Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Petros

Nalezeno 34 příspěveků, 2 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.06.2004 18:34

Pro strach židovský

Pro strach židovský

Petros 193.?.?.?

to Magnus Blbobijec:

Citáty z bible jste použil dobře. Bojujete za Izrael - a používáte dobré argumenty - ty biblické (ty ostatní nejsou podle mého názoru úplně OK, ale o tom dále). Než - hluší neslyší a ti ostatní si myslí, že nejsou hluší. Inu, tak to na tom světě je. Ale chybí vám víra v Boha, přesněji Boží láska, tzv. "agapé" - a to dělá vaše příspěvky trochu nevěrohodnými - je to velká škoda. Kristus byl samozřejmě potomek Izraelův (či Davidův přes svou matku) a taktéž všichni apoštolové, včetně zrádce Jidáše - taková je ta naše lidská rozmanitost (docela dobrý výsledek - jen jeden syčák mezi 12, kdoví, jak by to dopadlo dnes, že). Ale Kristus věděl vše a tak to písma předpovídala. Od apoštolů se křesťanství rozšířilo postupně po celém světě - i o tom písmo mluví - "evangelium bude kázáno všem národům".

to Albert:

Dnes je jaksi módní židovstvo strkat do chazarského kabátu. Hnusný židák je ještě více prašivý, když se jeho původ posune kamsi dále do nitra Asie, že. Ale písmo, na které se odvoláváte, píše i o tom, že Bůh opět shromáždí potomky Izraele do jejich původní domoviny - a tam je zdroj víry sionistických křesťanů, které tak neuznáváte. Je to uvedeno v textech proroků, třeba Zachariáše, ale i jinde. Myslíte, že ti dnešní "shromáždění" jsou podvodníci?

A k oběma:

Doporučuji pečlivě přečíst texty v Tóře (5. Mojžíšova, myslím 28), popisující požehnání a zlořečení potomkům Izraele. Tam lze nalézt dost odpovědí na otázky, kterým se věnuje toto fórum.

Petros

29858

23.02.2005 10:34

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Petros 194.?.?.?

Emma z Brna zase perlí[smích]... Kdyz uz jsi takovy fuser do psychologie (vykricniky na konci vet atd.): Pouzivani sprostych slov v pisnicce vubec nic nevyresi - pouze pomuze tem, kteri si to poslechnou (a budou si to posleze hrdinne pobrukovat), aby se na chvili odreagovali a pote vesele na vsechno zapomneli a s vybornym pocitem sli do nejblizsiho kina na nejaky dalsi priblbly vyplod z Holeho vudu. Jedinou ucinnou zbrani je skutecne pouze to, co tu uz kdosi napsal, totiz prestat sledovat vyplody te jejich stupidni oblbujici kultury, jelikoz jedine tak jim vyschne prisun penez, kterazto kvalita je jedine zajima.

Petros

44084

24.02.2005 12:15

Kdo vládne

Kdo vládne

Petros 194.?.?.?

Zdravím kolegu "N" z "naseho" serveru, tak konecne uz zas nekam pisete. Je to fajn. (Doufam, ze jsem vas dobre identifikoval. - [smích])

Petros

44141

01.03.2005 14:22

Kterak židé zkrášlují Prahu

Kterak židé zkrášlují Prahu

Petros 194.?.?.?

Tak vidis, Nillberte, a jses tady za saska. Priste pis radeji neco k veci (napriklad tvoje materialy o B. Goldsteinovi ci J. Amirovi jsou docela zajimave, ukazuji tyto postavy z jineho, nez "oficialniho" pohledu) a nevytahuj si tady priblble triko.

Petros

44495

07.03.2005 10:46

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Petros 194.?.?.?

Pochvalen Pan Jezis Kristus, drahy,

to s těma "užitečnejma idiotama" řekl Lenin a ne Stalin
[velký smích]
.....na myšlení toho kdo cituje a neví koho neni těžké působit dojmem intelektuální převahy
[velký smích]
....tím méně na různé Nillberty a jinou havět
[chechtot]

HEZKÝ DEN [smích]

Petros

45116

08.03.2005 11:47

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Petros 194.?.?.?

