Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané P.Peshmerga, Mgr.Paed

Nalezeno 38 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.06.2004 23:24

Na co zapomněl Michael Moore ve svém filmu Fahrenheit 9/11

RE: Na co zapomněl Michael Moore ve svém filmu Fahrenh

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Jedním z hlavních důvodů, pro který M. Moore dal dohromady ten film (tady se nedá popravdě říci, že to natočil), je že nenávidí Bushe a chce, aby to v listopadu prohrál. Sám se k tomu zcela nedávno přiznal.
A aby ještě více uspíšil pád Bushe, i když ho to bude stát asi nějaké peníze ("film" je ale už zaplacen, who cares), jeho produkční společnost vydá koncem srpna DVD, které bude obsahovat nejen 911, ale i materiál, který se z časových důvodů do filmu nevešel plus všechno "bláto", které na Bushe od té doby nasbíral. A to vše za normální cenu DVD. A je jasné, že s tou jak negativní tak i pozitivní publicitou to DVD bude úspěšné.
Jen nevím, zda by uvítal Johna Kerryho jako náhradu (či R. Nadera), myslím, že je mu to jedno - kdokoliv (i Mickey Mouse) jen nééééé Bush.

30273

05.07.2004 13:33

Domnívám se, že k dalšímu jedenáctému září zatím nedojde

RE: Domnívám se, že k dalšímu jedenáctému září zatím nedojde

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Všichni jsme nezapomněli, a někteří z nás od té doby "nekupují u Židů, cukr, kávu, mouku (v Kanadě jmenovitě u fy Steinberg), voni nám zavraždili modrovokou holku." Následkem toho uvedená firma zbankrotovala i se svou sesterskou společností Miracle Mart. A další židovské společnosti jí pak následovaly Pasqual, Greenberg, alespoň v Quebecu.
"Zeptejte se Sálusa jak ji táhli do lesa. Sálus u ní vartu stál, když ji Hilsner podřezal."
A proti těm pověstem o rituálních vraždách křesťanských dívek pak vehementně vystoupil náš pozdější první dělnicko-cum-pracující inteligence prezident soudruh T.G. Masaryk. Holt, kdo zapomíná ten si to pak musí ještě jednou "zvopáknout" anebo psát zapoměl bez "n". [mrknutí jedním okem]

30454

05.07.2004 18:36

Domnívám se, že k dalšímu jedenáctému září zatím nedojde

RE: Domnívám se, že k dalšímu jedenáctému září zatím nedojde

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Můj "rodný" jazyk po otci je "kurmándží", hlavní kurdský jazyk (asi 80%) a po matce pražská čeština. Peshmerga je název pro kurdského bojovníka, který stojí tváří tvář smrti smrťoucí. Tak dávej pozor, my nebereme zajatce, a proto je v té kurdské oblasti Iráku relativní klid již od roku 1991 či 1992.
Jinak - Wie gehts? Mach schlom chach? Bist ein wenig shtikl meshugge?
Also du meshuggener yentzer, gruss deine Yenta von mir.

30465

09.07.2004 19:28

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

RE: Tohle tedy nazývají novým »svobodným«

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Haagský mezinárodní "buzerantský" soud již rozhodl a to tak , že ten plot je nelegální. Já jen doufám, že izraelská vláda bude rozhodnutí tohoto buzerantského soudu ignorovat a pokračovat v jeho další výstavbě. Když může EU finančně podporovat výstavbu plotu kolem španělské enklávy Ceuta v Maroku, a tam zrovna nejde o terorismus, tak Izrael má právo na ochranu svých občanů od arabských teroristů postavením pořádného plotu. A pokud ti Filištíni trpí, dobře jim tak, měli stovky příležitostí se s Izraelem mírově dohodnout. Každý zabitý Palestinec je o jednoho teroristu méně, a teď mě, vy české harpyje, začněte kritizovat. Má fíš Filistín. Alláhu akbar wa Muchamádu rassuláh.

