BNP znam zhruba stejne dobre jako vy (mozna dokonce o neco lip) a presto ji prijimam jako svou politickou volbu - i kdyz v necem nesouhlasim, ale to je otazka priorit.

Ke skandalnim vyrokum Nicka Griffina, ano vim o nich. Podobnou minulost ma Vlaams Belang, konkretne Filip Dewinter a take jsou moje volba<

A co takhle NPD to je taky vaše volba? A netvrdte mi že jde o něco jiného. Tady máte ty kluky co bojojou "za čistotu bílý rasy pěkně pospolu"
http://www.nationalvanguard.org/images/teaser/duke_griffin_voigt.jpg

>Na rozdil od ruznych Cohn-benditu a Fischeru, jejichz obhajoba minulosti se opira o tvrzeni clintonovskeho typu, ze ty molotovovy koktejly tehdy sice plnili ale nehazeli. Fischer pak tomu muze dodat neco verohodneho v tom smyslu, ze toho Hoyera opravdu neodpraskl on a tu zakrvacenou bouchacku mu tehda do jeho taxiku strcil asi nakej neonacek z NPD. No a vidite to - dnes je jeden sef Zelenych v EU parlamentu a druhej dela spolkovyho Aussenministra. Jo jo, dejou se to ale veci.<

Cohn-Bendit a Joschka byly tehdy něco jako dnešní anti/alterglobalizační hnutí. Btw: Co Horst Mahler (ex-RAF, NPD)? Bouřit se je zdravé
[mrknutí jedním okem] Já s těma klukama a holkama co házeli molotovy v Seattle 1999, Praze 2000 a Janově 2001 sympatizuji byt některé jejich názory mi přijdou dost naivní. Na rozdíl od vypatlaných debilů s holou hlavou volící BNP a Vlámskou volbu odsouzenými k celoživotnímu loserství jsou to totiž často inteligentní a vzdělaní lidé kteří mají šanci že se stejně jako Joshka a Cohn-Bendit stanou časem součástí establishmentu a přispějí tak k polidštěni toho neoliberálního globálního kapitalismu. Rozhodně lepší deset Joschků a Cohn Benditů dobrej je taky Slavoj Žižek [mrknutí jedním okem] než jeden Bush a Berlusconi.

>Nejsem ale ani "liberal" - to da rozum.<

No mne to rozum nedá. Liberalismus at už v levé nebo pravé podobě mi přijde mnohem racionalnější než konzervatismus nebo nacionalismus. A co teda vlastně jste?

>Karikatura ze je antisemitska? Myslim, ze jsem to vzal z neocon stranky. Samotni autori te kresby maji vlastni stranky a podle jejich humoru to vypada, ze jsou politicky nezavadni [mrknutí jedním okem]. Tedy mozna jen do tehle karikatury. Ostatne nevim o tom, ze by byl Chirac Zid. On je? Mimochodem Arabove jsou taky Semiti.<

Tohle bylo menší nedorozumění za které se omlouvám nedocvaklo mi že ta postavička hrající na housle má být Chirac (který 100 pro Žid není a nějaký ten radikální sionista ala Nillbert by ho nejspíš ocejchoval jako antisemitu) Mne to přišlo že je to nějaký anonymní Žid. Já si pak ty stránky prohlédla to má být něco na způsob www.pravdaoislamu.cz? Arab je taky semita ale termín antisemitismus se používá výhradně jako nenávist k Židům. Já vím že je to silně zavádějící ale za to můžete poděkovat Willymu Marrovi co si v roce 1879 založil Antisemitskou ligu a rozhodně neměl něco proti Arabům. Nenávist k Arabům má definovanou nálepku islamophobia což j...

Kráceno (Editor)

78895

18.11.2005 01:04

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

RE: Paní Bovary,

Emma Bovary 84.?.?.?

Nenávist k Arabům má definovanou nálepku islamophobia což je taky zavádějící poněvadž ne všichni Arabové jsou muslims že.

>K vasemu poslednimu bodu - ted uz asi tusite ze si s multietnicitou u me moc nepolepsite. Oba pojmy mi splyvaji (hlavne ocekavanymi dusledky).<

Multietno může fungovat příklad Švýcaři kteří integrovali úspešně celou řadu cizinců. Navíc by mne zajímalo co nabízite za alternativu i když vám tohle smrdí. To jste opravdu tak naivní a věříte tomu že v dnešní eře globalizace je možné něco jako "čistě národní stát" nebo "stát only for
white"?

>Ono je celkem jasne, ze uz i jejich naivnimu ctenarstvu zacina svitat, ze vsechno neni tak v uplne v poradku s tim co navestili pseudohumanisticti svati<

Prosím tohle si odpustte demagogický termín "pseudohumanismus" mne silně irituje mám dojem že takhle označovali čeští pravicový nacionalisté a fašisté za 1.republiky Karla Čapka. Většina těch co kritizují "pseudohumanismus" totiž kritizují ve skutečnosti pravý a nefalšovaný humanismus víme?

>osloucham vse co se mi libi, takze vcera jsem mel Mozartuv Klarinet Quintet K. 581 (allegreto) [smích] a ted posloucham Olsanikuv Moonspell [smích]<

Mozarta občas poslouchám taky btw co říkáte na Shafferova a Formanova Amadea? To druhé neznám Moonspel je jedna portugalská skupina co hraje styl nazvaný doom-metal což by jste asi charakterizoval jako "udelat co nejvetsi kraval v co nejkratsi dobe "
a ani mne se to moc nelíbí ale jeden můj dobrý kamarád s kterým chodíme pařit a hrát florbal skoro nic jiného než tenhle styl neposlouchá. [mrknutí jedním okem]

P.S 1.12 u nás hrají Laibach http://www.laibach.nsk.si/

78897

18.11.2005 01:20

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

RE: Paní Bovary,

Emma Bovary 84.?.?.?

