Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Max

Nalezeno 32 příspěveků, 14 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.09.2002 19:41

Zážitek

Zážitek

Max 213.?.?.?

Žiji v ČR,takže vaše problémi tak neznám,ale spousta zámořských výdobytků k nám také dorazila.Tak vám pane Stworo rozumím.Komu nerozumím jsou lidé věčně ohánějící se různými rasismi apod.Nebudeme si nic nalhávat,že vás barevní přistěhovalci kulturně obohatí,není to pravda asi tak jako nás neobohatili za stovky let cikáni.Ani soudobí přistěhovalci z východních a afrických zemí,zřejmě to bude tím,že nemají čím.U nás porodnost také drasticky klesla.Bohužel vláda to hodlá řešit tím,že bude dovážet přistěhovalce z třetího světa.Přes všechno hysterické řvaní různých ochránců lidských práv toto soužití opravdu nikde nefunguje.Např.poslední průzkumy v liberárním Švédsku,kde většina barevných nemá práci a nebyla schopna se přizpůsobit evropskému způsobu života,přes pozitivní diskriminaci(jak může být diskrimanace pozitivní?)

4167

30.11.2002 11:55

Mobily a Velký bratr

Mobily a Velký bratr

Max 195.?.?.?

Nerozumím tomu po odborné stránce,ale s rušením TV a radia,když jsem měl telefony vypnuté,se setkávám často,naposledy včera večer.Pokud jde o odposlech vypnutého telefonu,o tom jsem slyšel asi před rokem od známého policisty.Vzhledem k nepochopitelným častým názorům o výměně soukromý za bezpečnost,jsem o tom vedl rozhovor s manželkou a shodli jsme se,že radši přijmeme riziko potenciálního nebezpečí,než aby nám někdo kontroloval život.Riziko patřilo k životu od pradávna a myslím ,že máme být zodpovědní za svůj život a ne ho svěřovat do rukou jakékoli organisace nebo skupiny lidí,ať jsou důvody sebelákavější.

6277

12.01.2003 22:43

Zastaví něco americké fašisty?

Zastaví něco americké fašisty?

Max 195.?.?.?

Pořád my nedochází,koho Irák ohrožuje?Co má za zbraně,že ohrožuje celý svět a jak to , že se o něm mluví jako o diktátorovi?Dostal se k moci převratem?Mohl by to někdo vysvětlit?

7676

26.07.2004 12:44

Jak Britové zlikvidovali kontroverzní politickou stranu

Jak Britové zlikvidovali kontroverzní politickou stranu

Max 212.?.?.?

Jenom pro upozornění,Combat 18 byla založena agenty MI-5 jako provakatérská a diskreditační organisace. Nikdy v podstatě nebyla prokázána její existence ani nikdo nebyl usvědčen ze členství v této organisaci.Je prostě potřeba ukázat,že terorismus nepáchají jenom muslimové a levicové organisace,ale i pravice.

31423

30.09.2004 11:08

Orwellovská Amerika

Orwellovská Amerika

Max 82.?.?.?

To je snad blbá sranda!?!

34077

05.01.2005 07:57

Ápenland

RE: Ápenland

Max 24.?.?.?

Drahe damy Jasmino a Jano Cestovatelko.
Ja jsem byl v Thajsku nedavno sluzebne na ctyri mesice a vidim to vsechno trosku jinak.
Ta zeme je v porovnanim s vetsinou zemi sousednich velice cista a moderni. Vsechny deti tam chodi do skoly a lide tam jsou velice prijemni a usmevavi.
Jiste to neni uplny raj a sexualni turistika tam opravdu existuje, ale to jen v urcitych znacne omezenych oblastech. Vetsina turistu jsou na rodinne dovolene nebo to jsou nezavisli "batuzkari".
Mozna si to moc maluju a rad se necham poucit. Jenze vy Jano jste tam byla naposled pred dvaceti lety a Jasmina jeste ne. Tak se necham radeji poucit od nekoho jineho.

39707

05.01.2005 21:37

Ápenland

RE: Ápenland

Max 24.?.?.?