Shalom (pokoj ti tedy zrejme opravdu chybi) Nillberte,

tvoje reakce zde jsou dost trapne. Podobne to plati i o verohodnosti tvych kydu na tvych strankach o hrdinnem dedeckovi, o tvem letadelku apod. Vnimam te jako cloveka, ktery se zhledl v zidovskem supremacismu a myslel si, ze se mezi ne vetre. Mozna jsi tyto these ziskal pri setkanich se sionistickymi krestany.

Rekl bych, ze inteligenty tveho typu vyrazuje rabin jiz pri svem prvnim odmitnuti stat se clenem ZO. Obcas mi pripominas pana, ktery ale psal nesrovnatelne zajimavejsi texty a podepisoval se nickem Magnus Maximus - jsi to ty, nebo kdo z vas od koho opisuje?

Petros

45229

14.03.2005 10:00

Zaslíbené 11. září

RE: Zaslíbené 11. září

Petros 194.?.?.?

Dusane,

pokud sahaji moje omezene znalosti historie, tak ze zapaleni Rima cisar Nero ucelove obvinil krestany, kteri potom zazili jedno z nejhorsich pronasledovani a nikoli zidy (neprisuzujte tedy zidum zasluhy, ktere nemaji, ano?). Naopak o Nerove manzelce se obcas da docist, ze mela blizko k judaismu.

Petros

45922

25.03.2005 10:27

Jak jsem šlápl do ...

RE: Jak jsem šlápl do ...

Petros 194.?.?.?

Soukrome vysoke skoly samozrejme u nas existuji (obvykle to ma statut s.r.o.) a skolne se pohybuje kolem 25 000 za semestr. Ale vetsinou jsou zamereny na ekonomicke obory.

Petros

47038

25.03.2005 10:50

Jak jsem šlápl do ...

Jak jsem šlápl do ...

Petros 194.?.?.?

Sorry, predchozi prispevek mel pokracovat:

Co se tyka ostatnich, mene "lukrativnich" oblasti, tak tam by zajem studentu byl, ale jejich financni potencial neni takovy, aby se to nekomu, kdo by chtel v teto oblasti podnikat, vyplatilo, presneji, tech, kteri by to bayli schopni platit, neni tolik. To plati zejmena pro "socialne zamerene obory". Zrejme by opravdu mohla pomoci nejaka nadace.

Petros.

47040

04.04.2005 14:04

Nastupují komunisté v Čechách k moci?

RE: Nastupují komunisté v Čechách k moci?

Petros 194.?.?.?

Pane Sidonius,

v Cechach se traduje jeden takovy vtip:

Koho budes volit?
Komunisty.
No, to je jasný, ale kterou stranu?

Tak to k tem volbam, abyste nepodlehal nejakemu zbytecnemu pesimismu.

Petros

47922

13.05.2005 14:40

Václav Havel

Václav Havel

Petros 194.?.?.?

Nedávno nkdo uverejnil na prop. sk krasny dobovy text od zminovaneho pana prezidenta. Myslim, ze to nepotrebuje komentar:

Exprezident VÁCLAV HAVEL V PŘELOMOVÉM ROCE 1989

Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte. Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, ze chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků.


Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím.


Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období, ale pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce.

(pokracovani)

52487

13.05.2005 14:45

Václav Havel

Václav Havel

Petros 194.?.?.?

pokracovani:

"V budoucnu se podle mého mínění musí prezidentský úřad vymezit. Prezident nemůže mít tak velké pravomoci, jaké má dnes. Pro mě není rozhodující, s jakým slovem jsou sociální jistoty spojovány, ale to, jaké jsou. Já si představuji, že by měly být daleko větší, než jaké poskytovalo to, co mnozí nazývají socialismem. Možná se ptáte, o jaké republice sním. Odpovím vám: O republice lidské, která slouží člověku, a proto má naději, že i člověk poslouží jí. Za svůj třetí úkol považuji podporu všeho, co povede k lepšímu postavení dětí, starých lidí, žen, nemocných, těžce pracujících, příslušníků národních menšin a vůbec všech občanů, kteří jsou na tom z jakýchkoliv důvodů hůře než ostatní. Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí byt výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují.

