Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Luc Petr

Nalezeno 8 příspěveků, 8 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.04.2002 22:05

Le Pen postoupil bez ztráty květinky - Evropa je prý zděšená

RE: Le Pen postoupil bez ztráty květinky - Evropa

Luc Petr 193.?.?.?

Tento clanok je neuveritelny. Asi si zacnem mysliet, ze pan Stwora je
naozaj rasista. V parizskom metre mi nikdy nevadilo, ze vedla mna
sedel cernoch.

Sedìt s èernochy (nebo Araby, Pakinstánci...) samozøejmì by nikomu nevadilo, naopak. Jenže problém je v tom, že podle statistiky dva z nich nemají vizum ani dokumenty. Což znaèí, že zamìstnavatelem mùže být pouze mafia. Ten naproti u okénka je tedy prodavaè drog nebo proxenet a ten vedle, v lepším pøípadì kapesní zlodìj nebo pašerák, v horším pøípadì potencionální vrah. A lidi se bojí. Bacha tedy, až pojedeš k nám do Paøíže.

1539

01.05.2002 19:12

Propaganda nenávisti

Odpoved Bushce : Autor sam se pokousi o vymyvani m

Luc Petr 193.?.?.?

Le Pen tvrdi, ze pokud se dostane k moci, tak je vsechny posle domu. Coz je pekna zhovadilost

Nejen zhovadilost, je to typicky priklad totalitni propagandy. Vsadim se o co chcete, ze mi nenajdete jediny projev, prohlaseni nebo podepsany letak, kde by to bylo. Ale nedivim se vam, takhle pisou nase noviny furt. Chce jen vypovedet ze zeme ty CIZINCE, kteri byli odsouzeni za kriminalni cinnost. Uznejte, ze to neni totez.

Le Pen se v mladi castokrat porval, to mate pravdu, taky neni divu, vetsinou ho napadli v presile. Ucelem meho clanku nebylo vsak ho hajit, nybrz ukazat, jak pracuje propaganda. Pisete, ze "nechutne zlehcoval EXISTENCI koncentracnich taboru"? Kdypak asi, ze mi to nejak uslo ? Mela jste snad na mysli soudni proces za slovo "detail"?
Tenkrat Le Pen byl pozvan do Izraele a nekteri mu chteli cestu prekazit. Jeden reporter ho bombardoval otazkami, co rika teorii prof. Faurissona, ze "v konc. taborech hynuli lidi hladem, spatnym zachazenim, epidemiemi, byli popravovani, plynove komory vsak neexistovaly".
Pochybovat o jejich existenci je ve Fr. trestne rokem vezeni a neradim nikomu, aby zadal o kousek omitky s umyslem hledat v ni v laboratori stopy Zyklonu B.
Le Pen odpovedel, ze ty komory sam nevidel, nepochybne ze existovaly, ze to je detail v historii 2.sv.valky JAK zemrelo obrovske mnozstvi Zidu a NEJEN Zidu. (Dodavam osobne, ze sestra me matky byla v koncentraku pres 2 roky a o existenci plyn. komor se dozvedela az z novin po valce; presto verim, ze Faurisson se myli).

Draha Bushko (doufam, ze nejste pribuzna s Bushem? to je taky krajni pravicak), dobre jste popsala bidnou situaci arabskych deti. Dost jich osobne znam, memu synovi byl arabsky kamarad svedkem na svatbe, jedna sestrenice si vzala Senegalce, druha Turka. Jelikoz jsem "zhresil neznalosti problemu", doufam, ze me poucite, v cem "vymyvam mozek".
Pisete, ze jsou to "deti puvodnich pristehovalcu jiz nekolikate generace". Ale kdepak. Prisli behem poslednich 20 let. Pred 45 lety jsem cernocha v Parizi nepotkal, a kdyz, tak to byl velvyslanec. Harkis (Arabove, kteri bojovali proti nezavislosti Alziru) prisli uz v 60-tych letech, ale ti hlasuji vetsinou pro Le Pena. V jeho strane Narodni Fronta je nemalo Arabu.