Mile damy Jasmino a cestovatelko.
Thajsko ma 95.5% miru vzdelanosti. Zakladni vzdelani je zdarma, trva 9 let a je povinne.
Pojidani psu je zakazano a etnicti Thajci kteri tvori 75% psy stejne neji. Bohuzel je jedi nekteri etnicti Cinane a prislusnici horskych kmenu. Vlada v takovych pripadech (stejne jako vlada Ceske Republiky) obvykle nezasahuje.
Se zabijenim psu jsou rovnez potize - jako budhiste Thajci neradi zabijeji a proto jsou tam psi premnozeni.
Zdroj: Lonely Planet "Thailand"
Oblast na SV zeme je zavisla hlavne na pestovani ryze a je nejchudsi. Podle toho co jsem slysel a videl je ten rozdil oproti Bangkoku a okoli znacny. S bidou jako treba v sousednim Laosu to ovsem nema nic spolecneho.
A zde damy nechapu vase stanovisko. Je dobre aby lide zustali chudi a nevzdelani ? Nebo je lepsi ze se zeme od sedesatych let industrializuje, vydelava penize na turistech a zivotni uroven tam stoupa ?
Mam pocit, ze v tom mate obe zmatek, ale Thajci ani obyvatele jinych zemi na vas nazor nastesti necekaji. [smích]

39741

06.01.2005 08:48

Ápenland

RE: Ápenland

Max 24.?.?.?

No, Jasmino kdyby sel lid proti vlade.. (to myslite asi demokraticky zvolenou vladu) tak by to dopadlo nejspis jako v Unoru [smích]
Radsi si o tom Thajsku, Malajsii, Singapore a dalsich "asijskych tygrech" a tygricich neco prectete. Ekonomiku tech zemi tahne neco uplne jineho nez "mlade divky provdane za starce".
A kdyz uz jsme u toho, to byste neverila, kolik potkate na plazich od Karibiku po Singapore evropskych staren a babizen bok po boku s krasnym domorodym "beachboyem". [mrknutí jedním okem]

39774

03.03.2005 15:52

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Max 82.?.?.?

Myslím,že tady nejde o to zda je 6000000 pravda nebo ne,ale o právo na to říct svůj názor.Když řeknu,že je země placatá,můžete si myslet,že jsem idiot,ale nemáte právo mě kriminalizovat.Dále mi vadí, že se neměří všem stejným metrem.O hrůzách komunismu se pochybovat může,přitom poslední odhady hovoří o sto milionech obě tí na celém světě.Izrael sám patří mezi popírače,když dodnes neuznal holokaust Arménů,který je historicky doložen.

44724

15.03.2005 16:05

Hrozí Evropě občanská válka?

Hrozí Evropě občanská válka?

Max 82.?.?.?

Před časem mě zaujala zpráva v české tv o návštěvě Klause na konferenci v Saudské arábii.Jedna západní novinářka si postěžovala,to je ještě silný výraz,na to,že musí chodit zahalená,že si na ten přehoz stále šlape a nedá se v něm pracovat.Přímo na konferenci byli ženy státníků a novinářky ve zvláštní místnosti s neprůhledným sklem!To se stát v Evropě tak to tady máme demonstrace všech levicově-humanistických spolků a ty samé novinářky by spustily pokřik o ženských právech.Proč my se musíme stále přispůsobovat tam i doma?

46113

24.03.2005 10:29

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Natan Ščaranskij

Max 80.?.?.?

Velmi zajímavý článek zejména proto, že, byť jen částečně, odkrývá pozadí vztahů tzv. ruských oligarchů (kteří shodou okolností všichni rychle a výnosně privatizovali za Jelcina a stejnou shodou okolností jsou všichni židé) se špičkami izraelské politiky (Ščaranskij). Je skutečně pozoruhodné, jak tito pánové, zcela jistě nespravedlivě pronásledovaní "tyranem" Putinem, dokázali rychle využít svého "práva návratu" a rázem jsou z nich dle u nás zakořeněné terminologie "příslušníci vyspělé západní civilizace" (tj. Izrael). Doufám, že p. Nohejl mě podpoří a neopomene zdůraznit, že ono židovské "právo návratu" je dost relativní pojem, když tito ruští tzv."židé" jsou původu turkotatarského a tudíž by se mohli vracet leda tak někam do míst, kde se ta jejich kdysi rozpadlá říše rozkládala (v Palestině to rozhodně nebylo - ostatně, jedná se asi o jednu z nejhorších dosud prezentovaných historických lží). Mimochodem, když už jsme u té ruské oligarchie, zajímalo by mě, kolik z tzv. "ruskojazyčných mafiánů", operujících na našem území, jsou skutečně Rusové slovanského původu a kolik jich je původu židovského (chazarského). Údajně dost jich má izraelské pasy, ovšem to politicky korektní média ignorují - přece je vhodnější a pro gojim stravitelnější, když se řekne (napíše), že zase řádili Rusové a nikoliv občané Svaté země.