(pokracovani)

52489

13.05.2005 14:46

Václav Havel

Václav Havel

Petros 194.?.?.?

pokracovani

Připravujeme koncept důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální stresy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají. Svádět všechno na předchozí vládce nemůžeme jen proto, že by to neodpovídalo pravdě, ale i proto, že by to mohlo oslabit naší povinnost samostatně, svobodně, rozumně a rychle jednat. Všichni chceme republiku, která bude starostlivě pečovat o to, aby zmizely všechny ponižující přehrady mezi různými společenskými vrstvami, republiku, v níž se nebudeme dělit na otroky a pány. Toužím po takové republice víc než kdo jiný. Náš stát by už nikdy neměl být přivázkem či chudým příbuzným kohokoliv jiného. Musíme sice od jiných mnoho brát a mnohému se učit, ale musíme to po dlouhé době dělat zase jako jejich rovnoprávní partneři, kteří mají také co nabídnout.

(pokracovani)

52490

13.05.2005 14:46

Václav Havel

Václav Havel

Petros 194.?.?.?

pokracovani:

Jsou lidé, kteří kalí vodu a panikáří, že se bude zdražovat. Dávejte si na ně pozor! Ptáte se s údivem, jestli bude inflace, jestli bude zdražování? Mnohokrát a jasně tato vláda řekla ve svém programovém prohlášení, včetně dalších dokumentů a ministři na svých tiskových konferencích, že jejich úsilím je, aby přechod od neekonomiky k ekonomice byl pokojný, bez sociálních aspektů, bez návaznosti nezaměstnanosti, bez jakýchkoliv sociálních krizi nebo podobné. Jestli se sem tam pohne cena cigaret nebo něčeho, to v téhle chvíli nevím, zatím je snaha, aby se nehýbalo nic, alespoň v nejbližších měsících. Žádné gigantické zdražování nebo dokonce nezaměstnanost, jak to panikáři systematicky šíří, nic takového nepřipravujeme. Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme.


Podle mého mínění nesmí náš stát šetřit na investicích do školství a kultury. Také náš mnohokrát deklarovaný úmysl provést reformu tak, aby nevedla k velkým otřesům, velké inflaci, nebo dokonce ke ztrátě základních sociálních jistot, musí naší ekonomové přijmout prostě jako úkol, který jim byl zadán. Zde neplatí žádné NEJDE TO.

Petros

52491

16.05.2005 12:22

Václav Havel

RE: Václav Havel

Petros 194.?.?.?

Ahoj Emmo,

nejde preci vubec o to, ktery server to zverejnil. Jde o to, ze tento text skutecne ten dotycny pan prednesl - nabizel nam tehdy jakysi Dubcekovsky ci jaky "socialismus s lidskou tvari". Ja osobne si to pamatuji, patril jsem tehdy k jeho fandum a hltal kazde jeho slovo (inu, hrichy mladi, ze...) a ten diskuter na propu mi pouze usnadnil praci, kdyby to tam nedal on, musel bych to do klavesnice tukat sam.

Petros

52754

18.05.2005 17:17

Václav Havel

RE: Václav Havel

Petros 194.?.?.?

Povondra ze Zizkova. Prosím, neplette to.

Petros

53014

19.05.2005 10:55

Václav Havel

RE: Václav Havel

Petros 194.?.?.?

Novák je znamej vejtaha, moc bych mu neveril. Ale nedavno me opravdu prekvapil. Chlubil se mi, ze si koupil novy sportak, ktery si pry jeste nechal poradne vytunit. Licil to velmi barvite, takze jsem to bral jenom jako jeho obvykle kydy a nevenoval tomu pozornost. No, a pak jsem k nim zasel na kus reci, kdyz jsem zrovna nemel na chalupe do ceho pichnout, a opravdu - drandil si to po dvorku ve svem slapacim auticku az slepice nestacili uskakovat. Jedne dokonce prejel kuri oko.

Petros

53063

23.05.2005 10:46

Rozklad policie?

RE: Rozklad policie?

Petros 194.?.?.?

Pro Pana Vladu:

Naprosty souhlas s vasimi postrehy, jsem moc rad, ze tu nekdo konecne napsal neco z praxe. Zazil jsem nekolik podobnych akci s touto tragikomickou organizaci (pro bezneho obcana tragickou, pro mafiany komickou), a to jak za komunismu, tak za kapitalismu: vzdy to bylo presne ve stylu vasich vlastnich zkusenosti. Proste, kdo umi hovno a nechce se moc namahat, tak hura k poldum. Teple mistecko zarucene a kdyz nahodou nekde je nejaky problem, tak proste prejdu na druhy chodnik a nic nevidim. Hlavne, aby uz byl konec pracovni doby a v patek vecer hura na chatu.