Jo a víte že Wolfgang Amadeus byl taky levicovej liberál [chechtot]

http://www.digitalronin.f2s.com/politicalcompass/images/composers.gif

78902

18.11.2005 16:53

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

RE: Takze jako obycejne

Emma Bovary 84.?.?.?

Asi tak. Pan Táborský si bud hraje na nechápavého a nebo oprvdu nechápe [zmaten]

79015

18.11.2005 17:19

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

RE: Paní Bovary,

Emma Bovary 84.?.?.?

>Ne, NPD moje volba neni, to spis Nemecti Reps<

Trochu divné když fandíte BNP která udržuje s NPD kontakty viz to společné foto Udo Voigta s Nickem Griffinem. Ten třetí v řadě je David Duke jižanský rasista s USA a ex člen KKK. Prý jeden čas taky chodil v nazi-uniformě

>No jestlize je vysledkem cinnosti soucasneho establishmentu (ktery je uz dost nazelenaly) vysledkem horici Pariz, tak nejak citim, ze me Emmo nepresvedcite.
<

To je naprostý nesmysl rioti s francouzských ulic jsou potomci přistěhovalců co do Francie přišli někdy v 60-70 letech kdy zelené hnutí
bylo v plenkách a nebylo součásti establishmentu. Ve Francii tehdy vládli gaulisté jako Pompidou nebo Valéry D Estaing. Zelení se do vlád dostali až někdy v druhé polovině 90.let ve Francii v letech 1997-2002, Německo 1998 - 2005, v Rakousku zatím vůbec atd. V této době byla přistěhovalecká politika daleko restriktivnější. Svádět současné problémy s přistěhovalci na Fischery a COhn - Bendity je tudíž kravina.

>No po tech poslednich redefinicich bych se tipnul na rasistickeho konzervativce anarchistickeho razeni s liberalnim nadechem a neprehlednutelnym socialnim citenim. Nejak ale tusim, ze vas moje odpoved uplne neuspokoji.<

No to mne trochu připomíná Salvadora Dalího ten o sobě tvrdil že je anarchista a současně monarchista [velký smích] Ale schválně zkusil jste si ten test na www.politicalcompass.org ?

>Nevim, ja neocons nectu, kdysi jsem zkusil Seanna Hanityho, Billa O'Reillyho a Ann Coulter ale nejak se mi delalo soufl - asi me u toho bral zlucnik. Me se proste libila ta karikatura kterou jsem nekde videl zalinkovanou. Jinak ctu www.amren.com.
<

Tady budem zajedno. Hanityho moc neznám ale s Aničky Coulter a OReilly factor mi bylo šoufl taky. Ale je pomerně dost lidí kterým by se to líbilo i tady na Zvědavci (leho, Arkan, Velikej Péta). Díky za odkaz budu kontrovat http://www.respekt.cz/diskusniforum/show.php?show=all&cislo_clanku=280

79026

18.11.2005 17:21

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

RE: Takze jako obycejne

Emma Bovary 84.?.?.?

Máte to v příspěvku 78 836.

79027

18.11.2005 17:23

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

RE: Paní Bovary,

Emma Bovary 84.?.?.?

Sorry ten link je blbě je to diskuse k tomu článku správně je to http://www.respekt.cz/clanek_detail.php?sel_id=1878&rocnik=2005&cislo=46

79029

19.11.2005 15:44

Proč tolik křiku okolo nucené správy VZP?

OT

Emma Bovary 84.?.?.?

Je pravda že David Rath je Žid? Slyšela jsem to onehdy v čekárně když sem šla na odběr krve.

Celkem spokojená klientka VZP

79160

19.11.2005 17:38

Proč tolik křiku okolo nucené správy VZP?

RE: OT

Emma Bovary 84.?.?.?

Že je Zajac Žid dobře vím a vůbec to nezpochybnuji na rozdíl od těch dezinformací o židovském původu Walesy, Mazowieckeho a Kwasniewskeho. Nebo Klause (já vím že to si nepsal ty ale bylo to tady v jednom článku) [mrknutí jedním okem]

79175

Proboha co má Marx společného se zločiny Stalina a Kaganoviče. Jestli je tam nějaká souvislost tak asi taková jako mezi Voltairem, J.J Rosseauem a Diderotem na jedné straně a Napoleonem na straně druhé.

Je to sice silně OT ale přijde mi to zajímavé http://www.blisty.cz/art/16027.html

79203

19.11.2005 21:33

Proč tolik křiku okolo nucené správy VZP?

RE: OT

Emma Bovary 84.?.?.?

http://www.klaus.cz/klaus2/asp/clanek.asp?id=DcFgfUcVFCqw

Trodasi neodpověděl si na můj příspěvek 78 250

Trodas:>Jeste Breznev Mitteranovi priznal, ze koncentrace zidu na kontrolnich postech ve strane je pres 50%<

Emma: To si zase sebral kde trodasi. A proč když tam bylo tolik Židů na vysokých postech SSSR přerušil veškeré diplomatické styky s Israelem a vojensky podporoval jeho nepřátele Egypt a Sýrii?