30641

09.07.2004 21:11

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

RE: Tohle tedy nazývají novým »svobodným«

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Povolení na výstavbu toho plotu kolem Izraele má, pokud vím - jelikož je to vnitřní záležitost státu - jen stát Izrael. Kdyby PA skutečně následovala toho co podepsala v USA, Oslu, a zneškodnila či alespoň kontrolovala své teroristy, jako to dělala v letech devadesátých, nebylo by třeba žádný plot budovat. Ten plot se dostaví za americké peníze, sice ne podle původních plánů, protože izraelská vláda přece jenom poslouchá rozhodnutí svého Nejvyššího soudu, ale dostavěn bude. Již dnes je zřejmé, že v částech, kde tento tzv. plot existuje, palestinský terorismus je na nule.

30647

10.08.2004 14:54

Domnělý teror - cesta k totalitě a válkám (2. díl)

RE: Domnělý teror - cesta k totalitě a válkám (2. díl)

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Člověk, který uveřejňuje podobné zprávy, předpokládá, že znalosti průměrného čtenáře nejsou příliš hluboké a že se nenajde moc "šťouralů" Vašeho typu, kteří budou každou větu či odstavec jeho článku prozkoumávat.
V mnoha dalších případech je to vinou překladatele, který např. neví, že jméno April je čistě ženské a předpokládá, že do moslemské země by Američané nevysílali ženu jako svého zástupce.
Jen díky lidem Vašeho druhu, kteří nic nepřijímají za svaté a nedotknutelné a upozorňují na nesprávnosti, ať úmyslné či neúmyslné, si pozorný čtenář může udělat přesnější obrázek o tom, jak to vlastně bylo, "více či méně".

31948

25.08.2004 01:31

Kde hľadať hranice politickej korektnosti

Kde hľadať hranice politickej korektnosti

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Nevím proč smrt několika cikánských parchantů má být předmětem tak dlouhého článku. To jich tam na Slovensku nemáte dost?

32511

25.08.2004 17:15

Kde hľadať hranice politickej korektnosti

RE: Kde hľadať hranice politickej korektnosti

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Spolužáci mi v době povinné školní docházky nikdy nedávali najevo, že bych byl rozdílný. Jsem Caucasian, tj. árijec, pokud tomuto termínu rozumíte, modré oči a světle hnědé vlasy. Narodil jsem se bohužel trochu pozdě, abych kvalifikoval pro 12.Panzer Division SS "Hitlerjugend", ale "Es kommt der Tag...".

32545

26.08.2004 04:58

Kde hľadať hranice politickej korektnosti

RE: Kde hľadať hranice politickej korektnosti

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Doufám, že je to Váš poslední příspěvek, zavináčový idealisto.(Prosim, respektujte pozadavek vydavatele. To se tyka i Idealistu.)

Jak psát příspěvky, aby prošly cenzurou...?

Můžete vyjádřit jakýkoliv názor. Můžete napsat, že článek je špatný nebo hloupý (bylo by jistě hezké doložit to důvody, ale není to podmínkou), ale nesmíte napsat, že autor je hloupý. Proč? To první je legitimní názor, na který máte právo. To druhé je osobní urážka - a na tu už právo nemáte. Totéž platí, reagujete-li na něčí příspěvek. Lze jej zpochybnit, lze vyjádřit i ostrý nesouhlas, ale jakmile přejdete do osobního tónu, bude váš příspěvek potlačen. Osobní výpady nebudou na tomto fóru tolerovány.

Rovněž budu omezovat plané špičkování a popichování a tzv. "nasírací příspěvky". To jsou takové příspěvky, jejichž jediným cílem je někoho naštvat.

