Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané P. Peshmerga

Nalezeno 33 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.05.2004 20:41

Zrůdnosti amerických vyšetřovatelů

RE: Zrůdnosti amerických vyšetřovatelů

P. Peshmerga 69.?.?.?

Vážený pane Stwora,
byl bych velice rád, kdybyste uplatňoval Vaše pravidla o cenzuře i na pana Lva Mojsejeviče. Jak vidím osobní urážky typu podlý a hamounský, plus kvalifikace, že nepatřím do lidské rasy Vám evidentně vůbec nevadí, pokud to píše zarytý bolševik a antisemita. Podšitá liška, to by mi tak nevadilo, to opravdu někdy jsem. Pokud jde o obhajobu, na rozdíl od Donalda Rumsfelda alias Rumajzlíka, nic neobhajuji, zejména ne před člověkem typu Lev Mojsejevič. Můžete to zase cenzurovat.
"Jen žádám o pjet hadri na miti", M.Peleška.

28745

08.05.2004 22:40

Zrůdnosti amerických vyšetřovatelů

RE: Zrůdnosti amerických vyšetřovatelů

P. Peshmerga 69.?.?.?

Pan Lev (Mojsejevič),
jen několik poznámek na okraj 1) než něco příště pošlete do světa, nejprve si to pořádně přečtěte a opravte si ty všechny "chibi" a překlepy.
2) žádné nicky si od samého začátku neměním, a můj podpis zůstavá i nadále P.Peshmerga. "Žádám o pjet hadri na mití" je jen takový for.
3) pokud jde o zbabělost, nevidím nic zbabělého v tom, že jsem požádal pana Stworu o zakročení, udělal jsem to veřejně, ačkoliv jsem mohl napsat i soukromý vzkaz.
4) pokud se Vám dělá při čtení mých příspěvků špatně, pak doporučuji konzultaci s doktorem. Nebo se též můžete dívat na večerní zprávy ABC, NBC či CBS, tam je těch rad na různé ty léky habaděj. Just ask your doctor, to uslyšíte alespoň desekrát během zpráv. Pokud máte problémy s flatulencí, pak je k dispozici Beano.
5) z Vašeho příspěvku je cítit, že jste citlivá duše, která i přes svůj pokročilý věk stále ještě slyší to Šrámkovo volání "stříbrného větru". Co na to říci, jakby pravila paní kněžna, "Štastná to žena". Ask your doctor.
6) pokud jde o drzost, jak víte, "drzé čelo je lepší než poplužní dvůr".
Přeji Vám příjemné prožití zbytku víkendu.

28753

10.05.2004 16:10

Jen jsme plnili příkazy...

RE: Jen jsme plnili příkazy...

P. Peshmerga 69.?.?.?

Naprosto s Vámi souhlasím, tady o žádné mučení naprosto nejde. Ponižování, šikanování a neznalost arabských zvyků (nahota, ukazování podrážek bot apod.) to bych připustil, ale do mučení to má opravdu daleko. To by se museli Američané školit v Saudské Arábii, Jordánsku, Egyptě či ve státě Izrael (pár specialistů z Mossadu tam už mají, ale ti nejsou tak blbí, aby výsledky svého "přesvědčování" nechali nějaká blbá "ucha" fotografovat.
Každý kdo sloužil v českolovenské "socialistické" armádě, si prožil v přijímači podobného ponižování a šikanování více než dost. Pamatuji si na čtyři osobní poplachy za noc, čištění záchodové mísy zubním kartáčkem, mytí chodeb do tří hodin do rána a podobné legrácky od instruktorů a mazáků. Že jsem to osobně dlouho netoleroval a okamžitě zašel na politické oddělení divize, které tomu udělalo přítrž po "stranické" linii, to je druhá věc. Pak už jsem byl jen ignorován, neboť dobře věděli, že všechny přestupky budu okamžitě hlásit.
Ceterum censeo, Carthaginem esse delendam (Cato Starší).

28821

19.05.2004 01:26

Jen jsme plnili příkazy...

RE: Jen jsme plnili příkazy...

P. Peshmerga 69.?.?.?

Pane Včeličko,
divil byste se, když čtete ty jeho příspěvky v té "australské češtině" a hlavně přetisky z cizích zdrojů, kdyby pan Nohejl tomu začal věřit? Já bych se ani moc nedivil, my těm Australanům šlapeme na "hlavy" a tak se to musí někde projevit. Ale když už chcete lepší definici, tak tady jí máte, "Chutzpa - gall, brazen nerve, effrontery, incredible "guts", presumption-plus-arrogance such as no other word, and no other language, can do justice to", no zkrátka typická židovská drzost.