46913

24.03.2005 14:26

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

Max 80.?.?.?

Zvlaste se mi libi myslenka, ze s Araby a Palestinci by se nemelo vyjednavat, pokud nebudou mit zvolenou demokratickou vladu.

Pane leho, tak mě napadá jedna otázka - Váš názor ohledně nevyjednávání s nedemokratickou reprezentací může znít logicky, ale jak to toho zapadá informace, že Izrael nedávno prodal soji špičkovou vojenskou technologii (střela Python, nepletu-li se) komunistické Číně? Čili s nedemokratickými Araby se nevyjednává (nehodí se to, neboť zrovna požadují jakési území), zato bolševikům se prodávají nejmodernější zbraně (jistě po dlouhém a vytrvalém jednání - pochybuji, že to koupili na trhu v Jeruzalémě), protože z toho jistě káplo pár šekelů na výstavbu muzea holokaustu.

46941

01.04.2005 09:15

Nastupují komunisté v Čechách k moci?

RE: Nastupují komunisté v Čechách k moci?

Max 217.?.?.?

Povinné volby jsou hovadina a svědčí jen o setrvačnosti myšlení těch, kteří je navrhují. Neboť pokud má být něco povinné, musí to být především VYNUTITELNÉ (tj. např. pokud mě předvolají k soudu jako svědka a já bez omluvy nepřijdu, riskuji, že mě tam předvede policejní eskorta - ovšem dokážete si představit, jak policisté předvádí neukázněné nevoliče do volebních místností?). Pokud se nepletu, tzv. "povinné volby" jsou v rámci EU v Belgii, kde údajně hrozí za neúčast nějaká pokuta, ovšem v praxi se neaplikuje...

47676

07.04.2005 12:38

Spravedlnost na více způsobů

RE: Spravedlnost na více způsobů

Max 217.?.?.?

Myslíte, že Nulla má Lambo? Třeba si jen na té své žumpě JDL honí triko a jezdí v žiguli...

48288

20.04.2005 11:05

Válka v židovské obci se přiostřuje:

RE: Válka v židovské obci se přiostřuje:

Max 217.?.?.?

Paní Alžběto, samozřejmě bych také uvítal mnohem hlubší analýzu problematiky židovské obce ve smyslu Vámi nastíněných okruhů. Jen si nejsem jistý, zda v naší tzv. informačně otevřené společnosti je možné informace tak závažného charakteru dohledat (nemyslím informace ohledně židovské bohoslužby, ale ty, které se týkají finančních toků a personálních vazeb), zvláště pokud se týkají vyvolených. Možná se pan Král bude snažit, ale pokud jde o mě, jsem pesimista. Např. mi není jasné proč by židovská obec neměla platit daně z pronájmů, ale pokud tak nečiní (případně daně krátí), nemyslím si, že by to pan Král měl šanci zjistit. Mimochodem, vy znáte nějakého pana Lubawitche? Pokud jde o chasidský směr v judaismu Chabad Lubavich, tak Lubavich je název města, nikoli jméno.

49836

21.04.2005 11:22

Válka v židovské obci se přiostřuje:

RE: ehm ... málem bych zapomněla

Max 217.?.?.?

Zajímavý příspěvek, možná by stálo za to podotknout, že na základě těchto událostí slaví židé svátek Purim. Nejsem odborník na religionistiku, ale mám za to, že spolu s nehodným Hamanem (Amanem) židé tehdy zmasakrovali celou jeho rodinu a patrně řadu dalších účastníků (jak příznačné), přičemž vůči králi předtím použili lsti, aby se jeho přízeň náležitě obrátila v jejich prospěch.

50024

26.04.2005 12:07

Derniéra Stanislava Grosse

RE: Derniéra Stanislava Grosse

Max 217.?.?.?