Petros

53368

23.05.2005 11:19

Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

Petros 194.?.?.?

Poznamka k Magnovi Maximovi (pro nezasvecene):

1) Vitam te MM, to to trvalo, nez ses tu zapojil!

2) Tento pan diskutoval kdysi na serveru IVTT.net pana Bakalare - a nektere jeho prispevky byly velmi zajimave - doporucuji tam nahlednout do stare diskuse. Rad provokuje, ale tim se nesmite nechat odradit.

3) S jeho nazorem na Googla souhlasim (jen bych opravil malou nepresnost - G. pise po Slovensky, ne Cesky) - skoda, ze uz tu dlouho nic nenapsal.

Petros

53369

24.05.2005 09:58

Rozklad policie?

RE: Rozklad policie?

Petros 194.?.?.?

Mrzi mne, ze vas muj prispevek nastval, ale bohuzel moje zkusenosti s policii opravdu nestoji za moc. Byl bych moc rad, kdybych si mohl jejich prace vazit (a tak by to spravne melo byt), vnimam ji jako principialne potrebnou a dulezitou, ale bohuzel, osobni zkusenost je osobni zkusenost. Obecne si myslim, ze bezne obcany nejvic trapi tzv. lehka kriminalita typu vloupani do auta apod. - a to je presne to, co policie skoro nikdy nevyresi (a odtud i to znechuceni rady lidi). A proti jejich prijmum vubec nic nemam, ani jim nezavidim. Pokud by penize byly tim, co by jejich praci pomohlo, tak at klidne berou treba 10x tolik, co ted.

S vojaky se bezny clovek tolik nesetkava, proto jsou mene "popularni", nez policie, to je celkem logicke.

Petros

53434

09.06.2005 15:21

Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

RE: Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

Petros 194.?.?.?

Pro pana "Kema":

omlouvam se, ze otravuji, ale dovolil bych si drobnou opravu: ta reka, kterou jste mel na mysli, se asi jmenuje Jang-c'-ťiang.

Petros

55414

09.06.2005 15:27

Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

RE: Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

Petros 194.?.?.?

Tak tak, pane,

rovnez jeho manzelka Winnie, ci jak se jmenovala, byla vzorem "cestne bojovnice za svobodu" - he!he!he!... (aby sam pusobil politicky korektne, tak se s ni musel rozvest).

Petros

55417

20.06.2005 10:12

Komentář ke kauze bankovních poplatků

Komentář ke kauze bankovních poplatků

Petros 194.?.?.?

Mozna by bylo zajimave napsat fundovane neco o tom, jak funguji tzv. islamske banky. Podle mych informaci, zajiste omezenych, nebot tam zatim nemam ucet, funguji tak, ze nepozaduji zlodejske uroky za pujcky, ale ani nedavaji uroky za vklady, na svuj provoz si vydelavaji vlastnim podnikanim, nikoli sprostym lichvarenim.

Treba bychom po takovem rozboru pochopili, proc jsou ti muslimove tak "nepopularni".

Petros

57278

21.06.2005 11:41

Spiderman Krejčíř na útěku

Spiderman Krejčíř na útěku

Petros 194.?.?.?

Jo, ta policie... Kdysi jsem tu na tohle téma napsal dost nelichotivý příspěvek a kdosi se tu do mně za to pustil. Moc jsem do toho pak nevrtal, ale po těchto událostech si nemohu odpustit popsat jeden velmi ilustrativní příklad fungování člena této instituce, při kterém jsem naštěstí figuroval pouze jako divák:

Šel jsem od Masaryčky na tramvaj a dost jsem spěchal. Najednou vidím ženu, která se se zoufalým výrazem v očích hnala k poldovi, který stál na chodníku. Polda byl sám (obvykle chodí v páru); zřejmě se jednalo o toho, který umí číst (to vysvitne z dalšího textu), ten co uměl psát si zřejmě zrovna musel odskočit někam na záchod, či co. Tak tam tak postával a ta paní se k němu vrhla a něco mu vykládala a gesty mu naznačovala, že by měl jít honem s ní někam tam, odkud se právě přihnala (někdo jí okradl, oznamovala právě vykonaný trestný čin, nevím...).

pokrac.