29056

02.06.2004 17:01

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

P. Peshmerga 69.?.?.?

Pane Včeličko,
než vypustíte něco do světa, račte si laskavě překontrolovat informace. Hernán Cortez nikdy nevymlátil mírumilovné Inky, protože v risi Inku (od dnešního Peru na jih) nikdy nebyl. Cortez maximálně porazil Aztéky a Maya indiany.Ale ani ti Aztekove nebyli zrovna mirumilovni, totez plati o risi Inku (neustale obcanske valky). Pokud jde o vymlaceni Inku, to ma - spolu s nestovicemi,tuberou atd. na svedomi jisty Francisco Pizarro (1474-1541), ktery se v roce 1531 dostal do dnesniho Peru.
Mimochodem, dnesni Italove maji daleko k puvodnim Rimanum, jen si povsimnete tech rozdilu mezi Italy na severu a na jihu (arabsky, recky vliv).

29405

02.06.2004 23:20

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

P. Peshmerga 69.?.?.?

Pane Nohejl,
vaše teorie o tom, že teprve po vzniku státu Israel se zase obrátil moslemský svět vůči křesťanům či Židům je úplně bludná. Pokud jste četl Korán (blessed be that mother of all books, "Alláhu akbar wa Muchamádu rassullah")a o tom silně pochybuji, pak byste věděl, že Korán je nezměnitelný a veškeré ty nenávistné súry, a je jich hodně, proti Židům a křesťanům existovaly již od 7. století našeho letopočtu, od té doby co Mohamed zjevil poselství boží svým bratrům velbloudářůmˇ.

29412

04.06.2004 01:32

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

RE: V Praze proběhla demonstrace na podporu Palest

P. Peshmerga 69.?.?.?

Většinou obránce, ale někdy i útočník, aby se nemusel stát eventuálně obráncem. A co dělali Palestinci?, místo používaní těch miliard dolarů od OSN, Europské unie, Saudské Arabie a arabských emirátů, atd. na zlepšení života svých lidí, hodně toho ve vedení rozkradli a převedli na švýcarské bankovní účty, a zbylou část pak věnovali na podporu teroristických akcí.

29446

18.06.2004 05:21

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Bushově juntě

RE: Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme B

P. Peshmerga 69.?.?.?

Zkuste například přejet americké hranice zahalená do černého "stanu" (já opravdu pro tuto hovadinu nemám jiné jméno), ze kterého vám nejsou vidět pomalu ani oči, a argumentovat s těmi US imigračními agenty o nějaké svobodě či právech. - Nebo mít arabské jméno, vypadat arabsky, pakistánsky či indicky. To projdete automaticky takovou prohlídkou, že vám ani řitní otvor nezůstane nedotčen, a na hraničním přechodu strávíte pěknou dobu. Měl jsem tu smůlu, dostat se do lajny za Alžírcem.

29912

14.07.2005 13:11

Ahenakew uznán vinným z šíření nenávisti vůči židům

RE: Eine kleine korekce, Herr Stwora

P. Peshmerga 69.?.?.?

Slovo "wilfully" se v první části píše jen s jedním -l-.Vím, že to bude pro vás malé překvapení, ale když se toto slovo na Harvardu, jehož jste evidentně absolventem, probíralo, pravděpodobně jste chyběl. Kromě úmyslně,znamená též svéhlavě, rozváženě, promyšleně a v neposlední řadě i záměrně (wilful murder). BTW Eine kleine korekce, Herr Stwora se v němčině píše "Eine kleine Korrektur, Herr Stwora", unglaublich aber richtig, sehr geehrter Herr Jakotyč.

61616

14.07.2005 13:55

Ahenakew uznán vinným z šíření nenávisti vůči židům

RE: Mel holt spatny etnicky puvod

P. Peshmerga 69.?.?.?

Jeďte se podívat do Las Vegas či na montreálský festival "Just for laughs" a uvidíte hned, kdo si může dovolit dělat židovské resp. protižidovské vtipy nebo napodobovat a zesměšňovat Pakistánce či africké Američany. A lidé se smějí až se za břicha popadají a CDéčka se bez problémů prodávají. Kdyby si to dovolil nějaký komik se jménem Jaroslav Novák, tak by mu přišili ten nový paragraf hned po vystoupení. Duo cum faciunt idem, non est idem. Když dva dělají totéž, není to totéž.

61617

14.07.2005 14:14

Ahenakew uznán vinným z šíření nenávisti vůči židům

RE: Pravda se odjakziva trestala a tresta se proto,protoze je to pravda.