32559

28.08.2004 17:00

Přísně střežené tajemství

RE: Přísně střežené tajemství

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Já nevím jak často kupujete ledničku (či jak se za komanšů říkalo chladničku), ale pravděpodobně jednou za pár let. Existuje řada pramenů informací, kde potřebné informace můžete získat či ověřit, jen namátkou uvádím Consumer Reports (s kanadskou přílohou), Buying Guide, Protegez-vous, webové stránky výrobců atd. A navíc ještě můžete navštívit specializovanou prodejnu, kde určitě tyto informace dostanete a pak zajít do WalMartu a výrobek koupit už jako informovaný zákazník a ušetřit, neboť WalMart has low prices, ALWAYS. Nemůžete očekávat od zaměstnance, oprava associate ve WalMartu, který je placen 8.50 na hodinu, nějakou odbornost. Ten je tam jen na doplňování regálů.
Konzultuji tyto publikace skoro před každým důležitějším nákupem a ještě se nestalo, abych na tom prodělal.
Upozorňuji, že tento příspěvek nenaplňuje skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národu a přesvědčení, a ani není nasírací.

32637

28.08.2004 17:24

Kde hľadať hranice politickej korektnosti

Kde hľadať hranice politickej korektnosti

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Pro pana Lva
Pokud si vzpomínám, uzavřeli jsme před časem jakousi gentlemanskou dohodu ve smyslu "my se na vás, vy se na nás" (nezlobíme, nezlobíte, aby neměl nikdo pochybnosti). Tak ji laskavě dodržujte. Jinak, lick mich du Klugscheisser. Chtěl jste něco v čínštině, bohužel jste nenapsal v jaké čínštině. Tak Vám posílám jednu takovou lahůdku v kantonské čínštině, "Teo lei lou mou", nechte si to přeložit od nějakého rákosníka, máte jich tam dost. Na závěr ještě několik moudrých slov od Karla Marxe, "Proletarier aller Lander, vereinigt euch!", čili Holé dupy do kupy.

32638

28.08.2004 21:27

Kde hľadať hranice politickej korektnosti

RE: Kde hľadať hranice politickej korektnosti

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Ono to mělo být správně "leck' mich..." (od slovesa lecken), ale to na Zvědavci nevadí, stejně jste za Protektorátu do školy na němčinu moc nechodil.
Pokud patříte mezi osoby, které vyznávají jedno Islámem uznávaných náboženství (křesťanství, judaismus), pak patříte mezi "Ahal al-Kitáb" (people of the Book) a nikdo Vás nemůže nazvat "nevěřícím psem" či ďaurem, infidelem nebo kafirem. O tom se jasně hovoří v Koránu, který nám byl prostřednictvím proroka Mohammeda ibn Abdullah (Peace be upon his name)zjeven. Proto v minulosti byli do otroctví prodáváni jen černoši bez vyznání.
Škoda, že tehdy neexistovala komunistická strana, takový Jakeš či Hoffmann - skuteční nevěříci psi - by také kvalifikovali na otroctví.Teď mi ale přišlo na mysl, že Komunistický manifest byl napsán v roce 1848 a ke zrušení otroctví došlo v USA až v roce 1863, ale zase na druhé straně Marx byl žid, never mind.
Jinak Vám přeji příjemné prožití posledního srpnového víkendu

32649

01.09.2004 19:16

A máme to tady znovu – šikovně formulovaná zpráva tlačí na OSN

RE: A máme to tady znovu – šikovně formulovaná zpráva tlačí na OSN

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Pane Lve,
když si vzpomenete na mladá léta, pamatujete si kolik jste zahubil židů či nežitů, jak jste rozhodoval o tom, podobně jako dr. Mengele, který žid před návštěvou tanečních hodin přežije a který se stane obětí Vašich dvou prstíků. Jak jste je pak frankovkou či Pitralonem bezmilostně hubil. Myslím, že by o Vaší činnosti v minulosti měl vědět nějaký "desk officer" či "case officer" z Mossadu. V takovém případě nechť Vás Alláh doprovází na každém kroku, budete to potřebovat.