Jeste odpoved pro Madame Bovary : Vsechno je relativni. Proti Zdanovovi byl ten Goebbels spise hodny.

1573

25.07.2003 07:55

Před čtyřiatřiceti lety vstoupil první člověk na Měsíc

RE: Před čtyřiatřiceti lety vstoupil první člověk na Měsíc

Luc Petr 193.?.?.?

Take jsem ten film videl, ale bohuzel nenatocil na kasetu.

Falesne obrazky z "mesice" byly natoceny predem nekde v Anglii, nebot se predpokladalo, ze primy prenos z mesice nebude mozny.

Coz vsak nedokazuje, ze na mesici nebyli.

16850

30.01.2005 11:49

Oranžoví a velká šachovnice

Oranžoví a velká šachovnice

Luc Petr 82.?.?.?

Zdenìk - Vždy jsem si myslel, že se na Ukrajinì mluví ukrajinsky, takže Rusko a Ukrajina nemají spoleèný jazyk

Mají. V¹ichni Ukrajinci umí slu¹nì rusky a Janukoviè slíbil, ¾e vyhlásí ru¹tinu úøedním jazykem Ukrajiny. V¹ichni známí spisovatelé, s výjimkou ©evèenka, tam psali rusky. Nejvìt¹í z nich, Gogol, pokládal ukrajin¹tinu jen za místní dialekt ru¹tiny. Podobnì velikán Ján Kollár nepsal slovensky, nýbr¾ spisovnou èe¹tinou...

Teï asi si udìlám hodnì nepøátel : [smích]
Najdìme si na Hané, na Moravském Slovácku, ve Slezku, v Chodsku a jinde nového ©túra a vytvoøme nové národy ! Budeme aspoò mít víc lidí v Bruselu, nebo» ka¾dý dokument z ka¾dého jazyka se musí pøekládat do v¹ech ostatních...

V. Novotný - jak mùže prozápadní Ukrajina ovlivnit dodávky ruské nafty do Èíny ?

To nemù¾e, ale Èína poèítá se zvý¹ením dodávky od Kaspického moøe (existující ropovod do Èíny je nepostaèující). Z Baku teèe ropa pøes Èeèensko, to je pro Rusy nevýhodné. Amerièani postavili odboèku pøímo do Turecka.

Dokud Èína vidí, ¾e pánem v ropných oblastech jsou USA, je více svolná k jejím návrhùm. A také pomáhá hradit americký deficit u¾ tím, ¾e svou mìnu spjala s dolarem.

Zrzek - s temi smery, kterymi potece ropa, mi to trosku uniklo.

Na smìru v podstatì nezále¾í, zále¾í na tom, KDO o tom rozhoduje. Je-li to Bush, pro Rusko vzniká vá¾né trauma, nebo» historicky první ruský stát mu uniká. Putin má chu» se bránit, nebo» strach z obklíèení je nebezpeèná vìc.

Naf»ák - Už je vidím skotaèit pod zelenou májkou, nohy stále ve sraèkách, jen pod jinou vlajkou.

Pìkná básnièka a skvìle vysti¾eno. Bravo !

Adapa - o toto území pøeli Poláci s Rusy a èásteènì Krymskými Tatary

A s Rakouskem, jemu¾ patøila Haliè, která sní o návratu do Evropy. Muslimských Tatarù je dnes mizivá men¹ina, ale rychle se mno¾í a po èase Krym bude nové Kosovo nebo Èeèensko.

Lojza - No pane Petr Luc, ... Co dìlali, kdy¾ tam pøi¹li nìmci?... U¾ jste si nìkdy prostudoval, jak se vedlo lidem na Ukrajinì... ®e ne?

Tenhle pøezíravý tón vám nedìlá reklamu. Já sám jsem za¾il dobu, kdy Stalin poruèil poslat ukrajinské obilí do Èech, zatímco Ukrajinci umírali hlady. O ukrajinské povstalecké armádì se pí¹e na mé stránce, sem to nepatøí. Osobnì jsem nìkteré zajatce znal.