P. Peshmerga 69.?.?.?

To by nejprve museli zavřít svého prezidenta, který o terorismu ve spojitosti s islámem mluví neustále. Pan Leho a jeho příspěvky jsou úplně ve shodě s oficielní americkou propagandou. Utoky na arabské teroristy a s tím nepřímo spojené útoky na islám jsou politicky korektní, (ještě jsem neslyšel o tom, že by Arab křestanského vyznání provedl sebevražedný útok. Chybí tam totiž ta "incentive", - pro muslima je v tom 72 mladých děvčat, odmítněte takovou nabídku, ale pro křesťana pobyt v pekle). [mrknutí jedním okem]

61620

14.07.2005 16:56

Ahenakew uznán vinným z šíření nenávisti vůči židům

RE: Indiani nekdy blbnou

P. Peshmerga 69.?.?.?

Kdyby pan Ahenakew byl quebecký indián, např. Mohykán, tak by se v první řadě na nějaký soud bledých tváří pod vedením žida Marty Irwina zvysoka vysral. Prostě by tam nešel, navíc by zorganizoval s pomocí svých bratrů a sester zabarikádování soudu a silnice vedoucí k němu. Soudce by zajal, trochu mu tlamu změnil, hlavně ten rypák.. V případě zásahu policie, provinční či RCMP, by pak z barikád indiáni dva či tři policisty odstřelili. Jako obvykle by se "hovno" stalo, podobně jako v aféře Oka, a bledé tváře by si velice rychle rozmyslili/y na "původní obyvatele" Kanady zaútočit. Navíc ten Order of Canada, který dostal v roce 1978, to je ten nejvyšší řád, (existují ovšem různé stupně např. companion, officer, member, honorary) by nikdy nevrátil a tu čínskou naturalizovanou svini z Hong Kongu, která ročně utrácí miliony dolarů peněz kanadských poplatníků, by poslal do prdele i s jejím manželem, kam právem patří.

61642

14.07.2005 21:00

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Moc dobre podane - autor vi o cem mluvi

P. Peshmerga 69.?.?.?

S článkem pana Ondřeje Šlechty mohu jen souhlasit. Kdy už si jednou, pro Boha, uvědomíte, že s teroristy islámského vyznání není možné vyjednávat. Jejich konečným cílem je zničení západní "prohnilé, dekadentní, neislamistické" civilizace a nastolení islámského práva, které určuje chování každého jednotlivce,počínaje tím co můžete jíst, pít, jak často souložit (bohatý muslim může píchat každý den, velbloudář jen jednou týdně, námořník jednou za 6 měsíců, to si nedělám prču, jsou o tom súry v Koránu, a jak mne pan Lev obvinil, knihu kterou čtu každý den), jak se oblékat atd. atd. ZNIČENI je to operativní slovo. Ostatní teroristické organizace (většinou křesťanské) jsou ochotny vyjednávat a po dosažení výsledků od teroristických operací upustit. Fundamentalistům nejde o soužití kultur, jim jde o zavedení islámského náboženství a islámského práva. Korán stejně tak jako Tora jsou knihy, které jsou plné nenávisti, násilí, nedostatku tolerance, to vše je veřejně hlásáno a nekonečně opakováno, a navíc zůstává neměnné. Pokud žijete v oblasti, kterou ovládají, dokáží vás tolerovat (instituce zvaná dhimma), ale Evropa je pro fundamentalisty nepřátelským územím, které je třeba ZNIČIT. Já jen doufám, že se najde nějaký nový Benito či Adolf a lidé se naserou natolik, že je budou podporovat.

61667

14.07.2005 21:51

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Moc dobre podane - autor vi o cem mluvi

P. Peshmerga 69.?.?.?

Pane Leho, to musí být někdo, kdo se nezastaví v polovině cesty (žádný nový Vietnam či Korea). Posledním klasickým příkladem bylo bombardování Japonska, tam se servítky nebraly, i když - alespoň ta druhá atomovka nebyla nutná, ta třetí, bohudík, ještě nebyla funkční - takže Japonci vlastně nakonec měli kliku. Musí to být někdo kdo ten konflikt dovede do vítězného konce. Osobně jsem vždycky obdivoval Džingischána, ten také začínal s "Good morning" a Can we talk?", pak mu jednou posel přivezl na koni z Iránu odseknutou hlavu svého mongolského vyslance. Když viděl, že po dobrém se s Iránem vyjít nedá, tak to území napadl a veškeré mužské obyvatelstvo vyvraždil, ženy a dívky nechal mongolskými bojovníky oplodnit, místní šlechtu prodal do otroctví a byl klid. Když se ukázalo, že lučisťníci z Hormuzu jsou udatní a velmi přesní lukostřelci ale nespolehliví spojenci, tak jim všem, aby se tzv. posichroval, stávajícím i budoucím, nechal odřezat všechny potřebné prsty pro lukostřelbu. Tomu říkám řešení, sice primitivní, ale na svou dobu velice efektivní. Není nad konečné řešení, ale nesmíte - jako Němci - prohrát světovou válku. To se pak stanete izraelskou dojnou krávou.