32876

01.09.2004 22:56

A máme to tady znovu – šikovně formulovaná zpráva tlačí na OSN

RE: A máme to tady znovu – šikovně formulovaná zpráva tlačí na OSN

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Promiňte, já jsem jen překlepl, něco jako hodinky a holinky (ale moc rozdílu v tom nevidím, oboje se natahuje, ačkoliv přiznám, že jen to jedno ukazuje čas, pokud je to Paběda) Frankovku, jako takovou jsem nikdy nepil (ve velkém množství), ale vzhledem k dnešním cenám lihovin, to začne velice brzo pít řada Čechů nižší sociální úrovně. Dobrou chuť - Smacznego.

32890

02.09.2004 15:25

A máme to tady znovu – šikovně formulovaná zpráva tlačí na OSN

RE: A máme to tady znovu – šikovně formulovaná zpráva tlačí na OSN

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

To Delta: filise to gkolomou, archidía kopanistá chorís tríchis.
Nech si to od nějakého Řeka přeložit.

32951

02.09.2004 15:41

Svět je zase o malinko horší

Svět je zase o malinko horší

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Stalin dobře věděl, proč Čečence a ČečeňInguše z Kavkazu vystěhoval do Kazachstánu a na Sibiř. Stalin byl Gruzínec a dobře věděl co je to za bandity a verbež. A tehdy Čečenci ani nepípli a jen nalezli do dobytčáků jako ovce, protože ten kdo nešel dobrovolně, se toho v životě už moc nenachodil. Za nynější situaci je částečně zodpovědný Nikita S. Chruščev, který jim po 56 roce povolil návrat domů. Tak silná a bohatá země jako je Rusko si může dovolit i v dnešní době obnovu stalinských metod v jistých částí Ruska, jinak tento problém nikdy nezmizí. Věčná sláva a světlá památka velkému synu Gruzie J.V.Stalinovi.

32954

02.09.2004 17:37

Svět je zase o malinko horší

RE: Drobný detail

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Ještě ne, ale brzy bude termín "čečeňský dárek" tak známý jako "indian gift", skoro jako ta nová vláda pod vedením Koloťuka. Na jedné straně dáme a za rohem zase ukradneme.

32967

02.09.2004 17:43

Svět je zase o malinko horší

RE: Drobný detail

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

To jsou Cheyennes, ale pozor nepleťte si to s nynějším vice-prezidentem USA a bývalým CEO společnosti Holiburton, ten v sobě nemá ani kapku indiánské krve. Ta jeho bývalá společnost jenom okrádá USA a Irák o miliony dolarů, což je v USA, za vedení George W. Bushe, zcela legální.

32968

02.09.2004 17:53

A máme to tady znovu – šikovně formulovaná zpráva tlačí na OSN

RE: A máme to tady znovu – šikovně formulovaná zpráva tlačí na OSN

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Milý pane Josefe,
mít rád pana Lva je někdy jako mít rád zlatou žílu (však víte kde), některý den to bolí méně, některý den více. To nemám z vlastní zkušenosti, ale kolega mi o tom vyprávěl. Nejlepší je prostě zakoupit příslušný krém, např. Preparation H či Anusol a aplikovat. Navíc ten krém zvaný Preparation H můžete aplikovat i na obličej, neboť obsahuje olej ze žraločích jater. Čili dá se aplikovat na různých místech, všeobecně řečeno je to jak říkají Poláci o mrkvi, "zycie jest jak markowky, raz w ustach raz v dupie".

32970

05.09.2004 14:25

A máme to tady znovu – šikovně formulovaná zpráva tlačí na OSN

RE: A máme to tady znovu – šikovně formulovaná zpráva tlačí na OSN

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Na tu vlajku nikdy nezapomenu od své první návštěvy Kalifornie. Červená pěticípá hvězda (na počest komunistické strany USA), pak ten velký medvěd na čerstvě posečeném trávníku, který šlape ve 12 bobcích, které tam pravděpodobně sám vydělal. A pod tou prasárnou ten nápis California republic s červeným pruhem.