O "talentu" bývalého premiéra bych pochyboval, pokud tedy za talent nepovažujeme obratné zákulisní manévry, tahání za nitky, sklony ke klientelismu. Určitý životní rozhled mu ovšem chyběl (což je vzhledem k jeho věku pochopitelné), stejně jako všeobecná kulturně-vědomostní úroveň (to už pochopitelné není) - viz poznámky v Zemanově knize typu "kdo je to Brzezinsky", "nejsem intelektual, nevim, co je to infantilni" - zde bych při pohledu na Staníka i věřil, že si to Zeman nevymyslel, i když s ohledem na jejich vztahy by to tak být mohlo. Na druhou stranu Staník dokázal velice šikovně "upíchnout" své lidi na jedněch z nejlukrativnějších postů v této republice - viz Tvrdík generálním ředitelem ČSA, Antl bezpečnostním ředitelem Telekomu a bude jistě i řada dalších (Přibyl). A že se Grossova rodina za Staníkovy službičky nechala bohatě honorovat, to se projevilo už před pár lety, kdy S.G. byl ještě čerstvý ministr Zemanovy vlády a v rozhovoru pro Judenpress (MfD) prohlásil, že jeho žena (bývalá bufetářka z parlamentu) podniká pod firmou Amway a vydělává více než on jako člen vlády. Kdo zná systém "podnikání" Amway (podomní prodej prášků na praní a saponátů z katalogu), musí vědět, že začínající prodejce nemá za normálních okolností šanci v tomto systému typu "letadlo" přeskočit na takový post. Šárce to
ale vyšlo a Amway z ní udělal úspěšnou a bohatou ženu, která si může dovolit nakupovat nemovitosti pro spekulativní účely. Pokud jde o Zemana, připadá mi, že jeho vliv se zčásti přeceňuje, ovšem je fakt, že celá ta antiGross kampaň byla perfektně načasována a řízena z nějakého centra (možná nějaká mocná finanční skupina - je jich tu dost, PPF (Kellner), Lípa, Penta...)

50669

27.04.2005 14:01

Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

RE: Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

Max 217.?.?.?

Milý deu, myslím si, že panu Nohejlovi křivdíte, protože právě on jako první na tomto fóru začal poukazovat na nebiblický (chazarský) původ naprosté většiny aškenázského židovstva.

50768

28.04.2005 09:44

Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

RE: Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

Max 217.?.?.?

Paní Dano, buďte si jistá, že Voloďa Eisengerg či Eisenkraft o svém židovství věděl dávno. K tomu technická otázka. Jak myslíte, že se do ČSSR dostal jeho otec i s rodinou ze SSSR v dobách tuhého stalinismu? V době, kdy ze SSSR mohli vyjet do zahraničí pouze diplomaté, obchodníci a váleční veteráni do Karlových Varů? A ti všichni se museli do SSSR zase vrátit, že. A teď k tomu "žid židu je vlkem"? Vám to vážně tak připadá a nezdá se Vám do těžce naivní? Železný - Lauder společně ovládali televizi (Ž. měl licenci, L. peníze a tudíž zafinancoval logistiku), Ž. po mediálně ventilovaném sporu "odstřihl" L. od finančních toků (zisků), což mu u rady pro RTV prošlo, L. zažaloval český stát u arbitrážního soudu a za jednání Ž. vysoudil cca 10 mld. Kč. A ZA TY SI KOUPIL CO - NO PŘECE TV NOVA!!! Pořád vám to připadá jako žid židu vlkem? Mně tedy žid židu beránkem...

50835

28.04.2005 09:51

Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

RE: Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

Max 217.?.?.?

Milý deu, tak v tomhle máte pravdu, jen je třeba vycházet ze skutečnosti, že jen málokdo má nastudované příslušné pasáže Bible (o Talmudu už vůbec nemluvím) a s historií (Chazarská říše) to také nebude ono, takže tyto Vámi navrhované slovní konstrukce, ač nesporně přesně vystihující realitu, se někomu můžou zdát tzv. "spiklenecké".

50836

29.04.2005 16:52

Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

RE: Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

Max 217.?.?.?

Dobrá, tak se to nezúčastněnému pozorovateli asi skutečně jeví, ale Vám se vážně nezdá přinejmenším podivné, že vyznavač ortodoxního judaismu a štědrý sponzor různých židovských aktivit v ČR Lauder z peněz daňových poplatníků vysoudil 10 mld. Kč, tj. téměř přesně tu částku, kterou potřeboval na pozdější odkoupení Novy (tedy majority ve společnosti, která vlastní licenci na vysílání)? O právníky zastupující ČR a RTV tu ani tolik nejde. Jde přece o to, že tady před zraky gojimů proběhl ideální košer kšeft. No nic, třeba nám sem teď za to Lauder začne dodávat tu svojí kosmetiku Estée Lauder se slevou.

50958

02.05.2005 10:24

Týrali Češi cikány, nebo naopak?

RE: Týrali Češi cikány, nebo naopak?

Max 217.?.?.?

...museli do sběrných táborů a odtud do Osvětimi taky. A zatraceně málo se jich odtud vrátilo. Mám kamaráda, jehož maminka to štěstí měla, dodnes má vytetované číslo, a zdraví v háji.