61676

15.07.2005 14:01

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Moc dobre podane - autor vi o cem mluvi

P. Peshmerga 69.?.?.?

Odkaz na patřičnou súru jsem bohužel nenašel, ale až najdu ten pramen, tak se zmíním. Bude to pravděpodobně v té první části Koránu tzv. Madinan súras, které jsou delší a mají spíše přikazující charakter (Těch súr je 114 a obsahují celkem 6,236 někdy uváděno 6,346 ayat neboli veršů.) Nebo to může být i součástí tzv. Hadith, (něco jako Talmud a Mishnah) což je soubor všech těch moudrostí, které kdy Muhammed (may peace be upon him) řekl, udělal či schválil. Ale v každém případě jsem si to kdysi napsal a opakuji, bohatý muž - každý den, dělník - 2x týdně, oslař - 1x týdně, velbloudář - 1x měsíčně a námořník - 1x za 6 měsíců. Sám Muhammed (mpbuh) jako zámožný člověk (vzal si bohatou vdovu), měl těch žen povícero, neboť měl od svých přívrženců zvláštní dispenzaci. Jedné z nich bylo při "konzumaci" jen devět let. Dnes by za to seděl jako pan Opočenský či pan Kulínský. [mrknutí jedním okem]

61788

15.07.2005 17:45

Jak mně české aerolinky pustily žilou

RE: Jak mně české aerolinky pustily žilou

P. Peshmerga 69.?.?.?

Podívejte se na ČT1 na pravidelný páteční pořad "Uvolněte se, prosím", který moderuje pan Kraus. V jednom z těch nejposlednějších pořadů, myslím, že to najdete ještě v archivu(červen či květen), pan J. Kraus tento překlad použil v úvodu svého pořadu. Už jsem se dlouho tak srdečně nezasmál, jeho pořady jsou skutečně skvělé. Přes léto bude mít ten pořad pauzu, ale začíná opět 1. září.

61825

15.07.2005 18:17

Nový skript pro diskuze

RE: Výborně...

P. Peshmerga 69.?.?.?

Ten nový koncept se mi začíná líbit. Oceňuji zejména tu možnost si svůj text přečíst, podívat se jak bude vypadat v konečné formě a případně opravit překlepy či chyby a pak teprve odeslat. Škoda, že to řada vašich přispěvatelů nedělá, nemyslím po stránce textové ale ty "hrupki".
(1) bylo by proveditelné za reakce na ..číslo příspěvku.. dát i jméno přispěvatele?
(2) to xyz zavináč xxxxxx tečka xxx, to opravdu nejde předělat na ten logogram @ či jen přidat at a dot? Jinak osobně nemám nic proti zavináčům, mám je rád a ty pravé si doma dělám, ať už ty se smetanou či ty židovské. Není to sice dobré na podágru, ale co by člověk nevytrpěl pro chuť.

61831

15.07.2005 20:31

Český svaz bojovníků za „svobodu“?

RE: Velice smutne

P. Peshmerga 69.?.?.?

Pane Trodas, jen tak, jak se říká lidově po česku (a.k.a. polopatě) "z prdele", jsem před několika hodinami ve své odpovědi na Váš příspěvek uvedl, že Vaše poslední dvě prohlášení zakládají skutkovou podstatu trestného činu blablablabla.... Po pravdě řečeno, z právního hlediska by to byla úplná blbost a jakýkoliv soud by odmítl se s tím zabývat. Jednalo se ve Vašem případě o naprosto neprokazatelné prohlášení. Slovo pakáž může být kvalifikováno maximálně jako pomluva, a jelikož jste do toho zamíchal členy zákonně, bohužel, existující politické strany, která komunistickou genocidu popírá (což samo o sobě je trestný čin) a příslušníky stále ještě existující rasy, která ... ale raději toho nechme, aby to pan Stwora zase nevymazal. A hleďme, nejenomže ten Váš příspěvek ale i ten můj, který by ještě před nedávnem pan Stwora jinak označil maximálně jen jako "nasírací" (a měl by pravdu, já rád lidi nasírám, pokud si to zaslouží), zmizely v propadlišti dějin. Myslel jsem si, pane Stwora, že máte více "guts", ale raději ne, beru to prohlášení zpět. A tak mi závěrem přišlo na mysl, (kromě toho, kam chodil s..t Přemysl), zda mi tento příspěvek uveřejníte. [mrknutí jedním okem]

61860

15.07.2005 21:40

Český svaz bojovníků za „svobodu“?