33145

05.09.2004 14:40

Svět je zase o malinko horší

RE: Svět je zase o malinko horší

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Pane Nohejl,
nemáte už takový dojem, že je tady už trochu "přežidováno", žid sem žid tam, nám už je to všechno jedno...nám už je to fuk. To už není jenom antisemitismus ale vyloženě židofobie spojená s židománií. Díky Vám já už teď vidím žida nebo Chazara (Čečence, Zlatou hordu) všude, v metru, v autobusu, když jedu autem, kina jsou jich plná nemluvě o televizi. Jak jsme kdysi zpívávali Internacionálu, "dost napásla se hejna supů (židovského původu řízená dálkově z Izraele), my nejsme ničím, buďme vším". Chvátit, tavářiš Nagejl íli Nachejl, u nas nět búkvy "h". Začněte psát o australských aborigines, ty jsou, vzhledově, snad nejhnusnější lidé na této planetě, tudíž neomezené téma.

33146

05.09.2004 20:24

Odposlechnuto - skutečně ze života

RE: Odposlechnuto - skutečně ze života

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Feminismus musel existovat i ve středověku či trochu později. Jako part-time průvodci po Praze jsme nedaleko Staromáku (tj. v Praze pro sedláky) vždy ukazovali kašnu, na které seděla na zeměkouli nahá žena a ukazovala si mezi nohy, naznačujíc kolem čeho se točí svět. Možná, že už ta kašna zrezla nebo byla prodána Sudeťákům, ale v letech šedesátých a sedmdesátých tam ještě byla.

33171

07.09.2004 03:31

Ještě k tragédii v Beslanu

RE: Ještě k tragédii v Beslanu

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Arabsky píši, ale že by Arabové psali zleva doprava, to je i pro mne novinkou. Arabové začínají psát z pravé strany na stranu levou. Ze stejného důvodu jejich knihy mají přední stránku či obal na "našem konci". Kdybyste podobné tvrdil o Číňanech, to bylo pravdivé až do nedávna. Psát zleva do prava, zprava do leva, nahoru dolů, to existovalo. Dnes už však díky moudrému vedení velkého kormidelníka Mao-dze-Tunga většina novin a časopisů píší, resp. tisknou zleva doprava. Tyto výsledky, jak řekla po návratu z Olympiády v Řecku jedna čínská soudružka, jsou dílem strany a vlády, tudíž jak vidno blbne se tam na drátě jako kdysi u nás.

33260

10.12.2004 13:32

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

RE: Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

A pak takový článek s takovým slovem zveřejnit ještě v pátek, což je - jak známo - buzerantů svátek. P.S. Na stará kolena bych si chtěl vzít za ženu svou fenku Lucii. Nevíte pane docente, kdy bude zoofilie v Kanadě uzákoněna?

38259

13.12.2004 13:50

No dobrá, tentokrát jsem tím hlupákem já

RE: No dobrá, tentokrát jsem tím hlupákem já

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Ty fotografie (je jich na internetu celá řada) jsou dělány na Vyšehradě, to by každý Pražák hned poznal. Sedlák, který byl v Praze naposledy o sokolském sletu, to pochopitelně nepozná.

38510

17.12.2004 14:20

Nežide, hraj!

Nežide, hraj!

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Vzhledem k dnešní napjaté situaci nevidím na tom nic ponižujícího, když na přechodu mezi Izraelem a PA územím je osoba, která nese housle požádána, aby zahrála. Na letišti při kontrole vás také požádají o otevření notebooku a zapnutí, cvaknutí kamery, někdy i sundání bot, apod. Za dob prohibice nošení amerických samopalů v pouzdrech na housle byla běžná praxe, a arabští teroristé se neštítí k zneužití ničeho (děti, těhotné ženy, starci...), aby dosáhli svého cíle. Ve srovnání s tím jak jiní arabští diktátoři "řeší" problémy (Syrie, Irák, Irán.....) izraelská armáda je držena na uzdě a ve většině případů se přes neustálé provokace chová korektně. Takový Assad se s Černým bratrstvem v osmdesátých letech vůbec nesral. Město Ham srovnal se zemí spolu s celým obyvatelstvem na způsob Lidic a měl až do smrti pokoj.