Já mám trochu jiné informace

"V 70 letech se Žid dostal jen příležitostně na sjezd strany v roce 1971 tam byli 4 v roce 1976 5. Ale takovy lidé si své posty museli zasloužit radikálním antisionismem. V roce 1947 představovali Židé 18 procent sovětských vědeckých pracovníků v roce 1970 to bylo jen 7 procent. Počet židovských studentů klesl ze stavu 1119 900 ve školním roce 1968-69 na 66 900 v roce 1975-76. Ve školním roce 1977-78 nebyl na moskevskou univerzitu přijat ani jeden Žid
Zdroje: W.D Rubinstein : The Left, the right and the Jews (London 1982) anglicky
Paul Johnson: Dějiny židovského národa (česky 1998)"

Jestli stejně pracuješ s fakty i ohledně WW2 pak se nedivím těm neuvěřitelným hovadinám co sem píšeš.
[oči v sloup]

79206

>rudý debil Táborský<

Pane leho já sice mám s Mr.Táborským názorové pře a považuji ho za antisemitu
(kromě Židů proti jiným etnikům na rozdíl od Nohejlů,albertů etc nic nemá) ale pokud vím tak v roce 2000 volil kandidata Reform party Pata Buchanana (kterého nepovažuji za antisemitu).
Buchanan je konzervativec jen ne neo- jako Bush, Cheney nebo Wolfowitz ale paleo- doufám že vám nemusím vysvětlovat rozdíly mezi oběma směry konzervativního myšlení v USA. Pan Táborský má jinak kromě averze k Židům celkem rozumné názory přijde mi docela liberální a navíc od jiných zdejších židobijců má i smysl pro humor i když ne vždy podle mého gusta [mrknutí jedním okem]

79209

Musím se Stwory zastat stejně nekompromisně maže fanatické protižidovské blábolení "alberta" a ten váš příspěvek tady chvíli byl a žádnou informaci nepřinesl jen jste urážel.

79216

20.11.2005 01:41

Nevinen! Izraelský důstojník, který vystřílel 17 kulek do palestinské školačky, byl osvobozen

RE: Já teda nevím, o jakém třídním boji

Emma Bovary 84.?.?.?

Pátý přes devátý plácáš ty google. Paní Kubová (btw: zdravím) dobře vyargumentované. Navíc krom toho plácání píšeš hovadiny. Vrah té holčičky těžko mohl být odchovan talmudem když byl druz to ad1) a ad2) Většina dnešních Izraelců jsou nábožensky poměrně vlažní a pochybuji že vůbec přislušné pasáže z Talmudu (at už je v něm cokoliv) znají. Nakonec ruská armáda v Čečensku se nechovala o moc humánněji spíš hůř počet zavražděných Čečenců civilů převyšuje počet zavražděných Palestinců. Jenže to jsou Slovani a naši bratři tak tem to prominem že?

79235

20.11.2005 20:37

Proč tolik křiku okolo nucené správy VZP?

RE: to je úžasné

Emma Bovary 84.?.?.?

Trodasi a hlavně se uklidni dodnes jsi nebyl schopen odpovědet na jednu moji triviálni otázku. Viz 79 206.

79301

22.11.2005 01:23

Konec vzpoury ve Francii?

RE: S úvodem článku souhlasím.

Emma Bovary 84.?.?.?

Naprostý souhlas Vodníku ale co čekat od Luca který je voličem fašouna LePena a multikulturalismus a rasové míšení považuje jako další podobní magoři zde na tomto webu za židovský dábelský plán jak zničit "bílou křestanskou civilizaci". Přitom i člověk s IQ +/- 95 si musí zakonitě položit otázku jaký profit budou mít francouzští Židé z přílivu muslimských přistěhovalců kteří asi nebudou mít příliš v lásce stát Israel a pokud získají občanství budou logicky volit politiky prosazující proarabskou politiku. Naštěstí paranoia je léčitelná. Nejlepší for je že se Luc jako na jediné objektivní zpravodajství odvolová na ruské asi myslí nějaké noviny co podporují autokrata a ex-KGB mena Putina [chechtot]

P.S Z vašich příspěvků jsem pochopila že jste členem pravoslavné církve. Zajímalo by mne jak jste se k tomu dostal. Btw: Slavný režisér Emir Kusturica rodák ze Sarajeva pocházející z muslimské rodiny taky nedávno konvertoval k srbské ortodoxní církvi.

79513

22.11.2005 01:47

Konec vzpoury ve Francii?

RE: Skutečně??!!

Emma Bovary 84.?.?.?

To je z jeho záznamu na Wikipedii

"On Đurđevdan of 2005 Emir was baptised into the Serb Orthodox Church as Nemanja Kusturica. The baptism took place in Savina monastery near Herceg Novi, and his godfather was Vladimir Čukavac, a forester from Mokra Gora, Serbia. Among his fans this move was acknowledged as return to his Serbian roots, while to his critics this was the final betrayal of his Muslim roots (Bosnian writer Mile Stojić (Bosnian Croat) said: "... it shall be written that Kusta was first Orthodox Christian in modern history whose father's name was Murat", note also meaning of word emir).

This is what Emir's says about this: "My father was an atheist and he always described himself as a Serb. OK, maybe we were Muslim for 250 years, but we were Orthodox before that and deep down we were always Serbs, religion cannot change that. We only became Muslims to survive the Turks
"

Btw. Jakej je ten jeho poslední film Život je čudo reflektující balkánské události 90.let?