RE: Bojovníci se většinou bojej a válečníci válej, ale nezlehčovat.

P. Peshmerga 69.?.?.?

Podle vyprávění mého strýce, který byl před válkou i za Rakouska-Uherska policistou, takže tak nějak principiálně moc nelhal, spousta lidí za Protektorátu, hlavně těch, kteří měli něco společného s potravinami (řezníci, hlavně řezníci, to se trestalo "velice velmi", prodavači potravin, textilu, bot atd. bývali často nejenom udáni Čechy, ale i zatčeni příslušníky "potravinové" policie za šmelinu) a pochopitelně si odsloužili za svou "protinacistickou činnost" pár měsíců v táborech. Zatím "poctiví" dělníci pracovali ve zbrojařských závodech (např. Škoda, resp. Hermann Goering Werke, a.k.a. Leninovy závody, Kolben-Daněk atd. dvojité směny, soboty a neděle, za zvláštní příděly cigaret, tuku, vína, rumu a jiných tehdy nedostupných lahůdek, a to až do konce dubna 1945) a čeští rolníci plnili dodávky Říši za pomoci mládeže pod vedením ministra E. Moravce (Kuratorium pro výchovu české mládeže, školství a jiné odbory...) tito antifašističtí bojovníci (šmelináři) pak po revoluci využívali svého pobytu v koncentráku ke svému prospěchu, podle hesla "Já byl v koncentráku, kdo je víc".

61879

15.07.2005 21:50

Český svaz bojovníků za „svobodu“?

RE: Velice smutne

P. Peshmerga 69.?.?.?

Děkuji, pane Stworo, za uveřejnění mého příspěvku, i to je odvážný krok. (Já na ně pochopitelně se.., never mind). Ja kljanus (přísahám), jak by řekla Zoja Kosmoděmjanskaja, že se naučím opět číst mezi řádky. 28. června 2005 jsem poprvé platil 1.039 za litr benzínu (regular) a dnešní den považuji za další "průserový" den, kdy jsme ztratili..... , ale never mind.

61881

15.07.2005 22:16

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Sežrante leho, z Vás už ten zelenej mozek vybublává každým tělním otvorem!

P. Peshmerga 69.?.?.?

Ale rozhodně se té IV. světové války nezúčastníte. Budete už buď dávno pod drnem, zpopelněn, či rozsypán. Raději si začněte šetřit na důstojný pohřeb, abyste nebyl, pokud zanecháte po sobě jen smrad, na obtíž své vlastní rodině.

61886

17.07.2005 14:08

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Moc dobre podane - autor vi o cem mluvi

P. Peshmerga 69.?.?.?

Znám rozdíl mezi Koránem a Hadith, a pokud jde o ty "moudrosti", nebudu se s vámi hádat o slovíčko, zda to bylo pravděpodobně či jistě řečeno, schváleno apod. Než Muhammed (pbuhn) zemřel, jak jistě víte, měl kolem sebe již celou řadu tajemníků, zapisovačů všeho co udělal, pronesl, či schválil. Takovou blbost o doporučeném množství sexuálních styků bych si sám nedokázal vymyslet, i když mám dost velkou představivost, musel jsem to někde číst. Muhammed (pbuhn) nebyl zrovna vzdělaný člověk, a v řadě případů se projevil jako detailista, protože to bylo přesně to co v minulosti prožil jako velbloudář než se dobře oženil. Řada věcí byla zpočátku jen doporučením, pak různou interpretací islámských kleriků, vlivem těch různých sekt, máte ten dnešní výsledek (který není, podotýkám, zdaleka konečný), ty rozdíly mezi, třeba, Saudskou Arábií a Egyptem, apod.
Pokud jde o ten počet žen, kdybyste četl můj příspěvek, tam bylo jasně napsáno, "zvláštní dispenzace" od bratří souvěrců (jako Prorok (pbuhn), no pochopitelně že ne jako domovník).
Ono by dnes sedělo za pedofilii hodně lidí v minulosti, včetně Otce vlasti Karla IV. A možná, že bychom se měli podívat i na toho pana Šatánka (jak by řekli soudruzi v našem uličním výboru), když tak brání Opočenského a Kulínského.

62074

17.07.2005 19:28

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Moc dobre podane - autor vi o cem mluvi

P. Peshmerga 69.?.?.?

In the name of Allah most gracious , most merciful. Ale vždyť my si rozumíme, pane Šatánek, rozhodně toho o islámu víme více než průměrný člověk. Jen to Vaše jméno, pokud je to Vaše jméno, je trochu kuriozní. V arabštině totiž, jak jistě víte, šajtán znamená ďábel, takže kdybych k tomu Vašemu jménu přidal jen to -j- a českou koncovku -ek, tak by se z Vás stal malý ďábel čili ďáblík. Druhá možnost, která se naskýtá, je odebrat háček a bude z Vás satan. A od toho aby nás archanděl Gabriel (Džibríl v arabštině) ochránil. Ale on už teď toho nemá moc na práci, od té doby co "zvěstoval" jako tlumočník slovo boží Proroku Muhammedovi (may peace and blessing be upon him).