38801

18.12.2004 13:25

Ano, Virginie, Santa Claus existuje

Ano, Virginie, Santa Claus existuje

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?


Mám před sebou anglický text té odpovědi pana F. Churche
a jeho český překlad stažený ze serveru "střípky". Už jsem si několikráte v minulosti povšimnul, že Vaše překlady z angličtiny, zejména článků s levicovou tématikou, jsou někdy velice podivné. Překládá se to co se hodí do krámu, a to co nevyhovuje, to se vynechá. Ale neva, nebudu si kazit vánoční náladu, pokud ještě vánoční nálady jsou povoleny. Jinak všem přeji šťastnou "harmoniku", a pro ty přičmoudlé veselou Kwanzu.

38838

18.12.2004 13:47

Nežide, hraj!

RE: Nežide, hraj!

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Pro p. Trodase

Váše argumentování o tom, zda třinástiletá dívka je strašně nebezpečná či není je tak trochu mimo mísu. Z dob vojenské služby (v ženijní jednotce) si ještě pamatuji, že tu jde především o výbušninu (druh, množství, druh rozbušky) a nikoliv o věk. Šestiletý chlapec opásaný TNT, Semtexem či jinou výbušninou dokáže udělat tu samou škodu jako dospělý muž či žena. Někdy i větší, neboť vzhledem ke svému mládí není nikdy tak podezřelý. Až budete žít v zemi, kde nebezpečí číhá na každém kroku, tak si budete také chtít chránit kejhák. Ta dívka v té oblasti neměla co dělat. Když jsem jako voják hlídal muničák a vy byste na mou výzvu nezastavil a pokračoval v chůzi, tak bych vás po prvním výstražném výstřelu odprásknul bez milosti. A to je přesně, co ten izraelský voják udělal. Nemusel sice do ní vyprázdnit celý zásobník, ale jistota je jistota.

38841

18.12.2004 15:51

Nežide, hraj!

RE: Nežide, hraj!

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

oprava: třináctiletá

38844

31.12.2004 22:17

Přiznávám se – jsem sociopat

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

S Vaší znalostí českého pravopisu bych také raději zůstal v anonymitě. Co příspěvek to češtinářská perla. OBĚTOVAT, oběť, obětina, obětiště, se píše s -ě- na rozdíl od objeti, objezd, objev, objezditi, apod. Pravidla českého pravopisu, Českolovenská akademie věd, Academia Praha 1977, strana 274.

39319

01.01.2005 20:22

Přiznávám se – jsem sociopat

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Peshmerga znamená v kurdštině "čelící smrti", tj. v kurmandží, což je jeden ze dvou dialektů kurdského jazyka (ten druhý se jmenuje sorání, něco jako čeština a slovenština). Podle mého názoru se dá o moralitě či morálce diskutovat za použití správné češtiny (čeština, angličtina, bambarština, názvy jazyků se píší s malým písmenem). Tím, že píšete češtinou pana Nohejla, podstatně zmenšujete účinnost svých příspěvků; pozornost se totiž obrací na pravopisné "chibi" a nikoliv na obsah. Závěrem Vám jen přeji (v kurmandží) Kirísmes u ser sala we píroz be. Ždu otvěta kak solovjej léta.

39364

02.01.2005 01:33

Přiznávám se – jsem sociopat

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Pane Trodas,
mohl byste ten svůj příspěvek přepsat do jazyka českého?