Já jsem od něj viděla jen Black Cat, White Cat (Crna macka, beli macor (1998) ) Zlatá palma v Cannes stejné ocenění má i Underground ten mám nahraný ale momentálně mi nejede video a k DVD sem se zatím nedopracovala.
Jo a pak ještě Vzpomínáš na Dolly Bell z rané tvorby natočené brzy potom co ukončil pražskou FAMU ale to bylo na německém kanále 3sat s německým dabingem.


Crna macka, beli macor (1998) )

79516

22.11.2005 01:56

Zpráva z druhého slyšení – krajský soud Mannheim, 15.11.

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Emma Bovary 84.?.?.?

No já bych trodasi řekla že si krapet naivní (že by přání otcem myšlenky [smích]) holocaust industry pojede dál a to nejmín tak dlouho dokud se sami Židé nezbaví "syndromu stále ohrožené oběti" a nedopracují se k žádoucí sebereflexi tak jak se k ní dopracovali Němci po WW2. Je to otázka několika generací.
P.S Stále si mi neodpověděl na ten tvůj blábol kde tvrdíš že v 80.letech bylo v klíčových funkcích v Sovětskom Sajuze 50 procent Jevrejů což sem ti hravě vyvrátila citací ze dvou zdrojů. Ale chápu asi nemáš jak to dokázat a tvé mlčení budu brát důkaz že jsi jen tak něco plácl (jako v 95 procentech svých zdejších tlachů) a moc u toho nepřemýšlel. No aspon že máš na rozdíl od jiných mých zdejších stálých obveselovačů pozitivní vztah ke gay&lesbian komunitě [mrknutí jedním okem]

79519

22.11.2005 02:25

Konec vzpoury ve Francii?

RE: Skutečně??!!

Emma Bovary 84.?.?.?

Každopadně Emira-Nemjana řadím mezi TOP 5 svých oblíbených režiserů.
Další jsou Lynch (viděla jsem od něj skoro všechno kromě Elephant Man oblíbená postava agent Dale Cooper z Twin Peaks), von Trier (skvělé je hlavně Breaking Wawes ale hodně se mi líbila i méně slavná Evropa odehravajíci se v poválečném Německu a samozřejmě TV seriál Riget oblíbená postava primář Helmer)ale neznám ty jeho poslední filmy z nedokončené americké trilogie Dogville s Kidmankou a Mandelray. Ingmara Bergmana (na českém televizním kanále ČT2 běžela cca před 10 lety možná později skoro komplet celá jeho filmografie počínaje Létem s Monikou a konče Fanny and Alexander. Bergman je na rozdíl od těch ostatních v kinech aspon v Česku k neviděni i když za bolševika se možná jeho filmy hráli. I když je pravda že Fanny a Alexandr běžel loni na závěr každoročního "multikulturního" festivalu v boskovickém letním kině po zasluze odměněn při závěrečných titulcích bouřlivým potleskem. No a nakonec musím jmenovat k velké radosti pana Táborského neurotického intelektuála z New Yorku Woodyho zrovna dávají ve Filmovým klubu na ČT2 jeho profil dnes běželo jedno z jeho nejpovedenějších dílek Hana a její sestry. I když je pravda že jsou filmy které se mi líbili mnohem víc než některé filmy těchto režisérů třeba Secrets & Lies od Mika Leigh nebo Taxidriver od Scorseseho popřípadě krvavý Pulp Fiction nebo feministická road-movie Thelma&Louisa.

79521

http://www.blisty.cz/2005/11/23/art25856.html

79722

23.11.2005 16:52

Mlčení okupantů

RE: Autor pravděpodobně vymyšlený

Emma Bovary 84.?.?.?

No to je věc pohledu. IMHO zde výcházejí mnohem větší hlouposti třeba ty konspirační teorie o mezinárodním spiknutí bankéřů jakéhosi bezvýznamného kanadského Žida s akademickým titulem Makowa. Nebo něco od "Richarda Krále" o
chudákovi pronásledovaném Zundelovi.

79816

23.11.2005 16:53

Mlčení okupantů

RE: Autor pravděpodobně vymyšlený

Emma Bovary 84.?.?.?

Ještě něco ten Dopis dcery to je taky víc než úsměvné.

79817

24.11.2005 00:51

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

Rozumní Židé?

Emma Bovary 84.?.?.?

Proboha co je an postojích Naturei Karta rozumného. Obhajovat islamofašisty jako je Ahmaninežád nebo Chomejní který odsoudil k smrti člověka jen za to že napsal knížku která se mu nelíbila. Tito "rozumní" Židé jsou jen zrcadlovým odrazem židovských sion-fašistů jako byl rabín Kahane, dr Baruch Goldstein nebo Jigal Amir (a náš společný známý Nillbert). Samozřejmě nějací rozumní Židé snad existují http://www.blisty.cz/art/11445.html ale hledat je v marginální ultraortodoxní sektě je pošetilost. To spíš mezi reformovanými judaisty a Židy co nepraktikují nebo konvertovali od judaismu k něčemu jinému (třeba Leonard Cohen je buddhista)

79897

24.11.2005 14:09

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

RE: Rozumní Židé?

Emma Bovary 84.?.?.?