Nic ve zlém, p. abel, ale kolik let proboha je té mamince Vašeho kamaráda? Používáte totiž čas přítomný - takže jí je řekněme 80, nebo více? A má z toho koncentráku zdraví v háji? VÁŽNĚ? DĚLÁTE SI PR...L?

51181

25.05.2005 09:37

Německo na křižovatce

Německo na křižovatce

Max 217.?.?.?

Analýza p. Krále vystihuje současné nejpalčivější problémy Německa. Zajímavé je, že voliči v SRN sankcionují vládu SPD-Zelení za její sociální politiku, přičemž se dá očekávat, že za vlády CDU-FDP by škrty v sociální oblasti byly ještě radikálnější. Osobně si ale nemyslím, že by z této situace nějak výrazně profitovala NPD. A i kdyby, tak v SRN je stále dost amerických vojáků, kteří bedlivě hlídají majetek jisté skupiny osob před jeho arizací.

53506

31.05.2005 08:20

Chystáte se koupit starší automobil v bazaru? Ale prosím ...

Chystáte se koupit starší automobil v bazaru? Ale prosím ...

Max 212.?.?.?

To, že se v AAA už nachytalo pár lidí je obecně známý fakt. Nicnéně, pokud budete kupovat ojeté auto v jakémkoliv bazaru, dovolím si vám dát pár rad. Při předváděcí jízdě si na rovince srovnejte kola a při rychlosti cca 30-40 km/hod zkuste uvolnit volant (stačí 2-3 vteřiny). Totéž zopakujte s přišlápnutím brzdy. Auto nesmí "táhnout" do strany. Proč? Pokud má auto vadnou geometrii zpravidla nedrží "stopu". Tohle lze trochu "poléčit" podhuštěním pneumatik na opačné straně než kam vůz táhne. V okamžiku kdy šlápnete na brzdy, podhuštěná strana má větší valivý odpor a víc brzdí. Takže hned máte jasno. Buď kupujete auto s vadnou gemoetrií, nebo vadnými brzdami nebo špatně nahuštěnými pneu. To poslední se dá odstranit na místě. Pokud problém s "táhnutím" do strany trvá, vůz nekupujte. Nebo ještě lépe, vemte si sebou někoho, kdo je profesionál. Sice mu budete muset něco málo zaplatit, ale rozhodně to nebude tolik, kolik by vás stál budoucí problém. Já osobně jezdím pro auta do Německa a zemí Beneluxu. Tam mám jistotu v podobě servisní knížky a solidního jednání.

54129

10.06.2005 13:12

ODS má problém

RE: ODS má problém

Max 212.?.?.?

Paroubek tam nebyl (mám to od jednoho očitého účastníka). Zato byli Langer (ODS), Volfová (ČSSD), Remek, Ransdorf (oba KSČM).

55584

15.06.2005 10:58

Mahathir Mohamad

RE: '...To, že Arabové nerozumí Koránu ...' (Pani Dana)

Max 212.?.?.?

Jeste jsem neslysel o krestanovi, kterej by nacpal auto trhavinami a vjel s nim do skupiny civilnich lidi, jen proto, ze tam stali na priklad i dva policiste kteri kontrolovali jejich papiry. To se nam to tady sesla spolecnost - co ?!
Pane Petre V., nejsou vase obzory ponekud zuzene? Vy jste nikdy neslysel o Severnim Irsku? A nebo se domnivate, ze tam auta cpali trhavinami muslimove? Chtelo by to, nez pouzijete nejaky kategoricky zaver, si o problematice neco zjistit, precist a ne se ztrapnovat tim, ze nevite, co se deje (nebo mozna donedavna delo) u nas primo "za humny".

56278

24.07.2005 14:28

Policie zastřelila muže – tak tohle je vážné

Policejní "přehmat" vysvětlen

Max 62.?.?.?

Právě se píše na Atlasu, že zastřelený podezřelý byl 27letý brazilský elektrikář, samozřejmě nevinný. To, že vražda se dnes označuje slovem "přehmat", už asi nikoho nepřekvapí. Nicméně britská policie má i nadále povoleno střílet podezřelé lidi do hlavy (do prsou prý ne, protože tam by mohla být bomba, která by zásahem vybuchla, a do nohou taky ne, poněvadž podezřelý by sice upadl, ale bombu by stále mohl odpálit). Je jen otázkou času, kdy se tohle šílenství dostane k nám. Ostatně Bubly na tom intenzivně pracuje.