62097

17.07.2005 22:23

Český svaz bojovníků za „svobodu“?

RE: Velice smutne

P. Peshmerga 69.?.?.?

Zkuste ....Shirosan@atlas.cz (a.k.a.Shirosan-zavináč-atlas-tečka-cz).

62108

20.07.2005 04:09

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Moc dobre podane - autor vi o cem mluvi

P. Peshmerga 69.?.?.?

Potrefená husa zagágala, abych to napsal po vašem. Kedysi som sa divil, ako mohol Hitler ziskat takú širokú podporu slovenského obyvatelstva. A terazky to viem, poznal som tých dostojných pánov Tuka, Tiso, Karmazina, Andreja Hlinku, Šaňo Macha, Karola Sidora; vtedy som nebol majorom ale terazky hej.

62382

20.07.2005 20:48

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Paedr. Peshmerga

P. Peshmerga 69.?.?.?

Jako nasírací příspěvek to bylo docela fajn. Nastartoval jste, a o to tu šlo, hned na první nakopnutí jako správně naštelovaná motorka. ..."und wir werden doch siegen.... generál Čatloš, velitel slovenských jednotek, po útoku na Polsko v roce 1939. (dostal za to "Železný kříž" od vůdce", celkově byly tři ; což znamená, že jste jako Slováci odvedli celkem slušnou práci proti Polákům. Ty železné kříže se jen tak zadarmo nerozdávaly ). Die Fahne hoch die Reihen fest geschlossen, A.H. abteilungen (Andrej Hlinka oddíly ) marschiert mit ruhig festem Schritt. Die Strasse frei - bez Mojžíšů - den "schwarzen" Batallionen (Andrej Hlinka)..... u.s.w. Die Knechtschaft dauert nur mehr kurze Zeit. [mrknutí jedním okem]

62451

21.07.2005 22:44

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Paedr. Peshmerga

P. Peshmerga 69.?.?.?

Z Vašeho příspěvku je vidět, že jsem Vás řádně nasral, protože začínáte už příliš pěnit. V júli a auguste je i na Slovensku velká pálava, tak si raději vezměte studenou sprchu. Podobně jako Feldkurát Katz nařídil Švejkovi, aby toho nepříjemného pána, který vyžadoval zaplacení směnky, vyhodil, končím tuto debatu, neboť už jste trochu únavný. Pamatujte si, že Toth nem member.

62631

22.07.2005 15:07

Britské vystřízlivění

RE: Canadsti imamove muhamedanu odsuzuji nasili!!!!

P. Peshmerga 69.?.?.?

Pane Stwora, na tom posledním příspěvku od Petra Velikého nenalézám žádné projevy divoké rasové a náboženské nenávisti. To co prohlásil je, bohužel, pravda pravdoucí. Opožděně muslimští klerikové ve VB, USA a Kanadě vyhlašují ty různé fatwy, na které se fanatičtí stoupenci islámu stejně, s odpuštěním, vyserou (viz to neustálé vraždění Iráčanů přes veškeré ty fatwy iráckých kleriků). Pokud má pan Petr Veliký v genech svého prapředka cara Petra Velikého, pak bych se ani nedivil, že nemá rád islám. Teprve za Petra Velikého byla mať Rossija osvobozena od Tatarů a částečně i Turků. Jablko od stromu nikdy daleko nepadá. Mimochodem existuje seznam potencionálních koncentračních táborů na území USA, ale máme je i v Kanadě, kam v případě nutnosti budou, (podobně jako Japonci, Němci a Italové za 2. světové války), muslimové a jiné nežádoucí živly umístěni.

62723

22.07.2005 15:41

Britské vystřízlivění

RE: Canadsti imamove muhamedanu odsuzuji nasili!!!!