>Vypada to, ze madam Bovary opravdu prestrelila. Jsem zvedavy jestli na vas bude reagovat z mych osobnich zkusenosti neprijemna fakta vetsinou ignoruje, doufejme, ze pouze v diskusi a ne ve vlastni hlave.<

Vážený pane Bartošku konkrétně která nepříjemná fakta ignoruji? Moje zkušenosti z tohoto webu jsou taková že nepříjemná fakta spíš ignorují moji oponenti třeba trodas který se dodnes nezmohl na nic když sem hravě vyvrátila citací z odborné literatury jeden z jeho nesčetných blábolů.
Pokud jde o Iran doporučuji několik zpráv organizace v jejimž čele momentálně stojí muslimka (aby jste nenabyl přesvědčení že jde o další sionistické spiknutí) http://web.amnesty.org/library/Index/ENGMDE130702005?open&of=ENG-IRN

http://web.amnesty.org/library/Index/ENGMDE130692005?open&of=ENG-IRN

Další si můžete vyhledat v archivu www.amnesty.org
Chomejní byl naprostý magor který poměrně vyspělou zemi vrátil o několik století zpátky. Ahmaninežád chce patrně jít v jeho stopách i když vše je relativní ve srovnání s naším spojencem ve válce s terorem Saudi Arabia je Irán celkem liberální země, točí se tam zajímavé filmy a včera bylo na BBC že během návštěvy Talabaniho (president Iraqu) v Teheranu slibili Iránci podporu v boji s iráckými protivládnimi povstalci.

79989

24.11.2005 14:15

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

RE: Rozumní Židé?

Emma Bovary 84.?.?.?

Israel podle mne není uplně standardni demokracie podle měřítek dejme tomu EU. Parlament je tam sice volen demokraticky (jenže to i v Iranu)
ale o určitých otázkách rozhodující slovo mají rabíni takže jde o jakýsi mix demokracie s theokracii. Termín vojenská junta který užil pan Bartošek je IMHO nesmysl to by spíš pasovalo na Turecko který je podobným příkladem jakési polodemokracie kde velkou moc má místo rabínů armáda která zaručuje sekulární charakter státu.

79990

24.11.2005 15:31

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

RE: Rozumní Židé?

Emma Bovary 84.?.?.?

IMHO zvoleni "jestřába" Mahmuda Ahmaninežáda je celkem pochopitelnou reakcí na americkou invazi do Iraqu. Nevím jak je to s náboženským založením Iránců ale tamní mládež v Teheránu je dost prozápadní a když došlo k 9/11 uskutečnilo se i několik spontánních demonstrací solidarity s USA.

79997

24.11.2005 17:07

Ptáci

RE: Jen tak naokraj

Emma Bovary 84.?.?.?

No oni Němci a vůbec germánské národy mají poměrně dlouhou ekologickou tradici ještě před tím než kdy svět slyšel o nějakých Greenpeace nebo Zelených. Hnutí Wandervogel (Tažní ptáci) velmi populárni za císaře Viléma a výmarské republiky byly jakýmisi předchůdci hippies jen byly doprava. Není asi náhoda že zelené strany mají největší volební uspěchy v Německu, Rakousku,Švédsku, Holandsku ...

80007

24.11.2005 23:17

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

RE: Casy byvale a uz nenavratne odesle-pratelstvi irackych zidy s Arabskymi obyvateli.

Emma Bovary 84.?.?.?

Já ten Nohejlův slint automaticky přeskočila ale ta záměna Mendel-Mengele mě přiměla se tím prokousat.

80054

25.11.2005 00:15

Dopis velvyslanci Spojených států

RE: ....takový jeden e-mail....

Emma Bovary 84.?.?.?

Nillberte tak se pochlub jakou návštěvnost má ten tvůj web?
Jinak tohle je skutečná lahůdka českého cyberspace www.contras.wz.cz stránky jakéhosi Jana Nebadala katolíka který je ale v zásadní oposici vůči současné katolické hierarchii protože trend nastoupený po II vatikánském koncilu (ekumena) je podle něho důsledek žido-zednářského spiknutí [chechtot]
Návštevnost tohoto webu se limitně blíží nule ale jako pobavení je to dobrý.

80057

25.11.2005 01:18

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

RE: CO JSOU VLASTNĚ ZAČ

Emma Bovary 84.?.?.?

Podobně pitomé slogany jako Čechy Čechům (analogicky bychom tež v Torontu když už jsme na tomhle webu mohli zvolat Kanada Kanadanům jenže kteří to jsou ti pravý že [smích]) ) bych čekala od tragéda typu Zorby ktrý nás tady bavil svými pravopisnými chybami protkanými příspěvky. Jedinečnost sttředoevropského kulturního prostoru spočívá v tom že se zde po staletí střetávala kultura česká, německá a židovská. Takže vlastenectví ano vlastenectví v zemském smyslu hrdost na všechny Čechy kteří něco dokázali (Kundera, Forman,Navrátilová,Freud,Mahler,Kafka,Brod,Werfel,Porsche,Stifter) ale rozhodně ne tupý nacionalismus ala Národní strana a podobné usměvné spolky. Btw a OT na webu NoriKazu preferované Národní strany se dočtete že homosexuálové by se meli léčit a taky je tam veden neuvěřitelně primitivní protiněmecký šovinismus. Bernd Posselt je demagogicky označován jako neonacista přitom jde o mírně pravicového konzervativce z bavorské CSU která nemá s nacismem nic společného Edmund Stoiber navrhoval rozpustit skutečné neonacisty z NPD. Zatímco pro skutečné neonacisty má Národní strana docela pochopení http://www.odpor.info/index.php?id=6&clanek=181
Hmm zajímavé. [oči v sloup] O mnohem vypovídá také fakt že Národní strana uzavřela předvolební koalici se stranou totálně profláklého podvodníka dr Sládka který je jednou nohou v base. P.S Jo NoriKazu s tím Čechy Čechům opatrně ta vaše Edelmanová co to vede má prý taky židovské kořeny.

