Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Petr Šebesta

Nalezeno 18 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.06.2004 12:46

Co všechno si necháme líbit?

RE: Co všechno si necháme líbit?

Petr Šebesta 213.?.?.?

Pokud vím, tak ředitel ND mu to povolení dal, ale na poslední chvíli se to nějak zarazilo.

30133

07.07.2004 10:19

Paradox

Paradox

Petr Šebesta 213.?.?.?

vlastičko, jde pouze o můj názor, který jsem si utvořil na základě přečteného, poznaného, zažitého a promyšleného. Máte pravdu, makléř nejsem, úspěšně podnikám na vlastní pěst a nebudete tomu věřit, ale používám deo i EDT a sprchu navštěvuji minimálně 2x denně, o přítomnosti bidetu v mé domácnosti nemluvě. [mrknutí jedním okem]
Dále si myslím, že každý schopný, poctivý, cílevědomý, pracovitý člověk se i zde slušně uživí. Lemplové, hlupáci, netahavci a podvodníčci můžou tak akorát kecat po hospodách a dávat svou neschopnost za vinu všem okolo, počínaje státem a tím hajzlíkem kapitalistou u kterého pracují konče.
Proto uznávám i schopné, inteligentní, pracovité ženy na vedoucích pozicích, kde pomocí své empatie, ženskosti, citu, ale i tvrdosti dokáží vytvořit správné motivační prostředí. Spolupracuji s ředitelkou nadnárodního holdingu, před kterou hluboce smekám a to je mladší než já. Bohužel se však také často potkávám s opačným pólem žen, žen neschopných, zlých, kariéristek, které jsou schopny daleko větších podlostí, než neschopný chlap na vedoucí pozici ( viz, zdejší článek Zmrdi ).
Nemyslím si, že žiji v nějakém vakuu a stojím si za tím, že schopný člověk uživí sebe i rodinu a postará se o bydlení. Problémem zůstává, proč tito schopní se svými úspěšnými partnerkami zůstavají bezdětní...

30541

15.07.2004 15:51

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

RE: Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prah

Petr Šebesta 213.?.?.?

Nekřesťanské znamená následující : Křesťan by se měl řídit jakýmsi kodexem mravnosti, který mu byl dán Desaterem a Biblí. Zde stojí přikázání - Nepokradeš !!! Toto přikázání je na sedném místě - sedmička je od té doby, kdy Mojžíš tvořil Desatero přeškrtnutá z toho důvodu, že když přísedící Židé slyšeli toto přikázání, začali ječet : Škrtní to !!!!.... a Mojžíš v prvním popudu toto přikázání přeškrtl. Nakonec se ale s Židy dohodl, že Nepokradeš bude platit pouze mezi nimi a ve vztahu ke zvířatům Gojimům je neplatné.
Rčení Nekřesťnské peníze, cena... má význam zlodějské peníze, cena a já osobně si myslím, že má naznačit, že někdo něco vyrobil za cenu dejme tomu 10,- Kč a zatímco křesťan by to prodal za cenu řekněnme do 30,- Kč, nekřesťan - Žid to střelí minimálně za 60,- Kč, ale spíše za 600,-Kč, nebo spíše za 599,- Kč.
Takže rozhodně nemáme na mysli Muslimy, ale jiný národ, nesemitský - Chazary

30961

16.07.2004 12:03

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

RE: Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prah

Petr Šebesta 213.?.?.?

Ano pane Včeličko, máte pravdu, poněkud jsem se nechal unést a zapomněl jsem na fakt, že Židé se v primární sféře zásadně nevyskytují, takže to, že by Žid něco vyrobil, vypěstoval ... to, je pouhá iluze. Samozřejmě můžete začít blábolit o israelském zboží made by Mordechai, ale zatím jsem se s ním nesetkal.
Tu úvahu tedy musím přizpůsobit tomuto faktu. Řekněme tedy, že když nežidovský překupník něco koupí za 10 Kč, v nežidovském maloobchodě se to prodá za 30 Kč.
Bohužel tato cesta je již takměř nemožná. Zářným příkladem takového běžného obchodu je nákup čínského a tureckého zboží jedním z bratrů "Kenvelových" za 10 kč a v Praze si ten kus koupíme u druhého bratra za 599,- Kč. Tato čísla jsem si nevycucal z prstu.
Ale Vy moc dobře víte, o čem mluvím. Pokud děláte alespoň trošku do byznysu, musíte vědět, kdo sedí jako žába na prameni na výrobcích čehokoli a přes čí prsty zboží a služby přitékají.
Ostatně, všichni přece tvrdí, jací jsou Židé výborní obchodníci a co jiného je výborný obchod, než co nejlevněji nakoupit a co nejdráže prodat, v obojím je zapotřebí tvrdost, neústupnost, nátlak a prohnanost - tedy vlastnosti, jimiž B-h své Vyvolené obdařil na úkor jiných vlastností daných Nežidům.
Ale nebojte, dočkáte se samostatného článku. Brzy