41903

04.02.2005 17:03

Oranžoví a velká šachovnice

Oranžoví a velká šachovnice

Luc Petr 82.?.?.?

Lojza - Ale kdepak, mě nejde o reklamu. Já bych chtěl, aby vám došlo, že lidem co pověsili dědečka a babičku jste se vy nedivil že mají dost těch srp a kladiv.

To mi došlo, když jsem mluvil s Vlasovci, je tomu víc jak 60 let. V gulagu byly všechny národy a Rusové nejvíc. Hádám, že vaše babička se nejmenovala Milada Horáková a že píšete o věšení jen tak všeobecně?

Robert Nohejl - Čím jste větší zloděj a podvodník, tím více máte zaručenou beztrestnost...

Svatá pravda, platí i na nové, demokratické Ukrajině: Bylo zastaveno soudní stíhání plynové princezny Julie Timošenko. Získala monopol na plynový průmysl a měla být souzena za pašeráctví, falšování dokumentů, korupce a nezákonný vývoz více jak miliardy dolarů, z nichž část na konto ex-premiéra Lazarenka, dnes ve vězení v San Franciscu.

Had - To s těmi proházenými znaky to je k pobavení? [smích]

Omlouvám se. Tuhle "opravu" z horlivosti rozhodl sám program Microsoftu a vnutil Zvědavci západoevropská písmena na místo českých (odeslal jsem to z Francie). Už si dám pozor a mělo by to psát správně.

42340

06.02.2005 09:47

Kamarád mého syna

Kamarád mého syna

Luc Petr 82.?.?.?

V ruských městech je nedostatek hospod a kaváren, kde by se dalo posedět v příjemném prostředí. Proto nápad toho kluka (Jasona) není nijak špatný. U Mac Donalda to taky pochopili.

Ovšem ten, kdo nikdy nepracoval, o životě nic neví, ze školy neumí nic a rusky se neučí, nemá velkou šanci. Dříve by měl - cizinci ze západu byli bílou vránou a všem sympatičtí. Jasonovi bych snad radil začít ve svém oboru - topení.

Mnozí západní podnikatelé se vrátili z Ruska zklamáni, utratili peníze a ještě víc energie. Ohledně úplatků byrokracii nebo mafiánům, situace se ale hodně zlepšila a není třeba se bát víc, než v jiné zemi. Popsala to v detektivkách Daria Doncova; existuje-li anglický překlad, doporučuju.

Ještě příklad amerického kluka (Eric Shogren), přišel pred 9 lety, bez znalostí a peněz. Zkusil dovážet ojetá auta, nedařilo se mu. Pak měl nápad otevřít v Novosibirsku (Akademgorok) fast-food New York Pizza a vytvořil v něm americké ovzduší (sochu svobody, plakáty New Yorku, americkou muziku, časopisy)...

To se líbilo. Dnes má 12 velkých restaurací a 1200 zaměstnanců (vše vyrábí a staví sami, mají svou pekárnu, cukrárnu, čínské restaurace atd).

Bush by mu měl dát medaili za šíření demokracie!

42491

17.10.2005 10:02

Turecký počátek konce EU?

RE: KDO tedy MÁ ZÁJEM ???

Luc Petr 82.?.?.?

Odpověď je jednoduchá : Izrael. Jeho názor je "71 milionů muslimů budou trojským koněm v EU, která pak nikdy nebude fungovat jako politická síla. Turecko a Izrael jsou spojenci už 10 let, vstup do EU oslabí v Turecku radikální islam a hranice EU se přiblíží k Izraeli. Ten pak by mohl také požádat o vstup.

74609

23.02.2009 15:46

Thajsko - díl IV.

Před 25 lety

Luc Petr 86.?.?.?

jsem tam někde taky byl a z článku jsem trochu smutný. Už tenkrát divou zvěř člověk nepotkal, šlo se po vyšlapaných pěšinkách, ale džungle to byla, téměř neporušená.

Také z vesnic, o kterých píšu v článku honba za pokladem, jsou možná rezervace pro návštěvy turistů.
Co jen peníze nezkazí...

184417

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 6

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 083 497