80062

25.11.2005 13:51

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

RE: Tentokrat neco o 'neortodoxnich'

Emma Bovary 84.?.?.?

Je dobře že i mezi Židy existují tolerantní lidé. Patrně šlo o reformované judaisty. Lesbické a homosexuální páry oddávají i některé křestanské církve samozřejmě ne katolíci ale různé protestantské větve v Holandsku a Skandinávii. Anglikánská církev má rovněž poměrně tolerantní postoj k homosexualitě. Nakonec no a co [mrknutí jedním okem]

http://www.landscape.it/viceversa/film/photo/mulholland2.jpg

80173

27.11.2005 01:36

Pilátovo krédo

Ad: Christina Sommers

Emma Bovary 84.?.?.?

http://www.washingtonpost.com/wp-srv/style/books/reviews/waragainstboys0703.htm

80410

01.12.2005 00:15

Kdo ovládá Ameriku? IV.

USA media

Emma Bovary 84.?.?.?

Pokud jde o americká media když se bavíte s konzervativcem podporujicím Bushe řekne vám že většina amerických medii počínaje New York Times a konče CNN jsou liberální (rozuměj levicová) a nedostatečně "patriotická". Za jedinou objektivní TV je schopen uznat Murdochův FOX a nebo Rushe Limbaugh (kterého autor Strom naprosto ignoruje přitom má poměrně značný vliv. Jenže Limbaugh je silně pro-israelský a přitom není Žid takže se holt nehodí do jeho simpletonských teorií)
Když se bavíte s americkým levičákem řekne vám že většinu amerických medií vlastní nadnárodní korporace které jsou spojeny s vládou a podle toho jejich zpravodajství vypadá.
Tenhle článek je trochu staršího data ale přijde mi zajímavý protože na rozdíl od nekonkretního plácání Mr.Stroma argumentuje konkretními věcmi.
http://www.blisty.cz/art/11635.html

81165

01.12.2005 00:22

Kdo ovládá Ameriku? IV.

RE: Výborný článek, a zase se potrefené husy ozvaly

Emma Bovary 84.?.?.?

Milá Magdo pan Stwora není autorem tohoto článku. Autorem je Kevin Alfred Strom který je členem National Aliance o které se můžete dočíst "The National Alliance is a white nationalist organization based in the United States. The National Alliance claims to have members in various countries throughout the world. Membership is not based upon citizenship in one particular country. Instead, membership is contingent upon the person being of non-Jewish European (i.e. white) ancestry. The National Alliance describes itself as a white nationalist group or, at times, a "white separatist" group. Critics consider the group to be white supremacist and neo-Nazi. An article appearing in a 1989 issue of their magazine National Vanguard celebrated the 100th anniversary of the birth of Adolf Hitler, declaring him "the greatest man of our era". Více http://en.wikipedia.org/wiki/National_Alliance
Ale podle těchto stránek http://www.movementexposed.blogspot.com/ jsou ti bojovnící za "čistou rasu" nějak rozhádaní.

81167

02.12.2005 21:18

Kdo ovládá Ameriku? IV.

RE: USA media

Emma Bovary 84.?.?.?

>Rudé Právo napsalo že Reagan je úplný blbec<

No to teda si ten Rudas zase tak moc nevymýšlel ten Alzheimer se u něho začal projevovat ještě když byl ve funkci.

81448

02.12.2005 21:50

Kdo ovládá Ameriku? IV.

RE: Naprostý souhlas se závěrem článku - nezávislá média!

Emma Bovary 84.?.?.?

>Právě nedávno jedno takové vzniklo i v Čechách: www.vzdelavaci-institut.com
<

Ty vado to je soda tak dokonce i ti Jehova Witness co mě furt v průchodu u nádraží vnucujou "Strážnou věž" jsou vlastně Židi proto je asi Adolf kterej to jako jeden z mála prokoukl posílal do Oswiencim etc s fialovým vinklem na pruhovaným mundůru (červenej měli politische, černej buzici a zelenej krimoši holt ti Němci mají rádi pořádek a systém tak to měli takhle pěkně rozdělený)
Tenhle Vzdělavací institut koná skutečně zaslužnou práci a otvíra oči nám co žijem v temnotách a Nohejlové a trodasové zase mají z čeho čerpat svoje moudra [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

81453

02.12.2005 22:02

Kdo ovládá Ameriku? IV.

RE: Výborný článek, a zase se potrefené husy ozvaly

Emma Bovary 84.?.?.?

Milý pane Bartošku lidem jako pan Strom podle kterého "Židy ovládaná zábavní média mají hlavní roli při přesvědčování celé generace o tom, že homosexualita je normálním a přijatelným životním stylem (moje vsuvka asi neslyšel nic o dr Lauře Schlesinger) ; že není nic špatného na vztahu bílé ženy s černým mužem, nebo sňatku bílého muže s asiatkou; že všechny rasy jsou v podstatě identické ve svých schopnostech a charakteru" nemám zapotřebí vyvracet jejich pomatené názory "orel much nelapá" to je citát maximálně se můžu smát jejich nebetyčné debilitě a blbosti. Tito lidé mají vstup do slušné společnosti zakázán a právem na ně sedí označení "white trash" a zaslouží maximálně pohrdání všech slušných lidí. Jestli se i vy chcete zařadit po bok podobných zoufalců z okraje společnosti je to ryze váš problém. [mrknutí jedním okem]

81456

04.12.2005 15:43

Pošlete vánoční pohlednici vězňům za své přesvědčení

Haha další loser z okraje společnosti ten Fromm co aneb Zvědavec si umí vybrat

Emma Bovary 84.?.?.?