31009

19.07.2004 11:52

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

RE: Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prah

Petr Šebesta 213.?.?.?

Pane Google, já smekám !!!!!!
Bravo, bravo, bravo !!!!
Jsem rád, že je více lidí s jasným názorem a strategií a hluboce věřím, že nás bude jenom přibývat.

31098

19.07.2004 18:04

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

RE: Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prah

Petr Šebesta 213.?.?.?

Velikáni, jako byl Einstein. Mudrlante, víte, že onen jeho slavný vzorec byl publikován již před ním a prokazatelně v místě, ke kterému měl Einsten přístup ?? Myslím, že ho vymyslel jakýsi mladý Ital, to na okraj.
Další oblíbený velikán byl třeba Freud a jeho skvělý výklad snů, který udělá úchyla úplně z každého a jehož teorie jsou již dávno překonány a vyvráceny. Jsou dobré tak právě pro Židy, ale ne pro nás ostatní.
Nebo snad Kafka s jeho depresemi ??
Nebo snad Teller s jeho vodíkovou pumou ??
Jděte mi k šípku !!!
Jako Židy uznávám pouze self hated Jews ( seznam k dostání na netu ) typu Woody Allen, který moc dobře zná své Pappenheimské a dovede se do nich trefovat a ukázat je v plném světle ve své věčné rozháranosti, problémy se zažíváním, úchylkami, nenávistí ...
Nebo třeba Heller a jeho As good as Gold - to je prostě realita židovského života - to si přečtěte a pak si můžete honit triko.
Takový Rudolf Diesel, Henry Ford, Wagner, když tvořili svá díla, která je přežila se určitě nezaobírali svým vztahem k matce, či žárlením na fotra....

31109

24.02.2005 15:38

Kdo vládne

RE: Kdo vládne

Petr Šebesta 213.?.?.?

Abeli, vedle. To prasáctví průmyslové výroby masa jsem položil na druhou misku vah proti židovskému ovládání. Jak známo v zemědělství se židé nevyskytují.
Nelíbí se nám to, co my sami děláme jiným, to byla ta myšlenka.

No a že neumím zacházet s židovskými slovíčky ? Račte prominout Blahorodí, Vaši lekci zapisuji za pravé ucho.

44157

24.02.2005 17:03

Kdo vládne

RE: Kdo vládne

Petr Šebesta 213.?.?.?

Asijské století?
Čínké století ?
Poslední století ?
Atomové století ?
Století návratu do 18-tého století?

44166

25.02.2005 09:39

Kdo vládne

RE: Kdo vládne

Petr Šebesta 213.?.?.?

Pane Petge, Vaši myšlenku potvrzuje úvaha agenta Smithe z Matrixu, kde Lidstvo přirovnává ke zhoubným bakteriím, nákaze, která dělá všechno proto, aby poškodila a posléze zahubila svého nositele a živitele. Něco na tom bude.
Ale také jsem četl na jednom nekorektním serveru úvahu oficiálního životopisce rodiny Rotschildů ( ano, je to žid ), kde uvádí, že jsme si de facto nechali vnutit víru - Křesťanství, kterou vymysleli židé, kde hlavními postavami jsou židé atd. Což není zas až to nejpodstatnější, ale zajímavá je druhá část myšlenky - do té doby jsme sice asi byli divocí pohané, kteří ovšem žili v souladu s přírodou, kterou brali za svou matku, živitelku a uctívali jsme své přírodní bohy a nadpřirozené síly a žili v podstatě šťastně, i když nevědomě a neuvědoměle a určitě z mnoha pohledů barbarsky.
Zajímalo by mě, jestli život tehdejšího barbara byl o tolik chudší, nebezpečnější a složitější ( a zřejmě i kratší, i když na druhou stranu, co je rok otroka proti měsíci svobody ), než život dnešního průměrného člověka s pracovní dobou, daněmi, TV, ....