P. Peshmerga 69.?.?.?

BTW, pane Stwora, znám jeden gramofon, také již trochu nakřáplý, ale dobře naolejovaný, který v případě "útoku" na našince, začne okamžitě hrát pořád to samé,(a, věřte mi, pane Stwora, není to tango hrané orchestrem Gejzy Dusímsa "Keď ma opúšťá slovenský námorník"), je to to staré a neměnné "Holo, holo, holo, holo....". No, popravdě řečeno, jak by řekl pan Jiří Kraus (pořad ČT1 "Uvolněte se, prosím") nehrajte to, když to tak dobře vynáší. Tento příspěvek nenaplňuje skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa či přesvědčení podle paragrafu 198 (článek 1,2), paragrafu 198a (článek 1,2,3) trestního zákona České republiky ani trestný čin ohrožování života pod vlivem návykové látky, paragraf 187, 188, 188a trestního zákona České republiky a tudíž nebyl spáchán žádný trestný čin. Doufám, že oceníte jak jsem si vzal k srdci Vaši poznámku o "čtení a "psaní" mezi řádky", pokud se tedy rozhodnete v rámci politické korektnosti (you have to cover your ass, too, I understand) tento příspěvek uveřejnit. [mrknutí jedním okem]

62728

22.07.2005 16:20

Smutný, přesmutný svět fanatiků politické korektnosti

RE: Perlicka ze Svedska

P. Peshmerga 69.?.?.?

Ani bych se Finům nedivil, že nemají Švédy či Rusy moc v lásce. Když se podíváte na jejich "přátelské vztahy" se Švédskem, a fakt, že do dnešního dne je švédština druhým jazykem, co říci dál. V určitém období evropských dějin představovali totiž Švédové něco čemu se v angličtině říká "pain in the ass". Kradli a ničili všude kam přišli, spousta nakradených věcí z Prahy je dosud k vidění ve Stockholmu. Pokud jde o ničení a ekonomický úpadek Čech a Moravy, byli na stejné úrovni jako bratří husité, kteří kromě drancování a vraždění žádné hodnoty nevytvářeli. Za největší úspěch české šlechty považuji bitvu u Lipan a následnou fyzickou eliminaci husitů; po té bitvě už konečně české země dostaly pár desítek let relativního míru a hospodářského vzrůstu, který pokračoval až do příchodu Švédů.

62734

22.07.2005 16:37

Britské vystřízlivění

RE: Canadsti imamove muhamedanu odsuzuji nasili!!!!

P. Peshmerga 69.?.?.?

Ano, pane Šajtánek, připadá mi to úplně normální, je to v duchu hesla J. Bakera, bývalého US Secretary of State, který byl vždy zastáncem principu 5 Pé, totiž Proper preparation prevents poor performance, už i skautíci vždy říkají "Buď připraven".
V případě jaké nutnosti? v případě, že tyto atentáty budou pokračovat a všechny stopy povedou k muslimům. V takovém případě nutnosti.
Pokud jde o hrubé urážky, radím Vám, abyste byl velice opatrný, mohl bych se s Vámi jednou setkat a fyzicky pozměnit Váš obličej způsobem, který by se nelibil ani Vám ani Vaši ženě, tak jak se to dodnes dělá v Kurdistánu, a věřte mi, bolí to a špatně se to hojí.

62736

22.07.2005 20:44

Policie zastřelila muže – tak tohle je vážné

Okurková sezona srpen-august 2005

P. Peshmerga 69.?.?.?

Normálně by měla být, jak píšete, pane Stwora, okurková sezona, ale nějak nám to letos, díky našim muslimským bratřím, nevychází. A tak mi přišlo na mysl (kromě toho jak asi........Přemysl) proč asi? Protože ta nenávist vůči našemu demokratickému, (připustím že to není ideál ale ve srovnání s Talibanem je to přece jenom či bylo - musím psát mezi řádky - až doposud snesitelné), západnímu systému si prostě nebere dovolenou ani v červenci ani v srpnu jako ty největší americké TV stanice.
Bývaly doby, kdy londýnští strážníci nenosili zbraně, pouze Scotland Yard měl na to povolení. Ty doby jsou už ovšem dávno za námi, a tak se nedivte, že v současné době se začíná v Londýně střílet podobně jako v USA či Kanadě., nemluvě o Mexiku, tam se s tím policajti "neserou". Bum, bum, too bad too sad. Pokud jde o princip "shoot first, ask questions afterwards", nezapomínejte na to, že takový pohřeb policejního důstojníka ve VB, US či RCMP v Kanadě stojí ohromné peníze,(vždycky jich tam přijedou stovky, ačkoliv nevím proč), které se buď pak nedostanou na nákup vybavení nebo jsou hrazeny ze zvláštního státního rozpočtu. Pohřbení jednoho zastřeleného Pakistánce, (a pokud utíkal a na výzvu nezastavil, tak si to po právu zasloužil), vyjde relativně na pár babek. Muslimové neinvestují peníze do drahých rakví, pěkně je zabalí do bílého rubáše a šup s ním (preferably stejný den) do hrobečku, ani to nemusí být těch tradičních 6 feet under, např. v kamenité půdě v horách Afganistánu). Tiskové konference a omluvy policejní správy jsou hrazeny z běžného rozpočtu.
A to jsme IMHO jen na začátku nové éry, pokud tyto teroristické akce budou pokračovat, bude to horší a horší - a bohužel pro nás všechny. Mám ještě schované to vydání Times magazine z roku 1984, ve kterém se psalo o tom jak se G. Orwell mýlil ve svém románu 1984. Mýlil se, to je pravda, ale, bohužel, jen o pár let.