Frederick Paul Fromm (born January 3, 1949), known as Paul Fromm, is a Canadian far-right political figure with links to neo-nazis though he denies being a neo-nazi himself. He lives in Mississauga and is active in the Greater Toronto Area.

O té kreatuře Davidu Dukovi je asi zbytečné se zminovat. At se přestehuje do Ruska když je tam tak "svobodno" (asi se mu líbí že v Dumě zasedají jen zástupci nacionalistických, ultranacionalistických stran doplnění několika stalinskými bolševiky zatímco liberálové jsou out).

Co třeba Mumia Abu Jamal nebo Leonard Peltier Mr Fromm?

81646

04.12.2005 16:44

Pošlete vánoční pohlednici vězňům za své přesvědčení

Off-topic

Emma Bovary 84.?.?.?

Na známém českém diskusním servru www.mageo.cz vzniklo v posledních dnech několik klubů jako Seznam celebrit s IQ mezi 80 a 90 jako antipod Fotky lidí s vysokým IQ a EQ a nakonec jako apendix seznam necelebrit s IQ nižším než 80. Najdete to když kliknete na mageu na nová auditoria. I pan Stwora se dočkal uznání hádejte kde [chechtot] [chechtot] [chechtot]

81660

05.12.2005 02:01

Pošlete vánoční pohlednici vězňům za své přesvědčení

O čem vám ve Zvědavci neřeknou

Emma Bovary 84.?.?.?

http://www.blisty.cz/art/26008.html

http://www.blisty.cz/2005/12/5/art26007.html

P.S KSM považuji za dost bizarní spolek stejně jako spolky typu Mladí konzervativci, Mladá pravice, Národní odpor atd. ty jejich dychanky u hrobu syfilitika Gottwalda (od nichž se dokonce i oficialní vedení KSČM distancuje) jsou k blití. Nicméně postojem k CzechTeku překvapili.

81807

05.12.2005 02:07

Pošlete vánoční pohlednici vězňům za své přesvědčení

RE: jazyky_______knižky

Emma Bovary 84.?.?.?

Irvinga mají v Česku skoro v každým knihkupectví a jestli seš socka (ty jeho bichle stojí tak cca kolem 500Kč možná i víc) tak si to pujč v knihovně. Btw&OT: Ted vyšla česky i vyborná kniha o palestinsko-israelskym konfliktu
http://www1.vltava.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE01148531

81809

05.12.2005 02:20

Pošlete vánoční pohlednici vězňům za své přesvědčení

RE: Pohlednice

Emma Bovary 84.?.?.?

>Ani pan Zundel ani pan Irwing nepopírají existenci nacistického řešení "židovské otázky"<
Irving udajně ted jak ho zabásli své názory odvolal a v podstatě říká to stejné co Wiesel nebo Wiesenthal takže se nechci k němu vyjadřovat navíc na rozdíl od Zundela to není uplný hnup. Zundel popirá existenci nacistického "konečného řešení" podle jeho svérazných pseudohistorických teorií bylo nacistické Německo nuceno Židy internovat protože sympatizovali s druhou stranou ve WW2 tak jako Amici internovali americké Japonce. Pokud nějací Židi umřeli tak hladem nebo na tyfus a to prý proto že USA/UK bombardéry rozvrátili německou dopravní infrastrukturu. Takže dle pana Zundela jakasi mírná varianta holocaustu proběhla ale nemohl za to Hitler ale Amíci a Angláni. Podle mne je to jasný pokus o rehabilitaci národně socialistického režimu z let 1933-45. No ale zavírat by ho nemuseli inteligentnější odpovědí by bylo něco takového http://www.sisyfos.cz/blb/foto2004/index.html

81810

05.12.2005 02:25

Pošlete vánoční pohlednici vězňům za své přesvědčení

RE: Pohlednice

Emma Bovary 84.?.?.?

>Jeste par takovych a jdu prosazovat Norimberske zakony jako nezbytnou soucast naseho pravniho radu.

Ono zbavit zidy majetku a nechat je makat neni tak ouplne spatny napad... A zacinam mit cim dal tim vetsi dojem, ze ten magor Hitler byl na ne MOC, MOC hodnej... [pláč]

Co kdybychom jim dali pocitit jejich vlastni mediciny? Ja myslim, ze by to bylo vhodne a prospesne.<

Trodasi začínám mít obavy že přilišné časté navštěvy tohoto webu mají neblahé následky na tvé duševní zdraví. Ještě pár takových příspěvků a doporučuji se přesunout na www.odpor.net kde najdeš víc spřízněných duší tady to zachranuji jen Nohejl s albertem. Na rozdíl od Zvědavce si k nicku můžeš přidat i ikonku. V tvém připadě s ohledem na citované by vhodný byl obrázek Adolfa Eichmanna nebo Heinricha Himmlera. [zahanbení]

81813

05.12.2005 20:36

Rakouské pokání

RE: At si zide Izrael nechaji -

Emma Bovary 84.?.?.?