44221

25.02.2005 09:51

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Petr Šebesta 213.?.?.?

No a pane Leho, vy si jako představujete, že ve stalinistických lágrech šéfoval Stalin osobně? Nebo že tam ty ruské chudáky posílal a odvážel ve svém autě ?
Prdlajs, měla to na starosti KGB a další represivní složky USSR a tam byli žídků jako hub po dešti. A to, že šel Stalin obřezaným na ruku, to je historicky doloženo - tresty za antisemitismus a pod. Zase vedle, máte ještě 2 pokusy.

44223

25.02.2005 09:56

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Petr Šebesta 213.?.?.?

Lého, samozřejmě, každý, kdo operuje doloženými fakty, logickými argumenty a známými pravdami, které se neslučují s blbostmi vštěpovanými na běžícím pásu filmové tvorby a lá cholokaust & Hitler - patologický skrytý submisivní homosexuální položid a pod. - je okamžitě nácek a zasloužil by si pracovat v kibucu na farmě, že ?

44224

28.02.2005 09:22

Kterak židé zkrášlují Prahu

RE: Kterak židé zkrášlují Prahu

Petr Šebesta 213.?.?.?

Modráčku, zapomněl jste na jména, která pocházejí ze zvířecí říše. Ano, Jelínek, Vokoun, ale i Parma, Cejnar, Daněk, Srnec ( zvláštní je, že ne Šváb, Krysa, Klíště, .. ) dále zde máme ona honosně znějící jména, Dubský, Zelený, ... jeden kamarád se hlásil na pozici do call centra do židoviny jménem AAA AUTO. Telefonisté, otravující lidi si měli zvolit krycí příjmení. Bylo jim poraděno, aby si vybrali právě ze zvířecí říše s odůvodněním, že tato příjmení jsou pro byznys nejlepší, lehko zapamatovatelná - a jsme doma. Mimochodem ten kluk si vybral příjmení Ryba [chechtot]

44412

28.02.2005 10:45

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Petr Šebesta 213.?.?.?

Lého, člověk může studovat historii WW2 třeba 10 let 8 hodin denně a vystačí mu na to jen obřezaní autoři. Nemůžu Vám mít za zlé, že nestudujete Irvinga, stejně, jako já si pravděpodobně od Vás nenechám doporučit většinu Vašich pramenů.

44416

01.03.2005 09:06

Kterak židé zkrášlují Prahu

RE: Kterak židé zkrášlují Prahu

Petr Šebesta 213.?.?.?

Tak to je fakt dlouho, co jste ho viděl. Protože mezitím měl ještě Maranello ( Ferrari ) a SL 55 AMG. Nillberte, na jaře se můžeme všichni potkat na okruhu v Mostě, nebojte, nebudete tam s Lambem jediný. Účast přislíbil i Herbeck ( váš souvěrec ) se Zondou a když se uvolní i Robík P. s Ferrari Enzo ( parkuje v garáži v Opletalce - stejně, jako já ), tak to bude stát za to. Těším se na Vás.

44474

01.03.2005 09:42

Kterak židé zkrášlují Prahu

RE: Kterak židé zkrášlují Prahu

Petr Šebesta 213.?.?.?