39396

02.01.2005 02:06

Ještě k těm sbírkám

RE: Ještě k těm sbírkám, komentář

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Jak dnes řekl Sumana, budhistický kněz, ve Sri Lance (podle zpravodajství z Drudge Report),"The people are not living according to religious virtues, and therefore God se nasral a potrestal je". Bůh nebere zajatce, vyhnal Evu a Adama z ráje, způsobil potopu světa a zachránil jen Noeho a jeho rozvětvenou rodinu, ale lidé se pořád nechtějí zlepšit. Ale máme naštěstí strýčka Sama, který si peníze na pomoc vypůjčí a zase štědře zasáhne, ty děti či pravnuci to v budoucnosti nějak zaplatí, nebo si zase vypůjčí. Na povodně v Praze jsme v USA jaksi neměli peníze, ale nakonec šlo jen o bělochy ze střední Evropy, bývalé komunisty, a ne o chudáky z Asie.

39403

02.01.2005 16:54

Ještě k těm sbírkám

RE: Jsou za tim zemetresenim zide?...(:-)

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Jen počkejte až se pan Nohejl vyhajá a projde si pár protižidovských plátků a přečte si pár článků z Al-Jazeery a oficiálního tiskového orgánu Palestinské administrativy. V angličtině se ještě Arabové trochu ovládají, ale v arabštině úplně popouštějí uzdu své fantasii. Už teď si tam můžete přečíst ty nejrůznější spiklenecké teorie o sionistických špionech (Mossad - Metsada oddělení speciálních akcí) vyslaných spolu se zdravotním peronálem do těch postižených zemí; o bakteriích, které jsou těmito agenty tajně rozšiřovány, o tajných americko-izraelských manévrech, atd. Jako obvykle bude těch spikleneckých teorií s odstupem času přibývat.

39457

02.01.2005 19:17

Ještě k těm sbírkám

RE: Jsou za tim zemetresenim zide?...(:-)

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

(cenzurováno, žádná informační hodnota, jen tlachání.)

39471

03.01.2005 15:28

Obhajoba charitativních organizací

RE: Obhajoba charitativních organizací

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Doporučuji však přispívat na takové mimořádné sbírky jako na "pomoc vdově po neznámem vojínovi" či na záchranu koček v Kongu, neboť to jsou sbírky na určitý a "jistý" problém. Jen se tak trochu pozastavuji, že taková země jako Barma (dnes Myamar) není uvedena na listu zemí, které potřebují pomoc. To bude asi tím, že tam vládne socialistická vláda, která dokáže poručit větru i dešti a případně i tsunami, a špinavé peníze od amerických imperialistů a jejich sionistických přisluhovačů (nebo je to naopak?) nepotřebuje. I když si nedovedu představit, že by nebyla postižena, když nakonec leží, alespoň jedna část hned vedle Khoh Phi Phi. Ale jak moudře řekl saudský král, "byla to vůle Alláhova a kdo může odporovat Allahovi", což potvrdil i vrchní jeruzalemský rabín slovy, "Hašem natan, Hašem lakach, jehi šem Adonai mevorach" (Pámbu dal, Pámbu vzal, budiž za to požehnán). Eloi, Eloi, lama sabachtani????

39536

04.01.2005 01:22

Obhajoba charitativních organizací

RE: Obhajoba charitativních organizací

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Na to, že má Sri Lanka skoro 20 milionů obyvatel, tak těch 200 tisíc lidí, kteří jsou živi z turistického ruchu není zase tak moc. Navíc nezapomínejte na to, že vláda v Kolombo potřebuje více než 250 milionů ročně na to, aby úspěšně zabíjela svou tamilskou menšinu, protože moderní válka něco stojí.

39583

05.01.2005 02:50

Ápenland

RE: Ápenland

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

A nezapomeňte na tu známou píseň, "Hercegovina samá rovina, tu nám ... vybojovat infanteria,....tyhle Turkyně, to jsou vám svině, kalhoty maj ... Fez byl zakázán otcem tureckého národa Kamal Atturkem společně s arabským skriptem včetně celé řady dalších islámských nesmyslů.

39685

Káva pro Zvědavce

62

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 118 čtenářů částkou 21 845 korun, což je 62 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 0

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 1

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 2

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
23,06 Kč
Euro
25,31 Kč
Libra
29,69 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 017,25 Kč
1 unce stříbra
411,11 Kč
Bitcoin
206 028,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 305 535