62873

24.07.2005 16:48

Policie zastřelila muže – tak tohle je vážné

RE: Policejní "přehmat" vysvětlen

Max 62.?.?.?

To by vyšlo nastejno. "Sorry, byl to omyl", "Litujeme a cítíme s pozůstalými" atd. Nicméně je potěšující, že už víme, kdo je vinen smrtí toho mladíka. Kopíruju z britských listů, opravdu to stojí za to - Levicový londýnský primátor Ken Livingstone však konstatoval, že vinu za tuto "lidskou tragédii" nesou teroristé:
"Všichni Londýňané budou chtít vyjádřit příbuzným a přátelům tohoto muže svou upřímnou soustrast," uvedl. "Policie jednala tak, aby učinila vše, co je nutné na ochranu životů veřejnosti. Tato tragedie přidala další oběť k seznamu mrtvých, za jejichž smrt nesou vinu teroristé."


Takže nikoliv policajt s pistolí, ale zlí a oškliví teroristi za to můžou!

62889

31.07.2005 23:56

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

Vaše názory jsou nejednoznačné

Max 62.?.?.?

Pane Stworo,
mám Zvědavce rád, i když mi trochu vadí jeho příliš antisemitské zaměření. Dozvím se tu věci, o kterých se jinde nepíše, a také s vašimi názory se většinou shodnu. Nicméně nechápu, proč vám tolik vadí Czechtek, který je podle mě naprosto bezvýznamnou záležitostí. Pochopitelně - většina účastníků této akce jsou vypatlané, zdrogované a asociální osoby. Ale vaše argumenty, týkající se ochrany životního prostředí, v této souvislosti těžko obstojí. To, že několik tisíc odreadovaných pobudů si jednou za rok udělá na poli mejdan, není nic proti milionům automobilistů, kteří denodenně vypouštějí do vzduchu tuny sraček, jež jsme pak všichni nuceni dýchat. A to nemluvím o hluku a prachu z automobilů. Proto mi od vás připadá trochu pokrytecké, že tolik protestujete proti technařům. Rozhodně nehájím techno scénu, která koneckonců vykazuje stejné rysy stádnosti jako diváci televize Nova. Ale váš argument "já to prostě nechci poslouchat" neberu. Bydlím v paneláku a v ČR je zřejmě právě módní mít psa. Celé měsíce a roky jsem nucen ze všech stran poslouchat štěkání nějakých čoklů. Soused měl psa, který každý den v 5 ráno začal výt. Rok jsem se pořádně nevyspal. Když se rok nevyspíte, tak vám nějaká dvoudenní akce technařů bude připadat fakt podružná. Technaři jsou minoritní skupina, je to vlastně obdoba mániček ze 70. let, akorát dnes mají silnější zesilovače. Musím říct, že psi a auta mi vadí mnohem víc než Czechtek. Takže mě trochu mrzí, že jste se stylizoval do té důchodcovské pózy. Ti také pořád hasí, co je nepálí. Kromě toho jsem nikdy nikde neslyšel, že by technaři projevovali nějaký postoj vůči establišmentu. Je jim to úplně jedno. Berte to jako nájezd kobylek (a kobylky způsobí mnohem větší škody). Nic ve zlém, ale opravdu nechápu, proč jste se tak rozčílil. Je tu spousta důležitějších věcí k rozčilení. Třeba psi a auta.

63808

04.10.2005 20:24

Ideozločinec Germar Rudolf

Armes Deutschland!

Max 85.?.?.?

Kdyby to celé nebylo smutné, bylo by to k smíchu.

I když je dnes v Německu dostatek „chleba a her“, (nebo právě proto), není možné tuto zemi dnes považovat za demokratickou. Chorobná zášť tohoto zřízení vůči těm, kteří zastávají byť jen sebemenší odchýlení od „oficiálního světonázoru“ je odpudivá, jako kdysi zášť Gestapa. Vůbec se to nezměnilo, jen teď se vyznávají jiné pravdy, jiných „víťězů“…
Věřím však na příchod dne, kdy Pravda promluví…

73258

06.04.2006 18:24

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Pan Klaus

Max 83.?.?.?

Díky Ahuro, tak to bylo myšleno a nenapsal bych to líp. Ještě k jeho samolibosti. On na to prostě má. Když budete převyšovat své spolupracovníky intelektuálně o hodně, tak s nimi prostě nebudete diskutovat. Oni by to stejně nepochopili. Max

102430

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 0

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
396 342,70 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 886 133