Mno a k tomu Bugatti. Máte zajisté na mysli tu modrou mrchu, že ? Původně patřila panu Voňavkovi, kterého však tuším někdo odkrágloval. Naposledy jsem v ní viděl kasínového krále Simka, což by odpovídalo na Vámi zmiňovaného "dědka" ( i když on by s tímto označením rozhodně nesouhlasil a možná byste poznal pádnost jeho zlatem hojně ověšené pravice, nebo by Vás předal své černé gorilce - odhadem 140 Kg a 2 m ), ale ten pán, co ji řídil na Nuseláku minulý rok na podzim, nevypadal jako Simek a také se prodávala v létě na tipcars.cz, tuším za 10 mio., je to dost stará šunka.
No a jízda s tímto skvostem po Praze ? Asi jako v žebřiňáku, pane Nulla. Na Vámi obdivované Lambo stojí ráfek kolem 70 000,-Kč + proražená guma Pirelli Zero - 20 000,- Kč + práce na kalibraci odklonu kola hnutého nárazem - cca. 10 000,- Kč a to se můžete modlit, aby nebylo ohnuté rameno - a to prosím způsobí jeden pražský nepovedený kanál projetý v rychlosti nad 80 km/hod. Věřte mi, že vím o čem mluvím.
No a Marešovi jeko Modenu přeji, je to frajer.
Chlape, já bych Vám to Lambo snad i přál, rozhodně raději, než to stíhačku, co se v ní ve snech proháníte po obloze nad Tel Avivem, ale moc byste si nepojezdil. A na masírku v českých podmínkách stačí i jiné kundolapky - řádově za desetinu, které udělají stejnou službu - doporučuji Corvette.

44478

02.03.2005 09:52

Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

Petr Šebesta 213.?.?.?

Já přidám svůj názor člověka žijícího v ČR, člověka, který moc nečte noviny, TV se vyhýbá jako hrdina filmu Akumulátor 1, člověka, který má rozsáhlou síť kamarádů, známých a obchodnách partnerů, člověka relativně přemýšlivého.
17 000,- Kč měsíčně hrubého je možno považovat za relativně dobrou mzdu v Praze a ještě tak možná v Mladé Boleslavi, či v nových fabrikách v Kolíně. Prahu bych viděl na průměr kolem 25 000 - 30 000,- Kč, hodně průměr zvedají banky, realitky, hotely a vůbec cestovní ruch. Nesmíme opomenout ani šedou ekonomiku - taxikáře, barmany, prostitutky, kuplíře ... - 60 000 - 120 000,- Kč většinou nezdaněných. Manažerské pozice od 30 000,- Kč do 50 000,- Kč + auta, mobily, diety. Top management 60 000 - 150 000,- Kč Mluvím o Praze.
Ale už 30 km od Prahy je situace naprosto odlišná ( Mělník, Kladno, Poděbrady,... ) - platy okolo 10 000 - 14 000,- Kč. Severní, východní Čechy - 8 000 - 12 000,- Kč, no a na Moravě je dobrý plat 10 000,- Kč ( plus 1 000 - 2 000,- Kč bokem ). Děčín, Teplice, Česká Lípa, Most - bída, nezaměstananost, každý, kdo má práci, tak si píská a platy i v dnešní době kolem 8 000 - 12 000,- Kč jsou pokládány za výborné.

44553

02.03.2005 09:52

Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

Petr Šebesta 213.?.?.?

Zadlužení domácností brutálně roste. Lidi si na dluh pořizují ledničky, pračky, dovolené, ale i mobily a někde kupují na úvěrové karty i sobotní velkonákupy v hypermarketech. Český člověk je oslněn tím, že si může koupit například domácí kino hned a splácet, takže po hlavě skáčí do úvěrů, kde roční sezby přesahují 40 %. Společnosti jako Prudential mají žně i s úroky kolem 70 - 100% p.a., které se však netváří jako úroky, ale jsou zahrnuty do složky - služby potřebné k získání a splácení úvěru ( třeba že dlužníky osobně obchází šmudla a láme z nich splátky ).
Ale stále existují mraky spořínků a člověk žasne jaké balíky mají na svých účtech třeba nenápadní důchodci, dříve zelináři, řezníci, zástupci PZO, či restituenti, ti tvoří onen objem úspor. Jsou zvyklí žrát a nemlaskat.

44554

02.03.2005 09:57

Kdo vládne

RE: Kdo vládne

Petr Šebesta 213.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Jen houšť a větší kapky. Tome, Vás není nikdy dost [mrknutí jedním okem]

44555

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 5

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,24 Kč
Euro
26,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
25,21 Kč
100 japonských jenů
22,49 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,55 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 924,27 Kč
1 unce stříbra
432,89 Kč
Bitcoin
230 842,53 Kč

Poslední aktualizace: 30.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 311 985