57509

21.06.2005 11:41

Spiderman Krejčíř na útěku

Spiderman Krejčíř na útěku

Petros 194.?.?.?

pokrac.:

Bohužel jsem nezaslechl, co mu říkala, neboť jsem byl ještě dost daleko od nich. Polda nasadil výraz vyjadřující něco mezi zděšením (s čím mě to obtěžuje?!) a tupostí a strnule na ní koukal. Pak se náhle rozzářil a spustil: „A vy jste kdo? Ukažte mi váš občanský průkaz!“ – To už jsem zaslechl, neboť v tu chvíli jsem k nim došel. Paní ztuhly rysy do grimasy vyjadřující naprostý údiv (co to po mně chce, vždyť já potřebuji od něj honem pomoc!) a pak se objevilo zoufalství: „Ale..“ zablekotala. „No váš občanský průkaz!“ zopakoval polda a na tónu hlasu bylo vidět, že již nalezl vnitřní jistotu. Paní se začla nervózně přehrabovat ve své kabelce a zoufalý výraz v jejím obličeji při tom nabýval na intenzitě. Po chvíli dotyčný doklad našla a podala mu ho. On ho uchopil a začal ho podrobně studovat. Víc nevím, protože mi přijela tramvaj, já do ní nastoupil a odjel.

Tak takhle nějak ti dobří hoši fungují.

Petros

57510

25.07.2005 11:58

Policie zastřelila muže – tak tohle je vážné

RE: Dotaz

Petros 194.?.?.?

Zdravim pritele z IVTT:

Ahoj wigu, vis, ono je to vsechno trochu jinak. Po nas vubec nikdo nejde, my jsme naopak tzv. disidenti a tedy "lide vhodni ke spolupraci" na "tom, co kdosi kdesi urcil, aby ted zrovna nastalo". V posledni dobe mam pocit, ze to dopadne tak, ze treba PB bude ministr vzdelani a kultury, Nezid predseda vlady, Emma bude ministrine treba pres "volne vztahy" /tj. homo, lesba, juchajici levice atd/, ja pres cirkve a rozmnozovani, IVAn pres "propagandu", jisty Nilbert Nullingsworth pres "zidovskou otazku" a ty treba pres "moderni zavadeni informaci". Svet je hrozna saskarna, musime ho tak vnimat a nebrat ho moc vazne. Lepsi je si psat vtipy, tam se clovek aspon pobavi. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Petros

63019

01.08.2005 18:48

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

Vladimíre, Vladimíre, co nám to vyvádíte...

Petros 194.?.?.?

Vladimíre, i já se musím připojit k hlasům těch, které jste určitým způsobem svým postojem v této vci zklamal. Postavil jste se do pozice „ochránců něčeho“ – zde tzv. „přírody“ (také kompenzujete vlastní komplexy, jak tu kdosi kdysi psal o podobných týpcích?) – i lidé jsou „příroda“, to jste ještě nepochopil? Kdysi jsem si znepřátelil jednu velice inteligentní paní, která blafala cosi o tom, že je správné, že se zakazuje vstup do jistých oblastí, když zrají borůvky – já říkal cosi o tom, že borůvky jsou dobré k jídlu a jde jen o to, aby byly sbírány šetrně, tedy ne např. pomocí hřebenů a ona mlela něco o tom, že když tam shnijí, tak je to lepší, protože se stanou přirozenou součástí ekosystému...bla, bla, bla.... A teď vy s něčím podobným. Pozemek byl zřejmě stejně určený k devastaci, atd – už to tu psalo hodně lidí, nemá cenu to opakovat.

Zásah policie – zapadá do schématu, přesně tak ty hochy znám, jako obvykle tvrdě na slabého nepřítele. To takový Krejčíř, to je jiné kafe, že. Tam raději stáhnem ocásky a budem dělat hlupáčky.

A postoj politiků – vynikající, přímo „straníčka jůmora“, a to platí o všech – jeden sbírá politické body u staromilců a tzv. měšťáků (Paroubek) a druhý u multikulturní mládeže (Langer). – Mimochodem, vnímáte tu fantastickou ironii – tzv. pravice se podbízí „techno mládeži“ a levice „měšťákům“?