62764

03.08.2005 02:55

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Ja uz na tyhle blaboly ani nemam silu reagovat...

P. Peshmerga 69.?.?.?

Nemohu než jen souhlasit. Po stránce organizační byla celá ta záležitost od samého začátku až do samého konce úplný disaster jak na straně organizátorů tak i na straně policie. Pokud by je na tu louku pustili, došlo by maximálně k znečištění louky a okolních pozemků, a to se dá za pomoci peněz a dobrovolníků vždycky napravit. Od pořadatelů Techparty se mohla vybrat vratná záloha na úklid a od účastníků party před odjezdem buď příspěvek na úklid nebo dobrovolná účast na úklidu a jsem přesvědčen, že všichni by byli spokojeni. Policie měla stát někde v záloze a zasáhnout jen v případě, kdyby se technoparty vymkla organizátorům z rukou, hygienici měli kontrolovat počet a stav hygienických zařízení a zásob pitné vody, ale jinak je nechat na pokoji. Pro příští léta pak ve spolupráci s veřejnými orgány najít opuštěné vojenské základny (a těch je bez blízkých vesnic hodně)a umožnit těmto mladým lidem něco podobného organizovat. Vytvořilo by to atmosféru tolerantnosti, ale i tzv. "goodwill". Namísto toho se teď o tom bude do nekonečna diskutovat v parlamentu, v novinách, je to pochopitelně dokumentováno i v zahraničním tisku a TV, organizují se a budou se opět organizovat veřejné demonstrace, a to ve všech větších městech (na které už policie - po tomto posledním průseru - nebude reagovat, jen stát v pozadí). Navíc se vytvořila opět nepříjemná situace mezi prezidentem ČR a premiérem, policie je zase na úrovni let 1989 atd. Stálo to opravdu za to? Já věřím, ačkoliv s tím hlukem a bordelem v blízkosti svého obydlí nesouhlasím, že mladí lidé si budou pamatovat, kdo proti nim zasáhl a budou v budoucnosti volit někoho kdo takovéto zákroky nebude povolovat, i kdyby by to měla být ta, mnou osobně nenáviděná strana ODS. A jen doufám, že tuto akci bude ODS předvolebně i volebně "dojit" do vítězného konce. Bublan musí dobublat, není jiného řešení.

64233

Káva pro Zvědavce

88

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 143 čtenářů částkou 30 771 korun, což je 88 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Cca 120.000 migrantů zatím navezlo Turecko podél řeckých hranic, turecká TV propaguje Řecko jako bezpečný průchod do Evropy29.02.20 11:49 Řecko 0

Turecko nazvalo smrt jejich vojáků v Idlibu „útokem na NATO“28.02.20 18:13 Sýrie 0

A jak se připravuje na migranty Česká republika? Co, pane Hamáčku a Babiši?28.02.20 17:23 Česká republika 0

Polícia po spoločnom cvičení s vojakmi: V poslednom období dochádza k nárastu záchytov nelegálnych migrantov nielen na Slovensku, ale aj v susedných k28.02.20 16:56 Slovensko 0

Príslušníci tureckej armády zastavili prácu čerpacej stanice a zablokovali dodávky pitnej vody pre sýrsky región so 600-tisícovým obyvateľstvom28.02.20 16:34 Sýrie 1

Orbán: Očekáváme neustálé masívní útoky migrantů na jižní hranici Maďarska28.02.20 16:26 Maďarsko 0

NATO nás ochrání? Kdepak. Kvůli pohybujícím se proudům migrantům žádá NATO Rusko a Sýrii, aby zastavily ostřelování Idlibu28.02.20 16:10 Evropská unie 1

Ukrajinský podvod28.02.20 15:53 USA 0

Přeprava migrantů k řeckým hranicím je koordinová tureckou zpravodajskou službou MIT. Migranti jsou převáženi autobusy28.02.20 15:47 Turecko 0

Erdogan:72 hodin nebudeme bránit průchodu migrantů do Evropy - mohou se pohnout milióny lidí28.02.20 09:34 Turecko 9

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 1

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 2

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 5

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,59 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,02 Kč
Švýcarský frank
23,92 Kč
100 japonských jenů
21,36 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,52 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
36 620,87 Kč
1 unce stříbra
384,92 Kč
Bitcoin
202 319,10 Kč

Poslední aktualizace: 29.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 320 464