>Trodasi, zacist se szivat s Palestinci znamena tolerovat jejich lidovy zvyk explodovani v jeruzalemske MHD nebo v nakupnich strediscich?<

Palestinský extremismus je reakcí na PC rečeno poněkud nenormální situaci na okupaci jejich uzemí jež je v rozporu s několika rezolucemi OSN. Uvědomte si že Palestinci žijí již skoro 40 let v jakémsi bezprávném postavení. Ruská armáda v Čečně zřejmě zavraždila víc civilistů za poměrně kratší dobu je zde ale jeden kvalitativní rozdíl Čečenci jsou plnoprávnými občany Ruské federace se všemi právy z toho plynoucími (jiná věc je samozřejmě že dnešní Rusko nesplnuje standardy liberální demokracie a má blíž k jakési mírnější formě autoritativní režimu se silnými pravomocemi prezidenta). Už několikrát zde padla otázka proč byl tak vysoký podíl Židů v bolševické straně myslím že ty důvody byly přibližně stejné proč dnes určitá část Palestinců tíhne k extremismu.

81928

05.12.2005 21:09

Rakouské pokání

RE: At si zide Izrael nechaji -

Emma Bovary 84.?.?.?

>Byl na uzemi Rakouska vubec nejaky koncentrak? [zmaten] [zmaten] [zmaten]<

Mauthausen. Zemřel tam mimo jiné i český skladatel Karel Hašler. Rakušáci si po válce hráli na oběti nacismu přitom byli horší než Němci. Čtyři z šesti velitelů vyhlazovacích táborů byli původem z Rakouska. Ostatně je o tom ten vtip že Rakušanům se podařilo okolni Svět přesvědčit že Hitler byl Němec a Beethoven Rakušan. Denacifikace která proběhla v SRN se Rakouska prakticky nedotkla. Trochu mi to připomíná dnešní postkomunistické Česko a snahy vykecat se zločinů během odsunu Sudetáků.
Seriozní diskusi o vině v Rakousku probíhá cca posledních 15 let. Až budou hrát v některém divadle Náměstí hrdinů od Thomase Bernharda tak zajdi.

>Jako kdyby se zide nepokusili nemce uz jednou dostat ekonomicky na kolena a skoupit si vse v nemecku... [zahanbení]<

Tohle je očividný nesmysl ve Weimar Republik nehráli němečtí Židé v ekonomice nijak výraznou roli. Německé finančnictví ovládala Německá lidová strana Alfreda Hugenberga která byla mírně antisemitská. Jediný vyznamný Žid v politice byl ministr zahraničí Walter Rathenau který byl ale v roce 1922 zavražděn. Faktem ale je že Němečtí Židé měli velký podíl na německé kultuře což nacionalisty a nacisty provokovalo protože věsměs šlo o různé progresivní umělecké směry které měštáky obvykle provokují (v roce 1937 se v Berlíně uskutečnila výstava tzv Degenerate Art čili zvrhlého umění btw zde existuje zajímavá paralela mezi nacistickým odporem k moderní kultuře a stejným odporem který k témuž měli stalinští komunisté i když ti postupovali sofistikovaněji a halili do různých "tažení proti formalismu v kultuře" oficiální umění prosazované za Hitlera v Německu bylo velice podobné sorele v SSSR a u nás v raných 50.letech nebo umění které existovalo za Saddáma v Iráku) a konzervativci a nacisté hájili tzv lidovou "volkisch" kultur. Nicméně i tento progresivní proud v německé kultuře nebyl 100 pro židovská zaležitost. Věsměs šlo o kooperaci mezi Židy a Němci . Brecht byl Němec Kurt Weil Žid. Arnold Schonberg Žid Alban Berg Němec.
Podrobně je celé téma rozepsáno v 3 kapitole Dějin XX.století od Paula Johnsona. K tomu jako doplněk ještě doporučuji

http://www.imdb.com/title/tt0068327/.

http://www.csfd.cz/film.php?2989

81935

06.12.2005 01:23

Podivný případ Jiřiny Šiklové

Nový kádrováci povstali

Emma Bovary 84.?.?.?

V roce 1990 pár měsiců po VR vyšel ve (dnes již neexistujících) Studentských listech článek pod názvem Vstanou noví kádrováci. A máme to tady prosinec 2005 [smích]

81980

06.12.2005 01:53

Pošlete vánoční pohlednici vězňům za své přesvědčení

RE: Pohlednice

Emma Bovary 84.?.?.?

>On někdo slaví Chanuku a Vánoce zárovň? Nikoho takového neznám.<

Takový případy fakt existují. Tohle téma je ustředním motivem jednoho dílu
Stworova oblíbeného anima seriálu South Park kde je postavička židovského kluka Kyle Broslofskeho (tak mne napadá že by i v Colorodo žili Židi) a protože neslaví vánoce tak je všem ostatním pro smích. V The Simpsons to dotáhli do uplného extrému když šáša Chrasty (btw: Jew) přeje ve své show tv divákům štastné Vánoce,chanuku,kwanzu, požehnaný ramadán a pak ještě jakejsi hinduistickej svátek. No a na konec poděkuje svému sponzorovi.

81986

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 158 čtenářů částkou 26 788 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím, zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá poslední den do konce měsíce a v pokladně chybí čtvrtina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 0

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 1

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Měnové kurzy

USD
24,94 Kč
Euro
27,47 Kč
Libra
30,90 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
25,96 Kč
100 japonských jenů
23,07 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
7,65 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
31,24 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 399,85 Kč
1 unce stříbra
349,71 Kč
Bitcoin
158 541,75 Kč

Poslední aktualizace: 30.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 637 036