Petros

63930

08.08.2005 13:02

Bijí děti

RE: zap 65

Petros 194.?.?.?

Pane Meloun, vy jste dneska absolutni jednicka! Jeste ted mi tecou slzy smichu a utiram svuj monitor, protoze jsem se pred ctenim vaseho prispevku neprozretelne napil. Piste co nejvic dalsich prispevku!

Petros

65218

08.08.2005 15:04

Bijí děti

Vladimir a BL

Petros 194.?.?.?

Vladimire, vazil bych si vas podstatne vice, kdybyste dokazal vyplodit aspon neco takoveho, jako pan Milan Valach v textu CzechTek - odpad kapitalismu na BL (kdyz uz jste ten odpurce odpornych zdredovanych hnupu, kteri rusi svym duc-ducanim, chlastanim a fetovanim slusne lidi a kompenzuji si tim svou zakomplexovanost ze sveho "Pana Vedouciho") - mimochodem, ten clanek je docela chytry, prectete si to!. A nechte uz konecne tu prirodu na pokoji - verte mi, ze "priroda" neni nic, co by se idealisticky zamerenym lidem libilo, je to tvrdy boj o zivot a spousta "zbytecneho" utrpeni mezi vsim, co je jeji soucasti - zkuste si to nekdy odpozorovat, az budete zas chodit nekde venku, vzdalen od sveho PC...)

Petros

65225

05.09.2005 17:22

Město v obležení

RE: Reakce na tvůj příspěvek

Petros 194.?.?.?

Ahoj příteli,

jsem rád, že zas píšeš. Jo, máš pravdu, ale ty debilní stupída, který tomu dobytku dělají "zákazníky", jsou, bohužel, většinou "bílý huby", jako my dva. A to je to, co mně osobně hrozně sere.

Petros

69344

05.09.2005 17:30

Město v obležení

RE: Emma

Petros 194.?.?.?

(Příspěvek zrušen. Urážíte diskutující.)

69345

05.09.2005 17:52

Katrina

RE: Ze by kopirovali izraelske zidy ?

Petros 194.?.?.?

Vážený Vladimíre, nenavážejte se nám tady pořád do Zebuluna, ano? My ho máme rádi, rádi čteme jeho příspěvky a snažíme se mu rozumět. Snažte se i vy a nebo si tady z toho udělejte pobočku JDL aĺa Nilbert N. On ten Nil je taky takový disident, radikálně židovský, no, něco jako Petr Uhl v Chartě, že, no...(ťap, ťap, ťap...)

Petros

69347

05.09.2005 18:43

Město v obležení

RE: Emma

Petros 194.?.?.?

Děkuji vám Vláďo, už jste mně konečně přesvědčil, kam vás mám zařadit. Žijte blaze a pěkně si "makejte" - to znamená užívejte svoje koníčky na úkor vaší manželky (kdybych vám vyjmenoval ty svoje, tak byste se posral z toho, jak jsou drahé - známky, mince, dosti slušné arboretum, obora /ti vaši jeleni, srnci - cha, cha, cha!) zámek, několik statků po Čechách apod... Měl jsem kdysi jednu takovou kamarádku z Moravy, která živila podobného neschopu, který sbíral " starožitné truhly"...Tak mnoho zdaru a jejích peněz... A ať vaše "truhly" pěkně přibývají...

Petros

69349

05.09.2005 18:46

Město v obležení

RE: Emma

Petros 194.?.?.?

Ještě jeden:

Nemůžu si to odpustit, ale ti "předci" byli moji předci, ty chvástavej rádoby židobijče.

Petros

69350

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 148 čtenářů částkou 25 993 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 5

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 7

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Měnové kurzy

USD
24,37 Kč
Euro
26,97 Kč
Libra
30,03 Kč
Kanadský dolar
17,70 Kč
Australský dolar
16,24 Kč
Švýcarský frank
25,27 Kč
100 japonských jenů
22,63 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,72 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
34,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 003,05 Kč
1 unce stříbra
425,74 Kč
Bitcoin
231 288,46 Kč

Poslední aktualizace: 28.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 296 919